Új privát üzeneted érkezett!

Reno!

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Halihó Renoka!

Szupi, hogy minden rendben van veletek. Majd Tőled is kérünk ám sztárfotókat.
A szülésnél és utána is minden rendben lesz, emiatt ne aggódj.

Timi
latimi
 
 


Sziasztok Lányok!
Kedves Unique!
Az egyágyas persze csak szülés után jár, de ha szabad, kérheted. Vki irta, hogy nem engedik be Apát, én nem tapasztaltam, 5 este ott volt órákig. Igaz, sokszor 7 óra elmult, mikor odaért.
De ez csak az egyágyasra vonatkozik. De igaz, hogy az 1.szoba általában a császárosoké. Persze én is az voltam.
Melcsi

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 

 
 

Sziasztok Csajszik!

Stella ma már tudott szoptatni,ettől nagyon megkönnyebbült és persze el is fáradt rendesen!
A lényeg,hogy Botond és Olivér is jól van,és lehet,hogy már holnap vagy holnapután hazajöhetnek mindannyian!
Nekem még rengeteg dolgom lesz holnap,így el is megyek aludni,hisz ma is melóztam,és csak nemrég értem haza!

Pusszancs Mindenkinek!
stellapa
 
 


Stellapa!

Szupi! Szurkoltunk rendesen, hogy legyen tejecske.
Pihenj ezerrel, mert még sok feladat vár rád.

Pusszantom a Családot!

Timi
latimi
 
 


Sziasztok,

Görcsöltem este 8 óta, meg elkezdtem rózsaszínűen vérezgetni tegnap este. Egész éjjel tartott, most megyünk a kh-ba. kb. 6-10 perces fájásaim vannak.

SMS-t majd küldök Orsinak!

Puszi

Unique

KépKép
unique
 
 


Unique Kép
Ez nagyon jó hír!
Várjuk a további híreket!
Szorítok!
Puszi,
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Unique!

Na látod, csak egy picit tévedtem. Majdnem szerda.
Várjuk a nagy hírt.

Timi
latimi
 
 


Unique KépKép Hiába, a lányok sem szeretik a frontot, Laura hamarosan meg fog érkezni, juhhhé ! Kép
Nagyon szorítunk !!

Renoka : szuper, hogy ennyire jól érzed magad ! Már csak 1 hét Kép

mniki
 
 


Sziasztok,

Mégsem mentünk be, mert abbamaradtak a fájásaim. Amint újra jönnek, akkor bemegyünk. A szülésznőm szerint ez a rózsaszínes bigyó normális, tágul a méhszáj.

Puszi

Unique

KépKép
unique
 
 


UniqueKép
Kitartás, mostmár tényleg a finishben vagy Kép
Nem haragszom, nem azért írtam tegnap, csak gondoltam próbálok egy kis pozitívumot bevinni ebbe a hosszúranyúlt várakozásba. Tudom ám, hogy nehéz a vége és idegtépő a várakozás és szeretnéd már magadhoz ölelni a lányodat. Kép
De most már biztos, hogy nemsokára megszülsz. Jóslófájás+tágulás=közeli szülés Kép

Én most baromira görcsölök, de megbeszélem a görcsökkel, hogy menjenek át hozzád és indítsák meg a szülést. Mindenkinek jobb lesz úgy. Én jobban tudok dolgozni, te meg végre babázhatsz Kép

wish
 
 


Sziasztok!

Csak jöttem közölni veletek egy jóhírt.
Képzeljétek ma a postás meghozta a jogerős határozatunkat,miszerint hivatalosan is örökbefogadó szülők lettünk!KépKépKép

Unique!

Ebből lesz nemsokára a baba!!!!!
Hajrááááá!Amikor csak tudsz aludj,hogy a finisben legyen erőd!


Puszi!
kavicska
 
 


Kavicska!

Szupi!
Ti is beálltok a nyílt örökbefogadók sorába?

Unique!

Akkor most már hamarosan kibújik Laura. Sajnos csalogató versigét a csigabigán kívül nem tudok.

Timi
latimi
 
 


WishKép
Köszönöm, tudom hogy miért írtad. Kép Nagyon várom a görcseidet! Minden mennyiségben és minőságben! Kép Nekem most per pill. (reggel óta) sajnos nincsenek... Már azon kezdek tanakodni, mit tegyek, hogy legyenek Kép

KavicskaKép
Hát ez tényleg szuper hír! Úgy örülök Nektek! Kép Már csak egy +++++++++ tesztet várok Tőled! Kép
Olyan furi, hogy most így "hirtelen" abbamaradtak a fájásaim... Kép Mindenesetre holnap így is, úgy is irány a kórház! Kép

TimiKép
Nem kell már csalogató versike ide, köszönöm! Eddig sem hatott a lányomra semmi és senki. Szerintem tudja ő tutira pontosan, mikor szeretne kibújni Kép

Puszi

Unique
41+0

KépKép
unique
 
 


Kavicska!

Egy pozitív teszt lenne a legjobb. Persze egy öri testvér se lenne rossz.
Mindenesetre a drukk megy ezerrel, hogy két csíkos legyen a teszt.

A párod hogy van?

Timi
latimi
 
 


Kedves Unique!
Ez már tényleg a finis! Én a mai kórházba menetelre szavazok! A görcsök vissza fognak térni. Nagyon nagy drukk Neked!
Melcsi

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Szia MelcsiKép
Szerinted ez már a nyákdugó volt?

KépKép
unique
 
 


Unique,
holnap bemegyek délután vagy ebédidőben?
Akkor még a nőgyógyászatra fekszel be, már ha Laurának nem jön meg egyből a kedve a kórházszagtól! Na mindegy bemegyek csak mondd meg mikor. Ha inkább szeretnéd, hogy csak hétfőn menjek akkor akkor megyek, csak mondd meg mikor!
Kitartás bízz a gyerekben!Tessék egy kicsit megnyugodni, esetleg egy kis szeretgetés csak próba gyanánt, hátha megjön nektek is közben kedvetek.

Farkasok J

Kép
farkasok
 
 


JuditKép
Gyere holnap du, ha van kedved Kép Bár ha közben megszülök Kép Vagy inkább ha akkor jönnél, amikor már láthatod a kisparányt? Kép (nekem tényleg mindegy, ahogy szeretnédKép)
Szerintem nem a nőgyógyászatra fektetnek, legalábbis a barátnőmet nem oda fektették, amikor befektették terhesen túlhordás miatt, ő egy akkor szült mama mellett volt egy kétágyasban. Nem tudom, ez mitől függ.
Mindenképpen szívesen látlak, bármikor jössz is! Kép

Puszi

KépKép
unique
 
 


Stella család!
Ez nagyon nagyon jó hír. A hideg is végigfutott rajtam annyira örülök. Otthon biztos vagyok benne hogy Stella is gyorsabban felépül. Annak meg külön örülök,hogy már tejcsi is van. Kép

Unique!
Drukk hegyek mennek feléd. Kitarátás már nem sok van hátra és a karjaidban foghadot a lányodat. Könnyű fájadalommentes szülést kívánok neked. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok Lányok! Kép
Rég jártam itt, de most bekukkantottam és ... Kép

Kriszta! Kép
Gyönyörűséges a kisfiad! Nagyon sok egészséget kívánok neki, neked meg nagy-nagy örömet a gyermekedben! Kép

Unique! Kép
Drukkolok neked nagyon. Bár Laura úgy tűnik, ilyen váratós típus: a fongantatással is, és a születéssel is. Bár nyugtatásként elmesélem: tesómnak egy csütörtöki napra ígérték, hogy reggel 7-kor elkezdik megindítani a szülést. A méhlepény rohamosan romlott és a maminak is magas volt a vérnyomása. Kislegénynek persze több se kellett: kivárta az utolsó pillanatokat is, míg bent lehetett anya puha méh-ágyikójában, s szerda éjjel körül úgy gondolta, mégis nekivág az ismeretlennek. Csütörtök hajnali fél 2-re meg is lett a kisbogár! Kép
Szóval lehet, hogy Laurának is csak egy kis beijesztés kell, hogy ha szép szóra nem jön, hát kiszedik anyából. Kép
Ügyes légy nagyon! Szeretettel gondolok rátok és drukkolok!

Puszi:
Seszi
seszi
 
 


Latimi !

Köszi a drukkolkat!
Apa köszi jól van,de persze egyfolytában dolgozik ,mint kisangyal.Mi még kicsit pihentetjük a dolgot,de legkésőbb 3-4 hónap múlva kiderül,hogy nekivágunk-e az öribabának igazából.Ha most nem sikerül,akkor még egyszer megpróbáljuk a beültetést,és ha az sem sikerül,akkor befejeztük a próbálkozást,és öribabázunk.

Unique!
Sajna nem jött be laurának a hidegfront...Nincs veleegyedül...nekem sem jön beKépKépKép
Nagyon remélem hogy pozitív lesz a vérvétel,mert tesztet csak akkor fogok csinálni,ha a vérvétel pozitív lesz.Mert ah a teszt pzitív a vérvétel negatív akkor fekötözném magam.Így talán nemKépKépKépKépÉs mivel még csak képen láttam pozitív tesztet nem fogom kihagyni!Kép
kavicska
 
 


Kedves Unique!
remélem ezt már nem olvasod, de ha mégis, hát nem tudom hogy a nyákdugó volt-e. Nekem az 1. szülést inditották, a másik meg császár volt, kimaradtam az ilyen élményekből.
Biztos hogy a szülészetre kerülsz, lévén hogy nem sok idő van hátra semmiképp.
Nagyon kivánok Neked minél kevesebb fájdalommal járó szülést és boldog találkozást a Kislányoddal. Az egész életed megváltozik abban a percben.
Melcsi

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Tegnap dél óta otthon vagyunk kis családommal!
Stellával már minden rendben: a sebecske,a májfunkció,a szopiztatás is ok!
Az első éjszakánk a tökikkel nehezen indult,de aztán jól belejöttünk,és még pihizni is tudtunk picit!
Küldjük a képeket.....
stellapa
 
 


Unique, szorítok!

Lányok, most nem írok bővebben, de szeretnék kérdezni valamit. Gyakorlatilag lesántultam. Kép Már éreztem a keresztcsontoknál fájdalmat, de tegnap délután váratlanul, 2 órás üldögélés után nem tudtam felállni, összecsuklottam, mert kilazult a bal lábam a csípőből. Azóta is nagyon fáj, lépcsőn menni szinte nem is tudok. Olyan érzés, mintha menne szét a csípőm. Szerintetek nem korai ez 30 hetesen?? A baba be van fordulva, és lentebb is érzem őt, de ez akkor is nagyon furcsa, kicsit meg vagyok ijedve is, meg hát a fájdalom se semmi, sugárzik mindenfelé. Tapasztaltatok ilyet?
Fanni, sűrűn jutsz eszembe, a derékfájdalmaid miatt...

Norka (30+0)
s_norka
 
 


Kép

Kép
stella9
 
 


Olivér:
Kép

Kép
stella9
 
 


Botond:
Kép

Kép
stella9
 
 


Stella Kép Stellapa Kép
Istenem, de gyönyörű babák!
Elképesztően boldogak lehettek!

Norka Kép
Remélem, nemsokára jobban leszel és meg is nyugtat majd valaki. Pihengess!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Stella!

Gyönyörűek a srácok. Annyira jó nézni őket.
Volt dugi pocakod? Két ekkora fiút kihordani? Õszinte elismerésem.
Pusszantom őket.

Kép


Timi
latimi
 
 


Snori!
ORvos most!!!
Írj ha többet tudsz! Menjél már ne az én levelemet olvasd!!!!!
Farkasok J

Stella-család,
Bűbájosak a törpék! Mondanám, hogy Robira hasonlítanak de Robiról nincs kép!!!
Stella
Hajrá a tejcsárdáért!

Kép
farkasok
 
 


Stella, Stellapapa Kép Fantörpikusan gyönyörűek a fiúk, nagyon szép, formás babák !! Olyan jó nézni őket KépKép

mniki
 
 


Norka, én is felhívnám a dokit, de tuti fekvést fog javasolni...Én nem tapasztaltam ilyen érzést, nem tudok neked segíteni.
Tegnapra viszont fogínygyulladásom lett, alul-felül, este fogorvosnál kötöttünk ki, már sírtam délután, annyira fájt az egész fejem, most is fáj, de már kezelem. Sebek lettek a számban, mi a fenétől, azt nem tudom. A dokinál kapott 3 szuri megváltás volt, utána nem éreztem a fájdalmat. Ja, mert közben a leginkább sajgó ponton kicseréltük a tömést. Kész voltam, vagyok.

StelláékKép gyönyörűek az ikrek, milyen boldogok lehettek így négyen otthon!!! Biztosan nem lesz könnyű az első pár hét, de mindenért kárpótolni fognak a srácokKép Kicsit már irígykedem, hogy babázhattok!!!

Én hétfőn megyek újra CTG-re és flow-ra, szerdán pedig előjegyeznek a császárra, ha minden igaz és addig meg nem szülök itthon sutyiban...De erre semmi nem utal, totál zárt vagyok és semmiféle görcseim nincsenek. Szóval, ha Isten is úgy akarja, egy hét múlva már én is babázhatokKép Álmomban nem gondoltam, hogy eljutok a 38. hétig. Amennyit ijesztgetve voltam...

Kriszta, de jó neked is!!Kép

reno
37+0
renoka
 
 


Reno!

Ekkora szurkoló táborral egy kismama sem, ill. lepényke sem rendelkezik. Így nem tehetett mást, mint kitartott ennyi ideig, és még ki is tart.

Hamarosan babázhatsz.

Timi
latimi
 
 


Stella!
Eláll a lélegzetemKépKépKép Ez két kis csodaKép

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Sziasztok Lányok!
Kedves Stellacsalád!
Gyönyörü két szép kisfiú! És milyen nagyok! Rengeteg tejecskét kivánok Nektek, nőjenek nagyra tőle!
Ha van néha 1 kis időd, kiváncsi lennék, hogy szervezi meg az életét 2 egyforma kicsi gyerekkel 1 nő.
Renoka!
Miért fognak császározni?
Unique nem irt többet, csak nem bujt elő végre Laura?
Norka, remélem eljutottál 1 orvoshoz. Ez még korai fájdalom, gondopld el, mi lenne még 2 és fél hónapig, ha már most igy fáj.
Melcsi

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Stella!
Gyönyörűek a fiúk. Gratulálok hozzájuk és nagyon jó egészséget kívánok, sok sok tejjel. Kép

Reno!
Hiheteten hogy már itt a finish neked is. Kép
Drukkolunk. Kép

Nóri!
Remélem veled nincs semmi baj.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Voltam tegnap Unique-nál a kórházban, tegnap reggel 2,5 ujjnyira tágult akkor azt mondta a doki hogy 1-2 nap és megvan a bébi. Majd írok csak futok a fodrászhoz.
Farkasok J

Kép
farkasok
 
 


Sziasztok Kép

Stella-babák lélegzetelállítók, és még mindig nem fér a fejembe, hogy fértek bele a kicsi Stellába... Kép Remélem szépen lassan kialakul nálatok a napi rutin.

A védőnővel beszéltünk, lazulnak ki az ízületek nálam és megy lejjebb a baba feje. Ennyi történt, csak a kelletténél kicsit nyomatékosabban. Az előzményekez hozzátartozik, hogy csütörtökön mikor összecsuklottam, előtte BKV-ztam és szaladtam egy villamos után. Lecseszéseket kéretik mellőzni. Kép Valszeg ez váltotta ki ennyire brutálisan. Tegnap este voltam úszni meg utána egy meleg jacuzziban járkáltam, vízben semmi fájdalom nincs, legszívesebben hal lennék a hátralevő 9 hétre. KépAz tény, hogy ez kicsit hamarabb történik mint kellene, dehát istenem, ki mondta hogy 40.hétre fogok szülni? Ja, egyébként mára lényegesen javult, holnapra el fog múlni.

Fanni, hogy vagy??

Unique, görcsben vannak az ujjaim érted.

Krisztáék biztosan jönnek haza a napokban!

Renóka, tényleg nagyon ügyi voltál ezzel a 3.trimeszterrel, szegény, most látom utólag visszatekintve, neked sem semmi, hogy mennyit kellett aggódnod. Minden jó, ha vége jó.

Norka (30+1)
s_norka
 
 


Sziasztok!

Jóhírt jöttem közölni veletek!Idézem!
"Ma 9.20-kor megszületett Laura 3450g ,54 cm.Egészséges,gyönyörű kislány."Unique
kavicska
 
 


Nori!
Örülök,hogy minden rendben van veled, én nem cseszlek le csak vigyázz magadra.

Kavicska!
Köszi a jó hírt!

Unique!
Gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok nektek és jó sok tejecskét.
Várjuk a képeket. Kép

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


UNiqueKép éreztem!!!! GRATULÁLOK és nagyon sok boldogságot kívánok! Szép nagy baba lett LauraKép
Majd mindent mesélj el, bár ti pont akkor jöttök haza, amikor én bevonulok...nem baj, majd utána elolvasom.

NorkaKép végre írtál, izgultam érted, én nem fedlek meg, mert én is csinálok mindent, ma is nagy bevásárlásunk volt és kirándultunk is, jövök-megyek. Aranyos pocakos vagy az állatkerti fotónKép

MelcsiKép a lepénykém és a heparin miatt császároznak. Én nem bánom annyiraKép

JuditKép jó lett a séród?

reno
37+1
renoka
 
 


Unique!

Nagyon-nagyon gratulálok. Sok boldogságot!


Timi
latimi
 
 


Na ennyit arról, hogy írok Unique-ról.
Szóval a szülés előtti órák:
-3 ágyas szoba, örült neki, mert éjjel -csütörtök- 20 baba született, így ő kiszorult a szülészetről, de örült neki, mert az teljesen zárt lett volna és csak úgy lehetett volna látogatni, ha kijön. Olvasgatott és mindig látogatta valaki a családból. Én is ott voltam mint külsős résztvevő, kicsit fura volt, hogy így idegenül beállítottam, de azért elboldogultunk. Pocakja óriási és beszélgetés közben is voltak összehúzódásai. Nagyon várta már a Királyi fenséget! Közben befutott Unique Bácsi is, szép daliás férfiember, én a magasságától beijedve pik-pak elmenekültem. Mondtam a csajszinak, hogy szerdán már otthon lesznek, erre ő legkésőbb kedden megindítják a szülést!
Na röviden ennyi!

Szevasz Anya!
Nagy Gratula a Felséges Kisasszonyhoz, remélem már megnyugodtál, hogy gyerek bent nem marad! Majd írdd meg hogy ment a szülés, mi lett a bacilussal és az arra kapott szurival! REmélem Laurának tetszik idekint és már hülyíti a többieket -a kenyeres kosaras csapat- a közös alvó szobában! Lett külön szoba? Hétfőn majd késő délután felmegyek! Apának is nagy gratula-apás szülés volt?

Snori,
mellőzőtt rész: Te nagyon lökött nőci, ülj meg a popódon mert odaszögezünk! Milyen gyakran jár a villamos havi rendszerességgel? Mindjárt jössz azzal hogy nyomtál egy sziget kört is reggel! Kérlek higgadj le!
Na amúgy mi az ábra, azonkívül hogy otthon mereszted a popód? Hogy haladsz a vizsgaanyaggal?

Renókám,
Át kellett festeni a tövét a felső - szabadság szoborra elmlékeztető - résznek és így már felfrissítettük a többit is, egyenesre lett szárítva és így rácsodálkoztam, hogy hátam közepéig ér, röviden királyság lett a séróm Farkasnak is nagyon tetszett, ilyenkor mindig bepróbálkozik, hogy esetleg nem akarom-e én magamnak szárítani. Szerinted mit mondtam ennek az őrült embernek 2cm hajjal.
Lepényanyának mélységes hódolatom. Jövő héten ilyenkor már te is biztos babázol. Hihetetlen hogy ennyi babóca koncentrálódik áprilisra. Mikor fekszel be legkésőbb?

Kavicska,
Emlegettünk ám Unique-kal, és nagyon szorítunk hogy sikerrel vegyétek ezt az akadályt! Teszek fel majd képet a konyhaablakunkból látható -1m-lévő nem galamb párról, nagyobban mint a galamb, más a tollazattal, na mindegy én irtóra örültem, hogy visszataláltak hozzánk, tavaly is voltak és akkor 2 bébijüket nevelték fel, most is két tojás van.Kérem a tanácsodat, hogy minő madarak ők! Gratula a papírhoz! Sankó ne dolgozzál már annyit!

Timi,
Mit fogtál ma!!! Hogy ment a verseny? Remélem gyorsan halad a sor, és ha Süniék 100-nál vannak akkor ti is léptetek előre. Az egészben az a furcsa, hogy minden másnapra jut egy baba!

ui. Krisztián ma lefutotta a T-com Vivicita-t, szuper eredménnyel, én várom a tavaszt és élvezem a fagyos napsütést.

Millió puszi

Farkasok J

Kép
farkasok
 
 


Sziasztok Lányok!
Unique, bár később fogod olvasni, Nagyon-nagyon jó egészséget és sok boldogságot kivánok Nektek kicsi Laurához.
Kedves Renoka!
Előlfekvő lepényed van? És trombózisgyanus vagy, vagy mire van a heparin?
Kedves Norka!
Mostmár vigyázz kicsit jobban, nem kell még kicsalogatni azt a bébit, nagyon kicsike!
Villamos után különben se kell futni, még férfi után se feltétlenül, nemhogy villamos után!!! Jön másik, tudod...
Melcsi

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Judit!

Hát lóf..-t nem fogtunk. Kálon voltunk egyébként. Azt mondta a tó tulaja,hogy most telepítettek a tóba halat. Van benne bőven hal. Ez volt az átverés. telepítés után a halak zabálnak. itt mindenki hozott a beetetéshez legalább 5 kg cuccot. nemes hal nem jött rá egy db sem.
Kárász az volt benne pár db. A csoporttársunk fogott ki kettőt.
Ha beugrottam volna a vízbe, akkor legalább az Imi elmondhatta volna, hogy fogott egy sellőt.
A szomszéd csapat egyik tagja végig szentségelt mindent. Már mondtam neki, hogy tanuljon meg szépen beszélni. A mondataiból csak a kötőszavak voltak szépek.

Ide tutira nem megyünk többet horgászversenyre.


Most vasárnap megyünk Kenesére. Hétfőn pedig Szabadbattyánba megyünk horgászversenyre, ha nem jön közbe semmi.
Kenesén mindig fogok jó méretes dévéreket. Itt legalább tudom, hogyha telepítenek is pontyot, azért nem tudok kifogni egyet sem, mert a tolvajok lehalásszák.
Még szerencse, hogy udok örülni annak is, hogy kinn voltunk a friss levegőn. A többiek az úton hazafelé elmondták a tó tulaját mindennek.

Ennyit a nagy horgászásról.

Timi
latimi
 
 


Unique!

Várjuk a sztárfotókat.

Látod, nem maradt a pocakodban. Most már tudod puszilgatni, ölelgetni.
Még egyszer sok boldogságot.

Kép

Timi
latimi
 
 


Sziasztok csajok,

Nagyon köszönöm a sok gratulációtKépKép Csak végigfutottam a hét írásait gyorsan, most csak röviden tudok írni...

Unique,
Látom pár nap küzdelem után csak kibújt Laura, szívből gratulálok, jó egészséget és sok tejcit kívánokKépKépKépKép

Stella-család,
Gyönyörűek a fiúk, mostmár tudom milyen nehéz lehet kettővel egyszerre...sok erőt és kitartást kívánok, szuper hogy a tejci is rendben van....

Nálunk a helyzet most kicsit szomorú, mert a besárgulással küzdöttünk, de a Jánosból (Kavicska, sajnos nagyon igazad volt a csecsemőosztállyal kapcsolatban) már péntek reggel elengedtek minket, mondván hogy a bilirubin szint jó, nem kell kék fény, semmi, szopás is beindult...Pedig a tejem csak pont péntekre indult be, az hogy Máténak volt reflexe már az első nap, még nem jelenti azt hogy szopival minden rendben... Szóval nemhogy elengedtek, szinte zavartak mert kellett az ágy... igy itthon küzdöttünk 2 napig, az aluszékonyság fokozódott, keveset tudtunk szopni, kevés lett a folyadék, igy ma délelőtt már annyira gáz volt hogy kihívtuk az ügyeletes gyerekorvost, aki egyből küldött minket a Madarászba, sárgaság, kiszáradás veszélyével. Nem részletezem mennyire kiborultam. Ma délután kék fény alá tették Mátét infuzióval kombinálva, minket meg hazaküldtek, csak írom és már folynak a könnyeim...3-4 nappal fenyegettek- azért remélem hamarabb összeszedjük magunkat... közben úgy néz ki hogy az én tejem is kevés, bár ez ördögi kör, ha nincs igény, nem termelődik, pedig iszom a teát, eddig béna voltam a fejésben, de most gőzerővel ráállok KépKép Megőrülök ha nem tudom Mátét szoptatni....Igy ma éjjel intenzív fejés és reggel fél kilencre mehetünk Manócskához...Drukkoljatok....

Orsi, esetleg Stelláék,
egy üvegbe szerintetek egymásra fejhetem a tejet 2-3 óránként ? Vagy minden fejéshez külön üveget használjak ? Csak 3 üvegünk van, pedig jó lenne még legalább 3-at fejni reggelig (egyet már elhasználtam)

Kérlek titeket drukkoljatok nekünk nagyon...
Ha rendeződnek a viszonyok, újra jövök, illetve ha valaki még tud ma este válaszolni az üveg kérdésre azt szívesen olvasnám...másra egyelőre nincs erőm...

Köszönöm és sokat gondolok rátok

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Kedves Kriszta!
Szomoruan olvasom a soraidat, de hidd el, Máté rendbe fog jönni. Miért nem maradhattál Vele?
A fejésrQl az a véleményem, hogy fejheted 1 üvegbe, persze a tisztaságra figyelve, a lényeg, hogy zárd le jól a tejet. Vagy inkább ugy kéne, hogy a frisset fejed 1 másikba, és a végén, ha kihült, hozzáöntöd a hütQben levQhöz.
Ne emészd Magad csak amennyire muszáj, mert az idegesség tényleg nem tesz jót. Gondolj arra, hogy rengeteg gyereknek nincs elég mamiteje, de fel fog nQni pótlással is, ha kell. Igy talán nem nyomaszt ugy a mindenképpen akarás, és ha elmulik a görcsölés, megjön a tejcike. Én kihuztam ezekkel a gondolatokkal 2 hónapig, pedig nálunk is gyatra volt a tejhelyzet.
Nagyon drukkolok kicsi Máténak, hogy sikerrel vegye az akadályt.
Ne görcsölj, bár ez csak közhely, de komolyan mondom.
Sokat gondolok Rátok!
Melcsi

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Kriszta!
Megkérdeztem a testvéremet neked azt modnta hogy neki a védnő mondta hogy 24 óráig lehet gyűjteni egy üvegbe a tejet és utána vagy megitatni vele, vagy fagyasztóba tenni. Illetve patikában lehet kapni kifejezetten steril tejcsis zacsit amivel mehet a fagyiba.
Nagyon drukkolok neketek hogy minél előbb rendeződjenek a dolgok. Kitartás és próbálj pihenni és nyugizni hogy legyen tejed.

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?