Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Meskete!

Ha a Nika doktornő őt ismerem és tőle sem vagyok elájulva, az ekcémára Õ is szteroidot irt fel a gyereknekKép
Ha más akkor esetleg jöhet a szám/elérhetőség.
Azon gondolkodom, hogy olyan gyeremkorvos kéne aki homeopátiával is foglalkozik.....

Kép
hencsi
 
 


Oxi,
jobbulast! Tap ugyben en sem tudok segiteniKép Poharbol itatas jo otlet!

Fabri,
mi is csak akkor megyünk, ha nem esik a ho, és kicsit enyhébb lesz az idö.

Sofia,
jogara az Örsre jarunk, kedden fél 4-töl. Klubban meg nem voltunk, talan holnapKép

Mondi,
a Margitan lakunk, a Dozsa Györgyröl nyilik, Gödöllöhöz közelebb esö része SzadánakKép

KépKép
fibi
 
 


Lányok!

Információt gyűjtök!
Mostanság, hogy a lányom már egyedül is elalszik azért fél szemmel figyelgetem, hogy mit alkot és a következőt tapasztaltam:
az álmosság elején még csak csukódgat lefele a szemhéj, nyitogatja, de egyszercsak nem nyitja ki, gondolom akkor kezd álomba merülni, vagy mi. Ilyenkor aztán jönnek a furcsaságok amik engem aggasztanak. Elég gyakran nyöszörög, már-már sirdogál ebben a fázisban , 10-20 mp után abbamarad majd ujra kezdi. Ez még mindig nem aggasztana, viszont ugyanebben a fázisban fordul elő 10-ből 9-szer, higy elkezdi a fejét csapkodni-dobálni egyik oldalrol a másikra tök hirtelen, illetve kapálózik a kezeivel, lábaival, mint aki rosszat álmodik, ekkor mindig felébreszti magát és kezdődik elölről az egész....Összességében max 10 percig tart ez a mutatvány, utána álomba szenderül és ott már nincs semmi extra, engem viszont ez a fejcsapkodás rettentően idegesit!!
Tegnap szóvá tettem a dokinőnek, erre korrekten annyit mondott hogy ne csináljak problémát ha nincs, én is kapálozom alvás közben csak nem látom magam...köszi...hát szerintem ha igy is van, max akkor dobálom igy a fejemet ha rémálmom van....

A Ti babáitokon észrevettetek esetleg hasonlot, vagy olvastatok rola hogy mi lehet ez???
Ha dokihoz akarom vinni ez kinek a szakterülete???

Kép
hencsi
 
 

 
 

Sziasztok!

Hencsi! Igen,a Nika doktornőhöz jártunk mi is. Szerencsére nem kellett sűrűn menjünk, és akkor is inkább náthás nyavalyákkal. Nekem akkor az volt a szipmatikus benne, hogy nagyon ritkán adott antibiotikumot.
Alvás: Valahol azt olvastam, hogy egy gyereknek átlagosan 15 perc kell ahhoz, hogy elaludjon. Az elalvást is meg kell tanulni. Ezalatt a 15 perc alatt van, aki sír, van aki ujjat szop, az egyik ismerősöm kisfia mikor leszokott a ciciről pl gombot morzsolgatott és hasonlók. Elég furcsán hangzik amit írsz, de talán tényleg "csak" erről a tevékenységről van szó. Ajsa egyszerűen így tudja magát álomba szenderíteni. Ha visoznt nyugtalanít az ügy, a Madarászban van alváslabor. A telefonszámot szerintem akár a Madarász központi számán is megmondják.

Na, megyek, a fiúk végeztek a fürdéssel!

Jó éjt!

Meskete

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 


Meske: Sajnos nem volt más megoldás, mint ez, 5 napig tart, valahogy majd kihúzom.

Hencsi: Mi is a Nikához járunk, ő felső légúti dolgokban nagyon ott van, az a szakterülete. Én már csak tudom, volt mivel járni hozzá Kép
Mi van az ekcémával egyébként?
Alvás: Viki egy időben rendszeresen felsírt pontban 10-kor, reggel és este is. Ez volt olyan 3 hétig, sokat vacilláltam, mi lehet, és hogy hová vigyem. Mire elhatároztam magam, szerencsére elmúlt.
A Madarászban és a Heimben is jó az alváslabor, ha nem múlik.

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Hencsi,
régen Bálint is csinalt hasonlot, hogy forgatta a fejét meg nyöszörgött, miután elaludt. Én is aggodtam, de elmúlt. Most már csak forgolodik álmában, és idönként fejbe vág engem isKép

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsba, mert hulla vagyok...
Ma egy nagybevásárláson és egy kórházmeneten átestem...
Nem tudom, OFFoljam már megint a topikot, de annyian reagáltatok rám szombat óta:
Szóval, Anyu ma elment ide a Misszióba, kivizsgáltatni magát ugye a szombati rosszulléte miatt. Erre, amint rátették az EKG-t, meg UH is volt előtte, egyből hívták is hozzá a mentőt, és bevitték Kerepesre a kórházba Kép , ugyanis szombat reggelre egy infarktuson túl volt. Péntek éjjel végülis ez zajlott le nála, amire is az ügyeletes fxsz doki azt mondta, hogy időváltozás. Azért kicsit beletaposnék az arcába....
Úgyhogy felvitték egyből a koronária-őrzőbe, megfigyelésre, aztán, ha nincs gáz, holnap délután már át is viszik a normál kórterembe. Hogy mi lesz, nem tudom, mindenesetre ki vannak rajta akadva, hogy egy ilyen erős, ráadásul 3. (!) infarktust így, lábon átvészelni. Hiába, az én anyukám....
És még ma reggel elsöpörte a havat, plusz kisétált a Misszióba, ami tőlünk csupán csak 2 km. Vagy több is, nem tudom.

Úgyhogy röviden, tömören ennyi, és bocs, de most nem szólnék senkihez, majd pótolok, ha lesz egy kis időm.
Kezdődik megint a fejetlenség, hol itt a 3 gyerkőc, hol tesómnál Kép .
De kibírjuk, csak Mami jöjjön helyre.

Na pussz Nektek, és igyekszem jelentkezni!

Mondi



Hello Csajok!

Köszönöm a válaszokatKép
Olyan sokan irták a másik topicban is h tapasztaltak hasonlot, hogy kicsit most várok.
Fura, hogy a Nika dokival mindketten meg vagytok elégedve, Ajsának kellett sszékletmintát leadni, azzal kapcsolatban sem jeleztek vissza......
(Tudjátok mivel gyógyszertáraknak könyvelek találkozom elég sok gyógyszerésszel, informáciok tömkelege van a közelemben és valahogy a dokinő és asszisztense kapcsán az volt az érzésem, hogy leginkább azt puhatolták, hogy mennyire válhatnék potenciális ALOE Vera termék vásárlóvá, amit többek közt ők is forgalmaznak....)

Mondi!

Sajnálom ami anyukáddal történt, elhiheted, hogy megértem min mentek keresztül.
Igy látatlanban van rá egy 20-asom, hogy joképű, viszonylag nagyobb darab férfi volt az ügyeletes doki, csukloján fekete bőrkarkötő arany betéttel....

Oxi!

Ekcéma ügyben annyi, hogy nem eszem-iszom tejet, tejterméket, illetve a gyermek problémás területeit kenem fürdés előtt 1 ún. ekcéma lemosóval(gytári készitős, szetroidmentes), fürdés után pedig tetőtől talpig 1 szintén gytári készitős szteroidmentesKép testápoloval kenem be, egyenlőre tünetmentes, csak az motoszkál bennem, hogy vajon ha nagy lesz soha nem ehet majd tejet meg tejterméket???

Heni

Kép
hencsi
 
 


Sziasztok,
ma sem tudunk elmenni a babas klubba, mert itt térdig ero ho van, és nem merek lemenni a lejtönKépKépKép

KépKép
fibi
 
 


Mondiri,
kitartás!!! Anyukád miatt együttérzek.

KépKép
fibi
 
 


Mondiri: Együttérzek veled, de most már jó kezekben van anyukád, nem lesz baj!

Hencsi: Engem sosm próbáltak győzködni az Aloéval, én kérdeztem rá, mert érdekelt. De én nem akarok győzködni vele senkit Kép
A tejtermék allergiát is ki lehet nőni, ha jól tudom. De ha mégsem növi ki, akkor most már anyiféle tejcukor, vagy tejfehérje mentes terméket lehet kapni, hogy szerintem nem is fogja hiányát érezni Kép

Megyek, mert nem gyógyulok. Hangom már kezd lenni, de a lázam nem nagyon megy lejjebb, tiszta zombi vagyok.

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Jah, Fibi, még mindig várom a mailt.

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Oxi,
bocsi, most irtam ujraKép

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!

Mondi!

Jobbulást anyukádnakKép Remélem mire legközelebb jössz, már jóhíreket tudsz írni. Az ügyeletes doki felháborító, nem csodálom hogy kiborultatok. De mint már írták a többiek is most már az a lényeg hogy jó kezekben van, azért nem semmi anyukád van.

Oxi!

Jobbulást neked is, végülis mit kap Vikka?
Ez a dokinő lehet hogy engem érdekelne mert már kezd tele lenni a hócipőm a jelenlegi helyzettel. Gyerkőcök nem nagyon gyógyulnak, vmelyik folyton vissza esik, dokinéni pedig sohase nincsen, dokibá pedig 3 hete vírusfert. magyaráz. Egyszóval én gyógyítgatom őket, de ez már nagyon idegesítő, én az anyukájuk vagyok nem az orvosukKép Egy határozott jó orvost akarok!

Hencsi!

Nagyon megtudom érteni hogy aggaszt az alvás, nálunk ez örök probléma. Manka most is sírva aludt el, és kb. 5x ébresztette magát fel hogy el ne aludjon. Nagyon elkeserítő látni, pedig már nagyon fáradt volt. Zorán még rosszabb volt, le se merem írni, kb. 2éves korára elmult. Most csak reménykedek hogy Manka előbb megtanul aludni. Magára hagyni sírva pedig nem szeretném egyszer már írtam miért.

Fibi!

JátszóházKép Mi oda sohasenem jutunk el : szerdán reggelit viszont látta Zorán, estére pedig én adtam be a kulcsot. Annyira fájt a torkom, hogy beszélni is alig tudtam. Ma Manka köhög, folyik az orraKép Már csak némi iróniával tudom kezelni a dolgokat. Nálunk csak Mankának ér térdig a hóKép

Meskete!

Látom ti sem unatkoztok. Boldog szülinapot Csongornak és üdv a nagyfiúk közöttKép Volt torta, buli, ajándék özön?

Hogy a végén valami nagyon jót is írjak, tegnap a napsütésben szánkoztunk 1 kicsit. Nekem van a két legtündéribb gyermekem!!!!!! Csücsültek a szánkón, Zorán fogta Mankát és mindketten nagyon boldogok voltak. Zorán mint nagyfiú tartotta Mankát, ami koránt sem volt könnyű feladatKép Manka pedig zokon vette amikor hazaértünk és meg kellett válni a szánkótólKép

Fabri
fabrika
 
 


Fabri,
nem teljesen értem, amit a játszoházrol irtalKép A baba klubba nem juttok el sosem, Ti sem? Erre céloztál?Kép
Mi tegnap elmentünk csakazértis a Babamuzsikára (Örsön van), és annyira jo volt, hogy ide járni fogunkKép Éneklés, mondokak, gitarozas, furulyazas, sajat készitésü csörgök, minden voltKép Utana Ikeaztunk, végre volt egy jo napunk is a hétenKép

KépKép
fibi
 
 


És jobbulást mindenkinek!
Nekem is fájt a torkom, de szerencsére elmult (Homeogene, hársfatea, Coryzalia segitett talán)

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!

Most vagynk tul az ebeden, kicsit porognom kellett, mert a szep napsutesben kimentunk hogolyozni, csuszkalni es sezalni, igy bar en jottem be elobb, de extra sebesseggel kellett ebedet varazsolnom, mert nem foztem elore.Most viszont mindenki alszik, parom, mate es apukam is feljott kaposvarrol latgatoba par napra.Mi meg Lenaval net-ezunk.....mert o egesz delelott aludt a babakocsiban.igy most jatszhatnekja van.
Azt hiszem jon a foga, iszonyuan nyaladzik es rag barmit, akar a cicibimbomat is.....nem anniyra esik jol!!!!Adok neki chamomillat, nekunk ez a homeopatias bogyo nagyon bevalt fogzasnal, de nyugoskodesnel is jo!

Szep napot!

Sofia
sofia
 
 


Fibi: megjött a mail, ha jobban leszek, válaszolok.

Fabri: Neked meg írok a dokinőről mailt.

Vikka nagyrészt mirelit-mamit kap, és egy kis isomil szójatápit, azt írt fel a dokinéni. Szerencsére nem sok kell belőle, még jó, hoyg az októberi lefejt tejemet nem ajándékoztam már el Kép

Megyek ájulni.

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Fibi!

Igen arra utaltam hogy nem jutunk el, mert mindig közbejön vlmiKép Mi is ez a babazene, pontosan mikor, hol van érdekel. Manka kicsit hanyagolva van ilyen téren, Zoránnal jártunk táncház, játszóház stb. Szeretném Mankának is biztosítani a hasonló korú társágot, de nem igazán jönn össze, az ovisok meg túl zajosak nekiKép

Oxi!

