Új privát üzeneted érkezett!

Bocs kétszer ment el.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Vio
Ez szörnyű :cry: Feltétlenül menj el egy szakorvoshoz! Muszály, mert ez a nő (?) csak találgat. Most hányadik hétnél tartasz a te számításod szerint?
Sajnos muszály leírnom neked, hogy ösztönözzelek a további vizsgálatokra egy MÁSIK dokinál. Nálam 6 hetesen halt meg és a 10. héten vették észre, mindenféle közbeni vérzés nélkül. Ja, és folyamatos növekedéssel. Ilyenkor ugyanis a hormonok még működnek, és a terhesség jelei és fejlődései továbbra is fennállnak (petezsák-méret, hasnövekedés, ill. -feszülés, közérzet). Bocs, hogy riasztóan hangzik ez, de tényként muszály tudnod.
Vio! Nagyon fontos lenne, hogy egy megbízható orvos is lásson. Így nem tudsz megnyugodni. Ha azóta nem barnáztál, vérezgettél, esélyed van a babára. :wink: Nagyon izgulok érted, mert tudom milyen érzés, mikor csak találgatnak, és elkeserítenek. Szorítok neked! :) :)
Mindenről számolj be! Nem volt neked vonalzód? Mert most nem látom, hol tartasz. :shock:

Puszi: Benita
benita
 
 


vio! seprés be a kórházba, mondd el mi van, előre vesznek.
nagyon drukkolok neked.
vazze, már félek elmenni én is a dokihoz.
cicmerák
 
 

 
 

Most nem értem, hogy mi az az "embrióárnyék" ha le tudta mérni a crl-jét. Egyébként a 4 mm-es hathetesnek számít. Lehet, hogy csak szar, régi elavult a gép.

Itt egy tábla. Szorítokneked!


http://www.mamanet.hu/modules.php?name=Text&tid=8
cicmerák
 
 


Sziasztok! Benita! De az hogy lehet, hogy nőtt???? Jó, hát a 10. héten tényleg gáz, ha nincs szívműködés.
Hol tartok? Hát direkt vettem le a vonalzót. Ápr. 23-án jött meg... hosszú ciklussal is 7 hetesnek kéne lennem. De, a lányom is kisebb volt mindig egy héttel... aztán 56 centivel 3950 g-al megszületett. Na mindegy.
Cic, Te ne félj! Túl vagy már a kritikus 12 héten.... nyugi!
Ja leírom, mit írtak pontosan a megjegyzéshez:
Petezsákban embryoárnyék, életjelenség nem látható.
Képzeljétek, már mióta kergetem az orvost telefonon, tudtam, hogy bent van a kh-ban, de épp kiment a szülészetről, aztán a szülőszobába ment, de mire ott felvették, onnan is meglépett (idegtépő volt), szoval már kínomban elmondtam egy szülésznőnek, mi a helyzet, miután azt mondta, nem tudja, hol van. Erre érdekes módon 2 percen belül odahívták a dokit :shock: !
Na és akkor elmondtam, a dokimnak, mi van. Kérdezte, hogy szerepel-e a leleten, hogy MISSED AB. Mondtam, hogy igen. Tudja valaki, az mit jelent?! Valami rosszat, azt tudom. Mondta, hogy ha a petezsákban mérnek crl-t és az 4 mm, annak már látni kellene a szívműködését. 2 dolgot tehetünk, reménykedünk és várunk, vagy.... hát még szép, hogy reménykedek-habár egyre kevésbé. Ő is azt mondta, hogy nőhet még a petezsák, ödémásodik :shock: meg ilyesmi. De csüt-pénteken menjek vissza uh-ra... Ő nem akar bíztatni, de hátha látnak szívműködést....egyébként vasárnap ügyel. Namost! Folytköv.nem akarom, hogy elússzon amit írtam...
vio
 
