Új privát üzeneted érkezett!

A ma megint megjött topic nálatok is üres????
Vendég
 


Ok. értem!

Mit kellett volna írnom??? mármint a kérdéshez a Mónikának vagy neked?? :o :D :)

A képeket nem elfelejteni!!!: :D
zsuzska80
Szombathely
 
 


Hello Csajok,

persze semmi változás. :roll:
Azért nem tudok hamarabb írni, mert minden délelőtt a kórházban vagyok vizsgálaton.
Volt Uh...nem láttam a "mini hízót" sajnos , de a doki aszonta nagy baba lesz, kb 3800-4000 g, (az uh gép 3600ra tette). Biztos érzi a frontot, mert este alig tudtam tőle aludni, és a doki is 2x rugaszkodott neki az áramlási Uh vizsgálatoknak, mert folyton mocorgott. :D
Most is tök éber...holnap reggelig van a doki, tehát vagy ma szedje szét a bébi a lufiját, vagy húzza meg magát szombatig. :wink:
Szóval eddig minden oké.
Nem bánom, ha mocorog...hátha lead a súlyából. :lol:
Tegnap óta jön belőlem kevés barna cuccos, valszeg a vizsgálattól. Néha bizsereg a méhszáj környéke, de fájdalomnak nem nevezném. Fáradt vagyok nagyon, mindjárt lefekszem. Az ágyon fekve már úgy mozgok, mint egy fóka a szárazföldön. Ha vki kíváncsi rá, próbáljon meg forogni, felkelni hasizom nélkül. Persze jól vagyok. :wink:
Hát, még mindig nem tudom elképzelni a babázós életemet, de azért várom ám.

Köszönöm a drukkokat, érdeklődést mindenkinek, csajok. :P

Kamilla,
isten éltesse a leendő újasszonyt!!! :D

Móni,
húúúha. Izgalom a tetőfokon!

Privát üzenetet tegnap próbáltam küldeni, de csak akkor ment, ha rákattintottam a profilra, és ott a püre, és meg kell adni témát is, akkor el lehet küldeni. Simán válaszolni nem ment nekem sem...akkor írja ki azt a fórumosat...

Ági
40+ :shock: :shock: :shock: :shock:
potter_76
 
 

 
 

Hello Csajok,

persze semmi változás. :roll:
Azért nem tudok hamarabb írni, mert minden délelőtt a kórházban vagyok vizsgálaton.
Volt Uh...nem láttam a "mini hízót" sajnos , de a doki aszonta nagy baba lesz, kb 3800-4000 g, (az uh gép 3600ra tette). Biztos érzi a frontot, mert este alig tudtam tőle aludni, és a doki is 2x rugaszkodott neki az áramlási Uh vizsgálatoknak, mert folyton mocorgott. :D
Most is tök éber...holnap reggelig van a doki, tehát vagy ma szedje szét a bébi a lufiját, vagy húzza meg magát szombatig. :wink:
Szóval eddig minden oké.
Nem bánom, ha mocorog...hátha lead a súlyából. :lol:
Tegnap óta jön belőlem kevés barna cuccos, valszeg a vizsgálattól. Néha bizsereg a méhszáj környéke, de fájdalomnak nem nevezném. Fáradt vagyok nagyon, mindjárt lefekszem. Az ágyon fekve már úgy mozgok, mint egy fóka a szárazföldön. Ha vki kíváncsi rá, próbáljon meg forogni, felkelni hasizom nélkül. Persze jól vagyok. :wink:
Hát, még mindig nem tudom elképzelni a babázós életemet, de azért várom ám.

Köszönöm a drukkokat, érdeklődést mindenkinek, csajok. :P

Kamilla,
isten éltesse a leendő újasszonyt!!! :D

Móni,
húúúha. Izgalom a tetőfokon!

Privát üzenetet tegnap próbáltam küldeni, de csak akkor ment, ha rákattintottam a profilra, és ott a püre, és meg kell adni témát is, akkor el lehet küldeni. Simán válaszolni nem ment nekem sem...akkor írja ki azt a fórumosat...