Milyen rendes mami vagy, mindig lusta voltam fejni, szerencsénk volt hogy nem voltrá szükség.
Ma akkorát pihentem, mintha kicseréltek volnaKép Olyan de olyan rendesek a pasijaim és a csajom hagytak reggel aludni, lustálkodniKép
Holnap pedig jönnek anyukámék, végre 1 nyugis pihentető hétvége! Már csak Manka szörcsög kicsit, de azért ezt ovatosan írom le.

Fabri
fabrika
 
 


Sziasztok!

Van egy cseppnyi időm...
Anyu még mindig kórházban, holnap lesz szív UH, akkor derül ki, lesz-e érfestés, vagy épp az egyéb teendők.
Úgyhogy kéretik sok drukkot megint Neki, hátha nem kell műteni, vagy nem is tudom...
Viszont mindenki Anyum csodájára jár, hogy még él.
Kétoldali infarktusa volt, szóval ha nem így, nyugalmi állapotban éri ( éjjel, ágyban fekve ), hanem lábon, akkor már valószínűleg...

Amúgy jól vagyunk, én totál szétesve ( reggel kezdek Anyunál, kutyaetetés és társai, na meg eddig minden reggel hótúrás ), aztán haza, itthon is a mindennapi, aztán irány a kórház, utána haza...enyhén sok(k)...
Ember hála az égnek, segítőkész, nem pattog, úgyhogy legalább ennyi a jó a rosszban.

Hencsi,
Nem, szerintem nem volt jóképű a doki, sőt!!! Kicsit alkesz feje volt, nagydarab, az igaz, a karját viszont nem néztem...Miért is?
Amúgy ez az ügyeletes doki Kerepesen is van, megkereste Anyut, mindenkinek mondta, hogy extra figyelmet neki stb. Gondolom, eszi a lelkiismeret, hogy nem ismerte fel a rosszullét tényét ( holott mi mondtuk neki ). Na mindegy.
Tejérzékenységre tényleg vannak már jó "pótló" cuccok, bár én hallottam már olyan esetről is, hogy kinőhető Kép .
Ja, látom, ezt már Oxi megírta!

Fibi,
Így már sejtem, merre laktok Kép .

Meskete,
Remélem, már meggyógyult mindenki!
És az 1 éves fiatalembernek sok-sok boldog szülinapot, így utólag is Kép !

Oxi,
Te már javulóban?

Húúú, végülis Mindenki betegeskedik, úgy látom Kép .
Jobbulást Nektek, talán így a legjobb megírni Kép .

Áááááá Csajok, nézzétek el nekem, kicsit szétestem, nem írok többet, mert visszaolvasni sem tudok rendesen. Így meg csak hülyeségeket írnék.
Remélem, minnél hamarabb, jobb hírekkel érkezem!

Pussz Nektek: Mondi



Sziasztok Csajok!
Rossz volt a gépünk ezért kicsit kimaradtam, de visszaolvasgattam és MINDENKINEK JOBBULÁST, GYÓGYULJATOK MEG!
Mondi!
Kitartást, és nagyon sok drukk anyukádnak.
sziasztok
Betti
betti1977
 
 


Fabri,
ez a Babamuzsika az Örs Vezér téren van, az Árkáddal szemben. Péntek délelött 9:45-kor kezdödik, 45 perc és 690 Ft. Egy nagyon szimpi hosszu haju néni tartja, kedvesen énekel, gitározik, furulyazik, mondokakat, jatekokat is tanit közben, a gyerekek meg segitenek neki saját készitésu "hangszerekkel", csörgökkelKép Mi nagyon élveztük, be fogunk járniKép Keddenként meg baba-mama jóga, és kikapcsolodunk legalábbKép
Holnaputan meg kineziologushoz megyek, itt találtam Szadán egy kedves hölgyet, két utcaval lejjebb lakikKép

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!

Ma delelott kojott hozzam egy fiatal fodrszcsaj, a szomszedasszonyom ajanlotta es olyan ugyesen es kedvesen viselkedett, levagta a hajam es be is csikozta, egyaltalan nem dragan, hogy tudom nektek ajanlani!Nincs uzlete, Orbottyanbol jar ki hazhoz es ha valakit erdekel, akkor megadom az elerhetoseget!Nekem kifejezetten jol esett, hogy kijott es Lenat nem kellett masra biznom vagy rangatnom magammal!

Fibi,

meseld majd el milyen volt a kineziologusnal, nagyon kivancsi vagyok ra es erdekel, jo?

Ma megyunk itt Veresen az okmanyirodaba este Lenanak utlevelet igenyelni a marciusi Irorszagi utunkhoz, megrendelte nekem Ember a jegyet a net-en, en ilyenhez benacska vagyok!

Tegnap pedig elmentem delelott a veresi jegpalyara 1 oracskara a szeretteim nelkul, olyan volt, mintha agymosason vettem volna reszt, total kikapcsolodtam ahogy benaztam a koreimet a jegen Kép)))

Szep napot!

Sofia
sofia
 
 


Sofia,
okés, majd elmesélem NekedKép

Nem Szilvinek hivjak veletlenül a fodraszt?Kép

Hu, utlevelet nekünk is kell majd igényelni Bálintnak, nyáron jo lenne elrepülni tengerhez, amig neki ingyenes a repjegyKép
Kell idöpontot kérni az okmányirodaba?

KépKép
fibi
 
 


Fibi!

Köszi az infót, lehet hogy pénteken benézünk muzsikálniKép Útlevél: az önkoriban kértünk időpontot(net), így Gödöllőn kb 10 perc alatt végeztünk a két kőc útlevelével és 3 nap múlva megkaptuk, nem sürgősen isKép
Éppen ma javasolta Zapa miért nem foglalkozom kineziológiával, mert megbeszélték barátunkal hogy az nekem jó lenne.

Sofia!

Fodrász érdekel kb. 3 hónapja indulok, de nem jutok el mert manók folyton betegek.

Oxi!

Nem kaptam méltKép

Betti!

Mi ma már oviban és ovistornán is voltunk,tehát meggyógyultunk!!!!!!!
VégreKép Géped is meggyógyult?

Fabri
fabrika
 
 


Szasztok!
Tök jó már ez a menőcske irigyellek titeket, én is mennék már a manóval ide-oda, de ő még nem bírja sokáig, legalábbis kell egy másik fél is mondjuk apa, hogy ott legyen.
Fibi!
Ezek aztán a programok tök jó nektek.
Fabri!
Király hogy meggyógyultatok. A gépem is, csakhát a szombat délelőtt azzal telt, hogy próbáltam megtalálni az adatokat amiket a szervizes fiúka lementegetett. Apának ugyanis itt vannak a céges dolgai is. Még mindig van amit nem találok.Na majd meglesz.
Puszóka
BEtti
betti1977
 
 


Sziasztok,

Ma viszem Matet a 2 eves kontrollra es futyi nezobe, bocs, de igy hivjuk, hogy minden ok van-e vele, sajna le van tapadva, de huzogatjuk, Ember szerint van ra esely, s me meg kullancs elleni oltast is kap, kicsit sok lesz ez igy neki szegenykemnek.....meg nekem is, ha Lenat is vihetem magammal, ha nem fogadja valamelyik szomszeasszonyom ezidore be.

Az utlevelrol annyit, hogy hamar vegeztunk, de itt Veresen erre idopontot nem kaptunk, s csak hetfon vannak este tovabb nyitva, amikor a melobol jovok is tudnak intezkedni, persze mi is megvartuk apat, s ugy mentunk.Jo sokan voltak, de azert haladtunk.
Fibi,
Az ingyenes repjegy sem ingyenes, meg ha ugy is hirdetik!!!!A babanak is van azert dijja.......ami elvileg ingyenes.
Mi is szeretnenk nyaron Horvatorszagba a tengerhez vegre elmenni, nekun is jol esne, meg MAtenak az ekhcemas borere kifejezetten jot tenne!!!

Akkor az orbottyani fodraszrol: fiatal, kedves es hazhoz megy, nekem a teljes sapkas melirt es a nagyon rovid hajamra a vagast 250 ft-ert csinalta, ebben benne van, hogy hoztak es vittek.Marmint a baratja.Szerintem ez nem sok, nem?Elerhetosege:Bertók Erzsi:20-2446611

Szep napot,


Sofia
sofia
 
 


Sziasztok!

Jelentem megmaradok Kép

Fabri: Írok holnap, ígérem Kép Nekem muszáj volt fejnem, nagyon sok tejem volt, és csomósodtam. Aztán novembertől nagy örömömre, abbahagyhattam, akkor elajándékoztam közel 30! liter tejet, és csak egy keveset hagytam meg vészhelyzet esetére. Most meg azért fejtem, hoyg maradjon. Megcsappant a mennyiség, de majd V újra elindítja Kép

Fibi: Neked is írok!

Mondi: Kitartás, anyukádnak javulást!

Sofia: Jajjdejó, lehet, hogy ide is eljönne?

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok cajok!
Ezer éve nem jártam erre.
Sofia a fodrász engem is érdekel.
Ha valakit érdekel mi csemete népitáncra járunk péntekenként.Flórinak nagyon bejött.Mondókákat ,énekeket tanulnak,körtáncoznak.Nagyon klassz.
Moncsi Pussz Anyukádnak!! Majd dumcsizunk!!
mmanka
 
 


Manka: Mennyi idős kortól? Hová? Milyen sűrűn? Mennyibe kerül?

Oxi

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok!

Jol megcsappant a forgalom, a jo idő számlájára írhatóKép

Aggodom, mert megcsappant a tejem elég jelentősen, este már szinte semmi nincs benne....Kép
Szombat ota szedem a urticát, meg fejek mint őrült, de este abbol a mellemből amiből nem szopizott a gyerek 30-at tudtam kifejni 10 perc alatt, fénykoromban meg 5 perc alatt simán lejött 100 és még maradt benn üzemanyag bőven....
A hülye tesóm annyira felidegesitett kedden(logott a sulibol), hogy tutira attól van....fasza családom van, végülis eddig tartották magukat, de nemtom mért gondoltam h netán megjött az eszük....
Na mind1, nem panaszkodom, remélem sikerül visszahozni a tejcsit, mert reggel tegnap megprobáltam neki adni cumisüvegből, meg kanállal, régebbi tejet, frissen fejtet és semmi sehogy nem volt jo, csak a cici.....

Van esetleg valami praktikátok tejszaporitásra a fentieken kivül?

Kép
hencsi
 
 


Hencsi: Sok pihenés és semmi idegeskedés. Amennyit tudsz, zárj ki és csak a babával foglalkozz. rakd többször mellre, ha esteére csappan meg a tejed, akkor néha lehet, hoyg éjszaka is kelni kell, de megéri, vissza fog jönni!
A másik, hoyg átmeneti tejcsappanás nálam mindig akkro volt, amikor "megjött volna". ez is csak pár nap. Vagy lehet ám növekedési ugrás is. Ne idegeskedj rajta, annál rosszabb lesz.

Oxi

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok!
Hencsi! Nekem is volt már többször hullámvölgy és én is megijedtem, de szépen vissza fog jönni a tejcsi meglátod. Addig is szerintem sok leves, tea, ásványvíz, és ami nekem bejött frissen facsart gyümilé. És persz csatlakozom Oxihoz. Szóval ne izgulj
Pusza
Betti
betti1977
 
 


Sziasztok!

Hencsi,

en meg a ricinust is szedtem, allitolag erosebb, mint az urtica, s akkor kell, amikor kevesebbnek erzed a tejed.
S emellett laktoherb, herbalact vagy fitolac, sot en meg egy magvakbol levo teakevereket is kutyulok, ha kell leirom, szolj.Ezeket a teakat varialom, hogy ne szokja meg a szervezetem.S tenyleg surun tedd cicire a manot, meg siman visszajohet, ha tudsz pihenni lelekben es testben egyarant es surun inger eri a cicidet.En is voltam igy, persze mindenki tanacsat oly egyszerunek ereztem, de total esz voltam es azt hittem a tejecskemnek annyi, de ha van energiad, ne add fel!kitartas!

Sofia
sofia
 
 


Sziasztok!
Hencsi igyál alkoholmentes sört !Lesz tejed tőle tutira!
Oxi! Minden pénteken háromnegyen négytől van, a Műv házban. 200 Ft,háromnegyed órás és nagyon jó!!
Két éves gyerekek is vannak!
Moncsi olvastam ! Majd Írok pussz.
mmanka
 
 


Mmanka: Akkor várok még másfél évet Kép De ott leszek utána tutira a kis hölggyel Kép

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok!

Köszi a tanácsokat, holnap beszerzek mindenféle ötletet-kelléket, illetve pizsi partyt tartunk és cicizik a gyerek egész napKép
(tudjátok annyira sajnálom, hogy csak szivja-szivja és semmi nem jönKép)

Most megyek, elteszem magam holnapraKép

Puszi

Kép
hencsi
 
 


Hencsi: Hogy sikerült a pizsiparty?

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok!

Na végre megjöttem én is, remélem, kicsit több időm jut Rátok Kép !
Anyut tegnap hoztuk haza a kórházból, egy rakat előírt gyógyszerrel, szóval én már ettől sokkot kaptam. Ma meg az árukat meglátva Kép .
Jól van különben, bár irtó gyenge, próbálom kímélni, de hát egy ilyen örökmozgót nehéz vissza fogni Kép . De rajta vagyok nagyon!
Amúgy minden okés felénk, és van egy jó hírem is: megyek vissza 13.-tól dolgozni Kép Kép !
Na nem a legmegfelelőbb helyszínre, mert rohadt messze van ( Savoya park ) viszont itt lett most hirtelen üresedés, és mivel én gyorsban mennék már vissza, így elfogadtam...
De ugye csak heti 3 nap, szóval így meg kibírható lesz az utazgatás ( remélem ). És amint közelebb lesz hely, úgyis átkéretem magam Kép .

Látom, Mindenki megvan Kép , és remélem, senki nem beteg!

Hencsi,
Sikerült valamit "alkotni"??

Pusszanat, és igyekszem adni a "formám" Kép , mindennap belesni!

Mondi



Sziasztok!

Nem akarom elkiabálni, de ma már feszültek a cicik reggelKép, remélem nem pünkösdi királyság....kedden a pizsiparty elmaradt, annyira jo idő volt, hogy inkább levegőztünk meg ilyesmi ,vettem a tejserkentő golyókhoz alkatrészt, meg alkoholmentes sört is, szóval tulajdonképp bármelyiktől visszajöhetett....Kép
Remélem többet ilyen nem fog előfordulni, mert elég rossz volt belegondolni h nem tudok szoptatni majd....nagyon a szivemhez nőtt ez az elfoglaltságKépKépKépKépKép

Mondi!

Örülök, h jobban van anyukád, igyekezzetek figyelni rá, amennyit tudtok, a gyógyszereket talán lehet majd csökkenteni idővel nem?

Néhány kép ismét a kiasszonyrol:



Heni és Ajsa aki mindjárt 4 hónaposKép

Kép
Kép

Kép
hencsi
 
 


Sziasztok!

Hencsi,

tok ugyes vagy, ill. vagytok, csak nyugi (a lehetosegekhez kepest) es menni fog a szopi!
En most adok Lenanak (6ho) napi 1x gyumolcsot, estefele, amikor mar erzem, hogy kevesebb a tejem, de meg mindig kedvence a szopi!

Mondi,
S varod, hogy menj vissza dolgozni?Jaj, de erdekes lesz, s tok jo, ha heti 3 nap.Te kerted, hogy igy legyen?
Anyukad meg pihenjen, tudom, hogy nehez lehet visszafogni, nekem apumnak par eve szivinfarktusa volt , a hazi orvos nem vette eszre, s utana szivmutet lett belole, rengeteg gyogyszert es kotelezo pihenest kapott, neha zsarolnom kellett, hogy lealljon, de most mar minden ok.

JOvo hetvegen parom megy az apukajat Ukrajnaba meglatogatni, s jonnek hozzam a fosulis es gyerekkori baratnomek, csinalunk egy csajos delutant, mar elore varom!

Szep napot,

Sofia
sofia
 
 


Sziasztok!
Mondi te drága nagyon örülök! Most itthon vagyok szabin ,úgyhogy majd meglátogatlak!Ezt vedd fenyegetésnek!!!!!
mmanka
 
 


Sziasztok!

Hencsi,
Örülök, hogy alakulsz! Drukkolok, hogy visszatérjen elapaszthatatlan tejcsi-mennyiséged Kép !
Ajsa-bébit meg már nem is merem dicsérni....
Tünemény egy KisCsaj Kép !
Anyuval 9.-én kell vissza mennünk kontrollra egy másik dokihoz, majd beszélni akarok vele, hogy nem lehet-e a napi 9 féle gyógyszert és az injekciót ( mert itthon is szúrnia kell magát napi 2x vérhígitóval ) csökkenteni.

Sofia,
Igen, várom már a vissza térést a munkahelyemre Kép . Igaz, egy valakit ismerek csak, ő maradt a "régiek" közül, de akkor is.
Kicsit legalább elterelődök itthonról.
Ez a heti 3 nap adott volt, anno 2002-ben ki akartam lépni, végül feldobták ezt a 3 napos dolgot, elfogadtam, szóval ez alapból maradt. Pont egy ilyen dolgozó lép most ki a Savoyából, úgyhogy így hamarabb tudok is kezdeni.
Anyu hála az égnek, belátó, szóval tudja, hogy muszáj kímélnie magát, különben....

Mmanka,
Ma ismét el leszek havazva, max. ha most átjössz...Kép.
A hétvége még beláthatatlan, holnap itt lesz kerti party, bár ez időtől függ, vasárnap meg tuti, anyós-menet. Szóval....Kép

Na szép napot Nektek!

Mondi



Mizu Csajok, ma még senki....???
( Én, a Nagy Visszatérő reklamálok Kép ).



Én kicsit itt, de nem vagyok egészen maganál.
Vikinek sokadik menet, de most épp nagyon brutál fogzási ciklusa van, nem alszom egy ideje...

Azért csendben nagyon drukkolok anyukádnak!
A Savoya nagyon messze van, hogy fogod bírni?

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok!

Kis csaladom epp ebed utanit szunyokal, en is tudnek, de Lena is fogzik, igy 30 perceket szunyokal, napi 2x, a tobbi felejtos.Pedig csak 6 hos, meg raaerne porogni, de ez van, estenkent mar nyomatom bele a Chamomillat, hogy a fajdalman es nyugoskodesen segitsek.
Nem is meseltem, hogy szerdan voltunk a nyugatinal a magan borgyogyinal, kapott Mate kencet az ekhcemajara, ez vegre nem szterodios, s 2 eve kor felett adhato, remelem segit majd.S este mentunk, aggodtam, hogy elalszanak a kocsiba es hogy lesz vacsi es furdetes, de le a kalappal midegyik elott, turlemesen, nyugiban birtak az esti dugot, igy apaval legalabb hazaig beszelgettunk nyugiban!Ritka lehestoseg az ilyen nalunk este 8 elott.....
Ma meg elmentunk a repjegyemert a Vaci u-ra, alig par het es irany Iroszag par napra Lenaval, csa osszecsukhato babakocsit viszek, de az vizszintesig lehajthato, s felvihetem magammal a gepre, megkerdeztem!

Szep napot!

Sofia
sofia
 
 


Sziasztok Csajok!
Örülök, hogy már mindenki úgy ahogy jól van.
Mondi!
Anyukádnak szorítok, és tök jó hogy javulgat. Pihenjen sokat!
Hencsi!
Hajrá a tejcsinek, biztos visszajön.
A mindjárt négy hónapos lánykád tünemény, miket csinál most? Azt mondják a fiúk lustábbak, Márk most múlt a héten 5 hónapos, egy ideje hasra fordul, ezzel most elvan, nem akar többet mocorogni.
Most sajna az a korszak köszöntött be, hogy nagyon megismer engem meg az apját és kezd hiányolni ha véletlenül megszököm tőle egy időre. De dolgozunk a dolgon, nem akarom, hogy mindig a fenekemben legyen.
Sofia!
Nagyon irigyellek ám még mindig az Írország miatt. Remélem használ majd az új krém.
Oxi!
Sajna a fogzás miatt, már előre félek nálunk mikor köszöntenek be az első fogacskák.
Na megyünk pancsizni
Pusza mindenkinek
Betti
betti1977
 
 


Sziasztok veresi kismamák!
Április 8-án bababruhabörzét szervezünk a műv.házba.
Ha érdekel Titeket, és van feleslegessé vált cuccotok, gyertek, és adjátok el!
Bővebb infó: 06-30/4364707 vagy email: zsoadri@ freemail.hu
Adrienn, szintén veresi kismama
manyo
 
 


Sziasztok!

Oxi,
Ne paráztass, tényleg oly messze van a Savoya???
Mert azt vágom, hogy Nyugatiig vonat, onnan Móricz Zs. körtér, és akkor innen 18-as villamos. Sok lesz tényleg?
Fogacskára nekünk nagyon bejött a Dentinox zselé, ha már próbáltad, akkor sorry, ha nem, akkor egy próbát megér Kép !

Sofia,
Új kencéhez megy a drukk!!!

Betti,
Én, mint "Nagy Tapasztalt" Kép azért hozzá tenném, hogy vannak ilyen periódusok végig a gyermekkorban. Nálunk volt egy kemény időszak olyan egy, másfél éves kora körül, amikor aztán tényleg csak az én seggemben ( bocsánat! ) érezte jól magát, és senki nem közeledhetett felé. Aztán, ahogy jött, el is múlt. Állítólag lesz most is egy az ovi kezdés környékén. Már készülök lelkiekben....Vettem is magamnak citromfűlevél-teát, hátha nyugisabban végig viszem a dolgaimat Kép .

Az F és M betűs hölgyemények merre csavarognak Kép ?

Pussz Nektek: Mondi



Sziasztok!

Betti,

nalunk is most az a korszak van, hogy lena ha nem lat, akkor tajtekzik, de akar ha csak a nappalibol megyek ki wc-re es az apja vele van, mar kiborul.Igy mindig arra forditjuk, amerre en vagyok es akkor minden ok.Mateval semmi ilyen gondom soha nem volt.Igaz, o 6 hosan mar maszott, Lena forgolodik es semmi mas eszebe sem jut, elhasal egesz allo nap.
Ma nagyon jokat aludt lena, igy jo sok kozmunkval haladtam es jot tett a lelkemnek, hogy haladtam a hazimunaval es pakoltam es szanaltam, takaritottam.S nekem ez jol esett, hat nem katasztrofalis a heyzetemKép)))

Szep napot,

Sofia
sofia
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: