Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Bufo,
Te nagyon erős vagy!!! Azt is elmondtad Férjednek, hogy vannak fenntartásaid a munkahelyével kapcsolatban? Szerintem is beszéljetek, de csak addig, amíg nem tolakodásnak veszi. Én sokat gondolkodtam a témán, hogy én mit csinálnék, ha Párom megcsalna. Háát fogalmam sincs. Szóval ebben nem tudok tanácsot adni. Viszont most Te és a Babó a legfontosabb.

Ruha,
A tavalyi nyár is kedvezett. Sőt, büszkén mutogattam a hasam a felsőkben. Viszont az Árkádban a földszinten van gyerek bolt. Ott is lehet kapni kismama ruhákat. Vannak drágábbak is, de lehet kifogni nagyon jó árú ruhákat.

Lányok,
Ti még "szerencsések" vagytok, én csak és kizárólag émelyegtem, meg szédültem. És azon aztán nem segített semmi. De tényleg igyatok hideget. Én nyáron voltam ilyen, tehát nekem szerencsém volt. Nekem a jeges-citromos víz jött csak be. Ja, meg muszáj volt reggeliznem.

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Ja, meg Lányok: Manu Art üzletek (Mammutban van...)

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Oké, majd beszámolok mindenről!
musti
 
 

 
 

SziasztokKép

Juci:Kép
Most értem haza a varrótanfolyamról, így csak most olvastalak.
És azért kérdezik a vérátömlesztést, mert nem tudják elképzelni, hogy honnan van a véredben az az ellenanyag, amit találtak. Szerintem. De tény, hogy ezzel azért foglalkoznak, hogyha vért kéne kapnod, akkor a megfelelőt kapd!


Most mennem kell, mert Marci követel.

koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


kicsijuci nem válaszoltál!pedig olyan izgatott vagyok!voltál kimittudon régebben?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Szep jo reggelt!

Mar megint en vagyok az elso?Jo,az segit,hogy egy oraval elorebb vagyunk.Jonnek a nagy csunya felhok,vajon lesz eso belole?Itt azert mi ertekeljuk am az esot.Megyek majd folsavat venni+nezni egy masik borondot.Ha hosszabb idore megyek akkor nem fogok elferni egy borondben.

KOda,Zseppy!

Koszi az infot.

Bufo!

Nem,nem a fajasra kaptam hanem mint ahogy a lanyok is irtak,hogy nehogy verrog kepzodjon a hosszu repulout alatt.
A ferjem szerint azert kerdezzem meg a dokimtol megint,dehat vagy 10x kerdeztem kifele jovet,hogy biztos nem art a babanak...mint a papagaj.
Otthon jobb lesz szerintem mert mindenhova gyalog jarok,nincs kocsim.De itt,kocsibol be,kocsibol ki,ez nem tesz jot a labnak.

Musti!

Ird meg majd hogy mit mondott a doki!

Kicsijuci!

Tudom hogy meg odebb van,de turelmetlenul varom,hogy majd leird hogy miyen is volt ez az integralt teszt.Ez a Bolgarkerek u. amirol irtal?Szerinted mar most be kellene jelentkeznem?Mert akkor megkerem Anyukamat,hogy kerjen idopontot.

Hosszabb forszirozas utan a ferjem azt mondta,hogy igazabol o csak aprilis kozepe tajan szeretne ha hazamennek,gondolom szeretne meg egy kicsit egyutt lenni velem,hiszen legkozelebb inshaallah csak juliusban talalkoznank+aggodik Zumike miatt is.Elneveztuk a picurt.
Tegnap nagyon kiakadva jott haza,a kollegajanak a 18 eves fia autobalesetet szenvedett es benn egett a kocsiban.Csak mondogatta,hogy felnevelsz egy gyereket...mindent megteszel,szereted...es egy perc alatt vege.
Ezek utan meg jobban fog aggodni ertunk szerintem.Ma is olyan aranyos volt reggel,cipelte nekem le a mosnivalot a mosodaba.(A haz aljaban vannak a moso es szaritogepek).

Hizas,hanyinger.
Hizni meg nem hiztam.
A hanyinger az van,de a legroszabb estenkent ,es meg morning sickness-nek hivjak.Az a legrosszabb,hogy en csak ugy erzem,hogy mindjart hanyok,de nem...pedig mar a dugjuk le az ujjunkat modszert is alkalmaztam,nem sok sikerrel.
Es a rendes kaja nem jon be,csak gyumolcs minden mennyisegben.

Titi!

Koszi a receptet,meg nem csinaltam meg,estere elmult a zoldbableves iranti vagyam.Ma hideg tejeskaverol es turos taskarol almodoztam,dehat itt ilyen nincs.A tejet meg utalom.

Szep napot mindenkinek!Otthon javul mar az ido?Viragoznak mar a fak?Tudjatok,azok a rozsaszinek?
Azt varom mar hogy otthon legyek es a teraszra vegyek en is viragladakat,cserepeket es teliultetem viragokkal.MIlyen zep lesz!

momo
momo35
 
 


Jó reggelt!
Tegnap felhívtam Balogh doktort, a szent imréset, de nem tudott vállalni, mert amikor én szülök, nem lesz a kórházban,Gondolom,akkor megy szabira.Nem baj, azt mondta, fussak még egy körtKépmég van egy pár jó doki a Szt Imrében.Pedig olyan nehéz így dönteni, hogy nem ismered egyiket se.

