Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ágy: miis kókuszmatracosat vettünk, de simát, nem átalakíthatót,masszív és boltíves,állítható de ennyi. Ajánlom mindenkinek a Saroksári Mega Toys-t mielőtt ágyat vennétek nézzetek itt körül.

Sziszike.
sziszike1000
 
 


szia Tünde!

hogyan lehet ilyen klassz "csíkot" készíteni? láttam már más fórumokon is, és nagyon megtetszett.
Le van írva valahol a babaneten, és én nem vagyok elég figyelmes?

Üdv:
Anita
ani20
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek,a vizsgálati anyagba nem volt annyi osztódó sejt, amit értékelni tudtak volna!! :( júni.9-én újból megszúrnak,akkor a magzatvízből vesznek mintát! :( Azt 2 hétig tenyésztik utána lesz eredmény!
Hát addig én begolyózok!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Puszi nektek Tünde

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 

 
 

Szia Ani!

Lilypie.com oldalon megcsinálod a vonalzót és utánna az jön amit a Frusinak írtam! A próba oldalon teszteld!!! :D

Ügyeskedjetek :!:

Üdv.Tünde

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Sziasztok !

Képzeljétek , nem tudtam belépni ,mert nekem ez az oldal a kedvencek között volt és ott valahogy nem ujjítodott meg!

Most mérgemben rákerestem a keresőn megint, és megtaláltam ezt !

Szóval, itt vagyok !

Tündi (Cc67) : Még mindíg nem hiszem el ! Hát azthiszem ez az amire nem készültünk fel , hát ki gondolta volna ,hogy ez lehetséges ?? Ilyen csak a mesében van , na meg itt!

Üdv. Mindenkinek , végre süt a nap !!

Kati
kati16
 
 


De jó!! :lol:

Előkerült már Kati!
Talán a többiek is jönnek! :)


Üdv.Tünde

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van,és csak a hétvége miatt tűntetek el?

Kinga:ha hazajöttetek már,és lesz egy kis időd írj,kíváncsi vagyok miként élted meg a dolgokat,és mi a véleményed a kórházról.

Tündi:még egyben?

Tünde:hát nem semmi,azt hiszem én is hülyét kapnék,hogy még egyszer meg kell csinálni.Reméljük most már sikerül.

Lufi:a Vera csinálta az nst-t szerdán,jövő héten is ő lesz,legalábbis azt mondta.Én jövő szerdán délre megyek,mert nem pesti vagyok,és gyerekkel együt kell menjek tömegközlekedéssel,mert a párom szolgálatban lesz.
Kicsit parázok,hogy gyerekkel együtt milyen lesz az utazás,meg hogy hogy bírja majd,mert egy percet sem marad meg egy helyben.

Mindenkinek jó hétvégét!

Üdv

Niki
Vendég
 


Sziasztok!

Pénteken sajnos nekem sem sikerült belépnem, szombaton reggel meg bentfogtak a kórházban vérzés miatt. Volt UH, NST-k, vizsgálatok - a méhszáj zárt, de rövidül, valószínüleg ezért volt a vérzés. Nem tudom látjátok-e, de most is ott vagyok, legalábbis papíron. Ma 10-kor engedtek ki, azzal a feltétellel, hogy holnap reggel 7-re ott vagyok, ha meg bármi van, akkor azonnal megyek.

Tapasztalat: a szülésznők tök aranyosak, némelyik doki viszont elég gáz. Képzeljétek el, az egyik lány majdnem a zuhanyzóban szülte meg a kislányát. A dokija (Hajdú - na Ő az egyik aki nekem nem jött be) burkot repesztett, aztán elküldte a csajszit zuhanyozni (5 ujjnyira volt kitágulva) és ő meg elhúzott. A csaj még el sem kezdett zuhanyozni a gyerkőc feje meg már kint is volt. A szülésznő meg a férj pakolta fel a lányt az asztalra, a dokit meg égen-földön nem találták. Furcsa mód a csajszi ennek ellenére semmit rosszat nem mondott a dokijáról, de a szülésznő rendesen ki volt bukva.

Tünde (cc67): Hát nem irigyellek, kezdődhet az izgulás előlről.

A soroksári Outlet-ben mi is voltunk - a férjem azt mondta, hogy soha többé be nem teszi oda a lábát. Egy csomó cucc hibás, úgyhogy nagyon meg kell nézni, hogy mit veszel.

Üdv.: Tündi (39+5) :lol:
tündi76
 
 


Szia Tündi!


Hát te még egybe vagy? :D
Legalább tudunk rólad valamit! Jövő hét biztos izgi lesz! Drukkolunk :lol: :lol:

Üdv.Tünde

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Sziasztok !

Pár napja barnás trutyi folyik belőlem, na nem állandóan ! :?: Szerintetek ez még normális , most vagyok a 17. hétben .

Mercinél is volt egyszer , akkor a Dévai doki azt mondta semmi probléma ! (11 éve, de azóta elég sok minden változott már)

Nektek volt ilyen?

Tündi 76 : Akkor ,ha nem hallunk rólad bevonultatok a kórházba !!
Drukkolok !!
A vérzésed milyen volt, sok, piros ? Megijedtél ,hogy mitől lehet ,vagy tudtál róla, hogy ez előfordulhat ?

Üdv.: Kati
kati16
 
 


Kati : el kellene menni a dokihoz , nem? Ilyet még nem tapasztaltam, nincs jobb ötletem! Remélem nem lesz semmi!!

Üdv.Tünde

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Sziasztok!

Kati: Szerintem is menj el dokihoz vagy legalább hívd fel, hogy ez természetes-e.

A vérzés piros volt, de nem volt sok, inkább csak szivárgott. Mivel mindenhol azt hangsúlyozzák, hogyha vérzést észlelsz, akkor menj be a kórházba, ezért még szép hogy bementünk. Egyébként már csütörtökön is vérezgettem a terhesrendelés után kb. 2 órával, de arra azt mondta a doki, hogy a vizsgálat miatt van és hogy este 6-ra el kell múlnia - el is múlt. Na de a szombat hajnali dologra semmi magyarázat nem volt számunkra. Egyébként ma reggel hivatalosan is kiengedtek, mindenféle vizsgálat nélkül - ez egyébként jellemző a dokimra, szerintem ő bent sem fogott volna, ugyanúgy, mint a Kalocsai doki, aki szintén azt mondta szombaton, hogy ő ezzel simán hazaengedne, csakhogy ő a nőgyógyászaton volt az ügyeletes és nem a szülészeten.

Csajok! Lucának a kiírás szerint holnap kellene megszületnie. A kis huncut még képes lesz kivárni a névnapomat (jún. 1.).

Lufi: Hajrá! Ha így folytatom beelőzöl, vagy pont együtt leszünk bent. Egyébként most tök üres a kórház, úgyhogy érdemes lenne most szülni.

Üdv.: Tündi
tündi76
 
 


Sziasztok!

Kati: Szerintem is menj el dokihoz vagy legalább hívd fel, hogy ez természetes-e.

A vérzés piros volt, de nem volt sok, inkább csak szivárgott. Mivel mindenhol azt hangsúlyozzák, hogyha vérzést észlelsz, akkor menj be a kórházba, ezért még szép hogy bementünk. Egyébként már csütörtökön is vérezgettem a terhesrendelés után kb. 2 órával, de arra azt mondta a doki, hogy a vizsgálat miatt van és hogy este 6-ra el kell múlnia - el is múlt. Na de a szombat hajnali dologra semmi magyarázat nem volt számunkra. Egyébként ma reggel hivatalosan is kiengedtek, mindenféle vizsgálat nélkül - ez egyébként jellemző a dokimra, szerintem ő bent sem fogott volna, ugyanúgy, mint a Kalocsai doki, aki szintén azt mondta szombaton, hogy ő ezzel simán hazaengedne, csakhogy ő a nőgyógyászaton volt az ügyeletes és nem a szülészeten.

Csajok! Lucának a kiírás szerint holnap kellene megszületnie. A kis huncut még képes lesz kivárni a névnapomat (jún. 1.).

Lufi: Hajrá! Ha így folytatom beelőzöl, vagy pont együtt leszünk bent. Egyébként most tök üres a kórház, úgyhogy érdemes lenne most szülni.

Üdv.: Tündi
tündi76
 
 


Sziasztok Lányok,

Kati, azért szerintem is jobb, ha megkérdezed a dokidat!! Biztos, ami biztos!! Remélem, semmi gond nem lesz!! :roll:

Tündi, 39+5 ??? Aztahétmeganyolcát!!! Remélem, minden simán zajlik majd... hamarosan "vonultok" szülni... :D :D :D

CC Tündi, biztos nehéz lehet most kibírni még júniusig, pláne, hogy semmilyen eredményecske nincs a kezetekben... :? Próbálj arra gondolni, hogy Te most nem tudsz semmi különöset tenni (bár talán pont ez a legnehezebb része), és a picurnak is jobb, ha próbálsz megnyugodni... Persze ezt nagyon könnyű innen kívülről mondani, de hát mi csak biztathatunk. :D

A tickerem megvan, de a html-t nekem még mindig nem engedi, pedig már a profilomban is beállítottam. Aztán a hozzászólásoknál mégis mindig azt írja ki, hogy "HTML kikapcsolva". És persze nem is rakja be a tickert, csak a kódot... :(
frusi
 
 


Sziasztok !

Köszi mindenkinek , felhívtam a dokit , szerinte sem normális szerdára tudott bezsúfolni mag. rendelésre 18:15-re .
Megnézi UH-n minden rendben van-e, addig is pihenni kéne .

Tündi76 ! Hát lehet ,hogy jó kis baba lesz, és betartja a kiírt időpontját , de ha nem azt is meg tudjuk érteni , biztos jó odabent ! Izgulunk értetek !!

Én , Mercivel 29.-re voltam kiírva, de 26.-án megérkezett , rendes volt , nem hagyott izgulni !

Vigyázzatok magatokra ! Puszi : Kati
kati16
 
 


Sziasztok!

Kati: Vigyázz magadra, remélem nincs semmi baj és ha megjöttél a vizsgálatról rögtön írj! Ne izgulj és pihenj !!!!!!!! :wink:

Tünde: A végén még megvárod Lufit! :D Utánna nem sokára Itykó :lol: Nahát 3 babucit is várunk nem sokára :lol: Izgi!!!

Nagyon lassú a babanet,KÁR!! :cry: :cry:

Mindenkinek szép napot!
Szerdán jöttök?? Mi is a téma??

Üdv. Tünde

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Sziasztok!

Kati: nohát, épp azt akartam írni, hogy SIPIRC orvoshoz - de már mész. Helyes, megnyugodtam. Már csak azt furcsállom, hogy ha a doki szerint nem normális, akkor mi az, hogy szerdáig várat??? A kórházba nem mehetnél addig véletlenül? Csodálom a nyugodt lelkedet, én már ki lennék akadva... (Szerintem is fontos nyugodtnak lenni, meg nem parázni fölöslegesen, na de ami akrámilyen kis eséllyel bikfic lehet, azt nézzék meg azonnal! Épp a megnyugvás miatt.)

Tündi: nagyon hajrá, rettentően gondolunk Rád!

Csajok, holnap megyek először ctg-re délelőtt. Valaki...?

(Nagyon szomorú ez a lassúság, ami itt fut, dizájn ide vagy oda.)

Üdv: Zsolka (36+1)
zsolka
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek kösz a szurkolást! :lol:

Zsolka: én holnap 10.30-ra megyek CTG-re. Te mikor? Rám mostantól már mindennap lehet számítani, ugyanis a betöltött 40. héttől vagy befekszik az ember a kórházba vagy mindennap megjelenik CTG-re. Hát én inkább ezt az utóbbit választottam. Baba nélkül nagyon unalmas a kórházi bentlét.

Kati: nagy baj biztosan nem lehet, mert akkor a doki tuti, hogy berendelt volna a kórházba.

Szőrnyű lassú lett ez a Babanet. :cry:

Na, most meg beindult a kisasszony és szétrugdossa a pocakom. :lol:

Üdv. mindenkinek:

Tündi
tündi76
 
 


Frusi: Engedélyezted az aláirást? A profilodba!! Onnantól lefele mind a négy igen legyen!

üdv.Tünde

Ja ,és ha irsz ide akkor is pipáld ki--aláírás hozzáadása-itt van lent :D

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Frusi: Engedélyezted az aláirást? A profilodba!! Onnantól lefele mind a négy igen legyen!

üdv.Tünde

Ja ,és ha irsz ide akkor is pipáld ki--aláírás hozzáadása-itt van lent :D

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Sziasztok,

a tanácsotokat/véleményeteket szeretném kérni:

szerintetek melyik márkájú babakocsit érdemes venni? Mindenképp olyat szeretnék, amihez van babahordozó/ biztonsági ülés is és természetesen nagyon megbízható!

Van valami ötletetek?

Más: Múltkor kértem Verától kórházi listát, de sajnos nem tudott adni, mert elfogyott... :?

Valaki esetleg felírná, hogy mit kell összarakni?

Köszönöm,

Bmszsz
bmszsz
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagyon lassú lett a Társalgó, van, hogy meg sem tudom nyitni, pedig eddig ezzel nem volt baj :cry:

Kati azért, ha bármi változást észlelsz, inkább szaladj be a kórházba! Az én dokim is nagyon elfoglalt, nem is láttam 2 hónapja :D de azt tudom, hogy akármi problémám lenne, mindig lenne rám 2 perce, hogy megnézzen. Mindig mondja is ha telefonon beszélünk, meg ha személyesen találkozunk akkor is.

Bmszsz: mi egy használt Graco TS-t vettünk, ami sportkocsivá alakítható mélykocsi (szóval 0-3 éves korig jó), a babahordozó meg rátehető és így nem kell egyikből a másikba rakosgatni a bébit. Nekem nagyon tetszik, mert én sokat közlekedem autóval, a babakocsit egy kézzel össze tudom csukni és befér a csomagtartónkba, ami azért nem túl nagy... Nálam fontos volt a bolygósítható, viszonylag nagyobb kerék (ezzel könnyebb közlekedni) és a jó rugózás. Igazából azt kell kigondolnod, hogy Neked mi a legkényelmesebb, hol és hogyan fogod használni. Az egyetlen hátránya, hogy nem tolható mindkét irányba, de van kukucskáló ablak, így azért a bébit láthatom, őt meg úgyis a világ érdekli leginkább :D

Tündi drukkolok! A múlt héten én is azt néztem, milyen kevesen vannak bent, és milyen jó lenne, amikor majd én jövök, akkor se lenne zsúfoltság, de hát ki tudja, még azért az én időm messze van.

Na szép napot mindenkinek!
Üdv
Ildi ( 28 )
mildiko
 
 


Sziasztok!

Bmszsz: a kórházi lista ki van függesztve az ultrahangnál. Csupa olyan dolog van rajta, amit egyébként is vinnél, ha meg véletlenül valami kimarad, akkor beviszik utánad. Talán ami nem egyértelmű: babának popsitörlő. Ja meg ha apás szülés lesz vagy bárki megy veled, akkor neki is vigyetek papucsot, mert különben a rendes cipőjére rá kell húznia azt a műanyag lábzsákot, amibe pillanatok alatt megfő a lába. (Ez pl. nincs is rajta a listán) :lol:
Szülőszobán szőlőcukrot ehetsz, meg nagyon minimális vizet ihatsz - ezt sem tudom, hogy rajta van-e a listán, de érdemes vinni.

Babakocsi: mi Graco Quadro TS-t vettünk. Viszonylag nagy a kereke (nekünk fontos, mert földút van), van hozzá textilmózes, hordozó meg persze sportkocsivá alakítható. Szintén egy kézzel összecsukható és bolygósítható az első 2 kereke. Szerintem az egyetlen hátránya, hogy viszonylag nehéz - hagyományos buszra gyerekestől felpakolni nem lehet semmi - de én utazni a Kicsivel úgyis babhordozó kendővel szándékozom.

Üdv.: Tündi
tündi76
 
 


Sziasztok !

Köszi mégegyszer lányok !!

Zsolka : Hát Én is furcsáltam egy kicsit , rákérdeztem Én , hogy bemenjek-e a Herminára , de a magánrendelését ajánlotta inkább!

Úgy döntöttem (még) megbízom benne , még csak kétszer találkoztunk, majd szerda után meglátom mit mond és hogyan !

Nekem az első terhességemnél is volt ilyen , nem emlékszem hány napig tartott , de azt hittem akkor, hogy megakar jönni a menzeszem,az akkori dokim szerint semmi probléma ez előszokott fordulni ,már nem emlékszem mit is mondott mitől lehet ,11 éve volt.
Ezért is nem izgulok annyira , de hozzáteszem , remélem igazam lesz !!! Aztán ki tudja már ! A Tündinek is ismételni kell a szurit, arra is ki gondolt, ezek után már nem tudom mi lesz!

A nagy ijedelemben nem is írtam nektek ,hogy sikerült megnéznem a szülőszobát!!
Nekem is nagyon szimpatikus, tényleg le a kalapot!
Kb.45 perces előadásban volt részünk Marika jóvoltából! Viszont előtte meg kellett várnunk a 19-órás váltást, mivel 19 óra elött pár percel értünk fel.

Hátha valakit érdekel, azt is elmondom, hogy a szülőszoba az Uzsoki u. felöl közelebb esik.

Viszont a kórtermek elég zsúfoltak, kivéve a fizetősek , habár Én csak az egyágyasat láttam ,de az tényleg gyönyörű és hozzáteszem foglalt volt (szinte az összes szoba )

Ha valamire még kíváncsiak vagytok szóljatok !!

Puszi, Kati
kati16
 
 


Hello!

Tündi: én 1/4 10-re megyek, nem is tudom, meddig tart ez az izé??? Utána - végétől függően - vagy nagyon fogok rohanni, vagy nem, mert az autónézés beindult, és minden nap új esély :)(holnapra is elő van irányozva egy megnézés, csak még nem biztos, hogy az uram el tud jönni a dolgozóból).

Én holnap akarok kérni papírost, bár ha még valami lesz rajta, amit be kell rakni a kis kofferomba, akkor kezdhetem elölről - mert lassan tele van. Apa papucsa pl. necces... lehet, hogy izzadni fog szegény :D

Zsolka
zsolka
 
 


Sziasztok!

Csajok! Ma reggel a nyákdugó azt mondta, hogy távozom. :lol: Talán lesz már végre valami - bár a szakirodalom szerint még akár több nap is eltelhet a szülésig. NST (CTG) után megkeresem Csapót (remélem bent lesz) és megkonzultálom vele a dolgot, elvégre is mára vagyok kiírva. :lol:

Zsolka: 10-15 percig tart a CTG, úgyhogy nem fogunk találkozni.

Én 2 táskát pakoltam be, egy kicsit a szülőszobára, egy nagyobbat meg a kórházba.

Üdv.: Tündi
tündi76
 
 


Tündi!

Nagyon drukkolok, mostanában a körülöttem lévő kismamák mind túlhordással szenvednek, remélem Neked időben érkezik a kis bébid :D

Ildi
mildiko
 
 


Sziasztok!
Tündi: mi is nagyon drukkolunk :)
Nem tudom Ti hogy csináltátok én napok óta nem tudok belépni.
Remélem mindenki jól érzi magát, végre egy napig május van 8) , én most mosom a kicsi ruhákat :P a száradó kis zoknik látványától egész nap vigyorgok :lol:
Én a fodrászt mára iktattam be, Csütörtökön nem jön senki CTG-re?
Vigyázzatok magatokra
Itykó
ityko
 
 


Sziasztok !

Tündi76 !! Izgulunk !! :lol:

Majd jelentkezz !!

Udv. mindenkinek ! Kati
kati16
 
 


Sziasztok!

A doki szerint a nyákdugó távozása után akár még 1 hét is lehet a szülésig. :( A szülésznő viszont azt mondta, hogy általában 48 órán belül elindul a dolog. Neki legyen igaza.

Holnap valaki CTG-re? Én 11.45-re megyek.

Lufi nagyon eltűnt. Csak nem? :lol:

Üdv.: Tündi (40+0)
tündi76
 
 


Sziasztok!

Ebbe az új rendszerbe, nem tudom még, hogy kell a táblázatot feltenni, de próbálkozok. :)
1148396133.93.xls
sziszike1000
 
 


Próba 2* is!

1148396312.3.xls
sziszike1000
 
 


Nézzétek meg a 2.próbálkozást, majd folymatosan felrakom, ha vki kimaradt vagy vmi nem jó sikítsatok.

Addig is gondolkozok az új megoldáson. :) Hogy látható legyen, igyekszem..

Puszi: Sziszi.
sziszike1000
 
 


Sziasztok Csajszik!

Kati, szurkolok szerdán, remélem, hogy nem lesz semmi gondotok!

Tündi, hát, ez a 40+0... de furcsa így leírva látni!! :D :D :D Igaz, én még a hármassal kezdődő számokkal ismerkedek, tegnap lettem 30+0. :D :D De már ez is annyira hihetetlen.

Ki jön holnap? Ha jól emlékszem (lusta vagyok elmenni a kis noteszemig) :D holnap neonatológus tartja az előadást.

CC Tündi, jaaa, én "csak úgy" egyszer akartam beilleszteni, nem az aláírásomba... De majd akkor még kipróbálom. :D
frusi
 
 


Sziszike, köszönjük szépen a táblázatot, én már le is mentettem magamnak, és sorba rendeztem aszerint, hogy elvileg hogyan jövünk majd szép sorjában... :D

Ami feltűnt: magadat kifelejtetted belőle! :wink:
Illetve hogy Kingának is megszületett a babája! :D

Jééééééé, én vagyok a legfiatalabb a topikon!! :wink:
Persze csak ha a topikbabákat nem számoljuk. :D
frusi
 
 


Jajjj, képzeljétek!! Nem is meséltem még, szombaton megvolt a 4D-s UH! Törpillácska akkorát nőtt, hogy még a dokinéni is elcsodálkozott rajta, hogy milyen szép nagy baba a korához képest.

Cca. 1,6 kg volt szombaton, amikor ugye 29+5 voltunk. A mindenféle adatok alapján a gép szerint a szülés várható időpontja már nem is aug. 3, hanem júl. 23 !! Jól belehúzott a kisasszony! :D Pedig eleinte mindig kicsit kisebb volt a koránál.

Jahhh, és már honlapja is van: http://torpilla.atw.hu
Ide feldobálgattam néhány uh-s sztárfotót. :D
frusi
 
 


Sziasztok!

:roll: Végre!!!nálam múlt szerda óta megállt az idő a babaneten...
azt hittem,más sem tudja használni,de látom,itt zajlott az élet,úgyhogy igyekszem pótolni.

Tündi76:Hajrá!!!!!!!!!

Tünde cc:nem hiszem el ,hogy meg kell ismételni...sajnálom,és kitartást kívánok!ja,és úgyis minden rendben lesz!!! :)

Kati:reméljük,tényleg nem komoly ez a "bigyó"!írj,hogy mit mondott a doki!

Frusi:hol van dunakeszin az a bababolt?amúgy Te hol lax?

Szisz:köszi a táblázatot!ügyi vagy! :P

Zsolka:szerdán mész ctg-re?én 9-re megyek :lol:

Képzeljétek!pénteken szegeden voltunk a barátnőmék esküvőjén.a környezetemben többen aggódtak,hogy nem kéne már erre az útra vállalkozni,de minden rendben volt. :lol:
amúgy a férj szülész-nőgyógyász,úgyhogy nagyon nem aggódtam :D :wink:

tegnap meg játszottam egy zenekari koncerten a művészetek palotájában.ott is mondták a többiek,hogy bátor vagyok,mert bevállaltam...
de most már tényleg a pihenésnek engedem át magam(ameddig lehet :))

a lábfejem viszont csúnyán be van dagadva,holnap megmutatom doki néninek. :roll: de legalább nem fáj.

üdv mindenkinek!!!

Lufi
lufi
 
 


Sziasztok !

Üdv. LUFI !! Örülök , hogy Te is megtaláltad az új társalkodót ! Nekem is nehezen ment !
Már azt hittük beelőzted a Tündit!

Sziszike, köszi a táblázatot , mentem !

Puszi nektek !

Kati
kati16
 
 


Fruzsi !

Törpillának nagyon ari a honlapja! :lol:

És milyen gyönyörű!! Csak sajna nem tudom kinagyitani a képeket róla !

Puszi , Kati
kati16
 
 


Sziasztok!

Íme a jó táblázat, aki teheti ezt mentse le. :)

Sziszike.

U.I.: majd pótolom magamat, ha odaillek. :)
sziszike1000
 
 


sziszike1000
 
 


Nézzétek meg tetszik-e, így a sorrend-forma, remélem igen.

Aki megszült, jelezze, s gratulálunk neki!!!


Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Sziszi: nagy ember vagy! Nem tudtam, hogy már mindjárt én jövök (igaz, Lufi előttem jár, én már megcseréltem :) ugye Lufi?)!

Lufikám: én holnap dokinénihez megyek du, ma voltam életem első ctg-jén, engem is megberregtek, frászt kaptam, hogy majd az én babám is "ugrik", de szerencsére csak csuklani kezdett :wink: Nagyon sajnáltam szegényt, úgyhogy "bosszúból" minden csuklásra megnyomtam a gombot - ne vesszenek kárba a szenvedései... Elvégre mozdulatlanul nemlehet csuklani, vagy? :wink:
Azért most már csak otthon zenélj inkább, jó? Azt szabad, a bébi biztos örül!

Leolvastam ma a falról, hogy evőeszközt is kell vinni, meg bögrét.
Hát... Az apukás papucs már bizti itthon marad, ha rajtam áll....
Ti mi a szöszt tesztek be előre (!?) apukának enni arra az esetre, ha éjjel kell menni, és nincs büfé, meg ilyesmi? Keksz..??? (...)
Ja, és elfelejtettem utána járni, hogy van-e (hol van?) lift. Pedig felfelé menet a lépcsőn még a fejemben volt... Épp elképzeltem magam pár perces fájásokkal ugyanott :shock: Ti tudjátok?

Holnap valószínűleg nem tudok menni (megint) az előadásra. Nagyon figyeljetek - ahogy szoktatok! Minden infoért hálás leszek.

Pusza: Zsolka
zsolka
 
 


Lufi, a bababolt az Auchan mellett van! Ott kell kimenni, ahol az Auchanhoz! Aztán ott van egy "Buy Way" nevű rész (nem az Auchanon belül, hanem teljesen külön), ahol különféle boltok, áruházak vannak egymás mellett, és ott van a Kenguru Kid is. Nem csak ruháik vannak, hanem sokféle egyéb babacucc is.

Húúú, elképzeltem, ahogy az ifjú vőlegény / férj szabad percében gyorsan levezet egy szülést is! :lol: :lol: :D

Persze most már tényleg pihenjetek!!! :D

Zsolka, bizony van lift!!! :D Csak én sem tudom pontosan, hol!! Eddig ahányszor jártam abban az épületben, annyiszor tévedtem el! Hiába volt velem a férjem, ő is eltévedt!! :D :D

Én most kezdtem el parázni ezen az összepakoláson!... Ahogy elkezdtem 3-assal kezdődni... :D
frusi
 
 


Sziasztok lányok!
Most vagyok közöttetek először. Most töltöm be a 6. hónapot a babával, szóval a a harmadik harmadba lépünk. Éppen orvosváltás előtt állok, legalábbis így döntöttünk a férjemmel, és az Uzsóki kórházas szülész-nőgyógyászokkal kapcsolatosan szeretnék TŐletek segítséget kérni. Kit tudnátok ajánlani?
Üdv.
Szilvij
szilvij
 
 


Na, nekem is a kedvencekben volt beállítva, és most látom, h már napok óta működik.
Kipróbálom, elmegy-e ez az üzenet!
Adri :(
adri29
 
 


Sziasztok!
Most végigolvastam mindent, amit eddig írtatok, de már teljesen kavarog a fejemben, h kivel mi történt. Tündi76-nak nagyon drukkolok, és mindenki, akivel valami kicsi probléma történt a napokban - vérzés, rossz vizsgálati eredmény - az ne szomorkodjon, biztos minden rendben lesz.

Egy kérdés: látom, vannak itt olyanok, akik esküvőn voltak....hol vettetek alkalmi ruhát? Két esküvőre is megyek 2 héten belül, és nincs megfelelő ruhám. Tipp?

Most megnézem Frusi képeit, a táblázatot, és mindazt, amiről lemaradtam, utána visszatérek :D
Üdv:
Adri
adri29
 
 


Szia Adri!
Átjött az üzeneted. Te mikorra vagy kiírva és kinél fogsz szülni? Olvastam, Te is babát vársz, gratulálok. Kb. egyidősek lehetnek a babáink. :)
szilvij
 
 


Szia Szilvi!

Üdv köztünk, ez a fórum általában estefelé éled fel, legnagyobb bánatomra, mert én napközben ülök gép előtt :(
Szept. 14-re kellene érkeznie, és Mecsér doktor. Én vagyok itt az egyedüli az ő kismamái közül, úgyhogy nem is tudom, az én róla alkotott véleményem megalapozott-e. Nekem szimpatikus, nem lihegi túl a dolgokat, ha kérdezek, bármire válaszol, amúgy a lényeget mondja, pl. mikor milyen vizsgálat a köv. lépés, velem minden jó, rendben, szedjem tovább a vastablettát...szóval nem túl bőbeszédű, de nem is várok el tőle ajnározást.
Elég sok itt a Lukács és Csapó kismama, ahogy látom - ja, 2 oldallal ezelőtt Sziszi feltett egy táblázatot az adatainkkal, itt követhető, ki kicsoda - ez biztos nem véletlen... :lol:
Te miért váltasz orvost?

Adri
adri29
 
 


Én is inkább napközben vagyok a gép előtt, mivel már itthon vagyok a babával és este, mikor a férjem hazajön, már inkább vele és a kutyánkkal foglalkozom. Akkor valóban közel egy időben szülünk, mert én augusztus 25-re vagyok kiírva. :)
Igen, valóban a Csapó doktorról olvastam a legtöbbet, őt ajánlották több helyen is, és tényleg szinte csak jókat hallottam róla. De most már szeretnék jól választani.
Igazából a korábbi orvosommal kapcsolatoan semmilyen szakmai vagy súlyos ok nincs, ami miatt ott akarom hagyni. Egyszerűen csak most hogy kezdződik a harmadik harmad, egyre több a kérdésem, egyre jobban foglalkoztat a szülés, a felkészítő tanfolyamok stb., és úgy érzem, hogy a régi orvosom enyhén szólva is szűkszavú. Nem szeretem a túl nyájaskodó és túlbuzgó embereket sem, de ha bármit kérdeztem az orvosomtól, mindig hülyének érzem magam, mert úgy válaszolt félvállról. Ha nem kérdeztem, meg egyszerűen semmit nem mondott, kitöltötte a kiskönyvemet és viszlát. Nem adott semmiben tanácsot, nem alkotott véleményt egy-egy vizsgálattal kapcsolatsan, inkább rutinszerűen vizsgált és nem kevés pénzért! Végül is minden rendben volt eddig szerencsére a terhességemmel, de most jön még a java. És elbizonytalanodtam. Remélem, sikerül jól váltanom és váltanom.
Te dolgozol még? És hogy vagy? Neked is mostanában nő a legtöbbet a hasad? És egyre magasabbra rúg a baba, ugye? :)
És tudnál az Uzsokis tanfolyamokról mesélni valamit? Te jársz már, ugye? És milyen lehetőségek vannak? Mire érdemes elmenni?
Sz.
szilvij
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?