Új privát üzeneted érkezett!

Csilla Drága,A gyerekek édesek, és a torták szépek.No meg persze biztosan finomak is voltak :wink:

Ann,:) a lényeget elfelejtettem:a gyerekek nagyon édesek, a kislányod pedig igazán szép kis szöszkeség :)

Na húzok aludni,jó éjt Kép
manóci
 
 


Manóci, ne tudd meg, hogy lestem a névtáblát, de nem nyertem... lehet, h ügyeletben nem viselik? Utána is csak zöld ruhában láttam, szal nem. A főorvosnak ő már korábban referált, m már a szülőszobára hívtak konzíliumot, a viziten nem is ő jött, hanem a váltás. A zárót meg még akontrollon fogom megkapni, tehát minden lehetséges :)
Azonban jó hír, h egy másik fórumon végül 99,9%os valószínűséggel kideríettem, h ki volt ő, így nagyon örlök :):):)
Kiváncsi vagyok, Vera is őt mondja-e majd.

A hazamenetelről meg azt gondolom, hogy nagyon örülök, h dönthettem belátásom szerint, hogy partnerként kezeltek ez ügyben. Nekem/nekünk az összes szempontot figyelembe véve így volt jó :) Számomra nagyobb bátorság lett volna ott maradni, kimerülni, kiborulni, várni a tejcsire szinte hiába... mint a múltkor. Így pihenhettem, a családommal lehettem, megjött a tejcsi, már 1 naposan kortyolgatott a fiam :) Boldog vagyok :)
Remélem, a kontrollon is mindent rendben találnak.
Vmit félreértettél, mert nem kellett nap mint nap bejárni, csak egyszer kontrollra (5. naposan), de az anyakönyveztetés miatt úgyis kellne.

Kcsilla, a Tiédet megkaptam, válaszoltam is! :)
annann
 
 


Szia Ann,

az én tippem Dr Szabó Gergely.
Most már kiváncsi vagyok kinél szültél::)))

Vera
cicmadar
 
 

 
 

Szia Vera!
Szabó Gergely is van?? Az én dokim Szabó György de ő nem szőke, bár fiatal!

MAnóci!
Ha mégis lány lenne akkor Lili Anna lesz! Lili nálunk sok van a családban( az ősök közt :) ) , Anna megy anyukám után :)

Kép
borso18
 
 


Borso,

igen kettő Szabó doktor van.
A te dokidat is ismerem, mikor szülés után bent feküdtem ő jött vizitelni...
Szerintem jó fej

Vera
cicmadar
 
 


[quote="cicmadar"]S írta:cicmadarzia Ann,

az én tippem Dr Szabó Gergely.
Most már kiváncsi vagyok kinél szültél::)))

Vera


Igeeeeen, nyertél :) meg én is :)
Ma véglegesen kiderült, hiszen megkaptam a zárómat és azon feketén-fehéren az áll.
Az én tapasztalatom szerint lelkiismeretes, alapos, gondos - bár nem túl beszédes. De szerencsém volt, mert az egyik szülésznő (Gabi) jól kiegészítette és mindent elmondott, amire rákérdeztem :)
annann
 
 


Örülök, hogy végre kiderült kinél szültél.
Remélem jól vagytok és minden rendben van.

"Eleinte mi sem beszélgettünk túl sokat, de a terhességem vége felé már nem volt gond.
Amúgy én is előbb megismerem a másik embert utána "barátkozom" ezért nem volt furcsa a "szótlansága":))

Nektek nem sok időtök volt ismerkedni:)))

Vera
cicmadar
 
 


sziasztok!

borso!

én isjártam a dokidhoz, te meg vagy vele elégedve? sajnos én csalodtam benne!

Annann!

köszi,megkaptam válaszoltam is!

Mano!

köszönöm, kedves vagy! Van meg egy két kép, de azok nem olyan jol sikerültek..majd később én is felteszem azokat!

Floci!

hallottátok h állitolag az idén nem lesz igazi nyár??????????pedig ma van a meteorologiai nyár első napja ha jol tudom..ehelyett kint is fázom meg bent is.. azért szurkolok h jo időtok legyen mégis hétvégére!

puszi

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok, köszönöm a válaszokat szülésznő ügyben.

A kisbaba anyakönyveztetésének a menetét szeretném megtudakolni tőletek, mert többféle változatot is hallottam és ezeket az ügyeket nekem kel majd intéznem hiszen az anyukának más dolgai lesznek. Konkrétan a születési anyakönyvi kivonat kiállítása, Taj kártya kiállítása, Egyszeri anyasági támogatás, Tgyás igénylésének menete érdekelne. Köszönettel imcsi
imcsi6
 
 


Csilla írtam neked püt!

Kép
borso18
 
 


Sziasztok,


Ann,Tök jó, hogy megvan a doki neve :) Akkor ezek tényleg véletlenek sorozata volt, hogy sehogy se láttad a nevét.De a lényeg, hogy megvan!De ő elég magas vékony doki, ugye?Én nagyjából tudom csak, hogy ki kicsoda, mert az arcokat a nevekhez nem igazán tudnám összepárosítani, bár látásból szinte mindegyiket ismerem :)
Hazamenetellel, örülök, hogy nektek így jó volt, és nem volt semmi gond.Végülis tényleg úgy a jó, ha mindenkinek jó!Ha nektek ez jött be akkor így volt OK. a dolog.De én azért maradok valószínű a következőmmel is;)

Borsó,ez nagyon szép név:)igazi nőies!Azért kiváncsi leszek, hogy végülis mi lesz majd?!:)Hányadik héten is vagy?Mész majd 4D-re?

Floci,ha jó az idő, vagyis nem eseik, és nincs mínusz, akkor szerintem megyünk szombaton!Majd SMS-elek:)

Dóri,nektek is jó balcsizást:)Remélem viszonylag jó időtök lesz,és legalább nem fog esni :?

pussza
manóci
 
 


Sziasztok,


Ann,Tök jó, hogy megvan a doki neve :) Akkor ezek tényleg véletlenek sorozata volt, hogy sehogy se láttad a nevét.De a lényeg, hogy megvan!De ő elég magas vékony doki, ugye?Én nagyjából tudom csak, hogy ki kicsoda, mert az arcokat a nevekhez nem igazán tudnám összepárosítani, bár látásból szinte mindegyiket ismerem :)
Hazamenetellel, örülök, hogy nektek így jó volt, és nem volt semmi gond.Végülis tényleg úgy a jó, ha mindenkinek jó!Ha nektek ez jött be akkor így volt OK. a dolog.De én azért maradok valószínű a következőmmel is;)

Borsó,ez nagyon szép név:)igazi nőies!Azért kiváncsi leszek, hogy végülis mi lesz majd?!:)Hányadik héten is vagy?Mész majd 4D-re?

Floci,ha jó az idő, vagyis nem eseik, és nincs mínusz, akkor szerintem megyünk szombaton!Majd SMS-elek:)

Dóri,nektek is jó balcsizást:)Remélem viszonylag jó időtök lesz,és legalább nem fog esni :?

pussza
manóci
 
 


Sziasztok,

szeretnénk kisbabát nemsokára, segítenétek, hogy kihez érdemes menni a MÁV-kórházban? (vagy máshol).
Elég sürgős lenne, más miatt is, nemcsak a tervezett baba miatt, szóval nagyon keresek most egy jó szülész-nőgyógyászt.
nagyon köszönöm,ha segítetek. L.
lolka
 
 


Sziasztok!

Ann, örülök, hogy jól vagytok és, hogy tudsz otthon pihizni :D . Sajnos a kórházban valóban nem lehet, vagy nekemnem sikerült (pedig nagyon készültem a lazulásra), így mire hazatértünk teljesen ki voltam facsarva :( :shock: .

Lányok, volt már valaki közületek gyereknapozni a Várban? Minden évben tervezem, hogy megyünk, de eddig nem jött össze. Bár most egy évet várhatok, míg újra aktuális lesz, de kíváncsi vagyok, milyen programok vannak!

Az idő pocsék és mi szombat éjjel indulunk nyaralni, remélem addigra kicsit melegebb lesz és felvehetjük a fürdőruhánkat is.

Jó éjt!
Dati
datolya
 
 


Szia Manóci!!

MA pont 19 hetes vagyok :) Ha jól tudom 4Dre nem jó korán menni, mert akkor még nem olyan szép......Szeretnék menni, de igazából nem tudom mikor a legideálisabb?!
Ti mikor voltatok?? És hol???
Örülök h tetszik a név, ebben valahogy rögtön megegyeztünk...bezzeg a fiú nevek :) De én úgy vagyok vele h még bármi lehet, a bnőmnek kétszer mondtak fiút a Schöpf-Méreiben, és harmadikra lányt :D De gondolom a 4D-n már határozottan látszik :)

Dati!!

Jó nyaralást nektek!!! Merre mentek??? ÚÚÚgy irigykedem...mi megegyeztünk, h mivel bevéreztem az elején többször is, ezért kihagyjuk a külföldi nyaralást, és itthon megyünk inkább hosszúhétvégézni párszor.........

Üdv Orsi

Kép
borso18
 
 


Borso!

megkaptam válaszoltam is. én is voltam 4d eloször 34 hetesen majd 37 hetesen, és akkor már nagyon szépen látszodott. minden jol kiveheto volt az én fiacskám igyekezett megmutatni mindenét és bizonyitani h ő nem kislány!! de nehéz volt keltegetni mert aludni akart mindig. de szerintem egy életre meghatározo élmény. a sima uh már 18 héten mondták meg h fiu lesz. Szerintem ma már egyre ritkábban tévednek ebben de ezt nem állitom 100%ra! ha mész, tedd fel aképet rola légyszi, jo?

szia

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Szia Csilla!!

Írtam válaszoltam a privire, és gondolom már láttad h MSNre is felvettelek :)

Jajj, én még akkor nagyon messze vagyok a4Dtől, mégcsak 19 hetesek vagyunk :))
De természetesen ha lesz kép feldobom :) Te hol csináltattad?

Üdv Orsi

Kép
borso18
 
 


szia Orsi!

én pesten a praxisban csináltattam, az egyik dulám ajánlotta az ottani dokit. nem olcso mulatság de szerintem megéri. én ugy tudom h má rilyenkor is lehet menni hozzá, és nem csak képet készit hanem meg is nézi a babát, ugy mint a sima uh-n. majd szolj ha érdekel a pontos cim és a doki neve megadom.

puszi

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


[quote="imcsi6"]S írta:imcsi6ziasztok, köszönöm a válaszokat szülésznő ügyben.

A kisbaba anyakönyveztetésének a menetét szeretném megtudakolni tőletek, mert többféle változatot is hallottam és ezeket az ügyeket nekem kel majd intéznem hiszen az anyukának más dolgai lesznek. Konkrétan a születési anyakönyvi kivonat kiállítása, Taj kártya kiállítása, Egyszeri anyasági támogatás, Tgyás igénylésének menete érdekelne. Köszönettel imcsi


A kh-ban van anyakönyvi ügyinézés, ott felveszik az adatokat és 8 napon belül kell majd az Eötvös utcában átvenni a kivonatot (oda kell vinni a 300 napnál nem régebbi házassági anyakönyvi kovonatot is) - ott meg jó nagy sor lesz :( (mi is megyünk majd a jövő 7en vagy utána)
A TAJ kártyát majd megküldik... gondolom, ehhez is felvették az adatokat. A lányomnál emléxem, hogy igen, de most a férjem intézte valszleg az anyakönyvi cuccokal együtt.

Belikeltem neked, itt el tudod olvasni, h mit hogy és hol kell intézni:
Anyasági támogatás

TGYÁS


Dati, nem irigyellek az ilyen időben nyaralásért, remélem, normalizálódik egy kicsit!

A "MÁVos" gyereknapról vki tett fel programot még 1-2 hete, érdemes visszakeresni. Mi már készültünk elmenni, de most épp aznap szültem ;)[/url]
annann
 
 


Vera, még Neked akartam írni, hogy amúgy én is lassan barátkozós vagyok :)
Nem is csodálom, h a doki szótlan volt, sztem úgy keltették fel, amikor beértünk (vagy amikor telefonáltam, h megyünk), olyan álmos volt, azt se tudta hol van. Szerencsére amint igazán szükség lett rá, amikor varrni kellett + engem ellátni, észnél volt :) Amúgy nem is azt vártam volna, h beszélgessen, vagy jópofizzon velem (attól amúgy is a falra mászok), csak hogy arról meséljen, h mi történik velem és miért... vagy hogy mi várható.
Mondjuk szerencsére én is észnél voltam, nem volt időm kifáradni, ezért nem hagytam magam ;)
annann
 
 


sziasztok,

hivatalos ügyekkel kapcsban:

ajánlom mindenkinek, hogy a lakóhely szerinti önkormányzat szoc. osztályán érdeklődjetek, hogy a kerület tud-e valami támogatást ill. egyszeri segélyt adni szülés után.
ugyanis a XI.kerületben van ilyen és igaz, hogy kérvényt kell kitölteni, de elvileg mindenkinek jár(nem rászorultsági alapon adják). ugyan annyit adnak, mint az állami egyszeri anyasági támogatás!
szóval megéri kicsit utána nézni :) ...elég szomorú, hogy nincs a lehetséges támogatásokra vonatkozóan megfelelő tájékoztatás és nekünk kell utána járni mindennek...

t.
panka1971
 
 


Szia Ann.

van email címed, mert nem tudok privát üzenetet írni.

Vera
cicmadar
 
 


Vera, most már látszik :)
A.
annann
 
 


Sziasztok,


Orsi,bocs, de még csak most jutottam géphez, így később válaszolok a kérdéseidre :wink: bár Csilla már megtette helyettem is :)
Szóval, én nem voltam 4D-n mert pont amikor akartam menni annyi dolgom volt, hogy mindíg halogattam a bejelentkezést utána meg már gondolotam úgyis mindjárt megszületik, most már minek :D végülis tényleg nagyon jó képeket csinálnak, de csak addig érdekes amíg meg nem születik.Utána már senki nem veszi elő, hanem az élő babát nézegetem :D Így lemaradt!De ha mentem volna a kkor én is a Praxisba amit Csilla is írt.Azt nagyon sokan dícsérik.Ők a Bartók B. u. 92-ben vannak!Ez pontosítva inkább Budán van :wink: a XI.-ik kerületben!A Kosztolányi D. térnél.Könnyen megközelíthető.
Az időpontról pedig nekem egy doki mondta egyszer, hogy ha akarok menni akkor a legalkalmasabb a 7.-ik hónapban, mert előtte még túl kicsi, utána meg már nagyon nagy, és nem látszik majd mindene, hanem kilóg valami mindíg a képből!
Azért ha tudsz menj majd el, és kérünk képeket ám :)
UH-ról meg csak annyit, hogy nekem is fiút mondogattak, és a 32.-ik hetin mondták először, hogy lány!Aztán tényleg az lett :lol: :lol:
Viszont nekem a sima UH-n a Harsányi doki asszem a genetikain olyan jót csinált, hogy a kis arca totál látszik.Tök sokan azt hitték, hogy 4D-s :D

Dati,jó nyaralást neketek, de inkább jó időt :D Mi készültünk a MÁV-os bulira ezerrel, de az eső elmosta :cry: Nálunk aznap egész nap esett szinte.
Amúgy Flocikaküldött kb. 2 hete egy részletes programot!


Lolka,szerintem olvass vissza egy kicsit, és akkor kapsz egy kis infót dokikról :) mivel mindenki a sajátját ajánlaná gondolom, ezért úgysem tudnál így választani!Talán 3 hete, 1 hónapja írhattunk a témában amikor szintén többen kértek infót :)

Panka,tök jó, hogy nálatok is van ilyen támogatás :) mert nálunk is, de nekünk szólt a védőnő róla!Viszont itt meg van határozva, hogy mennyi összeg nem lehet/főre jutó a családi jövedelem. Ha ezt meghaladja akkor nem jár!De azért az átlagembereknek jár, és ez is tök jó :)
Én is szerdán megyek intézni a lassan lejáró GYED-emet! :(
Fú, csajok azért a GYES összege nagyon kemény, nem lesz semmi :cry: de hát ez van!
manóci
 
 


Sziasztok !!