Ja, tegnap voltam fogorvosnál, lecsiszolta az első négy metsző fogamat felül, Úgy nézek ki mint egy kiöregedett vámpírKépA férjem meg röhög rajtam.Jövő héten kezdjük a porcelán fog elkészítését.Persze kaptam ideiglenes fogat addig is, csak az kivehető.Hú, 15ooo.-be került ez az ideiglenes, a véglegesnek meg darabja lesz ennyi, tehát 60ooo.-.Jó mi?75ooo.-ből meg is van 4 fog.

Virág!
Azt kell mondjam, hogy nem érzek semmit.Néha tényleg gondolkodóba esek, hogy terhes vagyok-e?Hányinger, rosszullét semmmi.A pocim az már picit kezd dudorodni.Meg hát sajna hízok.

Titi!
Szerintem ne izulj azon, hogy híztál.Ez ilyenkor teljesen normális-persze bizonyos keretek között.Ezt a természet nem véletlenül intézi így.Kell az energia szülés utánra, főleg a szoptatás alatt, és ha a szervezetednek nincs tartaléka, akor ki fogsz merülni mint egy elem.Tudod, mint a fókákKépmielőtt jön a zord tél megszedik magukatKépKépKéphogy legyen miből átvészelni.Bébifóka lehetsz, csak elefántfóka ne legyélKép

rimar
rimar
 
 


Jó reggelt!
Ma nem tudok jönni csak délután. Délelőtt tücsökzenére megyek Dáviddal, utánna be kell mennem a munkahelyemre. Remélem minden jól alakul. Örülni akkor fogok ha aláírta a papíromat.
Nálunk már most szépen süt a nap egészen szép időnek tűnik a tegnapihoz képest.

Momo
Én is inkább este voltam rosszul.A 11 hét környékén viszont kezdett csökkenni a rosszullét.
Ki kell ábrándítsalak még nem virágoznak a fák, de mire jössz addigra biztosan szép lesz.

Oné
Dávid a kiírt idő után 4 nappal született( de indított szülés volt). Nem tudom meddig húzta volna még benn. Bizakodom most is kihúzzuk addig.

Zseppy
Családi vállalkozás és ebből nem fog kilépni. Csaj alkalmazott, de sajnos most nem tudnak mást szerezni. Megállapodtak , ahogy talál mást elmegy. Igazából hetente, vagy kéthetente 1x találkoznak személyesen.

Musti
Tessék beszámolni mi volt a dokinál!

Koda
Megvan még az újjad, vagy mintát varrtál rá. Milyen volt az éjszakád, remélem jobb mint tegnap?

Juci
Meddig vagy még Sopronban?
Ne aggódj, hogy sokat írsz, legalább van mit olvasni. Jó ötlet az a has alatt megkötő felső, megyek én is körbenézek, lassan nekem is szükségem van rá.

Cupicica
Ha tudsz rakjál fel képet a babáról. Kíváncsi vagyok megmutatja e magát. Szurkolok!

Mindenkinek szép napot!
Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Koda!
Azon gondolkodtam, hogy Marcell hogy viszonyul vajon a pánikbetegségedhez?Érti?Nem furcsa neki, hogy néha nem mész el valahová, mert félsz?Vagy ez hogy van, csak néha jön elő?Bocsi, csak ezen agyalok pár napja, hogy hogy magyaráznám el a gyerekemnek, hogy mitől félek?Vagy nem is veszi észre?

Bufo!
Tök jó, hogy leírtad a helyzetedet, mármint tgyás, gyes stb.Én amíg nem kerültem ebbe a helyzetbe, nem is nagyon értettem az egészet.Aztán mikor elkezdtem vele foglalkozni, azért nem értettem.Mondjuk én nem egy átlaghelyzetben vagyok, kicsit bonyolultabb is a helyzetem.Ezért is kellett felkeresnünk a szakbarbárt-tb szakértő- és ő segített abban hogy mindenből a maximálisat tudjam kapni.

Kicsijuci!
Mire gondolsz a táppénz, tgyás dolog alatt?Mi érdekel?Hogy milyen juttataásokat fogok kapni?

Musti!
Ezek szerint az Elevit mindenkinél mást vált ki.Nekem székrekedés okozott, de nagyon.És a negyedik hónap szedése után már szinte öklendezve tudtam lenyelni.De amióta csak 2 naponta szedem, rendbejöttek a dolgok.

Húú!Májkrémeskenyér sok-sok paradicsommal!Megyek is, tömök magamba egy kicsitKép

rimar
rimar
 
 


Sziasztok!

Mint írtam, ha kell valakinek kismama ruci, szívesen adok.
Bufo, te közel is laksz. Vannak tavaszi és nyári pulcsijaim, meg nacim.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Hú, lányok, ti aztán termeltek! Alig bírtam visszaolvasni, és bevallom, nem is tudtam az egészet, mert már megint dolgoznom kellene.

Musti, drukkolok, aztán majd gyere, és írd meg az eredményt!

Cupicica, hát igen. Én még mindig azon gondolkodom, hogy elmegyek majd Tóth Györgynéhez, a honlapon egész jó dolgok vannak, és lehet, hogy vannak akciós áruk is, akkor pedig még olcsóbb volna. Talán felsővel majd én is kihúzom, mert jön a nyár, az nem baj, ha ki van az ember hasija. Nadrágot kell majd vennem, és megyünk esküvőre is augusztusban, úgyhogy arra is valami jó kis rucit.

Lányok, tegnap megjött a szocpol! Végre! Úgyhogy május környékén kezdjük a vakolást. Jó kis munka lesz. Állítólag 3 hétig fog tartani, addig persze ismételt káosz lesz a ház körül. Kép

Bufo, örülök, hogy végülis belement a főnököd a dologba, még így is, hogy tulajdonképpen nem is mész vissza dolgozni. Táppénz... a doki ki fog írni tutira? Mert én attól félek, hogy a mienk nem venne táppénzre amiatt, mert én több pénzt szeretnék. Max akkor, ha van valami gond, de talán akkor sem ilyen sok időre. Nálad hogy működik ez? Tudja a helyzetet teljesen?

Elevit... én csak kétnaponta szedem, de ez is elég ahhoz, hogy a székletem tönkretegye. Hál'Istennek eddig nincs gond a rendszerességgel, de a színe és a sűrűsége elég érdekes. Ezt persze már olvastam, hogy általános. Szóval lehetséges, hogy székrekedés lesz belőle előbb-utóbb. Pedig a terhesség miatt amitől baromian aggódok, az az aranyér, és majdan a gátseb.

Lányok, van itt köztetek olyan, aki hagyományosan szült nem császárral? Kb mikorra regenerálódik a seb odalent? Mennyi idő kell ahhoz, hogy ismételten tudd élvezni a házasélet gyönyöreit? Én nagyon rettegek tőle.

KépKép
titi_27
 
 


Mesi, miért akarod elpasszolni a ruciaid? Hisz Neked még szükséged lesz rájuk!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Mesi!
Miért írtad, hogy odaadod a kismama ruciaidat? Nagyon nem tetszik ez nekem. Mit mondodt a doki? Már nagyon hiányoltunk. Miért nem írsz nekünk többet?

Juci!
Köszi az infot a homeos szerekről. Sajnos még nem volt időm megnézni a neten, de igyekszem.
Meddig maradsz Sopronba? Ha jól emlékszem holnap már jösz haza, nem. Ezt már fél lábbal is kibírod.

Musti!
Mi volt a dokinál? Jaj már olyan kíváncsi vagyok. Te Szegedi vagy, ugye?

Momo!
Sajnos még tényleg nem virágzanak a fák. Csak néhány krokusz (bocsi nem tudom, hogy írják).
A sok gyümölcs, meg csak jó a szervezetednek.

Rimár!
Biztos sikerül kifognod egy jó dokit. Nem nézted még meg itt a szülészetek, kórházak topikot? Biztos van a választot kórházadról is szó benne.

A fogászat az nem jó dolog, de én úgy tudtam, hogy a kismamáknak ingyenes. Vagy csak némelyik kezelés?

Bufo!
Milyen a tücsökzene? Dalok, és mondokák vagy hangszereket is használnak?

Koda!
Milyen volt az éjszakád? Most nekem elég szarul sikerült. Van egy kutya a hátsó szomszédban, és mostanában állandóan ugat. Hiába szólok ki neki. Még a Rezit is felkeltette.

Virág!
Nektek milyen volt az éjszakátok? Tudtál aludni? Ilyenkor Nimróddal alszol gondolom.

Titi!
Reggeli hányás remélem nem volt.

Na majd még délután jövök. Most pakolgatok egy kicsit, mert lassan neki kell kezdenem a nagytakarításnak is.
Puszi: Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Rimar!!! Most olvastam, hogy dokit keresel. Én Dr. Bálint Balázshoz járok, ő is Szent Imrés. Igaz, fiatal, de szerintem nagyon jó doki, eddig csak jókat hallottam róla. Ha gondolod, szívesen megadom az elérhetőségét! Szerintem egy próbát megér!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Titi: Én rendesen szültem, simán komplikáció nélkül. A seb hamar rendbe jött, pedig én belül szakadtam, házas életet 6 hét után javasolják, akkor kell visszamenni kontrollra. Én íratattam akkor fogigátlót, mert 1 félét lehet szoptatáskor is szedni.
Nem kell félni a szüléstől. Bár nálam ez viszonylag gyorsan ment, pedig első gyerek volt. Délelőtt 10fele értünk a kórházba, burok repesztés, és 14. 15- kor ordított a fiam. Nem volt fájdalommentes, de megérte, és nem szenvedtem sokat. Rá 2 órára már azt mondtam szülök még egyet.
Én már szívesen átélném az egészet mégegyszer. Fel a fejjel még egy gyerek se maradt ottbent.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Szia Gyöngyi!
Nagyon a padlón vagyok, még nem sikerült összekaparnom magam, ezért nem jövök gyakrabban. Nem igazán érzem idevalónak már magam.

A rucik meg nem fognak kelleni. A tavaszi és a nyári tuti nem.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Mesi, most ez ugye te sem gondolod komolyan?! Mi az, hogy nem érzed magad idevalónak? Hisz nem te vagy az egyetlen, akinél még várat magára a baba, és vannak nehézségek, és nézd meg, Anita még a történtek után is töretlenül itt van velünk! Ha másból nem, akkor a többiek kitartásából meríts erőt kérlek! Látod, hogy mennyire hiányolunk!!! És mindenki aggódik érted. De miért vagy annyira a padlón? Hisz meg van a probléma nem? És tudjátok kezelni. Vagy van még valami amit nem mondtál volna el?

