Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hát nem tudom ki hogy van vele, de nekem nagyon lassú lett ez az új!!!! Bár ez még lehet h majd fejlődik!

Olyan kérdésem lenne hozzátok, h volt e valamelyikőtöknek cisztája a terhesség alatt? Már 16hetesek vagyunk, de még mindig van ... az orvosom nem aggódik, de én egy kicsit azért igen....

Üdv Mindenkinek És Nagyon boldog születésnapot kívánok annak akinek most lesz :)
borso18
 
 


Borsó!


Biztosan én is aggódnék a helyedben,és szerintem minden anyucika.Egy régi ismerősömnek volt cisztája terhesség alatt,és idővel teljesen felszívódott.Nem tudom mi ilyenkor a teendő,de ezek szerint ilyen magoldás is van.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


sziasztok!

floci!
végre valaki egyetérte velem, nekem sem tetszik az uj rendszer!

Dori!

boldog szülinapot Blankának előre is!

puszi mindenkinek

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 

 
 

Sziasztok!
Kép 1148151109.83.jpg

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, ha nem zavarom jól összeszokott csapatotokat.
Két fiam van (Szabolcs 2001.09.18, Ákos 2004.06.10.), mindketten a MÁV-ban születtek.

Borsó,
amikor Ákos csücsült a pocakomban nekem is volt egy cisztám a jobb petefészkemben és néha-néha rendesen görcsöltem tőle. Mivel elég parás vagyok megkérdeztem az orvosomat erről a dologról. Azt mondta, hogy terhesség elején keletkező ciszták idővel felszívódnak (általában), a terhesség fenntartását segítő hormonokat termelnek. Az hogy időnként görcsölgetnek az természetes, így, ha mérete nem túl nagy (70x70 mm<) és nyomásra nem fáj, akkor nincs vele teendő. Az enyém a genetikai UH-on már nem látszott. Szülés után a hathetes kontrollon még megkértem, hogy nézzék meg még egyszer (para), de szerencsére nem volt már semmiféle cisztám.

Pocakosoknak kellemes babavárást, többieknek pedig nyugodalmas jó éjszakát, sok-sok alvással!

Dati
datolya
 
 


Nem tudom jövök-e holnap,de Andriskának Boldog Névnapot kívánunk!!!!!És ez a kajás kép......... :twisted:
Kép 1148159735.65.gif

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!

Múltkor irtam, de nem tette fel! Na mindegy!

Remélem jól vagytok! Mi is. Doki szerint még van időnk! Kb 2 hét. Most a becsült súly 3050g lett, a ctg jó, stb, zárt méhszáj. Vannak ugyan már minden éjszaka görcsök, de eltudok aludni tőllük, ugyhogy nem vészesek. Nappal csak méhösszehúzodások vannak, de az sem kellemetlen annyira. :lol:

Iszom a málnalevél teát, napi 2* és mellette szintén napi 2*5 golyót szedek a homeopátiás bogyókból.

A vasat megint elhagytam, pedig kéne tovább szednem. Csak már annyi mindent kell, hogy állandóan elfelejtem, és mivel nagyon sok tejet iszom, és mint tudjuk a tej és a gyógyzser bevétel között elkell telni legalább fél órának ha nem többnek igy mindig elfelejtődik.

Ki is fog szülni nemsokára még rajtam kivül?
Jó lenne talizni előtte, hátha együtt vajudunk!

Teszek egy képet Tündiről itt 30 hetes volt!
Kép

Tök ari szerintem, bár a saját babája mindenkinek ari.

Mindenkinek jó hétvégét kivánok! És jó várakozást akinek még van egy kicsi hátra!

Kati
goofyka
 
 


Szia Datolya!!

Köszönöm a megynugtatást....bár azt hiszem akkor nyugszom meg végleg ha már nincs ott.......3cmes, de nem tapintható, csak UHn látják.......Azért Félek én ennyire, mert eleve csak egy petefészkem van, a másikat már egy ciszta miatt el kellett távolítani.....szóval gondolhatod.....
Kinél szültél??

