Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Eszti!
Nagyon édes Orsi Kép

Gabi!
Örülök, hogy jobban van Bence, reméljük most már elmúlik ez a fránya láz!
Csak még egy mondat... sajnos a boltban kapható csirkék és pulykák is tele vannak tömve egészségtelen ételekkel... aki látott már igazi, falun élő csirkét levágva az tudja, hogy egy csirkemell fele akkora mint amit az üzletekben lehet kapni Kép

Sus!
Köszi! Én az ilyen "csodadolgokban" nem hiszek, így magam próbálom kitalálni a vetélés okát!

Annamari!
Örülök, hogy sikerült pihennetek Kép Nekünk ez csak álom marad addig amíg nem melózok, júniustól kapom a kemény 23 e Ftot :-o

Krisz!
Mikor is mész a melóhelyre? VAgy már voltál? Mi volt mesélj, nagyon kiváncsi vagyok Kép

Nálunk is húzós időszak kezdődik, május végéig le kell adnom a szakdogám és akkor kezdődik a vizsgaidőszak is...

Puszi
Csaju

Kép

Kép
csaju
 
 


Timie!
Nálam Máté 7 vagy 8 hónapos korában jött meg először a mensim! De van akinek már 4-6 hét után, van akinek csak a gyerek egy éves kora után! Minden normális Kép

Én is megpróbálok feltenni egy képet, ha engedi

Kép

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

Sajnos én sem tudok elmenni Lau temetésére, de gondolok Rá és a családjára isKép
Múlt héten utaltam a megadott bankszámlára, remélem időben megkapták a lányok.

Eszty: nagyon édes Orsi, neki is milyen gyönyörű kék szeme van!
CSaju: Sajnálom a babót, de ne izgulj biztos nemsokára újra anya leszel! Barátnőm is így járt és 3 hónap pihi után újra próbálkozhattak és elsőre sikerült, szóval fel a fejjel!Máté semmit sem változott, vagy mégis még helyesebb lett Kép
Annamari: ilyenért aztán felesleges bocsánatot kérned írjál csak, szívesen olvassuk...pláne ha ilyen jókat olvashatunk! Jaj nagyon irigy vagyok, biztos tuti jó volt Bükfürdő. Viktor nagyon jó hozzád!Aprópó a kép lemaradt!!!
Kérjük.
Most aztán nekünk is el kell mennünk vhová, főleg, hogy mostanában mindenki készül vhová. Krisz is nemsokára utazik Bécsbe...irigy vagyok!!!
Gabi: Bencusnak mielőbbi gyógyulást!
Noncsi is belázasodott hétfőn hajnalban Kép Most már láza nincs, de szörcsög és köhög. A múlt éjszakát szívesen kihagytam volna...
Timie: ugy van ahogy Judit írja, minden normális és rettentően változó, hogy kinek mikor. Azt is mondják, hogy a szoptatástól is függhet. De nekem pl. már a negyedik hónap után megjött Kép
Barbara: én is voltam a vásáron és megvettem Noncsi első járó cipőjét! Annyira örülök, hogy sikerült jó áron, jó cipőt vennem Kép

Puszi
Edina

És egy kép az én kicsimről is:
Kép

Edina

Kép
Kép
bedi
 
 

 
 

Sziasztok,

Annamari, Gabi: továbbra is jobbulást a fiúknak! És persze Noncsinak is!!! Vajon járvány van?

Judit, Edina, Eszty : nagyon édesek a gyerkőcök! Kép

Annamari: tényleg jó volt nektek, én is beállok az irigykedők sorába. Kép

Timie: ahogy a többiek írták, változó és szoptatásfüggő, én is kb. szülés után 8-9 hónappal menstruáltam először, de igazából azóta sem állt be rendesen, pedig már nagyon ideje lenne.

Judit: és hogyhogy csak júniustól kapod a gyest, nem már Máté 2. szülinapjától? Neked már meséltem, mivel ma találkoztunk Kép, de nagy gondban vagyok a munkával kapcs., mostanában kéne visszamennem ahhoz, hogy jó feltételekkel álljak munkába, később ki tudja mi lesz. De nem igazán jó szívvel "hagynám el" Mátét, még 4 órára sem. Amúgy is nehézkes lenne megoldani a felügyeletét szeptemberig, míg bölcsibe megy. Nem lesz nyugodt éjszakám ma, és persze mielőbb választ kéne adnom. Kép

Holnap én sem megyek végül, de ahogy Edina írja, lélekben ott leszek...

Ha már így beindult a képbiznisz, én is rakok fel egyet a kis kertészlegényemről Kép, puszi, Krisz.


Kép

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Csaju, Bedi TKrisz: hihetetlen édesek ezek a nyuszikák!!!!! :-)

Most csak ennyi.

Puszi mindenkinek!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Bedi!
Köszönöm, remélem igazad lesz

Noncsinak jobbulást és még mindig nagyon édes

Krisz!
Veled kibeszéltünk mindent! Azért júniustól, mert mivel Máté ápr. 26-ai, így a májusban kapott pénz még gyed, érthetően írtam?

