Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ha lenne a Babanet topikjai között babaszépségverseny, szerintem jó eséllyel indulhatnánk az első helyért...Kép

Lora!
Jobbulást kis családotok betegeskedő tagjainak! Én lekopogom, de még eddig megúsztuk mindannyian.
Képeket már kíséreltem meg felrakni az Albumba, de valami miatt nem engedte a rendszer. Pedig a megengedett nagyság alatt voltak a méretek. Még próbálkozom, addig is itt megtekinthetők:
http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=15773
http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=15786
http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=15789
Nekem is van egy Bencim, ugyanis Enikőt így hívjuk. Az Enciből "hozta létre" Ákos, aztán mi is megszoktuk, és itthon így hívjuk Kép.
A lovaskatona jelmez nem lesz egyszerű... legalábbis a ló része Kép.

Gabi!
Nektek is gyors gyógyulást!!!
A picijeink közt nem sok különbség van a születési időpontban, Enikő 2004.12.04-én született. Õ a hajnövesztést nem sieti el KépKépKép. Nem baj, legalább később fog kihullni KépKépKép.

Orsi!
Én is jártam már így, tudom milyen sz.r érzés Kép.

Andi!
Hihetetlen, hogy Lilla is milyen kis hajasbaba. És iszonyúan lányos Kép!
A "gördülékenyebb" működés nagyon nem jellemző, legalábbis mi nem tapasztaltuk. Ma megint kiakadtam valamin. Egy 52 lakásos ún. lakóparkban lakunk. Van három gurulós konténer (ugyanolyanok, mint otthon), egy a papíroknak, egy a vegyesnek és egy a kajamaradéknak. Ennyi lakásra nagyon kevés, és amit ma tudtam meg, csak kéthetente van ellszállítás. És a kuka mellé lerakott dolgokat itt sem viszik el... Hegyekben ál a szemét egy olyan országban, ahol állítólag a körny. védelem az első Kép.
Evés: Nálunk az a módszer jött be, hogy ami nem ízlik, félretesszük. A többséget, mikor hetekkel később újra próbáltam, már nyelte rendesen. Kivétel a banán, azt azóta is utálja.

Aba!
Csengének én is boldog névnapot kívánok!!!!

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


AnyapocKép

Szóval úgy van, hogy ami rólad lemegy, az rámrakódik kg-ban?Kép
Tök szuper a 45 kg...nekem meg csak az álmodozás maradKép

KrisztaKép
Pedig pont neked írtam tegnap, hogy micsoda gyönyörű helyeken megfordul(ta)tok.
Én 1 évig dolgoztam Svájcban, a francia/német határ mellett, és 1 évig No-ban.Mindkét helyen bébisintérkedtem, és a svájci család olyan rendes volt, hogy az összes nagyobb svájci városba elvittek.Ami leginkább megfogott, az a tisztaság volt.Hasonlót csak Finnországban láttam.
A kisfiadnak pedig külön szuper, hogy ilyen lehetősége van a nyelvtanulásra, ebben a korban nagyon fogékonyak az ilyesmire.

AndiKép
Lilla lányod egyszerűen gyönyörű, olyan mint egy játékbaba, szép pofikája van.

pusza
O.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Bulcsú végre oviban Kép!

Andi

Jujj,Lilla mekkora már KépKép,ő sem szeret a fényképezőgépnek mosolyogni?Kép
Hát igen,én ilyen csenevész vagyok..azt nem tudom,hogy csinálom,de volt már rosszabb is Bulcsú után Kép...Igazából pár kiló kéne vissza,mert nyáron megint csontkollekció leszek,de amíg Villő kicsi,meg szopizik,addig nem hiszem,hogy menni fogKépKép...
kaja:CéklaKép...szép lesz...Kép
Mi almát próbáltunk,krumpil,répát...Krumpli nem jött be(anno Bulcsúnál sem),répából azonnal megeett majdnem egy egészet,almából szopi után 2 lecsúszik neki...Mármint 2 közepeset megfőzök,leturmixolom,azt behamizza...
Sütőtök eztán jön,remélem,szeretni fogja...
Szt a fél deci is nagyon jó,meg Lilla nem úgy néz ki,mint aki éhen akarna halniKép...jó még neki a tejciKép..Villő így is ropi..KépErőltetni én sem akarom,bár a szopi miatti mizériát kiváltanám már evéssel,mert így azért macerás...Újabban úgy szopizik,hogy közben a Micimackót kell énekelnemKépKép...
Alvás?
Ovi:szt itt Vp-ben az Egry úti hasonló ahhoz,amit Kriszta írt...Biztos nem ilyen felszerelt,de itt is külön vannak kialakítva a babaszobák(kis kuckó) a csoportban,ahol autózni lehet stb...
Külön meseszoba van,ahol mesepárnán ülnek a gyerkőcök,amíg a mesét hallgatják,sószoba stb...Csak sajnos 1 csoportban vannak 25-en,nem az egész ovibanKép...


Kriszta

Megnéztem a képeket,nagyon irigy vagyokKép!Szuper hyelekn jártok és biztosan jól érzitek magatokat!És az egész család gyönyörű!!!
Tényleg indulni kéne egy szépségversenyen a topiknakKép!

Lora

Megkaptam az emilt,amint hagy a leány,csinálom az új táblátKép!
Jobbulást nektek,remélem,azért hamar kilábaltok.Nálunk az oviban csak a mi csoportunkban volt 3-4 tüdőgyulladásos...:8Egyre durvábbak a telek,komolyan...Kép
Nálunk is halasztottak a farsangon,így lesz időm nekem is megcsinálni a jelmeztKép!
Lovaskatona...SzuperKépKép

Gabi

Köszi az adatokat,csinálom a táblát Kép...
Gyógyulgassatok!
Nagyon édes a legényke a képeken!Kép

Timi

Kép
Jók a képek a porontyokrólKép!

Orsi

45 nekem kevés...Képa 156 cm-hez...Kép
Mennyit is kéne híznom?KépKépKép
Hűűű,Te is jártál ilyen messze,Szuper lehetett!!!
Néha nekem is hiányzik a hajózás,mert csodálatos helyeken jártunk,még ha melózni is kellettKép!

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 

 
 

AnyapocKép

Azért egy ilyen hajókázásban én is bent lennékKép
Igen, én is voltam kint, összesen 2 évet.Néha azon nevettünk,hogy jobban eligazodok már a frankfurti reptéren, mint Budapest egyik pályaudvaránKép

KrisztaKép
A képeket én is végignéztem, és most döbbentem rá, hogy Te a szőke hajú vagy a képeken..eddig meg voltam győződve róla, h. barna hosszúhajú vagy, mert volt egy kép régebben a profilodban,ott barna vagy...most meg látom, hogy szőke.
Egyébként szuperjók a képek, sárga vagyok teljesenKép
pusza
o.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Kép

Lányok!

Akinek nincs bennt friss képe,küldjön,vagy rakjon fel ide,mert a rágiek elvesztek... Kép

anyapoc
 
 


Bent.. Kép

anyapoc
 
 


Anyapoc!

Jó a tábla! Első olvasásra úgy néztem,hogy Csenge a legidősebb. Aztán látom,hogy Kriszta Ákosa 3 hónappal beelőzött.Utánuk pedig 2002 a köv.születés.
Legalább van köztük egy érett pasi,meg egy érett nőci.KépKépKép

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


AnyapocKép
Patri Mórjáról teszek fel egy újabb képet, ha esetleg frisstíted a táblicskut, feltennéd ezt?
(nekem ez az egyik kedvenc képem róla)
köszi,pussszancs
O.Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Másodszorra is nekiugrom, valamit elbénáztam... még szerencse, hogy nem sok veszett oda.

Kirri!
Nem semmi... két év külföld. Akkor Te is világlátott ember vagy! Kép Hány éves korodban voltál kint?
Tisztaság: Svájcban inkább jellemzőbb, itt azért látni szemetet az utcán is. Az viszont tény, hogy a vonatok, a játszóterek (most hirtelen ezek jutnak eszembe) sokkal kultúráltabbak.
Barna haj: Szerintem valakivel összekeversz, mert gimi óta nem volt hosszú barna hajam. Meg a profilomban sem volt rólam kép...Kép

Anyapoc!

Tábla szuper, köszönjük szépen!!!!!

Timi!
"Érett nőci", "érett pasi": KépKépKépKép

Lehet, hogy elkiabáltam a minap az egészségességünket, mert Ákos náthás lett és én is elkezdtem tüsszögni. Hétvégén voltunk termálfürdőzni és csúszkálni a tavon, lehet, hogy valamelyik nem tett jót...Kép

Mennem kell, Enikőnek korog a pocija (most ébredt fel a délutáni alvásból).

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Még egy gyors kérdés:
Nem tudtok olcsó fapados légitársaságot ajánlani? Ja, és van valakinek tapasztalata e téren?

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Kriszta

Germanwings és AirBerlin Apa szt...mindkettő jó szerinte,attól függ,honnan akartok repülni... Kép
Egyébként mindkeni azzal repül Kép!

anyapoc
 
 


KrisztaKép
Wizzair és Skyeurope jut most az eszembe.
A csopaki barátnőmék utaztak nemrég a Wizzairrel, közvetlenül Kölnbe.
22 éves koromtól voltam kint külföldön.
Ja, és mivel orosz szakos vagyok, + fél évet SzentpéterváronKép
Ákosnak jobbulást!

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Megnéztem a légitársaságok honlapjait, de még fapadossal is horror áron (500 EUR körül) tudnánk négyen hazarepülni tavasszal. A jegyek olcsók, de az illeték és egyéb költségek nem. Ráadásul Ákosnak már felnőtt jegyet kell venni. Úgyhogy marad a kocsikázás Kép.

Orsi!
Még Oroszország is...ez igen? És hogyhogy nem német szak? Gondolom az is jól megy Kép.

Ákos már jobban van, tömöm belé a homeós bogyókat.

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


SZIASZTOK!!!!!

Hát, most már aztán nem állom meg, hogy ne írjak!
Eddíg csak passzívan követtem az eseményeket, ne vegyétek rossz néven, de a túl aprólékos mindennapos problémáimat másokkal beszéltem meg inkább az elmúlt néhány hónapban. De most olyanokat láttam-olvastam, hogy az csak na!Kép

Csirkesz
Szívből gratulálok kislányotokhoz!!!! Persze Tomi és Nóra is!! Részleteket hol olvashatok a szülésről? Boti hogy bírkózik meg a konkurenciával? Hol laktok most?

Hardik
Örülök nektek nagyon, hogy újra sínen vagytok és szerencsésen túljutottatok a kezdeti nehézségeken! További fejleményeket szívesen olvasok majd még rólatok. Gondolok itt érdekes kirándulásokra és oviünnepségekre! Van már olyan német család vagy anyuka akivel megosztod a napi, gyerekes aggodalmaidat? Játszótéri ismerősök Encinek vagy hasonlók?

Anyapoc
Rólad Bringa mesél néha.Kép Tegnap épp azon aggódott, hogy elkészült-e már a függönye? Kép
Na, de amiért írok: Hát ez a Villő kész kiscsaj már? Produkál már valami helyváltoztató mutatványt?

Kismama
Márk is mekkorát nőtt!!!!! Igazi értelmes kissrác lehet már! Hogy bírod a strapát mostanában?

Többiek és akiket még nem ismerek
Sziasztok!

Rólunk (Nóráról) annyit, hogy szépen alakul a kiscsaj akarata (főleg), esze, beszéde, kézügyessége... Nincs okom panaszra. Segít teregetni, porszívózni, felmosni és főzni is! Néha azt gondolom, bár ne tenné! Nagy dumagép lesz a kiscsaj. A szavak elejét már mondja és már azt is megsejtette velem milyen lesz a dacos korszaka! A képen látszik, hogy éppen esőkabátban volt kedve itthon játszani, hát mit lehet tenni. Ráadtam. Aztán abban segített főzni a kis huncut.



Egyenlőre ennyit. Nem ígérem, hogy napi kétszer, de gyakrabban mint eddíg írok majd!

Puszi mindenkinek
Petra
Kép

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Na, csak előkerül minden "régi motoros"Kép
Petra, édes a manód!

MamikKép
Tegnap írt Móranya, jól vannak, és úgy néz ki a Pocakbaba kiscsaj!!!!
pusza mindenkinek
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Mi is itt. Kép

Petra
De jó, hogy Ti is előkerültetek.Kép Azóta nem is hallottam Rólatok, mióta egyszer összefutottunk a Plazanál. Mekkorát nőtt Nóra! Hihetetlen, előttem még egy kis totyogos csajszi van, most pedig egy igazi kishölgy néz vissza a fényképről.
Márk köszöni a dícséretet!Kép
Strapa: na igen az van. Kevés volt a tejci, persze Márk nem igen reklamált, de valahogy éreztem. Elkeztem fejni, és siekrült a dokinőből (szó szerint) kicsikarni, hogy írjon fel valamit. Tápszert nem akart így kiegyeztünk a tejpépben. Nagyon bejön a vaníliás MÁrkinak.Kép Elkezdtünk enni almát és krumplit, ezekt is nagy élvezettel majszolja.Kép

Kriszti
Ez Encire is vonatkozik. Úgy nőnek a gyerekek mint a bolond gombák!Kép
Jó, hogy minden ok nálatok! Várunk további beszámolókat. A képen az egész család tündéri. Ákos ovija szupi lehet.Kép

Bambika
Igen, voltunk Herenden és még megyünk is párszorKép, de amíg iylen hidegek lesznek, nem igen dugom ki az orromat. De ha már jobb lesz az idő, mindenképp jelzek, és ha összejön talizunk. ok?Kép

Többiek
mindenki babája nagyon édi, és hogy mi se maradjunk el:

Kép

Kép

Sziasztok
Szilvi



Ui: a sok fejés és hasonló apróságok mellett nem nagyon volt időm írni, és olvasni sem tudtam minden nap. De igyekszem többet jönni!

Kép
Kép
kismama2004
 
 


SzilviKép

Már nem tudtam mi lehet veleetek!
NAgyon nagyot nőtt Márk és a képen igencsak husinak tűnik!
Nálunk sem volt szerencsére semmi gond a "rendes" kajával. Márk is biztos mindent meg fog enni.

PetraKép

Lesz egy kis időm visszaolvasok rólatok az arhívba,bevallom,kevés dologra emlékszem rólatok.
Nóra nagyon helyes és örömmel hallom,hogy neki is van akarataKép

CSenge köhög nem jár oviba,remélem pénteken már el tud menni a farsangra,mert nálunk nem halasztották el hiába sok a beteg gyerek!
Szinte nincs olyan aki ne köhögne.
Hát igen ,a közösség varázsa!

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Gondoltam, most már szakítok egy kis időt, már ezer éve nem jártam erre.
Időm nem volt átolvasni az írásokat, de látom, még mindig sokan nagyon aktívakKép
Mór másfél hete beteg sajna, egyszerűen nem tudjuk kikúrálni. Szülinapja alkalmából elmentünk Alsópáhokra pár napra, sok kisgyerek volt, úgyhogy be is nyelt valami bacit. Már antibiotikumnál tartunk sajna, mert a nátha ráment a fülére...
Pocaklakónk úgy néz ki kislány lesz, aminek már nagyon örülök, annak ellenére, hogy nagyon fiúpárti vagyok, vagyis csak voltamKép
Pussz: Móranya
móranya
 
 


Sziasztok!

Petra

De jó,hogy előkerültél:Kép
Nóra nagyon zsivány a képenKépKép!Asszem,lesz nemulass hamarosan...de azért jó tudni,hogy háziasKép..
Villő hisztigép,de szó szt...Neki már most van akarata és nem is akármilyen...Épp Apájával mondtuk,úgy látszik,nekünk ilyenek jutnakKép...Amúgy már szeret(ne) ülni,igaz magától nem megy,de egyszerűen addig reklamál sokszor,amíg fel nem ültetjük,általában az ölünkben.Emelett kiválóan fordul hasról hátra és naná,hogy alvás előtt,ami azt vonzza maga után,hogy egy darabig azt játszuk,hogy ő megfordul,üvölt,én visszafordítom...aztán elalszikKép!
Sajna a ciciről leszokott,talán olvastad a mizériánkat,aztán már szinte semmit nem szívott,hiába volt benne.Most fejek,ezt is kapja és tápot is.Így kiegyeztünk döntetlenbenKép!Emeltt alma,répa,ilyesmi...
Nálatok mikor lesz aktuális a kistesóóó?Kép
Szóval Bringa súg,Kép...Kész lett a függönye.Múlt héten betegek voltak a fiúk,BUlcsú itthon volt,így nem tudtam semmit csinálni,de most nekiálltam és gyorsan megcsináltam őket...remélem,nem nagyon szid,hogy milyen lett...bár még nem csuklottamKép!


Móranya

Gratulálok a kiscsajhoz!!!Kép
Mórnak meg jobbulást,szegényem,biztosan megviseli...Kép
Szülinapra utólag is BoldogotKép!

Timi

Jobbulást nektek is,gyorsan kúrálj,nehogy elmaradjon az a farsangKépKép!

Kriszta

hű,így tényleg horror lehet az ár...
KocsikázásKép...
Ha megjöttök,visszaviszem a rucikat(amiket mégegyszer kösziKép)KépKép
Enikőnek el is felejtettem a múltkor,hogy utlóg Boldog Szülinapot!ennyit jelent,hogy nem volt táblázat..Kép

Szilvi

Bár a képeket ismerem,de azért itt is:édes a csávóKépKépKép

Megyek,mert a legnagyobbik gyermekem nyűgösKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy örültök.Kép

Móranya
Gratulálok leendő kislányodhoz!!! Mikorra vagy kiírva és hol fogsz szülni?

Szilvi, Anyapoc
Kis majdnem kortársaitok akkor hasonlóan fejlődnek nagyon. Jó lesz, ha jön a tavasz sok friss fincsi zöldség, gyümi. Aztán nyáron meszelhettek is, ha nagyon belejönnek a gyerkőcök a gyakorlásba.Kép
Azt akartam nektek elmesélni, hogy az elmúlt néhány hónapban amíg nem írtam ide a topicba, addíg sem tétlenkedtem ám. Néhány sorstársammal baba-mama klubot szerveztünk a VMK-ba. Hetente egy órára összeülünk játszani és informálódni. Volt már előadni gyermekorvos, pszichológus, óvónő tart zenés foglalkozást minden 2. héten. Kézműves foglalkozás is volt már több féle. Szóval elég érdekes szokott lenni. Ha gondoljátok, hogy lenne kedvetek kimozdulni, szívesen látunk Titeket is. Van több Márk és Villő korú baba is. Ha érdekelnek a részletek, megírom!

puszi
petra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Sziasztok!

TimiKép
Sajnos nem kellett volna agyon dícsérnem Márkit. Ma nem evett meg semmi pépes dolgot, kivéve egy kis reszelt almát. Azt sem olyan hévvel, mint eddig.KépRemélem átmeneti.
Szurkolok, hogy Csenge jól legyen péntekre! Lehet, hogy már volt róla szó, de mi akar lenni Csenge?Jaaaaaaaaa, Minnie! Szuper! Képet kérünk!!!Kép

Anyapoc
MárkKépKép
Megint nézegettem a képeket. Bulcsú egészen másként néz ki a palacsintás képen, mint élőben. Valahogy idősebbenek néz ki a képen.Nem? Bár Neked biztos nemKép

Petra!
Köszi a meghívást! Szeretnék eleget tenni neki!Kép
Adjak meg mail címet vagy ide írsz?
FejlődésKép Márk még csak a hátán és a hasán fekszik, mondjuk a hasán kinyomja magát. De még véletlenül sem forogKép A védőnő azt mondta rá "nyugodt baba". Sztem csak lusta. Annyira, hogy néha ha minkent akar látni, nem fordítaj a fejét, henem a szeme sarkából követ bennünketKép Igencsak takarékon működik!
De már megduplázta a súlyát (7310gr), a hossza 66 cm.KépKis krumplis zsákom nagyon szeret/ne ülni.A pelenkázón azért szokta a fenekét az égenk nyomkodni. Lehet, olyan lesz mint Bulcsú és forgás one luxus, rögtön mászni fog.Kép

Azt elfeljtettem írni, hogy tegnap kaptuk meg az 5 hós oltástKép. Hát még én is sírtam a picurral! Nagyon rossz volt, de legalább egy időra nem piszkálják.

Pusza mindenkinek!
Szilvi

Még1 édes képKép A kiscsaj Márkival egyidős.
Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Hát ez az intim kép nem semmi KépKép!!!! Rámenős lesz a kiscsaj! Kép De nagyon Márk sem tiltakozik... KépKép

Petra!
Már pont kérdezni akartam a többieket, hogy mi van veletek, mert a visszaolvasást is elkezdtem, de ott sem találkoztam hsz-oddal. Örülök, hogy Te is ismét köztünk!!! Nagyon nagylány lett Nóra! És iszonyú értelmesek a szemei Kép.
Baba-mama klub: Most aztán elkezdtem sajnálkozni, hogy nem vagyunk otthon... igazából mindig vágytam egy ilyen helyre, de régebben nem nagyon adódott alkalom. Most meg a távolság...Kép
Játszótéri ismerőseink még nincsenek, mert csak most költöztünk "lakótelepre", az időjárás meg nemigen kedvez a hosszú kintléteknek. Így várjuk a tavaszt, és majd akkor.

Szilvi!
Te sem panaszkodhatsz...már ami a bolondgomba effektust illeti Kép. És le sem tudnád tagadni a picúrt, mert szerintem nagyon hasonlít. Főleg a kajálós képen.
A beszámolókkal meg biztos folyamatosan foglak benneteket "szórakoztatni" KépKép.
Az evés miatt ne aggódj, ez állandóan így lesz, hol kis farkasok, hol pedig csak fotoszintetizálnak Kép.

Timi!
Csengének sok gyógypuszi! Remélhetőleg a farsangon részt tud majd venni. Szed valami gyógyszert? Ismered a lándzsás útifű szirupot? Az csodákat tud tenni egy-két nap alatt.

Móranya!
Nektek is gyors gyógyulást kívánok, a fülfájás iszonyú. Gondolom mennyire megviseli a kicsit Kép.
A pocilakó "kisasszonyhoz" meg nagy-nagy gratula!!!! KépKép
Gyere gyakrabban, ha tudsz!!!!!!!!!

Anyapoc!
Köszi a gratulációt Kép!
Az tényleg jó lenne, ha találkoznánk, mikor hazamegyünk (most úgy néz ki márc. 25-én). Apa mikor megy vissza hajókázni? Kép Gondolom nem várjátok Kép.

Puszi:
Kriszta
Kép

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Móranya

én is akartam gratulálni az előző levelemben is már!Kép Mi lesz a kislány neve? Úgy emlékszem mintha már beszéltünk volna róla, de nem jut az eszembe.

Kriszta
Végre valaki azt mondja , hogy Ordibátor rám hasonlít!Kép Egyébként tiszta Apja, már én is látom!Kép

Van egy képsorozat ebből a jelenetből, Márk mint mindig, itt is takarékon voltKép. Egy arc simi volt az elején és passz!Kép
Egyébként Flóta baba is nagyon édi, és tök ügyes! A hátáról a hasára fordul, és hasizomból húzza fel magát, persze még egészen nem sikrül. Nagyon ügyi.

Pusza
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Gyorsan egy kép, aztán később jövök pár sor beszámolóval is.

Móni Kép

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Itt is napsütéses jóreggelt mindenkinekKép!

Hihetetlen,hogy anyuméknál(Fűzfőn) meg akkora köd van,hogy alig lehet látni...

Petra

Persze,minket is érdekel a klubKép...megköszönöm,ha írsz részleteket Kép...
Kaja:hát lehet,hogy céklát nem fogok neki adni...Igaz,Bulcsú már összefirkálta a konyhafalat grafitceruzával,akkor már úgyis mindegy... Kép

Kriszta

De jó,jöttök tavasztraKép..Csak hozzatok szép időtKép!
Meddig maradtok?
Apa is kb akkor megy ki,először csak meetingre,de asszem már haza sem jön,mert utána 2 nappal indul a hajó és ki is kell pakolniuk,előkészíteni mindent...
Kicsit ugyan szeretnék már előrébb lenni,hogy ne kelljen ennyit öltözni,mert a gyerkőcök nagyon nem szeretik,de sajna ez együtt jár azzal,hogy elindul a szalmaság Kép...Na de sebaj,legalább kirándulunk minden hétenKép.Azért talán egyre könnyebb lesz...(?)
Nagyon jó a kép a kis gumiemberkéről...Kép
Tényleg,az éranyajeggyel kint nem kellett menni?Vagy most hosszabb távon nincs teendő vele?

Móni

Tuti a kép Gergőről!!!!Ez a séróóóóóóóóó!KépKép
Beszámolót várjukKép!

Szilvi

Nem tisztességes ám,hogy a megcsalós képet felteszed a netre!!!KépKép
Na,azért ne aggódj,deréktól lefelé tiszta apja a kölökKép!
Hmmm,BUlcsú idősnek néz ki?Talán azért,mert sötét a kép és túl közeli...Sajna a kamerával nem lehet jókat csinálni..KépÉs már úúúúúgy várom,hogy megjöjjön a fényképezőgép!!!KépKép

Pusz,Anyapoc

Ui:ha nem jönnék,akkor ottmaradtam a fogorvosnálKépKépKép!

anyapoc
 
 


SzilviKép

Micsoda fotó!Kép Szóval Márk az a hagyommagam tipusú pasi!Kép

Anyapoc!
Hálás pogram a fogorvos! Remélem minden rendben volt és túlélted!
Ha most elmegy az Aputok,mikor lesz megint veletek?

KrisztaKép
Mi is használtuk a lándzsás utifüvet,nálunk is bejön,de most kevés volt. ACC 100-at javasolt a doki.Na,ez rendesen felszaggatja a váladékot!
Azt ígértem Csengének,ha ma nem lesz lázas,mehet holnap a farsangra. Eddig nem volt,lehet hogy öngyógyít akaraterővel?!Kép Akkor máskor is ezzel fogok próbálkozni!

Nagyon édes a kis jegesmedvéd a fotón!!

MóniKép

Helyes a kis pasid!Látom nálatok is trendi a "színigengedjükakádat" fürdés!Kép

MóranyaKép

Gratula a hugihoz! Vigyázz magatokra!
Mórnak jobbulást!Úgylátszik,most szinte minden gyerkőc beteg!

Pusz Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok

Micsoda kisfickók vannak köztünk!Kép Nóra csak les.Kép

Móni
Hú, de helyes ez a kissrác! Nem lepne meg, ha az oviban ő lenne a lányok kedvence.Kép

Szilvi
Kösd fel a nadrágot, ha ez a csajozás így folytatódik....Kép

Mi is csatlakozunk a betegeskedők sorához. Nórának a torka gyulladt és úgy folyik az orra, hogy rámegy a napom 80%- a a nyomeltakarításra. Remélem, már nem tart soká. Õ is szed antibiotikumot.Kép Másfél éves kora ellenére harmadszor. Szerintetek nem durva?

Akkor mindenkinek a klubról!
Szeretettel várunk mindenkit, akinek kedve és ideje van. Kedden de. 10-11 között a VMK 118-as termében tartjuk az összejöveteleket. Alkalmanként 200 Ft-ot szedünk esetleges kiadásaink fedezésére és jövő héten zenés-mondókás foglalkozás lesz. Szóval, gyertek, ha van kedvetek! Mi ott leszünk, ha Nóra meggyógyul addíg.

puszi
petra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Sziasztok!

Nagyon felpörgött a topik mióta nem sikerült erre járnom!KépKép

Petra


Üdv újra itt.Nórának jobbulást kívánok!Antibiotikumot Bence is 3* kapott 1 éves koráig. Sokalltam én is de kellett. Szerencsére azóta sem volt gond vele.
A klub minket is érdekelne, de majd csak akkor ha már nyári gumis autóval is lehet közlekedni.


Anyapoc

Villő és a hisztiKép KOrán kezdi a kiscsaj. Sajnálom hogy leszokott a ciciről. Így nehezebb neked gondolom, hogy fejned kell.
Cékla Lilla szereti . Ez az első olyan étel amit finnyázás nélkül megeszikKép Bár elég érdekes mikor céklával a szájában hapcizikKépKép
Ma végre jó idő volt sokat kint lehetett lenniKépKép

Szilvi

HOppá mennem kell megjött a porszívó ügynök,


puszi

A.

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Móni
édes a kisfickód!Játkék hegyek hova legyek!
Márk kapott Apájától a múlt 7en vásárfiát. Egy kacsa alakú fürdőszivacsot. Tetszik neki nagyon. Így most már neki/ünk is van a fürdőkádban játék.
Mi újság munkafronton?
Lehet, hogy nem is olyan sokára talizunk Lionessékkel.Kép

Anyapoc
ez nem is igázán megcsalós kép! Hiszen látszik, hogy Márki passzív, csak épp hagyja magát.Kép Most képzeld el mit szólna a többi kiscsákó, ha megtudnák, hogy Márk kihagy egy ilyen lehetőségetKép Neki is vigyáznia kell a fiúk előtt is a jóhírére!Kérdezd csak meg Bulcsút....

TimiKépKép
Márki fiam takarékon van minden féle szempontból.Kép

Petra
Nagy sajnálatomra nem jó ez az időpont (10-11) Márk 90%-ban alszik ilyenkor. Ha változik a napirendünk és még lesz a klubb, akkor jelzek.
Egyetlen dolog amiből nincs takarékon Márk, az az alvás!Kép Nagyon szeret aludni.De én nem bánom! Isten tartsa meg jó szokását.
Nórának jobbulást!

Pusza mindenkinek!
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Bambika!

Úgy néz ki, hogy holnap Herenden leszünk Márkival. Ha ilyen jó idő marad, mi bizti megyünk sétálni. Ha összejön tartasatok velünk.Kép

Majd egyeztetünk.
Sz.

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Szilvi

JÓ sétáljunk egy nagyot! Akkor majd személyesen, megbeszéljük amit írni akartam!Kép


Móni

Azok a szemek! Sorakozni fognak a lányok az ajtótok előtt pár év múlva!Kép

Móranya

Gratulálok a puncishozKép


Timi


Majd mesélj hogy érezte magát Csenge a farsangon! Remélem sikerül láztalannak maradnia.

Kriszta

Szép helyeken jártatok, jók a képek!


Mindenki

Használja valaki a LUX porszívót? Elég meggyőző volt a bemutató, de kíváncsi lennék tapasztalatokra.

Szép napsütéses napot holnapra sziasztok!

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Andi

Csak gyorsan. a porszívóról...Nálunk is járt Kép..
A párom utánanézett a német Kermi oldalon,ahol több hasonló porszívóval együtt tesztelték és kapta a legrosszabb eredményt,mindehhez ez volt a legdrágább Kép...
Emelett viszont ismerek olyat,aki évek óta használja és jó neki.De van ennél sokkal olcsóbb,de uilyen jó teljesítményű porszívó is,nézzetek körül...Vagy ha gondolod,akkor írok róla.
http://www.testberichte.de/preisvergleich/level4_test_stiftung_warentest__11304. html
Na,itt nézett utána a párom...Szt magáért beszél.Az árakat is érdemes megnézni...


Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Na,írtam egy jó hosszút,erre bumm...Kép

Jelentem,túléltem a fogorvost és egész jó élmény volt...KépMegyek is újra...

Timi

Hát tényleg nem hálás dolog a fogorvos,de sajna muszáj...Most azon gondolkodom,Bulcsút hogyan vigyem el,hogy megnézze,ismerkedjen vele...
Farsang???:9Képek jöhetnek ám!Remélem,tudott Csenge menni!!!
Öngyógyítás:szt működik..ilyenkor nem hagyja el magát az ember(gyereke annyira és máris jobban leszKép...pláne,ha van értelme isKép!
Apa novemberben jön haza(plusz 1 hét nyaralás),meg mi megyünk minden héten,meg 1-1 hétre hajókázni...hűűűű,érthető voltam?Kép

Petra

Antibiotikum..KépJobbulást Nórának!!!
Hát nem egyszerű eldönteni,hogy mikor cselekszik helyesen az ember,az biztos.Villő is kapott már antibiotikumot hörghurutra.Nem mertem megkockéztatni egy esetleges tüdőgyulladást...
Viszont most hallottam egy természetes AB-ról,ez az ezüst-kolloid...A neten van róla sokminden,engem eléggé meggyőzött.Már a rómaiak is használták,mert a legtöbb mikróba nem tud szaporodni ezüst miatt,ezért tárolták pl a bort is ezüstkelyhekben...És több,mint 600 féle kórokozó ellen hatásos...és olcsóbb is...(ezt csak azért írom,mert van olyan ismerősöm,aki közel 30ezer Ft-ot költött a család gyógyszerezésére 1 hónapban...hörghurut,tüdőgyulladás stb...Kép)
Szóval milőbbi gyógyulást!!!!
Babklub:köszi az infót!Szuper lehet,nagyon ügyesek vagytok,de az időpont egyenlőre nekünk sem jó.Délelőtti alvás pont ekkor van a kisasszonynál...De ha már nem lesz,akkor benevezünk!!!Kép

Andi

No,még annyit a porszívóhoz,hogy tk mindegyik tudja ezt produkálni,emlyik turbó-szívófejes...Én is elájultam a bemutatótól,de hát meggyőzött ez az oldal....(drágaKép)..
Hiszti:igazi oroszlán a csaj ...)Azért már jobb,asszem hogy jobban tele a pocak,jobban is érzi magátKép!
Cici:én így már jobban érzem magam,mert a váge felé már nagy volt a macera(talán írtam,hogy sétálva-énekelve evett...máramennyit,szt nem sokat,csak éppenhogy elcsapta az éhséget...)...Napjában 2-3 szoer fejek,akkor jó sokat,azt megeszegeti,így legalább AT-t is eszikKép.
Cékla:hűűű,jó műsor lehet így hapcizniKép...De legalább Lilla szereti!!!Vashiánya bizti nem leszKép.
Villő is berregett már kajával a szájában....Kép
Nagyfiaddal mi őjság,Olyan régen írtál már rólaKép...

Szilvi

Na jó, a látszat néha csal...Kép
Bulcsú nem nyilatkozottKép..
Milyen volt Herenden,Pihentél????

Na,most talán nem vesztem el a levelet...

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


MóranyaKép
De jó, hogy végre írtál!
Gyere ám gyakrabban, mindannyian kíváncsi vagyunk rátok.
Móciról nincs valami újabb szuper fotó?

MóniKép
Gergő továbbra is gyönyörűszép pasi...és látom,ő is imádja a fürcsit.Mi is most csináltunk Jociról habos-fotókatKép, majd ha otthon leszünk, teszek fel párat.

Na pusza mindenkinek, vasárnap jövök ismét..
O.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


SütőtökKép:

Kép

Kép

anyapoc
 
 


Lányok!

A Google oldalán van fent egy új képszerkesztő progi,ingyenesen letölthető,nagyon jó efekteket lehet vele csinálni,javítani a képminőségen!
Az előbbi képeket ezzel világosítottam,szt nagyon jó!!!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Dúlok-fúlok itt magamban, tegnap este/éjjel írtam egy jó hosszú levelet, erre meg most nincs itt!Ez a Babanet néha nagyon gonosz tud lenni.
Gergővel sokat kínlódtam egy hete, mert szinte semmit nem evett, ráadásul hasmenése volt. Szerencsére hétfőtől már eszik, sőt tömi magát, hasmenése is elmúlt, szóval megint minden OK.


SzilviKép
A sok játék csak díszítő elem, legalábbis többnyire a Gergő rájuk sem néz. Van egy pohara, avval játszik legtöbbször, ki-be meregeti a vizet. Márki evésével ne aggódj annyit, majd beáll szépen a rend.
Munkahelyen fizetésemelést megkapom, de azzal nem bíztattak, hogy mindenképpen vissza tudnak majd venni a helyemre dolgozni. Szóval nem túl kedvezőek a kilátások. Végül is még van jó 2-3 évem, addigra úgyis sok minden változhat, és remélem, hogy számomra pozitívan.

AnyapocKép
Szopizás tényleg eléggé megterhelő lehetett, azért a napi 2-3 fejés biztos kényelmesebb. Hallottam már sokaktól, hogy a kislányok előbb leszoknak a ciciről. Biztos vannak kivételek is, a környezetemben eddig ez a tapasztalat.
Hisztizést Gergő is próbálgatja, szerencsére hamar le lehet szerelni.

PetraKép
Jobbulást Nórának! Mi szívesen benéznénk egyszer a klubba, biztos jó lehet. Itt nálunk is van babaklub, kéthetente kedd délután, ide is gyakran jön "külsős" előadó. Volt már gyógytornász, természetgyógyász, tornáztunk is, szóval nem unatkozunk. GYerekek meg egyszerűen imádnak járni. Most kértem, hogy legyen minden héten, márciustól bevezetjük.

TimiKép
Színültig kádhoz hozzá tartozik, hogy apa is bennt ült a kádban, csak ez a fotón nem látszik. Egyébként nem engedünk ilyen sok vizet a Gergőnek, mert az drága mulatság lenne.

OrsiKép
Igen, Gergő szeret fürdeni, főleg akkor, ha apa vagy én is beülünk mellé a vízbe.

AndiKép
Nálunk is szerettek volna ilyen bemutatót tartani, de én leszereltem a telefonba, igazából csakis azért, mert úgy tudom, hogy irtó drága. Egyébként a tulajdonságairól nem tudok semmit.

MóranyaKép
Gratulálok a kiscsajhoz! Lassan nevet kellene változtatnod, nehogy megsértődjön.

Csajok, mindenkinek köszönjük a gratulációkat, Gergő biztos dagadozna, ha már felfogná a dolgot.

Dobok még egy képet, nekem most ez a kedvencem. Szerintem egyszerűen szívdöglesztő rajta, ha nagyobb korában is ilyen nézéseket produkál, hát akkor nem egy kiscsaj szívét fogja összetörni...

Pusz: Móni
Kép

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok

Móni
Hát,ez tényleg nagyon komoly!!!!!Kép Kösd fel a nadrágot, nemsokára sorban állnak majd a csajok!
Jó lehet a ti klubotok is. Kell az a kis kimozdulás néha. Nóra meg már ígényli is a társaságot nagyon. Gondolom, ti is így vagytok ezzel!

Anyapoc, Szilvi
Megértem. Az alvás fontosabb. Én is csak Nóra 1 éves kora óta tudok eljárni így délelőttönként. Ha esetleg mégis úgy alakul... gyertek!

Mi még Csivitelőre járunk el. Jár még valaki közületek?

Puszi
Jó 7végét mindenkinek, ha esetleg már nem jönnék...

petra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Sziasztok!

Szóval az öngyógyítás bejött. Láznak nyoma sincs.KOP-KOP-KOP
Nagyon jól érezte magát Csenge a farsangon,nagy volt a buli.

Megpróbálkozom a képet feltenni.A jó ég tudja fog-e sikerülni!
Kép

és akkor már egyet Barnabásról is. Õnagysága minden mellett feláll,úgyhogy figyelhetek rendesen,merthát egy idő után borul is rendesen.

Kép

Kép
aba
 
 


Kép

Barnabás az előbb lemaradt.

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Ezt nem szeretem. Végre sikerült sokat írni, mielött elküldhettem volna lefagyott ez a nyavajás gép.
Na mégegyszer..

Anyapoc

Köszi a linket, megnézem alaposabban is. Azért ha van időd megírnád akár emailbe is, bővebben??
Nagyon meggyőző volt a bemutató, na de az áraKépKép
Minél előbb kéne új gépet venni, mert ami most van attól nagyon előjön az allergiámKépKép
Villő látom ismerkedik a s.tökkelKépKép
Nagyfiam?????? Nemes egyszerűséggel táncol az idegeimen. Semmivel nem tudok rá hatni. 777 ördög lakozik benne. Szerintem éjjel megálmodja mivel bosszanthat másnapKép.
Bulcsú hogy szokott le a pelusról? Bence nem akar bilire ülni. Anyósom szerint eröltetni kéneKép. Nem akarom, nem hiszem hogy jót tennék vele. Más téren pedig nagyon ügyes. Már 18 hónaposan felismerte az abc összes betűjét/apósom által/. Szinte rögtön mondatokat használt, mikor megtanult beszélni.

Csííííííz
Kép

Szilvi

Jó volt végre találkozni. Azt sajnálom, hogy kaptál egy kis ízelítőt Bence hisztijébőlKép
Köszi, hogy megismertetted velem herend egy részétKépKép

Erre a képre gondoltál?
Kép

Aba

Tetszik Csenge ruhája, ügyes vagy!
Aranyosak a gyerekeid nagyon!

Móni

Van egy nézése a fiadnakKép. Reszkessetek lányok!

JÓ éjszakát mindenkinek!

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Móni
nem jól emlékszem, hogy Te akartál visszamenni dolgozni? Azt hittem kevesebb mint 2-3 éved van. Vagy most keverek valamit?Kép
Nem semmi csábos nézése van Gergőnek! Talán már van barinője is!Kép
Nem csodálom, hogy ez a kedvenc képed!Kép


Anyapoc
Ha-ha, ó édes pihenés!Kép Nem, mire oda jutottam volna Márk felébredt, és kaja(uzsi) stb. Fél órára nem volt kedvem ledőlni. De éjszaka rendes volt a bébi, mert Apa megkérte, hogy legyen jó baba, és csak 2-kor keljen fel. Márk szót fogadottKép és csak 3/4 3-kor kelt éjszaka. Persze megint ki járt jólKépKép? Apa. Az ő műszaka maradt el. De nem baj, nem vagyok elégedetlen, mert így én is sokat aludtam. Nálatok milyenk az éjszakák?
Apa azt mondta, hogy így (Villővel) milyen jól néz ki az etető! Villő elégedett vele? HOlnap asszem' mi is kipróbáljuk a stököt. Látom ez bejön Villőnek is.
Mi újság a jégen?

Petra
A Csivitelőről olvastam már. Oda is akkor megyünk, ha már egy kicsit nagyobb lesz. Most még sokat alszik Márk.
De képzeld! Tegnap tök édi volt a Márk. A nagyija fütyült és ő meg elkezdett "énekelni", a mama abbahagyta a Márki befogta a szájacskáját. Olyan jó volKépMeg lehetett volna zabálni.
Aztán ne tűnj el újra!Kép

Aba
öngyógyításKépKépKép
Jól áll Csengének ez a ruha!Ügyesek vagytok! Remélem Márk nem akar soha semmi bonyolult jelmezt, mert anyája hárombalkezes.Kép
Barnabás is tündéri a hatalmas szemeivel!Látom, Ti már megfordítottátok a tornázóját. Ugye ez az a több funkciós tornázó amit nagyon reklámoznak?

Bambika
Végre-végre összehoztuk! Máskor is szívesen tartok bemutatót Herend utcáibólKép.
Engem nem zavart Bence hisztije, csak olyan hirtelen jött, és nem tudom hol vesztettem el a fonalatKép. Lett végülis labda?

Pusz mindenkinek!
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Vágjátok le a nyelvem ha még1x meg merem valamiért dicsérni a Márkot!Kép
2 napja nem alszik napközben normálisan, ill. úgy ahogy nála megszoktam. Mert az rendben van, hogy kevesebbet alszik már mert nagyobb, de ez a váltás igen drasztikus számomra.Kép

pusz
Sz.

Kép
Kép
kismama2004
 
 


SzilviKép

Mi az a drasztikus változás?
Mennyivel alszik kevesebbet?

Kép

Kép
aba
 
 


Timi

Hát napi 2 órát aludt az elmúlt pár napban. Eddig ált. délelőtt aludt 2 órát, délután legalább 4-et.
Ma 1 órát aludt délelőtt és délután 2-től este 3/4 7-ig egyszerűen nem lehetett letenni. Hagytam sírni, nem jött be. Lementem vele sétálni, kb 1 órát voltam kint vele, és nem alaudt el a kocsiban. Ez azért így elég drasztikus.Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Megint itt!

Már fent is van! Ezt nem hiszem el!!!!!!!!!!Kép
Ez azt jelenti, hogy kb fél órát aludt. Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Anyapoc!

Márknak elsőre bejött a stök. Nem is tartottuk be a fokozatosságot.Kép Kár volt mindet lefagyasztani.

Pusz
Sz.

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szilvi!

Hát ez tényleg sokkal kevesebb,de hidd el visssza fog állni a régi rend!Kép
Nem érzékeny a frontokra?

Bár tudom mennyire borzasztó mikor nem úgy alszanak ahogy kéne,azért kitartás!Kép

Köszönjük a dícséreteket,eelfogadjuk!Kép

A ruhát végül mégsem én varrtam,de ettől függgetlenül jól érezte magát benne. Majd jövőre saját készítésű lesz.Kép

A tornázó összes funkciója közül most azt használja Barnabás,hogy átmászik rajta. Little Tikes ,erre gondoltál? A zenélést már megunta rajta.

AndiKép
Nagyon jók a képek.Lilla tüdéri.Bence huncut!Kép
Szerintem ne erőltesd a bilit.Semmiről nincs még elkésve!

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Timi!

Remélem igazad van, és hamar visszaáll a régi rend! Elkeseredve nem vagyok, tudom, hogy ez csak kivételes eset, mégha előbb-utóbb kevesebbet is fog majd aludni.
Lehet, hogy a front miatt volt, bár ilyen már régen fordult elő, hogy megérezze. De a jó a rosszban, hogy eddig végig bömbizett egy-egy ilyen napot, most meg csak kevesebbet alszik.
KépVágd le a nyelvemKép!!!!!!!

Igen arra a tornázóra gondoltam.Kép Nekünk ennél jóval egyeszrűbb van, de nagyon szereti MÁrk.

Szia!
Sz.

Kép
Kép
kismama2004
 
 


PetraKép
Minket érdekelne a klub.
Jocinak is jót tenne a vele egykorúak társaságaKép
Mit lehet tudni róla, mikor lesz legközelebb?

MóniKép
A mi kádunk sajnos nem valami nagy, ha valamelyikünk beleül, akkor a kölök már nehezen férne be melléKépMicsoda tekintete van Gergőnek, attól tartok úgy kell neked is elhessegetni mellőle a csajokatKép

SzilviKép
Szóval Márki is csajozik?Joci az idősebb korosztályra bukik, már 3 éves a barátnőjeKép
Nagyon édes a kép a két kicsiről!

AnyapocKép
Hát, imádnivaló Villő a sütőtökevés közben (is).
Jocinál is nagy favorit a sütőtök.
A legújabb szokása viszont, hogy főzelékevés közben szereti előszeretettel bemutatni, hogyan megy az autó..és itt most a pürrögésre gondolokKép
Múltkor az apja pólóján sikerült tesztelnie így a sóskát:A nagy újság, hogy a fiatalúr elindult önállóan, bár még gyakrabban jut eszébe, hogy négykézláb hamarabb célbaér!
MóranyaKép
Akkor pénteken séta 11-kor!
Már nagyon várom!Mócit viszitek még úszni?Mi tavasztól újra beíratjuk a Vízipókba, a merülés jól ment.

pusza
O.
És így fürdünk mi:

Kép
Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?