Hogy van mindenki, kicsik és nagyok? Hogy telt a hosszú hétvége?

Ma voltam dokinál, állandóan bekeményedik a hasam, de úgy látszott ő nem nagyon izgul :) Zárt a méhszáj, úgyh azt mondta szedjek MAgneB6ot, meg pihenjek sokat!
Szerintetek?
És mivel csak én voltam ott, totál részletes UHtmutatott :) egy óráig mutogatott magyarázott :) Megnéztem h tényleg kisfiam lesz, meg van mindene ami ehhez kell!
Manóci!
Köszi az infót!! Remélem nem lesz gond és eljutunk oda...most egy kicsit le vagyok törve! :(

Ann!!
Hogy vagytok? Újabb sztárfotókat mikor láthatunk? :)

Panka!
Köszi a privit, válaszolok!!

Üdv mindenkinek Orsi

Kép
borso18
 
 


Sziasztok!

Megérkeztünk a nyaralásból :) Borzalmas idő volt, pénteken ömlött az eső, aztán meg tegnapig ezerrel fújt a szél, még szinte sétálni is alig tudunk kimenni. :( Lementünk Siófokra, de a mólót meg se bírtuk közelíteni... jól kifogtuk ezt a pár napot. A fiúk ettek-ittak-krátyáztak, meg néha horgásztak is, de nem sok sikerrel. Borzalmas hullámzás volt. Szerencsére mi elfoglaltuk magunkat, 3 babás család voltunk, így legalább a csemeték elvoltak. Persze Blanka volt a rangidős, így ő rongált a legtöbbet :) Állandóan figyelni kellett rá... Hát ennyi. Most meg nyalogatjuk sebeinket, én próbálok pihenni, mert ugye ez nem nagyon sikerült nekem. Mosok ezerrel...
Na ennyi volt a nagy pünkösdi kiruccanásunk.
Ti hogy vagytok? Tudtatok pihizni?

Borso!
Én 18 hetesen voltam először 4d-sen és nagyon jó volt, szerintem simán elmehetszk. Kicsit még marslakó kinézete van, de nagyon jó :D Én ajánlom... Örülök, hogy jól vagytok, fiú! Király! Én is szedem a magne b6-ot, én a vérnyomáscsökkentő mellé kaptam.

Kcsilla! Gratula a jogsidhoz! Ügyes vagy és ne törd össze magad :wink: És nagyon szép a torta és a képek is!

Kriszti! Megkaptam a képeket, nagyon szépek! A kisfiad már nem is olyan kicsi, irány a suli! :D A tortád is csodaszép, tényleg te csináltad?

Manó! Az időjárásról én is hallottam, csak júl. közepén lesz pár hét nyár, cserébe októberben állítólag leesik az első hó :cry: Ilyen szép év vár ránk..

Üdv Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


DÓRI!

Itt jártatok Siófokon????? Na ha ezt tudom ... :) Ugyanis én is itt lakom, és többé kevésbé itthon is voltunk a hétvégén, mert ugye nagyon rossz idő volt :(

Kép
borso18
 
 


Sziasztok,

Dóri, ez nem a legjobb hír mármint az időjárással kapcsolatban :cry: októberben már hóóóó????na neeeeeeeeeeeee!Én még mindíg a meleget, a nyarat várom :?
Mi júli második hetében meg aug. második hetében megyünk majd nyaralni, szóval arra a két hétre kérek jó időőőt :lol: :lol:
Blanka :) pakolás, jó lehetett!kezdődik ez az időszak :wink:

Orsi,MagneB tényleg tuti, én is szedtem, ha feszülgetett meg fájt!nekem bejött :)
De jó, te balatoni csajszi vagy??!!! :) :) :)
Amúgy ebben a szép időben :D mi is nagyrészt itthon voltunk, csak vasárnap mentünk át egy barátnőmékhez pizza partira!A lányom a Hipp Hopp Boysra ropta két fiúval a táncot este 9-ig! :lol: :lol: Nem semmik voltak majd meg zabáltam annyira élvezte!Aztán volt is kidőlés este :D
manóci
 
 


sziasztok!

jo időt mi is kérünk, különben soha nem lesz kész a házunk...meg kezdek én is depis lenni!

Dori!

köszi! h vagytok?pocakbaba?uh képed van már? Blanka?

Mano! én is szedtem a magne b-t majdnem végig, te meddig szedted?

puszi

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok :)

Hogy bírjátok ezt a hideget? Nekem kijött a hideg allergiám! Ne nevessetek van ilyen :D
Manóci,

Én aztán balatoni lány vagyok a javából!!! Bár a terhesség végén, talán szeptembertől fent leszek Pesten, aztán megint haza a babóval, jó lesz neki a kis balatoni levegő!


Hogy van mindenki??

Üdv Orsi

Kép
borso18
 
 


Sziasztok lányok! Nem vesztem el csak mostanában olyan minimálisan tudok netezni,hogy épp csak átolvasom a hsz-okat írni alig marad időm.
Velünk minden rendben,jól vagyunk.Andris már elég stabilan áll és pakol Már nincs semmi biztonságban tőle. Most kezdik a nagyok is, hogy "Anya, vidd innen a törpét!!"
Fog ügyben nem remekelünk, még mindig csak kettő van. Bár most megint ömlik a nyála és reszeli az ínyét ezerrel.Talán nem kell a protkót megrendelnem.
Holnap ballagás az oviban.Már előre félek,hogy bőgni fogok. :cry:
Kriszti!Nagyon jók a képek!A tortát tuti te csináltad??? :P Hozzád megyünk rendelni. :lol:
Pocakosok vigyázzatok magatokra! Izgulok veletek! Barátnőmnek már csak 3 hete van. Ha épp nem nyaralunk,lehet,hogy megyek vele szülni.Annyira kiváncsi vagyok milyen lehet más szülését átélni. Valaki volt már bent így?Milyen?
Na, már menem is kell,mert nyűglődik.Ma fé5-kor kelt és bár cicizés után visszaaludtunk 6-ig már megint álmos.
Szép napot mindenkinek! Jön a nyár!!! Kép

Kép
flocika
 
 


Sziasztok


Én is csak bekukk :) ebben a jó időben úgy látszik mindenki inkább kint, ami helyes is :D
Végre úgy néz ki itt a nyár,hurrrrá :lol:


Orsi,
Nekem tetszik aki balcsin lakik :wink: nemtom mért, de tök jó szerintem!Én nagyon szeretem mert gyerekkoromba állandóan ott nyaraltunk, meg a táborok szóval jó emlékeim fűződnek csakis hozzá :) Meg van egy pár barinőm aki szintén balatoni, de ők már itt élnek Pesten, viszont a szülei lent maradtak, és így lehet menni nyaralni, telelni haza a tóra :lol:


Floci,
Nem baj ha bőgsz majd a ballagáson, én is így tennék, tuti!
Andris :) neki izgis ez az időszak az biztos :wink: :lol: :lol:
Milyen volt a Kamaraerdő??Én meg már kiszenvedtem magam, és túlvagyok!


Csilla,
Én csak a végefelé szedtem mert akkor volt indokolt!Amikor jöttek a keményedések meg a görcsöcskék :? Bekaptam egyet, ledőltem, és fél óra múlva semmi bajom nem volt!Viszont az uccsó harmadban végíg szedtem, de jó volt naon :)

Na, mennem kell, mert Eszti kipakolta a táskám, és már rágózik minnyá :lol: :lol: :lol:
manóci
 
 


Sziasztok megszületett a kislányom 06. 01.-én 2870garammal és 55cmrel.
Már itthon vagyunk, és jól vagyink majd teszek fel képeket.
Bár egy itt is van:


http://logten.bookmark.hu/tundi/IMG_1737.JPG

Kati

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


GOOFYKA!
Hatalmas gratula Tündihez!!! Kép Megnéztem a kis hajas tündérkét. gyönyörű!!!!(Andrisnak még most sincs ennyi haja és írígykedem :lol: ) Majd kérünk élménybeszámolót!!!

:!: Egy kedves ismerőstől kaptam a következő levelet,ha vkit érdekel írjon!!
Anno vettem egy libero up and go pelust, de elfelejtettem.
> Most találtam meg a szekrény aljában, persze zsófi már
> éppen kinötte, illetve a határán van. Ez 7-11 kg-ig
> ajánlott,. Még nincs kinyitva a
> csomag.
> Nincs véletlenül olyan ismerősöd, aki ilyet használ, és
> átvenné tőlem? Ez nagy csomagos, 50db-os.
> Nekem tökéletesen megfelelne, ha egy számmal nagyobbra
> cserélném, nem akarok garasoskodni vele, de ez pont az
> nagyság, amit a szekrényben sem akarok tárolni a következő
> kistestvérig (akit még tervbe se vettünk:)), de a
> védőnénihez se viszem le adakozni. Van egy 500 Ft-os DMes
> kedvezményes kuponom libero pelushoz, azt is odaadom, hátha
> így vonzóbb… vagy természetesen kifizetem a különbséget is
> a két méret között.

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

Kati!
Gratulálunk nektek,és jó egészséget kívánunk mindkettőtöknek!!!!

