Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok,

Mesi,

Tudom nem vígasztal, de gondolj arra, hogy az egy hónap szünet arra jó lesz, hogy szervezeted felkészüljön a Babára, és egészségesen fogtok belevágni!!!

Koda,

NAgyon sajnálom, de ahogy MEsi írta: NE add fel, nem szabad elkeseredni, meríts mindenből erőt, ami örömöt okoz:pl párod, barátok, szép napsütéses idő,stb..

Szorítok nagyon Lányok NEktek, és én is kívánok Mindenkinel Áldott Húvéti Ünnepeket!

F.

Ma csak 13.00-ig dolgozunk, szóval legközelebb kedden találkozunk! Bár már van otthon internet, de nem akarom a gépem hazacipelni erre a 7végére, de alkalmanként hazaviszem, és akkor tudok 7végén is írni!Kép

Zita
KépKép
fidoli
 
 


Mesikém, el tudnád kérni az elérhetőségét? Számlára már nem igazán lesz szükségünk... hátha így még jó árat is kapnánk.

Még egyszer köszike!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!
Megjöttem a nagy rohangáláásból!

Magamról annyit, hogy nem lettem okosabb a háziorvosomnál. Szépen elolvasta a leletet, megemlítette, hogy megvizsgálták a nagyereket is a nagyakom meg a nyirokcsomókat is. (ezt én is el tudtam olsni....) meg hogy van 2 cisztám. (ezt is el tudtam olvasni...) Ezekívül semmit de semmit nem mondott, hanem kezembe nyomta a beutalót az endokrinológiára. Elrohantam oda is. Sikerült időpontot szereznem, de csak 1 hónap!!!!!! múlva. Na akkor majdnem elsírtam magam az asszisztens nőnek. Nagyon rendes volt, elkérte tőlem a leletet és elolvasta. Azt mondta, ez nem vészes, ami a leletben van. Azt mondta akkor van nagyobb baj, ha a vérvétel eredménye, a TSH pajzsmirigyhormon eredménye nem jó. Rendes volt, mert felajánlotta, ha az eredmény nem jó, hívjam fel őket és kerítenek egy hamarabbi időpontot. Nagyon bízok benne, hogy ez a labor legalább jó lesz......

Mesikém!
Én eddig is tudtam, hogy nagyon rossz, amin keresztül kell menned, de most aztán teljesen el tudom képzelni. Pedig még a kezemben sincsenek a hormoneredmények. Én már most is olyan rosszul vagyok az idegeskedéstől. Majdnem elhánytam magam az izgalomtól. És akkor a petefék cisztámról nem is tudom, hogy mi van......
És hogy göb vagy ciszta -e? Ez volt a papíron, hogy "cysta". De persze a ciszta is egy göb forma. na jól elmondtam...
Igazából nincs semmi tünetem, talán csak az, hogy gombóc van a torkomban kb. 2 hete. De azt mondta a háziorvos, hogy ezt a tünetet nem a ciszták okozzák! (szerintem az ideg az oka, ami az elmúlt hónapban ért a kivizsgálások miatt meg Marci baja miatt). Igazából csak miattad kértem a kivizsgálást, mert mondta, hogy nem árt megnézetni.

Titi!
Bocsim akkor én emlékeztem rosszul! Persze, jó a jövőhét isKép

Rimar!
Akkor elküldöm én azt a dobozt, ne bonyolítsukKép Megvettem ma a babás dobozra is az anyagot. (ebbe nem kell szerintem osztás!) Nemsokára lefényképezem és felrakom neked megmutatni. Remélem még olvasolKép

GyöngyiKép
nagyon jó pihenést, bár nem tudom, jössz -e még! majd beszámolót kérünk!

Fidoli!
Neked is minden jót, és perzse, hogy nem adom fel! Legalább is megpróbálom!

Ági!
Persze, nagyon szívesen segítek neked dobozt csinálni, így neten kerszetül is! Szólj, ha bármi kérdésed van!

Most eszek valamit, aztán majd még jövök.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

 
 

Ági!
Nem, nem kell varrni a dobozon semmit! csak ragasztani kellKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Titi,
NEkem a sógoromék foglalkoznak ilyen dolgokkal. Mármint mindennel. Gyönyörűen dolgozik személyszerint a sógorom is!!!
Főleg,ha nem kell számla.

Mesi, Koda
Nagyon hamar tessék meggyógyulni és nem mással foglalkozni addig. Ez parancs, meg utasítás, úgyhogy nem ám ellenállni!!!!! És igen sugározzuk felétek az energiát.

Jaj, köszi mindenkinek a dícséretet. Sajnos senkinek nem adom a lánykámat. Apa már így is féltékeny, hogy ennyien látjátok milyen szép. Azt mondta túl sok fiú fog itt születniKépKépKép

Ma front van, így nyűgösebb az átlagnál. Ráadásul alig aludtam, baromságokat álmodtam.

Mindenkinek nagyon kellemes hétvégét és húsvétot. Locsolót nem kívánok, mert én nem szeretem őket. Na, megyek mert megint sirdgálunk

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


ZseppyKép

Parancs, értettem!Kép Ahogy katonáéknál szokás mondani.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jaj, írtam egy csomót, de elszállt!

Koda!
Neked írtam, hogy fel a fejjel, meg ilyesmiket, de már nem tudom pontosan visszaidézni. Nyíregyházán van pm magánrendelés ha érdekel, meg hát tuti jó lesz a hormonértéked, csak én vagyok itt hormonzavaros. A gombócérzés pedig lehet megnagyobbodott pm-től, de reméljük, hogy tényleg csak az izgalomtól van. Mi van a leleteden, mekkora a pm mérete? a jódozott sót azért kerüld, meg az Elevitet is! az is tele van jóddal, inkább Supradint egyél és mellé folsavat!

Az utazóknak, jó pihit, és a baba nélkülieknek jó babásodást!

Ja, és mindenkinek Kellemes Húsvétot!

Kép

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Nem volt jó a net, nem lehetett írni....

MesiKép
A pajzsmirigyem mérete:
Jobb lebeny: 13X16X24 mm
bal lebeny: 12X14X24 mm
isthmus: 3 mm
Nem tudom, hogy ez mekkora.....Neked mekkorák? Gondolom mérték.



Ági ezt üzente:


Szia Koda,
Jaj, de sajnálom, hogy megint találtak nálad cisztát!! Kép Nem is értem, hogy ezek mitől alakulnak ki ?!? Kép Mikor lesz a vérvételnek eredménye, jövőhét péntek??? Drukkolok, hogy minden rendben legyen! Még szerencse, hogy az asszisztensnő normális volt! A háziorvos meg... Inkább nem mondok semmit!
Kép örülök, hogy nem kell varrni!!!!!!!!!

Mesi,
2 hónap??? Az sok... Bár, nem is... Már én 2 hónapja vagyok közetek mindjárt! És ez hamar eltelt! Kép Utána reméljük, hogy hamar lesz babucid! Kép Szerinted a hányás és a hasmenés végig igy fog maradni??? csak mert akkor a végére nem marad majd belőled semmi Kép

EGYIKEN SEM KESEREDHETTEK EL! ITT VAGYUNK VELETEK, ...HA AKARJÁTOK ADDIG ÉN SEM LESZEK BABÁS, CSAK HOGY NE LEGYEN NEKTEK ANNYIRA ROSSZ! (AZTÁN A SORS LEHET HOGY AMUGY IS TESZ RÓLA!)
Azt hiszem annak kell örülnünk, hogy van már egy-egy egészséges gyermekünk! Kép


A szobáról majd küldök képeket, ha egyszer kész lesz............. Kép

Puszi mindenkinek,
Ági

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Tücsök!
Milyen mélre küldhetem a címemet?

Lányok!
Mindenkinek jó hétvégét, Kellemes Ünnepeket!Gyógyulást a betegeknek!Jó babázást és babásodást!
Pihenjetek sokat, és feltöltődve találkozunk a jövő héten!

Ja!Megkaptam a varrónőtől a 3 kismamancit és jelentem: nagyon szuper lett mind a 3!Ajánlom mindenkinek!

sziasztok:rimar
rimar
 
 


Sajna tegnap én sem tudtam jönni, nem volt működött a lap, ma pedig nem volt jó ismételten a netünk.

Pedig úgy szerettem volna még írni tegnap!

Rimar, nagyon örülök, hogy jók lettek a nacik! És hogy vagy?

Bufo, ha elkérnéd az elérhetőségét az illetőnek, azt nagyon megköszönném!

Zseppy, a sógorod is érdekelne mindenféleképpen!

Kérlek lányok, bárki ha tud valakit, írja meg az elérhetőségét, mert tegnap itt volt egy brigád, de azokat is lefújtuk, elég ijesztő benyomást tettek ránk. Kép

Holnap belépek a 12. hétbe!!! Mesi, utána pedig üzletelhetünk végre! Kép

Megyek takarítgatni, még ma megpróbálok jönni, de holnap és hétfőn nem leszünk, megyünk Balcsira.

Koda, bízzunk a legjobbaknak, hátha hamarabb megoldódik ez az egész, mert 1 hónap, az tényleg baromi nagy idő! Kép

Akivel már nem "találkoznék", nagyon kellemes ünnepeket kívánok, és nagyon jó pihenést!

Mesi, szuper a képeslap, jól összeszerkesztetted! Én is imádok ilyenekkel foglalkozni! Kép Legújabb elképzelésem, hogy beiratkozok egy webszerkesztői tanfolyamra. Az előző még mindig az esküvőszervezői volt, és bevallom, az még mindig jobban érdekel.

KépKép
titi_27
 
 


Látom, mindenki el van foglalva, gondolom a családdal! Én is nekilátok most már főzni.

Szép napot mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 


SziasztokKép
Csak beköszöntem, hátha valaki itt vanKép

Ezt csináltam az előbb:
http://www.babanet.hu/album/albumimages/1776/209811.jpg


Ezt meg neked mutatom Rimar, ilyen anyagot vettem a babás dobozraKép
http://www.babanet.hu/album/albumimages/1776/209810.jpg

Remélem valaki azért benéz még ma.

TitiKép
Te mit főzőcskézel?

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Húúú, Koda, ez nagyon jól néz ki! Nagyon ügyi vagy! Én csak rántott húst csináltam, reggel indulunk a nagyihoz, ott fogunk majd húsvéti kajcsikat enni. Legalábbis remélem, mert imádom a sonkát, de még sosem csináltam. Úgyhogy Koda, ez még így hajnalban is felkeltette az érdeklődésem!

Jó éjt mindenkinek, én már valószínűleg csak kedden fogok jönni!

KépKép
titi_27
 
 


Csak gyors bekukk, most jöttük haza Mátészalkáról és ki kéne pakolni.

Rimar:
tucsok13@citromail.hu

KOda!
Most anyunál van a leletem, de holnap este megírom a méreteket. De nekem hasonlónak tűnik a tiédhez. És nekem kézzel tapithatóan megnagyobbodott.

Húúú, lányok, a hasmenésem megmaradt. Félek elindulni itthonról.

Titi!
Alig várom az "üzletelést". Biztosan jók lesznek a rucik. Én most csinálom a webszerkesztői tanfolyamot a PhD mellett. nem tudok a seggemen nyugodtan ülni. Holnap neked is hozom a kőművesek számát.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Na, hazaértünk. Tegnap jó szar idő volt, ma persze süt a nap ezerrel. Kép

Szóval, végül elmondtuk a családnak a nagy hírt, hisz ki tudja, mikor leszünk megint együtt. Olyan fura, szinte nehezemre esett elmondani, nem tudom, talán még mindig félek a csalódástól? Holnapután megyünk a dokihoz, a 12. heti UH-ra, már nagyon várom! A féjrem először fogja látni a picurkát.

Mesi, remélem, minden jól alakult, és nem volt semmi gond, elmúlt a hasmenésed!

Holnap délelőtt jövök, addig is további jó pihit mindenkinek!

Kriszti

KépKép
titi_27
 
 


Jaj, még gyorsan el akartam újságolni nektek valamit.

Képzeljétek, tegnap reggel jön a párom kintről (mielőtt még indultunk volna a Balcsira), hogy: "A ház oldalához sza.t valami nagy állat. Olyan gusztustalan, hogy fogjuk onnan eltakarítani?"

Na, kérdem: "Mi lehet olyan nagy állat, ami idecsinál a zárt kertbe?"

Erre ő: "biztos egy nyuszi volt".

Én kis hülye meg szaladtam ki, hogy nyuszi? Idekakilt? Hát komolyan, bele sem gondoltam, hogy jönne ide be egy igazi nyuszi. Szóval, kimentem, és nem láttam sehol a kakit.

Erre ő: "menj közelebb". Gondolhatjátok, már kavargott a gyomrom! És a ház oldalában megláttam egy könyvet: "Terhességem naplója"! Hát, akkor esett le, hogy a nyuszi hozta! Kép Olyan édes, rögtön a nyakába ugrottam, hogy meglepett! Már nézegettem ezt a könyvecskét, csak nem mertem megvenni magamnak.Kép

KépKép
titi_27
 
 


TitiKép
Ez tényleg nagyon aranyos volt tőleKép Először én is elhittem, hogy odacsinált valami állatkaKép

Én annyit ettem, hogy rá sem merek állni a mérlegre.......

MesiKép
Te hogy vagy? Tudtál enni valamit azért a hasad miatt?

Holnap aztán írjon mindenki!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok,
csak gyors bekukk, aztán megyek aludni, mert hulla vagyok!!

Titi, édes a férjed! Én is azt hittem, hogy valami állat tényleg oda sza*t... Kép

Mesi, ugye a hasmenésed rendbe jött és nem a wc-n töltötted a húsvétot??! Kép

Remélem mindenkinek jól telt az ünnep és az elutazók is épségben hazaértek! Kép

Nekem, 27 napra csökkent a ciklusidőm Kép Ebben a hónapban sem sikerült.. Kép

Jó éjt,
holnap munka...!

Ági
csné
 
 


SZiasztok!

Szerencsésen hazaértünk, csak tegnap akkora volt nálunk nyüzsgés, hogy nem tudtam jönni.
Remélem ma már mindenki itt lesz megint. Kipehenten és üdén.
Mi nagyom jól éreztük magunkat, de majd délután mesélek.
Titi!
Először én is elhittem amit írtál. Nagyon édes az uradtol, hogy így gondol rátok.
Mesi!
Remélem jobban vagy
Ági!
Sajnálom, hogy megjött, de majd ebben a hónapban beleadtok mindent.

Ja a lényeget elfeljtettem leírni. Tegnap mikor hazaértünk, akkor csináltam mégegy tesztet, és az is pozitív lett. Ekkor átmentünk anyosomékhoz, és elmonduk nekik. Igaz utánn gondolkodtam, hogy lehet korai volt, de a REzit is ilyenkor mondtuk el. Este felé meg a szüleim jöttek a nővéremékkel, így nekik is elmondtuk. De mindenkinek a lelkére kötöttem, hogy ne mondják még senkinek, mert még nem biztos, amíg a dokinál nem voltam.
Ígaz azt is mondtam nekik, hogy én még nyárig nem élem bele magam, mert bármi lehet.
Főleg, hogy a Rezi állandóan cipeltetni akarja magát az ő 13 kilójával.
Na rohanok, de délután jövök.
Puszi mindenkinek:GYöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Szép napot mindenkinek! Én álmos vagyok! Kép Éjszaka csak forgolódtam, alig tudtam elaludni! Kép

Ági, úgy sajnálom. Kép De kezdődik egy új hónap, új lehetőségekkel! Lehet, hogy ebben a hónapban nem lehet két babásunk? Kép Nem tudom, most fogjuk fel így ezt a hónapot. Aztán izzítsatok lányok, mert itt a következő hónap, amikor ismét sikerülnie kell valakinek! Kép

Oné, örülök, hogy jól sikerült a hétvége. Fürödtél?
Szerintem így van rendben, hogy a szűk család tudja a nagy hírt, a többieknek meg majd csak később mondjátok el. Tényleg, mikor is mész dokihoz?

Koda, akkor most szombat!!!!!!! Kép De jó, már úgy várom! Majd pontosítsunk, hogy hánykor, és elmegyek érted, aztán együtt be tudunk menni a városba, ha Te is úgy gondolod.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!
Ma csak délig leszek mert délután megyek vizsgázni.

Gyöngyi!
De jó! Én egyébként rögtön elmondtam a családnak, ahogy pozitív lett a teszt, sőt a 6.héten a munkahelyemen is be kellett jelentenem,hogy találjanak utódot.

Sajna a hasmenés megvan, szerintem ez már így is marad, amíg szedem a gyógyszert. Elég kellemetlen, de hát ez van. Viszont érdekes, hogy nem fogyok. Minden kijön belőlem, de nem fogyok. Pedig 2-3 kg-ot ledobhatnék.

Ági!
Sajnálom, hogy megjött, én is holnapra várom. Utána 2 hónap szünet nekünk, de sebaj, legalább elmegyek addig is aerobicozni.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Titi!

Nem mertem fürdeni, mert 36 fokos volt a víz. Amúgy is telt ház volt, és sokan voltak mindig a medencében. De jó volt így is, mert a REzi megszokta, hogy mindig az apjával megy fürdeni. Nem is hiányoztam neki a vízben, és olyan édesek voltak ketten. Majd teszek fel róla képet, ha végre sikerül.
Hogy fogatták a hírt nálatok? Nem sejtették?
Tényleg még nem látszódik nagyon?
Holnap megyek a dokihoz. Már nagyon várom, meg persze tele vagyok izgalommal, és félelemmel, hogy mit fog mondani. Biztos nem alszom jól majd este.
Ja, még annyit, hogy állandóan hányigerem volt a nyaralás alatt. A kajákat meg hol kívántam, hol meg rá se bírtam nézni.

Nem tudjátok Virág merre van? Már nagyon rég írt.

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok,

Remélem mindenkinek jól telt ez a pár nap. Nálunk kicsit másként alakult, mint terveztem. ISzonyú sokat aludtam, amikor meg mentünk volna a Pilisbe többekkel kirándulni (tegnap) éjjel hasmanésem lett, és reggel hánytam is, szóval kihagytuk.Kép Kép NEm tudom mitől, de gyanakszunk a túróra (raffaellot akartam csinálni) és kicsit belenyalakodtam a túrómasszába mielőtt még megszilárdult volna. PEdig ápr. 27 volt lejárata... A férjem viszont nem evett belőle, ezért gondoljuk, hogy a túró volt a bűnösKépDélutánra viszont olyan jól lettem, hogy elmentünk biciklizni, megnéztük az éttermet ahol egy éve az esküvőnk volt. Dunaparti étterem, és látszik,hogy az árvíz milyen károkat okozott, és hogy menniy munka újból helyrehozni, hogy olyan legyen mint régen.

