Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jaj már sosem lesz jó idő??

És jajj mikor lesz már annyi időm, hogy visszaolvassak ( bár totál képtelenségnek tűnik) és végre újra beszáljak a társalgásba!
Nagyon sűrűek a napjaink, van jövés-menés, disznóölés meg látogatás meg stb....

Remélem mindenki jól van!

Ana!
Irtam mélt!
Hol lehet ilyen klassz "levpapírra" írni, mint amilyenre te isrtál és még száz évvel ezelőtt Edit?

Katácska

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok!

Katácska
Ment a mail.Kép

Ana
Most meg te vagy eltűnve.Kép
Hm.Azért még kereslek.Kép
A mai nap sem volt jobb mint a tegnapi.Kép
Holnapra összeszedem magam oké?KépKép
Puszi .Kép


A többieknek is puszi és kitartás még két nap és hétvége.KépKép
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Ana!
Rendben, írok majd!

Katácska!
Most épp sütni kezdett a nap, remélem ez már jó jel Kép.
Nálunk is igen sűrűek a napok, -vagy lehet csak nekem tűnik úgy Kép- úgyhogy megértelek.

Nemtom ki hogy van vele, de én ma (is) baromi fáradt vagyok. Ez már a tavasz nélküli tavaszi fáradtság lehet?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 

 
 

Sziasztok

Talán lassan megérkezik a tavasz!

Katácska
Küldtem mélt!

Edit
Remélem minden rendben megy a mai napon. Hívj ha már végeztetek!

Ildi
Jól vagytok?

Kata
Örülök, hogy jól sikerült Raul szülinapja és hogy anyudék is el tudtak menni. Biztos RAul nagyon élvezte!

Betti várom a mélt, de nem küldödKép

Többiek

Merre vagytok?

Puszi mindenkinek

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Betti

Pont egyszerre írtunkKép

Tényleg írd meg az ágy paramétereitKép

Puszi
Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Ana!

Bocsi, a citromom még mindig sza@r, így a freemailről ment.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Néhány kép Andrisról:

http://www.inext.hu/~szilvi/

Szilvi

keksz
 
 


SZiasztok!

Szilvi
Gyönyörű a kisfiad.KépKép
Ancsi biztos imádja.Kép
Nőjetek nagyra.Kép

Ana
Minden ok.És szép idő is volt...Kép
Puszi.

Üdv mindenkinek.Kép
Edit.
edit01
 
 


Szilvi!
Nagyon édes ez a legény. Jól látom, hogy a szája pont olyan, mint a tiéd? Az egyik képen úgy láttam..

Edit!
Merre voltatok? Vagy velem már nem is állsz szóba megint?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!
Jol kicsavarogtuk magunkat reggel fél10-től du.-fél3-ig.Kép
Ma voltunk vásárolni a piacon és jó nagyot sétáltunk a napsütésben.
Maradhatna ilyen az idő jó lenne.
Vettem Karcsikának egy nagyon aranyos cipőt.Kép
Nagyon jol vagyunk.Karcsika nagyon huncut.Kép


Szilvi!
Tünemény a kisfiad nagyon szép.Kép
Látom a tesó is szereti,nem féltékeny?

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Hali csajok!

Szilvi
Gyönyörű a kisfiad, és a lányod...Hát nagyon szép kisnőci.
Bettinek igaza volt, Andriska bőre tényleg szép. Csak gratulálni tudok.

Ildi
Hű, tényleg nagyot csavarogtatok. Milyen cipőt vettél? Olivérkémnek még nincs cipője.

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Tegnap este voltam tornán Anával és Edittel!:9

Nagyon tetszett, sőt nagyon-nagyon jó volt otthonról kiszabadulni és kikapcsolódni!
Azt hiszem fogok járni, bár egyenlőre azokon a napokon nem tudok menni mikor Apa dolgozik, nem merem a törpöket egyxedül hagyni itthon! Igy sajnos a jövőhét mindkét napja kiesik, de utána ott a helyem!

Ana, Edit!
Köszönöm!

Ma megpróbálok jönni, olvasni és írni!

Addig is pusz mindenkinek!

Katácska

Kép
Kép
katácska
 
 


Katácska

Örülök, hogy tetszett az ugri! Én nagyon szeretek járni, pont azért, mert nekem ez a kikapcsolódás. Szerencsére nálunk a gyerekfelügyelet megoldott. Apa van velük ilyenkor.
Tegnap mire hazaértem már aludtak mind a hárman. Bár a kuplerájt ami fogadott nem kívánom senkinek. No de sebaj. Még az este elmosogattam, a többit mára hagytam. Haladok már csak a porszívózás és felmosás van hátra, de Oli alszik úgyhogy az majd később.
Na, remélem jössz majd máskor is.

Edit
Ma délután beugrok hozzátok egy percre. Tudod beviszem a tápit. De csak ha otthon lesztek.

Többieknek üdv.
Egyébként merre jártok? Miért nem írtok?

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Örülök, hogy jókedvű vagy Kép. Remélem egyre több ilyen napsütéses délelőtt lesz. Azthiszem mindenkire ráférne már.
Milyen cipőt vettél a srácnak?

Katácska!
Szuper, hogy te is ki tudtál kapcsolódni kicsit. Sajna nálunk sem megoldott a "bébiszitter", úgyhogy nekem még mindig háttérbe kell szorítanom az igényeimet. Na, majd 20 év múlva Kép
Hogy vagytok?

Ana!
Nálunk anélkül van hatalmas kupi, hogy kitenném a lábam. Dehát már megszoktam: én egész nap pakolok, és semmi sem látszik belőle.


No, és a legfontosabb:
Kata!
Nagyon boldog névnapot kívánok Patriknak!
(remélem ma tartjátok Kép )
Majd írd meg milyen volt a kiruccanás..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!


Tegnap érkeztünk,tele kalanddal és nagyon fáradtan.Patrik növesztett egy fogat Egerben.Kép
Esténként fél 12-nél hamarabb nem lehetett elaltatni Õket,mondjuk vacsi után az élményfürdőben lubickoltunk,úgyhogy nem csoda.Kép

Betti!
Köszönöm Patrik nevében!KépKépKép

Szilvi!
Andriskát Patrikkal néztük,Neki is nagyon tetszett.Gratulálok Hozzá mégegyszer!Ilyen nyugodt mindig?Kép

Most ennyi,majd teszek képeket.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szabóbetti!

Hát azt hittem nagy betűkkel leírhatom, hogy köszi jól.... de nem!
sajna reggel óta nyüglödött Etele, még a karomban is panszosan sírt szegényke... Én balga nem igazán tudtam kitalálni mi is a baj, délben már hőemelekedése volt...
Most éppen alszik már vagy 2 órája aminek nagyon örülök, bár kicsit tartok attól, hogy lázzal ébred!Kép

Amúgy csajaim jól vannak
Van két tengerimalackánk, dbok róluk képet!Kép

Kép
Kép

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok!


Katácska
Örülök ha tetszett és jól érezted magad.Kép
Mail megjött ,nemsoká indul a válasz.
Etelének jobbulást.Remélem semmi komoly.

Kata
Patriknak én is szeretnék boldog születésnpot kívánni.KépKépKép
Hm.Élményfürdő.
Nem csodállom,hogy élvezték.Ebben a trutyi időben.
Puszi.

Ana
Most akkor nem jöttetek ugye?
1 órára mentünk el itthonról de nem is csörögtél...
Szóval remélem nem kerültük el egymást.

Betti
Kerestelek múlthét csütörtökön,hívtalak párszor ,voltam is nálatok....Kép
Tegnap szintén kerestelek telefonon vagy ötször
és voltam is nálatok...Kép
Emesének mondtam,hogy szóljon ,hogy kerestelek.Kép
Én szóba állnék veled dehát... megközelíthetetlen vagy.KépKépKép
Hol voltunk?Nem akartam itt nyavajogni azért nem írtam le.
Lackóval voltunk tegnap vérvételen meg röntgenen,mert meg akarták/ják műteni .
Ki akarják venni az orrmanduláját ,felszúrni fülét ,arcát...
Hát ezen küzdünk mostanábanKép
Egyenlőre antibiotikumot írtak a magánrendelésen.
Szóval ha Neked valamikor jó akkor csörgess meg és átugrok beszélgetni.Oda a kapu alá mint régen.Kép

Jó hétvégét mindenkinek!
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Katácska!
Remélem Etele hamar jobban lesz!Múlhatna már ez a nyamvadt idő és a betegeskedés!
Tengerimalacok nagyon jópofák!Kép


Edit!
Szegény Lackó!Írj légyszi,hogy használ-e az antibigyó!


Ildi!
Gabi meggyógyult?

Eger a várból:
Kép
Raul az ágyún:
Kép
Éjjel 11-kor is ment a bunyó:
Kép

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok

Edit
Bocsi hogy úgy eltűntem! A pénteki délutánunk nagyon zsúfolt volt. Vendégek jöttek meg minden, utána anyósonhoz mentünk a kórházba, aztán meg már késő lett volna felugrani hozzátok. Most meg Pesten vagyok anyuéknál. Hétfőn mindenképpen bedobom a cuccot hozzátok.
Gyerekek hogy vannak? Lackó? VAn javulás a fülével? Használ az antibigyó?
Még egyszer bocsi! Úgy szégyellem, hogy nem szóltam, hogy nem megyekKép

Kata
Eger biztos szupi volt. Szállodában voltatok? Melyikben?
Látom gyerkőcök piszkosul élveztékKép

Katácska
Szegény Etele! Gyógyulást neki!

Többieknek puszi

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Ana
Semmi gond.KépKépKép
A lényeg,hogy nem kerültük el egymást.Kép

Kata
Köszi.Én is remélem,hogy használ a bigyó mert nem szívesen engedném műteni Lackót.csütörtökön megyünk vissza akkor kiderül.Kép

Betti
Várom válaszod!Kép

Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Kata!
Gratula a fogacskához!
Hmm, vacsi után élményfürdő.. hú, de jól hangzik. Kezdek irigykedni Kép
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat!
A képek fantasztikusak, Eger gyönyörű város. Sajna még csak kétszer volt szerencsém ott járni, de ami késik, nem múlik Kép


Katácska!
Hajjajj.. szegény Etele. Azóta jobban van már?
Nagyon aranyosak a malackák Kép Gyerekkoromban nekünk is volt (bár nem nagyon van olyan állat, amit nem szedtünk össze Kép )

Edit!
Akkor te szoktál 'nincs szám'-al keresni? Sokszor némán vagyok, ha Kevin alszik leveszem, és úgymarad.. de ha nem tudom ki hívott, nem tom visszahívni. Ne haragudj, nem szándékos. És mikor itt jártál kopogtál, vagy csengettél? mert a csengőt meg kellett volna halljam (mármint a lentit).
Rendben, egyszer összehozunk egy kapubanülős bulit. Lassan már oda sem fogunk fagyni Kép.
Lackónak akkor a fülével van baj, vagy az orrmandulája nagy? Vagy honnan indult ez az egész?
És akkor még rám mondod, hogy titokzatos vagyok? hm?
Valszeg az enyéim sem fogják megúszni az orrmandula kivételt, Mendi is eljut lassan arra a szintre, hogy nem kap levegőt. (tudod, nekem négy hónaposan kellett kivenni)
Remélem nálatok nem lesz baj.

Ana!
Majd írok az ágyról, csak konzultáció volt hétvégén ;)


Velünk megint nem sok. Ma van a házassági évfordulónk. juhéj. Kép
Szerencsére most sem betegek (egyelőre), bár Kevin tegnap megint rosszul aludt, úgyhogy már csak idő kérdése Kép.
http://gfx.babaszoba.hu/blog-upload/attach/2/92/492/20322.jpg
http://gfx.babaszoba.hu/blog-upload/attach/3/93/493/20316.jpg


Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok

Teszek képeket én isKép

Kép
Atika, Edit pici fia

Kép
Lackó, Edit nagyfia

Kép
Milánkám

Kép
Olibaba
Oli mögött pedig Edit szeme látszikKép

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Betti
Akkor ezek szerint én szoktalak úgy keresni.
Csak kopogtam hátha alszanak a gyerekek.A kapucsengőn sem csöngettem.Be tudtam menni ,nyitva volt.Kép

Edit
edit01
 
 


Sziasztok!

Ana!
Köszi a képeket!Látom,Ti is kiélveztétek a mai jó időt a gyerekekkel!Nagyon aranyosak a fiúk!!!Kép
Egerben a Park Hotelben voltunk,férjemnek kedvezménye van a Danubius szállodákra,de eddig nem nagyon használtuk ki.Gyerekek tényleg nagyon élvezték,de egyik este,bevallom volt néhány olyan pillanatom,hogy na,most szakad el nálam a cérna.Kép


Edit!
Fiúk nagyon hasonlítanak egymásra!Gondolom ez nem véletlen.KépNekem is mindig ezt mondják,de számomra nem annyira nyilvánvaló a hasonlóság.
Remélem csütörtökön mindent rendben talál a doki,és nem lesz szükség műtétre!!!


Katácska!
Etele meggyógyult?


Betti!
Gyerkőceid megnőttek rendesen!KépNagyon aranyosak!Együtt fürdenek?Kevinnek vágtátok azóta a haját?Általában jól tűri a hajmosást?
Nálunk az kész cirkusz.
Hogy ünnepeltétek a házassági évfordulót?Remélem jobban,mint mi tavaly.Gratulálok!Kép
Csak semmi betegeskedés!Kép


Patriknak megint kibújt két foga,most már 11 van Neki.Kép

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Ana!
Oli már sokkal inkább rád hasonlít, mint az apjára, igaz? Nagyon jóképű legény mindkettő Kép!

Edit!
Még mindig nem értem miért nem hallottam a kopogást? Mikor voltál nálunk pontosan?

Kata!
Igen, együtt fürdetjük őket, most még kicsik, sztem nem probléma. így gyorsabb is Kép. Kevin haját eddig kétszer vágtam, most megint időszerű, csak rá kellene vennem magam, mert nem egyszerű..
Hajmosást jól tűri, Mendivel ellentétbenKép.
Évfordulót nem igazán ünnepeltük. Vagy mondhatnám csupán annyi volt az ünneplés, hogy még mindig együtt vagyunk Kép.
Patriknak gratula az újabb fogacskákhoz! Kép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Kata
Köszi a bókot a fiúk nevében. És drága az a szálloda? Kedvezmény nélkül. Mi is voltunk szeptemberben Egerben, de csak egynapos kiruccanás volt. Bár az elején egy egész hétvégésre terveztük, de nem lett belőle semmi.
Nálunk is nehezem megy a hajmosás! Milán örjöng ha mosom neki, Oli még viszonylag jól tűri.

Betti
Köszi a bókot. Szerintem is rám hasonlít jobban, de nem is bánom. Milcsi tiszta apja, Oli meg akkor hasonlítson rámKép

Kép

Kép

Edit
Jó volt itt voltatok tegnap. Milcsi ma is a fiúkat emlegeti. Már kivitte a párnákat, hogy ha majd jöttök le tudjatok ülni. Ja a garázsból a mocikat is ke kellett hoznom. Hát vár titeket. Kép

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Jól vagyunk!
Voltunk hétvégény Aboyban a vadasparkban. Volt már valaki közületek? Nagyon jó volt, bár nagy volt még a sár és kopár minden, de szerintem ahogy kizöldül tuti jó hely lesz!Kép
Jajj nagyon jó ez a szép idő, voltunk a kertbe ma is már 2 órát és kint száradnak aruhák! Szuper!

Ana, Edit! Ma sajna nem tudok menni, nem merem itthon hagyni alurkókat egyedül este. De jövőhéten megyek, mert már most hiányzik...

Üdv mindenkinek

Katácska

Kép
Kép
katácska
 
 


Ana!
Nagyon édes! Kép
Nekem mindkettőre azt mondják, tiszta apja, úgyhogy.. bár Ati szerint Kevin uúgy alszik, mint én. (már csak azt nem tudom, Ati mikor látott engem utoljára aludni???? KépKép )

Katácska!
Hajj, de irigy vok én az udvarért! Kép Igaz, nekünk is van; erkélynek csúfoljuk. Csak az a baj, hogy még oda sem tudok úgy kimenni, hogy ne lássa a fél lakótelep..
De ez az idő tényleg szívderítő, és nagyon kellett már. Remélem jobban vagytok. Mi újság Etelével?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Katácska

Mi az ősszel voltunk Abonyban! Én is ódákat zengtem róla utána! Megvan még az a nagy hinta a két fa között? Kipróbáltad? Mi annyit nevettünk! MOndos is majd Atinak, hogy menjünk el a hétvégén, ha jó idő lesz.
Kivittem a járókát, hogy majd milyen jót fog benne Oli játszani az udvaron, de csak nekem tűnt jó mókának, Oli csak ordított benne. Hm! A motor bejött neki. Micsi nagylelkű hangulatban volt és megengedte, hogy ráüljön. tologattam vagy 15 percet, de utána alig bírtam kiegyenesedni.

Betti
Szerintem Mendi tiszta Ati, de Kevin meg inkább vegyes. Bár nagyon hasonlítanak egymásra, de pici fiadban vannak a te vonásaid is.
Hát igen, nagyon jó dolog az udvar!

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok,
Ez a jó idő nekünk is meghozta az életkedvünket, mi is udvaroltunk Kép
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!
Nagyon aranyosak a gyerekek mindenkinek.
Sajna én képet nemtudok most csinálni,mert nincs itthon a gép de amint lesz csinálok.
Én is örülök a jó időnek mi jó nagyokat sétálunk.

Szbetti!
Nemtudom leírni milyen a cipő csak ugy aranyos hát még egyenlöre nem jó kicsit nagy ,de majd bele nöl.Ha lesz gép csinálok képet róla.

Betegek hogy vagytok?
Nálunk mindenki jol van.

Mindenkinek puszi Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Heppi!

Szia!!!!!

De jó látni benneteket! Hűűű! Mekkorát nőttek a gyerkőcök!
Jól vagytok? Én nem mertelek keresni mostanság, nem szerettem volna zavarni!Kép
Remélem még összefutunk egyszer!

K.

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok!

Mi is kint lógtunk egész nap.Kép


Ana!
Nem tudom,mennyi lehet a teljes ár a szállodában egy éjszakára,férjem szerint 15-20 ezer.
Szeretnék még eljutni Egerbe,de gyerekek nélkül!Kép
Tök jók a képek!Kép
Nekem nem ment a kiskád a nagyba módszer,mert úgy éreztem letörik a derekam.Kép


Betti!
Szerintem sem probléma,hogy együtt fürdik Mendi és Kevin.KépÉn is így csinálnám,akkor is,ha Patrik kislány lett volna(ahogy álmodtamKép ).Õ sajnos a hajbuzerálást semmilyen formában nem tűri.Pedig eléggé torzonborz a feje megint.
Évfordulóval valahogy így vagyunk mi is...
Kevin sokat beszél már?


Katácska!
Máris fűzöm a férjemet,hogy vigyen valamikor Abonyba!!!Kép


Ildi!
Ha marad a szép idő,mit szólnál egy játszóterezéshez egyik nap?


Heppi!
Milyen nagyok már!!!KépMegnyugodtam,nem csak Patrik lapátolja a szájába is a homokot.Kép
Hogy bírod a gyűrődést?Kép


Edit?


Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Kata
Minden rendben nálunk,élvezzük a szép időt holnapig...
Holnap megyünk megint Pestre a lánnyal elvileg az utolsó kontrolKépKép
LackóNak csütörtökön kiderül mi lesz.Én nagyon bizakodó vagyok.Nem szeretném,hogy egy kontár miatt megműtsék.Kép
Akkor nálatok is minden rendben ha kint vagytok igaz?Kép

Katácska
Egy kert nekünk is jól jönne.Kép
Örülök,hogy jól vagytok.Kép
Ne aggódj a torna miatt ma úgyis volt néhány sznob kisliba.KépMég köszönni sem sikerült nekik...
Azért várunk ám, most is nagyon jól éreztük magunkat.KépKép

Ana
Este?Aludt már a Kis család?RemélemKépKép
Köszi a mailt a képekkel.Puszi.Kép

Heppi
Csodásak a gyerekek.Biztos élvezik a panel után ők is,hogy kiszaladhatnak a kertbe.KépHatalmasak a fiúk.Kép

Betti
Végre sikerült beszélnünk.KépKép
Nagyot nőttek a gyerkőceid.Kép
Mendi kész nagylány.KépKevin pedig helyes srác.Jóképű csávó lesz.KépKépKép

Ildi,R.betti és a többieknek is puszi.Kép
Jó éjt.
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Heppi!
Először is , örülök hogy -ha csak képek erejéig is, de- jöttél ;).
Másodszor pedig nem értem miért mondod, hogy az én fiam debella a tieidhez képest Kép. A képek alapján nincs sok különbség köztük!
Remélem legközelebb írsz magatokról Kép

Ildi!
Rendben, várom a képeket Kép.
Kedvem nekem is volna nagyokat sétálni, de energiám nincs még mindig. Nem tudom mi lehet ez Kép.

Katácska!
Győzike zebráját is láttátok Abonyban? Kép

Kata!
Huhh, nem olcsón számítják a jót Kép. Ebben benne van a kaja is?
Hát igen, Kevint sem egyszerű megnyírni, múltkor szó szerint szaladtam utána az ollóval. Mikor megpihent nyisszantottam egyet-kettőt óvatosan, aztán haladtunk tovább. Most végre megtaláltam a hajvágó ollót, úgyhogy rá kell szánjam magam mostmár tényleg.
Sokat beszél e? Hát ez jó kérdés. Nagyon sok szót tud már, de csak akkor beszél, ha muszáj. Úgy értem totál olyan, mint Ati, nem fecseg feleslegesen, csak a lényeges, okkal mondott szavakat hallani tőle gyakran. Viszont sokszor csak lesek, hogy milyen szavakat ki tud mondani, és két szót simán összekapcsol ( 'anya inni', apa kopp-kopp, cica emment, gyeje cica, apa hol? ..stb..). Szal tipikus férfi, nem beszél sokat Kép, de akkor nagyot mond Kép. Nálatok?
Micáékkal mi újság?

Edit!
Hát igen, végre váltottunk néhány mondatot Kép. Nem is kérdeztem, hogyhogy ilyen sűrűn jársz Katához?


Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Majdnem elfelejtettem!

Heppi!
Boldog névnapot!
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Heppi!
Boldog Névnapot!
Kép


Este jövök,most rohanok.

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


SZIASZTOK!
Végre ide jutottam 1 kicsit.Sajna mindig jövés menés,rohanás van nálunk.Hol mi megyünk ismerősökhöz,hol meg nálunk vannak vendégekKépGyorsan elmegy a nap és nincs időm írni,vagy már energiám nincs.Most hogy jó idő volt/van elkeztem nagytakarítást csinálni,máramennyire haladok a Milántól.Meg persze sétálunk is minden nap.Ma voltunk baba úszáson és kicsit nyügi volt,mert még mindig bántja a fogaKépDe már alul a bal oldali fogacskának kint a hegyeKépKépKép

Balázs Éva!
Nekem az msn címem a férjem e-mail címe.Írom oké:robimotor@citromail.hu Ha gondolod írj!

Kata!
Egyik fogunk hegye már kint van,de még nincs vége a nyavajgásnak sajna.Ma elég nyügiKépAz anyás korszaka is egyre rosszabb.Nagyon bújik hozzám mindig.Utólag is Boldog névnapot PatriknakKépJól vagytok?Gondolom jó volt kikapcsolódni kicsit.

Szilvi!
Nagyon arik a gyerekeid együtt és gondolom imádják egymástKépPicid is nagyon szép!!!

Katácska!
Jó hogy el tudtál menni tornára és tetszett is.Menj máskor is és kapcsolódj ki egy kicsit,ha van lehetőségedKépTengerimalacok nagyon arik.Tesómnak is volt mikor kicsi volt és nagyon szerettük.Etele jobban van már?

Betti!
Jó nagyok már a gyerekeid.Nagyon szépek!Fogunk hegye már kint vanKépDe nyavajgunk még néha napján.

Ana!
Te is jó képeket tettél fel.Nagyon arik rajta a picik.

Heppi!
Látom jól sikerült a kerti sarazásKépHogy bírtad?

Ildi!
Puszi nektek is.Jól vagytok?Írj valamit.

Többieknek is puszi
Rbetti
raczbetti
 
 


Boldog Névnapot Heppi!
Kép
Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok,

Először is nagyon köszönöm a jókívánságokat, szépen sorjában elraktároztam őket Kép ínségesebb időkre Kép

Kertelés nagyon rendben volt, gyerkőcök kint, én bent --- főztem, sepertem, kávéztam miegymás, néha rájuk néztem, meg persze fotóztam. Most néztünk egy szupi kis "jáccóteret" nekik, ahhoz még lesz egy hinta (no meg gyeptégla, mert így parlagon nagyon gáz Kép ) oszt kész! De ez a jóidő tényleg olyan csodálatos. Persze apósom egyből lelohasztott, hgoy hétvégén még jön egy kis fagy (0/-2 fok) meg 2 napi eső Kép de aztán egy-két héten belül itt a nyár! Ismétlem NYÁR!!! a maga 22-25 fokával Kép úgyhogy a közelgő melegfront-érzékenyek elve készüljenek fel --- nem kell mindenért a nagykést előrántani, az ingerültség a melegfront velejárója Kép no meg a szív-problémások is meg fogják érezni Kép

Betti,
Azért az én fiaim pl még 80-as cuccost hordanak Kép Persze most már látom, hogy nem ők kicsik, hanem Kevin nagyobb (és nem debella, csak nagyobb az átlagnál). De már emiatt nem "kesergek",végül is Kevin idősebb is Kép Srácaim szépen fejlődnek, még véletlenül sem beszélnek (kizárólag hottentottául, úgy viszont folyamatosan Kép ) most már sokat veszekednek-verekednek

Kép

Kép

De köszönjük jól vagyunk, és továbbra is szeretném elkerülni a különböző kórságokat. Csak a "hülye" embereket nem sikerült Kép Múltkorában muszáj volt a postán feladnom egy levelet, és addig a srácokat kint hagytam a babakocsiban (aminek a kosara üres volt), Orsival gyorsan beszaladtunk, kifizettük a bélyeget, és tünés. Mikor kijöttünk, leszólított az a csaj, aki mindig ott szokott papírossal álldogálni --- elképzelni nemtom, mit csinálhat, midegy. Kérdezte, hgoy:
-Nem fél, hgoy elviszik a babákat?
Mondom neki, hogy "csak nem!"
Mire ő:
-Azért ebben ne legyen olyan biztos, inkább vigyem be legközelebb!
Na erre felment a pumpa, meg is mondtam neki:
-Majd ha lesz olyan segítőkész ember a városban, aki kérés nélkül is felvisz ezen a lépcsőn cirka 30-35 kg-ot, akkor majd beviszem. Én ugyanis nem bírom egyedül! És másfél perc alatt csak nem viszik el!
Mondja erre csaj:
-Ó, én szívesen segítek, amikor itt vagyok!
- Nos akkor szemmel is tarthatná addig őket, és akkor le sem izzad senki! Végül is nem olyan gyakori az ikerkocsi Cegléden, meg lehet jegyezni, hogy kivel jöttek, ki tolja el őket! Főleg, ha még rá is köszönnek az emberre, mivel én jöttömben is köszöntem, látta, hogy lefékezem a kocsit, és Orsival bemegyünk. De most rohanunk dolgunkra.

Olyan felháborító az ilyen, fölösleges szócséplés, és akkor még érezzem magam rosszul, mert "nem vigyázok" a gyerekeimre

ehhh most megint jól felhúztam magam, kár volt szóbahozni Kép

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Rbetti!
Gratula a fogacskához!
Nagytakarítani nálunk is kéne, csak idő nincs soha.. de a végtelenségig nem lehet halogatni..

Heppi!
Na, a ruhaméret nem számít. Nekünk van olyan badink, amin 74-es van, és jó rá, holott már 90cm. Kép
Arik, ahogy bírkóznak. Orsi nem szokott beszállni?
Nálunk ilyen:
Kép
Jajj, az a fekete dauerolt hajú ribiről van szó? Azzal egyszer nekem is volt afférom, bár már jótékony homály fedi az okát, és lefolyását Kép. Nem szabad törődni velük, nyilván halvány lila gőzük sincs milyen egy-két-három gyerekkel közlekedni, ügyet intézni vagy egyeltalán csak kimozdulni a lakásból. És az a legdühítőbb, hogy mikor végre rászánja magát az ember, hogy kimegy, mert otthon már begajdul, akkor rögtön ilyenekkel találkozik szembe. De sajna a világ nem változik..
Lehet, hogy segítő szándékkal akart kioktatni, de ha valakinek fogalma sincs miről beszél, akkor inkább fogja be. Kép szóval nyugi;)


Jelentem sikerült levágnom Kevin haját, rakok képet mindjárt, csak leírom, hogy mialatt irogattam , drága kisfiam megöntözte vízzel a kismeghajtót. Remélem nem lett baja, mert Ati megöl..
No, a képek előtte/utána rendszerben:
Kép
Kép

Most rohanok a csajsziért!
Apropó! Nemsokára megint börze.. van köztetek olyan Kismama előfizető, aki nem megy a börzére, és rámruházná a jegyét?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Ana


Kép
Isten éltessen sokáig!KépKépKép
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Heppi
Boldog Névnapot!Kép

Betti
Mit értesz a sűrűn?
Ügyes vagyKépÉn nem merném levágni ollóval a hajukat.Kép

R.Betti
Végre írtál.Hajrá a fogacskához.Kép

Ana
Jó étvágyat a pizzához.Kép

Hali.
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Hű, alig bírtam visszolvasni a sok irományt.

Heppi
Boldog névnapot! Beáta vagy esetleg Izolda a keresztneved?
Mi tavalyelőtt füvesítettük az udvart nem sok sikerrel, tavaly megpróbáltuk megint, de nálunk nem marad meg semmi. Na azért ammerre nem jártunk ott volt szép fű. ( a 90nm-es udvaron nem sok ilyen rész volt)

RBetti
Gratula a fogcsihoz! Olinak most négy jön egyszerre fölül. Ezt a védőnő mondta.

Kata
Hű, tényleg jó drága az a szálloda! Ezért az árért biztos szuper volt. Én is úgy kimozdulnék már végre.

SzBetti
Kevin nagyon édes! Nálunk még nincs bírkózás. Milán egypárszor megpróbálta. Szegény Oli! Azért egész jól viseli a kiképzést. Strapás kiskölyök lesz belőle.
Mi láttuk Győzike zebráját!

Edit
Köszi szépen! Most már közelebb vagyok a harminchoz, mint a húszhoz, úgyhogy nem ünneplem a szülinapomKép
A pizza még sül, de már nagyon jó az illata, nyammm.

Mindenkinek puszi
Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Edit!
Hát igen, nézőpont kérdése mi a sűrűn Kép. Hát csak mikor évente kétszer beszélünk, mindig mondod, hogy épp ott voltál.
Nálam a hajvágás rutin, mindig én vágtam a tesóim haját, és a sajátomat is. Mostmár néha Atiét is, és hát a gyerekek se menekülnek. De állítólag nem vok kétbalkezes. Hiába, a sanyarú gyerekkornak is van előnye Kép

Ana!
Te meg suttyomban szülinapozol?? Nem illik eltitkolni az ilyet Kép
Isten éltessen sokáig, és jó étvágyat ahhoz a finom illatú pizzához!
Kép

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Hellóka!

Betti
Akkor tényleg nagyon régen beszéltünk mert a tegnapi előtt Karácsony tájékán voltam a Katáéknál ha jól emlékszem.Kép

Ana
Közelebb a harminchoz?Kép
Én még közelebb vagyok.KépDe azt mondták nemrég,hogy koromhoz képest jól tartom magam.KépKép
Akkor néztem: mert nekem van korom?KépEz már kor?Kép


Edit.
edit01
 
 


ígérem utoljára..