Goofyka!
Nagyon jók ezek a képek! Eddig nem akartam 4Ds ultrahangot, de azt hiszem meggondoltam magam :))
borso18
 
 


Sziasztok!


Jaj,nagyon édik ezek a képek:)Nekem Domiról még nem készültek,de Dorináról már igen,olyan jó látni ilyet mindig.És milyen jó képek lettek,olyan aranyos a kis pofikája.

Dóri!
Megkaptam a fotókat,hogy Blanka mekkora lett!!!És milyen aranyos ez a kis copf a feje tetején,mekkora lett a haja is.És milyen jó csokis lett minden :twisted: :twisted:

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!

mindenkinek nagyon szépen köszönjük a köszöntést. :D
Blanka nagyon jót bulizott estig, du. nem aludt, így már 7-kor bevágta a szunyát és nyugodtan tudtuk nézni a megasztárt :)

Érdekes az új rendszer, megpróbálok feltenni képet.
Holnap írok, lesz sok időm
Puszi Dóri
dóri78
 
 


Sziasztok!

mindenkinek nagyon szépen köszönjük a köszöntést. :D
Blanka nagyon jót bulizott estig, du. nem aludt, így már 7-kor bevágta a szunyát és nyugodtan tudtuk nézni a megasztárt :)

Érdekes az új rendszer, megpróbálok feltenni képet.
Holnap írok, lesz sok időm
Puszi Dóri
dóri78
 
 


Sziasztok!

Szigetes taliban mi is benne vagyunk, nagyon jó lenne! :D Erre a hétre úgy rémlik, jó időt mondanak! De biztos lesz még sok ilyen hét :)
Pont az előbb beszéltem egy ismerős anyukával, hogy menjünk ki a szigetre a héten/ ő az a cigizős anyuka, aki az orrunk alá fújta a füstöt, amikor náluk voltunk.../ , de még nem tudja, mikor, mert most izgul, ugyanis a kislánya / 4 hónapos/ lenyelte a saját fülbevalóját. Amikor náluk voltunk, akkor is láttam, hogy állandóan a fülét piszkálja, és mondta is az anyja, hogy egy csomószor kikapcsolta már. Karika fülbevaló, és most ott van kinyitva a hasában, és bizony elég nagy galibát okozhat, ha felsért valamit... / röntgenen látták/. Na, én eddig is úgy voltam, hogy ha lányom lenne, nem kapna fülbevalót, de a férjem nagyon odavolt, hogy kell. Na, ettől remélem neki is elmegy a kedve!

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Hihi, ezt egy másik topicba akartam elküldeni, bocs! :D

Blankának utólag is boldog szülinapot kívánunk! Örülök, hogy jól sikerült a buli!

A Várba nem tudom, még mikor megyünk, a 11-es kezdésre asszem kizárt, hogy odaérjünk, de igyekszünk! Balázs eléggé tiltakozik, nem akar sehova menni, nem tudom, mi baja. De én nagyon szeretnék ott lenni!!!!

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Borsó!

Miért kellett a ciszta miatt a petefészkedet is eltávolítani?

Az orvosom Dr. Koós-Hutás Piroska, nála szültem mindkét fiamat. Te Kinél fogsz szülni?

Az én cisztám egy hangyányit nagyobb volt (35x37mm, ha jól emlékszem), de szerencsére felszívódott.
Nagyon drukkolok Neked, hogy a tiéddel is ez történjen és utána felhőtlenül és boldogan élvezhessétek végig a szülésig hátralévő időt a pocaklakóddal együtt!

