Új privát üzeneted érkezett!

Angel!

Hamarosan!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Aszondod? :wink:
angel37
 
 


Kép[url][/url]
lara26
 
 

 
 

Még egy kicsit bénázok. nem baj?
lara26
 
 


nem találom a profilomban az aláírásos részt. :(
lara26
 
 


Lara!
Profil informaciokon belul van az also kocka! :)

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Én ehez még kicsi vagyok. :(
lara26
 
 


jaj nem is biztos, hogy kicsi vagyok hozzá! :o
lara26
 
 


első próba:

Kép
lara26
 
 


Sziasztok! :D

BETTI!!!
NAGYON NAGYON GRATULÁLOK NEKTEK!!!!!!!
SOK SOK TEJCSIT? ÉS JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK!!!
SZÉP NAGY BABA!!!!!!
Kép

Haga!
Annyira, de annyira sajnálom!!! Majdnem egy idősek vagyunk, vagyis voltunk, nem tudom ,én hogy bírnám ki ezt a fájdalmat. Sok sok erőt, és kitartást kívánok!!!!!!

Kamilla! :D
Nagyon sajnálom, hogy így alkault! Teljesen igazad van! Meg kell próbáli máshol is!

Vica! :D
Nem szabad ám ilyen csúnyákat mondani (írni, gondolni) babával a pocakban Kép
tényleg én nem is tudom, hogy milyen volt a fogadtatás! Párod mit szólt? Tudja még valaki? Dokihoz mikor mész?
Jó, hoyg együtt haladtok Larával. Én Hagával voltam szinte együtt :cry:

Zsu! :D
Lehet, hogy találokozunk a határon, vagy integetünk egymásnak, mert mi meg Rab szigetre megyünk :)

Pihi! :D
Neked most mi a következő lépés?

Lara! :)
CUki lett a bébi a borsóban :)

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!!

Gyors benézek mert mindjárt jön a Barátok :D !!

Haga!
Borzasztóan sajnálom!
Sok-sok erőt és kitartást kívánok Nektek!
:( :( :(

Beuka! :D de örülök neked!!

BETTI!

ÓRIÁSI GRATULA!!!!!
Várjuk minél előbb a képet !!! :D :D :D :D :D

Kamilla!
Hesegetsd el a gonosz manók gondolatát! Inkább az az 1 % járjon a fejedben
Nagyon sajnálom, ez nagyon szerencsétlenül alakult Ráadásul két nap fölös kórház + előző esti előkészület .Nagyon drukkolok ,hogy a nyáron neked is sikerüljön orvosi beavatkozás nélkül!!Nem akarlak annyit zaklatni DE MÉG MINDIG NEM KÜLDTÉL NEKEM ESKÜVÖS KÉPET:(,tudom ,hogy van fontossab dolgod is!Na mindegy ,kitartás!!


Angel!

Én szivessen lennék a párod :D ,jo lenne ha sikerülne már nekünk is a babo!Szerintem én 1 napig csak bögnék az örömtöl!!ELJÖN MAJD A MI IDÖNK IS ,HIDD EL!!ÉN hiszek a csodába :D !!

HAJNY!!
TESSÉK JELENKEZNI!!MI VAN VELED?????????
?????

Na sziasztok!!
Tegnap majdnem sirtam mikor a Barátokba a Norának megmutatták az uh-n a babáját!!Jaj de meghato :cry: :)

Puszi!!!!
Vendég
 


BEUKA!!

Tényleg tudnál feltenni uh-s képet,ha van akor légyszi-légyszi!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Kép
Vendég
 


Nagyon mérges vagyok ,most néztem a neten ,hogy ma nem is lesz :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: !!!Nagyon mérges vagyok az rtl klubra ,hogy kapnák be a sok focit!!!Bocsi csajok de kikellett adnom magambol!!!
Vendég
 


Haga
Nagyon sajnálom:( :( :( :( :(

Kamilla
Pffffú,hát én is nagyon dühös lennék a helyedben! :evil: :evil: Talán egy másik kórházban újrapróbálni??? :?:
Egyébként lehet jel,hogy spontán kopogtat a gólyátok! :)

Betti
Hatalmas gratula!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 



Sziasztok!

Először is Haga!
Őszinte részvétem a babó miatt. Ilyenkor nehéz bármi megnyugtatót is írni! Gyászoljátok meg, tudjátok elengedni, és utána könnyebb lesz.

Betti!
Hatalmas gratula a nem is olyan kicsi fiacskádhoz!