KépKép
titi_27
 
 


Mesi! Azt tudom mondani én is, amit Titi. Én is el vagyok keseredve, lehet a gyógyszer se fog segíteni, akkor mi lesz. Nyárra szép pocit akartam, de lehet, hogy még a nyáron se sikerül, sose tudhatom.
Én is el vagyok keseredve minden hónap egy újabb csalódás, de azért még bízok.Kisírom magam és talpra állok. Arra kérlek te is bízz, nem lehet, hogy nem lehet. Nekem a páromon kívül a lányok Titi, Virág és a többiek segítenek, mindig aggódnak szorítanak, és ha csalódom bátorítanak és erőt adnak nem feladáshoz.
Bízom benne, hogy többet már nem kell csalódnom. Tudom neked több a problámád, de orvosolható, neked több türelemre van szükséged mint nekem. De bízzál és ne add fel, mi itt vagyunk, szükségünk van rád, a tapasztalataidra. Ja és a táblát kihagytamKép, Na ez csak vicc volt. De akkor is fel a fejjel, itt vagyunk neked, egy másik kis család.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Mesi!
Látod, én is orvoshoz járok meg Anita meg Gyöngyi.....eredmények még nincsenek is, ki tudja, mikorra lesz baba nálunk. ha jobban vagy, gyere vissza!

Titi!
Én is simán szültem, vágtak is. Legrosszabb az első 2 hét, utána szépen és gyorsan gyógyul, ha jól vágtak. Pár hétig érzékenyebb lesz, de 6 hét után semmi probléma nem lesz, ne izgulj. Persze nem árt az első együttlétet kíméletesen kezdeniKép De én sokkal jobban féltem attól, hogy nem fogok tudni wécézni. És nem a pisilésre gondolokKép De meglepeődtem, mert szülés után 2 nappal voltam a wc-n és semmi fájdalom nem volt emiatt. Ülni nehezebb kicsit. Én mindíg a térdeltem.

Anita!
Olyan jó látni, hogy így összeszedted magadat! Látod, már te tudsz másokat vigasztalni. meglátod, a gyógyszer segít a problémádon!Kép

Rimar!
Mikor nagyon rosszul voltam, akkor Marci még csecsemő volt, tehát semmit nem láthatott a bajomból. Kb. 1 éves volt, mikor a doki kigyógyított és ezután mentünk mindenfele, igazából teljesen tünetmentes voltam. Mostanában van az, hogy kicsit rosszabbul vagyok. Ilyenkor azt látja, hogy ideges vagyok és kapkodok. Vele is veszekszek. A férjem tud segíteni ilyenkor, ő viszi a játszótérre , ő fürdeti, ad neki enni.....Marci meg szegény megszokta, hogy anya csak néha megy a játszótérre. Azt mondjuk neki, hogy főznöm kell meg takarítani. Ezt meg is érti, elfogadja. De szerencsére nem kell sokszor ilyet mondanom, nem vagyok annyira rosszul, mint mondjuk 2 éve. Kép

Zsuzsa, GyöngyiKép
Az éjszaka jó volt, nem volt rohamom, de felfázhattam, mert kb, százszor voltam pisilni és nagyon fáj a hasam alja baloldalon. A petefészkem kicsit mefázott, szerintem van egy kis gyulladás is. Vettem is cickafarfüvet megint. Ez a legjobb a nőgyógyászati felfázásokra, gyulladásokra.
És nem varrtam oda az ujjam tegnapKép Sőt! Majdnem megvarrtam a tanfolyamon a felsőt, amit tegnap délben kezdtem el. (Marcinak készítek egy kis felsőt)

Most megyek főzni. Fofhagymakrémleves és chilis bab lesz a menüKép

UI: Valaki ültettett már fejessalátát magról????????????????????? Segítsetek már légysziKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok,

Mesi,
Meg ne halljuk, hogy nem idevaló vagy! Most teljesen megleptél. Te tartottad az emberekben a lelket! Most Neked van szükséged Ránk. Gyere csak, mert hiddel mi tudunk leginkább segíteni Neked!

Juci,
Azért kérdezték, hogy kaptál-e már vért, mert akkor nem kell kutakodniuk és "szenvedniük". Képzeld, nekem a fiamnál hasonló volt a gond, de most semmi probléma nem volt. Szóval állítólag mostanában kezdenek rájönni, hogy nem csak a vércsoportban szereplő betűk és a rhesus faktor a meghatározó, hanem a különböző alélek is. Nálad ez azért különösen fontos, mert 0 Rh- vagy. Ez azt jelenti, hogy minden más vércsoportra reagálna a szervezeted.Szóval Te csak 0 rh- vért kaphatsz, viszont mindenkinek adhatsz vért.Mivel ez a 2. terhességed (ugye jól emlékszem?) bizony már lehet kár 2-féle "ellenanyag" a szervezetedben, viszont valahogy ezeknek is kellene stimmelniük ha vért kapsz. Na, azt hisem eléggé bonyolultul írtam le. Nekem az volt a szerencsém, hogy én B- vagyok, fiam meg B+ lett, így a "-"-ra kaptam ellenanyagot, és nem volt gond. Most lányom 0+ lett, megint ellenanyagot kaptam és nem lesz problem. Szóval érted? Az anti-D-t a rhesus összeférhetetlenségre adják és nem a "betűsre". Szóval ne aggódj, Babónak nem lesz semmi baja. És neked sem, csak tényleg több vizsgálatot meg kell csinálniük.KépKép Tudod a végzetes az Rh összeférhetetlenség, de azért kell figyeljenek a többire is.
A sárgaságnál meg pont fordítva van. Nálunk abból volt lánynál a probléma, hogy én B-s vagyok, Õ meg 0-ás. És mivel a sárgaság (ha jól tudom) többek között az anyai vér lebontásánál fellépő probléma, ott volt "összeférhetetlenség". Szóval nálatok elvileg a sárgaságnál nem biztos lesz probléma, de azért majd szólj a kórházban a csecsemősöknek többször is. Mert annak ellenére mindenen hova fel lesz írva, hogy Te Rh- voltál nem nagyon figyelnek rá (legalábbis a Margit kórházban).

Huh. még mindig nem volt időm virágot ültetni. Na, mindegy. Majd hétvégénKépKép

Szombaton a Moszkva-téren bemutatják az új villamost. Tudjátok Párom villamos vezető, Gyerkőc meg "vonat" buzi, szóval biztos megyünk. És lesz Gáspár Laci koncert is.KépKép Tényleg, sikerült megszereznem az eddigi megasztáros énekléseit Rúzsa Magdinak és Póka Angélának. Akinek kell írjon mélt és küldöm. Nem biztos, hogy ma, de küldöm...

Titi,
ne féljél, van néhány szülésznő, aki első szülésnél már próbál gátvédelmet alkalmazni. De tényleg ne izgulj. Még császár után is azért kellemetlen volt először, úgyhogy óvatosan, de nem lesz gondKépKép

Koda,
Ez tök jó, hogy így tudjátok kezelni a helyzetet!

Bufo,
Ti is azért szerintem jó úton jártok, csak ne add fel.

Na, írtam ám litániát.

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


sziasztok!

Tücsi hát ilyen nincs!van egy problémád amiért nem jön a baba de meg fogják oldani neked!nézd az én esetemet én még orvoshoz se tudok menni még kb egy honapig mégse adom fel meg eldöntöttem ha ne adj isten nem lesz babám én akkor is jövök ide nektek szoritani!igaz hogy ez a topic babástopicnak indult,de szerintem már nem csak arrol szol!itt egyedül aki nem idevalo eddig az én vagyok de mégis jövök mert nem adom fel egykönnyen!ugyhogy kérlek szépen te se tedd!

oné!hát az északánk az olyan volt hogy hajnal egyig az öcsémmel meg anyával beszélgettünk telefonon utánna meg bezuhantam az ágyba és egész idáig aludtam!véletlenül még a gyereket se vittem oviba!igen ilyenkor nimrodkával alszom!

bufo!szoritok hogy ne akadékoskodjanak a melohelyeden!

koda!hát ezek a tünetek rám is igazak amit irsz!remélem nem vagyok beteg!
biztos hogy felfáztál azért mész pisilni?biztos hogy csak azért fáj a hasad?mensiddel mi van?

titi!a szüléstöl ne félj mert minnél jobban félsz annál rosszabb lesz!amugy meg a császár sokkal rosszabb szerintem mint a gátmetszés!de ma már egy csomo helyen kérheted a gátvédelmet!szent imrébe akarsz szülni?mert ott tuti hogy van gátvédelem!ja a szeretkezésnél nekem még most is szokott néha fájni a csAszi helye!

zsepy én nem ültetnék a helyedbe még virágot mert szörnyü az idö itt nálunk és az megy felétek az meg nem jo a virágnak!én is mondtam férjemnek hogy várok április végéig mert itt még nem volt olyan öt éve alatt hogy április homentes lenne

rimar már sokszor leirtam hogy nekem aztán ényleg semmi tünetem nem volt!még a teszt is két honap után jelzett!az elsö hányás meg 9honaposan volt akkr is egy fél görögdinnyétölKép

anita!a gyógyszer igenis segiteni fog!végre rájöttek mi a gond és most segitenek neked!ugyhogy hamarosan jön a kis királykisasszony a pocidba!

nimrodka most jött be: anya nekem ugye sose lesz a hasamba baby? (tök szomi a feje) mondtam neki :nem
erre ö:de én akarokKépKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Oné!
De, néztem a szt imrés topicpt, csak iszonyú hosszú, mire végigolvasom...Meg sok a doki és így nehéz dönteni, hogy egyiket sem ismerem.
A fogászat az SZTK- ban ingyenes, de én magándokihoz járok.Bár szerintem a porcelán pótlás ott sem lenne ingyenes.

Titi!
De jó!Most beszéltem a barátnőmmel, aki Bálint Sándornál szült és ő is Balázst ajánlotta!Mesélj róla, milyen?
Nem tudom, hogy így elvállal-e, hogy csak most jelentkezem nála?Te mikor kerested meg?És igen jó lenne, ha tudnál elérhetőséget mondani, meg hogy mikor érdemes hívni? Köszi köszi.Jaj úgy izgulok, hogy elvállaljon!

rimar
rimar
 
 


Sziasztok lányokKép

Egyre ritkábban járok erre, pedig úgy szeretem a babanetet, és titeketKép

Már egyre többször érzem a pici lábikókat! Olyan jóKép Főleg esténként, amikor nyugisan fekszek és tapizokKép
Cupicica, neked van már mocorgás?

Mesi,
kérlek ne légy ennyire szomorú, azt pedig felejtsd el, hogy nem vagy idevaló!
TESSÉK JÖNNI ÉS ÍROGATNI! KIÍRNI MAGADBÓL MINDENT!!
Nekem is a babanet segített talpra állnom, amikor egymás után veszítettem el a babáimat..Kép
GYERE VISSZA, LÉCCI!!!

Zseppy,
engem érdekelne Rúzsa Magdi megasztáros bravúra!
Főleg a "Végső vallomás", ha ezt küldöd el, nagyon hálás leszekKép
Címem: ancsipancsi3@freemail.hu
KÖSZÖNÖM!

Virág!
Gyönyörű szép lett a lakásotok, a háló különösen tetszikKép
Nem találtam meg, hogy milyen hegycsúcs, amit lehet látni tőletek??

