Új privát üzeneted érkezett!

annak aki nem ír:

Kép

Kép
diane
 
 


Dia, azért Zsombimanóról is tehetnél képet.....ez így diszkrimináció. Kép

Jövő hét? Nekem szerdától jó, mert kedden még itthon van az uram. Utána összeereszthetjük a gyerkőket. Kép
Ja, parkoló övezet Kép
Ja, és vasárnap lehet, hogy elnézünk Szolnok felé, szóval mi még akár ott is talizhatunk, ha úgy jön ki. Kép

Serfi, hát mi itt a házak között lavírozunk, de általában a végcél mindig a Szt. István park, ott van sok gyerek, virág, meg fa, meg fű, szóval jó kis gyerekhely. Kép A Dunaparton közelítünk, kb. 10 perc.

Kéne gimistali, de ki szervezi meg???? Vagy közösen?

Többiek? Haló-haló!! Kép
Vendég
 


Hi, jövő tavaszra akár meg is szervezhetnénk egy osztálytalálkozót, feltéve ha Bogo nem épp akkor készül szülniKép! Vagy bárki másKép!

Dia, Cinci Panci nagyon édes még mindigKép!Mi most tesóméknál Bp-en Húsvétolunk, hétfőn, a többi nap meg itthon. Fiókzár ide vagy oda....gázKép Ziti 28-ra van kiírva, asszem.

Inkább elmegyünk sétálni, mert mindjárt kikapcsolj a gépet!

puszi

Kép
seriff
 
 

 
 

Sziasztok csajszik!

Csak gyorsan bekukkantok, ma értünk haza Szolnokról.

Mindegyik kép nagyon édes, Bence mekkora már, na és Hanci is, Panci, a kis bögyöském meg mingyá leesik a pelenkázóról. Hívom is a gyámhivatalt...Kép

Kata, ti hova tűntetek? Minden oké? Peti meggyógyult már v. még taknyos?

Serifkém, a film tök szórakoztató, a szerelmed is dögös volt, bár nem az én ízlésemnek való, de jól játszott, és hát a felsőteste se olyan rosszKép. VISZONT ez a Sarah úgy elcseszte az egész movie-t az antitalentumával, egyszerűen nem illett ebbe a filmbe, nem tudtam elhinni neki egy árva szavát sem, "nem jött át", nnna. De nagyon jó karakterszereplők vanak benne, azért érdemes egyszer megnézni, ha lightos szórakozásra vágysz.

Balut tegnap megnyírattam, olyan cuki lett, végre nem áll össze-vissza a haja. Nem mondom, hogy nem üvöltött, de azért jobb volt egy fokkal az előző nyírásnál.
Elkezdett dumálgatni, egy csomó szót mond, a legszebben most azt mondja, hogy "add oda", semmi kérem vagy ilyesmi.KépKép
Ja, és 3. napja, hogy nem cickózott!!!!!!!!!!!!!!De ez szerintem csak a különféle elterelő tényezőknek köszönhető, reggel tuti azzal fog indítani.

Mi hétvégén megyünk Fűzfőre kisuncsitesókhoz szülinapozni, aztán vasárnaptól húsvétolunk. Bali már tudja: a nyu dug toj, szóval ilyenek lesznek.Kép

pusszantás

Kép

Kép
babszy
 
 


Na végre Bogo, már épp vasaláskor gondolkodtam, h megnézem írtál-e, és ha nem hívlak!
Szombatra beterveztük a movie-t, a zuram nem repked az örömtől, dehát ez van....(máskülönben takaríthatunk isKép)
Kérünk képet Baluról! És hova dugja a nyuszi a tojást? És az alvás hogy megy azóta?

Kép
seriff
 
 


Jó reggelt!

Serfi, gyors tanács kellene: tudsz tésztasaláta receptet? Anybody? KépTe mit sütsz húsvétra?

Még annyi: találkoztam Drávucz Orsi anyukájával, és mondta, hogy Orsi is babát vár oktoberre.KépMeg Csík Bea is, ha emlékeztek rá, b-s volt. Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Bogo, mindjárt keresem , volt egy, megnézem. És hívlak!

Kata!???????