Ági
40+ :shock: :shock: :shock: :shock:
potter_76
 
 


Helló Ági!
Nagyon sok erőt kívánok neked!
breni
 
 


Sziasztok :)

Haga :)
Nekem sem jön be a "megint megjött"
Megyek, szólok apának...
Vendég
 


PotterÁgi,
hú, már négygülüs vagy! :shock:

Akkor lőjük be a szombati napot! :wink: Reméljük őkelme is így gondolja! :)

A hasizom nélküli mozgáshoz már volt szerencsém, valóban nem túl vicces! :roll: Vagy épphogy az? :shock: Egy kívülállónak biztos! :D
angel37
 
 


Gyugyi!Te írsz a várandósság-2007-es babákhoz?
Azt kérdezted ott tőlem hogy hol tartok ma vagyok a 30.napon.
breni
 
 


Haga, Gyugyi :)
Nálam is üreset ír ez a fránya Babanet a "megint megjött"-höz. Már sík ideg vagyok. Amióta ez az új rendszer van állandóan sz@rakodik.
tiza
 
 


HOL VAGYTOK???
breni
 
 


Sziasztok!!!

nem mondanám, hogy büszke vagyok erre az új babanetre :?

Anita! :D
Ne haragudj, hogy még mindig nem írtam Neked, köszönöm a kérdésed, nagyon jól vagyunk. Még bírom a munkát, de mostanában napról napra nő a pocim. Alig találok ruhát. Nem baj. MA kicsit jobban elfáradt a pocim, viszont már éreztem valami kaparászást odabentről!!!! :)
Sajnálom a derekad!! Nem lehet majd semmi az emeletig vinni a babakocsit :)

Betti! :)
Te melyik napra vagy kiírva?

Kamilla!! :D
De jó!!! Hétvévén esküvő!!!! Gratuláok!!! Majd várjuk ám a képeket!!!
Hétfőre meg nagyon nagyon nagyon drukkolok!!!!!!

Breni! :D
Neked is sok sok drukk hétfőre!!!!

Haga! :D
Az AFP-re nem kell éhgyomorral menni. Nagyon cuki a pici az UH-képen!!! Hogy tettél föl képet?

Móni! :D
Kép Kép Kép

ANcsa! :D
Elárulod nekem, hogyan működik itt a színes betűgyártás :)

Pihi! :D
Akkor ancsa után én is:
Kép

Ági! :D
Még egyben :) nagyon szorítok, kitartás!!!!!!

Bea
beuka
 
 


Breni :)
Megkaptam a privit! Igen, én vagyok ott is :D
Puszi :lol:
Vendég
 


Szia Beu!!! :lol: :lol: :lol:


Örülök,hogy jól vagytok!!!!Hát eljött ez a kaparászás is!!!! :D :D Nagyon jó,ugye???Pont ma akartam venni valami jó kis felsőt,rövid újjut,de nem találtam.Meg kellene egy nadrág is,mert belemegyünk a melegbe és csak farmerom van.Bár már nincs sok hátra,de a vékony nadrágot tudom szülés után is hordani,gondolom a régi ruhák egyből nem jönnek rám. :oops:
Ma voltam védőnőnél,és 10 kg-nál tartok.Azt mondta nagyon jó,így tovább.És halgattunk szívhangot is!!! :D :D

Neveken már gondolkodtatok???

Moni!!! :lol:

Mennek a drukkok!!!!

Ági!! :lol:

Kitartás!!!!Nincs sok hátra!! :D
csanita
 
 


Sziasztok!

Moni!
NAGYON-NAGYON SZORITOK NEKTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bizom benne hogy jo hirrel jossz holnap! :D

Beuka!
Kivalasztod a betuszint,es akkor mutatja hogy a ket zarojel koze kell beirni a szoveget!

Agi!
Szerintem az a barna folyas mar jot jelenthet!!!A baratnom is igy kezdte es masnap meglett a babaja! :D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok, szép jó reggelt! :)

Itt végre kisütött a nap Kép

MÓNI!!!
NAgyon nagyon nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!

Ancsa! :D
Megtaláltam a betűszínt. :? LÁtszik ám, hogy nem néztem rendesen körül, csoda, hogy nem bökte ki a szemem :) Köszi!!
Megint éjszakai bagoly voltál?

