Új privát üzeneted érkezett!

Üdv!
Norwell, nem iszok előre a medve bőrére, de jó, hogy találtatok új autót!
Juca, ha te írtad a bögréset, akkor a tiédet csinálom majd meg. Kép Egyébként a liszt alapból púposan marad a pohárban, amire ugye a cukor nem képes... Kép
Blackrose, azért csak óvatosan...igaz, én ma ablakot pucoltam és mostam, de jól esett. Csináltam helyet a tiszta babaruciknak, kerestem vállfát a szárításhoz, tehát már csak mosni kell. Kép És találtam magamnak "kórházi fésűt". Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


sziasztok!

Sajnos behalt a gépem,és mivel itt az ünnep igy csak kedden lehet belőle vmiKép
A laptopon tudok ugyan olvasni,de irni nem igazán,mert nem tudok abszolúte ülni.Most fekve próbálkozom de már nekem nem megy sehogyse,de lehet megkérem petit irja amit mondok.
Most nem kinlódom itt tovább,a lényeg hogy ha nem is láttok de vagyok és jövök!!

Jó húsvétot mindenkinek,olyat amilyet kiván(sok-kevés locsoló,nyugalom,pihi,jó idő,sok finom kaja,stb..)
puszi

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pilchard, a gépednek mielőbbi gyógyulást!
Sajna, én nem tudnám ilyenre rávenni a férjemet, ill. igen, csak előbb idegelném magam fel...
Ugyanis ő csak pötyög, míg én írok, tehát szegény pára mire leír egy szót, én addigra már a mondat végénél tartanék. Kép

Szép napokat mindenkinek!

Ági és TörPeti

Ági és
KépKép
exdeus
 
 

 
 

Sziasztok!

Norwell, nagyon édi az a babás kép! Kép

Na fodrász megvolt, ha sikerül rávenni Ákost egy fotóra, akkor majd rakok is fel! Kicsit fura, mert magamhoz képest elég rövid lett a hajam, meg világosabb is, de teccik! Kép

Összeraktuk a tegnap vett szekrényt, bele is rámoltunk, annyira jó!!! Még pár doboz eltűnhetett a gyerekszobából Kép.

Na készüljetek Húsvétra! Puszi mindenkinek!

Pogi

pogacsa
 
 


Üdv!
Közérdekű közlemény: vannak iwiwes meghívók! Kép Aki be akar kerülni, szóljon!
Pusza.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Egyedül maradtam. A párom elment anyosómmal, meg a gyerekkel Soltra. Én nem akartam menni, mert nincs kedvem az autóban ülni, ráadásul, ha én ott vagyok akkor a lányom csak engem nyúz. Így talán tudok egy kicsit pihenni, meg takarítgatni, de csak óvatosan, mert valahogy nem jó ez nekem mostanában. Sokat keményedek. Voltam dokinál. Az UH-n minden OK. Már fejfekvés a lelkem. Csinált róla egy képet, kicsit olyan mint az UFOk, de feltenni most nem tudom. Most láttam a terheléses cukromat, amire a doki azt mondta, hogy teljesen jó én azt hittem, hogy ez az érték már magas. 6.7 lett a 2 órás. Ez jónak móndható? Mit tudtok erről?
Már közel 1 kg-os.

Ex. A babák körmét, sajnos már nem emlékszem, hogy meddig, de X ideig nem szabad levági. Ezért szoktak kesztyűt, vagy kis zoknit ráhúzni a kezükre. A lányom nem karmolászta magát, ezért nem volt rá szükség, de ez baba függő.

Encus, szerintem nagyon ritka az ilyen, hogy egy férfienk a gyerekeit másik anya neveli. A férfiak szerintem sokkal jobban tolerjálják ezt, de büszke lehetsz magadra. Kép

Pogi, meg mindenkinek. Szerintem a szülés után nagyon furcsa lesz, hogy nincs pocid. Addig veled foglalkozott mindenki, attól kezdve meg ugye a baba lesz a főszereplő. Nagyon nagy változás, nehéz átállni. Ráadásul hírtelen vége lesz a "szabadságnak" és onnantól csak a gyerekednek élsz, szóval ezeket fel kell majd dolgozni. Én. pl. attól borultam ki, hogy mivel pici volt a babám, azt gondoltam, hogy egy darabig bent leszünk, és hirtelen egyik pillanatról a másikra hazaengedtek minket. Addig ha kellett segítettek a csecsemősök, állandóan vizsgálták az orvosok. Hirtelen otthon minden üresnek tűnt, úgy éreztem, teljesen magamra maradtam. Anyukékat majdnem elküdtem a francba, sőőt, mert olyan idegállapotban voltam. Aztán másnap elküldtem a páromat dolgozni, hogy majd én itt kettesben a babával magamhoz térek, és szerencsére sikerült is. De szegény anyumék azt hitték, hogy totál bekattantam.


Nemesfém birtokosokat nagyon sajnálom. Nálunk a páromnak van, nekem csak belső csomók, amik néha véreznek, de nem fájnak. Kitartást. Kép

Petra, nemtom üdvözöltelek-e már, de most akkor helló. Nagyon szép pocid van és milyen karcsú vagy, én meg irigy. Kép

Na lelövöm magam, megyek kicsit puceválni.

MINDENKINEK KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPET KÍVÁNOK!

EDIT

Kép
Kép
kanyin
 
 


Sziasztok!!

Mi most megyünk a Nagy Családi Húsvéti Ebédre, így nem leszek ma. Tegnap este összejöttünk barátékkal és szalonnát sütöttünk a kertben. Nagyon jó volt, már nagyon kívántam. Remélem itt mindenki legalább olyan jól van, mint én.

puszik

Ja! És élményekben és kalóriákban gazdag nyuszit mindenkinek!!Kép

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Kellemes Húsvétot mindenkinek!

Tegnap kinnt voltunk a nyaralóba, egész nap feküdtem a nyugágyon és napoztam a férjem pedig mint egy hős nyírta a füvet, a gyerekem pedig 3 órán keresztül aludt.

Szerintem a kisbaba körmét már a kórházban le lehet vágni csak nem kell nagydobra verni. ( persze nagyon óvatosan kell csinálni, ez második babánál már könnyebben megy.

Kisvirág!

Nagyon örülök, hogy sikerült a viszga tudom milyen érzés.Gratulálok!

Ex!
Ügyi vagy, hogy megsütötted a sütit.

Pogi!
Láttad tegnap Ruzsa Magdit a megasztárba?

Pilchard!
Én is elég sírós vagyok mostanában pedig nem jellemző.Gondolom közeleg az idő....

Kép

Kép
katus73
 
 


Sziasztok!!!

Kisvirág!!!Sajnálom ezt a popós bajt!!Remélem rendbe jön,nekem visszamegy magától!

Exdeus!!!Örülök,hogy ízlett a sütike!Ügyes vagy!
Azért ezt is el lehet rontani!
NEKEM nincs meghívóm,tudsz küldeni?Sanyinak kéne már nagyon!Még a babaszobán is hírdetem magam!KépNem úgy!Kép
De jó lenne!!!

Pilchard!Gyógyi a gépnek!Neked meg pihi és nyugi!Kép

Pogi!Biztosan szupi a szekrény!gyorsan alakúltok!KépÍgy tovább!

Petra!Én is leíram a sütike recepteket!
Szupi a pocikád!!!Kép

Juca!Megcsináltam a kókuszos sütit!!!Király!Sikeres volt!!!

Ez itt a Recept Klub!!!Kép

MINDENKINEK SZÉP ÉS KELLEMES HÚSVÉTOT KÍVÁNUNK!!!

Szilvi+Sanyi+picúr Kép

Kép
szgoron
 
 


Ex!Ha van meghívó,ide küld már légyszíves!
shajas@freemail.hu
Nagyon köszönöm!!!
Sok pusza!

Kép
szgoron
 
 


Sziasztok!!!

Pár napos babanet-megvonás után ma délelőtt végigolvastam a terméseket. Viszont úgy néz ki, hogy írni már nem maradt időm, mert megyek át anyáékhoz ebédre. A húsvét mellett összevont névnapot és szülinapot is tartunk.

Holnap reggel megyek a kórházba a dokimhoz, megint lesz fájásvizsgálat meg uh. is, így majd azután beszámolok. Már várom nagyon, rég láttam Julcsikát. Kép Érezni viszont annál gyakrabban! Már elneveztem dudorbajnoknak, akkorákat tud produkálni az oldalamra. És néha még aludni sem hagy, meg ha olyan kaját eszem, ami neki nem tetszik, azt szinte kirúgja belőlem. Ma éjjel is arra keltem, hogy ki kell dobnom a vacsit, mert nem fér el bennem. Szerencsére ilyen eddig csak kétszer volt, és most már megpróbálok odafigyelni, hogy vascira csak keveset egyek.

Szerencsére egész jó időnk volt itt Félegyházán, tegnap délután még egy kirándulást is beiktattunk, elmentünk Csongrádra megnézni a Tiszát. Csináltunk képeket, majd ha előhívatom és bescannelem, akkor teszek fel belőle, nem semmi látvány volt a hatalmas víz! Ja, és én vezettem, pedig már azt hittem, hogy nem férek be a kormánytól, de még épp hogy. Kép

A hajam csak magamhoz képest lett rövid, meg elég világos is. 4 órát dekkoltam a fodrásznál, mire végzett, vágott, melírozott, majd színezett, nagyon tutkós lett, csak én már a halálomon voltam... A végén még azt is megkérdezte, hogy berakja, vagy csak szárítsuk, mire én legszívesebben vizes hajjal hazarohantam volna. Még szerencse, hogy az eredmény nagyon bejött mindenkinek. Tök odavannak a színétől, nagyon hasonlít az eredetihez.

Jelentem, már szinte az összes babacuccom megvan! Kép Tök megnyugtató! A héten áthurcoltunk mindent tesómtól, a kiságytól kezdve a hordozón meg babakocsin át az összes ruciig. 2 éves korig van ruhánk, egy napig csak azt válogattam, az újszülöttre valókat meg jövő héten kimossuk.

Ex, nagyon aranyos az uh kép, és szerintem nem is olyan morci! Kép

Pogi, Csandy babája még inkubátorban van, és szerintem még most is csak egy kiló körül lehet a súlya, így nem hiszem, hogy tenne fel képet...

Pilchard, nagyon jópofa lett a pocakkép összeállítás! Kép

Kisvirág, hatalmas gratula a nyelvvizsgához! Kép

Bocsi, hogy most csak ennyi hozzáfűzni valóra futotta, de már rohannom kell! Még a végén nem marad nekem az ebédből, ami most különösen kihagyhatatlan, anya rántott barit csinált! Nyami! Kép
Jó zabbantást Mindenkinek, szerintem az ünnepek idejére még a diétázók is lazíthatnak egy picit!

