Új privát üzeneted érkezett!

Gyerunk csajok a szabadba! Süt a nap!
Kép
Vagy csak én vagyok még mindig bent? Kép

Kép
flocika
 
 


Szaisztok,

Csilla, ok. akkor ahogy ki lesz írtva a vírusunk privibe írom is a haszn. utasítást!Csütörtök körül.Kibírod még addig??KépKép
Akkor bocsi, Krisztivel kapcsolatban én is félreértettelekKépDe attól még nyugodtan írj, hisz az a 7 év neked is tapasztalatokkal teli 7 év lehetett!!Az már nagyon rossz, hogy az eleje sem volt jóKép

Floci, igeeeen, úgy látszik csak te/ti/voltatok otthonKépMi ugyanis állandóan menetbe vagyunkKépKépHa nekem nincs is kedvem kimenni, Eszti gerjed ám rendesen, és addig kiabál ajtótól ajtóig futkosva, hogy séta, séta, hogy megunom és inkább öltözünk és megyünk!Amúgy én is szeretek kimenni, csak valahogy már baromira unom ezt a sok ruhát, overáll mosást 2 naponta, stb.stb. Olyan tortúra!Ha már kint vagyunk úgy jóKép
Remélem kicsit olvad majd valamit a hóból szerdáig, mert ha nem akkor mi nem biztos, hogy tududnk menni!Itt nálunk akkora hó van, az utcába is, hogy én ott a kis babakocsit nem tudnám feltolni!Ugyanis hegyes helyen lakunk, és az utcánk is tök meredekKépKép
Majd meglátjuk, addig úgyis jövök még!

Ez mostanában készült, és ez az új diliKépBeleül a babák babakocsijábaKép
Nem semmi a kiscsajKéppussz, manó

Kép
manóci
 
 


Manó!
Küldök egy kis meleget,hogy a járdáról eltüntesse a havat! Kép
Kép

Kép
flocika
 
 

 
 

mano!

persze kibrom addig, köszi.de aranyos esztikéd, látom már ő is olvas..

floci!

persze, már jol van itt csücsül és tapsol a nővérének, tündéri. olyan aranyosak együtt! 5 napja ül gábor, és már nem dől el, teljesen stabil.tök jó látni, olyan büszke vok, ilyen apro dolgok de számomra hatalmas öröm. eszembe jutott h amikor bonita elindult, mennyire örültem, és ijedtem meg egyszerre..aki már átélte, mesélne róla h h is történt meg az első elindulás, az első lépések...nálunk pont holnap lesz 6 éve, h boni kezében egy darab lufival elindult...

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!

Szegény ManóKép,elképzelem,ahogy araszolsz azon a jeges úton.Itt nálunk a lakótelepen is épphogy egy kis ösvény van a járda közepén,babakocsival el sem férnénk rajta,a többi tiszta jég.Nem ám a szembe jövő ember tér ki,én kerülgessem a gyerekkel a jegen....
Nem tudom ígérni a randit,mert úgy látom betegszik Dorina.pénteken és szombaton csak kicsiket hapcizott,kicsit folydogált a nózija,de ilyen sokat van ebben a náthában,1-2nap alatt el is tűnik.Most viszont már nagyon folyik neki,köhög,hapcizik nagyokat,kezdem én is.
Hétvégén nagyiknál voltak a gyerkőcök,elosztva,mi meg hétvégén pihiztünk az urammal.Videóztunk a barátokkal szombaton,aztán Aratóban dizsiztünk egyet,hazafelé az Oktogonon gyros mint régen,másnap végre délig alvás(talán szülés előtt volt ilyen utoljáraKép),barátok vissza,együtt reggeli,süti,és este mikor már újra itthon a gyerekek,azért még egy kis halk dumcsi a konyhában.Olyan volt mint régen,a férjuram is,és megint beleszretettemKépKépÉs el is mondtam neki,mennyire féltem,hogy elveszítjük egymást,azt a szoros kapcsot,ami mindig is megvolt köztünk,hogy az egyik felem ő,és nélküle már nem találom a helyemet.És mennyire örülök,hogy van ilyen,hogy rendbe jönnek a dolgok,és újra tudok bújni hozzá.Persze sok dolog alapvetően megvan ugyanúgy,de ahogy én türelmesebb vagyok,úgy látom,hogy ő is enged,és próbál változni.Főleg,hogy egyre többen hívják fel rá a figyelmét,és kezdi a dac után belátni,hogy talán nem is én láttam csak úgy...Aranyosak vagytok,hogy aggódtatok,de nem hiszem,hogy bármilyen háttere lenne a dolognak az ő részéről.Nem ilyen szempontból voltak nálunk gondok,ezen a téren nagyon is közeledneKépKép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


KépKépKép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Csilla!
A címem:
kriszti@velvet.hu

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Hellóka mindenki!

Most igazán gyors leszek, csak bekukk mert Esztikém már fönt vanKép
Csilla, akkor ahogy jó lesza gépem küldöm a hasz. utasítást.
Igen, az olvasás az megyKépImádja a könyveket, újságokat olvasgatni, de a legjobban én nem tudom mért, de az angol könyveimet szeretiKépJó lenne, ha ez a jó szokása megmaradna felnőttebb korára is;)
Kriszti, nagyon örülök ennek a hírnek, ez tök jó!Akkor most kitáncoltad magad, remélem?KépKép
Jók a képek nagyonKép
Szegény DorcsikaKépreméljük nem egy hosszú valami nyavaja lesz ez?!
Floci, ari a maci KépMi amúgy is maci őrültek vagyunk, ugyhogy ez találó voltKép
Viszont a meleg a járdára jól jönne, mert épp akartam is írni, hogy nem hinném, hogy 2 nap alatt elolvadKépÍgy mi nem tudunk most menni!
Most lépek is, puszi mindenkinek, manó+esztike
manóci
 
 


Ne má csajok! Mi lesz a talival? Kép

Boldog Valentin napot mindenkinek!

Kép

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!!!

Szeretnék egy kis segítséget kérni:....

Jövő pénteken megyek szülni a MÁV kórházba... sajna a felkészítőkre most nem tudok lemenni... az érdekelne, h a Bébinek mit kell vinne be??? Pelenka, popikrém, esetleg ruhanemű???

Ha vki tudna segítne???

Szilvi
susie
 
 


Sziasztok,

Floci, Képez a maci is tök ari!
Köszi, nektek is! Nálunk mondjuk ez nem akkora dolog, de egy kis apróság, csokika ilyesmi azért vanKépegymásnak!
TaliKépén is úgy mentem volna, de ez az idő??!!!
Kép
Útálom is nagyon már ezt a sarazást, meg overáll mosogatást!Ma is, tisztán adtam rá séta előtt, de már ki kellett mosni a lábának a szárait, mert tiszta vizes havas sár lettKépEsztikém tökre élvezi a tócsákban való topogástKépKépaz én legnagyobb örömömre!
Jöhetne már a tavasz, de attól tartok még messze van!Azt hallottam, hogy hosszú tél leszKép

Szilvi, gratula a babádhoz, remélem jó szülésed lesz majd!
A babának kell:pelenka, popsitörlő+ az a ruha amiben majd hazaviszitek!Semmi más. Popókrémet, és fürdetőt adnak, meg minden mást ami a baba ellátásához ápolásához szükséges!
Magadnak:betét hegyek,ha lehet /tena/, melltartóbetét, mellszívó!Meg természetesen ami általában egy átlagos kórházi csomagban kell!
Asszem ennyi, remélem segítettemKép

Többiek????Megint pangás van, vagy csak én érek rá??KépKépKép
manó
manóci
 
 


Szilvi!

2-3 héttel ezelőtt egy egész oldalas hozzászólást találsz ezekhez.
Csak pelus és popsitörlő kell, minden mást adnak.
Sok sikert a szüléshez!

Floci és mindenki!
Akkor lesz tali vagy nem? Mi is elég betegek vagyunk még, de már nem annyira vészes, mint 2 napja.
Na mi lesz (legyen)????
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Jaj Kriszti!

Örülök, hogy kibékültetek az uraddal és minden szép és jó, (akkor már tudom, hogy miért tűntél el napokra KépKép)
A képen te vagy??? Ha igen, akkor alig ismertelek fel! Ha meg nem te vagy, akkor a tesód Kép Nagon jól nézel ki, más a hajad, szoli....

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Dórikám, látom te is ráérszKépKépegyszerre ment az írás, de én gyorsabb voltamKépKép
Az Kriszti a képen,én is néztem, hogy szoli, meg csini-baba meg mindenKép
Blankucinak is jobbulást! Mi nem tudunk fölmenni a kis babakocsivcal az utcán, így tali számunkra most kilőveKép
manóci
 
 


Csajok!
Én holnap itthon leszek.Aki bujt,aki nem én szerettetel várlak benneteket.Max kevesebb muffint sütök reggel. Kép
Legyen már tavasz!!

Dóri!
Ha jól vagytok és nincs más programod,gyere nyugodtan.Címet tudod.

Manó!
A piros fejecskét,hogyan csináltad? Ha megmondod kapsz még macit Kép
Kép

Szilvi!
Honnan tudod,hogy jövö pénteken szülsz? Időzített császár? És kinél? Persze csak ha nem titok.

Kép
flocika
 
 


Igen,én vagyok a képen!Frufrut vágtam,meg copfban van a hajam, a boltban 31 helyett 23-nak néztekKépKépKép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!

Gyors bejelentkezés, míg egyik manó alszik, másikat meg elvitték sétálni.

Szóval: 2006.02. 08-án megszületett Zétény Pál kisfiúnk. 4140 g + 61 cm. Nem is olyan kicsi.

A szülésről nem szeretnék írni, mert nem volt problémamentes, és senkit nem szeretnék megijeszteni. Lényeg, hogy megszületett (rendesen a csaszi után!), és már mindketten jól vagyunk. Zétike egy kissé(nagyon) besárgult, kapott kék fényt meg antibiotikumot, de szerencsére nem sikerült kimutatni semmilyen betegséget nála.

Tegnap jöttünk haza. Az alvással még nehézségeink vannak, de majd megoldódik.

Indigó, ha van kérdésed, akkor most már lehet, hogy tudok rá válaszolni! Kép

puszi, shineKépKép
shine
 
 


Szia Shine!

Gratulálok a kisfiadhoz, gyönyörű baba! Sajnálom, hogy a szülésed nem volt problémamentes, de remélem a kellemetlenségeket feledtetni fogja Veled a "csöppség". A szülésznő kezét megismerem, én is nála szültem 2x! Azért ha van időd, energiád, akkor priviben megírhatnád a szülésedet, mert érdekelne.
Sok boldogságot kívánk!

Ágas (Címem: rofinc@citromail.hu)
ágas
 
 


Szia Shine!

Gratulálunk mi is a picikédhez,és mindkettőtöknek jó egészséget kívánunk!!!!!
Én már nem fogok szülni,nekem is megírhatod priviben a születéstörténetedet,ha gondolod.
kriszti@velvet.hu

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Shine!
Hatalmas gratuláció a pasikádhoz!!Kép
Gyönyörű gyerek,szerencsére rajta nem látszik a nehéz szülés,olyan békésen alszik.
Nem vagyunk ijedősek,szivesen meghallgatjuk a történeted ha elmondod.
Jó egészséget,sok tejcsit és nyugodt éjszakákat kívánok!

Csilla!
Gáborkáról kérünk ülős képet!Miket csinál most,hogy már van két szabad keze?

Kriszti!
Fufrus kis tini! Kép Mesélj milyen volt a Valentin nap.
És suli ügyben mi újság? Megnézted vmelyiket.

Én tegnap voltam a bemutatkozó szülőin.Hát nem lesz egyszerű.Tavaly 185 gyerek jelentkezett az 52 helyre.Valószínűleg idén se lesz kevesebb.Kép

Kép
flocika
 
 


Szia Floci!
Valentin napon a párom holtfáradtan éert haza éjjel a munkából,de azért volt meglepije,egy gyönyörű nagy asztali csokor,lapos,olyan oázisban,amit tőled is kaptamKépAzóta ott díszeleg a konyhaasztalon,egész nap azt csodálom.
Voltunk a Hunyadiban,de csak nyíltnap volt,beszélgetés majd csak 4-én lesz,aztán rá 2 hétre a felvételi.Egy művészeti osztály indul,és egy emelt angolos.Nekünk a művészeti kellene,nem tudom mennyi esélyünk lesz,de nagyon várjuk,Domi is nagyon szeretné.
Manóka!
Kaptam meghívót,már kereshetsz!!!!!!!!Kép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Na,rakok fel egy mégtinisebb képet!KépKép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!

Ismét zavarnálak Titeket egy pár kérdése erejéig. Eddigi segítségetekért is nagyon hálás vagyok.
Azt szeretném kérdezni, hogy volt-e valakinek magas vércukorértéke? És hogy mi volt a teendő?
Milyen eljárást folytat ezügyben a kórház? Gondolok itt arra, hogy diabetikushoz kell-e menni, hányszor kell mérni a vércukrot, elég-e otthoni cukormérővel, mennyi érték felett jön az inzulin, stb.
Válaszotokat előre is köszi,
Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Shine, még egyszer gratulálok. Nem nagyon akarlak a kérdéseimmel terhelni. Csak nagyon örülök, hogy császár után sikerült simán szülnöd. Így legalább növekszik bennem a remény, hogy lehet, hogy nekem is sikerül. Betapintás volt utána? És azt altatásban csinálták? Utána visszakaptad a manó? És szoptathattad?
Ennyit gondoltam kérdezni, de ha nem nagyon van időd, akkor inkább pihenj.

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


sziasztok!

nem voltam gépközelbe, de már vagyok! sajnos ülős kép nincsn rola, mert csak sima f.gépem van, mire előhivatom, szkeneltetni se tudom macera, de majd kérek kölcsön digit gépet, és küldök..nem tudja vki h miért nem sikerül kamerárol átmásolnom a számitogépre a felvetteket? mindent ugy csináltam ahogy kell, és nem megy.

kriszti!
tényleg jol nézel ki, bár szerintem akkor is igy volt mikor nálunk jártatok..

shine!

én is gratulálok, nekem is megirhatod, ha lesz időd és gondolod, a cimem:csillagabor1@freemail.hu

mano!

várom a privit! szerintem is messze a tavasz, de a legszörnyübb számomra h mindig esik az eső tavasszal, én meg utálom csak nyáron szeretem a zivatart, de akkor képes vok kiállni és ott álldogálni amig esik, lehet h butaság de ilyen vok

most mennem kell
puszi

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Indigo!
Huginak csak egy kicsit lett magasabb,majdnem 7,bár megijedt attól is.Nem kellett otthon mérnie,csak diétáznia,azt meg simán kibírta.Utána meg lement neki 2-re,az meg alacsony lett,de aztán már épp szült is.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Doktorkitti, és ezt az értéket a zsemle+tejes verzióra kapta? Mert nekem 75 g-os cukros oldatot kellett meginnom.
Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Azt nem tudom,majd megkérdezem azt isKép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Indigo,

én ugyan a az I.-es Női Kl.-n szültem,csak a barátosném írogat ide,ezért olvasgatok errefelé is...
Nos,nekem kétszer volt gestációs diabéteszem,az elsőnél inzulinnal kezeltek.Tudok adni infót,ha gondolod.De,hogy ne tűnjek okoskodónak inkább priviben.

Dóri
angelheart
 
 


Szia Indigó!
Nekem a 2. terhességemnél volt a cukrom egyre magasabb, s kemény diétára fogtak. Ez eleinte rettenetesen nehéz volt, aztán belejöttem. Olyannyira, hogy szülés után 2 hónappal még diétáztam, holott már nem volt rá szükség, csak a szervezetem hozzászokott a minimális kajához, stb...
Én a kórházi belgyógyászhoz jártam, aki kimondottan a kismamákra szakosodott. 2 hetente kellett volna nála megjelennem, de ezt teljesen feleslegesnek tartottam, ugyanis az értékeim 5 fölé nem mentek soha. A nődoki ebben partner volt, s engedélyezte, hogy ne kelljen túl gyakran látogatnom a begyógyot.
Otthon minden étkezés után az ujjamból vettem vért s mértem az értéket. Volt lehetőségem, hogy kincstári cukormérőhöz jussak, amit szülés után visszadtam. Megadnak minden segítséget, a dietetikus is segít mindenben, kaptam különböző táblázatokat, stb...

Ha van kérdésed, nyugodtan kérdezz, szívesen válaszolok. Címem fentebb megtalálod valahol.

Helló: Ágas
ágas
 
 


Sziasztok!
Bocsi tegnap nem jártam erre.Anyukámnál voltam a kórházban mert eltörte a lábát.Elcsúszott és szárkapocs csont törése van.Ma már hazajöhet,ha minden igaz.
Azért sem voltam mert 36 gyertyával kellett megküzdenem Kép

Kriszti!
Te viszont egyre fiatalabb vagy.Hogy csinálod?
Meghívót én is szeretnék.Légysziiii! (Ha egyre gondolunk Kép )

Manó!
Lehet,hogy későn szólok,de ma van a Búza Sanyi féle Best of a Champsben.Még nem tudom mi megyünk-e.Szerintem nem mert akkor már kellett volna anyósomat bébicsősznek hívni.

Jó hétvégét mindenkinek,puszi

Kép
flocika
 
 


sziasztok!

floci!

nagyon sajnálom, jobbulást anyudnak!! neked pedig Nagyon sok boldog szülinapot kivánok!!!

remélem sikerül feltenni pár képet magunkról..



jó hétvégét kivánok én is!!Kép

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Szasztok!

Shine, nagyon nagy gratula a babáhozKép
Én is csak remélem, hogy a rossz emlékek ellenére majd idővel szép eseményként gondolsz majd a szülésedre!

Kriszti,na ezt már tényleg nem kéneKépKépMég a végén betiltják az oldaltKépKép
De tényleg kis fiatalos, csinike vagyKép
Meghívódnak örülök, tudod én a vírus miatt nem tudtam küldeni, mire végre lehetett volna!De minnyá nézlek, és már jelöllek isKép

Csilla, megkaptam közben a válaszod.Most kűzdesz a tömörítéssel?KépGondolom, de sasolom a dolgokat, hogy sikerált-e?!

Floci, macikKépKépKépédesek, köszi!Piros fejecskét én még régen több másik fejecskével innen a babanetről másoltam be. Volt valahol egy ilzen link és onnan. De már nem emléxem, hogy holKépMásold be az enyémről, és tudod utána küldözgetniKép
Ari vagy, de szerintem mi sem tududnk menni, mert a bébiszitterek itt sem érnek most ráKép
Amúgy meg megkésve asszem 1 nappal?De Isten Éltessen Soká!!!!
Volt szülinapozás?Sok, sok ajándékkal???Kép

Kép

Tényleg csajok, és most végül volt azért valami mini tali?Dóri, voltatok?
Floci, anyukádnak jobbulást, sajnálomKépami történt vele!Gondolom ő is alíg várja a tavaszt!

manó
manóci
 
 


Csilla,látom sikerültKépde nem lett kicsike?Lehet ám még nagyobbra is azért!Kép

Shine, elfelejtettem még az előbb megdícsérni a fiadat, nagyon szép babaKépÉs a neve is nagyon tetszikKép
manóci
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Kép

most ennyi, mert sietek, köszi mano!!!!!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönjük a dícséreteket és gratulációt! Kép

Kedves Indigo!
Igen, volt betapintás, külön mondta is a doki, mert előtte rákérdeztem, és említettem, hogy mennyire félek tőle. Nem altattak, és, ha igazán őszinte akarok lenni, a szüléshez képest semmi nem volt. Egy perc kábé, és nem fáj annyira. Mondjuk nekem maga a szülés nagyon fájt. Kép(Azt azért nem mondom, hogy kellemes.)Kép

Megkaptam a babát egy picit, aztán elvitték felöltöztetni.

Szoptatás. Mármint még rögtön szülés után? Ezt sajnos nem tudom, mert velem rohantak a mütőbe, de gondolom, ha minden okés, akkor megszoptathattam volna.
Nálad minden okés lesz! Kép

sziasztok, shine
shine
 
 


Sziasztok!

Flocikának kívánunk először is nagyon boldog szülinapot!!!!És méghogy én fiatalodtam?Olyan fitt és csini anyuci vagy,meg nem mondaná senki,hogy három gyerkőcöd van már,úgyhogy minden elismerésem inkább a tiéd!!!!
Anyukádnak jobbulást kívánunk,tényleg életveszélyes közlekedni ezeken az utakon.A járda közepén jó ha van kikotorva egy kis ösvény,és vagy elférsz rajta,vagy mehetsz a havas latyakban.Még jó esetben,mert ha jég van,akkor aztán menni nem lehet.
Manóka!
Tessék jelölni!!!!Én meg nem tudok meghívüt küldeni Flocinak,mert mikor kiosztottak fejenként mindenkinek egy darabot,én még nem voltam regisztrálva,úgyhogy én nem tudok most senkit meghívni.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!

Köszi a segítséget, megyek megkeresem majd a hozzzászólást is...

Flocika
program csaszi lesz, a gerincsérv miatt....
Az elsővel is az volt, ráadásul altattak is... eléggé rosszul éltem meg....

Vannak tippjeitek az othoni fejést illetően, miben tároljátok a lefejt tejet??? Találtam 850 ért AWENT-os poharat 5 darabot, de zárókupak nem volt hozzá... kicsit soknak találom ez.

Szilvi
susie
 
 


Shine, köszi az infókat. Miért rohantak Veled a műtőbe?

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Szia Susie!

Én anno az AVENT anyatejes zacskóját vettem, s abban fagyasztottam a tejcit. 2 dl fért egy ilyen tasakba, s volt hozzá lezáró csipesz is.Ha jól emlékszem, akkor 40 darab zacsi volt egy dobozban, s másfél évvel ezelőtt 1500 Ft körül volt a Corában. Azóta biztos emelték. Próbáld ki, remélem bejön.
Szia:Ágas
ágas
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a szülinapi jókívánságokat.Aranyosak vagytok.Kép Anyu már jobban van,ma meglátogattuk otthon.Gyerekeim már nagyon felkészülve egy halom filctollal jöttek.Mondanom se kell,hogy már nem sima fehér a gipsze Kép

Kriszti!
Megvárom amig kapsz Kép de akkor gondolj rám Kép

Csilla!
Tök jók a képek!Hogy fértek még el a kiskádban?
Nekem Andris kb 2hónapos kora óta a nagy kádban pancsizik,mert ha rugott egyet a fejét beverte a másik oldalon.A kádban csinálunk egy kis medencét aztán lubicka,úszik minden.Még a szomszéd is Kép

Szilvi!
A keres-kínál topikban van Avent rovat.Ott lehet,hogy tudsz venni zacsikat,via poharat.De lehet utánvét rendelni a honlapjukról is.
Nekem nem jött be a fagyasztott tej,mert nem ette meg a lányom.A kajába sem keverhettem,mert megérezte.Szerencsére 13 hónaposan hagyta abba a cicizést,nem is volt rá szükség.Most sem fejek,csak aznap ha ott akarom hagyni pár órára a nagyival.

Manó!
Megérkezett a meleg a járdára amit küldtem? Kép

Kép
flocika
 
 


Szép tavaszi napot mindenkinke ! Kép
Annyira jó, hogy ilyen idő van! Bocsi, hogy nem írtam eddig, de a hetem annyira rossz volt, hogy csak na. Különösebben semmi rossz nem történt Blanka nátháját tekintve, de a rossz idő miatt tiszta depis lettem. Komolyan! Már a gép elé sem volt kedvem ülni, csak dekkoltam a tv előtt. Kész voltam teljesen. De végre itt a tavasz, és minjá jobb kedvem van Kép


Shine! Gratulálok a gyönyörű és hatalmas babádhoz!!! Nagyon szép! Már jól vagytok? Tejed is van bőven?

Flocika! Isten éltessen sokáig utólag is! Anyukádnak pedig jobbulást kívánok! Elesett a jégen? Nem csodálkoznék rajta, mert iszonyú ami nálunk is van...

Csilla! Nagyon szépek vagytok a képeken!

Kriszti! Nagyon dögös vagy, tényleg sokkal fiatalabbnak tűnsz! Nem csoda, ha megint beléd szeretett a férjed Kép

Megyünk sétálni Kép Kép
Puszi mindenkinek
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Szijjjjjjjja Dóri!Mi is úsztunk a takonyban!Úgy mennék én is sétálni a gyerkőcökkel....de Dórit már nem lehet babakocsiba tuszkolni,és most az a heppje,hogy minden tócsába tapicskol.Két méter után gusztustalanok leszünk,ahogy itt a lakótelepen a vízben meg a jégen araszolunk.Kicsit olvadna még,aztán száradna,és olyan jól ellennénk már,mert motorozni is egyre ügyesebb,Domi meg alig várja a játszóteret.
Flocika!
Gondolok majd ráááááááád!

Manó,nem jelöltél mégKépKépKépBárhogy kereslek,nem talállllllllak!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Fölteszem Domi festményét,ez az első remekműve ám!Kép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!
Látom,én kezdem a hetet is,szép napot mindenkinek!
Teszek föl képet a lányomról,is,van friss.Itt épp durcás,de nagyon...Kép
Dórikám,hogy állsz a fogyival?El sem merem mondani,hogy 1 hete visszahíztam 68-ról 71-re,annyit zabálok,hogy megeszem a hűtő rácsát is.Én nem tudom mi van velem,de a twix csokit a hamburgerrel,aztán epret,tejet rá,pattogatott kukoricát,colát,én ezt már nem bírom....Ma újra elkezdtem,hogy csak gyümölcs van reggelire,hát nehezen bírom,de mindig ilyen döcögősen indult.De hogy folytassam,mikor apukám most küldi át a kocsonyát,kolbit,szalonnát,szalámikat????KépKép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Jó reggelt!Szép hetet mindenkinek!

Kriszti!
Előre is köszi!!!
Tök jó Domi rajza,remélem menni fog a Hunyadi suli.Ott a helye.Az én fiam egy hónapja még a pálcika emberkénél tartott.(Egy fél éve még semmit nem rajzolt,csak szinezett)Most kezd az emberéknek teste is lenni.Jönnek még haza a vonatok,repülők,autók,és én Kép Teljesen megtálltosodott.Épp ideje,mert már kezdtem izgulni,hogy csak az autózás érdekli.

Dóri!
Jön a tavasz!!!Fel a fejjel,űzd el a borongós hangulatod.Aztán írj ide gyakrabban.(láttalak ám Kép
Én maradok,ez a rendszer nekem jobban bejön.)

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

Elég zsufi hetünk volt, nem tudtam jönni.
FlociKép boldog szülinapot!!! Anyukádnak jobbulást!

ShineKép Sok boldogságot a hatalmas picihez! Kép Engem is érdekel a történeted, nem dughatjuk homokba a fejünket, a rossz dolgokra is fel kell készülni. Én még akarok szülni, engem meg ezért érdekel!!!

Írtam Nektek, hogy szerdán vérvétel Balázsnak, csütörtökön pedig kórház, altatás, biopszia. Meg is volt, túl vagyunk rajta Kép Szerencsére megúsztuk a bentalvást, szerdán betettek neki egy branült, és hazajöhettünk vele. Csütörtök reggel Apa és fia beköltözött a kórházba, én meg vártam, hogy anyukám megérkezzen Szombathelyről. Õ vigyázott Gergőre, én napok óta fejtem, hogy legyen neki kaja elég. Fél három körül értem be a kórházba, de még nagyon sokat kellett várni, közbejött egy komplikált és sürgős műtét, Balázs végül fél hatkor jutott a műtőbe. / azért kellett reggel bemenni,mert az alatatóorvos egész nap a műtőben volt, csak a szünetekben tudott kijönni megbeszélni az alatatáshoz szükséges dolgokat,és nem tudta előre, hogy mikor lesz ez/. Szerencsére ki tudtam harcolni, hogy Balázs még a műtőajtóban megkapja az altatót, és nem emlékszik semmi rettenetesre, amikor fölébredt, megint ott voltunk Kép / mindenkinek javaslom, ha ilyesmire kerülne sor: legyetek anyaoroszlánok!!!! Jogunk van hozzá!/ A biopsziából nem derült még ki, hogy lisztérzékeny-e, vagy sem, meg kell várnunk a szövettani vizsg.eredményét. A hétvégén talán már többet tudunk. De nagyon jó túl lenni rajta!Este fél tíz körül értünk haza, szerencsére Gergő is jól bírta nélkülem, persze többet sírt, nehezebben aludt el, mint velem, de szomorú is lennék, ha nem így lett volnaKép Végülis 8,5 órát távol voltam tőle Kép Kicsit becsomósodott a mellem, de már jó, Gergő is kezd visszazökkeni a régi kerékvágásba, egy napig nem viselte el, ha szem elől tévesztett Kép A kórházban sok szomorú dolgot láttunk, nem szeretnék túl sokszor vendégeskedni ott!

Szép napot, jó tavaszvárást mindenkinek Kép Kép Kép

Judit

[color=#0000ff:97cc209566]Judit+Gergõ+Balázs[/color:97cc209566]
jucc73
Érd
 
 


FlociKép Látod jöttem én! / aranyos vagy, hogy kerestél!/

[color=#0000ff:97cc209566]Judit+Gergõ+Balázs[/color:97cc209566]
jucc73
Érd
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?