Kép
seriff
 
 


Találtam egy Stahl-t.
2-3 adaghoz:
15dkg farfalle/penne-t kifőzöl sós vízben
Amint megfő lecsepegteted és egy salátástálba öntöd, összekevered egy gerecd zúzott fokhagymával és 2 evőkanál olivaolajjal.
15dkg mozarellát és 15dkg koktélparadicsomot apró katonákra vágsz, 8 dkg szárított sonkát(Bolero) apró darabokra tépsz. Ezeket a tésztához kevered és megborsozod. Tálalás előtt jó sok bazsalikomlevelet (apróra vágva) is belekeversz. Ha még felveszi 1-2 ek olivaolaj mehet hozzá.

A másiknál sztem csak a mártás a lényeg:3 kanál ecet 3 kanál olaj só bors+2 gerezd zúzott fokhagyma.

Amit meg nem találtam az vmi mustáros volt.

puszi

Kép
seriff
 
 


tegnapKép
Kép

Kép
seriff
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Serfi, köszi a receptet, meglássuk mi sül ki belőle. Kép
Hanna, a papírzabáló, lassan 1 éves, hihetetlen. Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


KELLEMES HÚSVÉTOLÁST MINDENKINEK!!!!

Kép

Kép
babszy
 
 


Hello csajok!

Mindenki kilocsolkodta,és meglocsoltatta Magát?Kép

Szolnokon megmutattátok a nagy-nagy vizet?Én csak képeken láttam,mert most Bp-en voltunk tesóméknál, de nagyon durvaKép!

Balu szenzációs édes ezzel a séróval! És a cicmicet is csippantja, látom! Oks, motorzoni is tud, ebből nemsokára egykerék lesz!KépNyu dug toj-t megtalálta? Cici?

Eszti, Benyó hogy van? Hihetetlen, és mindjárt 2 hónapos!Jól alszik még mindig?

Dia, Panci és Zsombi hogy bírták a dögönyözést? Mesélj már miket csinálnak!Kép

Kata, volt dodzsemezés vasárnap este? Jól vagy?

Edó, Peti alvás? Cici?Most biztos ezerrel nyomják a házat, ha már ilyen jó idő van(oké, nem ma, itt leszállt a ködKép)

tegnapi képek,merthogy ott végre nagy lépcső van,nem 3 fok,mint itthon a teraszonKép
Kép

Kép

Kép
seriff
 
 


Megint eltűnt mindenki!Kép

Kép
seriff
 
 


Én itt vagyok, csak most jutottam géphez.....a takarítás ugyebár....

Bébik szupcsik, Serif uncsitesó tényleg tiszta tesód! Kép

Merre vót a nyusziünnep?

Mi itthon, de minden nap mentünk valahová, barátokhoz, anyuékhoz, sétálni, kirándulni Zebegénybe (gyönyörű hely), még kocsiban szopi is volt. Kép
Tegnap meg a Holt tiszára mentünk, nagybátyámékhoz, Peti horgászott, mi meg Benyókámmal a napernyő alatt dögledeztünk, ő szunyókált, én meg süttettem magam picit. Kép Nagyon jó idő volt.

A Tisza marha nagy! Durva. Boguskám, nem úszik el a tabáni kégli?

Többiek merre vagytok? Dia, voltatok Szolnokon?
Ancsa, Edó, Kata?????????? Hahóóó!

Bencém még mindig tündi kisgyerek, nem is értem még mindig. Jól alszik, egyszer azért felébred valamikor 3-4-5 körül, aztán megint szunya. És már annyit mosolyog, hogy persze mindenkit levesz a lábáról, nohát és gügyög ezerrel. Édes, megzabálom mindig. A héten meg oltás... Kép

Szép az idő, irány a szabad!

Pussz

Ja, és megtalálta kisfiam az ökleit, legtöbbször tolja be a szájába ezerrel, néha-néha az ujjacskáját is megtalálja, de aktív ujjszopi nincs. Azért lefényképeztük Kép

Kép
Vendég
 


Eszti, de édes BenyóKép És szereti az AnyukájátKép!
Kocsiszopi Kép. Tesód oltja be igaz Bencét?
Megkérdeznéd nekem, h érdemes a meningitis elleni oltást beadatni? és mikor?És a bárányhimlő ellenit mikor (mert arra emlékszem,h érdemes, Katának írtad)?

Itt mondjuk esik az eső, de ha eláll, tűzünk kifeléKép!

Kép
seriff
 
 


Kata, van egy nacim, alkami jellegű, kismama, 1x volt rajtam. Ha esetleg kéredKép!

Kép
seriff
 
 


Helló Csajszik és Tündér gyerekek!!Kép

Mi még mindig Szolnokon. Valahogy könnyen itt ragadunk. De este már megyünk haza.
Jól vagyunk, én kicsit fáradtan. Hiába vagyunk itthon, nem tudom kipihenni magam.
Kisfiam szuper rossz, de olyan édesen mondja. És már mindent, persze ha nincs megilletődve, mert akkor egy kukkot sem.
Ezt most elküldöm aztán még írok, mert tegnap is úgy jártem, h nem tudtam elküldeni, pedig jó sokat írtam...

Kép

Kép
tikata
 
 


Helló Csajszik és Tündér gyerekek!!Kép

Mi még mindig Szolnokon. Valahogy könnyen itt ragadunk. De este már megyünk haza.
Jól vagyunk, én kicsit fáradtan. Hiába vagyunk itthon, nem tudom kipihenni magam.
Kisfiam szuper rossz, de olyan édesen mondja. És már mindent, persze ha nincs megilletődve, mert akkor egy kukkot sem.
Ezt most elküldöm aztán még írok, mert tegnap is úgy jártem, h nem tudtam elküldeni, pedig jó sokat írtam...

Kép

Kép
tikata
 
 


Biztos ami biztosKép

Serfi, köszi, szerintem alkalmi gatyóra nem lesz szükségem a köv 2-3 hónapban. Cuki vagyKép Én már nem akarok venni se semmi ruhát magamnak, van elég, és ha jön a jóidő, elővehetem a ruháimat is ami még Peti után maradtKép
Hétfőn találkoztunk a Diacsaláddal. Gyerekek még mindig édesek nagyon-nagyon. Panni már mindjár mászik előre is, mert hátrafelé már igenKép Peti hordta nekik a csoki tojásokat, de az anyjuk persze nem engedte, h ennyi ember előtt csokit egyenekKép
Tisza tényleg brutál nagy, majd teszek fel otthon képeket róla. De a parkot ott az uszoda előtt még nem mosta el, reméljük nem is fogja. Az nagyon szép.
Csajok, egy hónap múlva találkozunkKép A hasam most úgy érzem nagyon nagy. 2 nap alatt hatalmasat nőtt szerintem. És mivel az orrom állandóan be van dugulva, igen szegényes az oxigén ellátotságom. Na de befejeztem a panasz áradatot.

puszi

Kép

Kép
tikata
 
 


Láttátok, jövőhéttől megint lesz Sz. Tropez!!KépKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Juhhhhééééé! Na mingyá meg is nézem, mikor lesz. Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Figyelem! Már ma is lesz St Tropez! m1 15.00
KépKépKép
Édesek a gyerkőcök. Amikor Panci kinyújtja a nyelvét az nagyon tuti!! Peti meg mikor meglátta Hannát egyből mondta hogy Hanna! Pedig hát olyan sokszor nem is látja. El se hiszem hogy ilyen gyerekek is vannak mint Bence. Tök szuper! Peti egyre jobban dumál egy csomó szót mond, meg egy csomó szónak az elejét Kép
Serif! A fogadószint fogadja az acélszerkezetetKép

Kép
edó75
 
 


Edó, köszi, hogy szóltál. Kép Fogadószint Kép Kép
Mi is elkezdtük nézegetni a házakat és telkeket, de egyelőre csak érdeklődés szintjén. Jövőre talán. Most egyelőre a XVI. kerület, Zugló, vagy Diáék közelében a XIII. izgat. Csak marha drágák a házak, telkek...Na jó, egyelőre még úgysem fenyeget a költözés, de talán egy év múlva belevágunk. Kép

Rakhatnátok képeket a Petikről, Edó, Kata, olyan régen láttam őket!

Dia, Ancsa, merre jártok??

Holnap megyünk egy esküvőre, már úgy várom. Jó lesz nem melegítőben lenni, hanem valami csini ruciban (már ami rám jön ugyebár...). Anyuék fognak a minire vigyázni, de azért haza kell majd jönni megfürdetni, meg kajáltatni természetesen, de 9 után úgyis szunya van már mindig hajnalig, szóval utána azért még tudunk egy kicsit szórakázni.

Nagyon várom a május 20.-át!!! Kép Kép
Vendég
 


Hi, de akkor mi lesz a Jóbarátokkal fél4-kor?Kép Jó-jó vicceltem, persze, h a plázsKép!

Edó,oké,már értem a fogadótKép!Hogy haladtok? Hogy telt a Húsvét?Petinek is volt nyug dug toj?

Eszti, jó mulatást! Ez igen,nem semmi, h így el tudtok menni! (Mi még most májusban semKép) Írigyellek, jó gyerekedért!