V.ki nem tud táblát feltenni? Fohalmam sincs, hogy ki az aki babót vár (LAra, Vica és Beu kivételével), és fogalmam sincs ki hol tart.

Velem semmi különös.
moni
 
 


Lara!
Ugy latom megis csak sikerult!! :D

Baratok kozt:Itt forgattak nalunk a kistarcsai korhazban!Mindket vizsgalo itteni!!Pont lattam a forgatast mert akkor voltunk a baratnom kisbabajat megnezni!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Moni!
Jo latni hogy neha benezel! :) Mar lassan tul vagy a felidon ugye?

Lanyok,aki majd fog tablat csinalni kijavitana,hogy ma van az 1.cn-om!Kezdem a 7.Closty es az 5.Choragon ciklusomat!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Jó reggelt!
Ancsa!Nagyon sajnálom!!!!!!


(8 cn.)
breni
 
 


Pihi!
Ha jól emlékszem te kérdezted hogy mikor kapjuk meg az adójóváírást.Én ma reggel megkaptam. :lol:
breni
 
 


Ancsa
:( :( :( :( :( :(

KépKép

KépKép
okr
 
 


SZiasztok Csajok!

Ancsa,
ó, hogy már megint :( :(
Meddig megy ez a closty+choragon? Nem lesz átjárhatóságid?

Editke,
ezt a párost ledumáltuk! :lol: Remélem a gólya és a zebra is jól figyelt! :mrgreen:

A fociban egyetértünk! :roll:
angel37
 
 


Sziasztok!

NE sajnaljatok!!!
(azert koszonom,jol esik)
En mar vartam nagyon!!!Elszamoltam magam ebben a honapban es a 29.cn-ra vartam,csak elfelejtettem hogy most kesobb volt PE-m!Mar verezgettem vagy 3napja de csak most indult be!De tenyleg vartam mert tudtam hogy most sem sikerult!Es KEZDODIK A VIZSGALATOS CIKLUSOM!!! :D :D :D Kb.30-an megyek ellenanyag vizsgalatra!Akinek volt irja meg nekem legyen szives hogy hogy csinaljak!!!A magandoki ezert plusz penzt ker?? :(

Angel!
EZ AZ UTOLSO!!! :D :D :D :D :D :D
Mar eleg volt!!Elkezdett valami fajni hatul,talan a vesem!Felek hogy a sok gyogyszer kikesziti!
Atjarhatosagit a kov. ciklusra igerte a doki!Csak majd most fogjuk megbeszelni hogy melyik modon legyen!Laparral vagy kontrasztanyaggal!29-en megyek hozza! :D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Lara!
Egyébként a babáink meg napra pontosan egy idősek ám! :D
Nekem hamarabb volt PÉ-m kicsivel, így most PÉ utáni 20. napon vagyok. Erős babáink vannak, hogy ilyen hamar ilyen sok HCG-t termeltek, nem? :wink:
Mikor mész dokihoz?

Beu!
Apának az orra alá dugtam atesztet, ő meg csak nézte, hogy "Ez most mit jelent? Pozitív?" Mondom: "Szerinted???????" És elkezdett puszilgatni, meg nevetni, nekem meg hullott a könnyem.
Mekkora már a pocid? Mikor kezdett el nőni? jajj, úgy várom már, hogy én is gömbölyödjek...


Ancsa!
Egy kisit azért sajnálom, de előre a vizsgáltokért, és gyorsan itt lesz az a kistesó! Méghozzá kislány! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Ancsa!Nagyon drukkolok neked hogy a lehető legjobb megoldást megtaláljátok a dokival és sikerüljön utána a baba,én nem leszek 29-30-án de otthon sokat fogok rád gondolni.Remélem 4.-én jó hírekre jövök vissza.
breni
 
 


Koszonom nagyon aranyosak vagytok!!!! :D :D :D :D

Vica!
Te mikorra tervezed a dokit??

Reni!
Holnap mentek nyaralni????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa!

Jövő szerdán megyek 5-re, mert utána szabin lesz, és sokáig nem akarok várni. Már nagyon izgulok. :)

Szerintetek elég, ha szedem a napi 3x1 folsavat meg 2-3 naponta megiszok egy Calcium pezsgőtabit?

Nem nagyon szeretnék Elevitet vagy ilyesmit enni, inkább sok zöldség, gyümölcs. Szerintetek?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Ancsa!22.-én megyünk.:)
breni
 
 


Na sziasztok!

