Új privát üzeneted érkezett!

Hahó! Itt vagyok, bekötötték a netet!!! Kép
Annyira BOLDOG VAGYOK!!!! Nagyon szupi a lakás, a saját kád, wc, a konyha, minden!!!
Persze most, h itthon üldögéltem és nem volt semmi ami lekössön, csak nem bírtam feküdni, de ennek ellenére nem keményedtem sokat, talán megértő a méhem, h most a jó cél érdekében mozgolódok, pakolászok...

Na visszaolvasok... volt termés rendesen! Kép

Encus, nálunk naponta kb 5 szaki adja egymásnak a kilincset, de csak narancslevet kapnak! Még mit nem, hiszen annyit kell fizetni mindenért! Persze a haverok kaptak enni akik segítettek költözni.

Edina, én mostanában nem rosszakat, hanem inkább szexelőseket szoktam álmodni... gondolom azért, mert le vagyunk tiltva az akciózásról...
De előtte én is sokat álmodtam rosszat, és állítólag ez sűrűsödni fog a vége felé... na majd meglátjuk...

Pilchard, köszi a közvetítést Kép Fejvédőt én is szeretnék varrni, úgyis kell bütykölnöm majd az új függönyökkel is... majd labdán ülök, talán azt fogja bírni a pocakom is Kép. Magnézium: Én eddig napi 1 grammot ettem, Magnesii Citrici formában, de most csökkentettem napi 500mg-ra, kétszer felet. Úgy döntöttem, h ha a gyógyszeradagom csökkentjük, akkor a magnéziumom is csökkenthetem. Amúgy én is 36. hetet hallottam, bár van olyan ismerősöm, aki végig szedte.

Kiságy: én a bébibolt.hu-ról rendeltem egy átalakíthatót, 17e Ft volt, de még mindig nem mehettünk el érte, pedig márc 10-én rendeltem, mert kértem mellé pár dolgot, és nem bírják összeszedni, mindig csak azt mondják, h nem tudják, mikor érkezik szállítmány... De végülis nem sürgős, még van bő két hónapom! Meg eleinte úgyis egy kis fonott mózeskosárban fog alukálni az ágyunk mellett Kép.
Amúgy én csak ágyra tehető pelenkázó lapot vettem, plusz egy komódot, ami elég nagy és később is bármire jó lesz. Pici a lakás...

Satuk, tündéri az a cucc! Nekem meg lett tiltva, h vegyek, mert van ágynemű, dehát olyan kis semilyen, és jó lenne egy egységes ágyneműgarnitúra... hát talán majd később puhítható lesz Ákosom... Kép

Gombi, az én babám sem szereti, ha a jobboldalon fexem... annyira fura!

Kisvirág, nagyon édi a babád! Kép

Marcy, nem tudom, h ugyan ez a könyv-e, de az NLC-s júniusi babás fórumunknak csináltam egy honlapot, ott gyüjtünk mindenféle hasznos linket, ezt-azt, és oda tettem fel egy doc-ot ami babamasszázsos...
Ha valaki szeretné letölteni: juniusibabak.uw.hu

Satuk, én írtam, a varrónőnek lasaguilas@vivamail.hu a címe, Krisztinek hívják, és a Kondorosi uszi mellett lakik!

Ex, hogyhogy te ehetsz napi 175g-ot??? Naaa, ez nem fair, én csak 160-at ehetek, brühühüüü...

Árvíz: ma autóval elmentünk a Diego-ba szőnyeget meg függönyt venni, és nagyokat lestem amikor mentünk át a hídon... feszített víztükör ezerrel! Ja, és a párom azt mondja, h a Műegyetemen a csatornákból jön föl a víz, már körbe kellett őket homokzsákozni... remélem, nem árt a reaktornak...

pogacsa
 
 


Encus, kettőspont és nagy O betű! Kép

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Mézgombi: köszi Kép

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 

 
 

Sziasztok!
valami nem megy a babanettel...

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!
Pogácsa! Már hiányoztálKép A páromnak is.. régen ment nekem pogit venniKép Már tudja, hogy holnap mi a dolga.. bár már anyósom ráállt a pogi sütésre, hog mindig legyen utánpótlásom..
Ja a kishugom kapott a tanítványomékhoz egy kis Goldit, hogy majd legyenek goldobébikKép, nagyon édesek együtt, teszek fel képet..
Puszi!
Kép

satuk
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a dicséretet Kép Egyre elfogultabb vagyok. Teljesen el vagyok szállva Kép

Gondolom ti is így vagytok ezzel Kép


Satuk, Pilchard: a kiságyba való rácsvédőt hány helyen lehet megkötni, rögzíteni az ágyhoz? Azért kérdem, mert olyan ágyikót szeretnék, aminek a keskenyebb oldala teli fa. Oda hogy lehet, majd rögzíteni? Lehet, hogy butaságot kérdezek Kép

Encus: Én is Júliusba fogok szülni!!!! Kép


Pogi: de jó, hogy ilyen hamar lett neted Kép Kívánom, hogy érezzétek nagyon jól magatokat az új lakásban Kép


Ma alig ettem valamit. Viszont megittam 1 liter tejet. A savam teljesen megőrjít. Kép Szerintetek mit egyek, hogy ne legyen savam? Kép Mármint főtt kaja félére gondolok.


Jó éjt mindenkinek!
Kisvirág Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Szia Kisvirág!
Szerintem próbáld meg a tejbegrízt, de szerintem csak a sima tej az, ami természetesen lugosít.. de nem vagyok okos (ebbenKép), csak megérzés..
A rácsvédőt eltettem, majd holnap kicsomagolom, és megnézem(nem akarom, hogy porosodjon, csak fényképeztemKép), de vannak a rövid oldalon is rögzítő kötők... ha telifás ágyat szeretnél, akkor a sarkokon még meg tudod húzni, és így kifeszíteni.. szerintem, de holnap kipróbálom.. remélem nem felejtem el! Ha igen, akkor kérlek szólj, mert az agyam szita ..KépKép
Joccaka!

satuk
 
 


Sziasztok,

Hello, na végre! ez már poci! Kép

Jurem, ez a cukor így tényleg nem ok. Nekem azt mondta a doki, hogy az evés után 1órával 7,2-ig jó. Nekem elsőre 8,4 lett, ezért kellene tartani a 180-as CH diétát. Azóta viszont határértéken belül vagyok, csak a vizeletben volt mindig aceton.

Norwell, pénteken én is meglátogattam az unokaöcsit, aki akkor volt 1 hetes. Felkaptam, kb. olyan lendülettel, mint a sajátomat, hát majdnem túldobtam Kép Furcsa volt megint ilyen mini emberkét ölelgetni Kép

Encus, a Jánosban nem kell szülésznőt választani. Anno megkérdeztem erről a dokimat, de mondta, hogy valamennyiükkel nagyon jól együtt tudnak dolgozni, és azóta is csak azt hallottam, hogy mindenki aranyos.

Jó éjt,
Doren

Kép
Kép
doren
 
 


Doren: köszönöm szépen az infot.Ha van egy kis időd mesélj már a Jánosról. Milyenek a szülőszobák? Jók a felszerelések? Hány ágyas kortermek vannak? El kellene menni megnézni, csak nem tudom, hogy mikor, meg hogy hogyan állítson be az ember lánya, "hogy jöttem vizitre" Kép

Előre is köszike

Enci

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Jóreggelt Mindenkinek! Kép
Tegnap mégiscsak sikerült kicsit megeröltetnem magam, mert este nekiálltam egyhuzamban sokat keményedni.... de legalább ma pihisebb nap lesz. Ja, és megint süt a napocska!!! Kép
ha végre megtalálom a fényképgép kábeleit valamelyik doboz mélyén, akkor teszek fel képeket a lakásról!

puszi,
Pogi 30+0

pogacsa
 
 


Sziasztok!

Pogi:DE JÓ HOGY mEGJÖTTÉL!Tegnap akartam irni hogy már nemsokára biztos jössz,de megelőztélKép
Azért csak mértékkel a pakolást!Teljesen átérzem a boldogságod,mikor beköltöztünk decemberben,el sem akartam hinni hogy végre a sajátunk minden.

Az én Amelim is utálja a jobb oldali fekvést,szinte "őrjöng",úgy bokszol.

Kisvirág:nos ez az én problémám is,mert a fejénél nekünk is telt,és a madzagok pont rossz helyen vannak a sima olcsó tipusnál,ráadásul annyit felvesz ott,hogy az oldalára alig marad.Néztem neten brendonosat,az jó hosszú,205 cm,csak nekem meg az széles,mert nekem feljebb van jóval a matrac,ráadásul az ára sem lehet vmi olcsó.Szóval ezért gondoltam hogy varratni kéne.Még megnézem majd dunakeszin ami most nyilik,hátha van olyan ami szélességre jó,max.kettőt veszek ahogy Satuk,hogy körbeérje.

Nem használ a Rennie?Szerintem keveset vettél be belőle,abból nyugodtan vehetsz be,nem árt a Babádnak.Köszi az árvizjelentést,tegnap sikerült a váci tv-n meglesnem,pont hiradóféle volt,mikor kapcsolgattam a tv-t.Kajaötletem nincs,nekem bármitől tud égni,pl tejes dologtól is.

Én meg a hányingeremmel küzdök,de ez már biztos megmarad a végéig,vagy amig le nem száll a hasam.30-on(hétben)felüliek:Nektek nem feszül a hasatok amikor álltok,mentek?Nekem iszonyúan,olyan kényelmetlen már minden.Amikor ülök a wc-n,olyan a hasam mint egy deszka.Tudom hogy egyre kisebb a helye,de ...na jó nem panaszkodom.

Pogi:még azt akartam irni ha már szóba hoztad,én nem álmodom a szexel,de gondolom mivel nekünk is tilos,igy elég sokszor rámjönKép Már nem is szoktam mondani petinek,alig várja hogy lehessen,pedig hol van még az?Kép

Encus:irigykedem-no nem arra hogy rosszul lettél a vizben-mert én kádban lassan 8 hónapja nem fürödtem,és nagyon -nagyon hiányzik.

Azt hiszem megint alszok egyet,az éjszaka megint sokat virrasztottam,Ti mit csináltok olyankor,felkeltek,vagy csak feküsztök és várjátok hogy jöjjön az álommanó?
Holnap megyek végre fodrászhoz,este pedig dobok egy képet magunkról.

Puszi.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pilchard: A dokim előre mondta, h fogok ilyeneket álmodni, és hogy teljesen normális... hát, végülis nem olyan rossz Kép
Amúgy nem baj az, ha olcsóbb fejvédőt veszel, plusz egy rögzítőmadzagot rávarrni nem olyan nagy meló. Bennem továbbra is nagyon működik a fészekrakhatnék, reggel már könyörögtem Ákosnak, h szedje elő a varrógépem, de persze nem szedte, merthogy feküdnöm kéne... sajna igaza van Kép

Én alszom éjjel mint a bunda... még pisilni sem nagyon kelek fel, bezzeg nappal fél óránként szaladgálok, már tiszta piros a kezem a sok kézmosástól... de éjjel mintha elvágták volna. Mondjuk reggel ha felébredek, nagy szaladás van!

pogacsa
 
 


Sziasztok!
Nem tudom, hogy mennyibe kerülne a megvarrása a fejvédőnek, de én 1300Ftér vettem.. szerintem nem a horror kategória, főleg ahogy máshol láttamKép

satuk
 
 


Helló csajok!

Szerintem félreértettetek! Nem az éhgyomrim volt 7,2! hanem már este felé jó sok édesség után. De visszaolvastam és ezt így is írtam le. Ma voltam védőnőnél, és belgyógyászati vizsgálaton, most jöttem vissza. (minden O.K.!, csak a vérnyomásom 85/57) Említettem a belgyógyász főorvosnak ezt a cukordolgot. Azt is elmondtam, hogy az előző terhességem alatt pedig nagyon, sőt szerintem normálatlanul alacsony volt, most meg egy kicsit magasabb. Persze most nézett egyet reggel, és nem volt vele semmi probléma. Valószínű, hogy a terhesség alatt egy "kicsit" felborulnak a cukros dolgaim. Hát majd holnap kiderül, mert megyek OGTT-re.

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
jurem
 
 


Fejvédő: Satuk, te hol vetted ennyiért? Én azért félek a varratástól, mert szerintem azt nem biztos, hogy lehet majd mosni gépben. A vatelin rosszúl bírja. HIHIHIHI A páromnak van ilyen kis szövet IKEÁs papucsa, biztosan ismeritek. Imádja, mert puha és könnyű. Erre tegnap betettem a mosógépbe. Nem kellett volna Kép Kép Kép Kép Teljesen összegubancolódott benne a vatelin. Alig bírtam a nevetéstől amikor megmutattam neki Kép Húúúú, de gonodz vagyok. No de valami 500 Ft volt. Majd kap másikat Kép

Pilchard: Én minden nap "döglök" 15-21 percet a kádban. Meg is pusztulnák, ha nem lehetne. Zuhanyfülkétek van, hogy nem fürcsizel?

Enci

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Encus....az Astiban vettem.... de kérlek ne kelljen megkeresnem megint az elérhetőségét.. lassan ha vki rákeres az asti honlapjára az én nevemmel együtt fogja kidobniKép
Egyébként Te mosógépben mosod a papucsot? Eszembe sem jutott, de már nem is fogKép
Én is fürdök sokat minden nap, a doki csak a forró fürdőt nem javasolja, megkérdeztem.. ez legalább ellazít, alvás előtt nem is gond!

satuk
 
 


Sziasztok!! Kép



Exdeus:
Bezony!!! Sőőőt chat szerelem. Tök vicces story: Mert éjjel fél 3, 3 fele kattintott rám a Balázs(először csak poénkodásból), hogy Szia szereted a sört?
Válasz: Igen. Miért?
Aztán elkezdtünk dumálni, hogy milyen zenéket szeretünk meg milyen koncerteken voltunk, milyeneket bulizunk. Aztán megbeszéltük, hogy majd folytatjuk következő héten, vagyis hogy folytatnánk, de én akkor pont szintén bulizni voltam hivatalos(és pont az akkori pasimmal). DE olyan ügyes voltam, hogy még koncert után haza is értem, és még egy röpke sziára meg rövid élmény beszámolóra akkor is tudtunk találkozni.Aztán megint egy hétig nem. De az azt követő héten délutános volt így esténként tudtunk chatelni, és jó sokat beszélgettünk. Rá két hétre elhívott hozzájuk egy bográcsos pince bulira(Pécsváradra... Szóval jó messze) megszerveztem, lementem, aztán úgy igazi első látásra egymásba szeretünk, vagyis tuti, hogy már előtte is volt valami,de akkor vált valósággá. És azóta boldogítjuk egymást.
És ami jó a dologban, hogy az akkori barátommal, megbeszéltük, hogy hát így alakult, és rá egy hétre ő is megtalálta a párját, és azóta tök boldogok ők is. Kép

Csibemanó:
Itt nálunk sajnos a lötyis megoldás dívik, rosszul is voltam tőle rendesen. Ahogy olvasom neked is olyan tuti jó vénáid vannak mint nekem. Bár múltkor 32 hetes vérképnél a csaj elsőre eltalált,jó persze előtte 15 perig keresgélt. De nem kellett 2 szer szúrni szóval totális siker.

Kisággyal mi is ugyan így vagyunk, hogy Tomi benne alszik, és nem bírom rá venni, hogy kijöjjön belőle, vagyis nem is ezzel van a gond, hanem, hogy akkor tudja, hogy kitud jönni amikor akar, és így nem is hajlandó lefeküdni. Már próbálkozunk vele egy ideje, ha ott alszom mellette akkor semmi gond, csak hát én nem bírok még 9 kor aludni menni, meg hát api is nehezményezi, hogy nem vele alszom. Kép (összevesznek rajtam a pasik ejjjha) Mert ha ott vagyok akkor rászólok, és visszafekszik, csak hát,ez egy idő után uncsi nagyon. Főleg mikor már hulla álmos vagyok éjjel.
De 2 hónappal ezelőttig abszolúte elképzelhetetlen volt mindez, márcsak azért is mert Tomi ha valaki mellette aludt akkor azzal volt elfoglalva, hogy mivel tudja csesztetni(cumikkal való célba dobás fejre, takaró lehúzása az alvó testről... meg ilyenek) a másikat és sunyi módon vihogott. De aztán mikor mama látogatóban voltunk február elején, akkor az ismeretlen hely kihozta belőle, hogy anya mellett akar aludni így "megtanult" mással együtt aludni. DE az ágyát nem nagyon merem elvenni tőle, nehogy emiatt boruljon ki nagyon. És hát saját ágyat azt mondta apum csinál neki, de majd csak okt-novemberben, amikor már nem dolgozik. És az még nem most van. Eddig arra az ágyra próbáltam átszoktatni amin én szoktam aludni, ha mégis valamiért ott kell lenni mellette.
Pedig már 11 nap múlva 2 évesen simán aludhatna nem kiságyba. Vagyis már megbeszéltük és mondja is hogy ő nem dedós, de ettől függetlenül nem tudunk eljutni A ból B be, mert este meg elindul a gólyakaki a levegőbe effektus, hogy beviszem lefekszik, kijövök utánam jön. Kép

Pilchard:
Amúgy pont múlt héten láttam egy vita műsort erről,hogy mostanában már sokkal több a netes ismeretség, mint a "hagyományos" És tök leszólták a netes ismerkedést. Pedig szerintem nem az a lényeg, hogy hogyan hanem hogy egymásra találnak az emberek. Kép
Kérésre, bár az én csúfi fejemről látható itt a profilban is kép, meg iwiw-en is. ;)

A háttérben a barátnőm kukucskál igaz annyira nem friss, mert december elején készült amikor Tomi keresztapujának a koncertjén voltunk, de nem változtam annyit.

Kép

Hello:
Kép Alakulsz ám!!! Bezony!!! Kép DE azért így látva, a te 32 hetes pocidat, az enyim marha nagynak tűnik.

Norwell:
Gátmetszés: Háááát igaz nekem csak ez volt, de ahogy a szobatársamon láttam neki 2 nap után már egész jól ment a mozgás a pocak sebbel míg mi ketten akik gátmetszettek voltunk ülni nem tudtunk, menni is alig, mert a gát seb meg ahogy heged, meg szárad úgy húzódik, meg szúr hogy csak még. Szóval nekem az egyik okom a Pesten szülés mellett az volt, hogy nem vágnak ha nem kívánja meg a helyzet. Mert itt a kórházban rutinból vágnak. Jó már ismerek olyat akinek nem, de neki ez már az 5 babája szóval. Mert repedni reped ált. az ember lánya, de még se akkorát, hogy kiérjen a popsijára. Mert én a mai napig ha keményen ülök érzem az ülőgumóm alatt a hegy végét. Kép És hogy még 2 hétig úgy jártam mint a cowboyok a westernekben úgy hasogatott.
Szóval száz szóvak is egy a vége, se a császáros heg se a gát metszés nem kellemes élmény.

Pogácsa:
Üdv újra!!!! Mértékkel pakolássz!! Kép

No és most megyek és felébresztem a bandát. Mert menni kell az anyakönyvi hivatalba apasági nyilatkozatot tenni, most már remélem jó lesz a papír amit kértem mert ha nem akkor... dühi leszek.

Mindenkinek szép napot!!
Ja és ide is jöhetne a napsütés, mert mikor felkeltem még sütött, de most már beborult Kép

Blackrose

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Szép Jóreggelet Kép

Nemrég keltem. Épp reggelizek Kép
Itt megint jó időnek néz ki. Süt a nap.

Az éjszakai alvás nálam változó. Valamelyik nap 2 felkeléssel végigalszom, (amikor fáradt vagyok) de van olyan nap, hogy alig bírok elaludni, és akkor is fél éjszaka fent vagyok.
Mikor éjjel / hajnalban fent vagyok akkor csak fekszem az ágyon. Gondolkodom mindenféléről és várom az álommanót. Időnként akkor szoktam imádkozni és megköszönni a kis pocaklakót Kép Azt nem mondhatom, hogy Mogyoró nem hagy aludni. Õ annyira nyugis gyerek. Már 2 napja nappal is alig ugrál. Tegnap este is bökdöstem őt este 9-kor, hogy lustiság mit csinálsz? Akkor egy kicsit mocorgott és aludt tovább. Remélem, ha kint lesz akkor is ilyen jó gyerek lesz. Kép

Satuk: köszi a tejbegrízes tippet. Azt hiszem ma az lesz a kaja Kép Köszi, hogy a kedvemért előszeded a rácsvédőt Kép

Pogi: Tessék szépen pihizni. Apa jól tette, hogy nem szedte elő a varrógépet Kép

Pilchard: akkor te is vadászhatod az ideális rácsvédőt. Lehet, hogy inkább a másik fajta ágyat vesszük. Dkeszire mi is szeretnénk kimenni. Nem tudod pontosan merre nyílik? Az üzletsoron, vagy egy másik épületben?
A Rennieből nem akartam sokat bevenni. De ha nem lesz más megoldás muszáj lesz.
A hányinger nekem is előjön még. Főleg, ha valami büdit érzek. Grrr...
A pocim nekem is feszül, ha állok, olyan, mintha kicsi lenne a bőrőm Kép

Pogi és Pilchard: csatlakozom a no-sex közé. Mi is le vagyunk tiltva a kezdetektől fogva. Én néha álmodok róla és utána még rosszabb, mert nem lehet. Szegény páromat is sajnálom nagyon. Hát neki sem lehet könnyű Kép

Mióta láttuk 4D-n a Mogyorót azt vettem észre, hogy apa jobban odáig van a fiáért, mint eddig. Persze eddig is szerette, de most egyenesen rajong érte Kép Tegnap este nyomtatott magának képet róla, hogy nála legyen. Annyira édes, úgy imádom őt.
Kép

Nya megyek csinálok egy kis rendet Kép
Majd jövök.
Kisvirág

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág, most éppen fél5ig fogok tanítani, remélem utána még hadrendbe tudok állni!Kép

satuk
 
 


Sziasztok!
Norwell, igen, ha az első szám után három 0 van, akkor minden OK. Kép
Blackrose, akkor fogjunk kezet chatszerelem ügyben. Kép Egyébként most már nem ismerkednék a neten, de akkor (kb. 4 éve) még elment. Én a tesómmal veszekedtem a gépen, ill. a neten...akkor még mobilos GPRS-es, marha lassú Internetünk volt.
Pogi, üdv megint itt. Gyorsan lett nálatok világháló.
Alvásról annyit, hogy tegnapról mára alig aludtam, mivel az én drága férjem szépen elterpeszkedett, kétszer hasba, egyszer fenéken rúgott. Kétszer keltem, egyszer egykor, utána meg fél ötkor...izzadtam, mint a szakadt ló, szóval szuper volt az éjszakám.
Ennek örömére viszont nagyon ügyes vérvevős nénit fogtam ki, elsőre eltalálta a vénámat!

Most ennyi, öltözök és megyek ebédelni, elvileg lecsó lesz.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Kisvirág, hát akkor már hárman vagyunk... na de sebaj, szülés után PÓTOLUNK!!!! Kép

pogacsa
 
 


Sziasztok!

Én is belépek a szexről letiltottak táborábaKépKép
Ugyanígy voltunk a lányommal is.Kép De ennyit megér, utána lehet pótolniKép

Csajok!
Megvan a véreredményem, hát seggre ültem először aztán felhívtam a védőnőmet mit tanácsol.
Az étkezés előtti cukrom:4,39 az utáni: 3,6!!!!!!
Azt mondta, hogy ez rohadt ritka és ezért voltam én szarul pénteken, kaja után leesett akkor is a cukrom. most vérvételkor is éreztem a kóválygást, aztán amint levették a vért ettem is két túrórudit, nagyon kívánom az édességet, így azt modnta a védőnő, hogy akkor egyek is. A kajálásnál meg figyeljek arra, hogy többször egyek keveset, mert lehet, hogy gyors az emésztésem és ezért van ez az eredmény, így megelőzhetem a cukorszint leesést.
Nektek mi erről a véleményetek? Hallottatok már ilyet?

Üdv:
Csibemanó
csibemanó
 
 


Sziasztok!

Én is belépek a szexről letiltottak táborábaKépKép
Ugyanígy voltunk a lányommal is.Kép De ennyit megér, utána lehet pótolniKép

Csajok!
Megvan a véreredményem, hát seggre ültem először aztán felhívtam a védőnőmet mit tanácsol.
Az étkezés előtti cukrom:4,39 az utáni: 3,6!!!!!!
Azt mondta, hogy ez rohadt ritka és ezért voltam én szarul pénteken, kaja után leesett akkor is a cukrom. most vérvételkor is éreztem a kóválygást, aztán amint levették a vért ettem is két túrórudit, nagyon kívánom az édességet, így azt modnta a védőnő, hogy akkor egyek is. A kajálásnál meg figyeljek arra, hogy többször egyek keveset, mert lehet, hogy gyors az emésztésem és ezért van ez az eredmény, így megelőzhetem a cukorszint leesést.
Nektek mi erről a véleményetek? Hallottatok már ilyet?

Üdv:
Csibemanó
csibemanó
 
 


Halihó!

Pilchard: közben utána néztem ennek a Buy-way-nek. Kicsit hülyének nézhettek, mert azt hittem ez egy sima kis bolt, és megdöbbenve láttam, hogy ez egy bevásárló kp. sok kis bolttal Kép
Most lehet röhögni rajtam Kép

Pogi: hát tényleg lesz mit pótolni Kép

Exdeus: jó kis pocsék éjszakád volt. Nálunk fordítva van én rúgom apát Kép

Mi a férjemmel már több mint 10 éve vagyunk együtt Kép A miénk nem netszerelem, hol volt akkor még a net... Kép

Puszika
Kisvirág

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Csibemanó: üdv a táborunkban KépKép
Érdekes amit írtál. Akkor tessék szépen sokszor keveset enni!!! Nehogy elájulj valahol!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok csajócák. Most értem haza a shoppingolásból. Megebédeltünk a férjemmel és most csecsemő-beteg vagyok (kaja után csicsika). Mi hét éve boldogítjuk egymást, de fél év után szakítottunk és egy hónapig csak a neten érintkeztünk, igaz, naponta több órát chateltünk.
Szex: miért vagytok ti letiltva a jóról? Nyitott méhszáj vagy valami hasonló?!?!? HOgy van az, hogy én soha nem tudok semmi ilyenről ??!?!! Kép

Satuk: Mamám mondta, hogy a forró víz is tágítja a méhszájat. Igaz ez? Ezért vagy tiltólistán?

Encikő

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Encus, én már írtam, miért: az állandó keményedések tulajdonképp méhösszehúzódások, és az orgazmus is azt okoz Kép sajna ezért.
Hát, halljátok, megáll az eszem! Felcsönget egy pasas, hogy engedjem be mert póstát hozott... erre mondom, hogy akkor hívja a gondnokot. De hogy nem veszi fel. Hát mondom, najó. Lemegyek, beengedem, és erre mindenki postaládáját telepakolta szeméttel, szórólappal, mind a 60-at, szart bele, hogy addig nekem ott kell álldogálnom, mert be is kell csukni utána az ajtót, majd köszönés nélkül távozott... Micsoda tahók vannak! Kép

pogacsa
 
 


sziasztok!

Na csináltam magamnak egy jó kis vackot,körbepárnáztam magam,hogy tudjak oldalt feküdni,igaz igy egy ujjal tudok csak pötyögni,de mondjuk az időmből kitellik.
Eredetileg aludni akartam,de nem sikerült,vmiért fel vagyok spanolva.

Reggel olvasgattam egy másik topicban,akik már babáznak,ezt muszály idemásolnom,nekem annyira tetszett,jót nevettem,szóval ez vár ránk-bár már igy is panaszkodunk ezerrel.
Szóval:
"Én is nagyon várom, hogy átaludja az éjszakát, én is mosott f** vagyok minden nap, sőt úgy érzem mindig, hogy ennél már nem lehetek fáradtabb és de pedig minden nap egyre fáradtabb vagyok... "

Képzeljétek,még mindig a grillcsirkénél vagyok,mostanában áll. azt ennék.Szombaton vácon voltunk,peti beugrott egy helyre megnézni egy gépet(munkája),és ahogy vártam kitaláltam hogy grillcsirkét akarok ebédre.Bementünk egy ilyen gyorskajálós akármibe(Kisvirág:a megcsipipibe),és vettünk két combot potom 750 ft-ért.Majd elájultam.Annyiért mondjuk az auchanba egy egész csirkét adnak,mondtam is petinek mikor kijöttünk hogy jó sokba kerül a kivánósságom,még jó hogy csak most jött rám.
Remélem azért ma is kapok combot,elméletileg a barátaink mennek ma auchanba..

gondoltam mélyen hallgatok a dologról,de csak megirom Nektek-megygyónom bűnőmetKép-szóval,ettem ma egy kiflit-ez a másik gyengém-de röstellem is a dolgot,lelkiismeretfurdalásom is van rendesen,mert itt irom Nektek hogy milyen nagy az akaraterőm,meg minden,és eddig nem is ettem semmi ilyet,de elcsábultam-nem hiába no,emberből vagyok én is-ráadásul nem is éreztem azt utána hogy ,igen ez kellett,hű de jól esett,na mindegy,ez már bennem van.végül is azért irtam mindezt,mert Kisvirágnak akartam mondani hogy ettől az egy kiflitől úgy égett utána a gyomrom,szóval átérzem a problémád.

Encus:nem tudom,az én dokim az elejétől eltiltott a kádas fürdéstől,még langyos vizben sem javasolta.Pedig imádom,ezért irigykedek.

Blackrose:köszi a képet,tök jó szerintem.
Hát le lehet szólni a netes ismerkedést,de anélkül én sem hiszem hogy most petivel lennék,én debrecenben dolgoztam akkor,munkahelyen chateltem,Õ meg itthonról,ki tudja egyébként találkoztunk volna e.
Na a mi találkozásunk nem volt szerelem első látásra részemről,de kitartóan udvarolt,és nem tudtam ellenállni végülKépMondjuk akkor már nem is akartam.

Kisvirág:valószinű túldramatizálok mindent,pl.a rácsvédő kérdést is,mindenből a legjobbat,legtökéletesebbet szeretném,csak erre rámegy egy csomó energiám,de sajnos ilyen vagyok.
Ráadásul amig nem kúszik,tök mindegy lenne hogy van e rajta,de nekem hozzátartozik az ágyhoz a védő is,anélkül olyan csupasz,azért kinlódok ennyit.
Azt tudod hogy milyen kis boltok lesznek?

Pogi:valszeg igazad van,egyszerűen meg lehet oldani,plussz madzag rá és kész,de olvastad fent.ilyen dinnye vagyok.De hajlok erre egyre jobban,mert több ezret nem akarok adni érte azért.
A fickó meg nagy f.. volt,sajnos milyen sok van belőlük.

Satuk,Pogi:mindig elfelejtem irni,olyan szépek,cukik,imádnivalók ezek a kutyusok,ezt vehetitek bóknakKép,mert én nem vagyok egy nagy kutyarajongó-cicás vagyok-de ezek tényleg gyönyörűek.

Remélem nem untattam senkit.
Puszi.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Encus: mi azért vagyunk tiltólistások, mert én veszélyeztetett vagyok a kezdetektől (fenyegető vetélés miatt) aztán jöttek a keményedések, a rövidült méhnyak, és ki tudja mi jön még...

Pogi: ekkora parasztot. No comment... Legközelebb már le ne menj. Biztos otthon van a 60 lakó közül más is. Amúgy ilyenkor muszáj lemenni? A kaputelcsitek nem olyan ami nyitja az ajtót? Szerencsére nekünk olyan. Én le nem mennék a 4.-ről (nincs lift)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Csibemanó, nekem uez volt a cukorral! Az éhgyomri 4,8 volt, az 1 órás 4,1 és a 2 órás 4,6. Mindkettő alatta volt az éhgyomrinak. Nekem is azt mondták, hogy valszeg nagyon gyorsan bontom a cukrot. De sohase legyen nagyobb bajunk, nem igaz? Kép Nassolok is rendesen, azóta is! Kép

Norwell, igyekszem azért mindig előnyös képeket csinálni magamról... ennyire azért én is hiú vagyok. Kép Amúgy persze hogy híztam, nem is keveset, már vagy 12 kg-nál tartok, csak mint mondtam magas vagyok (176 cm) és valszeg ezért oszlik el rajtam. Mellesleg a senekem egy kissé le is maradt a képről, ezért nem látod rajta, hogy az is nőtt bizony rendesen! Kép

Pogi, gratula az új lakáshoz, a gyors netbekötéshez, ámde kevésbé a bunkó "postáshoz". Kép Sajnos, vannak ilyen bunkók, de ami még rosszabb, lesznek is... Kép Kép

Látom, a gátmetszés volt a téma. Hát én részemről a múltkori szülésemnél könyörögtem magamban, hogy vágjon már nagyobbat a doki (mert állítólag addigra már vágott egyet), mert úgy éreztem, szétszakadok! Amúgy fájás közben csinálják, tehát semmit nem érez belőle az ember, mégcsak érzésteleníteni sem kell. Meg fáj az már amúgyis addigra minden mástól is... Szal, ez a legkevesebb szerintem, bár tény, hogy kell pár nap, hogy begyógyuljon a seb.

Én holnap megyek dokihoz, akkor derül ki, mi lett a 4 hete 3100-nak ítélt méhszájammal azóta. Remélem, nem rövidült vagy nyílt tovább!

És, a no sex-eseknek üzenem: szegény férjeitek nem terhesek, rajtuk azért megeshetne a szívetek!!! Kép Vannak azért eléggé üdvözítő megoldások, amik nem okoznak méhösszehúzódást... Kép

Üdv, Hello (32+1)
hello
 
 


Hello: uramisten,12 kiló?????És hová tetted???????Kép
Hihetetlen,ha nem látnám a derekad,hasad,el sem hinném.

Ja igen,a szexre:amikor lehetett nem kivántam,amikor nem lehet kivánom.Más egyéb meg mikor miért nem volt jó,hányingerek,rosszullétek,gyomorégés,stbb..-gondolom tudod mire gondolokKépKépKépKép

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pilchard, ugyanmár, miért untatnál bárkit is, az a jó, ha sokat írunk!!! Kép
A kutyu nevében is köszi a bókot! Kép
Amúgy egy kifli belefér egy napba, a táblázatom szerint csak 25g szénhidrát, szóval mondjuk tízóraira tökéletes! Én ma tejeskávét bűnöztem, de csak másfél dl tejjel és canderellel... tudom, h jobb lenne, ha nem innék koffeines dolgokat, dehát OLYAN FINCSI! Amúgy én egész grillcsirkét toltam be a minap, kb másfél nap alatt... Kép Ha már nem nagyon ehet az ember köretet...

Csináltam új pocifotót, íme:
Kép

pogacsa
 
 


Kisvirág, de olyan lenne, de azon felül zárjuk kulccsal is, mert már kétszer ellopták a ház elektromos vezérlését... amúgy még csak 15 lakásba költöztek be, szóval jó eséllyel tényleg nem volt más itthon Kép. Itt van lift bár mindegy, mert magasfsz vagyunk, de folyosó végén vagyunk, szóval így is elég sok idő kijutni. Legközelebb kifaggatom, hogy pontosan mit is hozott...

Pilchard, én is pont így voltam vele, amíg lehetett, alig tudtam rávenni magam, most meg ... Hello, hát igen, én már ajánlgattam neki, de nem akarja nélkülem a repülést a kis drága! Kép

pogacsa
 
 


Pilchard: jól bevackoltad magad. Legalább tudsz pötyögni nekünk Kép
Húha tényleg jók várnak ránk Kép A párom hülyeségből mindig mondja amikor nézelődünk, hogy nyugtatópisztolyt is vegyünk Kép(amivel a ragadozó állatokat is lelövik mikor szállítják stb..)

A múltkor a Naszály előtt a párom egy egész csirkét vett 1000 pénzért. Kicsit drágán adta a megcsipipi.

Én is mindenképp akarok rácsvédőt. Szerintem olyan édesek Kép Meg valahogy az ágyhoz tarozik.

Azt nem tudom pontosan milyen üzletek lesznek a Buy-way-be. Amit olvastam lesz: "A bérlők között számos ismert hazai és nemzetközi cég várja a vásárlókat: többek között a C&A, a Mustang, a S.Oliver, a Kenguru Gold, a Deichmann, a dm, a Georges Shoes vagy a Líra Könyváruház."
ennyit írtak.

Én szeretnék elmenni, de lehet, hogy csak jöv.hét lesz belőle. Párom éjszakás lesz szombaton Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Pogi: a így már érthető miért kellett lemenned Kép
De szép a pocid. Látom ez már az új lakásban készült Kép

Hello: tényleg nem látszik rajtad a 12 kiló Kép
Drukk, hogy holnap jókat mondjon a dokid Kép
Azért néha megesik a szívem a páromon. Igaz elég ritkán, mert mikorra ő hazaér én már elég nyügi vagyok Kép plusz mindig van valami nyavajám, de szerencsére megértő pasi...

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Pogácsa: de akkor én miért nem vagyok letiltva. Vagy csak egy bizonyos hét után tilos a hancúr? Ami az egyéb eljárásokat illeti, azt hiszem a párom arra nem panaszkodhat Kép

Áldom az eget, hogy soha nem kellett számoljam a szénhidrátokat. Én alapjáratban sem vagyok egy „vastag” emberke. Amióta Éperkézek, híztam kb 10 kg. Így most vagyok 59.kg. Ma be is búrkoltam egy negyed kiló fagyit. Lehet engem gyűlölni érte. Általában nem vagyok édesszájú, de mostanában jól esik és nem érdekel, hogy a terhesség után 2 kilóval többet kell majd letornázni …Rácsvédő. Tegnap olvasgattam babaügyben és szembetalálkoztam a kérdéssel. Nekünk a régi ágyon nem volt, de a mostanira szeretnék, mert annyira aranyos. CSAKHOGY, rávilágítottak egy nagy kérdésre, mégpedig, hogy jobb a babának, ha kilát és nincs elzárva a külvilágtól, hogy csak a plafont bámulhassa. No meg aztán nekem is jobb ha mondjuk alvás közben kinyitom a szemem és máris látom, hogy babók rendben van. Szóval most dilemmában vagyok…
Pogácsa: aranyos a pocid. Az enyém is kb ekkora. Tegnap mi is csináltunk képet, csak még nem töltöttem le, de majd felteszem. Csajok. Nem tudtok valahol normális áron kismama rucikat. Egyszerűen nem hiszem el, hogy nem lehet sehol kapni 6-7000 ft. alatt. Kb. 3 hónapot fogom hordani, nem vagyok hajlandó ennyi pénzt kiadni érte….

Enci

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Encus, nekem onnantól volt tilos, hogy meghaladta a napi keményedések száma a tizet. Aztán a végén már lehet megint, ha már nem baj, hogy esetleg megindítja a szülést.

Április 04 kedd - 21h 44: Ebben a hozzászólásomban írtam le a varrónő elérhetőségeit! Van neki képtára is valahol, ha megtalálom, megírom!

Fejvédő: Ha nem túl magas, akkor kilát a baba Kép Áthidaló megoldás Kép

pogacsa
 
 


Sziasztok!

Csak fél napot nem vagyok, és utána ugyanennyi, mire végigolvasom a termést. Kép
De nem gond, örülök, ha van újság!

A sszex-témának örülök, hogy felvetődött, mert már akartam kérdezni ezzel kapcsolatban. Engem nem tiltottak el, viszont egy pár hete egyszer csak nem lett már kényelmes a hagyományos megoldás, így azóta másképpen oldjuk meg. Bár most olvasom, hogy nem igazán tesz jót annak, akinek keményedik a hasa. Hát, keményedni én is szoktam néha napközben, főképp jövés-menéskor, na meg "az" után meg olyan, mint a kő. Szóval akkor lehet, hogy vissza kéne fognom magam...?
Az egyik kismama ismerősömnek a 40. héten már a doki tanácsolta a szexet, hogy meginduljon a szülés, de mondta, hogy nem igazán volt kedve hozzá. Hát, valahogy meg tudom érteni, főleg, ha ott a tudat, hogy most ezt azért csináljuk, hogy szüljek...

Ma keringés javítókat csináltunk tornán, de az én bokám így is tökre bedagadt, mire hazaértem. Tudom, hogy tök sómentesen kellene kajálnom, de az nagyon nehezen megy.

Pilchard, engem is egyre többször zavar már a pocim, húzódik, meg összenyomul, ha hajolok, azt nagyon nem bírom...
Tegnap este engem is elkapott a kívánósság. Évek óta nem ettem jégkrémet, nem igazán rajongok sem a fagyiért, sem a jégkrémért, de valahogy tegnap rámtört, hogy nekem csokis jégkrémet kell ennem. 10 óra körül felkerekedtünk a férjemmel, még szerencse, hogy nem messze van egy benzinkút, ott még nyitva volt a bolt, és vettünk egy dupla csokis Magnumot! Hát, majdnem felért egy orgazmussal! Kép

Pogi, tényleg jó hamar lett nálatok net! A szórólaposhoz no comment... Én még azon is mindig ledöbbenek, hogy sosem kapok helyet, ha tömegközlekedek.
Egyébként nekem a bal oldalt nem bírja Julcsika, de végül is mindegy, mert így meg mindig a jobbon kell feküdnöm, és elég gyakran fáj már a forgóm, meg zsibbadok.
Szépen növöget a pocid! Kép

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Sziasztok!

Pogi!
Nagyon aranyos pocid van! Az ilyen állatot meg egyszerűen le kell tojni. Mondjuk én megkérdeztem volna, hogy konkrétan mit is hozott, kedves uram? És akkor ha nem mondja meg, nem engeded be...Kép Ja, és egyébként meg tessék pihenni, ez parancs!Kép

Hello!
Nem is igaz, hogy 12-t híztál!!!Kép Bár ez a magasság megmagyarázza, miért van jó alakod még mindig!
Drukkolok, hogy rendben legyen a méhszájad! (Én erre még sajna egy hétig várhatok, pedig már nagyon jó lenne tudni, hogy van-e változás...)

Blackrose!
Jogos a két pont: én dumálok, aki még nem szült gyereket... KépKépKép Aztán lehet, hogy még az atyaúristent is elkárhozom, ha a gátsebbel kell majd kínlódnom...

Pilchard!
Írjál csak jó sokat, legyen mit olvasni!!!

Encus!
A rácsvédővel szerintem az a cél, hogy az ember a hideg faltól megóvja a kicsit. Én is úgy tervezem, hogy ahol fal van a kiságy mellett, csak oda szeretném a védőt tenni, mert valóban jó, ha kilát a baba és Te belátsz a kiságyba.
A fagyi miatt engem is lehet utálni!Kép Alapból fagyiimádó vagyok, most meg aztán... Nem lehet velem elmenni a hűtők mellett a boltban.Kép

Virág!
A Rennie-ből tényleg nyugodtan vehetsz be többet is, azt hiszem, a napi max. adag 16. Rajtam is sokat segít, már szinte nincs is olyan este, amikor ne vennék be egy felet (a fél is szokott hatni nekem).

Érdekes dolog, hogy mi ugyan nem voltunk/vagyunk eltiltva semmitől a 2000-es méhnyak ellenére sem (a doktor bácsi legalábbis nem mondta konkrétan, hogy akkor aztán innentől kezdve semmi), de: épp néhány nappal ezelőtt tettem fel apának a kérdést: "neked nem hiányzik?" (amióta Kende baba beköltözött, amolyan istenigazábólit nem alakítottunk mi sem...Kép) Olyan aranyos volt, mert azt mondta, hogy dehogynem, nagyon is, de nem bocsátaná meg magának, ha valami történne utána, és ezért akármeddig hajlandó a megvonásra!Kép Bár a múltkor már kérdezte, hogy "szülés után meddig is tart a gyerekágyi időszak?"Kép Imádom!!!!

Jaj, ezt a neten találtam, meg kell mutatnom Nektek:
Kép
Zabálnivalóak, nem???KépKépKépKépKép


Pusszantás mindenkinek!

Sziasztok

Norwell+Kende baba (28+6)

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

Hello, Pogacsa, nagyon szép a pocitok. A 1,5 éves unokahugom itt van, csak mutogatott, hogy baba, és simogatta a pociját.

Ezért is nem voltam olyan sokáig. Mert ugye a hétvégén céges bulin voltunk. Nagyon jól sikerül, egy 4*os szállodában voltunk. Tök jót úsztam, finomakat ettünk, és szombaton még boboztam is Fűzfőn. Azóta meg unokahugi van itt, mert a szülei Indiában vannak. Úgyhogy most egy hétig én vagyok a pótmami. Legalább gyakololok. Kép

Blackrose: Próbáld ki az esti alvásnál, hogy kiválaszthat a gyerek egy játékot, amit az ágyba vihet, és még játszhat vele, és akkor neked nem kell ott maradnod. A játékot meg elveheted, ha elaludt. A sógornőméknek nagyon bejött. Azóta nem kell harcolni a gyerekkel, hogy aludjon már, meg maradjon az ágyban.

Tegnap voltunk dokinéninél. Csinált uh-t, most végre képet is kaptunk, úgyhogy felteszem. Én is 12 kg-t híztam. Majd teszek pocakfotót is. A picúr jól van, 2600g, a méhszáj teljesen zárt. Úgyhogy a júni 3-at azt hiszem nem várja meg a fiacskám. Doki néni azt mondta, hogy május 20 után bármikor várható, de azt azért nem tartja valószínűnek, hogy az uh-nak igaza lenne és máj.17én szülnék. Mondtam, hogy jó is, mert akkor én Kaposváron vizsgázom.

A szex témához, én konkrétan rákérdeztem a dokinál, hogy meddig lehet. Azt mondta, hogy most már nem, főleg, hogy ilyen nagy a baba. A méhösszehúzódások miatt. Viszont a 38héttől újra lehet, mert rásegíthet a szülésre.Kép

Szép napot mindenkinek!
Melinda(31+6)
A baba:
Kép
És a mama:
Kép

Kép
Kép
szõkemelinda
 
 


Ejha, szép nagy a pocid!!! Druva, h mostmár hetente fognak 200g-ot hízni a babuk, nem csoda, h a pocak is megindul rendesen! Kép

pogacsa
 
 


Sziasztok Csajszik!

A sex témához én is hozzá szólnék pár szót. Eltiltás alatt vagyok én is, mert sajnos nekem elég gázosan indult a terhesség (vérzéssel sajnos)Így járt a megvonás nekem is. Csak a páromat sajnálom, hogy fogja kibirni szegény. (Azért persze teszünk ellene, hogy ne legyen neki nagyon sok szenvedés!)

Amúgy voltunk a barátnömmel meg a kislányával ma állatkertbe+ a játszóházba. Tök jó volt, ezer éve nem voltam. Utána meglátogatunk egy varrónöt, aki nagyon helyes gyerekruhákat varr.
Kb. ennyi volt a mai esemény.

Lányok nekem már két éjszaka olyan furcsa érzésem van a hasamban, mintha mensis görcs kezdödne el. Nem tudom, hogy miért, hétfön megyünk dokihoz, majd kiderül. Ez még túl korai szerintem, nem? Lehet, hogy túl sokat mászkáltam az elmúlt idöszakban?

Puszika mindenkinek:
Annamari+ Dominik

KépKép
pannamari
 
 


Sziasztok!
Nos, sikeresen megellenőriztem a rácsvédőt.. Ha nem kötöd be a rövid részen középen a kötözőjét, de tudod rögzíteni a sarkokon, akkor szerintem rendben van.. azt nem mondom, hgoy baromi feszes, de ottmarad rendesen.. a gyerek ha beindul, és le akarja műteni, akkor nem ez fogja megállítani.. gondolom ebben sokan egyetértünkKép
Ugye ezt kellett megnéznemKépKép kicsit offot dobtam maKép
Ja, a terheléses cukor eredményeit én is megkaptam, most nincs kéznél, de nekem is az éhgyomri magasabb, mint az 1 órás érték.. ez most akkor jó??????
Pusz

satuk
 
 


Annamari, nekem is szokott úgy görcsölni, olyankor azonnal fekvés és pihenés!!!

pogacsa
 
 


Annamari: én még nem szültem és szerencsére nem is görcsölök, de ilyenkor tényleg kőkemény fekvés is pihi. Nem akarlak meigjeszteni, de ne eröltesd túl a szervezeted.

Melinda:tényleg szép nagy pocid van. Nekem a férjem állandóan rágja a fülem, hogy kenegessem rendesen, hogy ne legyenek striáim. Annyira félek, hogy ha nagy lesz a pocim akkor feszíteni fog a bőr.

Norwell: ilyen célokra valóban alkalmas a védőke, de az emberek többsége (köztük én is) szívesen használnám dekorációs célokra, csak nem vagyok már biztos benne, hogy praktikus lenne.

Pusza

Enci

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Sziasztok!
Csibemanó, az eseted tényleg ritka, de azért nem annyira. Mivel, ha az embernek túl jó az inzulin rezisztenciája, akkor gyorsan reagál a kajára, és előfordulhat, hogy leesik a cukor...és ehhez még nem is feltétlen kell két óra!
Jelentem, mi nem vagyunk semmiről sem letiltva, de a férjem problémája miatt nem sűrűn gyakoroljuk az örömszerzés szex nevezetű formáját. Kép
Pogi, az én anyukám is visz ki reklámújságot, de ő mindig megmondja, hogy mit hozott, aztán vagy beengedik, vagy nem...a pasas tényleg tahó volt!
Csini a pocakod!!!! Kép
Pilchard, a mi szerelmünk sem volt első látásra rózsaszín köd...de aztán csak összejött a dolog. Kép
Hello, hol van rajtad az a 12 kiló??? Mert én lassan úgy érzem magam, mint egy lufi, és max. 2 kiló plusz van rajtam a majdnem kezdetekhez képest...
Encus, szerintem a 6-7000 még elég jutányos ár a kismama ruháért. Igaz, ez nem tapasztalat, mivel én még a lánykori ruháimat hordom, egy kantárosom van, azt anyós varrta, tehát az anyagárban van. Kép
Rácsvédő: a mi babánk úgy lesz elhelyezve a szobánkban, hogy az ágyunk mellett lesz a kiságy, és beletéve úgy lesz TörPeti, hogy a feje a mi fejünk felé nézzen, így Õ háttal lesz tv-nek. A rácsvédő meg a fejéhez fog kerülni, tehát belátási gondunk nem lesz... Kép
Mézgombi, a pozitúrákhoz én is tudok mit szólni...az a nagy igazság, hogy marha válogatós vagyok, tehát ami ilyenkor elvileg "kényelmes", az nekem nem gyerebe, de azért szoktunk néha próbálkozni. Kép
Norwell, aranyos a férjed. Nekünk az első időben ilyen gondunk nem volt, most meg a párom a betegsége miatt valahogy nem kívánja oly sűrűn. Na arról nem is beszélve, hogy ő már rég alszik, mire én ágyba kerülnék, és hajlandó lennék valamire...
Melinda, nagyon aranyos a baba és a mama is (habár kövezzetek meg, de én mindig bajban vagyok ezekkel a 2D-s képekkel). Poénos lenne, ha a baba épp a vizsgán jelezné, hogy ideje megszületnie.
Satuk, ha az éhgyomri nem kóros érték, akkor minden OK, ha a második érték alacsonyabb! Látod, Csibemanó, nem vagy nagyon ritka eset. Kép

Na megyek vacsizni, van fini hagymásos máj!

Ági (31+3)

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Szép Estét!

Encus: a kismama rucikkal én is bajban vagyok. Most anyumtól kaptam pár nacit, amik most pont jók rám Kép Meg kapok a sógornőmtől is valami kismama nacit. Azzal nyárig kihúzom Kép

Norwell: ma már 2 szemet megettem, de lefekvés előtt szerintem még egyet megeszek Kép Édes a feltett kép Kép

Melinda: nagyon szép ez a kép a babáról Kép A pocakod is szép nagy Kép

Pannamari: nekem is néha görcsöl. Ahogy Pogi is írta egyből fekvés!!!

Satuk: nagyon köszi Kép Igen erre gondoltam. De várom már, hogy vásárolgassunk Kép

Megyek pihizek kicsit Kép

Jó éjt!
Kép

Kisvirág

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Encus, én azóta kenegetem a pocimat striák ellen, mióta megtudtam, hogy terhes vagyok. Ja, és 3 féle kencével, ennek ellenére kb. egy hete megjelentek azok az aljas repedések! Igaz, még csak a hasam alján 3 vonal, és csak tükörből látom, de akkor is elkezdődött, és az oldalamon is van pár. Tehát eddig bírta a bőröm a gyors növekedést...Kép

Ex, nem a pozitúrára értettem, hogy váltottunk a hagyományosról, hanem a módjára. Kép Szóval visszatértünk a tini szexhez. Kép Viszont így nagyon bejön, egyedül a csúccsal van némi probléma, ill., hogy utána nagyon bekeményedik a hasam, és kicsit fáj is.

Melinda, kb. nekem is ekkora a pocim. Kép Én május 26-ra vagyok kiírva, de az uh. szerint meg szerintem is egy picit előbb fog jönni.
Szerintem a babó is jól látszik, én meg inkább a 2D-hez vagyok szokva.

Annamari, mindenképp említsd meg a görcsöket a dokinak! És sok pihi addig is!

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Köszi a dícséretet!
Encus én nem nagyon kenegetem a hasam. Ha kenem, akkor is csak mandulaolajjal (Kneipp). Még Ausztriába vettem, masszázolajnak. De lehet itthon is kapni. Szerencsére nem reped még a pocakom. Az a két kis csíkocska a hájam. KépAmúgy ez alkat kérdése. Kenheted akármivel, ha hajlamos vagy rá úgyis reped, ha nem, akkor meg nem kell semmi.

A kismamarucikhoz. A 6-7 ezer az nagyon jó ár. A barátnőm is babát vár, szeptemberre. Neki sajnos venni kell a ruhákat egyenlőre, amíg én ki nem növöm őketKép és panaszkodik, hogy 13e alatt nincs nadrág, és a fölsőket lehet 6-7e-ért kapni.

A görcsölésre fekvés és magnézium. Ha egy-két órán belül nem múlik el, akkor hívd fel az orvosod. Legalábbis én ezt a tanácsot kaptam tegnap a dokitól. Mert nekem is néha görcsölget.
Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
szõkemelinda
 
 


Sziasztok!

Kisvirág
Hát jobb lenne más táborba tartozni, de ha ez a helyzet, akkor nincs mit tenniKép

Encus
Nekünk anno a lányunk nagyon nehezen jött össze, veszélyeztetett terhes lettem és akkor azért. Most az előzmények végett (vagyis ami a lányomnál volt, arra hivatkozott a doki), aztán a 12. hét után zöld utat kaptunk, viszont a 19. heti UH-n ugye a méhlepény hátul mélyen tapadt és rálógott a méhszájra, akkor megint tilos lett. Szóval nálunk ez a helyzet

Pogácsa
Nem semmi az úgynevezett postás. Anno anyukáméknál is ez volt, rendszerint akkor mikor apukám éjszakás volt és aludni akart délelőtt, mindig ilyenkor találtak oda ezek a „széltolók”, és mindig őket találták megKép

Hello
Akkor mi fordítva működünk cukorügyilegKép Igazad van tényleg ennél nagyobb bajunk ne legyen. Én is nasizok ezerrel, most is csokit zabálok, de a bizti kedvéért holnap veszek egy csomag szőlőcukrot és hurcolom magammal nehogy gáz legyen. Ja a kezem meg olyan lett a vérvételtől, hogy rossz ránézni, a lányom mondja is hogy csúnya bibiKép
Szex: én nem hagyom parlagon a férjuramatKép Megesik a szívem rajtaKép

Gátmetszés: nekem nem volt részem benne ugye a császár végett, de ahogy elnéztem a szobatársamat jobban szenvedett mint én. Mondjuk nekem altatásban csinálták a császárt este fél 11h-kor és másnap reggel 8h-kor már talpon voltam, meg is lepődtek rendesen, de én annak a híve vagyok, hogy nem szabad elhagyni magunkat, mert az annál rosszabb. Oké hogy forgolódni nem tudtam, meg a felkelés is nehézkes volt, de volt az ágyra szerelve egy kötél, így könnyedén felhúztam magamat, onnantól már nem volt gond. Menni az első nap volt macerás, aztán vett a párom jó szoros kismama (nyanya?) bugyit ami jól tartotta a hasamat, onnantól fogva szaladtam mint a nyúlKép

Melinda
Édes a bébi és szép nagy a pocakod, és még mekkora lesz!Kép

Pannamari
Görcsök: akkor csak óvatosan, nehogy elkezdj kinyílni. Reméljük a doki mindent rendben talál.

Üdv mindenkinek:
Csibemanó
csibemanó
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?