Új privát üzeneted érkezett!

Encus:hát hogy őszinte legyek nem néztem időt,a szinét néztem,meg hogy az alja mennyire pirult
kb.30 perc

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Norwell!
Ezt szerintem nem te reagáltad túl,valóban egy bunkó lehetett a doki!
Még hogy nemi szerve!Hogy lehet ilyet mondani,egy magzatra!
De azért örülök,hogy láttad a kis pöcsöst!Kép

Doren!Sajnálom a kisfiad,biztosan nem volt kellemes az esés+neked az éjszaka!!!

Szilvi

Kép
szgoron
 
 


Sziasztok Lányok!

Üdv az újaknak!
Tandi, én is erzsébeten lakom. Az 52-es vonalán.
Lufi, én is júni3-ra vagyok kiírva.

Jól néznek ki a süti receptek. Majd én is kipróbálom őket.
Norwel, a dokihoz no comment.
Gratula mindenkinek a jó eredményekhez.
Kisvirág, amint tudsz, jelenkezz! És vigyázz magadra!
Veráska! Neked pedig a gyerkőchöz gratulálok! Majd ha lesz időd, és energiád, várjuk a szüléstörténetet.
Most megyek tanulni, elég volt a henyélésbőlKép

Kép
Kép
szõkemelinda
 
 

 
 

Üdv!
Encus, én kb. 25 percig sütöttem, de úgy, hogy először légkeverés, aztán sima sütés, és a végén kicsi grillezés, hogy a teteje is megpiruljon. Kép
Majd teszek fel én is képeket, jó?
Megvettem a kiskádat, és belefér a fürdető fotel is, azt is lefotóztam, majd este elárasztalak benneteket.
Addig is szép napot (ami itt még mindig süt).

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Még eszembe jutott valami.
Akit érdekel a keresztszemes:
http://www.cross-stitch-board.com/sdownload/index.php?cid=6 ezen az oldalon megtalálja. Regisztrálni kell, és ingyen letölthetsz egy csomó mintát. Innen származik a babakönyv is.
Egész egyszerűen megy a regisztráció, mert bár angolul van, és egy szót sem értek belőle, de még nekem is sikerült.Kép
Jó szemezgetést!

Kép
Kép
szõkemelinda
 
 


Encus:megsült már?
(én csak légkeveréssel sütöttem,nekem úgy is szép piros lett)
Hú de meg is kivántam!!!

Ex:hogy izlett?

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Szgoron, Norwell Kép Kép Kép Hát ez marha jó, itt röhögök, hogy sokkal helyénvalóbb egy magzatra azt mondani, hogy "pöcsös" mint hogy "nemi szerve" van Kép Kép Kép De amúgy meg tényleg! Kép

pogacsa
 
 


Az első adag megsült, de nem sült át rendesen, Kb 21 fokon sütöttem majdnem egy órát. A második adaghoz most feljebb vettem...hátha így jobb lesz. Ha nem akkor nem fogok többet sütni ezzel a mocsadék sütővel Kép Kép Kép Kép Kép

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Ez 210 fok akart lenni...

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Sziasztok Csajszik!

Veráska: gratula a babához, kérünk képet is.

Képzeljétek ma beszéltem a szülésznövel, hogy egyeztessünk Ctg végett idöpontot. Azt mondta szegény, hogy szabin van 2 hétig, mert gerincsérve van és ki kell vizsgálni, hogy mütét lesz-e belöle vagy sem. Elvileg máj 15-én már jön dolgozni, csak abban reménykedem, hogy a baba nem akar 25-e elött jönni. Tiszta ideg vagyok.

Más téma: ültetem itthon magamnak kis konyhakerti füszereket cserépbe, kiváncsi vagyok, hogy lesz-e belöle valami.

A kocsi témához csak annyit, hogy a mi autónkat 7-szer törték fel ( a végén már semmit nem tudtak elvinini belöle, mert már csont üres volt) Csak akkor nem nyúltak hozzá, amikor fóliáztatva lettek az ablakok. A rendör meg is kérdezte, hogy miért van lefóliázva az ablak, és elmagyaráztuk neki, hogy ö sem örülne, ha ennyiszer törnék fel az autóját. Mikor megvettük az új autót rögtön ment fóliázásra. Jó volt minden nap arra ébredni, hogy vajon meg van-e az autó egyáltalán, és nem lopták el már. Csak ennyit erröl.


Puszika mindenkinek:
Annamari+ Dominik

KépKép
pannamari
 
 


Sziasztok!!!

Megkezdődtek az elvonási tünetek, így délután a gyógyszertár után útbaejtettem anyósomat is. Kép
A férjem is lent maradt, ő itt tanul a másik szobában, szinte csak esténként találkozunk, de ez is több a semminél.
Itt még mindig gyönyörű az idő, tegnap egész nap a telken voltam, ma bent maradtunk a városban, rendet raktam a ruhásszekrényben, bepakoltam Julcsika leendő szerkóit, annyira jó érzés volt rendezgetni őket...Kép
Holnap megyek NST-re, ma még hátravan a lábepilálási projekt, amiben anyukám fog segédkezni. Julcsika is imádja a vidéki klímát, nappal jókat rugdos, viszont éjszaka hagy aludni.

Elég gyorsan olvastam az írásokat, meg nem is látszik mind, mióta nem írtam, így csak azzal kapcsolatban írok, amire még emlékszem.

Először is én is gratulálok Veráskának! Kép Nagyon jó egészséget, sok boldogságot kívánok! És várjuk a további beszámolókat!

Tandika, Lufi, én is üdvözöllek Benneteket! Tök jó, hogy még mindig bővülünk! Kép

Pogi, sajnálom, ami az autótokkal történt! Képzeld, anyukámék előző kocsiját (amit egyébként az esküvőnk éjjelén, tavaly nyáron loptak el) is Piroskának hívták! Kép

Szilvi, ha most otthon lennék, akkor a gépről tudnék Neked küldeni olyan iratmintát, amilyet csak akarsz! Kép Esetleg ha nem találsz addig, akkor kedden már tudok küldeni.
Én úgy tudom, hogy a hús fél évig bírja a fagyasztóban.

Norwell, örülök, hogy Kende baba jól van, és még képed is van a nemi szervéről! Kép Tényleg fura ez a megfogalmazás.

Bocsi, hogy nem írok mindenkinek, de most ennyire futotta az időmből.

Még egy kérdés, Ex, mi annak a teának a neve, ami segíti a tágulást? Holnap vennék a drogériában, és most nincs időm visszakeresni.
Még megvárom a választ, aztán húzok haza.

Mindenkinek szép hétvégét! Megpróbálok itthon is képben lenni. Kép

Gombi és Julcsigombi (aki ma kerek 36 hetes...Kép )

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Gombi!
Ugyan Exet kérdezted, de szerintem a málnalevél-teára gondolsz. Állítólag marha rossz íze van, de hát a cél szentesíti az eszközt...Kép

Pannamari!
Ne idegeskedj, beszéld meg Domival, hogy legyen szíves és úgy időzítsen, ahogy a szülésznőnek is jó!Kép

Doren!
Puszi a kisfiad kobakjára!Kép

Szilvi!
Na ja, a pöcsöském egyszeriben milyen férfias lett!!!KépKépKép Röhejes, hogy mennyire antipatikus az a doki! Mondtam is apának, hogy biztos azért nem volt kedves velem, mert nem hozzá járok magánrendibe...Kép *fúúúújgonosz*Kép

Lányok, az NST-vizsgálatokat legkorábban mikortól szokták csinálni? Alig várom már, hogy mehessek...Kép

Emlékeztek, mit írtam az előbb apa munkahelyi kocsijáról (leszedték róla a rendszámot még szeptemberben, alig hogy elkezdett dolgozni). Lányok, nem fogjátok elhinni: kinn állt a saját kocsink (az új-na jó, használt, de most vettük!!!) a bejárón, és nem hiszitek el: LESZEDTÉK RÓLA A KÉT JOBBOLDALI DÍSZTÁRCSÁT!!!! A mai délelőtt folyamán... Azt hittem, elsírom magam...Kép Nem az összeg, mert nem ez érdekel, de fényes nappal, úgy, hogy bárki megláthatja őket, hát, eszméletlen... Nem tudom, hova fogunk így jutni, ez a város ebből a szempontból egy fertő... Áááááááá... nem értem én ezt, hogy képes valaki a másét csak úgy elvenni...

Bocs, hogy itt panaszkodom, apával már egy kicsit kidühöngtük magunkat.