Puszi, Gombi

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Üdv!
Szilvi, meghívó megy!
Edit, nekünk a felkészítőn csak annyit mondott a védőnő, hogy a kórházban nem vágják le (ezért nem árt a kesztyű), de otthon azonnal nekiállhatunk (persze, ha érzünk hozzá affinitást Kép ).
Andi, hogyhogy ilyen kicsi még Csandyék babája? Ha jól emlékszem, valamikor a 31. hét táján szült, nem? Mert már akkor többnek kellett volna hogy legyen (kb. 1,3-1,5 kg), és azóta csak nőni...vagy rosszul gondolom?

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

örömmel jelentem meggyógyult a gépem!!!Peti nem nyugodott addig amig meg nem csinálta nekemKépKép(nem hiába no ,ez a munkája)

Ex:van még meghivód?Szeretném petit meghivni,de nekem nincsKép
Ha van még ird meg légyszi,és akkor megirom az email cimét.

Norwell:köszi,bóknak veszem.
Autóhoz garatula,és irigykedem.

Blackrose:remélem azért nem idegeltek ki anyósék teljesen!!és tudtál pihenni!

Pogi,Mézgombi:kérünk képet Magatokról!!!

Pogi:veled érzek,és tartok,már kakaügyileg,nekem is úgy kell megszülnöm szinte!!

Kaptam végre aloe gélt,remélem pár nap alatt visszaáll minden a régi kerékvágásba és nem lesznek gyomorpanaszaim.Reménykedem!

Csajok:már többen és többször irtátok hogy nem izlett a kis pocaklakónak vmi kaja.Ezt miből állapitottátok meg?mert nem tudom eldönteni hogy azért rugdos ezerrel mert igen,vagy azért mert nem?Vagy nem is a mozgásra gondoltatok?Lehet kis buta vagyok?

Esik az esőKépKép

Most megyek,átadom petinek a terepet,kersztapásat akar játszani.
még jövök!
puszi

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Üdv!
Pilchard, jöhet az e-mail cím, van még 9 fölös meghívóm (10-et kaptam, ebből egy ment Szilvi párjának). Kép
Én egyelőre csak azt tapasztaltam, hogy ha eszek, akkor mozog... Kép Végül is a kiskönyvben is úgy van a magzatmozgás-megfigyelés, hogy reggeli, ebéd, vacsi után.

Jelentem, most mosódik a harmadik adag a gépben. De most befejeztem egy időre a ruhatiszítást. Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk Anyuéktól! Jó nagy vendégsereglet volt ott, az egyiktől örököltünk egy bébikompot is! Kép

Katus, sajna nem láttam, itt nincs tv-nk Kép gondolom , jó volt!

Ex, hát ez fura, én nem kaptam meghívókat! Kép

Pilchard, íme a kép! :

Kép

puszi, Pogi

_(\_/)_
(='.'=)
(")_(")

pogacsa
 
 


Hello csajszikák!
Képzeljétek, voltunk nyuszizni a maminál, és képzeljétek, család összedobta a pénzt a babkocsira. Meg sem mondom, hogy mennyibe kerül. Kép mondjuk benne van a hordozó is meg az autósülés meg a mózeskosár is. Kép
Szóval töttyó!!! Sütirecepteket köszi mindenkinek. Nekem egyelőre pocsék a sütőm, így nem nagyon tudok sütni, és amíg nincs új konyhám, addig nincs új sütő, mert minden beépített lesz... SZóval... Kép

Na legyetek jók.

Jóccakát mindenkinek

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Sziasztok!

Pizzatészta:
4,5 börgre liszt,
1,5 bögre víz,
0,5 bögre olaj,
só,
2 (7gos) porélesztő (vagy 1 sima, tejben felfuttatva
kevés olvasztott vajtól még finomabb (olvasztva 1/4 bögre)

Van egy gyors sütireceptem is:

30 dkg liszt, 20 dkg porcukor, 1 sütőport össze kell keverni egy tálba. Kivajazott tepsibe a felét beleszórod, rádobálsz 25 dkg túrót, 2 marék magozott meggyet, és reszelt almát (2-3 almából), meg 1 cs. vaníliás cukrot. A liszt másik felét rászóród. 4 tojás fehérjét felvered habnak, hozzáöntesz 1/2 l tejet, amivel összekevered, majd az egész lötyit ráöntöd a lisztre. Eligazgatod a habot a tetején, és 180°-ra előmelegített sütőben addig sütöd, amíg szép barna lesz a teteje.

A Rúzsa Magdit én is láttam tegnap, pedig nem szoktam nézni. Nagyon jó volt. Nem csodálkozom, hogy neki szurkoltok. Kép

Ma mi is kiválogattuk a babaruhákat. Most megy az első adag fehér mosás. Én most megkaptam 1 éves korig a ruhákat, meg május elején kapok még az unokanővéremtől.

Aki szereti, annak holnapra sok locsolót!

Melinda

Kép
Kép
szõkemelinda
 
 


Sziasztok!

Pogi:Nagyon jól nézel ki!szerintem jól áll a szőke!Jól látom hogy szoknya van rajtad?

Encus:családnak piros pont.sok-sok piros pont.

Melinda:én gyakran sütök pizzát petinek,a tésztát is én csinálom,úgyhogy ki fogom próbálni a receptet,már kérdezte is tegnap hogy mikor sütök,hát most ezt a tésztát cdinálom majd.

puszi.

Ex:nagyon köszi!!!!!!!!!!!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pilchard, Kép Neem, az egy sima terhesnaci Kép de azért köszi! Kép

Na ezt a pizzatésztát én is elteszem talonba, majd boldog zabálós korszakomra!!! Kép A sütiknek mégtovább kell majd várniuk, már annyi jó receptem van amit ki kell próbálnom majd! Kép

pogacsa
 
 


Sziasztok,

Exdeus, ha még nem késő, tudnál nekem is meghívót küldeni? Nagyon köszike Kép

Encus, a kórházba a babónak nem kell ruci, csak mikor hazaviszed. Szerintem jó, ha egy kiskesztyűvel felszerelkezel, mert valóban van baba akinek már nagyok a körmei (pl. a hugom babája már a pocakban összekarmolászta magát), de van akinek nem kell Kép

Kisvirág, gratula a nyelvvizsgádhoz, ügyi vagy!

Melinda, mindenképp kipróbálom a pizzát, nekem ez az egyik kedvencem Kép

Petra, szép pocid van!

Norwell, nektek meg gratula az új autóhoz. A férjem is most nézeget magának valamit, mert az övét még januárban sikerült eladnunk...

Pogi, szupi a kép, nagyon jól nézel ki Kép

Hát a diétámnak én is adtam ma! Édesapáméknál tartottuk a nyuszit, és természetesen megcsinálta az elmaradhatatlan beiglit...
Tegnap csak elkészült rólunk is a pocakkép, 35 hetes Kép
Kép

Jó éjt,
Doren

Kép
Kép
doren
 
 


Jó reggelt!

Eddig birtam aludni,bár már forgolódok egy ideje,csak lusta voltam kijönni.
Most meg be akartam kapcsolni a gépemet,hát nem sikerül,mi a fene van már megint vele.

Doren:nagyon jól nézel ki,miért is kell diétáznod?Cukor miatt?

Nekem is tegnap hozott anyós át sütit,ill.úgy nekem hogy a locsolóknak legyen,de a kedvencem az islere,annyira finomra tudja csinálni,hát csorgott a nyálam rendesen,de muszály kitartani,mert igy is szar a gyomrom is,meg wc-ni sem tudok,aztá összeeszek mindent utána meg szidhatom magamat.

Én elméletileg ma lépek a 38.hétbe,közeledek a célvonalhoz!KépKép
Holnap megint megyünk ctg-re.

Most megyek,mert nem túl jó ülni,remélem ha peti felkel megvarázsolja a gépemet."Várom a locsolókat,de ha sokat keményedik a hasam,mert sokat kell ugrálni,akkor nemes egyszerűséggel bezárkozóm,és nem engedek be senkit.

Puszi.Szép napot Mindenkinek!!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Exdeus!!!

Nagyon nagyon szépen köszönöm!!!
Úgy örűlt Sanyi!Nagyon szeretett volna már regisztrálni,de nem volt meghívó!
Amúgy nekem nincs,te hogyan kaptál 10-et?!
Komoly!
Sok puszi

Szilvi

Jelentem,Sanyi a pockómat is meglocsólta!Diló!Kép
Pogi,Doren!Csinik vagytok!Szép a pocikátok!

Kép
szgoron
 
 


Sziasztok!!

Merre jártok??
Csajok olyan hőhullámaim vannka pár napja,most már a 3.ablakot nyitottam ki,mert úgy érzem elolvadok.

még csak 9 óra,de már bűzlök a kölniktől,pedig csak 3-an locsoltak meg eddig.remélem nem is jönnek túl sokan!
Ráadásul a hányinger is kínoz megint...

Pogi:szoknya vagy nadrág mindegy,teccik.jó a szine.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Üdv!
Szilvi, nálunk meg a pocaklakó helyett locsol apuka. Kép
Meghívó: Pilchardnak is írtam, hogy nem tudom, hogyan lett ennyi...
Doren, hova küldjem? Már írtam Pilchardnak, hogy csak este (vagy később) lesz belőle vmi, mert erről a gépről nem sikerül bejelentkezni. Kép
Egyébként szép a pocid!

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Pilchard, én vagyok! Kép
Engem eddig apa és a férjem öntözött meg, de én még nem annyira érzem. Kép Az öcsém nem öntözött, sebaj, nem kap Kindertojit...több marad TörPetinek és a páromnak.
Hőhullám egyelőre elkerül, habár eléggé melegem szokott lenni, de ezután nem jön hidegrázás...egyelőre.
Egyébként megint megy a mosógép...szegény, szerintem elunja az életét...

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Pilchard
Ishler: imádom én is. Hőhullámok szerencsére még elkerülnekKép HányingerKép Bár állítólag a hányinger-hányás és hasmenés is lehet a szülés előjele.

Doren
Na a beiglit is imádom, nagyon jó a pocis kép, csini vagy.

Encus
Nagyon kedves a családod, hogy ilyen szuper meglepivel álltak előKép

Pogi
Jó lett a hajad nagyon!!!

Nálunk szerencsére nem volt sok locsoló, sőt apának meg is tiltottam, én nagyon nem szeretem. Apósom meg a két sógorom volt, aztán kész. Ha rajtam múlna akkor ők sem jönnének, de a Réka végett hajlandó vagyok elviselni.

Nyuszicsomagok nagyon tetszettek a Rékának, még az unokatesók csomagjait is ő akarta begyűjteni, haláli volt.

Mostanában ebéd után mikor alszik a lányom én is ledőltem, aludtam is, de ez sajna nem váltotta ki a késő délután már jelentkező derékfájást. Kicsit el vagyok keseredve, mert hát mi lesz később, ha most 28 hetesen már kínoz. Múltkor lemértem a pocakkörfogatomat 102cm, nektek mennyi? Szombaton elmentünk venni új kismamanacit, mert amit a lányomnál hordtam az vékony és azért nincs még olyan szuper idő, de a legmegdöbbentőbb az volt, hogy épp, hogy összeér, pedig a Rékánál végig fel tudtam azt venni...Kép

Na megyek most is vizszintesbe rakom magamat egy kicsit, aztán jönnek anyuék nemsokára.

Üdv:
Csibemanó
csibemanó
 
 


Üdv!
Pilchard és Doren: meghívók mentek.
(Doren, neked a profilos e-mail címedre küldtem.)

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


NA hello nyuszik Kép

Végre van időm ledögleni a kanapéra írni egy pár sort. Én szerencsére megúsztam a locsolkodást, csak a párom nem tágított, de az ő locsolását beidőzítettem reggeli pancsi utáni párfümözésnek Kép és cak a nakackámra kaptam Kép
Szomszédok meg lettek fenyítve, hogy tavalyi tojást kapnak, ha merénykednek. Csajok nagyon élvezték a tojáshímzést, és egyre ügyesebbek lesznek. Pálmus 8 éves, ő már tök profi, csak a türelme nem az igazi még, de alakul. Apjuk kitalálta, hogy menjünk moziba délután Jégkorszak 2. nézni. Ezzel is megússzuk a maradék nyulazást Kép

Ishler: én nem vagyok oda érte, de a mamámé fenomenális, 2 hét múlva jön, be lesz fogva, hogy csináljon. Kép Addig csináltam túrótortát, sütés nélkül.

Kitartást mindenkinek a mai napra.

Pilchard: miért van nekem az a sanda gyanúm, hogy te már ezen a héten meg fogsz szülni ?!?!?!
No de persze csak ha te is akarod Kép Kép

Puszi mindenkinek

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Sziasztok!

Ex, nekem is tudnál átadni meghívót? Na, jól lecsaptunk itt a meghívóidra! Kép
Csandy babája 800 gr-al született, és múltkor azt írta, hogy 100 gr-ot gyarapodott, ezért gondolom, hogy még mindig elég kicsi lehet...

Engem ma reggel a férjem és apa locsolt ki az ágyból szódásüveggel, de legalább pacsulitól nem bűzlök. Kép

Voltunk reggel a dokinál, volt megint NST meg uh. is. Minden OK, babuci már irányban, fejlődik szépen, fájás még nincs, szombaton megyek megint. A szülésznő megkérdezte, hogy ugye jó mocorgós a babó, gondolom megint hallatszódott.

Pogi, Doren, jók a képek! Kép

Pilchard, sajna az én sérómról nem készült kép, talán ha előhívatjuk a kirándulósakat. Telcsivel meg nem látszik olyan jól, pedig azért most látványosan változott.

Csibemanó, ne paráztass, hogy a hányás már előjel! Én most két éjjel egymás után hánytam! De mindent, tegnap éjjel meg még nagyon ramatyul is voltam, görcsölt a gyomrom, végül az egész hasam fájt már. Mondtam a dokimnak, azt mondta, hogy egyszerre kevesebbet egyek, mert már fent van a méhboltozat, és nyomja a gyomrom.

Kicsit pihizek én is, lefárasztott a vonatozás, ja, mert már ugyibár visszajöttünk Pestre.

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Üdv!
Gombi, már megint nem jön be itt az iwiw, amit boldogulok, átadok neked egyet. Kép
Aztán még küldök egy pár lánynak, szvsz el is fog fogyni. Kép
Egyébként addig "jó", amíg fent van a pocid, ha lejjebb jön, az már ELÕJEL. Kép Igazából nekem még annyira nincs fent, legalábbis a pocimat még meg tudom rendesen tömni...

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


sziasztok! Mi jól elbújtunk a locsolkodók elől, hiszen még szinte senki sem tudja az új címünk! Kép Meg ugye jött anyósom megnézni a lakást, aztán felmentünk mint Anyuékhoz, jó hosszú volt eddig ez a nap...

Én egyre gyakrabban ébredek arra éjjel, h kő kemény a pocakom és nyomja a bordáim Kép Nem a legjobb érzés... Nektek van ilyen? Ja, és este néha teljesen rendszeres, olyan 8 percenként jön Kép gondolom, ilyesmi a jósló fájás...

Ja, voltunk a nagymamáméknál is, ahol megmértem a cukrom fél órával uzsi után (mert épp akkor jártunk ott...) és 4,5 volt!!! Kép

pogacsa
 
 


Gombi, meghívót átadtam. Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Szerencsére nem volt nagy forgalom nálunk,mondjuk el is fáradtam igy is,még el is aludtam du.Nem baj,úgyis akarjuk nézni a gladiátort.
Egyébként mostanában elég jó éjszakáim vannak,lekopogom!

Ex:köszi a meghivót mégegyszer,Peti rá is ugott az iwiwre,és vadászik.
Én nem tudtam belépni a rendszerbe egy hétig,irtam nekik levelet,hogy mi lehet a gond,és azt irták vissza hogy töröljem ki a Cookie-kat,mert lehet az gond.Nos én nem tudom ez mi,de mivel nekem peti kéznél van mint szakember,kitörölte és akkor sikerült.Aztán pár nap múlva meg azt ierta ki mindig hogy a lap nem jelenithető meg,akkor megint kitöröltük és sikerült.De ez csak egy ötlet,esetleg próbáld ki.

Encus:Képén azt mondtam hogy a nyusziig birja ki,aztán jöhet tőlem bármikor.Milyen volt a mozizás?Lányok élvezték?

Pogi:nekem ezt nem éjjel csinálja,hanem amikor ülök,de akkor állandóan.Ezért is nehéz irnom,mert már szinte csak az oldalfekvés jó neki,igaz úgy meg az oldalam zsibbad el mindig.
Nekem viszont egyenlőre foly,fájásaim vannak,szóval mondjuk fáj egy fél órát aztán elmúlik.

Viszont nem értem,de sokkal többet mozog Ameli mint valaha,pedig elvben egyre kisebb a helye:Amikor álltam ,mentem nagyon ritkán éreztem,most meg egyfolytában rugdos.Mondjuk nem baj,jobb mintha számolni kellene a mozgásokat,mert attól tuti ideges lennék hogy miért nem mozdul már.

megyek eszek vmi lightos kajcsit,mert kopog a szemem.
Puszi.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Ex, nagyon köszi! Kép
Hát, még nem is szeretnék semmilyen előjelet! Kép Egy kicsit egyébként nekem úgy tűnik, mintha lentebb lennem a pocim, de az is lehet, hogy csak egyszerűen nagyobb lett. Ma minden kajálásra nagyon kicsit ettem, de még így is mindig úgy éreztem, hogy tök tele vagyok. Talán még az sincs a gyomromra túl jó hatással, hogy Julcsika rugdossa a kis lábikójával.

Pogi, néha én meg úgy érzem, hogy alig kapok levegőt, annyira fent mozog. Meg mostanában a keményedések is fent vannak. Szerintem olyankor odanyomja valamelyik testrészét. Pl. most is, már alig tudok ülni, érzek egy méretes dudort, hol a bal, hol a jobb oldalon, a gyomrom alatt.

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Na hi csajok!

Túl vagyunk a vacsin, csajok ágyban, és lassan én is elteszem magam, mert holnap be kell menjek dolgozni, defejezni a tervet. Ezen a héten valamelyik reggel el kell menjek terheléses cukorra. Kíváncsi vagyok, milyen lesz a cukrom Kép

Kriszta: film nagyon bejött, az első rész családi kedvenc, de a második is imádnivaló volt. Meglesz majd ez is DVD-n, de a moziban nézni más fííling.
Kép

Na puszi, legyetek jók.

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Pilchard, ez annyira izgi, h mindjárt babázhatsz!!! Ugye majd tudósítasz minden stádiumról? Kép Kép Kép

Nekem egy kicsit kezdenek a vészmadarak az agyamra menni, hogy fúúú milyen szar lesz ha megszületik, és állandóan sírni fog és nem fogom tudni, hogy miért... Minek ilyeneket mondani???

pogacsa
 
 


Amúgy anyósom mondta, h van valami családi adókedvezmény várandósoknak, és hogy a bevallásnál kell érvényesíteni.. ti erről tudtok vmit? Mi kell hozzá? Vagy kérdezzem majd meg a dokit?

pogacsa
 
 


Pogácsa

Már nincsen családi adókedvezmény. Tavaly volt és a terhesség 13. hetétől, vagyis a 91. naptól lehetett érvényesíteni, utána kell számolni, hogy az még tavalyra esett-e, ha igen, akkor onnantól be lehet az adóbevallásban állítani, hogy hány hónapra vagy jogosult.

Üdv:
Csibemanó
csibemanó
 
 


Sziasztok!

Hétvégén olvastalak benneteket, csak írni nem volt energiám.
Látom mindenkinek nagyjából nyugisan telt a nyúlünnep.
Nálunk sem volt túl nagy jövés-menés, de nem is hiányzott.

Köszi a tippeket a hátsómmal kapcsolatban. Kicsit javult a helyzet, már nem fáj annyira élesen, de még rendesen érzem. Egész hétvégén ápolgattam.

Szombaton elkezdünk összepakolni. Egyenlőre kipakoltunk három monitordoboznyi fősulis cuccot, amire már nem lesz szükségem Kép Szegény apu jól elfáradt. Én csak feküdtem és onnan mondtam mi kell, mi nem.

Holnap megyünk délután orvoshoz. Megnézzük hogy alszik Mogyika Kép

Juca köszi a gratot és a tanácsot Kép

Katus: neked is köszi a gratot Kép

Petra: nagyon helyes pocakod van Kép Kitartást a tanuláshoz.
Ezt a kakaós sütit ismerem. Nagyon jó. Mi ketté szoktuk vágni a piskótát és vagy lekvárral, vagy valamilyen pudingos krémmel töltjük. Imádom.

Norwell: köszi a gratot Kép Édes ez a macis kép. Örülök, hogy lesz új autótok Kép

Pogi: nagyon-nagyon jól áll neked a szőke.
A vészmadarakat tojd le. Ne foglalkozz velük. (majd a madárinfluenza elintézi őket, most Goni voltam Kép )
Én is úgy tudom, mint Csibemanó, hogy idén január 1-től megszűnt a családi adókedvezmény. Te csak akkor kaphatod meg, ha a tavalyi év végéig betöltötte a magzatod a 91 napot. Én pont lecsúsztam róla, mert jan.6-án voltunk 91. naposak. Szerintem számolj utána.

Mézgombi: Köszi a gratot. Irigyellek, hogy már megvan minden a babónak. Nekem még hol van az még...
Szupi, hogy rendben volt a dokinál minden.

Pilchard: az én babám, ha nem kell neki valami kaja akkor kihányatja velem Kép Ú egyre izgibb neked. Már nagyon a célegyenesben vagytok.

Encus: de rendi a család, hogy összedobták a manit a kocsira Kép

Doren: Nagyon helyes képet tettél fel magatokról Kép és köszi a gratulát.

Csibemanó: az én pocakméretem 87 cm és 27+3 vagyok.

Annyi süti receptet kaptunk pár nap alatt, hogy alig várom az új sütőmet, hogy mind kipróbálhassam.

Most megyek és szépen megpancsizok.
Kép

Mindenkinek szép álmokat.
Kisvirág

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!!

Kép most csak gyorsan visszaolvastam!!
Az adókedvezmény úgy tudom hogy most is jár, de csak a magzat után. Mivel azután nem kapod az emelt családit amíg pocak baba. Mert amiatt szüntették meg az adó kedvezményt. szóval kérdezzetek utána.
Mert ahogy én értelmezem akkor jár. Kép de lehet hogy hülye vagyok, akkor bocsesz.
azt tudom, hogy engem lecseszett a pénzügyes, hogy miért nem kértem.

Baba köröm:
Azért nem szabad, neki 2 hetes koráig levágni, mert még nincs teljesen kialakulva(jobban nem tudom körül írni)és köröm ágy gyulladást kaphat,és többet szenved vele,mint ha lekarmolja magát.Kép

Akartam még írni vmit!! de nem jut eszembe.
Majd holnap!! Bááár nem tudom mikor, mert amióta Tominál lekerült a rács az ágyról azóta felkel amikor én.Kép
Meg holnap mennem kell kiíratni magam meg a munkahelyenre kimenni, mert elm. ma már nem voltam GYED-en.Mivel tegnap elmúlt 2 ez a gézengúz.

Jó éjt!!

Blackrose(kerek 36 hét)

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Sziasztok!

Hazajöttem...jó volt nagyon, de azért most még jobb itthonKép

Bejártam a fél országot. Először a 2,5 és 3,5 éves kistesómat "gardiroztam", aztán az ünnepek alatt a sogoromék hét hónapos ikreit. Élveztem nagyon, de hihetetlen hogy néha mennyire elfáradtam...

Az ünnepi kajákkat többnyire csak nézegettem, nem sokat ettem...sütit meg egyáltalán nemKép nem kívántam semmit.

Ha valakinek van valami jól bevált receptje székrekedés ellen, ossza meg velem légyszi!!!! Nekem most volt egy hat napos pause...hááát nem kívánom senkinek! Pedig próbáltam egy pár dolgot: szilvalekvár, gyümilé éhgyomorra, kávé, hashajtó lekvár, zabkorpa joghurba...

Doren, Pogi csinosak vagytokKépKépKép

Kisvirág én is gartulálok a vizsgához, ügyi vagyKép

Mivel már mi is a 26. hétben vagyunk, úgy döntöttünk elkezdjük a rákészülést....rögtön szombaton lesz a bababörze itt Pesten, ott fogunk először körülnézni. A babakocsit Apukám nekünk is beígérteKépKépKépKép

A Manó még mindig tartja magát a kialakult menetrendhez: reggel, délelőtt alszik, délután kezd felélénkülni és este nyolc és tizenegy között dimbítKép Egyébként teljesen befészkelte magát a pocakom bal oldalába, és mindig ott van...lefelé rugdal.....most megérezhette, hogy Róla van szó, mert ficánkolKép Ilyen se volt mégKép

Úgy néz ki szép napos idő leszKép

puszi

zsu 25+4

Kép
zsu11
 
 


jó reggelt.

beugrottalak elolvasni Kép
Most indulok melóba, majd délután írok. bővebben.
szép napot mindenkinek

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Sziasztok!

Doren: Szép a pocid!

Zsu, nekem ami nagyon bejön, az napi 1, súlyos esetben 2 kaukázusi kefír. (Az aktiviának ez a műanyagpalackos változata.) Amúgy ez a székrekedés kismami betegség.

A családi adókedvezményről én azt hallottam, hogy 3 gyerek esetén még mindíg jár, amúgy már nem. De valami jogászt, vagy könyvelőt kéne megkérdezni.

Blackrose: Picurkának boldog szülinapot!

Most már én is kezdem érezni, hogy keményedik, meg fájogat a pocakom. Eddig nekem nem volt ilyen. Tegnap este éreztem először. Kifejezetten rossz volt. Aludni sem nagyon tudtam.Kép

A hétvégén kimostam az összes babaruhát.Kép Szegény mosógép már nyögött a végére. Most meg majd én fogok, mert még ki kell vasalni az összeset.Kép

Kép
Kép
szõkemelinda
 
 


Sziasztok!

Zsu:nekem nincs ötletem,nekem sem használ most semmi.Kép
Pedig én annyi rostot,joghurtot,kefirt eszem.

Pogi:mindenről értesitelek Titeket,igérem.Ha bármilyen action van,és itthon vagyok,még megirom mielőtt elindulunk,ha meg úgy alakul hogy nem leszek gépközelbe,Téged foglak hivni.
de még bárki beelőzhet!
de azért ez izgi,mert most már tényleg nemsokára babaeső lesz.

Vészmadarak.hát igen,ilyenkor mindenki nagyon "okos",meg mindent jobban tud!!Igaz ugyan hogy nincs két egyforma baba,de az ilyeneknek mondhatod!!Én kicsit félek is ,hogy meg fogok sérteni vkit,ha elkezd okoskodni,mert én nem az a tipus vagyok aki magába tartja a dolgokat,sőt!sokszor hamarabb jár a szám,mint az agykerekeim,és ha nekem elkezdenek okoskodni visszaszólok.De remélem nem lesz nagy gondom ebből.Mert én úgy gondolom hogy ha vmit nem tudok ,akkor úgyis megkérdezem,és akkor mondja el hogy mit gondol,de ha vmiről van elképzelésem akkor hadd csináljam ahogy gondolom,mégha nem is az a legjobb ,hadd tapazstaljam meg magamnak.

