Új privát üzeneted érkezett!

Hi, remélem, h holnap kisüt megint a Nap, mert itt most iszonyú hideg van, és orkánszélKép!

Kata, ízlett Petyának a bölcsis ebéd? Mit szólt mikor otthagytad?

Képzeljétek hétfőn voltam tornázni, tegnap meg majd meghaltam az izomláztól, de holnap megint megyek, aztán lassan futni is elkezdek megint.

Mindenkinek köszi a köszöntést!

Kép
seriff
 
 


Hali mindenkinek!

Gány egy időre ébredtünkKép, a tegnapihoz képest kikérem magamnak!

PussykámKép Szuper volt nálatok, nagyon köszönjük a vendéglátást. Urad remek házigazda volt, engem speciel folyton itatott, nem győztem pisilniKép Azóta azon gondolkozom, hogy jól leléptünk, pedig segítenem kellett volna a romeltakarításban....
Tök jó a májusi tali SerfiéknélKép Bár hamar itt van mindig a következő, de lehetne sűrűbben is talizni, nem? Ez az évi 6 alkalom elég gyér. Mindenestetre májusban ott leszünk (remélem), és legalább Serfiék sem lépnek le olyan hamarKépKép
Ja, a képekről. Visszaolvasás közben mertem remélni, hogy én nem leszek rajta egyiken sem, erre pont az én sertés testem az első ami betölti a képernyőt. Köszi!!!!
Ja, gepárdkák kezdik szeretni az ízeket, de még csak gyümizünk és uzsira sinlac, szintén gyümivel. Szóval, SerfiKép az a képen sinlac frutapura körtés almával. Utána ha kérnek még szopi is van. Reggel, délben, este csak szopi, tízóraira meg banán, alma, bari (+szopi). Mikor mi, vagy mix. Hát így. Remélem még sokáig lesz tejci, elnézve ezeket a tápi árakat, háááát már csak azért isKép
Ja, és képzeljétek, a lefagyasztott tejciket, úgy döntöttem odaadom egy örökbefogadott babának. Remélem fel tudják használni, neki nagyobb szüksége lesz ráKép
Zsombikám továbbra is brümmög, annyira édes. Pussykám, én felvettem videora! Ja és a múltkor mi volt!!!! Fürcsi után, vacsi előtt szembe raktam őket az egyik kiságyba. Tettem vettem, kiteregettem a törcsiket, előkészültem a szopihoz (kispárna, víz, stb) erre hallom, hogy röhögnek, hangosan kacagnak!!! gepárdkák. Osonok be, Bazsa bent volt szerencsére, kamerával a kezében. Hát nézték egymást, nevettek, a Panci meg produkálta magát, ide-oda dőlöngélt, erre a Zsombi hatalmasakat kurjongatott, ez meg tetszett nagyon a Pancinak! Csajok, fel van véve, ezt látni kell!!
Tegnap végre nagy levegőt vettem és mindhárman kocsiba ültünk, kimentünk Telkibe az Adrihoz (Bogi, Kata ismeri őt) Egész jó volt a forgalom, picúrok aludtak, kint meg nagyon jó volt. Eszméletlen az a csend, nagyot sétáltunk, dumcsiztunk. Jut eszembe, PussykámKép, jövő héten hozzátok is kimegyünk ha szeretnéd!!! EsztiKép Anyós már meggyógyult, be is jelentkezett... Holnap tornára viszem a Zsombit, de pénteken el tudnék ugrani. Neked mikor jó?
Nemrég mentek el a Lauráék, hát még mindig nem lett nyugodtabbKépKép, de cuki!!
Ahogyan a Hanci is azon a motoron, ahogy mosolyog, nagyon szép!!! Én mindig lemaradok, boldog névnapot!!!

Emlékeztek még gyermekkorunk egyik alapédességére? A robbanós cukorra? Hát most kaptunk a szomszédoktól Tibi banános robbanócukros csokit! Az igazi feeling!!!!!Kép

Kép
diane
 
 


KataKép, tényleg bölcsi. Milyen volt ma??

Kép
diane
 
 

 
 

Pussykám, pont rádgondoltam szombaton, hogy maradhattál volna még takarítgatni 1-2 órát, az ikrek csak kibírták volna valahogy. na mindegy, majd legközelebb.Kép Szóval Telkiben voltál, értem én!!Esetleg ráérünk a jövő héten, majd hívj fel, mert azért ezek után már nem biztos.KépAzt a videót meg hozd magaddal, a brümmögőset is. Mi sose vesszük elő, olyan bénák, vagy inkább lusták vagyunk.Kép
Pussykám, hol találtál rá erre a kis örökbefogadott babára? És mekkora? Mégis mennyi tejed van lefagyasztva? Büszke vagyok rád!Kép

Du. elindulunk Esztihez ebben a fos időben, remélem 1 órán belül ott leszünk.Kép

Kata, bölcsi?

Serif, Hannának lesz végül homokozója május 15-re? Hogy döntött a családi tanács?

Edó, halad az építkezés?

