Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Úgy kifáradtam ma a suliban, hogy mostanra tértem úgy ahogy magamhoz...még két napKép

Pilchard-Peti köszi az infot, és igaz én most értesültem az egészről, de sok pihenést kívánok Pilchardnak és kitartást Neki is Neked is a hétreKép

Norwell gratulálok a kisfiúhozKép, biztos nagy élmény volt Õt látniKép

Kisvirág: köszönöm már 2,5 hete nincs émelygésem és nagyon élvezem ezt az "új" állapototKépKépKép

Zsu22+3

Kép
zsu11
 
 


Szép estét!

Hello: annak idején apa egyedül vette a gépet, így ő tudott minden rejtett titkáról. Csak nekem felejtette el megmutatni Kép

Blackrose: grat. a kerek 33-hoz Kép Én örülök, hogy ennyit írsz. Imádom olvasni a hozzászólásokat. Kép Úgyhogy írj sokat.
Lehet, hogy tényleg nem kéne sok pénz már kiadnotok a 4D-re. Pár hétre rá tényleg kezedbe foghatod Adélt Kép
Mi azóta is emlegetjük a sógorék esküvőjét. Szóval nekem bejött ez a fajta esküvő is Kép
A mandulát én is kipróbálom a gyomi égésemre. Ezt még nem hallottam.

Edina: akkor azért nincs nekem ilyen leltem, mert normális lett az Afp-m.

Mézgombi: nagyon ügyes a párod!!! Menjetek bulizzatok egy jót. Kép Szegény apósod. Kép Nem semmi azért, hogy simán betörnek az emberhez. Szerencse, hogy nem sok mindent vittek el, de azért milyen rossz érzés, hogy idegenek turkálnak holmidban.

Norwell: hurrá-hurrá hogy minden rendben van. Örülök, hogy erősíted a fiús csapatot Kép A Kende név nekem is tetszik. Mi a Kevén gondolkodunk, de még mindig nem tudjuk mi lesz a végleges Kép Kár, hogy nincs kép Kép Majd legközelebb...

Pilchard: nagyon vigyázz magatokra és tessék szépen feküdni!!! Lehet, hogy már hétvégére hazaengednek és itt leszel köztünk Kép Megy a drukk ezerrel!!!
Pilchard Peti nagyon köszi az infókat az asszonyságról. Várjuk ám a holnapi infót is!!! Kép

Pogi: de jó lesz a költözködés. Próbálj tényleg csak távolból dirigálni. Azzal ne foglalkozz, hogy mások csinálják meg a "munkád". Te is ezt csinálnád helyükben. Örülj, hogy van aki segít!!! Kép Már most tessék a netet intézni!!! Kép

Zsu: örülök, hogy már neked sincs émelygés Kép Hála égnek nekem is alapból már nincs csak, ha rossz szagot, vagy ízt érzek.

Evés: én most kezdek egy picivel többet enni, de én még kiskorú vagyok. Amióta csak fekszem rám ugrott +1 kg.

Lányok: én világéletembe nagyon fázós voltam. 30 fokban éreztem jól magam. Most magamon csodálkozom egyre többször van melegem. Ti is így vagytok ezzel?

Holnap du. megyünk dokihoz Kép Kicsit izgulok, de remélem kapok megint haladékot.

Azért pötyögök ilyen későn, mert most én nem tudok aludni. Délután elpilledtem és szundiztam kicsit, most meg kukorékolok... Kicsi Mogyoró is ébren van ezerrel ugrál.
Szombat óta egyre aktívabb. Lehet, hogy érzi a tavasz Kép

Lassan megpróbálkozok az alvással.
Puszi mindenkinek.
Kisvirág

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!
Pilchard, sokat pihizz, nem lesz semmi gond!
ZSU!!! te meg jelentkezz, mert már én leszek para babaKép, akkor meg nem mosod le magadról, hogy tönkre tettél..Kép
Ja, infó: voltunk ma a bútor ászban, vettünk egy babaágyat, sima, egyszerűt, amit szerettünk volna.. Kép 17ezer helyett 10e. volt. összetettük, a párom mindig mikor elmegy mellette megsimizzaKép én meg menetrendszerűen meghatódom.. jó dolog ez a babavárásKép
ja, www.butorasz.hu - itt a weboldalon nincsenek árak, de elérhetőség ott van, érdemes kimenni. nincs mindig minden, de teszik, vettünk fürdőszobai tükrös szekrényt... eddig 30ér láttam mindenhol, most meg 15ér megcsíptük itt..
Ja, még egy infó.. tanítványom, a kamasz, akiről már írtam üzeni mindenkinekKép, hogy van eladó gyönyörű golden retriever kutyui, ami nagyon édes a babákkal, szóval ha érdekel valakit, akkor majd adom az elérhetőségét.. egyébként törzskönyvezett kis zsiványokról van szóKép
No mindenkinek puszi, megyek csicsiiiiiiiKép
Satuk 32+0

satuk
 
 

 
 

sziasztok!
Én sem alszom még Kép
Satuk: köszi a bútorbolt címet, meg fogom nézni, még egy csomó minden hiányzik!
A goldira mint fajtára meg mindenkit csakis rábeszélnék, mert egy tündér, teszek fel egy babakori képet a mienkről:
Kép
viszont picibaba mellé picikutyát nagyon nem ajánlatos beszerezni, pláne nem egy goldit, mert iszonyú okos, és ha nincs napi minimum 5 órája az embernek foglalkozni vele, akkor feltalálja magát... a mienk kiirtotta a kerti növényzetet és kiásta a kerítést alul... Pedig rengeteget törődnek vele a hugaim, most kezdte a kutyaiskolát is. Ha már nagyobb a kutyus és már megtanulta, h mi a rend, na akkor már nem gond. De addig olyan, mint három rossz gyerek! Kép

pogacsa
 
 


Sziasztok!

Még mindig nem alszom Kép

Satuk: köszi a bútorászos infot. Lehet, hogy hamarosan mi is lakást újítunk és kell pár új bútor Kép Most nézem a térképet nincs is messze a Váci útról Kép
A kiságyhoz matracot is adtak? Vagy azt még külön venni kell?

Pogi: Édes a kutyulitok Kép Sajna nekem nem lehet a panelba. Meg egyenlőre elég lesz a baba Kép
Amúgy sokszor elgondolkodok, mit fogunk a kicsivel csinálni. Remélem majd jön magától mit kell tennünk vele Kép

Na tényleg megpróbálok aludni. Holnap hosszú napunk lesz...

Jó éjt: Kisvirág

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sőt nézem, hogy majdnem a Scontó mellett van Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Jó reggelt!

