Új privát üzeneted érkezett!

Kinga!Kép

Anyumék is ott voltak, így könnyebb volt a helyzetünk, de nagyon jól viselte egyébkéntKép
Pedig én igen nehezen mozdultam ki vele eddig.
Viszont itthon nehezebb esetKépKépKép

Aludt ott éjszaka igaz csak este 1/2 10-kor aludt el, pedig holt fáradt volt de szerencsére ott is végig aludtaKép
Napközben nem sokat csak 1órát kb. összesen.
De még lent is elaludt a napozóágyonKép

Úgy hogy nem vészes egy enyni időssel már kimozdulni, de az elején nem mertem mert 3 hóig hasfájós volt.

Mea
mea
 
 


Remélem Kinga tudsz majd jönniKép
Puszi és vigyázz magadraKép

Mea
mea
 
 


Sziasztok Kép
Attinak és Máténak gratulálok a felálláshoz Kép
Nagyon ügyes nagyfiúk már Kép Hamarosan már rohangálhattok utánuk Kép

Babus Kép
Nagyon szép kis tortája volt Kristófnak Kép
Le se tagadhattá, hogy mennyire örült a motornak, fülig ér a szája Kép
Nagyon csini vagy Kép

Mea Kép
Örülök, hogy jól éreztétéek magatokat Kép Szerintem már rádfért egy kis kikapcsolódás Kép

Judit Kép
Nagyon édes Atti Kép

Kinga Kép
Vigyázz magadra, remélem azért tudsz majd jelentkezni Kép
Hiányozni fogsz Kép

Annácska 31+1

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 

 
 

Annácska!Kép

Köszi hát jól esett az biztiKép

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Babus!
Kristóf nagyon szupi motort kapott Kép és gyönyörű a tortácskája is. Kép

Kinga!
Remélem azért még hallunk felőled. Kép

Atti és Máté!
Gratulálok a Felálláshoz!!Kép Anyucik lehet jobban figyelni.

Nekem sajna nagyon kevés az időm írni, Vivi egyfolytában állni és menni akar. A nagyobbik gond hogy amikor felkapaszkodik valamiben annyira örül neki hogy sikerült, hogy rögtön elengedi. Persze még nem áll meg a lábain így jön a zuhanás. Egy percre sem lehet egyedül hagyni.

Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Annácska!
Boldog Születésnapot kívánok az egész Babaprojektes topik nevében!!
Kép

Babus!
Most látom, hogy Kristóf is beöltötte az EGYET! Hihetetlen! Küldök neki egy szülinapi buksimit!
És jól látom, hogy lefogytál? Kép

Puszi mindenkinek:
réka
Vendég
 


Sziasztok Lányok! Kép
Ne haragudjatok, hogy így "betörök" hozzátok, bevallom nagyon hiányzik ez a kis csapat, és főleg ezért nem írok már a babaprojektes, állandóan változó topikba. Viszont tesóm kisfia pénteken lesz egy éves, és eszembe jutott, hogy Kristóf és a kis unokaöcsim között kerek egy hét különbség van! Kép

Babus! Kép
Nagyon-nagyon sok szeretettel kívánok nektek boldog szülinapot! Sokat gondoltam rátok az elmúlt napokban. Mióta nem láttam képet Kristófkáról, hihetetlenül nagyot nőtt! Még mindig olyan bűbájos és mosolygós, mint amikor utoljára láttam! Kép

Nekünk egy kis extra segítségre van szükségünk a babázáshoz, de jó úton haladunk és remélem már idén újra csatlakozhatok hozzátok! Kép

Sok-sok puszi mindenkinek! Kép
Annácska, Unique,... és úgyis tudjátok ki mindenki mások: titeket külön ölellek! Kép

Jó babázást!

Seszi
seszi
 
 


Seszi!
jo hallani rolad!!!!!!!

Babus!
ugy eltuntel, mi van veletek? Segits nekem lefogyni kerlek! Hihetetlen mennyire le vagy fogyva, Muszaj nekem is, mert iszonyat, hogy nezek ki.