Holnap én se tudok menni, mert nincs kire hagynom Manót, de lélekben ott leszek... szerintem ez a lényeg, hogy gondoljunk rá, ne csak holnap, hanem mindig!

Jó éjt

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

Nagyon édesek a képek!!
Kicsit jobban vagyunk, délután kikönyörögte, hogy menjünk ki a kertbe (20 percet voltunk kint), erre este megint 39 fokos láza lett, de szerencsére gyorsan le tudtam húzni.

Timie: nekem Bencus június 9-én született és április 16-án menstruáltam először (lehet, hogy akkor is csak azért, mert anyu aznap halt meg és rá két órára megjött)...
Szóval ez teljesen kiszámíthatatlan. Van akinek már 2 hónap múlva megjön, van akinek meg egy évig se...
Tehát csak ismételni tudtam az előttem szólók véleményét.

Kismuki: nagyon irigyelünk! (Egyrészt a "nyaralásért" másrészt, a szuperjó kisbabádért!)

Pussz: Gabi

Kép
Kép
almadi
 
 


Sziasztok lányok!
Most megpróbálom feltenni a képet,remélem sikerül.
Azért ne irigykedjetek...mert ugyan Viktorka tényleg iszonyú jó kisbaba,de Márk felér kb.6 rossz gyerekkel.Annyira makacs,önfejű,tipikus skorpió!
Krisz: hát én sem tudom mit csinálnék a helyedben...kíváncsi vagyok,hogy döntessz,főleg,hogy nekem is valszeg Vik 2 éves korában vissza kéne mennem...
Timie: nekem Márk után ahogy a szopinak vége lett,megjött,most még mindig nincs meg és Vik már 5 hónapos.Igaz rendesen is szoptatok még.
MInden kisgyerek olyan édes itt nálunk,nem? MOndanám,hogy elfogult vagyok,de ennyi gyerekkel nem lehet.
ÉS VÉGRE már 2 szép kis csajunk is van a topikban! Kép

megint nem reagál a gép a képfeltöltésre...
kismuki
 
 


Timie, Kismuki: én 14 hónapos koráig szoptattam Misit (az utoksó kb két hónapban márcsak napi 1x, és miután teljesen abba hagytam, 10 nappal kezdtem menstruálni, addig nem!

Sajnos mégsem tudok menni a temetésre, mert páromnak valahova mennie kell, Misit meg nem akarnám magammal vinni Kép Azért biztos így is nagyon sokan lesznek.
sus1
 
 


Sziasztok!

Eszty: Gyönyörü Orsika! Azt hiszem a fiúk veszélyben lesznek! Kép

Annamari: Én is irigykedek Bükkfürdö miatt! Kép És szerintem sem kell bocsánatot kérni, szerintem az a jó, ha sokat írunk, van mit olvasni és van mire reagálni!

Timie: Csak csatlakozni tudok az elöttem szólókhoz, mert pont múlt héten kérdeztem meg a védönömet, ugyanis még nekem sem jött meg, és kicsit aggódtam (na nem mintha hiányozna Kép ) de ö is azt mondta, hogy lehet, hogy amíg szoptatok ez így marad. De jó lenne! Kép

Csaju: Nagyon édes ez a kis maszat! Kép

Edina: Noncsi is nagyon szép! Kép

Krisz: Jó döntéshozatalt! És a kertészlegény nagyon bájos! Virágokat is locsol?

A betegeknek jobbulást!

Lélekben én is ott vagyok Lau temetésén Kép

Puszi mindenkinek: Timi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Sziasztok!

Szeretnénk venni a Manónak egy triciklit. Nincs valami ötletetek, hogy hol lehetne jó minőségűt venni reális áron? Nagyon tetszenek a Berchet típusúak, de megfizethetetlenek (a Mini Manóban láttam kb. 30.000,- forintért). Ha láttok valahol, megírjátok nekem?

Köszi, Gabi

Kép
Kép
almadi
 
 


Sziasztok újra!

Azt szeretném megkérdezni Töletek, hogy mi a véleményetek a bébikompról? Most a hétvégén voltunk párom kerestanyjánál, aki kért kölcsön egyet és Levi nagyon élvezte, de azt olvastam egyszer, hogy nem jó a gyerek lábának.
Mit gondoltok?

És, hogy mi se maradjunk ki, íme egy kép az én nagyfiamról Kép
Kép

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Sziasztok!
Sajnos én se tudtam elmennia temetésre.Nem tudtam lelkileg összeszedni magamat.Nagyon sajnálom,de gyújtottam pont 11.15.-kor egy gyetyát mai még most is itt ég előttem.

Képzeljétek végre megvan a házunk,szombaton megyünk a kulcsokért.

Pasik meggyógyultak,bár a kicsinek még mindig hasmenése van,de már nem diétáztatom mert félek azzal nagyobb bajt csinálok.Szerencsére így se fogyott le hanem 20 dekát hízott egy hónap alatt.

Timi!
Nekem 8 hónap után jött meg ,pedig akkor még 8-szor szopott naponta a kicsi.
Húú,más nem jut eszembe hogy mit akartam írni,de beteszem a z albununk linkjét,ha akarjátok nézzétek meg.

ja,arra gondoltam,hogy nem tudtunk elmenni a temetésre,talizhatnánk valamikor és elmehetnénk a sírhoz így közösen.Vélemény?

Nem valami jól sikerült feltöltenem a képeket sajna:
http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=16207

Szép napot!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Én voltam a temetésen, és ha gondoljátok, szívesen megmutatom mad, ha összehozunk egy talit valamikor.
Ha valakit érdekel, írtam egy pár sort a temetésről a Gyerekek/magzatok kor szerint 2004. őszi kisbabák topic-jában.

Puszi,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Sziasztok!

A temetésre végül én sem jutottam el, de kicsit később kimentem Manóval a sírhoz (épp Újpalotán voltunk), vittünk egy szál virágot. Rengeteg koszorú volt, messziről meg lehetett látni a helyet. Eszti, gondolom, remélem, szép volt a szertartás és biztos nagyon sokan elmentek. A gyerekek ott voltak? Annyira nagyon sajnálom őket... Kép

Anita, jó ötlet, hogy egyszer közösen kimenjünk, akár a gyerekekkel is, erre biztos mindenki könnyebben rászánja magát, mint a megrázó temetésre.

Judit: ja, persze, logikus, nem gondolkoztam! Kép

Timi: a bébikompról én is azt hallottam, hogy igazából nem kell a gyereknek, nekünk nem is volt.
Kis kertészlegényem, ha vidéken vagyunk mindenfélét csinál, fűnyírót tol (igazit), gereblyézik, lapátol, seper, locsol, stb. , úgy kell este berángatni. Kép

Na megyek, mert nem aludt el a kisded.
Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!

Krisz: a gyerekek nem voltak ott, legalábbis én nem láttam őket. Jobb is így. Én is így döntöttem volna Tonyó helyében. Épp elég feldolgozniuk, hogy anya nem jön többé haza, nem még látni, hogy anya egy urnában van, és beteszik a föld alá. Ezt nem lehet ésszel felérni: felnőttként is nehéz.
De ha nagyobbak lesznek, vagy egy nyugodtabb pillanatban biztosan kimennek majd. Ha lehet ilyet mondani, a temető egy nagyon szép részében van a sír, ami igazán méltó Lauhoz. És méltó a rá emlékezéshez.

Mindjárt bevágom ide, amit írtam a másik topic-ba a temetésről.

Puszi mindenkinek!

Jah, a bébikomp: Amíg nem állt fel Orsi, én nem erőltettem, nehogy görbe legyen a lába vagy leterhelje a gerincét, amíg még nem elég erős. Aztán felállt, kapaszkodva álldogált egy hónapig, majd elindult teljesen stabilan egy évesen. Szóval felesleges lett volna. De egyébként én is szemeztem vele annak idején, de mivel nem lett volna hely vele mozogni a lakásban, nem vettem. És az idő bebizonyította, hogy felesleges pénzkidobás lett volna. És régen nem voltak bébikompok. :-) Mégis tudunk járni.
De persze ettől még, aki szeretne és van helye, az nyugodtan vehet. .-)

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Sziasztok!

Csak pár szó azoknak, akik nem lehettek ott.
A temetés szépen, csendben ment. Nagyon sok barát és ismerős volt jelen.
A fiúk nem voltak ott (legalábbis n nem láttam őket), de talán jobb is így. Majd egy nyugodtabb pillanatban...
A babanetes koszorú nagyon szép lett, mégegyszer köszi a szervezőknek és bonyolítóknak!

A sír a hátsó, új urnatemetőben van, a laktanya mögött. A parcellát nem tudom megmondani, de Tonyó biztosan megíja neked, ha kéred, és kimehetünk egyszer közösen is, ha gondld, azt hiszem, odatalálok.

Olyan megható volt az egész. Rengeteg fiatal: rokono, barátok, ismerősök. Nekem furcsa volt, mert a temetéseken főleg öregebbek szoktak lenni, talán mert öregebbek is szoktak inkáb eltávozni. Nagyon lehetett érezni azt a sok szeretetet, amit Lau iránt érez mindenki.
Tonyó is nagyon hálás volt mindenért, nagyn örült a CD-nek, és hogy ott voltunk jópáran a fórumokról.

Röviden ennyi, most én is kicsit visszatérek gondolatban Lauhoz, és itthon még megyújtok egy gyertyát.

Puszi mndenkinek!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Sziasztok!

Eszty!
Köszönjük a tájékoztatást, biztos nagyon megható és szomorú lehetett... én is az leszek, ha csak Laura gondolok Kép

Timi!
Én nem sok jót hallottam a bébikompról, nekünk se ismerős anyukák, se a doki, se a védőnő nem ajánlotta, állítólag a gerincnek nem tesz jót! De lehet hogy van aki dicséri majd Kép

Gabi!
Én játékboltokban is szoktam látni masszív triciklit. Pld. A Sugárban is, Árkádban is!
Mi azt hiszem kihagyjuk, Máté imád motorozni, idén úgy is csak azt hajtaná, jövőre pedig már kaphat nagykerekű biciklit Kép

Én is nagyon jó ötletnek tartom, hogy menjünk ki együtt Lau sírjához!!!!

Nálunk minden rendben, ma rengeteg dolgom van, holnap utazunk a szüleimhez is!

Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk, a lányoknak sok jóképű locsolót, a fiúknak sok csinos locsolnivalót és rengeteg finom tojást Kép

Puszi
Csaju és Máté

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

Horror napjaim voltak. Tegnap felszúrták Bence mindkét fülét ("szívem szerint felszúrnám, döntse el anyuka!") Az antibiotikumtól hány, ahogy megérzi az illatát (bármibe tettem, érezte), így a mai utolsó fejlemény, hogy egész ünnepek alatt injekciózni fogják. Véres trutyi jön az orrából és jól lecseszett a fülész, hogy miért nem tudok vattát tenni a fülébe. Hiába próbáltam elmagyarázni, hogy egy kétéves gyerek kb. 1 másodperc alatt kiveszi a füléből a vattát. Azt mondta tereljem el a figyelmét... (Egész nap???)
Ja, az már csak hab a tortán, hogy állítólag a fül felszúrástól majd lemegy a láza. Na, ez sem "jött be", most is 38,7-tel fektettem le.

Csajok, én tegnap egész nap bőgtem...

Pussz: Gabi

Kép
Kép
almadi
 
 


Sziasztok!
Gabi,sajnálom,de kitartás ,biztos hamar túl lesztek rajtaKép

Csajok,kellemes Húsvétot kívánok mindenkinek.MÁrcsak jövő héten leszek,mert holnap megyünk a házhoz.
Szép napot!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!
Gabi: ez iszonyú,sajnálom nagyon Bencust és persze téged is.Nem értem ezeket a dokikat....nem tudják,hogy egy 2 éves gyereknek nem lehet még megmagyarázni,hogy ez jó neki?! Én már annak is örülök,hogy idén télen végre a kesztyűt elviselte a gyerek magán...nem hogy egy vattát a fülében.

Viszont képzeljétek Márk minden nap többször húzogatja magának a fütyijét és végre elindult valami... minden nap pár mm-rel lejebb csúszik.Igaz még mindig csak éppen egy pici látszik ki a bőr alól,de lagalább elindult.Igaz naponta kb.20szor felállítja a fütyijét,dehát csak akkor lehet húzogatni. Kép remélem őszig megoldódik a dolog,mire oviba megy.

Mi is nagyon sokat gondoltunk itthon Laura és nagyon szép dolog,hogy ennyi pénz már összegyűlt nekik és szerintem még fog is.A másik topikban olvastam,hogy Csirkesz pedig megírja Lau történetét?! Meg is jelentetik valahol?

Puszi mindenkinek
Annamari
kismuki
 
 


Sziasztok!

Tudjátok az zavar a legjobban, hogy utólag nem vagyok benne biztos, hogy tutira fel kellett-e szúrni a gyerek fülét. Erős a gyanúm, hogy csak a legegyszerűbb megoldást választották..., ahelyett, hogy kicsit is megpróbáltak volna más lehetőséget. Most már én is többet tudok, pl. ma a váróban beszélgettek szülők, hogy: ja, fáj a füle? Akkor itt rögtön felszúrják! Nekik az a leggyorsabb.
Ráadásul tudom, hogy akinek egyszer felszúrták a fülét, annak mindig gondja lesz vele.
Láz még ma este is 39 volt...

Annamari: Márk nagyon ügyes. Nekünk még mindig nem mozdul a fütyi sehova.

Anita: Minden jót nektek az új lakásban!!

Ha ennek az őrületnek vége én is fogok utalni Lau családjának.

Sziasztok:
Gabi

Kép
Kép
almadi
 
 


Hahó!

Gabi: sajnálom, hogy ilyen tortúra lett belőle, de kitartás, most már biztos hamar meggyógyul!

Annamari: nagyon kis ügyes ez a Márk! Kép Mi sem tartunk sehol ezügyben.
Igen, mindenképpen minél több helyen közzé akarják tenni Lau történetét. De hogy pontosan hol, azt most nem tudom.

Judit: jó utat nektek!

Reggel mi is megyünk a szüleimhez húsvétolni.

Anita: sok sikert az új házhoz, érezzétek jól magatokat!

Kellemes ünnepeket mindenkinek, puszi, Krisz.

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!

Benéztem még indulás előtt, kávézás közben Kép

Gabi!
Sajnálom a fülfelszúrást, hol voltatok? Remélem nem lesz később baja vele Bencének!

Annamari!
Nagyon ügyes Márk, képzeld, Máténak is mondtam tegnapelőtt, hogy muszáj húzogatni, különben a doktor bácsi fogja és ő is csinálja azóta Kép

Krisz!
Nektek is jó utat Kép

Na most már húzok!

Puszi

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

Újabb fejlemény: ma reggel a Bethesda ügyeletén adták be Bencének az injekciót. Az ott lévő dokinő hüledezett,hogy hogy lehet egy ilyen picinek 1 grammot adni ebből az antibiotikumból, mikor elég lenne neki 600 mg is, meg egyébként is nagyon sok, hogy 5 napig adják neki...
Vélemény? Most mi a túrót csináljak?!?

Ne haragudjatok, hogy a húsvéti jókedvet megtöröm, de egyre kétségbeesettebb vagyok, hogy úgy dobáloznak velünk a dokik, mintha egy báburól beszélnének, miközben az én gyönyörű majdnem kétéves kisfiammal kísérleteznek!!

Gabi

Kép
Kép
almadi
 
 


Sziasztok!

Kellemes ünnepeket mindenkinek!

Gabi:és a saját gyrekorvosotok mit mond?Vagy hétvégén nem lehet hozzá fordulni?

Niki
Vendég
 


Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy nem tud-e valaki eladó bölcsőt.Nem kellene semmi extra,csak a kiságy nem fog elférni a szobánkban.
Vagy,hogy esetleg hol lehetne utánanézni,mindenképp használtat szeretnék,mert az újat nem tudnánk megfizetni.

Előre is köszi.

Niki
Vendég
 


Sziasztok!
Gabi: hívd fel mmindenképpen a dokitokat,hogy ő mit mond..vagy ő írta fel ezt az injekció kúrát? Azért ha valaki,akkor a Bethesdások tudják,hgy milyen egy norm.adag antibiotikum.
Niki: sajna én senkinél nem láttam még bölcsőt,de azt hallottam,hogy akinél nem fér el a kiságy,ott az első hónapokban Mózeskosárban alszik a bébi.Ha hallok valamit,mindenképpen szólok.

Nagyon kellemes húsvétot kívánunk mindenkinek,fiúk menjetek locsolkodni a sok piros tojásért,a lányokat pedig jól öntözzék meg,nehogy elhervadjanak!!! Kép


Annamari,Márk,Viktor
kismuki
 
 


Sziasztok!
Bocs, hogy betörök ide. Niki, találtam egy bölcsöt a teszveszen. Ma reggel jött a hírlevél, az egyik kedvenc eladóm új aukciója.

http://www.teszvesz.hu/show_item.php?item=98667406#photo

Nekünk is volt bölcsőnk, de csak azért, hogy a nappaliban is le tudjam tenni a fiúkat, mivel a hálók az emeleten vannak. Mi csak kölcsönbe kaptuk, de ha érdekel, megkérdezem, hátha eladó.

Üdv, Kyra
kyra
 
 


Sziasztok!

Kyra:köszönöm szépen,megnéztem,még a férjemnek is megmutatom.Annyi a baj,hogy Monoron van,de ha nincs közelebb,akkor megoldjuk.
Légyszives kérdezd meg az ismerősödet,hogy esetleg eladó-e.

Köszi

Niki
Vendég
 


Sziasztok!

Kellemes ünnepeket nektek!

Almadi: csak most olvasom, mi lett veletek! Nem voltam 1-2 napja, mert péntek hajnalban meghalt a párom édesapja, és egész napo rhangáltunk, intztük az elszállítást, stb. És most meg a temetést, de az ünnepek alatt semmit nem lehet intézni.
Ami a felszúrást illeti: állítólag tényleg marad valami vissza minden felszúrásból, és picit károsodhat a hallás is, de nem bitos, és lehet, hogy szükség volt rá, hogy kipucolódjon. Viszont ha még mindig lázas, akkor lenne még egy próbálkozás. Anyukám kisöccsének volt ilyen annak idején, semmi okát nem találták az orvosok, gyógyultnak nyílvánítva kiadták a kórházból, majd 2 óra múlva megint magas láza volt. Az utolsó pillanatban a János kórházban, megröntgenezték a fülét, mert már tanácstalanok voltak, és látszott, hogy nagyon begyűlt a genny a koponyában a fül mögött, és meg is kellett műteni (pici vágás a fül mögött). Viszont ha nem vettél volna észre így, akkor akár a legrosszabb is bekövetkezhetett volna. Remélem, hogy semmi ilyenről nincs szó, de azért ez a sok láz már elég sok, szerintem. lehet, hogy meg kéne peddzegetni a dokinőnek, mit szólna egy röntgenhez.
Íd, hogy mi van veletek! Szép ünnepeitek vannak, sajnos!

Jobbulást!!!

Puszi,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Niki: én is kacérkodtam a gondolattal annak idején, pont ilyen helyhiány miatt, de az áruházban (Megatoys) azt mondták, hogy a bölcsőben csak 3 hónapos korig aludhat, mert mikor már kezdi próbálgatni a megfrdulást, akkor már veszélyes, kieshet belőle, hátmég később...
Én végül egy utazóágy mellett döntöttem, amiben 15 hónapos koráig aluhatott, sőt még most is aludhatna benne igazából, de közben beüzemeltem neki a rácsos ágyat.
A méretei jóval kisebbek, mint a rácsosaké, csak kell bele venni egy szivacsot (én legalábbis vettem bele, mert tél volt, és féltem, hogy túl vékony az alja, és megfázhat a baba).
És persze árban is olcsóbb, mint a faágyak, és használtan is lehet venni.

Részemről most ennyi.

Siasztok,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Ok, megkérdezem, remélem holnap v holnapután tudok már mondani valamit. Niki, merre laktok, látom, hogy Fejér megyében, a barátnőmék csepeliek. Így is érdekelne?

Nálunk mindkét fiú használta, de leginkább csak nappali szunyókáláshoz. Bence 3, Ákos 5 hónapos koráig kényelmesen elfért benne. (Bence sajtkukac, úgyhogy ő folyton beleakadt.) Ha jól emlékszem, barátnőm kisfia nagyon sokáig kiságy helyett aludt benne.

(Az egyébként hasonló a teszveszeshez, de teljesen fehér.) Perimed matrac van hozzá, mosható.

K
kyra
 
 


Sziasztok!

Kyra:mi Ráckeresztúron lakunk,de szoktunk járni Pestre elég sűrün,mert orvoshoz is oda járok,és a szüleim is ott laknak.Köszi,hogy megkérdezed.

Eszty:van utazóágyunk,de elég nyikili-nyakli,régi már,és nem is szeretem.

Niki
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinél jól teltek az ünnepek és hazajött mindenki. Én nem tudom mi lesz ezzel a sok nyúllal,meg tojással,de hogy beolvasztom valami sütinek,az tuti.Szerencsére Márk inkább Kinder,vagy Cartoon Network-ös tojást kapott,és azt csak kibontotta,játék ki,a csoki nem is kellett neki. Kép 2 nap alatt megtanulta a locsoló verset,nagy siker volt mindenhol.
Gabi: hogy vagytok?
Sus: írhatnál többször!!!
Anita: hogy telt a hétvége az új házatokban?
Lassan csinálhatnánk már végre valamelyik délelőtt egy játszós talit,nem gondoljátok? Vagy azt is megbeszélhetjük,hogy kimenjünk Lau sírjához.

Puszi mindenkinek
Annamari
kismuki
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinél jól teltek az ünnepek és hazajött mindenki. Én nem tudom mi lesz ezzel a sok nyúllal,meg tojással,de hogy beolvasztom valami sütinek,az tuti.Szerencsére Márk inkább Kinder,vagy Cartoon Network-ös tojást kapott,és azt csak kibontotta,játék ki,a csoki nem is kellett neki. Kép 2 nap alatt megtanulta a locsoló verset,nagy siker volt mindenhol.
Gabi: hogy vagytok?
Sus: írhatnál többször!!!
Anita: hogy telt a hétvége az új házatokban?
Lassan csinálhatnánk már végre valamelyik délelőtt egy játszós talit,nem gondoljátok? Vagy azt is megbeszélhetjük,hogy kimenjünk Lau sírjához.

Puszi mindenkinek
Annamari
kismuki
 
 


Sziasztok!

Nekünk is nagyon jól telt a három nap, Máté is tanult locsolóverset (piros tojás, fehér nyuszi, locsolásért jár a puszi) és persze mindenki legalább 10x elmondatta vele Kép Szerintem egy életre megutálta a Húsvétot Kép

Krisz!
Hazajöttetek már? Mikor is utaztok, csütörtökön? Na, onnantól fogok sárgulni Kép

Puszi
Judit

Kép

Kép
csaju
 
 


Nálunk is jó volt a húsvét Kép
Ezen a héten még el leszek tűnve, mert páromnak péntekig kell leadnia a szakdogáját Kép, de utána szívesen megyünk talira!!
Pussz
sus1
 
 


Hali,

nekünk is jól telt a húsvét, én is repesve várom, hogy fogyatkozzon a csokimennyiség, besegítek én is, nehogy már szegény gyereknek kelljen megennie az egészet... Kép

Ügyesek nagyon a fiúk, hogy már ilyen szépen mondókáznak! Kép

Judit: és még csak most kezdődik, mi lesz még? Kép
Tegnap jöttünk vissza Pestre és csüt. reggel indulunk Bécsbe, Mátéra nagyszülők vigyáznak, nem tudom, hogy bírjuk majd vasárnapig... De azért biztos gyorsan telik majd az idő.
Szakdolid hogy áll? Kép

Nekem munkaügyben még nem született döntés, hol erre hajlok, hol arra, így nehézkes lesz... Húzom, amíg lehet!

E hét kivételével mi is tudunk majd talira menni, ha lesz.

Eszty: részvétem a családnak! Kép

Gabi: remélem, javult a helyzet azóta és találtatok jó megoldást! Borzasztó, hogy az orvosok se értenek egyet, ki tudja, mit kell tenni, ha nem ők???

Megyek, mert Máté szétdobálta az összes létező tollat, ha ezt a nemsokára hazatérő édesapja meglátja... Kép

Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Jaj Eszter ne haragudj ez lemaradt: őszinte részvétem a férjednek Kép

Krisz!
Szakdolim?????? hahahahahahaha jó vicc volt Kép Na félretéve a tréfát rengeteg anyagot gyűjtöttem már és ha minden jól megy május első hetében Máté Anyuéknál lesz, így talán össze is tudom hozni Kép

Judit

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy ilyen jól teltek az Ünnepek!
Nekünk is, ágyban párnák közt!!!
Igaz Noncsi már egész jól volt, de nekem sikerült vagy jól elkapnom, vagy csak úgy megfáznom..iszonyat. Annyira taknyos vagyok, hogy még az ízeket, illatokat se érzem igazán...ilyen még nem volt.
Hétfőn a kislányt kölcsönadtam az anyukáméknak, így Õ egy jó kis napot tölthetett a szabadban, én meg nyugodtan kókadozhattam itthon
Állítólag nagyon élvezte, mondjuk nem csoda én is jobban örültem volna, ha Vele lehetek.

Krisz: jó utat még 1x! Nagyon vigyázzatok magatokra és ha ránk nem is Mátéra azért gondoljatok
Gabi: mi újság? Hogy van Bence? Szegénykéim nektek is elég borzasztó lehetett ez a húsvét
Annamari: jövő héten már valószínű jobban leszünk (csak el ne szóljam) és szívesne benne lennénk egy játszós taliban
Eszty: fogadd őszinte részvétemet!

Judit, Annamari:az ügyes kis locsoló fiúkhoz gratulálok!

Puszi
Edina

Edina

Kép
Kép
bedi
 
 


Sziasztok Lányok!
Végre én is jelentkezem, próbáltam mindent visszaolvasni, nem is tudok mindenkire reagálni, de azért látom, hogy zajlik az élet.
Sajnos apukámat megműtötték bőrrákkal, igaz, hogy rosszindulatú volt, de izolált és nincs áttét. Borzasztó érzés akkor is, ha beteg valaki, akit szeretünk.

Pénteken kimentem az újpalotai temetőbe, de sajnos nem találtam meg Lau sírját az urnatemetőben. Ott jöttem rá, hogy nem is tudom a teljes nevét :-( Jó ötletnek tartom, hogy elmenjünk együtt valamikor egy találkozó keretében. Nem szentségtörés talán, ha utána a gyerekekkel lepihenünk kicsit a Pólus játszóházban. Ezt biztos Lau is így gondolná.
Mit gondoltok a jövő hétről?
24-25 vagy 27 jó Nektek?

Eszty,részvétem az apósod miatt. Beteg volt?

Gabi, hogy van Bence? Hidd el, hogy jobb injekcióban adni az antibiotikumot, mert nem teszi tönkre a gyomrot, nem kell utána két hétig joghurtozni, és nem lesz hasmenése stb. Én kifejezetten úgy szoktam kérni az orvostól. Ráadásul, viktor elég hányós, és így garantáltan felszívódik. Érdekes, amit a doki mondott a Bethesdában, hogy miért kell öt napig adni a gyógyszert, hiszen az antibiotikum csak úgy használ, ha legalább öt napig tart a kezelés. Én most elbizonytalanodva direkt meg is kérdeztem a gyerekorvosunktól. Talán még emlékeztek, hogy mennyi gondunk volt a régi gyerekorvossal, és az új egyszerűen szuper! Gabi, kérdezhetsz tőle mailen is, nézd meg a www.medped.hu oldalt. Akkor is válaszol, ha nem hozzá tartoztok.
Jobbulást Bencének!

Mi húsvétkor Balatonon voltunk anyuéknál, és csodák csodájára Marcell átaludta az éjszakát! Aztán itthon persze megint nem, sőt hatszor keltem ma éjjel. Jaj-jaj...
Viktort kentem be tegnap este Luuf balzsammal, mert kicsit náthás, erre miután végeztem a mellkasával, így szólt: "Anya, kend be a hátsó mellkasomat is." :-) Imádom!
Krisz, jó utat, én lemaradtam, hogy nyaralni mentek Bécsbe, vagy más ügyben. Én oda jártam egyetemre, imádtam és azóta is sokszor visszamentünk hosszú hétvégékre. Kedvencem a Hundertwasser ház, de Te mint német-szakos biztos ismered.
De jó lesz Nektek! És gyönyörű idő lesz hétvégén, úgyhogy pár tipp Nektek, mi most minden vasárnap megyünk kirándulni a gyerekekkel, garantáltan kipróbált gyerekbarát ötletek.
Esztergom: bazilika, kisvonatozás, Duna-part.
Sukoró: arborétum, óriási biojátszótérrel, favárral, Velencei-tó mellett az agárdi lehajtónál, közelben Szúnyog-szigeti halászcsárda.
Hollókő: vár, ófalu, környéken gyönyörű erdők.

Most hétvégén viszont visz a férjecském Eros Ramazotti koncertre,ez volt a szülinapi ajándékom, már nagyon várom!
Puszi mindenkinek!
Dóri
tigris
 
 


Lányok, ismeri valaki ezt a bébikaját?
Milupa Miluvit Gyermekgríz mézzel

Szeretik a gyerekek?
Marcell nem hajlandó gyümölcsöt enni, tejpépet sem csak húsos kajákat és szopizni akar. Tízóraira is főzeléket akar enni hússal. Igazi férfi! Gondoltam, kipróbálom ezt. Mert az apró kis gyomor azért nem bírja ezt a zabálást.
tigris
 
 


Sziasztok Lányk!

Köszönöm a részvéteteket, nagyon aranyosak vagytok.
Após sajnos ár 20 éve cukorbeteg volt, de csak szedte a gyógyszert, semmi diéta, semmi de semmi. Azt mondta, ő azért él, hogy jókat egyen. Tavaly novemebrben lett egy fekély a lábán, megműtötték 3-szor, lábujját ampuálták. Hazakerült, szépen meggyógyult a lábán a műtét, a cukra is kb. helyreállt, átállították inzulinra. Fel is hízott kicsit. Jól érezte magát. az utolsó napja is nagyon jó volt, vidámantelt, segített amunkásoknak, akik az ablakokat cserélték náluk. A férjem is ott volt, a másik fia is hívta telefonon. Jókat evett, borozgatot (pedig nem szabadott neki). Este lefeküdt, és álmában érte a halál. A cukorbetegség miatt minden ere károsodott, és az aortája is meszes volt. Mivel enny baja volt, kérhettük, hogy ne boncolják. Jobb ez így.
Sajnos sokkal csúnyább halál várt rá ezzel a betegsggel, úgyhogy hálásak lehetünk. Jobb így, mint szenvedve kórházban. És Nagypénteken.

Hát, úgy gyorsan ennyi.
Szerencsére a párom számított már rá, illetve ő akkor viselte rosszul, mikor novemberben ezt megmondták nekünk, hogy milyen állapotban van, és hogy ez bármikor bekövetkezhet. A halála nem érintette már olyan rosszul, csak picit váratlan volt, mert az utóbi hetekben olyan jól volt, mint már évek óta nem.

Gabi: mi van Bencével???? Napk óta nem írsz, pedig nagyon várom a híreket!

Puszi mindenkinek!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Sziasztok!

Még egy utolsó bekukk az út előtt! Kép

Judit: azért csak hajráááá!!! KépMúltkor panaszkodtam neked, hogy gyermekem nem akar motorozni, erre tegnap vagy egy órán át nyomult vele kint, le se akart szállni! Nagyon beindult most beszéd és mozgás terén is a kis drága. Kép

Edina: sokadszor is jobbulást, de tényleg! KépMindenképp gondolok majd rátok! Kép

Dóri: sajnálom apukádat, de a lényeg, hogy meggyógyul!!!
Lau teljes neve Králik Laura v. Králikné Farkas Laura, ez utóbbin volt kiírva a temetés. A fejfáját nem láttam a rengeteg koszorútól. Az új temető részen van a sír, jó messze a főbejárattól, végig kell menni a ravatalozó úton és balra elfordulni, átmenni egy zöld nagy kapun, ott az új rész, 77. a parcella, mondjuk ott is van elég sok sírhely. De majd ha együtt kimegyünk, megmutatom Esztyvel egyetemben.
Nekünk a hétfő kivételével jók a napok, de talán a csüt-re szavazok leginkább (ápr.27.).
Képzeld, tesómék végül átmentek a ti gyerekdokitokhoz, ők is nagyon meg vannak vele elégedve.
Igen, egy kis pihi lesz Bécsben, már nagyon várjuk. A Hundertwasser-ház rajta van a képzeletbeli listánkon, ki nem hagynám! Kép Jó lesz újra németül beszélni!
Nagyon édes Viktorkád! Kép
Jó koncertet nektek, én meg ezért irigyellek! Kép Majd számolj be, milyen volt!
Nem semmi ez a Marcell, össze kéne vegyíteni Mátéval, aki pont az ellenkezője! Kép

Mindenkinek szép napokat, jó kirándulást és miegymást a tavaszias hétvégén! Majd vasárnap benézek, alakult -e talidátum.
Sziasztok!
Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!
Csak gyors bekukk,holnap megyünk a házhoz megint,csak kedden jövünk haza,aztán szerdán megyünk is vissza.Majd írok kedden,akkor már lesz mit.
Betegeknek jobbulást!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Niki, nem felejtettelek el, megvan a bölcső, írok majd elérhetőséget is, csak gondoltam jó lenne tudnod valami közelítő árat. Erre tegnap még nem tudtunk sort keríteni, de majd ma...

K
kyra
 
 


Sziasztok!
Én is már elég régen jelentkeztem, gondoltam most bepótolom!Jól vagyunk, Rolandka is élvezi a gügyögés és mosolygás rejtelmeit, meg hogy mindenki vele beszélget, szeret is rá válaszolni szorgalmasan, csak kár, hogy mi nem értjükKép
Túl vagyunk szerencsére az első oltáson, és le is kopogom, nem lázasodott be.
Mi szombaton megyünk el egy hétre vidékre anyósomékhoz, de mindenkinek szép időt kívánok és jó babázást.
Igaz mi még nem voltunk farsangi buliban, de a kisfiam belehúzottKép Íme egy két kép róla
Puszi
Timie
Kép
Kép

Kép
timie
 
 


Sziasztok!

Niki, ha el tudtok menni a bölcsőért, akkor 5000,-. Írj egy e-mail címet és ha még érdekel, elküldöm a telefonszámot.

K
kyra
 
 


Sziasztok!

Kyra:pont ilyen árban gondolkodtunk.Super.
A bakos@koki.hu-ra küldd a telefonszámot,és hogy kit kell keresni.
Nagyon köszi,hogy utánakérdeztél.

Niki
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?