 


szoval a tesómnak első terhessége 3 hónappal ezelőtt 6 hetesen elment. Elkezdett vérezni, és bementek a kh-ba. Mondta, hogy pénteken ment be és hétfőn jött ki (lehet, h. közrejátszott a hétvége), és neki azt csinálták, hogy vérből a béta hcg-t megnézték (most az = a hcg hormonnal???), és állítólag, abból meg lehet állapítani, hogy élő terhesség-e. Először magas volt, és azt mondták, lehet, hogy ikrek voltak és csak az egyik ment el. De másnap megint megnézték, és abból látták, hogy nem él, hogy jóval lecsökkent ez a béta hcg szint. Valaki tud erről valamit?! Mondtam a dokimnak, hogy hallottam olyat, hogy hormonszintből meg lehet állapítani.... azt mondta, igen, de csak a terhességet, és tudjuk, hgoy az vagyok. Akkor nem értem, tesómnak miért csináltak ilyet.
Bocs, hogy ilyet kérdezek, de akinek be kellett fejezni a terhességet, szoval elaltatnak? Mert én nem szeretnék ébren lenni.
vio
 
 


szoval a tesómnak első terhessége 3 hónappal ezelőtt 6 hetesen elment. Elkezdett vérezni, és bementek a kh-ba. Mondta, hogy pénteken ment be és hétfőn jött ki (lehet, h. közrejátszott a hétvége), és neki azt csinálták, hogy vérből a béta hcg-t megnézték (most az = a hcg hormonnal???), és állítólag, abból meg lehet állapítani, hogy élő terhesség-e. Először magas volt, és azt mondták, lehet, hogy ikrek voltak és csak az egyik ment el. De másnap megint megnézték, és abból látták, hogy nem él, hogy jóval lecsökkent ez a béta hcg szint. Valaki tud erről valamit?! Mondtam a dokimnak, hogy hallottam olyat, hogy hormonszintből meg lehet állapítani.... azt mondta, igen, de csak a terhességet, és tudjuk, hgoy az vagyok. Akkor nem értem, tesómnak miért csináltak ilyet.
Bocs, hogy ilyet kérdezek, de akinek be kellett fejezni a terhességet, szoval elaltatnak? Mert én nem szeretnék ébren lenni.
vio
 
 


Ja és a legelkeserítőbb az egészben, hogy a doki FÉL ÉVET mondott, hogy utána próbálkozhatunk! Nehogy már! Én 3 hónapot tudtam!
Én nem várok fél évet!!!
vio
 
 


Vio! Még nem fesd az ördögöt a falra, lehet, hogy még tévedés...
Egyébként engem elaltattak. Most nem tudom már, hogy vénásan kaptam egy szurit, vagy infúzióba adták. Állítólag 10-15 perc és kész. Utána rossz, na nem azért mert fáj, hanem maga a tudat, hogy már nincs veled a baba. Aztán elküldik szövettanra és megállapítják mi lehetett a baj. Nálam kromoszóma rendellenesség volt. Hát ennyi, én azért bízom benne, hogy tévednek az orvosok.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Nekem is 3 hónapot javasolt, de már azóta is letelt fél év. Erről ennyit. :cry:

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita, köszi, hogy leírtad. Azt sem tudom, ilyenkor kell-e fizetni! Azt tudom, hogy abortusznál kell. Mondjuk elég morbid lenne, valakinek meghal a babája és még pénzt is kérnek... hát olyan 2 %-ban reménykedek..... És ha valakinek a szövettani nem mutat ki semmit???
vio
 
 


Én nem adtam semmit. Ezt muszáj volt megcsinálni. Találtam valamit erről a missed ab- ról, talán fel tudom rakni, olvasd el. Elég hosszú, nekem nem volt időm átrágni rajta magam.
Nahát mégse megy. Elmondom hol találtam. Beírtam a google-ba ezt a missed ab. Kihozott egy csomó angol oldalt., de van magyar is közte, szerintem megtalálod a kérdésedre a választ. Készülj fel nem igazán jó hír.
Az ab- tudtam, nekem is ez volt ráírva a papírra, a többit nem tudom, na mindegy olvasd el. Nem ragozom tovább.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


vio! az nem jelent jót. tényleg keress rá.
cicmerák
 
 


Vio! :cry:

Nekem sajnos azt irtak ra hogy missed ab. a papairomra amikor bent voltam a korhazban februarban, es uhang hegyek voltak de a petezsak nagyon pici volt 6mm igy mar az is osszement vettek vert es akkor mondta a dokim hogy a hcg szerint itt mar sajnos nincs terhesseg! a hcg 600ra lesulyedt....Ja es kb 6hetes lehettem...
De bizakodom es szoritok Neked hogy minden rendben legyen! Leirtam ami nekem volt, de ez egy esett a milliobol!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Sziasztok!

