Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Timie: mi Márknál mindent kipróbáltunk,Infacol,Espumisan,angol víz(gripe water) masszázs,stb... semmi sem használt.Volt olyan hogy annyira sírt,hogy szélcsővel szó szerint leeresztettünk a gyereket.Érdemleges változás a szilárd ételeknél történt,amikor már napi 2-3 szor nem tápszert kapott.

Egy jó hír mindenkinek: ma voltunk a játszóházban és egész márciusban keddtől-péntekig 10-14 óráig 480ft.-/óra. Nagyon szuper ár,tuti most egy csomószor fogunk menni,ha ilyen olcsó... Kép

pusz
Annamari
kismuki
 
 


Sziasztok!

Timie: sajnos Orsi is nagyon hasfájós volt az első 3 hónapban, de annyira, hogy kétszer kikötöttünk a Heim Pálban az ügyeleten, egyszer át is küldtek minket a Rókusba, ahol órákig szélcsöveztük az újszülött osztály csecsemősével.
Ezek a cseppek sajnos nemigen használtak nekünk sem. A masszázsra pedig csak hónapokkal későbbre jutottunk be, mert tele voltak a csoportok.
Igazából a szélcső a megoldás. Szerintem vegyél a gyógyszertárban. Kicsit drága, ahhoz képest, hogy csak egy gumi csövecske, de bármennyiszer lehet használni, ha szépen elmosod, és fertőtleníted. A használata először fura, én is idegenkedtem tőle, de mikor láttam, hogy sokat könnyít a babának, akkor nagyon hamar rutinos lettem. Picit bekened a végét popsikenőccsel, akkor könnyű használni. Attól meg ne félj, amivel riogatnak, hogy akkor a gyerek elszokik az önálló kakilástól: ez nem igaz, másrészt pedig úgyis akkor fordulsz ehhez a megoldáshoz, ha már a masszírozás sem segít. Ha nem is csinálod az egész masszázst, a hasra csináld, mert még ha nem is szünteti meg teljesen, de segít a kis beleinek, és ráállnak majd maguktól is a helyes mozgásra. Ez még most a 15 hónapos babámmal is sokszor jó, ha kicsit nehezet eszik, vagy valami puffasztja: jólesik neki.

Jah, nekem is annyi levelem elveszett már. Pedig kitaláltam, hogy ha vágólapra teszem, mielőtt nézetre küldöm, akkor vissza tudom szúrni, mégha le is hal a rendszer, csak sokszor elfelejtem.
:-(

Kismuki: hol van ez a játszóház? Én is szívesen elvinném Orsit, legalább találkozhatna babákkal, és egy órát jól ellenne.

Puszi mindenkinek!!!

eszty

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Sziasztok!

Timie: sajnos Orsi is nagyon hasfájós volt az első 3 hónapban, de annyira, hogy kétszer kikötöttünk a Heim Pálban az ügyeleten, egyszer át is küldtek minket a Rókusba, ahol órákig szélcsöveztük az újszülött osztály csecsemősével.
Ezek a cseppek sajnos nemigen használtak nekünk sem. A masszázsra pedig csak hónapokkal későbbre jutottunk be, mert tele voltak a csoportok.
Igazából a szélcső a megoldás. Szerintem vegyél a gyógyszertárban. Kicsit drága, ahhoz képest, hogy csak egy gumi csövecske, de bármennyiszer lehet használni, ha szépen elmosod, és fertőtleníted. A használata először fura, én is idegenkedtem tőle, de mikor láttam, hogy sokat könnyít a babának, akkor nagyon hamar rutinos lettem. Picit bekened a végét popsikenőccsel, akkor könnyű használni. Attól meg ne félj, amivel riogatnak, hogy akkor a gyerek elszokik az önálló kakilástól: ez nem igaz, másrészt pedig úgyis akkor fordulsz ehhez a megoldáshoz, ha már a masszírozás sem segít. Ha nem is csinálod az egész masszázst, a hasra csináld, mert még ha nem is szünteti meg teljesen, de segít a kis beleinek, és ráállnak majd maguktól is a helyes mozgásra. Ez még most a 15 hónapos babámmal is sokszor jó, ha kicsit nehezet eszik, vagy valami puffasztja: jólesik neki.

Jah, nekem is annyi levelem elveszett már. Pedig kitaláltam, hogy ha vágólapra teszem, mielőtt nézetre küldöm, akkor vissza tudom szúrni, mégha le is hal a rendszer, csak sokszor elfelejtem.
:-(

Kismuki: hol van ez a játszóház? Én is szívesen elvinném Orsit, legalább találkozhatna babákkal, és egy órát jól ellenne.

Puszi mindenkinek!!!

eszty

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 

 
 

Eszty: Gvadányin van,pont a Főtáv mellett,egy régi épületben.Aprónép játszoda a neve,van honlap is.
Mindenkinek ajánlom és délelőtt nincsenek is nagyok,csak a picik és nagyon jó játékok vannak.500ért pedig nagyon megéri,főleg amíg ilyen szemét idő van.
Az hagyján,hogy a hó esik (márciusban) de a szél is nagyon fúj,így pedig nem lehet kimozdulni. Kép

Jövő hét szerda játszóház,mindenki,mit szóltok???

Annamari
kismuki
 
 


Eszty: Gvadányin van,pont a Főtáv mellett,egy régi épületben.Aprónép játszoda a neve,van honlap is.
Mindenkinek ajánlom és délelőtt nincsenek is nagyok,csak a picik és nagyon jó játékok vannak.500ért pedig nagyon megéri,főleg amíg ilyen szemét idő van.
Az hagyján,hogy a hó esik (márciusban) de a szél is nagyon fúj,így pedig nem lehet kimozdulni. Kép

Jövő hét szerda játszóház,mindenki,mit szóltok???

Annamari
kismuki
 
 


Helló lányok!
Mi szívesen megyünk szerdán, amúgy is gondoltam már, hogy el kellene menni, hát még ha ilyen olcsó. Kép 10 körül, mint szokásos?

Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Helló lányok!
Mi szívesen megyünk szerdán, amúgy is gondoltam már, hogy el kellene menni, hát még ha ilyen olcsó. Kép 10 körül, mint szokásos?

Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!

Van itt esetleg olyan aki adott a babájának tápszert?Mert mi először Milupát adtunk most meg ezt a Mildibét, és mióta ezt adom neki olyan zöldes a széklete, és székrekedése is van.
Nektek esetleg valami tapasztalatotok van?
Előre is köszike
Timie

Kép
timie
 
 


Sziasztok!

Van itt esetleg olyan aki adott a babájának tápszert?Mert mi először Milupát adtunk most meg ezt a Mildibét, és mióta ezt adom neki olyan zöldes a széklete, és székrekedése is van.
Nektek esetleg valami tapasztalatotok van?
Előre is köszike
Timie

Kép
timie
 
 


Sziasztok!

Timie:az én kislányom kapott tápszert(milumilt),ettől neki is zöldes lett a széklete,és jóval nehezebben kakilt,mint amikor csak anyatejet kapott.Azt hiszem a dobozra rá is volt írva,hogy zöldes lehet a kakija.

Niki
Vendég
 


Sziasztok!

Timie:az én kislányom kapott tápszert(milumilt),ettől neki is zöldes lett a széklete,és jóval nehezebben kakilt,mint amikor csak anyatejet kapott.Azt hiszem a dobozra rá is volt írva,hogy zöldes lehet a kakija.

Niki
Vendég
 


Sziasztok!

Elvileg nekünk is jó a szerda... bár már nem merek ígérni semmit, nehogy megint közbejöjjön valami.

Gabi

Kép
Kép
almadi
 
 


Sziasztok!

Elvileg nekünk is jó a szerda... bár már nem merek ígérni semmit, nehogy megint közbejöjjön valami.

Gabi

Kép
Kép
almadi
 
 


Annamari, jövő hét szerda az 15-e és szerintem nem lesz nyitva a játszóház.
Kedd jó Nektek?
Nekünk sajnos a többi nap nem jó, bontják a falat a kisszobában, igazságügyi szakértő jön megvizsgálni a szigetelést, nagy felhajtás lesz.
14 kedd?
tigris
 
 


Annamari, jövő hét szerda az 15-e és szerintem nem lesz nyitva a játszóház.
Kedd jó Nektek?
Nekünk sajnos a többi nap nem jó, bontják a falat a kisszobában, igazságügyi szakértő jön megvizsgálni a szigetelést, nagy felhajtás lesz.
14 kedd?
tigris
 
 


Annamari nem most szerdára, azaz holnapra gondoltál? Én úgy értettem!

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Annamari nem most szerdára, azaz holnapra gondoltál? Én úgy értettem!

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!

Niki: köszönöm a választ, ma jön a gyerekorvos azt mondta telefonon, hogy rakjak el mintátKépHát én eltettem neki egy adagotKép
Nekem csak az a bajom, hogy a Milumiltól nincs széklete, max szélcsővel, a Milupától meg nem megy a pukija. Hát meg vagyok én áldva mind a két tápszerrel, de már többet nem próbálok ki. Szerintem maradok a Milupánál és kapja mellé az Infacolt, vagy kérek valami más szélhajtót.
Remélem mindenki jól van. Mi holnap után leszünk egy hónaposakKép
Puszilok mindenkit
Timie

Kép
timie
 
 


Sziasztok!

Niki: köszönöm a választ, ma jön a gyerekorvos azt mondta telefonon, hogy rakjak el mintátKépHát én eltettem neki egy adagotKép
Nekem csak az a bajom, hogy a Milumiltól nincs széklete, max szélcsővel, a Milupától meg nem megy a pukija. Hát meg vagyok én áldva mind a két tápszerrel, de már többet nem próbálok ki. Szerintem maradok a Milupánál és kapja mellé az Infacolt, vagy kérek valami más szélhajtót.
Remélem mindenki jól van. Mi holnap után leszünk egy hónaposakKép
Puszilok mindenkit
Timie

Kép
timie
 
 


Sziasztok!

Timie:majd a gyerekorvos megmondja,hogy mi legyen,lehet, hogy csak kell egy kis idő,hogy beálljpon a széklete.
És szopik is még?Vagy már teljesen átálltatok a tápszerre?
Görcsökre van még a babynos cseppek,angol víz.
Nekem a kakilás problémára annó azt ajánlotta a gyerekorvos,hogy itassak vele cukros kamilla teát,vagy sima lanygyos forralt vizet,én a kamilla teát próbáltam az be is vált.Végül is ártani biztos nem árt.
Remélem rendeződik ez a dolog nálatok.
Egyébként milyen baba,alvás hogy megy?

Niki
Vendég
 


Sziasztok!

Timie:majd a gyerekorvos megmondja,hogy mi legyen,lehet, hogy csak kell egy kis idő,hogy beálljpon a széklete.
És szopik is még?Vagy már teljesen átálltatok a tápszerre?
Görcsökre van még a babynos cseppek,angol víz.
Nekem a kakilás problémára annó azt ajánlotta a gyerekorvos,hogy itassak vele cukros kamilla teát,vagy sima lanygyos forralt vizet,én a kamilla teát próbáltam az be is vált.Végül is ártani biztos nem árt.
Remélem rendeződik ez a dolog nálatok.
Egyébként milyen baba,alvás hogy megy?

Niki
Vendég
 


A 14. kedd talán nekünk is jó, de még nem merem biztosra mondani. A most szerda sajna tuti nem jó Kép
Tigris, gáz van a házatokkal? Vagy csak kicsinek tűnik a gyerekszoba? Kép

Eszty, köszi, mindjárt írok priv-ben Kép

Pussz: Sus
sus1
 
 


A 14. kedd talán nekünk is jó, de még nem merem biztosra mondani. A most szerda sajna tuti nem jó Kép
Tigris, gáz van a házatokkal? Vagy csak kicsinek tűnik a gyerekszoba? Kép

Eszty, köszi, mindjárt írok priv-ben Kép

Pussz: Sus
sus1
 
 


Lányok!

Most szerdára gondoltam,de sajna közbejött valami,úgyhogy mégsem tudunk menni.Viszont 14-én kedden mindenképpen ráérünk.Addigra az oltáson is túl vagyunk,meg minden egyeben.Szóval,ha másoknak is jó,akkor maradjunk a keddben...akkor talán többen össze tudunk jönni.
Annamari
kismuki
 
 


Lányok!

Most szerdára gondoltam,de sajna közbejött valami,úgyhogy mégsem tudunk menni.Viszont 14-én kedden mindenképpen ráérünk.Addigra az oltáson is túl vagyunk,meg minden egyeben.Szóval,ha másoknak is jó,akkor maradjunk a keddben...akkor talán többen össze tudunk jönni.
Annamari
kismuki
 
 


Nekünk jó a jövő kedd is! Kép

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Nekünk jó a jövő kedd is! Kép

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Nekünk is jó a jövő kedd (elvileg) :-))

Tigris: a szakértő, aki megy hozzátok az statikus? Mert én most éppen igazságügyi statikus szakértőt keresek, ha az illető az, akkor meg tudnád adni az elérhetőségét?

Köszi! Gabi

Kép
Kép
almadi
 
 


Nekünk is jó a jövő kedd (elvileg) :-))

Tigris: a szakértő, aki megy hozzátok az statikus? Mert én most éppen igazságügyi statikus szakértőt keresek, ha az illető az, akkor meg tudnád adni az elérhetőségét?

Köszi! Gabi

Kép
Kép
almadi
 
 


Sziasztok!

Megint jó rég jártam erre felszaporodtak a levelek Kép

Timie: Gratula a babához, sok boldogságot, egészséget és kitartást kívánok! Kíváncsi vagyok rá! Képet nem tudsz felrakni róla?
A hasfájásra én annyit tudok mondani, hogy mi kamillateát ill. édesköményt adtunk Leventének, nagyon gyengére fözve de hogy segített-e Isten tudja. Neki az elsö 5 napban kapott antibiotikum tette tönkre a gyomrát a drnö szerint és Protexin Restort adatott neki. Beadtunk 2 dobozzal, utána helyrejött. Persze lehet, hogy addigra anélkül is helyrejött volna. Kép

Dóri: Gyönyörüek a fiúk!!! Kép Most sajnálom elöször, hogy nem lányom van, hátha az egyiköjüket meg tudná hódítani Kép
Tényleg merre van Edina?

Köszi mindenkinek a testvér korkülönbség válaszokat! Úgy döntöttünk megvárjuk a két évet, mivel elég eleven Levente és így is néha nagyon kivagyok Kép Jöhetne már a tavasz, akkor többet lehetne kint lenni talán jobb lenne a hangulatom, mert mostanság elég depis vagyok. Ráadásul ma voltam forgalom vizsgán és annyira ideges voltam, hogy nem tudtam koncentrálni és megvágtak. Nincs valami ötletetek vizsgadrukk ellen? Ez már kóros amit müvelek, ez volt a fösulin is minden vizsgán, annyira bestresszelek, hogy nem tudom nyújtani a tudásom felét csak. És ha valami nem megy még el is sírom magam, ma is ez történt és annyira ciki egy 29 évestöl Kép Teljesen le vagyok törve KépKépKépKép

Gabi: Bence nagyon cuki! Kép Milyen a tanfolyam? Én grafológiát szeretnék tanulni, tegnap hívott is a suliból a dirinö, hogy holnap indul egy délelöttös csoport, ráadásul kismamák a tagjai és nemtudnék-e csatlakozni. Ez heti egy alkalmat jelent 4 órát, de utazással együtt kb. 6 óra. Sajnos nem tudom kire hagyni ennyi idöre Levit, és mostanában ráadásul annyira anyás lett, állandóan rajtam lóg, majd le szedi a nadrágom. Egyébként nagyon édes, állandóan sétálni akar, persze egyedül még nem megy neki, csak ha fogom a kezeit. Bár tegnap egy fél lépést megtett felém, ill. már kb. fél percig kapaszkodás nélkül is meg tud állni, és ezt egyre többet gyakorolja Kép Egyébként nagyon kiegyensúlyozott és mindig jókedvü Kép Tök jó, hogy nem rám ütött Kép (jaj már megint de negatív vagyok...)

Eszty: engem is érdekel a masszázs, állandóan fáj a hátam!

Na most megyek, már elég helyet foglaltam itt.

Puszi mindenkinek és szép estét!

Timi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Sziasztok!

Megint jó rég jártam erre felszaporodtak a levelek Kép

Timie: Gratula a babához, sok boldogságot, egészséget és kitartást kívánok! Kíváncsi vagyok rá! Képet nem tudsz felrakni róla?
A hasfájásra én annyit tudok mondani, hogy mi kamillateát ill. édesköményt adtunk Leventének, nagyon gyengére fözve de hogy segített-e Isten tudja. Neki az elsö 5 napban kapott antibiotikum tette tönkre a gyomrát a drnö szerint és Protexin Restort adatott neki. Beadtunk 2 dobozzal, utána helyrejött. Persze lehet, hogy addigra anélkül is helyrejött volna. Kép

Dóri: Gyönyörüek a fiúk!!! Kép Most sajnálom elöször, hogy nem lányom van, hátha az egyiköjüket meg tudná hódítani Kép
Tényleg merre van Edina?

Köszi mindenkinek a testvér korkülönbség válaszokat! Úgy döntöttünk megvárjuk a két évet, mivel elég eleven Levente és így is néha nagyon kivagyok Kép Jöhetne már a tavasz, akkor többet lehetne kint lenni talán jobb lenne a hangulatom, mert mostanság elég depis vagyok. Ráadásul ma voltam forgalom vizsgán és annyira ideges voltam, hogy nem tudtam koncentrálni és megvágtak. Nincs valami ötletetek vizsgadrukk ellen? Ez már kóros amit müvelek, ez volt a fösulin is minden vizsgán, annyira bestresszelek, hogy nem tudom nyújtani a tudásom felét csak. És ha valami nem megy még el is sírom magam, ma is ez történt és annyira ciki egy 29 évestöl Kép Teljesen le vagyok törve KépKépKépKép

Gabi: Bence nagyon cuki! Kép Milyen a tanfolyam? Én grafológiát szeretnék tanulni, tegnap hívott is a suliból a dirinö, hogy holnap indul egy délelöttös csoport, ráadásul kismamák a tagjai és nemtudnék-e csatlakozni. Ez heti egy alkalmat jelent 4 órát, de utazással együtt kb. 6 óra. Sajnos nem tudom kire hagyni ennyi idöre Levit, és mostanában ráadásul annyira anyás lett, állandóan rajtam lóg, majd le szedi a nadrágom. Egyébként nagyon édes, állandóan sétálni akar, persze egyedül még nem megy neki, csak ha fogom a kezeit. Bár tegnap egy fél lépést megtett felém, ill. már kb. fél percig kapaszkodás nélkül is meg tud állni, és ezt egyre többet gyakorolja Kép Egyébként nagyon kiegyensúlyozott és mindig jókedvü Kép Tök jó, hogy nem rám ütött Kép (jaj már megint de negatív vagyok...)

Eszty: engem is érdekel a masszázs, állandóan fáj a hátam!

Na most megyek, már elég helyet foglaltam itt.

Puszi mindenkinek és szép estét!

Timi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Sziasztok!

Eszty: masszázs engem is érdekel - úgy látszik a hátfájás kismamabetegség.

Timi: A tanfolyam szuper, imádom! Már tele van a lakásunk mindenféle kis kütyüvel - tegnap kapott is a párom egy nagyon jó, új munkakört a munkahelyén. Szóval újabb bizonyíték arra, hogy működik a dolog!
A grafológia engem is nagyon érdekel, de egyelőre elég ezt kifizetni, ráadásul elég húzós, mert pl. jövő héten péntek-szombat-vasárnap lesz a tanfolyam és még meg kell szerveznem, hogy kire hagyom a Manót.
Ha Levente jókedvű, akkor te sem lehetsz depis! Azt mondják a baba mindig tükrözi a mi hangulatunkat. Bár ez nálunk nem így volt, mert tavaly én nagyon depis voltam, Bence mégis állandóan vigyorgott. Biztos érezte, hogy akkor arra volt szükségem. Õk már nagyon tudnak, mert kristálygyerekek!

Hasfájáshoz nem nagyon tudok hozzászólni, mert mi megúsztuk a dolgot.

Kistesó ügyben: én is két évet szerettem volna a gyerkőcök között, de sajna még mindig nem jött össze a dolog, pedig lassan egy éve próbálkozunk...

Gabi

Kép
Kép
almadi
 
 


Sziasztok!

Eszty: masszázs engem is érdekel - úgy látszik a hátfájás kismamabetegség.

Timi: A tanfolyam szuper, imádom! Már tele van a lakásunk mindenféle kis kütyüvel - tegnap kapott is a párom egy nagyon jó, új munkakört a munkahelyén. Szóval újabb bizonyíték arra, hogy működik a dolog!
A grafológia engem is nagyon érdekel, de egyelőre elég ezt kifizetni, ráadásul elég húzós, mert pl. jövő héten péntek-szombat-vasárnap lesz a tanfolyam és még meg kell szerveznem, hogy kire hagyom a Manót.
Ha Levente jókedvű, akkor te sem lehetsz depis! Azt mondják a baba mindig tükrözi a mi hangulatunkat. Bár ez nálunk nem így volt, mert tavaly én nagyon depis voltam, Bence mégis állandóan vigyorgott. Biztos érezte, hogy akkor arra volt szükségem. Õk már nagyon tudnak, mert kristálygyerekek!

Hasfájáshoz nem nagyon tudok hozzászólni, mert mi megúsztuk a dolgot.

Kistesó ügyben: én is két évet szerettem volna a gyerkőcök között, de sajna még mindig nem jött össze a dolog, pedig lassan egy éve próbálkozunk...

Gabi

Kép
Kép
almadi
 
 


Sziasztok!
Ha itthon leszünk kedden mi is szívesen csatlakozunk a talihoz.
Boldog nőnapot nektek és szép napot!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Mi Edináékkal elmentünk ma is a játszóházba, tök jó volt, nagyon élvezték a "srácok", teszek fel képeket.
Nyitva lesznek jövő héten kedden (csak azért kérdeztem meg, hogy nehogy pórul járjunk a hétfői szünnap és az ünnepnap között Kép)és azt mondták, valószínűleg még 15-én is.

Timie: nálunk bevált az Infacol, Máté is elég hasfájós volt amúgy, egyszer abbahagytuk 3 hónapos kora után, mert ugye állítólag addig tart a hasfájós időszak, de újra előjöttek a görcsök, így még szedte kb. 5 hónapos koráig, utána nem volt már semmi gond. Tényleg tegyél már fel képet a fiadról!!!

Krisz
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!

Almadi: téged is szívesen masszírozlak. Írj rám egy e-mailt, és neked is megírom a részleteket.
boeszter@freemail.hu

Timi: ne szégyeld magad! Én ugyanebben a cipőben járok! Nehezen bírom sokszor Orsit is. És nem tudom, hogy csináltam volna ezt végig anyu és a nagymamám nélkül. Azt hittem magamról, hogy tengernyi türelmem van, de mégsem. Igazából szülnöm kellett ahhoz, hogy megismerjem önmagam, átértékeljem az én-képemet, de ez nagyon nehéz, és még mindig nem sikerült, ezért kéne pszichológus. Ráadásul sok mindenben hibáztatom magam, és nem tartom magam jó anyának. És ezzel nehéz együtt élni. Emellé még csak egy adalék, hogy olyan, mintha megszüntem volna a szülés óta, az életem nem a régi, és semmi sem. Nehéz.
De nem vagy egyedül!

Puszi, eszti

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Sziasztok Lányok!

Tennék én fel képeket,de elég bénák vannak fényképezve, és szegény gyerek úgy néz ki mint egy dagi labda, közben meg tényleg nem az. MIndenki el volt halva mikor levetkőztettem hogy milyen kis formás, de azok a képek milyen bénákKép
Na próbálkozom

Timie
Kép
Kép

Kép
timie
 
 


Timie:szerintem jók a képek,édes a kisfiad nagyon! Kép

Lufi
lufi
 
 


Sziasztok!

Gabi: Hát igen, ezek a tanfolyamok horribilis árba kerülnek, és sajna nincs kedvezmény a Kismamáknak Kép legalább is abban a suliban, ahová én szeretnék járni.
Tök jó, hogy így élvezed a tanfolyamot és meg tudod oldani, hogy eljárj.

Krisz: Jók a képek, édik a babák, látszik, hogy jól érezték magukat a játszóházban Kép

Eszty: Kösz a bíztatást. Kép Tényleg, nem mentél még el ehhez a Farkas Évához? Most én is visszakerestem a telszámát, hátha rábírom magam, hogy felkeressem. Lehet, hogy jót tenne.

Timie: Szerintem is nagyon édes! Kép

Képzeljétek, Levi tegnap hajnalra
belázasodott és egész nap az ölemben volt, ringattam, meséltem
énekeltem neki, elég rossz kedve volt, szomorúan nézett stb.
Most már jól van, a kedve is visszatért és rámol ezerrel Kép Azt mondta a dokinéni, hogy van valami 1 napos bélrendszeri vírus, azt kaphatta el.
Még a hét végéig diétáznia kell. Elvileg hasmenés is párosul hozzá, de ez szerencsére nála elmaradt Kép

Puszi mindenkinek, és kitartást, remélem már hamarosan itt a tavasz! (bár most éppen esik valami)

Timi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Sziasztok!

Timie: én is így voltam a képekkel, mintha nem is Orsi lett volna rajtuk. Még ma is sikerül ilyeneket csinálni. Arra jöttem rá, hogy az az oka, hogy túl közelről fényképezem, talán. Ha messzebbről zoom-molok rá, akkor nem torzít annyira. Persze, biztosan nem csak ez az oka, nem vagyok profi én sem. :-)

Timi: még nem mentem el. Most kicsit hajtós heteim vannak, nem tudnék időpontot egyeztetni vele, de hamarosan felhívom. Mások azt is javasoltak, hogy próbálkozzak kineziológussal. Nemsoká kapok egy nevet és teliszámot is. Ha érdekel téged ...

Lányok: én is próbálok jönni Orsival kedden. Megírjátok nekem, hogy lehet odajutni? Én Lőrincen lakom, vagyis Kőbánya-Kispest közelében, tehát vagy metrós vagy Örs (13-as vili) szerű megoldás van?
Egy akadály lehet csak: ha belázasodik és kiütéses lesz a 15 hónapos oltástól. A dokinő azt mondta, hogy egy hét múlva jelentkezhetnek ezek a tünetek, és most szerdán kapta a szurit. Nektek voltak ilyen tünetek a babátoknál?

Puszi, eszty

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Sziasztok!

Eszty: Én is ismerek egy kineziológust, nagyon kedves fiatal lány, én is gondoltam, hogy elmegyek hozzá, csak azért vacilálok, mert ő egy ismerős és lehet, hogy jobb ilyen problémával idegenhez fordulni. Ha nem lesz szimpi az, akit ajánlottak, szivesen megadom az ő számát. Azt hiszem a Blaha körül rendel.

Lányok: Mi sajna megint lemaradunk a taliról, kint leszünk a szüleimnél a jövő héten, mert a párom Írországba megy. Kép
Hát úgy látszik nem akar ez nekünk összejönni Kép pedig már annyira kiváncsi vagyok rátok és a babákra élőben!!! Kép
Kérdés: Jár valaki a babájával Helen Doron Early Englishre? Mikortól kezdtétek? Milyen egy foglalkozás? Leköti a babát? Ugyanezeket szeretném kérdezni a zenebölcsivel kapcsolatban is. Ha valakinek van ilyen élménye, légyszi írja meg! Köszi elöre is!

Puszi
Timi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Sziasztok!

Timie: nagyon aranyosak a képek! (Nem igaz, hogy bénák!)

Eszty: a kineziológus is nagyon jó, különbség csak az árban van, de óriási. Én 7.000,- forintért jártam kineziológushoz, aki tényleg szuper volt, és sikerült feloldanunk az anyu halála utáni depressziót, de ez akkor is rengeteg pénz. A pszich. néni pedig irtó jó fej, ingyen van, a barátnőm hetente egyszer jár hozzá és mindig meséli, hogy milyen lelkiismeretes, kedves és szakmailag is nagyon tud. Most éppen azon gondolkodom, hogy apukámat is megpróbálom elküldeni hozzá.
A 15 hós oltás után, mi belefutottunk egy vaklármába, mert szegény gyerek pont egy hétre rá lett nagyon lázas, meg ment a hasa, így 3 nap folyamatos 39 fokos láz után a dokinő beutalt a László Kórházba, mert mindenki megijedt, hogy oltási szövődmény. Aztán bent voltunk kb. 3 napot (nem csináltak semmit, csak néztek minket egy üvegablakon át - részletesen olvashatsz a sztoriról, ha átolvasod a szeptember-október hozzászólásaimat), majd kiderült, hogy "csak" egy egyszerű járvány volt, semmi köze az oltáshoz. Én úgy tudom, nagyon kevés babánál okoz gondot ez az oltás.

Pussz: Gabi

Kép
Kép
almadi
 
 


Sziasztok!

Tegnapi hosszú levelemet elnyelte az éter... Kép
Timie: tényleg édi,sosem láttam még babánál ilyen színű hajat!!! Kép
Eszty: nálunk a 10.nap körül volt 1-2 napig láz,pár kis kiütés,de mivel ez nem fertőző,akkor nyugodtan jöhettek.Hidd el,te jobban aggódsz mint amennyire őt megviseli.
Viktor is megkapta a 4 hós oltását és eddig egyik után sem kellett már kúpot sem adni neki,mint a régi oltásoknál.NIncs is semmi baja tőle...jó ez az új rendszer.
Sweetlady: én csak annyit hallottam a Helen Doronról,hogy horrible összeg!!!
Szerintem ha találsz egy jó ovit majd,már ott is van nyelvoktatás és még akkor is bőven időben vagy a nyelvtanulással.
Krisz: megint jó kis fotókat csináltál
Edina: Noncsi őrült nagyot nőtt,jó lenne ha jövő kedden tényleg taliznánk.

Akkor ugye áll a kedd? MI megyünk,mostmár tuti nem jön közbe semmi.
Hétfőn találkozunk az építtető cég főnökével,egyre gázosabb a lakás-projekt.Úgy döntöttünk,hogy ha nem ad egy másik lakást akkor visszalépünk az egésztől.Most hosszú lenne,majd szóban elmesélem.

Puszi mindenkinek
Annamari
kismuki
 
 


Sziasztok!

Annamari mi is megyünk kedden!
Timi: én is szeretném vinni a manót, de még nem is néztem körül igazán. A BioInfo újságban hirdetnek folyamatosan egy helyet (hátránya, hogy Csillebércen van), nekem csak azért szimpi, mert nem csak angol oktatás van, hanem a táplálkozásra is ügyelnek. Egyszer fel kéne hívnom megtudni, hogy mik a részletek. Helen Doron-t nem ismerem, de utánanézek.
Én kb. 1,5 hónapja hordom Bencust Zenebölcsibe és nagyon szeretjük!! Babatornára is kb. 2 hónapja járunk. Mindkettő a Zeg-zug -ban van, a zene egy hónapra 3.000,-, a torna alkalmanként 800,-.
A Zenebölcsiben körben ülünk a babókkal és általában simogatós, mutogatós énekeket énekelünk, amik nagyon aranyosak. Ezen kívül szoktunk "lovagolni" - azaz Manó a háton, és énekelve megyünk körbe, nagyon élvezik. Mindig vannak pici "hangszerek" is pl. kézi dob, triangulum, rumbatök, és egyéb népi hangszerek. Minden ami zörög, csörög, kolompol. Nagyon szeretik, ráadásul megtanuljuk ezek használatát is. Persze ez így leírva nem olyan izgalmas, meg általában ott Bence is csak meglepve pislog, de mikor hazaérünk, már mutogatja, hogy mit énekeljünk és mutatja Apának, hogy mit kell csinálni közben.

Pussz: Gabi

Kép
Kép
almadi
 
 


Sziasztok!

Minkenkinek bocs, hogy ilyen sokáig nem jelentkeztem. Minden összejött és kedvem sem volt írni. Noncsi beteg lett, aztán én is ez a fránya vírus csak nem akart elkerülni minket Kép
Timie: NAgyon nagy gratula a kisfiadhoz!
Mi hasfájásra a sub simplex nevű cseppeket használtuk, de fogalmam sincs, hogy használt-e...a lényeg, hogy amint betölti a 3. hónapot, mint a nagykönyvbe meg van írva abbamarad a sírás is! Noncsinál így volt, szerencsére!
Amúgy nekem is már elég hamar tápszer kiegészítést kellett adnom, viszont így mellette sikerült 6 és fél hónapos koráig szoptatnom. Addig nem is lett beteg! Utána viszont rögtön náthás lett Kép Szóval amig tudsz szoptass, mégha csak kiegésztésként akkor is! És kitartást!
Nagyon aranyos a kisfiad és annyira kisfiús Kép
Annamari: hát az idő múlása főleg Noncsin látszik, meg Viktorkán nagyon helyesek a fiaid még mindig! Kép Ha minden igaz mi megyünk kedden, szóval talizzunk Kép)
Dóri: Marcell is nagyon nagyot nőtt! Ti is jöttök kedden?
Gyertek minél többen, egész márciusban féláron van és bár Noncsi még nincs egy éves mégis nagyon élvezte állandóan követte Mátét, mint egy hűséges kiskutya Kép
Sweetlady: tényleg kicsit kislányos Levi azokkal a fürtökkel Kép
Rakok fel én is képeket a kincsemről!
Ti is tegyetek így!Hadd gyönyörködjek ezekben a babákban Kép

A huncutka:
Kép
Kicsit kokin apával:
Kép

Puszi
Edina

Edina

Kép
Kép
bedi
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek köszönjük szépen a dícsérő sorokat, átadtam a kisfiamnak egy puszival kísérveKép
Lányok:
Mennyi idősen lehet vinni a babát bkv járművön?
A másik kérdésem: amikor a gyerekorvos kétszer kint volt és csinált a gyerekkel ilyen reflex vizsgálatot, hogy megfogta a hóna alatt és a pelenkázón lépkednie kellett és a mi babánk kicsit csámpásan rakta a lábát a doki azt mondta hogy ez elmúlik (kinövi) valóban igaz-e? Ti emlékeztek még erre?
Köszönöm a válaszokat.

Puszi
Timie

Kép
timie
 
 


Sziasztok!

Timie:ne izgulj,Viktor 4 hónapos és még mindig nem tudja teljesen kinyújtani egyenesre a lábait.
Ugyan mi nem nagyon BKV-zunk,de szerintem 1 hónap után viheted...persze ne pont a 4-6-os villamosra!!!

Örülök,hogy így alakula kedd,Krisz remélem hozol gépet majd.

Szép vasárnapot mindenkinek!
Annamari

Ja! Képzeljétek ma voltunk anyósoméknál Erzsébeten és az ottani Műv.házban volt börze és szuper cuccokat vettem a fiúknak. 2 hosszúnadrág,2 szabadidő,2 póló,sapi 4000-ért.Az egyik szabadidő GAP a másik pedig NY Yankees-es.Borzasztóan gizda!!!Igaz még kicsit nőniük kell bele,de őszre pont jó lesz.
kismuki
 
 


Sziasztok!
Sajna le kell mondanom a talit,betegek lettünk,nem vészes,de nem akarok senkit megfertőzni.Meg én se vagyok lelkileg a toppon.
Szép napot!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Mi mennénk holnap. Ki is jön még? Ja, és hánykor? 10?

Gabi

Kép
Kép
almadi
 
 


Jó reggelt!

Mi ott leszünk legkésőbb negyed 11-re.Viktorral és Márkkal.
Tegnap nem tudtam belépni megint azért nem írtam.
Puszi
A
kismuki
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?