Valami történt a programommal,és nem tudom kicsinyíteni a képeket.Lányok,szenilis vagyok,én ovis ballagós képeket küldtem nektek?Tortásat tudom,hogy küldtem,csak a ballagósra nem emlékszem....Azért küldtem a címetekre,mert ide nem tudom lekicsinyíteni :cry:
A tortát én csináltam,igen,hamar meglett.Szerencsére jó kézügyességgel áldott meg a sors,és imádok alkotni.Ez volt az első tortám,próbálkozás volt,és nem is tudtam igazán kiélni magam.Mert a mesetorta oldalon nézegettem,és láttam,nem éri meg a kis marcipánrudakat megvenni,azok 500 fölött vannak,nekem meg legalább 6 db volt csak ebből.....Tehát luxus,hogy csak a marcipán kerüljön töb mint 3ezerbe.....Nagyobb kiszerelésben fogom venni,és nítúr színben.Mert pl.kéket,sárgát,feketét,stb.nem is lehet ilyen rudakban kapni,ezért hiányoztak a katicák pöttyei :D És ha ételfestő porokkal a kellő adagomat beszíneszem,akkor egyrészt ragyogó színeket kapok,másrészt csak annyit keverek,ami épp kell,így gazdaságosabb sokkal.Olyan jó érzés volt,ahogy gyurmázgattam,és alkottam.Aztán ahogy örültek neki a gyerekek az oviban....ez volt az ovis évzáró-ballagás meglepije. 8) Floci,hát bizony könnyes volt az én szemem is,főleg,mikor öltönyben kiállt a fiam(csak hárman ballagtak a csoportból),és az egész csoport őket búcsúztatta,virág,tarisznya,halk zene,hát ezért élünk :cry: :D És betanítottam neki egy verset,vagyis hármat,hogy ő mondja el az óvónéniknek meg a nyugdíjba menő dadusnéninek,ez volt a csoport köszönete feléjük.Büszke voltam rá,ahogy áll ott a tömeg közepén,és szaval :D :D :D
Megbolondultam.......Domi 7.szülinapjára kutyust kap.......panelba......én,aki egy szőrt nem tűrök meg.......én találtam ki........a férjem rendmániás.......betegesen........nem is tud még róla,csak ha ma hazajön,mert most hozom el a kutyit..........7hetes,bolognese havanese,az a mini,szinte 2 tenyérben elférő felhőcske,hófehér,és akkora is marad :D Majd küldök képet.Vagy Manóka,ha neked küldök ballagós képet meg tortásat,meg kutyisat,megtennéd,hogy lekicsinyíted és fölteszed?Imádnálak mégjobban :D Ahogy kiveszed a soraimból,sokkal jobban vagyok,fokozatosan javulok,épp 2 hétnél tartok,ahogy az a nagykönyvben meg van írva :D

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!

Goofyka! Gratlulálok a csodaszép babóhoz! Édes kis tüncike! Jól vagytok ?Minden rendben volt??? Írj nekünk!

Kriszti! Kutyi! Tök jó, a kutya jó fej állat :) :D Pláne az a pici, semmi gond nem lesz vele, majd meglátjátok. A gyerekek meg imádni fogják na meg nyúzni ezerrel.
Sok sikert és várom a képeket! A kicsinyítőm nekem sem jó, már hónapok óta nem tudok feltenni képet Blankáról. A torta gyönyörű volt és ballagós képeket is kaptam egy csomót.

Folicka! Sajna mi már kinőttük ezt a méretet.. :cry: pedig én liberot használok...

Csajok! Nem megyünk ki valamikor a matáv gyerekszigetre? Én tuti kimegyek valamikor a jövő héten vagy után, amikor jó idő lesz. Nem találkozunk?

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Kati!!

Szívből gratulálok a kis Tündihez!!!! :) Jó egészséget Nektek!!

Kép
borso18
 
 


Sziasztok!

Kriszti!
Raffaellóról irtam mélt,de közben itt láttam a kérdéseimre a választ. :) Nagyon édes! Kicsit nagyobb lesz mi is megdögönyözhetjük? :wink:
Kép

:!: Gyereksziget!Mi sajnos leghamarabb júli 1.-2. jutunk ki. Gyertek ki akkor is léciiiiiiiii :lol:

Ballagás!Túl vagyunk rajta! Bőgtem mint a záporeső,főleg amikor én olvastam fel a ballagós szülők búcsúzó szövegét. Amit mellesleg én is írtam Kép Amint felkerülnek a képek a gépre,felteszem a gyönyörű fiamat :P

Kép
flocika
 
 


Sziasztok,


Kati,
NAGYON NAGY GRATULA A KIS TÜNDIKÉHEZ!Kívánok sok egészséget, és boldogságot nektek :)
Megnéztem a képet, és nagyon szép baba :)

Kriszti,
Igen határozottan látom jobben vagy, ez tök jó :) Képeket szívesen fölrakom, csak az a kérésem, hogy kb. akkorákba küldd át nekem mint a maiakat!Nagyon szép a torta, tényleg jó kézügyeszséged van!Apa ezt tudja? :wink: :lol: :lol:
Kutyus :)édes pofa lehet, azok naon édik, majd megsimizgetjük, ha lesz megint nálatok tali :wink: persze, ha mehetünk majd megint :)
Azért a kutyiról a beszámolót feltétlen várjuk!De Pisti arcáról is küldhetnél egy kjépet, amikor meglátta a kutyikát :D

Floci,
Nekünk a júli 1 nem jó ezt már most tudom!Akkor tartjuk itthon a családdal Eszti szülinapját :)
A pelus pedig talán még jó lenne, de nekünk nem jött be a bilireszoktató :cry: Nagyon nehéz ráadni, és örökké bénáztam vele, minden tiszta krém lett :cry: Bocs.

Dóri,
Hol a matáv sziget?

Orsi,
Most nézlek, hogy te még csak a felénél tartasz?? :D Akkor van még idő, én valahogy azt hittem tye leszel a következő mamánk :) :)
manóci
 
 


Sziasztok!

Flocika,köszönöm,hogy föltetted a képet a kutyiról!!!!
Manó,neked is küldök olyat,amit föltehetsz,azt nemtom milyen méretben teszi föl....Dögönyözni pedig lehet,amint nagyobb lesz kicsit! :D Dorina szétszedi,mintha elemes kutya lenne,odavan érte teljesen,Domi meg el is sírta magát,úgy sajnálta a kölyköt... :cry: Dorina elől menekül az ágy alá,Domi ölében meg másodpercek alatt elalszik :D :D :D Este későn aludt el a kutyi,de azért apára fölkelt.Előtte már nem bírtam megvárni míg hazajön,ment az MMS....Na,amit kaptam,nem tettem zsebre...Papolás a felelősségről(mintha nem lenne 2 gyerekem),meg hogy ezentúl a kutyával valakinek mindig itthon kell lenni,soha többet egy moziba se jutunk el(mintha a kutyás gazdik nem dolgoznának a melóhelyükön.....),stb.Mikor hazaért, a betegesen rendmániás férjem cipőben!!!!!!!! :D trappolt végig a lakáson,hogy hol a kutyi.Első látásra szerelem volt mindkét részről :D :D :D Éjjel ő altatta,együtt vitték vissza a kocsit a helyére,törli a pisijét,stb.Leesett az állam,de tudtam,hogy ilyen áldott jó szíve van.A kutyi mamija szülés után nem sokkal elpusztult,és most a kistesóitól is el lett szakítva.Domi után nyüszög folyton,nagyon egymáshoz nőttek már most.Domi annyira teszi le,míg pisilni megy,és már rohannak egymáshoz,megint fölnőtt kicsit a fiam :D
Manó, a matáv-gyereksziget július elejéig van a Hajógyári szigeten!Mi voltunk kint Pünkösd hétfőn,olyan sár volt a réten sok helyen,és olyan büdös állot víz,még az árvíz után nem jött teljesen rendbe.De amikor mentek,addigra mi is megyünk,ha apa nem dolgozik,mert most a gyerekekkel meg a kutyival egyedül nem vállalom be :D
Megyek,csinálok valami fini reggelit a családnak!
Ma Domi haját megyünk levágatni,focilabda-mintájú lesz,VB-lázban ég,hajrá brazilok,2 hét alatt úgyis lenő,és vághatjuk egész rövidre,fociminta nélkül :D

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Itt a megigért kép a "nagy" fiamról. Kép
Most megyek,családi activity van. Pusza

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!!

Manóci,

Igen én még csak a felénél járok, ezért is aggasztanak a keményedések...... Október 28ra vagyok amúgy kiírva, szóval rám még várnotok kell.........Nem tudom ki lesz akkor a következő :)
Amúgy én is imádok itt Balatonon lakni, nem is vágyom Pestre, és egy kínzás ha ott kell lennem, pedig az utolsó két hónap ott fog telni :) remélem jó gyorsan :)

Flocika,

Gyönyörű a kisfiad :) vagy nagyfiad :) Azok a szemek...... :wink:

Kriszti

Nagyon édes a kutyusotok :) kíváncsi vagyok milyen lesz nagynak, az ismerősömé elég harcias, de csak az idegenekkel, meg az én nagy kutyámmal :) aki mindig bámul értetlenül, h akkor ez a kis fehér most mi???? Én imádom a kutyákat, meglátjátok, ő lesz a család kedvence!!!!!

Puszi mindenkinek Orsi

Kép
borso18
 
 


Goofyka!

gratulálok én is a picihez, aki nem is olyan pici...:)

Flocika!

Nagyon helyes a kisfiad, aki már igazi nagylegény..

puszi

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Épp csak beugrom,hogy a Hajógyárin leszünk ma délig,aki kijön,talizunk kint!!!!!!!!!!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!

Hú,látom,magammal levelezem.. :)
Hajógyári ma elmaradt nekünk,bár elindultunk,csak elakadtunk a kutyás üzletben.A Fressnapfba mentünk,ott meg aztán lehet motoszkálni órákat.Ó,sosem gondoltam volna,hogy újra állatos család leszünk(régen 2 macsekkal éltünk együtt).Pláne nem,hogy doktor szöszi leszek ölebbel :D :D :D És megbolondulok,de halványkék strasszköves(nem durva,csak épp szolidan) nyakörvet nézegettem ma neki :D Vettünk neki kuckót,ne egy kis pléden aludjon,mégiscsak az anyukája mellett lenne még.Úgy sajnálom,nem is tudhatjuk mi megy végbe bennük,úgy nyüszített,mikor a 3 tesójától elhoztuk.és olyan szomorú volt látni,hogy a kis helyükön nem volt már ott az anyukájuk(szülés után elpusztult,ezért hoztuk el).Már nagyon jól beilleszkedett,a férjem (egyik) szeme fénye :D .Domi szuperül gondoskodik róla,kakiját fölszedi,stb.Ja,és már megy a kutyapelusra,szobatiszta!!!!!!!!Először röhögtem,mi az a kutyapelus.....Olyan,mint a pelenkázó alátét,ami beszívja a pisit,de alul nem megy ki a nedvesség.Ugyanakkora még a mérete is.Maradt is nekem még Domitól,még Dorinát is átvészeltük,annyira nem használtuk.Én meg mindent elteszek,és most legalább hasznát vesszük :) De amit Dorina művel a kutyival,attól kivagyok.Nem bántja ő,dehogy,óvja védi ő is,csak épp naggggyon szeretgeti,és ettől a kutyus nyomorogva érzi magát.Tegnap olyat "játszottak",hogy kergetőztek,aztán eldobjuk a kutyust.....Mikor megláttam,szegény kutyinak nyeklett a lába,Domi sírt keservesen,hogy mi baja lett a kutyinak,Dorinára meg olyan mérges voltam,hogy nem igaz.Nagyon okos,tudja,hogy nem szabad,de csakazértis dacból nem fogad szót.Megáll a járda szélén,kérem,hogy ne lépjen le,már megtanultuk,erre lassan direkt leteszi a lábát,majd a másikat,már üvöltök,és szaladok,erre ő ki az út közepére.Megbolondult,néha azt hiszem.Persze közben az okos eszével tudja,hogy nem szabad,azért is áll meg előtte,meg azért is nem dobálja,nem emelgeti,nem kergeti a kutyit.
Nem is mondtam,volt házassági évfordulónk.Pisti meglepit csinált nekem.Nem tudtam hova megyünk,csak megálltunk a Dunánál.Egy hajóra vitt,ami rögtön kifutott,svédasztalos vacsival,élőzenével.Mivel sok volt a külföldi,és inkább nyugdíjas milliomosok,úgy éreztük magunkat,mintha egy német luxushajón nyaralnánk.És érdekes,nem volt öreges hangulata az egésznek,hanem olyan nagyvonalú.Én még nem voltam ilyen helyen,de nagyon jól éreztem magam.Ó sole mióra táncoltunk,meg a lásáremíkántáre..... :D :D :D :D :D :D :D Kaptam egy gyönyörű gránátköves(bordó)gyűrűt,medált lánccal,meg egy fülbevalót.Így szertben is gyönyörű,csak külön külön kaptam meg,és nem tudtam,hogy következik még... :D Vigyorogtam mint egy vadalma,apára meg rászakadt a bank?????????

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!

Mi most tervezzük a babát a férjemmel és majd a MÁV kórházban szeretnék szülni. Van valakinek tapasztalata ifj. Kelemen doktorról? Milyen orvos, van-e magánrendelése, stb. ?

Előre is köszi a válaszokat!

Üdv: Anika
anika1
 
 


Sziasztok!

Én pedig Gulyás István és Szabó Gergely dokikról szeretnék informálódni. Talán már volt róluk szó, de nem tudok visszaolvasni. Ha írna róla pár sort, aki ismeri, megköszönném!

telanyo
telanyo
 
 


Sziasztok,



Kriszti,ez a kutyika naon édes lehet :) igazi kis szobaöleb.
Gondoltam, hogy Pitinek belopja magát a szívébe, általában így szokott lenni, ha ennyire ellene van akkor ő lesz oda a legjobban érte :)Dorcsi :?nem lennék a kutyi helyében amikor szeretgeti :lol: :lol:
Házassági :) de jó, milyen kis romantikus Pistid van :) Általában mi is elmegyünk ilyenkor kettesben valahová, de nem meglepi, hanem megbeszéljük, hol vacsi :) aztán annyi!Bár a kerek majd jövőre lesz csak,a házassági. Az együttlétünk kereke most lesz fél év múlva.Akkor leszünk 10 évesek.Lehet, hogy szervez valami meglepit, nemtom.
Gyönyörű lehetett amit kaptál, és a hajó is biztosan klassz volt!
Nekem egyszer egy céges vacsi volt ilyen hajón, és nagyon tuti volt :wink: Lehet ugyanazon voltatok :)
Szigetre mehetünk majd, jó lenne már egy talit összehozni megint.Hogy hol?nekem mindegy elmegyünk bárhová, elvégre nyár van 8) :)


Floci, naggyon jó a kép, és nagyon helyeske a "nagy"fiad :)
Sírás?volt?Várja már a sulit??Taliba ti benne lennétek valamikor?



Dóri,veletek mizújs?Pocaklakó, hogy van?Kérek egy - két képet Blanka szülinapjáról?!Úgy megnézném :) köszike



Anika,szia :) Flocika orvosa Ifj. Kelemen majd ő ír neked róla!Én nem ismerem, édesapjához járok, de ha annyira jó "csak"mint ő akkor megnyugodhatsz!Az apuka szuper :) :)



Telanyó,szia neked is :) őket én egyáltalán nem ismerem, csak látásból!Többiek írnak majd róluk is neked infót, ha idejutnak :)



Kicsit rólunk, hogy új találmánya van Esztinek :) Állandóan szlaladgál bilizéskor a wc-be papírt tépni, és törölgeti ki magának soxor a még nemlétző pisi után a cuniját :lol: A mai legújabb fejlemény pedig, hogy lehúzza a wc-t miután beledobta a papírt :D Ez annyira tetszett neki, hogy ma háromszor egymás után lehúzta, már be kellett zárni, hogy ne menjen be :lol: :lol:
Tegnap voltunk strandolni kicsit.Egyik barátnőméknél, itt a szomszédban van medence :) Annyira élvezte ki se akart jönni, és állandóan naptejezi magát, mint egy igazi kis nőce!! :)
manóci
 
 


Anika!
Infók a 112. oldalon aug 18. 23.24 és aug 20. 22.21.kor. :D

Télanyó!
Én sajnos nem ismerem az általad említett dokikat,bár pár napja mintha emlegettük volna őket. Légyszi olvassgass :wink:

Kriszti!
Gratula Pistihez!! Sok pasi elfelejti az ilyen ünnepeket.Szerencsére az enyém sem olyan. :P Most megyek is mert itthagyta a focit és vár :oops: :D

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

Köszi a gyors és hasznos válaszokat! :)
Jó volt ennyire pozitív tapasztalatokat olvasni. :D

Anika
anika1
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?