Titi_27,

NAgyon jó fej a férjed, hogy meglepett és hogy ilyen ötletesen Kép Kép

GYöngyi,

MEgértelek, legszívesebben már én is elmondanám a Szülőknek, de már csak egy hét hogy végre elmegyek dokihoz,(még akkor is csak a 7. hétben leszek) és azután megtudhatják végre. Olyan nehéz ezt magunkba tartani!!!Azért vigyázz Magadra, és ne emelgesd olyan sűrűn Rezit...

Ági,

Ne szomorkodj kérlek, ha most nem is sikerült, sikerülni fog jövő hónapban!!!!!

MEsi, Koda

hogy vagytok?? Remélem jobban!!!
Derűs szép napot Mindenkinek !!! Kép Kép Kép


F.

Zita
KépKép
fidoli
 
 


Tücsi!
Kéz és lábtörést! Miből vizsgázol?
A kilókkal én is hadilábon álok, de 1 kg- ot fogytam most(ami persze nem sok), hogy nem bírok rendesen enni.

A többiekkel mi lehet? Miért nem írnak?
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Látom már megszoktátok tőlem, hogy ritkán jövök csak, így nem is nagyon hiányoltok. De nem baj ámKép!
Szóval az esküvői előkészületekkel készen vagyunk. Csütörtöktől szabira megyek, úgyhogy szerintem csak a jövő héten jövök beszámolni, de addig még írok, ha tudok.
A gyógyszerem ma elfogyott, tehát várom a mensit, tuti, majd akkor lesz meg a legjobban mikor az esküvő lesz. Ha megjött akkor kezdem a Clostyt. Jaj lányok annyira bízom a gyógyszerben, remélem ez meghozza a babát. Ez az utolsó reményem.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Szia Anita!
Drukk-drukk a gyógyszerhez! Jó kis nászajándék lenne a baba. Sok boldogságot előre is, meg jó sok táncolást.... Kép Kép Kép

Gyöngyi!
Élelmiszeripari gyártmányfejlesztésből vizsgázom.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


SziasztokKép

De jó, hogy végre itthon vagytok!
Mi itthon voltunk az ünnepeket alatt, kicsit kirándultunk. Marci meg mindenáron menni akart locsolkodni, pedig nálunk nem is divat. De annyira tetszett neki, hogy ajándékokat kapott. Csak azt nem tudta megérteni, hogy a bácsikat miért nem lehet meglocsolniKép

TitiKép
Igen, ez a hétvége, már tudomKép Le is fixáltam itthon az időpontotKép Aranyos vagy, de nem kell értem jönnöd, mert 1 villamosmegálóra lakok a várostól. Gyalog is 10 perci kényelmesenKép Később pontosítunk!

GyöngyiKép
Szuper, hogy megint pozitív lett a tesztKép Nagyon drukkolok holnapra!

FidoliKép
Örülök, hogy te is jobban vagy! Lehet, hogy nem volt rossz a túró, csak nem esett jól a pocakokdnak.
És megvagyok köszi. Most várom a pajzsmirigy vérvétel eredményét. Pénteken lesz kész. Addig ki kell bírnom!

AnitaKép
Tuti jó lesz a gyógyszer! Persze nem szabad elkeseredni, ha rögtön első hónapban nem hoz sikert! 4 hónapot mondanak, mire reálisan teherbe lehet esni ezzel a gyógyszerrel. Hiszen ez sem csodaszer.

Mesi!
Egy kalappal! Majd gyere és mesélj, mi volt a vitsgán!

Most megyek varrogatok tovább.

Most ezt csináltam:

Ez a felső:
http://www.babanet.hu/album/albumimages/1776/210382.jpg

Ez a nadrágja:
http://www.babanet.hu/album/albumimages/1776/210381.jpg

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda, nagyon-nagyon irigyellek a rucik miatt! Nagyon szuperek! Ilyen jó ez a tanfolyam?! Én is akarok járni!!! Igen, pontosítunk még.

Mesi, nagy kalappal... bár, már biztos elmentél. Úgy irigyellek Téged is, hogy van energiád a baba mellett tanulni is! És még a tanfolyam is! Hogy csináld mindezt együtt?

Fidoli, lehet, hogy nem is a túró miatt voltál rosszul, hanem a baba dolgozik odabent. Hasmenésfélém nekem is volt. Most meg már inkább az ellentéte. Kép

Oné, végülis talán jobb is, hogy nem voltál a vízben, főleg, ha annyian voltak. De legalább együtt volt a kis család, és pihentetek is! Drukkolok a holnap miatt.

Én is holnap megyek 12. heti UH-ra! A párom is jön velem, és szeretném is, ha láthatná a picurkát. Jaj, már úgy várom!!! Ha jól tudom, nyaki redőt fog mérni a doki egyedül, ugye?

Anita, de jó, tényleg, szombaton esküvő! Juj, de izgi! Remélem, majd hozol utána fotókat nekünk!

Tényleg, Virággal vajon mi lehet? Nagyon régen nem írt. És Eszterke?

KépKép
titi_27
 
 


sziasztok lányok!jajj ne hari amiért nem jöttem eddig de nem volt energiám irni sem!
nagyon lefoglaltak a gyerekek de nagyon szupi is volt a két gyerekkel!pénteken kirándulni voltunk mind a négyen nagyon élveztük!szombaton sogornöméknél voltunk és nem tudom mi történt biztos jot tett neki hogy megmondtam neki a magamét mert nagyon normális volt!még egy nagy cserepes virágot is kaptam töle amiért vigyáztam a kislányra!mondtam legközelebb ne virágot vegyen hanem hagyja nálam kiscsajt még egy hétreKépja meg elment nekem boltba kinderparadisoért mert csak ott lehet kapni erre nem volt és ö meg három boltba ment de egyikbe se kapott igy hozott négy féle turos sütit(beképzelte hogy terhes vagyok és azért kivánom a turostKép)
mindjárt rakok fel nektek képeket!mert már jo rég ota igérem!

nekem sajnos ez a honap se sikerültKépugyanis érzem jövöhéten jön a mikulás már jelzi a cickom!

mesi kéz és lábtörést a vizsgára!

koda szueperek ezek a ruhák a felsö az még kismamáknak is jo!ugyhogy gyorsan növessz bele pocitKép

titi hát nagyon aranyos a párod elmeséltem anyukámnak is milyen kedves meglepetést csinált neked!

anita már csak pár nap és itt a nagy nap!neked tényleg ez lesz szerintem a nagy nap!hiába a második de mégis most a nagy ő-dnek mondhatod ki az igentKép

jajj oné még mindig nem hiszem el hogy babád lesz nagyon örülök neki!akárhányszor irod elkezdek mosolyogni!végre neked is sikerült!

fidoli szerintem a baboka alkot bennedKép

ági uj honap uj reményKép

bufo,rimar,eszterke és a többiek merre vannak?

jajj képzeljétek nem kaptam meg a melotKép mert most a hapsi mégse vezs fel senkit elment nyaralni és a csaj azt mondta sszerinte nagyon sok pénzt költött igy nincs miböl fizessen uj alkalmazottat!most megpályázok egy másik melot!
baártnömnek mondtam hogy felfogok iratni fog.gátlot a dokival ha végre odaérek mert azt hiszem oné irta hogy lehet az a gond hogy régota nem védekezünk!erre a barátnöm olyan kis aranyos mindenáron babűát akar már nekem felajánlotta az ö fog.gátloját!de hát azt nem merem beszedni!

na mellékelem a képeket

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


kiscsaj: Kép

kisfiam&kiscsaj:Kép

nagyfiam:Kép

húsvétfám:Kép ui:a cserepet én szalvétáztamKépKép

a hajam de nem igazán látszik hogy tök jo élénkKép Kép

multheti kilátás: Kép

husvéti ajándákaim:

képkeret;Kép

váza:Kép

mára ennyiKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Anita,

Már szombaton a nagy nap?!?! Hogy elrepült az idő!!!! Hát sok sikert Nektek, érezzétek nagyon jól MAgatokat, legyen felhőtlenül boldog ez a nap számotokra!
Aztán várjuk a beszámolót Kép)) Kép

Koda,

NAgyon csini rucikat varrsz!!! Írigyellek...Kép Kép Milyen tanfolyamra jársz? Burda? Bocsi nem találtam a levelezésben.

Titi_27

De jó már a 12. heti Uh-d lesz holnap, és milyen nagy dolog, hogy a Férjed is látni fogja a BAbót!!! Ne izgulj, minden Ok lesz. És NEked mik a megérzéseid, hogy milyen nemű lesz a GYerkőc? HA jól tudom fiút szeretnétek, de így is érzed???

MEsi,

Sok sikert a viszgához, hová jársz?

Köszi lányok, amúgy jól vagyok már , de bizony nem is gondoltam volna, hogy a BAbó is okozhatta ezt az egészet... Mivel nem émelygek, csak nagyon ritkán kavarog egy kicsit a gyomrom, de nem napi rendszerességgel...


F.

Zita
KépKép
fidoli
 
 


Virág_22

NAgyon jó a cserép meg a váza meg a képkeret. Milyen kreatív vagy!!! Én az anyósomnak csináltam egyszer szalvéta technikával tea filteres dobozt. Ahhoz képest, hogy elsőre csináltam egész jó lett Kép Kép Kirakta a pocra, innen gondolom.... Kép Kép

Milyen helyes tényleg a Kislány! No meg a FIAD is!!! ÉS jó a hajszíned is, szerintem látszik a képen, hogy élénk!! Kép
Most milyen az idő Nálatok? Itt már nagyon szép tavaszias, süt a nap, de azért néha esik is Kép (

Zita
KépKép
fidoli
 
 


Sziasztok!

Koda!
Nagyon szuperek a rucik. Nekem is varhatnál?

Virág!
Olyan jó, hogy újra itt vagy. A képek szuperek. A fiad már kész legény. A kiscsaj is nagyon aranyos. Nehezen vált meg tőletek? Gondolom azért hiányzik.
Még számomra is hihetetlen a terhesség, de holnap remélem csak jót mond a doki. Már nagyon szeretném, hogy neked is sikerüljön(meg persze mindenkinek). Épp most néztem meg, hogy ti is már milyen régen próbálkoztok. Látot én se adtam fel, pedig már közel jártam hozzá.
Befestettem a hajam emlékszel, mert gondoltam még úgyse jön össze, meg kiadtam egy csomó pénzt hajkúrára (pakolás, olajak, sampon), amiket majd most használnom se szabad.
Remélem a festés nálad is majd jót jelent.
A fogigátlót meddig akarod majd szedni? Most hányadik napnál tartasz?

Fidoli!
Szerintem is a babó okozta a rosszullétet. Gondolom már te is nagyon várod a jövő hetet. Olyan lassan mennek most a napok, órák....

Anita!
Nem felejtettünk el! Már nagyon várjuk a képeket. Hú, már biztos nagy izgalomban vagytok? Az idő is biztos jó lesz. Hányan is lesztek?
Azért még gyere az esküvő előtt! Nehogy eltünj megint?

Mesi!
Várjuk a beszámolót. Mostmár biztos végeztél a vizsgán. Nehéz volt?

Szuper az idő, ugyhogy kimegyünk egy kicsit, de még este benézek.
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Szia GYöngyi!


Drukkolok, hogy holnap minden ok legyen a dokinál!De jó Neked!!!! Igen szinte csak cammognak a percek, órák, napok.... De már nekem is csak egy hét!!!!! Kép Kép Ha minden igaz a férjem is elkísér,mondtam neki, hogy az első uh-nál olyan jó lenne, ha ott tudna lenni!!!! Igazából ekkor fog mindketőnkbe tudatosulni szerintem...MOst még olyan hihetetlen....

Lányok merre vagytok? Titi_27, Mesi, Koda, Ági, Rimar?

Zita
KépKép
fidoli
 
 


Oné! most vagyoka 47.napon!
a fog.gátlot nem tudom mikor fogom kapni ugyanis még mindig nem tudok menni dokihoz és ez igy is marad amig nem lesz melom!amugy csak egy honapra kérném ha megengedné de lehet adna más gyogyszert ami rendbe rakná a hormonokat!de ez még a jövö zenéje!
hát igen mi már több mint 3éve probálkozunk és még mindig nincs baba!én a hajfestésre nem adok!mert ez tök spontán jött csak meguntam a barnát!a másik meg hogy meg fog jönni egy héten belül!
én most ugy vagyok nem stresszelek már a babaprojekten!még mindig szeretném de nem remegek érteKép

a kislány haza se akart menni!azt hazudtuk neki hogy csavarogni megyünk!aztán végül otthon maradt mert várta a kisbarátnöjét!persze hogy hiányzik most furi hogy nem csörtet utánnam senkiKép
anyja meg féltékenykedik!Kép mondja igy ölelt ugy ölelt a kiscsaj amikor boltba voltunk közbe otthon meg csak simán játszott vele!szerintem kiscsaj simán visszajött volna ha az anyja nem mondja neki hogy jön a kisbarátnöje!ez van!

nálunk most süt a nap aztán esik süt esik süt esik!de legalább már nincs ho!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Lányok, ma kicsit lehangolt vagyok, kiderült, hogy egy volt évfolyamtársam meghalt. 27 évesen!!! Kép Pajzsmirigyrákban. Hihetetlen!

Úgyhogy délután ezért is voltam olyan csendben.

Mára búcsúzom, holnap remélhetőleg jobb hangulatban fogok tudni jönni.

Puszi lányok!

KépKép
titi_27
 
 


Halihó! Megjöttem.
Holnap kapjátok a beszámolót, most vacsit kell csinálnom. 5-ös lett.

Titi!
Sajnálom az évfolyamtársadat.

Holnap reggel ismét vérvételre megyek, de utána jövök.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!
Ilyen későn én kezdek?

Ezt sikerült produkálnom:

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Mesi, gratulálok!!! De ügyi vagy!!! És mindezt a gyerkőc mellett! Kép

Juci, biztosan igazad van, már úgy várjuk az estét. Remélem, minden rendben lesz.

Képzeljétek, tegnap beáztunk saját magunktól. A felső szinten (még nincs készen) a fürdőben a vízcsonkok el vannak valami végelzáróval zárva, és az egyik eldurrant, és folyt a víz. Csináltam fotókat is, mindjárt teszek fel. De úgy néz ki, hál' Istennek, ki fog száradni. Pedig ma akartam menni a biztosítóhoz, de így úgysem fizetnek. Kép

KépKép
titi_27
 
 


Fidoli!
A Corvinus Egyetemen (volt Kertészeti és Élelmiszeripari Egyetem) vagyok doktorandusz.

Szóval a lényeg!
Ezt produkáltam ma reggel:
Egyik szemem sír, a másik nevet. De egyenlőre a sírás erősebb.

Kép

Kép

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Micsoda??????????????? Mesikém!!! Ezt nem hiszem el!!!!!!!! Istenem, de boldog vagyok!!!!!!!!

KépKép
titi_27
 
 


De most mi lesz? Úgyis ma mész a dokihoz, csak elmondja, hogy hogyan tovább. Bízzunk benne, hogy semmi gond nem lesz a babával, és makk egészséges lesz! De nem igazán értem. Ha eddig nem sikerült, miért pont most? Hát, igen, erről már beszéltünk, ilyen az élet. Mindig a nem várt pillanatokban.

KépKép
titi_27
 
 


Hát igen, ez most a legrosszabbkor. Túl vagyok az izotópos vizsgálaton, és tele vagyok tömve gyógyszerekkel.

Titi!
Este akkor talizunk. Nekem is jön a férjem, meg Zsotyesz is, így könnyen felismerhetők leszünk.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


De Mesi, nem kellene inkább sztornózni a talit? Azok a rucik jól jönnek majd Neked is! Bízzunk benne, hmmm???

Igen, ezek miatt a gyógyszerek miatt kicsit izgulok. Szegénykém, végig fogod izgulni az egész terhességed, hogy minden rendben van-e. De higyjünk benne, hogy ennek így kellett történnie, és az Élet akarja Nektek ezt a babát!

KépKép
titi_27
 
 


Titi!
Nem kell sztornózni a talit, mert:
1. ha tényleg nem tévedett a teszt
2. ha nem kell elvetetni a babát
3. ha nem vetélek el (mert ennek is magasabb a kockázata)
akkor én dec.29-re leszek kiírva (még 2006 hihihi)!
Így nekem nyáron még nem lesz nagy pocim, ősszel meg mit kezdenék az ujjatlan rucikkal.
Szóval este találkozunk!
Én nem is annyira a gyógyszerek miatt izgulok, inkább az izotópos vizsgálat miatt. Az simán bezavarhatott az osztódásba szerintem.

Csak mi ketten vagyunk talpon?

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Látod, pedig ilyen híred van, és a lányok nincsenek itt.

Rendben, akkor áll az este. Hívlak ha végeztünk!

Jaj, hát igen! Úgy izgulok érted! Este most végül melyik dokihoz mész? Egyáltalán merre tovább? Van elképzelésed?

KépKép
titi_27
 
 


Na, én meg felteszem a fotókat. Már olyan nagy a fenekem is! Kép Mi lesz a 9. hónap végén? Kép A hasam kb ugyanakkora, de ez már nem megy lejjebb! KépKépKép

Kép

Kép

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Jaj, Titi!
Hogy lenne nagy a feneked! Látnád az enyémet!
Zsoltis terhességem szétnyomta az amúgy sem keskeny csípőmet, így aztán nekem tényleg nagy van.
A pocid viszont alakul!

Elég csúnya a beázás!
Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Ma a nőgyogyihoz megyek. Honap meg hívom telcsin a SZent Imrés pajzsmirigy dokit a leletem miatt is, meg megmondom neki a terhességet is.
Május végén azért még elmegyek a Kútvölygibe is az ottani pm dokihoz, neki is megmondom a helyzetet, meg ott legalább aznap megtudom a hormonvizsgálat eredményét.

Nem tudom mit fog mondani ma a doki, remélem nem azt, hogy azonnal el kell vetetni. Azt nem bírnám ki.
De lehet, hogy várni kell még, meglátjuk mit mutat majd az UH, meg szerintem mennem kell megint genetikai vizsgálatra is.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Mesikém, tuti, hogy elküldenek majd mindenféle genetikai vizsgálatra. Amúgy hogy-hogy teszteltél? Késett? Vagy csak olyasfajta női megérzés?

Jól teszed, most már járd végig az egészet. De milyen érdekes, hogy a hormonszinted alacsony is, és mégis teherbe estél. Kis csodababa lesz! Kép Reméljük minden rendben lesz vele!

Tegnap nézegettem a ruháimat... sajnos már most selejteznem kellett. A nadrágjaimat már nem igazán tudom hordani, ezt a pirosat is tegnap vettem fel utoljára, mert a pocimat nagyon szorította. Egyet vettem tavaly, az még jó lesz, csak le kell vágatni a szárát.

KépKép
titi_27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: