Új privát üzeneted érkezett!

Vica! Nekem egy 30-as szám van meg és 76 a vége. Ez az?

Köszi a drukkokat. Leginkább azért drukkoljatok, hogy ne legyen endo!!!!!!

De azért még a héten vagyok.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Jó reggelt!
Kamilla!Én nagyon drukkolok neked. :wink:
breni
 
 


Kamilla!

Igen, az a számom. Biztos hogy nem endo, mert akkor gondolom nagyon-nagyon kéne görcsölnöd mikor megjön. Szorítok nagyon! :)

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 

 
 


Vica!
Nem feltétlenül jár az endo együtt görccsel. Nekem is az van, bár aszövettan nem igazolta, és még sem görcsölök. Sőt az egyik ismerősömnek is az volt, és semmilyen tünettel nem járt neki, csak azzal, hogy nem akart összejönni a baba.

Kamilla én is szurkolok, de nagyon!
moni
 
 


Hát az a helyzet, hogy ha nem gyógyszerezném le magam mindig mikor megjön, akkor bizony fel sem tudnék kelni. Egyszer volt, hogy elfogyott a gyógyszerem és ne tudjátok meg mit éreztem akkor. Most már rutinos vagyok és mielőtt még elkezdenék görcsölni, beveszek egy tablettát, és akkor kibírható.

Na mindegy. Nem akarom az ördögöt a falra festeni. Minden rendben lesz és csak egy ici pici kis elzáródás lesz, amit fel is oldanak egyből!!!!!

Móni, ha a szövettan nem igazolta az endo-t akkor miért mondták neked, hogy az van?

Bocs a hülye kérdésért, de a műtét előtti beöntés nagyon kellemetlen? Hülyeség tudom, de ettől félek a legjobban. (miután megtudtam, hogy a katért, altatásban helyezik fel. :))

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!!

Kamilla!!!
:D
Nem gáz a beöntés mÉn végig nevettem.Nagyon aranyos volt a csajszi aki beatta,kellemetlen inkább.Langyos víz és... :lol: Csak készítsd oda a WC papírt melléd.Fontos!!!! :lol:

Nekem még ébren tették fel a katétert.Az sem fájt.Viszont utána!!!Mitán levették.Pisiléskor potyogtak a könnyeim.Sokat kell utána pisilni és akkor tisztul minden.

Én sem görcs9ltem az endoval,pedig volt.Nekem rendszertelen volt a menszim.És nem jött a baba ez által.

De minden ok lesz,ügyes leszel.Melyik kórházban műtenek????Drukkolok nagyon!!!

(35+1) :lol:
csanita
 
 


Kamilla,
A beöntés kibírható, csak legyen a közelben szabad wc! :lol:

A katéter sem fáj! Elvileg utána sem.

És dobjál már nekem is egy SMS-t, ha túlvagy!

Drukk, és 99%, hogy nincs endo!

Anita,
hú, biztos megsérült a húgycső :( Nekem hólyagtükrözés után volt ilyen, de szerencsére másnapra elmúlt.

Móni,
tényleg, miért endo, ha nem igazolta a szövettan? Csak gyanú volt, nem?
angel37
 
 


Most akkor ez hogy van? Van még arra időm, hogy elrohanjak a klotyóig, vagy alám tesznek egy ágytálat és jöjjön aminek jönnie kell? Annyira gáz ez az egész.
Tiza írta a "megint megjöttbe", hogy ő nem kapott se beöntést, se katétert. De ez elég furcsa, mert a doki szerint fontos, hogy teljesen üres legyen az ember, mert így jobban lát.

Angel. Írok majd neked is! Cserébe írj, ha Bettivel megtörténik a nagy esemény!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kell a beöntés, mert üresnek kell lenni a beleknek.

Nekem egy nőgyogyi vizsgálóasztalon nyomták be. Nincs ágytál. Elérsz a wc-ig, csak jobb, ha nem kell sorbanállni! :wink: Olyan, mintha egy irgalmatlan hasmenés törne rád.

Naná, hogy írok, ha Bettivel van vmi! :)
angel37
 
 


Van időd wc-re rohanni. :lol: Előkészítőbe csinálják,ott van wc is.Nekem mondta a nőci tartsam vissza 5 percig :lol: .Mondtam ha-ha!!Nem is sikerült.Nekem is mondta a doki,hogy fontos a beöntés mert akkor tiszták a belek és jobban lát mindent.És akkor még feltöltik gázzal a pocakodat is.Akkora hasam volt utána mint 5 hónapos terhesen.
csanita
 
 


Sziasztok!

Kamilla!
En is kaptam beontest es megmondom oszinten hogy meg jol is esett!
(na nem felreerteni!!)

Ma vagy holnap mar Aginak is jonni kene!!Mar nagyon varom!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Köszi, hogy ilyen aranyosan mindent leírtok! Ja igen, az előbb kérdezted, hol melyik kórházba megyek.
A Szent Imrébe. Szerintem ott elég jók a körülmények, nem? Mondjuk azt nem tudom, hány WC van és hogy milyen messze. :) Jaaaaj, ha ezt túlélem, akkor a műtét, már kutya-füle lesz!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Na jó, hagyjuk a témát, nem akarom, hogy az egész topic rólam szóljon. A végén még úgy járok mint Eliza.

Tényleg köszi mindenkinek ami megosztotta velem a tapasztalatait. Sokat segített.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Lányok segítsetek!
Az egyik barátnőmnek jövőhéten lesz egy átjárhatóságija,írjatok le róla mindent,amit tudtok.Be van tojva szegény.Fél nagyon.
Köszönöm szépen
breni
 
 


Reni nem mesz dokihoz???????
Tudom milyen szar erzes ez,mert joparszor ateltem en is!Nekem azert volt,mert nem volt PE-m es azert nem jott meg!De neked remelem hogy baba van!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ebben nem tudok segiteni mert meg en is elotte allok! :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa!Tegnap hívtam a dokit,de külföldön van,most készülök rávenni magam hogy elmenjek holnap a körzetihez,be kéne jelentkezni.
Aranyos vagy amiért próbálsz vígasztalni,de engem már az sem érdekel ha megjön de legalább történne valami.Na majd a doki megmondja.
breni
 
 


BEJELENTKEZTEM HOLNAP A DOKIHOZ,12 ÓRÁRA MEGYEK.A PÁROMMAL MEGYEK.FÉLEK EGY KICSIT. :cry:
breni
 
 


Reni!

Küldtem valamit a freemailedre. Nézd meg.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Köszi megkaptam és visszaírtam.Puszi érte!!!!
breni
 
 



Attól mert a szövettan nem igazolta még lehet. Van több ilyen ember. AKi rávette magát, hogy megcsináltassa még1szer a lapart, annak beigazolódott. Igazából még nem vészes, ezért lehetek kismama, nem kell lombik.

Beöntés nem fáj, mégcsak kellemetlennek sem mondhatnám. Én most nem kaptam.

Katéter sem fájt, inkább csak kellemetlen volt. Akkor is amikor lehúzták.
moni
 
 


Reni,
szurk a holnaphoz! Nődokihoz mentek?

Az én átjárhatóságimról inkább nem számolok be, mert szegény barátnőd még jobban megijed! :shock:

Egyébként ne féljen, normál esetben is max. mensis görcsök lehetnek. Drukk hozzá!
angel37
 
 


Angel!Azért köszi!Igen nődokihoz megyünk.
breni
 
 


Remélem jó hírt hallotok! :wink:
angel37
 
 


Angel! :?:
breni
 
 


Itt vagyok ám Én is,csak elmentem vásárólni.Tojásosnokedlit csinálok,salátával. :lol: :lol:

Kamilla :D

Én a Szent Imrébe fogok szülni.Szuper kórház,amikor voltunk CTG-n akkor bemehettünk a szülőszobára is körbe nézni.Nagyon szép,olyan mint egy hotel.Jó a nőgyógyászati rész is.

Átjárhatóságit nekem a laparral együtt csinálták és így nincs rossz élményem róla.

Megyek bekapok valami reggelit :)
csanita
 
 


Reni,
ez a kérdőjel mire vonatkozik? :?:
Arra, hogy mit fogtok hallani?

Anita,
reggeli most? :shock:
angel37
 
 


Sziasztok!
Én ezt nem értem, a szövettan vagy igazolja az endot, vagy nem? Nem? A gyanu a szövettan előtt van szerintem, vagy csak én nem értem? :oops: Sajnos nálam endo gyanu áll fenn,most ettől vagyok sík ideg,és nekem is tünetmentes.

Csanita én is tojásosnokit csináltam tegnap, salival, és ma is az lesz :lol: .
Átjárhatósági nekem is laparral együtt volt.
odett
 
 


Igen,kicsit későre sikerült a reggeli.Megvárom Apát,és így együtt tudunk majd ebédelni.5 felé. :lol:
Ma egy kicsit felborítottam a rendet.Mennem kéne vasalni,de semmi kedvem.Olyan hideg van nálunk a lakásba!!!Milyen nyarunk lesz???Ha így haladunk kell vennünk egy hősugárzót majd a fürdetéshez.

Pihivel mi lehet????

Lolával???

Gyretek csajok!!!Tessék hírt adni magatokról!!!

Odett :lol: Tojásosnokedli!!Nagyon szeretem.
csanita
 
 


Angel!Igen
breni
 
 


Sziasztok Csajok :D :D :D :D :D :D
egy gyors bekukk, tegnap jöttünk haza a kórázból, jől vagyunk, babám nagyon nagyon szép, és sok örömünk van vele.
Tejem sok van, de a baba sajnos nem tudja kiszívni a mellemből, így cucliból kapja. Asszem ezirányban segítséget kell kérnünk.

Betti????????????????

Ági és az 1 hetes Péter Miklós :wink:
potter_76
 
 


ÁGI!
SZIA,AMINT MEGLÁTTAM A NEVED EGYBŐL JÖTTEM.NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKTEK ÉS SOK-SOK ÖRÖMET.A SZOPIS DOLGOT SAJNÁLOM,DE A LÉNYEG HOGY ANYA TEJCSI.
SOK PUSZI NEKTEK
AMINT TUDSZ KÉRÜNK ÁM KÉPEKET!!!
breni
 
 


Szia PotterÁgi! :D
De jó, hogy benéztél! :D

Örülök, hogy jól van a kis család! :)
Reméljük a szopizás is megoldódik! :)

Petikéről nem tudsz felrakni egy ici-pici képecskét?

Betti tegnap még egy darabban volt! :wink:
angel37
 
 



Potter!
Nekem van egy LLL ligás ismerősöm Iboly, biztosan szívesen segít, ha megírod, vagy elmondod neki a problémádat!
http://www.iboly.hu a webcíme.
Képet emailben sem küldesz?

Tényleg Pihi nagyon régen jeelntkezett! Most már lassan tesztelnie kellene. Számát nem tudja valaki?
moni
 
 


Igen Igen!!!!
Kérünk képet!!!!!!!!

Sok-sok puszi nektek!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Ági!

Nagyon örülök, hogy jelentkeztél!
Sok puszit köldök akis hercegeteknek.
:D

Képet én is kérek: harangozoattilane@gmail.com :D

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Csanita
Most olvasom, hogy te is endos voltál és nemsokára szülsz! Leírnád röviden a történetedet? Nagyon sokat segítene!
emma1976
 
 


Emma!!!

Inkább priviben,nem akarom a csajkat ezzel fárasztani.

csanitaa@vipmail.hu

Erre írjál,és Én szívesen válaszolok is.
csanita
 
 


Ági!!!

DE jó,hogy otthon vagytok már!!!!Én is,Én is kérhetek képet????Sok boldogságot neketek!!!!!!

Tényleg Betti,hol vagy?????

Kamilla!!!

Kérhetek esküvői képet Én is?????Én kimaradtam!!!!
csanita
 
 


Sziasztok!

Holnap megyek előjegyeztetni az inszemre.
Fogalmam sincs, hogy mit fognak most csinálni velem.
Tiszta izgi az egész.

Puszi mindenkinek!
lara26
 
 


Sziasztok csajok! :)
breni
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy csak most írok! Egy kicsit el vagyok veszve. Munka után rohanok haza 1-2 órát aludni , utána meg a főzés-mosással tengetem a napokat.

ÁGI és PÉTER MIKLÓS :lol: Gratulálok! :lol: Ági, remélem, hamarosan képet is raksz fel a kicsiről :) És -persze, majd ha egyszer lesz időd :) , a szüléstörténetedre is kíváncsi lennék. Jó sokáig vajúdtál. Te kis Hős! Örülök, hogy van tejcsid elég és remélem a sok anyuka majd tanácsot tud adni szoptatásügyileg.

Betti :) Szorítok!

Lara :) Tök jó, hogy már majdnem"elkezdődött" az inszem!

Anita :) Annyira hihetetlen, hogy már 35 hetes vagy! Olyan jó volt nézni a heteid mellett , hogy "haladunk". Kb. én is így örülök minden napnak, ami eltelik :)

Pihi :) Nagyon szorítok! Remélem dupla örömhírrel jössz. Kétcsíkos teszt és sikeres államvizsga! De szerintem ne tesztelj az államvizsga előtt. Esetleg gyűjtsd össze a pisit és tedd hűtőbe. Én is így csináltam egy vizsga előtt az egyetemen. Csak utána ne fagyaszd a tesztet. Mert a sikeres vizsga után én a hűtőből kivett jéghideg pisibe mártottam türelmetlenségemben, aztán aggódtam, hogy mi van ,ha csak azért negatív, mert lefagyasztottam. :oops:

Kamilla :) Gratulálok az esküvőhöz! Én is kérhetek képet? :) nolina22@freemail.hu Szorítok a műtéthez! Mikor lesz?

Mi jól vagyunk. Két hete nem fájt a hasam(mióta dokinál voltam) :)
Hányinger nem volt és nem is lesz. :) A cicim feszül nagyon. A pocakom meg néha nagyon látszik. Ill. nem pocak, hanem inkább alul a méh nagyobbodott meg. Olyan aranyos :) Holnap megyünk dokihoz, nagyon izgulok. Tuti nem sokat alszom majd :)

A többieknek puszi! Remélem,holnap kiír a doki és utána már lesz időm írogatni. ill. relatív. Azt mondta, ha minden ok, kíir, de nem tudom, hogy ez tényleg jó ötlet-e. Na, mindegy, csak minden rendben legyen!
nolina 25
 
 


Szia Reni! Rólad nem is olvastam sokat, ha jól emlékszem. Mi van veled? Úgy hiányzik a tábla, hogy tudjam, ki hol tart!
nolina 25
 
 


Szia Breni! :D
Össze tudnád foglalni, mi történt amíg nem voltam? Próbáltam tegnap este átfutni, de összefolyt.

Képzeljétek, a szopizás gond is megoldódni látszik. Tegnap először tudott szopizni este, igaz akkor csak fél adagot, a többit cumisüvegből, de ma reggel már az egészet kiszopizta! :D :D :D
Váááááááááá! Annyira örülök. :lol:
És éjféltől 6-ig aludt...biztos valami turpisságra készül. Vagy kiütötte a meló.

Móni,
köszi szépen, a barátnőm is őt ajánlotta. Meg is kaptam a számát. Ha nem lesz okés a dolog, felhívom.

Fénykép: eddig egy tekercs filmet lőttünk el, amolyan hagyományost. Digitális gépünk nincs. Esetleg bescanneltetjük...de asszem az nem most lesz. De akkor küldök emilben.
potter_76
 
 


Nolina!Én ma megyek 12 órára dokihoz mivel már 45 napja nem jött meg,de a 39.napon negatív lett a teszt.Ez van.De lehet megjön addig mert furcsa a dolog odalent.Na majd kiderül addigra.
Veled?
Potter!Na te is jót kértél meg a beszámolóra,alig bírok valamit megjegyezni. :)
De megpróbálom mindjárt.
breni
 
 


Jó reggelt Csajok!

Még egyben. :D

Kamilla!

Nagyon drukkkkkkkkk! Küldök sms-t mindenképpen, majd én is kérek a műtét eredményéről.


Angel, Vica!

Küldök nektek is sms-t, ha túl leszek mindenen.


Ági!

Jaj, de írigyellek! :roll: Már én is szívesen babáznék. Legkésőbb egy hét múlva megyek be a kórházba, ha addig a fiatalúr nem bújik ki önként. :D Holnaptól már gülüs leszek én is. :lol:


Betti
40+0
betti73
 
 


Ági nagyon nehéz összeszedni kivel mi van,de megpróbálom,bocsika mindenkitől ha valamit rosszul írok!!!!

Csanita,Betty!Még egyben. :D
Kamilla!Férjhez ment és nagyon szépek voltak,de sajnos megjött neki. :(
Haga!Elbúcsúzott tölünk mert sikerült albérletet találni valahol nagyon messze.
Moni!Sajnos elkapott valami vírusfertőzést,amit ki kell kezelni,aztán jöhet a baba. :D :wink:
Beuka!Jól vannak kb.a 19 héten vannak,és tökéletesek az eredmények.
Nem jut eszembe több.
Remélem jól írtam mindent.
breni
 
 


Szia Betty!Már azt hittem babázol.Már nem sok van hátra,bármelyik percben jöhet a baby.:)
breni
 
 


Betti,
heloooooooo!!!
Köszönöm az smst, ne haragudj, hogy nem válaszoltam, de eléggé "fennforgás" volt az a 6 nap a kórházban.

Remélem simább szülésed lesz, ha mégsem, hát majd elfelejteti a babó, ahogy velem is. Az eda nekem nagyon király volt, ha úgy érzed, tudom ajánlani.
Mivel tengeted a napokat? Én a végén csak malmoztam...nem volt türelmem semmihez.

Még elég sokat bénázunk, de Peti azért bírja a gyűrődést. A kocsiban hazafelé hirtelen elfogott a para, hogy most aztán jajj, észnél kell lenni, de itthon olyan más minden. A párom sokat segít, nélküle nagyon nehéz lenne, de így nem az.

Jajj, szorítok, hogy kibújjon a srác! Nagyon szuper lesz!!! És szopiztasd meg minél hamarabb, hogy megtanulja, utána nehezebb, mi rengeteget bénáztunk.

Érzel vmit???
potter_76
 
 


Hellóóóóó Ági!

Lehet, hogy a te sorsodra jutok, de nem érdekel, mert már nagyon várom, hogy lássam a kis Pockot. Valahogy csak kijön! :D
Szopizásra gyúrok nagyon, van szopis teám és homeós bogyóm is és kaptam egy mellszívót is. Mindent megteszek.

Eléggé aktívan telnek a napjaim, sokat mozgok, hátha... :lol: Tegnap fodrásznál is voltam. :) Érzésem csak annyi, hogy sokat járok pisilni és hátul is van némi nyomás esténként. Más nem. :( Még zárt vagyok.
betti73
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?