Lányok,
én ugyan császárral szültem, de azt ajánlották a gátsebes nehéz napokra, hogy úszógumit kell magunk alá rakni, és könnyebb az ülés.Kép

Momo,
az a baleset szörnyű lehetett, istenem mennyire kell óvni a gyerekeket....kiráz a hideg, ha arra gondolok, valami baj történhetne a fiammal...KépKép

Rimar,
....kiöregedett vámpír....KépKép
na, de milyen csini leszel majd az új fogaddal, benne lesz egy trabi ára a szádbanKép

Cupicica,
miből írod a PhD-t?


na, eleget írtam, most megyek olvasni a terméstKép

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


VirágKép
Tudtam, hogy te leszel az első, aki a pisilést és hasfájást rögtön összehozza a babávalKép Le mertem volna fogadni, hogy te ezt mondod. Ezt szeretem benned, ezt az örök optimizmustKép
De sajna tényleg felfázásról van szó. 30 év alatt kiismertem ezt a fájdalmat. Amúgy kb. 1 hét múlva fog megjönni. A hőm 36,5 , úgyhogy ezzel ki is zárjuk a terhességet. Meg nem is volt pé-m, a görbém tök egyenes. Meg nem is voltunk nagyon együtt a párommal......Úgyhogy hiába akarod belémbeszélni a gyrekőcöt, most nem fog menniKép
És Marci is akar babát a hasábaKép Sőt, szerinte van is neki a hasába. Azt mondja, ott lakik a kisbaba benne a pocakjábanKép


AncsikámKép
Hát te merre kódorogsz?Kép
Milyen jó az az esti hastapizás! Kis virgonc babád van!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


VirágKép
Mire írtad, hogy neked is olyan tüneteid vannak, mint nekem? A felfázásra? Vagy a pánikbetegségre?

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


oké koda!de azt ne felejtsd el hogy rimar is igy volt hogy na neki biztos nem és láss csodát ott a kicsibaba a pocijába!azért én még reménykedhetem helyetted?

a pánikbetegségre!de szerintem én hüülye vagyok azért vannak ezek a tüneteim!én is mindig veszekszem nimroddal is férjemmel is!sosincs kedvem menni sehova de mondjuk azért nem mert mindenhol csak felhuzom magam!meg ha megyünk valahova az a mániám hogy begörcsöl a hasam!és én is örülök mikor a fiuk kettesbe mennek valahova én meg itthon nyugiba vagyok!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


KodaKép
Mindig kódorgok, igazad vanKép
Kinn teregetek ruhákat a kertben, a nagy szél majdnem elfúttKép

Egyébként Bálint szerint neki is van baba a hasában, mindig kinyomja és mutatja, hogy milyen nagy, néha még mozgatja is a hasát, hogy focizik benn a BarnabásKépKép cuki bogyóKép

Ja, a köv. ciklusban meg tessék leteperni apátKép hát hogy lesz így gyerkőc a te pocakodban??Kép

Rimar,
akkor mégiscsak Pesten fogsz szülni?

Lányok!
Egy gyerekbarát gyerekfogdoki kellene nekünk, Bálintnak lukad a fogaKép és be kellene tömetni mielőtt elromlana!
Valami tuti orvos kellene, mert fogalmam sincs hogy lehet rábírni egy 3-4 éves gyereket, hogy nyissa ki a száját, míg furkálják a fogát....
Előre is köszi!

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Lányok!
Bálint Balázs nem tudott elvállalni.Már kezdek kétségbe esni, hogy nem találok senkit!

Ancsi!
Nem úgy tűnik, hogy összejönne eza szent imrés szülés!Akiket eddig hívtam, azok nem vállalnak, akik meg szóba jöhetnek, azoknak nem tudom az eélrhetőségét!KépBencsik aAndrásról, Holba Sándorról tud valaki valamit?
rimar
 
 


ancsi!nem fognak semmit csinálni a kisfiad fogával azt mondjáák majd kiesik!sajnos otthon nem nayon kezdenek vele semmit!a barátnöm kislányának elöl teljesen el van romolva a foga olyan szinten hogy kiscsaj már rágni se tud de mégse csinálják meg neki!itt meg azt mondják azért csinálják meg mert ha inyén rág a gyerek kárositja az also fogakat!ja és itt altatásba csinálják!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Rimar, hogy-hogy? Felhívtad már Bálint Balázst? De hisz ma nem is rendel... hogy találtad meg? És miért nem tud elvállalni? Mondjuk én már több, mint fél éve "járok" hozzá, azért is kerestem meg, hogy majd később nála tudjak szülni.

Bencsik Andrásról is csak jókat hallottam. Nézz szét a Szent Imrés topikban, hátha tudnak valaki mást is ajánlani. Légy kitartó, tuti akad majd valami jó kis doki.

KépKép
titi_27
 
 


Rimar!
Én Bencsiknél szültem:
203-2148 Szerda: 16-19. ekkor tudod hívni.

hétfőn ugyanekkor ezen a számon Urbán Márta van.
Ha kell emilben kb 12 szent imrés doki számát el tudom küldeni.

Nyugi, Bencsik engem is 12 hetesen vállalt el.
Egyébként már csak ápr.19-re van időpont nála, én is akkor megyek, tegnap beszéltem vele.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Nahát, én is április 19-én megyek dokihoz. Kép

Mesi, mesélj már valamit, most akkor hogyan tovább?

KépKép
titi_27
 
 


Titi!
Meg tudtam szerezni a mobilszámát, ezért tudtam vele beszélni.

Tücsök!
Nagyon aranyos vagy, köszönöm a tel.számot.De sajnálom, hogy nem hamarább kérdeztem meg!Most megint várnom kell egy hetet!Nagyon parázok, hogy nem fog elvállalni!Lehet, hogy hülye vagyok!Az nem baj, ha csak ápr 19-re mehetek, csak vállaljon el!
Viszont biztosításnak jó lenne, ha elküldenéd a tel számokat.Sose lehet tudni.Köszike.
Elég szűkszavú vagy mostanában, nem is nyaggatlak, majd beszámolsz a dolgaidról, ha akarsz, de azért azt ugye tudod, hogy itt mindig szívesen meghallgatunk?Vigyázz magadra!

rimar
rimar
 
 


Lányok, mi megyünk haza, mára végeztünk. Egész nap úgy émelyeg a gyomrom, a férjem folyton nevet rajta, mert nagyon örül, hogy dolgozik a baba Kép. Néha olyan érzés, mintha odabent legebne le-fel, és attól van néha olyan érzésem, hogy mozog bent a gyomrom... ettől meg persze felfordul.

Remélem, holnap többet tudok köztetek lenni, csak sok a munka... szép estét mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 


Rimar!
Küldtem mail-t. Én 19-én 3/4 6-ra megyek, Ha gondolod, találkozhatunk ha akörül kérsz te is időpontot.
Tudod, hol a rendelője?
Engem is elvállalt 12 hetesen, csak megkérdezte, hogy honnan találtam meg őt (itt nyugodtan hivatkozhatsz rám), meg megmondta, hogy ő már elég idős ahhoz, hogy konferenciákra járjon, és egyet se fog lemondani a szülésem miatt. de a végén kimutatta a lágy szívét, és nem ment el nyaralni, amíg nem szültem meg Kép
De az biztos, hogy a 32.héttől kezdve mindig mondta, mikor ne szüljek, mert konferencián lesz.

Továbbiak:
Holnap beszélek a Kútvölgyi Kórház pajzsmirigyes dokijával, 19-e meg Bencsik, mert megkezdjük a meddőségi vizsgálatokat... Kép Kép Kép

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!
Hazaértünk.Be kell valljam nagyon elfáradtam.
Nagyon boldog vagyok, minden sikerült még több is mint amit reméltem.Március 20-tól egészen augusztus 15-ig szabadságon vagyok teljes fizetéssel.Aug. 15-től pedig táppénzen a szülésig. Összesen ez 104 nap szabi, erről nem is álmodtam. Tehát minden jól alakult.

Oné
Dalok, mondókák és hangszerek is vannak. Dávid nagyon élvezi. Már 1 éve járunk.

Most nincs időm többet írni. Megyek vacsit csinálni. Ha tudok még benézek ma.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!
Olyan csodálatos élményben volt ma részem, mert láttam a hat hetes picit, nagyon kicsi volt az ultrahangon. Minden rendben van vele, egészséges, megtapadt, nincs rensellenesség, dobog a szíve láttam, 3,5 mmm összesen. Utána úgy elmondtam volna mindenkinek, de csak a szüleim, a férjem tudják, meg a portás néni a suliban, vele nagyon jóban vagyok.
OLYAN BOLDOG VAGYOK!KépKépKép
musti
 
 


Sziasztok Lányok!
Szörnyű hetem volt, ezért nem is jöttem, nem akartam a rosszkedvem "továbbadni".
Hétfőtől egyedül voltam szerda estig és olyan depit kaptam, hogy magamon is meglepődtem!Kép Hozzá kell tennem hogy 4 napig nem tudtam WC-re menni és hétfőn reggel olyan rosszul lettem sírógörcsöt kaptam rendesen mert a fürdőből nem tudtam bemenni a telefonért a szobába. Ez kb egy óráig tartott míg végül sikerült "megszülni".
De olyan hasgörcsöm volt, hogy azt hittem elmegy szegény békácskám.
Szóval ez rányomta bélyegét a következő napokra , mert rosszkedvű és idegbeteg lettem, és úgylátszik a munkahelyemre is csak hülyék jöttek , mert halál fáradtan morcosan értem haza.Úgy elegem lett mindenből .
De ez így leírva nem olyan érdekes, de átélni....
Ma vettem hashajtó lekvárt, amit terhesek is ehetnek, kíváncsi vagyok..
Ma itt voltak a barátnőmék, és mintha elvágták volna a rosszkedvem.
Szóval igyekszem olvasni....és jövök.
Puszi mindenkinek!

Musti! Gratulálok!!!! Kép

KépKép
eszterke80
 
 


Tücsi,
Ne kenődj el egypercre se. Tessék megnyugodni. Látod, nálam is meg voltak a vizsgálatok, és megfenyegettek, hogy akkor rásegítenek, erre össze is jött a babó. Ha tudsz vegyél ki szabit a pé. könyékére (akár Apával együtt). tényleg ne izgulj(atok). lehet csak a szokásos stresszes éleet hatott rátok is. És ne félj se a vizsgálatoktól, se az eredményüktől. általában mindenre van megoldás.

Eszti,
Nagyon ismerős a dolog. tényleg hasznos a lekvár. Én vasárnap este játszottam le egy ilyen jelenetet (mármint terhességem elején)

Musti, Bufo
gratula mmindkettőtöknekKépKép

zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok? Sajnos tegnap nem tudtam jönni, mert az emeleten megcsináltam a nagytakarítást. Mára is maradt munka bőven. A REzivel meg gondolhatjátok, hogy haladunk.

Tücsi!
Ne add fel. Látod mi is már lassan egy éve próbálkozunk. Virágék meg már több éve. Te elég korán elmentél a dokikhoz, és már a bajod is tudják. Szerintem nemsokára sikerülni fog. Látod, most én is várom a gyógyszert, mert abban bízom.
Anita is most kezdi a gyógyszert. Előbb utóbb mindenkinek sikerül.
Gondolj arra, hogy neked már van egy kis drágád. Sajnos vannak olyanok is akiknek egyállatlán nem sikerül. Én is mindig azzal nyugtatom magam, hogy a Rezi itt van már nekünk.
Én nagyon drukkolok mindenkinek, és tutti sikerülni fog mostmár. Kitartás

Majd délután még benézek, addig írjatok sokat.

Musti!
GRATULÁLOK!

Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Bufo, úgy örülök, de hogy a fenébe lett ilyen sok szabid? És ne felejts majd el válaszolni a kérdésemre kérlek... szóval a táppénz... a doki tutira ki fog írni? Vagy már meg is beszélted vele? Tényleg marha nagy szerencséd van, na meg persze az utánajárásod, akaraterőd, ügyi vagy!

Mesikém, a lényeg, hogy rajta vagy a dolgon, látod Zseppy mit írt? Fel a fejjel, mi nagyon drukkolunk Neked!!!

Musti, gratulálok!

Eszter, tegnap nekem is hasonló "élményben" volt részem. Azt hittem, meghalok a wc-n. Ma reggel már aszaltszilvás activiával kezdtem a napot. Milyen lekvár ez amit mondasz? Hol lehet kapni? Azt hiszem, én is be fogok szerezni egyet. Mint mondottam, én rettegek az aranyértől. Tegnap is wc-n ülve imádkoztam, hogy csak ettől kíméljen meg a Jó Isten!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!
Hol van mindenki?

Musti! Gratulálok, nagyon örülök, hogy legalább neked sikerült, minden hónapban van egy kismamink. Ez olyan jó!!!!!Kép
Ki lesz a következő?
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Hát Te, Anita! Kép

KépKép
titi_27
 
 


Én nem lehetek áprilisi, mert még meg kell várni a következő mensimet, ami pont az esküvő környékén lesz esedékes. Kép
Esetleg a május. De azt már nagyon szeretném.
Úgy döntöttünk, hogy a gyógyszer miatt azért nem védekezünk ebben a hónapban. Kép

Azért köszi Titi, hogy rám gondoltál.Kép
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


sziasztok!

anita te és énKép

utánna koda,ági,gyönygi

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


titi véletlenül majdnem téged is odairtalak!olyan hihetetlen hogy sierült neked ugy örülök neki!KépKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Ancsi!
Művelődéstörténetből írom a PhD-t, azon belül a 19. századi magyar színésznőkről.
A baba mocorgását még nem nagyon érzem, mindenféle nyilalások vannak, de arra azt mondta tegnap az UH-s doki, hogy a méh tartószalagjai lehetnek, amik most nyúlnak.

Tegnap az UH-n kiderült, hogy fiú. A papája nagyon boldog, a mamája kicsit (nagyon?)csalódott.Kép (Kérlek, ne kövezzetek meg miatta!!!) Persze az a fontos, hogy mindene megvan, a paraméterei tök jók. Csak én világ életemben lányt/lányokat képzeltem magamnak, el se tudom képzelni, hogy mihez kezdek egy kisfiúval... Persze azért nagyon örülök neki!Kép
Kaptunk képeket is (mosolygott UH közben!Kép), csak én technikai analfabéta vagyok ezen téren, nem tudom, hogy tudnám felrakni őket ide? Be kell scannelni, vagy fényképezzem le a digi kamerával? Jó hosszú videónk is van, iszonyúan izeg-mozog a baba, csak még én nem érzem!

Cupicica
cupicica
 
 


Igen, Virág, tényleg hihetetlen! Még nekem is nehezen megy megszokni, hogy nem kell reggel hőt mérni, meg egyáltalán, hogy ilyen szerencsénk volna. Alapból nem vagyok szerencsés ember. Bízom benne, hogy nem lesz kanyar, és a baba egészséges lesz.
Ma megint kicsit fájdogál a hasam, és émelygek. Kép De végre péntek van!!!

KépKép
titi_27
 
 


Cupicica, gratulálok!!! De jó, hogy minden rendben van!!!

Kisfiú... mi pedig titkon azt szeretnénk. Nyugi, a második majd biztos kislány lesz. Hidd el, jobb is lesz így, legalább majd a bátyuska vigyáz a kishugicára. Kép

Be kellene scannelni, lehetőleg minél kisebbre, hogy utána ne kelljen nagyon lekicsinyíteni. De ha sikerült a scan, akkor küldd át a címemre, és utána szívesen felteszem neked. Olyan kíváncsi vagyok a képre!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok lányokKép

Virág!
Sajna az első fogak neki is rosszakKép, arra valóban azt mondta, hogy nem csinálhatnak vele semmit, majd kiesik, de hátul van egyik rágóján egy apró lukacska, azt viszont azt mondta tömessük be minél előbb, mert 10 éves koráig szüksége lesz rá!
Na, de hogy nálatok altatásban csinálják?????
Ez ez azért durva....legalábbis szerintem.
Nem ártanak vele többet, mint amennyit használnak? húú, nekem ez meredek...altatni egy fogtömésnél....inkább akkor órákig próbálnám rábeszélni, hogy nyissa ki a szájátKép

Titi!
Szörnyű dolog a székrekedésKép
Nem szedsz véletlenül vastablettát (Maltofer)?
Nekem szilvabefőttet ajánlottak, és a levéből 1 dl éhgyomorra. Használ!Kép

Musti!
Örülök, hogy átélted a csodátKép GratulaKép

Rimar!
Mizujs dokiügyben? Sikerült már találnod valakit?

Kép

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?