Új privát üzeneted érkezett!

Na kipróbálom én is az aláírást...

pogacsa
 
 


Néhány kép kedvcsinálónak:
Kép Kukucs!
Kép apával Kép anyával
Kép szundi

pogacsa
 
 


Pogi: Egyszerűen fantasztikusak a képek. A Csöpp ennivaló és annyira imádnivaló ahogy veletek van, az öletekben...Szívdobogtató...Ilyenkor olyan soknak tűnik az a 66 nap ami még hátra van... :cry:

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 

 
 

Üdv!
Pogi, édik ezek a képek. A honlapot most sajna nincs időm böngészni, hamarosan indulunk a kórházba. Aztán majd kiderül, hogy holnap hányra is kell bevonulnom...
Néha fájdogál a pocim, van egy kis barnás folyás, de ennyi.
Végül a férjem mai aranyköpése: Hova is megyünk? Szivárgásvizsgálatra? (Áramlásvizsgálatra megyünk ugyebár.)
Puszika mindenkinek!

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Ex!

Szerintem igazam lesz te mindjárt szülni fogsz majd meglátod. Úgyhogy drukkolok ezerrel.

Pogi!
Nagyon édi a kis gombóc és te is szuper jól nézel ki.
Egyébként mesélj, hogy érzed magad iígy császár után fáj a pocakod?

Nekem tegnap óta annyira leszállt a pocakom, hogy kíváncsi vagyok kihúzok-e 3 hetet. :wink:
katus73
 
 


Ex!

Szerintem igazam lesz te mindjárt szülni fogsz majd meglátod. Úgyhogy drukkolok ezerrel.

Pogi!
Nagyon édi a kis gombóc és te is szuper jól nézel ki.
Egyébként mesélj, hogy érzed magad iígy császár után fáj a pocakod?

Nekem tegnap óta annyira leszállt a pocakom, hogy kíváncsi vagyok kihúzok-e 3 hetet. :wink:

nekem olyan lassú ez a babanet amióta átvariálták.
katus73
 
 


Katus, köszi, jól vagyok, napról napra jobb! Hasizmom még mindig nincs, dehát azt már a terhesség alatt is megszokhattam :), h kézzel kell feltápászkodni...

pogacsa
 
 


Üdv!
Katus, a próféta szóljon belőled... :)
Holnap még leszek, a doki kedden lesz ügyeletes, akkor kell befeküdjek, ha addig nem lesz meg a bébi. De kedden viszont biztosan megindítja...szóval akkor már kézzel fogható lesz TörPeti.
Ma megnéztük, olyan édesen látszódtak a bordái! :)

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Ex!

Pedig én már azt hittem, hogy este a férjed vagy az öcséd fiogja leírni az örömhírt. Na mindegy Törpeti fiztosan tudja, hogy mikor kell kijönnie.
Kitartás!! ( Gondolom mindenki ezt mondja)
katus73
 
 


Sziasztok!!


Szerintem nagyon sokan nem fognak idetalálni,most kaptam Szgorontól emailt,hogy nem műkszik a bnet,én sem tudtam hogy új rendszer van,Encussal msn-n egy jó 3/4 órás kinlódás után végre rájöttünk hogy én nem vagyok bejelentkezve,mert én kezdőlapból hivtam elő mindig,ott meg a régi rendszert adta ki,szóval szerintem sokan nem fogják tudni.És arra is rájöttem,ha fellép vki a bnetre,és középen rámegy a magzatok/kor szerinti topikra,még mindig a régi jön be,ha viszont felül a rovataink cimszó alatt lép be a társalgóba,akkor jön elő az új rendszer.Szóval ha vki ir vkinek sms-t,emailt,akármit,ezt az infót ossza meg vele.

Én hülye ,megint bepróbálkoztama tápival-csak nem tudom miért issza meg ha nem éhes???????????,-persze ki is hánytuk.Dobom is ki a kukába,most már tényleg soha többet nem kap :D :D ebből!!!!!!!!!!!!!!!!Ja,és persze mindezt éjszaka.De legalább utána aludt kicsit.Nálem meg 0 álmosság persze,gondoltam is kimegyek vasalni a nappaliba-hajnali 1-kor-MÉG JÓ HOGY NEM MENTEM,GONDOLOM MEGÉREZTEM,MERT NEM SOKKAL KÉSŐBB MÉG HÁNYT EGY KICSIT,Peti meg nem biztos hogy felébredt volna.Szóval,nem könnyű változatlanul,de nem baj,imádom Őt,annyira kis cukorfalat.Viszont most alszik,én meg közbe levasaltam,elmosogattam,Peti fürdött,most meg elment a boltba.Ma jön a védőnő.

Irok még ahogy tudok,ha jól alszik,akkor az két-három óra is szokott lenni,mikor hogy.
Puszi

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!

De furcsa ez az oldal, remélem a régi üzik is megmaradtak...!

Gratulálok az újdonsült anyáknak! :D
Satuk, Kari, Blackrose, Colett :D nagyon sok Boldogságot kívánok és hogy sok örömetek legyen a kis babócátokban!
Örülök a képeiteknek, várom a folytatást!

Pilchard,
köszi a tanácsokat! :) Szóval 3 body, 3 rugi kevés...
Nekem is a Liberot ajánlották.

Mári,
grat. a kisfiúhoz :)! Köszi a paplan hsz-t. Te vettél kisebbet?

Pogi,
köszi a kórházi csomag kiegészítést :)!
Örülök, hogy ilyen jól viseled...! Biztosan megkönnyebbültél, hogy már otthon lehettek.

Jó sok minden történt, győzöm visszaolvasni...
Pénteken nem voltam, pihizni akartam egyet, de...mindig van valami. :) Megterveztem a gyerek szoba álmenyezetét, du. meg is vettük a párommal a hozzávalókat. A hétvégén meg kerítést bontottunk, ill. az újnak az oszlopait betonoztuk. Remélem a gyerkőc jól viseli a megpróbáltatásokat, hát nincs elkényeztetve. Mostanában nekem is megkezdődtek a babával kapcsolatos álmaim..., persze baromságok: kórházba bevívős hálóinget kerestem..., az egész család tudta, hogy a babám nem fejlődik jól, csak én nem, reklamáltam a dokinál, hogy hol van itt orvosi titoktartás...szóval ehhez hasonló hülyeségek.

Ma megyek védőnőhöz, onnan rohanok csecsemőgondozásra. És képzeljétek a múltkori után nem futamodott meg a férjem (a csecsemőgond-on csak Ő volt férfi :)), jön Ő is. Büszke vagyok rá! :wink: Pláne, ha hozzátesszük, hogy olyan családból származik, hogy amikor kapcsolatunk elején kiderült, hogy nálunk néha Ő mosogat el ill. ki is porszívóz, akkor szinte pirulnia kellett az apja előtt :oops: , mert hogy náluk nem szokás a férfinak ilyen női munkát csinálnia. (Bezzeg a nőknek nem kell szégyenkezniük, ha férfi munkát csinálnak :x .)
Na lelövöm magam, mert erről a témáról regényeket tudnék írni :lol: .
adi77
 
 


Sziasztok!

De furcsa ez az oldal, remélem a régi üzik is megmaradtak...!

Gratulálok az újdonsült anyáknak! :D
Satuk, Kari, Blackrose, Colett :D nagyon sok Boldogságot kívánok és hogy sok örömetek legyen a kis babócátokban!
Örülök a képeiteknek, várom a folytatást!

Pilchard,
köszi a tanácsokat! :) Szóval 3 body, 3 rugi kevés...
Nekem is a Liberot ajánlották.

Mári,
grat. a kisfiúhoz :)! Köszi a paplan hsz-t. Te vettél kisebbet?

Pogi,
köszi a kórházi csomag kiegészítést :)!
Örülök, hogy ilyen jól viseled...! Biztosan megkönnyebbültél, hogy már otthon lehettek.

Jó sok minden történt, győzöm visszaolvasni...
Pénteken nem voltam, pihizni akartam egyet, de...mindig van valami. :) Megterveztem a gyerek szoba álmenyezetét, du. meg is vettük a párommal a hozzávalókat. A hétvégén meg kerítést bontottunk, ill. az újnak az oszlopait betonoztuk. Remélem a gyerkőc jól viseli a megpróbáltatásokat, hát nincs elkényeztetve. Mostanában nekem is megkezdődtek a babával kapcsolatos álmaim..., persze baromságok: kórházba bevívős hálóinget kerestem..., az egész család tudta, hogy a babám nem fejlődik jól, csak én nem, reklamáltam a dokinál, hogy hol van itt orvosi titoktartás...szóval ehhez hasonló hülyeségek.

Ma megyek védőnőhöz, onnan rohanok csecsemőgondozásra. És képzeljétek a múltkori után nem futamodott meg a férjem (a csecsemőgond-on csak Ő volt férfi :)), jön Ő is. Büszke vagyok rá! :wink: Pláne, ha hozzátesszük, hogy olyan családból származik, hogy amikor kapcsolatunk elején kiderült, hogy nálunk néha Ő mosogat el ill. ki is porszívóz, akkor szinte pirulnia kellett az apja előtt :oops: , mert hogy náluk nem szokás a férfinak ilyen női munkát csinálnia. (Bezzeg a nőknek nem kell szégyenkezniük, ha férfi munkát csinálnak :x .)
Na lelövöm magam, mert erről a témáról regényeket tudnék írni :lol: .
adi77
 
 


Sziasztok!

De furcsa ez az oldal, remélem a régi üzik is megmaradtak...!

Gratulálok az újdonsült anyáknak! :D
Satuk, Kari, Blackrose, Colett :D nagyon sok Boldogságot kívánok és hogy sok örömetek legyen a kis babócátokban!
Örülök a képeiteknek, várom a folytatást!

Pilchard,
köszi a tanácsokat! :) Szóval 3 body, 3 rugi kevés...
Nekem is a Liberot ajánlották.

Mári,
grat. a kisfiúhoz :)! Köszi a paplan hsz-t. Te vettél kisebbet?

Pogi,
köszi a kórházi csomag kiegészítést :)!
Örülök, hogy ilyen jól viseled...! Biztosan megkönnyebbültél, hogy már otthon lehettek.