Kép

Kép
babszy
 
 


Pussykám, le lehet rólam szállniKép, ezer éve nem láttam az Adrit! Nemhogy hurráznál, hogy kimegyünk. Mellesleg, mentek az Esztihez, értem én!! Ezek után már tényleg nem biztos a jövő hétKép
Na mindegy, puszi a kis Benyónak és szülő anyjának!!!Kép Írjon, hogy mikor jó neki.
A kis öribabáról a szomszéd mesélt és mondta, hogy szeretnének neki tejcit adni amíg lehet és, hogy az apa bárhova elmegy, hogy szerezzen és bármennyit fizetnek is érte. Persze én ingyen adom, mellesleg nincs olyan sok, most megnéztem. Kábé 5 liter. De azért majd egy hétre elég lesz neki. Pontosan nem tudom mekkora, néhány hetes lehet.
Nálunk a kamera, fényképező mindig bekészítve figyel - kivéve mikor lemerül.

Kép
diane
 
 


Jaj, még erősen győzködni kell az uramat, s ha már itt tartunk, a hintát is bejelentettemKép. Mit mondjakKép? Ha holnap jó az idő lemérem, h mégis mekkora terület kell annak, és utánanézek, hol lehet olyan "gumikövet" kapni, ami a játszón is volt a hinta alatt. Nyilván ez inkább jövő évi project lesz, de jobb időben elkezdeni a puhítástKép! Homokozót sztem leügyezem, már felajánlottam a kis virágoskockámatKépKépKép!

Dia, leléptünk, és így is 7-re értünk haza, mert még vásároltunk is....Videót ide is hozzátok ám!

Kép
seriff
 
 


Dia, olvasom ám én, mert angyalgyerekem van, aki speciel ma még nem aludt, de nem tűnik álmosnak, viszont játszik a tornázójával, az oldalsó maciját már nagyon tudja püfölni. Kép
Szóval jó a péntek, mikor? A délelőtt jobb nekünk.

Serfi, csak lesz hely egy homokozónak és hintának abban a kertben! És nagyon irigy vagyok rá, hűűű, de jó lesz Hannának. Kép

Diám, te egy jófej vagy, bár nem tudom, tudod-e, hogy aranyárban van az anyatej (2800/l), szóval akár még jó bizniszt is köthettél vón. Kép

Azért jó hallani, hogy lehet manapság pár hetes bébit örökbe fogadni. Kép

Na csokker.
Vendég
 


Orsikám, look at this: www.gartenbau.hu

Kép

Kép
babszy
 
 


Tudom, elég húzós áruk van, de azért kafi.

Kép

Kép
babszy
 
 


Klasszak, de még ezt nem mutatom meg, mert hanyattesik az áraktólKép. Keríteni kéne egy asztalost, na majd szétnézek a betegei közöttKép!

Kép
seriff
 
 


Hahó!
Éljen a robbanós cukor! Én Milkában ettem ilyet, hihetetlen, hogy visszajön ez a régi édesség! Én ennék mán cigirágót is! Azt is úgy szerettem.Kép
anniecoe
 
 


Sziasztok!

Hát ez a bölcsi kemény lesz. Tegnap éjjel már olyan lelkiismeretfurdalás rohamom volt, h ihaj!Kép Ma eljöttem egy órára, gyerekem végig sírta, percekre nyugodott csak meg. Mikor meglátott volt öröm (nagyobbra számítottam mondjuk), de nem baj. Viszont, hogy megyünk holnap is azt mondta, h jó.Kép Azért ez is valami. Állítólag ez ezzel jár, akármikor adom be. Az első két hét nehéz, főleg az anyáknak. Persze biztos nekik is. Szóval most kicsit rossz anyának tartom magam, és egyfolytában magyarázgatom magamnak, h csak heti 3 nap, csomót kint vannak az udvaron, ami jó, meg kell. Meg én nem nagyon tudnék vele játszóra járni, stb. Szóval nyugtatom magam. Meg látom, h a többi gyerek jól érzi ott magár és szeret ott lenni. Na szóval ez van, most mifelénkKép

Kész vannak a szombati képek. Szerintem szuperek lettekKépKép Lassan elkezdem fölpakolászni, ha beleegyeztek. Vagy mi legyen vele?

Peti szépen alszik az új ágyában. (most isKép) Mindenkinek mutogatja, és mondja a másikra (mert biztonság kedvéért még a rácsos is a helyén van), h az az ágy a picibabáéKép Olyan büszkén mondja, tök cuki.

Dia, az az egymáson röhögös dolog isteni lehetett. Simán el tudom képzelni a gyerekeidrőlKép Annyira jófejek.

Serfi, játszóteret tessék alakítgatni, augusztustól oda szeretnénk járni, két gyerekkelKépKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, ha ez számít valamit: NEM vagy rossz anya. Nem könnyű a két és fél év után egy teljesen új menetrend, új gyerekek, új rend, új körülmények, de biztosan egy idő után ráérez az ízére! Kép És ahogy mondod: jó levegő, vele egykorú társaság, másfajta játékok, mint otthon. Szerintem ennyi idősen már szükségük van társaságra. Kép Persze, érzem én, hogy amikor ott van a könny a szemében, akkor milyen rossz. Szóval hajrá!

Milyen az ágy?

Dia, kíváncsi vagyok én is a videora, nagyon!!! Kép

Bogika? Remélem a játszin vagytok ebben a szép időben!
Persze, tegnap Balika hozta a formáját, agyon simogatta Benyókát, puszilgatta, és utánozta, ha pukizott, vagy kurjantott. Édespofika volt.
Az én fiam pedig picit nyűgi volt, mert egész nap nem aludt. Azért este fél hétkor kidőlt, volt is szunya egész éjszaka, csak egyszer kelt fel. Kép

Dia, te jössz holnap?
Vendég
 


Kata, dehogy vagy kegyetlen! Kép Ne viccelj már! Belejöttök majd, mindketten!
A kinőtt rucikat már fel sem viszem a padlásraKép...

Dia, vettem ma robbanós-banános Tibit, nagyon viccesKép. JA, akarom már Neked napok óta írni, h a C&A-s bodykból nincs ki a cicije HannánakKép! HA gondolod, szerintem szerezz be párat(úgyis hármasával vannak csomagolva). Kép

Eszti, enyém gyerek meg ma nem akar aludni, csak d.e. nyomott egy háromnegyed órás szundit, azóta meg nem akar, na majd nyűglődik a Nagyanyján, amíg én tornázni leszek...JA, és hely van a kertben, csak Apája közölte, h nem fogja kerülgetni a fűnyíróval a játszóteret-de ez csak kezdeti lázadás, majd betörikKép!

Mi meg ma 10 éve vagyunk együtt-nagggyon durvaKép

Kép
seriff
 
 


Kata, innen rendeltem a kisvakondot<!--attachment: gindex-395271.html*mime_html.gif*text/html*41.9**gindex%2ehtm --><center><pre>
Kép
gindex.htm (41.9 k)</pre></center><!--/attachment-->

Kép
seriff
 
 


Opplá, ez így nem jó.

Seriff a számítógépzseni

Kép
seriff
 
 



Kép
seriff
 
 


Köszi, de nekem nem a báb kellene, hanem olyan igazi figura, mint a Bogiéké is. Mi Szolnokon vettük, de Kecsón egyszerűbb lenne beszerezni.

Fiam itt ül a motorral a lábamnál, és magyarázza, h anya szeretlek, anya fölveszlek az ölembe, mert álmos vagyKép Annyira cukiKép

Õ is nehezen aludt el délután, viszont 3 órát aludtKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata,itt nemcsak báb van!
Édes,és beültél az ölébe?Kép

Hanna végül elaludt 5 előtt, így nem mentem tornáraKép.

Kép
seriff
 
 


Kata, az előbb válogattam a ruhákat, és sztem ilyen őszi-téli anorákot ne is vegyél, van fehér vastag-bélelt plüss, rózsaszín orkános, és sztem a pirosat is kinövi addigra Hanna.Gyorsan ki is mosom őket, tudom, h úgyis kifogod újra, de mégis tisztán adjam oda Kép!
A kisvakondot meg 2 napon belül küldte a csaj, és utalni kellett a pénzt, úgyhogy egyszerű volt.

Kép
seriff
 
 


Halihó!

Serfi, köszi előre is. Májusban megyek értükKép
Ma is voltunk bölcsiben. Tízkor eljöttem másfél órára. Mikor visszamentem édesen ült a földön és játszott. Állítólag 15percet sírt. De azért utána is keresgélt. Azért jobb, mint tegnap. Hétfőn folytatjuk.

Csajok, én egésznap képes lennék enni. Szörnyű. A férjem az előbb már itt röhögött rajtam, ahogy a kanapén ültem hasamon egy lábassal, amiből almaszószt ettem, hozzá a Peti vacsi maradék rántotthúsátKép

Serfi, ha Hanna elaludt, és jött a mama, te miért nem mentél tornázni?!Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Csajok, ezek dia képek, sajna ilyen bénán digitalizálták, de máusban csinálhatunk diavetítést is ahol a többit is megnézhetjük. De még próbálkozom a többiel, mert van mégKép

Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Küldöm mailben a többit, mert mindet ilyen rosszul kicsinyíti, valami miatt. De ha kell valakinek, papír képen tökéleteset tudunk belőle gyártani.

Kép

Kép
tikata
 
 


KatusKép

Nagyon jók a képek, köszönjük. Amit mail-ben küldtél, fantasztikusak, én abból mindből kérnék papírt, de nem akarlak ezzel terhelni titeket, megnézem, hogy tudjuk nyomtatni itthon.
Na majd még jövök írni mindenkinek, de ma sincs Bazsa és csak beugrottam ezt mindenképp megköszönni!!!Kép
Puszi

Kép
diane
 
 


Kata, nagyon köszi a képeket, bár amin béndzsán félig lehunyt pilláim mögül nézek,mint aki atom be van nyomva..Kép
Anyós nem volt itt amikor Hanna aludt, eleve is úgy volt, h átmegyünk, Õ ottmarad,míg én tornázok a mellettük lévő isibenKép.
Egyél csak nyugodtan,kell az most Nektek!Kép
Bölcsi emg biztosan egyre jobb lesz, hidd el!

Dia, vettetek futóbabakocsit? Vannak ám kémeinkKép!

Kép
seriff
 
 


Nahát hova tűnt mindenki?
Íme két kép uncsutesóról, val.Kép

Kép

Kép
seriff
 
 


Serfkó, hellóKépKép!
Na, jó, hogy küldted ezeket a képeket, mert amit ezer éve adtál képtáras címet én ott sehol nem találtam kismackót. Nagyon cuki!!!
A kémeid tévesen jelentettek, mert már akkor is megvolt a babakocsiKépKép Olyan cukik, tök jó, hogy taliztunk velük!!! Mondjuk még nem láttuk, mert az e-Bay-en vettük, ott licitált rá az uram. Hát majd meglátjuk, reméli megjön szombatra mert Vivicita lesz, bár nem is tudom, hol, most az árvíz miatt.....
Te, ez a homokozós dolog nem igaz, ugye???? Szerintem inkább vágd te a füvet ha csak ez a bajKépKép Különben lehet Little Tikes hordozhatót is venni. A hinta meg már szerintem jó neki. Az Adri kisfia pont ugyanennyi idős és már hintázik, élvezi.
Hát a C&A-sak sem túl jók, az a csíkos amiben Bogiéknál volt, nézd a képen, abból is kivan, pedig se nem kicsi, se nem nagy. Szerintem. Mindegy. Most azt szoktam csinálni, hogy adok rá egy rövidujjú pólót.
KataKép, bölcsiztek???

Mindenki eltűnt....

Kis BenyóKép nagyon cuki!!! Hihetetlen, hogy a kis gepárdok még nála is voltak 2 kilóval könnyebbek. Nem is emlékszem. Hogy mertem megfogni őket??? Tényleg nagy csendben volt - egy két cuki nyögéstől ás cuppogástól eltekintve Eszti Voltatok Ikeában? Mi igen, vettem is fejvédőt a tornászlánynak, de a megkötők nekem nem jó helyen vannak, át kell varrni.
Katasztrófa turistáskodtunk - na jó nem ott ahol zavarnánk, mert ma hallottam, hogy a sok bámészkodó rohadtul feltartja a mentést - hanem csak itt a Plaza mögött. Itt épül a mega giga Marina lakópart, jacht kikötőkkel meg minden. Megnéztük mennyire mosta el őket a vízKép Nagyon szép lesz egyszer, a Duna-partot is szépen meg fogják csinálni, lehet majd nagyokat sétálni.
Na, most sétálni megyünk mi is. Pussz.

Serfi, leírnád, hogy ti hogy, mikor és miket esztek??? köszi!

Kép
diane
 
 


Dia, homokozó-ügyileg jól állunk,már szinte rábólintott, megaztán mondtam szombaton Szolnokon meg itt is az Anyukájáék előtt, úgyhogy nincs visszaútKép, vagyis még vhogy a locsolót ki kell onnan iktatni, különben egyből locspoccsal indítunk....Amúgy egyszer vágtam füvet, 10 sec-igKép.
Ja, leírom majd persze.
Sajnálom a C&A-sakat, mondjuk én csak most vettem 3 rövidujjút,mert Bogo mondta, h nyílt a Camponában, nekünk jók, ezért írtamKép. De nekünk meg a hosszúujjúaknak a nyaka gáz, így az van alul Kép.

Kép
seriff
 
 


Na hellósztok,

vagyok én is, de a jó idő miatt egy csomót sétáltunk, a többi időt meg elbambultam... Kép

Serfi, jók a bébik nagyon, hogy mekkora már az uncsitesó is....nagyon rohan az idő... Kép

Diám, a Marina parkkal az a legnagyobb gáz, hogy még az áradás előtt megsüllyedt, szóval......inkább ne menjünk oda lakni. Kép
Ja, igen, vettünk fejvédőt, már alkalmaztam is, így most nem lóg ki éjjelente a keze-lába. Én meg tudtam kötni jól....lehet, hogy a rózsaszínen másképp vannak a madzagok??

Csajok, a gyerekem kakimennyisége lecsökkent. Ugye nem azért, mert nem eszik eleget? Szerintem eszik, mert mindent ugyanúgy csinál, meg nyugodt, meg minden. Van ilyen átállás esetleg a 6 hét környékén?

Puszek

Eszti
Vendég
 


Sziasztok!