Pusszantás

Norwell+Kende baba

Kép
Kép
norwell
 
 


Ja, és Gombi: gratulálok a kerek 36-hoz!!!Kép

Még valami a kocsi-sztorihoz: apa itthon is volt, csak két kocsibejárónk van, és a távolabbin állt az autó. Vagyis akármikor észrevehette volna, de nem volt szerencsénk... Ne legyen nagyobb öröme az életben annak, aki elvitte, mint a két dísztárcsa... És most finom voltam és nőies.

Norwell+Kende baba

Kép
Kép
norwell
 
 


Gombi: A málnalevél stimmel, csak figyelj a patikában, mert nem biztos, hogy azt kapsz. Engem 3 patikából küldtek el, hogy nekik nincs. A 4.ben meg mályvalevélteát adtak helyette. A végén egy bioboltban sikerült megvennem. Mikor elmeséltem az eladónak a sztorit,csak röhögött.
Ja, a szülésznőm azt mondta, hogy 1l-t meg kell inni belőle naponta. Különben nem használ. Az adagolás rajta van a csomagoláson.

Hallottam még valami jót. Állítólag a szülés előtti utolsó hónaptól lehet kenegetni a gátat orbáncfűolajjal, az segít, hogy szülésnél rugalmasabb legyen. http://www.nandu.hu/Magyar/Hasznos/Homeopatia/homeop_patol.htm itt olvastam. Egészen jó ötletek vannak. Szülés előtt, közben, után, tejcsihez.

A ctg/nst-t úgy tudom a 36. héten kezdik, és utána hetente kell menni 1x. Arra nem emlékszem, hogy az utolsó héten, vagy csak a 41.től kell menni minden nap. Én kedden megyek először. Már nagyon kíváncsi vagyok.

Lányok! Akik már előrébb jártok, mint én. Lehetséges az, hogy már jósló fájásaim lennének? Ma már vagy 10x előfordult, hogy a hasam aljától kiindulva görcsölt a hasam. Ittam ugyan magnéziumot, ami rövid ideig hatott, de nem hosszú távon. Még a 3-5 hetem lenne! Normális ez? Köszi!

Kép
Kép
szõkemelinda
 
 


Melinda, igen, van ilyen, tudod, nekem a 31. hét óta voltak, és a görcs kisugárzik a derekadba is! (nekem a lábamba is...) Ezért lettem visszaállítva az izomgörcsoldó Salbutamolra. Azóta (két napja szedem megint) csak 1-2 volt, ezen kívül csak sima keményedések. Bár ma egy kicsit rosszabb, biztos az időjárás teszi...

pogacsa
 
 


Amúgy hihetetlen ez a sok autós sztori... hirtelen milyen sok lett...
Meg milyen morbid már, az esküvő éjjelén vitték el... nekünk csak a csokrot lopták le a kocsiról az esküvőnk alatt, és hát én is hasonlókat kívántam, h legyen ez életük legnagyobb öröme... Kép

pogacsa
 
 


Üdv!
Gombi, látom, megkaptad a választ. Én csak most értem ide. Kép
Melinda, szvsz ez még nem jósló, csak gyakorlatozás. Persze, ha sűrűn van, akkor inkább beszélj a dokiddal. Gátmasszázs olaj gyanánt a felkészítőn nekünk 1 dl olívaolaj és 6-8 csepp muskotályzsálya olaj keverékét ajánlotta a védőnő. De én maradok a teánál. A fogyókúrásnál rosszabb íze nem lehet. Kép
Norwell, kocsi miatt ne aggódj. A miénkről anno 3-at loptak le...de hogy a 4. miért nem kellett???
Pannamari, nekünk is le vannak fóliázva az ablakok. Kép Még jó, hogy ismerős helyre lesz véve műszakiztatni, vagy akkorra leszedi a férjem az első kettőről, aztán meg visszateszi... Kép
Encus, nekem jó lett a süti, csak apukám szerint sokkal több kéne belőle.

Na íme a képek:

A kiskád a fürdető fotellel
Kép
Egyébként felhúzott lábakkal az öcsém is elfér ebben, arról is van kép, csak ott mintha látszódna a szőröcske a nemi szervén - Norwell dokija után szabadon. Kép

Kókuszos süti
Kép

Sajtos süti szauna-szoli előtt...
Kép

...és után
Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


És még egy: a friss tábli, újakkal bővítve. Kép

<pre>
Nick ék. Lakhely baba kora szülés várható kórház nem/név testvérek
Pilchard 29 Kosd 38+4 2006.05.08 Nyírő Gy. Kórház Amelita első baba
Caroline 32 Budapest 38+2 2006.05.10 Péterfy kh. Lili első baba
Kóci 34 Bp. II. ker 38+2 2006.05.10 MÁV kh.
Dr. Szabó Gy. Lóránd Adél
(2004.02.18.)
Szgoron 23 Bp. XV. ker. 38+1 2006.05.11 Nyírő Gy. Kórház Renáta elsö baba
Blackrose 24 Keszthely 37+4 2006.05.15 Szt. István kh.
Dr. Boros Judit Adél Tamás
(2004.04. hó)
Melanie77 28 Bp. XII. ker. 37+3 2006.05.16 Szt. Imre kh. Áron Anna
(2004.01.16.)
Clair 32 Bp. III. ker 37+2 2006.05.17 SOTE I. elsö baba
Doren 33 Bp. XII. ker. 36+6 2006.05.20 János kórház
dr. Baltschik Virág Laci
(2004.01.20.)
Acer 32 36+4 2006.05.22 Szt. István kh. fiú fiú
(2004.10. hó)
Satuk 30 Bp. I. ker. 36+4 2006.05.22 Kútvölgyi kh. Olivér elsö baba
Tjuca 27 Budapest 36+3 2006.05.23 Szt. Margit
Dr. Sztanyik L. Kinga vagy Péter elsö baba
Colett77 28 Budapest 36+2 2006.05.24 János kórház Kinga Máté
(2004.03.22)
Gabek 30 Bp. III. ker 36+2 2006.05.24 II. sz. Női Klinika fiú első baba
Pannamari 25 Bp. IX. ker. 36+1 2006.05.25 Schöpf-Merei
Dr. Kósa Zsolt Dominik elsö baba
Mézgombi 24 Bp XIV. ker. 36+0 2006.05.26 Kiskunfélegyh. Julianna elsö baba
Judit_78 27 Bp. XI. ker. 35+4 2006.05.29 Schöpf-Merei
Dr. Arnold László Balázs 3. baba
Kari 27 Bp. XIII. ker. 35+4 2006.05.29 Schöpf-Merei
Sz.Gy. Nikolett elsö baba
Hello 34 Bp. XII. ker. 35+3 2006.05.30 Budai Honvéd kh. lány Gábor
(1991.09.02.)
István
(2004.05.26.)
Tarhonyanya 31 Tárnok 35+1 2006.06.01 MÁV kh. elsö baba
Trita 33 Göd 35+0 2006.06.02 SOTE I. Lili
(2004.06.26.)
Lufi 32 Göd 34+6 2006.06.03 Uzsoki kh. fiú első baba
Szőkemelinda 26 Bp. XX. ker. 34+6 2006.06.03 István kh. Máté első baba
AnnAnn 30 Hatvan 34+5 2006.06.04 MÁV kh. fiú Hanna
(2003.11.04)
Exdeus 23 Szeged 34+5 2006.06.04 II. Kórház
dr. Czank Zoltán Péter László elsö baba
Banik 26 Budapest 34+1 2006.06.08 Schöpf-Merei kh. Balázs első baba
Katus73 32 Békéscsaba 33+3 2006.06.13 B.csabai kh. Panna Kata
(2002.10.23)
Lreta 28 33+2 2006.06.14 szegedi Nöi Klinika elsö baba
Pogacsa 24 Budapest 33+2 2006.06.14 Szt. Imre kh.
Dr. Bálint Balázs Gergő első baba
Norwell 24 Tét 32+1 2006.06.22 Győr P.A. kh. Kende Kálmán elsö baba
Babszem27 27 32+0 2006.06.23 Uzsoki kh. Zsófi
(2003.09. hó)
Veraa 30 31+0 2006.06.30 Szt. István kh. elsö baba
Emy82 23 Szigetszt.m. 30+6 2006.07.01 István kh. elsö baba
Cila (Ildi) 34 Budapest 30+4 2006.07.03 Újpest
szülőotthon lány Levente
(2005.01. hó)
Petra77 29 Szarvas 30+2 2006.07.05 Orosházi kh. Áron Béla első baba
Bogosz Bp. XVIII. ker. 30+1 2006.07.06 Szt. István kh. Emma első baba
Csibemanó 27 Tatabánya 29+2 2006.07.12 Bajcsy kórház Levente Réka (19 hó)
Esztianyo 36 Tampere
Finno. 29+2 2006.07.12 Tampere Norbert (98)
Renáta (99)
Kisvirág_30 30 29+0 2006.07.14 Schöpf-Merei fiú elsö baba
Kanyin 33 Bp. X. ker. 28+3 2006.07.18 MÁV kh.
T.ZS. Erika lány (2,5 év)
Tokajkincse 26 Miskolc 28+1 2006.07.20 Semmelweis kh.
Miskolc Bodza Csenge első baba
Tandika 28 Bp. XX. ker. 27+6 2006.07.22 Szt. Rókus kh. Kíra első baba
Jurem 31 Nyíregyháza 27+4 2006.07.24 Nyíregyházi kh. fiú Janka
(2001.04.11.)
Nyanya67 38 Budapest 27+4 2006.07.24 Szabolcs u. Blanka Krisztina Balázs
(2002.12. hó)
Marcy 29 Szombathely 27+3 2006.07.25 Márton első baba
Encus 27 Törökbálint 27+2 2006.07.26 János kórház
dr. Zsolnay Maya Eperke harmadik baba
Szücsi_66 39 Bp. XXI. Ker 26+4 2006.07.31 János kórház
dr. Wiegandt lány első baba
Noémi22 27 Budapest 26+0 2006.08.04 elsö baba
Edina77 28 Debrecen 25+6 2006.08.05 Debreceni Klinka Milán első baba
Zsu11 28 Bp. XXIII. ker. 25+5 2006.08.06 Kútvölgyi kh.
Dr. Tóth Ferenc első baba
Banya 25 Pécs 24+6 2006.08.12 Pécsi Sz.Kl. elsö baba
Fénysugárka 26 Csíkszereda, Erdély 24+3 2006.08.15 Megyei kh. Csíkszereda Hanga vagy Tétény első baba
Gira 24 Szeged 24+3 2006.08.15 szegedi Nöi Klinika Réka
(2005.04.18)
Zsebecske 29 Szsztmiklós 24+2 2006.08.16 Schöpf-Merei
Dr. Arnold László első baba
Déé 29 Budapest 24+0 2006.08.18 Szt. Imre kh.
Dr. Bálint Mihály első baba
Adi77 29 Pécs 23+6 2006.08.19 Pécsi Sz.Kl. első baba</pre>