Jó sok minden történt, győzöm visszaolvasni...
Pénteken nem voltam, pihizni akartam egyet, de...mindig van valami. :) Megterveztem a gyerek szoba álmenyezetét, du. meg is vettük a párommal a hozzávalókat. A hétvégén meg kerítést bontottunk, ill. az újnak az oszlopait betonoztuk. Remélem a gyerkőc jól viseli a megpróbáltatásokat, hát nincs elkényeztetve. Mostanában nekem is megkezdődtek a babával kapcsolatos álmaim..., persze baromságok: kórházba bevívős hálóinget kerestem..., az egész család tudta, hogy a babám nem fejlődik jól, csak én nem, reklamáltam a dokinál, hogy hol van itt orvosi titoktartás...szóval ehhez hasonló hülyeségek.

Ma megyek védőnőhöz, onnan rohanok csecsemőgondozásra. És képzeljétek a múltkori után nem futamodott meg a férjem (a csecsemőgond-on csak Ő volt férfi :)), jön Ő is. Büszke vagyok rá! :wink: Pláne, ha hozzátesszük, hogy olyan családból származik, hogy amikor kapcsolatunk elején kiderült, hogy nálunk néha Ő mosogat el ill. ki is porszívóz, akkor szinte pirulnia kellett az apja előtt :oops: , mert hogy náluk nem szokás a férfinak ilyen női munkát csinálnia. (Bezzeg a nőknek nem kell szégyenkezniük, ha férfi munkát csinálnak :x .)
Na lelövöm magam, mert erről a témáról regényeket tudnék írni :lol: .
adi77
 
 


Sziasztok!

De furcsa ez az oldal, remélem a régi üzik is megmaradtak...!

Gratulálok az újdonsült anyáknak! :D
Satuk, Kari, Blackrose, Colett :D nagyon sok Boldogságot kívánok és hogy sok örömetek legyen a kis babócátokban!
Örülök a képeiteknek, várom a folytatást!

Pilchard,
köszi a tanácsokat! :) Szóval 3 body, 3 rugi kevés...
Nekem is a Liberot ajánlották.

Mári,
grat. a kisfiúhoz :)! Köszi a paplan hsz-t. Te vettél kisebbet?

Pogi,
köszi a kórházi csomag kiegészítést :)!
Örülök, hogy ilyen jól viseled...! Biztosan megkönnyebbültél, hogy már otthon lehettek.

Jó sok minden történt, győzöm visszaolvasni...
Pénteken nem voltam, pihizni akartam egyet, de...mindig van valami. :) Megterveztem a gyerek szoba álmenyezetét, du. meg is vettük a párommal a hozzávalókat. A hétvégén meg kerítést bontottunk, ill. az újnak az oszlopait betonoztuk. Remélem a gyerkőc jól viseli a megpróbáltatásokat, hát nincs elkényeztetve. Mostanában nekem is megkezdődtek a babával kapcsolatos álmaim..., persze baromságok: kórházba bevívős hálóinget kerestem..., az egész család tudta, hogy a babám nem fejlődik jól, csak én nem, reklamáltam a dokinál, hogy hol van itt orvosi titoktartás...szóval ehhez hasonló hülyeségek.

Ma megyek védőnőhöz, onnan rohanok csecsemőgondozásra. És képzeljétek a múltkori után nem futamodott meg a férjem (a csecsemőgond-on csak Ő volt férfi :)), jön Ő is. Büszke vagyok rá! :wink: Pláne, ha hozzátesszük, hogy olyan családból származik, hogy amikor kapcsolatunk elején kiderült, hogy nálunk néha Ő mosogat el ill. ki is porszívóz, akkor szinte pirulnia kellett az apja előtt :oops: , mert hogy náluk nem szokás a férfinak ilyen női munkát csinálnia. (Bezzeg a nőknek nem kell szégyenkezniük, ha férfi munkát csinálnak :x .)
Na lelövöm magam, mert erről a témáról regényeket tudnék írni :lol: .
adi77
 
 


Na ezt még gyakorolni kell :oops: !
adi77
 
 


Pilchard,
nekem is szarakodott a babanet, nem akart elmenni, aztán 4x is elküldtem.
Örülök, hogy már magára tudod hagyni kicsit a picit és tudsz mást is csinálni :).
Tápszer: :(
adi77
 
 


Sziasztok csajok!

Hát minden újdonsült anyukának nagyon-nagyon gratulálok!

Megviccelt egy kicsit ez az új forma, de lassan rájövök a használatra.

Elég sz..... voltam hétvégén, szombaton csak "fetrengtem", semmi nem maradt meg bennem. Mostmár jól vagyok. Ma megyek dokihoz, ÉS KEZDEM A 31 HETET!!!!

Pogi! Nagyon örülök, hogy minden rendben van veletek. Édes tündéri a kisfiatok.

Kislányom nagyon köhög az akácvirágzás miatt. Egész éjjel alig aludt valamit. Remélem nem fog még jobban erősödni.


Puszi mindenkinek! Emese
jurem
 
 


Sziasztok!

Itt a nyár!

:D

Először is hadd gratuláljak az újdonsült anyukáknak. Kari , Blackrose, Pogi, Colett: nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!!!

Pogi, nagyon aranyos Gergő. A leírásból úgy tűnik nagyon jól viseled, hogy hirtelen és nem minden úgy történt ahogy eltervezted, és tényleg nagyon jól nézel ki :D Köszi a jótanácsokat a kórházi pakkal kapcsolatban.

Pilchard a Te bejelentkezéseid is sokkal vidámabbak :D :D Örülök neki, hogy lassan, de azért összeszokik a család:)

Ex, kitartás, már tényleg csak egy nap!
Katus73, már Neked sincs sok hátra
:D

Rólunk: Nagyon jó hétvégénk volt. Elmentünk a Szelidi tóhoz egy kicsit kikapcsolódni. Volt horgászás, szabadban sütögetés, napozás, este egy kis buli, másnap uez :D , nagyon jól esett!
Ma reggel, mikor a Manó a szokásos reggeli nyújtózkodós, szétfeszítős mozgásait végezte, éreztem a lábikóját!!! :D

Most megy a mosógép, kimosom a kisrucikat! Szép idő van biztos hamar meg is szárad.

Mindenkinek szép napot :D

zsu 30+3
zsu11
 
 


Sziasztok!

Itt a nyár!

:D

Először is hadd gratuláljak az újdonsült anyukáknak. Kari , Blackrose, Pogi, Colett: nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!!!

Pogi, nagyon aranyos Gergő. A leírásból úgy tűnik nagyon jól viseled, hogy hirtelen és nem minden úgy történt ahogy eltervezted, és tényleg nagyon jól nézel ki :D Köszi a jótanácsokat a kórházi pakkal kapcsolatban.

Pilchard a Te bejelentkezéseid is sokkal vidámabbak :D :D Örülök neki, hogy lassan, de azért összeszokik a család:)

Ex, kitartás, már tényleg csak egy nap!
Katus73, már Neked sincs sok hátra
:D

Rólunk: Nagyon jó hétvégénk volt. Elmentünk a Szelidi tóhoz egy kicsit kikapcsolódni. Volt horgászás, szabadban sütögetés, napozás, este egy kis buli, másnap uez :D , nagyon jól esett!
Ma reggel, mikor a Manó a szokásos reggeli nyújtózkodós, szétfeszítős mozgásait végezte, éreztem a lábikóját!!! :D

Most megy a mosógép, kimosom a kisrucikat! Szép idő van biztos hamar meg is szárad.

Mindenkinek szép napot :D

zsu 30+3
zsu11
 
 


Sziasztok Csajszik!

Gyors bekukk, mi újság a bneten. :roll:

Tegnap voltunk méhszáj vizsgálaton, még mindig zárva van. Azt mondta a doki bácsi, hogy most még nem szülünk. Kicsit várunk még. :shock:
Kedden megyünk újabb vizsgálatra, talán addig lesz már valami, eléggé feszülget a hasam, szúrdogál néha oldalt. Ctg is lesz. :wink:

Most ennyi egyenlöre.

Puszika mindenkinek:
Annamari+ Dominik
pannamari
 
 


Sziasztok!

Már nem is tudom mikor írtam. Azt sem, hogy kinek gratuláltam.

Azt hiszem Blakrosenak még nem. Sok sok tejecsét kívánok neked. És jó egészséget. :P

Pil. Nagyon cuki a kislányod, édesek a képek.

A hétvégém borzasztó fárasztó volt. Vasárnap volt a lányom 3 éves. Teszek fel egy két tortás képet. Aztán kimegyek a parkba napozni egy kicsit.

Szerintem szerdán ismét beindul a babaeső, mert nagyon nagy lehülés és eső lesz.

Szóval a fotók, ezt még úgysem csináltam ezzel az új rendszerrel


Micky-s tortát szeretett volna. Ilyen volt kb. 1 percig.
Kép

Aztán erre a sorsra jutott.
Kép

Ha eddig valaki még nem kívánta volna meg. :wink:
Kép

Három testőr is megirigyelné a bajuszát meg a szakállát. :lol:

Kép [/img]

Pusza mindenkinek.
Edit
kanyin
 
 


Nekem ez az új babanet nem igazán jön be nagyon lassú és látom, hogy ti is kinlódtok az üzenet küldéssel.
Szerintetek ez mostmár örökre így marad? :cry:
katus73
 
 


Üdv!
Na vmit csináltak, mert most felgyorsult a bnet. Eddig belépni se tudtam...nem baj, eccer majdcsak normálisan fog működni, és legyünk őszinték, a régivel is voltak gondok, nem :?: :roll:
Edit, nagyon édes a lányod!
Jurem, nálunk a férjem az allergiás, szegény tegnap egész nap prüszkölt - kivéve, mikor aludt, és olyan pirosak voltak a szemei, mint egy nyuszinak.

Mi ma szülünk. A doki szerint kibújik magától (értsd: el fog folyni magától a magzatvíz), de ha addig nem, akkor este nyolcra megyünk be a kórházba, előkészítenek, és kilenckor burokrepesztés. A zabszem a fenekemben van! De azért talán minden ok lesz, és majdnemholnapra már babázni fogunk. :)
Még jó, hogy tegnap anyuék 3 redbullt vettek a férjemnek, habár szvsz neki kevés lesz. :D

És végül a tegnapi pocifotó linkje: http://img.tar.hu/exdeus/img/22198565.jpg#3

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!!!

Colett, Blackrose, Pogi! Nektek még nem gratuláltam! Hát nagyon nagy gratula és boldogságot, tejcsit stb... :D

Pogi! én várom majd a fojtatást, olyan jó volt olvasni. Amikor elfojt a magzatvíz, rögtön indultatok és odataláltatok? Engem még ilyen részletek is érdekelnek. Meg a fölös tejcsivel mi lesz a kórházban, ha van. A lista is nagyon jó volt. De jó, hogy már otthon vagytok. alig várom ezt a pillanatot én is. Tudom, akkor is jönnek a nehézségek, de egy szép pofika, mint a ti babátoké, mindenért kárpótol :D Egyébként miért sírnak kevesebbet a korábban jött babák?

