Új privát üzeneted érkezett!

Kicsijuci,
ez a csirkemell nagyon jól hangzik! És nem is kell nagyon időzni vele!
Az e-mail cimem: cs-j.agnes@freemail.hu, erre küldheted, és előre is nagyon köszönöm. Amugy a fejfájásom a nyaki gerincemtől ered (meg migrénes is vagyok alapban), sajnos ki van egyenesedve és ettől a tartóizmok begörcsölnek "néha"...
Most éppen a nappali kellős közepén fogok aludni, szivacson. Várom már, hogy szép legyen, ezért nem idegesít a felfordulás! A lányom szobájába semmi nem raktunk be, hogy el tudjon menekülni a felfordulás elől ha szeretne! ...bár nem hiszem hogy nagyon zavarja! Kép

Milyen a bordó szobának?? A nappalink tele van világos (fenyő) bútorral, parkettát szeretnénk lerakni, és valami ilyen szinben gondolkodtunk.

...fáj a hasam... Kép

Ági
csné
 
 


Jó éjszakát mindenkinek!

KÖszi Kicsijuci a mailt, a tanácsot...

Puszi,
Ági
csné
 
 


Koda! De hol voltál uh-on???? A kórházban az alksorban?? És nem doki nézett meg?? Én ezt nem értem, simán meg tudja állapítani hüvelyivel!! Ez hülye ! miért kéne menned a meddőségi központba? Felháborodtam!!!Hát nem semmi emberek vannak! És mit szól ehhez a dokid? Nem Hajas volt ott ? (Bár ma délelőtt műtött sokáig, a tesóm volt nála) Õ simán meg tudna nézni! Eggyüttérzek veled én is nagyon ki tudok akadni az ilyeneken!pl.azon a k... védőnőn aki még most sem jelentkezett!!!

KépKép
eszterke80
 
 

 
 

Üdv!
Megyek fürödni, remélem holnap se és utánna se jön meg a menszesz. Holnap a 6.nap. Ezt más nem érti, csak mi nők, hogy minden hónap egy kihívás! Megőrülök!
Jó étszakát!
Adri Musti
musti
 
 


Koda, tényleg felháborító amit leírtál! Néha olyan bukón tudnak viselkedni!!

Ezsterke, a tesódat műtötték, jól értem?? Kép

Rakok fel a csajszimról kicsikori fényképet nektek... Olyan jó kicsit nosztalgiázni!
Még egy ilyen nunist szeretnék! Kép Csak "kisebb szájjal" Kép

A jobb oldali az enyém:
Kép

Kép

Itt meg a bal oldali:
Kép

Ági
csné
 
 


EsztekeKép
Köszi az együttérzést!
Nem, nem doki nézett meg, hanem a szonográfus csaj. És hasit csinált! Alig várták, hogy kihajítsanak a teremből. És igen, ott az alagsorban nézték.
A dokimhoz 2 hét múlva megyek, úgyhogy igazából nem tudott mondani semmit. Hát ezért fizetem a tb-t?? És én sem gondolom, hogy az előzmények tudta nélkül a meddőségi központba kéne küldenie!
Akkor te is jól kifogtad a védőnődet? Abba is bele lehet nyúlni!

ÁgiKép
Fáj a pocid? Csak nem meg akar jönni?Kép
Lehet, hogy valamit elolvastál! Nekem sajna nem vastag, hanem épp ellenkezőleg, nagyon vékony a mnyh. Brü-hü-hü....

Kedves Juci dokornőKép
Nem tudnál mondani valamit, amitől a soványka méhnyálkahártyám megvastagszik? Bár gondolom ez már túl speciális, ilyen homeos dolog nem nagyon van.

RimarKép
Akkor engem össze lehetne kötni a kedves férjeddelKép Én is "nagy" kertész vagyok....semmihez sem értek. De nagy munka ám ilyennel foglalkozni! Én nem tudnám csinálni, még hobbiból sem. Inkább dobozokat gyártokKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


ÁgiKép
Csodaszép! TündériKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jó Reggelt!

Na, valaki most ezt magyarázza meg nekem:
Megébredtem 6-kor ma reggel, megmértem a hőmet, 36.7. Ezután azonnal visszaaludtam és most fél 8-kor keltem. Kiváncsiságból megmértem mégegyszer (szerintem már meghülyültem), és most 36.9. Melyik az érvényes? Egyszer se keltem ki az ágyból...
?????!???

Pusz,
Ági
csné
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Sajnos tegnap este nem tudtam jönni, mert a Rezi belázasodott. Megfürdettük, fél 7-kor, és 7-kor már el is aludt. Olyan nagyon lázas volt, hogy feküdt mint egy rongybaba. Végül kúpott kellett neki adnom, mert a szirupot nem akarta meginni,még a narancslében sem.
Nemsokára megyek vele a dokihoz.

Koda!
Sajnálom, hogy ilyen bunkón bántak veled. Most akkor vérvételre mentél?

Ági!
Én annyira nem értek a hőmérőzéshez, mert még csak ebben a hónapban keztem. De szerintem mindig reggel azonos időben kell mérni. Eddig hány órakor mérted?
A kislányod egy tündér. Én beérném egy kukissal is, de a nunuisnak is örülnék újból.

Virág!
Remélem már jobban vagy.

Ja lányok reggel a hőm 37 volt. Mostmár én se értem.
Na rohanok készülődni a dokihoz, majd jövök még.
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Zseppy: igen, örülnék egy édi koszorúslánynak, kölcsönadod? Kép Csak vicceltem... hahahaha...

Mesi: Nem futottam át a javaslatodon, ha nem lesz csütörtökig semmi, akkor kérek időpontot aznap délutánra. Már magam se tudom mi lehet, tesztre még nem volt bátorságom, de biztos nem vagyok babás. Azért legkésőbb csütörtök reggel megnézek egy tesztet, hogy tudjak mit mondani a dokinak. Egyébként vetélés után nézték a pajzsmirigyemet, de azt mondta a háziorvos minden rendben. Változhatott azóta?
Anita ( 38-39 cn)

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Merre vagytok lányok?
Mindenki dolgozik? Kép
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok lányokKép
Látom megint bő a termésKép
Próba egy nagyon vigyorira: Kép

Koda!
Ez egyszerűen megalázó, ahogy veled bántak!!!
Fogalmuk sincs milyen egy gyermekre vágyó (esetleg régóta vágyó???) nő, anya lelkivilága??
Felháborító! KépKép
Méghogy menj a meddőségi központba....hááát, tudja, hogy milyen súlya van a szavaknak??
Na jó, megpróbálok lecsillapodni.

Ági!
Mindig közel azonos időpontban kell mérni a hőt, akkor ad pontos, értékelhető információt a belül zajló dolgokról.
Egyébként ez a kislány egy tündér....Kép én is szeretnék egy nunisatKép

Musti!
Na, nehogy már hetekig!! várjál...tessék elcsattogni egy gyógyszertárba, vagy dm-be egy tesztért, és készKép
Kíváncsian várom az eredményt!Kép

Kicsijuci!
Mi volt a védőnéninél?
Ja, én csak amatőr színészkedtem, itt nálunk. Tehát meló, suli mellett csináltam, egy-egy darabbal sokfelé mentünk, külföldre is, úgyhogy sokat próbáltunk.
Szokott lenni minden novemberben nálunk egy országos színjátszó találkozó, hallottál már róla?
Azért hagytam abba, mert jött Bálint, így aztán végképp nem tudtam volna menni se próbára, se külföldre.
Nagyon élveztem pedig a dolgot, úgyhogy ha a gyerkőcök nagyobbak lesznek, akkor visszamegyekKép
Addig marad a nézőtérKép
Nekem a Lenke szerepe volt a kedvencemKép

Egyébként tényleg gyönyörű vagyKépKép

Mesi!
Nem tudom, hogy Zsolti szokott-e aludni idegen helyen, ha igen, akkor ide is nyugodtan jöhettek, van 2 szoba a házikóba, alhatnak a gyerkőcök, de akár nálunk is lehet szundizniKépKép

Még jövökKép

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


KÜldök minden csíkozódásra vágyó csajszinknak egy cuki képet:
Kép

soxeretettelKép

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


SziasztokKép

GyöngyiKép
Igen, ma voltam vérvételen. Szerencsére hamar lement, csak egy pici vért vettek. Tegnaphoz képes 2 hét múlva lesz eredmény. Akkor kell visszamennem a dokihoz. Akkora lesz meg a citológia is. Baromira kíváncsi vagyok, mit mondanak a hormonjaim. Bár szerintem nem a 16. napon kellett volna levenni. Nem baj, legalább azt mutatja, hogy nincs peteérésem. Ami tényleg nincs is.....Remélem ad valami turbósítót a doki. Neked nem kell, látom a hődbőlKép

AncsiKép
Pontosan nekem is ez jutott az eszembe, hogy a nő nem tudja, milyen súlya van a szavinak. Azért 4 hónap után még nem kéne ilyet mondania, főleg, hogy van egy 3 éves gyerekem is. Csak hát ő persze nem is tudta ki vagyok, mit akarok pontosan. Egyből rávágta. Nem ám megkérdezett volna!
Köszi a zebrátKép

AnitaKép
Na most már én is nagyon kíváncsi vagyok, mi lehet veled. Ha nem baba, akkor esetleg egy kis hormon dologra gondolnék. De nem csodáékoznék, ha "csak" idegi alapon lenne a késés. Tesztet mindenképpen csinálj, mert a doki első kérdése úgy is az lesz.

ÁgiKép
Azt az értéket vedd alapul, amikor máskor is szoktad márni.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Végre sikerült magamhoz térnem, képzeljétek, 11-ig aludtam.

Tegnap voltunk dokinál, kiírt csütörtökig, aztán lehet, hogy jövő héten is leszek itthon pár napot. Õ is mondta, hogy pihenjek. Csak annyira elmaradok a munkámmal. Kép De most nem az az első.

Koda, teljesen elszörnyülködtem azon, amit írtál. De bevallom őszintén, hogy nem lepődtem meg rajta. Sajnos, gyakran találkozni agilis, nem igazán segítőkész egészségügyissel. Én nagyjából betudom ezt annak, hogy bele vannak csömörölve az egészségügybe. Sajnos sok a beteg, és sok a beképzelt beteg, aki csak feltartja őket, pedig nincsnek is érte megfizetve. Csak szomorú, hogy ugyanakkor azokkal, akik indokoltan mennek oda, azokkal is bunkók. Én azt mondom, aki nem emberségből megy ápolónőnek, orvosnak, nővérnek, stb, az ne is menjen. Méghogy meddőségi centrum?! Mit képzel el?! Felháborító!

Anita, ez már jó sok! Már ilyen sokat késik? Kép

Oné, jobbulást a Rezinek! Ilyen magas a hőd? Mikor kellene megjönnie?

Bufo, merre vagy? Sikerült elérned valamit a suliban? Gondoltam ám rád!

Jaj, (bocsi lányok...), taknyom-nyálam egybefolyik. Igaz, a torkom már nem fáj. Veszem is be az Oscillo-t. A doki nem írt fel semmit, azt mondja, mézes tea. Igyekszem pihenni.

Ma megyünk fogorvoshoz, mert tisztára sebes az ínyem, be van gyulladva.
Képzeljétek, még mindig nincs igazi hányinger, csak reggelente. Már attól is rosszul vagyok, ha tudom, mennem kell fogat mosni. Folyton öklendezem a fogmosás közben, annyira irritál. Járt már valaki hasonlóan? Ettől eltekintve semmi más.

Na, megyek, várom a férjem ebéddel. De itt vagyok közben.

KépKép
titi_27
 
 


Ági, nagyon tündéri a kislányod!!! Igazi kis szépség!
A hőddel kapcsolatban... akkor mérd, amikor máskor is szoktad. Illetve azt vedd figyelembe, amit máskor is. Lehet, hogy 1 óra alatt így felment, még ha nem is mozogtál.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Titi!
Nálam totál ugyanez volt. Utáltam már fogat mosni, mert mindig öklendeztem tőle. Nekem se volt soha hányíngerem a terhesség alatt, csak a fogmosás volt kellemetlen. Szerintem örülj neki, hogy nincs hánnyingered.
Fémes ízt nem érzel a szádban? Nekem még az volt, és állandóan valamit csipegetnem kellett, hogy ne érezzem.
Na rohanok,mert a Rezi nyügös. Majd mág jövök
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Oné, nem, fémes íz még nincs. De ez a fogmosás... kíváncsi vagyok, ma a fogorvos mit fog tudni mondani a fogínyre. Sok türelmet Rezihez, és jobbulást!

KépKép
titi_27
 
 


sziasztok!végre vagyok!megint csak beleolvasgattam egy kicsit!majd délután elolvasok bövebben mindent!tegnap szörnyü napom volt egész nap feküdtem meg aludtam mert szétszakadt a fejem!még gyogyszer se vette ki és ahogy megmozdultam nekiállt lüktetni!ma már jol vagyok!éjjel meg tök rosszat álmodtam férjem azt mondta gyogyszer hatása!hát nem tudom!

titi!én is undorodtam a fogmosástol meg a fogkrémtöl és csak sima mentolossal tudtam fogatmosni amibe semmi extra nincs csak hofehér a krém probáld ki azt!

ági tök szép a kislányod!nekem adod?Képviccelek ám!de simán elfogadnám!

anita!reménykedem helyetted!jo sokat késik már!de még várj szerintem a tesztel!remélem te is beállsz végre a kismamák sorába!

ancsi nekem nagyon bejön ez a talis ötlet már nagyon várom a nyarat!Kép

lakás!hétvégén festünk tüzpirosra a szobánkat mert most lilás bordos piros kiani jelekkel!és most kitaláltuk legyen tüzpiros!a konyha vanilia lesz!a nappali marad barackvirágszinü!gyerekszobát már láttátok!ugyhogy nekünk is jo szines a lakás!ja elöszobánk almazöldKép

kicsijuci!én is megnéztelek és tényleg nagyon szép vagy!dicsekedtem ám veled ha nem baj a férjemnek hogy szép vagy és szinésznö!nem tudom ez miért okoz máshol másoknak gondot!én komcsi igy ismeretlenbe is tök büszke vagyok rád meg arra hogy velünk dumcsizol!nekem is ismerösnek tünsz de bizti sehonnan nem ismerhetlek bizti hasonlitasz valakireKép

oné!remélem rezike jobban van már!jobbulűást és sok gyogypuszit küldök neki!

csné!hajnalba alacsonyabb a höd!csajok jol mondják azta höt figyeld ami közelebb áll idöbe az elözö mérésekhez4ha a 36.9 akkor nagyon esélyes vagy a babára!meghát lassan kéne is uj kismama mert ebbe a honapba még senki nem jelentette beKép

musti csinálj tesztet!!!!

huh koda tényleg nagyon szemét modon bántak veled!de az ilyen kis senkikre ne is figyelj!biztos randiuk volt aztán sietni akartak!nagyon utálom az ilyen eü-söket!nálunk háziorvosnál ilyen az asszisztens de én mindig visszaflegmázok neki!ne foglalkozz vele menjen ö a meddöségibe ne te!neked ha van is valami gondod majd megoldja a nödokid!fel a fejjel!

eszterke hogy érzed magad?

bufo mi volt a suliba te nyertél?vagy ök vesztettek hogy perre kell vinned?remélem az elöbbi!

rimar merre vagy?

remélem nem hagytam ki senkit bocs ha mégis nem szándékos volt!

puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Szia Virág!
Itt vagyok, csak kint süttetem magam a naponKép
4-re megyek fogorvoshoz, holnap 9-re meg belgyógyászatra.Utána védőnő.Az anyósom meg felhívott, hogy holnap az egyik kedvenc kajámat főzi, menjek be a kórház után.Hát lehet ennek ellenállni?Kép

rimar
rimar
 
 


Titi,
A grapefruit magkivonat minden fajta gyulladásra jó, akár ecsetelheted is vele a "fogadat", ínyedet. Meg nagyon jó antioxidáns. Hajrá a fogorvosnál...

Lányok,
Ennél az uh sztorinál az a jobb, amikor a gyereknél is ezt csinálják. Nekem van szívritmus zavarom. Gyerekorvos ezt tudja, mert mindkét terhességem alatt szedtem rá gyógyszert, amik sajnos a babákra is hatással vannak. Szóval a fiamnál van szívzörej, ami ráadásul, ha lázas, beteg még inkább hallható. Szóval voltunk 1 évesen, aztán 2 évesen a Klinikán is vizsgálaton. Nem é kértem, a gyerekorvos küldött minket. Szóval a második alkalommal 2 órai várakozás után közölte a dokinő, hogy mit képzelünk mi, mit gondolunk ez a vizsgálat mennyibe kerül és már Õ látta egy évvel korábban is a gyereket. (még mielőtt megvizsgálta volna). Szóval köpni-nyelni nem tudtunk. És ráadásul nem rosszul fizetett alkalmazottak vagyunk, tehát mi tényleg fizetünk tb-t. Szóval azért megjegyeztem, hogy talán évente egy ilyen vizsgálat kijön abból a pízből. És akkor még arról nem is beszéltünk, hogy mennyit fizetünk akár a nőgyógyinak, akár a gyerekorvosnak stb zsebbe. Na, nem is idegesítem magam.

Juci,
: ) =Kép; : ( =Kép; : O = Kép mindegyik szóköz nélkül. Még mindig nem tudom honnan vagy ismerős. Hova jártál középsuliba? Hol fogsz szülni? Egyszerűen nem tudom... Merre laksz? Mi a Batthyány térnél lakunk és én a Margitba jártam.

Gyöngyi,
Hugicám is mondta, hogy nagyobbil Lánykája beteg. Lázas, hányinger, és fáj a torka. Javaslom próbáljátok Ti is ki az Oscillo-t. Első nap reggel-délben-este egy-egy fiola, aztán még 3 napig egy-egy fiola. És megelőzés képpen is lehet adni heti egy-egy fiolát. Nálunk annyira bevált a megelőzés, hogy már második éve csak a bárányhimlő miatt volt itthon nagyfiam. És ezt felnőtt és kismama is szedheti.

Lányok,
Nálam az illatokkkal volt ez. Jobban mondva a szappanok. A végén már csak a gyógyszertári mosakodó szappant tudtam használni. Hát igen, mindenkinél más.

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


jajj csajok nem is mondtam!ha ebbe a honapba nem jön össze a baba akkor félre kell raknom kb 6honapra a babygyártást!ugyanis januárba megy férjem koszovoba és akkor nem szeretnék szülni!ugyhogy reménykedem ebbe a honapba ha nem akkor majd hat honappal késöbb nekiállunk ujbol!a höm ma 37.2 de én ennek már nem hiszek!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Megjártuk, a dokit, és egy kicsit piros a torka. Valami vírusos fertőzés, ugyhogy nem kaptunk rá gyógyszert.
Köszi lányok a jókívánságokat. Már szerintem egy kicsit jobban van. Még szerencse, hogy mindig jó hamar ésszrevesszük, ha kezdődik nála valami. Csak arra kell figyelnem, hogy ne húzodjon a fülére.

Huha jó sokan belekeztetek a lakás renoválásba. Nekünk is csütörtökön hozzák az új hálószobabútort.

Zseppy!
köszönöm az infót. Ezt az Oscillót, lehet a patikában is kapni? Akkor nálatok tényleg hatásosnak bizonyult.
A Rezit is elküldték EKG-ra szívzörej miatt, még 6 hónaposan.
Nektek is EKG-t csinálatak?

Virág!
Biztos a tavaszi fáradtság miatt fájt a fejed. REmélem már jobban vagy.

Titi!
Ma vagyok a 28 napon, de szerintem ez a hőfok csak véletlen lehetet. Kíváncsi vagyok a holnapira.

Ági!
Nálad mi a helyzet mensi ügyben.

Anita, Tücsök!
Nektek is már megkellett volna jönni nem?
Tücsii!Ha ráérsz nem raknál fel egy táblát. Már teljesen megvagyok kavarodva.

Bufo!
Mi volt a suliban? Mostmár nagyon kíváncsiak vagyunk rá.

Rimár!
Látom neked is tetszik ez a jó idő. Legszívesebben én is kinnt kertészkednék egy kicsit.

Musti!
Mostmár tényleg csinálj egy tesztet. Virágnak igaza van Ebben a hónapban még nincs is kismamánk.

Ancsi!
Akkor szerintem a találkozóban mindenki benne van.

Eszterke!
Merre vagy?

Juci!
A csirkemelles recepted nagyon jól hangzik. Szerintem holnap kipróbálom.

Na remélem senkit nem hagytam ki.
gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


SziasztokKép
Most csak gyorsan feldobom Rimar dobozának az alját. Persze mégnincs készKép Eddig ilyen:

http://www.babanet.hu:81/album/albumimages/1776/204986.jpg

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

Nagyon jól néz ki a doboz. A belsejét is bevonod valamivel. Nagyon ügyes vagy. Hogy csinálod? Én csak üvegfesteni szoktam néha, de azt is csak a Rezinek. Majd most akarom kipróbálni a szalvétatechnikát..

Lassan mennem kéne kicsit dolgozni, de azért néha benézek hozzátok.
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Koda!
Tök szupi a doboz! Igyál sok joghurtot meg kefírt, az állítólag vastagítja a méhnyálkahártyát. Meg van valami bébiaszpirin (azt hiszem legalábbis) és erre is azt mondják, hogy használ.

Tábla:
Az újaktól adatokat kérek!!

Kép

Bufo!
Mi volt a suliban?

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Lányok, ma már nem igazán leszek. Eddig az otp-ben voltunk a szocpol miatt, jól megvárattak minket, pedig csak a számlákat kellett leadnunk, most meg fogorvoshoz készülődök. Utána szerintem a férjem birtokba veszik a gépet.
Virág, megfogadom a tanácsod, és a fogorvost is megkérdem a fogkrémmel meg a fogkefével kapcsolatban.
Puszi mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok lanyok!


Uj vagyok,de mar par hete olvasgatlak titeket es ha megengeditek akkor csatlakoznek(bocs,de nincsenek ekezeteim).Lehet hogy kicsit tulkoros is vagyok mert 35 multam,de lelekben tinedzser.Ma voltam ultrahangon es 6+5 napos a picur es lattam ahogy ver a kicsi szive is.Sajna problemak is vannak mert van egy mehrendellenessegem es egy beverzes is amire progeszteron kupot kapok,ezert aggodunk is.Dehat hiszek abban,hogy mindennek megvan az oka hogy mi miert tortenik es ha Isten is ugy akarja akkor nalunk marad ez a mutyur.Foleg Titi teged kovettelek figyelemmel,drukkoltam neked nagyon.Barnazas nekem is volt(jelenleg nincs,lekopogom),es en is pihenesre vagyok itelve.
A fogmosas az nem a kedvenc foglalatossagom,sajna engem minden szag,illat zavar,mar kremet,szappant se tudok hasznalni,a fozesrol meg szinte teljesen lemondtam,a ferjem hoz ma is kajat.
Rimar,irigylem hogy ilyen pozitiv,nyugis emberke vagy,jo lehet.
Koda,sajnalom ami tortent veled, a magyar egeszsegugynek illetve dolgozoinak meg van mit tanulnia.Hamarosan en is megtapasztalom ha hazamegyek.
Szoval udv mindenkinek,es megegyszer,johetek akkor hozzatok?

Monika
momo35
 
 


Kicsijuci!

En itt eldegelek,immar 14.eve,kuwaiti a ferjem,most leszunk 11.eve hazasok.Most varom hogy a dokim mit mond es akkor utaznek haza es vegig otthon maradnek,a ferjem meg kozben latogatna,hiszen neki dolgoznia kell.Tudom nem idealis,de itt nagyon egyedul lennek,+hamarosan itt az 50 fok feletti nyar is,igy jobb lesz nekem otthon.
Valaki nem tudna segiteni!Ugye 92 ota itt elek,taj szamom van,de en soha nem fizettem semmit.Namarmost akkor mi van?mert ugye dokihoz mennem kell,korhaz,vizsgalatok,senki nem tud semmit.En fizetnek szivesen tb jarulekot,de azt hogy kell??
Amugy az Istvan korhazba szeretnek menni ,mert az kozvetlenul a lakasunk mellett van,igy csak at kellene setalni szulni,hahaha...Mar nagyon elore mentem.
Pihenek en eleget,dehat en nagyon edzos,aktiv emberke vagyok es most attol is el vagyok tiltva,meg jogaznom se lehet.Jo neked,te mar 10 hetes vagy,szamolom a napokat,te nem?AKartok irigykedni,mar 30 fok van nappal,este meg olyan otthoni kellemes nyaresti ido.Kuldok egy kis tengerillatot.
Monika
momo35
 
 


Helló Lányok!!!!!
Csak hazaszaladtam most megyek a temetőbe "Vár" a nagyim.Később jövök Ági a táblázatot is megcsinálom, jó hogy mindíg jönnek újak!!! Üdv Momo!!! (Írigy, Írigy, én akarok 30 fokot és tengerillatot!!!!!!!!!!! Képet is kérek szépen!!!
Pusz : Eszter

KépKép
eszterke80
 
 


Momo!hiába van tajszámod nincs betegbiztositásod és igy csak alapellátásba részesülsz a többiért fizetned kell!de ha hazamész csinálhatsz egy betegbiztositást igy nem neked kell fizetni!de most csak tajszámod van semmi más mert nem fizettél semmit!én is igy jártam sajnos és most épp ezért itt németbe se kapok betegbiztositást!mert kiderült mehetek orvoshoz a betegkártyával otthon de nincs biztositásom igy itt se vagyok jogosult a betegbiztositásra csak a magánbiztositásra de az meg szörnyen drága!ugyhogy szerintem ha hazamész az legyen elsö dolgod hogy csinálsz betegbiztositást!
hát irigyelek nagyon kuwait miatt én is szivesen sütkéreznék a napon!wááá na meg tenger!Kép

ma nemnormális a fiam!elöbb a káposztást tésztához mecsináltam a káposztát és félre huztam amig a tészta főt erre okoska visszarakta a tüzhelyre még jo hogy idöbe mentem!aztán bejöttem elolvasni mit irtatok erre rárakott egy cdtokot a tüzhelyre és teljesen ráolvadt!nagyon kiakaszto!kikapcsoltam a tv-t erre nekem ugrott hogy ö igenis tvzik orditozott velem!na mondom szép kisszaros és visszadumál!beraktam hidegzuhanyalá egyböl lenyugodott még bocsánatot is kért!de most büntibe van nem játszhat nem tvzhet!majd elgondolkodik!most kellt fel és esküdözik hogy jo lesz mondtam neki jol van legyen jo de tv játék akkor sincs!nem megy oviba akkor meghülyül!ugyhogy én fiam van hisztibe a csucson!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Eszter!
Kepet probaltam feltenni,de azt irta ki,hogy kicsinyitsem le vagy mi(bena vagyok,jpegbe kell vagy hogy??).Majd probalkozom.
Virag!Koszi a valaszt,hat azzal kezdek majd,bar elore latom,hogy napokig tenfereghetek majd egyik irodabol a masikba.AMugy anyukam azt mondta,hogy van egy masik megoldas,hogy bejelentkezek hozza es kitoltok egy papirt hogy eltartott vagyok es az o tb kartyajara kapom az ellatast.Csak az olyan ciki+nem akarok kijelentkezni a lakasunkbol otthon.Szeretnek mar en is kommunikalni leendo gyerkocunkkel bar a hisztit nem varom,gozom se lenne hogy mit csinaljak.Kinai tablazat szerint fiunk lesz inshaallah(ez azt jelenti,hogyha ALlah is ugy akarja,mindig mondjuk) es en is ugy erzem.Egyetlen egy fiu sincs a csaladunkban,erdekes lesz.
Ja,Eszter adataim:Momo35,36 ev,Kuwait/Budapest, 6+5 nap, probalkozas kezdete 2006 januar,sikerult 2006.februar
Puszi,
Momo
momo35
 
 


Sziasztok!

Kicsit régen jelentkeztem,de próbáltam nyomon követni az eseményeket.

Koda!
Teljesen megértelek,hogy felháborított a uh-sok viselkedése!Én tegnap a védőnőt hagytam ott,mert annyira felhúzott,hogy azt hittem felrobbanok.Munka után mentem,nem túl jó állapotban,ugyanis melegfront érzékeny vagyok.Egész nap alig kaptam levegőt és a pocakom is keményedett.Másfél órát vártam,hogy bejussak,és amikor én következtem volna behívott egy másik kismamát,aki akkor érkezett meg.Mikor szóltam,hogy én jövök csak pislogott és kunkogott valamit az orra alatt.Nagyon kiakadtam és elrohantam.Tudjátok minden más helyen elviselem,ha egészségügyi dolgozót előrevesznek,de nem terhesgondozáson.Olyan ideges lettem!A pocim pedig betonkeménységű.

Mona

Kép
KépKép
monaszisza
 
 


Sziasztok!
Végre vége a mai munkának, végre otthon!
Vettem tesztet végre, holnap reggel nem tanítok, majd megcsinálom. LÁNYOK ÉN ANNYÍRA FÉLEK, HOGY MEGJÖN. bár januártól kezdtük a babaprojektet, egy már feszívódott és olyan csalódott voltam, NEM AKAROK MÉGEGYSZER. El akarom mondani mindenkinek!
Tünet: csak a mell nagyobbodás, és a alhasi fájdalom!
musti
 
 


Irtam es eltunodott.
Eszter!
Probaltam kepet feltenni de kiirta,hogy kicsinyitsem le(hogy is kell???bena vagyok).Adataim:Momo35, 36 ev,Kuwait/Budapest,6+5 nap, probalkozas kezdete2006januar, sikerult 2006 februar.
Virag!
Koszi az infot ,megprobalom,remelem sikerul.Anyukam szerint jelentkezzek be hozza,toltsek ki egy adatlapot hogy eltartott vagyok es akkor az o tb kartyajara mehetnek,dehat ez ilyen idos korban olyan ciki,nem szeretek hazudni.
Na,megyek,kitalalom hogy mit is szeretnek enni.
(mi itt ket oraval elobbre vagyunk,ugyhogy vacsiido!!!)
Puszi mindenkinek!
Monika
momo35
 
 


Sziazstok,

Momo,
Üdv körünkbenKépKépKép
Barátnőm most volt itthon i, Õ Jordániában él. Szóval ahova bejelentkezel a kerületileg illetékes APEH-hoz kell bemenni és kötni velük szerződést. A mindenkori minimálbér 11%-át kell fizetned havonta (ami most kb. 6-7 ezer Ft). A Virág által említett alapelllátást úgy értsd, hogy sürgősségi ellátásra vagy most jogosult (mármint amíg nem fizeted). Viszont nagyon készségesek, és még abban is tudnak segíteni mennyit kell fizetni ahhoz, hogy kapjad majd a maximális GYED-et. (gondolom ez nem elsődleges, de mégis csak visszajön legalább valamennyi). Mivel ha itthon szülsz jogosult leszel GYES-re, családi pótlékra és anyasági támogatásra. Nem nagy összeg, de ha csak ezeket veszed figyelembe a 7 hónapig fizetett 7 ezerFt már megis térültKépKép

Juci,
A smile-k csak akkor jelennek meg, ha elküldted az üzenetet. Amíg írod, addig nem. Ja, és becsüld meg a védőnénidet!Kép

Mona,
Én ilyenkor vettem be egy MagneB6-ot, és elmentem fürdeni. Tudod a fürdés lazítja az izmokat... Mi védőnénikkel ma 1 órát beszéltünk meg, megérkezett 3/4 2-re. Addig persze semmit nem mertem csinálni...

Virág,
Nekem fiam minden este meghülyül. Semmi szófogadás, mindig összeveszünk. És valamit mindig talál, amiért kioszthat. Viszont a nagy szövegén még most is kivagyok akadva. Szaglászik a levegőben, mert főztem éppen: " Anya, palacsintának érzem magam"

Eszter,
Mi még nem is vagyunk a táblázatban... Zseppy, 30 év, Budapest, ciklusom még nincs, 2003. augusztus,sikerült 21 hónap után, megszületett 2006.02.02 Enikő Mirtill. Nagyfiam: Zsolt Dániel 2001.03.22

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, de nem tudtam jönni tegnap.
Hát nem tudom mi lesz, mert konkrét választ nem kaptam.30 napon belül hivatalos levélben közli mi lesz. Egy kicsit készségesebb volt, már nem volt totál elutasító. Most várok és bízom. Ha mégsem kapom meg ami jogosan jár akkor viszem tovább az ügyet. Remélem erre nem kerül sor.
Az elmútt időszakban nem vagyok a topon idegileg, és tegnap Dávid is extra hisztis volt, teljesen kiakadtam. A hasam iszonyatosan görcsölt, minden pillanatban azt hittem bevérzek, így feküdtem és magamba kényszerítettem magneB 6-ot. Alig bírtam lenyelni majdnem kihánytam.

Titi
Nekem is a fogmosás volt a borzalmas, már a tudat kikészített. A mentolos fogkrém helyett gyerekfogkrémet használtam azzal kicsit jobb volt.
Pihenj sokat, amíg teheted. A munka megvár.
Nagyon szép a házatok én is szeretnék ilyet. Bár szerintem mi soha nem jutunk el oda. Most annak is örülök, hogy próbáljuk rendezni a dolgainkat egymással, de én egyenlőre nem tervezek hosszú időre, nehogy megint pofára essek.

Koda
Sajnálom ami történt.Méghogy meddőségi klinika, hol él ez? Biztos nincs gyereke, ha ilyet mond. Remélem azért nem keseredtél el nagyon. Sz@rd le és legközelebb ha mégy nyugodtan válaszolj csak vissza.

Virág
Jobbulást! A melegfrontra érzékeny vagy?
Dávid nekem is folyamatosan az agyamra megy. Mindenért hiszti van, és sehogy sem lehet lenyugtatni. Kezdek kiakadni. Hétvégére anyukámék elviszik, remélem kicsit lehiggad. Most fog először náluk aludni úgy, hogy mi nem megyünk. Remélem ott rendes lesz.

Momo
Üdv köztünk!Kép Gratulálok a babához!
Tenger illat, meleg irígykedem.
Milyen ott lakni, dolgozol, vagy nem?
Nekem egyiptomban és izraelben él barátnőm ők szeretnek ott lenni. Bár teljesen más világ.

Oné
Jobbulást a lánykádnak. Mi még mindig nem vagyunk rendbe, már 2 hete köhög és taknyos, de nem adnak rá semmit. Nyűgös hisztis és teljesen kikészít. Vinni nem merem sehová gyerekek közé így teljesen egymás agyára megyünk.

Juci
Én is én is látni szeretném azokat a képeket amiről itt mindenki beszél. Hol lehet megnézni?
Hogy vagy? Meddig fogsz dolgozni, gondolom nagy hassal, már nem lehet eljátszani minden szerepet?
A csirkemmelles recepted nagyon jól hangzik, ki fogom próbálni.

Rimar
Jó várakozást holnap. Vigyél magaddal könyvet, vagy valami olvasnivalót úgy gyorsabban telik az idő. Egyébként mi a kedvenc kaja amit anyósod főz?

Megyek vacsit csinálni.
Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Itt vagyok!
Momo! A paint-ba próbáld meg, a mentés másként-tel ott be tudod állítani a képformátumot (Jpg-be)

A nagy táblicskut, Tücsi szokta felrakni neki kell majd elküldeni e-mail-be. Én Csné Áginak szoktam a fertility görbét felrakni. Kép

Csné, Ági : Ez a kislány tündéri!! Olyan szép!!!Ja küldöd az értékeket?

Virág : Bírom ha valaki ilyen határozott anya hogy beteszi a víz alá a gyereket! Én is ezt csinálnám! Kép

Musti! Mikor kellett volna megjönnie? Reggel csinálod meg ? Remélem még itthon leszek, és megtudom, nagyon kíváncsi vagyok!

Titi! Hogy vagy? Fogorvos?? Nálam már egyáltalán nincs hányinger, de az jobb volt nekem, mert nem akartam mindíg enni....

Bufo! Vigyázz magadra, a magne B6 mehet 3*1 .

Koda: Vérvétel kéne neked vagy 3 egy ciklus alatt, meg folyamatos hüvelyi uh. hogy lássuk van e peteérés. nagyon kíváncsi vagyok mit fog neked felírni a doki, ha mégsincs. Tegnap nem mondtad hogy Hajas ott volt-e. Azért ez is borzasztó hogy 2 hét mire megjön a véreredmény.
De ha jól emlékszem az ovulációs teszted pozitív volt, tehát volt peteérésed.

KépKép
eszterke80
 
 


Kodaaaa!
Ez óriási!Képnem gondoltam, hogy ilyen nagyot csinálsz!Én szerényen csak egy kicsire mertem gondolniKépHúú ezért nagyon szép képet kell festenem!KépKépKép

Bufo!
Sok kedvenc kajám van, a rakott krumpli az egyik, de amit anyósom holnap csinál az a töltött paprika sok paradicsomszósszal.Na ennek sosem tudok ellenállni, bármennyit ettem előtte akkor is megkóstolomKép

Momo!Örülök, hogy csatlakoztál hozzánk, jókat fogunk dumcsizniKép

rimar
rimar
 
 


Tücsök!
Te a Szent Imrében szültél, jól tudom?Mesélnél róla, hogy milyen volt?Ki volt a dokid, jó volt-e a légkör?Ilyesmit.Köszi.

rimar
rimar
 
 


eszterke!hát ez most fordult elö elöször eddig sose volt eröm megcsinálni de ma betelt a pohár!és ugynéz ki hogy hatot neki a zuhany!

rimar!ne tudd meg én terhessen mennyi paradicsomos gombocot ettem amikor jöttünk ki németbe anyum 5éthordonyit idepakolt ugyhogy volt hogy egy hétig mindennap azt ettem de em tudtam betelni vele annyira kivántam!Kép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


bufo!nem tudom nem hiszem hogy front mert ez már nagyon durva minden honapba legalább kétszer elöjön és annyira fáj hogy mozdulni sem tudok mert akkor belüktet!a gyogyszer sem hat ilyenkor!tegnap már azon gondolkoztam hazamegyek és megnézetem!
hát igen nálunk is akkor vannak a gondok nimrodkával ha itthon van ilyenkor meghülyül ha oviba van nincs vele semmi gond!de hát betegen meg ne fogom elvinni oviba!
lehe van valami a levegöbe mert mostanába kb multhét ota én is mindenen felhuzom magam mint a nemnormálisak!ugyhogy elég rendesen ki is akasztom a férjem!
pihenj sokat és nagyon vigyázz magadra nehogy baj legyen a kisbabáddal

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


SziasztokKép

MomoKép
Nagyon örülünk Neked és a Picurnak! Gyere gyakran!

RimarKép
Örülök, hogy tetszik a doboz eddig. persze ez csak egy nyers előnézet. Csak mutattam, hogy hogy készülKép És azért ilyen nagy, mert szerettem volna a lehető legnagyobbat elkészíteni, amit el is tudok küldeni épségbenKép

EszterkeKép
igen, szerintem is ez lenne a menete a dolgoknak, amit te is írtál. Mondtam is a dokimnak, hogy a vérvétel nem egy bizonyos napon-napokon kéne csinálni. Azt mondta, hogy mindegy mikor megyek, ebből is látja, amire kíváncsi. Na erre én is kíváncsi leszek! Amúgy a Clostyt akarja felírni, ezért kérte a vérvételt.
És Hajas nem volt ott. Mármint az Uh rendelőben. Hogy a kórházban ott volt -e, azt nem tudom.
ja! Az ovulációs teszt hiába jelezett, a peteérés nem történt meg. Van ilyen, az LH szint nem mindig jár tüszőrepedéssel.

ZsuzsaKép
Mára már megnyugodtam és ahogy írtad, le..arom.Kép És próbáld lenyelmi a Mg B6-ot!! Bár nekem sem ment.....kihánytam mindig...

MonaKép
De jó, hogy te is előkerültél! Szeded a mg B6-ot? Az jó lenne a pocidra! És kiartás a védőnőddel! Látod, mindannyian tapasztalunk rosszat.

VirágKép
Bocsi, de én végig röhögtem az írásod a kisfiadról! Tényleg túltesz az enyémenKép

Musti AdriKép
Nagyon szorítunk!!!!!!!!!!!

JuciKép
Akkor mi kezet foghatnánkKép ha engem érdekel valami, én is belevetem magam.Marhára kibírom okosítani magam egy-egy témábanKép

GyöngyiKép
Lánykád?? És a hődet reggel írd meg!

MesiKép
Igen, szorgalmasan eszem a kefírt. Akartam venni gyerekaszpirint, de itt Miskolcon nem tudom most beszerezniKép

<font color="ff6000">Lányok!
Ha jártok gyógyszertárba megkérdeznétek nekem, hogy van -e gyerekaszpirinjük?
(másnéven Aspirin 100).
Aki tudna, venne nekem 1 dobozzal? Nem baj, ha többen vesztek véletlenülKép Természetesen kifizetem meg minden! Nagyon köszönöm előre is, ha megnézitek!</font>

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda! Ez tabletta ? vagy ital? Holnap megnézem.
Na megyek hulla fáradt vagyok.
Jó éjszakát mindenkinek.
PUUUUUUSSSZZZZZ.
Eszter

KépKép
eszterke80
 
 



Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
15-én kellett volna megjönnie, eddig pontos volt +,-1 nap. Reggel megírom hogy sikerült a teszt. Köszi a biztatást, aranyosak vagytok. Kivánok minden jót nektek is!
Adri
musti
 
 


Sziasztok!

Adri! Drukk-drukk! Ugye pozitív lett a teszt?

Rimar!
Igen a Szent Imrében szültem, és ott is szeretnék megint ha végre valami csoda folytán terhes leszek. Nekem Bencsik volt a dokim, nagyon meg voltam vele elégedve. A kórház tuti jó, szuper nagyon. A kaját szokták szidni, de nekem az is bejött. Nem tudom, mások miért ilyen finnyásak. Pedig én összesen 3 hetet voltam bent. A csecsemősök az egyetlen negatívum, nem igazán segítőkészek. Én a végén már elsírtam magam, és akkor a fogadott szülésznőm jött segíteni. Egyébként meg jól jön egy olyan szobatárs, aki nem az első babával van ott. Nekem is ő segített pl az első pelenkázásnál. Kép
Csak nem te is ott szeretnél szülni?

Mona!
Igaza van a többieknek, Magne B6 kell a keményedő pocira!!! Vigyázz magadra!

Gyöngyi!
Lányka jobban van?

Bufo!
Örülök, hogy azért nem volt teljesen elutasító a főnököd. Hátha mégiscsak belátja, hogy igazad van, és nem kerül sor a munkaügyi perre. Tényleg, ezt is megmondtad neki, hogy erre fog sor kerülni, ha a jogaidat nem érvényesíti?

Anita!
Mi újság piri téren?

Igaz, nem nekem írtátok, de betettem minden jeletkezőt a táblába:


Kép

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Jó reggelt!!

MUSTI???????????????

KépKép
eszterke80
 
 


Sziasztok!

Sajnos este nem tudtam jönni.
A Rezi már jobban van, köszönöm. Remélem ma már egy kicsit kimehetünk a levegőre is.

Momo!
Üdvözöllek köztünk. Gyere sokat, mert várunk. A jó idő miatt meg nagyon irigyellek. Mikor jössz haza?

Koda!
Mire jó az aspirin100? Mért akarod szedni?
A vérvétel eredményeit én is két hét múlva kapom csak meg. Addigra tuti megjön, tehát a gyógyszer megint nem tudom elkezdeni szedni, és megint egy hónap kiesik

Musti!
Várjuk a teszt eredményt. Remélem pozitív lett. Jaj, olyan kíváncsi vagyok (bocsi)

Ági, Anita, Tücsi!
Mi a helyzet mensi ügyben?
Ági! A reggeli hőd mennyi?

Jaj, képzeljétek nekem ma reggel is 37 volt a hőm. Utánna még kétszer megmértem és 37,1. Lehet elkaptam a Rezitől. Mostmár nem merek bizakodni. A múltkori maratoni ciklusom miatt, lehethogy megint csak sokat késik, és hétvégére már leis esik a hőmérsékletem.

Zseppy!
Ha jól emlékszem te írtad ,hogy ma van a kisfiad születésnapja. Ha igen akkor add át neki a nevemben:
NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT!
Onnan emlékszem rá, hogy az én drága férjuramnak is ma van a szülinapja.

Majd még jövök, csak ébredezik az én kis tündérem.
Pusszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Jo reggelt MIndenkinek!
Eszter!

Probalkozom majd a kepekkel,hogy sikerul-e majd meglatjuk.
Tucsok!
Koszi hogy beletettel a tablazatba.
One!
Megneztem,olyan aranyos,szep neve van a kislanyodnak.Remelem mar sokal jobban van.A hazamenetel...elmeletileg mar mentem volna..most a dokitol fugg,hogy mikor megyek.Jovo kedden kell visszamenni es majd eldonti.A beverzes miatt van az aggodalom,annak ugye el kene tunnie.
Koda!
Koszi az udvozlest,jovok en ,csak akkor fogok eltunodni ha hazamegyek mert otthon egyenlore nincs internetem.Na,sebaj,majd keresek egy internet kavezot.
Zseppy!
Meg csak februarban szuletett meg a pici babad?Van valahol kep rola?
RImar!
Szia,irigyellek tobb minden miatt.Na,ez joindulatu irigyseg.1. a nyugodtsagot,optimizmus,2.a festes miatt(sokszor elkepzeltem hogy majd egyszer visszavonulok a Balatonhoz fel a hegyre es majd festegetek_-csak egy problema van azon tul hogy nincs is ott hazunk,megpedig az hogy nem tudok,jo ha sikerul egy cica ).Ja,3.a kerted miatt...annyira hianyzik...ez a nagy bajom itt,hogy alig van zold...almdoozom a harmatos furol,hogy a kertbol szedem reggel a paradicsomot...de remelem hamarosan megvalosul.Addig is elvezkedj helyettem.A termeszet csodaszep!
Bufo!
Milyen itt elni??JO is meg nem is.Ketlaki eletkent jobb,vagyis ha itt is vagyok egy kicsit,meg otthon.JO,mert nyugis,kenyelmes az elet,udvariasak az emberek,nonek erzed magad es telen ugye itt jobb az ido,itt a tenger...
Rossz,mert tavol vagyok anyukamtol,hugomtol,hianyoznak a fak,az hogy szoba allhatok barkivel,a szabadsag,az hogy nyugudtan beulhessunk egy jo etterembe es rendelhessunk egy jofajta bort a vacsihoz.Dehat nem panaszkodom,a ferjem szegeny azon dolgozik,hogy par ev mulva hazamenjunk es ott probaljunk elni.Ezert is mennek haza mert telket szeretnenk venni,a lakast majd eladni,es belefogni egy epitkezesbe.Tudom nagyon nehez lesz,de ha nekem kertem lehetne...!!!!!Most nem dolgozom mert ennyi ingazast senki nem turne el.AMugy eredendoen etterem manager a vegzettsegem,de utana modositottam,igy taplalkozas tanacsaadassal,reflexolgiaval,holisztikus gyogyitassal es reikivel is foglalkozom...persze mindenzt most a ferjemen elem ki,szegenyke.
Lanyok!
Ujabb kerdes lenne,ha mar az elozore ilyen jo valaszt kaptam.
Szoval mi LOndonban hazasodtunk ossze.Ha en otthon szulok akkor nekem le kell forditiani a hazassaglevelet,vagy be kell jelentenem valahova?Merthogy kerik nem a hazassaglevelet,hogy az apa nevere keruljon.Vagy nem??Halvanylila gozom sincs.Koszi elore is a segitseget.
Musti!
Drukkolok neked!
Titi!
Jobban vagy mar?Nagyon szep a hazatok,en is szeretnek.Az nem baj,hogy meg nincs bevakolva,vagy nincs kesz az emelet,mindent meg lehet csinalni aprankent.
Na,megyek reggelizni,kiloszamra eszem a gyumolcsot.Elore panikolok,hogy otthon mi lesz?Lehet kapni gorogdinnyet???
Szep napot mindenkinek!
momo35
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?