<pre>
Nick ék. Lakhely szülés ideje kórház név súly magasság testvérek
Csandy 34 Bp. XIV. ker. 2006.03.21 SOTE I. Gergő első baba
Veráska 30 Siófok 2006.04.20 Várpalotai kh. Dávid 3900 g 51 cm elsö baba</pre>

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok

Hát itt is elég elég hülye idő volt ma, hol esett, hol meg hét ágra sütött a nap. Sajnos ki nem mentünk, mert ez az első lázmentes napunk, de egy kis hőemelkedése még volt, remélem holnapra már nem lesz. Ma elfogyott a gyógyszere is, szerencsére, mert eléggé macerás a beadás, nem nagyon akarja bevenni, úgy kell erőltetni, de hát muszály, mert különben megint injekciót kap.

Melinda
Csak óvatosan azokkal a jóslókkal, még egy kicsit tarsd bennKép

Látom ma csigasütési lázban égett a topikKép

Na megyek, mert kezd fájni a derekam, meg villámlik és dörög össze vissza a tv-ben már akadozik a kép, szóval gyors elküldöm.

Jó éjt mindnekinek!

Üdv:
Csibemanó
csibemanó
 
 


Sziasztok!

Voltunk a dokinál!!!Egy ujjnyira nyitott a méhszáj.Kérdeztem mit gondol,mikor szülünk?Azt mondta végül is bármikor lehet,mi meg mondtuk hogy holnap szeretnénk,ráér-e?Kép
Azt mondta hogy csak füvet akar nyirni,max elmaradKépKép
Ha nem lesz semmi keddig,megint ctg a nyirőben,és ha mégse indulna be 8-ig,akkor 9-én menjünk be és meglássuk!!De én azért bizom a kiscsajban!!

Mondjuk du.óta megint alig birok menni,mert fáj ott lent,de más fájásom nincs.

Ameli viszont annyira pörög megint,hllámzik a pocakom ezerrel.

Ex:nyami,lehet holnap mégis sütök?
Végül is utsó hét,már csak nem szedek fel több kilót!
Azért jópofa az a fürdetőfotel!!

Szőkemelinda:Segitséget kérek!!!!!Én nagyon buta vagyok,és béna de nem tudok kiigazodni a honlapon.Dobj egy emailt lécci hogy regisztráljam magam!!

Persze álmos nem vagyok, a tv műsor egy nagy nulla,igy kénytelen leszek kinozni magam,és a sütis topicot olvasgatni!

puszi

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!

Ma is túl sokat aludtam napközben...most meg kukorékolokKépKép

Pogi: ált.a Food expresstől rendelek, de ma kivételesen a Joe-Háza pizzéria és étteremből rendeltem. Az interneten megtalálod. Finom, de nem írnak értékeketKép

Tandika, én is meg fogom nézni a térképen, de van egy sejtésem....és akkor tényleg szomszédok vagyunkKép Én már nem dolgozomKép

Norwell: nekem már most a férjem köti be a cipőmetKépKépKépOlyan vicces, sokszor kinevetem magam, hogy apróságok mekkora gondot tudnak okozni a nagy pocak miattKép

Hú, Pilchard, de izgalmas!!!!

zsu 27+0

Kép
zsu11
 
 


Sziasztok!
Hát már csak amolyan néha erre tévedő lettem. A kutyusom tényleg minden percemet elveszi. Ha kint van az udvaron azért nézem állandóan, nehogy kiássa a növényeket, ha bent van azért van rajta a szemem, hogy nehogy szétrágja a vezetéket.
Mondta is anyukám, hogy jó kis gyakorlás ez így a gyerek előtt.

UH: Voltam én is kontroll uh-n, hogy jó e a magzatvíz mennyisége, de minden OK volt.

Kaja: +7 kg-nál tartok(26+1) Ezek a sütik nagyon jól néznek ki.

Voltam szülés felkészítő tanfolyamon a kórházban ahol szülni fogok. Nagyon érdekes volt, sok új dolgot mondtak.
Megmutatták a szülőszobát, a kórtermeket, a babást és a simát is. Megnéztük a babaőrzőt. Láttunk alig pár órás babákat is.
2 alkalom volt eddig. Az elsőn a szülésznő beszélt, a másodikon a csecsemősnővér.
Pl: Tudtátok, hogy van EDA és van LEDA?
Az Edánál zsibbad minden, még a lábad is (ez a császárosoknál alkalmazzák), a Ledánál viszont csak ott a has körüli rész.

Úgy nagyjából ennyi. Jövök ahogy tudok.

Edina
edina77
 
 


Sziasztok!

Tiszta jó volt ma felkelni, olyan szépen süt a napocska! (Még egy ideig...)
Pilchard, már sül a sajtoscsiga! Kép Tegnap ennek kapcsán szembesültem azzal, h eltűnt a nyújtóm Kép lehet, h a koliban maradt... na sebaj, befőttesüveg is megtette.

Hogy van ma mindenki? Kép

pogacsa
 
 


Sziasztok!

üdv mindenkinek!

most megyek dokihoz,remélem,minden rendben!
Zsolka:neked mi volt?

Ex:köszi a tábliba-beírást!

sok napocskát nektek is! Kép

Lufi
lufi
 
 


Jó reggelt csajok!!

Végre nálunk is süt a nap, ismét. Nekem nem volt túl rózsás éjszakám, bár csak egyszer keltem fel Wc-zni, de ahányszor megfordultam mindig felébredtem egy kicsit és egész éjjel fájt a fejem és most is kitart. Ma szerencsére csak főznöm kell, mosás, takarítás letudva.

Nem is meséltem, hogy mi történt minap. A történethez tudni kell, hogy a férjemnek van egy Skoda Feliciája, amit imád. A nagyobbik lányom meg jelölgette a naptárába, hogy kinek mikor van a névnapja. Egyszer csak kiszalad, hogy megtalálta apa kocsijának a névnapját. Elméséltem neki, hogy létezik ilyen lánynév is. No erre az apjuk kijön a szobábúl, hogy az ő lányát Feliciának fogják hívni. Most már két napja azon vitázok vele, hogy az én gyerekemet nem fogják úgy hívni, mint a kocsinkat Kép

Sajtos csiga szép lett, de száraz. Most már teljesen feladtam a sütést. Majd ha lesz új sütőm ...Kép

Kriszta: me még nem láttalak itt. Csak nem megérkezett Ameli. Amúgy Boldog névnapot a férjednek! Ne feledd, hogy a névnapi ajándékot 8 napig át lehet adni Kép

Csodaszép napot nektek

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Sziasztok

Pilchard
Egyre izgibb a helyzet, reméljük pár nap és kezedben tarthatod a picurkádat.

Encus
Nekem is szar éjszakám voltKép A lányom megint belázasodott, úgyhogy ma kihívtam a gyerekorvost, de mondta, hogy már lát javulást, ne izguljunk. Még a mai adag gyógyit be kell adni, pont annyi maradt.
Apa/kocsi: ne hagyd magadat, mi lesz, ha lecseréli a kocsit, mert már nem szereti vagy nem jön be neki...Kép

Lufi
Mi volt a dokinál?

Pogi
Befőttesüveg: Hogy te milyen találékony vagyKép

Edina
Én hallottam, hogy van kétféle EDA, csak eddig úgy hallottam, hogy "sétáló" EDAKép Mindig tud meg újat az ember lányaKép

Zsu
CipőbekötésKép
Én anno, mikor a lányommal voltam terhes vettem egy olyan sportcipőt ami zipzáras, így nem kell annyit tökölni veleKép A fűzőst meg megcsináltam úgy, hogy csak bele kelljen ugorniKép

Egész éjszaka úgy égett a gyomrom, és most is hiába ettem, meg iszom a hideg vizet...remélem elmúlik...

Egy kérdés a másodszor/többedszer szülőktől: Szerintetek moshatom a pici ruháit együtt az elsőszülöttével, vagy inkább külön? Mondjuk most külön mostam, mert ugye több volt, de a pici nem fog egyszerre annyit "koszolni", hogy érdemes legyen külön elindítani, a kézi mosást meg két gyerek mellett nem nagyon szeretném kivitelezni.

Üdv:
Csibemanó
csibemanó
 
 


Csibemanó:
A Béla ezt a kocsit nem fogja megunni SOHA, de ősszel el akarjuk adni, mert veszünk egy 7 személyeset, mert ebben már nehezen férünk el.

Babaruha: én most (a terhességem alatt) hallottam először arról, hogy bébiruhát külön kell mosni. Én amikor a Vivi pici volt, együtt mostam a ruháit a mienkkel, igaz, ez csak a harmadik hónaptól értendő...SZóval szerintem nem lesz semmi baja. Ugyanakkor ne gondold, hogy olyan kevés rucija lesz. Szerintem a picurok sokkal több ruhát használnak, mint a nagyok és mi. Kép

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Sziasztok!

Hát eddig folyamatosan csináltam vmit!
Voltunk vácon,vettünk állványt a kádhoz.Cipőt nem sikerült,mert ami tetszett az kicsi voltKép
sajnos nagyon konzervativ vagyok,ezek a mai cipők! nem sok az én stilusom.

aztán itthon főztem levest,sütöttem pizzát petinek,meg sogornőmék is voltak itt közbe,igy jól elment a délelőtt.Persze egy rakás mosogatnivaló van a konyhában,de most kicsit muszály volt lepihennem.
Pihennem kell éjszakáraKépKépKép

Jaj Encus,köszi,nagyon örült peti hogy gondoltál rá,és én ezt a 8 napot nem hallottam még,akkor végül is még van idő.

Egy deka fájásom sincs,de gondolom attól még a szülés elindulhat bmikor?Ugye?
Azért tényleg nagy poén lenne ha összejönne mára.

Jaj,kipróbáltam egy új pizzareceptet,nem kell keleszteni,állitólag finom lett,de nem is ez a lényeg,sör kellett a tésztájába,és most annyira kivánom,de nem akarok inni,,alkoholmentes meg nincs itthonKép

viszont áttöröltem vele a virágok leveleit is,és a kezem most ontja a sörszagot.

Úgy látom sokan kirándulnak,vagy csak pihiznek,nincs nagy forgalom ma sem.

Én most tudnék aludni úgy érzem,és végül is miért ne?
Szóval akkor most alszok egyet,majd jövök még!
puszi

Szilvi,Te hogy vagy?

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Üdv!
Encus, na nálunk pontosan ezért játszik második névként a Fábián (ugyi nekünk Fabia van). Kép Nekem nincs bajom vele...de megnyugtató, hogy nem csak az én férjem mániákus.
Pilchard, te még itten??? Azért, ha eksön van, küldjetek SMS-t!
Én de. a barátnőmmel teszkóztam, utána meg segítettem a takarításban (ill. én porszívóztam és felmostam, míg anyu a maga dolgát csinálta). Most meg jön a krumplipucolás...estére vendégek jönnek.
A bal lábam le akar esni a helyéből, nagyon fáj. De igazából csak a járásom lett egy kicsit érdekes. Kép
Csibemanó, én biztosan a miénkkel együtt fogom mosni...mert szerintem sem lesz annyi rucija, hogy akár egy félprogramot beindítsak miattuk. Ha nem lesz érzékeny a bőre a mosóporra és az öblítőre persze.

Na ennyi voltam mára. További szép napot (ami itt süt - még mindig).

Ági és TörPeti

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

most rohanok,mert balatonra megyünk 2 napra Kép
megünnepeljük az 1. házassági évfordulónkat Kép

doki mindent rendben talált,hurrá!

jó pihenést mindenkinek!ha hazajöttünk,jelentkezem.

Lufi
lufi
 
 


Sziasztok!!

No most vissza-olvas reagál üzem módra kapcsolok!!! Nem jó ez így, hogy nem írok nyomban mikor olvasok, mert igencsak belendültök és lemaradok. De csak tartsátok meg jó szokásotokat!!! Kép

Szgoron:
"Képzeljétek,a méhszájam meg van már rövidülve,és szép keményedéseim vannak!Tök jó!!! Engem már meg is vizsgált a doki, hogy nem vagyok e nyitva!
Nemsokára megszületik a babukánk!!!"
Háááát igen te már jobban is finisben vagy mint én, pedig már én is érzem a végem.

Mézgombi:
Anyós miatt Kép. Az enyim spec. bizonyos szinten jobb, mint anyum, de más tekintetben rosszabb. Szóval... Remélem, mi leszünk majd az ideális anyósok mind...

Pilchard:
Ha a mellnövekedés összefügg, akkor menni fog a szopi, mert nőt nem sokat de azért most szemmel is látható, Tomnál csak egyes melltartóimnál vettem észre. Meg hát most a bimbóm meg a bimbó udvarom pigmentációja is másabb lett. De pl. Tomival, mint írtam nem változott szinte és mégis lett volna tejem, csak hát egyéb okok játszottak közre. Szóval.. még akármi lehet!!

CTG:
Hááát, a nőci elég furi volt. Vagyis aki csinálta, és persze jóóóól megnyugtatott. Mert mondtam, hogy nem bírok hanyatt feküdni, mert beáll a derekam. Erre: hogy pedig a szülőszobán sokat kell feküdni, szóval ne nyavalyogjak. Vagy pesten nem? Mondtam nem, ha nem indokolt. Meg nekem csak a simán hanyattal vannak bajaim, és különben is úgy tudom, hogy nem is minden kismama tud az utcsó trimeszterben hanyatt feküdni, amiatt hogy a méh súlya nyomja az ereket. Szóval pénteken, amikor újra megyek, akkor szépen megmondom, hogy én oldalt akarok feküdni. És kész.(főleg, mert hanyatt nem is mozog Adél, mert feszül a pocakom, és keményedik... ;) De ami érdekes, hogy a fájásmérő tappancsot, azt nem tette rám. Bár lehet jobb is.

Kanyin:
Szerintem ne dőlj azért a kardodba. Szerintem, ha jól érzed magad attól, hogy azt eszel, és annyit, amennyit kívánsz, akkor nem lehet gond. Amúgy is minél nagyobb a pocak, esetleg annál kevesebb fér beléd... szóval...

Pilchard:
Rólam is már lecsúszik a gatyó...Van egy db bő szoknyám, azt veszem most már fel, meg különböző kendőkbe pompázom. ;) Szóval nem egyszerű, de legalább most jó idő van, vagyis spec ma nem de amúgy. Mert mikor Tomit vártam akkor még hűvösebb is volt, és akkor se jött rám a végén semmi.

EZT EDDIG ÍRTAM MEG CSÜTÖRTÖKÖN!!!!

Most folyt.köv. szombat reggel meg délután!!

Pogi:
Amúúúúúgy ha a dokid számolás szerint 36-37 hetesen III. a lepény érettség akkor semmi gáz, mivel pl. nekem Tomival 36+1 naposan volt ilyen Adéllal most 37+2-vel ilyen az UH szerint és nem nagyon izgatják magukat a dokik, hogy olyan. Kép Szóval no para!!!!

Jurem:
Szerdán Tomi is benn volt az UH-on. Ne tudjátok, meg hogy élvezte, pedig tartottam tőle, hogy félni fog, vagy hogy nem akar majd bejönni, de nem. És kommentált a dokinak. Hogy: Anya poszijába Adél!!!

És ha már UH akkor a kisasszony méretei: (37+2)
BPD:91 mm
FOD:105 mm
THQ:89 mm
FL:68 mm
RI: 0,61 (hogy e mi lehet passz, sehol nem találtam róla semmit)

Szóval alkatra totál más, mint Tomi
Mert vele a 36+1 UH szerint
BPD:87 mm
FOD:110 mm
THQ: 91 mm
FL:66 mm


Anyós téma:
Kép Anyummal megint áll a bál. De most már csak vihar egy kanál vízben, szóval ez nudli, nem is idegesítem fel magam. Csak kicsit bánt, hogy végül is magasról leszarja, hogy mi van velem.
Mert ugye anno mérgében megígérte a tesómnak (Szlovákiába lakik), hogy ha mi fel merjük vinni Tomit Pestre, akkor ő meg jól elmegy hozzájuk. Na, aztán amikor belementem, hogy Tomi maradjon, ezt már nem tudta visszaszívni, úgy volt, hogy most hétvégén mennek, de aztán meghalt egy rokon, aki arra felé lakott így voltak arra temetésen. Mondtam, hogy akkor tudják le a látogatást, de nem mert így meg úgy. Erre kitalálták, hogy maaaajd jövő héten. Vagyis május 5-7 ig. Kép Közben beszéltem a dúlámmal, hogy mi hogyan lesz, és kibukott, hogy mindketten attól parrantunk, hogy nem érünk fel innen időben. És hogy nem-e lenne jobb, ha felmennénk mégis. Jó erre megbeszéltem Balázzsal, hogy akkor Tomi marad, mi megyünk május 8-án.
Aztán tegnap apumnak mondtam (direkt neki, mert nem akartam veszekedést se sértődést) hogy menjenek el, mert nem kérhetem, hogy ne, de akkor szólunk Balázs anyujának, hogy jöjjön le Pécsről ide arra a hétvégére, mert nem akarok magamra maradni 3 napra Tomival. Úgy hogy a Balázs 12 órákat dolgozik (szerintem totál jogos) Apum meg is értette.
Aztán haza ment. Nem telt bele 10 perc-gondolom anyu kifaggatta miről beszéltünk- Tomi belökve az ajtón, hogy nem hajlandó enni, és különben is ő öreg már egy ilyen hisztis gyerekhez, miért hagyjuk rá. (ekkor már sejtettük Balázzsal mi van) Ledobja a kajáját az ebédlő asztalra és kiviharzik... És közben oda veti, hogy jövő héten ő nem megy sehova.
Szóval felszívta magát azon, hogy mi segítséget mertünk kérni mástól, és hogy nem maradok egyedül a gyerekkel, hogy véletlenül se induljon meg előbb a szülés, mint kellene.(szóval summa summarum nem mondta, hogy ő nem akarja, hogy pesten szüljek, de azért mindent bevet annak érdekében, hogy ne jöjjön össze). DE ez már csak röhejes, mint bántó!! Vagyis bántó is de már megszoktam!!!

Pogácsa:
Nekem minap azt mondták okosok, hogy ami nem gyomorra való tea, vagyis nem a gyomrod miatt kell inni, azt lehet ízesíteni. Mert én a málna levélteát nem bírtam ízesítés nélkül. Az már kérdés, hogy cukorral se volt jobb, de már megszoktam az ízét. Kép

Ex:
Tetszős a szopispárnád!!! Kép

Doren:
Ez tényleg igazi meglepetés!! Kép És édi a fiad!!!
Az enyim kölök a Noddy figurával volt hasonlóan.

Pilchard:
Én is szeretni sör!!! Kép De alk.menteset nem annyira, de háááát ennyi lemondást megér a törpim. Aztán pótlok.

Petra:
Gratu a vizsgához!!!

Gombi:
Az férjednek is gratu a 4-eshez!! Neked meg sok kitartást a kihúzásokhoz!!

Pilchard:
Nyami!! Összefutott a nyál a számban!!És asszem a sajtos csigát megcsinálom Balinak meglepiként!! Mert az Intersparba mindig sajtos csiguszt vesz. ;)
És a pocakképed is szupi!!

Pogácsa:
Ez a vasalós story tuti!! Kép

Tandika:
Üdv itt!! És gratula a pocakossághoz!!

Tudod szerintem, azért kanyarodunk el mindig a kaják felé, mert sokan vannak, akik diétáznak, és hááááát nem szó szerint de éhes disznó makkal álmodik effektus van. Amúgy amikor kollégista voltam és szerdára már minden otthoni kaja elfogyott, meg a pénztárcánk is leapadt, mi is mindig a kajákról beszéltünk. Holott attól még éhesebbek lettünk Kép

Encus:
Szépek a virágaid!!

Kisvirág:
Kép Azért ha tudsz, nézz be!!!

Veráska:
Gratulálok Dávidhoz!! És minden szépet és jót kívánok nektek!!

Lufi:
Neked is üdv itt!!!

Norwell:
Passz pocak körfogat növekedés terén. Nekem az utóbbi hónapban csak 1 cm nőtt. Viszont hosszanti irányban 3 cm-t.
Bár így is 113 cm.

Pogi:
Irgum-burgum annak a galádnak, aki neki ment Piroskának! És főleg, hogy még egy cetlit se hagyott!!

Csibemanó:
Nekem is feszül a pocim, de nem vészes.
Viszont a köldököm, nem tudom ti többiek, hogy vagytok ezzel, de nekem már a pocak méretemből kifolyólag elsimult, vagyis most ohne köldök(szerencsére ki még nem domborodik) és baromira érzékeny. Amúgy Tomival ilyen nem volt (végig benn is volt a köldök piercingem, csak szülés előtt vettem ki nehogy úgy alakul, hogy császár és akkor azzal is ott szenvedni kelljen)

Doren:
Ha kicsit megnyugtat, nekem is szokott nagyobb dudor lenni felül, és ennek ellenére Adél baba irányban van. Szóval lehet az egy db popsi is. Kép

Pilchard:
Én is örülök a hűvös időnek!!! Bár sokan azzal traktálnak, hogy: Na nem hozza meg ez a hideg azt a babát! De mondom mindenkinek, hogy ilyenre ne is gondoljon senki, mert még nem aktuális. Még 9-10 napot egyben kell maradnunk. Kép

Receptek:
Nekem is baromi sok van itt a gépemen. Már egy ideje rendezgetem őket, hogy na majd a weboldalamra felteszem, de soha nincs annyi energiám... pedig jó lenne.

Norwell:
Nem te vagy hiperszenzibil, hanem a doki köcsög. Mondjuk most szerdán én se láttam Adélt, de api, meg Tomi igen. De nem is szóltam rajta, mert amúgy a doki jó fej volt, csak sokan voltak azért nem mutogatta. De mondjuk, vannak itt is olyan dokik, aki kicsit bunkók, de pl. a 12 és 18 heti UH-ra ahhoz mentem, mert viszont róla tudom, hogy precíz, és oda figyel. És mondjuk egy genetikai UH-nál fontos. Kép

Doren:
Mi még csak pont most szoktatjuk Tomit a "nagyágyra" szerencsére még csak egyszer esett le, vagyis egyről tudok Kép Nálunk nincs fellépő(igaz simán csak le van véve a rács a kiságyról) mert nem magas annyira. És az ágy mellett van dunyha párna minden egyéb meg hát a matrac, amin feküdni szoktam, amíg Tomi elalszik.

Mézgombi:
Dejó!!! Hogy benéztél.

Málnalevél teára gondolsz, és ahogy Norwell is írta cefet íze van. DE!!! Meg lehet szokni. Én spec. már nem is érzem az ízét.(pedig az elején marhára szenvedtem tőle, mert olyan műanyag vagy zsírkréta ízét éreztem és ehhez tudni kell, hogy, anno amikor citosztatikumokat kaptam ez egyik szertől is ilyen íz jött a számba, attól mindig hánytam, most a teától szerencsére nem de azért rossz élmény volt.) De elmúlt. Igaz már lassan egy hónapja iszom így volt időm megszokni. Kép
Amúgy Tomi minden nap kér belőle egy picit, és mindig mondja, hogy fúúúúj, meg hogy büdi. Kép Sebaj ő is tágul velem. De utána kerestem és meghűlésre is jó izzasztó hatása van, így talán nem lesz baja attól a 2 kortytól.

Melinda:
Akkor nekem ezek szerint mákom volt, mert kapásból kaptam teát. Kép
Amúgy még a zúzott len mag is segíti a szülést. Azt is a 34 héttől lehet enni.
Ja meg a 38 héttől szalmavirág gőz ülőfürdő is előkészíti a gátat.
Mondjuk ebből én csak teát iszom, meg néha lenmagot eszek.

Csibemanó:
Én bevallom Tomi ruháit, csak akkor mostam külön, amikor először mostam, de amúgy nem. Mert azért mos az ember lánya, hogy az a ruha tiszta legyen, ha az a ruha tiszta lesz, akkor az a picinek is tiszta. Max. kiöblítem utána még egyszer és kicentrifugázom.
Amúgy pl. nálunk pl. Tomi ruhái a legkoszosabbak, mert leeszi magát, meg csúszik-mászik a földön. Szóval...

Cipőbekötés
Én alapból is belelépős üzemmódban használom a sportcipőm, meg vettem jó kis papucsot, így ha jó idő van, abban bandukolok. Kép

Encus:
Ne hagyd magad!!! Báááár én meg az Anemonával vagyok úgy, hogy a miatt rágtam Balázs fülét. Aztán bele is ment, csak kíváncsi leszek, mikor jön meg a vélemény. Ha szülés után, akkor gáz. De ezért még fizetni is képes vagyok. És akkor szépen Bayer Adél Anemona lesz a lyányom.

Lufi:
Jó utat!!!
Mi is megyünk majd a Balatonra (szerintem) hétfőn. Igaz nekünk nincs nehéz dolgunk. Mert csak 10 percre van gyalog Kép

Időjárás:
Itt már 2 napja kaki idő van. Talán most kisüt a nap, de nem vagyok benne 100% pedig jó lenne, mert Tomival meg örülök, már itt benn.

Akkor rólunk. Vagyis az elmúlt hét történései:
Hétfő: délután elbattyogtam a nőgyógyászhoz. Kép naná fel is törte a lábamat a cipő jól fáj az óta is. Kemény 45 percbe telt a 30 perces út. Sebaj. Remélem utoljára mentem.
Megvizsgált a méhszáj, méhnyak állapota változatlan, vagyis megrövidült és a külső méhszáj egy ujjnyira nyitva. De végül is 10 hete úgy van szóval, no para.
Megbeszéltük, hogy akkor szerdán megnéz UH-al(végül még se ő nézett meg, mert sokan voltak és nem akart fennakadást).
Örvendezett azon, hogy milyen kis előre látó voltam, hogy már egy hete kértem időpontot CTG-re Kép.
Ja meg hogy ha elfolyna a magzatvíz vagy fájásaim lennének, akkor, mint Tominál szépen be a kórházba és majd szólnak neki. ( Kép főleg ha elérhető.......Tominál nem volt az Kép )
Gondoltam magamban május 8-ig kihúzom, aztán elhúzom... Kép de majd kiderül mi lesz.

Kedd: CTG reggel. Adél alig akart megmoccanni, de aztán sikerül felpiszkálni a kisasszonyt utána majdnem szétrúgta az oldalam. De szerencsére minden OK volt. CTG után, míg a dokimra vártam meg állapítottam, hogy babaeső volt, mert 13 csaj reggelizett a szülészeti osztály társalgóban.
Aztán felgaloppoztam az APEH kirendeltséghez, mert a múlt héten, amikor a munkahelyemen voltam a kezembe nyomtak egy papírt, ami alapján Tominak adóbevallást kell csinálni. Kép mert kapott kemény 21E pénzt, még valamikor tavaly. Kép (jó fej ám a honvédség)
No beszereztem a nyomtatványt indultam haza, út közben persze benéztem a turkálóba Kép és 5600 Ft-ot elturkáltam.(mert így leírva sok, de ha belegondol az ember, hogy boltban ennyiért mit kap) Jó, jó de ebből lett egy nagy szatyor gyerek ruha. Elsődleges cél az, Tominak rövid gatyesz volt (találtam is 9 db-ot) mert amik voltak, annak felét kinőtte múlt nyár óta. És hát, ha én nyáron szobatisztaságra akarom szoktatni, akkor a rövid gatyeszből kell egy pár. De azért ha már ott vagyok Adélnak is találtam cuki kis rucikat. Kép Ilyenkor élvezem, hogy lányom lesz. Mert fiúknak sajnos nem lehet annyira jókat találni, mint a csajoknak.

Szerda: Délelőttre beígérkezett a védőnő. Szóval igyekeztem rendet vágni Tomi tornádó után.
11-re ide is ért. De nem volt itt negyed óránál többet, naná, mert kérdezte, hogy van &#8211;e kérdésem, de mondtam, nem sok. Meg hát úgy is mentem 1 re tanácsadásra, szóval...
Na aztán tanácsadásom minden OK volt. 74 kiló vagyok szóval eddig tartok +6 kilónál. Vagyis most vagyok nullán, mert most értem el azt a súlyt, amivel augusztusban belevágtunk a baba projektbe. Kép
UHról már írtam, hogy mi volt azt még egyszer nem írom le (így is már kisregény, amit írtam)
És hogy ne csak dokis témát írjak: délután apával kerítést festettünk, mert sikerül vennünk csónak lakkot és gyorsan, amíg Tomi aludt lekentük.(mák, mert az óta esik is az eső szóval pont meg tudott száradni Kép )

Csütörtök: na ezen a napon lett volna a pihi nap. Mondjuk volt is. Csak este anyám bekattant amiatt, hogy Tomi hisztis volt, meg egyéb dolgok miatt és balhézott velem. Amitől olyan fincsi fájásaim lettek, hogy azt hittem megszülök. De szerencsére abba maradtak. Kép

Péntek:No megint CTG-vel indult a napom. Adél megint nem akart mocorogni, a nőci be is paráztatott, hogy ha nem mozog az annak a jele, hogy nincs jól, és hogy nem fognak így elengedni. De aztán idővel sikerül mozgásra bírni, és megint bugizott a pocimba. És a dokim meg volt elégedve. Kép szóval haza jöhettem. Majd kedden kell mennem megint. Remélem akkor már nem lesz ilyen lusti Adél, mert ha igen akkor nem tudom mi lesz.

Asszem ennyi!! Jó hosszú lettem!!
Eszemben van még hogy ígértem képeket, majd este jól elárasztlak benneteket vele. Kép (főleg mert ha most tenném be azokat is akkor tényleg giga mega hsz lenne ez!!!)

De most megyek, mert Tomi ébredt és csuklik Kép!!

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Sziasztok!!!

Pilchard!KépPETINEK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!!
Még éjjel akartam írni,(ismét egy szar éjszaka),de szarakszik a netem!Már hívtuk a szerelőt,és a központba volt a gubanc,azóta vagy jó vagy nem!Kép
Jujj de jó,ha van tágulásod nincs sok hátra!
Kedden megyek én is CTG-re Évihez,10-fele!Jó lenne talizni!Kép
Nekem tegnaptól vannak ilyen "összerándulós" fájásaim!
Miért is kell pihenned az éjszaka elött????KépKépKépKépKépNa jó sejtem!Kép
Puszi

Mézgombi!Gratula a 36-héhez!!!Kép
Oké,ha tudod küld majd el nekem ezeket a hivatalos mintákat!Köszönöm!Kép
Nem semmi az autós sztori!

Exdeus!Csecse a kádotok!Jól néznek ki a sütikék!Nyam nyam!

Csajok,én már picit rosálok a szüléstől,de csak egy picikét!
Holnap nálunk tojásos nokedli lesz salátával!!!Kép
IMÁDOM!
Ezek a kocsis sztorik kikészítenek!
Nekünk,(anyuéknak régen) a sárga Dáchiánkat fújta le valami f..sz kék festékkel!
Na ebben mi volt a jó???

Lufi!GRATULÁLOK az évfordulóhoz!Kép
Pihenjetek jól!

Sok puszi mindenkinek!!!

Szilvi

Kép
szgoron
 
 


Szilvi:ma a zöldségesnél megláttam a salátát,és mondtam petinek tojásos nokedlit akarok salival!KépDe most nem birja a gyomrom az eceteset,igy még várnom kell kicsit,de egyre gondoltunk!

Ha keddig nincs action,mi is megyünk,de csak este,mert peti 5-ig melózik,de azt mondta a dokim hogy Évi akkor éjszakás lesz.Lehet nem jól tudta?

Csajok, most meg a kókuszos csigát kivánom nagyon!!!!!Mi van már velem?
De a lényeg hogy nagyon süthetnékem van!!(amúgy cukrásznak kellett volna mennem inkább,de későn jöttem rá erreKép)

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pilchard:
Egyre jár az agyunk. Kép Mert én is azt ettem volna, és anyum meg pechjére megkérdezte mit süssön. És az lett!! Küldjek fény postával párat!!!
Amúgy én erősen gondolkodtam rajta most Gyed alatt, hogy elvégzem a cukrász szakot. De aztán nem, mert azért az Eü-t is szeretem. Kép Így lesz asszem a gyógymasszőr szak.

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Üdv!

Blackrose, látom megint regény lett. Kép
Kíváncsi leszek, hogy nálunk mi lesz. Most valahogy olyan mindenvége hangulatot érzek magamban...de azért még nem szeretnék szülni!
Pilchard, hát akkor hajrá sütés. Ma vendégség van nálunk, most tömtem magamba egy szelet tiramisu tortát. Kép
Na megyek átülni a fotelba, mert most nem jó a széken...

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Ez a tojásos nokedli salátával nagyon jó ötlet. Valamikor jövő héten és is csinálok majd.
Nálunk ma rakottkáposzta volt. Csak kicsit sokáig tartott, még elkészült. Utána elmentünk apával cipőt venni (sikerült mindkettőnknek edzőcipőt találni) meg valami kütyüket a számítógéphez. Persze ha már ott voltunk, megnézegettük a hűtőt, mosógépet, tűzhelyt, meg mindenfélét, ami a konyhába kelleni fog. Vagy 2 órát sétáltunk. Mondanom sem kell, mire hazaértünk, duplájára dagadt a bokám, és alig bírtam mozogni. De most már jobban vagyok.
Blackrose, ez a gyógymasszőrség nagyon jó ötlet! Anyud miattKép
Pilchard! Petinek Boldog Névnapot! Aztán tessék este egy forró füdőt vennni, huncutkodni, lehet, hogy holnap már mehettek is szülni.Kép
Lufi: Gratula az évfordulóhoz, reméljük jó időtök lesz.
Ex, jól néz ki a kád.
Ex, Encus: Micsoda ötletek a fiúktól. Bár az igazat megvallva az én párom is próbálkozott, bár nem autóval. Hanem, hogy legyen a fiunk Barna. Micsoda ötlet. Szőke Barna. Szegényt megállás nélkül cikiznék a suliban. Így abban maradtunk, hogy akkor olyan nevet találjunk, ami M betűvel kezdődik, így mindengyőnknek ugyanaz lesz a monogrammja.Kép
További szép estét!
(35+2)

Kép
Kép
szõkemelinda
 
 


Pilchard!
Jobbra fent register. Aztán ha megjelenik a következő oldal, a négyzetbe kell kattintani, aztán megint register. A következő oldalon beírod a neved, jelszót kétszer, e-mail címed is 2x.Image Verification-hez azt, ami mellette a négyzetben van. Aztán a lap alján a complete registration. Utána lehet, hogy megkérdezi, hogy válassz egy fórumot, ahova szívesen írnál, de azt nem kell.
Remélem sikerül.
De azért a szülésre koncentrálj inkább. Ez még ráérKép
Na jó, csak vicceltemKép Sok sikert a regisztrációhoz!

Kép
Kép
szõkemelinda
 
 


Melinda, Szőke Barna. Kép
Én nekem a legjobb, amit láttam, az a Vad Málna volt...mondjuk a Gyáva Farkas is lehet cikis...meg van még pár elrettentő.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Voltunk a koliban meg Anyuéknál is, szóval eltelt hamar a szombat. (Ruzsa Magdi megint jóóó volt Kép )
Van még 1 jóhír is: ma találtunk egy cetlit egy telefonszámmal a szélvédőnkön!!!!!!!
Kiderült, h a tettes már akkor a helyszínen is otthagyott egyet, és valaki lenyúlta, majd megpróbálta felhívni, h fizessen, de szerencsére túl agresszív volt, így gyanús lett a pasinak, h nem mi hívjuk, ezért hagyott egy másikat is... hogy mik vannak!=0 (Amúgy csaveszkámnak két hete van ez a kocsija, és élete első saját autó... hmmm...)
Blackrose, köszi a nyugtatást! Kép A teával kapcsolatban pedig... már a laktoherb filter szagától is rosszul vagyok, remélem, el lehet majd nyomni valamivel az ánizst...

pogacsa
 
 


Sziasztok,

Norwell, köszi a gyógypuszit a fiam nevében, segített Kép Ma már sikerült a városligetben újabb dudort szereznünk Kép
A ctg-t általában a 36.héttől kezdik.

Blackrose, hát igen, egy kicsit megnyugtatóbb hogy lehet ez egy popsi is... Időközben nekem is eszembe jutott, és ezzel nyugtatom magam Kép

Exdeus, TörPetinek is boldog névnapot Kép
Pilchard, a férjuradnak is Kép Valóban él a nyolcnapos szabály, hajrá! Kép

Csibemanó, jobbulást a lánykádnak, csak túl lesz már rajta!

Lufi, boldog évfordulót!

A málnalevél teát már én is iszogatom, én is csak gyógynövény boltban kaptam. Nekem nem szörnyű az íze, bár én minden teát natúr iszok...
Mi is hétfőn megyünk a balcsira Kép remélem szép idő lesz.

Jó éjt,
Doren
37+0

Kép
Kép
doren
 
 


Pogi, ez a sztori nagyon durva! Na, ilyet még nem hallottam. Egyesek tényleg mindent megpróbálnak...
De jó, hogy legalább mégegyszer kirakta a cetlit Kép

Doren

Kép
Kép
doren
 
 


Sziasztok!

Na nem olyan szófogadó a lánykám,mint a mellékelt ábra mutatjaKép
De azért remánykedek hogy ma vagy holnap.....

Pogi:ez tök szuper,hogy hagyott számot!Ilyen fordulatra már nem is gondoltam volna.
Arra meg végképp hogy vki lenyúlja és ilyen bunkó módon próbál pénzt szerezni,csúcs hogy milyen alakok vannak.

Ex:a gyáva farkas az tetszikKépKép
Vizi Pálma?

Szőkemelineda:NAGYON KÖSZI!Sikerült,d ehogy mit megszenvedtem mire rájöttem hogy tudok letölteni is!!UTÁLOM hogy nem tudok angolul,de annyira nem érdekel a nyelv sem,meg nincs is hozzá érzékem sem,a szk.suliban 4 év alatt nem ragadt rám semmi,mint ahogy láttad is,hiszen még ez a regisztrálás sem ment egyedül.

Blacrose:most komolyan mondod hogy kókuszos csigát sütöttek Neked?Nekem meg nem is volt hozzá receptem,csak élesztős de az nem tetszett,igy nem sütöttem,de csorgott érte a nyálam.küldhettél volna valóban.
Na én sütöttem nagyon mutatós csíkos csigát-képet dobok ma),viszont az ize ....hát nem olyan lett mint ahogy én azt elképzeltem!!És rengeteg lett,ki fogja azt megenni???Nem mondom hogy ehetetlen,csak másra számitottam.

Blacrose.amúgy a helyedben jól pofán nyomtam volna a nőt a ctg-nél,mi az hogy nem fekhetsz az oldaladra?idióta!!Én mindig oldalt fekszek,vagy ülök,attól függ hogy kényelmes!

ha ilyen pancser nyomtass neki egy papirt a v.cava szindrómáról,és dugd az orra alá,hogy ezt neki tudnia kéne,de még ha nem is amiatt,akkor is jogod van úgy feküdni ahogy neked jó.

jön ma a barátnőm a 11 hónapos kisfiával pletyózni,úgyhogy majd csak vmikor du,jelentkezem,na persze ha Ameli mégis meggondolná magát akkor irok.
De nagyon jól érzi magát odabenn egyenlőre.
Azt hiszem nekiállok vasalni-még mindig neki se kezdtem,pedig már 3-4 napja irom nektek hogy indulok,hú de ég is a képemen a bőr!!
Hátha ezért nem akar kibújniKép,gondolja végezd csak el szépen a dolgaidat.

Nem vagyok ám amúgy dilis,csak türelmetlen(kos)
Az sosem volt az erősségem!
Amúgy most is itt ugrál ezerrel,tudja aá ma kiscsaj hogy róla van szó.

Na jó,lelövöm magam,mire jövök,irjatok sokat!
Puszi

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pilchard!!

Látom bagolykodsz.
Kép
Majd leírom a receptet. Kép
Na most szépen átmásolom a gépemre a ígért képeket és aztán jövök!!!

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Sziasztok!!

Akkor jöjjön amit megígértem!!

Kép

Egyeske tortája!!(a szám senkit ne tévesszen meg ez egyeske 2. tortája ;) )

Kép

És íme maga egyeske!!

Kép

És a nyuszi csoki

Kép

Abrakadabra add oda a gépet!!

Kép

Na mit csinál egy jó gyerek amikor az anyja, már nagyon pocakos?

Kép

Felmászik a szekrényre és fondorlatosan megeszi a gyomorégésre szánt mandulát. Kép

És akkor a rucik:

Kép

Kép

Kép

A többit nem fotóztam le azok csak body-k meg sima rugik.

No és most megyek eldőlök, mert fáj a pocim teteje az üléstől.

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Üdv!

Blackrose, Tomi Kép Rucik nagyon édik.
Pogi, ez szupi hír! Még jó, hogy a tulaj rájött, hogy valaki át akarja vágni.
Doren, köszike, de TörPeti júniusi Péter-névnapos lesz. Kép Nekünk az az igazi, és akkor van a férjem szülinapja is.
Pilchard, a Te Petidet Isten éltesse (gondolom, Ti akkor most ünneplitek).

Most mosódik a második adag a gépben, de ezt már anyu fogja teregetni, mi megyünk anyóshoz ebédelni...hamarosan indulunk.
Ma még benézek, de holnap max. késő du. leszek, megyünk Ásotthalomra roncsderbire. Kép Remélem, jó idő lesz.

Ági (35+0) - ja, úgy döntöttem, hogy nekikezdek a málnalevél teának. Ártani csak nem fog!

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Pilchard!
Isten éltesse apát a névnapja alkalmából! Ja, és tényleg azt szokták mondani, hogy az ajándékot 8 nappal az ünnepnap előtt és után is át lehet még adni...Kép
Amelicica! Még van egy hét, és pont időben érkezel!Kép
Kép

Black!
Nagyon édesek ezek a rucik... A tortát nem akarod elküldeni nekem?Kép Dokival kapcsolatban: sajna nem én választhatom meg, kihez megyek, amikor uh van, gondolom, úgy műxik, hogy aki épp soros aznap, az van benn az uh-kon. Pechem volt...
Tomi tényleg kisfőnök! Nagyon jó a szekrényremászós kép!Kép

Doren!
Azt hiszem, a fiús anyukák egy idő után megedződnek...Kép Anyósom mesélte, hogy páromat valamikor 8-9 évesen megharapta a kutya, összevarrták. Aztán rá kb. két hétre meg eltörött a keze, benn is fogták a kórházban, úgyhogy a sebésznek csak fel kellett menni az osztályra, hogy a kutyaharapásos sebből kiszedje a varratokat...Kép

Pogi!
Egyik szemem sír, a másik meg nevet... Eszméletlen, hogy mikre nem képesek az emberek a pénzért!!! Azért nagyon örülök, hogy legalább egy kicsit jobban jöttök ki a dologból.

Pilchard!
Megsütöttem ám a sajtos csigut. De én ÖKÖR, nem is tudom, milyen apropóból sütőpapírra tettem az első adagot... Na, gondolhatod, rá is ragadt szépen, úgyhogy kapargathattam le az aljáról... Először marha mérges voltam, aztán meg már csak röhögtem magamon, hogy úgy látszik, a terhesség előrehaladtával már hülyülök is. Soha nem szoktam a sajtos sütik alá papírt tenni, mert TUDOM, hogy ráragad...Kép Na, mindegy, a második már jó lett! Amúgy isteni finom!!!Kép

No, most megyek megszárítani a hajam, mert turbánnal a fejemen ülök itt.Kép Aztán fini ebéd (borsos tokány nyamiiiiKép)!!!

Pusszantás mindenkinek!

Sziasztok

Norwell+Kende baba (32+3)

Kép
Kép
norwell
 
 


Jaj, Ex!!!!
Gratulálok a kerek 35-höz!!!KépKép

Norwell+Kende baba

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

Van termés bővenKép

Blackrose
Ctg-s sztory: nem semmi, hogy egyesek mit képzelnek, azt hiszik, mert ők ülnek a "túloldalon", akkor már mindent megszabhatnak, a jogaidat meg eltiporják.
Anyud: hát no comment
Nagyon jók a rucik. A hugom is turizott a Rékának, majd délután hozzák anyuék. A fiacskád meg nem semmi, kb. mint a lányom, csak idősebb és kukacos kiadásbanKépKépKép

Pogi
Hogy mik vannak. Nem semmi tuskó aki lelopta a telcsiszámot, még jó, hogy a pasi ráérzett, hogy nem az a nyerő.

Pilchard
Csajod tényleg jól érzi magát odabentKép Tényleg próbáld ki a melegfürdőt, hancur..stb. Anno a lányommal mikor terhes voltam a másik topikban páran a ricinusra esküdtek, de volt akinek az sem használtKép

Melinda
Jó humora van a párodnak névválasztás ügyben. Sajnos vannak olyanok, akik nem érzik át a helyzetet és olyan elképesztő neveket adnak a gyereknek.

Doren
Dudor: ti is gyűjtögetitek? Nekünk még a házból sem kell kimozdulni ahhoz hogy legyen, mindig alakít valamit a csaj. De ma még szobafogságra van ítélve, igaz tegnap már nem volt lázas, de nem kisértem a sorsot, meg itt hűvös is van, látszik a leheletem kint, hihetetlen, hogy egyik nap még szétizzad az ember segge, utána meg majdnem befagy...KépKépKép

Szilvi
Szerintem ez tök természetes, hogy félsz egy kicsit a szülésről. Ezzel szerintem mindenki így van, nincs két egyforma szülés.

Na megyek pihizek, nemsokára jönnek anyumék vigyázni a Rékára, mi meg megyünk a férjemmel anyósékhoz szülinapozni, utána meg a keresztfiamhoz szintén szülinapozni. TEgnap rákérdeztem a dokira, hogy lehet-e közösségbe vinni a Rékát, de egyelőre még tartózkodni kell tőle, szóval így ő most itthon marad.

Üdv:
Csibemanó
csibemanó
 
 


Sziasztok!!

Köszi mindenkinek a Tomi és Adél ruci dicséretet!!

Exdeus:
Ja én már csak ilyen kis regény író vagyok. Kép

Melinda:
Háááát remélem össze is jön. Mert most márciusban indult egy tanfolyás ami jó lett volna helyrajzilga nekem, meg anyagilag is, csak Adél miatt nem mertem bevállalni. Remélem összel is indul valami, mert akkor már jó lenne neki állni.

Pogi:
Akkor nem is annak irgum burgum főleg aki megnyomta a kocsit, hanem aki elvitte a cetlit. A kis élelmes, de akkor ő tuti látta is az esetet. Ejnye bejnye!!!

Pilchard:
Közbe anyum kibökte hogy ez is élesztős recept szóval.... Kép
A CTG s fekvésről csak annyit, hogy pénteken mondtam neki, de kiderült hogy nem lehet leereszteni annak a vizsgáló ágynak a támláját így kénytelen voltam rá jönni, hogy oldalt még rosszabb, mert úgy valóban kitörik a derekam. Kép
Ja és az tegnap lemaradt, hogy BOLDOG NÉVNAPOT Petinek!!!

Norwell:
A torta sajna már elfogyott.
Itt úgy van, hogy minden nap más van az UH-ba vagyis 3-4 doki váltja egymást és lehet tudni, hogy adott napon ki van.

Csibemanó:
Amúgy Tomi amire csak lehet felmászik. Anyuéknál a falvédőre is felmászik, hogy elérje a konnektort, és bedugja a kislámpát. Ne tudd meg egy kézzel kapaszkodik a másikkal meg szúrja be a dugaszt. És aztán diadal ittasan lemászik. Szóval ő aztán mondhatja most jöttem a falvédőről. Kép

Naaaa most már a nagy szép új ágyába aludt Tomi, eddig tetszik neki Kép
Most meg az apjával baba képeket nézeget.... mostanában ez a heppje, hogy keressünk babát. Kép

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen nem jelentkeztem, de azért hellyel-közzel nyomon követtem az írásaitokat.
Április 16-án, Húsvét vasárnap 13 órakor megszületett az én gyönyörű szép kislányom, Lili Izabell. A vártnál kicsit korábban, a 37.héten, de minden rendben van vele, 3080 grammal és 49 cm-rel született. Már itthon vagyunk, de vissza kell járnunk vérvételekre a kórházba, mert nem akar elmúlni a sárgasága.
Megpróbálok feltenni róla egy képet.

Puszi mindenkinek
caroline
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?