Új privát üzeneted érkezett!

Bufo, hát ez az, a férjem most látott oldalról, a szeme is kikerekedett, hogy ekkora???!!! Hogy lehet ez? Ez nem lehet csak puffadás, meg persze a fotó előtt nem is ettem, úgyhogy nem lehet a kajcsitól sem, hogy tele volnék, szóval ez csak a baba lehet. Hát, érdekes lesz 9. hónaposan. Már el is kezdtem kenegetni, igaz, még csak sima krémmel, de lassan veszek Milupát is, nehogy telis tele legyek csíkokkal. Kép

Momo!

Kép = : ) szóköz nélkül, és Kép = : ( szóköz nélkül

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!!!!
Cupicica! Gratulálok! Titkon én kisfiút szeretnék, de persze ahogy magam ismerem tuti lány lesz. Kép persze nem baj.

Titi: A lekvár neve Tamarinlax és elég jó íze van. Eddig hatásos is. Kép

Koda! A clostyt tutira nem fogja felírni, amíg ciszta van, de most az jutott eszembe hogy a múltkor miért nem vette észre a szonográfus....majdnem 3 cm!!!!!!!!!
A vérvételből nem derült ki? Vagy azóta még nem voltál dokinál?
Hát sajna min 3 hónap gyógyszert saccolok., de legalább tudjuk mi a probléma. Fel a fejjel!

Ancsi ! Tök ari a kisfiad!!!

Én a pocim fel se merem rakni! Elájulnátok hogy mekkora!Mondjuk mindíg is volt pocim. 3 kg -ot híztam.
Jó hétvégét mindenkinek!!!!

KépKép
eszterke80
 
 


Eszterke, deeeee, rakj fel kérlek!!!

A lekvárt hol vetted?

KépKép
titi_27
 
 

 
 

Lányok, én mára búcsúzom, holnap igyekszem jönni. Kicsit enyhült a hasfájás. KépKépKép

Mindenkinek nagyon kellemes hétvégét kívánok!

Kriszti

KépKép
titi_27
 
 


Lányok én csak vasárnap jövök, megyek anyukámékhoz kertészkedni!!!

Puszi mindenkinek!!!!

KépKép
eszterke80
 
 


Sziasztok lányok!

Végre köztetek és még irni is jut időm! A konyha kész, Virágtól ihletve én is pingáltam kicsit... Kép

Annyit irtatok, hogy képtelen vagyok a nagy részére reagálni! Kép

Először is:
CSODÁLATOS A POCITOK!!! ANNYIRA,DE ANNYIRA, HOGY MAJDNEM ELSÍRTAM MAGAM!
Titi, tényleg olyan a pocid, mintha legalább 2-en lennének benne! Kép

Mesi ne szomorkodj, és ne add fel. Rendberakják a pajzsmirigyedet és utána biztos lesz babucid azonnal!

Koda,
Nekem volt petefészekcisztám. Mind a két oldalon. 9 évvel ezelőtt. Akkor még leszívták petevezetéken keresztül. Nekem akkor annyira fájt már, hogy alig birtam lépni... Mostmár laparoszkopiaval csinálják, úgy tudom. Én Vivimmel utána lettem egyből terhes, ugyhogy fel a fejjel, igy van a legnagyobb esélyed!! Kép

Juci, mi a helyzet??? Olvastam hogy nagy volt az izgalom. Mostmár kicsit megnyugodtál??? Vannak új fejlemények???

Oné, még a multkori kérdésedre válaszolva, az I.sz. Női Klinikán szültem a baross utcában...

Cupicica, megértelek teljesen. Azt hiszem ugyanígy éreznék, ha kisfiu lenne majd a pocimban. Kislányt szeretnénk megint. A páromnak 2 fia van, és Vivi mellé szeretne egy "kiságicát"...

Lányok felirjátok a pocakos képek mellé azt is, hogy milyen neveket terveztek a babuciknak!?

Amugy én most méregetem a hőmet, de már nem nagyon élem bele magam úgy mint a múlt hónapban. Nem is biztos, hogy azon/azokon a napokon majd együtt tudunk lenni, mert a párom elég hülyén dolgozik... 2éjszakát itthon van, 2 nincs Kép Úgyhogy pont az ápr.6.-a (valószínűleg akkor lesz peteérésem) ugy fog lezajlani, hogy ő reggel hazajön mire én elmegyek és este mire hazaérek ő megy vissza dolgozni.

Na, nem fárasztalak tovább titeket. Remélem idejutok majd a hétvégén hozzátok!

Pusz,
Ági
csné
 
 


Végre idejutok, akkor is mindenki eltünik??? Kép
csné
 
 


Koda,
Ez lehet "csak" sárgatest ciszta. Azt pedig csak a pé követően van. NEkem is volt, meg még PCO-s is voltam (vagyok?). Erre én tényleg merem ajánlani a gerániumos testgyertyát. Szerintem próbáljátok ki.

Mesi,
De jó, hogy újra írogatsz nekünk. Tessék csak menni a dokik után, ne hagyd magad!

Cupi,
Én is ilyesmire gondoltam. őleg, amikor Fiammal lévő terhességhez képest nagyon rosszul voltam folyamatosanKépKép De tényleg ne izgulj, mert főleg, ha még ennyi babát szeretnétek bőven van ideje jönnie a Lánykának is.

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Koda,
Igaza van amugy Zseppynek, mert amikor Vivivel terhes lettem a kötelező vizsgálaton láttak még/megint cisztát. Szivbajt kaptam akkor és a saját dokimat amikor felhívtam, azt mondta, hogy ne idegeskedjek az Sárgatest ciszta, mire megyek hozzá (2 hét) elmúlik. Igy is lett!!! Kép Kép Kép

Sikerült beszélned a dokiddal???

Ági
csné
 
 


Lányok, majd' infarktust kaptam az este, ugyanis megint volt egy kis rózsaszínű folyásom. Lehet, hogy megint kezdődik minden előlről?! Mindenesetre annyira nem pánikolok, de persze azért izgatott vagyok, főleg a hasfájás miatt. De azért addig nagyon nem idegeskedek annyira, amíg kibírható a fájdalom, és nem vérzek. Addig tuti meg van a baba.

Na, most már lefekszem aludni.

Jó éjt mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 


Titi!

Azert hivd fel a dokidat,biztos ami biztos.Csak hogy tudjon rola es megnyugtasson.
MOmo
momo35
 
 


Titi!
Mi újság?

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Titi
Mi a helyzet? Megszünt a folyás?

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Titi,
Tessék felhívni a Dokidat (ha tudod). A hasfájás meg a rózsaszín folyás nem normális együtt. És tessék írni aztán mi volt...

Mesi,
Remélem erőt merítesz belőlünk, nagyon örülök, hogy újra többet látogatsz minket!!!!

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok lányok,
szép hétvégétKép

Titi!
Jaj, de megijesztettél! Remélem már rendeződött a probléma! Szerintem csak a ciklusforduló miatt volt, azt írtad most kellett volna megjönnie.
Vagy esetleg egy kicsit megerőltetted magad??
PIHENJ NAGYON SOKAT!!!!Kép

Kicsijuci!
Az internet-kávézó tényleg nem a legjobb megoldás babanetezni, na de ha nincs másKép
Így legalább mégis itt vagy velünk egy kicsit.
Ma van a premier ugye?
Jujj, de drukkolok, hogy jól sikerüljönKép
(szinte érzem én is a fellépés előtti izgalmat...Kép)

Ági!
Aranyos vagy, hogy így tetszik a pocinkKép
Részemről a nevek:
- ha fiú lesz : Barnabás (Bálint folyamatosan így nevezi a kistesótKép)

- ha lány lesz: tetszik a NÓra, Anna, Emma.
Esetleg még IzabellaKép
Párom Anikó mellett voksol, szeretne egy kicsiAncsitKép

Szóval a fiúnév nagyon egyértelmű, a lánynévvel még meg kell küzdenünk, bár szerintem tuti fiú leszKép Õ is. (brühühüKép)

Délelőtt kifőzőcskéztem magam, mert holnap apa melózni megy egész nap, így a vasárnapi ebéd ma készült el.
Husileves, borsópörkölt galuskávalKép
Dupla adagot főztem, hogy holnap Anyunak ne kelljen főznie, így a felét odaszállítjukKép

További szép napot,
még remélem tudok jönniKép

pusszantás,
Ancsi
Kép

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Titi,
Mi a helyzet? Ugye jól vagy!?

Ági
csné
 
 


Ancsi,
irni akartam neked, hogy a Barnabás név nagyon szép!!! Kép
Nekem a Bence és a Benedek tetszik még nagyon... De nekünk kicsiáginak kell lennie! ...vagyis mindegy, csak már lenne nekem is a pocimban! Kép

Ági
csné
 
 


Sziasztok lányok!

Hál' Istennek csak egy egyszeri eset volt tegnap este, de nagyon megijedtem. Azt hittem, vérzés lesz belőle. Szerintem a mensi miatt volt, tele vagyok pattanásokkal is. Ha jól számolom, az előző kis vérzés 26 napja volt. Szerintem ezt betudom a meg nem jövő mensinek. Szóval, egyelőre megnyugodtam.

De képzeljétek, olyan szörnyűségeset álmodtam. Alul kibuggyant valami, én meg zokogtam, hogy elmegy a baba. Alul nyomtam vissza magamba a dolgokat, aztán rohantam a Szent Imrébe. Ott ellátott egy doki, aki azt mondta, ez nem a baba, hanem aranyér, és ellátott. De komolyan mondom, olyan volt, mintha egy tenyérnyi valami akarna kijönni belőlem, és a fele már kint is volt. Mit okoz a tudatalatti... biztos azért álmodtam ilyen hülyeségeket, mert este megijedtem, és az utóbbi napokban beszéltünk az aranyérrel kapcsolatos dolgokról, félelmeimről is. Szóval, most nyugodt vagyok, minden rendben!

Aranyosak vagytok, hogy így aggódtok értünk! Ez nagyon sokat segít, szerintem mindnyájunknak!

Sok puszi lányok!

KépKép
titi_27
 
 


Istenem Titi! nem lehetett egyszerű erre kelni! Kép Én annyira rosszul tudok lenni az ilyen álmoktól! Szegény! Próbálj meg ne idegeskedni annyit (tudom, könnyű ezt mondani..)!
És vigyázz magatokra nagyon! Kép
csné
 
 


Titi,
Ne csináld, olyan lelkiismeret furdalásom vanKépKép: Bár halkan megjegyzem jót mosolyogtam, amikor olvastalak...
Akkor azért megnyugodtunk. Egyébként pedig Hugicámról a 18 hétne derült ki, hogy terhes, mert addig ténylegesen mnsizett. Akkor is az tűnt fel neki, hogy kidudorodik a hasaKépKépKép

Juci,
Remélem a bemutató olyan lesz, amilyet vártatokKépKépKépKép És vigyázz magadra nagyon.

Ancsi,
Én ellenkeztem az Anikó ellen (én is Anikó vagyok), aztán én nyertemKép

megy a Megasztár...

millió pussz:
Zseppy
Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Titi
Jaj de örülök, hogy csak vaklárma volt.

Juci
Sok sikert a mai bemutatóhoz. Bár már biztosan megy a darab, de akkor is.

Úgy látom mindenki Megasztárt néz.
Én is, csak közben bekukkantottam.
Szép estét!

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Találtam egy édes képet, gondoltam felrakom nektek is Kép

Kép
csné
 
 


Szép jó reggelt mindenkinekKép

Ági, ez a bébi jaj de édesKép
Mikor volt Bálint ekkora...Kép
Milyen furi lesz újra ilyen csöppség itthonKép
De várom márKép

Én is néztem a Megasztárt, de sajna végkifejletet nem láttam, ki esett ki..Kép
Buci fiam felébredt és rajzfilmet akart nézni, így lemaradtam a végéről.

Jaj, de kis cuki volt előbb BálintKép maga felé fordította a monitort és nyomott egy puszit ide a babaképre: Anya, de aranyos kis BarnabásKép

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem tudtam jönni, mert megbetegedtem.Most is 38 fokos lázam van, és alig tudok nyelni, úgy begyulladt a mandulám.
De most kiment a férjem a kicsivel, így gyorsan a gép elé másztam.
Koda, Mesi, Virág és a többiek merre vannak. Mindenki kihasználta a jó időt.
A képek szuperek tegyetek még fel.
Titi!
Örülök, hogy nincs vérzés.

Jaj, lanyok én is gondban vagyok. Már a 6.-ig algopirint veszem be a három nap alatt, de még mindig nem jött meg. Érzem, hogy nincs baba, de mi van ha tévedek? Kedden lesz, hogy már 3 hete késik. Tesztet nem merek venni, mert múltkor is csalódtam, de szerintem jövöhéten elmegyek a dokihoz, és remélem kész lesznek a hormonvizsgálati eredmények.

Majd még jövök, csak pihennem kell.
Amúgy kódolatlan hétvége van az HBO-n. Én is most vettem észre.
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

GyöngyiKép
Ha van baba Kép akkor az algopirintől semmi baja sem lesz! Ez az egyik gyógyszer, amit kis mennyiségben lehet szedni terhesség alatt is. Ezt ajánlja minden doki! (Én is szedtem Marcinál)
És gyógyulj meg hamar!

Én egy brutális gyulladáscsökkentőt szedek, amitől nem bírok kikelni az ágyból, olyan hányingerem van. 2 szemet szedtem be eddig.....De legalább már nem fáj baoldalt a hasamalja. Itt egy gyulladás volt. A ciszta a jobbon van. Úgyhogy én remélem, hogy most megjön!

TitiKép
Ugye minden oké azóta isKép

AncsiKép
Anikó esett ki (Baktai vagy hasonló vezetéknevű)


ZseppyKép
És megszületett már a kisbaba tesódéknál? Vagy ez már régebben volt? Mesélj már erről, ez olyan érdekesKép


Ági, Zzeppy!
Igen, nekem is egy ki nem durrant tüsző ez a ciszta. Álítóleg nem igényel teendőt....Akkor ezek szerint elindult a tüszőérés? Csak nem repedt nem? Már ez is valami......

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Oné
Gyógyulj meg hamar!
Nem is tudom mit mondjak. Ez a várakozás a legrosszabb. Nagyon kívánom, hogy a sejtésed ne legyen igaz és baba legyen a hasadban. Dokihoz jó ha elmégy, legalább a vizsgálatok eredményét megtudod. Addig meg kitartást! Pihenj sokat!

Ancsi
Bálint már várja a kistesót? Nálunk Dávid mindig simogatja a hasam és puszit ad rá mert ott van a baba.

Csné
Nagyon édes ez a pici.Kép Már szinte elfelejtettem milyen tündériek ilyenkor.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok lányokKép

gyönyörű szép tavaszi nap van maKépKép
Hétágra süt a nap Kép végre....

JuciKép
Hallottam én is ilyen barázdazárástKép Az itteni fogdokitól féltem Bálintot, mert attól tartok, hogy nem lesz ideje tutujgatni, hanem nekiesik, hogy haladjon...Kép
Azért keresek egy gyerekbarát dokit, nagydumásatKép
Ja, gratula a premierhezKépKép

ZsuzsaKép
Bálint is nagyon várja már a tesótKép
Õ is mindig puszilgatja, simizi a hasamat, remélem idekinn is ilyen jóban lesznekKép
Tegnap mesélés közben a hasamnak támasztotta a térdét, és képzeljétek a kismanó meg odarúgott egyetKép Olyan jó voltKép

Koda!Kép
Köszi a Megasztáros infót! Egyébként valahogy éreztem, hogy ő esik ki. A többieket túlságosan dicsérték, míg őt nem.

Valaki ígérte Rúzsa Magdi énekét! Melyikőtök?Kép

Gyöngyi!Kép
Neked millió gyógyító pusszantást küldök! Hamar gyógyulj és gyereKép

Megyek, megkukkantom fiamat, az udvaron száguldozik a motorjávalKép

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Hahó lányok!Kép
Délután óta nem volt senki??
Mindenki nyaralni ment?Kép

na, jó éjszakát
+ persze jó hétkezdéstKép

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok,
Ancsi,
Ti hol laktok pontosan? Az én fiamnál is lesz barázdazárás... Ahova mi járunk az a Dokinéni türelmes. Szóval merre laktok? Mert mi Békásmegyerre járunk.

Juci,
Ezer gratula a premierhez. Aztán visszaolvasni ám mindent, kikérdezünkKépKép

Koda,
Megszületett bizony! Egy imádni való gazember lett. Azt hiszem az albumunkban van is kép fent Róla, meg a Fiamról.

Ma voltunk sétálni. Ugye ma itt a Batyi környékén... Hát most meg ne bántódjon senki, de inkább haza menekültünkKépKép Szóval babakocsira egyik autós sincs tekintettel, mert úgy áltak meg, hogy folyamatosan az úttesten közlekedtünk a Batthyányi utcában. Aztán a Duna parton meg nekem kellett mindenkit kikerülni a babakocsival. Hiába húzódtam le teljesen a fal mellé akkor is mindenki ott akart elmenni. Szóval a fal és a babakocsi között. Ennyi birka embert rég láttam. Szóval félóra után hazamenekültünk.KépKép

Nézem közben a Doktor Szöszit. Ahhoz képest, hogy azt hittem ez egy butácska film, ha nem akarok nagyon gondolkodni, akkor azért bejön. Régen mindig azt mondtam, hogy csütörtökön megveszem a butító újságokat (Story, Maxiam. Na, mindegy.

Rimar,
Ne aggódj az algopyrin miatt. Viszont azért keress fel hamar egy fogorvost.

Oné,
gyógyulj meg hamar.

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Titi!
Örülök, hogy nincs komolyabb baj. Nekem is az egyik kolleganőm 17 hetes vette észre hogy terhes, mert addig rendesen megvolt neki. A sógornőm meg tudta hogy terhes, de a 15.héig dőlt belőle a vér, szinte folyamatosan. Be is kellett feküdnie a kórházba. Most meg már kint biciklizik a kislányával.

Juci!
Gratula a premierhez.

Zseppy!
Hát igen,én is ilyen hozzáállást szoktam tapasztalni az emberek részéről. Le se tojják, hogy babakocsival jössz, kerüld ki őket te, mert nekik olyan nehéz lenne félreállni. Én a lagjobban azt szeretem, amikor a buszon még szinte bele is rúgnak a gyerek lábába, hogy oda tudjanak rohanni valamelyik ülőhelyhez.

Gyöngyi!
A hőd milyen? Késett már máskor is ennyit? Algopyrin mehet.

Bufo!
A Tücsökzene az a Fehérvári úton van a Műv.Házban?

Kismamák!
Ha valakinek kell az infó, Vecsésen van egy hölgy, aki nagyker áron ad babacuccokat: kiságy, babakocsi, autósülés, fürcsicucc, játékok, ágynemű, textilpelus, stb. Ha valakit érdekel, megadom a címét. Mi is nála vásároltunk, és egy csomót spóroltunk.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok?
Mesi, de jó, hogy megint te kezded a napot. Szerencsére már lázas nem vagyok, de a mandulám még mindig fáj. Persze dokihoz nem akarok elmenni, remélem magától elmúlik. A hőm reggel 36,9 volt. Mesi máskor is késett már ennyit, sajnos. De a héten elmegyek a dokihoz, mert nem akarom húsvétig húzni, mert akkor kirándulni megyünk.

Juci!
Remélem már otthon vagy, és minnél hamarabb jelentkezel. Gratulálok, hogy minden jól sikerült.

Virág!
Miért nem írsz mostanában? Ja, tudom a férjed most otthon van. Használjatok ki minden percet.

Koda!
Szörnyű lehet a gyógyszer. Hogy bírod? Mikor is kell megjönnie?

Zseppy!
Szerintem se volt roszz a doktor szöszi. Jövőhéten adják a második részt.

Megyek felöltözöm a kislányomat, majd még jövök.
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Hahóóóóóóóóóóó...merre vagytok!
Mindenki dolgozik?
Valaki írjon már!

Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!!!

Olyan aranyosak vagytok, hogy így drukkoltok. Sajnos a hétvégén a netünk vacakolt, ma jönnek megcsinálni, ezért nem tudtam tegnap egyáltalán jönni. Pedig nagyon-nagyon akartam!!! Kép

Képzeljétek, tegnap reggel együttvoltunk a férjemmel, 10 hete először. Eddig nem nagyon mertünk, féltem tőle, nehogy gond legyen a babával, de most valahogy így alakult. Persze mondanom sem kell, hogy rögtön rohantam a wc-re megnézni, nem vérzek-e. Hát, nem nyugodtam meg, megint jött a rózsaszínűség. De azóta már semmit, tényleg a mensi lehet. A hasam sem fáj, de a pattanásokkal telis tele vagyok. Lányok, most valahogy érzem, hogy nem lehet gond.

Délelőtt megyünk az autókereskedésbe átvenni az új céges autókat, úgyhogy csak délután leszek, addig igyekszem átolvasni a többi hozzászólást is, és jövök bővebben is.

KépKép
titi_27
 
 


Mesi,
Légyszi. Én elkérném azt a címet. Most kéne venni átmeneti ruhákat, és mégse mindegy mennyiért...Jaj, olyan jó, hogy megint itt vagyKépKép (még sóhajtottam is közben)

Ja, Lányok
Szombaton megnéztük az új villamost. Háát, nagyon szép, meg ha ülsz nagyon kényelmes. Viszont iszonyatosan szűk. Szóval, ha állva vagy esetleg babakocsival kell majd rajta utazni...De gyerkőcnek nagyon tetszett. Meg leginkább Gáspár Laci nyerte el tetszését. Még autogrammot is kért(ünk). De azóta valahova elkeverte, mert itthon rohangált vele kiabálva "GáspárLaci, Gáspár Laci..." és azóta nem találjuk. Persze volt sírás-rívás miatta.

Lányok,
Én azt vettem ézre, hogy amíg bármilyen "betegségben" szenvedek (akár megfázás), addig nem jön meg, illetve teljesen elmúlik mire meg kell jönnie. Ettől függetlenül Oné hány napja késik?

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


sziasztok csajok!na elment a férjem ismét gyakorlatraKép

eddig azért nem jöttem mert kihasználtuk a hétvégétKépKépKép

ma visszaolvasok és mindenkinek irok!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Titi!
Az első és a második hónapban nekem is volt egy kis vérzésem, akkor, amikor egyébként meg kellett volna jönnie. Azonnal hívtam a dokit, meg is vizsgált, de mindent rendben talált, és azt mondta, hogy ez ilyenkor normális, egy kicsit többet kell pihenni.Kép Azért hívd fel a dokidat, hogy ő is megnyugtasson!!! (Én még most is folyamatosan nézem a bugyimat, hogy nem vérzek-e véletlenül!Kép)

A babát még nem érzem mocorogni, pedig az UH-n is látszott, hogy nagyon aktív!

Próbálok hozzászokni a gondolathoz, hogy fiam lesz, nem könnyű! A babaruhák tekintetében is szomorú a körkép: háromszor annyi kislányholmi van, mint kisfiú! Ráadásul a kisfiús cuccok olyan fantáziátlanok! Bécsben egy kicsit jobb volt a helyzet, de a kislány rucik ott is többségben voltak.

Hétvégén kiderült, hogy a családban mindenki lányt várt, a férjemet kivéve.Kép

Cupicica
cupicica
 
 


szia cupi!lehet csak nem veszed észre hogy mocorog a baba!betudod annak hoyg korog a hasad!

figyi te irtad az elejéna topicnak nem hogy jártok át bécsbe vásárolni?ott nagyon tuti fiucuccokat is kapsz!meg pl otthon is van már c&A ugyhogy ott is tudsz fiuknak jo kis cuccokat venni!ne aggodj négyböl egy csak kislány lesz!és én még mindig azt mondom hogy akkor lesz biztos ha a kezedbe tartod!

jajj most olvasom a bécsat valahogy elkerülte a figyelmem!na szoval akkor bécs nyerö!

tücsi!ha ráérsz dobsz egy táblázatot(de ne a fejemnek)Képmár nem tudom ki hol merre jár

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Na, végülis nem kellett mennem sehová, a fiúk elintéznek mindent, úgyhogy vagyok töretlenül. Már telefonáltak a T-com-tól, hogy mikor vagyunk otthon, mert jönnek megnézni a vonalat meg a modemet. Remélem, estére megjavul otthon a net.

Juci, gratulálok a bemutatóhoz!!!

Virág, szegénykém, most akkor konkrétan meddig lesz távol a férjed? Tényleg, voltál már dokinál? Ha jól emlékszem, a múltkor úgy ígérted, hogy mész!

Cupicica, kicsit megnyugodtam, több helyről hallottam, hogy mások is véreznek a mensi idején. Én nem is vérzek, csak látom, hogy próbálkozik, mint 1 hónapja. Akkor csak barnaság volt, meg egy törlésnyi vér. Akkor mentem is a dokihoz, és azt mondta, minden rendben, ilyen előfordul. Azért nem is hívom most, mert megint időszerű, és szerintem csak erről van szó.

Oné, jobbulást kívánok! Még mindig meg jött meg??? Ez hihetetlen! Hanyadik napon jársz?

Rimar, jól emlékszem, hogy mostanában mész dokihoz? 12 hetes UH-ra? És valaki megy még... Juci? Nem Te véletlenül?

Zseppy... miért van lelkifurdid? Tegnap írtad... csak nem az aranyér miatt? Mert attól bizony nem azóta rettegek, mióta itt beszéltünk róla. Kép

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!
Nálunk verőfényes napsütés van, a kedvem is ilyenKépKépKép
Olyan cuki a férjem!Minden reggel úgy megy el dolgozni, hogy elbúcsúzik: puszi nekem és puszi a hasamra a kicsinek.Hát nem aranyos?

Juci!
Gratulálok a sikeres előadáshoz!Egyszer szívesen megnéznélek!
Köszi, a fogammal bírom.Bár ezzel az ideiglenessel nem lehet enni, meg semmit, ez csak dísz.Ha pl mennék valahová, és égő lenne fog nélkül, akkor beteszem.azért már várom a véglegeset.
A tgyásom: nettó 81000.- lesz.De csak azért mert a szakbarbár segített elintézni, hogy mindenből a legjobbat kapjam.A gyed pedig 73000 lesz.

Zseppy
Összekeversz valakivelKépén nem szedek Algopyrint.A fogam nem fáj, csak türelmetlen vagyok, hogy mikor lesz már véglegesen kész.Egyébként én soha nem szedek semmiféle gyógyszert,semmi olyat ami szintetikus úton van előállítvaKépAz elevitet ugyan -életemben először- elkezdtem,de alig várom hogy eza doboz elfogyjon és abbahagyom.Ezt is csak a baba érdekében...

Tücsök!
Nagykeres cím jöhet!

rimar
rimar
 
 


Titi!
Igen, holnap megyek UH-ra.Kíváncsi vagyok, hogy mekkora a bébi?

rimar
rimar
 
 


De jó Neked Rimar! Én csak 2 hét múlva, de úgy várom már. Izgulok, hogy minden rendben van-e odabent. De remélem, igen.

Tiszta jó, elvileg már kb 7 cm körüli a babád.

KépKép
titi_27
 
 


Riamr,
Persze, mert annyi hozzászólás van, ha csak fél napig nem jövök.KépKépKép Pedig valaki írt fog fájást és algopyrint...

Cupi,
Mi általában itthon is C&a-ban, meg Benettonban vásároltunk eddig. Szóval akár Tőlünk is várhatsz fiú rucikat (vagy akár lánykát). MEg érdemes ott a környéketeken feltérképezni a turikat, meg használt ruha kereskedéseket. Az Oktogonnál van egy nagyon jó használt ruha kereskedés. Néha még kismama ruhájuk is van.Akkor holnap 10-kor (Várbusz). Mozgás miatt se izgulj, mert első babánál tényleg nagyon oda kell figyelni.

Titi,
Hát igen. Pasival ilyenkor vigyázni kell. Első babámnál a Párom folyton attól félt, hogy baja lesz a Pocaklakónak. Most a másodiknál meg először én voltam nagyon-nagyon ramaty állapotban (Párom fürdetett annyira rosszul voltam) amikor meg nekem kedvem lett volna végre le voltunk tiltva doki által, mert a méhszájamnál tapadt a lepény. KépKép

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Zseppy!

Én írtam az algopyrint, de a láz és a mandula miatt.
Hol vannak ezek a C&A boltok? Már én is olvastam több helyen. Nem tudtok valami elérhetőséget írni?

Titi!
Holnap lesz három hete, hogy késik.

Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Gyöngyi!

C&A van a Westendben, az Árkádban, az Eurocenter mellett és a Camponában is. (Hirtelen ennyi jut eszembe!Kép)

Zseppy!
Oké, holnap 10-kor Várbusz! A turikat már én is feltérképeztem, meg nem tudom, emlékszel-e a Temaforgra Budakalászon? A '80-as évek közepétől működött ott nagyon színvonalas kilósruha-vásár (nyugati cuccok). Pár éve szűnt meg. Apukám (!) szeretett oda járni, és bevásárolt babaruhából is, két zsáknyi van otthon a szüleimnél a padláson!Kép

Virág!
Még gyomor, illetve bélmozgást sem érzek!Kép De mivel láttam az UH-n, hogy őkelme nagyon ficánkol, nem aggódom!

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok!

Beugrom egy kicsit.

Titi!

Eppen kerdezni is akartam az illetekes kismamaktol hogy hogy alltok szex teren,mert mi Picur osszehozasa utan egy hettel voltunk,azota semmi.Igaz,egeszen mult hetig el voltunk tiltva,igazabol nem is kivanom,o meg azt mondja,hogy most nem erre koncentral,ne aggodjak.
Csakhat most hamarosan hazamegyek es 3 honapig nem fogom latni.Jo,eddig is kibirtuk valahogy.

Ma en is ijedezek,mert vilagos barnas folyasom van.A menzeszem ha megjott volna mult csutortok lett volna.Remelem minden ok.Varok,ha nem mulik visszamegyek a dokihoz.
Pedig mar ugy orultem,hogy minden rendben.

Kicsijuci!!

Turelmetlenul varom,hogy mit mond a doki a vervetelrol es egyaltalan hogy mekkora a babad.En most vagyok a 9. hetben,de meret alapjan mar a 10.et kezdtem.
ANyukamat megkertem,hogy kerjen idoopontot +uldozze le azt a Siklos dokit nekem.Bar nem igazan erti a dolgot,de Rimar esetebol tanulva,nem fogok csak bejelentkezni hozza,ki tudja meddig kellene varni egy idopontra.
Mondja meg telefonban,hogy el tud-e vallalni igy latatlanban vagy nem,mert akkor keresni kell egy masikat.
Latjatok,nekem meg dokim sincs,TB kartyarol ne is beszeljunk.Lesz mit inteznem.

Jovo heten utaznek haza ha minden rendben lesz.

Na,most pihenek,hatha megint tulzasba vittem a cipekedest,maszkalast.

Tovabbi szep napot nektek!
momo35
 
 


Sziasztok!

Délelőtt itt volt a védőnő, azután lementünk egy kicsit a játszótérre így nem tudtam jönni.
Lányok nálam se vérzés se semmi nem volt eddig, és meg kell mondjam közel sem aggódok úgy mint amikor Dáviddal voltam terhes. Jövőhéten megyek Afp-re meg az ilyenkor még szokásos vizsgálatokra.
Az együttlét terén nálunk nem volt gond talán ha 1 hét maradt ki. Most hogy visszagondolok ez furcsa mert ugye nem volt minden felhőtlen közöttünk. Igaz ez az egy úgy tünik jól működik.

Mesi
Igen oda járunk tücsökzenére, csütörtökön 10.40-es csoportba. Még hétfőn is van csk akkor más tartja, de nekünk Ági jobban bejött.Jövő héttől kezdődik az újabb bérlet. Az első alkalom ingyenes.

Virág
Látom kiélveztétek a hétvégét a férjeddel.Kép

Juci
Gratulálok a jól sikerült bemutatóhoz. Ma már jössz vissza ugye?

Oné
Az jó ha már nincs lázad, akkor kezdesz helyrejönni, de azért még pihenj ha tudsz.

Titi
Ha jó volt az együttlét és utánna nem fájt a hasad akkor elvileg nem okoz gondot. Nekem azt mondta a doki, ha nincs orvosi tiltás akkor mindent szabad, mert ami jó a mamának az jó a babának is.
Az én férjemnek az volt a fix mániája a terhesség vége felé, hogy nem akarja bökdösni a gyerek fejét. Így a szülés előtti utolsó időkben inkább ő volt aki lemondott róla.

Zseppy
Az ilyen menőkés napokon a picivel együtt indultok útnak? Hogy viseli?

Momo
Ha hazajössz tényleg lesz mit intézned, de legalább elfoglalod magad. Lesz programod egy időre mire minden papírod elkészül.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Cupi!
Köszi az infót a boltokról. Remélem nemsokára eljutok valahová vásárolni.

Koda!
Mi a helyzet? Jobban vagy már? Meddig kell szedned a gyógyszert?

Lányok nálatok is esett az eső? Igaz közben sütött a nap.
Mi ma angolra megyünk, úgyhogy csak este tudok jönni, addig is írjatok sokat.
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Momo, nyugi, nekem is volt ilyen barna folyásom a múlt mensi idején. Ha neked is most lett volna a mensid, akkor szerintem ne izgulj! De azért pihenj sokat!

Mi eddig nem voltunk együtt, féltem tőle, és bevallom, annyira nem is hiányzott. Remélem, nem tettük rosszul, de ma már nincs se vérzés, se barnaság, hát, reménykedem. Fura, mert nagyon nyugodt vagyok! Kép

Oné, az a 3 hét azért már nagyon sok. Igaz a múltkori ciklusod sem volt rövid. De most hogyan tovább? Mikor mész dokihoz? Vagy már voltál? Ne haragudj, ha lemaradtam valamiről. Kép

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Mára búcsúzom, megyek a védőnőhöz. Szerdán jövök legközelebb.

Zseppy,
holnap 10-kor!

Cupicica
cupicica
 
 


Végre elment a déli üzim. Nem tudom, miért nem tudtam eddig hozzászólást küldeni.

Bufo, értem, nekem is azt mondta a férjem, hogy nem akarja, ha a gyerkőc elsőként az ő kukiját látná meg. Kép Szóval majd a végefelé leállunk. De szerintem ez is csak egy ilyen kivételes alkalom volt, mi még elég jól bírjuk hál'Istennek. Mindenesetre én is azt vallom, miért vonjunk meg magunktól minden jót, ha nincs semmi rossz következménye?!

KépKép
titi_27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?