Vio:írtam privit....
Lányok, holnap reggel tesztelek :D ...Cirkuszka, hogy mit érzek???...a melleim érzékenyek , de mást nem...meg hétvégén fájt a hasam.....szupi lenne az a két csík, de nem hiszem, hogy elsőre sikerült :roll:

Kép

Kép
timcsusz
 
 


Timcsusz! Szoritok Neked nagyon hogy jojjon a Kép

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Cirkuszka :D Kép

Kép

Kép
timcsusz
 
 


Hajat mostan es rohantam vissza hogy van vmi fejlemeny! Vio ha kell megadom a dokim szamat menj el hozza a Kutvolgyibe o az uhang specis a nogyogyaszaton es nagyon jo doki!!!!!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 



Sziasztok !
Még soha nem voltam írtam ilyen oldalra , de üdvözlök mindenkit!
csilli01
 
 


Vio,
írtam privit, bocs, hogy ismeretlenül! És nagyon szorítok, hogy tévedjenek!

vera
kisün
 
 


Vio,
Missed abortus: elmaradt veteles. "Errol akkor van szo ha a terhesseg elhal, bar az embrio es/vagy a mellekreszek a mehbol nem tavoztak el..."
Menj orvoshoz Vio, csak orvostol kaphatsz megbizhato valaszt. Nem ertem ez a csaj hogyan gondolkodik, miert nem mond hatarozott A-t vagy B-t, mi ez a zavarbaejto "szerintem-ezes"? Egy aggodo kismamaval beszel konyorgom! Ami meg a fel evet illeti, errol nincs kialakult hivatalos velemeny, ki fel evet mond, ki harom honapot. Nem sokan varnak fel evet, kiveve ha a magzat mar nagy volt vagy esetleg ha valami sulyosabb genetikai gubanc volt, akkor esetleg tobbet is.

Csilli,
Szia! Udv nalunk!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Szia Őzi !

Először is köszönöm az üdvözlést !
Másodszor örülök, hogy találtam egy olyan helyet, ahol velem hasonló helyzetben lévőkkel lehet levelezni.
csilli01
 
 


Csilli,
Igen, jo kis csapat ez, csak most nem a legjobb hirekre erkeztel. Sajnos ez is elofordul. Meselj valamit magadrol, mit kell tudni rolad? Probalkoztok mar? Van mar gyereked, stb...

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Kedves Őzi !

Igen, elsőre tényleg jó csapatnak tűntetek, ezért is godoltam , hogy írok.
Tavaly volt az esküvőm, most várjuk az első gyermekünket.
Nagyon érdekes, és izgalmas, 10 hetes terhes vagyok, egyenlőre minden oké, remélem így is marad !
Írj te is magadról , ha lehet !
Ahogy kicsit feljebb lapoztam, tényleg nem túl jó hírek vannak most a fórumon !

Csilla
csilli01
 
 


Csilla,
Egy ujabb kismama! Nagyszeru :) ! Neked is javaslom, hogy csinalj magadnak vonalzot es akkor mindenki konnyen nyomon tud majd kovetni.
Rosszulletekkel hogy allsz? Uh keped van mar? Azokat mi nagyon szeretjuk am, szoval ha van tedd fel nyugodtan! Dokihoz mikor mesz legkozelebb?

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Őzi !

Nagyon kedves vagy, hogy így örülsz.
Szerencsére nem vagyok rosszul, egyenlőre. Van ultrahang képem, hallottam a szívhangját, ami csodálatos volt. s már a védőnőtől is megkaptam a könyvet. Dokihoz a jövő héten kell mennem legközelebb.
Most indulnom kell fodrászhoz, de akinek kedve van írjon magáról, hogy kicsit jobban megismerjek mindenkit !
Őzi !
Kérlek segíts, hoyg tudok vonalzót csinálni !
Előre is köszönöm a segítséget !

Csilla
csilli01
 
 


Csilla,
Benita majd segit a vonalzoval, ok? Neki ebben mar rutinja van :) .

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Csilla

Nagyon örülök neked, végre egy újabb kismama! :P Sajna még (már) többen vagyunk baba nélkül, mint babások. Többek közt én is. Talán hamarosan összejön újra. Újra, igen, mert az elsőt elvesztettem. De már előtte állok a következőnek. Nagyon jó, hogy jól is érzed magad, nekem sem voltak rosszulléteim, csak az a szörnyű álomkór!!!! (Ez nem panasz.) Vigyázz nagyon magatokra!

Vonalzóval kapcs. segítek, ha gondolod. Küldök privát üzit, mert itt túl hosszú lenne. Tényleg jó lenne látni, hol tartasz. Többen vagyunk a fórumban, csak nem mindig jelentkezik mindenki. A vonalzóval látjuk, ki hol tart.

Uh-s képet én is szívesen látnék. Küldd el légyszi, ha kapsz jövő alkalommal. :wink:

Benita
benita
 
 


vio,
nem tudom mit mondjak,én arra számítottam hogy ma csupa jó híreket kapunk.nem akarlak se bíztatni feleslegesen se az ördögöt a falra festeni úgyhogy inkább csendben vagyok és szorítok nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ÉN híreim:hát és sem tudom hogy sírjak vagy nevessek,prolactinom a határérték alatt :shock: :shock: :shock:
de annyira hogy csak annyit írtak a leletre hogy 0,5 alatt,konkrét számot már nem is.......................erre tudtok vmi okosat mondani?????????????nekem úgy rémlik hogy az nem okoz problémát hogy alacsony.jól tudom???????????????
Vendég
 


Sziasztok íg ismeretlenül is!

Nekem van egy másfél éves kisfiam, és vártuk a tesót, amit sajna elvesztettem.

Vio!
Szerintem ugyanabban a cipőben jársz, mint én voltam.... :(
Nálam ugyanaz volt, hogy az uh kontroll azt mutatta, hogy kellene már lennie legalábbis szívhangnak, de még csak nem is nőtt a petezsákom, rögtön ráírták a missed ab-ot. Utána még voltam sok-sok hormon szint (béta-hcg) méréseken, aztán az azt mondta, hogy nem is halt el. Újabb uh, ami megerősítette az elhalást. Végül május 31-én befejezték művileg a terhességem.
Altattak, reggel mentem be, délután már ki is "csaptak".
Most voltam a dokimnál kontrollon, a szövettan nem tudott semmi választ adni, most vett váladékot tenyésztésre, várjuk annak az eredményét. De 6 hónap kivárásról szó sincs!!!! Annyit mondott, hogy ha a tenyésztés is negatív (akkor a szövettan is az volt ?!?!) akkor semmi akadálya az újabb terhességnek. Annyit fűzött még hozzá, hogy az "első" mensi után érdemes megvárni a kövit, hogy megmaradt-e a cikusom hossza.

Röviden ennyi a történetem, bocsika hogy így ismeretlenül belekotyogtam, de a nyár után mi is csapunk bele a kövi projek-be :D Szóval szeretném, ha 2007-ben én is újra babázhatnék :)

Üdv: Eszti
fricky
 
 


Gigi,
Sajnos nekem foglamam sincs milyen a jo prolactin szint. Talan a lanyok majd tudnak segiteni. Dokihoz mikor mesz hogy kielemezze az eredmenyt?

Fricky,
Ha gondolod teged is szivesen latunk a topikban :) !

Cic,
Na mi volt uh-n? Gyere meselni, ha megjottel!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Vio!
Nagyon sajnálom. Főleg az idegtépő bizonytalanság a legrosszabb az egészben. De azért még próbálj meg reménykedni, még van esély. Jó UH-ost kéne találnod.

A műtét alatt engem is altattak, szurival.

Én úgy tudtam, a hcg szint még tovább fenn marad, egy nap alatt nem változik annyit a szintje, hogy tudni lehessen, él-e a baba. Legalábbis én így tudtam.

Nekem 13 hetesen halt meg a babám, tehát már elég nagy volt, de nem kellett hat hónapot várnunk, csak 3 ciklust javasolt a dokim. Szerintem a hat hónap teljesen szükségtelen.

Csilli!
Üdv közöttünk.

Gigi!
Tudomásom szerint csak a magas prolaktin szint a gond, mert akadályozza a teherbeesést. Legalábbis én még nem hallottam róla, hogy a túl alacsony gond lenne. Szerintem nyugodj meg.

Szerintetek az nem jelent bajt, hogy szombat óta nincs hányingerem? Most meg ezen agyalok.

Timcsusz!
Kiváncsian várom majd holnap a teszt eredményét.

Őzi, Cic!
Kérünk majd beszámolót, mi volt a dokinál.

KépKép
nanett
 
 


Sziasztok!

Na én megjöttem a dokitól, most kiscsalád nem jött,mert elég volt csak nekem kapni hőgutát!

Kicsit mérges voltam, mert én voltam az első, de kb utánam egyből érkezett vagy öt nő, nem tudom mi volt, hogy mindenki hamarabb jött, vagy csak sok volt a kísérő. A dokim kiugrott megkérdezni vmit az asszisztenstől, erre jól bepánikolt, hogy mennyien vannak. És úgy vettem észre, hogy sietni próbált.
Vett kenetet, mert szóltam, hogy szerintem több cuccos jön nekem, gondolom van valamilyen nyavalyám. Gergőnél is volt, miért pont most úsznám meg. :shock:
Méhszáj zárt, babácska pont a korának megfelelő. Megnéztük mindenét, de adatokat nem tudok mondani. A crl-je 92 volt. Kaptam beutalót Afp-re, meg időpontot a genetikaira. Azt mondta, hogy ott szeretné tüzetesen megnézni. Bár szerintem addig még elmegyek egy 4D-re. Lepény is ok.

Ja, képet meg nem tudok tenni, mert se skenner, se fényképező. De azért szép :)

Vio drága, mi lett? Elmentél?

Csilla üdv itt. :)

őzi! Mi volt?

Üdv. cic
cicmerák
 
 


Cic,
Na szupi, akkor nalatok minden rendben. Azert majd ha lesz geped, tedd fel a kepet! Mikor kell menned lekozelebb dokihoz? 4D-re szerinted mikortol erdemes menni?

Nanett,
Nem minden nap egyforma, lehetnek jobb es rosszabb napok ami a hanyingert illeti. Nalam is voltak kisebb szunetek.

En delutan megyek csak uh-ra, akkor ti mar aluszkalni fogtok, de majd holnap meselek en is. Remelem csupa jot!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Sziasztok! Mindenkinek kösz az infókat és a bíztatást, tényleg nagyon aranyosak, együttérzőek vagytok...
Üdv az újaknak!
Egyébként olyan fura, mert mikor az első uh után mentem haza, szembe jött egy anyuka, tolt egy szellemi fogyatékos gyereket a babakocsiban, aki már legalább 6 éves volt. És ma is az uh-ra várt egy idősebb nővel egy szellemi fogyatékos nő... olyan, mintha ez egy jel lett volna... lehet, hülye vagyok, de én ennek vettem. Értitek, ugye?
Fricky! Ez a hcg szint mérés elég fura, feljebb írtam is, hogy tesómnak is mérték, és én mondtam a dokinak, hogy hallottam erről, hogy megállapítják, él-e. Erre meg azt mondta, a hormonszinttel csak az álapítható meg, terhes vagyok-e, és mi tudjuk, hogy igen. Akkor most 2 dologról beszélünk? Vagy csak annyira nincs esélyem, hogy nem akart még ezzel is foglalkozni??? Nem értem...
Kisün, Timcsusz, megkaptam a privit, köszi!
Cirkuszka, ott fizetni kell? Csak úgy beutaló nélkül fogad? Nem is tudom... szerintetek, ha csütörtökön is nagyobb lesz, mit csináljak?! Még mindig nem értem, mitől nő, ha nem él.... jaj-jajj....
Most nézem, hogy mindenki írkálja itt, hogy neki hcg-t is néztek. Nekem miért nem akar a doki?
Vio
vio
 
 


nanett,
köszi a megerősítést,én is így tudom csak jó hallani ha más is így tudja :P :P

vio,
én asszem tudom mire gondolsz mert én is mindent összekombinálok és jelnek veszek,persze csak utólag :?

őzi,
nem megyek most dokihoz,holnap fogom felhívni......ha megjön closty és ugye uh és majd az uh után megyek hozzá azzal a lelettel.....szóval érted :D

cupp
gigi
Vendég
 


[b]
Sziasztok !

Köszönöm az üdvözlést mindenkinek !

Benita !
A segítséget elfogadom, ha látom, hogy fent leszel, majd küldök privit.
Szerintem abban, hogy a terhesség összejöjjön nagyon nagy szerepe van, hogy nem szabad rágörcsölni. Nekem van olyan ismerősöm, akinek nem sikerült teherbe esnie, lombikprogrammal született az első gyermeke, s rá 1,5 évre teljesen természetes úton született egy kisfia.
csilli01
 
 


Vio !

A hcg szint a terhesség bekövetkezésétől folyamatosan nő, azért szokták csinálni,mert ahogy telnek a hetek, ez a szint mindig bizonyos értékek között mozog.

Hetek az utolsó menzesztől számolva hCG szint (mIU/ml)
3 hét : 5 - 50
4 hét : 3 - 426
5 hét : 19 - 7,340
6 hét : 1,080 - 56,500
7-8 hét : 7,650 - 229,000
9-12 hét : 25,700 - 288, 000
13-16hét : 13,300 - 254,000
17-24 hét : 4,060 - 165,400
25-40 hét : 3,640 - 117,000

Ez a táblázat, de nem kell megijedni, mert nincs rá feltétlenül szükség. Ráadásul láthatóan nagy értékek között mozog, így a terhesség korának a meghatározására sem alkalmas a hcg szint.Ebből még nem szabad semmit levonni, lehet, hogys a te orvosod nem tartja fontosnak ! Szerintem emiatt megnyogodhatsz !
csilli01
 
 


Szoval lányok, szinte minden reményem elszállt, amint megtaláltam a lányom 7 hetes uh leletét... crl: 13 mm+szívműködés. A mostani meg 4,1mm...
És tényleg aránytalanul kicsi a petezsákhoz képest... egy kis maszat az egész, ami alig látszik! Lehet, hogy elkezdett felszívódni. Szerintetek van olyan, hogy teljesen felszívódik és nem kell kaparni?? Mert Hiszen az ikreknél is sokszor van ilyen. Ha nem kell kaparni, várni sem kell a következővel...
Bocs, hogy ennyit rágódok ezen...
Vio
vio
 
 


Sziasztok!

Csináltam tesztet és negatív lett :( .......hétfőn megyünk 1 hétre nyaralni.....tuti akkor fog megjönni :(
ma is klassz idő lesz, mindenkinek Szép Napot!!
Mi megyünk strandolni... :D

Kép

Kép
timcsusz
 
 


Sziasztok!

Udv az ujaknak!!! Bocsi hogy ilyen roviden szol most nekik....

Vio Dragam! Kép

Nem nem kell! O bent van a Kutvolgyiben felhivod elotte hogy mehetsz e hozza de ma szerintem csak az Istenhegyi klinikan van maganban:( Mert kedd van es ilyenkor ott van! Nyugodj meg Dragam minden rendbe jon!

Timcsusz! Varjal meg ezzel a :( gal! Lehet hogy csak kesobb mutatja ki, es ne allj a dolgokhoz - van hogy majd biztos akkor jon meg! :wink:

Kepzeljetek ugye a Parom reggel meg el itthonrol kb 7korul es en is felebredek ha tudom:) ha es a lenyeg a lenyeg most reggel kinezunk az ablakon es egy golya repult el az ablakunk elott!!!! A 7emeleten lakunk.... Most mar ez a 3dik golya amit ebben a honapban egyutt latunk :lol:

Hogy vagytok? Ozi mi volt az uhangon?
Nanett! Inkabb orul hogy nincs hanyingered :lol:

Majd meg benezek! Kép Vagyis itt vagyok majdnem egesz nap!! :lol:
Puszi Mindenkinek!

Ui: Az ujaktol szeretnek adatokat begyujteni mert van egy tablank amiben beirok mindenkit es felrakjuk neha neha hogy lassuk ki hol tart...( most csak azert nincs mert nincs nalam a tablazat es ezen a gepen nincs ftp szerver)ja es kepeket is szeretnek kerni ha tudtuk kuldeni mert van egy oldal ahol fent vannak a kepek ... ( ez sincs azert befejezve mert nincs szerver) http://www.kep.tar.hu/babanetbaba

Kép

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Sziasztok!

Üdv minden újnak, látom megszaporodtunk... :)

Vio:
nagyon sajnálom, ami veled történt...

Őzi:
egy kalappal az UH-ra, majd mond el mi volt

Timcsusz:
szerintem túl hamar teszteltél, nekem még a 30. nap negatív volt, a 36. nap volt csak pozitív :)

Kicsit én is izgulok, mi lesz majd jövőhéten az uh-n, egyenlőre semmi különöset nem érzek, csak a szokásos mellfeszülés, kis pocak :), és zabálok néha, mint az őrült, remélem minden rendben van.

puszi

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Benitanak SOK SZERETETTEL!!! Kép

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Sziasztok
Vio
Remélem jól (jobban) vagy, sokat gondoltam rád tegnap este. A szövettani vizsgálatra kitérve, én úgy tudom, hogy azt két okból végzik el: egyrészt kizárják, hogy élő magzatot távolítottak el. Ugyanis nem mindenkinél várják meg a spontán vetélést, hanem kiürítik, mert igazolt a magzatelhalás. Nem mindenkinél indul meg magától a vetélés. Másrészt pedig azért végzik el a szövettanit, mert abból kiderül(het) a vetélés oka. De nem mindig!!! Nálam pl. csak a szövet(maradvány) elhaltságát bizonyították, és bakteriológiai laborvizsgálatból derítették ki a vet. okát. Nyilván akinek genetikai ok volt, annak a szövettani kimutatja. Rem. érted.

A másik kérdésed, hogy kell-e abort., hát szerintem - bár nem vagyok orvos - de terhességi kortól, magzatmérettől is függ. Ha valakinek lezajlik a spontán vet. és szépen ki is lökődik, kitisztul, annak nem szokták kitisztítani a méhet. Bár ez ritka. Igazából ez már egy utólagos "eü. tisztítás". Hogy ne maradjon benned semmi maradvány. Hú, ennyi elég a rosszból. :(

Hidd el, nem butaság, amit írtál a fogyatékos emberekkel kapcsolatban. Lehet jel is, de nem feltétlenül. Ezek olyan fura véletlenek inkább. Talán "felkészít" lelkileg, hogy másképp lásd a dolgokat, ha megtörténik. Hogy még mielőtt elkeseredsz, rávilágít a legrosszabb oldalára a dolognak. De ne éld bele magadat teljesen a legrosszabba.

Na ebből elég, most már arra koncentrálok, hogy ezt nem kell átélned, hiszen nagyon szorítok neked, hogy jól alakuljanak a dolgok. Veled vagyok! :wink: :wink:


Timi
Szerintem is korai volt a teszt! :shock: Ne add fel!!!!!!! :) :D :P

Gigi
A prolaktinról próbáltam keresni valamit, de mindenütt csak a magas értékről esik szó. Igazából az a rossz. Nézd meg a http://hipofizis.uw.hu oldalon. Az, hogy valakinek alacsony az értéke, hogy mit jelent, nem tudom. Próbálok keresni még valamit. Pusza

Cirk
Köszi Füleskét. Nagyon cuki. :P :P

Cic
Örülök, hogy jó hírekkel tértél vissza, végre jó hírt is olvashatunk.

Még jövök, akit kihagytam, majd pótolom! 8)

Benita
benita
 
 


Sziasztok!

Segiteni szeretnek nektek! http://www.aranybuddha.com/joga.htm

Erdemes elolvasni ! Nagyon sokaktol hallottam hogy segit!!!!

En lehet hogy kiprobalom ha nem jon ossze mostanabban!
Kép

Kép

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Bocsi lanyok! Benitanak kuldenem mert megtudtam hogy az elefantokat is szereti :D
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Cirkuszka!
Adataink :D
Bence fiam született 2004.12.21. 3400 gr, 54 cm, spontán szülés. Pesten lakunk Soroksáron. Vele minden OK, nagy-nagy hóhányó :D
Egy perc nyugtom nem sok van tőle :D
Egyébként a gyed előtt könyvelőként dolgoztam.

Vio!
A hcg-t nekem úgy mérték, hogy egymás után háromszor, hogy csökken-e az értéke. Amennyiben elkezd csökkenni, úgy 100% hogy elhalásról beszélünk.
Nekem annyit mondott a dokim, hogy ha még meg is indul magától a spontán vetélés, úgy is "szoktak" egy eü kaparást csinálni, mert ugyebár az a nagyon nem jó, ha vmi mégiscsak bent marad.

Cic!
Gratula a kis albérlődhöz, tök jó neked!! :D

Ha letelik az idő, tuti mi is újult erővel belecsapunk a közepébe :D

Üdv Mindenkinek: Eszti
fricky
 
 


Ja, és egy-egy Kép Esküvő kép rólunk,
meg Bencusról:
Kép Bence
fricky
 
 


Fricky!

Koszi Lementettem es ha otthon avgyok Magyarorszagon akkor megcsinalom!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Sziasztok !

Benita !

Köszönöm a segítséget, remélem látható a vonalzó !
Így valóban könnyű volt, hogy megírtad, hol kell keresnem !

Kép
csilli01
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?