Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Elég pocsék az idő... Kép

Lora

Hát éppen akartam írni,hogy talán már jobban vagytok,de olvsaom,megint kezdődik a hercehurca..KépAzért kitartás,lassan csak jön a tavasz és ezek elmúlnak!Kép
igen,mi egész nap lehetünk,senki meg sem említette,hogy előbb kéne mennem érte.Az ottalvás evidens,a bölcsiben is így volt,de ott mondták,hogy 3-ig vigyem el Kép(előtte is kb akkor mentem érte Kép).Itt még ez sincs,elég közvetlen a kapcsolat az óvónénikkel,nem tudom,ezen múlik-e vmi...De fel sem merült...KépNa jó,ha nevelés nélküli munkanap van,azért nem viszem Kép!
Nektek eleve kikötötték?Én nem tartom jónak,mert épp,hogy belejönne a játékba,aztám már jöhet is haza...Kép
Állás:jujj,nagyon drukkolok!!!Kép
Remélhetőleg összejön,ha mindenképpen vissza kell menned.Kép
BölcsességfogKép...
Szerencsére azért Villő elég nyugis,nyugodtan ott merem egyenlőre hagyni...majd meglátjuk,ha mászni kezd Kép!

Petra

Jaj,de örülök,hogy rendbe jöttélt,bár az utóbbi napokban kezdtem én is depis lenni...Na nem a korom miatt,csak úgy...KépDe ez is elég...KépMa már én is jól vagyok,hála a szuper időnekKépKép!Vagy a melegfront van rám jó hatással?
Tetszik az okfejtésed,és van is benne vmi...KépHmmm...40 felé...banya?KépKép
Jó szórakozást kívánok gsyermekmentesenKép!


Kriszta

Ne irigykedj,locsog az eső...két napja még a hó esett...KépNormális ez???
Nem,nem lett beteg,nem tudom,mi volt ez az enyhe hőemelkedés,estére már semmi baja nem volt...(?)
Köszi az infót,most jól megrágom,hogy vajon fog-e tavasszal az én drága fiam annyit motorozni,vagy netán rákap végre a biciklizésre?Kép
Tyűűű,Apának akkor sok boldog 3.X-etKépKép!Mi mindent ügyeskedtél össze?Kép
Éppen kérdezni akartam,hogy ott mennyiért vesztegetig a Viburcolt,mert itt szt baromi drága.Így tuti csak éjjel fogom használni,mert 1 hét alatt elfogyna...KépEnikőnél nem erősödtek fel tőle a tünetek?(ahogy az homeopátiánál lenni szokot...khmmm)

Pusz,Anyapoc

Ui:többiek???

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Petra

Jó hogy visszatért a jókedved!Kép
Tetszik az elméletedKép!!
Apával kettesben......KépKép)Kép

Kriszta

Apánál nem okozott gondot a 3.x betöltése?? Vagy a férfinép később pánikol?? Boldog szülinapot neki!
Áruld el mi finomságokat csináltál 20 emberre.

Anyapoc

Meglepődtem én is a vib. árán.KépKép
Nem tudom mi van a levegőben, de Bence ma majdnem 4 órát aludt du. Tegnap 3 órát. Rohangáltam be hozzá, nézegettem nem meleg e a feje. Szerencsére semmi. Tavaszi fáradtság ?

Villőnél minden rendben , nem lett lázas újra??
Bulcsú nem tekeri a biciklit vagy csak jobban szereti a motort??

Bence ma megitatta LillátKép. Kint felejtettem az asztalon a poharát, amíg beléptem a konyhába megkeverni az ebédet. Kiabál utánam, hogy anya megitattam a Lillát! Az egész csaj csupa Víz lettKép

Mennem kell hiszti vanKépKépKép

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Látom tombol a hétvége... Kép
Nálunk uncsi van, még mindig mínuszok röpködnek, így nincs kedvünk szabadtéri programhoz. Tegnap este elmentünk a helyi termálfürdőbe. Úgy kalkuláltunk, hogy hat után megyünk, akkor már mindenki hazafelé tart, locsizunk a kongó medencékben, aztán fél 9 körül haza... Hát úgy tűnt, mindenki így gondolkodott... KépKép Amúgy jó volt, szeretem az esti fürdőt, mert jópofa kék fényekkel világítják az egészet (víz alatt is), és nagyon nyugtató tud lenni.

Petra!
Örülök a jobb kedvednek! Kép Az elméleted is tetszik, bár én még szeptemberig huszontúli vagyok... Kép
Vögele: Ez a svájci divat? Azt hiszem, itt No-ban voltam egyben, de drágának tűnt. Bár azt is el tudom magamról képzelni, hogy egy árcédulát megnéztem, és kifordultam az ajtón...

Viburcol: Nem vettem észre, hogy erősödtek volna a tünetek, viszont ahogy a tájékoztató is írja, első egy-két nap még nincs látványos javulás. Szerintem ez is oka, hogy sokaknak nem jön be, nem elég türelmesek...KépKép

Anyapoc!
Köszönjük a gartulációt! Kép Hidegtálakat csináltam, francia salival, sonkatekerccsel, kaszinótojással. Sütit vettünk, arra már nem maradt energiám...
Óvoda: Mo-on én is minden további nélkül vihettem egész napra Ákost, itt viszont kizárták a lehetőséget. Kép Pedig nekünk a nyelvtanulás szempontjából is hasznos lenne...

Andi!
Itatás: Kép
Tavaszi fáradtság??? Tavasz nélkül???
Apa most nem ér rá pánikolni a 3.x miatt, ugyanis a hó végi vizsgája miatt izgul és parázik. Kép Jogszabályokat kell magolnia, ami egy mérnökembernek egyenlő a kínzással. Amúgy biztos pánikolt volna, szinte hallom a szavait: "Már 30 vagyok, és még nem vittem semmire...!" KépKépKép

Puszi mindenkinek:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 

 
 

Sziasztok,

hát, igazság szerint már 11 éve jönnek a bölcsesség fogaim Kép Bizony! A szóbeli érettségim napján kezdett jönni, és azóta folyamatosan jönnek. Van olyan, hogy egy évig nem történik semmi, aztán beindul, jön egy kicsit, és megint csend. Amióta babázunk, nagyon aktívak, már a 3/4 része kint van. A felső kettő 4 év alatt jött ki. Az alsók akkor indulnak be nagyon, ha vitamint szedek (várandósság, szoptatás, betegség). Tulajdon képpen nem is a fogam fáj, hanem az ínyem, ahogy húzódi vissza. A fogorvos azt mondta, örüljek neki, hogy nem 4 nap alatt akarnak kijönni, és hogy egyátalán jók (mamának gyennyburokba jött ki 3 egyszerre, és majdnem meghalt vérmérgezésben - annó 60 éve).

Anyapoc: talán azért nem maradhat ott ebéd után, mert nagyon sok a gyerek (25) és sok az ottalvós (17). Az ő szüleik dolgoznak, gondolom így szeretnék tehermentesíteni az ovónőket. Amúgy nagyon jó a kapcsolatunk, a dadus is szuper Kép

Már azt hittem megússzuk ezt a téli-tavaszi betegséget, egészen februárig nem voltak betegek a fiúk.

Igen, a munka nagyon jó lenne. Olyant szeretnék, ami "office time"-os, hogy tudjam vinni és hozni a fiúkat. Ha kapnék nettó 70-et, nem is gondolkodnék rajta.

Aludjatok jól, puszi Lora
lora76
 
 


Lora!

Akkor Te tökéletesen átérzed, milyen az a fogzás... Kép Valószínű babóink is ugyanezt érzik...

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Jó reggeltKép!

Andi

Igen, az utbbi napokban nálunk is nagyokatt aludt mndkét gyerek Kép!Attól félek,meg is lesz a böktje...Kép
Bezzeg most,ebben a nagy szélben,Villő fent volt,alig tudott szegényem visszaaludni,olyan hangos volt a szélKép.Persze reggel meg kelteni kellett az ovi miattKépKép...
Villő:szerencsére aznap este már semmi baja nem volt,de nem áértem,mi volt ez.Most olvastam a Viburcol-on,hogy ilyenekre is jó,szóval nem árt,ha van itthon Kép!
Bulcsú és a bicikli...hmmm....szt még nem érett rá,de elvileg még nem is kell,majd csak 4-5 évesen.Addig tricikli,az megy neki.Amúgy meg a motort imádja!Kép
ItatásKép...lassan Bencét is bevonhatod Lilla gondozásábaKép!
Tényleg,Bence cicizik még?

Kriszta

Nyam-nyam!Nagyon jól hangzik,amiket "összedontál"!!4Gondolom,mindeki megnyalta a tíz ujjátKép.Ti is mentetek a gyerkőcökkel,vagy ez zárt körű munkahelyi buli?Kép
Nektek tényleg jó lenne,ha egész nap lehetne Ákos oviban...ott így szokás?Mármint ha vki otthon van,akkor nem viheti egész napra a lurkót? Kép
Fogzással hogy álltok?Enci legalább már túl van rajta?Vagy még mindig szenved ő is?Kép

Lora

Nemá,hogy megint betegek vagytokKép...
Jobbulást!!!
Ovi:itt is 25-en vannak és itt mindenki ottalvós...Szóval foglalmam sincs,hogy ez mitől függ...Kép
Bölcsesség fog: nekem asszem mind kint van,de elég húzós volt.Az egyik azért,mert ki van fordulva oldalra és mindig ráharaptam a szám belsejéraKép...persze egy idő után megszoktam,de addig sokat volt belül sebes a számKép...Szóval részvétem,nem lehet könnyű,bár ahogy a dokid mondta,lehetne rosszabb is Kép!
Állás:hát akkor mégjobban drukk!Mikor lesz válasz??Meddig legyen X-ben az ujjam?Kép

Na,ezt még meg akartam mutatni.Van nekünk Jáva nevű játékunk(idősebbek emléksznek rá Kép),és végre megtanult térben építeni vele Bulcsú.Illetve pedzegeti már,nem csak összevissza rakosgatja az elemeket és tegnap teljesen önállóan összerakott egy kockátKép..
Kép

Lehet,nem nagy szám,de én nagyon örültem nekiKépKép!

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Valaki ellopta a tavaszt!KépKépKép

Anyapoc

Nincs alvás nálunk semKép . Tegnap már a panadolt is harcba kellett állítani a fogacskák ellen. Vagyis a fájdalom ellen.
Bence cicizik igen. Azt hiszem nem lesz egyszerű leszoktatni. Vagy ovis korában is szopizni fog??? Netán iskolába indulás előtt is???
Szegény Villő mikor tudna aludni , meg nem tehetiKép. Bulcsú nagyon ügyesKép
De jó nosztalgiázni kicsit, már el is felejtettem ,hogy volt ez a játék isKépKép
Lilla ma felült!! Annyira tetszett neki a dolog, hogy 4* egymásután megcsinálta. Már most gondol a hasizmai edzéséreKépKép.

Lora

BölcsességfogKépKép . Remélem megtalálod azt a munkát amit szeretnél!

Kriszta

Sok sikert apa vizsgáihoz!

Mennem lell ébredés van

Puszi

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Anyapoc!
Nagyon ügyi Bulcsú!!! Kép Azért a térben gondolkodás, látás ilyen piciknek még nagyon nehéz... úgyhogy gratula!
Fogzás: A 12. van kibújófélben (ez őrlő), tehát még messze a vége Kép. Bár annyira nem viseli meg, de észrevettük, mikor az őrlők áttörtek.
Buli: "Zártkörű" volt, munkaidőben tartják, és ilyen napokon az ebédet is megússzák KépKép.
Itt No-ban nem divat sem az óviban, sem az iskolában a délutáni "műszak". Az anyukák többsége vagy négyórázik, vagy nem dolgozik, vagy van babysitter-e. Velünk szemben van az ált. iskola, látom, hogy délben kirajzik az összes lurkó, és délután teljes a kihaltság... szóval biztos hogy napközi sincs. Bár szerintem még akkor is hasznos lenne, ha anyuka otthon van...

Andi!
Szopi: Nálunk is ez volt a helyzet: meg voltam győződni, hogy még a katonasághoz is be kell majd ugranom a kisfiamhoz KépKépKép. Aztán 22 hónaposan sikerült leválasztanom. Ekkortól kezdtünk el estimesézni komolyabban, és az elterelte a figyelmét (már csak este szopizott).

Mennem kell, mert nemsokára indulok németre.

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Hallottam, milyen nagy szélvihar van otthon... Kép Nálunk meg a mínuszok tombolnak, ma reggel -10 fok volt... Napközben azért olvad.
És íme a végeredmény az erkélyünkön:

Kép

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok,

köszi, már jobban vagyok. Éjjel felrepedt az inyem, és most már az egész fogam felülete kint van. Csak ott lefeg az a darab hús. Már csak ki kell emelkednie a többi szintjére.

Anyapoc, igazi zseni a fiad! Kép Ez nem semmi, hogy ilyen nehéz feladatot végre tudott hajtani, és teljesen egyedül! Ej-ha!
Nem tudom, mikor lesz eredmény, de úgy tippelem, egy hónapon belül. Nyár végén nyitni akarnak, addigra fel kell venni az embereket, be kell tanítani, stb. Úgy gondolom, április közepére kiderül.

Andi, gratula Lilla hőstettéhez! Ez nagyon nagy lépés a fejlődésükben Kép Köszi, tényleg jó lenne, ha sikerülne valamelyik állást megcsípnem.

Kriszta, klassz helyen laktok.

Képzeljétek, holnap megyünk 15 hónapos oltásra! Előtte megyek vérvételre, majdnem másfél éve nem voltam már. Elég fáradékony vagyok, és állandóan álmos. Talán kiment a vasam, vagy ilyesmi. Majd kiderül.

Megyek, már fent is van a pici
lora76
 
 


Sziasztok!

KrisztaKép
Méghogy szélvihar! Hófúvás! Isten hozott március 15!
Nem akarok már telet!
Úgy volt,hogy ma megyünk a szüleimhez Békéscsabára,de elnapoltuk holnapra,mert arra van ahol járhatatlan az út. Vagy a hó miatt,vagy a keresztbe fordult kamionok miatt.
Lesz itt valaha tavasz?????????

Tényleg "gáz" így nektek az ovi.Gondolom merő egy rohanás a délelőttöd.

AnyapocKép
Nagyon ügyes bulcsú!!!NAgy puszi neki !
Egyébként Csenge nem szeret bicajozni.Azt mondja túl gyorsan kell ahhoz menni,hogy kétkeréken ne essen el.nálunk a roller a nyerő.

LoraKép
Szorítok én is az állás miatt!!!!!!

AndiKép
Szuper a csaj! neki is nagy puszi az ügyeskedéshez!

Barnabás új értelmezésben használja a bébikompot.Áll mögötte ,tolja és így közlekedik.Hajmeresztőőőőőőő!

Pusz T.

Kép

Kép
aba
 
 


MamikKép
Csak gyors bekukk és helyzetjelentés rólunk:

ma voltunk a genetikai UH-on-kopkop-minden rendben, és kiderült, hogy KISLÁNYUNK lesz!!!Kép
Rettenetesen boldogok vagyunk és kérünk még egyszer ennyi drukkot a végéigKép

puszi mindenkinek!
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Anyapoc
Okos ügyes anyukának okos ügyes kisfia van! Mit vártál? Hát még a lánya milyen ügyes lesz! Kép
Gratulálok Bulcsúnak, ez nem semmi! Kép

Kirri
Örülök nektek, hogy minden ok. veletek, na meg persze annak is hogy kislány!!! Kép Csak aztán vigyázz magatokta továbbra is! Kép

Kriszta
Ez szép látvány! Remélem, már elolvadt!

Lora
Sok sikert álláskeresés ügyben! Már annyian szoritunk, nem létezik, hogy ne jöjjön össze! Kép
Hogy sikerült az oltás? Én ettől féltem a legjobban, de talán ez ment az egyik legsimábban. Utána nagyot aludt Nóra. Nálatok remélem, te is tudtál, ha ilyen fáradékony vagy tényleg! Aztán nehogy beteg legyél!

Én szerencsésen megfáztam a márciusi télben. Igy jár aki a naptárhoz öltözik, nem az időjáráshoz! Kép
puszi mindenkinek
petra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Sziasztok!

Kirri!
Dö örülök, hogy mindent rendben találtak!!!!! És gratula a kis X-kromoszómásotokhoz!!!! KépKép Kép

Lora!
Húú, mi is megyünk a hó végén a 15 hós oltásra, már előre félek... Milyen volt? Mesélj! Ráadásként Ákos is kapja a 6 évest, attól még jobban rettegek, mert menni fog az alkudozás, a húzódzkodás Kép.

Petra!
Jobbulást neked! Kép Én is kicsit elkaptam a gyerkőcöktől, de a lefolyása enyhébb. Az esik baromi rosszul, mikor kimegyünk a mínusz 5 fokba és be kell szívni a hideg levegőt... Kép
A jégcsap nem olvadt el, hanem a hatalmas súlya a mélybe rántotta Kép.
Viszont ma a nagy hideg ellenére szikrázóan süt a nap, és ennek megfelelően a kedvem is jobb Kép.

Puszi mindenkinek:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Nem tudom,hogy vagytok vele,de én már tiszta depis vagyok ettől az időtől...nemkülönben a gyerkőcök,persze főleg Villő.Éjszaka is randalírozott,meg egész nap csak morog,mint egy bolhás kutyaKép.Bár nem csodálom,szegény napjában jópárszor öltözetve-vetkőztetve van,remélem,elmúlik tőle a rossz kedve...KépKép
Ráadásul az én torkom is kezd dolgozni...Kép

De a jó,hogy holnap ApázunkKép..

Andi

Tegnap éjjel én is adtam Panadolt is,Viburcolt is,aztán még evett egy kevset,így pár óra megint nyugi volt...Kép
Nektek viszont gartula a felüléshez,ügyi a kiscsaj,most tuti jól leköti a dologKép!Nappal mennyit alszik Lilla?Villőt délután alig lehet lerakni...KépVan,hogy fél órát üvölt,mire végül elalszik egy órácskára.De amúgy nem bírná ki estigKép.
Köszi-köszi,én is jót nosztalgiáztam,aikor kaptuk a játékot anyóséktólKép.
Pont azon kesergek,hogy mennyire nem jó így a napirendje Villőnek,mert pont kb 3-tól aludna.Így 10-20 percre elkummant a kocsiban,babakocsiban és persze ilyenkor alig lehet lerakni..:De másként nem tudom megoldani az ovi miatt..Hát majd alakulKép...
Bence:előbb-utóbb majd abbahagyjaKép..hűűű,de okosat mondtam...KépIgazi pasiKép!

Kriszta

Hűűű,nem semmi az a jégcsapKép!Bár jobb lenne,ha már nem kéne ilyeneket nézegetni...Kép
A térben gondolkodás tényleg nem egyszerű,meg is lepődtem,hogy ezt így össze tudta rakni,persze azért többnyire nekem kell vele épteniKépKép!
FogKép...szóval 1-en onnan sem egyszerűbb.Nekem olyan furi ez,mert Bulcsúnak az égvilágon semmi baja nem volt.Persze amúgy sem volt iylen rázós,mint Villő,nehéz megszokni,hogy egy teljesen más temperamentumú gyerekem is van ,aki még véletlenül sem hajlandó úgy csinálni a dolgokat,ahogy én szeretnémKép!
Család:kint él a barátnőm olaszban az olasz pasijával és a pasi mindig le van döbbenve,hogy nálunk dolgoznak a nők.Mert ott teljesen természetes,mit természetes,egyensen kötelező a nőnek otthon lenni és a családnak élni.Ha apa este hazamegy,meleg kaja várja,délben szintúgy...Persze hozzáteszem,ez a családmodell úgy működik csak ott is,hogy az apának 3 állása van minimum.Így persze hogy az a normális,ha a feneke alá van tve minden...Szóval én tuti nem lennék jó olasz családanyaKépKép!

Orsi

Nagy-nagy gratula a csajhoz és további drukkok,hogy minden rendben legyen!KépKépKépKépKép

Timi

puszit átadtam,köszönjükKép.
Bicaj:hát Bulcsú még pótkerékkel sem negyon tud...Lehet,a bicaj is hibás,mert elég nehezen lehetett tekerni,most apuklám megbuherálta,hát majd tavasszal meglátjuk...

Petra

Jobbulást neked is,nem ússzuk meg még az utolsó löketeket..és az influenza csak eztán jön állítólag...
Hát hogy rám ütöttek-e...sokszor remélem,hogy nem KépKép!

Lora

Oltás???Remélem,minden rendben volt!

Na megyek,megpróbálom túlélni az estét...

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok,

hát először is nagy gratula Orsiéknak, (főleg Orsi apunak Kép ), kicsit (nem is, nagyon) irigy vagyok. Minden vágyam egy kislány Kép Vigyázz magatokra!

Kedves érdeklődők: nem voltunk oltáson. Már elnézést, de bazi szar idő volt. Bencit alig tudtam elvinni oviba, és mivel nincs autónk, Buci meg nyügös, köhög, hőemelkedése van - ergó nem mentünk oltásra.
Helyette lementem vérvételre: életem legjobb vérképét produkáltam Kép Hemoglobin, vas, koleszterin, cukor, minden tökéletes! Hála az égnek.

Hallom, másol is gáz van, nemcsak nálunk. Anyapoc ti is kínlódtok? Nem igaz, hogy már nem tudunk kimászni ebből a "takonykórból". Már annyira elegem van belőle Kép

Munka ügy: abban reménykedem, hogy mivel Palota kisváros, a 6 megpályázott állás közül csak beüt egy. Köszi hogy szorítatok Kép

Úgy néz ki, mi is hosszú, és nyügös éjszaka elé nézünk. még csak fél 11, de már 6x volt fent a pici. A nózija teljesen el van dugulva. Ráadásul ez a vacak szél! HIába van jó fütésünk, mivel a szigetelés és az ablakok beépítése szar, huzat van a lakásban. Sőt a szokásosnál pár fokkal hidegebb is. Persze még így is 21 fok van, de ha valaki a 23-24-et szokta meg, akkor az furis.

Megyek, apa gépezni akar. MIndenkinek jobbulást, és vigyázzatok magatokra.
Puszi, Lora
lora76
 
 


Sziasztok!

Picit bepofátlankodnék Hozzátok azzal a kéréssel, hogy aki tud egy jó nődokit Veszprémben, az legyen olyan szíves az email címemre elküldeni a nevét, és az elérhetőségét!
Köszönöm szépen!

haga78@freemail.hu
Vendég
 


Hali Haga,

Palotai vagyok, de a többiek tizti segítenek.

Pá, Lora
lora76
 
 


Köszi lányok, aki írtKép

Üdv: Haga
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy így ismeretlenül betolakodom, de a segítségeteket szeretném kérni.
Nyáron szeretnénk Veszprémbe költözni, albérletbe.
A kislányomat szeretném beíratni óvodába, de mivel még nincs meg a helyünk és lehet, hogy júliusig még nem is lesz, nem tudom melyik ovihoz fogunk a legközelebb lakni.
Azt szeretném kérdezni, hogy mennyire telítettek az ovik Veszprémben? Szerintetek nem lesz-e gond, ha csak augusztus végén tudunk szólni az oviban, hogy szeptembertől szeretnénk ha felvennék a kislányunkat?
Tudom kicsit késő, de egyszerűen nem tudjuk melyik ovinak szóljunk már most, hogy lehet, hogy ide fogjuk íratni, mert nem tudjuk hol találunk albérletet.
Azt is szeretném kérdezni, hogy nem-e tudtok kiadó 3-5 szobás albérletet, lakás és családi ház is szóba jöhet.
Olyan rossz ez a bizonytalanság, mert itt Budaörsön, ahol most lakunk, annyira telítettek az ovik, hogyha még időben be is tudja az ember íratni a gyerkőcöt az oviba, ha otthon van az anyuka a kistesóval, akkor sem veszik fel. Kép
Remélem Veszprémben nem ilyen a helyzet.
Ja és megírnátok, hogy kb. mikor szokott lenni a beíratkozás az ovikba, hátha addig megtaláljuk a helyünket. Kép

Bocsi a sok kérdésért
Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Ja és egy jó nődoki engem is érdekelne. Kép Nekem is megírnátok? A profilomban van a címem. Esetleg női nődoki dolgozik Veszprémben?

Előre is köszi
Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Szia Indigo!

Veszprémben azért nem annyira vészes a helyzet, mint Budaörsön, bár a népszerűbb óvodákba itt is hónapokkal előbb "le kell foglalni" a helyet. Azért van minden oviba olyan csoport, ahol van egy-két szabad hely, úgyhogy szerintem ne izgulj!!! Ha jól emlékszem, a beíratás április közepén/végén szokott lenni. Esetleg azt is megcsinálhatjátok, hogy valahová beíratjátok, aztán augusztus/szept. környékén átkéretitek abba az óvodába, amihez közel lesz az albi... Mégse mondhassák, hogy nem iratkoztatok be. Bár kérnek állandó lakcímet, nem tudom, azt hogy lehet megoldani... Hátha a többieknek lesz valami jobb ötlete KépKépKép!!!!

Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Először is mindenkinek köszönjük a gratulákat a pocaklányunkhoz, még most is olyan hihetetlen, annyira vágytunk rá!

AnyapocKép
Gratula Bulcsú kockácskájához, elnézést, hogy korábban nem reagáltam, csak ugye a nagy örömködésekKépMost látom, hogy írod "az idősebbek emlékeznek rá", mert pont akartam mondani, ez volt az egyik legkedvesebb játékom..
Különben ne gondold egy percig sem, hogy ez amolyan "apróság", emlékszem mennyire büszke voltam, mikor Joci 9 hónapos korában felépített egy tornyocskát 3 kockábólKép
Most meg dumál, mondja a szavak első szótagját és apával tegnap babakocsi nélkül sétáltak a parton!KépJól el is fáradt szegényke!

KrisztaKép
Légyszíves és küldj már egy olyan fotót, ahol ezerrel süt a nap, lehetőleg rövidujjúban sétáltok, nem akarok több jégcsapot látniKépKép
Már előre rettegek a reggeli meteorológiai hírek előtt, el is kapcsolok, ha így kezdődik:"hát, a tavasz úgy néz ki, még várat magára..."

LoraKép
Munkaügyben én is szurkolok, a 6-ból tuti egy össze fog jönni, meglásd!
Hőfok: nálunk meg amióta nyílászárókat cseréltek, olyan elviselhetetlen a meleg!A férjem az,aki fázik egyedül, Joci és én is kitakarózunk éjszaka, ő meg sutyiban még teker egyet a hőmérsékletszabályzón!Hú, de mérges vagyok ilyenkorKép

BambikaKép
Zabálnivaló a csaj a képeken!

puszi mindenkinek!
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Kriszta, köszi a választ. Sikerült egy kicsit megnyugtatnod.
Egyébként melyik ovik számítanak népszerűbbnek Veszprémben?

Orsi, én is hagy gratuláljak, így ismeretlenül is.

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Indigo!

Hát legjobb tudomásom szerint a népszerűbbek közé tartozik az Egry úti, a Nárcisz utcai, az Erdei és a Margit óvoda.
Többiek! Ti is szóljatok közbe, hogy jókat írok-e.... KépKépKép

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


KrisztaKép
Megkérlek akkor, hogy légyszíves hozzál nekünk egy cipővédőt. Az a helyzet, hogy a Gergő cipőmérete jelenleg 22-es, tehát inkább a nagyobb fajtát hozd, gondolom azért nem esik le róla.
Tegnap barangoltam német oldalakon és rendeltem egy csúzdát az unokatesóm nevére és címére, ő Németországban él és jelenleg itthon van, a szomszédban. 13e forintért rendeltem, amit itthon 20e alatt meg se mutatnak. Úgy örültem neki. Õ is jön megint haza Húsvétkor, majd akkor hozza. Még egy kis műanyag házban is gondolkozom, az is nagyon jó, 33e forint, tehát ez is nagyon olcsó, csak még agyalunk rajta, hogy elbírja-e a költségvetésünk. Összcsaládi ajándékok lesznek egyébként, a Gergő 2 éves szülinapjára. A lakásban már rengeteg játéka van, amire rá sem néz, így most a kert felé terjeszkednénk. Házikókat és a csúzdát imádja, tehát biztos lesz a siker.

OrsiKép
Gratulálok a kiscsajhoz, úgy néz ki, az Öcséméknek is lányzó lesz a második. Sógornőmnek sajnos feküdnie kell már most, méhszája sajnos nem atombiztos. Õ júliusra várja.

LoraKép
Tőlem is megy a drukk munkaügyben, valami csak sikerül! Remélem, hogy most már a betegségek is elkerülnek Benneteket!

AnyapocKép
Hű, nagyon ügyesek a gyerkőceid! Gergő mostanában a nagy dumájával szórakoztat minket, és elkezdett színészkedni, bohóckodni. Szédületes, miket művel.

AndiKép
Nem semmi, hogy Bence ilyen cicifüggő! Egy barátnőm most próbálja leszoktatni a fiát, ő novemberben múlt 2 éves. Nem megy könnyen neki. Gergővel szerencsém volt, szépen elválasztódtunk, aztán végül ő mondta, hogy nem, 18 hónaposan. Szóval ő is sokáig cicizett.
Kiscsajod nagyon édes, így bealudni...
Kerti party nagyon jó ötlet, de én már lassan abban sem hiszek, hogy eljön valaha a tavasz.

IndigoKép
Üdv közöttünk, ovi ügyben én nyilatkozni még nem tudok, hallomásból annyit, amit Kriszta is írt.
Gyere gyakran, így mire Veszprémbe költöztök, szinte mindent ismerni fogsz.

Gergővel sokat csavargunk mostanában, most már minden kedden van babaklub, munkatársaimmal is gyakrabban összejárunk céges babatalikra, barátnőimmel is összeeresztjük a gyerkőcöket, szóval nem unatkozunk. Ha kisüt végre a nap, akkor már kinti programokat is lehet szervezni, közös, nagy sétákat. Mindig megbeszéljük, hogy a jövő héten biztosan összejön, de hát az időjárás minderről nem vesz tudomást. Ez a tél különösen hosszú, már fél éve tart! Ha jól emlékszem, októberben már elromlott az idő, most meg már mindjárt a márciusnak is vége!


Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Kriszta
Igen, jól irod! De mi van veletek? Jól vagytok?

Indigo
Jó ovikeresést nektek! Kriszta jól irta, csak kettő divatos ovit felejtett ki: a katolikus (Dózsa Gy. út) és a Waldorf (Jókai u.).
Jó keresgélést!

Anyapoc
Milyen volt a randi apával? Nem nagyon irsz! Sok a dolog?

Csirkesz
Mi hir veletek? Lakás eladva? Mikor lesz költözés? Rég jártál errefelé!

puszi mindenkinek
petra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Sziasztok!

Marcell tegnap volt hat hónapos, de sajna az alvás még mindíg nem az erőssége. Azt hiszem nemsokára neki is ki fog bújni az első foga. Nagyon örültem Hardik tanácsainak, mert a gyerekorvostól mi csak egy ecsetelőt kaptunk, ami nem tudom elég hatásos-e?
Mostanában nem sok időm volt írni, éppen egy új vállalkozás beindításába kezdtünk Zircen.

Kirri-nek gratula a bébihez, nagyon vigyázz magatokra.

Gergő spagettievéséről pedig az én első kanalas etetésem jutott eszembe, amit az apa nehezített. Elég nehéz volt egy teliszájjal vigyorgó és kapálózó gyerkőcöt megetetni. Íme az eredmény:
Kép

Az időjárás minket is nagyon lehangol, de talán nemsokára végre itt a tavasz.

Mindenkinek szép napot kívánunk
Szilvia és Marcell

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Köszönöm a szíves fogadtatást. Igyekszem többször jönni és bekapcsolódni a topic életébe.

Szilvi, fantasztikus ez a kép. Nagyon ennivaló a kisfiad. Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


SzilviKép
Csak nem sárgarépa volt az első kanalas menü?Kép
Aranyos a kisfiad!

IndigoKép
Oviügyben még én sem vagyok kompetens, és fürediek vagyunk..szerintem a többi mami jó tanácsokat ad úgyis!
Fanni nagyon szép kislány, megnéztem a profilodban a képet..pocaklakótok kisfiú lesz, vagy kislány?

Na, ma reggel megint Forma 1 volt..még most is az megy..azt hiszem, nem lehet elég korán elkezdeni a "rajongósdit"Kép
Íme a bizonyítékKépapa hatása!!!)

Kép
Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Most már ki merem jelenteni: Meggyógyult az egész család. Tömjük magunkat vitaminokkal rendesen, hogy a hazamenetel ne torkolljon valami nyavalyába.

Anyapoc!
Ti hogy vagytok? Kilábaltok lassan? Apázás megvolt? Kép
Jáva építő: Én az "idősebbekhez" tartozom, érdekes módon mégsem ismerem. Vagy csak nem hagyott bennem mély nyomokat...
Napirend: Hát igen, nálunk is ez a gond, kialakítani, hogy ne essen egybe az alvás az óvodába menéssel. Egyenlőre még nem sikerült, de ha áttérünk az ebéd utáni egy tentire, talán...
Háááát, én is pocsék olasz családanya lennék... KépKépKép

Orsi!
Tudok olyan fotót mutatni, amin rövidujjúban vagyunk, és ezerrel süt a nap, de az ablaküveg mögött készült... KépKépKép
Nagyon édes a kis Forma-1-es kissrácod!!!! KépKép Időben el kell kezdeni a szoktatást, hogy Apának legyen társa a versenyek nézéséhez... Kép

Móni!
Viszem a cipővédőt, 25-től ápr. 3-ig leszünk otthon, az átadás-átvételt majd megbeszéljük. OK?
Játékrendelés: Ne is mondd, mert teljesen függő lettem... Annyi jó játékot látok jó áron, hogy agyba főbe veszem őket. Főként a netről. Kedvenc márkám a Haba és a Selecta, ezek otthon elég horror árúak, itt viszont már több társast vettem baromi jó áron. Imádjuk őket, mert nagyon ötletesek és jó minőségűek.

Petra!
Köszi kérdésed, jól vagyunk. Már látjuk jelét annak, hogy közeledik a tavasz. Tegnap ezt ki is használtuk, és kirándulni indultunk a Bodensee-hez. Megnéztünk egy nagy kiállítást (BMV-hez hasonló, volt minden, bár leragadtunk a gyerekparadicsomnál Kép) és a reptérre is beugrottunk fel- és leszállásokat nézni. A gyerekek is élvezték a kiruccanást és mi is, bár még mindig hagy kívánni valót maga után az időjárás (elég csípős a szél Kép).
Járok német kurzusra, itt csak külföldiek vagyunk és jó nagyon, mert a beszédre helyeződik a hangsúly. Néha nyelvtanozunk is, mert társaim úgy tanultak meg beszélni, hogy semmi alapjuk nem volt, nyelvtanból nullák, és néha nem nagyon tudják, mit mondanak... Csak folyamatosan dumálnak, de nem figyelnek a ragozásra stb.... Én pont fordítva vagyok, én a gimiben a nyelvtant bevágtam, ezt meg is követelték, de a beszédet sokat kell gyakorolnom...
Ákoson most látjuk, hogy az elmúlt 3 hónapban mennyit elraktározott a kis fejecskéjében... most kezd előbújni KépKépKép. Néha meglepődünk Apával, miket tud.

Szilvia!
Első kaja: KépKépKép

Többiek? Timi? Andi? Csirkesz? Szilvi, hová tűntél?

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!
Most költöztem Veszprémbe a 8 és fél hónapos kisfiammal, Barnabással. Ismerős és helyismeret hiányában szívesen vennék minden ötletet, hogy mit lehet errefelé csinálni egy ekkora gyerekkel. Köszi:
Andi
bandris
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is,én már javulóban...KépNem úsztam meg a tavaszi finisht Kép!
Villő néha az idegeimen táncol,sokszor semmi nem tetszik neki,még az sem,ha szórakoztatom.Morog,mint egy bolhás kutya Kép!
Most éppen reménykedek,hogy elmúlik előbb-utóbb,mert néha igen kiakasztó tud lenni...Lehet,hogy neki is elege van a télből?KépKép

Lora

VérképKép.Szuper,akkor csak a tavaszi általános fáradtságKép!Jobbultok már???
Oltás végül mikor lesz?
Éjszakák?

Orsi

KösziKép.
Igen,nagyon meg tudja hatni az embert,ha a a csemetéje ilyen nagy dolgokat visz véghez KépKép!
Séta babakocsi nélkülKép...hát nálunk nem ment ilyen gyorsan,igen kényelmes a drágámKép.Most már nincs egyáltalán babakocsi,nem akar a másikra sem felülni(mert eleinte így gyorsabb volt a közlekedés) és igen nagyokat tudunk már sétálni,persze főleg akkor,ha van vmi célKépKép!
Képek szuperek!Hát csak szokjad,ennél sokkal több autója leszKépKép!Abból sosem elég...

Móni

Szuper ez az időszak,én is imádtam Bulcsúnál.Amikor elkezd nyiladozni a kis értelmük,mindent megmagyaráznak és csak mondják egész napKépKép.Édes lehet Gergő isKép!
Műanyag ház,az szuper,biztosan tetszene Gergőnek!!!Kép

Petra

Köszi,jó volt,csak nem szerdán mentünk(mert hulla voltam),hanem csütörtök délután.Odafelé alvás volt(én sajna nemKép),visszafelé Fehérvárig párszor elénekeltem a MicimackótKépKép!De aztán alvás volt...Jól bírta a kisasszony,,voltunk csavarogni,el is aludt Apa ölébenKép.Apa boldog volt,azt mndta,sokat változott...
Veletek mizu?Mert jössz,aztán mész...és semmi infoKép!

Kriszta

Köszi,már sokkal jobban,szerencsére a gyerkőcöknek nincs baja.
Apázás szuper volt,még jó,hogy most csütörtökön jönKép!Majdnem nem emntünk,mert volt előtte két durva éjszaka...És persze fog seholKép...
Jáva:ezek szt nem korfüggő a dologKépKép!Lehet,nem minden oviban volt divat annak idején...
Napirend:most próbálok alakítani,mert egyszerűen nem normális,hogy csak egyszer alszik normálisan Villő.Enikő hányszor alszik nappal?
Olasz...:nnnna,megnyugodtam,nem csak én vagyok olyan,akinek zabszem van a seggébenKép...mit zabszem...rizs...KépKép

Szilvia

Nagyon édes a kép,gondolom volt mit takarítani Kép!

Indigo

Ha jársz még erre...Kép
Nem biztos,hogy így könnyű dolgotok lesz,bár a legtöbb oviban fenntartanak 1-2 helyet évkezdésig,vagy esetleg ha költözik vki,akkor van hely.Szt minél előbb érdeklődjetek.A mi ovinkban pl. (Egry úti)) már nincs hely,amennyire én tudom...
Minden esetre drukkolokKép!És persze gratulálok a pici lányhozKép
Még vmi...Most nagyon odafigyelnek az ovikra,és lehet,hogy csak a körzetibe tudjátok vinni a lánykát.Tehát elsősorban ott kell majd érdeklődnötök.Ha ott nincs hely,akkor mehettek máshová.
Női nődoki egy van Vp-ben(ha jól tudom Kép),de Gyes-en vanKép...

Bandris

SziaKép.Üdv ittKépGratulálok BarnabáshozKép!
Hogy miket lehet csinálni?...Vannak jó játszóterek,talán lassan aktuális lesz.Aztán van egy gyönyörű állatkertünk,ahová érdemes kijárni.Mi egyébként nagyokat szoktunk sétálni,akár a belvárosban (ahol lehet kergetni a galambokat),vagy csak itt helyben...
Honnan költöztetek ide? Kép

Na,befogom a szám,remélem,mindenkinek írtamKép!

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Kép

anyapoc
 
 


Kép

anyapoc
 
 


Na mégegyszerKép!

Kép

Kép

anyapoc
 
 


Köszi, hogy válaszoltál Anyapoc, Pestről költöztünk. Állatkert tervbe van véve, a belvárost minden nap megjárjuk, a Sparban vásárolunk meg a piacon. Játszótérre nagyon szeretnénk menni, de a környékünkön (Pajta u.) nem sikerült még felfedezni egyet sem.
bandris
 
 


Szió!Kép

Hát ott én sem tudok sajnos,de leglább szuper helyen laktokKép!
Hogy hogy leköltöztetk Pestről?Nem furcsa?Kép
Ezek szt sokat sétáltok...Képbírja a kis manó?

Anyapoc

anyapoc
 
 


Szia Anyapoc!
Ez nem a lakópark rész, hanem egy régi - és egyelőre romos - ház, de nekünk mégis jobban tetszett, mint egy újépítésű. A párom környékbeli és mezőgazdasággal foglalkozik, ezért az ő Pestre költözése kizárt dolog volt. A rohangászást pedog nem sokáig bírta, ezért döntöttünk így. Persze egyelőre nagyon hiányoznak az ottani barátok, de hát majdcsak beilleszkedünk ide is. A séta egyelőre A Program, B. egy ideig bírja, aztán elkezd feszengeni, remélem, ha elkezd járni, neki is izgalmasabb lesz a dolog.
Játszótér kedvéért nagyobb túrákra is hajlandóak vagyunk, az Egry lakótelepig már egyszer elsétáltunk, de akkor még rosszabb idő volt. Szóval szerinted hová érdemes játszóra menni?
Köszi:
Andi
bandris
 
 


Szia AndiKép!

Látom,akkor nálatok sem mindig problémamentes a sétaKép.az én lánykám ugyan csak 7 hós,de a feszengés ismerős... Kép..Hát bízom a jó időben,akkor talán már jobb lesz nekik is...
Nos játszótér...Hmmmm...Igazásg szt az Egry felé nem szoktam járni játszóterezni,mert mi a Kalmár téren lakunk,onnan egyszerűbb a Cholnokyra menni...
Hát a belvárosban sajna nem sok jó játszótér van,az Egryn,ami volt,azt lebontatták nyugdíjasok,úgy rémlik.
A Stadionnál van egy,de az nem túl szép,amolyan régi tipusú...
Most meg vagyok lőve,mert nem találok Vp térképet,ami a neten van,az meg elég rossz... KépNa de majd még gondolkozokKépKép!
Az Endrődi lakótelep messze van tőletek?Ott van egy aranyos játszótér,ott szoktak sokan lenni,ismerkedni is tudtokKép!
Közben eszembe jutott egyéb program: Gulya dombon van állatsimogató,ez az állatkert felett van és ingyenes.Itt magyar háziállatfajták vannak ,lehet őket nézegetni,kecskéket,barikat simogatniKép.
Aztán sok klubkönyvtárban vannak jó foglalkozások kicsiknek,ha visszaolvasol,Petra is írta,hogy ők is tartanak babaklubot a VMK-ban,vagy van Csivitelő,zenés-játékos foglalkozás.Aztán van babaúszás,ha minden igaz,bár ehyelett azt javasolnám,hogy menjetek le Fűzfőre az usziba csak úgy,szuper a vízminőség és bizti a csemete is élvezi.A Kossuth iskola melletti(Budapest út) Családsegítő központban is szokott lenni babaklub,oda sokan járnak és elég jó,előadások is vannak,foglalkozások anyukáknak,nagyobbaknak.
A védőnéniteket mindenképpen kérdezd meg,ő is biztosan tud segíteniKép!
Mivel foglalkozik a párod?
Elhiszem,hogy nem könnyű a barátokat otthagyni,de biztosan itt is hamar találsz magatoknakKép!Meg itt vagyunk mi is,gyere gyakran dumcsizniKép.Igaz,néha áll a topik,néha meg nem győzzükKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


AnyapocKép

Köszönjük Joci nevében is a névnapi gratulát, nagyon jólesett!
Autók: tele van a karám velük, kicsi/nagy, nem győzöm elpakolni őket.


PatriKép
MÓRNAK NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!!LÉGYSZÍ ADJ NEKI EGY PUSZIT HELYETTEM IS!

Ma hatalmasat sétáltunk a kiskrapekkal,találkoztunk egy 3-as ikres anyukával, akivel együtt voltunk kórházban..megcsodáltuk a 2csajt+1pasit, olyan édesek voltakKép
Oda is jött egy bácsi, megkérdezi:
"Ikrek?"-vicces volt, kifejezetten triplett babakordéban csak nem utaztatnak 3 "nem iker-babát"Kép
A sétából hazaérve pedig még kint a kertben játszottunk.Végre megmutatta magát a tavasz-kár, hogy megint esőt jósolnakKép

pusza

Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Jócinak, Mórnak mi is így utólag nagyon boldog névnapot kívánunk!!!!!!!!!!!!!!!

Nálunk is megmutatta magát a tavasz egy napra, de ma ismét borongós, szürke volt az időjárás. De legalább a hőmérséklet kellemes volt, így mi is sokat császkáltunk.
Képzeljétek! Beírattuk Ákost a suliba!!! Kép Már biztos írtam, hogy itt iskolaköteles. Először nem akartuk beíratni, de aztán gondolkodtunk, meg másokkal beszéltünk. Itt augusztusban kezdődik a suli, mi meg októberig maradunk (nov. is lehet belőle), így 3 hónapig nem járhatna óviba, itthon kellene maradni amúgy. Ez volt az egyik ok. A másik: Mindenki azt mondta, hogy az ált. iskola első két osztálya majdnem óvis szintű, nagyon laza és játékos. Hát akkor meg arra a 3 hónapra miért ne... aztán majd meglátjuk.

Anyapoc!
Örülök a jobbulásnak! KépKép
Hát Enikő nappal még 2x alszik, bár az utóbbi napokban már kezdünk egyre áttérni. Azt csinálom, hogy megebédeltetem, mielőtt megyünk délben az óviba, amikor hazaérünk, rögtön teszem le. Az ideális az volna, ha 11 és 1/2 12 között enne, és rögtön tenti, de ez az óvi miatt kivitelezhetetlen... Kép Hát majd alakul.
Villő korán kel? Mert ha igen, akkor egy délelőtti alvás gondolom belefér. Vagy már du. nem alszik? (mert írod, hogy egy rendes van...)
Fogacskákhoz: Csak félve kérdezem... nem próbáljátok ki a Viburcol kúpot?

Bandris!
Üdv közöttünk! Gyere gyakran, és máris lesz jó pár ismerősöd Vp-ben KépKépKép.
A pajtakerttől talán nincs olyan messze a Barátság park (csak fel kell a nagy emelkedőn caplatni), ott van egy elég jó és népszerű játszó (bár kutyák is rendesen vannak Kép). Meg a Márc. 15. u-ban is van egy, itt is rengetegen vannak, ha jó az idő.

Orsi!
Hát igen! Baromira tudja az ember élvezni a napocskát, a nagy sétákat. A tavasz tényleg az újjászületés...
3-as ikrek Füreden? Nem D., G. és G. a kicsik neve????

Pusszancs:
Kriszta

Anyapoc! Ugye nincs baj Szilviéknél???? Néztem, már márc. 7. óta nem jelentkezett be... Kép

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


KrisztaKép
De igen, Dorina+Gergő+Gréta, az anyukájukkal együtt feküdtünk a kórházban, és néha szoktunk találkozni..mostantól reméljük gyakrabban, mert ideköltöztek a közelünkbe nemrég.
A séták persze nem egyszerűek, szegény Móni mire a 3 babát felöltözteti Kép
Természetesen "nőuralom van" náluk, egymás mögötti PP ikerkocsiban elöl ülnek a kiscsajok, a kispasi meg hátulKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Megérkeztünk mi is. Nagyon jó volt a Mamiéknál.....
csak nagyjából olvastam vissza,mert ilyenkor egy halom szennyes ruhával térünk haza,úgyhogy van dolog.

Orsi!!!Kép
Jocinak utólag nagyon boldog névapot kívánunk!Kép NAgyon jól áll neki a sapi! Miért nez ki egyre huncutabbnak?Kép

Üdv az újaknak!Már alig bírom követni akkora lett itt a nyüzsi.
Jön a jó idő,lassan szabadban is lehet babatalizni!Kép

Imádom a tavaszt!
Majd később jövök hosszabban ,most vár a MUNKA.........

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Szia Anyapoc, Hardi, Aba és mindenki más!
Most jöttünk meg a csivitelőből, nagyon tetszett, Barnabásnak főként a sok gyerek, pedig nyűgös volt, mikor odaértünk, mert pont a délelőtti alvásidejében van a program. Még nem is nagyon jártunk ilyen helyeken, mert otthon a nagy család és a sok barát elegendő ingert jelentett meg még nem is volt olyan korú, hogy érdemes lett volna vinni. Petráék klubjába is ellátogatunk jövő kedden meg majd megnézzük az állatkertet meg ezt az állatsimogatót. Csak tartson ki a jó idő.
Anyapoc kérdezted, hogy mivel foglalkozik Apa. Hát ő földműves / földbirtokos / pulykatelepes / sportpilóta / ejtőernyős. Elég szerteágazó az ipar, ezért kevés idő jut ránk, pláne így kora tavasszal.
Szóval köszi mindenkinek az infókat, akkor a jövőben én is jelentkezem majd rendszeresen.
bandris
 
 


Sziasztok!

Kép

Még nem tudtam visszaolvasni, de majd most, ha hagynak.

Bandris

Üdv!

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok,

mégegyszer. Buci felnyúlt a billentyűzetre, és gépelés közben sikerült egy olyan kombinációt lenyomnunk, hogy visszaléptünk a fő oldalra.

Szóval, boldog névnapot Jocinak és Móninak, bocsi hogy utólang, de nagy szeretettel Kép

Üdv az újaknak, és jó topikozást Kép)

Jól jöttek a munkahelyi "szurkolások", összegyűjtöttem, és eltettem őket, hátha jól jönnek majd az interjún.

Buci már jobban van, persze az éjszakai alvás eddig sem volt az erőssége. Apu és anyu unszolására bekentem zsírral a mellkasát, de a zacskót már Buci apa nem engedte (mondván így sem alszik jól, hátha valami zörög rajta). Nem tudom mitől, de végigaludta az éjszakát! Azóta csak 3-4 alkalommal kell átmenni hozzá, kis cumika vagy ivás, és hatig, fél hétig alszik a saját helyén! Kép
Benci eszelős, mintha nem is az én gyerekem lenne Kép Nem ismerek rá. Visszabeszél, nem fogad szót, kiabál, acsarkodik. Állandóan "csatázik", verekszik, és morog, pofákat vág, vicsorog, és artikulálatlan hangokat ad ki magából. Az oviban durva, szétrombolja mások játékait, kiabál, és kihúzza a széket mások alól. Nem tudom mit tegyek vele, a beszélgetés eddig nem jött be. Most azt csinálom, hogy bábokkal elmesélek egy hasonló esetet, és megbeszéljük, hogy milyen "bután viselkedett a róka". Persze így nagyon ügyesen elmondja ki az ügyes, vagy a huncut, és hogy mit is kellett volna csinálnia. Bucit állandó jelleggel piszkálja, húzkodja a kezét (persze üvölt miatta a pici), belemászik az arcába, vagy csipkedi a pofiját (amiből szintén üvöltés van).
Ovi előtt mindenki sajnált, hogy milyen nehéz sorsa lesz "kis Bencének", mert olyan szerény, szelíd, visszafogott, és magának való. Hát, jól kicserélték a fiacskámat, homlok egyenest más lett. Már bejentkeztem a nevelési tanácsadóba, de most sokat kell várni, mert az iskola kezdőknek elbeszélgetések vannak. Persze flusztrál a dolog, és ciki az oviban is azt hallgatni minden nap, hogy már megint kit bántott a Bence. A kicsik egyenlőre türelmesek, mert "beszoktatós". Nem hiszem, hogy sokáig fogják tolerálni ezt a fajta viselkedést. Bezzeg a lányokkal jól elvan! Tegnap utánunk futott egy nagycsoportos lány, és arcon puszilva nevetett, Szia Bence!
Azt hittem, dobok egy hátast!

Ma voltunk ludtalp vizsgálaton, már nagyon csúnyán ment Benci, nem akartam halogatni. Persze dokinál nem volt hajlandó megmozdulni, járkálni, és futni. "nem tudom, mi az a futni", édes nem? Állt a vizsgáló közepén, mezítláb, térdig felhajtott gatyában, a kezeit felém nyújtotta, és üvöltött, hogy szeretlek Nana. Meg sem mozdult, csak üvöltött. A dokinő végül megírta a beutalót az ortopédiára, csak húzzunk a fenébe. Kép Tök ciki volt, hiszen hozzá sem nyúltak, nem bántották, és olya nagyon kedves volt vele mindenki. Aztán a váróban csodálkozva kérdezte a fiam, miért kapott matricát, amikor rossz volt?

Végre elkészül a falikép a folyosón! El sem tudom hinni! Már csak lakkozni kell, és teljesen kész. Még november végén apa elkezdett festeni egy tenger alatti képet a fürdő és a wc közötti falra. Nagyon szuper, és aranyos, de már lassan március vége van. Gondolom ismeritek a "hát ezt én is meg tudom csinálni" apákat Kép

Ismertek valakit, aki vállalt netes munkát? Bejött neki? Körülnéztem egy kicsit, és beszereztem pár tájékoztatót. Adatrögzítés, és reklámok továbbítása. Gépelni jól tudok, és gondoltam megpróbálom. Ha van infótok, szívesen venném.

Annyira irogattam, hogy a tea vizem fele elfőtt Kép

Képzeljétek, péntek óta gyalog járunk oviba reggel, ebéd után, és délután fél órát sétálunk!Kép Mit szóltok hozzá? Olyan büszke vagyok az aprólábúra!

Uzsonna van, nem bírják a pulyák. Majd jövök. Bocsi, de hosszú lett.

Puszi mindenkinek, Lora
lora76
 
 


TimiKép
Borzasztóan elfáradtam, de nagyon jó volt a séta..leszámítva Joci kavicsevési mutatványát..khm..és legközelebb vigyünk már fényképezőt!
Képzeld, hazaértem, és ki van nálunk?ZoliKép
Hagyom, hadd beszélgessenek apával.
Ja, és már itthon várt rám a muffinsütő, úgyhogy még ma kipróbálom.

Joci holnap oltást kapKép

LoraKépTimiKépKrisztaKép
Köszönjük a névnapi gratulákat!!

KrisztaKép
Olyan jó Ákosnak, hogy beíratjátok suliba, hogy megy neki a német?

pusza
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Kriszta

Szuper,Ákos suliba megyKép...jaj,már megint egy nagy lépés...Nem féltek egy kicsit?KépNa mindegy,a gyerekek felőnek...KépBiztos jót fog tenni a nyelvtanulásnak is,meg a rendszeresség akkor itthon már nem lesz probléma.És itthon hova fogjátok majd iratni?
Alvás:nálunk is az ovi miatt zűrös.Villő 7 fél8 felé kel,aztán 9 körül már alszik.Jó esetben 2-2,5 órát.eddig azt csináltam,hogy délben kivittem sétálni,de ha akkor elkumott egy fél órára,akkor du már nem tudtam letenni aludni.A babakocsiban meg nem hajlandó többet.Most azt csinálom,hogy 2 körül megint leteszem,így jó esetben fél4-4-ig alszik,eszik,aztán nyomás az oviba.Így azért emberi időben érünk oda Bulcsúért is és alszik Villő is.Hát még gyakoroljuk,mert nem mindig jön össze,de utána már nem lehet letenni,de jól bírja estig szerencsére.Ja,és így du sétálunk,esetleg ott még alukál fél órát.Az a baj,ha nem alszik eleget,akkor akár a kocsiban is elszunnyad 20 percre,amíg megyünk az oviba,meg vissza,aztán már nem lehet letenniKépKép...De majd csak alakul Kép.
enikő mióta alszik kétszer?Mert sok ismerősömnek ilyen korban még egész sokat aludt a gyermeke,de emlékszem Bulcsú is kb 6 hós korától csak kétszer aludt,igaz ő jó nagyokat,nem szenvedtünk ennyit...Kép
KúpKép:van olyan nekünk,de már rájöttem,hogy a mérgelődések hátterében nem ez vanKép.Inkább a figyelmet követeli a kisasszony,és ha ez megvan ,akkor semmi gond.KépEgyébként amikor nagyon nyugtalan volt éjszaka(meg nappali alvásnál is),akkor adtam neki.Gondolom,ezt nem kell kúraszerűen,akkor is jó,nem?Most egyenlőre nem kínlódik a fogával,igaz,nem is jött ki nekiKépKép!
Szilviék jól vannak,csak el van havazva mindigKép.Márk egy édes gombócKép,jó súlyban vanKép.Szoktunk talizni egyébként,szóval jön ő maujd,csak mire idejut,nincs már ideje írniKép.

Lora

Látom,megint megjártátok a hadak útjátKép.Nem lehet,hogy testvérféltékenység van a háttérben?És így jön ki?Persze majd a tanácsadóban biztosan mondanak vmi okosat...Kép
Munkával kapcsolatban sajna nincs infom,de remélem,hogy sikerül vmit összehoznodKép.
kép szuper lehet,majd dobj róla fényképet!!!

Orsi

Hogy bírod a pocakot?Kép
OltásKép...drukk megy,ha ugyan még túl nem vagytok rajta...15 hós?Én a 3 évesre esküszökKép,ott már tök jól el lehet magyarázni,hogy mi lesz...KépKép
AutókKép


Timi

Nálam is van mosnivalóKépKép!
Szóval jó volt mamizni?KépEz most Te anyukád volt?Kép

Andi

Kép


Apa jön ma este haza,juhéééééjjjjjKépKép!

Dobok egy képet a 3 gézengúzról:

Kép


Pusza,Anyapoc

anyapoc
 
 


AnyapocKép
Édes a family-fotóKép
Villő milyen egy huncut, és igazi kis hölgy lett!
ApaKépDe jó, hogy 4-esben lesztek, már biztos hiányozhatott.

Most jöttünk a védőnénitől+dokitól, Joci hősiesen meg sem mukkant az oltás alatt, jelentem 11.7 kg, szép nagy fiú lettKép
Ja, és gyalog sétáltunk el a parkolótól az Sztk-igKép

Utána védőnéninél is lejelentkeztünk, minden rendben volt, kopkop a vérnyomásom alacsony voltKépMeghallgattuk doplerrel a kiscsaj szívhangját, Joci csak meglepve figyelt, olyan megható volt...most is mocorog rendesen a pocaklányunk.Kép

pusza mindenkinek
Orsi
aki elkezdte a 22. hetetKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?