Dati
datolya
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Jaj,lányok,tegnap láttam a Holló Mártit a kisbabájával a tévében.Hogy az a baba menniyre édes :) És ahogy ott foglalkozott vele,olyan vágyam lett :) Na de aztán Dorina veszekedősen ébredt,és gyorsan szerteszállt..... :twisted:
Ma lesz Domi főpróbája az oviban,minden szülőt meghívtak,mert a pénteki névadó ünnepségen nem lehetünk ott.Ez is milyen dolog...Az ovi névadó ünnepsége, a fiam föllép,de nem nézhetem meg,csak a főpróbán... :evil: Aztán ma megyünk Anyukám szülinapját is ünnepelni,a Trófeába,meglepinek szánjuk neki :lol:
Dóri!
Fogytam 2 kilót a 4 nap alatt!Nagyon elszánt vagyok most!!!! :D :D :D :D
Voltunk tegnap az új suliban a szülőin....ó,a könnyek a szememben,ahogy belegondoltam,a szép gyermekkori emlékeimet most a kisfiam fogja elkezdeni:színes hurkapálcikák,korongok,logikai készlet,tisztasági csomag.... :cry: Olyan gyorsan felnőttünk,és olyan gyorsan nőnek a gyermekeink is. Kép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok lányok!
Bocsi kicsit megint eltüntem,volt néhánycsaládi probléma.de megoldódni látszódik.
Krisztia!
Köszi az üdvözletet,nem is tudtam hogy most is van névnapunk. :D Az igazi novemberben van.
Suli.: Épp tegnap voltam szülőin és lediktálták a szükséges felszereléseket.Másfél órát voltunk ott.Szerencsére a könyveket ingyen kapjuk és az ebéd is csak 88,-/nap a 3 gyerek miatt.
Azon akadtam ki,hogy nekem kell ugrálókötelet és babzsákot venni.Milyen suli ez,hogy nincs a tornaszertárban u.kötél???
A tannéni első blikre nem volt túl szimpatikus,remélem jobb lesz.
Trófea??? Már megint?? Ilyen helyen nem lehet fogyizni!! :wink: Mi lesz az elért eredményekkel?

Jucc!
Egy szigetes taliban mi is benne lennénk!! :lol:
Miért regisztráltál újra? Nem vagy te új felhasználó! :P

Pocakosok vigyázzatok magatokra!Én is nosztalgiázom, teszek fel egy 4D képet.Akkor még tudtam jókat aludni :wink:
Kép

Kép
flocika
 
 


Sziasztok,


Kicsit eltűntem, de vagyok ám én is:)

Floci, :):):)Naggyon édes az a kép Andriskáról!Az ilyen jó színes foltok mutatnak ám jól:)
Sajna, ma nem tudtam még egyedül sem elmenni, mivel anyu reggel telefonált, hogy a nővérem fia beteg lett, így neki kell rá a héten vigyázni!Szóval ide se jön:(
Sajnálom, pedig a rucikra is rá voltam gerjedve már:)
Vasárnap jöttök, ugye?


Kriszti, rájöttél, hogyan kell színesbe írni?


Dóri,hogy sikerült a bulitok?Gondoltam rátok, mert szombat de. nagyon borús esős idő volt itt is.Aztán itt kb. 13ó-tól gyönyörű kék ég, ezer ágra napsütés:)
De a képekből mi nem kaphatunk?Úgy megnézném:)
manóci
 
 


Sziasztok!

Buli jól sikerült, még az eső sem esett én du. 25 fok lett. A kaja fini volt, kapott Manó ajádnékokat, szóval szép és jó volt minden.
Kicsit eltűntem, de épp vasárnap készültem a beszámolóval, amikor egy másik topikban meghalt egy 1,5 éve kislány...annyira kész voltam, hogy 2 napig nem tértem magamhoz. szörnyű...

Kriszti! Ügyes vagy, én még csak álmodozom a - kilókról úgy másfél évig :) A hasam már most nagy, a múltkor is így volt, már a 8. hétben megnőtt a hasam és kb az 5. hónapig ekkora volt. De most mit tehetek? Nem igazán lehet szűkíteni :shock: Ez van, én maradok dagadt disznó...de te ügyi vagy! Már megint trófea? Akkor vége a fogyinak :twisted:

Flocika! Andrisos kép csúcs! Nagyon tetszik!

Csajok! Én megyek szombaton, ha nem esik, szerintem 11 kerül megyünk mi is. Majd egyeztessünk, hogy hol találkozzunk, jó?

Datolya! Én is nála szültem és fogom köv. is! Szerintem tök jó fej doki! Imádom!

A 4D-s képek annyira jók, nagyon tetszik a tudomány! Kép
Én is nosztalgizáom, de nemsoká lesz friss kép az új csemetéről :) Ez itt Blanka 30 hetesen...

Megyek! Pusz Dóri
EGyéb képet nem tudok feltenni, mert nem működik valamiért a kicsinyítőm, majd a héten jön a sz. gépes, addig várni kell a tortaevős képekre! :D
dóri78
 
 


Datolya!


Az én dokim Dr Szabó György, sajnos senki nem mondott itt róla semmit :(, amúgy viszont csak jókat hallottam Róla, és a vizsgálatokkor is jó fejnek tűnik!

A cisztám 4liter folyadékot tartalmazott, nyomta a hasi aortát( órák, percek kérdése volt h átszakítja) és teljesen roncsolta a bal petefészket ezért azt is eltávolították! Mivel életmentő műtét volt, itthon, vidéken kellett megcsinálni, de hál Istennek nem szúrtak el semmit :)
Mi még nem terveztünk gyereket, de becsúszott, és mivel ez a petefészek is állandóan cisztásodik, megtartottuk :D (nem mintha képes lettem volna nemmegtartani :) )

Kedves Mindenki!
Mikor érdemes 4Dre menni először? És szerintetek hova?
borso18
 
 


Borso!

18. héten már érdemes menni, akkor már látszik egy csomó minden!
Sajna Szabó Györgyöt nem ismerem :(
Ciszta....nekem is volt, policisztám, úgyhogy együtt tudok érezni veled.
Nekem a dokim rendelőjében van 4d-s gép, úgyhogy én máshoz nem megyek :)
De azt hiszem van a Brendonban is pl.
Üdv Dóri
dóri78
 
 


Borsó,
Sajnálom, hogy így alakult a petefészkeddel, de ugyanakkor igen nagy szerencséd is volt, hogy még időben észrevették, mi okozza a bajt. Arra nem volt semmi tippjük az orvosoknak, hogy mitől cisztásodsz?
Dr. Szabó Györgyrgyről van egy külön topik (ha jól emlékszem), bár én sem ismerem.

Dóri,
Dr. Koós-Hutás Piroska nekem is nagyon bejött. Biztonságban éreztem magamat is meg a pocaklakót is mellette. Nem patyujgatja az ember lányát az igaz, de nem is ijesztgeti feleslegesen.
Gratulálok az új Pocaklakódhoz (remélem nem értettem félre)!

Dati
datolya
 
 


Sziasztok!

Én a 4D uh-s képeket a Kleopátra házban csináltattam, ez az Ipoly és a Kárpát utca sarkán van a 13. kerben. Itt speciális gépekkel és doktornő végzi.
És nem is drága relativ.

Ki volt hétfőn a Máv kiscsoportos előadásán, mint kismama? Én ott voltam. Utána férjem le is fényképezett mert izgult hogy lemarad erről a nagy pocakról. Már a szülésznő is jött oda hozzánk, hogy mindenképp szóljak ha van vmi, mert én kezdem a sort. Na majd meglátjuk.

Ezek a frontok csak az alvásomat zavarják, Tündike érzi hogy hideg van és nem akar még kijönni, de még várjon is, mert doki sincs pesten a hétvégén.

Igy néznénk ki:
Kép

Van albumunk is, megprobálom feltenni, de ha nem sikerül, akkor a babaszoba oldalán rá lehet kereni, mint Goofyka albuma és Goofyka albuma II. cimen.

Húú annyira dagad most és zsibbad a lábam, meg jön fel a savam is, azt hiszem jobb lenne nyugovóra térnem, ugy sem alszom jól manapság, ideje lenne kipihenni magam, mielőtt kórházba vonulok.

Üdv mindenkinek!
goofyka
 
 


én szabó györgynél szültem a második lányom. császárral. kérdezzetek :)

t.
panka1971
 
 


Csajok,nekem nem sikerülnek a színek.....És az aláírásotokhoz hogy tettetek föl képeket?

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok lányok!

Hírek: Ada ma reggel végre mászott.Szabályosan mint a nagy könyvben meg van írva :D Eddigcsak úgy közlekedett mint a fóka.Nagyon helyes.A másik,hogy evett sajtot.Eddig a bátyó ekcémája miatt nem adtam semmi tejterméket,nehogy ő is allergiás legyen.Anyatejcsi is még mindig van elég.

Mi lesz a vasárnapi talival??? Ki jön? Mi 99% ott vagyunk 11 körül.

Kriszti!
A bal gombal kijelölöd és fent a betüszinnél átváltod.Ami ki volt jelölve szines lesz.
A betüméret ua így.

Goofyka!
Nagyon helyes az a pocak! Drukkolok,hogy gyorsan és könnyen tedd le :P Már nagyon a végén jársz,igaz?

:!: Lányok! Dóri!!
Nálam van még kb 2 hétig az angol extra gyerekruci csomag.Ha vki szeretne belőle mazsolázni szóljon. Az újaknak mondom,hogy nagyon szép,márkás babaruhák vannak eladók. Akit érdekel küldjön PÜt és írom a címet ahol meg lehet nézni.

Borsó!Én a Brendomban voltam anno.Ott készült a fenti szines sztárfotó.Előre kell időpontot kérni,nagyon kedves a nő,fél órát moziztunk.

Szép napot mindenkinek!

Kép
flocika
 
 


PANKA!!!!

Te mesélj! Milyen? Nekem szimpi, de hátha másnak más a véleménye!
Szóval TE mesélj légyszíves!
A SZabó Gyögyös topic ugyanis tök üres :)
borso18
 
 


Na,próbálkozom,meglátjuk,színes leszek-e...

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Hurrrrrááááááá :D :D :D :D :D

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kriszti!
Szines! Ügyi vagy! :lol:

Kép
flocika
 
 


Flocika,hogy szinezed az aláírásotokat?Mert az gondolom a profilodban szerepel,és nem tudom oda tenni sem a kis képet a gyerekekről,sem színesben az aláírást.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!

Hát, nem tudom, összejön-e a mi Mávos gyereknapunk :( Apa ugyanis ki van akadva, hogy hétvégén mért kell nekünk a városban maradnunk, menjünk kirándulni, esetleg strandolni. Pedig időben szóltam neki a dologról. Ráadásul Balázs is apja mellett áll, ő sem akar jönni... Nem biztos, hogy bevállalok egy családi perpatvart. De nagyon sajnálom :cry:

Flocika :) Hogy miért vagyok "új felhasználó"? Mert ez az új babanet egy napon keresztül nem engedett be, és már elvonási tüneteim voltak, így újraregisztráltam. Ez már a második eset volt, amúgy már valamikor 2003-ban regisztráltam.
Ezzel a Lilypie-vel is kínlódtam egy csomót, de nem vagyok egy csúcs angolos, így nem jött össze, hogy föl is tudjam tenni :(
A ruhák engem is nagyon érdekelnének, de a város másik felébe nem tudok sajna elmenni :( Talán lesz még alkalmam rá...

Szép napot mindenkinek!
Kép

Kép

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Végre jó időnk van!

Tegnap majd meg fagytam kint!

És ma jól is aludtam.

Köszönöm a jó kivánságokat!

Szóval akkor senki nem volt közületek a Máv kórház kiselőadásán hétfőn?

Arik a képek nagyon!

Ki fog nemsokára szülni, vagy most nincs közöletek ilyen????

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Még egy kérdés:

Mellszivót vihetek be, vagy egyáltalán érdemes bevinnem a kórházba? Kell-e egyáltalán már ott fejni?

És akinek volt gátmettszése, az mivel ápolta szülés után a gyerekágyi szobákon?

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Hi!

Goofyka!
Én decemberi bébit várok, úgyhogy nem szülünk együtt :(
Én vittem mellszívót és használtam is, nekem bejött. Mivel császáros voltam, 2 éjjel vigyáztam a babómra, hogy tudjak pihenni és este fejtem tejet és éjjel kisasszony bevágta mindet. Szóval nekem jó volt. Ha van, akkor szerintem vidd bel, legyen nálad, aztán majd meglátod, hogy kell-e.
Ja! És pihenj sokat!!!!


Csajok! Én megyek vasárnap, ha jó idő lesz! Szerintem Dél körül tudok menni, mert ki kell mennem anyuért a buszpályaudvarra 10-re, és utána megyek oda. Akkor, aki tuti jön, hol találkozzunk???

Tegnap megvettük az új autósülést Blankának! "Potom" 48 ezer Ft volt, viszont szerintem király. Összedobtuk szülinapi pénezket, és megvettük neki. Most erre volt szüksége. A hordozót már kb. 15 cm-rel kinőtte.

Felébredt manó, mennem kell...
dóri78
 
 


Sziasztok,


Floci,én még mindíg nem tettem le, hogy megtekintsem a rucikat, de ígérni már nem ígérek semmit!:(
Andris mászásához gratula:)Nekem volt egy ismerősöm akinek egész addig fókában kúszott a kisfia amíg nem kezdett el járni.Pedig semmi baja nem volt, és teljesen egészséges!
A színeket most én is tesztelem, de már látom, hogy menni fog.Viszont, nekem meg nem sikerül képet váltanom a profilomban :roll: ezt is leírnád?!Köszi.


Goofyka,nagyon édesek vagytok, és tényleg jó nagy a pocid:)Mikorra is vagy pontosan kiírva?
Mellszívós téma amúgy kb. egy hete ment itt, de én is csatlakozom Dórihoz, vittem be jól is jött, és használtam is!Szerintem is legyen nálad abból baj nem lehet.
Nekem gátmettszésem volt, de én nem kezelgettem semmivel, mert igazán úgy tudom, hogy nem nagyon van rá ellenszer.Sokat kell majd langyos vízzel mosakodni amennyit tudsz, azt mondta a dokim.Viszont, nekem egyáltalán nem fájt a gátsebem!!!!Én már a szülés másnapján simán ültem az ágyon, annyira profin vágott, és varrt össze!És utána sem volt vele semmi gondom!


Dóri,mi is 99%, hogy megyünk.Nálunk csakis időfüggvénye a dolog, mert ha esik akkor nyilván nem akarunk elázni.De amúgy tuti!
Nekem jó a 11 is, de ha te csak délkörül érnél oda akkor legyen dél.Teljesen mindegy, alkalmazkodunk.
Jucc,nemáááá, hogy most nem jöttök???!!!Persze, ha családi vita lenne akkor megértelek, de nem lehet meggyőzni apáját egy szombati kirándulásról??Mondjuk a mi apukánk sem biztos, hogy jön, mert ő meg nem ilyen típus.Nem szereti az ilyesfajta nagy felhajtásokat, de mi attól még megyünk :P ha nem akar, nem jön. Már megszoktam, hogy ilyen ezért nem is piszkálom érte!

Kriszti,ugye jöttök????Remélem nem csinálod meg velünk, hogy nem lesztek ott???!!!Mert akkor :evil: harag lesz azt ugye tudod???!!!
manóci
 
 


Ja, el is felejtettem írni!Ma megyünk cirkuszba!
Barátnőmmel és az ő két fiával!Kiváncsi leszk bírja-e majd Eszti, mert elég hosszú lesz.Összesen másfél óra 20' szünettel :roll:
No, majd meglássuk,pusssz
manóci
 
 


[quote="goofyka"]K írta:goofykai fog nemsokára szülni, vagy most nincs közöletek ilyen????

Remélem én 2 héten belül :)
annann
 
 


SEGÍTSÉÉÉG!

Hol kell a profilomon állítani? Elég jól értek a gépekhez de most ez kifogott rajtam! Előre is köszi mindenkinek a segítséget!

Goofyka
Én csak októberben szülök, hajj de messze is van az még :)
Mindenki másnak sok sikert :)
borso18
 
 


MEGVAAAAAN
Rájöttem........Márcsak képet nem tudok felrakni .... de nem baj úgysincs még olyan jó mint nektek!!!
:)
Szép estét mindenkinek
borso18
 
 


Esztike!!!!
Sok-sok boldog névnapot kívánunk Neked!!!!!!!!!! Kép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Tényleg! Isten éltesse az Esztereket!!
Kép

Kép
flocika
 
 


Sziasztok köszi a mellszivós ötleteket, akkor majd viszek be.

Annann irtam neked püt!

Esztikének boldog névnapot, bár már igy utolagosan csak!


Kép

Manóci pontosan juni 9.-ére vagyunk kiirva.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Sziasztok!

Goffyka, mennyire a közeljövőben esedékes szülések érdekelnek? Nekünk hivatalosan még 6,5 hetünk van, remélem a fiatalúr kivárja, mert akkor már az új lakásban lehetnénk! :)
manka1979
 
 


Sziasztok,

Nagyon köszike mindenkinek :)a köszöntéseket, Eszti nevében is!

Csajok, annyira tuti volt a cirkusz tegnap, csak :shock: -em, hogy a kiscsaj, hogy élvezi!Azóta is az a téma, hogy mit láttunk, tapsoltunk sokat :lol: !
Nagyon jó volt, és komoly műsorral álltak ám elő!

Akkor most mi lesz a Gyereknapos talinkkal?Van aki jön?Beszéljük már meg, hogy hánykor, és hol??!!Mi tuti megyünk, ha nem esik!
Javaslat a helyre: A Kapisztrán téri buszmegálló???Csak mert azért annyira én sem ismerem, hogy tudjak ott valami összetéveszthetetlen talihelyet! :D
manóci
 
 


Sziasztok!

Esztikének mi is nagyon boldog névnapot kívánunk!!!

Nekem jó a Kapisztrán téri megálló, mondjuk dél és amennyiben szép idő van.
Manó, Floci, majd elküdöm a telefonszámom priviben és tudunk értekezni!

dóri78
 
 


Sziasztok,
még nem jártam itt...

Goofyka,
én máj. 20-ra voltam kiírva, de még semmi. Tehát asszem én mostanában fogok szülni...:lol: Az orvosom kedden legkésőbb megindítja a szülést.
Irígyellek a tüneteidért...nekem soha semmi...
Szerintem sok tanácsot nem tudok adni, csak drukkot küldeni. :D
potter_76
 
 


Potter az nem semmi, hogy birod? hogy hogy nem vagy bent a kórházban? Kihez jársz?

Manka túlságosan a közeljövöben gondoltam, az kb 2 hét múlva.

Én már nagyon várom a napot de izgulok is hogy fog kezdődni!

Jó hétvégét mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Goofyka,
minden okés, bírom. Azért nem vagyok a kórházban, mert minden okés. Naponta járok be, és eddig még nem volt okuk benntartani.
A dokim T.Zs., egy fiatal srác.
potter_76
 
 


Sziasztok,

Dóri+Floci+Kriszti,priviben elküldtem a számom én is!
Akkor legyen dél??Nekünk 8 :lol: :lol:
Dóri,köszi nektek is :)

Potter,helló :) jó a dokid :wink:

Még holnap azért benézek, hogy akkor most mi van!
manóci
 
 


Hi!

Utosló naposok (hetesek) kitartás!!! ÜGyesek legyetek és tessék beszámolni a babák születéséről !

Na én is küldtem a számomat, nekem jó a dél, feltéve, ha szép idő lesz. Esőben sehova nem vagyok hajlandó menni :)

Kriszti! Ugye te is jössz?
Még valaki?
dóri78
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?