Új privát üzeneted érkezett!

Dorka!
Köszi a bókot Kép
Bocsi, hogy én (is) írok muffin-ügyben, de tényleg ennyi az egész: papírszoknya a lyukba, bele a tészta, irány a sütő. A tészta szépen belesül, de evés előtt le lehet könnyen húzni róla.
Ez a hó már nagyon uncsi lehet, drukk, hogy jöjjön már végre a tavasz!! Kép
Puszi, Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


ZsuzsaKép
Képet köszi, tényleg nagyon édik vagytok együtt!!Kép

DorkaKép
Tényleg csak annyi, amit Zsuzsi írt, beleteszed a papírt, rá a tészta és kész! Én nem mindig használok papírt, csak kivajazom, és így még mindig kijött! Viszont van olyan fajta muffin, amire a papír annyira ráragad, nem jön szépen ki, és elég "gusztustalan" cafatokban lehetett a papírt leszedni! Ilyen pl. a sonkás, sjatos, és még van 1-2, amit nem tanácsos papírral sütni.
Vajjal nagyon egyszerűen kijön mindig.

Akkor már nálatok is "melegszik"!!Kép

KingaKép
Merre vagy?? Régen írtál!!

Ma alig csináltam valamit.... (ritka pillanat!) Ma megjött és úúúgy fájt a hasam! Párocskám elmosogatott, főzést is elnapoltam, most a tegnapi kaját ettük...

Na, mindenkinek jó éjt kívánok!!

Ditta
Kép

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk, aztán megyünk havat lapátolni... Kép Nem, ez nem vicc, itt szakad a hó!! Ez már tűűűűrhetetlen, most már panaszt fogok tenni Tavasztündér néninél, hogy kapja össze magát... Kép

Ditta! Kép Gyorsan múljon el a pocifájásod! Párod nagyon rendi Kép , hogy tüsténkedett a konyhában, de néha ők is besegíthetnek, nem igaz lányok?

Puszi Mindenkinek, Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 

 
 

Boldog névnapot Adri!!!!Már ha most ünnepled a névnapodat.
Kép
Azt hiszem máskor is van Ardienn nap.
Remélem nem nyúltam nagyon mellé ebben a kérdésben.
Puszi:Dorka
chopin
 
 


Hát csajok, ez az idő már nagyon duuuurva........
Kép Kép

Itt is megy a hólapátolás ezerrel.....!!

Teljesen reménytelen, hogy egyszer még tavasz lesz....Kép

Úgyhogy nézzétek el, hogy nincs is kedvem másról írni, csak nyilvánosan kimérgeskedtem magam!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok lányok!
Vagyok ám,csak most betegen,ugyhogy kedvem nem sok van gép elé ülni,amikor idöm van,akkor inkább fekszem,és kurálom magam.Depi amugy elmult,hurrá itt a télKépKép,ahogy tudok,jövök,visszaolvasok,és irok sokat!!!

Puszi:Kinga

Kinga
skinga
 
 


Kép

Egy ujabb Bazsi babárol...Kép

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok!

Kinga!
De jó végre hallani felőled! Kép Sajnálom, hogy beteg vagy, igazad van, pihenj és kúráld magad, hogy mielőbb meggyógyulj, mi megvárunk! Kép Bazsi nagyon gyönyörűséges kiskrapek (remélem nem baj, hogy így hívtam), azt hiszem az a legjobb gyógyszer, ha így Rád mosolyog Kép Szóval jobbulást!!!

Itt egyébként kisütött a nap és elkezdett olvadni a hó, csak sajna az alja le van fagyva, úgyhogy eltakarítani sem könnyű...

Dorka! Kép
Majd megbeszélem napocskával, hogy menjen hozzátok is a havat olvasztani!

Adri! Kép
Kimaradt a reggeli bejelentkezésed, remélem nincs semmi baj...

Ditta! Kép
Ati hogy van, meggyógyult?

Gotti! Kép
Zitus még mindig nagyon nyügi? Kijött újabb foga?

Móni! Kép
Milyen volt a hétvégi meló? Most már remélem pihenhetsz egy kicsit és tudsz jönni Te is! Kép
Egyébként ma férjem ment fogorvoshoz fogkőleszedésre, már több mint egy éve könyörgök neki, hogy menjen el... és most csoda történt Kép

Puszi Mindenkinek,
Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Denizsa!Hát a napocska az tényleg jól jönne, olyan sűrűn esik a hó,hogy nem látni ki az ablakon.
Kinga!Na végre valami jel felőled.Gyógyulgassál, aztán írd meg mi újság.
chopin
 
 


Sziasztok!

Most négy hétig és két napig, azaz április 4-ig nem leszek délelőtt, mert gyakszin vagyok az oviban! Kép Ne tudjátok meg, milyen fáradt vagyok! Hihetetlen! (Pedig nem is tartottam foglalkozást.)

Az időről inkább ne beszéljük, mert felmegy a vérnyomásom!

Nándikának talán ma nem jöttek végre új pöttyei! KépKépKép

Kinga! Jobbulást! Nagyon-nagyon aranyos a kis Bazsi!

Zsuzsa! Látod, nincs semmi baj! Rossz pénz nem vész el! Amúgy letagadhatnál vagy 10 évet a korodból! Nagyon szépek vagytok!

Dorka! Aranyos vagy, hogy megköszöntöttél, de én nem is tudtam, hogy ilyenkor is van Adrienn nap! Csak a szeptember 8-at! (Mindig tanul az ember!)

