Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Betti!
Kétfiús anyukák táborát erősítem,úgyhogy reszkessetek menyeim!Kép
Mailt megpróbálod újra küldeni?Kép


Ana!
Ápolónő vagyok,van felsőfokú eü.képzettségem,nem tudom mennyi pontot ér majd.Ma elkészült az önéletrajz,hétfőn talán fel tudom adni a papírokat.Ápoló szakot próbálom,de csak egy helyen.Megnyugtat,hogy nem csak én hagyom az utolsó napokra!Kép
Gyerek-nemalvásról tudnék mesélni.Kép
Gratula Oli gyors 2.fogacskájához!És a felüléshez!Kép


Edit!
Remélem beválik a kence!
Nagyon aranyosak a gyerekek!Fiúk pesztrálják a hugit?


Ildi!
Mindkét fiam az új rend szerint kapja most már a szurikat,bízom benne,hogy nem lesz baj utánuk.Az eddigiek nagyon megkínozták Õket.
Patrik most keveredett ki a takonykórból.Talán Raul immunrendszere is erősebb,eddig szinte folyamatosan köhögött az ovis időszakban.
Ma majd'megszakadtam,míg elhúztam a feneküket a szánkón az oviba.
Nagyfiad komoly fiatalembernek tűnik,a pici is nagyon aranyos!Kép

Adri!
Valamikor,gyermektelen koromban úgy gondoltam szívesen lennék óvónő.Ma ezt már másként látom.Kép
Neked is jó hétvégét!Kép


R.Betti!
Nem rossz Pilis,csak az a pocsék,hogy a családom nagyon messze van.Itt kevés embert ismerek.Saját házban lakunk.
Hol van ez a cukrász???
Tegnap volt valami a levegőben,Patrik két és fél órát aludt nappal,ez rekordnak számít.Ma megelégedett 40 perccel.


Katácska!
Köszi a vicceket és az aranyköpéseket!Kép
Hogy vagytok?


Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata!
Merrwe lakik a családod?Ez a cukrász nem tudom milyen utcába van,de ha akarod megnézzem a címet mert le van írva.Az utat tudom hogy kell odamenni.A neve:Pieczka Mihály.
Nálunk is volt valami a levegőbe mert Milán szinte egész nap aludt.Tegnap meg alig aludtKép
Jól vagytok?Miket szoktatok csinálni Pilisen?Mennyi idős a Patrik?

Ildi!
Elég jól viselte az oltást.Kicsit sírt mikor beadták neki,de nem volt vészes.Utánna pedig ott vigyorgott és mocorgott.Ti már jobban vagytok?Nagyfiad jár suliba vagy beteg?Oké megnézzem a képeitekKépMinden oké nálatok?Bírod az otthonlétet?Karcsika nem nyügös?Jól alszik?

Szabóbetti!
Nem vettem okoskodásnak vagy kioktatásnak a tanácsodKép Szívesen meghallgatok mindenkit és ha úgy van akkor el is fogadom a tanácsot.Neked mennyi gyereked van?Mennyi idős/ek?

Edit!
Hogy bírod a gyerekekkel?Nem lehet könnyű mert szinte még mind kicsi.Így terveztétek hogy ennyi gyereketek lessz és ilyen külömséggel vagy csak úgy jöttek nem volt pontosan megtervezve.De jó lehet ennyi gyerek.Mi is szeretnénk még 1 tesót de nem tudom mikor lenne jó.Nagy korkülömbség se jó de a kevés se mert az nagyon fárasztó.Van mikor énse bírom a nem alvást.Nagyon ügyi lehetsz hogy te így bírod.Gondolom türelmes is vagy a gyerekekkel.Hát le a kalappal előtted.KépNem bántásnak mondom nehogy megharagudjKép

Ana!
Igen van az ikeába is hasonló játéktároló,csak az drágább és kissebb is.Mi nem nagyon járunk ikeába,de akartunk menni ilyen tárolót venni de sose jött össze.Itt meg láttam és megvettem és kapóra jött.

Katácska!
Jók a gyerekszájaidKépMi van veletek?Ritkán futunk össze a cheten is.Mondjuk énse megyek sűrűn mostanába mert nincs időm.

Puszi mindenkinek és jó hétvégét!
raczbetti
 
 


Hellóka

Tegnap írtam egy csomó mindent, de Milánkám kikapcsolta a gépet és sajna........
Na mindegy!
Úgy néz ki, hogy nem lesz tavasz egyhamarKép

Betti
Supradint szedtem, de elfogyott és azóta nem vettem, mindig kimegy a fejembőlKép
Nálunk még Milcsi sem mindig alszik éjjel rendesen. Az a legrosszabb, ha egyszerre kelnek, akkor beszáll apa is a buliba. Az sem jött be, hogy Olit odavesszük hozzánk, mert ha megmozdulunk mindig felébred. Marad a foleban szoptatás.
Kevin sem alszik még éjszaka?

Ildi
Én is a fiús anyukák táborát erősítem. Milánkám 2 és fél éves, Olivérke pedig 7 hónapos.
Úgy látom nagyfiad már majdnem férfiKépHogy jönnek ki a picurival?

Kata
Nekem sajna nincs eü előképzettségem, úgyhogy a SOTE kiesett. Most nem is tudom hova kellene menni. Edittel azt beszéltük, hogy meg kellene próbálni itt Cegléden az eü suliban induló tanfolyamot (ápoló és szülésznő).

Adri
Fejetlenkedik még a hóember?

Edit
Na mi lesz a sulival? Gyorsan jelentkezni kéne, mert ha már hirdetés is megjelent, akkor lehet, hogy meglesz a létszám. Le ne maradjunk! Remélem a csajszi popija rendbejön a csukamájtól. Anyukámék is csukamájolajat ittak gyerekkorukban immunrendszererősítőnek. Nagyon utáltákKép Nagypapám maga csinálta, ez volt az egyetlen gyógyszer amit szedtek Kép Tesómmal megyünk, süssél nekünk pizzát! (ez csak vicc voltKép )

Pusszancs

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 

 
 

Sziasztok!

Hét itt aztán pörög most az élet!
nem is igazán tudtam végigolvasni az összeshozzászólást! ( hétfőn megpróbálom átrágni magam rajta!)

Mi jól vagyunk, egyenlőre úgy néz ki mindenki túl van mindenen ( kopp-kopp-kopp)

Valószínűleg csütörtökön ( az időpont még nem biztos) megyünk Etelére a Svábhegyi Gyerekklinikára, ahol megröntgenezik a légcsövét hörgőszűkület miatt!
Hát elég ideges vagyok... Ha nagyon vacak eredményt kapunk akkor hötgő és tüdő tükrözés is várható...

RBetti!

Csetre ritkán megyek be, nem igazán éreztem jól magam ott és ezért hanyagoltam kicsit...


Ruszlána/Kata!
Milyen fősulid van? Dip. ápoló?
És milyen szakra jelentkeznél újra?

Én szívem szerint a szülésznői fősulit csinálnám meg, de nem tudom van-e levelezős képzés.


Most megyek, mert vár a konyha a vacsora rejtelmeivel...

Sok puszi

Katácska

Kép
Kép
katácska
 
 


Helló

Most jövök Keksztől.Kép
Ana
Megbeszéljük,de hétfőn telefonálokKép
A maira is ez vonatkozikKép
Katácska
Ezt belinkelném ha nem bántalak meg veleKép
http://efk.sote.hu/szakok/szulesz/01.html
Majd később bővebben a többieknek.
puszi.
Edit.Kép
edit01
 
 


Edit!

Köszönöm! Majd megpróbálom átböngészni!

Szép estét!

Sziasztok

Katácska

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok!

Katácska!
Én úgy tudom van levelező szak!!Csak az idő kevés a jelentkezéshez.Bár még van 4 nap.Még én sem adtam be.Diplomám nincs,hanem intenzív szakasszisztens képesítésem,ami felsőfokú eü.képesítés.Ápoló szakot próbálom.
Csütörtökön gondolni fogok Rátok!!!


Edit!
Szetintem Te már alszol!Kép


Ana!
Ez a tanfolyam milyen végzettséget ad,mennyi ideig tart?Nem is hallottam még róla,kíváncsi vagyok rá.


R.Betti!
Szüleim Kalocsa mellett laknak,egy kis faluban.
Sok mindent nem szoktunk Pilisen csinálni,de talán ebben a hónapban eljutok a baba-mama-körbe.Még nem voltam.
Igen,érdekelne a cukrász címe,köszi.Kép
Patrik 15 hónapos,Raul 6 éves.


Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok

Egész éjjel nem aludtunk. Milánkának 38 fölött volt a láza. Olyan forró volt a a kis teste! Reggel elvittük az ügyeletre, de nem írt neki semmi a doki, azt mondta, hogy piros a torka és vigyem el holnap a gyerekorvosunkhoz. Teljesen kiakadtam. Úgyhogy holnap vihetem magammal Olivérkét (aki még nem beteg)is a beteg gyerekek közéKép

Kata
Erről az eü felnőttképzésről szerintem az Edit többet tudna mesélni, mert nekem is Õ mondta. Azt hiszem ápoló és szülésznő képesítést ad. Fősulin nem mehetek a szülésznő szakra, mert levelzőre csak az mehet akinek van ápolói előképzettsége és már legalább 1 évet dolgozott is a szakmában és nekem sajna nincsKép

Most ennyire volt időm, szaladok megnézem hogy áll az ebéd.

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


SZIASZTOK!
gyorsan írok egy kicsit.

Katácska!
Szorítok neked.Mi a baj a gyerekkel?Chetre miért nem szeretsz járni?Miért nem érzed ott jól magad?Valaki megbántott?Mondjuk mostanába énse járok már annyit.

Kata!
A cukrász címét holnap beírom mert bent van a szobába a füzet amibe van és apa siettet.Csak gyorsan írok most.
Mit szoktatok Pilisen csinálni?Tovább akarsz tanulni?Hogy-hogy?

Ana!
Nem semmi mi van az ügyeleten.Nem azért vannak ott hogy csináljanak valamit ha beteg a gyerek?!Milánka jobban van már?Láza lement?Gyógyuljatok meg.
Ennyi időm volt.Puszi mindenkinek:Betti

Ildi merre vagy?
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Már megint kukorékolok.
Kata

Igazad volt már aludtamKép
Szombaton valami nem is tudom mi tört rám (persze nem ok nélkül) és végigsírtam a napot.Még sosem történt velem ilyen.Anát is le kellett mondjam attól féltem végigbőgöm az ittlétüket.Ne gondoljátok,hogy valami nagy baj esett velem, nem.
Gondolom a nemalvástól meg a többitől annyira kiborúltam,hogy teljesen kikattantam.Kép
Estére már annyira fájt a fejem,hogy majd kiugrott a szemem.Bevettem egy bogyót és lefeküdtem,mindhárom mazsola is aludt már...
Arra ébredtem,hogy már reggel van ,nézem 8 óra.
Hát ilyen rég volt.A lány átaludta az éjszakát.
Hogy miért nem tudom mert eddig nem sokat aludtunk éjjelente miatta,lehet,hogy a hal szagú krém tette meg a hatását a popóján de aludt.
Délután szintén három órát aludt.(és én isKép).
Ki vagyok cserélve.Viszont most nem tudok aludni.
Igen pesztrálják a kiscsajt.Õ meg tűri és ki is használja.Elszedi a három éves bátyjától a dömpertől kezdve mindent,és nem bántják inkább nekem kiabál,hogy Annácska nem hagyja játszani vagy inkább odaadják neki.A nagy meg egyenesen dadusgatja,puszilgatja,néha rá kell szóljak,hogy ne nyaggassa mert elkezd bőgni a lány,mert nem tud jönni menni a sok ölelgetéstől.meglepődtem,hogy ilyenek de jó látni.Kép
RBetti

Hmm.Nem mondanám ,hogy jó anya vagyok. Nem vagyok nagyon türelmes sem.Most már eltelt annyi idő,hogy a sok bőgés és hiszti között oda tudok figyelni milyen eszesek és nevetgélek nekik.Régen ezt nem láttam meg és főleg nem nevettem.Kép
Igen azt hiszem mondhatom,hogy terveztük.
Mindenképpen hármat akartuk nem is bántam,hogy ilyen hamar megvannak.KépSemmiképp nem vettem bántásnak.Van,hogy megállítanak az utcán és gratulálnak a nagy családunkhoz,de van ellenkezője is.Aki nem tűri ha sír a gyerek és azt várja azonnal hallgattasam el vagy húzzak haza velük.
Ana

Reggel várlak a csávókkal,majd felhívjuk a sulit és minden kiderülKép
Milánnak jobbulást, remélem Oli nem kapja el.
Katácska

Remélem Etelének nem lesz szüksége tükrözésre.
Drukkolok értetekKép
Biztos altatják ezeket a kicsiket ilyenkor ugye?Vagy legalábbis kábítják.

Horcsog
Az nem kifejezés,hogy huncut.
Édes nagyonKépNa meg anyás.Kép

Betti
Merre vagy?Tudom a hétvégéd sűrű.
Remélem jössz majd.Voltam nálad a kazikkal,de nem mertem verni az ajtót inkább elballagtamKép
Legközelebb majd sikerül ,biztos mamáztatok vagy ilyesmi.
Nem köszöntem meg de talán nem késő,hogy ilyen alaposan utánanéztél a csajszim bajának.Kép
Aranyos vagy.Jólesett igazánKép

Jó éjt.
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Csak dióhéjban, nem sok életkedvem van..

Edit!
Sztem nem valószínű, hogy addig lesz probléma Anna popsijával, míg el nem hagyja a pelust, hisz nem az elejétől fogva van ez neki. Vagy nem? Úgy értem, akkor már pici korától előjött volna neki az egész. Remélem rendbejön. Az olajtól jobb már?
Igen, mi voltunk az sztk utcájában, csak nem tudtam csápolni, mert tele volt a kezem szánkóval meg gyerekkel Kép
Mi jót csináltatok Keksszel?
A 24órás bömbiügyeletet ne bánd, inkább örülj, hogy ki tudod adni magadból a bánatot. Hidd el, sokkal rosszabb, mikor képtelen vagy sírni, pedig lenne rá okod, talán túl sok is. Így legalább könnyebb a lelked, és kezdődik minden elölről, viszont legalább elmebaj nélkül megúsztad a dolgot.
Jah, jól tudod, hétvégén nem jutok géphez, de hogy őszinte legyek nem is nagyon élvezem már az egészet. Ilyenkor is csak mailok, meg babanet, aztán kikapcs, mert közben a fiam egyfolytában akar valamit, mást se hallok csak :annnyaa annnyaa, hamm hamm, gyejee, azt azt kéj... stb.. dehát ez nálad sztereóban megy gondolom Kép
Tegnap voltál? Pedig itthon voltunk. Hány körül voltál itt?
Nincs mit, ismersz..;)


Ildi!
Igen, tudom az új oltásrendet. Csak mikor legutóbb beteg volt a fiam, mondták, hogy a szept.30. után született gyerekek másfél évesen is kapnak szurit, enyém gyerek meg szept.5-ei, mégis be volt írva. Úgyhogy ez még a jövő titka. Remélem nem kapja meg pluszba még azt is, bár amilyen mákosok vagyunk, nem ússzuk meg Kép.
Örülök, hogy jobban vagytok.

Adri!
Itt nem volt még nyílt nap, legalábbis nem tudok róla. Amilyen sokat járunk Kép
Aranyos lehetett Nándi Kép Lehet, hogy tanár lesz?Kép

Kata!
Oksa, elküldöm újra, ha megvan még Kép
Te hogy vagy mostanság?

Rbetti!
Akkor jó Kép.
Nekem kettő van, egy 3éves lány, és egy majd másfél éves fiú Kép.

Ana!
Akkor jó, látom nem csak én vagyok ilyen feledékeny Kép.
Hát mondjuk Oli még kicsi, nála megbocsájtható az éjszakai ébredés. Kár, hogy az együttalvás sem válik be, nálunk ez nagy előny volt. Igaz, hogy addig Atival külön aludtunk (mármint én a kicsivel, ő a csajszival), dehát legalább mindenki aludt, amennyit lehetett. Kev még mindig felkel éjszaka, de ilyenkor nincs vele baj, kinyitja az ajtót, átcaflat a szobánkba, bemászik az ágyra, és rámfekszik Kép, majd alszik tovább. De van, hogy nem ébred, igaz, ez ritka. Mendivel szerencsére ilyen gond nincs, ő két éves korától baromi jól alszik, az ágyúdörgés sem kelti fel. Remélem nálatok is beáll majd a dolog előbb-utóbb (inkább előbb Kép )
Milán hogy van? Melyik doki volt az ügyeletes?

Katácska!
Remélem Etele megússza a "kínzásokat" Kép, és az eredmények is jók lesznek.


Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kaptam egy cuki mailt, remélem nem baj, ha megosztom veletek.
A tárgy: Miért ne vigyünk gyereket múzeumba, avagy cicifüggő gyerek..


Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Nagyon jó!Kép
Annyira őszitén nevet a csaj.Képcsecsfüggő gyengén a fickó!?KépKép
Szuper .Köszi.Kép
edit01
 
 


Sziasztok,

Jujj, nagyon sokat irtatok, futolag vegigolvastamKép Orulok, hogy ennyien egymasra talaltatok ittKép

Csak egy kepet dobok fel gyorsan, tegnap Kataeknal voltunk Pilisen, ott keszult a csoportkep:
Kép

Aki nem ismeri a lurkokat: balrol Kata fiai, hatul Raul, elol Patrik; jobbrol az en fiaim, hatul Gyuszko, elol Zolika.

Puszi,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Na most van egy szussznyi időm, gyorsan pötyögök pár sort!Kép


Kata!
Nagyon köszi, hogy gondolsz majd ránk, azt hszem ránk fér majd! Bár az hogy mikor mehetünk pontosan majd csak szerda délelőtt tudjuk meg. Lehet a most csütörtökbe nem férünk be. Én szívem szerint gyorsan túl lennék rajta és közben azt sem bánnám, ha várnánk kicsit hogy egy héttel is nagyobb legyen!!!!!
Milyen lököttek is tudunk mi lenni anyák...

Edit!
Most ennél a vizsgálatnál nem fogják altatni, ez valami nyeletésses vizsgálat! Éhesen kell odavinni, hogy a vizsgálati folyadékot megigya (állítólag kibírható ízű) és igy röntgenen megnézik a szűkület fokát!
Ha úgy találják akkor kell a türközés ami bennfekvés és bódított állapotban végzett vizsgálat! Hát elmondjam milyen frászban vagyok???? Szerintem nem kell...

Ráczbetti!

A baj az hogy Etele mellkasrendellenességgel született ami abban jelentkezik, hogy a szegycsontja nem egyenesen áll, hanem befelé húzódik. Ezáltal nomja a nemes szerveket a tüdőt és a szívet! Sajnos kisebb a légzőfelülete ( mert nincs elég hely bent) és így nagyon kell vigyázni, ne legyen légúti beteg mert nagyon kmoly tüdőelégtelenséggel jár neki.
Ha a helyzet rosszabbodik azonnal megoperálják, bár azt mondták legutóbb, hogy ügyes legény. NAgyon kéne gyógytorna, de nem tudom itt van-e valaki Cegléden aki ilyen kicsiket tornáztat... Voltunk valami Juditnál, de ő nem tudta válalni, mert nem erre szakosodott!
Valamint majd úszni kéne neki, de hát ugye az sincs itt Cegléden!KépKépKépKépKép

Betti!

Senki nem bántott meg a cseten, egyszerűen már nem igazán érzem jól magam ott! aztán lehet néha benézek, mert pl moonnal csak ott tudok "talizni"!


Szabobetti!

Előre is köszi a szorítást!
Szerdán tuti jelentkezem, hogy megyünk-e vagy sem és utána is írok a helyzetről!

Egyenlőre ennyi dióhéjban...

Katácska

Kép
Kép
katácska
 
 


Megpróbálok képet feltenni!
Első, hólapátolás után Etelém:
Kép

Aztán ezt a polcot készítettük hétvégén:
Kép

Kép
Kép
katácska
 
 


Mica!

Szia Nagyon jó lett a kép!

de jó hogy összejöttök Katával...
Én hepiről napok óta nem tudok, dobok is neki egy mélt mi lehet velük!Kép

Pusz

Katácska

Kép
Kép
katácska
 
 


sziazstok

Úgy néz ki Milánlámnak semmi baja! Nemtom mi volt az a láz, de lehet, hogy jó hogy nem írt fel neki semmit a doki.

Olivér este 8-tól hajnali 5-ig aludt egyhuzamban!
Én viszont nem aludtam, folymatosan azon füleltem mikor kel fel, többször megnéztem, hogy él e még egyáltalán.

Betti
Haláli lehet a Kevin, ahogy rádalszikKép
Mi a Milánt szoktuk odavenni magunkhoz, csak Õ kényelmes gyerek, szól hogy felkelt és vigyük át hozzánk.
Köszi szépen Milcsi jól van. A Pataky doktornő volt az ügyeletes, de már nem bánom, hogy nem írt neki gyógyszert.
A cicifüggő kép szuperKép

RBetti
Köszi, Milcsinek mára kutya baja. Nemtom mi lehetett a baja, de elmúlt.

Katácska
Szorítok, hogy hamar túl legyetek a vizsgálaton és minden eredmény rendben legyen.
Tök jó az a polc! Nekünk is valami hasonló kelle gyerekszobákba.

Edit
Olyan bunkó vagyok! Meg sem köszöntem, hogy vigyáztál az Olivérre. Köszönöm szépen!!!!!!
Mióta hazajöttünk Milán egyfolytában Atit emlegeti, meg hogy mikor megyünk hozzátok megint Kép

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Ana!

Na ne tudd meg mennyit melóztunk a polccal!
És mikor fel kellett állítani, azt hittem ott szakadok meg alatta!Kép
Utána mikor elkezdtünk az ezer dobozból kipakolni akkor megint úgy tűnt soha nem érünk a végére...
Na ma takaríthattam egyfolytában....
Kész purc vagyok.....

Katácska

Kép
Kép
katácska
 
 


Boldog Valentin-napot!

Kép

Kép
Kép
katácska
 
 


Gyors helyzetjelentés Kép
halálos kórságokat szedtünk össze, és negyedik éjjel nem alszom. az összes kávébab-termelő ország rajtam fog meggazdagodni. Mindhárom manó úgy köhög, mint aki legalább 30 éve bagózik Kép Rossz még hallgatni is! Lázuk nincs, esznek is rendesen, de aludni nem nagyon tudnak az orrdugulástól.
Viszont a netem vettem holt tengeri fürdősót, tegnap abban fürödtek a srácok, és mindenkinek csak ajánlani tudom Kép Gábor ekcémás bőre látványosan jobb lett, és Viktor piros popijáról is visszahúzódtak a hólyagod! Nem egy olcsó mulatság, de tényleg jó, és végül is elég sokáig bírja, ahogy az adagolást néztem.
A másik dolog, az a pelenkafutár. Mi eddig Liberót használtunk, de reggelre mindkét srác úszott a pisiben. Kipróbáltuk, és kettő nagyon bejött a próbacsomagból, most rendeltem egy "nagyobb szállítmányt" (120 Db-ot). Árban viszont abszolút versenyképesek, mert a Liberó db-ja 48 Ft, ennek meg 36, de 100db felett mennyiségi kedvezményként csak 35!
Sajnálom, hogy csak most ismerkedtem meg velük Kép
http://importpelenka.fpn.hu/_dwad_/frameset.php?path=http://importpelenka.fpn.hu /

mennem kell, mert a manók szétszedik a házat

heppi

u.i.: bocsi az öntőzésért Kép

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok

Katácska

Elhiszem, hogy nehéz volt összerakni a polcot! De tényleg jól néz ki. És sokminden ráfér!
Nálunk nagyon kicsit a szobák és nem fér be szekrény, csak valami polcrendszer.
Kipihented már a pakolást?

Milánkám már így mosogat
Kép

Most ennyire volt időm

Mindenkinek Boldog Valentin napot!

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


sziasztok.

Katácska
Megértem,hogy nagyon aggódsz.Kép
Nem lehet könnyű.Gondolok rátok.

Ana
Nincs mit.Bármikor vigyázok rá/rájuk.

Hát akkor Boldog Valentin napot nektek.KépKép
edit01
 
 


sziasztok hú de sokat írtatok.Megpróbálok gyorsan írni mindenkinek csak a Milán nem nagyon hagyKép
visszafelé haladok!Kép
Edit!
Nagyon ari ez a micimacis gömbKép

Ana!
Örülök hogy már nem vagytok betegek.Milán fiad igazi nagyfiú márKép

Heppi!
szia veled még nem is taliztunk.Milyen az új pellus amit használsz?

Katácska!
Tényleg nagyon jó a polcotok.Etelédnek remélem nem lessz semmi baja és gyorsan túllesztek ezen a dolgon.Sajnos mi anyák ilyenek vagyunk hogy minden miatt nagyon aggódunk,de ez természetes nem?Nem is tudtam hogy ilyen baja van nekiKépEzt csak műteni lehet?

Mica!
Nagyon jó a kép a gyerekekről és jó hogy így összejártokKép

Szabóbetti!
Jó a cicis képKépCicifüggő gyerek lehet!!

Edit!
nem csoda ha kiakadsz néha.Elég sok felelőség van rajtunk a gyerekek miatt és ahol több a gyerek ott több a munka és a felelősség.Nem hiszem hogy rossz anya vagy.Miért lennél az?Senki se tökéletes de attól még nem rossz!Hát az emberek véleménye megoszlik a gyerekekről,de aki nem szereti a gyerekeket az szerintem nem jó ember.Jó dolog ha kisírtad magadKépJobban vagy már?Kell ez is néha:0

na befejezem mert mindjárt fürdés és egyedül kell mindent előkészítenem mert apa dolgozni ment.
BOLDOG VALENTIN NAPOT MINDENKINEK!!!
R.Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

No,akkor én is:Boldog Valentin-napot!Kép
Én irtó boldog voltam ma,Ruszlán 24 órázik...


Mica!
Remélem jöttök megint hamar!Kép


Ana!
Nagyon aranyos Milánka,ahogy mosogat!Jöhet hozzánk is,ha ott kevés a dolga!Kép
Biztos vírus volt a láz és a torokpirosság mögött.Örülök,hogy túlvagytok rajta!
Nagyon irigy vagyok ám Oli tegnapi hosszú alvásáért!Kép


Edit!
Ilyen napjaim nekem is vannak,mint amilyen a Te szombatod volt.Túl sok programot sem kell lemondanom,hogy ne törjek le senki mást.
A kialvatlanság totál kikészít,már 15 hónapja nem aludtam egy jót.
Anna hogy alszik azóta?Aranyosak a bátyók,hogy ilyen szépen bánnak Vele!Kép


Katácska!
Látom,Etele jó sokat lapátolta a havat!Szép piros lett az arcocskája!Kép


R.Betti!
Hogy telik az este Apa nélkül?Sokszor éjszakás?


Ildi!
Régen írtál!Hogy vagytok?
Voltál már a református baba-mama körben?22.-én nincs kedved eljönni?Kép


Betti!
Nagyon jó ez a cicibubusos mail!Kép
Mailt megkaptam,válasz érkezik.Kép


Heppi!
Jobbulást a gyerekeknek!


Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


RBetti,
a próbacsomagban többféle van, JÓÓÓÓL meg kell jegyezni, hogy melyik jött be. Én úgy csináltam, hogy ami kibírta az éjszakát (ami ugye nálunk 12 óra) anélkül, hogy BÁRHOL eresztett volna, abból félreraktam egyet Kép Aztán a neten látható képek közül beazonosítottam, hogy mi a nyerő nálunk és úgy rendeltem (persze az árat is néztem, mert nekünk igazából 1 volt, ami nem jött be, és kettő meg csúcsszuperül, abból az egyik 36 Ft-os a másik meg 37 --- tehát értelem szerűen a 36-osból kértem Kép )
Először kicsit fáztam a dologtól, mert előre utalást kértek, de nem csaptak be, utalást követő második munkanapon jött a postás a hűtőgép-méretű csomival Kép

Gyerkőcök még mindig kórságosak, de látványosan javulnak. Azért holnap még nem viszem őket 15 hós oltásra, inkább várok még egy hetet!

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok mióta nem voltam.

Heppi! Örülök, hogy Te is benézel néha. Már hiányoltalak!
Már régebben meg szerettem volna kérdezni, hogy a kisfiaid egyénisége hasonlít-e egymáshoz? (Ezt remekül megfogalmaztam, de remélem érted!?)
Teljesen más, vagy nagyon hasonló? Már a horoszkóp hókusz-pókusz miatt is érdekelne. (Mert ugye sokan azt mondják, hogy fontos a hely, az időpont, de a Hold állása, meg az aszcendens megállapítása azt hiszem fél órás intervallumokban van számolva -A macska meg fel van mászva a fára.Bocsi, a fogalmazás nem az erősségem! Kép-)
Szóval csak érdekességképpen kérdezném. (Van egy-két ember a környezetemben, aki a horoszkóppal kel és fekszik. Nem mondom, hogy nincs benne igazság, de szerintem, ha két ember ugyanakkor születik, abból még nem következik, hogy ugyanolyanok. Meg hogy valaki tipikus ilyen vagy olyan. -Gondoltam mielőtt leállok Velük vitatkozni, megkérdezek egy-két olyan embert, akinek a családjában vannak ikrek. És Õket hozom fel ellenpéldának.)
Meggyógyultatok már?

Katácska! A Te véleményed is érdekelne!
(Persze, ha ráértek, nem égetnivalóan fontos ez a dolog!)
Etele hogy van?
Tényleg nagyon szupi a polc-rendszer! Nálunk is elkelne!

Szilvi! Hogy érzed magad? Egyre közelebb van a nagy nap!

Betti! Tegnap végre eljutottunk tanácsadásra. Egy élmény volt! Azért az 5 percért vártunk 1 óra hosszát! Meg a szokásos vetkőzés-öltözés... Asszem jó darabig megint nem megyünk!
Volt már farsang az oviban?

Edit! Ana! Beadtátok végül a jelentkezést valahová? Még nem késő! Próba-cseresznye!

Kata! Hová jártok református baba-mama körbe? Cegléden is van. A múltkor mikor voltunk bejelentkezni a keresztelőre, akkor mondta a pap, hogy van szerdánként. Addig nem is hallottam róla.

Ildi! R.Betti! Megünnepeltétek a Valentin napot?

Adri
radra
 
 


sziasztok

Már egyszer elkezdtem írni,de áramszünet volt, úgyhogy elveszett.

Ruszlána
Milcsi mosogatásmániája hatalmas méreteket ölt. Remélem ez a lelkesedése nem fog elmúlni. Már most elkezdek jó férjet faragni belőleKép
Remélem nektek is lesz hamarosan átaludt éjszakátok Kép
Sajna nálunk ez csak egyedi eset volt, igaz nem óránként kel, csak kétszer.
Túlélted a Valentin-napot?

RBetti
Igen, látszatra MIlán már igazi nagyfiú, de úgy tud hisztizni, mint kis csecsemőKép

Heppi
Megnéztem a pelusos oldalt! Láttam köztük ugyanolyat, mint a tescos és mint a Lidl-s. Bár nemtudom melyik jött be nektek. Hány darab van a próbacsomagban?

Adri
Végül nem adtuk be a jelentkezést fősulira, hanem ide az Egészségügyibe jelentkeztünk felnőttképzésre ápoló és csecsemőgondozó szakra. (persze csak akkor indul, ha meglesz a létszám)

Edit
Végül nem mentünk el tanácsadásra. Nem volt kedven öltözteni őket. Milcsi ma azt mondta, hogy csak a Lacikát szereti, mást senkit sem! Engem sem!

Ennyire volt időm. Megyek elaltatom a lurkókat!

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Radra,
Jó kérdés: hogy mennyire hasonlít a személyiségük? Vannak hasonlóságok, és vannak eltérések. Pl Gábor imád mindent, ami műszaki kütyü! Viktor is, de Viktort jobban leköti a "gondolkodós" játék. nagyon jól elvan egy kisebb és egy nagyobb dobozzal, azokat egymásba rakja, forgatja, lyukat keres, azon átdug mindenfélét, ilyenek. éééssss imád a konyhában lábatlakodni!!!gábor ilyen szempontból inkább fiú! Õ sokkal hamarabb megtanult bébitaxizni, telefont, távirányítót, tv-t, videót stb dugodosni kell előle. gábor dobja a labdát, viktor inkább rúgja! Gábor hozzád bújik és megpihen. Viktor dúródik! viktor kétségbe esik, ha vmit elvesznek tőle, gábor neked megy! soxor viktor anyámasszony-katonája, gábornak viszont sokkal több "szeretlek" kontaktusra van szüksége! Gábor kinézi a falatot a szádból, viktor KIVESZI!
mindkettő relatíve jó alvó és nagyon jó evő. egyedül alszanak el, és ha nem betegek reggel hétig csönd van! viktor mosolyogva jön orrot porszívózni, gábort kergetni kell! mindkettő nagydumás, de hontettoául --- egyelőre!
Orsi váltogatja, hogy éppen melyikkel van el jobban. Mostanában Gábor a nyerő, egy időben csak Viktorral foglalkozott. De most, hogy taxiznak, meg labdáznak... Viktor elég jól elvan egyedül is.

Katácska?

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés!
Holnap lesz a vizsgálat, reggel hajnalban indulunk Pestre!

Nagyon aggódok, de hős leszek és remélem minden rendben lesz!

Nincs idő-energiám visszaolvasni, majd pénteken megteszem!

addig is sziasztok!

Katácska

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok!

Jön a tavasz.Ez abból is látszik,hogy szakad a hó.KépKép

Adri!
Pilisen van ez a református kör,még nem voltam,de már régóta készülök.Most éppen az alvás lesz a téma-talán hallok jó ötletet.
Hogy vagytok?


Ana!
Raul is szeretett porszívózni valamikor,mostanság már nehezen lehet ilyesmibe bevonni.Azért remélem jó férj lesz.Én meg jó anyós.Kép
Ezt a Valentin-napot is túléltem.KépTi ünneplitek?
Kíváncsi vagyok a sulira-mennyi iedig tart majd?


Katácska?
Lélekben Veled leszek!KépSzorítok nagyon.

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Katácska! Majd gondolok Rátok! Biztosan minden rendben lesz! Kép Majd írj, mi volt!

Heppi! Köszönöm, hogy írtál! Nagyon érdekes! De tényleg! Szoktam néha azon gondolkodni, vajon milyen lenne, ha ikreim lennének? (Nálunk is volt a családban, de én nem ismertem Õket, mert addigra már meghaltak mire születtem. A nagypapámék 6-an voltak testvérek, abból 2-en ikerek -ja és az összes fiú volt! Kép Azért remélem van egy kis esélyem, hogy egyszer lányom is lesz?!)

Kata! Velünk nincs semmi különös. Bálintka mászik és nem esik orra - ez már haladás!

Asszem ki kell mennem eltakarítani a havat, mivel úgy hallom a szomszédok is ezt teszik. (Nem szeretnék kilógni a sorból!)

Tegnap még arra gondoltam, hogy de jó, süt a nap, nincs is már olyan hideg; azaz végre jön a tavasz, de nem ... Kép

Puszi mindenkinek!

Adri
radra
 
 


Sziasztok!

Először is ez vissza menőleg.Kép


Jol vagyunk már Gabi is jár iskolába.
Volt egy kis gond a géppel ezért nemírtam.

Kata!

Lehetséges,hogy megyünk mi is a babamama körbe.

Mi is ünnepeltük a Valentin-napot igaz az nap csak én adtam páromnak de másnap be potolta.
Én egy nagy sziv párnát vettem decserébe kaptam egy aranyos malackát.
Ti mivel ajándékoztatok?

A betegeknek gyogyulást.
Most sajna ilyen rövid voltam.

Puszi mindenkinek. Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok

Katácska
Szorítok, hogy minden rendben legyen és gyorsan túllegyetek a vizsgálatokon.

Kata
Mármint arra a sulira gondolsz amire mi jelentkeztünk?
Szülésznő nincsen levelezőnKép
Ápoló és csecsemőgondozóra jelentkeztünk. Ez esti felnőttképzés. És fizetős. Te végül beadtad a fősulira?

Adri
Nálunk apa lapátolta a havat, hallottam ahogy puffogott, mert megint késve indult és biciglivel kellett mennie (tegnap volt a mocin egy hátsó defektje), de azért ellapátolta a havat. A mi szomszédaink már hajnali 4kor ellapétolták Kép Hallottam, mert Oli felébredt rá.

Heppi
Nem nehéz az ikrekkel?

Edit
Nemtom a képet feltenni (a három csöves fiúrólKép )Hiába dugoom be az usb kábelt a gép nem találja a telefontKép

Na Olibaba fel is kelt! Megint csak 10 percet aludt. Ilyen volt éjszaka is Kép
Alig aludt, csak sírt, meg a végére már én is sírtam.
Megyek megnézem, mert Milcsi ment rendezkedni.

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Ja, a múltkor elfelejtettem a pelusfutáros dolgot. Nekem a tengeri állatos és a macis vizeletjelzős jött be nagyon. Lehet, hogy vmelyik Tesco-s vagy Lidl-s, de nekem már azért megéri, hogy nem kell utána rohangálni Kép Ide hozzák házhoz!

Ana,
Hogy nehéz-e az ikrekkel? nemtom, mert szerintem Sz.Bettinek nehezebb a kettővel, mint nekem a hárommal! Picinek is voltak gondok velük, mert Viktor csak rajtam aludt kb 2-3 hós koráig. Gábor akárhol bealudt tök egyedül --- már ez a tendencia megfordult Kép Viktor hamarabb kezdett mászni, Gábor sokáig kúszott, ami a szőnyegpadlós lakásbna elég body-fogyasztó ténykedés volt, meg állandóan úgy nézett ki, mint egy malac Kép Soxor összevesznek rajtam, nem mintha két gyereket nem tudnék egyszerre megölelni! De Orsi nagy segítség, sokat jáccik velük, "olvas" nekik mesét, elpakol utánuk, ha kérem, hogy ezt vagy azt vegye el a fiúktól, megteszi stb.
Nem mondom, hogy időnként nem borulok ki, de vannak nagyon szép pillanatok is, mint minden gyermekes családban! Csak ne pakolnának szét állandóan!!! Ezt a rumlit egyre kevésbé bírom, és még csak a szétdobálás megy, az összerakás még nem Kép

ennyi voltam

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Ma van a farsangi buli az ovibanKép


Katácska
Már Pesten lehettekKép
Nagyon szorítunk értetek.Kitarás.írj,hogy mi volt.

Kata
Köszönöm a bíztató szavakat.
Most már azt hiszem túl vagyok rajta,még érzékenyebb vagyok a kelletténél de kontrollálom.KépMegpróbálom.Ilyen Anyós mellet minden reggel sírógörcs kerülget.KépIgyekszem nevetni rajta.
Anna feneke megint rosszabb lett.Estére hójagos lett ahol a kakával érintkezett és ki is fakadt nekiKépNem mondanám nyűgösebbnek,vagy már bírja annyit szenvedett szegényKép
Ez a bűzös krém sem jó.Délután bemegyek és kérek MEGINT székletvizsgálatot.
Alvás?Arra jöttünk rá,hogy hiszti az egész,ha észre veszi első ébredésnél,hogy hol van akkor nyekereg.Egyik este átkiabáltam hozzá,hogy jobban jár ha visszafekszik mert én ki nem mászok az ágyból.Felsírt aztán csend.Még nevettük is hogy majd biztos visszaalszik.Erre visszaaludt.Mert az utóbbi pár napban ott aludtam az ő szobájukban a heverőn és ha látta,hogy ott vagyok aludt ,még csak nem is forgolódott.Most meg elég ha szólok,hogy aludjon csak itt vagyok és általában visszafekszik.Kép
Szóval ez az éjszak is nyugodt volt viszonylag Kép
A tesói imádjákKépNagyon szépen bánnak vele.Az utcán fogják a kezét és ballagnak vele.Kép
Suliról még nem tudunk sokat csak hogy valszeg indul szeptemberben,majd ha szólnak hogy menjünk beiratkozni írok.Kép
Radra
Suli egyenlöre akkor várakozó állásponton amíg nem szólnak,hogy megvan a létszám.Kép
Horcsog
Mi nem ünnepeljük a valentín napotKép
Keksz
Úgy tűnt jól vagy ahogy reggel ballagtál hazaKép
Nem írsz?Ancsi jól van?Jól érezte magát a mamánál?
R.Betti
Köszönöm neked is.Kép
Fárasztó ez sok gyerekKép
Lehetnék jobb Anya is ,úgyérzemKép
Betti
Köszi neked is,igazd van megkönnyebbültem a bőgéstől és nem volt vita egyáltalán itthon,Zsolti csak nézet,hogy most Õ ekkora bajt csinált?Nem akarta...
Pedig nem is csinált semmit.Kép
Anna?Ismét tanácstalanvagyok vagy inkább idegbajos,hogy mennyit kisérleteznek már VELE?
Nem kezdettől volt hanem mostmár olyan 3 hónapja tart neki,már egész szép volt de tegnapra megint begyulladt de úgy mint eddig sohaKép
Hójagos lett és ki is fakadt neki ,vörös rettenetes,ahol a kakával érintkezett a bőre.
Megyek a Vukihoz és kérek kaka dobozt.Kép
Kedden láttunk amikor hazajöttetek a kiscsaláddal esteKépÉpp Anával pletyiztünk a kocsiban,levezettük az edzést.Kép
Kekszel üzleteltünk kisruhákat vettem AnnánakKép
Szobaton voltam nálatok nem vasárnap.Nem kopogtam hangosan de nem is hallottam zajt igazán,úgy gondoltam majd hétköznap,de látod ilyenkor is milyen nyüzsi van,este rohanás boltba,fürdetés...
Ismered a helyzetetKép
De ma ugri előtt átugorhatok ha otthon lesztek,ez olyan hét óra körül lenne.

Ana
Akkor megint ngyon fáradt lehetsz.
Este figyeltem Apát.Lefeküld,el is aludt azommalKép
Felsírt Anna csak valami hangot adott ki álmában és aludt tovább.Szóval felébred az rá...Kép
Puszi lányok.
Ha kihagytam valakit elnézést nem tudom követni.Kép
Edit.
edit01
 
 


Heppi
Te maradtál kiKép
Biztos szép nagyok már a gyerkőcök amióta nem láttam őket.Kép
Hány darabos a próba csomag a pelenkának?
És hány ft-os darabárat számolnak fel?
Hova költöztetek?Merre laktok most?
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Megint írtatok "egy keveset" Kép. Nekem sajna mostanában alig van ilyesmire időm. Na, belefogok..

Mica!
Uhh, jó nagyot nőttek a fiaid!Kép Jól vagytok?

Kata!
Patrikot meg sem ismertem már, annyira megnőtt Kép!
Kaptam tőled vmi továbbküldöttet, de nem tudom megnyitni Kép.


Katácska!
Remélem rendben ment a vizsgálat!
Etele nagyon édes így kipirosodva Kép. A polc is szupi. Teljesen SK készült?

Heppi!
Jobbulást nektek!
Köszi a pelusos ajánlást. Nekünk bevált a libero, bár 12órás alvásteszten nem volt még (sajna). De gondolom ezeket nem is ilyen szupigyerekekre tervezték, mint a fiaid Kép. Mindenesetre az ára tényleg kedvező.


Ana!
Nagyon vagány Milcsi a képen !Kép Igazi pasi!

Adri!
Hát igen, sajna a tanácsadás már csak ilyen. Meg hát minden, ami az egészségüggyel kapcsolatos.
Farsangot ma tartják az oviban, de a lányom csoportja nem öltözik be, még picik hozzá.
Nálatok volt már?

Ildi!
Valentinnap: jobb később , mint soha Kép. Bár, ezt pont én mondom.. mi nem tartjuk a Valentinnapot, nem értek egyet vele, Ati meg méginkább.

Edit-Ana!
Nemár, először a védőnői pályámban ingattatok meg, most meg a csecsemőápolóiban? Kereshetek más álmokat Kép

Edit!
Ezekszerint nem akarsz visszamenni már a MÁV-hoz?
Sajnálom, hogy Anna popsija nem javul Kép. Legalább lenne jobb idő, hogy sokat lehetne meztelenül.. Próbálj kérni beutalót gasztroenterológushoz vagy hova, ilyenkor oda is el szokták küldeni az embert, persze itt rimánkodni kell egy beutalóért.. Kép
Uhh, szal leskelődtök? Kép És szépek voltunk ? Kép Épp a tesco-ból jöttünk, bevásároltunk ezt-azt. Főleg rucit, de sajna csak nyáriasak voltak akcióban. Sebaj, lesz még 40°C..
Szombatonként ritkán vagyunk itthon. Azért csodálkoztam, mert vasnap nem mentünk sehova.
Jah, a hétköznapi nyüzsi nálunk is megvan, ne is mondd.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Edit,
Lap tetején a 2. hsz (nekem az első Kép ) olvasd át. Ott vannak a pelusos infók is, meg a pelenkakiütéses "élményem" is

Most nincs több időm

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!
Nagyon köszi, amiket írtatok! Sajnos, már az archívból kellett elolvasnom őket. Tényleg nagyon ritkán jutok internet közelbe. Nem dolgozom ugyanis, és a férjem szokta az e-mailjeimet hazahozni. Aztán meg elküldi, amit otthon megírok. Macerás, de legalább nem vagyok elzárva a világtól. A babanetet böngészni viszont nincs szegénynek már ideje, meg energiája.
Szóval, tényleg nagyon rendes Tőletek, hogy ilyen sokat írtatok. Közben Adritól csomó megnyugtató dolgot olvastam Albu dokiról, úgyhogy már nem vagyok annyira beijedve. Kép Mert sajnos, nagyon meg voltam rettenve az elején...
Amúgy most még abonyiak vagyunk, csak áprilisra készül el a lakásunk Cegléden. Reményeim szerint ott internet is lesz, mert bele lehet zöldülni a bezártságba.
A babánk fiú lesz Kép Nagyon örülünk neki. Bár szerintem a lánynak is így örülnénk Kép A család meg ugyancsak. Õ lesz az első unoka, szóval, a szülők nagyon be vannak indulva Kép A húgaim is alig várják, hogy legyen egy baba a családban, akinek megint jön a Mikulás, nyuszi stb...
Hát, nagyjából ennyit rólunk. Aztán még majd írok Nektek, hogy tudjatok rólunk Kép
Lili

Kép
zea
 
 


Sziasztok!


Megérkeztünk és gyorsan vacsiztunk!

Etele igazi hősként viselkedett! agyon ügyes volt mindenütt!
A vizsgálat szerencsére negatív lett, nincs aorta rendellenesség! a szükület mértékét még nem tudjuk, majd a pulmonológushoz március végén kell visszamenni és megbeszéljük a továbbiakat!

Ha újra cruppolunk akkor valószínüleg hosszabbított GYES-t kapunk, mert nem mehet közösségbe még jó darabig!

Egyenlőre ennyi!

Köszönöm hogy gondoltatok ránk!
Katácska

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok!


Betti!
Nem tudom mi van a freemaillel,én sem tudtam több e-mailt megnyitni.De lehet,hogy a gépem a hibás.Sebaj,talán szombaton lecserélem.KépNo,nem újra,de ennél kicsit jobbra.Kép
Te egyetértettél azzal,hogy Mendiék még kicsik a farsangoláshoz?A mi ovinkban a kicsik is beöltöznek,és nagyon élvezik!Tudod,meséltem,Raul milyen sokáig nem tudott beilleszkedni,de a jelmezesdit élvezte.


Lili!
Jó hallani Rólatok!Kép
Várunk vissza!


Katácska!
Nagyon örülök a jó hírnek!!!KépEtelének kérlek adj egy hatalmas puszit helyettem!Kép


Ildi!
Nagyon szűkszavú voltál.Valentinozni mi sem szoktunk,most ráadásul férjem 24 órázott aznap.
Te voltál már a baba-mama körben?


Ana!
Hétfőn feladtam a papíromat.
Lehet,hogy Olinál nagyon beindult a fogzás,és azért nem alszik.Remélem ma jobb éjszakátok lesz!


Edit!
Van egy jó ötletem:fogjuk a Te Anyósodat és az enyémet,aztán kilőjük Õket a Holdra.Na,hogy hangzik?KépEnyém ma borzolta az idegeimet.
Milyen volt az ovis farsang?Kép nem készült?
Nagyon sajnálom Annát,remélem megtalálják az okát a popsi sebesedésnek!!!Sikerült elintézni a székletvizsgálatot?
Milyen tornára jártok?
Nálunk nem működik a kicsit sírok-visszaalszok dolog.Kép


Adri,Heppi!
Puszi Nektek is!Kép

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Megyünk Pestre a gyerekekkel csak még korán van őket kelteni így ráérek kávézgatni itt.Kép
Betti
Te is védőnő akartál lenni?Nem is tudtam,a csecsemő gondozót meg nem is sejtettem.
Álmom a szülésznő volt de hát nekem sem sikerült.
A vasúthoz a munkaidő beosztásom miatt lenne gázos visszamennem nappal 12 óra, reggel hattól este hatig, másnap éjjel szintén 6-6ig.utána két nap szabad.Zsolti munkája annyira kötött,hogy képtelenség lenne feljárni Pestre,Anyósom sem tudná a három gyereket elvinni mindenhová .Nem várhatom el tőle.Nem beszélve a betegségekről.
A másik,meg már régóta foglalkoztat valamilyen egészségügyi munkát szerettem volna.
Nem láttunk igazán benneteket mert sötét vol na és nem is figyeltünk csak láttuk amikor megjötettek.Kép
Annának próbálom most is,hogy minél többet szabadon legyen a popója,vékony pamut nacit adok rá pelus nélkül akkor nem csípkodja annyira mint meztelen.
Heppi
Köszi.KépMindenképpen kipróbálom kerül amibe kerül.
Nem tudom miért siklottam át felette,elolvastam és eszembe sem jutott,hog ez nekünk is jó lenne.
Zoa
Puszi neked.Gratulálok a kisfiúcskához.Kép
Majd várjuk,hogy írj amint lehetőséged van.Kép
Kata
OK.Lőjjük.Benne vagyok bár szavam sem lehet mert tegnap délután vallotta be,hogy szerinte lehet,hogy megbántott.Nem tudtam sírjak vagy nevessek.Kép
Anna helyezetKép
Tegnap elviharzottam vele a gyerekorvoshoz végig vinnyogta,mert tiszta hús látszik a kis poóján teljesen lejött a bőr.Kép
Megmutattam neki MEGINT.
Elborzadt és Megint szaliciles krémet írt mint novemberben,meg gombára írt krémet,éééés kenjem sudokremmel ahol sebes.Mondom neki nem-e lehetne-e mégis a kaki vizsgálat mert ott sebes ahol a kakával érintkezett.Rám nézett nem szólt semmit és le is tudtuk a dolgot.Én elhiszem ,hogy ÕK spórolnak mert ez egy drága vizsgálat de könyörgöm meddig kisérleteznek a kicsivel.Mi fájdalmai lehetnek ahogy letisztítom,bekenem neki és még rá is húzom a pelenkát?Majdnem elbőgtem magam már ott.Irány Pest.
Ma felviszem a három gyereket és kivizsgáltatom egy orvossal.
Nekünk sem mindig jön be ez a feküdj vissza dolg de már egy párszor beváltKép
Na ma éjszaka nem aludt de nem is csodálom.Kép
Torna?Az a neve,hogy flexi-bar.
http://flexi-bar.com/hu/index.php
Eszméletlen jó.KépDe főleg a társaság .Kép
Tuti az edző csaj is.Kép
Amit tegnap is előadtak,kész terápia az ilyen elmeállapotú anyáknak mint én vagyok.
Nem kell ugrálni mégis alaposan megmozgat mindenütt.Nagyon szeretem.Kép
Ana
Írtam privit.Majd ha megjöttünk kereslek mert telefonom az nincs ugye.Kép
Hogy telt az éjszakád?
Katácska
Puszi Etelének.KépEzek a hős kisgyerekek.Kép
Írtam privit neked is.Kép
A többieknek is pusszanat megyek ébresztem őket.
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Edit!
Én úgy tudom, székletvizsgálatot te magad is kérheted, persze fizetni kell érte. Nekem legalábbis az eü-könyvhöz kétévente kellett csináltatni, és akkor így volt. Igaz, ennek már jó ideje..
Hát igen, sokáig gondolkodtam, mi szeretnék lenni, és miben lennék jó, azaz melyik az a munka, amiben örömöm lelem, és másoknak is hasznára válik. Nagyon tetszik a védőnői meló, bár vannak kétségeim, mennyire lennék jó védőnő. Mert úgy hiszem ezek nem olyan foglalkozások, hogy ha más nincs, jó lesz ez is, meg beleillik az életritmusunkba, hanem elhivatottság kell hozzá. Még nem vagyok biztos benne, hogy megfelelnék erre a munkára. CSecsemőápolói munka is nagyon tetszik, az talán könnyebb is, bár a műszakok ott is ugyanúgy megvannak, tehát cseberből vederbe, hogy úgymondjam..
Dehát mire odajutok, csak Mucsajpusztán lenne betöltetlen állás, szal valami kevésbé divatosat kell keresnem..

Kata!
Igen, egyetértettem vele. Hisz még úgysem értik mi a farsang lényege, és ráadásul mostmár úgyis mindenkinek az a fontos, hogy minél tutkerájosabb jelmezt adjon a kölkére, és lehessen büszkélkedni. (Tisztelet a kivételnek természetesen) Úgyhogy sok szülő erőn felül veszi meg, vagy kölcsönzi ki a jelmezeket, csak hogy egy napig rajta legyen a gyereken, és hogy ne lógjon ki a sorból. Én örülök, hogy ezt nem kezdik el már 3 évesen.
Amúgy ők is "beöltöztek" és tartottak bulit. Vittünk egy kis ezt-azt, az óvónénik csináltak fejdíszt nekik (egyformát), és kifestették az arcukat (az én lányom természetesen nem engedte, ebből is levontam, hogy igazuk van), úgyhogy azért tartották a dolgot. Egyébként előre meg volt beszélve a szülőin, hogy jó e így mindenkinek, nem csak önkényesen döntötték el Kép. Jó fejek az óvónénik, szeretem őket.

Katácska!
Örülök, hogy jól ment a dolog, Etele nagyon bátor volt tényleg!Kép

Zea!
Gratula a fiúcskához. Örülök, hogy megnyugodtál a dokival kapcsolatbanKép.

Megyek, csinálom a dolgom.. Mindenkinek jó hétvégét!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Betti
Miért kellene új álmokat keresned? Szerintem rajtunk kívül még nagyon sok nőnek ezek az álamai. Ha feladod az álmod azért mert másnak is ugyan az akkor azt te nem is akartad igazán. Az álmaid csak a tiédek, és rajtad múlik hogy megvalósítod-e vagy nem. Miért baj ha többen tanulunk csecsemőgondozást? Gyere te is és csináljuk együtt. Nincs túéjelentkezés. Elférünk.

Heppi
Én mindig úgy gondoltam, hogy nagyon nehéz lehet ikreket nevelni, de már több ikres anyuka mondta az ellenkezőjét.

Zea
Gratula a fiúcskához!

Katácska
Gratula a Hős kisfiadhoz.
Remélem nem fogtok többet kruppolni

Kata
Lehetne az én anyósomat is a tieitekkel? Kép
Most viszonylag nyugodt éjszakánk volt!

Edit
Remegve várom, hogy jelentkezzKép
Én is írtam privit neked!

Pusz mindenkinek

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Katának egy kép:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Ana!
Félreértettél. Az a baj, hogy a gondolataimból mindenki kábé ennyit szűr le, és hülyének néz.
Nem az a bajom, hogy másnak is eszébe jut az, ami nekem, akkor reggelente pl fel sem kelnék, meg ehhez hasonlók.. Meg egyeltalán nem is mondtam hogy ez baj, vagy hogy akár bajom van ezzel.
De mivel én most nem kezdhetek bele a dolgokba, mire én végzek már ötször kevesebb esélyem lesz arra, hogy itt kapjak munkát, így inkább olyan "pályát" választok, amiben hamarabb el tudok helyezkedni, és nem kell órákat utazni oda vissza.
na, tényleg mék inkább, nem rontom a levegőt.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti
Nem látok a fejedbe, tehát csak "ennyit" tudok leszűrni abból amit írtál, de reméltem, hogy ezt nem úgy gondoltad!
Miért gondolod, hogy kevesebb esélyed lesz pár év múlva elhelyezkedni? Szerintem csecsemőgondozókra mindig szükség van.
Bízom benne, hogy nem sértődtél meg, nem akartakak megbántani.

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Kata!
Még nemvoltam a babamama körben.
Nemtudom,hogy menjek-e de lehetséges,hogy csak a következőre megyek még gondolkozom rajta.

RBetti!

Hogy vagytok?Csak nem vagytok betegek?

Gratulálok Katácskának Eteléhez,hogy ilyen bátor
és Zeának a fiúcskához.

SzBetti!

Ha van kedved tanulni akkor válaszd azt amit a legjobban szeretnél.A képen melyik a te gyerkőcöd?

Edit!

A Sudocremet probáltad már?
Nekem egy patikus mondta,hogy nagyon jó.

Szilvivel mi van nemtudtok róla valamit?

A többieknek is Puszi Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziastok!

Ana-Edit!
Privi megjött! Válazs postázva!

Húúú, hogy milyen sokat írtatok, alig tudom végig olvasni!
Este újra nekikezdek és közben jegyzetelek kinek mit is szeretnék írni, vagy kérdezni!
Köszönöm hogy szorítottatok nekem/nekünk!

Ettől a pocsék időtől totál béka alatti a hangulatom és este még egyedül kéne kocsival vinni csajokat edzésre, de semmi bátorságom elindulni!!!! Legszívesebben elfelejteném az egészet! Nagyon gáz vagyok mi!!! Mint egy gyáva nyúlam-bulam!

Katácska

Kép
Kép
katácska
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?