Ana, Edit!
Nézzétek úgy, hogy még mindig közelebb vagytok a húszhoz, mint a negyvenhez ;)

Edit!
Látod, látod, mondom én , hogy nézőpont kérdése mit jelent a sűrűn. A te szempontodból nézve ez valóban nem sűrű, viszont ha onnan nézzük, hogy én tavalyelőtt karácsonykor voltam náluk...

Jó éjt!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok

Heppinek boldog névnapot!
Anának boldog szülinapot!

De jó látni a képeket a gyerekekről, csoda nagyot nőttek mindannyian!

Betti!
Szurkolok a kismeghajtóért!
Oviban mi a helyzet?
Évfordulótokhoz gratulálok!
Nekünk idén már a 10. lesz! Ezek után Ana, Edit ne beszéljetek nekem korról. Szörnyű volt látnom a kórházi zárójelentésen, hogy már 31 évet írtak a koromhoz (még nem töltöttem be!)
Én mindig úgy gondoltam, hogy azért is kell "időben" szülni, hogy fiatalok legyünk még akkor is, mikor a csemetéink iskoláskorúak, kamaszok. Talán így jobb partnerek leszünk azokban a nehéz időszakokban. Tudjátok, arra gondolok, hogy tizenévesen úgy érzik, mi szülők nem értjük meg őket. Ancsinál ez talán be is jön, 24 évesen szültem, Andrist már korábban kellett volna! Na mindegy, hátha nem felejtem el addigra, én milyen voltam kamasznak, és milyen harcokat vívtam otthon a szülőkkel. Ha mégis elfelejteném, remélem, lesz aki emlékeztet rá!

Na, jól elkanyarodtam a jelentől!

Fiam a mai mérés szerint 3500 gramm, ma három hetes, tehát kb. 800 grammot sikerült híznia, mióta hazajöttünk.
Egészen furcsa, hogy másképp növekszik, mint Ancsi. A csajszi inkább kerekedett, Andris meg nyúlik, tegnap elő is vettem a 62-es ruhákat, és elraktam a kisebb méretű 52-eseket.
Sajnos hétfő óta antibiotiumot kap, náthás és rekedt kicsit, a dr.nő szerint lehet, hogy még az én streptococcus fertőzésemből maradt valami.
Jó lenne már levegőzni, de így csak az erkélyre merészkedünk.

Edit!

Szurkolok, hogy nagyfiadnál ne kerüljön sor műtétre!

Jó éjszakát!

Szilvi

keksz
 
 


Sziasztok!


Részemről köszi,nem kérem megint a mínuszokat és az esőt sem!!!
Idén már én is betöltöm a 30-at és nem értem,mikor szöktek meg az évek!!!Még csak nem is bulizhatok egy jót.Majd 10 éve múlva bepótolom.Kép


Heppi!
Azzal a tyúkkal ne is törődj,tudom,hogy bosszantó,de nem érdemes hergelni magad miatta.Hogy micsoda "jó tanácsokat"kapogatok én is!Kép
Fiúk megértik egymást?Édesek nagyon!Kép
A melegfrontnak örülök,Patrik tök jókat alszik tőle.Kép


R.Betti!
Gratula a csücsökhöz!KépPatrik nyűgösebb a kibújás után pár napig,mint előtte.
A jövés-menésért irigy vagyok ám!KépNagytakarítás nálam reménytelen,igyekszem apránként szinten tartani a dolgot.


Betti!
Elsőször azt hittem géppel vágtad Kevin haját,nagyon jó lett!Sajátodat is Te nyírod?Ezzel eddig 1x próbálkoztam,volt is utána majdnem süni hajam.Kép
Birkós kép aranyos!KépNálunk mostanában Raul van alul,Patrik simán ledönti,olyan,mint egy kis dömper.Kép
Micáék azt hiszem még mamánál vannak feltöltődni.
Oviban?


Edit!
Holnapra drukk megy!!!!


Szilvi!
Első nekem is 24 évesen jött,de nem bánom,hogy ekkora a korkülönbség.Azt viszont igen,hogy öregszem!Kép
Szépen növekszik a legényke!KépFriss képek vannak?
Remélem használ az antibiotikum!
Ancsinak beállították a gyógyszert?


Ana!
Kép
Mi a kedvezménnyel a tizedét fizettük a szállodában,és 50%kedvezmény volt az ebédre,vacsira,reggeli ingyen és a legtöbb szolgáltatás is.


Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Ana!
Boldog Szülinapot!
Kép
Nem ér minket kihagyni!!
Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?