Bocsi, tegnap kicsit feldúlt voltam. Annyit bőgtem mint már régóta nem. Kicsit olyan volt mint, mikor Vica is írta, hogy másfél év fájdalmát sírta ki egyszerre. Valahogy tényleg kénytelen vagyok azt gondolni, hogy ezt valaki fentről így akarta, mert különben nem tudnék túljutni. Később felhívtam a dokit, hogy inkább még nyaralás előtt akarom a hsg-t, úgyhogy júli első hetén meg lesz. Hát ez is valami.

Köszi a bíztató szavakat.

Pocakosok vigyázzatok magatokra. Egyetek sok gyümit.

Keditke! Sajnálom, hogy nem kaptad meg a képet. Esküszöm neked is elküldtem. Most sajna nem tudom elküldeni, de majd köv. héten mindenképpen.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Szia Kamilla!
Akkor talan mar kicsit jobban erzed magad! :)
Neha kell hogy az ember jol kisirja magat!Ha magadba folytod sokkal rosszabb!Akkor mar csak 3het es meglesz a vizsgalat! :D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kamilla! Jó hogy már egy kicsit jobban vagy!

Mikor lesz akkor pontosan a HSG? De lehet előbb sikerül spontán!!
Jó lenne nagyon!

Drukk megy ezerrel!!
zsuzska80
Szombathely
 
 


Kamilla!

Örülök, hogy már jobban vagy valamivel. :)
Drukk-drukk a HSG-hez, de hátha nem is lesz rá szükség.
:wink: Én nagyon bízom benne.++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


LÁNYOK!!!!!!!!!!!!!

AKKOR ÉN ELKÖSZÖNÖK.JÚLIUS 4.-ÉN JÖVÖK.
MINDENKINEK NAGYON SZÉP ÉS JÓ NAPOKAT KÍVÁNOK.
A KISMAMÁKNAK JÓ POCAK NÖVESZTÉST ,AKIK PEDIG MÉG NEM NÖVESZTIK A POCAKJUKAT JÓ DORBÉZOLÁST. :lol:

SZIASZTOK PUSZI MINDENKINEK!

RENI
breni
 
 


Szia Reni!
Jo pihenest nektek!!!(meg sikereset! :wink: ) :D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Reni!

Pihizzetek sokat, és úgy szervezzétek, hogy már 3-an jöjjetek haza!

Sok puszi: Vica

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!!! :D :D

Editke! :D
Nem tudok még feltenni babós képet sajnos, mert eddig még csak 1-et kaptam, azt nem tudtuk bescannelni, meg már nagyon nem "aktuális". Most abban bízom, hogy jövő héten megint kapok, és azt ígérem valahogy felrakom!
A barátok közt engem is idegesít, pedig én a focit is szoktam nézni. Na de ma lesz!

Vica! :D
Ez a teszt dolog nálunk is valahogy így zajlott! A párom megkérdezte, hoyg akkor most ez mi? Tök jó!
Nemsokára Te is gömbölyödsz! Hamar eljün :) Holnap lehet rakok fel pocis képet.

Ancsa! :D
Tudom, hogy mondtad, de én azért mondom, hogy nagyon sajnálom :( :( :(.
Nem sok a 7 ciklus closty?
Drukkolok a továbbiakhoz!!!

LÁNYOK!
Én asszem elvállalnám a táblát, csak kellenének infók, mert nagyon nem vagyok képben :) :)

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Kamilla! :D
Jól tetted, hogy kiadtad magadból! Sok sok drukk a HSG-hez!

Breni! :)
De jó lesz Nektek!!!
Jó és "eredményes" nagyarálst!!!!!!

B.

Kép
Kép
beuka
 
 


Vica! :)

Nekem 26.-án kell visszamennem. Addig is kell folytatnom a hőmérőzést. Neked mikor kell visszamenned?

Kép
lara26
 
 


Vica! :)

Te nem szoktál fáradtságos lenni mostanában?
Én nagyon fáradt tudok lenni! :)
Tegnap és tegnap előtt le kellet feküdnöm délután és aludtam egyet.

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy bezavarok látom jó kis összeszokott csapat vagytok!
Tavaly nyáron nagyon vágytam egy kistesóra a kisfiam mellé, de akkor nem próbálkozhattunk vele. Akkor találtalak Titeket és sokat segített, hogy nemcsak én vágyom egy picurra. Ha meg már magamnak nem drukkolhattam drukkoltam nektek. :D Sok minden történt aztán velünk, eléggé háttérbe szorult a baba téma, de időnként beleolvastam a topikba, hátha jó híreket hallok. :D
Így ismeretlenül gratulálok Vica, nagyon szimpatikus vagy és már nagyon megérdemelted ezt a babát!!!! :lol:
Lara, neked is sok szeretettel gratulálok! :lol:
Remélem a többi "régi" és persze az új tagok is bebebabásodnak hamarosan. :lol:
Idén mi is elkezdtük a gyártási folyamatot, szerencsére nem váratott magára sokat itt rugdos a hasamban. :lol:

Nálam a kezdeti időszakra aluszékonyság, mindjárt megjön, és dugig ettem érzés volt jellemző. :D Na és persze én is paráztam. :D
Vica, én azt olvastam, hogy a 3mg-os folsavból 1 db kell naponta.
Jó még Magne B6-ot szedni, állítólag segíti a beágyazódást, jó hányinger és görcsök ellen is.

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Juj ez lamaradt, Beuka Neked is gratulálok, úgy látom mi majdnem egyidősök vagyunk! :D

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Sziasztok!
Látjátok érdemes ide benézni időnként, mert csak úgy pörögnek az esmények. :D

Vica, Lara. Kép
Nagy Gratula a Zebrákhoz és További Szép , Nyugodt Babásodást Kívánunk. :D

Friss Anyamamik!

Gratula a babákhoz. :lol:
Sok tejet és Jó Pihenést Kívánunk Mind a Babáknak és a Szülőknek .
Kép

Potter
A pisi és a barnamaci kifolyása nem függ össze a pelenka méretével.Addig szorítsd meg a pelust a hasán , hogy beférjen még két ujjad a pelus alá.Nálunk még eddig sosem folyt ki semmi, de majd belejössz.NYUGI.
Átpelusozásnál engem is szinte mindíg meglocsolt :oops:
Marci fiu bár már leszokott róla.

MA VAGYUNK 6 HÓNAPOSAK!!! :lol:

Azt hiszem elkezdődött a Zebraeső csak el ne kiabáljuk. :oops:

Marcell, Inci és Apa

Kép
Kép
incike
 
 


Inci!
Gratula a fél éves nagy Marci fiúnak! :D
És köszi a gratulációt. :wink:

Lara!
Én kedden voltam olyan baromi fáradt, hogy délben aludtam egy 20 percet, de utána a világomról nem tudtam.
Dokihoz 21-én megyek. Azért ilyen "korán", mert egyrészt utána szabin lesz, másrészt meg ennek a dokinak (bármennyire imádom, mert irtó rendes) sajnos nincs kórháza. Tehát nem tudnék nála szülni.
De mivel vele próbálkoztunk UH-zni, meg Clostyval, meg minden félével, így gondoltam annyit megérdemel, hogy lássa, hogy végül is lebabásodtam. :D Azután majd bejelentkezek egy másikhoz (akinek a kiléte egyelőre csak körvonalazódik :wink: ) és vele fogom a terhesgondozást végig csinálni, meg szülni is. Ha minden jól megy. De miért ne menne? :P
Hőmérőzés: Tegnap csak simán hónaljban megmértem a hőmet, és ott is 37,0 volt. Szóval belül meg biztos még melegebb van. Mondtam is a férjemnek, hogy kotló-lázban égek. :D :D :D

Beu!

Tényleg csinálnád a táblát? Ez tök jó!!!! Tehát ez azt jelenti, hogy tudsz jönni sűrűbben? Dejódejódejódejó! :D
Azt mondod, hogy hamar eljön a gömbölyödés? Már alig várom. :wink:
Várjuk a pocis képet!

Barbic!
Köszönöm szépen, igazán jó esik.
:)
Most már Beunak is lesz párja. :D

Csajok!
Én most fogtam föl, hogy gyerekünk lesz! Egy ici-pici kisbaba! :shock: :D
Érzem, hogy itt nő a hasamban, és hogy mennyire szeretem!
Olyan boldog vagyok!!!!!!!!!!! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!


Inci!

Gratula Marcihoz!! :)
Nagyon édi!!

Kép
lara26
 
 


Lara!

Te nem érzed a hasad? Nekem most még a derekam is megfájult.
Rendezkedik odabent?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!!


Beuka!!

Én megelékszem a pocis fotoval is :D !!

Inci!

Gratula Marcihoz!! :D

Találtam egy édes gólyát és mindenkinek küldöm,no persze ha tetszik!!
Kép



Láttom ma nincs nagy forgalom itt!!
:cry: Pedig ma egyedül vagyok itthon, már mindennel elvégeztem ,na mindegy.A rejtélyek városát is egyedül kell néznem,mert a párom dolgozik!!