Anita! :)
10 kg! Gratulálok!!!! Nagyon ügyes vagy!! Múlt héten én is voltam védőnőnél, és legnagyobb meglepetésemre mi is hallottunk szívhangot!
Tényelg már akartam is kérdezni, hogy hány kismama nadrággal "húztad" eddig ki? MÉg az a jó, hogy felsőket nem kel konkrétan kismamaboltban venni. Ott az árak....
Nagyon jó volt érezni a kaparászást :)
A Botond-ot választottuk eddig névnek.
Hogy van Zafír?

Mindenkinek nagyon nagyon szép napot!!!!

Bea (17+4)
beuka
 
 


Sziasztok!

Bea :) Gratulálok a kisfiúhoz!!! Na meg a kaparászáshoz is! Kicsit el vagyok szontyolodva, merthogy ma kéne felhívnom a dokit, hogy nem akarok még holnap menni Uh-ra, de 2 napja megint naponta 2 nagyobb görcs van, meg pár kicsi. Hétvégén a két nap fekvés jót tett, szombattól keddig összesen volt 2-3, főleg éjszaka. Most meg már ez sok nekem. De nem tudok mit csinálni, ma meg holnap is 2-4 emberrel kevesebben vagyunk a patikában és a többiek nem tudják ,hogy babás vagyok és így egész délelőtt órákig a betegek közt kell álldogálnom. Ezzel az a legnagyobb gond,hogy amikor fáj, nem hagyhatok ott csapot-papot és fekhetek le. Félek,ha holnap megyek, 5+2 naposan, még nem látszik semmi. Ha meg szerdán mennék, lehet,hogy tudnánk már ,hogy hány baba van. Bár a györccsel amúgy se tud mit csinálni, mert Utrot meg Magne B6ot is használok. Felhívom a dokit. Na mindegy, bocs,hogy csak magamról írok, de most értem be és nem tudtam még visszaolvasni és mivel beteg rengeteg, mi meg kevesen valszeg nem is tudok mostanában.
Mindenkinek szép napot!
nolina 25
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Beuka!Miért drukkolsz hétfőre?A szülinapomhoz?:)
Még nincs semmi változás,nagyon érdekesen érzem magam hasilag.Nem fáj,semmi ilyen,olyan furcsa.Nem tudom mi sűl ki ebből.
Csanita!Ügyi vagy!!! :wink:
breni
 
 


Jó reggelt!!!!


Nolina!!!! :D

Mennj el orvoshoz holnap és akkor meg nyugszol egy kicsit!!!Bár lehet még korai,de a méh nagyságából,ha megvizsgál abból is tud következteteni.És ha görcsölgetsz,inkább lásson a doki!!!Legfeljebb elmész jövő héten is.És sok-sok fekvés,pihenés!!!Nem jó a sok beteg!!!! :cry:
Írj majd mit mondott a doki!!!

Moni!! :D

Mennek a drukkok!!!

Beu!!! :lol:

Van egy bársony nadrágom,egy farmer,eddig ez elég volt.DE kell vennem még 1-et,mert ezek már vastagok.Farmer még ok,ha rosszabb idő van,de lenvászon nadrágot akarok.Tegnap néztem,hát 10.000-ért.Nem is vettem meg.Majd ma körbenézünk barátnőmmel.Igen felsőt lehet máshol is kifogni,csak azokkal az a bajom,hogy rövidebb a derék része és már nagy a pocim és felpöndörödik.Eddig még nem vettem felsőt,de tegnap láttam egyet,nem is volt drága,tetszett is,csak éppen nem volt méret belőle.Ez az Én formám.

Botond!!! :lol: Szép név!!!!

Zafírék jól vannak :) Dórika csoda szép.Kicsit dajkáltam,elveszett a kezembe.Olyan kis picike.Szombaton lesznek 5 hetesek. :D

Jövő hétem megyünk az első CTG-re!!!! :lol: :lol:
Hár ez is eljött!!!!Kiváncsi leszek milyen lesz!!!Apa is várja!!!Szülésznő nagyon aranyos.

Ági!!! :lol:
??????

Beti!!! :lol:
CTG mennyi időt vesz igénybe????Jól vagy????
csanita
 
 



Csajok!
Köszi a drukkokat, de sajna negatív lett a teszt. Igaz még nem jött meg, de ami késik...
moni
 
 


Móni,
sajnálom... :(

Anita,
20 perc a ctg. Most megyek már megint oda. Lájtos volt ez a front... :roll:

Ági
40+ :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
potter_76
 
 


Moni!!!

Nagyon sajnálom. :(

Ági!!

Köszi az infót!!!Hát még a frontok se hatnak rád????
csanita
 
 


Móni :( :( :( :( :( :( :( Én annyire hittem benne!!!!!
Hátha csak korai volt!?Hanyadik napon vagy?
Remélem nem vagy nagyon elkeseredve!!!!!!Persze, hogy elvagy.....Jobb is ha befogom.ANgyon sajnálom. :cry: :cry: :cry: :cry: Mi a következő lépés???

Nekem holnap lesz inszem. Sokat segített volna az optimista hozzáálláshoz, ha pozitívat tesztelsz! Mondtam is a dokinak, hogy nem nagyon hiszek benne, de azt mondta, hogy ő igen. Hogy eddig soha nem értek a spermák a méhbe és most lesz a nászéjszakájuk és bízzak benne!!!!!!
pihi
 
 


Jaj csajszli!Pedig annyira drukkoltunk neked,de lehet tényleg korai volt a tesztelés.Hátha!
Pihi!Gondolom a szíved a torkodban dobog.
breni
 
 


Móni sajnálom. De lehet korai volt!

PéknéAnita, is szomorú dolgokat írt a másik topicba..

:cry: :cry: :cry:
zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzska!Olvastam. :cry:
breni
 
 


SZiasztok! :)

Beu,
de jó, kaparászás! :lol:

Nolina,
remélem a dokinál látszani fog minden, ill. ki fog derülni, aminek kell, és hogy minden rendben lesz! :)

Móni,
sajnálom :cry:
azért még hátha!

Pihi,
hú, neked óriási drukk a holnaphoz!
Reméljük bejön a nászéjszaka! :lol:

PotterÁgi,
5gülü! :shock:
A ctg-n mit is néznek pontosan? Szíverést? Vagy ez méri a fájást? Vagy vmi egészen mást?
És drukk, hogy most már kihúzzátok addig, míg visszajön a doki!
angel37
 
 


Angyal,
szívverést is, hogy mennyire izgul be a baba...mennyit változik a pulzusa, stb Meg a fájást is...ami nekem az alsó sorban rendszerint egy egyenes vonal...hiába, öreg szövet nem tágul... :?
potter_76
 
 


PotterÁgi,
Akkor egész jól tudtam, mi ez! :wink: Hiába babás topicokon kiművelődik az ember! :D

Ne idegesíts ezzel az ötye szövettel!!! :roll: :lol:

Lehet, hogy császár lesz? Vagy nem annyira örülnél neki?

Szorítok ám, hogy azért lassan beinduljanak most már a dolgok! :)
angel37
 
 


Sziasztok!
Van új tickerem! hi-hi! Kár, hogy csak most találtam.

Pihi! Drukk az inszemhez!
Nekünk szombaton lesz a nászéjszakánk, de esélytelen. Én már annak is örülni fogok, ha éppen nem fogok menstruálni. :(, :)
Breni. Teszt?
Potter! Hétfőn jövök legközelebb. Remélem jó hírekre!
Angel. Küldesz sms-t a hétvégén, ha történik valami?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


SZia Kamilla! :)

Jó ez a weddinges ticker! :wink: Ilyet még nem is láttam!

Holnap mi is megyünk ám a közjegyzőhöz! :lol:

Hogyne, ha ejutt hozzám vmi hír írok! :wink: (Most netközelben nem leszek a hétvégén...)

Ki van már tűzve a lapar?
angel37
 
 


Júni 15!
Júúúúj, az mindjárt van.

Erről is csináljak egy tickert?
21 days until my lapar.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Tényleg mindjárt itt van! :wink:

Laparos ticker? Miért ne? :lol:
Csinálhatnál nekem is egy Kaáli-konzisat! :mrgreen:
angel37
 
 


Sziasztok!

En ejjel-nappal telefon es net kozelben vagyok!Ha hetvegen meglesz a babuci akkor Agi nekem is megirhatod! :)
Ha ez Angelnak es neked is jo akkor add meg a mail cimed hogy elkuldjem a telcsi szamom!

Kamilla!
Nem izgulsz???

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Azon nem izgulok, hogy eljön-e az Uram, csak azon, hogy jó lesz-e a hajam. Ugyanis eddig 3-szor voltam próbafrizurán és egyik se volt olyan, hogy "igen ez q'va jó és milyen jól áll!". Mindig olyan extrémre sikerült, hogy valahogy nem illett az alkalomhoz. Holnap délelőtt megyek még egyszer, hátha sikerül valamit kihozni a fejemből.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Ancsa,
oké! :wink: Emilcímem megvan! :wink:

Kamilla,
én este hajat mosok, vettem új hajbalzsamot! :lol:
Közjegyzőnek az is elég! :mrgreen:
angel37
 
 


Csajok, most akkor kinek az emilcíme? :D
Ha az enyém, akkor inkább privát üzenetet írjatok, mert azt az emilcímemet szinte sosem nézem, csak ide kellett. De a pü-t belépéskor kiírja, rögtön látom.

Na, gyerök szíve okés, de már mindkettőnknek herótja van a vizsgálattól...szegény mindig alszik, és mindig fel kell ébreszteni. Sajnálom, hogy mindig cibálni kell a pocakomat. Ma majdnem sírós lettem emiatt...lehet, hogy ez már a szülés előszele?... A túlhordásban még az a gubanc, hogy mindig csörög a telefon, hogy Na??? :x
Batátnőm ebben a helyzetben a végén kikattant, és azt mondta, hogy mégegy telefon, és elveteti a gyereket! 8)

Ancsa,
barnázás már abbamaradt...szurkál a méhszájam, vagy van alul pár lájtos-kp erős görcs. Mivel a pém néztem 9 hónapja LH teszttel, tudom, hogy a 19. napon volt, így elvileg ma van a terminusom. Bízom benne, hogy keddig beindul magától.

Csajok,
szépek legyetek az esküvőn! :D Én akkor voltam a legművibb egész életemben...uram meg is kérdezte, hogy így kell-e megcsókolnia? :lol: De mivel a rúzs a ceremónia elején leolvadt meg volt oldva. :D
Egy napon esküsztök??? Izgi!

Kamilla,
milyen hajzatot szeretnél? Ha nem jön be, talomban ott lehet a fátyol! 8)

Angyal,
közjegyző előtt is kell csók? :lol: De tényleg... Hogy hiteles legyen, nem kamuztok. :lol:
Nem csaszinak indul, olyasmi, mint a laminaria, méhszájérlelés...mert zárt még a méhszáj. ha nem indul be, gondolom akkor burokmacera, oxitocin. De még hívom hétfőn, akkor kikérdezem. Legutóbb erre nem jutott elég idő.
Csaszival semmi bajom egyébként.

Á.
potter_76
 
 


Szia Ági!
Kitartás! Még a boldogító igen közben is rád fogok gondolni, hogy éppen nyomsz-e vagy nem. :)
Hát én csak simán fel akartam rakatni kontyba, de valahogy mindig úgy sikerül, hogy úgy néz ki mintha már aludtam volna rá egyet és reggelre kicsit szétzilálódott. Állítólag most ez a trendi. Lehet, hogy öregszem?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


SZia PotterÁgi,

Az előbb vettem észre, hogy van privi!!! :o Mindjárt dobok is Neked egyet! :wink:

Akkor hétfőig nem fog történni semmi??? :shock:

Nem tudom, kell-e csók! :?: De mi mások előtt ilyet nem is csinálunk! :mrgreen:

Vkitől hallottam, hogy felolvassák a szöveget!
Kérdezték, hogy mihez kell a nyilatkozat... remélem nem akarják belefoglalni a Kaálit! :roll:
angel37
 
 


Kamilla,
lehet... :D
Akkor menj el vmi öregasszony fodrászhoz, aki tutira nem trendi. :D
hajcsavarók, búra...nekem is az vót. aztán tupír, hajlakk, állt, mint a beton! :lol:
Szombaton már szívesen nyomnék...