Andi!nem vettem kisebbet, úgyis jön a nyár. Télen meg ha olyan fázós lesz, mint a mamija, akkor jó lesz kettéhajtva :)

Nekem is rossz volt a hétvégém, főleg tegnap este, a gyomrom meg a front nagyon bántották a méhecskémet és állandóan keményedtem, már számolni sem mertem. Még 4 hetecskét úgy szeretnék kibírni, aztán megkönnyebbülök és még lehet, hogy a 40. hétig élvezkedem :D

Kisvirág! Remélem nem romlott az eredményed! azért pihizz néha!
Akik még nem találtak nevet picurkájuknak, miben reménykedtek? Mert nekem nem jön az ihlet és férjecskének sem. De inkább rajtam van a felelősség, de egyszerűen hiába ízlelgetem, egy sem jön be :cry:

Annamari 31.hét

Ui.: nagyon jó gyönyörködni a fotóitokban babákról tortáról, nagyobbacskákról!!!
mári
 
 


Ex! juj de izgi! Mit fogsz csinálni ma?
Jaj, én j-vel írtam a folyik meg a folytatást. :oops:
mári
 
 


Szia mindenkinek!

Ex!
Jujjjjj, nagyon izgulok Érted!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kanyin!
Naggggyon szép a kislányod, mekkora kék szemei vannak!!! Tortából nem maradt egy darab? :lol: :lol: :lol:

Pogi!
Nagyon szívtipró kisfiad van!!! :) Örülök, hogy otthon vagytok, azért ez már teljesen más érzés, mint a kórház, úgy csinálsz mindent, ahogy Te szeretnéd...

Adi!
Tessék vigyázni Magadra! Pihizz is a sok meló között, ha nem is sokat, egy-egy fél órát. Apa most porszívóz nálunk, ennyit a munkamegosztásról... :D Nem is engedné már, hogy ilyeneket csináljak.

Jurem!
Szegény kislányod... Ilyenkor úgy sajnálom az allergiásokat...

Pannamari!
Akkor nem sikerült ÚGY a vizsgálat? :D

Pilchard!
Hogy állsz tejcsivel? Gyönyörű a lányod!!! :)

Nekem már pár napja olyan érdekes, feszítő érzésem van naponta többször... Szerintem ilyenkor nekinyomja a fejét a méhszájnak, olyan, mintha kést döftek volna bele... Igazából nem kellemes, de most már nem izgulok akkor sem, ha esetleg megindul. :) Mondjuk kíváncsi leszek, meddig húzzuk, mert Pogi is azt írta, hogy abszolút nem volt előjele, sőt... Most már figyelgetem a magzatvizet meg hasonlókat... :D

Szép napot mindenkinek, EX MÉGEGYSZER EZER DRUKK!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Norwell+Kende baba (35+4 :) )
norwell
 
 


Mári, szerintem csináljátok azt, hogy kalap, névlista...aztán csak összejön valami. :)
Mit csinálok ma? Netezek, amíg lehet... :D

Képzeljétek, milyen kis szerencsétlen vagyok...hát nem e hét szombaton mehetnénk a férjemmel a Luxorba...de ugye nem tudunk. Így 10 rugónak pápá... :( Pedig milyen jól jött volna. Sebaj, lesz helyette TörPetink :!:

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Jézusom, Ex, de izgi!!!!

Nem tudtad kikönyörögni, hogy várjanak még egy kicsit? Vagy Neked jó ez így? Vagy a babóka már nem érzi jól magát szerintük odabent? (Nem csak a dokinéninek most a legalkalmasabb az időpont?) Bocs, hogy ennyit kérdezek, de én ezt így biztosan nem akarnám... :cry: Ez persze nyilván csak az én magánvéleményem, senkit sem akarok elítélni, csak nekem nem túl szép emlékeim vannak az "indításról". Na mindegy. Reméljük, az első verzió jön be, és estig megindul magától a dolog! Drukk ezerrel, és holnapra már új anyukánk lesz a tábliban!!! :D

Nálunk egyenlőre semmi, nekem elvileg csüt-ön lesz ctg-m, de a szerdai hidegfronttól egy kicsit én is tartok... :? Mindegy, majd meglátjuk. Pisti pénteken lesz 2 éves, az lenne a poén, ha pont aznap szülnék! :lol:

Pilchard, ezek szerint Szilvi még mindig egyben van?? :roll: Hát az sem semmi!! Doren is nagyon eltűnt, mi lehet vele? Ő is már "túlhordásban van"... Nem tudom, nekem tök jól műkszik a bnet, nincs vele semmi gondom.

Na, lepihenek egy csöppet.

Mindenkinek puszi!

Hello (38+6)
hello
 
 


Hello, nekem talán azért jobb így, mert így látni fogom, hogy jól van.
Egyébként onnan gondolom, hogy nem épp a doki miatt (pasi dokim van :) ), mivel ma nem ügyel... És nem gondolom, hogy jókedvében hív be estére. És szvsz nem egészen normális az, hogy szinte fájás nélkül nyitva vagyok már két ujjnyira, de gyerek még sehol. Így legalább kint lesz.
Egyébként most jól műxik, de kb. egy órával ezelőtt kaki volt a bnet. :)

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Norwell, köszi a papájától örökölte a szép szemét. Neki ilyen. Szikrákat is szór a szemem, ha jobban megnézi valamit kis csajszi. :shock:

Ex. Ez nagyon izgi-bizgi. Kiváncsi leszek. Nekem is ilyen barna folyással kezdődött az első. Este el is folyt a magzatvíz, és hajnalra baba volt a kezembe. Neked is ezt kívánom. Aztán jelentkezz, ha valami action van. :wink:

Mári, névválasztásban nem tudok segíteni. Mi már nagyon az elején kiválasztottuk. De mivel én is így vagyok, hogy egyik sem igazán jön be, ezért nálunk inkább a párom választott és én rábólintottam arra, ami még nekem is bejött valamennyire. Pl. a lányom Edina. Fogalmam nem volt, hogy fogjuk bezézni, meg hogy fog állni neki, de mostanra mást el sem tudnék neki képzelni. Ráadásul Ő kezdte el Inának hívni magát, most mi is így becézzük.

Na, lépek a bölcsibe.

Ex. Útközben is drukkolok.

Edit
kanyin
 
 


Ex, akkor megnyugodtam, lényeg, hogy Nektek hármotoknak jó legyen!!! Régebben sem nő volt a dokid? Akkor én miért gondolom azt? :roll: Remélem a megbízottad hírt ad Rólatok, amint túl lesztek a dolgokon! Továbbra is megy a drukk!

Pogi, nagyon édes a kicsi Gergő! Egyáltalán nem is látszik rajta, hogy néhány héttel hamarabb jött!

Edit, Isten éltesse a lánykádat! Tényleg csodás szemei vannak! Meg úgy általában, az egész kiscsaj nagyon szép!!! :lol:

Hello
hello
 
 


Üdv!
Nagyon régen, még a gyereknőgyógyim volt nő. :) Na meg aztán voltam egy nőnél, mikor a terheléses cukrot csináltattam. De azóta pasi dokim van...a tábliban is az ő neve van. :lol:

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Aha. Akkor biztos onnan emlékeztem úgy. (A táblit nem figyeltem, bocsika...) Amúgy olyan szívesen megnézném nagyban a profilodban lévő képet, de nem bírok rájönni, hogy kell! Tipp? Egyébként, a pocakos fotót is megszemléltem, és az én pocim is kb. pont ilyenformán néz ki... Ez ugye még nincs "leszállva"?
Hello
hello
 
 


Bocs, hogy belekotyogok, olvaslak titeket, lévén a 35. héten a 2. babámmal, csak két fórumot nem bííííírok már egyszerre csinálni :D

Exdeus,
én a lányommal fájás nélkül tágultam ki 4ujjnyira, teljesen normális! Sőt: örülj, hogy ezt a részét valószínűleg megúszod! Nálam délután látta a dokim, hogy 2ujjnyi, éjfélre megrepedt a burok magától, ekkor már 4ujjnyi volt a méhszáj, és csak 2-kor indultak a fájások, fél 5-re meg is lett a baba :D Szóval hajrá!!!

És még 1x bocs, hogy csak úgy berontottam...

kisün
kisün
 
 


Sziasztok!

Ma délben, fél egykor megszületett kislányunk, Kinga. 51 centi, 3 kg, barna, göndör hajú. A szülés kb. 3,5 óráig tartott. Képek később ma éjjel.

Kofa ("Tjucapu")
tjuca
 
 


Ex, MENNEK A DRUKKOK!!!!! Majd mesélj, ha már gyömöszölheted a kis csomagod!!!! :D

Mári, igen, azonnal indultunk, és mivel itt van 10 percre, nem volt nehéz odatalálni, viszont annál inkább parkolni... :( végülis egy mozgássérült helyet találtunk csak, de szerencsére nem büntettek meg. Kórháza válogatja, h mi lesz a fölös tejcsivel. Van ahol odaadják más babának, de a SOTÉn nem, mert "az AIDS is terjed az anyatejjel". Volt, h a csapba öntötte ki az egyik lány... amikor ugye 1800 Ft litere az anyatejnek, ha leadod... A korai babák azért sírnak keveset, mert egyrészt még a méhen belül is ezt tennék, aludnának, másrészt meg a sárgaságtól is lenyugszanak, aluszékonyabbak lesznek. Amúgy ennél pontosabban én sem tudom.

Amúgy most ment el a dokinéni. Ő is azt mondta, h tömjem, mert a sárgaságot "ki kell mosni" belőle. Meg hogy tegyem természetes fényre. Amúgy azt mondta, h akkor eszik eleget kb, ha a testsúlya (kg) x 140 g-ot eszik egy nap.

Jucaaaa!!!! GRAGULAAAAA!!!!!!!!! :D VÁRJUK A KÉPEKET!!!!!

pogacsa
 
 


Üdv!
Juca, hatalmas gratula.
A táblit már csak a hazajövetel után fogom frissíteni...az itthoniaknak magas lenne ugyanis. :lol:

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Juca!
Gratulálok a kislányhoz várom a részleteket.

Ex!
Pont ezt akartam kérdezni, hogy ki fogja a táblát frissíteni ha te bennt leszel a kórházban. Látod milyen pótolhatatlan vagy.
Nagyon szurkolok nektek ügyes legyél és amikor nyomsz ne felejts el becsukni a szemedet.
Apának vigyetek kaját meg egy kis csokit nehogy lemenjen a vércukra.