Kepzeljetek, jo reg ota varunk az ortopediara, erre ma amikor indultunk volna, kiderult tegnapra volt idopontunk. Hat tiszta hulye vagyok. Most meg csak marciusra kaptunk idopontot. Olyan hulyenek erzem magam.

Stella, Tundi!
Holnap indulunk Pecsre. Szombaton a sogornom szulinapjat unnepeljuk. Raernetek szombat delelott? Sajnos csak egy kis idore tudunk beugrani. Hol talalkozzunk?

Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Csak egy percem van, akartam írni, hogy tegnap este végre rájött a csajszi, hogy kell leülni. Végre sikerült neki. Kép

Judit!
Jó utat és vigyázzatok magatokra. Ja és sok puszit küldök a Tündinek és Stellának is! Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


JuditKép
Én ráérek szombat délelőtt!
És nagyon jó lenne talizni!!!

Tündi??????????????????????

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Judit, Stella
Én is ráérek szombat délelőtt. Mikor? Hol? Kép

Seszi
Írtam neked régebben mélt de nem reagáltál. Jössz a topiktalira? Úgy szeretnélek látni, dumcsizni veled!

Tündi
Vendég
 


Stella, Tundi!
En holnap nem tudok mar irni, mert delelott BABAKOCSIVAL megyunk majd be az Atti munkahelyere. Csak igy tudunk elindulni korabban, ha bemegyunk. Szoval 10ig tudom elolvasni a leveleket. A kis Atti tonkre vagta a telefonomat, igy most Atti telefonjat hasznalom. Nincs meg a szamotok, nem a kartyara, hanem a telefonba mentettem. Elkuldenetek a telcsiszamotokat, vagy elkuldenetek sms-be? Cimem: zsamboki.judit@gmail.hu

koszi
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


SziasztokKép

Meg vagyok én isKép Aranyos vagy Judit, hogy hiányoltálKép
Nálunk sajna tiszta káosz van, Kristóf éjszakánként 3-4-szer ébred, ilyenkor alig lehet visszaaltatni, hajnalban pedig van, hogy 2-3 órán át ébren van, ma pl. hajnali 2-től fél 5-ig dajdajozott, dobolt az ágyon, nevetett, ezekután reggel 6-kor már ébren volt, egész nap aludt 40 percet, pedig még délután a babaklubban is lefárasztották, utána másfél órán át babakoicsiztattam, hátha elalszik, de semmi.
És ez megy már hetek óta és egyre csak durvábban.
El sem hiszem, hogy 9 hónapos koráig 13-14 órákat aludt éjszakánként, egyhuzamban.Altatás nélkül.
Én is naponta 2-3 órákat alszom, már tök ingerült vagyok, elegem van mindenből.
Persze, mindent lehet a fogzásra fogni, de ez már szerintem tömény hiszti. Mindent bevetettünk, hagytuk sírni (behányt az ágyba), nem vettük ki az ágyból, hanem csak ott simiztük, szétkajálta már az agyát is (500gr tápit evett meg 2 részletben), teáztattuk, apja ment be hozzá, ma hoztam a gyógyszertárból neki Viburcol kúpot (kifejezetten nyugtatalan csecsemőknek)
Húúú, nagyon kivagyok.Ezért nincs kedvem írni se. Semmi energiám nincs. Hulla vagyok.
1 éves a gyerekem és rosszabb alvó, mint egy újszülött.
Na és ez az egész napos pörgés?! 10 gyerekkel felér.
Komolyan elgondolkodtam rajta, hogy akarok-e én még több gyereket.

Judit
Fogyókúra ügyben csak annyit tudok mondani, hogy egyél többször, keveset, este 6 után már semmit, szinte semmi szénhidrát, innivalónak csak ásványvíz és egész napos futkosás Atti után. Na meg egy "kis" idegeskedés. És tuti a siker.


Seszi
Neked is köszönjük a szülinapi jókícánságokatKép Aranyos vagyKép


Most mennem kell, jöttek pancsiból a fiúk.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Tündi! Kép
Sokáig vírusos volt a gépünk, egyáltalán nem is működött, mostanában meg annyi időm van csak, hogy olvasgassak kicsit, - az ímélemet még nem is néztem. De fogom! És válaszolok is! Kép

Puszi
Seszi
seszi
 
 


SziasztokKép

Kicsit el voltam veszve mert anyuéknál voltam Vikivel 1 hétigKép
És ott sajna nincs netKép
De ugy láttam futólag hogy senki sem hiányolt minketKép

Vikim szombat óta nekem is bárhol-bármikor fel állKép Kép
Olyan ügyi!!!
De most csak ennyi mert hogy nem voltam itthon szalad a ház.
Mennem kell takarítani, de este irok részletesebben!!

Viki első felállásaKép
Kép

Kép

Kép
edinka
 
 


Stella
Tudtál emilt írni Juditnak? Mert én csak most olvastam az üzijét és hiába írnék, már nem tudná elolvasni Kép

Tündi
Vendég
 


TündiKép
Próbálkoztam, de nem ment el a mail, ezért küldtem egy sms-t hátha...

Kép
stella9
 
 


Stella
Értem, legközelebb előbb kell elkezdeni a szervezést Kép

Tündi
Vendég
 


Babus!Kép

Jaj szegénykém, hát nem irigyellek, tuti nagyon kemény és fárasztó lehet.
Reméljük Kristófka hamarosan lenyugszikKépKépKép
Fel a fejjel, lehet h nemsokára alukálni is fog és kisangyalka leszKépKépKép
Puszi

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Annacska,
nagyon nagyon boldog szulinapot kivanok en is igy utolag!!! Kép Kép Kép

Babus,
sajnalom, hogy Kristof valtozatlanul nem alszik jol. Nem mondott valami okosat a vedonotok vagy a dr neni? Bar ilyenkor mindeki mindent a fogzasra fog. Segitett valamit az a szer, amit vettel neki? Gondolom nem, mert akkor irtal volna...

Nicol,
nagyon edes Vivi, es nagyon nagylany mar, hogy maszkalassal probalkozik. Nem esik nagyokat, amikor egyedul probal felallni? En annyira felek, hogy Mate egyszer szetveri a buksijat valahol.

Edinka,
Viki is nagyon ugyes, hogy mar barhol felall. Miert voltatok anyukadeknal? Csak levegovaltozas celjabol?

Mi jol vagyunk viszonylag. Szerencsere Mate meg mindig jol alszik ejszaka, halas lennek neki, ha megtartana ezt a jo szokasat. Max 1x ebred fel hajnali 4-5 korul, de ezt ki lehet birni.
Napkozben viszont valtozatlanul 2x fel ora a piheno ideje, amibol az egyik a babakocsizas idejere esik.

Egyebkent megvannak nagyjabol mar az eredmenyei a vervetelnek. Az altalanos verkepe tokeletes, de sajnos a genetikai vervizsgalat kimutatta, hogy trombozishajlamot orokolt szegenyke, ezert volt az agyverzese. Hat nem orulok neki, de probalom pozitivan felfogni, hogy legalabb tudjuk es tudunk majd szolni, ha szukseges (mutetnel, labtoresnel, stb).

Vanda
vanda72
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy belekotyogok.
Vanda, olvastam hogy genetikai vérvizsgálaton megállapították a babádnál a trombózishajlamot. Nekem édesapámnak volt többször is trombózisa, és félek hogy ez öröklődött nálam is ezáltal a fiamnál is. Bár jele ugye nincs, és mikor felhívtam rá az orvosom figyelmét szülés előtt, nem mondott semmit rá. Te kérted ezt a vizsgálatot?

Köszi ha válaszolsz.

Cic
cicmerák
 
 


Szia Cic!

Az en kisfiam agyverzessel szuletett, es amikor kiengedtek az ujszulott intenzivrol, mondtak, hogy ha elmulik fel eves, csinalnunk kell majd egy ilyen genetikai vervizsgalatot, hogy kideritsenek bizonyos dolgokat.

En ugy tudom, hogy ez a betegseg foleg lanyaoknal gazos, megpedig pont a szules miatt, igy eleg felelotlennek tartom az orvosodat igy latatlanban, hogy felhivtad ra a figyelmet es ot ez nem izgatta fel.

Szoval szerintem a gyerekorvosotoknak emlitsd ezt meg, hatha fontosnak tartja, es kivizsgaltatja a fiukat!

Remelem segitettem valamit Kép

Vanda
vanda72
 
 


Vanda! Köszi hogy válaszoltál, rá fogok kérdezni.
Puszi
cicmerák
 
 


Sziasztok!

Hat talalkoztunk Pecsett Stellaval es Tundivel. Nagyon szupi volt. Stellanak hatalmas a pocija. Tundinek is remeljuk nem sokara az lesz!!! Drukkolok ezerrel! Nagyon megerdemli!!!

Stella, Tundi!
koszi, hogy talalkoztunk!!!

Kepzeljetek, az Atti raszokott a cumira. Hihetetlen! Este mar nem kell neki a cici, eleg a cumi. Igy vegre tudok aludni. Pechunkre viszont most bujik a fogacskaja, es most ezert ebred ejszaka. Most este a ferjem kelt hozza, en vegig aludtam. Nem is hallottam szegenyt, csak reggel 7korul, amikor olyan keservesen sirt a fogacskaja miatt. Mar attorte az inyet, de meg eleg picike. Dentinox az, amivel most kenem.
Nem tudjatok mi a homeos bogyonak a neve, ami a fogzasra jo?
Vettunk kompot, mert mar ul es all is az Atti. Nagyon imadja. Most mar le tud a polcokrol pakolni Kép

Edinka!
gratula a felallashoz!!!

Nicol!
nagyon ugyesek vagytok ti is!!!

Judyt!
Ti merre vagytok? Hogy vannak a fiuk?

Fius anyukak!
ti, hogy vagytok ezzel a kuki huzogatassal? Nekunk a vedono es a gyerek orvos is azt mondta, hogy a mostani allaspont: egy eves korig nem kell huzogatni. A baratnom kisfianak letapadt, es Heim Palba kellett menniuk, ott azt mondtak fel kell vagni szegenykenek, es felig metelni fogjak, ha 4heten belul nem tortenik valtozas. Steroidos kenocsot kaptak ra. En nem akarok igy jarni, nagyon feltem Attit.

Vanda!
Orulok, hogy jo lett a verkep, es nagyon sajnalom, hogy orokolte a trombozis hajlamot.
Nem emlekszem, nektek mar van fogacskatok? Csak azert kerdezem, hogy mit hasznaltatok, ha van fogacskatok.

Babus!
remelem egy picit tudtal pihenni!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Stella, Judit Kép
Olyan jó volt látni benneteket! Kép Kis Atti egyszerűen elbűvölő Kép Stella, a pocidat olyan jó volt fogni, és ahogy megrúgta (-ták???Kép) a kezemet, hát az valami szuper jó érzés volt Kép

Innét senki nem jön a talira szombaton? Kép

Tündi
Vendég
 


SziasztokKép

Judit
Chamomilla Vulgaris CH15 a fogzásra való homeós bogyó neve.
5 bogyót kell feloldani egy pici vízben és bekanalazni neki (azt nem tudom, hogy miért, de állítólag fém kanállal nem szabad, fogalmam sincs miért)
Állítólag 30 percenként is lehet adagolni, ha annyira súlyos a helyzet. De én ezt soknak találom, így én csak estére szoktam neki adni, max. egyszer nappal, ha nagyon nyűgi. Bár én sok hatását nem látom.
És ha nagyon-nagyon fáj neki, akkor adhatsz neki Panadol Baby-t vagy Nurofent.


Tündi, Stella, Judit
Örülök, hogy jó volt a taliKép

Tündi
Mi most sajna nem megyünk a szombati talira.


Vanda
Sajnálom, hogy Máté örökölte a trombózishajlamot, de így hogy tudjátok, legalább oda tudtok erre figyelni.

Cicmerák
Régi ismerősKép
Hogy van Gergő? Boldog 1.szülinapot neki!!!
Nem kaphatunk róla egy képet?


Alvásról még nem merek semmit se írni, ha még 2 napig így marad, majd leíromKép
Félek, hogy megint elkiabálom magamKép

Most már mennem kellKép
Minden jót mindenkinekKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judit,

Nekunk mar van 3 fogacskank, most jon a 4. Meg nem torte at az inyet, de mar teljesen kirajzolodik az alakja. Szerintem 1-2 nap alatt kibujik egy ujabb feher gyongyocske...

En is Dentinoxot kenegetek ra, de Matenal nagyon nagy a szerencsenk fogzas teren eddig, mert nem okozott nala gondot. Nagy ritkan felsir egyszer-egyszer ejszaka miatta, de nagyon konnyen meg lehetett eddig nyugtatni.

Sajnos a homeos bogyo nevet sem tudom ezert, csak azt hallottam valahol, hogy borostyan nyaklancot is szoktak a baba nyakaba akasztani, ami szinten ilyen termeszetgyogyasz fogas fogzas esetere.

Stella jol van egyebkent teljesen? O most mar 32 hetes korul van igaz?

Holnap oltast kapunk, nem nagyon varom Kép Ez most az agyhartyagyulladas elleni oltas lesz, dr nenink szerint nagyon fontos.
Ti milyen oltasokat adattok be a manoknak? Marmint a nem kotelezo oltasok kozul?

Tegnap megvettuk Matesz uj babakocsijat, amit vegre mindenhova cipelek majd es konnyeden tudom majd kivenni es betenni a csomagtartoba. Igy elsore nagyon praktikusnak tunik, remelem hasznalat kozben sem fog nagyot valtozni a velemenyem.

Vanda
vanda72
 
 


Vanda
Agyhártyagyuszi oltást mi is beadattuk.
Más nem kötelezőt eddig nem. Bárányhimlő ellenin még gondolkodom, de valószínűleg nem fogom, szerintem jobb rajta gyerekkorban átesni, mint majd később felnőttkorban, akkor állítólag súlyosabb lefolyásúKép

Ja, Eszter keresztanyu érdeklődött felőletek és üdvözölKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
en pont ezert adatom majd be az Attinak a baranyhimlo ellenit, mert nem akarom, hogy majd felnott korban essen at rajta.

agyhartyagyuszi ellenit mi is kaptunk 6honaposan, es szerdan kapjuk az emlekezteto oltatst.

a fogacskara majd kiprobalok mindent

Vanda!
gratulalok az ujabb fogacskahoz Kép

Tundi!
koszi Atti neveben Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


TündiKép JuditKép AttiKép
Nagyon jó volt, hogy eljöttetek, remélem ezt még sokszor megismételjük, kicsit kibővített körben!

TündiKép
Pár hétig még bármikor kaphatóak a fiúk egy kis rugdosásra. Persze utána is, de csak "ébrenlét funkcióban".
Szenzációs a könyv, köszi!!!

VandaKép
Köszi, nagyon jól vagyunk! Ez még csak a 31. hét, de eddig semmi extra.
Néha picit görcsöl a pocim a napi 6 magnézium golyó ellenére, de ennyi.
remélem még így is marad 7,5 hétig. Utána pedig jöjjön, aminek jönnie kell Kép!

JuditKép
Atti nagyon tündéri kis csiga! Tök jó, hogy rákapott a cumira és tudsz végre pihenni egy picit!
Hihetetlen, hogy sosem merül le benne az elem Kép!
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


SziasztokKép

Előkerültem én is,de egy hulla vagyokKép
Viki teljesen kimerít.
Az egész napom másból sem áll mint mászás a földön.
Állandó rohanás viki utánn mindig azt csinálja amit nem lenne szabadKép
Ha nem a virág levelét tépkedi akkor megakarja enni a virág födet, ha nem ez akkor lerámolja max4 szer a polcát na ekkor hullik a fülpiszka, pelus, krém,tápi minden ami a polcon vanKép
Tudnám még sorolni...
Most nála az a uj hogy a kiságyáról leszagatta a baldehin függönyt gondolhatjátok, menntem be és a gyerek a függöny alatt volt rajta meg a vasKép
Kénytelen voltam leszerelni a kiságyáról na meg a körforgó abban csimpaszkodikKép
Tiszta ideg vagyokKép
Fáj a fejem a derekam ,a hasam , szóval mindenemKép

Kivagyok de teljesen........
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!

Babus! Még emlékszel? Kép
Jól vagyunk, köszi. Gergő már egy hónapja jár, alig látni négykézláb. Néha beleolvasgatok egy-két topikba. Látom nem egyszerűek a napjaitok.
Kristófnak is boldog első szülinapot.

Egy képet??? Most sokat kértél, mert olyan nehéz egyet kiválasztani. Hehe. Kép

Ez most készült a szülinapján:





Sziasztok!
CicKép
cicmerák
 
 


Csajok!

nem tudjatok hol lehet a legolcsobban prince oliver bodyt venni?

koszi
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit

Prince Oliver szaküzlet van a Váci úton, nem tudom hány szám alatt (talán 114.???), pont a felüljáró alatt. Nem vagyok nagy Pest-szakértő, de megpróbálom valahogy elmagyarázni, az Árpád-híd előtt, ahol a Róbert Károly út keresztezi a Váci utat. Pont a felüljáró alá kell bemenni, ott van egy elég eldugott helyen az üzlet. A Váci út azon az oldalán, amelyiken a Volánbusz állomás is van.
Remélem értrhetőre sikeredett.
Mi már voltunk ott, kismillió body, póló, ilyesmik vannak ott, minden méretben és minden árkategóriában, ott gyártják. Sőt még törzsvásárlói kártyát is kaptok, amivel 5% kedvezménnyel vásárolhattok.


Bárányhimlő oltásról meg még azt akartam írni, hogy a védőoltással pont azt lehet elérni, hogy a gyerekünk felnőttkorában kapja majd el a bárányhimlőt, gyerekkorában ugyanis a védőoltás védi, viszont az oltás nem ad életre szóló védettséget, felnőtt korában pedig már aligha fogja magát beoltatni, így akkor majd jóval nagyobb eséllyel kapja majd el, mondjuk majd az ő gyerekeitől, és akkor sokkal jobban meg fogja majd viselni a bárányhimlő, mint amennyire most gyerekkorában megviselné. Szerintem.

Most sajna ennyire futotta, mennem kell.


Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!
Megint csak gyorsan tudok írni, de igérem hamarosan próbálok írni többet. Nagyon nyűgös napokat élünk most. A lányzó nagyon erősen fogzik, már attól is sirvafakad, ha ráharap valamire. Sokszor még a cumitól is sír. Éjszaka is rengeteget kel, így alig alszom mellette. Ráadásul hiába kenem az inyét, semmit sem használ, vagy csak öt percre. Ja és pár napja este fél 10-től egy fél óra extra sírással kedveskedik nekünk, ilyenkor alig lehet megnyugtatni. Úgyhogy nagyon kimerültem Kép, de szerintem Vivi is. Remélem hamarosan túlleszünk ezen is. Ráadásul már sokszor a derekam is fáj, mert mindig gyalogolni akar. kapaszkodik a két kezembe és rohan végig a lakáson oda-vissza lábújjhegyen. Ha pedig lerakom ilyenkor játszani, csak sír, amig újra el nem indulunk.

Na azt hiszem eleget panaszkodtam...

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol
Nem próbáltál fájdalomcsillapítót adni Vivinek? Panadol Baby vagy Nurofen? Ezek nagyon jók arra. Nem kell folyton, csak mondjuk éjszakánként, hogy tudjon ő is és te is pihenni.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Jajj, elfelejtettem:

Cicmerák
Nagyon édi nagyfiú lett GergőKép

Kép
babus2005
 
 


Nicol!
igazan sajnalom!!! remeljuk mielobb tul lesztek ezen az idoszakon! kitartast kivanok!

Babus!
nem okoskodni akartam en ezzel az oltassal, csak azt irtam, amit gondolok, amit hallottam. Allitolag annyi az eselye elkapni oltas utan a baranyhimlot, mint annak, hogy mar atesett rajta es visszaessen. Na nem ertheto igy. Szoval, allitolag ha voltal baranyhimlos, akkor is lehetsz megegyszer, ritka de elofordul. En szerintem beoltatom, mert nincs ra garancia, hogy atesik gyerekkoraban. Azert meg utanajarok a doki rokonaimnal.
Prince oliver cuccok akkor ott olcsobban vannak ezek szerint ugye, mert a boltokban horror aron 1200ft korul vannak. Akkor ez nem a nyugati kornyeken, hanem meg joval kijebb van Kép Majd megprobalunk eljutni oda. Gondolom nincs honlapjuk.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

Hat nagyon sajnalok mindenkit, aki fogzik, aki jarni tanul, es termeszetesen minden anyukat is, akik mar nem latnak vagy eppen mozogni nem tudnak mar a gyerkocoktol. Kitartas, egyszer ennek is vege lesz!!! Kép

Babus,
koszonjuk az udvozletet keresztanyutol, sajnos a multkor tenyleg nem talalkoztunk vele, mikor vervetelen jartunk az osztalyon.
Mikor meselsz az alvasrol? Gondolom jo hireid vannak, ha elkiabalasrol beszelunk?

Stella,
Ugye jol emlekszem, hogy az egyik kishapsi nem jol fekszik? Ugy ertem, hogy kicsi az esely a termeszetes szulesre?

Nicol,
van kiscipo Vivin? Marmint amikor jar? En ma neztem Matenak szandit, de nincsen, csak 18-as merettol. Hat akkorak meg nem vagyunk, ugyhogy inkabb kicsit varunk a cipovasarlassal, hatha 1 honap mulva mondjuk mar jobbak lesznek az eselyeink.

Edinka,
kitartas! Gondolom, hogy nagyon nehez most Vikivel, de sajnos mashogy nem megy ez a jarastanulas.

Ma megkaptuk az agyhartyagyuszis oltast, picit sirt azert Matesz, de osszessegeben jol turte, par perc mulva semmi baja nem volt mar.

Judit,
Majd elfelejtettem a futyi kerdest: en is ugy tudom, hogy 1 eves korukig nem szabad huzogatni, de nagyon felek ettol en is, hogy mi lesz, ha megis kellett volna... Eddig nekem minden orvos azt mondta, hogy nem szabad huzogatni, hat marad a struccpolitika...

Megprobalok kepeket feltenni, keszult 1-2 aranyos rola mostanaban.
vanda72
 
 


Ime a kepek...

Kép

Kép

Kép

Kép
vanda72
 
 


Vanda!
Mate nagyon aranyos a kepeken, tenyleg jol sikerultek!

Kepzeljetek, ma volt a kompjaban az Atti, az apja meg poenbol ratette a fejhallgatot. Aztan amikor le akarta venni nekiallt toporzekolni a draga. Szabajosan hisztizett, hogy akarja vissza a fejhallgatot. Amikor meg visszatettuk elvarazsolodott. Teljesen komaba esett. Csinaltunk is kepet. Majd teszek fel valamelyik nap rola.

Meg penteken tomegkozlekedtunk. Kesz katasztrofa! Tiszta lila a combom. Senki nem segitett a lepcsozesnel. Iszonyatos volt ez a kb.23kg babakocsi az Attival. Konnyebb kocsit meg majd tavaszra akarok, amikor nem lesz mar olyan hideg.

Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit,

koszi a dicseretet.

Babakocsi ugyben megertelek, tenyleg rettenetes ezeket a nagy joszagokat emelgetni meg gyerek nelkul is. En is ezert irtam, hogy megvettuk az uj, konnyebb ugri-bugri valtozatot is, mert kulonben az ember ki sem mozdulna sehova.

Vanda
vanda72
 
 


Vanda!
Van cipő a Vivin, kis szövetcipőket hord aminek csúszásgátlós a talpa. A Baby Bruin márkájuakat vettem neki 600-800 Ft körül vannak. Én az Auchanban vettem, de szinte minden boltban láttam ilyet. Nagyon szeretjük mert puha és kúszni-mászni is könnyedén tud benne, nem kell levennem hozzá.

Babus!
Még nem próbáltam a Panadolt, de este lehet hogy kipróbálom. Tényleg jó lenne már egy nyugisabb éjszaka.Kép

Lányok!
Aki használ közületek légzésfigyelőt attól kérdezném: szerintetek meddig kell használni???

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol,

6 honapos korig van veszely, mi 7 honapos koraig hasznaltuk, most mar nem!

Vanda
vanda72
 
 


VandaKép
Nagyon aranyos nagyfiú lett Mátéból!!!
Olyan, ide nekem, had zabáljam meg gyerek!!!

Jól emlékszel, egyik srác mindig rosszul fekszik. De nem lehet rájuk fogni, hogy nem próbálkoznának, mert eddig minden uh-n más-más pozíciót vettek fel.
Úgyhogy még nem lefutott a meccs, de azért sokkal nagyobb esély van a császárra.

JuditKép
Nagyon várom a képeket! Kiványcsi vagyok milyen Atti a fejhalgatóval!!!

Képzeljétek, mostánában bárkira gondolok, hogy jó lenne beszélni vele, vagy írni neki egy mailt, fél órán belül felhív.
Tök jó! Ezt nevezem telepátiának, úgyhogy mostantól... Brad Pitt-Brad Pitt-Brad Pitt KépKépKép
Pusza
Stella
30+6

U.i: Szerintetek mikor kezdjem el összepakolni a kórházi csomagomat???? Ugye ráérek még vele?

Kép
stella9
 
 


StellaKép
Könnyesre röhögtem magam a telepátia - Brad Pitt szövegen! Kép Kép Köszi! Kép

KépKép
unique
 
 


Edinka!Cicmerák!Vanda!Kép

Nagyon édesek a gyerkőcökKép

Stella!Kép
Kezd izgi lenni a dologKép
Úgy irigyellek most KépKépKép
A nagy készülődés, izgalomKép
Utána ott a két kis csoda, igaz az eleje nekem nagyon nehéz volt, ráadásul nektek kettő egyszerre, de utána nagyon jó lesz az tuti és tök jól elfognak játszani majdKép
Szerintem lassan majd pakolgathatsz, én is hamar tettem mert jólesett tudni, hogy készen állokKép

Mea
mea
 
 


Nicol!KépNem is próbáltad a Panadolt, pedig az tuti jót tenne és tudnátok pihizni végreKép
Sokan használják, ha már enyire fáj a piciknek.

Mea
mea
 
 


Képek a nagy bébinkről,a ki 5 hós lett 6-án és holnap kapja megint a régi fajta szurit, eddig nem volt gondunk vele.
Majd írok súlyt, hosszt is, de jó nagy az tuti( kb 8,5 kiló és 72-74 cm lehet)Kép

KépKép
KépKép

Mea
mea
 
 


SziasztokKép

Megint csak gyorsan:

Nicol
Szerintem még használd a légzésfigyelőt.
A bölcsőhalál 1 éves korig bármikor előfordulhat!
Ezt biztosra tudom.

Vanda
Ez a 6 hónapos korig nem stimmel.
Én a Madarász utcai kórházban jártam egy ilyen pár órás bölcsőhalál előadásra, vizsgáztam is belőle.
Kizárt, hogy csak 6 hónapos korig fordulna elő.
Pláne veszélyeztetett esetekben. Mint pl., hogy Vivien korábban született, vagy hogy Máténál volt ez az agyvérzés. Meghát Kristóf is 3 héttel korábban született. Fiúknál pláne gyakoribb a bölcsőhalál. Télen megint gyakoribb. És hason alvó babáknál is. Kristóf sajnos mindegyiknek megfelel.

Kristóf ugyan már elmúlt 1 éves, de én még mindig használom. Engem megnyugtat. Amíg csak Kristóf hagyja és nem szereli szét, addig használni is fogom. Sok vizet nem zavar.

Most már mennem kell, Apuci követeli a gépet.


Babus

Kép
babus2005
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?