Angyal,
hétfőig mindennap ez a ctg vizsgálat lesz. De a szülés azért beindulhat magától...
Nem hiszem, hogy beleírják. Meg szerintem nem sok közük van hozzá. :?:
potter_76
 
 


PotterÁgi,
minden nap? Persze gondolom ennyire a finisben ez fontos!
Nem macerás eljutni oda meg vissza? Szoktam arra járni, és iszony forgalom/dugó szokott lenni... :shock:

Drukkolok a szombathoz! :D Akkor még a közlekedés is barátságosabb! És addigra leszel 7gülüs! :lol:

Én is csodálkoztam, hogy megkérdezte a nő, és nagy csodálatomban meg is mondtam! :oops: De eddig még okés is lenne. Hiányos közjegyzői ismereteim alapján sztem ezek kötött szövegek, csak a neveket variálják benne, meg a dátumot! Gondolom ilyet kapnak azok is, aki lakáshitel miatt kérik. Vagy nem :?:
angel37
 
 


Angyal,
földalatt közlekedem. :)
Szüléskor betaxizunk...valszeg nem fogom lekésni...
közjegyző...nemtom :?:
potter_76
 
 


Jó reggelt Csajok!

Sokat írtatok, nem is bírtam végigolvasni. :(

Ági!

Átérzem a helyzeted, már én is fóka módjára mozgok, ha fel kell kelnem valahonnan. :lol: Lábam dagad, hétvégén már a kezemről sem jött le a gyűrű. Tegnap volt egy UH is. Kb. 3300 grammra saccolták a fiatalurat, még van két hét, úgyhogy 3500-4000 között lesz valahol félúton. Megnyugtatott, hogy a feje nem nagy, úgyhogy ne aggódjak a méretek miatt. :lol:

Zárt vagyok még én is, a méhszájam már félúton jár a keresztcsontom és a szeméremcsontom között, puhul, de még semmi. Doki szerint nem jön korábban, frontok sem hatottak meg. :)

Kórházváltás miatt nem kell aggódnom, párhuzamosan lesz két helyen egy hónapig, mehetek az eredeti helyre szülni. :) Ez megnyugtató!

Betti
38+1
betti73
 
 


Jó reggelt!
breni
 
 


Potter!

áruld el nekem hogy hány napos ciklusaid voltak még anno??

köszike!
zsuzska80
Szombathely
 
 


Csajok!
Tudom hogy ez a topic nem erről szól amiről kérdezni akarok,de muszály.
Tudja valaki hogy esemény utáni tablettához hogy lehet hozzájutni?Receptes?Gyógyszertárból?
Köszönöm
breni
 
 


SZiasztok!

PotterÁgi,
ja, hogy úgy vakondosan? :lol:
Most is arra jöttem, és most egész jól lehetett haladni! :wink:

Betti,
akkor rendben vagytok! :) Jók a kilátások is! :)

Reni,
nem saját tapasztalat, de úgy tudom, ha akinek kell benyargal egy dokihoz, akkor felírja... de a fejem nem teszem rá! A nődoki biztos, körzetit nem tudom...
angel37
 
 


Sziasztok!

Pihi!
Nagy-nagy drukk az inszemhez!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Majd a felorat azert lesz idod kifekudni utana?Pihenj sokat! :)

Moni!
Ugye nem jott meg meg?Csinaltal masik tesztet?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Reni!
Szerintem is ugy van ahogy Agi mondta!Mondjuk en mar hallottam olyat is hogy bement a csaj a gyogyszertarba es adtak neki recept nelkul!Masodszorra mar nem sikerult neki!
Ugye nem neked kell?
Helyzet?Nem jott meg meg ugye?TESZT??????????????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


De szetszort vagyok ma! :roll:
Nem Agi mondta hanem Angel!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa!
Á dehogy,nem nekem kell.Eszembe sem jutna,alig várom hogy teherbe essem.Még nem jött meg.:-)32.nap.Még nem tudom hogy csinálok e tesztet.Szerintem a hétvégét megvárom.
Veled mizu?
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?