Képzeljétek,olvastam egy másik topicban,hogy süllyednek a kókuszmatracok a babák alatt.Tökre kiakadtam,ha már ennyi pénzért megveszi az ember,akkor ne sülyedjen meg egy pár hónapos baba alatt.

Nektek van kiságy fölé szerelhető forgóka?Nem igazán találtam olyat eddig ami tetszett vona,és nem tudom hogy milyet vegyünk,zenélőset vagy nem.
Sokan mondták hogy nagyon szerette a kisbabája a zenéjét,csak aztán tönkrement a zene része,és akkor meg meg volt a bébi őrülve,hogy nem hallja.
tudom hogy ezek apróságok ,nem életbevágó kérdések,csak kiváncsi vagyok a véleményetekre.

Melinda:rám is vár egy jó adag vasalnivaló,kitartás Neked!

Megyünk ma a nyirőbe ctg-re,és ha nagyon fitt leszek beszaladunk az auchanba vásárolni,és akkor persze megveszem a szokásos grillcsirke adagomat is.KépKép
Meg a múltkor láttam egy nagyon cuki rugdalózót,Petit rábeszélem hogy vegyük meg,de abból egy számmal nagyobbat fogok venni valószinűleg.De agyon tetszett!!

Puszi.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Mézgombi:
Kép

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Nekünk még szinte nincsenek játékaink... de amíg nagyon picike, sztem nem is nagyon kellenek, meg bízom abban, hogy úgyis azt fogunk kapni ajándékba mindenkitől, majd ha megszülettünk!

pogacsa
 
 


Minden Andreának nagyon boldog névnapot kívánok!

Pogi!
Szerintem neked jár az adókedvezmény mert én kapom (2005. dec 9-én töltöttem a 91. napot)és ha jól emlékszem te 1 nappal vagy lemaradva tőlem. Neked ez havi 3.000.-Ft-ot jelent decembertől amíg a baba meg nem születik. Ha még nem adtad be az adóbevallásodat akkor tudod is érvényesíteni, de jó lenne ha felvennéd a kapcsolatot egy könyvelővel.
Természetesen ez meg fog szűnni ha a baba megszületik és akkor majd helyébe lép a csakládi pótlék ami beked 11.000.-Ft lesz havonta.

Nagyon jól áll a szőke haj, nekem is az volt 15 évig de én meg most visszafestettem barnára.

Pilchard!
Neked aztán tényleg nincs sok hátra.

Doren!
Jól nézel ki te is nagyon vékony vagy.

Elkezdtem a babruhák rendezgetését egyenlőre még csak válogatom őket.
Kb. 2 hét múlva megyünk új bútort venni a gyerekszobába és majd akkor pakolom be a ruhákat ha meglesznek a szekrények.
Veszek egy relax fotelt is amiben majd szoptatni tudom Pannát.( Tecsóba volt leértékelve talán 8.000.-Ft )

Ja és 2 hét múlva szétverik a fürdőszobánkat teljes felújítás lesz.

Kókuszmatrac. én azt is olvastam róla hogy igazán szellőzik és ezért benedvesedik és tartom magam a hagyományos kemény szivacshoz.

Na puszi megyek megetetem kata lányomat mert ma még nem ment oviba.

Kép

Kép
katus73
 
 


Katus, KÖSZI!!! Mindenképp írok a "főnöknek", h kérdezze meg a könyvelőt! Kép

pogacsa
 
 


Sziasztok csajok!

Kriszta: nagyon izgulok már miattad, de azért remélem, hogy babó megvárja amíg lejár az ideje és akkor jön, habár amint írod egyre nehezebb neked is. Kitartás, kislány, tuti megéri az élmény. Kép Kép Kép Én még olyan messze érzem azt a három hónapot, ugyanakkor meg olyan kevés ha meg akarom csinálni mindazt amit terveztem.

Pogi: adóügyben sajnos nem tudok nyilatkozni, mert nekünk 3 gyerek van és jár, de a párom kapja mert én minimálbérre vagyok bejelentve. Kép

Most megyek és befejezem a paprikás csirkét. Csajok alszanak, párom dógzik én meg ha kész vagyok ki fogok feküdni a kertbe olvasni Kép SZIESZTA!!!! Kép

Pusza mindenkinek

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Írtam a minap, hogy nem jó a sütőm, így ezt a csodát kevertem ki tegnap este. Ma nagy sikert aratott, mint mindig Kép

250 dkg RAMA margarint 30 dkg porcukorral 5 tojás sárgájával 1 cs. vanilia cukorral jól kikeverünk.
Belekeverünk 50 dkg tehéntúrót.
5 teáskanál (1 csomag) zselatint 1 dl vízzel elkeverünk, majd azonnal hozzáadunk 2 d. forró tejet.Ha kihűlt a kikevert masszához adom.
Az egészet jól összekeverem, kivajazott tortaformába teszem, majd 1 órára hűtőbe teszem.
1 csomag gyümölcskocsonyát 3 dl vízzel elkeverek, 10 percig állni hagyom (amíg szobahőmérsékletű nem lesz), majd a torta tetejére öntöm amire gyümölcsdarabokat teszünk.

Jó étvágyat!

Pusz

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?