Új privát üzeneted érkezett!

Tyű, egy újabb motoros.....félelmetes Kép Kép Amúgy meg nagyon csibész ez a tekintet! Kép

Edó, nagyon haladtok, szupcsi!
Vendég
 


Még ezt is fel akartam tenni Kép
Kép

Kép
edó75
 
 


Edó, nagyon édes! Vagány motoros!Ház meg szuper gyorsan halad!

Eszti, Téged nem hívtalak, Ziti kislánya kedden megszületett 3150g, és 53 cm.Fanni, jól van. Csak sms-ben tudtam értekezni Zitával. Õ lassan regenerálódik, mert császár volt.

Katáék, Krk-n, 1-én jönnek haza.

Bogoék Szolnokon, kutyaápoláson...,szomorú volt a hangja.

Kép
seriff
 
 

 
 

JUHHHÉ, szupcsi hír!
Csaszi Kép

Itt jó randa az idő, asszem lassan fog telni ez a mai nap...
Vendég
 


Sziasztok!

Itt nyoma sincs a rossz időnek, tegnap is csak borongott, de egyszál hosszúujjúban közel 3órát sétáltunk, meg du. bicajoztunk 1-t, este meg vettünk pár dolgot Apának. MA meg irány a homokozóvásárlás!Kép

Csaszi,sztem mindegy, egészséges és állítólag úgy rákapott a cicire,mint aki mindig ezt csináltaKép!

Mi még pakoltunk is tegnap,fiókot, anya a haját tépte,és fogalma sincs,h zárja be ezeket+a konyhaikat,mert ugye régen milyen cuki volt egy gyerek a fedőkkel, ja, de most az összes lábasnak üvegfedele van.Kép

Kép
seriff
 
 


SerfiKép Hanna Hercegnő napról napra gyönyörűbb!!! Nem semmi huncutság lakozik a szemeiben! Jaj, nekedKépKép
EsztiKép EdóKép Nagyon jók a képek rólatok is. Tök jó, hamarosan élőben is talizunk!!!
Esküvőhöz még annyit, én szívesen mennék, de nem tudom, hogy bírom majd. 10-kor én már kidőlök, meg a bébik fél hétkor kelnek, majd meglátjuk.
Ma megyünk Szolnokra, osztálytali... még el sem kezdtem készülődni a pakolással. Panci alszik, apa elvitte Zsombit soppolni.
Panci elkezdett mászni, durva, mindig rámászik a Zsombira és elveszi amivel játszik, szóval zajlik az élet. Sajna még mindig taknyosak, nem is tudom mikor lesz ennek vége. Húsvét óta...
rakok egy képet, ritka pillanatok egyike, mikor zsombi megtorolja a rágókaelvételt, ált. sír ilyenkorKép

Kép

Kép
diane
 
 


Dia, ez a kép csúcsszuper!! Kép Látszik, hogy nálatok aztán nem sok uncsi pillanat van. Kép De még mindig le a kalappal, nem is tudom, hogy csinálod. Kép

Gyönyörű idő van ma is, hogy a tegnapit ne is ecseteljem. Ki akartunk menni a Városligetbe egyet majálisozni, dehát nem mentünk. Délután helyette családi alvást rendeztünk. Ilyen se volt még. Kép

Állítólag azért jön vissza a tavasz. Kép

Kata, milyen volt Krk-ön? Gondolom jobb, mint itt.

Bogus, hazaértetek?

Serfi? Ancsa? Edó?

Én ma viszem a bébicseket egészséges rendelésre, megnézi a hivatalos dokinéni is.

Na puszi

Eszti
Vendég
 


hi, már írtam reggel, de ez a b..i babanet nem rakta fel.

Dia, jól látom, h Zsombi éppen fülöncsípi Cincit?
Milyen volt az osztálytalálkozó? A Gréta is osztálytársad volt?Most a vezetékneve nem ugrik ám be, csak utána G.Áginak lett osztálytársa a Széchenyiben.

Eszti, Benyóval biztosan elégedett lesz az "igazi" doki is! Mi tegnap Szolnokon voltunk, ott meg aztán semmi majális nem volt az űárvíz miatt,amúgy meg d.u szakadt az eső.
itt most épp nem, és hideg sincs kint.Családi alvásKép!

Na megyek, megjött Apa.