Én is vagyok, az előbb írtam egy hosszút, hívott az uram, és elvittem innen és elszállt!!!Ahogy a fiam mondaná:basszusKépKép

Bölcsizünk igen, de mégkevesebb az időm, pedig délelőtt nincs is itthon. Ma is volt kis sírás, de már elfogadta az ebédet, és evett belőle rendesen. Gondozónők szerint minden rendesen halad, ahogy szokott ilyenkor beszoktatáskor.
Tegnap udvaron voltak. Apjával meglestük messziről kocsival. Olyan aranyos és pici volt. Én persze elkezdtem bőgni. Egy ideig lehet nem kéne meglesni, ha nem akarok bőgniKép

Serfi, a drLeóban szép akciós szandik vannak 4500-ért. Ha gondolod, és szükségetek van, hívd fel őket van-e a méretetekben, eggyel nagyobbal is számolhatsz, szerintem júliusig nő annyit a lába, és akkor Hanna már simán szaladni fogKép
Uncsitesó nagyon cuki, szerintem tiszta anyjaKép
Örülök, h készülget a magán játszótérKép

Dia, mi az a Vivicita? Vagy gáz, h nem tudom? Papír képeket nagyon szívesen készítünkKép Vannak még képek, majd elküldöm azokat is.

Fiam leállt mellém, magyaráz, sztorizikKép Annyira jófejKép Nem mondom, h mindent értettemKép

Holnap nincs bölcsi. Pestre megyünk, vérvételre és konstrumára. Hosszú és fárasztó napunk lesz.

Azt akartam még írni, h nem biztos még a lyány neve. Felmerült még néhány lehetőség. Lehet majd csak akkor döntjük el, ha megszületett. Mi illik ráKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Katám, hát mit lesekedtek? persze, gondolom, h agyon nehéz lehet, meg aztán amúgy is sírósabb hangulatú ilyenkor az ember lányaKép!
Uncsitesó télleg tiszta anyja, főleg, hogy még a babakori fotókat is megnéztük, mintha Peti lenne lefotózvaKép...Kíváncsian várjuk az újabb lányneveket! Tényleg megnézted azt a könyvet, amit írtam?

Mi ma du a kertben voltunk, és lépcsőztünk is...Kép

Kép
seriff
 
 


Hali Gyerekek!
VAgyok vagyogatok, csak nincs időm semmire. Holnap elutazom, aztán szombaton haza, aztán hétfőn megint, tök kivan. Kép
Bocs, keveset jövök, de végigolvastam az irományaitokat, és örülök, hogy mindenki jól van.
Holnap még eső, de majdcsak vége lesz.
Mi mindenesetre hétvégén virágokat ültettünk, mondván, hogy tavasz van.Kép

Szóval mindenkit puszilok, vigyázzatok magatokra!
anniecoe
 
 


Hi,mindenfelé ilyen rossz idő van?

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Itt is fos az idő, és én beteg vagyok, fáj mindenem. Remélem gepárdkák még csak véletlenül sem kaptak el semmit tegnap. Olyan édesek voltak, egyfolytában vigyorogtak, meg dumáltak. Panci alvás sztrájkot tartott, fél órát durmolt a nappali közepén, amíg a két srác 2 órát nyomott a másik két szobában. Bali imádta őket, állandóan hordta nekik a játékokat, kis gondoskodó. Remélem tesóval is ilyen lesz majd.Kép

Serif, homokozó legyen ám májusra, mert szeretnénk vinni a vadi új készletünket. Lassan azért amortizálódik, a kis kagylót már lenyúlta valaki.Kép Már akartam mondani, hogy az a belga csoki egyszerűen isteni, a nap fénypontja, mikor egyet (néha kettőt) engedélyezek magamnak.Kép
Hanna hogy van? Alvás? Mekkorát nőtt az uncsitesó, nagyon édes, és tényleg tiszta Serfőző.Kép

Kata, én is megkukkolnám az enyémet a bölcsiben, és tuti én is bőgni fogok. Most engedted először idegenek keze közé, azért ez nagy változás ám. Én már most félek ettől a pillanattól. Pocakbaba hogy van?

Ancsa voltunk a héten a mediterrán lakóparkban, nekünk nagyon tetszett, ti melyikben laktok?

Esztikém, gondolt ki, hogy hogy mehetnénk el a Rózsi koncertre. Csak nem kéne kihagyni.Kép

Edó, itt maradt a műanyag tálatok, majd májusban viszem ám. Veletek mizu? Hogy halad az építkezés? Terv szerint?

Kép

Kép
babszy
 
 


Hű Bogo, akkor alig 6hetem van,beszerezni a homokozót,meg a homokot hozzáKép! Balu annyira édesen simogatta és puszilgatta Hannát is,hogy én teljesen elolvadtam TőleKép! Mikor jön a tesó?
Hannácska uúgy alszik,mint eddig, nappal 3órát 2 részletben, hajnalban meg 1-2x kel,de 10 perc múlva már én is visszamásztam a helyemre.
Én a Ciniminisre kattantam ráKép...

Kata,mi volt a dokinál?

Kép
seriff
 
 


Hú, PussykámKép, nem mondtad, hogy az a csoki olyan nagy kincs.... én meg felzabáltam a felétKép. Bocs. Na hát nagyon jó volt nálatok, majd megismételjük. Gyógyulgassál!!!
SerfkóKép, köszi nagyon a kaja mailt, majd írok is rá. Jaj, ma elugrottam a Corába, anyós felügyelt (közben vasaltKép) és mikor megjöttem csodálkozva mondta, hogy még mindig a Halász Juci megy...Kép
A homokozó tuti lesz májusban!!!
EsztiKép Szerintem a kaka nem baj, hogy kevesebb, talán csak kezd beállni a tej és többit felhasználja.
Annyi mindant akartam mondani, erre elfeljtem az összeset. Na majd ha eszembe jut jövök megint!

Pusza

Az már gáz ha a gyerek a mobilommal kalapálja a jároka alját???Kép - elkezdődöttKép (nesze neked drága Fisher Price játékok - ú most a Corában láttam is pár kurva jót. Na és persze kinéztem a Haba katalógusból pár csodát. Na, szólok is az uramnak, hogy kérjen fizuemeléstKép (mellesleg nincs itthon!!!)

Kép
diane
 
 


Ja, és ma vagyunk fél évesekKépKép!!! Durva, mi? - ennél már csak a Serifék 10 éve keményebbKép. Mi 25-én leszünk 8 - túl a vizválasztón!!!

Kép
diane
 
 


EsztiKép A mi ágyunkat nem is éri körbeKép Illetve a miénknek a fejrésze és lábrésze nem rácsos és ott nem lehet megkötni. Úgyhogy a sarkába is kell varrnom madzagokat. Különben szép, csak feles megoldás ez is....

Kép
diane
 
 


Hű,télleg, Boldog félévet Cincinek és Pocoknak!Kép
Nem,a gáz az lesz,mikor telefonálsz és a vonal túlsó felén lecsapják,mert nem hallanak semmit, mert a telefonod csupa nyálKép-mellesleg nálunka 7-es gombbal történt valami,mert sms-írásnál is bolondul kell nyomni...
A mi rácsvédő-fejvédőnk se ér körbe-mivel 120-as ágyba való,a miénk meg 140-s, na majd megnézitek!
Ma nézünk gyerekülést-azt hiszem a rendelőben is árat kéne emelni-vagy az én gyed-emet?Kép Miért vonnak 15ezer adóelőleget? Eddig csak 3-t vontak(tavaly). (10 év,meg is kérdezte az uram, hogy jár-e neki érte kitűntetés)Kép

Kép
seriff
 
 


Szisztok!

Fejvédő témában kicsit lemaradtamKép
Viszont nálunk van nagy takonykórKép Eddig mindig azt hittem rosszul szívjuk, na ma kiderült, eddig talán nem is volt igazán taknyos a gyerkőc. Na most azKép Minden más elég okés. Persze ma nincs bölcsi. Tegnap már nem sírt. Dél körülre kicsit megunta a dolgot, nem nagyon akart semmiben együttműködni, ebédelni sem. De az én lelkemnek már olyan jó volt úgy eljönni, h nem sírt.
Picilány köszönöm jól volt. Igen mozgékony. Szerdán csak vérvétel van, doki legközelebb csak május elején lesz, meg uh-is. Majd a 30 hetes. Tényleg rohan az idő, rettenetesen!!
Talán hétvégére már a tavasz is ideér. MI Szolnokon félhétvégézünk.
Én most elvileg visszamentem dolgozni, és a szabadságomat töltöm, és kapom a rendes fizetésemet, és úgy örülök neki, mint majom a farkának, a huszonezres gyes után. Bogi, mondom is neked, h gyest külön igényelni kell, nem biztos, h a munkahelyed szólni fog (nekem nem tette), két éves kortól.
És jobbulást Bogi!Kép

Eszti, tegyél már fel 6hetes képeket, légyszi. Rég láttuk a legényt, legalábbis én.

Jövőhéten adjuk be engedélyezésre a terveket!! Hurrá!!
Edó ti hogy álltok? Képpel is lehet mutogatni, engem személy szerint nagyon érdekel a dolog!!Kép Én is fogok majd nyomulni, ha végre egyszer elkezdjük!!

pusszancs

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, szóval dolgozó nő lettél így a 30. hét körül? KépKép Jó, hogy mondod a gyedet, a fenébe, én is nemsoká 20-at fogok kapni. És mi van ha visszamegyek dolgozni és onnan megyek táppénzre, ha esetleg terhes leszek. Vagy ez így törvénytelen? Na majd az uramat ráuszítom a témára, azé nem mindegy. Kép

Gyerekek, a dr. leo szandink, ami vadi új, az egy hetes javítás után is ugyanolyan szar, lehet hogy átállok valami más gyógycipőre vagy a siestára. A siestáról mit tudtok?

Mi is otthon hétvégézünk, mennem kell Lackóra voksolni, meg a mamáékat is régen láttuk...Kép Serfi mi Szolnokon szerintem megnézzük a Matt-es filmet, majd beszámolok. Az uram kijelentette, hogy nem hajlandó még egy letargikus, művészfilmet megnézni, most valami ligthos-csöpögős amerikainak kell jönnie.Kép Mondtam már, hogy a Tisza mozi milyen frankón fel lett újítva? Tiszta art-mozi feeling. A gáz, hogy ketten szoktunk lenni a teremben. Na, ez Szolnok!Kép

Pussykám, gepárdék ugye jól vannak?????

Petyának meg jobbulást, ezeken át kell esnie minden gyereknek sajnos, jópár évig betegeskedni fognak a gyerekközösség miatt.Kép

na pusz

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Na ettől, hogy bekerül a gyerekközösségbe és sokat betegeskedik majd a gyerek ettől én előre parázok. Októbertől én is visszamegyek dolgozni. a munkáltató már mondta is hogy még idén ki kell vennem az összes szabimat, így talán ha 2 hetet fogok összesen dolgozni... Jaa és jövő év elején nekünk is jó lenne összehozni egy kistesót, de miért lenne ez törvénytelen??, max a munkáltató lehet hogy húzza a száját... De ez engem nem nagyon tud meghatni Kép

Kata! Nagyon jók lettek a képek! Köszi Kép Petyának jobbulást!! Nálunk még olyan látványos haladás nincsen,most épp a fogadószint földjét csinálják. Laci már egy bizonyos pontról állandóan csinál képet szóval majd ha a látványos részekhez érünk teszek fel képet. akivitelező már szólt hogy majd fel akarja tenni a honlapjára a képeket. Jó pízért! Kép Kata akkor nemsokára építkezhettek Kép

Bogi! Jobbulást! Ilyen rendszerű a házunk: http://www.hardell.hu/alap.php
csak azért írom mert gondolom még nem döntöttétek el, hogy építkeztek vagy készen vesztek házat. Nekünk télen siestánk volt, mi meg voltunk vele elégedve.

Csajok! ez a 8, meg 10 év nem semmi!!! mellesleg idén mi is 6 évesek leszünk...

Sok puszi a hat hetes és hat hónapos lurkóknak!!

Eszti! A kakimennyiség csökkenés meg tényleg csak azt jelenti hogy jól hasznosítja a tejcit Bence! Én is szeretnék róla látni képet!!

Serif! Múltkor kérdezte hogy megviselte-e Peti a gyereksereg. Hát meg Kép szombat este sirdogált álmábaKép Persze kinti motorozás is új élmény volt. Utána viszont napokig csak 1/2-3/4 6kor jött át. azátn volt 2 órás kelés is a héten. Ki érti ezeket a gyerekeket??

Kép
edó75
 
 


Hi,

Petyának gyors gyógyulást! Remélem,hogy nem viseli meg nagyon! Kata,és mikorra lesz kész a házatok?Önző vagyok, de ugye még maradtok pár hónapig?

Babszy, az a jó,ha visszamész dolgozni,és onnan mész táppénzre,szerintemKép. Nekünk az az egy cipőnk siesta,és jó. Amúgy épp mostanság van arról vita,hogy mennyire kell ez a boltozatemelő egy gyerekcipőbe. Egyébként én azt hiszem,hogy mindkettő jó, meg még az Elefanten-ről hallok jókat(Kmét Malom-Deichmann).

Edó,mi az a fogadószint? Ott fogadjátok a vendégeket, vagy lesz egy fogadótok? Most hülyeséget kérdezek?Kép

Holnap megyünk a megatoys outlet,és brendon boltokba,gyerekülésért.Diácska nem jártok arra?KépMegint kaptam a fejemre a telefonom miatt-mert persze csupa nyál,és nem hallanak engem a túloldalonKép-ne hívjatokKép!

Eszti, Benyó fiú így túl a 6.héten hogy vislekedik? Tesód meg már megint az újságokbanKép!

Ancsa, Te remélem valami szép országokba utazgatsz!

KépAzt hiszem tetszik az új tudományKép, és persze ilyen szekrényzárakat is kell venni,mert a cipősszekrényt is összemadzagoztam, na de naponta 55x nem kötözhetem újraKép!

Kép
seriff
 
 


Sziasztok,

na mi megjöttünk az első vidéki utunkból, Peti szüleinél voltunk, nomeg a dédiket is meglestük. Benyókám megint angyal volt - tényleg nem is értem - aludt az úton, lent vigyorgott, evett, aludt és ezeket felváltva. Kép

Serfi, milyen nagy már Hanci!

Jobbulást mindkét Petyának! Kép

Dia, valóban nem éri tök körbe, de egyelőre a lábvégét nem burkoltam be, Benyó még odáig nem mászik el. Kép De nekünk nagyon bevált, most már nem kel fel éjszaka azért, mert kilóg a keze-lába és nem tudja kiszabadítani magát.

Serfi, akkor te Nők lapját olvasol!!! Kép
6 hét után is még mindig angyalka fiúnk van. Az éjszakák is beállni látszódnak, legalább is amennyire ez ilyen idősen beállhat, de most 9-kor fekszik, 3-kor kel, zabál egyet félálomban, aztán meg reggel kel. Egyelőre el sem tudom képzelni, hogy 3-kor ne ébredjen, annyira zabás szokott lenni. Na nem is panaszkodom, ezzel az egy ébredéssel teljesen ki vagyunk egyezve. És már kiságyba tevés után sincs egy kis utóringatás (amit apa csinált mindig), kaja, be az ágyba, és alvás. Kép
A nappalok pedig hol alvással telnek, hol nézelődéssel, most már nagyon bírja a tornázót, és a héten elkezdett gőgicsélni: eööööö, öeeee, áöööööö, öáááááááá. Nagyjából ezeket vegyíti, édes cukorpofa. Kép

Többiek hogy telt a hétvége??

Pusszanat
Vendég
 


Sziasztok,megint szuper idő vanKép!

Mi szombaton Baján voltunk,Ágóéknál, Zsiga nagyon kis édes poronty,2 hónapos,tök furi,h Hanna is volt ekkora(9hónapja)Kép! És persze a soltvadkerti Korona cukrászdát nem hagyhattuk ki,nyammmKép!
Tegnap pedig a Brendonban megvettük az autósülést, és hazafelé már abban feszített Hanna-nagyon szépKép.

Eszti,hova jártok sétálni? Édes kis Benyó, milyen jó dolga is van! Hú,mennyit fog még szövegelni!Kép

Dia,
Panci és Zsombi hogy bírták a futást? A futóbabakocsi egymás mögött ülős,igaz?Nem mutatták véletlenül a tv-ben Õket?

Babszy,milyen volt a film? Balu elvarázsolta Mamit?

Kata, azért mert Pety bölcsis, még jöhettekKép! Meggyógyult már?

Kép
seriff
 
 


Sziasztok,

csak gyorsan írok, mert még visszabújok, de ezt muszáj megosztanom veletek: Benyó egész éjjel aludt, 5-kor ébredt. Persze biztos nem lesz ez így, de azért jól esett, asszem hónapok óta most aludtam 6 órát egyben. Kép
És még a cicijeim is megúszták. Kép
Vendég
 


És ekkora szunya után így ébredt. Kép

Kép

Kép

Kép

Na jó, ez kaja után készült....Kép

Kép
Vendég
 


Eszti, hát nagyon kis édes,és elégedett Benyó!KépMár alig várom, h május 20 legyen,addigra már tök jól dögönyözhetőp lesz!Kép Kérdeztem már,h merrefelé szoktatok sétálni?

Bogo, jó a film?

Többiek, merre jártok?

Kép
seriff
 
 


Na hát az van, hogy az hagyján, hogy 100%-al nagyobb család mint négy éveKép, de 50%-al több fog mint tegnapKép Kis Zsombikám is kezdett lenn növeszteni egyet (hihi). És persze ő mégiscsak egy férfi aki nehezen viseli a fájdalmat, szóval az utóbbi napokban talán ezért van kicsivel több nyüszi??? (vagy az idő teszi?, bár ha jobban belegondolok, a Panci az aki többet nyüzsög, hisztizik és tombol - mint most is, nem is értem....) Szóval lefoglalnak, illetve mostmár annyira figyelem mit csinálnak (órákig el tudnám őket bámulni, néha néha bekapcsolódni), hogy nincs is időm semmire.
Szombaton Szolnok, hétfőig. Katus, sajna nem tudunk tovább maradni, kedden a Bazsa elutazik, de csak egy napra.
EsztikémKép Nagyon édes kis Benyó (apja fia)! Ügyi hogy így bírta az utat. Panci az első hazaruccanást Albertirsánál megunta, ennek hangot is adott. Azóta hogysmint az alvással??? Mikor talizzunk? Elviszem a 2 rosszcsontomat isKép Jut eszembe! Ti már parkoló övezet vagytok? A múltkor nem vettem jegyet, csak mintha láttam volna egy automatát.
SerfiKép Ti nem jöttök haza Húsvétkor? Hétfő délelőtt sétálhatnánk. A futóbabakocsi sajna még nem jött megKép, de egymás melletti különben. Megvannak már a fiókzárak? Te jó ég, hogy fogom én ezt bírni???Kép Zita nem szült még?
KatusKép Mizu??? Bölcsi??? Kispicúr? Ház?
AncsaKép Te megint merre jársz??? Képzeld, szombaton eljött hozzám egy ezer éve nem látott barátnőm, a Hegedűs Ági. Beszélgetés közben mikor az Amstelről mesélt, kérdeztem nem ismeri-e az Ivánt. Mondta, hogy a legjobb évei azok voltak mikor együtt dolgoztakKép Kicsi a világ. Lesz is 29-én ált. osztálytali. Durva, 16 év után.... Jut eszembe, gimis nem lesz???Kép Nem szervezünk?
PussykámKép Meggyógyultál? Milyen volt Szolnokon? Beszélnünk kéne Szlovákiát illetően. Majd még próbálkozom.
EdóKép Ti hogy vagytok??? Elfoglalva a házzal??

Csajok bújjatok elő, haldoklik a topikunk!!!!

Kép
diane
 
 


hurkagyura sztriptíz
Kép

művésznő
Kép

Kép
diane
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: