Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ex, én meg ma alig bírtam felkelni, biztosan a tegnapi egész napos fejfájás hatása volt. Még korán kikászálódtam, hogy együtt tudjunk reggelizni a férjemmel, aztán meg dőltem vissza.
De most már össze kell kapnom magam, mert OBI-ba menést terveztem, virágalátétet akarok venni, kaptam egy csomó nárcisz hagymát, elültetem ma őket, azokhoz kell. Egy kis tavaszt hozok a panelba...Kép

Clair, nekem elég hamar elkezdett látszódni a hasam, mindig is előre dudorodott. Én most már úgyis kapok helyet a metrón, hogy nem kell kigombolnom a kabátomat. Kép

Megkaptam az OEP-es papírt, persze csak olyanokat írnak benne, amit már eddig is tudtam, hogy mennyi ideig kapom a táppénzt. De a lényeget, hogy mennyit, és mikortól utalják, azt persze kihagyták, vagy várhatok még egy papírra... Annyira bénák...

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Sziasztok!

Már azért egész jól vagyunk, és már a gyomrom sem fáj, sőt hányinger sincs. Ahogy látom, már mindenkinek elmúltak ezek a "sötét" idők. Azért így sokkal kellemesebb a babavárás. Kép

Szem: A lányomnak kék szeme van, mint a papájának, nekem zöld. A családban nem nagyon vagy barna szemű, tehát a pocaklakónak is valszeg ezek közül kellett választania. Azért reménykedem, hogy neki is kék lesz. Bár egy nagy barna szem is gyönyörű, szerintem.

Ruhák: Nekünk anno 56-62-es ruhácskáink voltak, de mikor a lányom megszületett a maga 47 cm-ével, kényetelen voltam elzavarni apát valami neki való cuccért. Majd teszek fel képeket, hogy nézett ki szerencsétlen egy 56-os bodyba. Kép Nekünk azért kellet két-három hónap, hogy belenőjőn.
Ex. Azért az jó, hogy nem kell az inzulin. Számomra ez annyira rémísztő.

A kedvencekhez nekem már a mi topikunk van elmentve, 2006 nyári kisbabák, asszem ez a neve.

Mézgombi, ez a szöszke kiscsákó. Hát nagyon ott van. Tényleg nagyon ritka az ilyen.Ja, és a gatyó is szupi. Mennyiért varrnak meg mostanság egy ilyet?

Adi77, gratula a kis emberkéhez. Mi "hozzáértők" már tökéletesen látjuk, amit látnunk kell.Nagyon cuki.

Clair. Régen nekem is a Graco kocsik tetszettek legjobban, sőt még most is ezeket tartom a legformásabbnak, csak sajna egyik sem tolható két irányból.

Kisvirág. Már nem vagyok benne biztos, de úgy emlékszem nem válszoltál rá, hogy mikor kell menned Genetikai UH-ra, és hogy a Mávba mész-e? Ha válaszoltál, akkor bocsi, mert vagy átugrottam rajta valahogy, vagy már elfelejtettem mit írtál. Ebben az esetben is várom a válaszod, csak bocs, hogy dolgoztatlak.

Ja, a képek. Azt elfelejtettem írni, hogy az én munkahelyemen olyan aranyos emberek dolgoznak, hogy mikor megtudták, hogy ilyen pici babám született, elkezdtek pénzt gyüjteni, hogy kisebb ruhákat vehessünk neki.Kép Engem nagyon meghatott, hogy ilyen emberek is vannak, többek között a főnököm is ezek közé tartozik, akiről rosszat nem tudok mondani.
A képen érdemes nézni, hogy a zoknija gyakorlatilag úgy néz ki, mint egy bakancs.


Kép

Kép

További szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
kanyin
 
 


Kanyin: Nagyon édesek ezek a fényképek. Tényleg olyan kis mini!!!
Babakocsi: Ezen még tényleg nem gondolkoztam, hogy nem lehet két irányból tolni. Ha jól emlékszem a mózeskosárnál és a bébihordozónál át lehet állítani a tetejét, de a kart valóban nem lehet átfordítani.....
clair
 
 

 
 

Kanyin, nagyon édes a kicsi lány! Kép És tényleg rendes munkatársaid vannak! Én ezt el sem tudtam volna képzelni az ex-munkahelyemen... Bár mondjuk az esküvőnkre kaptunk tőlük egy 40 ezer forintos vásárlási utalványt a Saturnba. A férjem még most is ott dolgozik, előrukkolhatnának majd valamivel.
3000-ért varrták a gatyóm, az anyag gyakorlatilag ingyen volt, már egy ideje a szekrényben lapult.

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Sziasztok lányok!

Sokáig nem voltam, alig tudom követni a dolgokat, de lelkiismeretesen végigolvastam mindenkit!

Annann!
Köszi , hogy betettél a táblátatba.

Mézgombi!
Mekkora pocid van, nagyon csini vagy a naciba!
Kár, hogy nem mutatta meg magát kisgombi, majd legközelebb!
Mi dec 19.-én voltunk genetikain, és ott kb. husz másodperc mulva megkérdezte a doki, hogy tudni akarjuk e a nemét, mi mondtuk h persze, és rögtön rávágta, hogy fiú. Felvettük videóra, és itthon ötvenszer megnéztük, hogy mit látott a doki, és persze mi semmit sem láttunk, na mindegy, mi fiura készülünk.(NEkem is azt mondják, hegyes a hasam, hát nem tudom)
Voltam pénteken terhestornán, a Rókusba, sokkal jobb volt, mint a joga, tök sokat gyakoroltuk a légzéseket is. 500 Ft/óra, azok is jöhetnek akik nem ott szülnek. Péntekenként van,fél tíztől, nincs kedved? Jövőhéten mehetünk jógára is, holnap nekem sem jó.
Mióta vagy táppénzen, én két hete nem dolgozom.
Ja, tök ideg vagyok, alig mozog a kicsi, vagy csak nem érzem? A férjemet is halálra idegesítem, állandóan ezt figyelem, lehet éjszaka mozog, vagy ilyen lusta. Neked milyen?
Szia Doren!
Látom egyidősek vagyunk, mikor lesz a cukor vizsgálatod?
Én félek töle, azt sem tudom, hogy mikor jó.
Hogy mozog a pici, Mézgombinak írtam, hogy az enyém nagyon lusta, bár nekem nincs is akkora pocim, mint mézgombinak.

Na megyek kajálni, mindíg éhes vagyok, Ti nem?

Majd jövök még! Puszi Andi

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Kanyin, Kép
nagyon édes a kis pici lányod Kép! De nagy haja volt!
adi77
 
 


Sziasztok!

Kanyin, nagyon-nagyon édes ez a kép.

Képzeljétek voltunk a múlt héten dokibácsinál és végre kiderült, hogy fiú lesz a kis jövevény.(már alig vártuk, hogy lássuk mi lesz)Azt hittük meglepi baba lesz.
Annyit mozog a baby, néha azt érzem, hogy megteszi a marathoni távot.
Elküldött a dokibácsi terh. vércukorra, ugyhogy jövöhéten megyek szerdán hajnali 6-ra a Schöfibe.
Gondolom milyen jó lesz cukros szirupot inni!? Plusz két vérvétel, egyet étgyomorra, egyet két óra múlva.

Puszika mindenkinek
Annamari

KépKép
pannamari
 
 


Sziasztok!

Megjött a genetikai vizsgálat eredménye. Egészséges kislányom lesz Kép

Pannamari!
Citromot vigyél magaddal.

Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sziasztok,

Kanyin, nagyon édes a kicsilány, hát rajta sem voltak igazi hurkák Kép
Mostmár vigyázzatok magatokra, jó sokáig húztátok ezt a betegesdit.

Csandy, jövő hétfőn megyek terheléses cukorra, két deci teát egy kiskanál cukorral + zsemlét itthon kell meginnom, ennem, és rá egy órára van jelenésem a laborban. Ez 7,2-ig jó. Utána majd szerdán du megyek dokihoz.
Nekem mocorog rendesen, fogalmam sincs milyen pozicióban van, mert néha lent, oldalt, fent is érzem.

Annamarai, gratula a fiúcskához.

A fiam mai alvása katasztrófa, kell is menjek, majd később még benézek,

Doren

Kép
Kép
doren
 
 


Sziasztok!

Kriszta! Gratulálok az eredményhez. És ahhoz is, hogy kiscsajszi lesz. Kép

Mindenkinek köszi a kedves megjegyzéseket a fotókkal kapcs. Csak azért tettem, fel hogy lássátok, hogy még az iciri picirinek látszó 56-os body óriási tud lenni egy újszülött babán, főleg ha még kicsit korábban is érkezik. Kép

Annamari neked a kissráchoz gratula. Igen citromot tényleg vigyél a terheléses cukorra. Én még így is nagyon rosszul voltam attól a lötyitől.

Mézgombi! Még mikor írta a munkatársaimról ezt a pár szót, akkor is könnybelábadt a szemem, mert tényleg hihetetlen. Igaz én egy nagy cégnél dolgozom, viszont azon belül volt egy kis Kft, ami beleolvadt ebbe a nagyba. Igazából az a kis társaság fogott össze a gyűjtés terén. Kép

Clair! Ha a mózesnél is át lehet állítani, akkor az tök jól. Azt gondolom, hogy a hordozó fordítva van benne és akkor szemből tolod,de én a hordozó "ellenes" táborhoz tartozom, ezért volt kilőve.

Ma megcsináltam az adóbevallásomat, mert sajna önadozó lettem. Kicsit segített egy pénzügyes, mert egy-két dolog nem volt tiszta, de a lényeg, hogy kapok vissze egy kis pénzt a nyáron. Ennek most örülök. Kép

Kép
Kép
kanyin
 
 


Kriszta,
gratulálok az egészséges kislányhoz Kép!
De jó nektek, hogy már tudjátok!
adi77
 
 


Üdv!
Adi, nekünk is ilyen progink van, nekem is nagyon bejön.
Katus, attól függ, kire fog ütni. Én világ életemben későn fekvő voltam, de ha suli-ovi-stb. volt, mindig keltem, még ha csörgő órára is. A gyereket meg meglátjuk, mert a férjem tökéletesen az ellentétem, kilenckor már úgy alszik, mint a bunda, de fél ötkor már kiveri az ágy....
Kanyin, nagyon édik ezek a képek. A mi babakocsink is csak úgy két irányos, hogy a bébihordozót úgy lehet beletenni, hogy a baba szemben van velem, de látom, ez nálad kilőve. Egyébként nekünk egy árus nőci azt mondta, hogy nem sok értelme van a tolásirány váltásnak, mivel pár hónap után már úgy se ránk lesz kíváncsi a gyerek...
Én már egy hete kitöltöttem a férjem és az én adóbevallásomat. A netről letöltöttem, így még számolni se kell. Az én férjem is kap vissza pénzt, nem is keveset, de ennek 60%-a a kocsira költődik, így szépen, magyarosan. Kép
Kriszta, grat a lányzóhoz. De ahogy elnézem, most fiúdömping lesz - legalábbis itt köztünk, vagy tévedek?
Csandy, a mocizás miatt ne aggódj-nekem is volt ilyen (igaz, akkor én is rágtam a fát), de azóta pótolja. De most épp lustizik. Sebaj a terhestornás légzőgyakszik majd felébresztik. Kép Mi holnap reggel 7-re megyünk 4D-re, vettem diabetikus csokit, remélem, felébred tőle a drága, és talán kiderül (kicsit biztosabbra), hogy mi van a lába között.
Doren, nagyon érdekes ez a terheléses cukorvizsgálat. Nálunk pl. éhgyomorra is vesznek vért, mert állítólag hiába marad a terheléses a határ alatt, nem árt, ha az éhgyomri és a terheléses között kicsi eltérés van...

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Kanyin!
Csatlakozom a rajongók táborához: gyönyörű a picilány!!!Kép Az adóbevallásról: ne bánd, hogy önadózó vagy, mert így harminc napon belül köteles az APEH utalni a visszajáró manidat, ha pedig a cég csinálná, akkor csak május 20. után jutnál a pénzedhez! Én is szívtam, mert 4 éve most először nem kellett önadóznom, erre kiderül, hogy jobban jártam volna, mert akkor a visszajáró pénzecskét előbb megkaptam volna. Szivacs...Kép

Nyanya!
Gratula az eredményhez!!! Bizti, hogy kislány?

Ez a cukorterhelés hogy van? Nekem azt mondta a védőnéni, hogy egyből "löttyös" terhelésre kell mennem, nem tej+zsömle kompozícióra. Mitől függ??

Ex!
Kérsz képet is a kicsiről holnap? Tudsz berakni ide is? (Kíváncsi vagyok ám nagyon...Kép)

Csandy!
Nekem (legalábbis szerintem) egyáltalán nem hegyes a hasam, és mégis fiúnak saccolta a dokibácsi Mazsolát...Kép Meg aztán azt is hallottam, hogy aki fiút vár, az jobban kívánja a savanyú cuccokat, aki lányt, az meg az édeset. Nos, én egész nap csokit zabálnék...KépKépKép

Mazsola is egyre gyakrabban akarja szétrúgni (vagy bokszolni vagy könyökölni) a ház oldalát...Kép Érdekes, hogy leginkább olyan du. 2-3 óra tájékában érzem, akkor a legaktívabb, meg este, lefekvés után. Szuperjó érzés!!!!!!!

Sziasztok

Norwell+Mazsola(20+5)

Kép
Kép
norwell
 
 


Szasztok!

Na, szépen sorban,ahogy eszembe jut.

Has. Nekem az elsőnél mindenki azt mondta, hogy tuti fiam lesz, mert olyan a pocim. Persze én már tudtam, hogy nekem biztos, hogy kislány van a pocimba az amnió miatt. Ennyit erről.

Norwell! Köszönöm, és a felvilágosítást is. Eddig én azt hittem, hogy mindenkinek csak máj. 20. után utalnak. De ha ez így van, akkor nagyon örülök.

Ex. Én is a netről kitöltős témát csináltam, csak nekem a papír, amit a cég adott adóigazolásként elég kusza volt. Nem tudtam, hogy az adójóváírást, kell értelmeznem, szóval kicsit csavaros volt a történet a tavalyi gyed, gyes és bérjövedelmek után.

Doren. Majd otthon nézek olyan képet, ami kb. három hónapos korában készült. Hát nem mondod meg, hogy ilyen csontkollekció volt mikor megszületett.

Szasztok, lassan megyek haza a munkából. Remélem nem csúszik nagyon.

Edit

Kép
Kép
kanyin
 
 


Sziasztok!
Norwell!
Nekem a 4d-sen is azt mondták fiú, igaz én semmit sem kívánok jobban, a terhesség elején sem, régen is szerettem enni, most is, van egy kis zsírréteg a hasamon, lehet ez az oka , hogy sokszor nem érzem, vagy csak nyugtatom magam?

Ex!
Köszi a biztatást, mindíg rosszra gondolok ilyenkor, majd csak lesz valami. Jövő héten megyek cukorvizsgálatra, én sem tudom mi a különbség, ha csak cukros víz, vagy zsemi is?
Ti tudjátok?
Nekem a zsemi bajos lesz, nem ehetek lisztes dolgokat.
Kanyin!
Én is csatlakozom a csajokhoz, tündéri a pici, vigyázz az uton, szerintem csúszik, bár most már biztos haza értél.
Nyanya!
Gratula a pici lányhoz, és az eredményhez is!
Szurták a pocidat?
Pannamari!
Gratula a fiucskához, nekem is fiu lesz, fiut akartatok?
jó éjt mindekinek! Andi

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!
A terheléses vizsgálat ezek szerint maximálisak kórházfüggő. Nálunk éhgyomri csapolás után cukros lötty, és utána két órával megint vérszívás.
De épp ma beszéltem egy lánnyal a terhestornán, hogy akinek lötyit kell innia, az nagy adagban és tisztán 75 gr szénhidráthoz jut, míg akinek meg kell ennie egy zsömit és innia 2 dl tejet, az kb. 40-et "gurít" csak le. Tehát teszem azt, nekem az első verzióban rossz lett az eredményem, de valószínűnek tartom, hogy a nr. 2. esetén nem lett volna az.
Andi, ha nálatok zsömis verzió van, de lisztérzékeny vagy, akkor jó, ha a vizsgálat előtt pár nappal bemész érdeklődni, hogy ilyenkor mi a helyzet.
Norwell, ott nem kell kérnem képet, kapok. Meg ugye péntek táján már a kezemben lesz a videó is, és a fentebb említett progival tudok fényképezni belőle. Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!
Nekem 2 hét múlva kell mennem terheléses cukorra. 1 zsemle+2dl tej. Ehhez az 5,1-es cukor a normális, ha több lesz, akkor kell a cukroslötyis megoldást megcsinálni (5 vérvétellel). Nekem ezt mondta a dokim.

Mézgombi:
Most vagyok 23+3 héten, de a mai uh. 2 héttel idősebbnek mutatta a gyerkőcöt, ja és nekem is fiam lesz. Kép Amúgy én is táppénzen vagyok. A 6. hét óta. Az elején elég sokat fájt a hasam, meg volt egy kis vérzésem. Pluszba konduktor vagyok, és halmozottan sérültekkel foglalkozom. Akik nem tudnak járni, azok nyomnak vagy 60kg-t, és attól felfele. A járók egy része meg agresszív, úgyhogy biztos ami biztos kiirattam magam.

Viszont nekem is lenne egy kérdésem. Akik kb. azon a részén járnak a terhességnek mint én, mennyit híztatok? Én most tartok 10 kg-nál, tudom, hogy rengeteg, de nem eszem sokat. És nem is látszik rajtam. A doki sem akarta elhinni, mikor megnézte visszamenőleg a papírjaimat, de a kenyértől és a péksütiktől azért eltiltott. Ötletem nincs, mit fogok még 3,5 hónapig enni reggelire meg vacsorára. Kép

Kép
Kép
szõkemelinda
 
 


Jó estét!

Sikerült hazaérnem, és még el sem tanyáltam. Kép

Ígértem egy pár képet még a "csontkollekcióról", meg hát felbuzdultam a dicséreteket olvasva. És majd megtudjátok, akiknek első babájuk lesz, hogy ha a gyerekedet dícsérik az tölti el az embert a legnagyobb büszkeséggel. Ezért is köszönöm nektek.
2 hónaposan
KépKép
3 hónaposan
Kép
5 hónaposan
Kép

Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
kanyin
 
 


Üdv!
Edit, a kéthónapos képeket elnézve, megállapítottam, hogy a férjem a két pozíciót kombinálva szokott aludni. Kép
Melinda, én ma vagyok 23+2, és eddig egy dekát nem híztam, sőt a kezdetek kezdetéhez képest még mindig -6 kg-nál tartok. Nem vagyok csontkollekció, a molett kategóriába tartozok.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Kanyin, hát tényleg, ezeken a képeken már egyáltalán nem látszik, hogy picinek született! Kép A férjemnek is szóltam, hogy nézze meg, nagyon tetszett neki, nem is árt, ha ilyen helyes kiscsajt lát, legalább rájön, hogy egy kislány ugyanolyan édes, mint egy kisfiú, sőt... (Õ ugyanis fiúnak drukkol.)

Nyanya, nagyon örülök, hogy jó lett az eredmény! Kép

Csandy, érdekel a terhestorna! Nem vagyok ismerős a környéken, merre van a Rókus? És mivel lehet oda eljutni? Ha Te is tömegközlekedsz, akkor mehetnénk együtt is.
Tök jó, hogy kisfiatok lesz! KépÉs hogy már tudjátok...
Én december óta vagyok táppénzen, nov. végén rúgtak ki.
A mozgás miatt szerintem se aggódj, nekem is van olyan nap, hogy ritkábban érzem. Pl. múlt héten 3 napig folyamatosan, még éjjel is mozgott, azóta nyugisabb lett. Az uh-n kiderült, hogy keresztbe fordult, azon munkálkodott annyira (tudod még az oldalam is szúrt), valószínűleg ebben a pozitúrában meg nem annyira érzem. Szóval szerintem függ attól is, hogy éppen hogy helyezkedett. De azért én is úgy vagyok vele, hogy ha nem is sokszor, de szeretem minden nap érezni. Kép

Nálunk a cukor vizsgálat úgy van, hogy 16 hetesen tej-zsömis, 26 hetesen pedig cukros lötyi. Én jövő hét pénteken megyek korán reggel, először éhgyomri vérvétel, aztán 75 milli szőlőcukros szirup (brrr), 2 óra múlva újra vérvétel. Izgi lesz...

Melinda, akkor már értem, miért vagy táppénzen. Engem 2 hete mért a doki, akkor jártam 6 kg hízásnál, és már erre húzta a száját, hogy ilyenkor még csak 3 kg-ot(!) kellett volna felszedni. Kicsit kiakadtam, próbálkozom azóta figyelni, hogy mit és mennyit eszem, na meg nyomom a kismama tornát. Egyébként én sem gondoltam vészesnek a hízásomat. Lehet, hogy vizesedsz, nem? Már csak azért, mert ha nem is nagyon eszel többet, meg nem is lászik...

Elteszem én is magam holnapra, jó éjt!

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Kanyin, ez nem semmi! Remekül behozta a "lemaradását" Kép Egyetértek veled, hogy ha az ember gyermekét dicsérik, az a legszívmelengetőbb Kép Kép
Amint feladod a bevallásodat, 30napon belül meg kell kapd a pénzt, ahogy Norwell is írta...

Nyanya, gratulálok én is a kislányhoz, üdv. a lányos táborban Kép Lassan meg kellene számolni milyen az arány Kép

Exdeus, direkt rákérdeztem a dokinál, hogy nem kell-e éhgyomri, meg direkt mondtam, hogy édesanyám inzulinos, de azt mondta, mivel én nem vagyok cukros, ezért elég a terheléses. Anya vércukormérőjén néha-néha ellenőrizni szoktam, szerencsére nincs gond valóban.

Csandy, szerintem is konzultáld meg a dokival, hogy nem ehetsz lisztes dolgot, mert pl. nekem azért tea, mert nem iszom meg a tejet Kép

Ma hajnalban úgy begörcsölt a vádlim, hogy azt hittem helyben meghalok. Szegény férjem félálomban csak annyit mondott, hogy "nekem is szokott" aztán hátatfordított nekem és durmolt tovább. Reggel kiderült, hogy semmire nem emlékszik. Ezek után úgy gondolom, hogy nem lesz baj, ha a baba kezdetben velünk alszik egy szobában. Õt nem fogja zavarni Kép)

Jó éjt,
Doren
24+3

Kép
Kép
doren
 
 


Mézgombi, nálunk csak egyszer van terheléses cukorvizsgálat, a 24-26. hét között vmikor.
Mozgás ügyben annyit, hogy nálunk, mióta keresztben van, azóta érzem, mikor fordult, azt nem éreztem egyáltalán.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Én is a cukros löttyös táborba tartoziom, szerintem is ez korházfüggő.
Kanyin: Nagyon jók a fotók, nagyon édes a baba
Szökemelinda: Hát én így a 26. héten én 7 kg-nál járok, pedig annyira odafigyelek, hogy mit eszem és a torna is meg. Szerintem ez alkati dolog.

Szép napot
Clair 26+0
clair
 
 


Sziasztok!!!

Kanyin!Nagyon édes a pici lány!Hát a másikon is nagyon ari,de a zokni már biztosan nem volt bakancs!!!Kép

Szerintem is korházfüggő ez a cukorvizsgálat,bár nekem a dokim testarányra bontotta le kinek mit kell innia!Meg nézte az elöző vérképet is,és ha ott nem volt emelkedett a cukor akkor tej+zsömi!!!

Gratulálok mindenkinek a jó eredményekhez,és a kisfiúkhoz,kislányokhoz!!!
Tányleg jó lenne erröl is egy összesítés!

Doren!Nekem is mostanában (kétszer)behuzza a görcs a lábam!Tiszta szar,és nagyon kellemetlen!
Ja,nekünk a kislány Renáta vagy Anna lesz!
Nekem igazából a legjobban a Hajnalka tetszik,de a párom huga és kislánya is Hajni!Ezért ez kilőve!

Mézgombi!3000-ért nem volt drága a gatyesz és nagyon csini!
Tudom nem tőlem kérdezted,de azért megírom:Rókus a Blaha Lujza téren van!Örs,-Metró,-és leszállsz a Blahán!egy ilyen körözött(bocsi nem jut eszembe más)színű épület a sarkon!(Corvin mellett)!
Én ma megyek az OBI-ba!KépGondolom te is a Kaisersnél voltál!?

Exdeus!Jó,hogy nem kell az inzulin!Vigyázz azért!

Szerintem is alkat és egyénfüggő ki mennyit hízik,én ugy vagyok vele egyétek ami jól esik!Persze mértékkel!
Tegnap vettünk ismeröstől nyuszkót(nagyon szeretem,de ne lássam,hogy nyuzzák)anyósom isteni vadast tud csinálni belőle!Megcsinálta,és este 10-kor benyomtunk ketten egy-egy pupos tányérral!
Én eszek ami jól esik,csak sajna rendszertelenűl!!

SzMelinda!!!Én is üdvözöllek!Gratulálok,a 23+3-hoz!!!

Clair!Gratula a 26.héthez!!!

Mindenkinek szép napot kívánok!!!

Szilvi 25+4

Kép
szgoron
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy az explorer vacakol, de eddig nem tudtam megnyitni a Babanetet. Most végre sikerült, csak a BKV útvonal tervezőt nem akarja behozni, pedig fogalmam sincs mivel kell ma mennem angolra...

Tegnap este nagy masszázs-partyt csaptunk, én a férjem talpát masszíroztam, ő meg a hátamat, derekamat. Még most is érzem a hatását, még a gép előtt görnyedés is jobban megy! Kép

Na dobok valami kajcsit, csak el ne tűnjön, mire visszaérek...

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Szilvi, köszi az infót!Kép Azt esetleg nem tudnád megmondani, hogy a Regnum Katolikus Ált. Isk. merre van, ill. hogy jutok el oda? (Mondjuk az Örsről.) Egressy út 178/g, a címe, és azért kérdezem, mert ott lesz ma az angol, és nem jön be a BKV útvonal tervező. (Azon szoktam megnézni, hogy mivel lehet eljutni.) Előre is köszi, ha tudod. Kép
Én is abban az OBI-ban voltam, de még vissza kell menni, mert elfogyott a virágföld, és van még egy csomó nárcisz hagymám. De szerintem majd a férjemmel megyek, én nem cipelem. Tök jó tavaszi virágok vannak, lehet, hogy azt is vennék.
A lábam nekem is szokott görcsölni, és mindig csak a bal, én azért utálom, mert addig nem múlik el, míg rá nem állok...
A lánynevek közül én az Annára szavaznék. KépNálunk Julianna lesz, ha kislányunk lesz. (Persze úgyis a Ti döntésetek.)

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam uh-n. E szerint már 2 héttel idősebb a baba és 850g körül van. A doki néni kicsit leszidott a 10 kg miatt. Fél, hogy nagyon megterheli a keringésemet a plussz kg. Szerinte még 8-9 kg feljön a terhesség végéig. Vizesedni nem vizesedek, legalábbis nem úgy tűnik. A terhesség legelején tök normális volt. Az utóbbi 1,5 hónapban jött fel 5 kg. Holnap majd teszek fel egy képet. Végülis mindegy. A kenyérre megpróbálok figyelni, a többi nem érdekel.
Nálunk fiú lesz, és Máténak fogják hívni. A lánynevek közül a Mira és Mirjam között vaciláltunk. Azok majd a következőnél lesznek esedékesek.
Az Istvános topikban olvastam egy nagyon aranyosat:
Két kis magzat beszélget egy anya hasában:

- Te hiszel a születés utáni életben?
- Természetesen. A születés után valaminek következnie kell. Talán itt is azért vagyunk, hogy felkészüljünk arra, ami ezután következik.
- Butaság, semmiféle élet nem létezik a születés után. Egyébként is, hogyan nézne ki?
- Azt pontosan nem tudom, de biztosan több fény lesz ott, mint itt. Talán a saját lábunkon fogunk járni, és majd a szájunkkal eszünk.
- Hát ez ostobaság! Járni nem lehet. És szájjal enni - ez meg végképp nevetséges! Hiszen mi a köldökzsinóron keresztül táplálkozunk. De mondok én neked valamit: a születés utáni életet kizárhatjuk, mert a köldökzsinór már most túlságosan rövid.
- De, de, valami biztosan lesz. Csak valószínűleg minden egy kicsit másképpen, mint amihez itt hozzászoktunk.
- De hát onnan még soha senki nem tért vissza. A születéssel az élet egyszerűen véget ér. Különben is, az élet nem más, mint örökös zsúfoltság a sötétben.
- Én nem tudom pontosan, milyen lesz, ha megszületünk, de mindenesetre meglátjuk a mamát, és ő majd gondoskodik rólunk.
- A mamát? Te hiszel a mamában? És szerinted ő mégis hol van?
- Hát mindenütt körülöttünk! Benne és neki köszönhetően élünk. Nélküle egyáltalán nem lennénk.
- Ezt nem hiszem! Én soha, semmiféle mamát nem láttam, tehát nyilvánvaló, hogy nincs is.
- No, de néha, amikor csendben vagyunk, halljuk, ahogy énekel, és azt is érezzük, ahogy simogatja körülöttünk a világot. Tudod, én tényleg azt hiszem, hogy az igazi élet még csak ezután vár ránk...

Hát nem édes? Kép Kép

Kép
Kép
szõkemelinda
 
 


Sziasztok.

Tegnap nem voltam mert elég zűrös napunk volt. Voltunk a dokinál is és tök jó volt. Mindent rendben talált és UH-t is csinált amit videóra felvett Kép Nagyon ari a kismanó. Igaz néha nem tudom mit kellene látnunk a felvételen, de azért jó volt látni a kis drágát Kép
A combcsontja alapján 19 hetesek vagyunk, a buksija alapján pedig 17.
Kérdeztük Mogyoró nemét is, és nagyon valószínű, hogy Mogyorónak mogyorója van, de nem esküszik meg a doki Kép
A véreredmények is jók, és a cukor is, szóval minden oké Kép
Genetikai UH-ra majd 22-én megyünk.

Csajok nem hiszem el, hogy még mindig rám tör a Vuk. Tegnap is, és a múlt héten is. Ha valami olyan szagot érzek vagy, ha a kaja nem esik jól kész vagyok Kép

Nyanya: grat az egészséges kiscsajhoz, Annamari neked a kissráchoz Kép

Norwell: ez a cukros balhé szerintem kórházfüggő. Nekem tejcsi és zsömi volt igaz a 16. héten

Melinda: ez igazán édes volt.

Ex: tök, jó hogy csak diétáznod kell Kép

Kanyin: örülök, hogy jól vagytok. Nagyon édes ez a pici csaj. Tényleg alig volt nagyobb a távirányítónál Kép Nagyon cuki és nagyot nőtt az első hónapokba.
Ja és én UH-ra a Söfibe megyek. Ma kértem időpontot. 02.22-én kell mennem és már nagyon várom Kép Azt hiszem te kérdezted, hogy hol vizsgálják be az AFP-t. Hát megtudtam, hogy egész Pesten minden kórházból a Söfibe viszik elemzésre.

Na megyek főzök valami gyors kaját...

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, csak iszonyat sok dolog történt az elmúlt napokban. Múlt hét előtti hétvégén beteg voltam, hányás+hasmenés+magas láz 2 napig. Utána még 1 hétig nem volt jó a gyomrom. Közben a nagy fiamnak felvételije volt (8.-os), és most is a továbbtanulási ügyekkel kell folyamatosan foglalkoznunk. A kisebbik fiammal meg el kellett menni az Allergológiára, már nagyon esedékes volt. Vért is vettek szegénytől. Kép De egész jól bírta. Ráadásul a férjem hétfőn elutazott 3 hétre. Kép Szóval, kicsit sok volt ez így egyszerre, ezért nem tudtam írni. Megpróbálok azért nem lemaradni. Nemsokára indulok a dokimhoz, remélem minden rendben lesz (utoljára 8 héttel ezelőtt voltam nála).

Üdv az újaknak, akik menet közben érkeztek!

Doren, köszi a hiányolást! Kép

Nyanya, nagyon-nagyon örülök az egészséges kislányod hírének!!! Kép Gratula!!! Mi lesz a neve?

Ex, azt hiszem, még Neked sem gratuláltam a vizsgádhoz, de akkor most pótlom! Ügyi voltál nagyon! Kép

Most csak ennyire futotta tőlem, majd még próbálok jönni. Azért még teszek fel egy friss pocakfotót, 24 hetesen készült (tegnap). (Ja, nálam még mindig a befőttes gumi játszik!!! Kép)

Kép

Üdv, Hello (24+1)
hello
 
 


Sziasztok!

Gratulálok a babához Kép!
Tényleg nagyon aranyos volt és találó ez a kis párbeszéd.

Kisvirág,
Gratulálok a kis Mogyoró eredményeihez Kép!

A többieknek is a kis lány és fiúcska manókhoz grat.!Kép
Jó lenne ha a táblázat kiegészülne egy a baba nemét tartalmazó oszloppal Kép! Ennyit nem tudok megjegyezni Kép!
adi77
 
 


Köszi a gratulációkat Kép

Norwell! 100% hogy lány Kép

Csandy! Chorion biopsiát csináltak, hasfalon keresztül.

Szőkemelinda!
Ez a kenyértől való eltiltás elég fura. Szerintem nem megoldás. Én cukros vagyok és diétázom. A kenyértől azért tiltanak el, mert sok benne a szénhidrát és az hízlal viszont a krumpliban, rizsben, tésztában ugyan olyan sok. Szerintem azokat is csak módjával és pékárut is lehet, de ne sokat. Ha csak a pékárut hagyod el a többit pedig mértéktelenül eszed, akkor ugyan ott vagy. Pl reggelire max 1 zsemle vacsorára szintén és mellé felvágott, sajt paprika, hús lehet, de pl más magas CH tartalmú kaja nem. És gyümölcsök közül a banánt meg a szőlőt felejtsd el. Csokiról, sütikről gondolom nem is kell beszélnem Kép
Én napi 160g CH diétán vagyok és fogyok Kép
Persze neked nem kell ezt a diétát csinálnod, mert nem vagy cukros, de érdemes valami hasonlót.
Mira nagyon szép név.

Hello!
Örülök, hogy előkerültél, már izgultam, hogy mi lehet veled. Hát nem könnyű napokat élsz át.
A lányunk Blanka lesz.

Kanyin!
Nagyon édes Kép Az én fiam is ilyen kis húrkás volt Kép

Exdeus!
Azzal a diétával amit mi csinálunk nem is lehet hízni Kép

Mézgombi!
Nem tudom melyik útvonaltervezőt használod, de ez nálam működik:
http://www.utvonalterv.hu/

Budapest XIV, Örs vezér tere Budapest XIV, Egressy út 178
Felszáll

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Hello, jó hogy itt vagy újra! Kép Hát, megértem, hogy nem írtál... Azért remélem már jól vagy! És majd számolj be, mi volt a dokinál! Kép A Te alakod még mindig irigylésre méltó...Kép

Kisvirág, tök jó, hogy már tudjátok a baba nemét! Kép És persze az is, hogy minden OK. Tényleg jól elhúzódik a vuk-korszakod!

Melinda, jópofa volt, amit találtál!Kép

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Nyanya, köszi! Megnéztem, de nekem másképp adta ki. (82-es trolit) Kezdek összezavarodni, remélem azért odatalálok.
Aranyos a kép, már Neked is méretes pocid van!Kép

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a dokitól. Minden rendben, méhszáj zárt, viszont képzeljétek: éppen keményedett a pocim, amikor a doki vizsgált, és erre ő mondta, hogy szedjek magneB6-ot napi 3x1-et. Csodálkozom ezen, mert szerintem ez ilyenkor normális dolog, edződik a méh izomzata. Mondtam is neki, hogy nem csinálja ezt gyakran a hasam, max. naponta 4-5x, de azt mondta, jobb a megelőzés. Hát, jó, de ettől még nem biztos hogy szedni fogom. Ha eddig nem nyílt ki a méhszájam (pedig rengeteget emelgetem Pistit - elkerülhetetlen), akkor szerintem ezután sem fog. Na mindegy, majd meglátjuk. Viszont terheléses cukorra nálunk csak 28 hetesen kell menni. Itt a zsömle + 2 deci tej dívik, viszont 3x lesz szúrás: éhgyomri, 1 órás és 2 órás. Nem semmi...

Mézgombi, köszi Kép Ja, azt elfelejtettem az előző hsz-emben, pedig akartam írni már akkor, hogy csini a kockás gatyód, meg a pocid is! Kép

Nyanya, a Te pocid sem semmi "ilyen fiatalon" Kép Kép

Szerintem is jó lenne még egy oszlop a táblázatba a nemekről, esetleg a lehetséges nevekről. Bár pl. mi még továbbra sem tudjuk, mi lapul a lábacskák között... Kép

Hello
hello
 
 


Sziasztok, Melanie vagyok! Most írok először, visszanézve egy kicsit sok lesz az összes hozzászólást elolvasni...., meglátjuk sikerül-e. Nekem Májusban születik második babám, hogy kislány vagy kisfiú, azt még nem tudjuk :-(. Van-e már valamilyen táblázat, ahol megtekinthető, hogy ki milyen idős, hol fog szülni, stb.?
melanie77
 
 


Sziasztok!
Melinda!
Már én is nyolc kilónál tartok, 24.héten, nekem a doki azt mondta nem dráma. Pedig én még kenyeret, és sütit sem eszem( lisztérzékeny vagyok), sok hust, burgonyát kajálok, valamit ennem kell, reggelire abonett, de már megszoktam, ez van, életem végéig lisztmentes diétát kell tartanom, remélem a gyerek nem örökli, sajnos az öcsém is az, így benne van a génjeimben, remélem a férjem génjei itt erősebbek lesznek! Én inkább az első két hónabban híztam, szerintem a hormonok.
A kenyértől való eltíltás szerintem sem jó, nem ezen múlik.
Mézgombi!
A Rókus a Blahán van, tök könnyű odajutni, viszont a torna helye nem egyszeűen megközelíthető, így szerintem is menjünk együtt, én már oda találok, első alkalommal tök sokáig kerestem. Ha jó neked a péntek, akkor talizzunk az Örs metró kijáratnál(pl. ujságos bódé) 8.50-8.55 körül, így odaérünk. Kényelmes nacit, cipőt hozzál, más nem kell.
Szerintem megismerlek majd, jól megnézem a képet, de azért majd konzultálunk, milyen ruci lesz rajtunk.
Ja a net nekem is vacakol.

Lányok!
Van valakinek RH összeférhetettlensége?
Ellenanyag vizsgálat kell többször is a terhesség alatt?
Nekem csak az elején csináltak, akkor minden ok. volt.
Nyanya!
Nagyon szép a pocid, várja már a hugicát, a fiucska is, ugye? Tök aranyos kép!
Hello!
Néha én is ugy érzem, hogy keményedik a pocim, főleg alul, de nem vagyok benne biztos, te mit érzel? Néha iszom, magnézium pezsgő tablit, jó erre?

Kisvirág!
Gratula az eredményekhez!!
Nekem az AFP-t, a Kútvölgyibe csinálták, a doki magánrendelőjébe levette az aszisztens csaj a vért, és mi vittuk el személyesen, egyik kedd délelőtt, és már pénteken mehettünk az eredményért. Ha ők küldözgetik, legalább két hét, így azért három nap alatt megvolt.
( Ezt csak ugy leírtam, remélem nem gond)

Szép napot!! Andi

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Hello!
Vajon a terhességemre vagy a csekély 38 évemre mondtad, hogy fiatal? Nem baj ha utóbbira értem? Kép

Szia Melanie!
Van már táblázatunk, az utolsó archivban. Ha megírod az adataidat Annann berak. Örülök, hogy bővülünk.

Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Üdv Melanie! Kép A febr. 6-ai hozzászólások között találsz egy táblát, az a legfrissebb. Valami infó Rólad? Kép

Hello, hát még jó, hogy keményedik az ember hasa, mikor dokinál jár! Kép Egyrészt van némi izgalom, hogy mit mond, meg hát csak nyomkodja azzal az uh-s vizsgáló herkentyűvel...
Örülök, hogy minden rendben! Nekem még eddig nem nézte a méhszájamat, biztos hülye kérdés, de olyankor "benéz"? Engem mindig csak hasi uh-val vizsgál.

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Sziasztok!

Üdv.közöttünk Melanie! Én is a második babámat várom. Igen van már egy táblázat, ha kicsit visszakeresel megtalálod.

Hello, sajnálom, hogy így belehúztál a betegeskedésbe. Meg, hogy minden egyszerre összejött, de a pocid azért már szép nagy. Kép

Kisvirág! Köszi. Ez a Vuk tényleg gáz. De egyszer már csak elmúlik.

Melinda! Cuki volt a történet. Nagyon tetszett. Kép Grat a kisfiúhoz, szép neve van.

Doren! Akkor holnap már fel is adom a bevallásom, és várom, hogy az ölembe hulljon a nagy lové. Na, azért annyira nem sok, de egy babakocsi majdhogynem kijön belőle.Kép

Most ennyi jutott eszembe. Viszont!

Csajok! Segítsetek! Rámtört az AFP para. Tudjátok nekem rossz volt az előzőnél, ezért volt amnióm. Most tök olyan érzésem van, hogy a doki túl korán vetette le. Szerintem legalább egy héttel később kellett volna, mert én biztos, hogy nem a mensim szerint termékenyültem meg, hanem minimum egy héttel később. Szóval, ha valaki tudja, hogy a Shöfibe milyen számot kell hívni, hogy megmondják az eredményt, akkor adja már meg nekem. Azért kérem, mert csak 20-án lesz meg elvileg a MÁV-ban, az majdnem három hét a levételhez képest. És ha bármi gond van, akkor érdemes legyen amniózni.Szóval szeretném előbb tudni. Tényleg mennyi idő múlva érdemes érdeklődni?

Előre is köszönöm!
Ja, és köszönöm a reakciókat a fotókra. A lányom tényleg hihetetlen módon behozta a lemaradását és csak anyatejet kapott. Sokáig két óránként etettem, de megérte, kis gumiemberke lett belőle pár hónap alatt. Kép)
Szasztok! Edit

Kép
Kép
kanyin
 
 


Na, mire megírtam kaptam egy infót. Andi. Telefonszámot nem tudsz esetleg, ahol megmondják az AFP eredmnyét.

Köszi.

Kép
Kép
kanyin
 
 


Csandy, okés a torna! 8.50-kor a metró kijáratnál! Nekem fehér kabcsim van, de a legjobb ötlet, ha felveszem a kockás gatyóm, azt biztosan megismered! Kép Kép De azért Te is írj valami ismertetőt, ne bámuljak meg mindenkit. Kép
Szerintem csak akkor nézik többször, ha RH negatív vagy. Már nem emlékszem kinek, de valakinek volt ilyen.

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Sziasztok!
Nekem sem ment a babanet délelőtt.
Én most vagyok 22+2 és eddig 6 kg-ot híztam, így most vagyok 62 kg (158 cm).
Egyáltalán nem eszem többet mint a terhesség előtt, sőt édességet és csokit egyáltalán nem nyomok.
Ez a hízás dolog attól is függ, hogy ki milyen testalkatú volt a teherbesés előtt mert egy testesebb nőnek tényleg nem kéne 8-10 kg nál többet hízni, egy vékony pedig gond nélkül felszedhet 10-15 kg-ot.
Azt olvastam, hogy ilyenkor (22 hét) még csak 3 kg-nál kellene tartanom. Akkor ezek szerint kevesebb tápot kellene bevinnem mint terhesség előtt mert mint mondtam nem eszem többet.
Ex!
Tehát mi ez a diáta közkinccsé tennéd?

Kép

Kép
katus73
 
 


<pre>
Nick ék. Lakhely baba kora szülés várható kórház testvérek nem-név
Veráska 30 Siófok 29 hét 0 nap 2006.04.26 Várpalotai kh. elsö baba
Clair 32 Bp. III. ker 26 hét 0 nap 2006.05.17 SOTE I. elsö baba
Szgoron 23 Bp. XV. ker. 25 hét 6 nap 2006.05.18 Nyírő Gy. elsö baba
Acer 32 25 hét 2 nap 2006.05.22 Szt. István kh. fiú
(2004. 10. hó)
Satuk 30 Bp. I. ker. 25 hét 2 nap 2006.05.22 Kútvölgyi kh. elsö baba
Tjuca 27 Budapest 25 hét 1 nap 2006.05.23 Szt. Margit
Dr. Sztanyik L. elsö baba
Pannamari 25 Bp. IX. ker. 24 hét 6 nap 2006.05.25 Schöpf-Merei
Dr. Kósa Zsolt elsö baba
Mézgombi 24 Bp XIV. ker. 24 hét 5 nap 2006.05.26 Kiskunfélegyh. elsö baba
Doren 33 Bp. XII. ker. 24 hét 4 nap 2006.05.27 János kórház Laci
(2004. 01. 20.)
Judit_78 27 Bp. XI. ker. 24 hét 2 nap 2006.05.29 Schöpf-Merei
Dr. Arnold László 3. baba
Kari 27 Bp. XIII. ker. 24 hét 2 nap 2006.05.29 Schöpf-Merei
Sz.Gy. elsö baba
Hello 34 Bp. XII. ker. 24 hét 1 nap 2006.05.30 Budai Honvéd kh. Gábor
(1991.09.02.)
István
(2004.05.26.)
Tarhonyanya 31 Tárnok 23 hét 6 nap 2006.06.01 MÁV kh. elsö baba
Trita 33 Göd 23 hét 5 nap 2006.06.02 SOTE I. Lili
(2004. 06. 26.)
AnnAnn 30 Hatvan 23 hét 3 nap 2006.06.04 MÁV kh. Hanna
(2003. 11. 04)
Exdeus 23 Szeged 23 hét 3 nap 2006.06.04 II. Kórház
dr. C.Z. elsö baba Péter László
Lreta 28 22 hét 0 nap 2006.06.14 szegedi Nöi Klinika elsö baba
Katus73 32 Békéscsaba 21 hét 6 nap 2006.06.15 B.csabai kh. Kata
(2002.10.23)
Norwell 24 Tét 20 hét 6 nap 2006.06.22 Győr P.A. kh. elsö baba
Babszem27 27 20 hét 5 nap 2006.06.23 Uzsoki kh. Zsófi
(2003. 09. hó)
Veraa 30 19 hét 5 nap 2006.06.30 Szt. István kh. elsö baba
Emy82 23 Szigetszt.m. 19 hét 4 nap 2006.07.01 István kh. elsö baba
Cila (Ildi) 34 Budapest 19 hét 2 nap 2006.07.03 Újpest
szülőotthon Levente
(2005. 01)
Esztianyo 36 Tampere
Finno. 18 hét 0 nap 2006.07.12 Tampere Norbert (98)
Renáta (99)
Kisvirág_30 30 17 hét 5 nap 2006.07.14 Schöpf-Merei elsö baba
Kanyin 33 Bp. X. ker. 17 hét 1 nap 2006.07.18 MÁV kh.
T.ZS. lány (2,5 év)
Amica 32 Sopron 16 hét 6 nap 2006.07.20 Soproni kh. 3. baba
Nyanya67 38 Budapest 16 hét 2 nap 2006.07.24 Szabolcs u. Balázs
(2002.12.) Blanka
Noémi22 27 Budapest 14 hét 5 nap 2006.08.04 elsö baba
Banya 25 Pécs 13 hét 4 nap 2006.08.12 Pécsi Sz.Kl. elsö baba
Gira 24 Szeged 13 hét 1 nap 2006.08.15 SZOTE N.K. Réka
(2005.04.18)
Adi77 28 Pécs 12 hét 4 nap 2006.08.19 Pécsi Sz.Kl. első baba</pre>

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Üdv!
Katus, ez a diéta ua, mint Nyanyáé, a lényeg, hogy napi 160 gr szénhidrátnál nem ajánlatos többet a szervezetbe bevinni. Én tudom, hogy néha ennél több csúszik le valamennyivel, mert krumplimániás vagyok, de van, amikor ennek alig több, mint fele. Egyelőre jól érzem magam.
Azt nem tudom, hogy olyanoknál, akiknél semmi gond nincs, mennyire válik ez be. http://www.inetcom.hu/andrea/babasmamas/terhcukor2.htm Ezen a helyen, a linkekre kattintva találhatsz kajás infokat. Egy próbát megér, de szerintem egészségeseknél nem kell "szigorúnak" lenni. Kép
Most nézem, hogy a tábliban meg kéne cserélni a két utolsó oszlopot, úgy lenne értelme...

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Kép

Ígérem, nem írok többet, de ez kimaradt, itt már látszik a lényeg. Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Exdeus, én nem szólok bele, a táblán kívül úgyse sokat írok... Nekem így azért nem tetszik, mert a 4. és 6. oszlop így totál szétesik, ha meg széthúzod, akkor az egész oldal lesz túl széles, nehéz olvasni.
Döntsenek a többiek és átadom Neked a táblát.
A.
annann
 
 


<pre>
Nick ék. Lakhely baba kora szülés várható kórház nem/név testvérek
Veráska 30 Siófok 29+0 2006.04.26 Várpalotai kh. elsö baba
Clair 32 Bp. III. ker 26+0 2006.05.17 SOTE I. elsö baba
Szgoron 23 Bp. XV. ker. 25+6 2006.05.18 Nyírő Gy. elsö baba
Acer 32 25+2 2006.05.22 Szt. István kh. fiú
(2004.10. hó)
Satuk 30 Bp. I. ker. 25+2 2006.05.22 Kútvölgyi kh. elsö baba
Tjuca 27 Budapest 25+1 2006.05.23 Szt. Margit
Dr. Sztanyik L. elsö baba
Pannamari 25 Bp. IX. ker. 24+6 2006.05.25 Schöpf-Merei
Dr. Kósa Zsolt elsö baba
Mézgombi 24 Bp XIV. ker. 24+5 2006.05.26 Kiskunfélegyh. elsö baba
Doren 33 Bp. XII. ker. 24+4 2006.05.27 János kórház Laci
(2004.01.20.)
Judit_78 27 Bp. XI. ker. 24+2 2006.05.29 Schöpf-Merei
Dr. Arnold László 3. baba
Kari 27 Bp. XIII. ker. 24+2 2006.05.29 Schöpf-Merei
Sz.Gy. elsö baba
Hello 34 Bp. XII. ker. 24+1 2006.05.30 Budai Honvéd kh. Gábor
(1991.09.02.)
István
(2004.05.26.)
Tarhonyanya 31 Tárnok 23+6 2006.06.01 MÁV kh. elsö baba
Trita 33 Göd 23+5 2006.06.02 SOTE I. Lili
(2004.06.26.)
AnnAnn 30 Hatvan 23+3 2006.06.04 MÁV kh. Hanna
(2003.11.04)
Exdeus 23 Szeged 23+3 2006.06.04 II. Kórház
dr. C.Z. Péter László elsö baba
Lreta 28 22+0 2006.06.14 szegedi Nöi Klinika elsö baba
Katus73 32 Békéscsaba 21+6 2006.06.15 B.csabai kh. Kata
(2002.10.23)
Norwell 24 Tét 20+6 2006.06.22 Győr P.A. kh. elsö baba
Babszem27 27 20+5 2006.06.23 Uzsoki kh. Zsófi
(2003.09. hó)
Veraa 30 19+5 2006.06.30 Szt. István kh. elsö baba
Emy82 23 Szigetszt.m. 19+4 2006.07.01 István kh. elsö baba
Cila (Ildi) 34 Budapest 19+2 2006.07.03 Újpest
szülőotthon Levente
(2005.01. hó)
Esztianyo 36 Tampere
Finno. 18+0 2006.07.12 Tampere Norbert (98)
Renáta (99)
Kisvirág_30 30 17+5 2006.07.14 Schöpf-Merei elsö baba
Kanyin 33 Bp. X. ker. 17+1 2006.07.18 MÁV kh.
T.ZS. lány (2,5 év)
Amica 32 Sopron 16+6 2006.07.20 Soproni kh. 3. baba
Nyanya67 38 Budapest 16+2 2006.07.24 Szabolcs u. Blanka Balázs
(2002.12. hó)
Noémi22 27 Budapest 14+5 2006.08.04 elsö baba
Banya 25 Pécs 13+4 2006.08.12 Pécsi Sz.Kl. elsö baba
Gira 24 Szeged 13+1 2006.08.15 SZOTE N.K. Réka
(2005.04.18)
Adi77 28 Pécs 12+4 2006.08.19 Pécsi Sz.Kl. első baba</pre>



Na ezt sütöttem ki, Ann és a többiek?
(Ann, bocsika, de a baba korát kicsit reformáltam, gondolom, így is érthető.)

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sztem így jó Kép
annann
 
 


Exdeus!
Beteszel engem is, az annannéban benne voltam, mdoren után.( talán )
Előre is köszi.
Kanyin!
Mi a Kútvölnyibe vittük, személyesen, és így is mentünk érte, nem tudok tel.számot. ( vagy nem engem kérdeztél?)
Mézgombi!
Ok. a torna, kék szövet kabát lesz rajtam, fehér sállal, a sapkát majd leveszem, ugy is hülyén nézek ki benne, de hát olyan hideg van. De azt hiszem a kockás gatyóról felismerlek!
Ja RH negativ vagyok, lehet, hogy szólok a dokinak. Köszi
andi

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Csandy, bocsika, nekem ez volt az utolsó, amit Ann átküldött.
Holnap megnézem az előző táblit és beszúrlak - legalábbis igyekszem. Kép
Most megyek pancsizni, és a férjem lepi be a gépet.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?