Új privát üzeneted érkezett!

Ez az egyetlen jó dolog a tanári állásban, lehet gyerek mellett is csinálni. ha nem lett volna a doktori, azt mondom egy nyaralás az egész életem. Az igaz, hogy most éjszaka még dolgozni fogok, jelentés a dirinek, dolgozatjavítás miegyebek, de azt az időt már nem a gyerekemtől veszem el, mert ő már akkor alszik.

Erről a főállású anyaságról tudtok valamit? mert én azt tervezem, három gyerek ha összejön, főállású anya leszek, és félállásban megyek vissza csak dolgozni.

Kép

Kép
rejo
 
 


Ez nagyon jó dolog a tanári állásban,(fizetést kompenzálja) lehet gyerek mellett is csinálni. ha nem lett volna a doktori, azt mondom egy nyaralás az egész életem. Az igaz, hogy most éjszaka még dolgozni fogok, jelentés a dirinek, dolgozatjavítás miegyebek, de azt az időt már nem a gyerekemtől veszem el, mert ő már akkor alszik.

Erről a főállású anyaságról tudtok valamit? mert én azt tervezem, három gyerek ha összejön, főállású anya leszek, és félállásban megyek vissza csak dolgozni.

Rambóka, megint nem enged be a babanet, vagy csak fáradt vagy?

Kép

Kép
rejo
 
 


Ez nagyon jó dolog a tanári állásban,(fizetést kompenzálja) lehet gyerek mellett is csinálni. ha nem lett volna a doktori, azt mondom egy nyaralás az egész életem. Az igaz, hogy most éjszaka még dolgozni fogok, jelentés a dirinek, dolgozatjavítás miegyebek, de azt az időt már nem a gyerekemtől veszem el, mert ő már akkor alszik.

Erről a főállású anyaságról tudtok valamit? mert én azt tervezem, három gyerek ha összejön, főállású anya leszek, és félállásban megyek vissza csak dolgozni.

Rambóka, megint nem enged be a babanet, vagy csak fáradt vagy?

Kép

Kép
rejo
 
 

 
 

Ez nagyon jó dolog a tanári állásban,(fizetést kompenzálja) lehet gyerek mellett is csinálni. ha nem lett volna a doktori, azt mondom egy nyaralás az egész életem. Az igaz, hogy most éjszaka még dolgozni fogok, jelentés a dirinek, dolgozatjavítás miegyebek, de azt az időt már nem a gyerekemtől veszem el, mert ő már akkor alszik.

Erről a főállású anyaságról tudtok valamit? mert én azt tervezem, három gyerek ha összejön, főállású anya leszek, és félállásban megyek vissza csak dolgozni.

Rambóka, megint nem enged be a babanet, vagy csak fáradt vagy?

Kép

Kép
rejo
 
 


Ez nagyon jó dolog a tanári állásban,(fizetést kompenzálja) lehet gyerek mellett is csinálni. ha nem lett volna a doktori, azt mondom egy nyaralás az egész életem. Az igaz, hogy most éjszaka még dolgozni fogok, jelentés a dirinek, dolgozatjavítás miegyebek, de azt az időt már nem a gyerekemtől veszem el, mert ő már akkor alszik.

Erről a főállású anyaságról tudtok valamit? mert én azt tervezem, három gyerek ha összejön, főállású anya leszek, és félállásban megyek vissza csak dolgozni.

Rambóka, megint nem enged be a babanet, vagy csak fáradt vagy?

Kép

Kép
rejo
 
 


Bocs, csajok, nem akartam ennyire nyomatékos lenni Kép csak sz.rakodott velem a babanet! Kép Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


Kép pedig úgy tűnt, hogy ez egy ellentmondást nem tűrő véleményKép
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok!

Éppen rókakomával viaskodom, mindenáron fel akar jönni körülnézni! Lehet h. jobban járok ha hagyom?
UTÁLOK HÁNYNI!!! ENGEM EZ A HETI EGY IS TÖNKRETESZ!!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka, tűrjed alázattal a sorsod... 2 hónapja még mit nem adtál volna ezért az élményért. Hehe. Kép
s_norka
 
 


Én is ezt mondogatom magamnak!
De nem mindig segít! Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!
Ahogy itt olvaslak Titeket kezdek gyanakodni, hogy a pco es a PhD kozott valamifele osszefugges lenne?;-)
En is eppen ezen munkalkodom mostanaban, bar mar az iromanyt irogatom, javitgatom, szepitgetem,... ugyhogy nincs messze a vege. Jo is, mert legalabb nem agyalok mason, elvonja a figyelmemet...
Rejo, nekem az egyik unokatesom foallasu anya (azelott tanar volt), es nagyon elvezi....ami engem nem lep meg. A penz ugyan nem sok, de azota a ferje vallalkozasba kezdett, es tulajdonkeppen segitsegkent, amig a gyerekek iskolaban, oviban vannak o intezi a papirugyeket, ugyhogy anyagilag is jol megvannak.
Harom gyerek melett nekem is megfodulna afejemben. De kerdes, mikor lesz nekunk harom gyerekunk, ha lesz egyaltan....egyenlore egy is nagyon boldogga tenne...
Csakegy, nemreg olvastam vissza, egy elozo hozzaszolasodban egy internetes ovulacios tesztrol beszeltel...olcsobb igy, mint a patikaban?
alice27
 
 


Jó reggelt lányok!

Alice és lányok!!!

Ez érdekes ez a feltételezés. Az jutott eszembe, hogy néhány hete valami olyasmit írt Csakegy, hogy valami doki szerint összefüggés van a PCO és a "karrier"? (már nem emlékszem pontosanKép) között.
Cs. Nicki leírnád mégegyszer????KépKép
Még kiderül a végén, hogy nem is beszélt hülyeséget az a személyKép

Rambóka sajnálom a rókakomás történetet. Én örülnék rókakománakKépKépKép
De tutti kellemetlen lehetKép
Vendég
 


Kavicska
Ezalól csak én vagyok a kivétel!KépNa de kivétel erősíti a szabályt!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Alice: jaja, a neten rendelem. Asszem Kanadából.

40 kettévágható LH teszt és 10 kettévágható terhességi egy csomagban postaköltséggel együtt kb. 30 USD (talán 6-7000 Ft... ami 80 LH tesztért és 20 terhességiért nem is rosszKép
http://www.accuratepregnancytests.com/catalog/product120/product_info.html

De van ilyen is:
(50 tesztes csomag, terhességi teszt nélkül)
http://www.accuratepregnancytests.com/catalog/product96/product_info.html

Sima borítékban postázzák és nekem egy héten belül megérkezett...
csakegysokadnick
 
 


ja... nekem erre a hónapra ugrott a PÉ.. ez tuti... a teszt már hót negatív, de tuti, hogy a napokban már nem lesz PÉ. De legalább jönne meg... Nem értem. Aki Metformint szed, annál mennyi idő után szokott hatni? A kecskeruta 2 hét után hatott... és ha azt is hozzáadom a dologhoz, akkor már december óra szedek metforminszerű izét...

ja... viszont mára elmúlt az összes émelygés... szóval asszem most szokta meg a szervezetem a Metformint... lehet, hogy innentől kezd majd hatni?
csakegysokadnick
 
 


Csakegy! Nátrium-glutamát ( =E 621, ízfokozó) nemcsak a kínai kajában van. Nálam emésztőszervi migrént okoz a kis hamis, ezért aztán nem ehetek gyorséttermi kajákat, zacskós leveseket, vegetát, bizonyos fűszerkeverékeket, chipseket, konzerveket, felvágottakat stb.
Nekem bazi erős fejfájásom lesz ezektől és hányni is szoktam. Nem is bánom, hogy a szervezetem eleve letilt az ilyen káros dolgokról. Kép Más, egyébként egészségesnek gondolt élelmiszerek is okoznak ilyesmit, paprika, narancs, penészes sajt, bor, de érdekes módon nem minden esetben.

Hányni egyébként én is nagyon utálok, addig halogatom, amíg csak lehet, pedig utána mindig megkönnyebbül az ember. Vagy a terhességi hányás az más, az émelygés azért megmarad?

Kép

Képurl]
espero
 
 


Espero: de én nem eszek gyorséttermi kajákat, zacskós leveseket, vegetát, bizonyos fűszerkeverékeket, chipseket, konzerveket, felvágottakat stb. Kép

Egyébként Nátrium-glutamát van a gombában is és a paradicsomban is, de az furcsa mód nekem se szokott bekavarni... (asszem... vagy valami hasonló izé van bennük)
csakegysokadnick
 
 


csakegysokadnick
 
 


ui: egyébként anno én is akartam PhD-zni... az egyetemen folyton TDK-ztam, hogy jobbak legyenek a pontjaim... meg güzültem, hogy 5-ösre diplomázzak... meglett az 5-ös, volt egy csomó TDK pontom... aztán rájöttem, hogy inkább lexarom az egészet mert az nem is az én életem és nem is akarok a ffiakkal versenyezni...Kép)))
csakegysokadnick
 
 


Kavics!

A feltételezés alól én is kivétel vagyok.Szeretem a munkám,de én legszivesebben az első pillanattól abbahagynám ha kiderül a terhesség. A főállású anyaság nálam is nyerő!Ne mondjunk le róla,ha egyszer beindul a dolog lehet meg sem lehet állítani!!Hittel nézzünk előre.
Kecskeruta "teát" nekem egyre nehezebb meginni,ha rágondolok már hányingerem van.
Vendég
 


7 kincs... pedig nincs is jellegzetes íze a teának (a cickafark-palástfűhöz képest szerintem kifejezetten finom....)

A metformint ezek szerint még nem sikerült feliratnod?
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok!
Csak egy mondat erejéig szeretnék zavarni ezen a topikon! Az Inszemes topikba szoktam írni, de a sikerünket szeretném megosztani minden PCOS beteggel, mert nekem is sokat jelentett annak idején, ha láttam, hogy másoknak sikerül.
Két éve próbálkozunk a babával, egy éve járok a pesti Kaáliba, 10 hónapig szedtem az Adimetet, januárban volt az első inszeminációnk, ami sikerült. Előtte két hónappal volt egy spontán terhességem, ami csak biokémiai volt.
Sok sikert mindenkinek, és mielőbbi babásodást!!!
Vera

Kép
Kép
verona
 
 


Szaisztok!
Cs. nicki!
Nagyon tetszett a cikkKép

"Ha az érzelmek oldaláról közelítjük meg a kérdést, akkor is sok érdekességet tapasztalunk. Az indulatos férfi odavág, az indulatos nõ inkább kibeszéli a dolgot. A férfiaknak be kellene látniuk, hogy amikor a nõ feszült, muszáj beszélnie, neki viszont nincs más dolga, mint meghallgatni, és nem megoldásokkal bosszantani."
Ez nálunk szóról szóra így van, szerencsére a páromnak van türelme engem végighallgatniKép

A cikkből kihagyták a parkolást.
Abban aztán nem lehet nekik segíteniKépKépKép

Bocs az OFFért!

Verona
Gratula a pocaklakóhoz.
Ez a Metformin-Adimet....Kép
Vendég
 


Rambóka!

Én úgy gondolom, bár én is utálok hányni, jobb ha hagyod kijönni! Utána meglásd jobb lesz! Kép
Émelygésre nekem anno az jött be, ha ettem egy kicsit száraz dolgokat, pl. patogatott kukoricát, vagy mandulát, az mindig volt a zsebemben. Röhej, de én pont azon aggódom, most miért nem émelygek és nincs hányingerem??? Valami gond van a terhességemmel? Vagy még korán van hozzá?Nálad mikor kezdődött?

Nicki! Honnan tudod, hogy nem VOLT már PÉ-d? Volt egy kétcsíkos LH-teszted, nem? Hogyan alakult aztán a hőd, felugrott az után az esés után?

Alice, érdekes amit írsz, régen az indexen volt egy nagymama, aki a lánya ügyében írogatott a PCO-s topicba, és az ő véleménye az volt, a PCO tipikusan az ambíciózus,értelmiségi, aggódós nők betegsége, mert pl. munkásnők körében nem nagyon fordul elő. nem tudom mennyire megbízható forrásból szerezte az infót Kép, mert ide a netes topicocra már előre meghatározott szegmense írogat a női társadalomnak, (az ambíciózus, értelmiségi nők), de mindesetre elgondolkodtató a véleménye. nem tudom ki tudna erről infót adni, hogy PCO előfordulási arány és iskolai végzettség kapcsolata, gondolom még a Kaalis meg meddőségi dokik sem, mert ismerőseim akik oda járnak, szintén azt mondják, csak jobban szituált nők engedhetik meg maguknak és tudnak az ilyen lehetőségekről.

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo!

Nyáron én Szendihez jártam pszichoterápiára, ő a funkcionális meddőséggel foglalkozik. Neki az az elmélete, hogy a PCOS mint olyan, peteérés-zavar és ugye hormonális rendellenesség, és ezek mögött az esetek nagy részében van egy olyan pszichés faktor, ami hajlamosító tényező (hipotalamusz-agyalapi mirigy-mellékvese tengely, hormonszabályozás, kortizol stb). Ez pedig a stressz, a szorongásra való hajlam, negatív önkép stb. Nem annyira az iskolai végzettséghez köthető ez, hanem ahhoz, hogy eleve a teljesítményelvű nők hajlamosabbak gyötörni magukat stb, agyongörcsölnek mindent (mintha itt is lenne pár példa, magamat is beleértve Kép ), és ezek a nők egyébként is ambiciózusabbak, többet érnek el.
No csak gondoltam, leírtam, mit hallottam már erről, mindenesetre érdekes.
s_norka
 
 


Csajok
Bár magamat inkább a munkás kategóriába sorolnám,nem az értelmiségibe Képgörcsölni tudok dolgokon az biztos!
B ár a férjem szerint ,mi "melós "csajok jobban tűrjük a stresszt ,mint bárki(ezért is hordja túl szte mindenki a babáját)úgy látszik vhol mégiscsak kibukik a dolog.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Na ez így elég zagyva.Írtam még egy csomó mást de kitöröltem,így meg nem túl értelmes.
Bocsika!
Sajnos be bevetődtem a munkahelyemre ,és ilyenkor mindig vmi iszonyú düh,és szomorúság fog el.Látom mennyit ér a munkám (majd)-semmit.Azt is mennyit dolgoznak a kolleginák-rengeteget.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Hát a belgyógyászom most a D vitamin hiánnyal magyarázza a dolgot... (utánaolvastam a dokinak és dobtam egy hátast... )... ja.

A görbém (hogy miből gondolom, hogy nem volt PÉ-m)
(nem tudom feltölteni a képet)

34
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok!

Hát végül rókakoma került ki győztesen hajnal 1/2 2-kor! Kép Kép Kép
Ma egész nap olyan voltam, mint a mosott sz.r!
Hiába tudom h. jobb ha hagyom magam, annyira utálok hányni h. teljesen legátolom, aztán hajnalban kipattan a szemem, h. na most aztán uzsgyi a nagy fehér mikrofonhoz!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Okr!

Vigyázz ezzel a munkás kategória besorolással! Tök mindegy hol dolgozol, a hózzászólásaidat tekintve, az, hogy otthon korlátlan net elérésetek van, és egyáltalán hogy ilyen helyekre írogatsz, eléggé az értelmiségi kategóriába sorol!
Sógornőm pl. érettségizett, nincs diplomája, és egy gyárban dolgozik futószalag mellett, három műszakban, mert nincs más, és nem ismerek nála inteligensebb nőt a széles családban!

Kép

Kép
rejo
 
 


Hát Nicki ez tényleg nem ugrott fel. Kép Én mindenesetre jobban hiszek az LH-tesztnek. Majd meglátjuk!

Norka, akkor ezek szerint mégiscsak van összefüggés!

Rambóka, te mikor kezdtél émelyegni és hányni?

Kép

Kép
rejo
 
 


Rambóka
Ó szegény!KépKépKépÉn is utálok hányni,nem is tudom miért?!

Rejo
Köszike!KépKépNem érzem magam,vmi hű de okosnak,főleg,hogy a tanulásra rá nem tudom szánni magam mostanában.Még,jól,hogy férjuram "ostoroz" ezen a téren.Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Rejo: én arra tippeltem, hogy elindult a PÉ de végül nem érett meg... csak megpróbált... ma kijött néhány csúnya ragyám úgyhogy valszeg ciszta lett belőle...

Az LH teszt meg nem azt mutatja, hogy PÉ lesz csak azt, hogy arrafelé tartanak a dolgokKép De egyáltalán nem bizonyítja a PÉ-t...
csakegysokadnick
 
 


viszont néha fáj a hasam... mintha meg akarna jönni... szurkoljatok légyszi, hogy ez azért fájjon....
csakegysokadnick
 
 


A PCO-val kapcsolatban nekem az a véleményem h. ha bevezetnék az UH-ot, mint szűrést, akkor sokkal több nőről derülne ki h. érintett!
DE:
-Az alacsonyabb iskolai végzettségű nők( gondolok itt a 8 ált.-ra)
1. hamarabb férjhezmennek, hamarabb szülnek, valszeg még mielőtt a PCO teljesen kialakulhatna.
2. nem igazán járnak nőgy.-hoz, akkor sem ha baj van
3. ha meg elmennek, mert nem jön össze a baba, akkor sokkal könnyebb lerázni őket, mert nincs meg az érdekérvényesítő képességük
4. nincs internetük, nem olvasnak utána( és nem találnak egy ilyen jó kis fórumot, ahol támogatnánk őket Kép)De viccen kívül, szerintem sokuk azt sem tudja, mi a baja!

De nem csak az alacsony iskolai végzettségűek!!!!!!
Csak néhány példa:
- A PTE-n végzett anonym kérdőív szerint az orvosegyetemista lányok 30-40%-ka jár rendszeresen nőgyógyászhoz, a jogon és a közgázon alig 15-20%!!!!!!!!!!!!
- A közvetlen környezetemben 5 nőt ismerek akiknek rendszertelen a ciklusa, de meg sem fordult még a fejükben h. orvoshoz forduljanak miatta!
- Van egy tipikusan hasi elhízásos, csúnyán kopaszodó ismerősünk, fiatal nővér, akit anyám diszkréten felvilágosított a PCO-ról, de ő abszolút elzárkózott a dologtól.
- Van egy volt csecsemősnővér/nőgyógyászasszisztens ismerősöm, aki sokáig küzdött az egyszem fiáért(stimu, lombik stb. )és amikor megkérdeztem h. mi a baja, azt mondta sárgatest TÚLMÛKÖDÉSE van!!!!!!!!
- Mi itt mindannyian szinte napi rendszerességgel vívjuk a kis harcainkat a különböző vizsgálatokért, adjuk egymásnak a tanácsokat: kihez érdemes menni, ki mit talált.
Ugyanakkor a nők döntő többségének nincs ilyen lehetősége! Õk annyit tudnak amennyit a dokijuk elmond nekik( már ha egyáltalán elmond!!!!!), és azt teszik amit a doki mond! Ha azt mondja, várnak 3-5 évet is hátha alapon, ha azt mondja, kés alá fekszenek, ha semmi sem jön össze, akkor örökbefogadnak v. elválnak.ÉS NEM CSAK AZ ALACSONY ISKOLÁZOTTSÁGÚAK!!!!!!!!!

És az az igazán elkeserítő h. nincs honnan ismereteket szerezni: iskolai felvilágosítás nulla, Veres Pali bácsi és társai kihaltak, női magazinok akkora marhaságokat bírnak összehordani h. mindíg felhúzom magam rajta ezért már nem is olvasok ilyeneket!Akkor meg honnan?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


(ja... és az LH tesztem ha halványan is, de még mindig jelez... asszem most van az, hogy TELJESEN szétcsúsztak a hormonjaim...)
csakegysokadnick
 
 


Rambóka: erről az orvosok is tehetnek. A háziorvosom a magas terheléses cukrom és a magas trigliceridszintem láttán csak annyit mondott, hogy ne egyek annyi zsírosat (gyerekkorom óta ismer, tudja, hogy ez baromság...)

(viszont úgy ír ki betegállományba, hogy be se kell mennemKép))) csak szólok, mikor megyek a papírért és kiadatja az asszisztensévelKép)))
csakegysokadnick
 
 


Rejo!

Kb 4 hete émelygek, 3 hete hányok heti 1X.( de nekem ez is sok!!!!! Kép )
Szombaton leszek 10 hetes!
A ragyáim még nem múltak el sajnos( lehet h. mégis csadorban esküszöm? Kép )

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka
Sztem ez,amit írtál nagyon igaz!
Van egy ismerősöm(akinek már 2000-ban felírták a metformint a PCO-ra),nem volt elégedett a dokival,mert nem lett hipp-hopp babás,illetve a homonjai ugrásszerűen nem javultak.Elment egy másik dokihoz aki "végre" megoperálta.Aztán egy meddőségi szakembernél is járt,aki azt javasolta pár hónap alatt fogyjon le 20 kg,akkor áll majd szóba vele.
Meg kell mondjam őszintén,nekem sem volt fogalmam akkor még róla,hogyan is működik ez a dolog.Itt a neten leletem rá a dolog lényegére!
Sztem a net egyre nagyobb elterjedésével csökken a saját dolgukban tájékozatlanok száma.
Na,persze,akinek nincs net,csak a dokira hagyatkozik.

Csakegy
Én kétszer voltam körzetinél mióta itt lakom.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Rambóka: tényleg érdekesen működszKép A menzeszed pontos volt, viszont nem múltak el a ragyáid... nálam pont fordítva van... de asszem a tiéd az célravezetőbbKép))))
(nem lehet, hogy a terhesség miatt nem akarnak elmúlni?)
Kitartás!!!!
csakegysokadnick
 
 


Rambóka
Nahát,mikor lesz az esküvőd???????Nem is mondtad!Vagy csak én nem olvastam?

Én 7 hónaposan mentem férjhez,és egy csomó ragya kijött rajtam előző nap.

KépKép

KépKép
okr
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁ,most esett le,azt sem tudom ,milyen esküről van szó!?
Nem vagyok ma a toppon!
Ez egy ilyen nap,reggel a felmosóvödröm kettétörött,tele volt vízzel természetesen.a gyerek végiordította,amíg én próbáltam minél hamarabb feltörölni.Aztán egy nagy farkaskutya majd átugrott a kerítésen,csakhogy megkóstolhasson.Legjobb sztem,ha lefekszemKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Nem mondtam?
Ma jelentkeztünk be május 12-re!Eredetileg augusztusra terveztük, de közbejött vmi.... Kép
Szóval most hajtunk h. még beleférjek vmibe! Kép
Láttatok már fehér bálnát?
Kis bálna: 153 mély és ugyanolyan széles (lesz addigra)Kép Kép Kép

Kriszta!

Te mibe fértél bele 7 hónaposan?
Én pillanatnyilag a lisztesszsák és a csador közt vacillálok! Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


A felmosás veszélyes! Célszerűbb a férjekre bízni! Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!

Úgy tűnik, hogy kezd körvonalazódni a PCO-ambiciozítás-értelmiségi téma.
Ma feltett Cs. Nicki egy cikket. Ott leírja, hogy a pasik teljesítmény orientáltsága a tesztoszteronnak köszönhető. Namármost a PCOban egyértelműen magasabb a tesztoszteron szint, mint a nem PCOs nőkben. !!!!! Férfias nők lennénk???? Lehet, hogy férfiasan is gondolkodunk? Temperamentumosabbak lennénk, mint a nők átlagja? Gondoljátok el... Nekünk NEM ELÉG amit a doki mond, idézőjelbe teszem "felülbíráljuk" a szavait, utánna nézünk, ahogy Rambóka is mondta "irányítjuk" a vizsgálatok és kezelés menetét. Hát ez egyértelműen határozottságra, vezetői vénára, tettrekészségre utal. Ugyanakkor nyitottak vagyunk a problémáink megoldására. Nem riadunk vissza a rendszeres orvosi vizsgálattól, beszélünk róla és egyre több információt szerzünk. Ha őszinték vagyunk, ma Mo nincs minden házban internet, mert az emberek többsége ezt nem engedheti meg magának. Vagyis megint az értelmiségi munkával hozható összefüggésbe, mert átlagban a fizetésünk magasabb, mint a 8 -10 osztályosoké. Persze vannak kivételek...Kép

Amióta tudom az eszem a fiúk mindig befogadtak köreikbe, mert tudtam röhögni a disznó vicceiken és tudtam cifrábbakat is mondani. Kirándulásra sosem mentem magas sarkú cipőben, mint sok más lány ismerősöm.
Gyerekkoromban rendszeresen banda vezér voltam és rengeteget verekedtemKépKép Ez utóbbira nem vagyok büszkeKépKép

Kriszta
Az hogy nincs főiskolád vagy egyetemi végzettséged még nem jelenti azt, hogy nem vagy értelmiségi, bár manapság a felsőfokú fégzettséghez kötik.
De tervezed a felvételit, tanulsz, akarsz(mindezt egy kisbaba mellett-(nem sikerült megnézni a képeket, mert nem nyitja meg), a párod doki. Még sorolhatnám, de szerintem már ez is meggyőző voltKép
Vendég
 


Rambóka
nahát!!!
Gratulálunk!!!
Még nem láttam fehér bálnát, szerintem a fehér lepedő is megteszi.KépKépKép
Létezik, hogy olyan alacsony vagy????? Kép
A mai modern világunkban egy profi kozmetikus eltünteti a ragyákat.
De egy karneválszerű esküvőn.....Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Rambóka! én is gratulálok! és egy profi kozmetikus tényleg csodákat tud!

Aranykavics!
a 153-4 tényleg létezik....
Vendég
 


Aranykavics... ijesztő... de ez nálam is így voltKép)))) (egyetlen szoknyám sincs asszemKép)))
csakegysokadnick
 
 


Kiskincs

Te is olyan picike vagy??? De jó!
Hordhattok magas sarkú cipőt. Bár a 180 cmmel is hordok 5-7 cmet.Kép Szerencsére a párom megbírjaKép
Sőt gondolom a nadrág hosszal sincs gondKép Mert nekem minden egyes nadrágom csináltatva vanKép Nincs a boltban hossz.Kép
Vendég
 


Kavicska!

Senki sem verekedett nálam többet a bandában!
Utálom a magassarkút, a melltartót, a sminket!
Világ életemben fiúkkal barátkoztam, a barátnők mindig sértődéssel végződtek. Igazán őszinte csak egy férfival lehet az ember, az nem fogja a következő pálfordulásnál kiteregetni a szennyest az addigi közös ellenségeteknek.
Utálom a nők közötti állandó fúrást!Az állandó egymás háta mögötti kárálást! Ha bajom van vkivel azt ált. megmondom neki( na aztán ebből van igazán bajom ! Kép ).
Rendkívül jó a térlátásom, nem tévedek el sehol, még térkép nélkül sem!
Ugyanakkor alkalmatlan vagyok arra h. mások szándékát, érzését, gondolatát megérezzem/kitaláljam!
Állandóan szerelek, a teljes lakást, anyámék lakását és a hétvégi házukat is az én vezetésemmel és tevőleges részvételemmel újítottuk fel. Tudok villanyt- és vizet bekötni, hideg-meleg burkolni, glettelni, festeni, bútort készíteni stb.
Ugyanakkor épp csak nem beszélgetek a növényeimmel( tele van velük a lakás! ) és imádom a szemétláda macskákokat minden mennyiségben( nálunk sajnos egy sincs, de anyáméknál 2, a szőlőben kb. 6 van).

De egy biztos fiúnak vártak és sajnálom h. nem jött össze(mennyivel egyszerűbb lenne az életem !!!!!)!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?