Sziasztok!!!

Jó hétvégét mindenkinek !!
Vendég
 


Vica ! :)

Nekem is szokott féjni a hasam + a derekam. Néha szúrkál a hasam.
De ki lehet birni ugye!! :)
Holnap megyünk búvárkodni. Én cak nézni fogom a párom merül. :)

Kép
lara26
 
 


Halihóóó!!

Szép vasárnapot! :)

Lara! :D
Hogyhogy még hőmérőznöd kell? Figyeled a hőt hoyg fennmarad-e? Nekem az egyik legkorábbi, és legnehezebben elviselhető tünetem a fáradság volt. Sokáig tartott, szinte mindenhol el tudtam volna aludni, és bármikor :)
MA mentetek búvárkodni? (vagyis te csak nézni :)) milyen volt????

Barbi! :D
Üdv!!!! Örülök, hogy van velem egy idős!!! Gyere gyakrabban és mesélj magadról!

Inci! :D
Gratulálok a fél éves Marcinak!!!!!!!

Vica! :D
Igen csinálnám a táblát, csak majd összeszedem az infókat :)
Ez olyan hihetetlen érzés, amikor kezd benned tudatosulni, hogy igen sikerült!!!! NEm?
Nekem is sokszor szúrkált a hasam eleinte. Így van, gondolom rendeződnek a dolgok, tágul a méh, stb.
A Magne B6-ot én is ajánlom!

Keditke! :D
Sajnálom, hogy tegnap egyedül voltál! NEm lehetett kellemes! De ma már nem vagy egyedül ugye!


NOLINA! :D
Mi van Veletek???? Hogy vagy?

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Bea, aranyos vagy, hogy hiányoltál! Jól vagyunk, köszönöm . Tegnap voltunk 9 hetesek :lol: Bár csüt.ön kellett volna megjönnie és kicsit fájdogált néha a pocim, olyasmi volt, mintha kő nőtt volna benne :) Nekem pé utáni 8. naptól 3 hétig görcsölgetett a hasam. Remélem nem jön vissza. 30-án megyünk UH-ra. Már nagyon várom. Az álmosság kb. meddig volt nálad "súlyos", ha nem alszom délután, szörnyen nyűgös vagyok és este 6kor is képes vagyok aludni egy órát. Emiatt ált. fölnézek a netre , elolvasom, miket írtok és utána zuhanok az ágyba, hogy majd , ha felkeltem, írok. Na akkor meg már alig térek magamhoz. :) A pisilés meg változó , most egy hete újra sokszor járkálok. Ez így hullámokban jön?

Amire most hirtelen emlékszem, amit írtatok:

Haga, nagyon sajnálom. Rengeteget gondolkoztam a helyzeteteken és kívánom, hogy minél hamarabb túl tudjátok tenni magatokat rajta és el tudjátok engedni a Kicsikét, utána pedig remélem egymásban találtok vígaszt, míg egy egészséges pocaklakótok lesz. Biztos nem lehet elfelejteni a veszteséget, de talán az idő és az új baba kicsit enyhíteni fogja a fájdalmatokat.

Lara, Vica :lol: Tök jó, hogy így együtthaladtok!

Incike, gratula a féléves Marcihoz!

Kamilla :) Sajnálom, hogy ilyenen kellett keresztülmenned. Én is nagyon kiborultam volna. Mikor a HSG után visszakerültem a kórházba, nem estem annyira kétségbe, mert legalább túl voltam rajta. De végülis , ha júli-ban megcsinálják,akkor az már csak pár hét. Kitartás!!! Utána pedig egy-két hónap-remélhetőleg- és jön is a baba. Reménykedtem, de azért nem hittem a HSG után, hogy majd másfél év után csak "ettől" rögtön babánk lesz. :)

Bocs ,csajok, de megyünk anyuékhoz névnapozni!
Puszi!
nolina 25
 
 


Sziasztok! :)

Nagyon jó volt a búvárkodás.
Én csak nézelődtem az árnyékban és mégis utolért a napocska. Kicsit lebarnultam.:)
Az orvosom mondta, ha nem esik még nehezemre akkor hőmérőzzek amíg meg nem vizsgál (06.26.-ig). Biztonság kedvéért mondta és csak a mi érdekeinket nézi ezzel.

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Kép

Amint látjátok, még nagyon béna, meg hiányos is. DE holnap tökéletesítem, ezért légyszi adjátok meg a hiányzó adatokat!

Most jó éjt!!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?