Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
bocsanat, hogy idetolakszom, magam is kisgyermekes Anyuka vagyok es nem lakom messze Verestol. Vaci es Bp. IV., keruleti atadassal vagy kiszallitassal forgalmazunk CHICCO, SMOBY, BERCHET bel- es elsosorban kulteri jatekokat, csuszdakat, maszokakat, homokozokat, medenceket, fa&muanyag jatszoter kombinaciokat, libikokakat, tricikliket, elektromos autokat, stb...stb a bolti araktol kedvezobb aron, garanciaval. Ha erdekel Benneteket valami a
http://www.primerimpex.hu
honlapon megtalaljatok a termekeket, irjatok ha kerdesetek merulne fel, szivesen valaszolunk,
sziasztok,
MariannKépKépKépKépKép
k_mariann
 
 


Hahó!

Nemrég értem haza, de majd holnap írok rendeset Kép , most csak Hencsinek, hogy BOLDOGSÁGOS NÉVNAPOT Kép Kép , és nem találom a "lefoglalt" Malackát Kép ! Segíts!!!!!

Pusza: Mondi



Na, talán....
A babzsákos lenne az 800 pénzért? Az jóóóóóó lenne!!!!

Többi Csajos, bocs az OFFért...


 
 

Szia K_mariann,

Érdekelne kültéri játszótér.
Erről tudnál kicsit többet mondani?

Micimacis játszótér
Cod: 31116

Esetleg élőben is meg lehet nézni? Télre be kell hozni? Milyen nehéz? Esetleg kedvezményt lehet belőle kapni? Szállítási költség Veresegyházon belül?


Köszi
Pr.

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Szép jó reggelt!

Megjöttem....
Visszafelé olvasok, aztán írok Kép .

Fibi,
Ki lehet bírni, az igaz, bár így fél 11-re érek haza.
És ráadásul jövő-és utána való héten meg heti 5 napot kell mennem, hogy meglegyen az óraszámom Kép . Hogy akkor mi lesz? Ki hogy fogja bírni, még nem tudom, de nem is merek belegondolni...
Bár tegnap éjjel is, mikor hazaestem, csepp családom úgy, de úúúúúgy horpasztott Kép .
Eladó házat láttam egy csomót a neten, a Startapró alatt nagyon sok van, bár árban nem tudom, mennyiért szeretnétek...
A barátnőméknek keresgéltem én is, igaz, nekik csak itt Veresen lett volna jó, de pl. Bottyánban elég elfogadható árúakat láttam.
Karfiolos pástétom Kép Kép ( ez utóbbi a hasmarsra ).

Fabri,
Jó végre felnőttek közt lenni, ez tény. Hiányzott is már rendesen! De azért az agyam mindig itthon jár... Bár tegnap tök sok dolgunk volt, szóval annyira nem is értem rá agyalni Kép .
Apája bírta, nem volt gond ( és Betty sem panaszkodott Kép ) . Figyelj, így legalább rájön Apája is, hogy mennyit érek ÉN Kép Kép !
Megvallom őszintén, a Savoyát még nem is jártam végig...Mindig beesek, mert épp hogy beérek, csak az Auchanba szoktam beszaladni kajaidőben, szóval nincsenek ilyen jellegű infóim Kép .
Már megint hasmenős balhé tombol az ovikban? Ne ijeszgess!!! Igaz, Betta kedd este belázasodott ( tökre beijedtem ), de reggelre semmi baja nem volt. Nem tudom, lehet így jön ki rajta az ovis izgalom?

Meskete,
Szegény Manci Kép ! És mostmár helyrejött, begyógyult rendesen?
Egy ilyen beach-partyban mi is benne lennénk Kép !
Csak majd szólj időben, úgy csinálok szabadnapot Kép !

Bettikém,
Kitartást a fogzáshoz!!!

Prüntyi,
Szia köztünk Kép ! Én veresi honos vagyok...

Na Csajosok, azt hiszem, ennyi voltam mára.
Holnap meló, úgyhogy majd vasárnap bekukk! Addig kéretik jó sokat írni Kép !

Szép napot Nektek ( ilyen szxr nélkülit )!



Sziasztok!

Prüntyi!Kép
Látom idetaláltálKép

Moni!

Ha szeretnétek a babzsákost odaadhatom(látod ott mind a 4 figurát megrendeltem "kollekcioban"), de eredetileg amit Bettidnek gondoltam az a 1157 képnél irt malac lenne(a képen kanga van fenn), de ha babzsákos akkor az meg még van 1 padlásjáratom isKép, amit hétvégén megejtekKép

(nem akarod az egész készletet megvenni a plössből?Kép7 e lenne és mind a 7 figura benne vanKépKépKép végülis itt a husvét mindjártKép, nem rábeszélni akarlak, de én vagy 30-at költök a csajnálKép

Szólj majd h esetleg jelezzem neki h a többi plüssöst is tegye el nekemKép

Többiek bocs az offért

Heni

Kép
hencsi
 
 


Sziasztok!

Tegnap du. meghalt a netemKépKép Nagyon morcos lettem mert ha műkszik is irtó lassúKép Telefont ragadtam és csodák-csodája műkszik és gyorsabb végreKépKép
Gyorsan meg kellett osztanom veletek ezt az örömhírKép
Na mehetek vár a mosógép, de este hiss-huss jövökKép

Fabri
fabrika
 
 


Hencsi,
Akkor a babzsákost hagyjuk meg egyben Ajsának Kép , viszont az a rendes plüss nem tessik ( legalábbis Kanga nem jött be ) Kép .
Gáz, ha megvárom a padlásmenetet?
És köszi, köszi, hogy így gondolsz rám Kép Kép !

Fabri,
Motyógép még nálunk is vár egy teregetésre, de inkább leültem ide....Kép
Jó hírednek ill. ismétnetezésnek öööörülök, én aztán tudom, milyen nettelennek lenni.

Na, megyek, mert a toji-noki nem akaródzik megcsinálódni magától.

Mondi



Moni!

OK, mászok hétvégén,aztán meglátjukKép

Kép
hencsi
 
 


Szia Prüntyi,

Smoby markaju Micimackos jatszoter.
Teljes merete: 220cm(hossz)*220cm(magassag)*160cm(szelesseg)
Keszult uv es kopasallo muanyag anyagbol. Elvileg birnia kell a fagyot (-5 fokig irjak) de a nagy magyar -25 fokokban en nem hagynam kint. Szetszedheto elemekre, igy egymasnak tamasztva viszonylag kis helyet foglal el.
Amiket a jatszoter tartalmaz:
-hintavaz
-uloke kispaddal
-kiesesgatlos atalakithato hinta
-zsalus nyithato/csukhato ablaku haziko
-haz alatt bujocska vagy jatektarolo helyseggel
-csuszda
-felfujhato disney mintas medence
-szamos szines kislabdaval

Bruttó ára: 129.600,- Ft, névre szóló számlával, a jótállás a számla bemutatásával érvényesíthető.
Veresegyház területére ingyenesen kiszállítjuk.

Figyelmedbe ajanljuk a Chicco Happy garden termekeit, azok ugyan darabonkent vannak de osszaruk akar kedvezobb lehet es legalabb ilyen jo minosegu jatekok azok is. Netto 70e ft erteket meghalado vasarlas eseten Veresre ingyen kivitetjuk a termekeket. A teljes kinalat a www.primerimpex.hu webcim alatt megtekintheto.
Ha barmi tovabbi kerdesed lenne, a rendel@hunex.hu e-mail cimen varjuk leveled,
jo hetveget,
Mariann
Kép
k_mariann
 
 


Na újra itt manók aluszkálnakKép

Mondi!

Nem mondom mozgalmas lesz az elkövetkező két heted. Járványt csak mesélték mi megúsztukKép Ismét volt kétnapot oviban a fiam, de reggel már megkérdezte mikor lesz pihenőnapjaKép Nagyon melléfogtunk ezzel az ovivalKép Betty melyik oviba jár? Mikor lesz nyiltnap, nincs még kiírva? Most körbe kémlelek, aztán ha kell szerzek vmi ideglenes címet mert ez így nem jó.
Fincsi lett az ebéd? Kép Mosógép kidolgozta mára magátKép

Fibi!

Jövőhéten is megyünk ám játszóházbaKép Maja nagyon élvezi. Nanem a mondókás-tornát, azon még passzív megfigyelő, de a babák tetszenek nekiKép
Asszem 4 lakásos társasházat mondtak a termálfaluban.

Prüntyi!

Üdv köztünk, mi szadaiak vagyunk kb.9hónapjaKép Fotó nagyon helyesKép

Hencsi!

BOLDOG NÉVNAPOT!

Képzeljétek ma olyan felemás napom volt reggel összevesztem a gyerekorvos aszisztensévelKép Ilyen velem még sohasenem esett meg, ez már az anyatigris.......Mankának a bhimlő alatt megduzzadtak a nyirokcsomói, amik még nem teljesen húzódtak vissza. Gondoltam jó lenne ha ránézne(bhimlősen sem látta), erre keddre akart időpontott adni. Kiakadtam hogy nemán, közöltem vele akkor inkább varázslok én. Ott jártam hogy közlöm vele ha orvos akartam volna lenni orvosit végzek és akkor sem gyógyítom a saját lurkóimat mert nekik az ANYA vagyok nem a doktornéniKép

A net viszont meggyógyultKép Maja és Zorán pedig ma kistündérnek álcázták magukatKép Végülis nem hagytam magam felbosszantani és a nap második fel már szupin telt.
Ovistornán Zorán egyre ügyesebb, nagyon szereti KinganénitKép

Menek nézek 1 kis szex és new yorkotKép

Fabri

Ha vkinek van ovis protekciója kérem gondoljon rám, pleaseKép
fabrika
 
 


Sziasztok lányok,
bocsi, hogy közben nem voltam, elvoltunk hosszúhétvégézni Hajdúszoboszlóra, nagyon jó volt!
Hát kipihenni nem sikerült magunkat, úgyhogy most pakolászom ki, aztán megpróbálok hunyni egyet.

Pr.

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok,
jelentem megjottunk Lenaval Irorszagbol, a baratosnemat latogattuk meg kikapcsolodaskent!Lena nagyon jol birta a repulot, igaz kaptam jotanacskent, hogy fel es leszallaskor szoptassak, hogy ne duguljon be a fule es en igy is tettem es odafele nagyon porgott es nezte a fenyeket es mindent a repulon, visszafele pedig aludt vagy nezelodott!
Dublinban sajna fuj skat a szel es anniyra sokat nem tudtunk kint lenni, mint ahogy vagytam az alapos varosnezesre, de azert sok mindent bejartunk, megneztunk, igy igazan jo muri volt, a fiu szakasz is jol birta itthon es kulon orom volt latni mate es lena ujjongasat a repteren, amikor a 2 teso meglatta egymast.Apaal alig hittunk a szemunknek, hogy a 2 es fel eves igy orul a 7 hos huginak es viszont!

Szep napot!

Sofia
sofia
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek,

Sofia, örülök, hogy jól éreztétek magatokat, bár én bizti nem mertem volna repülőzni ilyen pici babával.

Pr.

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Szép napot mindenkinek!
Eddig csak "kukkolóként"voltam jelen de olyan jó kis csapat van itt gondoltam megpróbálok csatlakozni,ha lehet.
Holló Krisztinek hívnak és nemrég töltöttem a 30-atKép
Õrbottyánban lakunk, van egy 20 hónapos Máté névre(nem)hallgató ördögfiókám.Napközben a Veresi bölcsöde dadusainak a türelmét teszi próbáraKép

málna2162
 
 


Sziasztok!