Kata, nem akartam eladni Neked a nacitKép, csak gondoltam, ha mentek vhova és hűvösebb leszKép! Du lehet, h megyünk be a városba, itthon vagytok?

Tisza durva, Apukám küld mindig képet, döbbenet.Holnap megy Gy Szgedre, majd ott is lecsekkolja( a látványtúristaKép).

Kép
seriff
 
 


Bocs csajok, hogy eltűntem, de ez nem a mi hetünk. Még egy hete pénteken be akartam nézni többször, de szerintem döglődött a bnet, aztán leléptünk Szolnokra - hát nem mondom, hogy túl jól éreztük magunkat. Jöttünk, mentünk, hogy mindenkinél legyünk, mindenki lássa a piciket, szegények a végére jól lefáradtak. Apámékkal (főleg a Bettivel) volt egy kis nézeteltérés - elkezdődött a beledumálás, okoskodás, jótanács, hogy mit is és hogyan is kellene csinálnom, mi miért nem jó és persze ők a frankót is megmondák. A tököm tele volt. Mindegy. Próbálok tartani (majd) bizonyos szabályokat, általam jónak ítélt elveket, de már most ütközöm. Wazze.
Na és persze hétfőre a Panci betaknyosodott, azóta szívunk, mert hát persze a Zsombi is elkapta - ez asszem elkerülhetetlen. Doki, orrszívás, üvöltés, egész napos nyafi, de valamilyen csoda folytán, az éjszakát simán végigalusszák. Szóval nem volt túl jó, percem nem volt semmire. Az iwiw-ig jutottam csak el a neten, mert e-mailben mindig jelez. De ott is csak konstatálom a dolgokat, meg meghívtam az uram, akit azóta nem lehet levakarniKép. (cukik vagytok, hogy bejelöltétekKép)
Talán most már könnyebb lesz, ugye hétvége és van Bazsa!!! Ki is csábítottam a Kismama börzére holnap - megnézem mi újság van játék fronton, lassan a csörgők ideje is lejár és horror áron mérik ezeket a cuccokat. Esetleg pelus eksön, meg ilyenek. De csak minimál időre, mert még beruccannék az Árkádba is. Anyós jön és megtízóraiztatja őket - már megmutattam hogy kell, talán menni fogKép. Szopcsit meg bepótoljuk utána. Még mindig van tejcsi elég, szóval hepi vagyok - a testem még mindig sertés, ettől már kevésbéKép Mondjuk a Panci most nem hízott - szegénykém alig eszik, inkább csak cicizni akar egész nap.
SerfiKép Már a Zsombi is kutyázik úgy 3 napja. Anniyra édes, hogy beszarás. Hasra még nem fordul, de szerintem tudna. Brutál ereje van, csapkodja a játékokat a járóka aljához - néha faszán fejbecsapja magátKép is, tépi a hajam, vigyorog eszeveszettül, az ágy fölött a zenélőkét már csak rángatja elégedett nyögések közepette. A Panci teper hátra, próbál felülni, de ebből nagy tanya van mindig, ömlik a nyála, vigyorog - kábé ennyi. Hannáról szuperek a képek, alegjobb a lépcsőnél!!! Megint adják a Jóbarátokat?? Hány bőrt lehet lenyúzni még egy sorozatról??? Mondjuk inkább mint a tropéKépKép
EsztiKép Ez a hét nem jött össze, jövő hét??? Az uram persze megint lelép szerdától péntekig!!! A Tisza brutál. Benyó szupi, hogy ilyen jó és hagy titeket is élni az életeteket. Kafi lesz az esküvő. Mi is megyünk 6-án, de szerintem rám semmilyen ruha nem lesz jó... mi a szart veszek fel??? Előtte meg osztálytali 16 év után 29-én. Szörnyűűűűűű!!!!
Katus kispocaklakójának rugdalózását volt szerencsém érezni!!Kép A Peti nagyon törődő volt a bébikkel, ez még jól jöhet!!! És persze szuper dögös ingben volt mint mindig!! Jó utat nektek!!!
PussykámKép A motoros kép a favorit. Jövő hét???
EdóKép, AncsaKép Pussz.
mentem
(csak így zárójelben: a múltkori képeken az elsőn Zsomborunk van...)

ma megkérdezték, hogy ikrek-e a gyermekeimKép

Kép
diane
 
 


Jaj, és persze az ujjszopós Benyó tuti!!!

Kép
diane
 
 


Diácska, eddig is mindent jól csináltál! Bettivel meg nem találkozol olyan gyakran! Ne mérgelődj, itt be-ott ki!Közben meg mosoly!Tudod!
Nem vagy sertés,max dilis-de ezt tudtukKép!
Panci meg lényeg,h nem fogyott(bár én anno azt is, és lám, csak megnőttem, elég nagyra)!Kép
Mi a baj már megint a plázzsal? Mondjuk tegnap épp sétáltunk helyette, de nagyon sajnáltamKép! Anyukámék nemsokára indulnak hozzánk, betérnek egy-két Lidl-be, mert ott van frankó homokozó-ha vanKép! Úgyhogy májusban mindenki hozhatja a lapátot-vödröt, stb! Megoldottam a locsolási kérdést is!
Küldök még egy mailt is!
Asszem mi meg áttérünk vmi up&go-ra,vagy let's go baby pelenkára, mert megbolondulok!Kép

Én is akarok meghívót az iwiw-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na megyek, aztán lepuccantom az ablakot hátul, meg a krumplit,Mini elaludt, persze mert 6kor már kukorékolt!

Kép
seriff
 
 


ja, 2 kávé után pörgök ennyire

Kép
seriff
 
 


Apa, vigyél magaddalKép

Kép
seriff
 
 


Serfi, apa hova utazott??? Klassz kis éjjeli alvósbabája lesz így... Kép

Na, az esküvői szórakozásról annyit, hogy hazajöttünk, letettük a bébicseket, aztán nem mentünk vissza.... Kép Nem volt kedvünk. Borzasztó!
Ráadásul, amikor elmentünk, egész végig a gyerekről beszéltünk, hogy vajon mit csinál....ilyen hülye foglalkozás szülőnek lenni???? Kép Kép

Dia, ne is engedj az elveidből, mégiscsak te vagy velük naphosszat, és különben is. Mindenki nevelgesse a sajátját, úgy ahogy akarja. Kép

Komolyan az első képen Zsombi volt??? Égek...... Kép

Boguska, milyen volt Lator??

Többiek???? Hahóóóóó! Kép

Hétvégi kép a kéthónapos "nagyfiamról". Asszem most már kétség sem fér ahhoz, kire ütött..

Ja, tegnap még Belecskát is megjártuk, egész nap levegőn volt a bébi, tök élvezte! Kép

Én kapucsínót ittam, lehet azért pörgök én is???

Ma oltás......

Serfi, megkérdezem ma tesómat az oltásról.

Kép
Vendég
 


Eszti, köszi! Édes pofi ez a Benyó nagyon!Kép
Apa, Szegedre ment, úgy volt, h lehet, h ottalszik, konferencia volt, 2napos. De inkább hazajött, és lementünk Vele tegnap mi is! Annyira más volt már Szeged, nem uaz a feelingKépKép!

Szombaton itt voltak Anyukámék, és kertészkedtünk(tegnap reggelre meg ellopták a kisfenyőnket a kertből), meg taxiztunk, és tegnap este 2 lépést jött felém egyedül Hannácska.

Kép

Kép

Kép
seriff
 
 


Tyű, ez a taxi biztos kafa. És ősszel már jöhet a kismotor is! Hannácska mit keres a fűben? Csak nem egy bogarat talált??? Kép Kép
Vendég
 


Bohóckodtam egyet.... Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Nagyon édesek a képek, ez a Bence már olyan nagy, legalább 3 hónaposnak nézném!Kép Esztikém, azért látlak én téged is ebben a gyerkőcben.KépKép

Hanna, HAJRÁ!, gyakorolj szépen, és május 20-án már mehetsz a skacok után.KépSerfi, Zitáról hírek?

Mi Latorban nyomultunk egy hosszúhétvégén a szüleimmel egyetemben. Balázs hihetetlenül élvezte a természet adta örömöket, a patakot, a békát, a gyíkot, a fűnyírást, a kakukkot, a tűzgyújtást...Kép, kivéve a bogarakat, mert azt legalább annyira utálja, mint tavaly a füvet.Kép Ja, és elkezdett szinte minden szót visszamondani.Vigyázni kell mostmár, hogy mi csusszan ki a szánkon.

Itt tiszta nyár van, azt sem tudom mit kenjek már a gyerekre, így is tiszta vörös a feje.Kép

Ez komoly ez a plázs még mindig? Háááát....ha láttátok volna a boszorkákat, biztos átpártolnátok.

Kata, megint van Grace klinika a vészhelyzet után, legalább egy időben fröcsög a vér.Kép

Mért nem volt szombaton megasztár? Most lesz?

Kép

Kép
babszy
 
 


Mert boxgála volt, most lesz.
Plázs-jájá.különben asszem ezek a részek már voltak,sőt én is láttam őket...A bogarakat minden épeszű ember utálja.Kép

Eszti,bár Apája arca, de Anyája bőreKép!Hanna virágot szagolKép.

Zí még egyben asszem.

Kép
seriff
 
 


Ja, látom a virágot!! Kép

Megvolt az oltásunk, de nem tűnik egyelőre nyűginek a gyerek. Azért volt ám sírás!! Kép Aztán megvígasztaltam egy kis cicivel, meg volt hatalmas szunya a kertben. Kép

Én megint lemaradtam a tropéról....

Alvás a kertben

Kép
Vendég
 


tropéról én is, jóbarátokról is, de tornán voltam
Eszti köszi a sms-t!
Benyó egy hős!
puszi

Kép
seriff
 
 


Edó, Kata, Ancsa minden okés?Olyan rég jelentkeztetekKép!

Kép
seriff
 
 


Csak van telepátia! Egész délután azon gondolkodtam, h fel kéne hívni Dia, de mivel a telefonom este óta még nem száradt ki....Erre egyszer csak hallom Bazsa hangjátKép Hihetetlen!

Kép
seriff
 
 


Serfi, én ebből a két sorból egy szót sem értek.... Kép

Csak gyorsan két képet felteszek, a tegnapi sétából, amikor is egyetlen percet nem aludt, viszont nagyon érdekelte őt a külvilág, főleg a fákon a levelek.

Kép

Kép
Vendég
 


Hogy rötyög? Nagyon édes!!!KépKép

Serfi, mi van? Bazsa járt nálatok???? Kép

Mi ma este megint utazunk, most Szolnokra. Zénókán megműtenek egy rosszindulatú daganatot.KépKép

Azért ti írjatok. Pusz

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok, de kis értetlenek vagytok!
Hanna összenyálazta a telefonomat, ezért nem hall engem senki, ha hív.És este csörgött, és vki hallózott ezerrel, és csak sejtettem, h talán Bazsa az, mert nincs elmentve a száma.Mindegy, a férjemtől akartak kérdezni vmit! BonyolultKép!

Szegény Zénóka!

Dia, Márkónak utólag is Boldog Névnapot! Nektek meg nem most van az ismerkedésetek napja?Kép

Eszti, tündéri kis pofi!Kép

Kata, Te is mostmár jelentekzz, h mi a helyzet!!!!!!

Kép
seriff
 
 


Mindenki eltűnt a topicról????
Vendég
 


Én nem.Kép

Hahó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
seriff
 
 


Na jó, hát ha nem, hát nem.

Serfi néni, asszem ketten maradtunk. De fogadok, a plázst nézed.
Én is, de csak fél szemmel. Én a korai részeket szerettem, ezeket már annyira nem.

Itt olyan fülledt a levegő, hogy csak na.

Csajok, nektek a gyerkők 2 hónaposan milyen gyakran ettek? Mert Benyókám, ha nem alszik, akkor bizony 2 óránként kajol, nem ritkábban. 3 óra nagyon-nagyon ritkán. Kéne tartanom a rikábbi evéseket??? Vagy mi? Dehát úgy tátog, és úgy rákap a cickóra.
Vendég
 


Eszti, be fog állni magától majd ritkább evésre! Ha 2óránként, hát kétóránként, ha van mit, hadd egyen!!!! Szerintem!

Plázs sirályKép!

Zitit hívtam, de nem vette fel, írtam sms-t is, hátha!

Kép
seriff
 
 


Szerintem is, akkor jó. Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Eszti! Bence eszméletlen édes!! Peti is elég sokáig 2 óránként evett, aztán nagyon sokáig 3 óránként. Szeirntem nincs ezzel semmi probléma.

Seriff! A bőröndös kép annyira aranyos!!

Nekünk sűrűn telnek a napok. Jövünk, megyünk. Apa dologzik a munkahelyén,itthon, meg állandóan megy a telekre, néha mi is vele. Most meg sokat vagyunk a játszótéren ezekben a szép napokban (a tegnapi kivétel Kép) Tegnap láttam a st tropét, ezek nem új részek? Ház halad, rakják a fal vázát KépKép

Kép
edó75
 
 


Kép

Kép
edó75
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: