Új privát üzeneted érkezett!

Juc81!
Ha gondolod képet is csatolhatok hozzá Kép
Küld mailre amelyik tetszik neked és majd megszerkesztem ha neked igy egyszerűbb Kép
starkeszter@hotmail.com


Kép

chesti
 
 


Zuzmó!
Én ott szeretnék szülni, ott van az én nődokim is, meg szép lett szerintem nagyon Kép Tavaly ott szült a barátnőm ikreket Kép egy kisfiút és egy kislányt, nekik spontán jöttek Kép
Igy gondoltad amúgy?

Kép

chesti
 
 


Teljesen jó így.Remélem hamarosan beírhatod magadnak meg Tüssikének a + jelet.De lehetne akár valami aranyos szimbólum is.Szerintem biztos találunk.KépEz mondjuk jó lehet babó jelnek, szerintem találó.Kép
A te dokidat hogy hívják?Az enyém ifj. Barna Péter.
Bocs a hülye kérdésért, de Herceghalom hol van? Gondolom valahol a közelben.Tudod, én vidéki vagyok, csak egy-két környező települést, várost ismerek, ahol Csokival már megfordultunk.


A többiek hol lehetnek?

Kép
Kép
zuzmó
 
 

 
 

Zuzmó!
Nagyon aranyos és tényleg találó :D Kép
Dr.Kocsis Éva, nagyon nagyon jó doki.
Herceghalom Bp-től 26km M1 Biatorbágy után Bicske elött Kép

Lányok ha az eredménybe írnátok valamit jelezzétek.

chesti
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam HSG-n,hát szerencsésen tul éltem,nem volt vészes,maga a vizsgálat nem fájt,kellemetlen volt,de fájdalomnak nem nevezném.De azota mégis rosszul érzem magam,nagyon gyenge lettem és szédülök,ugyhogy most pihizek.DE az eredmény jo lett és az a lényeg,jövö héten szerdán megyek a 20 napos vérvételre meg kiirja az orvosom a szurikat és következö ciklus után jöhet az inszem,már nagyon várom,elsem tudom mondani mennyire!Üdv:Ria
ria75
 
 


Ria75!
Én is kellemetlenül éreztem magam HSG-n, de nagyon aranyosan terelték azért az ember figyelmét, legalábbis nekem végig dumálták Kép
Örülök, hogy minden rendben van, azt mondják ha ott el van tömödve akkor fájdalmas csak.
Azért szerintem hivd fel őket, mert nem tudom normális e az ha másnap is gyengének érzed magad.
Jobb biztosra menni

Zuzmó!
Ha hétfőn megyek vérvételre mire számítsak? Uh-ra is? Eredmény órák múlva? mert akkor viszek háromnapi hideg élelmet is magammal Kép

chesti
 
 


Chesti!
Csak vérvétel van, de rajta is kell legyen a paírodon. 11 nap múlva vérvétel, ha terhes vagy újabb 10 nap múlva ultrahang.
Arra számíts, hogy délnél hamarabb nincs eredmény, de ezt biztos fogják is mondani.Mi ilyenkor felmegyünk fogassal a végállomásig, van ott egy büfé, valami Kő... izé, nem jut eszembe a neve, eszünk egy virslit, iszunk egy teát, aztán sétálunk, multkor láttunk mókust szaladgálni a fák között. Aztán fél 12 körül elindulunk vissza.
Ja, egyébként erre a vérvételre nem kell éhgyomorra menni, mivel a HCG szintet nem befolyásolja, hogy ettél-e.
Azt tudom, hogy mikor visszaértünk már halál ideges voltam és görcsbe állt a gyomrom.Rosszabb volt bármilyen vizsgadrukknál.
A másodiknál nem voltam ideges, mert reggel teszteltem ami negatív lett és az esélytelenek nyugalmával mentem vérvételre. Jól meg is lepődtem, mikor mondták, hogy sikerült. Valószínűleg nem volt elég érzékeny a tesztem.
Ezzel nem azt akartam sugallni neked, hogy csinálj tesztet hétfőn!!!

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Chesti!
Kellemetlen volt a HSG,de velem is nagyon rendesek voltak,a Zeke csinálta és jo volt hogy mindig mondta hogy mit fogok érezni Õ is nagyon rendes volt.Lehet azért lettem rosszul mert utánna sokat kellet várnom a zárojelentésre,mert 12-be végeztem és 15,30-kor kaptam meg a papirt,és addig étlen szomjan,volt velünk enni innivalo csak a kocsiba nem mertem kimenni hátha szolitanak,meg van egy kis vashiányom is.Voltam a háziorvosnál mert Õ igazolta a tegnapi napomat,azt mondta hogy a vizsgálat miatt vagyok gyenge pihenni kell mert azért csak egy beavatkozás történt,igyhát pihenésképpen kiirt betegállományba,de nem is bánom,pihenek és erösödök gyüjtöm az eröt jövö hónapra.Szoritok neked hétföre!
ria75
 
 


RIA:
Még a végén együtt inszemelünk? Kép
esperanza
 
 


Sziasztok!

Hű, mennyi olvasni valót írtatok, élmény volt olvasni Kép

Chesti,
mintha az én érzéseimet fogalmaztad volna meg az örökbefogadással kapcsolatosan. Én is pont így érzek: szeretnék terhes lenni, szeretném érezni a pocómban a rugdosást, szülni, és nagyon fontos nekem, hogy a férjemmel közös legyen a baby. Pár éve fogalmazódott meg bennem, hogy "túl szép minden Zozóval, ahhoz, hogy igaz legyen, biztos nem lehet természetes úton gyermekünk" - és sajnos beigazolódott Kép Mi is 11 éve lassan, hogy együtt vagyunk, és évek óta az az álmom, hogy közös gyermekünk legyen, szóval ha nem is ágyban, párnák között, de sikerülnie KELL! Kép
Az örökbefogadást én is csak legeslegvégső megoldásként tartom számon - és minden tisztelem azé, aki ezt vállalja.
Annyira megható volt amit írtál - hogy mindenen pityogsz, és elérzékenyülsz!

Manda drága,
remélem, hogy jövőhéten már pocódban lesznek a picik Kép Te is kapsz majd sok-sok babatapit tőlem (is) Kép

Zuzmó,
olyan jó, hogy megint ilyen kis derülátó vagy, jó, hogy vidám vagy, és hogy pozitívan állsz a dolgokhoz. Nagyon helyes!!!
Felírtam a számod, holnap írok sms-t, hogy mi a helyzet, ott vagyok-e még, stb. Remélem tudunk találkozni Kép
Hogy kell olyan szivecskét, meg virágot, meg egyéb aranyosságokat idevarázsolni? Kép

Ria,
huhh...kicsit megnyugodtam, hogy nem annyira vészes a HSG, bár tudom, hogy mindenki másképp éli meg, tehát abban csak bízhatok, hogy nekem sem fog fájni.

Holnap pisivizsgálat, meg vérvétel, meg minden egyéb, és még arról fogalmam sincs, hogy a HSG-t is holnap csinálják-e meg - de holnap tuti kiderül majd Kép Úgyhogy addig még izgulok egy kicsit, bár őszintén szólva jobb lenne már túl lenni rajta.

Pusza mindenkinek, holnap jelentkezem! Kép
Zsókuci

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Chesti,
Jajj... majdnem teljesen megfeledkeztem, hogy küldenem kell a napi babatapit: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ KépKépKép

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Esperanza!

Jo lenne ha együtt inszemelnénk!Nekem kb.24.-e körül fog megjönni utánna meg jöhet a szuri,azt mondta a doki jövö héten kiirja,remélem sikerülni fog.

Zsókuci!

Nyugodj meg,ki lehet birni,mi kibirunk mindent,erösek vagyunk!
ria75
 
 


Jó reggelt lányok Kép

Zuzmó!
Rajta van a pairon a vérvétel, csak azon gondolkodtam mivel túl stimuláltak lehet hogy megnéz Uh-val tényleg ok e minden.
A fogaskerék jó ötlet, eddig csak azért nem mentünk mert mikor ketten voltunk akkor mindig cudaridő volt Kép Ma nagyon széép minden Kép Itt megmarad a hó imádom, és csak 1,5 fok van, ki is viszem majd a kutyukat sétálni Kép

Ria75!
Ilyet ne csinálj máskor hallod, mindig legyen kéznél valmi harapnivaló.Én az első nagy vérvételnél jártam igy, huhhh na azóta mindig van velem valami rágcsa. Kép

Zsókuci! Kép
Csak nem 93ban kerültél össze a pároddal? Kép
Remélem te is minnél hamarabb megtapasztalod milyen az amikor mindenen meghatódsz vagy elpityeredsz Kép
puszi a babatappancsokért Kép
Ezeket a helyes kis gifeket a melléklet feltöltésével tudod ide varázsolni Kép Ha pont ez a szivecskés kell akkor katt rá, jobb klikk és mentsd el Kép
Kép

chesti
 
 


Jó reggelt Mindenkinek! Kép
Ria Kép
Én ma tudom meg,hogy hétfőn a HSG-t megcsinálják-e! (keneteredmény ma délután)

A vizsgálat után egyből megmondják, hogy mi szitu? Folyadék+röntgen volt neked is?

Kellemes napot Mindenkinek!!!
mot
 
 


SziasztokKép

Képzeljétek az oviklub honlapján láttam ügynökünket, fent vannak képek a 2005-ös Lombikbébi találkozó-ról. Sajnos csak oldalról látszik, ott áll mellette két biológus csaj és W.ügynök is.Kép
Sok szép kép van! Ha van kedvetek nézzétek meg!

manda
 
 


SziasztokKép

Képzeljétek az oviklub honlapján láttam ügynökünket, fent vannak képek a 2005-ös Lombikbébi találkozó-ról. Sajnos csak oldalról látszik, ott áll mellette két biológus csaj és W.ügynök is.Kép
Sok szép kép van! Ha van kedvetek nézzétek meg!

manda
 
 


Sziasztok! Kép

Chesti,
mi '95-ben jöttünk össze, és 2000-ben volt az esküvőnk Kép Én én is remélem, hogy hamarosan érzékennyé válok, és azért, mert babóka vagy babókák laknak a pocómban Kép Kép

Manda,
megnéztem a honlapot, tényleg ott vannak ügynökeink Kép

Na, ma voltam vérvételen, hát én jól bírom az ilyesmit, de a 8 ampulla vért egy "kicsit" soknak tartottam már Kép Aztán W. megvizsgált, és azt mondta, hogy nagyon szépséges a méhszájam Kép meg az UH-nál azt mondta, hogy szerinte most volt peteérésem, mert olyan a méhnyálkahártyám... de mindegy szerintem. Közben a férjem eredményét is megmondta - hát nem javult az eredmény, de nem is számítottunk rá különösebben (1,4 mill).
Azt mondta, hogy ha megjön, akkor jelentekezzek be HSG-re, de ha nem jön meg, akkor menjek a nőgyógyászomhoz, és irassak fel nála gyógyit, hogy megjöjjön, és akkor akár a saját nődokimnál is megcsináltathatom a HSG-t. Közben Zozónak kell mennie még genetikai vizsgálatra, és ha ezek az eredmények megvannak, akkor kezdhetjük a lombikot KépKép

Most megyek egy kicsit alukálni, mert a hajnali kelés, meg a vérvétel elálmosított, majd jövök.

Puszka mindenkinek! Kép

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Zsókuci!

Hasonló cipőben járunk. Én ma tudom meg, hogy van-e bacim és ha nincs hétfőn HSG a nőgyógyászomnál a Rókusban.
Párom pénteken ismét mintát ad+vérvétel( januárban 16 millióból 5 % aktív)

És mi is a W-hez kerültünk. Te meg vagy elégedve? A 4. ciklusnapos vérvételem megvolt 20-án megyek a köv-re. 8 ampulla? Ciklus 22-24 napján? Jujjj!!!

Mesélj!!!
mot
 
 


Manda!
Milyen ovilap? Kép

De csendesek vagyunk ma...Kép

chesti
 
 


Vagy csak lassan frissül nekem Kép
Mot felrakhatlak esetleg a táblázatunkba? Kép

chesti
 
 



manda
 
 


Chesti Kép
Igen és köszönöm!
30 év , Százhalombatta, Vizsgálatok!

3-kor derül ki, hogy mehet-e a HSG hétfőn! (baci van-e)

Izgulok
mot
 
 


Sziasztok Lányok!

Régen jártam erre. Nov.-Dec.-ben még én próbáltam újraéleszteni a topikot, mert nem írt senki.
Akkor jött Manda és Esperanza, most meg már százhuszonhatan vagytok.
Kicsit leakadtam innen, mert el voltam foglalva a munkával meg a saját lelki szaraimmal.

Manda,
Te már túl vagy a fagyis transzferen?
Ha igen, akkor sok-sok drukk!
Én tegnap voltam HCG-n és sajnos nem jött össze a fagyi sem. Most egy kicsit magam alatt vagyok, de márciusban kezdem a harmadik lombikot.

Esperanza,
Látom márc.-ban inszem.
Hajrá!

Chesti,
Neked mikor lesz vérvétel?


Hali

Viki

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Látom nem csak nekem punnyadós a délutánom, itt sincs nagy mocorgás Kép - most aludtam 2 órácskát Kép

Mot,
igen, tényleg eléggé hasonló a cipő amiben járunk.
Én nagyon meg vagyok elégedve W. dokival. Mondjuk én már pár éve ismerem, de számomra kedves, és emberi, valamint bízom a tudásában is. Kép
Igen, a 8 ampullányi vérvétel nem kevés, de ki lehet bírni - kicsit uncsi a végére Kép meg én azóta lettem nagyon álmi, bár lehet, hogy csak a korai kelés...nem tudom Kép

Hú csajok, amikor ma kimondta W. hogy nemsokára lombik, akkor kissé megijedtem. Nem tudom mennyire vagyok én erre felkészülve. Félek, bár a baba-akarás a legerősebb ami bennem van, és biztos legyőzi a félelmet... félelmemet a kudarctól. Tudom, tudom... poztitív hozzáállás, meg ilyenek, dehát garancia nincs semmire.
Meg hát az anyagiak. Azt sem tudom hogy lesz. Jó, anyukám azt mondta, hogy besegít, de akkor is...

Na mindegy, azért persze csak pozitívan állok hozzá, és csak azért is sikerülnie kell - persze elsőre KépKépKép

Csók! Kép

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Szia Nviki!
Látod újraéledt a topik Kép Örülnénk ha te is újra elkezdenél idejárkálni Kép Ahogy látod haladgatunk Én hétfőn megyek vérvételre remélem minden ok lesz, és ott vannak a picurkák Kép

Manda!
Hallod ez az ovinet... Kép és ott van Sz.ügynök Kép

Mot!
Hétfőn akkor HSG?

chesti
 
 


Nem lesz HSG!!! Kép Valami baci van, gyógyszer viszont nem kell csak sűrű "öblögetés". Ha minden igaz nem csúszik semmi, hiszen a stimu a köv ciklus 21.napján kezdődhet. Addig meglehet csinálni a HSG!!!

Kicsit szomorka vagyok, de ezt is meg kell tanulni. TÜRELEM!!!
mot
 
 


Chesti,
Köszi,köszi,köszike.
A hétfő már pikk-pakkra itt is van.
Remélem Neked sikerül, mert már amúgy is olyan régen olvastam olyat.

Zsókuci,
A fene a jó 'dógodat. Aludj má' helyettem is egy kicsit.
Amúgy meg a hozzáállásod az igen dícséretes, csak így tovább!

Ovinetre felmentem én is.
Tök jók a képek!

Ja, magamról: Én a W. ügynökhöz járok.
Volt két lombikom meg egy fagyibaba januárban.
31 leszek augusztusban, budapesti vagyok és most egy kicsit kivagyok.
Chesti beírsz engem is a táblátokba?

Köszönöm

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Nviki!
Reméelm a hétfő szép nap lesz Kép
Felvittelek a táblázatba Kép

Mot!
Nyyuuuugggii, ha nem csúszik semmi akkor relax Kép
Türelem babát teremt Kép

Kép

chesti
 
 


Helló csajszikák!

Csak most tudtam jönni, mert egész nap jöttem-mentem.
Voltam W.-nél és megvizsgált, amin meglepődtem, de kiderült azért kell mert a korábbi vizsieredményeim 1 évesek. Volt rákszűrés, kenetvétel stb.ami ilyenkor szokott.Csokinak nincs bacija, úgyhogy kaptam egy csomó receptet és 16-án(jövő hét csütörtök) már kezdem is a szurit, persze Decapeptyl, és 2-án kell újra mennem, akkor kapom meg a stimus lapot. Jaj csajok, úgy örülök.
Kép

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Szép estét mindenkinek! Kép

Nviki,
akkor üdv újra itt, remélem sűrűn fogsz erre járni, és megosztod velünk örömödet-bánatodat, bár remélem, hogy csak öröm lesz, amit meg kell velünk osztanod! Nem szabad elkeseredned, legközelebb tuti, hogy sikerül!!!!

Chesti drága,
hogy vagy? Folyadékkal meg túróval hogy állsz? - kell még kínoznod magad vele? Gondolom már nagyon a hétfőt... nagyon drukkolok neked, és kérlek, ne idegeskedj, nem tesz jót!
Addig is (meg persze utána is) küldök sok-sok babatapit még: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Kép

Mot,
Ne aggódj, ez a pár hét már nem jelenthet problémát, ne legyél szomi miatta. Ha már ennyit vártál, az a pár hét nem jelenthet akadályt! Kép Még az a jó, hogy nem kell gyógyszert szedned, mert akkor nem súlyos a dolog!!!

Zuzmó,
sajnálom, hogy nem tudtunk ma BMC-ben találkozni, de annak meg örülök, hogy már 10-kor végeztem - mondjuk már 7 körül ott voltam, de én arra készültem, hogy délnél hamarabb nem végzek. Okos voltam, és vittem magammal könyvet... és amíg a vizsgálatra vártam, addig kiolvastam 75 oldalt Kép
Akkor indul lassan a stimu!! KépKépKép

Én is végeztem némi számolást...
/green{HA} a hét vége felé megjön, akkor legkésőbb a febr.20-i héten mehetnék HSG-re (közben Zozó is elmehet a genetikaira), és ha mondjuk rá egy hétre lesz meg minden eredmény, akkor március 6.-i héten kezdhetném a stimut, ami sztem long lesz, tehát akkor az azt jelenti, hogy elvileg árpilis eleje-közepe körül már lehet, hogy transzferre megyek!!!! KépKépKép
Feltéve, ha megjön a héten... - de eléggé kiszámíthatatlan, így jobb nem erre tervezni, de azért reménykedek Kép
Itt megjegyezném, hogy alapból, amikor rászántuk magunkat Zozóval, hogy nekilátunk, és most már nagyon kell gyerek, akkor is már végeztem idő-kalkulációt, és el is terveztem, hogy áprilisban transzfer, januárban szülök Kép - eddig van rá esély!!! Kép Kép

Hű, megint írtam egy kisebb regényt... bocsi Kép
Puszka mindenkinek!!!! KépKép

Kép

Kép
zsókuci
 
 


SziasztokKép

vikiKép
Végre, hogy hallattál magadról! Jobban örültem volna egy + hírnek, de tetszik, hogy már a következőre készülsz. Kitartást kívánok és biztos meghozza majd gyümölcsét!
Rólam annyit, hogy pénteken UH, Puregont nyomok már lassan kéthete, és talán már akkor látja Sz.ügynök, hogy mikor legyen a transzfer. Remélem a két babóm felébred és végre megtalálják helyüket a pocomban úgy 9 hónapig!Kép Nem bánnám, ha mind a ketten ott maradnának! Jó, ne legyek telhetetlen, beér ám én egy bébivel is, csak szülessen meg 9 hónap múlva!Kép
Most röviden ennyit írok!
Mindenkinek puszi!!!
Küldök mindenkinek mindent, amire szükség van: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++

MotKép
Ne sajnáld a HSG-t, első az egészség! Aztán majd jöhet a lombik!

manda
 
 


Zuzmó!
Jó hírek örülök neked Kép

Zsókuci te drága Kép Folyadékkal jól állok köszönöm mára már csak 3 lityó körül iszok, a turó...khhmmm...na szóval megyeget még de már nem annyi Kép de Sz.ügynök is megerősitett abban, hogy felszívódik (szívodott), de jobban is érzem magam Kép
Januári babuka? Kép akkor bak lesz, én is az vagyok Kép Én tavaszi babát szerettem volna annó, de most már mindegy, jöjjön minnél hamarabb Kép
Én is számoltam ám Kép ha most oké minden akkor okt 26 Kép

Manda!
Már nem sok és itt is van a transzfer, szerintem hétfő Kép mondom most én foglak nézni hogy vonulsz a tatyiddal befelé Kép




Kép

chesti
 
 


ChestiKép
Mikor születtél? Én is bak vagyok, jan.8-ai.
Köszi a bizalmat, de szerintem inkább szerda-csüt.felé lesz a transzfer. Nem tudom mennyit nőhetnek a tüszők pár nap alatt. Bár biztos kapok tüszőrepesztőt, onnan még 2nap, míg a tüszők megrepednek és még attól 3 nap, míg transzfer lesz, mert 3 naposak a fagyibabák.
Sz.ügynöktől tudom, hétfőn szépen elmondta.

Neked küldöm a babatapikat ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ma előadásra megyek a Sote-ra, Saldo-sra, majd este benézek.

Mindenkinek szép napot!!!!!!!!!!

manda
 
 


Chesi,Zsókuci,Manda
Köszi a bíztató szavakat, várom nagyon azt a "gyümölcsöt".

Manda,
Nagyon-nagyon-nagyon remélem, hogy a babák remekül fogják érezni magukat nálad és a karácsonyfa alatt babázni fogsz.

Chesti,
Én 1,5 l víznél többet nem tudtam meginni egy nap alatt és mégis úgy éreztem magam mint egy törpe vízmű. A "csak" 3 l az nem semmi!!!
Biztos vizilabdás lesz vagy úszóbajnok!

Viki

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Jó reggelt Csajok!!

Hajrá Zuzmó!!!
Mesélj majd minden lépésről!!!

Zsókuci Kép
ÉN is csináltam ütemtervet Kép 11 hét múlva (ápr.közepe) talán transzfer Kép
Ez a genetikai vizsgálat nekem új, BMC küldte a párodat?
mot
 
 


Zuzmó Kép
Ez a 22.cn-napi vizsgálat volt????
mot
 
 


SziasztokKép
Még sem mentem, nem érdekes miért, úgyhogy leszek ma, majd még benézek.

manda
 
 


Sziasztok Kép
Manda 77.01.07 Kép

Nviki!
Én előtte is napi 2 litereket ittam, de magam is megdöbbentem és ki is klészitettem kicsit a vesém amikor első nap transzfer után 6 litert ittam meg...szívószál állandóan a számban effekt volt Kép A vizilabdások meg iszonyat jó pasik,legyen csak az Kép

Viszont van egy rossz érzésem és muszáj leirnom, ma reggelóta fura érzésem van ott lent, néha amolyan szúrószerű érzés...olyan nyomásféle is van benne, mintha nyomnom kéne Kép nem jó érzés..kicsit félek...

chesti
 
 


VikiKép
Köszi a drukkot, olyan jó lenne, ha most sikerülne!

ChestiKép
Én 74.01.08.

manda
 
 


Chesti,

Ne idegeskedj, mert az most nagyon nem tenne jót.
Minden ember más, mindenki mást érez ilyenkor, és miért ne lehetne ez jó előjel. Sosem lehet tudni.
Te csak pihenjél, egyél, igyál, aludjál.

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Heló mindenkinek!
Látom csak én vagyok ilyen lusta.
Nviki üdv neked itt. Kérlek erősítsd a bizakodók táborát! Én is túl vagyok már sokmindenen, de nem adom fel(nem sokon múlott,hogy végleg elkeseredjek)de itt egymás támaszai vagyunk, mindenki számít!Gyere gyakran!
Zsókuci
Szerintem bőven lesz még lehetőség arra, hogy összefussunk, ha nem is a BMC-ben.Én nagyon "megkívántam" a topik talit a többiektől, egyszer majd összehozhatnánk valami ilyesmit mi is, amikor mindenkinek rendben vannak a dolgai.
Manda
A tüszők kb. 1-2 mm-t nőnek naponta. Szerintem ne aggódj.Minden rendben lesz.KépJa, nekem a férjem és a nővérem is bak, imádom őket.

Mot
Annak idején nekem is volt baci, ami miatt csúszott a HSG, ráadásul ez olyan visszatérő baci volt, amit nem tudtak rendesen kikezelni. W. adott rá valami csodagyógyit, azóta híre-hamva sincs, megszabadultam tőle.
Most még csak a 10. napon vagyok, a szurit a 18. napon kezdem, nem a 21.-en, ez az előkészítő szakasz.Valószínüleg azért, mert 28 naposak a ciklusaim, szerencsére tök szabályos.Azután meg fog jönni(kb. 29-én) és 2-án kapom meg a stimus lapot, akkor már kell vinnem magammal a többi szurit is, tehát a konkrét stimu akkor kezdődik.Ezek lesznek a tüszőturbósító hormonok, amitől egyszerre több petesejt indul majd fejlődésnek.

Tegnap el is felejtettem, megkérdeztem W.-t, hogy most akkor nekem ez hányadik? Azt mondta, hogy a 2., mert a sikertelen fagyis nem számít.
Ennek örültem, bár szeretném, ha nem kellene tovább menni a 2.-nál, persze tesóra még jól jöhet a maradék.
Hú, megint jó hosszú lettem.
Tüssikével mi lehet? Ha olvasó üzemmódban is vagy, tessék írni, ne aggódjunk érted!Holnap vérvétel, gondolom nagyon izgulsz. Mi szorítunk neked!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Meg persze Chestinek is hétfőre!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Sziasztok!

ZuzmóKép

A Fehérvári úton lakunk. És Ti? És milyen vérvétel volt ez, a 22. napi???

MindenkinekKép

A HSG-t lehet saját nődokinál is csináltatni? És elfogadják a BMC-ben?

Én holnap megyek 3. napi vérvételre. Mire számítsak? Mármint úgy értem, hogy leveszik a vért, majd a 22. és a 26. napon (hosszú a ciklusom) is és abból mit tudnak megállapítani? Én dr. Koncz-hoz járok és beszélgetni nem nagyon van időnk Kép Lehet, hogy kapok én is recepteket és indulhat a dolog? Tök jó lenne Kép

Chesti Kép

Drukkolok! Nagyon-nagyon várlak hétfőn.

Megpróbálom betölteni a kis szivecskét, remélyem sikrül! <!--attachment: szivecske-355490.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*1.5**szivecske%2ebmp --><center><pre>
Kép
szivecske.bmp (1.5 k)</pre></center><!--/attachment-->
juc81
 
 


NEm jött össze. Légyszíves írjátok le még egyszer, hogy miként kell szivecskés smile-t készíteni???!!!
juc81
 
 


Sziazstok!

Probálok nem idegeskedni, hogy ezek rossz jelek...csak pozítivan!
Juc81 én 20 évig ott laktam a Hengermalmon Kép
Szerintem HSG-t csak ott csinálnak, vagy legalábbis nem hallottam még arról hogy saját nődoki csinál ilyet, de ha rám hallgatsz itt nagyon kedvesek, és szerintem ügyesek is.Legalábbis nekem nem fájt amikor a kütyüket "belém" rakosgatták Kép

Manda neked az nem fájt amikor Sz.ügynök beültetésnél megcsipentette a méhszájat? Mert HSGn nem fájt.
Ja amugy bmp-be mentetted, gifben kéne Kép

Mutatom táblázatot mennyien lettünk.Az újak nem akarodznak képet adni Kép a kis szégyenlősök Kép

Kép

chesti
 
 


Juci 81 Kép

Én is saját dokinál csináltatom a HSG-t! (Rókus kórház) Elfogadja a BMC, csak szükséges a méh-re vonatkozóan is nyilatkozni. (állapot, elhelyezkedés). Jogszabály írja elő.

Sima vérvétel lesz, érdemes fél nyolc előtt odaérni. Hormonszintet és minden egyebet (AIDS, stb) néznek. Az alapján fogják a stimulációt meghatározni.

Párod adott már mintát? Eredmény? Mesélj, mióta próbálkoztok?
mot
 
 


Juci 81 Kép

Én is saját dokinál csináltatom a HSG-t! (Rókus kórház) Elfogadja a BMC, csak szükséges a méh-re vonatkozóan is nyilatkozni. (állapot, elhelyezkedés). Jogszabály írja elő.

Sima vérvétel lesz, érdemes fél nyolc előtt odaérni. Hormonszintet és minden egyebet (AIDS, stb) néznek. Az alapján fogják a stimulációt meghatározni.

Párod adott már mintát? Eredmény? Mesélj, mióta próbálkoztok?
mot
 
 


Juc81!
Mi is a Fehérvárin lakunk, egész a végén, a Forgalmi utcánál. És ti?Még a végén kiderül, hogy szomszédok vagyunk.Nekem most nem volt vérvétel, majd csak 2.-án lesz, akkor kell mennem legközelebb.Én Tüssikére gondoltam, neki lesz holnap eredményhirdetés.

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Szia Zuzmó! Kép

Hogy vagy???
mot
 
 


Köszi jól!Csak egyre jobban lustulok.
Jövőhéten kezdem a szurit, már alig várom.

Bálint napot ti szoktatok tartani? Nekünk épp akkor van a másfeledik házassági évfordulónk.
Chesti
Csak semmi izgalom.
Nyugi++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Ria Kép

Nálatok mi a gond? Nálunk párom katonái lusták (16 millióból 5%) Nálam a 4.napi vérvétel már megvolt. HSG viszont tolódik egy baci miatt Kép!!!
mot
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?