Minden jót: Kata
katus73
 
 


Sziasztok!!!

Hú de furi ez így!Nekem sem gyere be!
Pilchard!Köszönöm a felvilágosítást!:)Aranyos vagy!
Kész baj voltam,hogy nem tudok rólatok semmit!!!

Olyan jól esett,hogy hiányoltatok!

MINDENKINEK NAGY GRATULA A BABÁKHOZ!!!:)

Velünk még mindíg semmi!:(Egyben,és se fájás se semmi!
Ma voltam a dokinál.,és voltak keményedéseim,de semmi fájás!
Ma megnézték csövön a magzatvizet (kellemetlen volt),tiszta teljesen!
Viszont a méhszáj talán egy újnyira nyitva van!
Szerdán befektetnek a korházba,ez már tutkó!Bekötik az oxitocint,és megnézik,hogyan reagál a babóka!
A héten már biztos én is babázok már!
Végre!:)

Mindenkinek 1000 puszi!
Majd írok!!!

Szilvi
szgoron
 
 


Mézgombiról nem tudtok vmit? Ezer éve nem járt erre...

Szgoron, lassan már ti is gyúrtok!

pogacsa
 
 


Üdv!
Itthon, egyben. Szilvihez hasonlóan max. keményedés, az esti ctg-n se volt semmi, max. 1-2 kicsike hullám. :( A doki szerint kár volna erőltetni, ugye ő arra számított, hogy talán lesz valami.
A gyerek viszont lusta mint apuka, és makacs, mint anyuka. :D
Holnap áramlás, aztán majd kiderül, mi lesz...
Jó éjt mindenkinek!

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Ex!
Remélem nem csalódtál, hogy nem lett meg éjjel a baba szerimtem is jobb, hogyha magától indul el kifelé.

Pogi!
Mézgombi leköltözöt Félegyházára mert ott fog szülni és ha jól tudom elég nehezen tud net közelbe férkőzni.

Szilvi!
Ti sem vagytok semmit, hogy még mindíg egyben úgylátszik ez a tendencia. nem akarnak kibújni a babák.
Na majd holnap a hidegfront!!!!! :lol:

Egyébként mi ez a pangás itt a fórumon?
katus73
 
 


Sziasztok!

Tjuca, :)
gratulálok a kis Kingához! Várjuk a fejleményeket!

Exdeus,
mennek a drukkjaim! :) (Úgy látszik még nem késtem el velük :D )

Tegnap voltam védőnéninél, jól rám ilyesztett. Sokat keményedek. Azt modta, ha napi 10-nél többet számolok (nem túlzás egy kicsit?), hívjam a dokimat. Hát én csak este több mint 10-et megszámoltam. A dokim asszisztensnőjével beszéltem este, de csak a vércukor eredményem miatt (a keményedéseket most nem említettem). :( Egy hete voltam vizsgálaton, akkor a doki magnéziumot javasolt, azt mondta minden oké méhszáj zárva. Remélem nem változott!
A cukor eredményem viszont jó (ha jól emlékszem?!). Éhgyomri: 3,5. 120 perces: 4,4.
Mindenesetre ma beszélek a főnökömmel és holnapra elkéretőzök. Aztán ha nem javulok maradok tovább otthon.
Olyan gáz! :( A titkárnőnk is most törte ki a bokáját, nyakig vagyunk a melóba :(.

Ha egy darabig nem jelentkezek, az csak azt jelenti, hogy otthon pihizek.
Az esélyeseknek könnyű szülést kívánok :)! Ahol meg megvan a kis utód, jó babázást :)!

Adi 26+3
adi77
 
 


Sziasztok!!!

Tjuca:GRATULÁLOK! JÓ BABÁZÁST!!!!

Én azon kuncogtam hogy megint nem az szült akinek kellett volna,Tjuca előtt még vannak páran!

Szilvi,végre itt vagy!!Nagyon szurkolok!Mikor fekszel be szerdán?Mert olyan 8-9 között megyünk a nyirőbe a gyógyászatiba,megcsörgetlek majd hátha tudunk pár szót váltani.Ott lesz velünk Ameli is.

Ex:Nked is nagyon drukkolok.Nem tudom hogy birjátok olyan jól a várakozást,nekem nem ment.

Megint pocsék éjszakánk volt,egyszerűen nem tudok rájönni hogy mit akar,tépi a cicicmet ezerrel,kiköpi,utána meg sir hogy miért nem adom már!!Alig aludtam.De a legnehezebb hogy nem tudok főzni,és igy félek nem lesz elég a tejcsi,mert kéne enni egy kis főtt kaját is néha.
Na mindegy,majd kitalálok vmit.
puszi .

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Üdv!
Kriszta, hidd el, annyira nem bírjuk jól, de muszáj. Gyerek még nem maradt bent. :lol:
Katus, igazad van, annál jobb nincs, amikor magától indul el, csak nálam kérdés, hogy mikor van az a határ, amikortól túlhordom, mert ugye a korai uh-k mindig kisebbnek mutatták kb. 1,5 héttel, és sose voltak 28 napos ciklusaim... Ma megyek a dokihoz, áramlásvizsgálatra, aztán majd kitalálunk valamit. :roll:
Adi, vigyázz magadra, a bnőm ilyenekre szed napi 3x1 seduxent...

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!
Helyzetjelentés: tegnap voltunk dokinál. Full extrás nap volt, mindenen végigmentem. Kezdtük a vércukoreterheléssel, na ott egy kicsit kiakadtam. Hihetetlen tuskó volt a nő. Vittem ugyanis magammal citromot, és én tényleg próbáltam olyat keresni, amit könnyen ki lehet nyomni, és vékony a héja, de nem találtam. A nő teljesen kiakadt, hogy ő ezzel nem fog szarakodni, majd én kinyomom magamnak ha akarom. Persze hogy akartam, csak az volt a baj, hogy előtte már levette a vért a bal karomból, amit a jobb kezemmel szorítani kellett, így maradt a bal kezem, amivel ki tudtam volna nyomni a citromot, de azzal meg az volt a baj, hogy előtte való nap majdnem kitörtem véletlenül a hüvelykujjamat, és semmit sem tudtam vele csinálni. Erre a nő kivette a kezemből a citromot, hogy akkor ezt most hagyjuk, és odacseszte hozzám a cukros szart citrom nélkül. Ennyi. Paraszt! :evil:
Mindegy, végülis nem volt annyira szörnyű, nem is lett hányingerem sem meg semmi. Annyira fel voltam készülve a rosszra, hogy szinte kellemesen csalódtam. Simán kibírható a dolog.
Utána jött az ultrahang, de ez most csak ilyen egyperces dolog volt, csak egy gyors pillantást vethettünk a babára. Úgy néz ki minden rendben vele, 1200g körül tippelték a súlyát. A neme továbbra is kérdéses, de ismét azt mondták, hogy valószínüleg kislány.
Aztzán jött a doki, ő is mindent rendben talált, méhszáj teljesen zárt. Utána ismét bökés, aztán védőnő.
Szóval minden ok velünk hála Istennek! :D

Kép
Kép
banya1
 
 


Sziasztok!
Kanyin, Pogi! Köszi a válaszokat!
Ex! Akkor még itt vagy! Na nem baj, legalább jól felkészülsz a nagy eseményre. Igaz, van rá 9 hónapunk :D
Szgoron! Téged mindíg Szorgonnak olvastalak :oops:
A szerda is itt van már!!!0 :D

Adi: nekem nem foglalkozott a doki a keményedésekkel, csak mondta, hogy napi 3X2 magnerot-ot szedjek magne b-6 helyett, ami 3X1 volt. Aztán, mikor megrövidítette, felpuhította, onnantól szigorú fekvés, plusz gyógyi, meg feküdni kellett volna hamarabb. Azt is mondta, ha nem nyitja ki a méhszájat, jöhet akármennyi keményedés, ha kinyitotta, 1 sem jó. Hát, 0-ra még a kórházban se tudják visszaszorítani.
Egyébként hétvége óta rengeteget keményedek, biztos az idő miatt. Remélem nem nyílok ki, sajna csak hajszál választ el tőle. De fekszem ezerrel!

Pilchard: hát igen, én is elhatároztam, csak 1x mozoghassak már és baba mellett házitündér és férjkényeztető leszek, de hogy a babó engedni fogja-e, kérdéses :)

Banya:hát nem semmi élmény, olyan kedvesek az emberek :!:
De a lényeg tényleg, hogy minden rendben van!

Annamari
mári
 
 


Banya,
örülök, hogy rendben vagy és a baba is oké :)!
cukorterhelés: na ez a kórházi hozzáállás az amit kifejezetten utálok :(! Nekem az első uh. volt ilyen "élmény". Akkor voltam először a klinikán. Azóta szerencsére találkoztam ott sok kedves dolgozóval és már megnyugodtam.
adi77
 
 


Banya1:jó nagy bukó volt a nő!be kellett volna húzni neki egyet.úgy felhúzom magam az ilyeneken.


csinálok gyorsan amig alszik a kistigris,egy kis diétás meggyszószt! :lol:
olyan rég ettem!!!!!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!

Ma majdnem kialudtam magam. Most keltem fel egy 10 perce és 11 körül borultam meg. Vissza akarok állni a 9 órás lefekvésre, mert állítólag hat a babóra és majd ő is akkor fog aludni. Én éjjel nem érzem, hogy mozogna, csak ha felébredek. Gyönyörüen süt a nap és a férjem vett nekem tegnap egy napozó ágyat...amiről kiderült, hogy sérült, így mindjárt vissza-visszük cserére. Annyira örülök nekei, mert imádok a kertben pihizni.

Juca: gratula a babóhoz. Minden jót nektek és sok pihit. :)

Csajok...így a 31 hét körül hadd kérdezzelek már meg titeket, hogy mi is az a keményedés, mert nekem nem tiszta a dolog...tudom, hogy lehet, hogy hülyének néztek majd, de frankón nem tudom.. a dokim is miondig kérdi és amikor visszakérdezek akkor azt válszolja, hogy ha nem tudom, akkor addig nincs gond... Szóval...HELP... :lol:

Szép napot mindenkinek...
Kriszta:még mindig él a megyszósz iránti rajongásod ? :)

U.i. tegnap láttam a barátnőm kutyájának (argentin dog) a kölkeit. Ő is most szült és imádom őt...gyünyörű kis fehér kölkei vannak..szám szerint 7 és egész nap csak a cicin lógnak :)

Pusza mindenkinek

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?