Kép
seriff
 
 


Serfi, jó neked, hogy 11-kor ilyet írhatsz: Megjött apa. Kép

Nem csak hogy fülöncsípi, de frankón úgy meghúzza, hogy kinyúlik Zsombika pici fülecskéje. Jesszus... Kép Kép És mennyi mindent csinálhatnak még, amit nem látunk!! Kép

Persze, elégedett volt velünk dokinéni, 5,5 kg-t mértek bent is, szóval panaszra nincs ok. Beálltunk a heti 200 gyarapodásra egyelőre.

Itt hideg is van, meg köd, meg szürkeség, bár mintha javulna, délután még tán a kertbe is kimerészkedünk. Azért egy kis nap jól esne! Kép

Serfi, tudom, hogy azt fogod mondani, hogy semmit, de ezt nem mondhatod, szóval mit vigyünk majd a májusi látogatásra? Én már úgy várom!!! Kép

Tényleg, majd nekem is átküldenéd, amit Dia nemrégen kért tőled a hozzátáplálással kapcsolatban? Köszesz! Bár még ráérünk vele, de azért én szeretnék okosodni mindenkitől! Kép Kép

Zitáról van hír?
Vendég
 


Sziasztok!

Dia! Panci meg csak tűrte a fűlhúzást??

Serif! Van Hannának külön pakolászós fiókja vagy mindent pakol(hat)?

Eszti! Családi alvásKép Tegnap mi is aludtunk, másfél év alatt talán másodszor Kép

Képzeljétek, Petinek szombaton 38,4 fokos láza volt, azóta semmi, nem tüsszög, nem köhög, nem jön a foga, nincs hasmenése, semmi. Szerintetek mitől lehetett? Ma meg megyek kiváltom a bárányhimlős oltás...

Ancsa?

Kép
edó75
 
 


Márhogy Panci fülecskéjét........bajban vagyok az ikrekkel Kép Kép
Vendég
 


EsztiKépKép

Hello csajok!!!

Háát igen, van minden már nálunk, nem győzöm videora rögzíteni őket, halál jó fejek!!! Megy a harc, mi lesz itt???? Még mindig taknyozunk, tegnapra a Bazsa is elkapott valamit, úgyhogy egyelőre megint csak én bírom a strapátKép! A Panci már ezerrel teper, a Zsombi végre hajlandó volt hasra is fordulni, kutyázik, szóval OK minden, kábé másfél hónap lehet köztük. Tegnap 8590-nek mértem, szóval még 1400 gramm isKép A Panna rengeteget alszik még mindig, ez normális szerintetek? Mellesleg a Zsombor ma fél 9-kor kelt, és ma még nem aludtak egyszerreKép Nem is tudom hogy kéne ezt csinálni...
SerfiKép Kátai Gréti, de azóta hozzáment a Valkó fiához, szóval most már ki tudja milyen... Gubáék hogy vannak? Különben jó volt nagyon a tali. Voltunk a Kassaiban is. Aztán meg a a Galériában. Kis gepárdok rendik voltak nagyon, aludtak, csak persze riadó volt fél hétkor. Ezért sem tudok kicsapongó életet élniKép, nehéz felkelni másnap...
EdóKép Másnap már nem volt láza? Nem lehet a 3 napos láz? Nincsenek rajta kis piros pöttyök?
EsztiKép Szépen gyarapszik Benyóka. Remélem hamarosan tudunk talizni. Serit már én is kérdeztem, de lerázottKép De hát Hanci 1 éves lesz, muszáj ünnepelni!!!

Majd még jövök, pussz

Kép
diane
 
 


Serit=SerfitKép

Kép
diane
 
 


Hi, Esztikém, csak ebédelni jött haza a zuram, már vissza is ment, aztán 8-ig nem is látjuk már ma.

Edó, néhány napja minden fiókot kinyit, már összegumiztam őket, és a fürdőszobában örökké kukázikKép, borzasztó....Gumi hatástalan.KépSztem ha szombat óta semmi, akkor csak egy gyors és eredményes védekezőreakció volt a láz, és kiutasított vmi hülye vírust a szervezet.Mellesleg, ha aznap volt, akkor Boldog Névnapot Petinek!

Kata, a Te Petidnek is!

És Eszti, a Tiédnek is!

Dia, sztem normális, h sokat alszik Panci, örülj Neki!Látod Zsombi gombóc is beindult, pont akkora, mint tesómék PetijeKép! A VAlkó fiához?Télleg?És ott volt a Gréti is?És a H. Ágival mi van? Meséljél már! G.Ágiról nem tudok most újat.Amúgy meg, tudod egy anya sosem dőlhet kiKép!

Ziti jól van, indokolt volt a császár, téraránytalanság, stb. miatt. Nem beszéltem Vele, mert nem akartam még zaklatni.

Kép
seriff
 
 


Csaszi ide vagy oda, a lényeg, hogy jól vannak!
Apropó, Zita nem akar ide írni a fórumra?

Serfi, köszi, de Peti júniusban tartja.
Vendég
 


Te Serfi, ennél a gumi módszernél már kitaláltak hatásosabbat is, nem???Kép
A Gréti nem volt ott, a Juventusnál dolgozik, de talán van babája - ez nem biztos. Az Ági jól van, A Danone-nál - utálja, férjhez ment, boldog. Most, hogy újra felelevenítettük a barátságunk, írogatunk, telcsizünk hébe hóba. Egyszer már el is jött hozzánk.
Figyi, szeretnél még meghívót az iwiwre?

A gyermekeim 3 hetes takonykórja elmúlik valaha? Mostmár félek, hogy a fülükre megy!

Mellesleg az uramnak is láza volt tegnap és mára már semmi, de ő még elég zizi ma is.
Látnátok amikor beteg....

Kép
diane
 
 


Igen, szeretnék meghívót oda!
Takonykór elmúlik hidd el! Mingyá itt a tavasz, vagy mi a nyár és akkor tutira!Kép
Ismerek pár ffit, aki ha beteg akkor .....jajjjjj
Igen, hát ez a gumi módszer itt sem hatásos, de látnátok piszok édes, mert közben rázza a fejét, és mondja, h nem-nemKép.

Kép
seriff
 
 


Ilyen férfit én is ismerek! Kép Kép
Vendég
 


SerfiKép, meghívtalak!!!

Kép
diane
 
 


És most mit kell csinálnom?

Kép
seriff
 
 


Mondjuk bejelölhetsz engem ismerősnek, hátha ismerlek.... Kép Kép ja, és nézd meg a mailjeidet!!!
Vendég
 


de hol talállak?
Áhh, béna vagyok.

Kép
seriff
 
 


Két fajta képpen teheted. Vagy a keresés ikon megnyomása után beírod a nevemet. Vagy pedig Dia ismerősei között megtalálsz mindenkit. Ez az ikon a bal oldalon található. Hajrá!!! Kép
Vendég
 


És ha megtaláltalak a Dia ismerősei között, hogy leszel az enyém is?Kép

Kép
seriff
 
 


Ha megnyomod az Ismerősnek jelölöm ikont. Kép
Vendég
 


Seriff, de ugye igazából Győző még él????
Vendég
 


nem tom miért azt írta ki, de már javítottamKép!

Dia, köszi szépen, nagyon kedves vagy!

Mostmár csak azt mondjátok meg, hogy lesz meghívóm, hogy hívhatom meg Gy-t?

Kicsikét béna voltam, viszont belejöttemKépKép.

Kép
seriff
 
 


Kép épp az Ágival beszéltem telefonon és mondta, hogy bejelölted és félve kérdezte, hogy az özvegy dolog ugye csak viccKépKép
Nagyon szívesen. Igazából ez a Bazsa meghívója volt, csak átadta nekem és így hívtalak meg. Nem kapsz egyből meghívót, én pl vagy másfél hónapot vártam. Aki már egyszer kapott az nem kap többet. Viszont most osztás volt, a Bazsa egyből kapott. Szóval lehet, hogy van a Katának, Boginak.... (Győző, Lala...)
Gyűjtögessed csak a barátokat!!!!
Pussz

Kép
diane
 
 


Jó reggelt!

Mi ez a nagy pörgés újfent? Bali még durmol, úgyhogy most kihasználom ezt a korai órát.

Orsikám, örömmel látom, hogy csak belejössz ebbe az iwiwbe, azért ez az az özvegy dolog elég durva. Kép

Mi hazaértünk szerencsésen Szolnokról, bár kissé taknyosan ugyan, a nehezén szerintem már túl vagyunk. Eddig nem volt krupp, mostmá ne is legyen. lélekben már készülődök a jövő heti tátrázásra. Pussykám, készülj fel egy kisebb, 10-15-ös túrácskára. Mondom ezt én, akinek megint úgy fáj a térde, mint a terhesség után. Frankó. Mi lesz 10 év múlva?

Bali dumálgat, megzabálom, magát csak Bajunak hívja, vagy a jól bevált Te-nek. Tesómat (Epi) és Ágicát (Eggi) imádja, le sem lehetett vakarni róluk a hétvégén, amama ilyenkor picit féltékeny.KépKép
Tegnap pedig kénytelen volt szembesülni mai világunk kegyetlenebb oldalával is. Szépen nézegette a Camponában a szökökutat, mire odament hozzá egy 2,5-3 év körüli jól megtermett gyerek, aki minden előjáték nélkül belemart az arcába és elkezdte tépni a haját. Szegény kisfiam a földön kötött ki ordítva. Az apja persze gyből mondta neki, hogy ilyenkor ő is üsse-rúgja, mire ezen fölhergeltem magam, hogy hogy lehet ilyen butaságot tanítani. Csajok, mit kell ilyenkor tanítani? Engem sose tanítottak ilyesmire, mégis túléltem az óvodát. KépLehet, hogy az ikrekkel kell majd többször összeeresztenem, és akkor némi pankrátor hajlamot is elsajátít a fiam.Kép

Már nagyon várom, hogy lássam az összes gyerkőcöt!! Serike, mit vigyünk a partyra? Lufi? Kaja? Ne pörgess le lécci.

Zitának meg jobbulást. Mi az a téraránytalanság?

Kép

Kép
babszy
 
 


Hi,
1.ne hozzatok semmit!Most végre mi látunk vendégül Titeket!(mert mi pofátlanul mindenkinél voltunkKép)
2. özvegyet biztos nem ixeltem be,nem tom miért írta
3.egész nap nem jeleníthető meg az iwiw.

Bogo, nem tudom mi a helyes ilyenkor, de ha rájössz áruld el,mert Hannácska is "birka", úgy tűri, ha meg"rúgják", elveszik a játékát, csak néz nagy szemekkel.(bezzeg ha én veszek el vmit, sikítKép)
Téraránytalanság:nagyobb a fejecskéje, mint a medence legnagyobb átmérője,ami ahogy jön ki a baba:haránt-ferde-egyenes átmérők, számokra már nem emlékszem(bocs a továbbképzésértKép)
10 év múlva frankó térdprotézised lesz, majd intézek itt Neked időpontot, h berakjákKép!
Kutyák hogy vannak?
Pálm is elfogadott ismerősnek-hihi, na és ki volt az első akit megláttam Dia ismerősei között?

Kép
seriff
 
 


Na ki????
Vendég
 


remélem azért bejelölted!!KépKép

Kép

Kép
babszy
 
 


na és én a tieid között? Kép(csak a becenevére emlékeztemKép

Kép

Kép
babszy
 
 


JágóKépKépKépKépKép (= taxis vicces történet???)

és ki? Benics??? (Kép)

Pussykám, no way, hogy én 10 km-t tudok gyalogolni. Egyszerűen fizikai képtelenség, brutál szar a kondim. És ha még emelkedik is....

Nature és Nurture, mondhatnám. A Balinak ilyen a természete, talán változik, talán nem. De ha Zsombi is ilyen lesz, lehet, hogy meg kéne tanítani arra, hogy legyen keményebb - ha lehet???? Védje meg magát, valamilyen módon, de persze tanulja azt is meg, hogy nem érdemes egy nálánál 2x akkora gyerekkel kiállni.

A gyerekek sokmindenre képesek, kis görények tudnak lenni a gyengébbekel, hát nehéz ez.

Kép
diane
 
 


Helló,

ebben a fos időben teszek két képet.

Seriffke, muszáj megmondanod, hogy mit vigyünk, mert mindenféleképpen viszünk valami kaját, szóval akkor már érdemesebb egyeztetni. Ezt vedd fenyegetésnek!! Kép

Nem sok luk van a hálózsákon, de azt megtalálta.

Kép

Anya, hogy te milyen vicces vagy.

Kép
Vendég
 


EsztiKép Nagyon cuki, milyen nagy márKép. Ilyen rugink nekünk is vanKép - volt.

Nem is csak a kaja a lényeg, dehát hogy az egy éves Hanci! - ha az édesanyja végre hajlandó lenne valami tippet adniKép

KataKép, mi van veled, miért nem írsz????

AncsaKép? Dettó.

Kép
diane
 
 


Hi, ne nyaggasatok mán!
Kaja lesz, husit sütünk a kertben, de nem faszénen, meg lesz salik is, nehogy már azt akarjátok zötyögtetni a kocsiban! Vmi tortát is majd sütök, Bogotól kaptam egy könyvet,majd keresek benne vmi jót. BAlu, Petik már ehetnek akár tejszíneset is, ugye? A többiek meg úgyse.Dia, Cincikéék még nem joghurtoznak,igaz.?
Akkor Nekik nem tom mi lesz.Innivalót is veszünk, alkoholunk is van a pincében,igazi jó érett, legénybúcsús tequila, lánybúcsús bacardiKépKépKép!

Eszti,Bence csudapofi!Kép

Dia, nem röhögni az ismerősökön( bár J-n én isKép)KépKépKép!Megy az a 10 km, hidd el, velem 12 hetes terhesen gyalogoltattak annyit, mert eltévedtünk(Zénó a túravezetőKép)...

Kép
seriff
 
 


lesznek salik-bocs,én törni magyar

Kata náthás.

Kép
seriff
 
 


Akkor én viszek valami sütit, punktum!! Brownies jó lesz???
Vendég
 


akkor én kaját nem viszekKép

Kép
diane
 
 


ja és no jughurt.
esetleg egy kis krumpli - főzni, meg valami zöldség - répa, borsó - de viszek én nekik mindent. Gyümizni még úgyis itthon fogunk, cici van, szóval megoldjuk!

Ajándék ügyben meg kaptok amit kaptok...

Kép
diane
 
 


Ha valakit érdekel, a Westendes C&A-ban tegnap rahedli gyerekcucc volt, jobbnál jobbnak. Kicsit turis feeling, de jókat kifogtam. Kép Egybe van ömlesztve egy csomó minden.
Vendég
 


Dia, répa-krumpli lesz persze,nehogy hozzálKép!
És nem ér otthon gyümizni! 9től tárt kapukkal(ami nincs is) várunk Mindenkit!

Eszti, brownies jó lesz,azt én úgyse tudok!
Köszi a Westendet,szólok Tesómnak-ha nem olvassaKép!

Kép
seriff
 
 


alakul ez az idő!!!!Kép

Lehet benézek a Westendbe - anyós úgyis jön mert vendégeink lesznek holnap - vennem kell főznivalót.

Miket vettél?

Kép
diane
 
 


68-as hosszú ujjú rugikat - pamut -, meg zoknit. De tudtam volna még vásárolni, csak nem volt többre időm.
Akkor brownies lefoglalva!!

Kezd sütni a nap!!
Vendég
 


Sziasztok Drágáim!!

Itt vagyok ragyogokKép Kicsit ugyan szarul, és magam alatt. Úgy néz ki kialakult egy kis arcüreg gyulladás, és egész délelőtt úgy fáj, mintha a fogam fájna. (most isKép). Győző (aki él és virulKép) megnézte, nem a fogam, így ma este fül-orr gégészhez megyek. (köszi Serfi, kaptam mára időpontot). De nem akarok antibiotikumot szedni. Mondta a nőgyogyi, h vannak olyanok amit én is szedhetek. De akkor is, úgyhogy ma már tormával borogatom magam, meg inhalálok. De majd meglátjuk mit mond este a dokit.
Szerencsére a fiúk jól vannak. Kicsi bölcsiben.

Krk naggyon nagyon jó volt. Kicsit olyan már odamenni, mintha haza mennénk. Már sok helyen megismernek, az utcán ismerősként üdvözölnek minket. Szóval jó, meg nyugis. Peti is annyira élvezte. Vettünk bicós gyerek ülést, és az volt a nap fénypontja, mikor az apja vitte biciglizni. Ezt tudom ajánlani biztonságosan biciző szülőknek kipróbálásra, nagyon nagy élmény a gyereknek. (legalábbis nálunk).

Voltunk kedden oviba beiratkozni is!! Budajenőn! Nagy fiam van márKép MEg voltunk uh-n, ahol láttuk picilányt, aki közel másfél kiló, és nagyon-nagyon mozgolódó. Sokkal többet és erősebben mozog, mint annó Peti. Jó volt látni nagyon. Szerencsére vele minden rendben, csak nekem kéne már meggyógyulnom!

Hozzátok ide a fiúkat, majd az én gyerekem megneveli. Elég határozott tud néha lenni, és még engem is csapkod. Sajnos. Főleg ha valaki elveszi ami az ővé. De úgy ok nélkül nem megy oda bántani senkit sem, sőt azt láttam a bölcsiben, ha sorba kell állni valamiért, igen csak hátulra kerül. De picibabát nagyon aranyosan simogatja a pocimon keresztülKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Elküldtem mán, nehogy az egész elszálljon!

Gyerekek, továbbra is nagyon édesek. Bence szerintem is nagyon sokat változott, kezd abba a dögönyözhető kisbaba korba érni. Május 20-ra tökéletes leszKépKép
Kedvenc ikreim látom továbbra is hozzák a formájukatKép És az élmény csak egyre több lesz. Még így egy gyerekkel is, minden napra jut valami, amit érdemes lenne leírni, v felvenni.
Bogi, ugye milyen jó amikor beszélnek? Nekem akkora élmény. És ahogy néha ragoz. Meg amiket mond. Mikor haza jöttünk Krk-ről, apának a falra akasztott bicója lent volt a földön, leesett valamikor. Peti odamegy és : úr isten! így kiált fel. Mi meg csak néztünk, aztán nevettünk, honnan szedi ezeket?!

Én is várom már május 20-t.Jó lesz találkozni. Serfi mit vigyünk?Kép A kis fasírtjaimat felajánlhatom most is? Diáéknál is elfogyott mindKépKép
Jövőhétvégén mi meg az Õrségbe megyünk, kirándulni. Béreltünk két nagy parasztházat, és ott leszünk. Azokkal akikkel szilveszterezni, meg sielni voltunk. Majd megnézem milyen, lehet nekünk is jó lenne majd, mert szerintem az Õrség nagyon gyönyörű hely. És persze ha van kedvetek ilyenhez.

Tegnap félig néztem a plázst, nekem új résznek tűnt, de lehet csak elfelejtettem mi volt egy éve. A született feleségeknek meg vége, és szeptemberben lesz új. Én addig megint elfelejtem mi volt mostKép MIért kell ilyen sokat várni?!

Én is szeretnék C&A-ban turkálózni, pici lány ruhákat!!!Kép MOst én írom, amit az Eszti is írt régen, már csak 10 hetem van szülésig!!!

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, nem is olyan régen írtam még ezeket...! Kép
Nagyon gyorsan eltelt neked is ez a pár hónap, hihetetlen. Már érzem, hogy nagyon gyorsan fognak felnőni a gyerekek. Kép

Diám, ha még olvasod, és van kedved, délután, ha errefelé jársz, és van kedved, beugorhatsz ám!! Kép

Kata, elhiszem, hogy jó volt Krk-ön, én is bírnám nagyon.

Õrséges hétvége jó ötlet, mi bárhová megyünk jó társasággal! Kép

És ráadásul Bence már imádja is, ha dögönyözik. Kép

Puszi, odaég a husim, ha tovább garázdálkodom a neten... Kép
Vendég
 


Bár úgy tűnik, de nem haldoklik a gyerekem, csak alszik....na de így????? Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Hi, Esztikém,frissíteni kéne a dátumot, vagy ez mind februárban volt?Kép

Kata, fasírtot ha akarsz hozhatsz,vagy süthetszKép pogit isKép, de inkább ne fáradj így 30,akkor meg 32 vagy 31 hetesenKép! Csak gyertek el,az a lényeg.
A dokinő is bizti tud olyan antibiotikumot mondani,amit szedhetsz ha szükséges,mert a férje az én szülészemKép. És tényleg ne izgulj ezen, nem ártasz vele a babának,ha mégis kell szedni!
Nekünk van ilyen ülésünk,vagyis nekem a bringámon,és iszonyú édesen magyaráz mögöttem,és kurkássza a hátamat Hanna, így járunk tornára is.
Na jó, megcsapkodja Õket Pety, de attól még a mieink nem védekeznekKép.
Plázs tényleg új,és Baptiste épp Jessicával fog szerelembe esni-itt előbb-utóbb mindenki mindenkivel,én lemaradtam Marion és Vincent válásáról is, csak azt láttam,mikor Carolinnal-aki a legszebb a sorozatban,és olyan hajat szeretnék-nyomul.

NA megyek virágátültetni,amíg csöppség alszik,csak még szétnézek az iwiwenKép.

Kép
seriff
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: