Új privát üzeneted érkezett!

:-)
Beelőztél 4 perccel :-)))
kinga75
 
 


Sziasztok!
Én 27 vagyok és leszek, nekem is volt már idén szülinapomKép
A nem fizetős szobák fürdő részét is megnézhettétek?
NST-re hány nappal előre adnak időpontot?
Tényleg nagyon vicces, hogy így próbáljátok beazonosítani egymástKép
Remélem, mindenki jól érzi magát,
Itykó

Kép
[/url]
ityko
 
 


Sziasztok!

Ma voltam a Schöfibe a genetikusnál! Időpontért mentem, hát várakoztam 2 és fél órácskát Kép, behívtak ott /mivel már voltam 1x/ rá írták a kartonomra a 12hetes, Uh eredményt és utána megnézték ők is, Uh.-on a babámat! Nagyon aranyos öregebb dokibácsi volt és a babám is tündér volt. Láttam mindenét most jobban, mint a Herminán, de minden mért adat akkora volt, mint amit a Lukács mért, ügyesek mi? Vasárnap este/18h/ kell befeküdnöm és hétfőn reggel /kb.9h / csinálják a biopsziát és délután, jöhetek haza!!Kép

Aranyosok vagytok hogy ki-ki volt tegnap! Majd legközelebb szemfülesebbek leszünk! Különben nem volt haszontalan az előadás,még nekem is volt újdonság!Kép

Tünde, Kinga vigyázzatok magatokra ti már /zárójelesen/ -öreg- kismamák vagytok!Kép

Kati: Én október 18-án születtem!KépKép

Üdv Tünde

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 

 
 

Sziasztok!

Én most töltöttem be a 28-at és nekünk is az első babánk lesz. (kisfiú)

Számomra igazán érdekes volt a tegnapi előadás, csak az lepett meg, hogy a szülész néni homlok egyenest mást állít mint az orvosom sok kérdésben. Na most kinek higyek? Pl. gátmetszés,szülési pózok stb.
A párom szerint a doki a mérvadó, mivel vele beszéltem meg a dolgokat ő az orvos, és a szülésznő alá tartozik, ha ő elfogadta az én kéréseimet akkor mit parázok. Na de nagyrészben a szülésznő van veled, ő segíti ki a babát,nem? Jól összezavarodtam.

Üdv

Méri

KépKép
lmarie
 
 


ja,és találtak a méhembe 1 kicsi cisztát! De azt mondták ez nem gond se nekem se a babának!

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Szia Tünde !

Már vártalak ! Amúgy nem montak semmit ?

Miért kell már vasárnap befeküdni ?

Jaj de jó, akkor Te is mérleg vagy !

Ha minden adat akkora volt , az jó nekünk !!

Bocs ,kicsit össze-vissza írkáltam .

Vasárnapig még dumcsizunk ! Addig ne izgulj!! Majd csak hétfőn !

Hívjál nyugodtan , ha van valami !

Üdv.: Kati

Kép


Kép
kati16
 
 


Szia Kati!

Hát csak annyit mondtak minden oké!Kép
Gondolom így 1 napi pénzt, kap utánunk a kórház!Kép
Üdv Tünde

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Sziasztok!

Tünde C:biztos minden rendben lesz a babáddal!tényleg ne izgulj!(bár könnyű mondani...)

Méri:szerintem is,ha választ az ember orvost,akkor benne kell megbíznia.biztos többféle igazság van,de 1vkinek az útmutatásait kell követni,különben teljesen összezavarodik az embör.

Itykó:én e héten kedden kaptam máj.10-re és 17-re időpontot.mindkét napra csak 1 valaki volt már beírva.mikor kéne menned?nekem a jövő heti lesz az első Kép

Tündi 76:ha megtudsz vmit Anitáékról,szívesen veszem az infót.köszi.
sajnálom a hülye fertőzést,de nem lesz semmi baj!amúgy mit kaptál rá?én is most várom az eredményt.

elvesztettem a fonalat,ki a "következő"?!Tündi 76 vagy Kinga?hajrá.lányok! Kép

szép estét mindenkinek!

Lufi
35+5
lufi
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy eltuntem, meg vagyok, sot voltam szerdan, de nem tudtam, kit hogyan lehet beazonositani! Kerdezgettem par embert, hogy forumozik e, de kiderul ok nem is ott fognak szulni, aztan feladtam. A mentos kerdes utan feladtam, nem birtam idegekkel, hazamentem!Kép))
En a tobbi eloadason voltam, szoval valszinuleg nem megyek!
28 vagyok, elso baba! MAr kicsit oregnek erzem magam, mostmar banom, hogy nem vagtunk bele hamarabb, de lehet, hogy akkor nem is lennenk mar egyutt a ferjemmel! Mi talan mostmar megertunk egy gyerekre, de nem tudom! De hogy imadni fogjuk az biztos!

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Tündi76, Kinga, akkor lassan izgulhatunk értetek!! Jujjujjj!!! Kép

Tündi (Cc)! De ha az uh-n minden tökéletesen rendben van, akkor is végeznek még ilyen biopsziát? Ezen teljesen meglepődtem!

Kitti: akkor most már teljesen beazonosítottuk egymást. Kép Én amúgy jövő csütörtökön, azaz 11-én megyek Hajdúhoz. Akkor a végén még lehet hogy összefutunk. Kép

Ma pedig rájöttem, hogy egy időre végképp le kell számolnom a busz után futással, ezeknek az időknek vége! Kép

Kép
frusi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az aggódást, lányok!

Frusi: Igen, mert az sokkal többet mutat.A korom miatt kell elvégezni. Így, csak azt tudják mondani h, Uh szerint minden oké! Remélem, nem derül ki semmi. Biztos, ami biztos a baba érdekében vállalom!

Üdv.Tünde

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Sziasztok!

A körkérdésre válaszolva:az elsőt 24 évesen szültem,26 voltam a másodiknál,most pedig 28 leszek.

Egyébként attól,hogy harmadik én is félek,hogy mi lesz,hogy lesz,hogy alakulnak majd a napjaink.
A szüléstől is félek,még talán jobban,mint eddig.
Én részemről nem szeretnék a szülőszobán tölteni olyan sok időt,mint az előző kettővel(12 és 13 óra),szerintem otthon jobban visalném a vajúdást.Persze ez nem kívánságműsor.

Tündi 76:sajnos a streptococcus majdenm mindenkinél pzitív.Nálam is az volt,gondolom most is az.2004-ben az volt az eljárás,hogy két hétig kellett szedni antibiotikumot,aztán a szülés alatt 4 óránként adtak antibiotikumot vénásan.És a baba is 5 napig kapott szurit,akkor is,ha nem találtak nála semmit.
Szerintem most is így van,csak azért írom,hogy ne ijedj meg,ha a baba is kap szurit.

Remélem mindenki jól van!

Finiselőknek hajrá!!!

Üdv

Niki
Vendég
 


Sziasztok!
Ma van az uccsó munkanapom.........Már teljesen összepakoltam, a gépemről lementettünk mindent, igaz az asztalomon vannak még határidős munkák.
Húúú, először örültem, hogy vége mindennek, de jobban belegondolva eleinte iszonyatosan fog hiányozni a munka, illetve a kollégák zöme:-((( de majd feltalálom magam:-))))) valszeg nem fogom a lábam lógatni
fkitti
 
 


Frusi,
sajna jövő héten nem fogunk talizni a Hajdunál, ui. én legközelebb május 25-én megyek hozzá (akkor leszek 35 hetes).
Viszont a jövő szerdai intimtornás előadás érdekel........

k
fkitti
 
 


Kitti, nekem is nagyon furcsa volt az utolsó munkában töltött nap, illetve az első nap itthon... De néhány nap alatt abszolút átszoktam. Kép És érzem, hogy jobb is, hogy most már nem dolgozom.

Kép
frusi
 
 


sziasztok lányok!
Most jutottam el odáig, hogy rövid időre bekukkantsak hozzátok és írjak is pár sort.

Köszönjük a gratulációkat!

Benedek, a kisfiunk 3700 grammal és 57 cm-rel 8 nappal a kiírt időpont előtt, április 26-án megszületett. A szülés gyorsan ment, ki lehetett bírni, és rosszabbra számítottam. Kedden jöttünk haza. Hamar telnek itthon a napok, Beni sokat alszik, de kb. 3 óránként ébreszti a hasa. Nagyon jó érzés, hogy már 3-an vagyunk, nagyon boldog anyuka vagyok!

Majd teszek fel Róla képet is.

Üdv:
Anita
ani20
 
 


Szia Anita!

Szeretettel gratulálok nektek!KépKép

Várjuk a képeket!KépKép

Üdv.Tünde

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Sziasztok !

Üdv. Anita ! Gratulálok nektek , igaz mi még nem nagyon beszélgettünk , de gondolom ez nem gond!

Lányok ! Most jöttem meg a védönőtől, képzeljétek az antitest-szűrés pozitív lett !

Azt mondta a védőnő, hogy semmi baj, (régen nem csináltak ilyen vizsgálatot) , valami ellen anyag van a véremben ! ??

Van valaki akinek még pozitív lett ??

Üdv. mindenkinek

Kati

Kép


Kép
kati16
 
 


Jaj , elfelejtettem !

Hajdús kismamák ! Most Õ volt az Örsön , nagyon ari volt , megnyuktatott, hogy ezzel semmi gond ,majd szülés előtt 5 nappal be kell mennem a kórházba , lecsapolnak , ha elakarnék vérezni szülés közben legyen utánpótlás vérem.

Puszka

Kati

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem jutottam géphez, most olvasgatom vissza a hozzászólásaitokat. Hát - rém vicces ez a ruhadarab-memory! Kép

Mára viszont úgy fáj a torkom, hogy még, nyilván én is megnyertem azt a remek változatosidőjárás-kórt, amit a minap valaki (ki is?) emlegetett. Egy élmény!

Nagyon köszi a támogató hozzászólásokat félés-témában. Már jobb is! Kép De tényleg.
Ma nekiláttam listázni, hogy akkor mink is van már a babának (kaptunk száz ruhát a rokonságból, szerencsére), aztán elmentem, és vettem egy rendes gurulós bőröndöt, hogy ne hátizsákkal kelljen bemenni majd, meg két hosszangombolós hálóinget. Készen állok! Kép (Na jó azért még egy kicsit...)


Lufi, én is 10-én megyek, és ilyentájt akarok, mert este mennem kell valahová, és addigra végeznem kell mindenképp. Csak sajna előfordulhat, hogy a néni nem lesz ott még 3-kor... Na jó, akkor viszont lehet, hogy találkozunk!!!
Egyébként Te beszéltél a dokinénivel a szülésről már? Hogy hogy lesz? Elmondtad, hogy hogy szeretnéd? (És ő elmondta, hogy Õ hogy szeretné...?)


Csajok, mit mondott másként a szülésznő, mint az orvosotok? Én is az orvosnak hinnék, bár azért a szülésznő se semmi tényező egy ilyen helyzetben, lássuk be... Csak mondjuk belőlük több van, és végső soron akármelyik is lehet épp ügyeletben, mikor épp te szülsz, nem?

Én amúgy 28 vagyok és maradok még egy darabig, és csak két vacak nyelvvizsgám van, no és piros szoknyában, barna pulcsiban ülök itt épp a gép előtt. Megismertek??? KépKép

Zsolka

Kép

Kép
zsolka
 
 


OFF
Nikike!

Véletlenül láttam, h május 20-án repülőnapot szerveznek az ismerőseid Esztergomban. Érdekelne, hogy pontosabban hol.

Köszi
Ilon
U.i: még szoktalak néha olvasgatni Titeket, ha nem baj. Kép
Mindenkinek sok sikert a szép szüléséhez!

ON
ilon
 
 


Kati: ne aggódj, ez általában jót jelent, valamilyen lezajlott fertőzésed lehetett valamikor és arra alakította ki a szervezet. Nekem is pozítiv a toxoplazmózisra az antitest. Még a 16. héten megcsináltattam, mivel macskám is van évek óta. Megnézték, hogy van e aktív fertőzésem, illetve lezajlott.Mivel az volt valamikor (valszínű évekkel korábban) így a szervezetem kialakította az ellenanyagot, antitestet.Vagyis én is és a baba is védve vagyunk már (cicó, nyershús stb. ellen.)

Amúgy a szülész-orvos témához visszatérve én is az orvosnak hiszek már. De a kismama újságban pont most nyilatkozta egy bába, hogy jópár előadáson volt, ahol az volt a lényeg, hogy a kérdésekre úgy válaszolnak, hogy az a kórháznak feleljen meg ne a kismama igényének (pl. gátmetszési kérdések), és orvosilag belédmagyarázza, hogy ez igy jó, és rosszul jársz, ha nem hallgatsz rájuk és te mást szeretnél.=elbizonytalanítanak

A szülésznő az előadáson azt mondta, nem lehet a gátat felkészíteni a szüléshez, mikor az egyik lány kérdezte.
Megkérdeztem másik sznőt, és azt mondta ez hülyeség, fel lehet, hisz igen is az a szövet nem rugalmatlan, különben hogy jönne ki ott egy baba. Persze számít a hozzott gén is, de számít az "edzés" is. Kiváncsi vagyok, az intimtornász mit fog mondani ha őt kérdezzük.

KépKép
lmarie
 
 


Sziasztok!

Lufi: kiírásilag Kinga következik (remélem így is lesz), de most, hogy már túl vagyunk a koraszülés veszélyén, akár jöhet is a kisasszony (még mindig nem döntöttük el a nevét :-)).

Niki: kösz a megnyugtatást - most is ugyanez a helyzet, mint 2004-ben, legalábbis a doki ezt mondta, sőt pirossal rá is írta a graviogramra és azzal kell indítanom, hogy a szülésznő orra alá dugom.

Tünde (C67): Szorítok, hogy minden rendben legyen. De miért ne lenne?!

Csajok! Ne izguljatok, feltalálja magát otthon is az ember - igaz amióta táppénzen vagyok (1 hónapja), állandóan van valami programom, persze legtöbbször házon kívül. :-)

Jó hétvégét mindenkinek:

Tündi

Kép
Kép
tündi76
 
 


Sziasztok!
Ilon!

Esztergomban a reptéren, ezt nem tudom pontosabban leirni, mert nem vagyok jaratos arrafele! Esetleg ismeros a dolog? Bizonyos Szalanczay Peti szervezi egy baratunk, szinten modellezo, o Esztergomi.
Szerintem egyebkent plakatolnak is, de ez nem biztos. En a modellezo ferjem "jogan" megyek. Esetleg Nektek is van kapcsolatotok ezzel a hobbival?

udv: Nikike

Ani 20! Gratula Benedekhez!

udv

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Sziasztok !

Lmarie ! Köszike !

A védőnőknél mondták , hogy nagyon sok kismamánál van ez , ehez képest csak Te írtad , de nem baj a lényeg ,hogy a babának semmi baja belőle !!

Tündi(Cc67): Még mindíg ne izgulj !

Üdv.: Kati

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Anita, gratulálok nektek és nagyon sok boldogságot kívánok a picihez! :-)

Lufi, bizony, én vagyok a következő :-)
De még jól érzi magát a pocakomban a nagyfiú :-)
Úgyhogy ezt kihasználva ma elugrottunk Győrbe egy kis városnézésre meg ebédelni egyet...

Üdv mindenkinek
Kinga
kinga75
 
 


Nikike! Kép
Köszi a választ, a repteret biztosan meg lehet találni könnyen.

Gát felkészítéséhez: tudtommal a gátvédelemnek is több módja van, de erről még nem sokat olvastam.

www.szuleteshete.hu
Ajánlom figyelmetekbe. Kép kb. 1000 féle program lesz, érdemes megnézni a lakóhelyetekhez közel esőket legalább... A filmek csodálatosak, a legtöbbet csak ezen a rendezvénysorozaton lehet megnézni.
Az egyik legjobb előadás számomra, a múltkor, Varga Kataliné volt.
(Szoktak ilyen rendezvényt szervezni külföldön is, akkor százezrekbe kerül csak az utazás és a szállás! Ezt most meg lehet spórolni! Kép )

Sziasztok!
Ilon
ilon
 
 


:-)

Kép


Kép
kati16
 
 


Szép hetet mindenkinek!

Gratulálok én is Anitáéknak és nagyon sok örömet és boldogságot a babához!
Képeket, képeket, ha lesz egy szusszanásnyi időd!

Adri

Adri és

Kép
adri29
 
 


Sziasztok!

Anita:szívből gratulálok!! Kép
és tényleg nagyon várjuk a képeket!! Kép
amúgy jó fej volt a személyzet a kórházban?melyik szobában voltál?Benedek szopizik?
írj!!!!!(ha néha hagy a Picúr)

Zsolka:akkor szerdán találkozunk?
kedden ki kéne találni,miben leszünk,hogy megismerjük egymást!mert azt hiszem az,hogy nagy pocakom van,kevés.... Kép Kép

Kinga,Tündi 76:hogy vagytok?
én néha érzek pocak alján 1-2 másodperces nyilalásokat..nálatok van ilyen?
a 32. heti uh után ti voltatok mégegyszer?mert nekem csak ctg-re kell mennem.

Tündi 76:mi sem döntöttünk,hogy a 2,még "versenyben " lévő név közül,melyiket kapja Babóca..

Lufi
lufi
 
 


sziasztok!

Teszek fel képet a kisfiunkról, Beniről.
Anita

Kép
ani20
 
 


Sziasztok!

Körkérdés: 25 éves vagyok.
Én a 2.babánkat szültem az Uzsokiban. Ha van kérdése vkinek, szívessen válaszolok, szinte mindenkit sikerült megismernem, mert 16 napot késett a babám, s ilyenkor már naponta jártam.
Nagyon jók a tapasztalataim, gátvédelemmel szültem, megszenvedtem érte, de ez egy élmény is volt. Nem maradt rossz érzés bennem. Kép

Anita, nagyon helyes Beni. Kép

Sok sikert, boldogságot, egészséget minden babócához!

Sziszike

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Anita, köszi a képet, nagyon édes a Manó! :-)
Ha van egy kis időd megírod, hogy milyen volt a kórház? Szoba, csecsemősök, szülésznő, Csapó?

Lufi, szerintem ezek a pici nyilalások is attól lehetnek, hogy alakul át a testünk a szüléshez...

Már nem lesz több UH, csak a CTG a 35. héttől kezdve...

Tündi, hogy vagy?

Szép napot mindenkinek!

Üdv
Kinga
kinga75
 
 


Sziasztok !

Anita ! Gyönyörű lett ez a kisfiú , gratulálok mégegyszer!
Jó baba, hagy Téged egy kicsit pihenni ?
A szülésről várjuk a jelentést, ha valamikor lesz időd rá!

Sziasztok , további szép napot !

Tündi(Cc67)! Ha hazaértél akkor várjuk a jelentkezésed !

Sziszike1000! Köszi, ha eszembe jut valami zargatlak ! Jaj , megnéztem a képedet Ti is gyönyörűek vagytok !!
De egyébként ha van kedved és időd kicsit írhatnál a szülésedről, biztos mindenki szívesn olvasná !


Kép

Üdv.: Kati

Kép


Kép
kati16
 
 


Hello mindenkinek!

Anita:nagyon édes a kiskrapek Kép
várjuk majd a híreket!te jól vagy?

Kinga:hogy vagy?
én most a 37. hétben vagyok és most megyek először ctg-re.már nagyon kíváncsi vagyok,milyen lesz,de lehet,hogy egy uh izgalmasabb?

Sziszike:üdv köztünk!
szívesen vesszük,ha mesélsz nekünk "kórházas élményeket",tapasztalatokat.babód nagyon jól érezhette magát bent Kép aztán magától indult be a szülés vagy már nem lehetett tovább várni?
láttam a profilodban a gyerkőceidet,nagyon édesek! Kép

hétvégén meglátogattam a bababörzét dunakeszin és persze nem bírtam ki,vettem pár rucit a bébinek(pedig már annyi van,és azt sem tudom,mit fogok majd igazán használni).de nem tudok ellenállni a cuki babadolgoknak Kép

Lufi
lufi
 
 


Anita: Benike egy tündér!! Kép Kép Kép

Kép
frusi
 
 


Sziasztok!

Köszi a fogadtatást.
Magától indult meg 21-én még Zsolti születésnapját ünnepeltük, majd 22-én reggel magzatvíz szívárgásom volt 6kor. Így rohantam be a kórházba. D.u.18:45re lett meg a baba, de 16kor erősítették fel a fájásokat, s ahhoz képest elég hamar meg lett. Kép
Nem kaptam fájdalom csillapítót, csak valami izomlazítót a popimba.
A fájásoknál csak 1 rosszabb volt a fájás közbeni vizsgálat! Kép Fájáskor összeszorítanád, de a doki szétfeszíti és tágítja..na nem akarok senkit megíjeszteni-kibírható. Kép

Fájásokkor egyedi technikát fejleszetettem ki: amikor jön a fájás nagy levegő és benttart, így nem fáradtam ki, nem pazaroltam az energiámat, s a levegővétel benttartással feszítve volt a has, ami azt eredményezte, hogy nem fájt.
Kitartónak kell lenni, nekem ez bevállt.
Labdán is ültem, az is jó,Kép feküdni nem tudtam, az jó, ha ágy szélére ülsz és feszítesz a lábaddal vizszíntesbe..nekem ilyenek válltak be.

Persze párod kezét is markolászhatod..Kép

Ami még jó a vizes ruha toló szakaszban. Kép

Sziszike

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok!

Túl vagyok rajta!Kép

Szóval mesélek: Vasárnap este 6-ra értünk a kórházba. A gyerek ágyasok között szállásoltak el bennünket több szobába elosztva / 6-an voltunk /. Semmi értelmét nem láttam, hogy miért kellet nekünk éjszakára bent lenni?Kép 5 ágyas szoba kicsit zsufi, viszont tök jó volt 2 bébi is velünk volt. 1 első szülő anyuka /császáros/ 1 másod szülő/sima/ és 1 harmad szülő ikres anyuka /fiuk, császáros/ az ő babáit nem láttuk, mert inkubátorba voltak melegedni! Olyan aranyosak voltak, jó volt látni őket amolyan –előzetes- élmény volt!!KépKép Egyszóval nem sokat aludtunk, folyt az élet rendesen! Másnap reggel azt hittük sosem lesz 9 óra!Kép Aztán szólt a nővérke, kezünkbe adta a beteglapot és fel kellett menni a másodikra, ott jött 1főorvos asszony és névszerint sorba tett minket /persze én voltam a 6.-dik/KépKép Nem sok időt kellett bent tölteni max 5perc. Kijött az első kismama elég jó állapotba. A következő 2, 3, 4, 5 rosszul lett kit ülő kocsival vittek vissza kit fekve!!Kép Ezek után jöttem én! Bent volt a két főorvos /Villányi csinálta /és 3 nővérke /azt hiszem/ a vizsgáló asztalra fel, hüvelyi vizsgálattal megnézték a méhszájat. Közbe már, uh, érzéstelenítő szuri utána rögtön az óriás szuri amivel, szívták, ekkor már becsuktam a szemem!Kép Próbáltam poénkodni!Kép Hát kellemetlen volt de túl éltem. Én a saját lábamon mentem vissza a szobába, fekvés és alvás következett. Aztán ebédet kaptunk és fél 3 körül a főorvos összehívott minket, elmagyarázta mit nem szabad a következő 2hétben. Május 19-én lesz eredmény, és 29-én kell, uh.-ra menni, ott még megnéz a főorvos alaposan!KépKép A személyzet nagyon aranyos volt /mindenki/ szerintem szakmailag nagyon -ott- vannak!!!KépKép
Na, kb. ennyi a történet!! Jó hosszú lett!Kép

Remélem mindenki, jól van!Kép

Üdv. Tünde

Pihengetek, szundikálok!!

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Szia Tünde !

Na végre ! Már kezdtem idegeskedni , de szerencséd van ,hogy már írtál , így nem zaklatlak külön , pihenjél csak !!

Puszi Neked , ügyi vagy !!

Majd jelentkezz mizujs !!

Üdv. mindenkinek !

Kati

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Ezek a gyerkocok gyonyoruek! az uj is meg a regeiek isKép)
CC67 tenyleg ugyes vagy! ez nem lehet valami felemelo!
Barcsak mar en is a kepeknel tartanek!

csok!

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Sziasztok!

Van táblázatotok? Ki mikorra várja a babát?

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Én november 15-re vagyok kiírva.

Jó ötlet lenne ez a táblázat,múlt héten már sokan írtuk a korunkat,hányadik terhesség stb.már van csomó adatKép

Üdv.Tünde
13-14

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Sziasztok!

Hú, köszi a beszámolókat, az ember így kevésbé "megfoghatatlannak" tartja az egészet. Nálunk most nagyon sok a munka, így mindig csak elolvastam, mit írtok, Tünde, ügyes voltál! Kati:A gél javított valamit a kinézetemen - főként az arcomon - , de mivel agyoncsipkedtek valamik a múlt héten, elmentem bőrgyógyászhoz, ő a pattanásokra is írt fel valamit, amit még most gyártanak le a gyógyszertárban...talán az használ.
A táblázatot én is támogatom, megadom az adataim :-)

Üdv mindenkinek
Adri

Adri és

Kép
adri29
 
 


Sziasztok!

CC67: egy hőőős vagy! Most aztán pihi!!

Sziszike: üdv a klubban.

A táblázat remek ötlet: folyton elvesztem a fonalat, ki mikor jön. Hogy érdemes az ilyesmit csinálni? Valaki megszerkeszti, aztán mindenkinek elküldi priviben? Vagy van jobb módszer is?

S egy kérdés: úgy köhögök két napja, mint egy kiszuperált lokomotív! Tudtok valamit, amit erre lehet szedni? Lándzsás utifű-suzirupot, vagy valamit? Mert nemsokára megfulladok, asszem... Kép

Lufi: hát, ha már tudod, hogy miben mész holnap, gyorsan szólj - a magam részéről minden reggel bő negyed órát szenvedek, hogy valami használható kombinációt szervezzek magamra... A holnapi napra vonatkozóan is csak az biztos, hogy valami fekete tunika-féle lesz rajtam a nadrághoz. Általában pedig barna hajam van, olyan rövid-féle, és inkább pici vagyok (1,62). 3-ra mész konkrétan a Nyugatihoz, vagy csak úgy találomra, akörül?

Üdv mindenkinek:

Zsolka

Kép

Kép
zsolka
 
 


Zsolka:akkor gyorsan Kép
fekete nadrág+almazöld póló+rózsaszín kardigán+fekete táska.asszem ez lesz a holnapi "menü" Kép
3-fél 4 körülre kell mennem,de mivel úgyis érkezési sorrend van,jobb előbb ott lenni..

Lufi
lufi
 
 


Sziasztok !

Adri a gyógyszertári krém biztos szupi lesz !
Remélem már ma kész lesz, hogy minnél előbb tudd használni !

Sziszike , Én október 26.-ra vagyok kiírva .

Üdv. Nektek és eső mentes napot !!



Kép

Kati

Kép


Kép
kati16
 
 


Zsolka: Ha nagyon köhögsz a legegyszerűbb ha felhívod védőnődet, és megkéred mondja meg, hogy milyen homeopátiás bigyót szedjél be, amit gyógyszertárban lehet kapni. Én télen voltam beteg, valami sprayt kaptam, aminek két feltétele volt, így orrsprayként és torksprayként is használhatam. A lándzsás útifűvel is próbálkoztam, de akkor még a terhesség elején nem ajánlották, mert azt hiszem alkoholt tartalmaz.

Méri

KépKép
lmarie
 
 


Sziasztok!
Csak benéztem hozzátok.Én is Csapó kismamája vagyok és kb a 8.héten járok.Holnap megyek uh-ra a kórházba,ha esetleg jön valakiKép
Tudja valaki,hogy most mi a helyzet a szülésznőválasztással? Sajna nem a Ver avolta rendelőbe és nem tudtam megkérdezni.
Szép napot
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Köszi Lmarie, nem is rossz ötlet! (Bár ezekkel a bogyókkal bizalmatlan vagyok kicit...) Az alkohollal igazságod vagyon.

Lufi: ezt a zöld-rózsaszín vidám kombinációt tutira észre fogom venni. És akkor nem kell mindenkihez bárgyú mosollyal odamennem, hogy : "Lufi...???" Kép

Szia mindenki mára:

Zsolka

Kép

Kép
zsolka
 
 


Szia Anita!

Az előadáson azt mondta a szülésznő, hogy hivatalosan nincs szülésznő választás, nem hivatalosan igen: kérelmet kell írni, van néhány nő, aki vállal ilyet, de elég körülményes procedúra. Ha jól emlékszem...
Üdv köztünk.
Adri

Adri és

Kép
adri29
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?