Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tényleg nem sikerült Krisztáéknál a tél elűzése,de talán jó nyomon járnakKépKépKép...
Én már nagyon bírnám.Tegnap olyan szuper idő volt,most meg borzalomKép.

Első szabad éjszakámat két gyerkőc közt töltöttemKép,milyen jó,majdnem egy ébredéssel megúsztam,mert egyszerre sírtak felKépKép...

Andi

Kertépítésre majd mi is jelentkezünk ámKép!(de komolyan,még pár év Kép)
Apa még jön haza,március végén megy végleg,de addig sem lesz vmi örömteljes.Bár Villővel most talán már könnyebb(kop-kop),azért a tél miatt szenvedünk.Naponta kétszer(sétá miatt 3szor) öltözni-vetkőzni..Kép
FogakKépKép...még nálunk sincs semmi,pedig tele van huplival az ínye...Kép

Móni

Akkor a Te barátnőd is megjárta a hadak útját...Kép
Igen,hamar lejárt,bár nlha igen hosszúnak tűnt a télKép!Jobb lenne,ha nyáron lenne itthonKép!
Nem megyek vissza,mert tanulni fogok.Talán erről olvastál..KépLegalább is szeretnék,nyár elején lesz a felvételi,ha felvesznek,ősztől indul a projektKép.
Dolgozni legfeljebb 2 éves kora után megyek vissza(ha már nagyon nem bírom itthon,mert nem vagyok egy otthonülőKépKép),de akkor is csak heti pár órában...Bulcsúval mentem vissza 1 éves korában és akkor anyósom volt vele gyes-n,aztán 2 évesen bölcsis lett...hűűű,de régen voltKép...
Drukk megy mindkét projekthez,de inkább kistesóKépKépKép!

Timi

Nem mondod,hogy még nálatok sincs fog????KépKépMilyenek ezek a mai gyerekek???Vagy nagyon korán fogzanak,vagy fogatlanok akarnak maradniKép!Hihetetlen....
Na igen,most megint jön a loholokmindehovákorszak,de majd csak beállunk.Persze minden olyan lehtetlen időben vagy,hogy egyenlőre fogalmam sincs,hogyan szervezem meg egy napunkat úgy,hogy a nagyobb eljusson oviba,haza is tudjon jönni,közben a kicsi eleget aludjon-egyen-sétáljon...Miért esik minden egy időbe????Kép

Orsi

Nagyon boldog házassági évfordulót!!!!
Kép
Noddy: www.noddy.com egy kisfiú egy aranyos rajzfilmből,Bulcsú nagy kedvenceKép.Tudod,előbb-utóbb Te sem úszod megKépKép!Hadd lássuk azt a képet Jociról,ittas gyereket még úgysem láttam(csak anyumék mesélték tesómrólKépKép)...

Szilvi

Valszeg mi is leszünk,mert a hátvágák nagy részét szt ott töltjük,így nem zöldülök megKép!
Akkor a séta idejét kéne vhogy összehozniKép!

Kriszta

Szuperek a képek!!!Eszméletlen jó lehetett!gyerkőcök mit szóltak hozzá?Kép
Apa már dolgozik?Kép

És még egy kép a hozzátáplálás netovábbjárólKép:

http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/283/372158.jpg

Ha nem látszik,az ott egy pogácsa, a kisasszony önkiszolgálta magátKép!

Pusz mindenkienk,Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok,

bocsi, kicsit hanyagoltalak benneteket, de nem kellemes okokból. biztosan beszóltam ide is, hogy elkapott bennünket (mind a négyőnket) a hányós-hasmenéses vírus. Aztán mire kimásztunk, picinek felváltva fülgyulladása volt (szerencsére nem gennyes), aztán visszaesett apa (egy hét munka után). Megint a nagy, én pedig ápoltam őket.

Farsangi készülődés, majd 1 hétig tartott, és a büdös kölke nem vette fel a jelmezét Kép Még az oviba is erőszakkal kellett bevinni. Oda csődítettük a mamákat, dédiket, tesómékat, papákat, és be sem akart jönni! Persze kistesó élvezte, futkározott össze-vissza.

Vasárnap éjjel fent voltun Pesten Deep Purple koncerten, szupi volt Kép
Aznap viráglocsolás után leugrottam az ágyról, és Áron 3-szög játékára érkeztem. Király volt, azt hittem átdöfte a lábamat. Azóta alig tudok menni, a hurka már lement a lábamról, de nagyon csúnya. Lila és zöld színben játszik.

A pici még mindig szörnyen alszik (illetve nem alszik) éjjel.

Kriszta, klasszak a képek.

Móranya, nagyon sajnálom ami veletek történt. Hasonlóan járt az unokatesóm is. Mivel mesizett, csak a 16. hét után kezdte sejteni, hogy babát vár. Volt is nagy öröm, mert akarták. A helyi dokinak nem tetszett az uh, beküldte Veszprémbe, majd onnan Bp. Megmondták, hogy mivel ilyen nagy a baba, meg kell szülnie. Persze mire oda került, hetek teltek el. kb 20 hetes volt, mikor sorra került. Úgy bántak vele pesten, mint a kutyával. Ha kérdezett valamit lehurrogták, "ne hisztizzen anyuka, majd sorra kerül", "majd a doktor úr megmondja" és hasonlóak. Amikor elkezdett sirni, hogy mondják már meg, mi a baj a babával, akkor kaptak észbe, hogy másik beteg lapja van ott. úgy beszéltek róla, mintha ott sem lenne. Aztán nagy nehezen menszülte a babát, meg sem nézhette, és elvitték. Lekezelték, megalázták, megsértették, és durvák voltak vele. Pedig "csak" rosszul álltak párba a gének. (mondták utólag)

Majd folytatom, oviba kell mennem a Benciért. Jó megint veletek Kép

Puszi, Lora
lora76
 
 


Sziasztok!

Kriszta
Jókor hoztad a képeket! Legalább feldobja kicsit szomorúra fordult topicunkat! Nagyon jó buli lehetett. Kár, hogy nálunk nincs hasonló! Ehhez is kell egyfajta mentalitás. Ha a férjemből indulok ki akkor ilyen bulira esélyünk sincs. Márpedig gondolom, a legtöbb magyar ffi hasonlóan gondolkozik. Az meg hogy nézne ki, hogy nők idétlen jelmezben futkosnak gyermekeik kedvéért, miközben a férjeik sörözés közben megbeszélik melyik a legégetőbb jelmez. Vagy csak az én férjem ilyen?
Amúgy hogy vagytok? Meggyógyultatok?

Lora
Ez az épitőkockába érkezés elég kellemetlen lehetett. Még az én lábam is bebizsergett, mikor olvastam. Tudod, vizuális tipus vagyok. Remélem mostanában már kellemesebb dolgok történnek családoddal és újra egészségesek vagytok!

Nálunk tegnap bénázós nap volt. Miután kifacsartam fél kiló narancsot, Nóra kiboritotta a fáradtságos munkával nyert nedűt és amig én a nyomokat próbáltam eltüntetni, a konyha másik felében összetörött egy poharat. A pohárkészletem igencsak megcsappant a héten. Ebben a hónapban is veszek hatot. Hiába, a gyerek tanulása már ilyen korben is pénzbe kerül.
Madárinfluenza? Ti hogy vagytok vele? Féltek? Én ma azt vettem észre magamon, hogy már a kutyák közelébe sem engedem szivesen Nórát. Szerintetek hülye vagyok?

puszi
petra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 

 
 

Petra

Madárinfluenza:Én nagyon kettős vagyok ebben a dologban...Most volt a Mindentudás Egyetemében : http://www.mindentudas.hu/vargajanos/20060226varga.html
Szt érdemes elolvasni.Az biztos,hogy a média nagyobb feneket kerít neki,mint kéne,de én is úgy vagyok vele,hogy az ördög nem alszik...Kép
Ráadásul anyósoméknál vannak csirkék és ha ott vagyunk,az a nap egyik programpontja,hogy meg kell nézni a csirkéketKépKép...Ezt biztos be fogom szüntetni...
PohárKépKép...ismerős...

na lépek,mert ordítás vanKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Anyapoc!
Apa dolgozik, Ákos ovizik, minden visszaállt a megszokott rendbe. Ez a napi 3xöltözünk dolog nekem is nagyon ismerős, és ma reggel már azon a ponton voltam, hogy nem viszem Ákost óviba... Ráadásul érte délben kell menni, így úgy tűnik, hogy mire reggel (9-kor) hazaérünk, már mehetünk is vissza. Ma ráadásként délután még dokihoz is vittük Enikőt, így volt extra.
Nagyon édes volt Bulcsú a Noddy-jelmezben! És én, mint tapasztalt anyuka, rögtön fel is ismertem Kép.
A pogis kép Villőről nagyon jópofa, látszik, milyen élvezettel nyalogatja Kép.

Lora!
Hát akkor az utóbbi időszak nálatok sem volt túl kellemes... A lábad remélhetőleg hamar rendbejön, és akkor elfelejtheti a család a beteges korszakot.
Valahonnét nekem is ismerős ez a "megcsináljuk a jelmezt és nem vesszük fel" című történet...KépKép Két évvel ezelőtt drága kisfiam ugyanezt művelte velem. Egy egész napon keresztül varrtam a varázsló jelmezt, otthon lelkesen próbálgatta, aztán az óviban nem volt hajlandó felvenni Kép. Pont valamelyik nap gondolkodtam rajta, hogy már mennyi jelmezünk van raktáron...lassan kölcsönzőt nyithatnánk. Majd talán Enikőnél hasznosítjuk Kép.
Deep Purple koncert: A férjemet hívták a barátai, és képes lett volna No-ból "hazaugrani" a koncert kedvéért KépKép. Mondtam is neki, hogy nem teljesen normális...KépKépKép

Petra!
Igazad van, tényleg kell mentalitás a karneválhoz. És még mondja valaki, hogy a németek hidegek-ridegek... A férjemmel beszéltünk róla, hogy Vp-ben is meg kellene próbálni, de ő is hasonló véleményen volt, mint Te. Mondjuk ő pont olyan típus, aki hajlandó lenne bohóckodni az utcán, én vagyok az, aki nem szívesen...Kép
Gyógyulás: Enikő nagyon nem akar javulni. Ma visszamentünk a dokihoz, de azt mondta, nem olyan beteg, mint aminek látszik. Az tény, hogy baromira elhagyja magát, szerintem is érzékenyebb, mint az átlag. De azért tünetek is vannak (legújabb a hasmenés Kép), meg az orvos szerint a fogzás is súlyosbít. Kaptunk kúpot, meglátjuk, mire lesz jó. De azt ma is kihangsúlyozta, hogy antibiotikumot semmiképp nem ad, mert szerinte többet árt, mint használ.
Madárinfluenza: Én is parázós vagyok e tekintetben. A múlt héten láttam az utcán egy elhullott kistestű madarat, azóta naponta kétszer mosom fel az előszobát, mert ki tudja, mit hordunk be a talpunkon... Szóval én is úgy vagyok vele, hogy az ördög nem alszik.
Pohártörés: Ha jól emlékszem, már volt ilyen korszakotok...KépKép

Puszi, szép estét mindenkinek:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Pár napja találtam rá a topikra, ami nagyon tetszik és szeretnék én is csatlakozni hozzátok! Az elmúlt pár napban végigolvastam a levelezéseket, hogy némileg képben legyek a történtekről.
Marcell kisfiam 2005.09.17.-én született a vp.-i kórházban. Õ az a fajta kisfiú aki nem szereti a drága időt alvásra pazarolni, úgyhogy nem sokat unatkozom mellette.

Sziasztok
Szilvia

Kép

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Sziasztok!

Szilvia

Üdv köztünk!Kép
Gratulálok Marcellhez,nagyon szép kisfiúKép.
UnatkozásKép...
Örülök,hogy ránk találtál,gyere gyakran!Kép
És mesélhetnél magatokról,hogy mi is képben legyünkKép!

Kriszta

akkor nálatok sem lehet semmi a rend egy nap...Kép
Én úgy oldottam meg most,hogy kb 1 körül elmegyünk sétálni,3-ra visszaérünk,nem megyünk fel,hanem bepattanunk a kocsiba és elmegyünk Bulcsúért és amikor hazaérünk,akkor eszik Villő...Ez egyenlőre működik,de hogy meddig... Kép
Tapasztalt anyukaKép...
Enikőnek továbbra is jobbulást,pedig a csajok nem szokták elhagyni magukat,az férfiszokás KépKép
Én is pont arra gondoltam,milyen jó lenne Vp-ben is ilyen karnevál,de olyan savanyú a város(vagy csak én látom annak?Kép)...Bár az utcazene fesztivál is megy,lehet,ennek is lenne hagyománya...Kép

Lora

Na,végre túl vagytok a nehezén...nem irigyellek,nem lehetett egyzerű..nekünk a december volt hasonlóKépKép
JelmezKép..majd jövőreKép...
Lábad...Kép
Azért gyere ám gyakrabbanKép!

Rólunk: Apa tegnap közölte,hogy még sem tud hazajönni 10-én,mert lesz egy extra út,utána közvetlen már a meeting.Szóval 23-a után jön 3-4 napra,aztán indul a szezon gőzerővel..KépKépMélyvíz,ez van...Kép

A jó viszont,hogy Villő tegnap magától átfordult hátról hasraKép,szorgalmasan gyakorolta,ma meg,mint akinek fogalma sincs róla,hogyan kell KépKép!

Pusza,Anyapoc

Ui:többiek???Ennyire még nincs tavaszKép!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

SzilviKép
Üdv közöttünk!

AnyapocKép
Hát,most nem irigyellek, gondolom nincs sok időd, amivel szabadon rendelkezhetsz. Nálad most különösen fontos lesz a jó szervezőkészség, amiben a gyerkőcök remélhetőleg besegítenek majd.

KrisztaKép
Enikőnek jobbulást! Nagyon jó lehetett a farsang, a németek igazán belaadnak apait-anyait, ha mulatságról van szó! Sokat voltam kint, láttam pár esküvőt és ezt megelőző napi "szertartást", hát nem semmi! A "sima" faluünnapeket is nagyon gazdagon beprogramozzák, és tényleg megmozdul mindenki. Volt főnököm többször volt kint farsang idején No-ban, ő is mesélt nagyon jópofa dolgokat.
Itt Veszprémben szerintem halott ügy lenne, emlékszem, a Veszprémi Fiatalok Egyesülete (ha jól emlékszem a nevükre) már többször próbálkozott ezzel, de csak pár ember jelent meg a felvonuláson, jelmezest meg nagyítóval kellett keresni. Lusta ez a város nagyon, pedig állandóan panaszkodik mindenki, hogy nincs program, amikor meg van, nem mozdul rá senki. Ki érti ezt???

LoraKép
Lábad...Kép Hú, nagyon fájhatott, remélem most már hamarosan rendbejön, úgy mint a családod egészségi állapota is.

Bennünket szerencsére elkerültek a betegségek, Gergőnek volt pár napig hasmenése, aztán apának, én kimaradtam mindebből. Már nagyon-nagyon várom a tavaszt, egyszerűen kikészülök ettől az időjárástól. Ma is, nem elég, hogy hideg van, még sötét is.
Gergő nagyon sokat fejlődik, nap-mint-nap. Hihetetlen, hogy mindig és mindenre emlékszik, ha eszébe jut valami, akkor elkezdi mesélni. A szavakat már nagyon jól ragozza, jó a beszélőkéje nagyon.
A múltkor - mikor volt egy napos délután - rákapott a motorozásra, így most állandóan csak azzal szeretne foglalatoskodni. Félelmetes, hogy milyen gyorsan közlekedik vele, az a baj, hogy még nem tudja felfogni, ha lemegy a járdáról, az nagy bajjal járhat. Hiába mondom, még egyenlőre nem foglalkozik vele. Tehát rohanok utána és folyamatosan mondom a magamét, egyszer csak majd hallgat rám.
Holnap megyünk Pápára fürdeni, már nagyon várom. Gergő is imádja a vizet, úgyhogy jó kis családi program lesz. Kár, hogy nem engedhetjük meg magunknak ezt gyakrabban...

Sziasztok: Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Csak röviden, mert erre van időm!Kép


Szilvi
Üdv köztünk!Kép
Szép kisfiad van.
Én is Szilvi vagyok csak nekem egy MÁrk nevű fiam van.
Gyere gyakran, aztán majd csak jól összekevernek bennünket a lányokKép

Anyapoc
Most olvasom mi van! Nagyon gáz! Remélem a gyerekőcök segítenek a napirend kialakításában.
Holnap remélem nem esik az eső és Tobrukban jól kidumálhatjuk magunkat!

Most egy rövidet magunkról, és majd hétközben írok mindenkinek.
Ne haragudjatok, hogy csak e két emberekét emeltem ki!

Képzlejétek
Herenden aludtunk! Nagyon ügyi volt Márk. Uúgy ment minden mint itthon. Reggel 7-körül volt egy kis kavarodás a cumival, (többször kellett visszatuszakolni a szájacskájába)de szerintem elégedett lehetek!Kép

Pusszancs mindekinek!
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Követni sem bírlak benneteket!

KrisztaKép
Szuper jók a képek!NAgyon jó buli lehetett!
Te melyik vagy?Kép

SzilviKép
Üdv közöttünk!El fog tartani egy időbe mire kibogozod,hogy ki kicsoda!Kép

Rólunk mindenkinek!
Szerencsére mindenki jól van. A hétvégen itt vannak nálunk a MAmiék,úgyhogy minden szuper!
Barnabás kapaszkodva sétaál a bútorok mellett és rövidebb ideig kapaszkodás nélkül is megáll.
Az élszakáink már egy ideje szépen visszarendeződtek a normális kerékvágásba,úgyhogy friss vagyok és kipihent.Kép

AnyapocKép
Nektek is gratula a forgáshoz!

Pussz mindenkinek Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Halihó! Sziasztok!

Nagy nehezen én is ideérek. Vagy időm nincs, vagy energiám. Vagy ha mindkettő lenne, akkor biztos, hogy Apa dolgozik. (weblapokat szerkeszt, ebből élünk, így gyakran foglalt a gép)Kép

Anyapoc: nagyon aranyosak a gyerkőcök! Villő amúgy haspók? Kép Vagy csak kiváncsi? Mit fogsz tanulni? Biztosan nem lesz könnyű. Én is most folytatom a fősulit, asszem elég izgalmas lesz így. De hát amibe belevágok, azt általában végig is csinálom, főleg, hogy már csak 3 félév van hátra.
Nehéz lehet a férjed nélkül!Ez a szezon úgy sejtem, sok-sok távollétet jelent! Kép Bár lehet, hogy a sok tennivaló miatt majd csak úgy repülnek a napok! Én nagyon örülök, hogy Gyuri itthon dolgozik. Igaz, ha sok munkája van, így is alig látjuk, de mégis más! Ha másnem, 1-1 negyedórára beszalad a szobába. Lazább napokon sokat foglalkozik Lilivel (nagy a szerelem kettejük között, illetve mindhármunk között).
Villőnek gratula a forgáshoz!

Bambika: köszi a kerttervezési segítséget! Aranyos vagy! KépNagyon nagy munka lesz rendbe rakni ezt a kertet! 12 évig lakatlan volt a ház, gondolhatod a kert hogyan nézett ki! Szerencsére van segítségem, kertész dinasztiából származom(ükapákig visszamenőleg) Kép Édesapám is ezzel foglalkozik, és talán jövő ilyenkor már én is az államvizsga elött állok! Kép Ettől függetlenül nekem még igen csak tojáshéj van a fenekemen ez ügyben! Minden tanácsot, észrevételt szívesen fogadok!

Hardik: igazán jók a képek! Jó hangulat lehetett. Én sem értem itt miért ilyenek az emberek! Pedig a nagy hajtásban pont arra lenne szükség, hogy el tudják engedni magukat. Én benne lennék egy ilyen buliban, az biztos.

Kirri: nem lehetett könnyű! Ha már gond volt, akkor tényleg ez volt a szerencsésebb változat. Remélem Joci kárpótol mindenért! Tesója van?
Amit a SOTE klinikáról írtál én egy cseppet sem értem meg. Tudom, hogy oktató kórház, de ettől függetlenül szerintem meg kéne adniuk a döntési lehetőséget. És akárhogy is nézem, nem minden eset való tömeges hallgatóközönség elé! Akármilyen érdekes is egy eset, szerintem embertelenség így kezelni az elszenvedő egyént! Az ember nme csak testből áll! Ott a lelke is! És ezt úgy írom, hogy egyenlőre egészségügyi dolgozó vagyok, ill. voltam. Tudom milyen fontos a gyakrolati tapasztalat. De szerintem, ha már muszáj, ezt meglehetne oldani másképpen is. Pl.: Mondjuk a beteg engedéjével készíthenének filmet is, és azt leadhatnák oktatási célból. Ez mégsem lenne olyan megalázó. Persze, ezt is csak a beteg beleegyezésével.
Nem volt lehetőséged máshová menni? Persze előre ki tudhatja ezt? Főleg ha kételyek között vívódik.

Jaj, lányok! Nem igazodom ki, hogy ki kicsoda! Egyenlőre nme tudom lekövetni a topicot, így ne haragudjatok, ha valaki kimarad, vagy nem jónak írok!
Ja, és már 2x írtam, de mindkét alkalommal elszállt az irományom. (valamit véletlen félrenyomtam). Nem volt idegzetem újra kezdeni. Most remélem sikerül! Kép
Mindenkinek nagyon szép napot kívánok! A betegeknek jobbulást!

Jelenlegi kedvenc képem Liliről:Kép

Zsuzska
flajar
 
 


Halihó!

Ezt nme is meséltem el: Egyik nap nagy szerencse ért minket. Már reggel leégett a tűz a cserépkályhában, de nem gyújtottunk be, mert így is 24-25 fok volt. Estefelére ment le 20 fokra. Gyuri begyújtott, közben Lili még aludt, de el kezdett ébredezni. Amint begyújtott Gyuri, jöttek érte (egy barátunk), hogy segítsen pakolni. Én idekinn olvasgattalak benneteket. Gyuri szólt, hogy Lili lassan ébredezik, és figyeljek a tűzre, nehogy leégjen. Pár perc múlva Lili sírni kezdett. Én bementem a szobába, és éreztem, hogy füst van. Felkapcsoltam a villanyt, és látszott is a füst. Nem volt vészes, előszőr csak azt hittem, hogy a begyújtásnál keletkezett. De látom ám, hogy dől a kályha oldalából, tetejéből. Gyorsan lezártam, hogy lassabban égjen. De nem ez volt a baj, továbbra is intenzíven füstölt. Lilire gyorsan ráadtam a bundazsákot meg 1 sapit (mert a konyhában hűvös van, bár tegnap szerencsére akkor már begyujtottunk, így csak pár fok volt a különbség), és kirohantam vele a konyhába. Ott a hordozóban feltettem az asztalra és rohantam vissza a szobába ablakot nyitni. Mindeközben telefonáltam a Gyurinak, hogy rögtön jöjjön haza. Igazából mire beértem a szobába, már Gyuri is hazaért a barátunkkal (kocsival). Kiderült, hogyí a kályhacső dugult el. (Előző nap még nem volt vele probléma) Vszínó, hogy az oldalára rakódott korom levált, és eltömte. Gyorsan kitisztították, jól kiszellőztettünk, és úgy 1,5 óra múlva már tiszta levegő és újra 21 fok volt a szobában. De mi lett volna, ha Lili éppen nem ébred fel és nem sír????!! Akkor is bementem volna, de lehet, hogy csak 10 perc múlva, addigra Lili .....

Szóval van gondviselés! Hiszek benne, hogy nincsenek véletlenek, és vannak jelek, amiket ha felismerünk, nagyon sok minden elkerülhető, kivédhető. És ez csak erősödik bennem ahogy telnek az évek. Akár Istennek nevezzük, akár közös tudatnak,bárminek, ami sugallja a megérzéseket, irányítja az eseményeket, de létezik. Mindig ott van, csak nem mindig figyelünk rá.

Zsuzska
flajar
 
 


PetraKép
Szerintem sem árt, ha óvatos vagy, ez egyáltalán nem hülyeség.
Napról-napra többet tud meg az ember erről a madárinfluenzáról,tegnap pl. azt olvastam, 1972-ben már volt Magyarországon, a költöző- és vadállományban terjedt csak, de nem publikálták akkoriban.
Sajnos az nem jó hír, h. No-ban már macskát is ölt a vírusKép

TimiKép
Akkor jól telt a hétvégétek, anyudék kiunokázhatták magukat kedvükre!
Most már tényleg Barni is nagyfiú, nálatok is kezdődik a rámolás 1000-elKépA virágföld-téma már foglalt, én mit ajánljak neki?Hmmm, esetleg anya porcelángyűjteményét?Kép

KrisztaKép
A fotók nagyon klasszak, azért van egy hangulata a kinti farsangoknak!

AnyapocKép
Köszönjük a házassági évfordulós szívecskéketKép
Noddy-t megnéztem, nagyon aranyos, és most tudok végre viszonyítani, hogy Bulcsú jelmeze "egyazaegyben" noddys lett!
Villő: forgáshoz gratula, ügyes a kiscsaj!

ZsuzskaKép
Nekem szerencsére ez a vetítősdi volt az egyedüli negatív emlékem-Dorina elvesztésén kívül-a Sotén.Ezen kívül velem nagyon rendesen bántak.Nem volt más lehetőségem, hogy hol szüljek, mert ez a legjobb hely az ilyen speciális esetekre az országban, és nem is bánom, hogy oda kerültem, mert szakmailag a legjobb kezekben voltam.

Kistesó: hááát lányok, eddig nem mertem írni, de most itt az alkalom, a 19. hetet kezdtem el a PocaklakónkkalKép
Anyapoc: kicsit korábban, de majdnem sikerült a 20. héten szólnomKép

puszi mindenkinek!
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Szia Kirri!

Igen, tudom, hogy A SOTE az egyik legjobb kórház. Azt hiszem, ezt a legtöbben tudják. És úgy érzem, ők pontosan ezzel élnek vissza. Mert amit írtál az aláirandókról, abból az derül ki, hogy ha ott akarsz ellátást, vállalnod kell ezt a nyilvánosdit. Vagyis ha nem vállalod, nem látnak el? (persze nem kötelesek ellátni, hiszen területileg nem ők az illetékesek - a helyzeti előny megint náluk van) És természetesen én is odamennék, ha olyan problémám lenne, ugyanúgy, mint te, és még sok más ezer ember. Azt is értem, hogy mint oktató kórház, szüksége van az esetek bemutatására, csak szerintem a mód, a módszer nem mindegy. Nem hiszem, hogy nem lehetne ezt humánusabban. De minek tennék, mikor így is oda megy, akinek szüksége van rájuk! Ezért érzem ezt visszaélésnek. Na mindegy!
Az a lényeg, hogy jó kezekben voltál, és te feltudtad dolgozni ezt a helyzetet! (mármint a kórházat) Nem is akarom feszegetni ezt a témát, mert nem akarok sebeket feltépni vele. Remélem, nem tettem! Ha igen, ne haragudj! Csak az ilyeneken úgy ki tudok akadni!
Néztem a képeteket! Nagyon helyesek vagytok! És nme tudom, de baromi ismerős vagy! Kép

A kistesóhoz pedig nagyon sok szeretettel gratulálok!!!!! Nagyo jó egészséget és boldog babavárást kívánok neked és az egész családnak!

Szép estét!

Zsuzska
flajar
 
 


Sziasztok!

Kirri

Gratulálok!
Jól eltitkoltadKép
Boldog babavárást kívánok!


Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Orsi!

De jóóóóóóóóó! KépKépKép Gratulálok, és nagyon boldog, problémamentes másállapotot kívánok!

És persze azt hozzá kell tennem, hogy irigykedem... Kép

Pussz:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Lányok, nagyon köszönöm a kedves gratulációkat, nagyon jólesett!

ZsuzskaKép
Igazán egyetértek veled, hogy amikor az odakerülő kismamának amúgy is ezer baja van, akár testileg-akár lelkileg- nem minket kellene demonstrációs babának használni.De ezen kívül elégedett voltam az ott dolgozókkal.Persze, egyénre válogatja, gondolom ott is könnyen kifoghat az ember egy morcos szülésznőt, stb, és akkor már rögtön más a vélemény.

Én is megnéztem az albumotokat, Ti is nagyon helyesek vagytok és gratula Lili babához.
Kányhatéma: Kép

KrisztaKép
Miért is van ez az irigység?Kép
Na, inkább én irigykedhetnék, hogy nálatok már ott a "vegyespáros"!(és akkor a többieket már nem is sorolom, a topikba majdnem mindenkinek összejött a vágyott 1 fiú+1 lányKép
A nemét egyenlőre még nem tudjuk, én kislányt szeretnék nagyon,persze lényeg,hogy egészséges legyen.

pusza
O.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!


OrsikámKépKép

Hát nagy gratula Nektek és én is problémamentes pocakosodkást kívánokKép!Kép
Azért nehogy azt hidd,hogy titkolni tudtad KépKépKép!
Sejtettem én...Kép
Én is irigykedek ámKép..persze csak módjával!És nagyon drukkolok,hogy pici lányka legyen a pocódban!Voltál már 18. heti UH-on?Ott nem mondták?
aztán majd szólj,ha a táblába berakjam..ne csak én legyek babonásKép!

Zsuzska

Nagyon jó a kép Liliről!Én is megkukkoltam ám az albumot,nagyon édes a csaj!Kép
Villő kíváncsi is és haspók is Kép!
Én az egészségtan tanárit akarom még megcsinálni...Te kertépítész leszel??,Hűűű...de ehhez hogy jött az egészégügy? Kép
Igen,elég sokat van így távol Apa,igazából 7 hónap a szezon,ilyenkor hetente egyszer kötnek ki Pesten a hajóval,ilyenkor megyünk fel.Hogy két gyerkőccel hogy csinálom,az még rejtély,de vhogy csak menni fog Kép...
Kályha dolog nagyon durvaKép...Tényleg van gondviselés...KépRemélem,azért sikerült feldolgozni.Azon meg ne gondolkodj,mi lett volna,ha...Kép
Van egy táblázatunk,amin látod,kinek milye van.Ha küldesz fényképet nekem,meg az adatrokat,akkor Téged is beraklak a tábliba Kép!
Ja,hogy ne szálljon el az üzid,mielőtt küldenéd,mindig másold ki.Így ha nem jön össze,akkor csak be kell másolni Kép!

Timi

Gratula Barnusnak a járkáláshozKép!És az éjszakákhoz is!KépIlyet meg ne is merj írni,hogy friss vagy és kipihentKép!

Andi

Nálatok mizujs?Fogak???KépMondj már vmit,hogy nem maradnak bent nekik!!!KépKépMert már kezdem azt hinni...Kép

Kriszta

Lenne egy nagy kérésemKép...Nem tudom,hogy kivitted-e magaddal a homeos könyvet,de ha igen(vagy emlékezetbőlKép),meg tudnád nézni,hogy fogzásnál hogyan kell adagolni a Chamomillát?Vagy mit írnak még rá,ami jó?
És képzeld,mi is kaptunk Zymafluort,most már legalább tudom,hogy a béka popója alatt van a víz fluorid szintje nálunk,hát ezért kell...De hogy mit szenvedtem,hogy kinyissam a dobozt...Ok,hogy gyerekzáras,de hogy én se tudjam,hogyn kell? KépKépvagy én vagyok infantilis? Kép


Ha már vannak rémsztorik,akkor elmesélem én is,hogy tegnap megcsúsztam a kocsivalKép...Szentkirálynál a tmeetőnél(Móni tudna mesélni biztiKép).Pedig vizes volt az út,nem mentem gyorsan.De a pulzusom kb 200 lett.Kicsúsztam egyik oldalra,visszahoztam,utána a másik oldalra...Még jó,hogy nem jött szembe senki...Képtényleg van gondviselésKép...
És persze ma reggel is,amikor vittem oviba Bulcsút,olyan nagyon le van fagyva minden(jégpáncél a ház előtt),hogy úgy csúsztam ki a kereszteződésbe az útra..itt is szerencsém voltKép...

na pusza mindenkinek!

Anyapoc

anyapoc
 
 


OrsiKép

Jaj,gratulálok a pici-pocihoz,nem is gondoltam volna! Kép

Egyébként lányok,Állíthatom,hogy Orsi nagyon csini kismami és nagyon jól van. A múlt hétvégén csak úgy hancúrozott Barnabással!Kép

AnyapocKép
Csak egy kis bíztatás: Csengének az első foga 10 hónaposan bújt ki, Barátnőméknél ugyanez 13 hónaposan volt datálható.
Legalább addig nem tudnak harapni!KépKépKép

Most futok,ebédet kell főzzek a nagyságos úrnak,mire felébred!

Szió T.

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Anyapoc

Fogak? Nyoma sincs. Csak szenved egyre jobban, azért sem tudok mostanába írni, mert nagyon nyűgös egész nap.
Szerencsésen megúsztad a megcsúszásokat. Én már úgy útálom a havat és a hideget. Kezdek depis lenni apa szerint isKépKép

Szilvia

Kép

Gyere gyakran, mesélj magatokról.

Szilvi

Ha végre jóidő lesz bepótoljuk a sétát.
Képzeld Bence sószobát csinált maKép. Tegnap végre sikerült kitakarítanom, ma pedig szétszórta a hálószobában a fél kiló sót. Jutott mindenhová még a tvre isKépKép

Puszi Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Egy gyorsat próbálok meg írni, mert megyünk a délutáni óviba.

Anyapoc!
Először is: CSAK ÓVATOSAN A SZÁGULDOZÁSSAL!!! Nehogy baj történjen veletek!
Chamomilla 15 vagy 9 CH: "durva" állapotban félóránként 5 golyócska, ha csillapodnak a tünetek, nem olyan nyugtalan a babó, akkor napi 3x5 bogyó. Ami nálunk nagyon bejött, és még most is alkalmazom, az a Viburcol kúp. Ha Enikő nyügis, vagy látom, hogy a keze állandóan a szájában, akkor napi háromszor egyet adok belőle, ha javulás van, akkor csak esténként egyet. Nálunk hat...vagy csak van mire fogni KépKép.
Zymafluor doboz: Jól van, megnyugodtam KépKép, azt hittem csak én vagyok béna, ugyanis nekem is fél órába telt kinyitni KépKépKép. Nagyon furfangos a megoldás.

Szilvia!
Bocs, én még nem üdvözöltelek! Kép Nagyon édes a kisfiad, gratulálok hozzá! És ha úgy gondolja a "nagyságos úr", hogy többet szeretne aludni, akkor gyere csevegni Kép.

Móni!
Motorozás: Hát ez bennem is elevenen él. Amikor Ákos is ráérzett az ízére, égnek állt minden szál hajam, és én is rohangáltam utána. De rájöttem, hogy ügyes, jól kormányoz, aztán befejeztem a parát a hatalmas sebesség ellenére is. Néhány pár cipőnk azért bánta a "hobbit" Kép. Itt No-ban láttam pont motorozáshoz cipővédőt (egy cipő orrára húzható gumi akármi-amúgy jópofa találmány), nem tudom otthon lehet-e kapni. Bár Enikőnél remélem nem lesz rá szükség...
Pápai fürcsi hogy sikerült? Esetleg képek? Kép

Zsuzska!
Én is megkuksiztam az albumotokat, nagyon helyesek vagytok KépKép.
Kéménydugulás: KépKép Hál' Isten, hogy nem történt nagy baj!!!! A hírekben is annyi ilyet hallani... Kép

Timi!
Gratulálok Barnabás ügyeskedéséhez! És ennek ellenére is friss és kipihent vagy? Kép Bár gondolom ügyes a kissrác, és nem kell minden pillanatban ott állni mellette...

Orsi!
Irigykedés: A másállapotnak szól Kép. Imádtam terhes lenni, és az utcán is ha pocakos kismamit látok, elfog a nosztalgia. Pedig az ötéves terv szerint nemigen lesz részem benne Kép...

Na pussz, indulnunk kell.

Ja, és így behavaztunk tegnap reggelre Kép:
Kép

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Timi

MegnyugtattálKépKép!
Azért inkább örülnék,ha már harapnaKép!

Andi

SószobaKép!
Hát akkor nektek sem könnyű...KépNem próbálod ki Te is a kúpot,amit Kriszta írt?
Igen,én is tiszta depi vagyok,ezért megyek minden nap sétálni Villővel,mert különben besavanyodnékKép!Én is nagyon utálom már a telet,a sok ruhát,öltözködést...brrrKépKép

Kriszta

köszi az infót,a kúpról hallottam/olvastam én is,de többen írták,hogy nem használt.Minden esetre ártani nem használ,kipróbáljukKépKép!Jobb,mint az ásványos nyaklánc,Apa már azt akart hozni...de hogy honnan vette?KépKép
Jaj,én is megnyugodtam,hogy nem én vagyok kétbalkezes...általában is nehezen boldogulok a gyerekzárakkal(miért is?Kép),de itt teljesen megállt a tudomány...nagy nehezen rájöttem,hogy a nyíl irányában mit kell csinálni,csakhogy ettől még nem volt nyitvaKépKép!...Na,ehhez kellett újabb 1 óraKép!
Gyönyörű a táj, a fénykép szuper,de azért nem irigylem a havatKép!Nálunk már a nagyja elolvadt...KépKép
Hűűű,cipőorrvédő...ez tuti,nekünk is kellett volna...lehet,még kell is,hozatok ApávalKép!Ha egyáltalán hazajön... Kép


Olyan furi,hogy 5-kor még világos vanKép!
Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Ti aztán pörögtök, nem győzlek követni!
Üdvözlet az újaknak! Javaslom keressétek vissza anyapoc tábláit, akkor gyorsabban képbe kerültök, ki kicsoda, mert itt aztán van élet!

Kirri
HURRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Kistesó!!!!!!!!!!!!!!! Gratulálok!!!!! KépKépKépKépKép
Milyen volt a Csivitelő? Elmentetek?
Madárinfluenza: igen én is hallottam már, hogy volt ilyen világjárvány. És azzal is tisztában vagyok, hogy a sajtó nagy feneket kerit az ügynek, de annyit mindenképp elértek, hogy elővigyázatosak vagyunk. Nem is árt, hisz ma hallottam, hogy a sógoroknál is kimutatták a virust macskákban.

Hardik
Nem semmi, a hóhejzet nálatok. Én is rendszeresen nézek német tv-t és amilyen képsorokat mutatnak.... nem gyenge március elején. Gondolom a gyerekek azért örülnek neki!?

Anyapoc
apa távolléte: Kép Kép Kép
kiscsaj ügyeskedése: Kép Kép Kép
Honnan szerzed ezeket a tök aranyos ugráló fejeket? Nekem is kell ilyen!!!!

Zsuzska
Mi még sosem beszéltünk, ha emlékezetem nem csal, de ma felfedeztem kettő közöset magunkban: 1. nekem is lányom van 2. én is hiszek a jelekben!!! Olvastad Paulo Coelho: Az alkimista c. könyvét? Ha nem, mindenképp ajánlom, a jelekről szól és nagyon jó!

puszi mindenkinek
petra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Sziasztok!
Móranya,most olvastam a szomorú hírt Kép nagyon sajnálom, remélem mielőbb felépüsz mind testileg,mind lelkileg.
Gratulálok a kis Mór első lépéseihez!

Gergő igazi rosszcsont már,és rengeteg szót beszél már.Az elején írtam,de már nem bírom követni...Kép Na annyira azért nem beszél sokat....Kép
tegnap 10 cm hó esettKép
Mikor lesz már tavasz?

Pár fotó Gergőről:

a spagettievés nem az erősségeKép



Kép

Kép

Kép

apára várva:

Kép


2 napja ez a legújabb őrület: ha zenét hall,azonnal a fejébe nyomja a sapkát(enélkül nem táncol) és vadul táncolni kezd.Kép

Kép
hkriszta
 
 


Sziasztok!

Szuper volt a ma éjszaka ebben a nagy szélben... KépNem elég,hogy hangosan fújt,még vmit ütögetett egész éjjel az egyik erkély rácsához...csak még arra nem jöttem rá,hogy nálunk,vagy a szomszédnálKépKépKép...Baromi kipihent vagyok...Kép

Petra

két szuper oldalról töltögettem le őket:

http://www.addis-welt.de/smilie/index.html
http://www.4yougratis.it/gif_animate/smiles_09.htm
Jó keresgéléstKép!
A német oldal egyébként jobbKép!
Madárinfluenza:amikor nagyon felkapták és elkészült az oltóanyag is,én megkérdeztem a dokinéninket.Õ azt mondta,ha olyn nagy lenne a baj,akkor már összehívták volna őket,mint egy egy nagyobb influenzajárvány idején,de még csak nem is értesítették őket a semmiről,nem hogy az oltóanyagról.Végül kiegyeztünk abban,hogy egyenlőre nagyobb a füstje,mint a lángja,de az biztos,hogy jobb az óvatosság(jaj,kell mellém egy fárzisnyelőKép!)...
Amit belinkeltem a ME-ről,ott bemutatja az előadó,hogy milyen volt anno a járvány a madarak között.
A gond ott kezdődne,ha olyan vírusváltozat alakulna ki,amelyik emberről emberre terjed.Egyenlőre csak azok a veszélyeztetettek,akik közvetlenül szárnyasokkal dolgoznak,vagy akik a beteg madár húsát megeszik NYERSEN...Ahhoz,hogy olyan vírustörzs alakuljon ki,ami emberről emberre is terjed,sorozatos mutációk kellenek,aminek elég kicsi az esélye(de persze nem lehetetlen).Ezért is fontos az óvatosság,mert így megelőzhető a nagyobb baj.Na,ha közben olvastad,akkor bocsi az uncsiértKép!
Egyébként én is eljutottam erre a pontra,be voltam f..va,de már túl vagyok rajtaKép...Ha mégis elindul egy világméretű járvány az emberben,akkor ott az oltóanyag.Egyébként meg tényleg csak annyit tehetünk,hogy kerüljük a madarakat,betartjuk a higiénés szabályokat...Kép
És vmit még akartam,de elfelejtettem...KépKép

Hkriszta

SziaKép
Nem semmik a spagós képek!Hogyan takarítottad el a romokat? KépKép


Képzeljétek,Villő állandóan fel akar állni.Még sokszor ülni sem tud a kis büdös,de amimbe csak tud,belekapaszkodik és eszméletlenül erőlködik,hogy felhúzza magát...KépA probléma csak az,hogy sokszor pont a hajamat találja meg... KépKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Kép

anyapoc
 
 


SziasztokKép
Jól eltüntem, tudom, de mint mindig, tele vagyunk eseménnyel. Úgy tünik, haladunk a kéró eladással és vétellel, de ez azt jelenti, hogy az érdeklödök miatt majdnem minden nap pucc-parádéba kell vágnom a délelött lalekott kérónkat, ami Botond ellenirányú tevékenysége mellett nem egy leányálom. De ma estére lehet, hogy körvonalazódik a vevö kiléteKép Bárcsak, bárcsak.
Aztán Vp-ben megvesszük após kéróját a Cholnokyn, (kertes sorházrész) és áprilisban cuccolunk is. Onnantól pedig rettegjetek, megyünk Csivitelni, találkozni, és strandon rendetlenkedni.

MóranyaKép
megsirattam, amit írtál. rettenetes ami történ, és az is, ahogyan történ. Sok-sok eröt kívánok a gyors testi-lelki felépüléshez, és a mielöbbi megzebrásodáshozKépKép

OrsiKép
Neked gratula a pocakhozKép

SzilviKép
Üdv a topikbanKép

Majd jövök gyakrabban, ha lezajlik ez a költözésesdi, most átmeneti csönd van, és mennem kell vasalni, "házat-tartani"...

pussz mindenkinek, SZUPEREK A KÉPEK!!!!!

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Orsi

hatalmas gratula a pocaklakóhoz! Kívánom, hogy minden probléma mentes legyen!Azért pedig külön szurkolok, hogy kislány legyen a picúr!
Mellékesen boldog házassági évfordulót is!KépHányadik??

pusz
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Orsi nagy-nagy gratula a pocaklakóhoz! Most borzasztóan irigykedem ám! Én csak számolom egyik hónapot a másik után, várom én is, hogy beköltözzön végre a kistesó. Sokat várat magára sajnos.

KrisztaKép
Nahát, ha ilyen cipővédőt lehetne nálunk kapni, biztos beszerezték egyet! Jó találmány. Ilyen cipőárak mellett megfizethetetlen segítség lenne. Remélem, nálunk is árulja majd valaki.
Szépen behavazódtatok, remélem, nekünk már nem jut belőle!

AndiKép
Nem semmi, hogy Bence miket művel! Én már biztos megőszültem volna. Gergő sem egy nyugodt gyerek, de a pálmát Bence viszi!

AnyapocKép
Hát igen, valaki nagyon vigyáz rátok fentről. Én hiszek ebben, páromat is sokszor segítették már láthatatlan erők, hogy megússzon egy nagyobb bajt.

Pápán nagyon jól éreztük magunkat, nagyon sokan voltak csecsemőkkel és kisgyerekekkel. Jó a víz nagyon, a személyzet extra kedves, étterem olcsó, tehát tuti a hely. Szaunáztam is, mert jöttek a nagyszülők is, így volt, aki vigyázott a Gergőre, míg én kényeztettem magam.
Meg is beszéltük, hogy havonta egyszer elmegyünk, pénztárcakímélő családi program, amit mindenki élvez.
Fényképet most nem csináltunk.

Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


AnyapocKép
Villő, ha így folytatja, 8 hósan szaladni fog, mint az anyukája!Ügyes és bátor a kislánykád!
madárinfluenza:Én azért nem mondok le a rántott csirkéről!Kép
KrisztaKép
Nagyon szép helyen éltek, és vigasztalásképpen: hétvégére nálunk is havazás várhatóKépAnnyira hosszúra nyúlik ez a tél!Kép
SzilviKép
Idén ünnepeltük a második ház-i évfordulónkat!
Apa elvitt vacsorázni, jött a fiatalúr is-és be kell vallajm, minősíthetetlenül vselkedett, sétálni kellett vele körbe-körbe az asztalok között-nem akart megmaradni az etetőszékben!
TimiKép
Naggggyon remélem, hogy Barnabás továbbra is ezerrel rámol, és nincs olyan patika rend nálatok sem, mint szokottKép
Fogak: Jocinak hiába van 8 db, mégis meg akar fulladni a kiflitől!
CsirkeszKép
Április? akkor már csak 1 hónap és itt vagytok Veszprémben!Joci mellett sem könnyű a házimunka, úgy kell kilopakodnom az ebédfőzéshez, stb.Csak az a jó, ha ott vagyok mellette, nagy zsarnok lett a fiamból!
HKrisztaKép
De jó, hogybenéztél ide is!
Gergő nagyon nagy fiú lett már, és látom: nem veti meg az olasz konyhátKép

puszi
O.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Móni

De jó,Pápa!KépMi is terveztük,de mivel Apa mégsem jöhet most haza,eltolódik március végére...ezek szt hétvégén nem szabad menni,mert sokan vannak? Kép
Kár,hogy nem csináltatok képeket!
Igen,én is sokszor gondolom,hogy vki odefentről nagyon vigyáz ránkKép...Szerencsére...Kép
Nagyon drukkolok tesó ügybenKép...dokinál nem voltál még,Mióta próbálkoztok?Kép

Orsi

Nem hiszem,hogy engem leköröz a kiscsajKép,bár szó se róla,vannak elképzeléseiKép...
Na, a rántott csirkéről én sem mondok leKép,sőt anno marhahúst is ettem...a végén marad a halKép!
Telet már én is utálom,bár újabban tényleg nagyon kitolódik.Anyum mesélte,hogy ők anno térdzokniban mentek a március 15.-i ünnepségreKép!Kép

Csirkesz

Jaj de jó,nem sokára akkor igazi veszprémi leszelKép!
Hogy bírod a gyűrődést? KépÓóó,ha már a strandnál tartanánk... Kép


Pusz,Anyapoc
Kép

anyapoc
 
 


MóniKép
Én is nagyon drukkolok a kistesóhoz!
Halkan súgom: mi nem terveztük a kistesót,uis.naptár-módszer és önmegfigyelés volt a fogigátlónkKépEzért nekem simán úgy tűnt, hogy a termékeny időszakomnak már vége...aztán nem így lettKépNa szóval,csak azt akarom ezzel mondani-ej, de körülményes vagyok-hogy legjobb, ha a dokibácsiddal csináltatsz egy ellenőrzött ciklust, amikor uh-n ő pontosan megmondja, mikor kell akcióba lépni.
De ne izgulj, a tavasz meghozza a várvavárt gólyahírt, ilyenkor nagyon szeretnek pocakba költözni a babák!

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Hú Kirri!Gratulálok!Orsi neked is!
Remélem nem lesz semmi gond!Kép(kicsit irigykedem is)

Hardik:
nekünk is bevált a chaomilla.Egyszer volt csak gond a fogzással,akkor pont nem kapta a Gergő.Óránként keltem fel hozzáKép.
A lázcsillapító is nagyon jó, és a Stodal is szuper.Lekopogom,idén( és tavaly tél óta) még nem volt beteg a gyerkőc.
hkriszta
 
 


Sziasztok!

Lassan minden/ki jönni fog!!!!: Villő, Csirkeszék, kistesók, a tavasz!Kép
Lesz itt élménybeszámoló áradat! Semmi esélye, hogy lankadjon a topic!
Már igy is alig győzlek követni titeket!
Ha már az évfordulóknál tartottunk: nekünk ma van a megismerkedésünk 10. évfordulója, de majd a 7végén ünneplünk, ma csak gyertyafényes, Nórával koccintós vacsink volt.
Bocs, hogy most nem irok névre szólót, de most melankólikus kedvemben vagyok. Tisztáznom kell magammal, hogy öreg vagyok vagy csak tapasztalt!? Kép
mindenkit puszilok:
petra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Követni,már én sem tudom.Kép

Petra,gratulálok!Nem öreg vagy, csak már többet tudsz az életről.Kép
hkriszta
 
 


OrsiKép
Hát a rendről-illetve a rendetlenségről-órákat tudnék mesélni!Kép
Na majd sütök a hétvégén kenyeret,ha jöttök,azt bizti meg tudja majd enni Joci.
Barnabás imádja.Kép

MóniKép
Hajrá a kistesóért! Szurkolok!

PetraKép
Itt köztünk senki nem tart öregnek.Sőt szerintem fiatalabb vagy nálam. Kép
csak előre a tapasztalat érdekében!!Kép

Jó éjt



Kép

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Nem semmi a mai termés...KépKép Látszik, hogy még tél van. Majd egy hónap múlva pang itt minden, mert mindenki csavargóra fogja.

Petra!
Gratulálok a szép kerek évfordulóhoz! Kép És egy ilyen szép napon mi ez a melankólia??? Fogjuk ezt is a télre! Kép

Anyapoc!
Ásványos nyaklánc: KépKép Én is hallottam róla valakitől, úgy emlékszem borostyánkövet kell a ded nyakába aggatni. Valószínűleg ha hisz benne az ember, uo. hatásos, mint a homeopátia Kép.
Kipihentség: Idegesítselek kicsit? Én tegnap este fél kilenctől reggel nyolcig aludtam (már régen volt ilyen...) és baromi jól esett!
Villő: Nagyon ügyi a kiscsaj Kép!
Térdzokni: Kép Nem keverte össze anyukád aug. 20-ával??? KépKép Vagy azt nem tette hozzá, hogy a térdzoknit az overáll alá vették?? KépKép Bocs a viccelődésért, csak jelen helyzetben nehezen tudok elképzelni egy +25 fokos márc. 15-öt...
Egy kérdés: Most tűnt fel, hogy a táblában a képünkön Apa is szerepel... Maradhat??? Kép Vagy eset az ő adatait is küldjem??? KépKépKép Amilyen infantilis néha, akár a gyerekem is lehetne...KépKép

HKriszta!
Nagyon jók a fotók! Kép És bevallom, én ilyen szempontból nagyon háklis vagyok, mert nem engedem egyedül érvényesülni a gyerekeimet. Inkább etetem őket, csak ne legyen semmi maszat...egyszerűen nem bírom elviselni. Ennek az lett a következménye, hogy a gyerekeim sem bírják elviselni, ha van rajtuk valami nem odavaló... ergó a férjem szalvétára keresi a pénzt KépKépKép.

Csirkesz!
Szorítok kéróeladás ügyben! Potenciális vevőt sajnos nem tudok küldeni KépKép.

Móni!
Cipővédőt nagyon szívesen viszek neked, ha gondolod. Csatolok egy képet, hogy el tudd képzelni Kép. Az ára 6-8 euró körül mozog, nagyon még nem nyomoztam utána.

Orsi!
Ünneplés: Nekem is vannak emlékeim egy-két ilyen ünnepi vacsiról... a legjobb az volt, amikor Áki kiborította az innivalóját, szépen feltakarította a személyzet, rá egy percre meg kiborítottam én Kép. Szépen néztek ránk...

Na pussz:
Kriszta

Kép

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Napsütéses jó reggeltKépKép

Mindenkinek Boldog NőnapotKép)Kép

Na,hogy ne unatkozzak ma sem,Villőnek hőemelkedése van,csak nem tudni,mitől...Más baja nincs,nagyon remélem,hogy "csak" a foga és nem lesz más gond...már így is épp elég volt...és még csak most jön az influenza járvány...Kép
Kép

Petra

Nektek is óriási gratula az évfordulóhoz!!!
Kép
jaj,de jó nektek.Nekünk a mostani elmaradt Villő miatt,de a következőnél meg akarom lepni Apát vmivel...Az úgyis kerek lesz Kép!
Öreg???Ugyan már!Csak nem a 10-es szám miatt?Szt ovis korotok óta ismeritek egymást,nem?Kép


Kriszta

Igen,ez a nyaklánc és a homeopátia közös vonása... KépKépKépDe hogy Apa honnan vette ezt????Nem szokása...Kép
Na,nem ér ilyeneket írni!!!ennyit aludni4ez már nem is normális dologKépKép!Sebaj,eljön majd a mi napunk isKép!(mikor is????)Hát nekem is jól esne,az tuti...Ráadásul még esélyem sincs,hogy vki más keljen helyettem...ja,de!A gyerekekKép!
Nem,nem,ez valóban márc. 15 voltKép!És tényleg volt ilyen...én is alig akartam elhinni...Mondtam is,én csak arra emlékszem,amikor áprilisban sírva,térdig érő hóban indutlam az egyetemre,olyan elegem volt a télbőlKép.
Szt Apa jó helyen van a képenKép...és hogy meg ne sértsük,tartsuk titokban az adataitKép..nagy a férfiak önérzeteKép!
Etetés:én dettó így vagyok vele,én sem szeretem,ha nyakig maszatos mindenKép.Bulcsút is sokáig etettem,akkor kezdett egyedül enni,amikor bölcsibe ment,de onnantól hibátlanulKépKép...Persze gondolom gyereke is válogatja,hogy hajlandó-e erre és nem hisztizik,hogy ő is kér egy kanalatKép!
Tuti a kép a cipővédőről!Gondolom állítható,csak kérdés,hogy mennyire...Lehet,én is befizetek egyre...

Na lépek!

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Napsütéses jó reggeltKépKép

Mindenkinek Boldog NőnapotKép)Kép

Na,hogy ne unatkozzak ma sem,Villőnek hőemelkedése van,csak nem tudni,mitől...Más baja nincs,nagyon remélem,hogy "csak" a foga és nem lesz más gond...már így is épp elég volt...és még csak most jön az influenza járvány...Kép
Kép

Petra

Nektek is óriási gratula az évfordulóhoz!!!
Kép
jaj,de jó nektek.Nekünk a mostani elmaradt Villő miatt,de a következőnél meg akarom lepni Apát vmivel...Az úgyis kerek lesz Kép!
Öreg???Ugyan már!Csak nem a 10-es szám miatt?Szt ovis korotok óta ismeritek egymást,nem?Kép


Kriszta

Igen,ez a nyaklánc és a homeopátia közös vonása... KépKépKépDe hogy Apa honnan vette ezt????Nem szokása...Kép
Na,nem ér ilyeneket írni!!!ennyit aludni4ez már nem is normális dologKépKép!Sebaj,eljön majd a mi napunk isKép!(mikor is????)Hát nekem is jól esne,az tuti...Ráadásul még esélyem sincs,hogy vki más keljen helyettem...ja,de!A gyerekekKép!
Nem,nem,ez valóban márc. 15 voltKép!Jó régen: KépÉs tényleg volt ilyen...én is alig akartam elhinni...Mondtam is,én csak arra emlékszem,amikor áprilisban sírva,térdig érő hóban indutlam az egyetemre,olyan elegem volt a télbőlKép.
Szt Apa jó helyen van a képenKép...és hogy meg ne sértsük,tartsuk titokban az adataitKép..nagy a férfiak önérzeteKép!
Etetés:én dettó így vagyok vele,én sem szeretem,ha nyakig maszatos mindenKép.Bulcsút is sokáig etettem,akkor kezdett egyedül enni,amikor bölcsibe ment,de onnantól hibátlanulKépKép...Persze gondolom gyereke is válogatja,hogy hajlandó-e erre és nem hisztizik,hogy ő is kér egy kanalatKép!
Tuti a kép a cipővédőről!Gondolom állítható,csak kérdés,hogy mennyire...Lehet,én is befizetek egyre...

Na lépek!

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Na,ez jól elment kétszer...bocsi Kép

anyapoc
 
 


Sziasztok!

AnyapocKép
Pápára délelőtt mentünk, akkor még nem voltak sokan, 3-kor, amikor eljöttünk, na akkor már volt tömeg. De jó volt nagyon, kint a hóesésben úszkáltunk, a jó meleg vízben.
Már egy éve abbahagytam a fogamzásgátlót, tehát azóta próbálkozunk élesben.
Csirkehúsról azért mi sem bírunk lemondani, bízunk az ellenőrzésben.
Dokinál még nem voltam, májusban lesz az évente aktuális citológiai vizsgálat, ha addig nem jön össze, akkor beszélek vele.

OrsiKép
Hát, köszi a drukkot Neked is. Sok ismerősöm terhes most már a másodikkal, mindenkinek hamar összejött, mi vagyunk ilyen "bénák". Pedig igyekszünkKépKépKép.

PetraKép
Szerintem ne rendezzünk öregségi versenyt, már én is a 33-at töltöm az idén. El sem hiszem, nem is foglalkozom vele. Tudod, mindenki annyi idős, amennyinek érzi magát!
Nekünk most volt a harmadik házassági évfordulónkKép. Vacsiztunk jót.

KrisztaKép
Gyerekétkeztetéssel én is úgy vagyok, mint Te. Még nem hagyom érvényesülni, egyenlőre engem is jobban zavar a rendetlenség, mint az önállósodás kérdése. Anyu macerál ezzel néha, de elengedem a fülem mellett. Egyébként, ha akar, akkor tud egyedül enni a Gergő, de a kanál tartalma az ölébe is megy, nem csak a szájába.
Hú, nagyon jó a cipővédő, nagyon megköszönném, ha hoznál egyet nekünk. Ez egyen-méretben van?

Szomorú vagyok nagyon, megint jön a rossz idő. Hó, eső, szél..., mindez jeges észak-keleti széllel. Annyira gáz, ez a tél soha nem ér már véget!

Sziasztok: Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Petra

Csatlakozhatok a hangulatodhoz????
15-én lesz a házassági évfordulónk és a szülinapom a nagyon sokadikKépKép


Anyapoc

A viburkol kúpot 4 napja kapja Lilla este. Így csak 1-2 ébredés van. De én aki már szenilis is, eszembe sem jutott, hogy nappal is kaphatja.Kép

Kép

Villőnek jobbulást!

Mindenki

Ha végre jó idő lesz csaphatnánk egy kis kerti partit nálunk!!!

Engedjetek meg egy képsort

Kép
Felébredt, kukucskál.

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Petra

Csatlakozhatok a hangulatodhoz????
15-én lesz a házassági évfordulónk és a szülinapom a nagyon sokadikKépKép


Anyapoc

A viburkol kúpot 4 napja kapja Lilla este. Így csak 1-2 ébredés van. De én aki már szenilis is, eszembe sem jutott, hogy nappal is kaphatja.Kép



Villőnek jobbulást!

Mindenki

Ha végre jó idő lesz csaphatnánk egy kis kerti partit nálunk!!!

Engedjetek meg egy képsort


Felébredt, kukucskál.

KépKépKép
bambika
 
 


Bocsi ez kétszer ment el. /ugye ugye a szenilis/

Nem engedi a többi képetKép

Talán később....

Mindenkinek sok-sok napsütést és kellemes időt!

KépKépKép
bambika
 
 


Kép

Kukucskál...

KépKépKép
bambika
 
 


Kép

Már alszik isKépKép

KIcsit nehezen sikerült, de megvan.
Tegnap este 9-kor történt.

Bocsánat, hogy így elfoglaltam a topikot.

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok,

elég volt visszaolvasni benneteket, de nagyon klassz volt! Legalább elszállt a rossz kedvem (egy időre).

Petra, köszi az együtt érzést. Most legalább mindenki csak velem foglalkozott, a fiúk betegsége nem homályosította el az én szenvedésemet. Már a púp lement róla (3 napi borogatás után), de még mindig zöldben és lilában tündököl a talpam. Ha rálépek a küszöbre, vagy valami játékra, még mindig fáj.
Ja, a Zymafluor-ral én is ugyanúgy jártam. Vagyis 10 perc után feladtam, és megvártam míg apa hazajött. Õ is bénázott, majd kipihenve, és lenyugodva kinyitottam, és learattam a babérokat Kép

Szerintem ennek a csirek mizériának jórészt a média az oka. Sajna mi nem jutunk "vidéki, házi" csirkéhez, csak boltihoz. A házi csirkének kb 1% esélyt adok a betegséghez, a boltinak meg 0-át. És különben is, nem eszünk nyers húst, és jól megmosom főzés előtt.

Kriszta, majd konzultálunk jövőre jelmez ügyben. A zsivány itthon játszott benne, és várta a farsangot is. CSak nem akart bejönni, és beöltözni. Egy órát könyörögtünk neki, mire be tudtuk csalni Kép
A koncert szupi volt! Apa nem is beszélt "hülyeséget", angolokkal beszélgettünk a koncert előtt.

Üdv Szilvi és Marcell Kép

Anyapoc, délutánig ovizhattok? Nálunk fél egykor el kell hozni a porontyot, ha anya otthon van a másik gyerekkel. Na, most hogy forog Villő, vége a "nyugodtan otthagyhatom" időszaknak.

Timi! Cseréljünk! Én is AKAROK "friss és kipihent" lenni Kép

Zsuzska, Lili nagyon édes a képen. Füst dologhoz annyit, hogy pár perccel később te is megérezted volna. Hidd el! Emeletesben lakunk, új szigetelt ablakunk van. A ház előtt van egy kocsma, ahol fával fűtenek, és én állandóan füst szagot érzek Kép Különben is, anya reflex nem hagy cserben!

Orsi, gratula a babához! Ez a legjobb időszak a várandósság alatt! Annyira szerettem én is! Minden jót, és szépet kívánok nektek! Akkor talán már érzed is a mocorgást? Az fantasztikus, oh .... Kép

Kriszta, nagyon jók az ebédes képek Kép Nálunk ezért nem eszik a gyerek egyedül. Sajna anya nem bírja, inkább kiszolgálja. És sokkal hamarabb végzünk, és a tisztaság megmarad. Két lurkóval nem olyan könnyű már Kép

Móni, ne aggódj, majd jön nálatok is a bébi Kép Emlékszem rá, hogy stresszelt engem is, amikor több ismerősünk előbb lett babás mint én, és ráadásul nem is akarták. Most 3 párt is tudok, ahol nem akar jönni a második bébi. Biztos egyszerű oka van, csak nem gondoltok rá, mi lehet az. (Juditnál pl apa kamionos, és pont rosszkor volt itthon, ezért 4 évet vártak a kistesóra)

Nem fogjátok kitalálni, de Benci megint beteg. Hétvégén már nyűgös volt, hétfőn reggel hőemelkedéssel, és "had menjek oviba" könyörgéssel mentünk. Kedden már doki, gyerek csupa láz, és sikítás, hogy fáj a füle. Arcüreg gyulladás, és állandóan kilüttyenő orrváladék. Kajtatok utána a zsepkendők tömkelegével. Picinek csak hőemelkedése van, és nagyon nyügös, ölbe kéri magát, fél perc múlva meg leszáll. Szerencsére a torka, füle, tüdeje tiszta. a doki szerint. Ez megy egész nap, de tűröm hősiesen.

Képzeljétek, megpályáztam több állást a Palotán nyíló Tescóban. Jó lenne, ha valami nappalos állást sikerülne megcsípnem. Ha Áron betölti a kettőt (december), nem tudok itthon maradni havi 25-ért. Nem szeretnék folyamatosban dolgozni, és ha ez összejönne, helyben dolgoznék, és tudnám vinni hozni a fiúkat. Szorítsatok nekem, hogy összejöjjön egy irodai állás! Köszike

Jó volt olvasni a sok új infót, igyekszek jönni, de mindig van valami. Most az önéletrajzomat csinosítgattam (kifogyott a patron a nyomtatóból), aput kirúgták, és hasonlók. Este holt fáradt vagyok, és apa gépezik. Ha a fiúk egyszerre alszanak, beugrom.

Na, puszi, Lora
lora76
 
 


Bocsi, hogy ilyen nagyon-nagyon-nagyon hosszú lettem Kép
Ráadásul benyeltünk egy win32 nevű vírust, meg valamilyen trójai izét, ami 142 mappábe beette magát, és megint jön a bölcsesség fogam. Már a nyakam, és a halántékom is fáj tőle.

Lora
lora76
 
 


Sziasztok!

Köszi csajok, hogy együttéreztek velem! Már érzem a tavaszt!Kép Jobb a kedvem és ezért az aktuális elméletemet veletek is megosztom: Tizenévesen az ember lánya: lány, kislány. Huszonévesen vannak a csajok, picsák (attól függ kiről van szó). Harminc évesen lesz NÕ a nő. Ki ért egyet? Hogy negyven évesen mi lesz, arra még ráérek visszatérni.Kép Most hogy sikerült magammal tisztázni a helyzetemet, újra itt vagyok! Egy napig mosolyszünet volt a férjemmel, de már kitűztük a gyertyafényes kettesben eltöltött vacsi időpontját! Tudjátok, bébicsősz...
Majd beszámolok az érdekességekről, ha lesznek. Szóval rendbe jöttem, csak tegnap volt hiba felkelni. Ma minden ok. Megnyilt a Vögele a Shop Stopban. Jó gyerekruhák vannak! 12-éig minden 20%-al olcsóbb. Nórát fel is ruháztam a nyárra. Persze nem csak ettől van jó kedvem! Kép

Szép napot nektek is!

puszi
petra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Sziasztok!

Úgy eltűnt mindenki... Hú, csak nem kitavaszodott Mo-on? Ha igen, akkor ne áruljátok el, mert megöl a sárga irigység. KépKép
Nálunk szülinapozás folyt ezerrel, ugyanis Apa átlépte a 3. x-et. A munkahelyén is megünnepelték (itt nincs névnap, így szülinapoznak), egy egész napig konyhatündérkedtem, hogy húsz embernek harapnivalót teremtsek.

Anyapoc!
Remélem Villő nem lett beteg!!!!!
Cipővédő kétféle méretben létezik. Mindegyik állítható, az egyik 18-23-asig, a másik 23-28-asig.

Móni!
Nagyon szívesen viszek védőt, ha megírod melyik méret legyen (lsd. fent Kép).

Andi!
A képsor tüneményes... KépKépKépKép És ha Enikő fiú lenne, már régen lestoppoltam volna a kisasszonyt... Kép
Viburcol: Kép Én is adtam a "súlyosabb" időszakokban nappal is, de mindig visszaálltunk a reggel/estére. Most pl. csak esténként fürdés után adok egyet. Ja, és No-ban fele annyiba kerül egy doboz, mint otthon... Kép

Lora!
Jobbulást a picúroknak!!!!
Háááát, nem egy jó időszak a mostani nálatok!
Jelmez: OK, nem felejtem el, hogy jövőre eszmét cseréljünk... Kép
Kamionos apuka + 4 év: KépKép
Én szorítok nagyon, hogy állás összejöjjön! Tényleg áldás tud lenni egy olyan munkahely, ami helyben van! Főleg gyerekes anyukáknak.
Bölcsességfog? Most??????

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?