Ritka egy vacak éjszakám volt. Iszonyú nehezen aludtam el, és már másfél órája fent vagyok. Kép
Apa nemsoká jön haza a melóból. Majd megpróbálok visszaaludni vele, hátha sikerül...
Mogyika viszont alszik, mint a bunda Kép

Mindenkinek csodaszép reggelt.
Puszi
Kisvirág

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!
Kisvirág.. hát tényleg elvoltál éjjel, asszem jó, hogy most írtam be a weboldal címétKép legalább molyolhattál kicsit.. ha tudtam volna, van még occsó bolt webcíme a kezemben..Kép
Pl. ebbe az ágyba most rendelek kókuszmatracot 7690 Ftér, meg kiskád- test kialakításos, kék v. fehér5ezerérKép
Pogi.. egyre több a közös pontunk.. a matek, kutyu: anyuméknak ilyet adtunk tavaly karira.. , kedvenc.. aztán nem uccsó sorban a nevedKép
Puszi: satuk

satuk
 
 


Sziasztok Anyukajelöltek!
Üdv mindenkinek, rég jártam erre. Mindenki jól van?
Adi, vagy errefelé? Mizujs?

Kép
Kép
banya1
 
 


Sziasztok lányok!

Tegnap voltam az orvosomnál. Hát azt hiszem, hogy erre volt most szükségem. Nem hiába Angyal a vezetékneve, de tényleg az. Addig el nem engedett, amig nem látta rajtam a "megnyugvást". Tehát A-Z-ig elmondott mindent. Ezt még így senki sem mondta el, úgyhogy nincs tovább para. Természetesen a végső megnyugvás már csak akkor lesz, amikor látom a babómat - keze, lába, meg minden ott van ahol kell, és ahogy kell. Hát azért még van 17 hetem...Most vagyok 23+2.
AFP: nagyon megfoghatatlan, mert nagyon sok minden befolyásolja. Azért csinálják most már a négymarkeres vizsgálatot, mert önmagában az AFP már megbízhatatlan. Ha egy alacsony AFP-hez egy magas HCG társul, akkor már adhat! de csak akkor is adhat gyanúra okot, hogy valami gond van. A PAPP-A pedig szinte kifejezetten a Down-kór szűrésére használják, az pedig nekem tökéletes. Az Sp1 ha szintén magas, akkor is gond lehet. A négy eredményt együttesen kell nézni, és ez a vizsgálat csak egy laboreredmény, 1-2 nap eltérés is teljesen más eredményt szülhet. Az ultrahang ma már fontosabb tényező.
Mivel már én is 30 éves vagyok, és hát nem is egy nádszálvékony alkat, ezért ezekkel a tényezőkkel is korrigálni kell az AFP értékét. Mivel az AFP-t a magzat mája termeli, és bekerül az anyai véráramba, egy vékony kismamánál magasabb koncentrációban, egy erősebb kismamánál pedig kisebb koncentrációban jelenik meg. Ráadásul azt kérdezte tőlem, hogy honnan vettem azt, hogy alacsony, mert hogy az általuk vett tartomány alsó határa, ami nem jelenti azt, hogy alacsony. Az ultrahangon minden rendben volt, sőt teljesen arányosan fejlődik. Megnyugodtam.

Tegnap este pedig elővettem a kislányommal kiskönyvét- vagyis amikor vele voltam terhes. Most pontosan megnéztem, hogy mikor vették le akkor az AFP-t. Ha összehasonlítom a két eredményt, akkor is alacsony volt az érték. A 4D-ultrahangra akkor is elmegyek.

A lényeg hogy most már tényleg itt a tavasz!!!!!
A kedvem is sokkal jobb.

Puszi.

Kép

Kép
jurem
 
 


Satuk, :D nálunk is Anyuéknál van a kutyus, hivatalosan a kisebbik hugicámé Kép Most egyébként 8 hónapos, és annyira jó nézni, ahogy egyre értelmesebb, szófogadóbb! Kép

Banya, tényleg rég voltál, veled mizujs?
Én most indulok nemsokára a diabétesz központba, kíváncsi vagyok, mit mondanak majd...

pogacsa
 
 


Jurem, szuper, h jók az eredmények és hogy megnyugodtál! Kép Kép Kép

pogacsa
 
 


Pogácsa.. nekem is a kishugom bitorolja a kutyut, de az egész család kedvence..Kép most mikor voltunk otthon, akkor Retró fel akart ugrani rám, aztán szó nélkül vissza fogta magát, és tartotta a levegőben a felső testét, hogy Olivért megbököggesse a pocómbanKép
Nem hiába imádom kutyuKép
Anyum mondta is, hogy pont hiányzott az 5 gyerek mellé egy 6.
De falun, családi házba kell egy házörző, ugyeKép

satuk
 
 


Noshát:
Voltam tegnap dokinál. Rákérdeztem erre a genetikai uh dologra, és ez egy vicc. Nekem nem lesz és kész. Nem értem. Azt mondta az orvos, hogy annyira jók az eredményeim, hogy teljesen fölösleges a genetikai uh. Furcsa. Utoljára a 16. héten voltam ultrahangon, és közli a doki, hogy a 28. hétig nem is lesz, mert nem indolkolt. ??? Erre nagyon bánatosan nézhettem, mert megkérdezte, akarok-e beiktatni egyet valamikor közben. Naná hogy rávágtam hogy persze... Azt mondta döntsem, el, a 24. hetet választottam.
Szóval ennyi. Nem volt olyan a helyzet, hogy nekiálltam volna vitatkozni. És tegnap tudtam meg az eddigi összes eredményemet, most végre itt vannak nálam a leletek, vinnem kell a védőnőhöz. Jónak jó mindegyik, a tarkóredő a 11. héten 1,4 volt, az afp 1,28. Csak egyvalamivel nem voltam elégedett, szintén a 11. héten csináltak egy kockázati viszgálatot. A koromhoz viszonyítva (26) 1:877 az esély, hogy valamilyen genetikai probléma lesz. Én ezt nem tartom túl jónak. Nektek mennyi lett annak idején? Tudtok segíteni?
Ja, és ami újdonság volt számomra, mert hogy tegnap tudtam meg, bár nem pont ide tartozik, hogy 0-ás a vércsopim. De legalább Rh+.

Kép
Kép
banya1
 
 


Sziasztok Lányok!

Pilchard,
nagyon örülök neki, hogy jól vagytok és vigyázz magadra, várunk ám vissza a hírekkel:-)

Kisvirág,
nem vagy semmi hogy eddig fent voltál. Különben tutira érzik a tavaszt a kis manók, mert nekem is hétvége óta még nagyobb mozgolódás van odabent. Azért a délben alvásért irigykedem egy kicsit, de jövőhéttől amikor már otthon leszek majd alszom:-) Remélem ma minden rendben lesz Veletek!

Pogácsa,
tündéri ez a kutyus:-)

Satuk,
köszi az infót bútor ügyben.

Norwell,
Gratulálok, hogy minden rendben van Veletek, továbbra is vigyázz magadra.

Mézgombi,
ügyes volt a férjecskéd:-)érdemes volt drukkolni neki:-)

Szép napot!
Kari
(31+1)
kari
 
 


Sziasztok kismamik!!!

Mézgombi:Gratulálok apjuknak!KépGondolom,most tök felszabadúltak vagytok!!
Jó tudni ezt a könyvtáras kedvezményt!!!
Sajnálom a betörést,hála nem sok dolog tünt el,de az is elég!!!

Norwell:Nagyon gratulálok a kiskukishoz!!!Kép
Tök jó!!!Jó tudni végre,ki lakik odabent!Kép

Kisvirág:Drukkolok a dokinál,hogy okés legyen minden!
Én is ma megyek,ki is derűl,hogy bent kell e maradnom!
Ezt én is észrevettem,hogy nem vagyok olyan fázós!A hormonok biztosan!Kép
De azért tök jó,hogy nem kell beöltöznöm nagy gúnyákba!Volt olyan,hogy melegítőben aludtam,annyira fáztam!Sanyi meg röhögött!Kép

Pogi:De aranyos a kutyus,nagyon szép!!!
Jó olvasni,amit a költözésről írsz!Újra elevenednek az élmények,a mi költözésünkel!
Olyan jó lesz,majd meglátod!!!Kép
De tényleg vigyázz a pakolással!!!

Jaj már bele gondolok pár hét,és itt a baba!!!Kép
Olyan jó lesz,bár félek is egy kicsit!
Ma megyek a dokihoz,kiváncsi leszek mennyit hízott a baba!
Ez a felkelés az ágyból,egyre nehezebb!
És az alvás is rosszabb,sokszor felkelek!
Este rakok fel képet a pocakról!
Tényleg nektek lesz baldahinotok???
Én szerettem volna,de most úgy vagyok vele,minek?!
Úgy örülök,hogy itt a tavasz,egész más a közérzetem!
Amúgy a kiscsaj nekem is ficánkolósabb!!!Kép

Sok puszi mindenkinek!
Szép napot!

Szilvi 32+5

Kép
szgoron
 
 


Sziasztok!!!

Mézgombi:
A nyers reszelt krumpli nekem se jött be vagyis már gondolati síkon elvetettem. Amúgy Tomival Maalox(?így kell írni) szirupot ettem, de az állítólag nincs már vagyis a végén már csak tablettába volt, de ahelyett van a Talicid, de a tablettás verzió feleannyira se jó mint a másik. Kép Főleg így hogy gyomorgörcsöt kapok tőle

Férjednek hatalmas gratula!!!
Erről eszembe jutott, hogy múltkor amikor felhívtam a fősulis EXcsoport társaimat azon vihogtunk, hogy ők májusban államviszgáznak stb. én meg szülök. Aztán majd a nyár folyamán összeülünk és kivesézzük ki szenvedett jobban.

A betörőknek meg irgum-burgum!!!
Szegény srác!!! Ilyen pechet!!

Júúúúúj ezt megkérdezem én is itt a könyvtárba, de szerintem itt nincs ilyen módozat, mert van külön gyerekkönyvtár és asszem a nagy kt-ba csak középsulisok iratkozhatnak be. Kép Ennyiből volt jó az hogy Balázs munkanélküli volt nem kellett fizetnie a könyvtárba. Bár ha jól emlékszem akkor én a gyed miatt csak fél árú kategória vagyok. Különben is amúgy támogatjuk rendesen az intézményt mert mindig késve viszem vissza a könyveket.

Norwell:
Afp: amúgy az is vicces, hogy egyes dokik komolyan veszik mások meg nem. Amikor novemberben amnion voltam 5-en voltunk(Tomival csak 2-en)és abból csak 2-nek kellett a kora miatt(mondjuk ez is érdekes, hogy ha elmúlik az ember lánya X éves akkor kell, de ha csak X-1 akkor nem) a másik kettőnek azért kellett mert az Afp kicsit magasabb volt. És az egyik csajt szegényt úgy zavarta el a dokija ( már asszem 20-21 hetes volt) hogy ha nem megy el és idióta gyereket szül, stb. úgy beparáztatta, hogy mire a vizsgálatra sor került már remegett az idegességtől. Tök sajnáltam!! Aztán persze semmit nem találtak a babánál.

Gratu a 100%-os kis pasashoz!!!

Pilchard-api:
Köszi az infót!! És továbbra is megy a drukk ezerrel a csajoknak!!! ;)

Kisvirág:
Hááát igen. DE olyan jó lenne ha Tomi pocak videója mellett ott lenne, de azt a jó pár ezret másra is tudnám fordítani. DE végülis az már a 37.hét vége(hiszen pénteki napra hívott a doktornő) csak egy kicsit több mint 2 hét. És akkor nem is beszélve arról, ha előbb jön. Ennyire kiváncsi meg nem lehetek. Hiszen nem sokkal később már élőben ott előttem gyönyörködhetek benne. ;)

Kép Tőlem már anyám hülyét kap, mert ő állandóan 2-3 gatyába van, meg pulcsiba, én meg pólóba flangászok. Állítja, hogy ha rám néz fázik, és hogy meg fogok betegedni, pedig ha pulcsit veszek akkor szakad rólam a víz. Szóval a hormonok dolgoznak oda benn rendesen.

Jurem:
Örülök, hogy megnyugtatott a doki. Szerintem ezzel sokan így vagyunk, hogy csak akkor nyugszunk meg amikor már a kezünkben a babóca(vagyis én akkor nyugodtam meg amikor mondták, hogy mindene meg van) az más kérdés, hogy ez tartott arra a pár másodpercre amíg kimondták és felfogtam. Mert aztán totál más miatt kezdtem el aggódni, hogy hogyan lesz mint lesz, jó anyucija leszek-e nem e lesz beteg. nem sorolom.

Banya:
Nekem csak annyit írt a genetikus doki a papírra, hogy 3-4% a kockázata annak, hogy beteg legyen a baba, és hogy ez nem nagyobb, mint az átlag népességre jutó fejl.rendelleneség, de azért ennek ellenére az én kérésemre kivizsgálják a babát.(mert hogy kezelések ide vagy oda, de van egy egészséges gyerekem, és hogy az leviszi a kockázati tényezőt. Bár érteni nem értem, hogy miért, mivel ez szerintem nem olyan, hogy ha múltkor nem jött senki a kanyarban akkor most se fog) De pl. olyan kifejezett geneikai UH(mint Tomival) most már nekem se lesz/volt vagyis volt UH a 12. héten tarkóredő vizsgálattal, 15 héten az amnio miatt, meg a 18 héten egy alaposabb. Aztán a 28. héten, meg majd holnap kinyomozom, hogy most a 32 héten nem kellett volna-e, mert akkor csak a 36 héten látom újra Adélt.
Kép Nekem is 0 Rh+ a vérem.

Kép Na most jó rövid lettem!! El se merem
küldeni ;)!!

Na még akkor írok hozzá, hogy ne törjem meg a hagyományokat!!
Szombaton gondoltam egy nagyon és neki álltam hogy kimosom a kis ruhákat, hogy azért már még se az utcsó pillanatban csináljak mindent. Tomi azt mondta inkább TV-t néz még egy kicsit és aztán megy aludni(délután) mondom rendicsek. De azért a fél fülem itt volt a nappaliban, mert ki tudja mit eszel ki. Hááát ki is eszelte. Egyszer csak marha nagy csönd... jövök be. Hát éppen ül az apja íróasztalán és megszerezve a sebhintőport azon élvezkdeik, hogy ha meg nyomja a dobozt akkor fújódik ki a hintőpor. Ahogy a mellékelt ábra mutatja, sikeres volt... Kép
Kicsit se voltam dühi.

Kép

Kép

Amúgy ezek után, az hogy teregetés közben csak 3 szor ejtettem le az egyik kis sapkát az már csak enyhe séta galopp volt. Vagyis leejtettem kimostam, kivittem leejtettem kimostam... aztán sikerül kiteríteni, de fél óra múlva neki állt csöpögni az eső erre be kellett szedni és megint leejtettem. Kép

Na de most ennyit a jóból, majd még jövök!!
DE Tomi tényleg ébredt!!

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Sziasztok!Kép

Úgy örülök, hogy ma is tök gyönyörű idő van!Kép
Végre itt a tavasz!Kép

Kisvirág, nem volt tegnap nagy ünneplés, mert ma már folytatta a tanulást, most is itt duruzsolja nekem a kártérítést... De azért egy pohár bort ittunk rá! Kép
Tegnap olvastam egy könyvben, hogy az álmatlanság is a terhesség egyik velejárója, sajna én is küzdök vele... A hamarabb kimelegedést szintén tapasztalom, szinte nincs is rajtam takaró éjszaka, pedig én is inkább fázós típus vagyok/voltam.

Egyébként még egyszer köszi mindenkinek a drukkokat, majd a köv. vizsgáját is megírom, mert valahogy ezek a babanetes drukkok nagyon nyerők...Kép

Jurem, örülök, hogy végre megnyugodtál. De látom, hogy tökéletes megnyugvás csak akkor lesz, ha uh-n is látod a kicsit! Kép

Nekünk is Goldenünk van, és tényleg elég pörgős kutyusok, nem pici mellé valók. A miénk "felnőtt" korára sem nőtte ki, ugyanolyan játékos, ugrálós, mint kölyök korában. Már hátat fordítok neki, ha száguld felém, nehogy a hasamra ugorjon, mert akkora elánnal tud jönni, és azért súlya is van, csak úgy dübörög...

Banya, tényleg jó sokáig nem akart uh-t a dokid. Nekem mondjuk ez fura, én 3 hetente járok, bár lehet, hogy már ez is extrém eset. De ha a dokid ilyen nyugodt, akkor biztosan minden rendben, csak hát szívesen nézegeti az ember a babóját. Kép
Én ilyen kockázat számításra nem emlékszem, szerintem nekem nem csináltak, úgy hogy nem is értek hozzá.

Norwell, gratula a kis trónörököshöz! Kép Örülök, hogy minden rendben!

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Csak egy gyors visszakukk!

Szilvi, várjuk a beszámolót, hogy mi volt a dokinál! Remélem minden rendben lesz! Kép

Blackrose, nagyon jófej a kicsi! Kép

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Sziasztok!

Apával reggel visszaaludtam Kép
Nemrég ébredtem, most meg kapkodok, mert nemsoká indulás a dokihoz Kép

Szilvi nagy drukk, hogy ne kelljen befeküdnöd!!!

A többieknek később írok...

Puszi
Kisvirág

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Apával reggel visszaaludtam Kép
Nemrég ébredtem, most meg kapkodok, mert nemsoká indulás a dokihoz Kép

Szilvi nagy drukk, hogy ne kelljen befeküdnöd!!!

A többieknek később írok...

Puszi
Kisvirág

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok,

Pilchard, vigyázz nagyon magatokra, pihenj sokat. Várunk vissza mielőbb.
Férjuradnak köszi az infot Kép
A porszívos sztori nagyon jó volt, lehet több házimunkát bízhatsz a férjedre, hátha még egy-két trükkre rájön Kép

Kisvirág, a mosogépes is jó. El is meséltem a férjemnek, és nagyon elkezdett gondolkodni, hogy a mienk is nem ilyen-e. Mondtam, hogy nézzük meg, mert valóban könnyebb lenne Kép

Edina, a vezetés nekem sem okoz gondot még szerencsére, az övet is mindig használom, bár ha elfelejteném a fiam addig jujong, amig be nem kapcsolom Kép

Éjszakai baglyok, az aranyos gyermekeitek már most hozzászoktat benneteket az éjszakázáshoz Kép Engem mondjuk a fiam treníroz, sajnos pár hete iszonyú rossz éjszakáink vannak, az óraátállítás óta pedig este is nagyon nehezen alszik el. Lefektetem 9-kor, és szépen fekszik, forog, de nyitott szemmel. és 10 után, tegnapelőtt 11-kor ájult be... Kép Éjszakánként pedig 3-4-szer felsír. Pedig az alvással eddig sosem volt gondunk, mindig is szerencsésnek éreztem e téren magam... eddig...

Gyomorégés, engem sem kerül el. Kb. egy hete állandósult. Én is a mandulát tudom hatásos ellenszernek, illetve a pattogatott kukoricát. Tényleg jó, próbáljátok ki.

Hello, a hugomék az Istvánt, illetve az Andrást használják, de a keresztfiamnak (a nagyobbik Kép) teljesen más a beceneve, mert amikor még pocakban volt ráragadt, remélem nem lesz tőle személyiségzavara Kép

Pogi, a költözésnél csak tényleg megfigyelőként vegyél részt. Mikor a fiam megszületett, mindenki mondta, hogy használjam ki ha ugrálnak körülöttem, de én sem az a fajta vagyok. Utólag bánom is, és tényleg hagyhattam volna legalább a vasalást anyósomra, aki akkor többször felajánlotta... Kép

Norwell, gratula a bizti fiúcskához, és hogy minden rendben. Sógornődnek további drukk Kép

Kisvirág, Szivi, várjuk a doki-helyzetjelentést Kép

Jurem, szupi, hogy a doki így megnyugtatott, legtöbbször tényleg csak azt mondják, hogy hidd el, hogy jó az eredmény, és kész.

Banya, jó hogy jelentkeztél, vannak országok, ahol nem csinálnak ennyi uh-t, de én is nyugodtabb vagyok, hogy többször látom. És némely dokiból muszáj kieszközölni vizsgálatokat, mert két éve a kutya sem vette nekem észre a toxémiát. Most viszont mind a védőnő, mind a doki jobban odafigyel erre...

További szép napot,
Doren

Kép
Kép
doren
 
 


Sziasztok!

Jurem, örülök, hogy megnyugtatott a dokid!

Mézgombi, gratu a férjednek!

Pogi! Édes ez a kutyus! Nekem angol szetterem volt, amikor volt kutyám. Imádtam. Szegény, sajnos csak 8 évet élt (1985-1993). Kép

Évi, ezt a pocakformás dolgot egyébként én is világ életemben fordítva tudtam. Még "össze is vesztem" emiatt 2 éve a főnöknőmmel, mert ő váltig állította, hogy fiús pocakom van (merthogy gömbölyű) én meg mondtam neki hogy a fiús pocak az csúcsos és higyje már el, hogy lányom lesz, hiszen az UH-n is megmondták. Erre tessék, mi történt? Igaza lett! Tévedett az UH is és a gömbölyű pocakból fiam született! Most meg az UH szerint ugye lány a pocakom meg (szerintem) tényleg csúcsosabb, mint 2 éve. Hát, ennyi a történet. Jó napod lehetett szombaton! Kép

Norwell! Gratu a kislegényhez! Kép Múltkor én is mérges voltam, mert vittünk kazit az UH-ra, a doki be is rakta a videóba, csak épp elindítani felejtette el! Kép Így hát nem sikerült megörökítenünk a kislányomat, pedig éppen dumált hozzánk az UH közben! Kép

Szilvi, mesélj majd, hogy mi volt a dokinál! Tényleg mindjárt megszületnek a babáink!

Pilchard-Peti, további drukkok mennek az asszonyságnak! Kép És ne idegeskedjetek, az nem tesz jót!

Csandyról és a kisbabáról továbbra sincs semmi hír? Remélem, azért jól vannak, a körülményekhez képest!

Ex-Ági! A férjed a telefonkészülékekhez (javításhoz) is ért, vagy csak a hálózatszereléshez? Ha az előbbi is, akkor légyszi kérdezd már meg tőle, hogy lehet-e javítani egy telefon folyadékkristályos kijelzőjét! Ugyanis a vezeték nélküli, színes kijelzős (sms-képes) telefonunk egyszer csak (lehet, hogy azért, mert kb. fél métert esett) nem mutat már semmit, csak egy világító szürkeség van a kijelzőjén! Amúgy, mint telefon, működik, csak épp nem lehet látni rajta semmit, se a hívó fél számát, se azt amit én hívok! Szal érted... Kép Szerinte egy ilyen javítható? Vagy vehetünk másikat? Előre is köszi!

Hello (31)
hello
 
 


Sziasztok!
Banya, szerintem mássz a dokid nyakába, mivel egy hatalmas ökörség - bocsika -, amit mondott, ugyanis a terhesség alatt 4 kötelező UH-nak kell lennie: infok a http://babafalva.hu/portal/modules.php?name=News&file=article&sid=22 oldalon. Ezeknek meg KELL lenniük!!!!
Kutyus: nekünk nincs itthon, csak egy cica (igaz, ő is olyan, mint egy gyerek), anyósnál meg egy német juhász van. Vasárnap kimerészkedtem hozzá, és csodák-csodája nem ugrott a hasamra, pedig előtte mindig letámadott. Kép
Íme Zeusz:
Kép
Kép

Jurem, jó, hogy a dokid megnyugtatott! Mi legközelebb két hét múlva megyünk UH-ra, akkor rákérdezek erre-arra.
Ma voltam diabetológián, két órával evés után 4,6 volt a vércukrom. Szóval egyelőre minden OK. Kép

Most hirtelen ennyi.
Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Üdv!
Ja, Blacrosenak, gondolom, boldog lehettél a kisfiad új tudományától. Én pl. mondtam a férjemnek, hogy kívácsi leszek, hogy a fiunk mikor találja el, hogy felmászik a telefonos "részlegre", és lepakolja. Kép
Hello, megkérdezhetem, de előre tudom, mit fog mondani: szemét, és vegyetek újat. Szerintem ugyanis javítható, de min. 80%, hogy ez többe kerülne, mintha vennétek egy újat.
Doren, ez az óraállítás érdekes. Ahhoz képest, hogy előre állítottuk, én már a mostani óraállás szerint is képes vagyok kb. nyolckor kidőlni...

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Ex!

Csak azért morfondírozok rajta egy picit, mert képzeld, ez egy szinte vadiúj készülék volt... Kép Ugyanis a férjem most vette kint Torinoban amikor az olimpián volt. Telecom márkájú (olasz gyártmány), és nagyon olcsó volt, 35 euro. (Ráadásul, csak olasz menürendszer van benne, szal félig már meg kellett tanuljuk a nyelvet, hogy tudjuk használni Kép) Lehet, hogy ezt a leejtést nem igazán tudta tolerálni szegény kis készülék... Kép Csak sajnálnék egy ilyen telefont kihajítani. Kép Mindegy, azért kérdezd meg nekem, előre is köszi! Kép

Hello
hello
 
 


Exdeus!!

Újnak nem mondható a tudománya, hiszen napi rendszerességgel kell leszednem onnan, meg a szekrényről is, mert neki onnan kell a :"mi".
Csak hát azt nem tudom most se, hogy a hintőport honnan szedte. De még szerencse hogy csak azt és nem a CD-ket DVD ket pakolta ki a tokból mert múltkor azt csinálta.
Egyszer régebben api amúgy ezen a "mi"-n röhögött magába a nappaliba, mert mi kinn az előszobába vitatkoztunk. Vagyis Tomi mutatott a polcra, hogy :"mi"!!
erre én: De hát mi?
Fiam : "mi"
Én: De mi?
Erre a gyerek határozott hangon: "hát mi"

Bár ma reggel meg a vitázik szó miatt lettem kiröhögve gyerekileg. Mert öltözés előtt kért vitamint, amit ő vitának hív.
Aztán amikor öltöztettem és nem nagyon akarta, mondom neki, ne vitázz! Erre kiröhögött, hogy :"vita".

De amúgy már kicsit edzett vagyok az ilyen történeteitől. Szóval már néha vérnyomás illetve pulzus szám emelkedés nélkül képes vagyok viselni. Kép

Aranyos a kutyus!!
Ha már állatkák akkor majd lefotózom a mi kutyáinkat!! ;)

Na de most lépek!!

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Na voltam diab központban! Igazából semmi sem volt, csak kaptam kartont, meg el voltak ájulva, h én már diétázom, és hogy milyen jól elmondta a doki, pedig elvileg semmi szakképesítése nincs hozzá... viccelődtek, h majd ha szabira mennek, őt hívják majd helyettesíteni. Meg hogy ha kihagyok egy kajálást, azt be kell pótolni, mert a babának szüksége van arra a 150 g szénhidrátra, csak ne hirtelen sokat egyek, hanem azt is osszam el.
Ja, meg három hét mulva kell menjek kontrollra.

Blackrose, nem semmi a kisfiad!!!:D

pogacsa
 
 


Üdv!
Pogi, de legalább van kartonod! Az én kis papírom ma telt be, a köv. két alkalomért elvileg kapok egy újat. Kép
Hello, megkérdeztem. Azt mondta, hogy szerinte nem érdemes, de ha nagyon fáj a szíved, akkor vigyétek be egy telefonos boltba (szerintem a neten találsz szervízt), és kérjetek árajánlatot rá.
Blackrose, a gyerekek találékonyak, találnak mindenhol mindent. Én azon csodálkozom, hogy anyu szerint mi nem voltunk "rosszak"... Jó, előfordult, hogy mire hazaértek, öcsémmel kipakoltuk a videókazettákat a szekrényből, mert kerestük a Tom és Jerryt. Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!
Ugyan augusztus 5 a célidőm, de ma elmentem anyukámmal babaágyat és babakocsit nézni.
Mindkettőből megtaláltam az ideálisat, amiket már korábban a neten kinéztem.
A babágy+pelenkázó 59.000 FT (de ez olyan ágy amit akár 10 éves koráig is használhat, mert később átalakítható), a babakocsi 109.000 Ft, ebben benne van 3 funkciós babakocsi, mózeskosár és autós hordozó is.
Hihetettlen árak vannak.
Szerintetek nem túlzás ez egy egy baby termékért?

Edina
edina77
 
 


Edina, Jesszusom! A mi kiságyunk is átalakítható ággyá és 17e Ft volt (plusz a kókuszmatrac 9e), a babakocsit meg használtan is lehet kapni, én 27-ért vettem egy szupcsit, hordozóstul, táskástul, lábzsákostul,stb! Sztem még nézelődj egy kicsit, ha nem szeretnél ennyit kiadni!!!!

pogacsa
 
 


Sziasztok!

Satuk: tényleg jó lehet ez az üzlet. Ma ahogy mentünk Pestre kifigyeltem melyik utca Kép

Jurem: de jó, hogy megnyugtatott a doki Kép Jó bonyolult amiket összenéznek. Jó, hogy megtudtad jegyezni.

Banya: érdekes, hogy ilyen soká lesz Uh-d. Nekem nem csináltak semmilyen kockázati elemzést, itt Pesten ezek szerint alapból ez nem szokás.

Kari: holnap megyek Kép Remélem te is ott leszel... Jön az uram is Kép

Szilvi: én is képes voltam még éjszaka is zokniban aludni. Most meg dög melegem van. Ejnye azok a hormonok...
Nekünk nem lesz baldahin a kiságyon. Én feleslegesnek tartom.

Blackrose: Édes a Tomi fiú Kép Kicsit hintőporos lett minden. Szegény kis sapi meg kilett párszor öblítve Kép

Mézgombi: államvizsga után még mit kell tanulnia a párodnak? Vagy doktorit csinál?
De jó nemcsak nekem van melegem. De mi lesz nyáron????

Exdeus: hurrá, hogy megint jó lett a cukrod Kép Nagyon szép a kutyulitok.

És rólunk pár mondat:
Voltunk dokinál. Megvizsgált és azt mondta teljesen jó a méhnyakam. Visszaállt 3000-re Kép Ennél jobbat nem is mondhatott volna. Azért a pihenést továbbra is javasolta, de nem kell egyfolytában feküdnöm Kép 3 hét múlva kell mennem kontrollra.
Megnéztük Mogyikát is UH-n. Bohóckodás elmaradt. Kép Szépen végigaludta az egészet. Egyszer olyat ásított, hogy majd kiesett a kis száján Kép aztán aludt tovább.
Viszont amióta itt pötyögök nektek azóta fent van és kalimpál a lábával. Szerintem hiányzott neki a klaviatúra kopogása Kép Vagy ti csajok hiányoztatok neki Kép
Amúgy 24+2 napos az UH szerint, és szép faros baba Kép Mondjuk még van ideje megfordulni.
Cukorvizsgálatra és nagy UH-ra 32. héten megyünk. Akkor csináltat szemészeti vizsgálatot is.
Ezek vannak velünk Kép

Puszi nektek.
Kisvirág

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!!

Edina: Nekünk 30 ezer volt anno a kiságy. Szintén átalakítható. Plusz nem rég vettünk bele 13 ezerért kókuszmatracot(mert extra méretű kell bele és nagyobból kellett kialakítani Kép )

na megyek mert kééééész a lecsó!! Nyami!!!!!

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Üdv!
Edina, nekünk az átalakítható ágy 23 ezer, de a neten láttam (szintén újat) kb. 18 ezerért is. Én szivacsmatracot teszek bele, az kb. 3 ezer.
Babakocsi: szerintem hiper szuper babakocsit min. 30 ezerrel kevesebbért is találsz! Csak járj nyitott szemmel. Mivel nemrég volt az eskitek, mondhatom, hogy a babavárás ugyanolyan, mintha azt a szót ejted ki a szádon, hogy esküvő: minden ára felszökik a duplájára.
Kisvirág, szuper, hogy jó az eredményed!

Na befalok némi gesztenypürét. Aztán meg visszafekszek. Mostanság csak fekve kényelmes levegőt venni...szerintem PötiPeti a tüdőmben kotorászik. Lehet, hogy pulmonológus lesz? Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Kisvirág! grarula a jó eredményekhez!

Satuk: el tudnád küldeni a kókuszmatracos webcímét, ha van neki? Ez nagyon jó ár. Nem tudod csinálnak más méretre is, vagy csak a standard 120x60 -at?

Norwell: Üdv a fiús csapatban! Már egész sokan vagyunk! Kép

Pogácsa: Jó költözködést! És meg ne próbálj bármit is csinálni! Most te leszel a főnök. Kép

Pilchard: Pihenj sokat, és mielőbb várunk vissza!
Peti köszi az infókat!

Mézgombi: Gratula a férjednek! És nagy kalappal a továbbiakhoz! A könyvtár ötletet köszi, akkor szeptemberben én sem hosszabbítom meg a kártyámat. A januári államvizsgára nekem is kell majd pár könyv.
Ha a nyers krumplit kockára vágod és úgy eszed, sokkal jobb. Én kifejezetten szeretem. Ha krumlit pucolok, 4-5 kocka tuti eltűnik. Kép

Az aminohoz jutott eszembe. 35 fölött sem kötelező, csak ajánlott. A barátnőm anyukája sem csináltatta meg. Pedig az orvos győzködte a jó AFP ellenére is.

Blackrose: Jó fej fiad lehet, igazi rosszcsont. Imádom az eleven gyerekeket. Persze lehet, hogy csak addig, amíg nekem nincs saját.Kép

Ez a hőhullámos dolog ismerős. Mióta ilyen jó idő van nyitott ablaknál ülök a szobában egyszál pólóban. Anyósom meg ki van akadva, hogy nem elég, hogy az ablak nyitva van, de legalább öltöznék fel. Már elfelejtette, milyen az, ha valakit még a gyerek is fűt.Kép

További szép estét mindenkinek! Remélem ma jobban alszotok, mint tegnap!

Melinda+Máté
(30+4)

Kép
Kép
szõkemelinda
 
 


Ex, nekem is ugyanez van, néha alig kapok levegőt, és olyan érzés, mintha tüdőn rúgnának, csak belülről! Biztosan a bordákban támasztja meg a lábát...
Nagyon szép a kutyus, és valami neki is nagyon tetszhetett...Kép
Örülök a jó cukornak!

Kisvirág, a férjem most államvizsgázik, ami a jogon négy vizsgából áll, plusz a szakdoga védés. Ezen már túl van, most jönnek a vizsgák, az első polgári jog lesz, ami nem a legkönnyebb, tanul is éjjel-nappal... Ha minden megvan, akkor kap diplomát.
Örülök, hogy minden OK volt a dokinál, és a babó is jól van! Az nem baj, hogy aludt, legalább nyugis baba lesz! Kép A mi Julcsánk bezzeg állandóan pörög, nem tom, kint is folytatja-e majd.Kép

Edina, én ennyi pénzért rá sem néztem volna arra a babakocsira, mert biztosan elájultam volna!
Szerintem is ennél sokkal olcsóbból ki lehet hozni akár az ágyat, akár a kocsit.

Hello, Csandynál majd hét vége felé fogok érdeklődni, akkor már lehet, hogy otthon lesz.

Na megyek ER-t nézni.

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Sziasztok!!!

Megjöttünk!!!
Nem kellett befeküdnöm!Kép
Most elvileg a méretek alapján 34-hetes vagyok,tök jó!Kép
KÉPZELJÉTEK!Állítólag nagyon ritka,de a sima UH-n lehetett látni a lányuk haját!!!Kép
Kis szálakat!(3D az UH)
Ja,és 1970g a csajszi!!!Szépen fejlődik,de a doki szerint nem lesz nagy baba!
Mondjuk én sem voltam az!
Legközelebb 11.-én kell mennünk,és akkor lesz szó a szülésznőről,meg a ctgről!Kép
Ja,és koponyavégű fekvésben van!Érzem is,a bordáim néha átrendeződnek!Kép
Lepény:hátsófali

Kisvirág!!!SZUPER,HOGY MINDEN JÓ!!!Örülök!Kép
Azért pihizz sokat!!Kép

Köszönöm nektek a drukkolást!!!Segített!Kép

Blackrose!Aranyos a kisfiad!Biztos örültél a hintőporos akciónak!!!Kép
Jó a koponya a monitoron!Igazi???

Szép estét!!!
És aludni,nem fent kukorékolni!!!Kép
Remélem Pilchardal minden rendben!Kép

Sok puszi!
Szilvi

Kép
szgoron
 
 


Kézcsók minden kismaminak!


No itt lennék.Este fél7 körül értem be, pont mikor vizsgálatra kellett mennie. Hát mentem vele én is. kb 25 perces szívhanghallgatás volt. Minden ok!! Ma már szurkálása sem volt. Doki azt mondta, hogy minden nap megcsinálják ezt a vizsgálatot. Ha minden OK akkor a 7végét már velünk tölti!!! Mármint veletek meg velem.

Mondtam neki, hogy szorítotok érte és a kinderért. Köszöni!! Hiányoztok Neki. Sajnos a kórházban nincs net, pedig vittem volna gépet, hogy ne unatkozzon és tudjatok eszmecserélni. Így viszont továbbra is be kell érnetek velem. Egyenlőre.
Holnap újra megyek, aztán jelentkezem a hírekkel.

További kellemeset! Vigyázzatok egymásra

Üdv:

Peti(ke)

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Exdeus!!!Tényleg szép a kutyus!
Mézgombi jó megfigyelő,tényleg tetszik a kutyusnak valami!!!Kép

Kép
szgoron
 
 


Üdv!
Szilvi, jó, hogy itt maradtál nekünk!
Mézgombi, a fénykép készültekor még fiatal volt Zeusz, és akkor még nem tudta tűrtőztetni magát...de mostmár behúzza a kicsi micsodáját. Kép
Melinda, milyen méretű matrac kellene nektek? Mert nem csak a 120*60, hanem a 140*70 is standard, az más kérdés, hogy van ahol ez a belső, és van ahol ez a külső méret. Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Pilchard,apa!!!
Ez nagyon jó!Remélem is,hogy jön haza!Kép
Örülünk,hogy rendben vannak!
Köszönjük az infót!!!
Jó éjszakát!

Szilvi

Kép
szgoron
 
 


Pilchard-papa:
Csupa jó hír! Kép Bár ha télleg szombaton költözünk, akkor pont elkerüljük már majd egymást Pilcharddal, ötletem sincs, hogy lesz netünk, de biztos lesz vagy egy hét nélküle Kép. Majd legfeljebb én is küldöm Ákosom, h nyomtassa ki a termést néha Kép.

pogacsa
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy mindenkitől csupa jó híreket olvastamKépKépKépKép

Én is melegedős vagyok mostanában, pedig a fázósabb típushoz tartozom. Plussz annyit iszom, mint még soha, főleg este...persze ennek megvan a böjtje: hajnalban menni kell...Kép

A Soroksári úton van az ASTI nevezetű baba és gyerekbolt. 3-4 e már lehet kókuszmatracot venni, és babakocsik is elég jó áron vannak. Akinek nincs messze érdemes benézni.

Még holnap megyek suliba, de azt hiszem viszek kispárnát, mert ma már délután alig bírtam ülniKép


Jó éjszakát mindenkinek!

Zsu 22+4

Kép
zsu11
 
 


Jó estét!

Csajok köszi a gratokat.

Mézgombi: szegény urad, akkor még nincs vége a tanulásnak. Továbbra is megy a drukk neki!!!
Nekünk eddig két UH kivételével mindet végig szundizta Mogyika. Pedig a genetikai tök jó minőségű gép volt, de hát a kis hétalvó nem értékelte. Remélem, ha kijön folytatja az alvást Kép
Várjuk Csandyról a híreket. Folyamatosan drukkolunk neki.

Szilvi: jajj de jó, hogy nem kell bemenned Kép Már csak pár hetet kell húznotok. Szépen fejlődik a kiscsaj. Nem kaptatok képet?

Sajna nekünk nincs kép, csak videó. De majd a 4D-ről teszek fel Kép

Jó éjt csajok
Kisvirág

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Szia Pilchard Peti!

Köszi a híreket. Reméljük minden rendben lesz az asszonnyal és 7végén már itthon lesz.
Holnap ha mész mondd meg neki, hogy
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK NEKI
Kép

Üdv:
Kisvirág

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Igen,én is BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!Most látom az iwiwen!!!Kép
Kár,hogy korházban kell lennie de majd bepótoljátok!Kép

Kisvirág!Sajna képet nem kaptunk!Kép
De szerintem nem sok látszódott volna,már nagyon össze van gönböcölődve!Kép
A 4D biztos klassz lesz!!!Várod már,igaz???Kép
Megint nem tudsz alukálni?Most én sem!
Pusza!

Kép
szgoron
 
 


Sziasztok,

Exdeus, hát ez szuper! Remélem nem diabetikus gesztenyepürét ettél, mert ha ilyen eredményed van, a végén még bekómálsz az alacsony cukor miatt Kép
Bárcsak a fiamra is így hatna az időátállítás, mint Rád! Kép

Kisvirág, Szilvi, Pogácsa, nektek is gratulálok, ügyik vagytok és a babóitok is Kép

Pilchardnak további drukk, pihenj sokat, lehet ez a vendégeskedés kicsit sok volt... Kép


Blackrose, csintalan kis krapek! Mi délután átmentünk a hugomékhoz (ő a kicsivel majd holnaptól lesz otthon), sógorom bekapcsolta a számítógépet és otthagyta parlagon. A két kétévest utoljára a gyerekszobában hagytuk játszani. Egy idő után feltűnt a nagy csend, a keresztfiam továbbra is a szobában szöszmötölt, az én fiacskám azonban már javában felmászott a székre és az interneten kavart... Kép
A beszéd terén nálunk is az van, hogy inkább mi tanuljuk az ő halandzsa nyelvét, mint ő a magyart Kép Apukámmal voltunk nagyon boldogok, mikor rájöttünk, hogy egy szót amit rendszeresen használ, az nála mit jelent! Kép Viszont angolul is tud halandzsázni Kép

Én most valami édes ágyneműt keresek a lánykámnak. Nekünk sem lesz baldachin.
Ja, Ex, ha éppen javítgatsz a táblán, megtennéd, hogy öregbítenél minket pont egy héttel. Semmi jelentősége, csak a dokival most értük utol egymást Kép így máj.20. az "időpont". Köszi

Jó éjt, a kukorékolóknak is,
Doren

Kép
Kép
doren
 
 


Sziasztok!

Kivételesen még fent vagyok!

Ex, nagyon köszönöm, hogy megkérdezted az uradat! Tulajdonképpen örülök a válasznak, mert ezek szerint nem reménytelen az ügy, és egy próbálkozást mindenképpen megér, ahogy írod is, legalább árajánlatot kérni valahol! Szóval köszi még egyszer! Kép

Kisvirág, Szilvi, gratula a jó hírekhez és a babákhoz! Nem is tudtam, hogy a méhszáj "vissza tud alakulni" eredeti állapotába, ha már egyszer rövidült, vagy kinyílt! Akkor hátha az enyém is visszacsukódik! (Bár erre nem látok sok esélyt, az én életmódom mellett... Kép) Sajna csak ápr. 6-án tudom meg, mi a helyzet, mert akkor megyek majd dokihoz!

Valaki akinek lesz majd felesleges, nekem is küldjönbi már egy iwiwes meghívót! Egyre kíváncsibbá tettetek engem is! És - ha már így van - Pilchardnak én is boldog szülinapot kívánok + további kellemes gyógyulgatást! (Ilyen van??? Kép)

Jó éjt, Hello
hello
 
 


Úgy látszik, hogy ma éjjel én lettem a bagoly...
Egyszerűen kidobott az ágy, melegem van, eldugul az orrom, Julcsika meg hol dudorokat csinál, hol meg csikiz.
Végül felkeltem, felesleges forgolódnom...

Szilvi, szupi hírek! Kép És nagyon örülök, hogy otthon lehetsz, és biztosan szép hajas babád lesz!
Hát, a kutyus reakcióját nem lehetett nem észrevenni. Kép

Peti, köszi az infókat, és mindig csak ilyen jókról kelljen beszámolnod! Kép
Pilchardnak én is boldog szülinapot kívánok!
Kép

Pogi, remélem azért hamar net közelbe kerülsz. Asszem majd lesz mit olvasnod. Kép

Szétnézek a neten, hogy merre vannak dekor boltok, rám tört az alkotási láz, Julcsikának akarok pár jópofa dolgot készíteni, már kivettem egy könyvet, ahol találtam egy-két jó ötletet.

Jó éjt, bár szerintem rajtam kivel már mindenki durmol. Kép

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Sziasztok!

Már régen voltam...
Hát visszaolvasni most sincs időm Kép.

Banya,
A Pécsi Szülészeti Klinikán csináltak egy csomó vizsgálatot ill. beavatkozást először az országban (a Hol jó szülni könyvben olvastam), lehet, hogy ez a kockázati faktorosdi is egyenlőre csak itt van. Utoljára amikor közölte velem a két számot a doki, én is fel tettem a b-netre, de senki nem hallott még ilyenről. (Eredményeim: uh alapján 1:10000; kor alapján 1:1023) Azt én sem értem, hogy hogy lehet neked rosszabb a 26 éveddel, mikor én 29 vagyok?! Az uh-os neked mennyi?
Örülök, hogy sikerült kiharcolnod egy uh-os alkalmat Kép!
Hétfőn voltam védő néninél: vizelet negatív, egyébként semmi különös...Kérdezte érzek-e már mozgást. Bizonytalanul válaszoltam, hogy nem ill. nem egyértelmű. Erre apával fekszünk este egymás mellett és egyszer csak éreztem, hogy valami az alhasamon kidudorodik, majd fél perc elteltével lassan visszasüllyed. Kép 2x is megismétlődött. Apa is érezte.Kép
Neked továbbra is remek a kapcsolatod a védő néniddel? Mond valami újat?
Ma este megyek dokihoz. Lehet, hogy nálam is rábeszélést kell alkalmazni. Remélem nem, és kapok egy 20. hetes uh beutalót. Minden esetre a hétfői dudorodásos élményemet nem említem meg. Két hete telefonon érdeklődtem az AFP eredményről. Mivel az asszisztensnő tájékoztatott, hogy minden leletem negatív, ezért nem beszéltem a dokival. A vércsoportom A+, de ezt már tudtam.
Tudom, hogy még nagyon-nagyon korai, de tegnap elkezdtem számolgatni, hogy meddig is kellene GYED-en maradnom és visszamennem dolgozni, felgyülemlett szabit kivenni, a próbálkozást elkezdeni, hogy az 1. és a 2. gyerek között ne legyen túl nagy korkülönbség. Igazából apa kérdezett rá, hogy hogyan is legyen, és elgondolkoztatott...Hát sehogy sem akart összejönni. Vagy nagy lesz a korkülönbség (3 év és a fölötti), vagy nem használom ki a GYED-et, de ez is hülyeség. Ha előbb vissza megyek, mint ahogy a GYED lejárna, de még nem vagyok terhes...ki tudja, hogy legközelebb is ilyen könnyen összejön mint most...lehet, hogy évekig próbálkozunk, akkor meg hülyeség nem otthon maradni amíg lehet. A gyereknek is jobb lenne. De a szülés előtt legyen 1 év munkaviszonyom...stb. Minden esetre nem lettem okosabb, és elnapoltam a kérdést arra az időre amikor majd aktuális lesz. Kép

Exdeus,
amit a Banyának ajánlottál oldal, nem mond ellent az orvosának. 4 uh vizsg.: 12-13 hét, 18-19 hét, 28. hét, 36-38. hét. A Banya volt 2 uh vizsgálaton (nálam is ue., egy kórházba járunk), és a doki legközelebb a 28. héten akarta elküldeni, szerencsére kiharcolt egy 24. hetit isKép. Attól tartok, hogy nálam is ez lesz a helyzet. Megpróbálok én is olyan szomorúan nézni mint a Banya Kép.

Puszi Mindenkinek! Sajna, nem tudom mikor tudok legközelebb jönni, de próbálok legalább olvasó üzemmódban maradni.

Adi 19+4
adi77
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?