Móni! Jó volt egy kicsit dolgozni?

Gotti! Holnap vinnem kellene a zv. gyakorlatra, hogy mit gondoltam! Valamit összeállítottam, de a fene se tudja...

Ditta! Az a csíkos kalács nagyon macerás?

Na, mennem kell! Letelt a "kimenőm"! (Bálintka belehúzott, aludt vagy 10 percet!)

Puszi!

ui.: Holnap is legfeljebb délután leszek.
radra
 
 


Sziasztok!

AdriKép
Na, szép vagy....!! Alighogy felmentem az MSN-re, gondoltam, írok, erre te kilépsz...!Kép
A kalács kicsit macera, de megéri!
Akkor most ovónéniskedsz egy kicsit?

KingaKép
Én is kúrálgatom magam, mert fájdogál a torkom, és szerdán nőnapi buliba vagyok hivatalos, nagyon el szeretnék menni! Ezért aztán méz, citrom, tea, NeoCitran, Strepsils, szóval minden.......Kép
Kicsi már javulgat, de még krákog rendesen.Kép
Bazsi=tündéri!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok !

Gyorsan írok, mert a végén azt hiszitek elvesztem Kép

Adri
Gondoltam Rád, hogy mostanában kezded a gyakszit. Végül is milyen elképzelést vázoltál ?
Milyen a gyakorlatvezetőd ? ( úgy értem segítőkész ? )Hívj fel nyugodtan telefonon !

Kinga
Gyógyulj hamar ! Tudsz eleget pihenni ? Mi anyák otthon még táppénzre sem tudunk menni...
Gyönyörű legényke Bazsi !

Zsuzsa

Olyan aranyosak vagytok a képen ketten ! Olyan igazi, nevetős Zsuzsa vagy kb. ilyennek képzeltelek Kép

Ditta

Mint mindig, most is szupi kalácsot sütöttél !
Az e-mailt Adri elküldte, várom az OFF klippet ! Kép

Dorka

Csak nem Tőletek jön a hó ?! Valahogy intézd el, hogy már nem kell több Kép Én optimista voltam tavaszügyileg, de ez már nekem is soooook !
Hol van már az ablakpucolásom ... lassan visszafordul a Mikulás.

Móni

Hol vagy ? Remélem Danika nem beteg ?

Mi jól vagyunk, csak most pörgősebben... Zitusnak bizony kibújt az újabb fogacskája, amikor éppen nem sajog Neki, akkor meg az akaratát eddzi rajtunk Kép

Jók legyetek,üdv.:
Gotti
gottianyu
 
 


Sziasztok!

Adri,nagyon jó volt dolgozni! Jövőhéten is megyek és amikor nincs suli akkor még sűrűbben.
Sajnos a Dani beteg már megint.Tegnap este 39.5 volt a láza.Nagyon megijedtem mert ilyen magas még sohasem volt.Órákig borogattam + lázcsillapító de alig ment lejjebb.Csak reggelre sikerült levinni a lázát.
Most megyünk a dokihoz,mert megint lázas.
Felétek is hétágra süt a nap?
És milyen jó melegen,kinnt söprögettem az udvaron és melegem volt.Utána kicsit kiültem "napozni"!

Mindenkinek szép napot,megyek mert déltől rendel a doki.

Puszi:Móni";
"873810

Kép
moni3
 
 



Kép
Kép
denizsa
 
 


Zsuzsa!

Isten éltessen sokáig!
Kép
(Anyukámnak is tegnap volt a szülinapja!)

Most sajnos rohannom kell!

Puszi mindenkinek!

ui.: Holnap megpróbálok többet írni!
radra
 
 


KépZsuzsánknak nagyon boldog születésnapot kivánok,s amugy népiesen,isten éltessen jo sokáig!!!!!!!!

Mindenkinek puszika,már alakulok,holnap jelentkezem!!!

Kinga

Kinga
skinga
 
 


Drága Zsuzsa !

Sokosok boldog születésnapot így utólag !!!!
Isten hozott a harmincvalahány évesek táborában ... mondanám, de én már a negyvenegyediket taposom brü-hü-hü-hü Kép


Kép

A többieknek is pussz és gyógyulást a kis Daninak :

Gotti
gottianyu
 
 


Sziasztok!

Végre lábalok kifelé nagy nehezen a betegségböl.Nagyon meg voltam fázva,tiszta dádha voltamKép
De már egyre jobb,ugyhogy nem szabadultok tölem.
Lassan-lassan olvasom vissza a dolgokat,mert jo sokat irtatok az elmult pár napban...Képez jo...Kép

AdriKép
mi ujság,megy a gyakszi?Nándika hogy van,és Neked fáj még sokat a fejed?
Bombázom a kérdéseket bocsi,de le vagyok maradva.
Gratula az uj autohoz,biztosan nagyon klassz!!Mi is készülünk többek között másik autot venni(na nem egészen ujat,hanem 1-2 éveset)egyterün gondolkodunk mi is,mert abban 5-en kényelmesen elférünk...
DorkaKép
Szonja még mindig gyönyörü kislány!HOgy halad az influenzajárvány?Ki tudtok már járogatni idönként???Az idö még mindig télies?
Látom Te is rákaptál a muffinra,nagyon jo dolog szerintem is,mert nem kell hozzá sok idö,és nagyon fini tud lenni!Kép
Ditta kész muffintábort alakitott ki a jobbnál jobb sütijeivel itt nálunkKép
DittaKép
A kalács baromi jol néz ki!!!Szokás szerint...Kép
Fogaid hogy vannak???Ha érdekel,megkérdem anyukámtol,hogy mit használt az inygyulladására,mert tavaly nyáron az volt neki,és rendbe jött szépen.Fiatal vagy még nagyon ilyen nyavalyákhoz!!!!!!!!
Nönapi buli?Milyen volt?Mesélni tessék!!!!
A torkod fáj még?
GottiKép
A receptjeidet ismét elmentettem,remélem majd egyszer sikerül is kiprobálni....mindet....Kép
A tortás kép édi a gyerköcökkel,na és az a torta.....
Bár nem panaszkodhatom,mert hétvégén nekünk is volt részünk finomságokban,igaz azokat nem én sütöttem,mert sza....ul voltam,jobb hiján a cukrászdábol hoztunk.Hétvégén volt a Bazsink elsö szülcsi napcsija!!!1 teljes éves a kicsi fiunk!!!Hihetetlen!KépKépNa szoval betortáztunk mi is a családdal.Kép
Zitusnak gratula az ujabb fogacskához!!Kép
MoniKép
Örülök,hogy a fogaid a nagy ijedtség ellenére jol vannak,de annak már nem annyira,hogy Danika megint beteg!!Mit mondott a doki,mi a baj?
Szoktatok amugy vitamint szedni valamilyet a gyümiken kivül,mert ahogy látom Danika elég gyakran betegszik meg!Ne érts félre,nem okoskodom,de tényleg!!!Csak kérdés,mert nekem a legnagyobb fiam Tamás volt ilyen beteges,és én VITACOLAN szirupot,vag BÉRES cseppet adtam neki,és az nagyon jo volt!!Sokkal kevesebbet kellett vele utána dokihoz járni!!!NA meg az étvágyát is rendbe hozta,mert nem volt egy nagy evö a szentem.(no ez a mai napig sem változottKép)
Ha gondolod,probáld ki valamelyiket!
ZsuzsaKép
Lassan Te tartod fent a topicot,mert ahogy látom,Te jössz a leggyakrabbanKépKép
A kép Rólatok nagyon jo,én is kb.ilyennek képzeltelek el Téged.Bálint pedig tündér!A kádas kép nagyon klassz!!!KépKép
Gratula Nektek is a fogacskához!!!!
Ujjal valo etetés...KépKép:nagyon jo,és szerintem is csináld igy,ha Bálint igy elfogadja a hozzátápit!!!Majd késöbb megbarátkozik a kanállal is.Add neki oda játszani az etetökanálkáját,hátha ugy hamarabb megszokja.

Remélem nem felejtettem ki senkit,köszönöm a biztato szavakat a gyogyuláshoz ,nagyon jol estek!!!A kis betegeknek,és a nagy betegeknek mihamarabbi gyogyulást kivánok,legyen nagyon szép napotok(itt nálunk süt a nap...ez már valamiKép)!!
Adri sok sikert a gyakorlathoz,majd ha van kedved,mesélj!Ja?!Köszi a klassz e-maileket,és a többikek mail cimét!!Már fel is vettem öket a cimlistámra,majd ha lesz valami jo mailem,küldök viditonak!!!!

Sok puszi:KingaKépKép

Kinga
skinga
 
 


Kép

Szülinapi nasiKép

Kinga
skinga
 
 


Boldog szülinapot Zsuzsi!
Kép
Lányok, majd még jövök.Dorka
chopin
 
 


Szóval életemben nem láttam annyi hóesést, mint itt egyetlen tél alatt, most is zuhog, és fölöttünk a végtelen szürke ég.Nem valami bizalomgerjesztő, állítólag már az észteknek is elegük van.Pedig hát ők már megszokhatták volna.
Gyerekeket már csak szánkóval viszik ki, mert babakocsit tolni alig lehet, mi már csak ezért sem megyünk ki, Szonját még nem akarom szánkóba rakni, majd jövőre.
Tegnap megkapta a 15 hós oltást, szegénykém nagyon sírt. Készültünk egy szép kislány babával, hátha azzal eltereljük a figyelmét, de hát az oltás az akkor is oltás, nehezen nyugodott meg.Viszont azóta sincs semmi baja, a kedve is jó, szóval lényeg hogy túl vagyunk rajta.
Van egy muffinkudarcom, a muffinba belehajigáltam apró darabokban a csokit, gondolván hogy az így is megolvad benne - mert hogy ez dióval már bejött -de szerintem túl nagyok voltak a csokidarabok, így hát nem sült meg a muffin rendesen.Biztos azért, mert olvasztottan kell beletenni a csokit, igaz lányok?

Zsuzsi!Kösz, hogy beszélsz napocskával az érdekünkben, nagyon jó lenne már egy kis tavasz, mondjuk Szonjával mi is minden nap énekeljük a Süss fel napot, és még nem hat...
Gotti!Lehet hogy sajnos tőlünk jön a hó...
Gratulálok az új fogacskához.
Moni!Szurkolok Danikának, hogy gyógyuljon szegénykém.Vigyázz rá nagyon.
Zsuzsi!Úgy látom a kismanó nagyon szépen tud ülni!Gratulálok hozzá.
Jó gyakizást Adri!!!
Ditta!Gyógyulgassál és adj tanácsot csokis muffinügyben.
Puszi:Dorka
chopin
 
 


És Kinga!!!Nagyon tündéri a kis manó a szülinapi nasival, majd megmutatom Szonjának!Fogja mondani, hogy baba, baba....Dorka(no most már nem hagytam ki senkit.)
chopin
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a szülinapi jókívánságokat és képeket, nagyon aranyosak vagytok!! Kép

Ma nagyon szupi progrmunk volt: voltunk játszóházban, ahol sok baba volt, mert ott tartottunk "babatalálkozót". Rengeteg játék volt ott, mindenféle korosztálynak, mi meg le tudtunk ülni a szőnyegre beszélgetni, amíg a dedek felfedezték a világot. Szóval tök jó volt, mert nem kellett a totyogók után rohanni, a kicsiket meg le lehetett ültetni vagy hasaltatni, ezt nem működik egy bevás.kp.-ban ugyebár? Tény, hogy nem a legolcsóbb (2 órára 1600 Ft volt), de ha beülünk és fogyasztani kell vmit, az sem két fillér. Úgyhogy 1-2-szer megengedjük majd magunknak ezt a luxust.

Kinga! Kép Örülök, hogy jobban vagy! Isten éltesse sokáig Bazsidat! Már ilyen nagy fiú!! A nasis kép tök édes! Mi ez, tejszínhab? Fincsi lehetett. Kép

Dorka! Kép Ez a hó hóval rémesen hangzik Kép remélem már lassan megtalál Titeket (és minket is) a tavasz és elolvad ez a sok hó! Szegény Szoncsika! De legalább túl van az oltáson! A muffinba tehetsz olvasztva csokit, de akkor "egybeolvad" vele, nem lesznek darabok benne (így is nagyon fini). Egyébként tényleg kis darabkákat érdemes beletenni, ha rájuk akarsz harapni. Csak egy a lényeg: ne add fel, süsd meg újra! Kép

Most megyek, mert itt van anyóspajtás és vele is foglalkozni kell (néha). Kép

Kép
Kép
denizsa
 
 


Drágáim!

Megint csak rövid időm van!

Kinga! Isten éltesse Bazsidat! KépMillió puszika Neki!
Köszönöm a mailt! Nagyon szép! KépKépKép Ma már másodszor érzékenyültem el!
Először, amikor egy csomó kisfiútól kaptam virágot az oviban, másodszor pedig, amikor a Te leveledet olvastam!

Most sajnos csak ennyi időm volt, mert még vásárolnom is kell, meg a Bálintot elvinnem anyuékhoz, úgyhogy bocsi!
Megígérem, hogy holnap, de legkésőbb holnapután mindenkinek írok!

Amúgy nagyon aranyosak a gyerekek az oviban! Már nem vagyok teljesen biztos, hogy sohasem leszek óvónő... (de erről majd írok még)!

Puszilok mindenkit!

Adri
radra
 
 


Sziasztok !

Kinga
Hát nagy-nagy gratula így utólag a kis Bazsinak !! Isten éltesse sokáig- kicsi füle nőjön bokáig !! / na azért maradjon a kis füle ilyen csinos mint most Kép KépTejszínhabos kép nagggyon aranyos !

Adri

Hát mégiscsak eggyel több létszámú lesz a pedagógustársadalom Kép Kép Csak így tovább !
Nyugodtan hívj, ha valamit szeretnél esetleg kérdezni / nem biztos, hogy jól tudok rá válaszolni, de próba-cseresznye Kép /
Dorka

Akkor a tietek időjáráshoz képest mi ne is panaszkodjunk, igaz ? Mi legalább már sétálgatunk a napsütés idején ( mint ma is Kép /
Megróbálunk arra zavarni egy kis napsütit, jó ? Szonja hogy bírja a benntlétet ? Azért jó, hogy az oltáson túl vagytok, nekünk semmiféle utóhatása nem volt, ezt kívánjuk Nektek is.

Zsuzsa

Ha jó az anyóspajtás, akkor érdemes egy kis időt rá is szánni Kép Az enyém aranyos, többek közt finom ( és sok-sok ) sütit tud készíteni.
Babatali biztos nagyon szuper lehetett, jó lenne nálunk is egy ilyen hely !A kis Tarzan kép szupi !
Ditta
Nőnapi buli milyen volt ? / Én kaptam a fiúktól egy-egy puszit és egy táblicsku csokit, Zitus pedig sok-sok puszikát, amit nagyon élvezett ( igazi női kuncogással honorálta, a fiúk meg nagyon élvezték a reakciót )
Móni
Danikád ugye már jobban van ? Tényleg úgy tudja ilyenkor az ember lánya őket sajnálni pláne, ha lázasok... Beveszi könnyen a gyógyszereket ? Ennyi idősen nálunk többnyire ezzel volt gond.

Most már ideje ágyba ugrani, mert mindjárt jelentkezik a kis "bocikám" Kép

Pussz:
Gotti
gottianyu
 
 


Sziasztok!

Most már bennem is kezd lassan meginogni a tavaszba vettett hit, éppen zuhog a hó nálunk... br...
Úgy védekezem a sok negatív hideg-hullám ellen, hogy állandóan megyek vagy jönnek, ma voltunk sétálni az egyik babás barátnőmmel (a hóesésben!), aztán voltunk a dédinél, Bálint ki is dőlt és húzza a lóbőrt. És újabb hírem van: nem 1, hanem 2 foga jön egyszerre, a két alsó elöl, szóval fogzunk ezerrel.

Gotti! Kép Anyóspajti tényleg rendes volt, hozott franciasalit rántott husival, jövőhétre meg beharangozta a kókuszkockát. Kép

Adri! Kép Remélem itt a környékünkön leszel óvónéni (tudom, hogy ez hiú ábránd), mert akkor tudom, hogy kihez vigyem majd a gyerkőcöt. Az "élménybeszámolót" pedig várjuk ám!

Puszi, Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Sziasztok!

Kinga! Köszi a mail-t, nagyon tetszett, a férjemmel hülyére röhögtük magunkat rajta Kép

Mindenki! Kép
Végre elkészítettem az albumot (bár 1-2 kép eltűnt belőle, nem értem miért), kb egy hétig fent hagyom, ha van kedvetek, nézzétek meg, publikus és a címe: P.Bálint baba: Aki már nem picur

Remélem aztán Ti is jöttök!
Puszi, Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Sziasztok!

Sajnos megint nincs 2 percnél több időm! Kép
(Mi lesz, ha dolgozni fogok?) Na, mindegy!
Zsuzsa! Elkezdtem kuksizni a képeket, nagyon édi Bálintkátok! Viszont csak az első párat láttam, mert tényleg rohangálnom kell, de remélem jövőhéten még rajta lesz! És végre végig nézhetem az összeset! Kép
Kinga! Fejfájás még mindig megvan, illetve lenne, de már nem bírtam és bevettem egy Algopírint. Biztos írtam, hogy mennem kellett laborba. A leleteim is elég rosszak lettek! A doki ki is volt akadva, el sem hitte, úgyhogy írt egy új beutalót vizeletvizsgálatra és vérvételre. ("Szereztem" egy csomó csillagot. A legtöbb helyre kettőt illetve hármat is!) Kép Meg nődokihoz is elküldött, mert sok baci van a vizeletemben. A vashiány meg már szinte megszokott nálam.
Nándika szerencsére rendbe jött, és eszik rendesen!
Bálintkám is jól van! És ez a lényeg!
Móni! Most is mégy dolgozni hétvégén?
Dorka! Mi újság a tavasszal Nálatok? - Nálunk úgy látszik elmarad! Kép
Gotti! Hétvégén ha lesz egy kis időm, tényleg felhívlak! (Persze nem tudom mikor, mert holnap Pestre megyünk vásárolni, holnap után pedig Bálintka keresztelője és Nándika szülinapja lesz!) Azért próbálkozom, hátha!
Ditta! Mit sütsz hétvégén? Ma is készítettem pár kiflit - fő a változatosság! Kép

Kellemes hétvégét Nektek!
Legyetek jók! Vigyázzatok magatokra és a gyerkőcökre!


ui.: Nem gondolkodtatok azon, hogy mit kérdezzek Tőletek? (Tudjátok, szakdoli interjú, 3-4 kérdés! Ha van valami javaslat, légyszi írjátok meg e-mailen!) Köszönöm előre is! Kép

Pusszantás!

Adri
radra
 
 


Sziasztok!

Először is minden szülinapost Isten éltessen!Kép

Köszi az érdeklődést, én kikúráltam magam, nem lettem beteg, és a kisfiamról is azt hittem, hogy már rendbe jött...Kép De tegnap előtt megint belázasodott, tegnap dokinál voltunk, már egy hónapja minden héten megjelenünk... Nem tud kilábalni ebből a vírusból, vagy nem is tudom, mi ez.... És már antibiotikumot nem is írt fel neki, mert az utóbbi egy hónapban 2x is kapott, és ez csak egy szükséges rossz.... Most csak a lázat csillapítom, mert a tüdeje tiszta. Bár az éjjel már jobban aludt, remélem javul!

Nőnapi buli jól sikerül, volt vagy 130 nő, volt fini vacsi, majd a vacsora után a szervező (hapsi) közölte, hogy ő minden nőt szeretne megtáncoltatni, de ehhez hívott egy kis segítséget......KépKép
És akkor vonultak be a férjek, barátok az ajtón....! Hát volt nagy meglepetés, meg nevetés! Szóval tánciztunk is! Csak kár, hogy hétköznap volt, így este 10-kor már otthon voltunk, mert másnap munka, ovi volt.

AdriKép
FejfásjásKép Én nem kifejezetten vagyok fejfájós, de ha fáj, az rettenetes! Nem is tudom, hogy bírnám, ha nap mint nap fájna! Járj a végére, mitől van ez!

KingaKép
Köszi a maileket, az egyiken hát persze hogy bőgtem, a másikon meg nevettem!Kép

DenizsaKép
Tök jó, hogy tudtok ilyen játszóházakba járni, itt vidéken erről ne is álmodjak!Kép "Legközelebb" Miskolcon lenne, de az is 50 km....

GottiKép
Én már elküldtem neked azt a bizonyos OFF-ot, nem klip, hanem csak szöveg. Nem kaptad meg?

Na, az időjárásról meg ne is beszéljünk....!
Itt esik, és a pincénkben is jön föl a víz.....Kép

Pussz, Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ditta! Kép
Örülök, hogy Te már jól vagy, de annak nem, hogy a kisfiad még mindig beteg! Homeopátiás cuccokat próbáltál már nála? Átküldök Neked mail-ben néhány infot, hátha segítenek.
Ez a bál tuti lehetett! Ne búslakodj, én játszóházba járok, Te bálba. Az lenne az ideális, ha néha cserélhetnénk Kép

Most mennem kell, mert mindjárt indulunk bevásizni, majd később még bekukkantok.
Addig is jó hétvégét Mindenkinek! Kép
Puszi, Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Ditta! Nem tudok Neked mail-t küldeni, mert az üzeni ki, hogy megtelt a postafiókod. Megpróbálom később.

Kép
Kép
denizsa
 
 


Sziasztok!

Adri
Gratulálok Bálintka keresztelöjéhez,mesélj majd milyen volt,hogy viselte a ceremoniát!!Nándikát pedig Isten éltesse nagyon sokáig boldogságban,és egészségben!!!
Reméljük nincs semmi komoly Veled,hogy ilyen rossz a vérképed,ahogy irtad.A fejed is vszinü ettöl fáj olyan sokat(mármint vashiány,stb!!!)
Az nagyon jo,hogy a fiucskák jol vannak,de Te is legyél makk egészséges,és a család minden tagja,ez igy van rendjén!!
Ditta
A kis betegnek mielöbbi jobbulást,szegénykém...reméljük hamar kimászik a nyavalyábol...én már csak igy hivom,mert nyavalyás BETEGSÉG!!!!!Kép
Hát többek között ezért is jo lenne,ha eltünne ez a hülye taknyos tél,és jönne végre a gyönyörü napos tavasz!!!!!
Szegény Dorka,Nálatok még a miénknél is rosszabb a helyzet!!!Hogy viselitek???Esik még?
Zsuzsa
Nagyon szépek a képeitek,mindenkinek érdemes megnézni!!!!
Hogy sikerült a bevási?Nagy volt,vagy kicsi?
Gotti,Moni Nektek is sok puszi!Gotti,mi van a "bocikával"?Kép
Moni,ugye nincs baj,csak azért nem jössz,mert tanulsz?!!Vagy dolgozol...Jobban van a kisfiad?


Szép hétvégét,sok puszi:Kinga

Kinga
skinga
 
 


Kép

Ezt a kis betegeknek...

Kinga
skinga
 
 


Kép

Ezt pedig Nándikának küldöm.

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok!

Nándikának nagyon boldog szülinapot!!!

Kép

Adri Kép Isten éltesse kisfiadat sokáig! Örülök, hogy rende jött!
Hogy sikerült a keresztelő és a szülinapi buli?
Mi is együtt ünnepelünk Veletek egy kicsit, mert Bálintkánk ma 8 hónapos. Azt már bizti írtam Nektek, hogy 2 foga is jön, kissé nyűgösek az éjszakáink...
Ezek a sok-csillagos leletek hajmeresztően hangzanak, remélem nincs komoly baj! Jól teszi a doki, hogy alaposabban kivizsgál(tat).

Kinga Kép Örülök, hogy tetszettek a képek! A hétvégén nagy bevási volt a közeli bevás.kp.-ban, néztünk ott B.-nak babakocsit, ami könnyű és ülni tud benne. Hát nem találtunk megfelelőt, úgyhogy majd el kell mennük "szakáruházba" is hamarosan, mert már egyre jobban ül a bébi és nekem sem mindegy, hogy hány kilót emelgetek.

Ditta Kép Fiacskádnak továbbra is jobbulást! Próbáltam Neked mail-ben homeos neveket küldeni, de egyszer sem sikerült, mert tele a postaládád (legalábbis nekem ezt írta ki). Szólj, ha csináltál egy kis helyet benne, akkor megint megpróbálom!

Dorka Kép Gotti Kép Móni Kép Hol vagytok? Nálatok mi újság?

Puszi Mindenkinek, Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Sziasztok!

ZsuzsaKép
Kiürítettem (vagy legalábbis töröltem néhányat!) a postafiókot, mostmár van hely!

AdriKép
Isten éltesse a kisfiadat!!!
Kép

Megint eléggé a padlón vagyok, kisfaim ma reggel is lázzal ébredt, így mégiscsak elkezdtem az ab-ot, mert letelt a 48 óra! (doki mondta, hogy várjuk ki a 48 órát, és ha nem csökken a láz a csillapításra sem, akkor adjam csak!) És most a lefekvés előtt pár gyanús pöttyöt is felfedeztem rajta...Kép Érzem, hogy holnap reggel megint a dokinál kezdünk...... Tuti, bárányhimlő!
És bár itt süt a nap, holnapra megint havat, szelet (s mi jó falat!Kép) mond!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


ZsuzsaKép
Még most jutottam oda, hogy megnézzem az albumod! Nagyon aranyos! De hol cseréltétek ki ezt a gyereket????KépKépKép Hová lett a nagy fekete haja? És lett belőle egy kis szőkeség...!

Pussz!

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ditta!
Elküldtem a mail-t, remélem hasznát veszed! Kép Köszi a bókot az albumra! Tudod a haját becseréltük, gondoltam kipróbáljuk más színnel is Kép

Itt egy nyelvöltős kép a nagyfiúról:
Kép

Kép
Kép
denizsa
 
 


Üdvözlök mindenkit!
Szeretnék segítséget kérni a szakdolgozatomhoz szükséges kérdőív kitöltéséhez. Szoptatás és Rooming-in rendszerrőúl írok.
Aki tudna segíteni írjon a címemre, és küldöm a kérdőívet. (jurkit@citromail.hu)
előre is köszönöm!
Ui: nagyon szépek a babákKép
Üdv: Tünde
Ápolónõ
 
 


Szép jo reggelt mindenkinek!
Ditta
Mi ujság a kicsi fiaddal?Bárányhimlös?Remélem már nincs olyan magas láza!Nyugodj meg,bár könnyü mondani,tudom,mert ilyenkor az ember beleörül a tehetetlenségbe!KépIrj,ha valamit tudtok a doki után,és arrol is,hogy hogy van a kisfiu!

Zsuzsa
Irigylem a kisfiad "hajkoronáját"!Tök jo sürü.KépBazsinak most készülünk levágni,hátha megerösödik egy picit.Kép

Majd még délután jövök,addig is szép napot,puszi:Kinga
Kép

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok!

Kinga Kép Én már 2-3 alkalommal levágtam a haját, de nem ettől lett ilyen, hanem mert az apjáét örökölte, az övé ilyen sűrű, erős szálú és öntörvényű. Hát hiába, tiszta apja... Kép

Ditta Kép Mit mondott a doki, tényleg bárányhimlő, vagy más? Jobbulást a kisfiadnak!!! Kép

Nálunk tök sz.r idő van, borult ég, hideg szeles idő, de legalább a hó nem esik...egyenlőre. Még sétálni sincs kedvem Kép
Azt hiszem ma itthon maradunk Bálinttal. Most az az új divat, hogy már nagyon jól megy neki a hasról hátra fordulás, ezért ezt egyből be is mutatja, amint leteszem játszani, de aztán nem tud még visszafordulni, és ezért méltatlankodni kezd, és mehetek visszaforgatni, mire ő megint fordul... szóval be vagyok fogva, mint "forgatócsősz" Kép

Puszi Mindenkinek, Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Sziasztok!

Kinga Kép Én már 2-3 alkalommal levágtam a haját, de nem ettől lett ilyen, hanem mert az apjáét örökölte, az övé ilyen sűrű, erős szálú és öntörvényű. Hát hiába, tiszta apja... Kép

Ditta Kép Mit mondott a doki, tényleg bárányhimlő, vagy más? Jobbulást a kisfiadnak!!! Kép

Nálunk tök sz.r idő van, borult ég, hideg szeles idő, de legalább a hó nem esik...egyenlőre. Még sétálni sincs kedvem Kép
Azt hiszem ma itthon maradunk Bálinttal. Most az az új divat, hogy már nagyon jól megy neki a hasról hátra fordulás, ezért ezt egyből be is mutatja, amint leteszem játszani, de aztán nem tud még visszafordulni, és ezért méltatlankodni kezd, és mehetek visszaforgatni, mire ő megint fordul... szóval be vagyok fogva, mint "forgatócsősz" Kép

Puszi Mindenkinek, Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Elkiabáltam, MÁR esik a hó... brühühü... Most épp kapucsínóba fojtom bánatom, ha nem jönnék, én is belefulladtam...

Kép
Kép
denizsa
 
 


Sziasztok !

Jövök már, mert elfelejtetek Kép

Hát lányok , hozzánk már tényleg a Mikulás fog jönni hi-hi-hi Mikor reggel felhúztam a redőnyt, azt hittem elájulok ! Szél és hóvihar, hatalmas hó, sűrű hóesés Kép Kép
Azért úgy 10 -11 felé elállt és juszt is kimentünk ! Az az igazság, hogy a forgolódás még csak-csak elmegy a szobában, de a szaladgálás Kép Bár a friss levegő minden babának kell. Úgyhogy lesz ez még rosszabb is Zsuzsa Kép Kép Tényleg huncut kópé a kis nyelvnyújtogatós Kép
Zitus állandóan veri az ajtót ( ma már a mosogatógép oldalát is püfölte,... hát mit ne mondjak, azt hittem ráborult a konyhaszekrény, hanyatt-homlok rohantam ki és ott vigyorgott rám a Bűnös széles vigyorral.
Ditta, hogy vagytok ? Remélem már jobban ! Vasárnap voltunk OFF-olni Berettyóújfaluban Kép És ti Móni ?
Kinga, "bocika" sztem az anyatejből meríti a rosszalkodáshoz szükséges erőt...Kép ám amikor kérezkedik az ölembe egy kis szopira, olyan ártatlan kisbaba-pofit tud vágni Kép Apája szerint máris primadonna.
Dorka, hogy vagytok ott a másik nagy télben ?
Adri, puszika a kis szülinaposnak és nagyra nőjön, úgy láttam dátum szerint mai nap a szülinap. Isten éltesse sokáig !! Meg a kis megkereszteltet is !! Jól bírta a ceremóniát ?

Nna most befejezem, mert ébredget Ziti.

Pussz: Gotti
gottianyu
 
 


Ezt Nándikának küldjük Zitussal:

Kép

Pussz:

Gotti és Zitus
gottianyu
 
 


Brrrr Gotti,nálunk csak olyan du. 1 óra körül kezdett el esni a ho,eddig szerencsére még nem marad meg.....

PussziKép

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok lányok!

Az időjárást inkább hagyjuk! KépKépKép
Köszönjük szépen a köszöntéseket! (Majd megmutatom Nándikának, ha felébredt.)
Megvolt tegnap a "nagy" ünneplés!
Bálintka és Nándika is nagyon jól viselkedtek a templomban! A picur szinte az egészet végig aludta (szerencsére). Persze az elején még "dumált" kicsit, de aztán elnyomta az álom.
Anyuéknál meg össze-vissza ettünk minden finomságot! Mind a két gyerkőc kapott külön tortát, hogy ne legyen vita - már Nándus részéről.
Viszont, nehogy már jó legyen, megint jött egy csomó új pötty Nándira. De kiderült, hogy nem herpesz, hanem hólyagos csalán! Persze ez sem sokkal jobb, mivel nem tudjuk mitől jön ki!
Ma mondta az egyik óvónénije, hogy vigyük el egy természetgyógyászhoz, mert az Õ fiának is volt, és homeopátiás szerekkel meg tudták szüntetni!
Holnap elhozza a telefonszámát.
Ja, és Nándikának nagyon örültek az oviban! (És Õ is örült, hogy örültek Neki!) Kép Oda is vittünk tortát. Pókembereset! Mert az volt a kívánsága.
Gotti! Már megint nem volt egy szabad percem sem, úgyhogy nem sikerült felhívnom Téged! (De azért ne add fel a reményt! Vannak még csodák!) Kép
Ditta! Te is el vagy mostanában a gyerekekkel, igaz?! Neked sincs egy nyugodt perced sem, mert mindig aggódsz a kis betegek miatt! Minden rossz véget ér egyszer! Kép
Zsuzsa! Azért pénteken este még megnéztem a képeket! Nagyon édesek vagytok!
Dorka! Mizu Veletek? Rég írtál már! Remélem nincs semmi baj?!
Kinga! Mindenképpen végére fogok járni a dolgoknak, mert engem is idegesít a sok "csillag"! Jövőhéten elmegyek a nődokimhoz, meg a laborba is. Addig meg szedem a vasgyógyszert, meg a C vitamint - mert az állítólag segíti a vas felszívódását!
Móni! Megint dolgoztál? Hogy van Dani?

Lányok! Bocsi, de én írtam Tündének (Ápolónő), hogy Ti is biztosan segítetek Neki, és kitöltitek a kérdőívet! (Én már visszaküldtem.)

Most megyek, mert Bubi kiabál!

Puszi mindenkinek!

Adri
radra
 
 


Sziasztok!

Köszi az érdeklődést, a kisfiam bárányhimlője már tuti, de ezt nem az orvos mondta, magamtól felismertem! Itt ugyanis olyan kegyetlen idő van, (szél, és hófúvás), hogy nem jutottunk el a dokihoz, mert a férjem elvitte a kocsit. Gyalog meg nem vágtam neki ennek az itéletidőnek! Majd holnap! Ha kihámozzuk magunkat a hó alól!Kép
Már nincs magas láza, de hőem. még van néha, meg étvágya sincs!

AdriKép
Hát mi sem unatkozunk! Tényleg, vége lesz ennek egyszer?? Nem látom az alagút végét!Kép

GottiKép
Milyen OFF volt Berettyóban? Kép Ki volt a "fellépő"? Mi Kövesden OFF-oltunk pénteken, EDDA koncerttel egybekötve! Jó volt!

ZsuzsaKép
Mailt köszi, megpróbálom beszerezni ezeket! Bár itt falun nincs, de próbálkozok majd Miskolcon!

Most azért is kiflit sütök, azzal vígasztalódom....KépKép

Ditta
Kép

Ui: Csajok, ha már úgyis ilyen az idő, várjuk együtt a karácsonyt!!KépKépKép
Kép

Kép

Kép
ditta76
 
 


Szia Ditta76!
Csak egy ötlet a bárányhimlő túlélésére!
Egy remek orvos mellett dolgoztam,aki a saját kisunokáján is alkalmazta:
Hogy a picik ne vakarják agyon magukat,a búbokat lehellet vékonyan bekente Lidocain krémmel.
Lehet,hogy le leszek érte ugatva,de nekik bevállt.
kicsibartos
 
 


Sziasztok!

Hát ugy néz ki,hogy mi megusztuk a "nagy"telet,de láttam a hiradoban,hogy felétek Ditta mennyire itéletidö van!Szegénykék,kijut Nektek a "jobol"idén böven!!!Mi lesz majd olvadáskor??Jobb nem is bele gondolni!Tudtok valahogy készülni a viz ellen??
Na látod Nándika már jobban is van,a pöttyök pedig majd csak elmulnak.Fogaiddal mi ujság?
Kicsibartos,köszi a tippet,ne aggodj,itt nem leszel megkövezve,ugye csajok????Minden jo tanácsnak örülünk,és mindenkinek szive joga,hogy mit hasznosit,és mit nem.
Adri,nem lehet,hogy Nándika valamire allergiás?Kaja,mososzer,por,stb.stb.Bármit lehet.Lehet,hogy egy allergiateszt kimutatná.
És viszketnek is neki?Bazsinak is egy idöben tele volt a kis teste csalánszerü kiütésekkel,mire rájöttünk,hogy az öblitötöl van.Azota neki minimálisat használok,és többször átöblitem tiszta vizzel a ruhácskáit.Addig szétkisérleteztük az agyunkat,hogy mitöl lehetnek.Szegénykém még álmában is vakarozott.
Te pedig tömjed magad vitaminokkal!!!
Moni,régen jelentkeztél,és Dorka Te is,ugye nincs baj????Irjatok,ha csak 1-2 szot,is,pl.:mindenOK,majd jövök,vagy valami ilyesmit.
Gotti tökre édi lehet,és huncut a kislányod,nekem sajna az életemböl a huncut kiscsajos vigyor (egyenlöreKép)kimaradt.
Ditta,KARÁCSONYKépKépKépKépKépKép
Zsuzsa,remélem nem a kapucsino miatt nem irsz!!Kép
Fogacskák hogy vannak Bálintodnál??

Pusszancs,és szép álmokat,jo éjt!!!!

KingaKép

Kinga
skinga
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?