Moni!

Nem a mi padlásunkon leledzik a körözött személy, tesomat izzitom az övékre(én oda nem merek felmenniKép), ha van info jelzemKép

Málna!

Üdv a topicbanKép
Én is idén leszek 30 és ho végén lesz 5 hos a lányomKép

Sofia!

Irigykedem, bár a szélvihart nem cserélném erre a szikrázo napsütésreKép
Ültél már máskor is repülőn?

Prüntyi!

Jobb ma már a helyzet Tüncsivel?

Többiek!

Hol vagytok?
Mindenki kapirgál??Kép

Kép
hencsi
 
 


Sziasztok!
Egy kicsit visszaolvastam:
Hencsi:
A szoptatás után nekem is hullott a hajam,vagy is hogy nem hullott hanem szinte csomókba potyogott.Elkezdtem használni a Varga cseppeket és megállta hullás,sőt tele lett a fejem babahajjal.

Fabri:
Lehet hogy már tájékozódtál a veresi uszival kapcsolatban.Mi is elmentünk megnézni.Csak vasárnap volt baba úszás,ráadásul csak egy sávot zártak le a babáknak.Úgyan úgy úszkált mindenki(meg minden )a vízben...Rögtön elment a kedvem az egésztől

málna2162
 
 


Sziasztok,
Hencsi,igazán akkor tudok véleményt írni, ha már lement az a nagy gyulladás, és úgy tudom ápolni a bőrét, de azért már jobb a helyzet. Bár az utóbbi két napban, sztrájkolt a drágám, mert csak cicizni akart és semmilyen szilárd kaját nem evett meg, így errenem számítva kicsit több tejes dolgot ettem...de csak picit csapta ki a kezét meg az állát, de azok már szépen jönnek helyre. Én a nagy lötyit testápolónak használom, állaga miatt jobban el tudom kenni, és 2-3x bekenem egy nap és a bőre sokkal puhább, fíííííííííínomabb! Kép Szegény feje mindíg nagyon kiszárad még.

Pr.

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi!

A szopizásra értettem h jobb-e már a helyzet, elfogad-e mást isKép, de nem baj, legalább ezen témában is képben vagyokKép

Mentem aludniKép

Kép
hencsi
 
 


Sziasztok csajszik!

Régen nem jártam erre. Remélem mindenki jól van. Nincs kedve valakinek hétvégén a macikhoz jönni?

Moncsi még mindig imádlak!
mmanka
 
 


Sziasztok!
Segítsetek, mit tegyek,vagy mit ne?
Máté (20 hónapos)újabban nem hajlandó aludni.Nem rég még képes volt délután 2 1/2-3 órát aludni.A bölcsiben 1-et sem.Jó, gondoltam ebéd után elhozom és majd itthon alszik.Hát nem.Ha oda veszem magamhoz az ágyba elalszik.Lóg keze,lába még a nyál is folyik a kis szájából amikor megpróbálom becsempészni az ágyába.Abban a pillanatban kipattan a szeme és nem hajlandó lefeküdni.Ugyan ez megy éjszaka is...
Mit tanácsoltok,mit tegyek?

málna2162
 
 


Sziasztok,
megvagyunk még mi is, csak közben anyoséknál voltunk szerdáig, és bekaptunk vmi bacit, mert mind a ketten irto taknyosak vagyunk. ENgem a hideg is ráz, végtagjaim fájnak, höemelkedés, mindenKép Oscillot szedem, egyelöre semmi javulás.
Szombaton meg az én szüleimhez utazunk le Bajára, és maradunk egy hétig (ott sincs netKép), mert a párom külföldre megy. Röviden rolunk ennyi.

Fabri,
örülök hogy tetszik Mankanak a baba klubKép Ha meggyogyulunk, mi is megyünk most márKép

Mondi,
kitartás a munkanapokhoz, le a kalappal elötted. Ingatlanra köszi a tippetKép

Sofia,
tök izgalmas lehetett Irország, vannak esetleg fotok rola? Milyen ország?

Málna,
sziaKép én is most töltöttem be a harmincat, de ez jooo, ilyenkor kivirulnak a nökKép
Nálunk is volt ilyen nem akar aludni idöszak, én magam mellé vettem. Olyankor biztos fáj valamije, vagy bujkal benne vmi betegség, nem tudhatjuk. Vagy ha ezt a bölcsi ota csinalja, akkor biztos amiatt. Miért megy bölcsibe? Te dolgozol mellette?

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!

Mi is élünk még, de csavargunk állandóanKép
Heti program: szomszéd kisleány vendégeskedett nálunk, ovistorna, játszóház, régi lakóhelyünkön lévő spanjaival randalírozott a XI-ben nagyfiam, nyárigumi csere.....Ma pedig Gödöllőn piacoltunk és sétáltunk du.Kép Jaa és persze sütés-főzés, takarításKép
Holnap pedig meglátogatjuk de. kedvec szerelőbácsinkat(izzócsere), du. pedig ovistorna..hajráKép
Hétvége pedig végre utazunk babanézőbe a hugomékhoz és természetesen bulizok 1 nagyot barátnémmalKép Szuper ez a tavasz, tiszta energia bombaKép Már csak fodrászhoz és kozmetikushoz kell eljutnom.

Mondi!

Látom dolgozol 1000-el, de mi azért hiányolunkKép Ha kilátszol néha munkából írjKép

Fibi!

Jobbulást nektek, lekopogom mi végre jól vagyunk egészségileg. Jó és pihentető hétvégétKép

Málna!

Üdv köztünk! Jó csapat, csak időnként elveszünk napokra, de utánna frissen jelentkezünk(vagynem)Kép
Uszoda minket már lassan 4 éves nagyfiam miatt érdekel. Engem főleg a tisztasága és az úszásoktató személye érdekel. Bevallom még nem jutottam arra, de csak nyáron aktualizálódik a dolog.
Mesélj magadról: mit dolgozol és mióta laktok Õrbottyánban?
Alvás: Én nem adhatok tanácsot, de ezt már sokszorleírtamKép Zorán 2 évesen aludta át elősször az éjszakát, du. alvás is közelharc volt. Manka bár még csak 14 hós, de már 3 hónapja napi 1X alszik 1-2 órát. Reggel pedig ébreszti a kakast (megdumálták szerintem), 5-5.30 -kor ébredKép Ezt az új szokást már Apa sem bírja, pedig ő koránkelőKép

Sofia!

Nagyon szuper lehetettKép Különösen a reptéri üdv. tetszik, szerintem ez olyan szuperKép Párommal mindig megjegyezzük ilyen alkalmakkor, hogy ezt már csak mi ronthatjuk el. Prószálunk is figyelni rá hogy egyforma figyelmet kapjanak, mert hát mind kettőt imádjukKép

Hencsi!

Kapirgálnék én, ha lenne mit?? Tereprendezés folyamatban... Apa intéziKép

Mmanka!

Most hétvégén utazunk, nekünk a hétköznap jobb. Napsütéses időben szivesen nézünk macikatKép

Oxi!

Milyen az új kádKép

Fabri
fabrika
 
 


Hahó!

Holnap szabadnapos lévén érkezem Kép Kép !

Pusza : Mondi



Pardon, bocsánat, még ma.......Kép



Pálinkás jó reggel!Tessék lasan ébredezni!A hasadra süt a nap!:-O(Az egyik kedvenc filmem!)

Fibi,Fabri:
Gondoltam már én is arra ,hogy a bölcsi miatt megy a műsor.Viszont egy kicsit ellentmondásban van azzal,hogy a bölcsiben meg egyáltalán nem hisztizik utánnam.Mindegy összebújunk,együtt vagyunk.Csak kicsit már fáradt vagyok a nem alvásoktól és már Apa is.

De úgy tűnik meg van a megoldás!!Lehet,hogy már nem elég neki a kiságy.Tegnap délután is ment a buli,fogtam kivettem az ágyából és lefeküttünk a nagyágyra(van a szobájában egy pótágy,elvileg nekem...)és rögtön elaludt.Körberaktam párnákkal biztos ami biztos és 3 órát durmolt.Este 1/2 9- kor ugyan úgy nagyágy.Egész éjjel aludt,fel sem ébredt,és még most is alszik.
Édes kis szívem, de akkor miért nem mondta...:-)
Nem dolgozom több "okból" is.
1.Egy szemészeti cégnél dolgoztam Budaörsön.Szóval nem a szomszédban.Reggel több mint 2 óra az út befelé,haza néha több,néha kevesebb.
2.Szeretnénk még egy gyereket így nem találtam túl szerencsésnek most visszamenni dolgozni.Az első terhességemnek is csak a jelenlétemben örültek.
3.9 éve dolgozom a cégnél és a szemem láttára embertelenedett el.Nem hiszem hogy ez a munkahelyi légkör,meg hangulat jó hatással lenne a családra,főleg hogy Apa is ott dolgozik.Elég ha egy valaki hozza haza a problémákat.
De ez nem kifogás keresés mert szeretnék dolgozni,mindenféleképpen.
A bölcsire azért volt "szükség" mert itt Bottyánban meg a környéken senkit nem ismerek.Máté teljesen megváltozik ha gyerekek közelébe van.180°-os fordulatot vesz.Nyugodtan játszik,szépen eszik,mármint hogy nem dobálja szanaszét az ételt.(persze ennek legutóbb bemutatta ellenkezőjét a Veresi játszótéren :-) ).Úgy éreztem szüksége van más környezetre,más ingerre,rajtam kívűl másra is.A szüleim még dolgozna rájuk így nem tudok számítani,a párom szülei meg nem élnek.
2003 augusztusában kezdtünk építkezni és 2004.március 1-én költöztünk Bottyánba.Elötte Pesten laktunk Zuglóban.Zöldövezetben de ettől függetlenül gyűlölöm a várost.
Hogy ne álljon le az agyam most Gödöllőre járok suliba.2 éves akreditált képzés ha sikeresen elvégzem(eddig úgy tűnik menni fog)irány a szolnoki főiskola.
Megyek mert felébredt a trónörökös!!
Sziasztok

málna2162
 
 


Fabri,
köszi, már jobban vagyunk, ennek örömére mi is kivesszük a részünket a tavaszi pörgésbölKép jövünk-megyünk-törünk-zuzunkKép ez utobbit csak a kicsi fiam, ma elöször elvágta az ujját is, de meg sem nyikkantKép
Akkor mikor is lesz Nálatok tali?Kép Mi 2-án jövünk haza, utána bármikor joKép

Málna,
nálunk ugyanez a helyzet, mármint nincsenek a közelben rokonok, (barátok szinte csak Pesten), se nagyszülök, és Bálint is imádja a társaságot, gyerekeket, nyüzsgést. Ezért mi igyexünk menni ide-oda, babajoga (oda már nem, helyette majd Szadára Kingához), babamuzsika, játszóház, baba-mamás talalkozókKép

A kiságy tényleg okozhatja, hogy ez eddig nem jutott eszembe! Ez volt nalunk is, amikor mar folyton beleütközött a rácsokba, örökké felsirt. És onnantol kezdve alszik velünk a nagyágyban. Aztán amiota leesett 1-2x, akkor leraktuk a szivacsokat a földre, és ott alszunk kényelmesenKép

Mit tanulsz Gödöllön? Én is nézegettem a sulit, de nem találtam nekem valót ott. Most épp a Montessori pedagogian gondolkozom, szakirányu továbbképzés az ELTE föiskolai részén.

LÁNYOK!
Ti hallottatok valamit a Montessori sulikrol? Ugy láttam, Veresen is van ilyenKép

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!

Látom, mindenki elkezdett pörögni Kép Mi is , nem is nagyon van erőm estére netezni Kép

Fabri: Nagyon jó az új kád, imádjuk Kép Főleg a kacsalány Kép
Milyen börze? Mikor? Kép

Málna: Nekem semmi tippem nem lett volna alvásgonddal, Az én cseetém még kicsi ehhez, és jóóóó nagy kiságya van Kép
Irigyellek, hogy van energiád a sulira Kép Bár igaz, nekem meg a munkámra Kép

Fibi: Passzolok Kép
Te, nincs még tavasz? Kép Vagy van, azért menekülsz mindig vidékre? Kép

Oxi

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok lányok,

Mi is élünk Kép ma jó nagyot sétáltunk, Tüncsi csak most aludt el...

Fibi,
Milyen az a suli?

Pr.

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Oxi,
deee, itt a tavaszKép pár napja legalábbis ugy tünikKép ha visszajövünk, jöheccc tanulni+maszniKép

KépKép
fibi
 
 


Prüntyi,
annyit tudok a Montessorirol, hogy hasonlo modszerekkel tanit, mint a Waldorf. Csak valamiért kevésbé elterjedt, ennek szeretnék utánajárni, mielött beiratkozom a tanár továbbképzésre...

Na, holnaptol nem vagyok egy hétig, mert Baján nincs netKép Jok legyetek addig!Kép

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!

Fibi,
A Gödöllői Szakképző Magániskolába járok.Kereskedelmi szakmenedzser szakra.Mindenfélét tanulunk:jogot,marketinget,kögazdasági ismereteket,logisztikát,környezet gazdaságtant,számítástechnikát...stb.Középfokú nyelvvizsgával lehet valaki ker.szakmenedzser.Van lehetőség ker.menedzser képesítést is szerezni ha addig nem jön össze a nyelvvizsga.Az arra jó,hogy ezenbelül kapok egy boltvezetői képesítést is.E nélkül nem indíthatok el semmilyen kereskedelmi vállalkozást.Ha két éven belül bemutatom a nyelvvizsgát automatikusan megkapom a szakmenedzseri képesítést.
A gyöngyösi főiskola félévre 150000.-Ft-ba került,itt egy félév 30000.-
Erre a szakra nincs felvételi.csak ki kell tölteni egy jelentkezési lapot.
A félévi vizsgánál úgyis kipotyog aki nem tanult,vagy nem járt előadásra.Kéthetente pénteken (4-7-ig),és szombaton(9-2-3-ig)van suli.

Jön a jó idő valószínű hogy nem fogom mindennap bölcsibe vinni Mátét,de bevallom őszintén szükségem van arra cirka 3 órára,hogy tanuljak,rendbeszedjem a házat,bevásároljak,takarítsa,vagy főzzek.(Ezt mind nem ebben a 3 órában teszem! Kép )

Oxi,
Energia? A félévi vizsgák után hazajöttem,még szerencse hogy apa kivett pár nap szabit mert több mint 24 órát aludtam.9 vizsgám volt és csak este 9 után tudtam rendesen tanulni.A végére azt sem tudtam fiú vagyok e vagy lány.
Ja és azt párszáz oldallal előrébb már említettem hogy Apa ugyanott dolgozik ahol én dolgoztam.Biztos elengedték egy negyedórával hamarabb...Még szerencse hogy rugalmasak a suliban és bevihettem magammal Mátét.Végig aludta amíg anya levizsgázott.Igazán szoríthatott volna nekem!

málna2162
 
 


Sziasztok!
Kedden az őrbottyáni műv.házban 10-14 óráig baba-mama talit rendezünk. Mindenkit szeretettel várunk. Kép
hmmc
 
 


Hahó!

Végre csak ideértem már Kép !
Na, a harci helyzet az, hogy nem kell mennem melózni most két hétig, szabin leszek Kép .
Ugyanis ami a 3 év alatt összegyűlt szabim, na azt nem adták ki munkakezdés előtt, így behoztam erre az évre. Ehhez még hozzá jön, amit ez évre kapok, úgyhogy nem fogok megszakadni a munkában Kép , sokat leszek itthon.
Ami ma például nem is baj, mert Betty szombat este elkezdett köhögni, szóval most inkább itthon tartom.

De egy szó, mint száz, túléltem sikeresen a múlt hetet ( a mostanit megúsztam Kép ).

Fabri,
Néztem az ovinkban, hogy mikor lesz nyílt nap, de nem láttam kiírva Kép .
De szerintem ( mondom én ) ha beszélsz a vezető ovó nénivel, ő tök segítőkész, biztos ki találna Nektek valami megfelelőt.
Esetleg nézzek egy fogadóórát nála, vagy egy telcsiszámot? Hátha ki van írva....
Ja, igen, a lényeg: mi a Műv. Ház előtti utcába járunk, ott is a zöld kerítésesbe Kép . Mert ugye van zöld, meg piros.
Gyerekorvosos sztorid Kép . Állítólag nekem is már most kéne időpontot kérnem a 3 éves oltásra, itt akkora a tömeg...és még van 1 hónapunk.
Most nézem, rám mondjátok, hogy le a kalappal. A Te múlt heted felér az én melós hetemmel Kép !
Mikor lesz Nálatok tali??????

Sofia,
Örülök, hogy sikeresen megérkeztetek, és ilyen nagy volt a tesók öröme Kép !

Málna,
Üdv köztünk Kép !
Látom, alvásra kaptál tippeket Kép , én csak azt tudom mondani, hogy enyém Csaj még mindig az én ágyxamban köt ki éjszaka. Pláne, hogy múlt héten végig dolgoztam, este csak az én helyemen volt hajlandó elaludni Kép .
Délutáni alvásunk helyre jönni látszik, ez biztos az ovi miatt. Eddig 1 órákat aludt, viszont amióta ovis, haza hozzuk, és 2 órát lenyom ( igaz, ezt vagy Anyunál, vagy itthon, de akkor a saját ágyában ). Éjszaka vándorol leginkább...Kép

Fibi,
Utólag is jó utat Nektek! Remélem, már gyógyulóban vagytok Kép !

Hencsi,
Köszke, majd jelzed Kép !
Én tegnap kapirgáltam, és jelentem, olyan jól esett Kép Kép !
Ez az egy hiányzott a mindennapi menőkéből, hogy kint legyek a jó időben. Bár kaja után mindig kimentem egy cigi-kávéra a Savoya elé, de ez nem volt ugyanaz Kép .

Oxi,
Na végre, hogy vissza találtál Kép ! Bár, amíg volt időm, mindig meglestelek a másik topikban, onnan infórmálódtam ház-át-variálási-munkátokban Kép !

Na lépek, de aktív leszek két hétig Kép !

Pusza: Mondi



Hali!

Mi is hazaértünkKép
Látom mindenki ébredezik a téli álombólKép
Hétvége kicsit zűrösre sikerült, vszinűleg azért mert kb. 2 hónapja nem jártunk Szolnokon. Na de sebaj, végre itthonKép

Oxi!

Börze április 8-án lesz a veresi művházban, megyek megszabadulni a mottyóimtólKépHa érdekel írok még infót, igazándiból 1 prószát megér.

Málna!

AlvásKép Áruld el a titkát hogy vettek fel a lurkód bölcsibe, ha nem dolgozol? Magánbölcsi?
Tanulást csak csodálni tudom erre már nincs kapacitásom. Lusta kismamaagyam van már teljesenKép

Mmanka!

Kéretik máskor is szervezni baba-mama találkozót!! Sajna most kedden vizsgálatra megyünk a budai gyerekkórházba, ami min.3-4 óraKép
Azért a következőre vevő vagyokKép

Mondi!

Ovis infókat érdekelnek. Akkor most pihi van? Betty oviban, te pedig szabadon lustálkodhatszKép

Tali nálunk: nyitott vagyok mint már irtam, kérek javaslatokatKép A héten nekünk a holnap nem jó, a többi program még képlékeny. Így lehet akár a héten.

Meskete?

Már megint vár a mosógép, mellékállásban mosómaci vagyokKép

Fabri
fabrika
 
 


Fabri,

Zűrös hétvége Kép . Mindenhol jó, de legjobb itthon, mi Kép ?
Holnap viszem a Csajt oviba ( ma kihagytuk ), és akkor nézek Neked valami infót, jó?
Pihi?!? Na, az nincs. Itt örültem, milyen jó lesz nekem két hétig, kertészkedek és társai, erre életem értelme közli ma, hogy holnap ( ! ) reggel jönnek a festők....
Szóval egyik szemem sír, hogy oda a nyugim, a másik viszont nevet, hogy így legalább a szabim alatt kész leszünk mindennel.
Úgyhogy, ha a héten lesz tali, én ki kell hogy hagyjam Kép .

Mondi



Sziasztok!

Mi megyünk talira akármikor, ami nem holnap Kép

Málna: Akkor is. Nekem is kismamaagyam lett, mint Fabrikának, kíváncsi vagyok Fibi mit fog tudni kikínozni belőle Kép

Hmmc: Máskor is szervezzetek ilyet!

Mondi: nem egyszerű az élet, de olvastam itt is, csak írni nem maradt energiám sosem. Meg nem is nagyon tudtam mit.
Egyébként most, hogy majdnem kész a füri, nagyon sajnállak a festés miatt! Én azt hittem sosem lesz vége... és nincs is KépKép

Fabri: Na oda lehet, hogy elmegyek, körüllesekedni, következő nap úgy is elutazom kicsit "szabira", viszem anyukámhoz a lányt Kép

Oxi

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Jó reggelt!

Fabri:Máté az Árnyas utcai magánbölcsibe jár.
Mielőtt beírattuk volna körbe telefonáltam minden lehetőséget a környéken,de sehol nem fogadnak ha nem azon a településen lakunk ahol a bölcsi működik...Szóba sem álltak velem

málna2162
 
 


Sziasztok!

Málna, Prüntyi! Üdv a csapatban! Kép

Velünk a helyzet változatlan! Pénteken vittem Csongit kullancsoltásra, természetesen itt ezt a betegrendelésen adják, amit nem értek, de mindegy. Szóval valószínű ott kaphattunk be megint valamit, mert péntek óta lázas, taknyol.

Málna! Mi is Õrbottyánban lakunk! Kép Ti merrefelé? Mi Vácrátót, illetve a téglagyár felé, fennt a dombon az Arany J. utcában.

Kismamaagy: Én is nagy merészen beadtam a jelemntkezésemet másoddiplomás képzésre a fősulira, logopédia szakra, de egyenlőre arra nincsen időm, hogy a felvételire készüljek. Nemhogy még majd a vizsgaisőszakokat végigcsinálni. Ezért minden tiszteletem azoké, akik képesek gyerekek mellett tanulni!
Különben meg valahogy csak meg kéne csináljam ezt a képzést, mert most 3 félévem ingyen lenne a gyes miatt, meg ezzel a végzettséggel sokkal jobban is boldogulnék, könnyebben találnék munkát, de az is lehet, hogy magánban járnék házhoz logopéduskodni.

Fabri! Sajnálom az ovi dolgot! Kép Remélem sikerül megfelelőt találni a környéken!

Na megyek, főzök valamit!

Kellemes tavaszi napot mindenkinek! Mondiéknak jó festést, Oxinak jó "szabadságolást"!

Üdv:Meskete

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 


Szia Meskete!

Mi a Vácbottyáni temető alsó bejáratának utcájában lakunk.Nekünk nincs utca nevünk azért kell ilyen körülményesen megfogalmaznom.Kép
Ma volt Bottyánban az első Baba-Mama Klub!Tudtál róla?Minden kedden 10-12 -ig a művház nagytermében.
Gyere el jövőhéten.Nagyon jól érezték magukat a mamák és a gyerekek is

málna2162
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk a laktóz terhelésen H2 teszt. Kóros lettKép Úgy nézki tejcukor érzékeny ZoránKép Szegénykém a vizsgálat alatt belázasodott, ezért még 1 rakat kb. 12 vizsgálatot kéthét múlva végeznek el. Ilyen fincsiségek mint: vérvétel, UH, széklet vizsgálat minden mennyiségben.....még nem tudom követni, de gyorsan kiokosítom magam a témában.

Mondi!

Na látom téged sem hagynak unatkozniKép Festés oké mert szép lesz minden, no de a takarítás rumli..Kép
Ovi ügyben beszélnünk kéne küldök telcsiszámot. Az is oké ha a tiédet átküldöd a mailemre és majd jól felhívlakKép

Oxi!

Ha szegény Zorán csütörtökön végre eljut oviba, holnap pihi itthon, szivesen látunk benneteketKép
Többi ráérő kismami csatlakozhat. Holnap egyeztessünk.
Póttali az elfoglalt mamiknak lehet jövőhéten, pl. szerda kinek jó?

Meskete!

Jobbulást Csonginak! Jövőhéten ha meggyógyultatok várlak ám benneteket isKép

Málna!

Klubban csak Õrbottyáni mamik vannak vagy mehetnek pl. Szadaiak isKép Ha igen kedden lehet hogy kipróbáljuk.

Szép álmokat, megyek okosítom magam laktóz ügybenKép
Fabri
fabrika
 
 


Sziasztok!

Fabri
Nem kizárólag Bottyáni mamiknak!!KépKép
Persze,hogy jöhettek,sok szeretettel várunk,remélem találkozunk személyesen is!!Bárki jöhet aki vágyik egy kis kikapcsolódásra.Jövőhéten felmérjük az igényeket és fogunk hívni védőnőt,doktornénit,gyermekpszichológust stb.

málna2162
 
 


Sziasztok!

Lena lassan gyogyulgat, gondolom mondanom sem kell, hogy ismet hurutos, taknyos, kohog, de sajna most a homeopatias bogyok nem segiettek, muszaj volt antibiotikumot adni neki, 7 hos, eddig csak anyatejes es megis sokat beteg szegenykem.Ehhez beszallt meg MAte is, de o gyengebb kiadasban nyomta.Amugy MAte nem jar mar bolcsibe, eddig o kerte a 2.5 eves maga modjan, hogy mehessen, de most felujitas volt es nagyon sokat furtak es o megijedt, nem evett, nem aludt es nagyon sir, ha csak szoba kerul az eddig imadott bolcsi,igy marad velem es lenaval itthon, semmi gond.

Lenne egy keresem:akinek a ligetek oviba jar a gyermeke, kinek milyen velemenye van a csoportjarol?Leginkabb annak, akinek most nagycsoportos a manoja, ugyanis jovore az lesz a kiscsopi es Matet viszem majusban beiratni, de nem tudom, hogy hova, melyik csopiba probaljam beiratni.Nincs infom.Segitetek?

koszi

Szep napot!

Sofia
sofia
 
 


Halihó!

Most estem csak ide, de úgy látom sokunkat elfút ma a szélKép
Kaptam ma szupi cipőket a manóknakKép

Oxi!

Látom holnap nem jársz erreKép Nem baj egyszer csak összefutunk vholKép

Sofia!

Gyógyulást nektekKép Antibiotikumot meg teljesen megértem. Nálunk is ez lett a vége 2 hónap betegeskedés után, ami pikk-pakk meggyógyította Zoránt. Most persze erősítem az immunrendszerét 1000-el.

Fabri
fabrika
 
 


Jó reggelt!

Milyen Veresen a medvepark?Érdemes várni amíg jobb idő lesz,vagy már látogatható?
A hétvégére tervezzük,hogy megnéznénk,ha az idő is engedi.
Másik kérdésem:Mi a véleményetek a bárányhimlő elleni oltásról?Azért kérdezem mert állítólag Gödöllőn bárányhimlő járvány van.
A gyerekorvos azt mondta,hogy a járvány mértékétől függően kb.10 évre ad védettséget,utánna meg kell ismételni.Bárányhimlőhöz hasonló tüneteket okoz az oltás,de csak 2-3 napig tart.Hőemelkedés ,egy két pötty,vagy még az sem.Õ ajánlja.
Más anyukák is, meg a bölcsiben is azt mondták,hogy inkább kapja meg a betegséget normális úton...
Van még annyi betegség amit összeszedhet,ha ez megelőzhető akkor miért ne?
Szerintetek?

Fabri
Hol vettél szupi cipőt?
Amit a piacon szoktak árulni (ASSO) arról tudsz valamit?

málna2162
 
 


Sziasztok!

Fabri: Hát nem jártam. Illetve Veresig elmegyek még ma, ha visszakapom az autóm, de csak kutyafuttában Kép
Szegény Zorán! Honnan gondoltátok, hogy ez lehet a baja? Milyen volt ez a vizsgálat?

Málna: Mi voltunk a medveparkban, szerintem már egész jól látogatható, de a farkasoknál valszeg sár lesz még.
A bhimlő oltásra én személy szerint azt mondom, hogy nem oltatnám, amíg kicsi, de Fabri biztos mást mond, mert ők valami farkassal keresztezett bárányhimlőt kaptak. Kép Ha gyenge az immunrendszere, sokat volt beteg mostanság és félted, akkor oltasd. Kép

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok!

OxiKép

Szerintem a vérvételből derült ki az allergia ZoránnálKép, de aztán lehet ekcéma-tejfehérje allargia ügyben enm vagyok még elég műveltKép
Ismered Sildikét Dkesziről?(Bazsika és Lacika a kisfiai, szokott összejárni mamikkal)

Lányok!

Annyi munkám van h csak na, irigykedem a talik miatt, de május 31 után tutira benevezek én is ahová csak lehet a gyerekkelKép

Jo éjt

Kép
hencsi
 
 


Sziasztok!

Fabri! Hát ez nagyon nem jó hír! Szegény Zorán! Kép Bár én nem vagyok túl tájékozott ilyen allergia stb ügyekben, de úgy tudom, hogy ezt a fajtát idővel ki lehet nőni, nem úgy, mint a pollenallergiát. Azért drukkolok, hogy ne legyen nagyon súlyos az ügy.

Sofia! Hát nálunk is hasonló a helyzet Csongival. Olyan kicsi és folyton beteg. Pedig éjjel-nappal szopik. Fél évesen kapott először antibiotikumot, most 14 hónapos és a 4. antibiotikum kúrát tapossuk. Most éppen tüszős mandula ügyben. Kép Ez már a doki néninknek is feltűnt,úgyhogy jövő héten vesznek vért tőle. Amúgy valószínű ez alkati dolog lehet nála, mert az Anyukám vonalán jellemző ez a mandulával összefüggő gyakori megbetegedés, pl nekem is kivették a mandulámat kicsi koromban. Viszont most úgy döntöttem, hogy ezt nem hagyom annyiban és elviszem egy homeopata dokihoz. MOst ajánlottak egyet Diósjenőn (nincs ugyan közel, mert 40 perc ide, de, ha Pestre vinném sem lenne közelebb). A szomszédunk jár hozzá és nagyon meg vannak vele elégedve. Ez az orvos egyben sima gyerekorvos is és mindig mérlegel, ha kell azért ő is ad hagyományos gyógyszert is, de pl a barátnőméknek középfülgyulladást, mandulagyulladást is kikezelt bogyókkal és mindenféle fény, mágnes stb terápiákkal (egy csomó gépezete van) A Boti csoporttársáék ekcémával járnak most hetente valami kezelésre és nagyon bevált nekik. Szóval lesz, ami lesz. Én eddig elég szkeptikus voltam az ilyen alternatív gyógymódokkal kapcsolatban, de beadom a derekamat, most már kipróbálom én is, mert ez a sok antibigyó tuti tönkreteszi egy életre a gyerekem immunrendszerét, bélrendszerét stb...

Na megyek lányok! Kellemes hétvégét mindenkinek!

Üdv: Meskete

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 


Szép jó reggelt Nektek!

Hát ez a festés.....
Teljesen ki vagyok készülve Kép . Most már egyre inkább kétlem, hogy a jövő hét végére készen leszünk.
Mert persze, alapos munkát végeznek, de most hétvégére úgy itt hagytak minket a retekben, hogy azt sem tudom, mi van Kép .
Ez a szoba ( ami Bettusé lesz ) le van neylonozva a parketta, meg minden, de áll a por mindenen. A konyhámról nem is beszélek, alig tudtam ma reggel kávét főzni magamnak. Agyhalál....

Na mindegy, nem siránkozni jöttem, hanem írni Nektek valami okosat Kép .
Ja, amúgy meg minden oksa velünk, Betty gyűri az ovisok kemény életét, bár hiába alszik nagyokat délután, estére mindig megzakkan. Gondolom, az itthoni állapotok is rátesznek egy lapáttal ( mert hiába nem kezdtek bele még a mi szobánkba, attól még csurom por ott is minden, és ha le is takarítok mindent, fél perc, és visszatérnek a szemtelen porszemcsék ). De azért megvagyunk Kép .

Fabrikám,
Neked este dobtam mailt, megkaptad?
Most olvasom Málna hszét, és valóban, én is hallottam már ilyenről, hogy ha nem helyi lakos a gyerkőc, nem veszik be...
Esetleg nem tudjátok Veresre bejelenteni valahova Zoránt???
Én valszeg a jövő heti póttalit is kihagyom Kép . Majd egyszer pótolom.
Pici Zorán Kép . Mik voltak a jelek, amiért elvitted vizsgálatra?

Oxi,
Na igen, most ebben a pillanatban én is úgy látom, hogy sose nem lesz vége ennek a rumlinak Kép .
De ha kész leszünk, csinálhatunk itt is egy kerti-murit Kép .

Meske,
Csonginak jobbulást ( vagy már remélem, jobban is van ) !
És jöhetnél gyakrabban is, igazán Kép !

Kismamaagyhoz nem is merek hozzászólni, olyan az agyam, mint egy szita. Nem még tanulni....

Sofia,
Látom, ismét betegen Kép . Extra gyors jobbulást Nektek!
Ligetek-oviról nincs infóm sajna Kép .

Hencsi,
Sok meló Kép .
Akkor nyáron talizunk Veled is végre Kép ?

Málna,
A tegnapi eső valszeg betett a Medvefarmos utaknak Kép ..... De egy próbát szerintem megér Kép .

Na mennem kell, Csaj megint mezítláb csattog.
Pussz Nektek, majd érkezem!



Látom, Meske, beelőztél Kép Kép !


Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: