Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Szia Ruszlána! Merre laknak a szüleid?
Az Aflubi csepp homeopátiás orvosság, influenza, megfázás kezelésére, megelőzésére. Nekünk bevált. Mondjuk csak Micsi és Apa szokták szedni. Olinak még nem szabad, én meg szoptatok. Most is két napig adtam a Milunak és nem jött ki rajta a betegség.
Amúgy a gyerekfelügyelet nálunk sem megoldott.

Edit!

Remélem jól sikerült a gyerekmentes kimenő!

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Betti
Remélem jól vagytok,nem tudlak elérni telefonon semKép
Beszélni akartam veled de mostmár lehet,hogy este felcsöngetek.


Ana
Gyerekmentes nap tuti volt majd mesélek.Kép
Zsolti holnap megint megy,csütörtökön jön,remélem Anyu tud jönni vigyázni a gyerekekre.
Legyen már tavasz!!!!!!!!!!
Annyira unom már ezt az öltöztetős kínlódós hideget.Kép

Szép napot lányok.

Edit.
edit01
 
 


Csajok!Kép

Megszerelték a mosógépemKépKépKép
Nem kell újat vennem.
Olyan boldog vagyok mintha ajándékot kaptam volna.
Na el is húzok, mosok.Kép (van mit)
Edit.
edit01
 
 

 
 

sziasztok!
én Péteri vagyok.Ez Monor és Üllő között van.Csak benézztem de mennem kell mert sír a fiam
üdv:ráczbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok,

Meg elek, megvagyok, irni idom nincsKép Orulok, hogy jol beindult a topikKép
A heti luxusom megvolt, felorat pihentem MomoeknalKép
Most kethetig csend legyen nekemKépKép

Mica a munkamaniasKép
mica
 
 


Sziasztok!

Edit!
Sikerült elérned Bettit?Jól vannak?
Jó mosást!Kép


Ana!
Család Neked sem tud segíteni?
Szüleim Kalocsához közel,egy kis faluban laknak.Anyósom itt van Pesten,de Rá nem számíthatok.


R.Betti!
Üdv!KépÍrj magatokról!

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Most van egy kis időm,gyerkőcök alszanak.
Holnap megyünk a kislánnyal a bőrgyógyászhozKép
Kata
Bettivel beszéltem,azt hiszem jól vannak.Kép
Biztos ír ha hagyják a gyerkőcök.Kép
Köszi,mostam is mint a güzü,most nemvolt terhemre.Kép
ráczbetti
Üdv. bár én is új vagyok.
Írj ha lesz időd hadd pezsegjen a topik.Kép
Ana
Merre tetszik lenni?Réka nem jön holnap.Kép
Szülinapja van a szerelmének és ünnepelnek.KépKép

Jó éjt csajok.Kép
Edit
edit01
 
 


Sziasztok

Ráczbetti!

Te szoktál BETTI néven bentlenni cheten?

Edit
Itt vagyok. Csak elég sűrű volt a napom.
Este buli? Kár hogy nem jön a RékaKép Pedig ráfér a tornaKép Na most már öltöztetem a lurkókat. Megyünk be a városba.
Boldog stzülinapot Réka párjnak. Tessék neke átadni!

Ruszlána
Nekem anyósom itt van Cegléden mégsem számíthatok rá. Mindig azt mondja, hogy lepasszolom a gyereket. Az én szüleim, meg Pesten laknak.

Na megyünk

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Ruszlána
Nekem van egy 4 hós fiam akit Milánnak hívnak.Vele vagyok itthon.Péteribe lakunk.

Edit01
nem tudom mikor,de mikor tudok j0v0k

Ana

igen chaten syoktam lenni Betti neven

Mennem kell

Rbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Uhh, mennyit körmöltetek itt..


Edit!
Mi a helyzet a fősulival?
Mi baja van Annának? Mármint a bőrével? Nem is mondtad, hogy a Heim Pálban voltatok. Na nem mintha számadással tartoznál.. ha van kedved írd le plíz, engem érdekel.
Én is akarok -3kg-ot Kép Ilyen jól megy a torna? -ez a rész Anának is szól, ha jól értem együtt jártok-
Ez ugye nem ugrálós izé? -tudom már kérdeztem, dehát..-

Ana!
Tündériek a fiúk! Nem nehéz ennyi pasi között élni ? Kép
A versnek amit írtál, ugye nincs apropója?

Adri!
Mohos doki jó fej. Én a Nagy Bélához tartoztam gyerekként, de mivel ugye egymást váltják , előfordult, hogy ő volt helyette.
És igazad van, ha valaki "beválik", akkor felesleges volna lecserélni;)

Katácska!
Gyógyulgattok már?

Rbetti!
ÜdvKép!

Mica (a munkamániásKép )!
Örülök, hogy életjelt adtál! Remélem jól vagytok!

Momo!
Te is hiányzol ám! Remélem nincs gond!


No, pár sor rólunk. Köszke, hogy hiányoltatok, semmi gond, csak sok a dolgom, nem nagyon értem rá irogatni. Most épp alszanak. Jah, igen, Mendi még mindig itthon. Tegnap voltunk benn az oviban, jól megnévnapozták, aztán du. közölték, hogy sajna össze lesznek vonva a héten megint, se saját óvónéni, se saját csoport, úgyhogy inkább nem viszem. Olyan, mintha nem is lenne ovis. Vagy beteg hónapokig, vagy az óvónénik betegek. Úgyh. én is azt mondom legyen már tavasz.
Az embernek lefagy a fél feje, ha kimegy. Persze most van egy rakat elintéznivalóm, hogy a kocsi műszakin van. Jah, nem is említettem, én már olyannyira belelendültem a vezetésbe, hogy szombaton Ladánybenén tomboldáztunk Kép.
Mivel más nem jut eszembe lépek, pihizek egyet.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Betti!

Zűr ez a minicsoport, nálunk ez úgy zajlott, hogy a nagycsoportosok óvónénije volt beteg, és mivel nekik már komoly foglalkozásaik voltak, a mi egyik óvónénik ment át hozzájuk helyettesíteni. Így állandóan összevonták őket. Ha nem, akkor meg persze jöttek a betegségek.
Székeket tudtatok-e venni? Vezetés előtt le a kalappal!!!!!!!!!! Ladánybenén hová jártok, már többedszerre említed, biztos jó!

Lányok!

Kecskeméten, az Erdei Ferenc Művelődési KÖzpontban vasárnap 9-től 15 óráig bababörze lesz!!
Lehet, hogy én megpróbálok túladni Ancsi ruháin!

Sziasztok!

Szilvi

keksz
 
 


Sziasztok!

Remélem jól telt a hétvégétek!

Betti! Már nagyon hiányoztál ám! Kép
Sajnos ez az ovikezdés már csak ilyen! (Sokminden betegséget elkapnak egymástól! És sajnos ez az időjárás meg még rá is "segít" a megbetegedésekre!)
Õszintén kívánom, hogy most már az idénre legyen vége a betegeskedésnek! Kép
Nálunk valószínűleg Bálintkának jön a foga, mert 2-3 napja nem nagyon akaródzik enni (pedig igazi haspók), sőt, a kanalat és a cumisüveg cumiját is eltolja a szájától. Ja, és persze sokkal nyűgösebb, mint úgy általában.

Mica, Momó! Örülök, hogy Ti is benéztek néha!

R.Betti! Üdv Neked! Ha lesz időd, írj többet magatokról!

Edit! Egyetértek Veled! Én is unom a hideget és az ezzel járó nyűgöt! Egyszer csak kitavaszodik...! Sikerült már mindent kimosnod?

Ana! Látom Te is kivagy a vízből az anyósoddal! Kép (Az enyémről nem is mesélek, mert csak felhúznám magam rajta!)

Kata! Tök jó a profilodban a fiúkról a kép! (Eddig is ez volt, vagy csak nekem nem rémlik?)
Te nem a gimibe jártál? Betti tett fel a múltkor képeket és valahonnan ismerős vagy, de nem tudlak hová tenni!)

Katácska! Ildi! Szilvi! Merre jártok?
Hogy Heppit ne is kérdezzem!!!

(Remélem nem hagytam ki senkit! Ha mégis, akkor bocsi, nem direkt volt!)

Puszi, Adri
radra
 
 


Szia Szilvi!

Most látom, hogy közben írtál! Milyen ruháktól szeretnél megszabadulni? Már úgy értem mekkoráktól?
radra
 
 


Sziasztok!

Írok egy kicsit mert elaludt a kisfiam.Nem nagyon tudom ki kicsoda,mert még nem nagyon vagyok képbe.Na majd belejövök.

Szabóbetti szia neked még nem is írtam.Mennyi idős a gyereked?Fiú vagy lány?

szia adri!
Mit írjak magamról?Van egy férjem akivel 2000 január óta vagyunk együtt és 2004.szeptember 11-én házassodtunk össze.Kisfiunk Milán 2005.október3-án született.Ma 4hónapos elmúlt.Olyan gyorsan telik az idő.Nagyon aranyos baba.Mosolygós és jó gyerek csak most jön a foga és nyűglődik kicsit.
Péteribe lakunk(Monor és Üllő között)a férjem papájának a házába.A papa most halt meg január14-én,úgyhogy most csak mi lakunk itt.Anyósék külön laknak,de egy telken lakunk.Még nem tudjuk mi lessz a házzal.Anyósék se mondtak semmit.Mi sokat költöttünk már a házra és szeretnénk ha a miénk lenne,persze nem ingyen,de jó lenne valami biztosat tudni.Kérdezz és még írok magamról

szia szilvi!

Neked mekkora gyereked van?Mindenki Ceglédi itt?

Na ennyi befejezem.
Puszi nektek:Rbetti
raczbetti
 
 


Na itt vagyok megint!

Adri!
Nekem is vannak gondjaim anyósommal! Bár nem mondhatok semmit, mert sok mindent adott nekünk, de mindenbe beleszól, amitől már rosszul vagyok. Meg ha az én szüleim elviszik magukkal a Milánt, mindig azt mondja, hogy nagyon rossz anya vagyok, mert lepasszolom a gyereket. Múltkor meg dokihoz mentem, és elvittem az Olivért hozzá (a Milán nem szeret nála maradni)és mikor visszaértem a gyerkőc a macska mellett feküdt a macska plédjén. Majdnem infarktust (ezt így kell írni) kaptam, Õ meg azt mondta, hogy nem lesz ettől semmi baja, én meg közben a macskaszőrt szedegettem a szájából. HÛűűű, már fel is húztam magam.

Betti

Örülök, hogy előkerültél végre. Képzeld Oli már egyedül megül. Kb 5 percig, utána eldől. Remélem jól vagytok. A vers csak úgy megtetszett, mert annyira igaz, hogy a felnőttek nem mondanak "igazgat" a gyerekeknek, pedig ők sokkal okosabbak mint amilyennek mi gondoljuk őket.
Vezetéshez gratula!

Képzeljétek bebumlizatam az OTP-be (úgy egy óra alatt indulásra készen voltunk), hogy vegyek le egy kis pénzt, erre az autómata kiírta, hogy csak ezrese van és ennyi pénzt nem ad ki ezresekben, bementem voltak vagy százan előttem, Oli ordított, a MIlán a virágokat borogatta. Úgy néztek rám, mint a véres rongyra, de nem szólítottak előbb. Már majdnem én is sírtam.

RBetti
Miket csinál már a kisfiad?

Ruszlána
Te hova adnád be a jelentkezést? Már csak egy hetünk van!

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Szilvi!
Végül maradtunk a teccós székeknél, az befér a "főzőlyukba" Kép Nálatok valami fejlemény bútor ügyben?
Írtam már Ladánybenét? Nem emlékszem. Múlt szombaton volt egy csajos este tervbe véve, és leszavaztak. Beültünk a Flamingóba, de a csajok unták, és rábeszéltek , hogy menjünk át. Sőt, még tankolni is voltunk (életem első önálló tankolása Kép ). A diszkó nem volt egy nagy durranás, már öreg vagyok az efféle mulatságokhoz Kép.

Adri!
Köszi Kép!
Én is remélem, hogy vége a betegeskedéseknek, bár tudom, hogy korántsem lesz ez így.. Kép
Tényleg jellegzetes a cumieltolás. Nekem a lányom volt ilyen fogzáskor.Remélem hamar kibújik neki, és nem szenved vele sokat!

Rbetti!
Nekem egy lányom van, 3múlt novemberben, a fiam pedig másfél éves lesz.
Én törzsgyökeres ceglédi vok, azaz született vidéki parasztjány KépKép
Tudsz rakni képet a kisfiadról? Jó hamar jön a foga! Jó étvágyú baba?
Nem lehet könnyű így bizonytalanságba, de csak megkapjátok jutányos áron a házat. Vagy nem vagytok jóban anyósodékkal?
Kép könnyen kiszámolható, hány éve vagytok együtt a férjeddel Kép Ez egy jó dátum.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Ana! Én csak annyit írok, hogy anyósomék 3 évesen látták utoljára Nándikát! (Most 5 éves!) Kép Cegléden a nagyfiú 5 hónapos korában voltak itt legutóbb...! Szal, majd másfél évig mi zötykölődtünk vonaton hozzájuk. (Persze nekik van autójuk.) Ja, és a "nagyon messzi" Budapesten laknak! KépKépKép (Ebből azt hiszem kitűnik, hogy Bálintkát nem is látták még!)
(Szerintem ezzel sokmindent elmondtam, nem?)

RBetti! Hát igen, én tudom hol van Péteri! Minden nap vonattal jártam Pestre dolgozni kisebb-nagyobb megszakítással 1998-tól.
+ az apukám monori születésű.
Ha van kedved, tehetnél fel képet a picurkáról!

Minden jót Nektek!
radra
 
 


Ana!
Bocsi, kimaradtál a szórásból, mert egyszerre írtunk Kép!
Sajnálom, hogy nem felhőtlen a viszonyotok anyóssal. Tényleg gané dolog, ha mindenbe beleszól. Ati hallgatni szokott rá?
Ez a macskás dolog elég ijesztő, nem is csodálom, hogy kiakadtál rajta! Nekem is sok dolog van, ami idegesít, de ha olyan akkor szólok, ha nem veszélyes akkor meg lenyelem. Végülis nincs előírva, hogy mindent úgy csináljanak, ahogy én. De az ilyeneknél én is beszólnék vmit. Még szerencse , hogy nincs macskájuk Kép. De ők amúgy sem ilyen elvetemültek szerencsére. Hát kitartást hozzá!
Otp: hát igen, a mai magyar gyermekbarát társadalom.. én egyszer mertem két gyerekkel bemenni az endokrinológiára, ahol egy hangjuk sem volt, szépen elvoltak, erre a doki megkérdezte, hogy egyedül nevelem e őket. Célozva arra, hogy mi a f...nak hoztam el őket. megmondtam neki, hogy nem, de nem mindenki teheti meg, hogy szabadságot vetessen ki a férjével minden csipp-csupp f.szságért Kép. Azóta nem csesztetnek Kép. Tudom, könnyű mondani,hogy ne vedd a lelkedre a dolgot, mert baromi bosszantó. De sajna nincs mit tenni, az emberek ekkora balfékek, és érzéketlen taplók. Csak azt nézik hol tudják egymást taposni, hogy előrejussanak, vagy csak azért, hogy jobb napjuk legyen.
Olinak gratula, stramm kislegényKép
Gyerekek/igazság ügyben ja, sokan hegyivirágoskerteznek a gyerekeknek. Én mindig igyekszem igazat mondani nekik, és nem hülyegyerekként kezelem őket, hanem egyenrangú társként. Persze azért figyelembe kell venni, hogy gyerekekKép
Huhh, nagyon tudományos vagyok. Megyek visszapakolom azt a pár száz cd-t amit a fiam kiszedett, mialatt begépeltem eme sorokat..
Estére jó szórakozást (vagy mi)!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Ana!
Milán már forog,beszél(gagyog)kacag hangosan és ha felültetjük ül és rúgja ki magát hogy állni akar.Mindent megfog és a szájába vesz!Holnap megyünk szurira.

Szabóbetti!
Megpróbállok képet feltenni,remélem sikerül!Anyósékkal megvagyunk és remélem sikerül megegyezni velük.Nincs vele sok baj(anyóssal)csak az a baj,hogy nagyon határozatlan és az van amit após akar.Milán nagyon szereti a pociját szerencsére mindent megeszik.

Radra!
megpróbállok képet feltenni!

Megyek is sziasztok

Rbetti
raczbetti
 
 


Radra!
Rbetti!

Ancsi lányom 6 és fél éves, a pocaklakónk meg 36 hetes, március 3-ra várjuk.

A legtöbb ruha csecsemőkori, a nagyobbakból már tudtam eladni, de lényegében 116-os méretig vannak.

Én is ceglédi vagyok '96 óta (akkor mentem férjhez), előtte Törtelen laktam.

Anyós ügyben én kivétellel erősítem a szabályt, én nagyon kedvelem, csak az a gond, hogy nyugdíj mellett dolgoznia kell, ezért kevés időnk jut egymásra.

Sziasztok

Szilvi

keksz
 
 


Sziasztok!

Megpróbálok egy összeszedett valamit írni.Alaposan elfáradtam.Kép
Ana te?Nagyon jó voltKépKép

Betti
Hű hol is kezdjem.
Személyesen szívesebben rizsáznék.Kép
Tömören olyan kiütése van mint a pelenka kiütés csak egyre dúvább és nem akar múlni.Néha halványul,aztán pár óra múlva megint tűz piros a kis popója.Rákentem már a legdrágább krémeket (túlzás nélkül) de nem akar szűnni.Megjártam vele a Vukit, a Vágó Áron bőrgyógyászt az sztk-ban,Pesten a Heim pálban egy tündéri doktornőt.Mind a három mást mond.Kép
Nem tudom mit tegyek.Zsolti borzasztóan aggódik,nehogy komolyabb hatása legyen ott a kis ...nek.Ezen tobzódunk már harmadik hónapja.Cseréltem mosóport,öblítőt nem használok,hipoallergén fürdető, krémek,pelenka márkát is cseréltem már.
Röviden ennyi a csaj töténete,kérdezz aztán írok még hátha kiötölünk valamit.
-3kg?Gyere már mondtam több milliószorKép
Nem ugrálós.TUTTI.Vagy inkább tutkerályKép
Tankoláshoz és vezetéshez én is gratulálok.KépKépKép

Radra
Jól kitavaszodott mi?KépLassan 20 centis a hó...
Örökké nem eshet igaz?
Megyek mert reggel nem tudom mi a bajomKép

Edit
edit01
 
 


Sziasztok!


Betti!
Boldog névnapot kívánok Mendinek!Kép


Edit!
Mi volt a bőrgyógyásznál?


Ana!
Anyósom hasonló,mint Tiéd,sokat köszönhetünk Neki.Ezt nem is engedi elfelejteni,még ha akarnánk,sem tudnánk.Kép
OTP.Kép
Postai,vagy internetes úton adod be a felvételit?A héten túl akarok esni rajta.Maradok a Sote-efk,ápolónál,állami fin.40 az irányszám.KépTi hogy döntöttetek,több helyre adjátok be?


Adri!
Ez a kép van jó ideje a profilomban.Szerintem is aranyosak rajta,köszi!Kép
Kalocsán jártam szakközépbe,nem hiszem,hogy onnan lennék ismerős.Esetleg Rólad kép?Ha nekem is ismerősnek tűnsz,akkor utánajárunk.
Dentinox-ot bevetetted már Bálintnál?
Sajnálom,hogy Neked is ilyen szupernagyi Anyósod van.Kép


R.Betti!
Ház-gond remélhetőleg a számotokra legkedvezőbben alakul.
Pilisen lakom(most éppen.Kép)


Szilvi!
Hogy bírod a finish-t?


Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Rbetti!
Szépen fejlődik a kisfiadKép! Jó kis stramm gyerek lehet ő is. De nem mindig jó engedni az akaratosságuknak, nehogy megerőltesse a kis gerincét.
Képet várjuk!Kép

Szilvi!
Múltkor megkaptad az ebédes mailom?

Edit!
Székletvizsgálatot nem csináltattak? Lehet, hogy abból kiderülne vmi. A tápit régebbóta eszi, mint ahogy megjelent? Mert tényleg lehet vmi kajától (főleg, mivel csak a popsiján van), bár ezt már 3hónap után nehéz lehet kideríteni. Inni mit adsz neki? Már úgy értem, talán a vezetékes vízben is lehet olyan, amire érzékeny a gyomra.
Ha mósóporra vagy öblítőre volna allergiás, akkor az egész teste lenne kiütéses, nem? Kevin a folyékony Arielre lett totál pettyes mindenhol.
Jólvan, elmék majd egyszer egy tornára, ha tényleg nem ugrálós, mert azt nem bírom szusszal Kép. Nekem mondjuk 3kg-nál többet kellene leadnom (6-7kg-ot), dehát már 3-nak is örülnék KépKép
Lackó beteg? Láttam anyósodat a fiúkkal reggel, épp akkor ettünk.. tudod, megint kukkoltam Kép

Kata!
Köszi Mendi nevébenKép! Megkaptad tegnap a mailom?


Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Betti
Mi is Boldog névnapot kívánunk Mendinek!
Én általában lenyelem anyósom hülyeségét, mert ha szólok mindig emlékeztet rá, hogy mit adott nekünk. Inkább nem szólok és a lehető legritkábban megyek hozzájuk. Amúgy sem szeretek nála lenni, mert cigizik. Mindenünk büdös lesz tőle.
Hű, ez az endokrinológusos dolog is elég durva! Nem mindeki tud babysittert fogadni.Kép

Radra
Elég durva, hogy anyósodék nem is látták még Bálintkát! Nem is kíváncsiak rá? És a férjed mit szól ehhez? Nem esik ez rosszul neki?

Szilvi
De jó neked, hogy jóban vagytok anyósoddal!
A pocidban kisfiú vagy kislány lakik?
Mi meg majdnem Törtelre költöztünk. Ott néztünk házat, de végül maradtunk Cegléden.

Ruszlána
Úgy látom anyós ügyben tényleg egy cioőben járunk. Jó lenne a neten feladni a jelentkezést, de a biziket is el kell küldeni. Hogy csinálja? Fényképezzem le és képként küldjem el? Te hogy csinálod?

Edit
Én is kellemesen elfáradtam. Nagyon jól esett. Meg az is jól esett, hogy a Klári megdícsért minket! Ez egy kicsit ösztönöz engem.
Ma jön a vízvezetékszerelő, 4 után.

Na puszi, most már mennem kell!

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Betti! Boldog névnapot így utólag is Mendinek! (Ezt ma már 3x írtam le, de nem volt hajlandó mellékletet feltenni, úgyhogy inkább nem küldtem el! Most is megpróbálom, ha nem sikerül, akkor máskor küldöm el nagylányodnak a képet!)
Kép
Tényleg aranyos a Mohos doktor, én is nagyon szeretem! Kép

Szilvi! 36. hét! Az nem semmi! Mindjárt itt a nagy nap! Gondolom kisfiú lesz (már abból próbáltam a rengeteg eszemmel levonni a következtetés, hogy meg szeretnél szabadulni a kislányos ruciktól. Kép)
Nagyon szivesen vennék lányos ruhákat, mert már vágyom egy kislányra! De még odébb van a megvalósítás! (És persze senki nem garantálja, hogy nem kisfiú lesz! Kép Természetesen az sem gond, csak jó lenne a 2 'kukis' mellé egy 'puncis'!
Itt fogsz szülni Cegléden?

Edit! Nem irígyellek! Jóformán mindenkit végig jártál a problémával és semmi haszna! (Lehet, hogy jósnőhöz, vagy valami'boszihoz' kellene elmenned, ő talán meg tudná fejteni a rejtélyes pöttyöket! Kép)

Kata! Akkor nemtom honnan vagy ismerős? Kép van fenn rólam is -talán- az albumban:
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=6886
Gimibe sem járt ismerősöd? (Volt jó pár irsai osztálytársam és egy pilisi) Vagy nem jártál még az "őskorban" a Rozmaring diszkóba Bercelre?
Más tippem nincs!

Heppiről nem tudtok valamit?

Sziasztok!
radra
 
 


Betti! Végre sikerült! (Mindjárt cigánykereket vetek! - Bár szerintem már nem sikerülne! Kép)

Adri
radra
 
 


próbálok képet feltenni,remélem sikerül!Jó lassú.
Szilvi
Gratula a babához!Lányod várja már?

Kata!
Remélem énis hogy megoldódik a ház dolog minnél előbb.Miért laksz Pilisen most?

Szabóbetti!
Vigyázzok rá és nem engedek neki mindent,mert nagyon féltem!!!Nagyon fejlődik az tuti.Kép
raczbetti
 
 


sikerült a kép,de most mennem kell.Sziasztok
Rbetti
raczbetti
 
 



Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 



Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok

Adri
szupik a képek albumban!
Nagyon hasonlítanak a fiúk egymásra. Az a piros kapucnis kép nagyon tetszikKép

RBetti
Te babád is nagyon ari!
Az a sárga játéktároló IKEA-s?

Ildi
Nem tudom megnézni a fiúkatKép

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Betti!
Tegnap elfelejtettem, hogy nem kaptam meg az e-mailodat!

Többiek!
Igen, most kisfiunk lesz, Ancsi már várja, bár tartok a reakcióitól, de hát azért vagyunk szülők, hogy megoldjuk ezt is.
Cegléden fogok szülni, a Harmos dr.-nál.

Lassan majd jövök tanácsért hozzátok, mert az elmúlt 6 év alatt sok minden kiesett kismamaság és bébi ügyben!

Betti!
Nem tudom, be szokott-e még nézni hozzád a védőnőnk, ha igen, hétfőn számíts rá, velem egyetemben mindenkit megnéz a háztömbben!

Sziasztok!

keksz
 
 


Sziasztok!

Keksz!
Hanyadikon laksz?
Megőrjít,hogy nem tudom ki vagy.Kép
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Ana!
Én is gondolkodtam az e-felvételin,de a gépem nem a legmegbízhatóbb.KépA csatolandó dokumentumokat elküldheted postai úton is.
Önéletrajzon túlvagy már?


Betti!
Jött mail,de nem tudtam megnyitni.KépAsszem gépem hamarosan megint dobja a hibát,és újra kell telepíteni.Ha eltűnök,akkor ez történt.


Adri!
Nagyon aranyosak a fiúk.Legjobban az tetszett,amelyiken mind rajta vagytok,egy padon ültök.
Nem tűnsz ismerősnek,bár az én arcmemóriám hagy némi kívánnivalót.KépPilisen és környékén 4 éve jártam először.Mielőtt ide költöztünk.


Szilvi!
Szekrény megvan még?Ha igen,írnál árat a mailemre:katanyo kukac freemail.hu.Köszi!Kép


R.Betti!
Örülök,hogy sikerült a képet feltenni,nagyon aranyos a kisfiad!Mi az,amiben üldögél?
Több helyen is laktam már,azért írtam,hogy most Pilisen.Remélem maradunk is jó sokáig.


Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Ana!
KösziKép!
Hát igen, sokszor az az egyszerűbb, ha az ember lenyeli a dolgokat. Ha ez nem okoz feszültséget benned, akkor ez a leghelyesebb megoldás. Nehéz a fiús anyukákkal, az tuti..

Adri!
Neked is kösziKép!
Átfutottam az albumotokat, nekem is az a kép tetszik, ahol együtt ültök a padon. Ez hol készült? Az egyik képen nagyon hasonlít a férjed Szilvi férjéreKép.

Rbetti!
Nagyon édes a fiad! Tényleg jó kis erős gyerek. Az én fiam is ilyen volt már kicsinek is. Bepelusozni is alig lehetett, mert olyan erővel fordult meg, hogy túlzás nélkül mondom, nem lehetett lefogni sem. Úgyhogy 5hós korától használjuk a bugyipelust, azt gyorsabb ráadni.
Nálatok még nincs ilyen gond?
Remélem nem bántottalak meg!

Ildi!
A te fiaid is aranyosakKép Szeretik egymást, ez látszik. Jól megvannak általában?

Szilvi!
Akkor megpróbálom elküldeni megint. Csak most jutott eszembe, hogy még nem válaszoltál rá, gondoltam valszeg meg sem kaptad. Bocsi, néha szelektál a citromail..
Védőnő???? hozzánk? gyermekenként két látogatást tudnék felmutatni.. miért jön/jöttök? Kíváncsivá tettél Kép

Kata!
Hajrá a telepítéssel!Kép Szólj, ha küldem megint a mailt..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szilvi!
Uhh, pont tegnap selejteztem a mailokat, és kitöröltem Kép
Akkor majd megprószálom mégegyszer megírni dióhéjban..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Csáo!

Csak egy gyorsatKép
Végre találkoztam KekszelKépKép
Majdnem hanyadt vágtam magam mikor rájöttem ,hogy Te vagy az.Szuper.Kép
Betti
Jó ötlet a székletvizsgálatKépA pisijét is lehet vizsgálni?
Aztfigyeltem meg,hogy főleg a pelenka területén van gond.A hasa alján a belső combijain és persze ha kakil és nem vagyok résen akkor rettentő vörös lesz.
Most hámlik neki és alatta halvány rózsaszín babaőr bukkan fel itt-ottKépVakarja szegénykém,szépen letisztítottam most is.Egész szépen kezd tisztúlni de az ok amiért kipattog még biztos nem szűnt meg.Igen sajnos csapvizet adok neki de akkor egy időre átállok babavzre ez is jó ötlet lehetKép
Tápszert már régótaadom neki és nem váltottam márkát.Ja,kérdezted még:nem beteg már Lackó,hétfőn még köhögött de már nem szenvedek az elhordással majd jövő héten.Hadd múljon el neki teljsen.KépLeskelődtél.Ha tudom odaállok én is az
ablakod alá.Igaz lehet elvettem volna az étvágyatok.
Csak viccelek ám!Kép

Kata
Még nem mentem vissza a bőrgyógyászhoz holnap ejtem meg addigra látom hogy alakul a hámlás.
Köszönöm az érdeklődésed.Kép
Keksz
veled beszéltem akkorKép
ráczbetti,Adri,Ildi
Nagyon szépek a gyerekeitekKépKép
Na megint megszaladt a kezem.
Ana?
Hol vagy?
Írtam mailt.Megkaptad?

Edit
edit01
 
 


sziasztok lányok!

Mit szóltok ehhez a hatalmas hóhoz?
Milán annyira élvezi. Megpróbáltunk hóembert építeni, de nagyon béna vagyok. Inkább hótorz lett mint hóember Kép

Kata
Ha a csatolandó dokukat postán küldöm, akkor mi értelme az e-felvételinek? Valszeg én is postán fogom feladni, csak azt nem tom még hogy hova. Neked van egészségügyi előképzettséged? Milyen szakra is adod be? Ezt lehet, hogy írtad már.

Betti
Nem nyelek le mindent! Inkább nem megyek el hozzá. A férjem meg már nem szokta elmondani, ha éppen anyósom engen szapul.
Én is fiús anyuka vagyok!!!!!!!!!!!!
Én is olyan hülye leszek, mint a anyósom? Kép

Edit

Hol vagy????????????????
Eltűntél!!!!!!!!!!!!!
És még tornázi is egyedül megyekKép
Zsolti hazaért már?


Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Próbálok képet tölteni a gyerekekrőlKépKép
edit01
 
 


Sziasztok!

Ma reggelre már én is beteg lettem ugyanis Gábor hétföre náthásodott be.
Kedden Kari megkapta az oltásokat kicsi sirás volt.Estére be is lázasodott de attol függetlenül sokat nevettet.
Sajnálom nagyon őket mit ki kell állniuk!

Edit!

A te gyerőceid is nagyon aranyosak.Milyen idősek?

Sz.Betti!

Igen szeretik egymást szerencsére Gáborom nemféltékeny az öccsére.
Jókat szoktak bohockodni.Mert ugyanis Kari is már nagy bohoc.

Ana!

Egyik képet sem tudtad megnézni?
A chet-en a nevem ildi1002 ha gondolod írhatsz.


Szilvi!

Nagyon jó dokit választottál Gábort én is nála szültem.Számolsz már vissza?

Kata!

Ti hogy vagytok?Nekem nem is írsz?

R.Betti!

Aranyosan néz ki Milán abban a csőben vagy miaz.


A többiekkel mi van nem jelentkeznek.
Sajna én nem nagyon örülök a hónak mert nemlehet közlekedni nemtakarítják a járdát mindenhol.

ui:Jók legyetek Puszi. Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!

Hű, mennyien írtatok hirtelen! Ez jó!

Betti!
Még mindig nem voltál a pajzsmirígy vizsgálaton?
A közös kép az állatkertben készült Pesten, tavaly szeptemberben.

RBetti! Edit! Ildi! Nagyon aranyosak és szépek a gyerkőceitek!
Nagyon szeretek babás képeket nézegetni! Nem tudok betelni tőlük!
Már arra is gondoltam, hogy még kisebb gyermekekkel kellene foglalkoznom! Csak még azt nem sikerült megfejtenem, hogy mi is lenne az!
Bár képzeljétek, a héten egy csomószor eszembe jutott az ovis "csoportom" és már hiányoznak! Úgyhogy mégiscsak várom a gyakorlatot! (Lehet, hogy egyszercsak meggondolom, és felcsapok óvónőnek?!)

Ana! Nálunk még csak ma kezdődik a hóember építés, ha Nándika felkel! Kép

Szilvi! Kicsit irígyellek! Én nagyon szerettem várandósnak lenni és a szülések is maradandó élményt jelentettek! (Persze pozitív értelemben!)
Olyan jó ilyenkor kicsit nosztalgiázni!
Persze most is nagyon boldog vagyok a kisfiaimmal, imádom Õket, csak jó azokra az időkre is visszagondolni!

Kata! Akkor tuti, hogy mégsem ismerjük egymást! De sebaj, hátha egyszer sikerül személyesen is megismerkednünk!

Puszi, Adri
radra
 
 


Hali!

Edit!
Hát, ahogy leírtad ez pelenkakiütésre vagy mire hasonlít. Próbáld ki , hátha a vízben van vmi. És (amennyire megoldható) egy darabig hanyagold az étrendjéből a halat, déligyümölcsöt (gyümölcslében is), paradicsomot, tojást, tejet, és a konzerves dolgokkal is csínján (zacsisleves, konzerv paradicsom stb, amikben tartósító, szinező anyagok dúskálnak. Vagy akár egyesével hagyd el, és akkor látod (4-5nap után, ha jól tudom), hogy mitől jobb, mitől rosszabb.
Aztán peluscserénél ne törlőkendőzd, hanem tiszta vízzel mosd le, és hagyd alaposan megszáradni, utána add csak vissza a pelust. (Hogy minél többet legyen levegőn, és fény érje, azt már nem mondom, biztos 1000*mondták ;) ) Kend neki körömvirág kenőccsel (ha nem nedvedzik neki) napi 3*, vagy csinálj körömvirág borogatást -szintén napi 3* -(ezt lehet akkor is, ha nedvedzik) (2dl vízhez 20csepp körömvirág oldat, ezzel benedvesítesz egy pamutkendőt, majd ráborítod a popójára, hagyod néhány percig (amíg hagyja..), aztán alaposan száradjon meg neki. Ez fertőtleníti a bőrét, és gyulladáscsökkentő is.
A hasa nem ment neki? Úgy értem lehet, hogy azzal indult, és most mindig felülfertőződik neki. Ha a körömvirágra sem javul, akkor lehet hogy gombás fertőzés is van a dologban, próbáld Canestennel kenni, de azt is csak napi 3*(akár a körömvirágozás után, mikor már fertőtlenítve van a bőre, és teljesen megszáradt), és vékonyan(!) kend be, miután letisztítottad a területet.(Ha néhány nap után sem javul, akkor a Canestent hagyd el.) És hát ugye lányos anyuka, mondanom sem kell, hogy csak kívülről;)
Állítólag az is jó, ha nem száraz a levegő otthon. Mondtad, hogy néha jobban előjön neki, néha már mintha múlna. Majd figyeld meg, hogy hidegre jobb neki, vagy melegre.
Homeo:
Rhus toxicodendron D12 (C5) : A gyulladt bőr duzzadt, kis hólyagocskák képződnek rajta, amelyek erősen viszketnek és akár nedvet is ereszthetnek. Gyermeke izgatott és nyugtalan, állandóan ide-oda mozog, egyik testhelyzetben sem bírja sokáig. Nedves, hideg időben romlanak a panaszok.
Adagolása: napi 3* 5golyó, három napon át, eztán elvileg erős javulás következik, de véglegesen csak a tünetek abbamaradása után lehet abbahagyni a golyókat.
Pisit is lehet vizsgáltatni persze (egyébként fogzáskor erősebb a pisi, ettől is lehet ilyen a popója, bár ez nem tart ilyen sokáig, de lehet, hogy attól jött elő, és most mindig visszafertőződik)
Kevint is vinnem kéne pisivisgálatra már három hete, de egyszerűen fogalmam sincs, kora reggel hogy vegyem rá, hogy egy üvegbe pisiljen?? Ötlet?


Ana!
Sajnálom, hogy nem jó a kapcsolatotok. Na, ez a szapulás mindent elárult. Nem tudom miért nem tudják elfogadni imádott kisfiuk választottját. Féltékenyek. Ha van türelmed, talán még segíthetsz ráébreszteni az élet rendjére;).
És hát igen, előfordulhat, hogy te is ilyen leszel Kép, persze ez csak vicc, nehogy megsértődj;)! De az tuti, hogy a csak fiút nevelő anyósok a legnehezebb esetek!! Kell egy lány is.. Kép

Ildi!
Jajj, jobbulást nektek, remélem hamar rendbejöttök!
Oltásokat én is gyűlölöm, főleg az utsó kettő óta. Most lehet, hogy KEvinnek megint adni kell jövő hónapban, még nem dőlt el, hogy beleesik e az új rendbe..

Adri!
De, voltam. Megint vérvétel, aztán majd két hét múlva kiderül mi lesz.
Nekem is sokszor megfordult a fejemben, hogy pici gyerekekkel foglalkozzak, de nekem 25óvódáshoz tuti nem lenne türelmem. Már a beszoktatásnál is alig vártam (egy óra után), hogy húzhassak haza Kép. Totál lezsibbadtam, zsibongás, hangzavar, sírások... le a kalappal az óvónénik előtt!
Én a várandóssággal és a szüléssel, meg az utána időszakkal pont fordítva vagyok. Örülök, hogy túl vagyok ezeken a dolgokon, és igyekszem nem emlékezni az egészre. Nehezen lehetne rávenni, hogy mégegyszer belevágjak Kép.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


SZIASZTOK!
De sokan írtatok.

Ana!
Köszi a dicséretet.Az amibe Ül a Milán az nem ikeás,hanem nálunk vettük a játékboltba.

Kata!
Nekedis köszike.Amibe a Milán ül az egy tigrises játéktároló.Nagyon szeretem mert sokmindent bele lehet tenni és nem foglal nagy helyet.Milyen Pilisen lakni?Albérletbe laktok vagy saját házba?Van ott egy cukrász háznál van a boltja és olyan jó tortákat csinál és olcsó is.Ismered?

Szabóbetti!
Nagyon erős a Milán én mondtam neked.Hát nem könnyű pelenkázni,mert mindig izeg mozog mint egy kis sajtkukac.Dehogy sértődtem meg!Miért sértődtem volna?Pellust mi még rendes tépőzárast használunk mert hozztak nekünk kamionról minimális áron,ezért van itthon még rengeteg.Majd ha elfogy meglátom milyet veszek.Próbáltam már a BUGYI PELUST IS ÉS JÓ VOLT.
Edit!
köszi hogy írtál nekem is.Neked van gyereked?Mennyi idős?

Ildi!
Játéktárolójába van Milán.Jobbulást nektek!Karcsika is beteg?Akartam már mondani hogy a profilképet cseréld ki újrabbra a cheten.

Adri!
imádom a gyerekeket énis.Azon gondolkoztam hogy mit kéne kitalálni hogy velük legyek.Régen csecsemőápoló akartam lenni vagy szülésznő.De sajna nem mentem eü-suliba egy családi ügy miatt.Mai napig imádom a gyerekeket és ha tehetném csak velük foglalkoznák,de még lehet kitalálok vmit.

Remélem nem hagytam ki senkit!A Milán ma szinte egész délután aludt.Nálatok is így voltak a gyerekek?Jó éjszakát mindenkinek.

Rbetti
raczbetti
 
 


Mi a szomorúság?

- A szomorúság az, amikor az egyik ember meglátogatja a másikat, és sokat iszik. (7 éves )


Miért patkolják meg a lovakat?

- Azért, mert a patkók könnyebbek a lónál, és gyorsabban mennek, mint a
ló.
(8 éves )

- Azért, hogy ne boruljon fel a ló, mert mikor fékez, akkor a patkókkal
kapaszkodik. (9 éves)

- Azért, hogy csattogjon velük az utcán, mert ha nem csattog, akkor nem is ló (7 éves )


Mit jelent az, hogy "modern"?

- Modern az, ha látsz valami szépet, ami nagyon drága és nincs pénzed
megvenni. ( 7 éves)


Mibol készül a parfüm?

- Vízbol, dugóból és parfümbol. (5 éves )


Hogyan tudnak a vándormadarak több ezer kilométert megtenni egyfolytában repülve, éjjel-nappal ?

- A madarak, mikor ilyen messze indulnak, visznek magukkal élelmet egy
tarisznyában. A repülés elott pedig egy-két hónapig még nem indulnak el,
hogy pihentek legyenek. (7 éves )


Hogyan értik meg egymást a madarak és az állatok,hiszen nem tudnak
beszélni?

- A madarak és az állatok egymáshoz nagyon közelmennek, és suttogva
beszélnek és nekünk csak annyit mondanak, hogy "miau". (10 éves )


Honnan tudják a tévében, hogy milyen ido lesz holnap?

- Az ember a tévében onnan tudja, hogy holnap esni fog, hogy elolvassa egy cetlirol. A cetlit az anyukája írta neki. (6 éves )


Miért nem esünk le, ha egyszer forog a Föld ?

- Azért, mert csak a Föld forog, nem az aszfalt. (6 éves )


Mi a Biblia?

- A Biblia egy könyv, amit Isten hagyott nekünk, hogy tudjuk, mi lesz a
jövoben. Azt írja benne, hogy lesz két világháborúés mind a kettot a
románok fogják megnyerni és így is történt. (6éves ) =(No comment!)


Mi a hárs?

- A hárs egy fából készült élolény. (7 éves )


Mi az ambició?

- Az ambició azt jelenti, hogy önző vagy. (10 éves )


Mi a mosoly?

- A mosoly az, amikor az emberek csukott szájjal nevetnek, hogy ne zavarják a többi lakót . (7 éves )


Kik az alvajárók?

- Az alvajáróknak olyan betegségük van, ami nem engedi, hogy leessenek a tetorol. A bacilusaik tartják egyensúlyban oket. Amikor az alvajáró az egyik oldalra megy, akkor a bacilusok a másik oldalra rohannak és ez folyton így ismétlodik.
_________________


--------------------------------------------------------------------------------

Meghal egy ember és felkerül a Mennyországba. Békésen telnek napjai, ám az egyik napon valami halk csilingelést hall.
Nem tudja mire vélni a dolgot, így hát megkérdi Szent Pétert.
- Tudod, fiam, ha valaki a földön hazudik, akkor mi csilingelünk
egyet, hogy mindenki tudjon róla - válaszol Péter.
Nagyritkán hallható a csengettyű. Ilyenkor emberünk jót derül magában.
Egyszer azonban nagy csengetés, csörgetés, harangzúgás. Megijednek a Mennyország lakói, szaladnak Szent Péterhez, hogy mi történt.
- Ja, fiaim, a földön megkezdődött a választási kampány! - mondja Péter.




--------------------------------------------------------------------------------

A repulõn egy szõke a másodosztályú jegyével a elsõosztályon foglal helyet.
A stewardes higgadtan megkéri, hogy menjen a másodosztályra, mert oda szól
a jegye, mire õ:
- Csinos vagyok. Szõke vagyok. Melbourn-be utazok a elsõosztályon.
A stewardess mérgesen bemegy a pilótafülkébe és beszámol az esetrõl, mire a
másodpilóta eldönti, hogy majd õ elsimítja a dolgot. Viszont a szõke neki
is elismételi:
- Csinos vagyok. Szõke vagyok. Melbourn-be utazok a elsõosztályon.
Mondja a pilóta:
- Hagyjátok rám! A feleségem szõke, beszélek szõkéül.
Megy, szól a hölgynek, az meg erre pánikszerûen elhagyja az elsõosztályt.
A többiek döbbenten kérdik a pilótától ezt hogy csinalta. Erre a pilóta:
- Azt mondtam neki, hogy a elsõosztály nem Melbournbe megy.

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok!

Betti
Tényleg szar a kapcsolatunk az anyósommal! És valszeg én is ilyen leszek, mert nem nagyon szeretnék már több gyerkőcöt, és nem a terhesség és a szülés miatt, hanem ezt a nemalvást nem bírom.
A pelenkázás és az öltözés nálunk is igazi küzdelem. Teljesen leizzadok mire tisztába teszem. A bugyipelust Olinál még nem próbáltam, de most, hogy említetted.........

Ildi
Jobbulást nektek!
Sikerült a képet megnéznem. Nagyon szépek a fiúk. Mekkora a korkülönbség közöttük?

RBetti
Az ikeában is van hasonló tároló. Azt hittem ti is ott vettétek.

Adri
Sikerült a hóemberépítés?

Katácska
Kép

Edit
Hiányoztál az ugri-bugriról! Hiányoltunk nagyon! Klári is! Remélem sikerült Zsoltit kiolvasztanod. Ha nem akkor adj neki egy merülőforralót kapszula formában Kép
Csajszi popijára szerintem is próbáld ki a körömvirágkrémet, de ezt már mondtuk neked. És mi lenne ha elvinnéd Kecskemétre? Ott van ilyen bőrgyógyászati klinika.


Olinak kijött a második foga. Talán most már egy kicsit nyugodtabb éjszakánk lesz. Már kétszer sikerült felülnie. Ja, és csattinget a nyelvével.

Na, azt hiszem ennyi.

Mindenkinek jó éjszakát!

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Hellóka!

Nem tudok aludni.Most még lehetne is.Kép
Betti-Ana
Mindenképpen kipróbálom a körömvirág krémet,csak nem reagáltam rá azt hiszem az a bajKép
Ana
Jólesik,hogy hiányoltatokKép
Klári isKépEz is jólesik.
Igen azt hiszem kiolvadt .Rongyosra ázott a forró vízben,most alszik mint a csecsemő.Kép
Csak én kukorékolok itt.
Az előbb a spektrumon koraszülött csecsemőkről volt egy film azzal sokkoltam magam.Kép
De nem is írom.Vidámabb téma kell ide.Kép
Olinak puszi.Remélem nyugodt éjszakátok leszKép
RBetti,Horcsog
Nekem 3 gyerekem vanKép
4 és fél,3 és 1 éves elosztásban.Két fiú és egy tündibündi kiscsaj KépKép
Eszméletlen a tyúk,legszivesebben körbemutogatnám milyen édes.(De nem teszem nyugiKépKép)
Katácska
Köszi az aranyköpéseketKép

Megyek játszom egyet a gépen hátha elálmosodom.
Edit.
edit01
 
 


Hali!

Rbetti!
Örülök, hogy nem bántottalak meg;). Hát csak tudod, nem mindenki veszi tanácsnak a tanácsaim, van akinek ez beleszólás, vagy okoskodás vagy mittomén. Pedig nem annak szántam;)
Tényleg jó dolog ez a bugyipelus, csak kár, hogy elég drága Kép.

Katácska!
Jók ezek az aranyköpések!Kép

Ana!
Hát igen, a nemalvással nekem is vannak gondjaim! Bár gondolom ez nem vígasztal túlzottan Kép. Ennyire rosszul alszanak a fiúk? Te szedsz vmi vitaminfélét? Na, nem a nemalvásra, hanem fáradékonyság ellen. Én mindig elhatározom, hogy veszek vmit, aztán jól el is felejtem ezzel a lendülettel..


Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


--------------------------------------------------------------------------------
Helló!

Voltam ma dokinál a lányal.Véletlenül nem a mi dokinkhoz mentünk hanem a váltójához.
Úgy tűnik jól tettem,hogy mégis bementem hozzá.
Írt fel csukamáj olajas kencét,meg allergiára is cseppet,jövő héten kontrollt kért.
Egyenlőre nincs kaka vizsgálat sem,de Õ legalább foglalkozik vele.
Betti
Igazad lesz szerinte is tuti pelenkakiütés.Azt mondja lehet,hogy csak akkor lesz vége ha már nem kell pelenkát használnia. Kép
Most akkor kenem a csukamájjal,mondtam neki,hogy kenhetem-e hozzá körömvirággal is,de aszongya nézzük meg most mit reagál a bőre utána azzal is próbálkozhatunk. Kép
Na kiváncsi leszek mi alakul ebből ki.
Benneteket láttalak ma az sztk utcájában szánkóval?Nem voltam benne biztos ezért nem kalimpáltam.Ha Te voltál utólag is bocsi.Kép
Nem nyavajgok tovább .
Hali.Kép
edit01
 
 


Sziasztok!

Köszönjük én jobban vagyok Gabi meg teljesen jolvan.A torkom már nemfáj de a fejem még zúg.
Karcsikának szerencsére semmi baja.

SzBetti!

Sajna a mi gyerőceink még a régi oltás szerint kapnak.Azok kapnak újat akik 2005 nov elsejével születtek.Meik oltást kapjátok ti?

RBetti!

Akkor is aranyos Milán.
Hogy viselte az oltást?
Cserélek.

Edit!

Akkor kis huncut a lányod?
A két fiú mit szolt hozzá?

Ana!

9 év van köztük.Neked mennyi idős a gyerkőc?

Katácska!

Te hogy vagy mivel nemírtál magadról semmit.

Radra!
A te gyerkőceid mennyi idősek?


A többiek remélem jól vannak!

Puszi.Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!

Ildi! Nándi 5 éves, Bálint pedig 8 hónapos. Úgyhogy én is a fiús anyukákat erősítem! (Egyelőre)

Ana! A hóemberépítést tegnap elkezdtem, de nem volt türelmem befejezni, úgyhogy ma talán elkészül a feje is! (Már, ha Bálintka is akarja!) Kép
Nándika "jó fej" volt az este: elmondta, hogy görgetni kell a hógolyót a hóban, és akkor jó nagy lesz! Közben néha megdicsért, hogy jól csinálom! Ennyit a közös hóemberépítésről! Kép

Betti! Tegnap volt Nándiéknál nyílt nap az oviban! Kép Nálatok nem szokott lenni? (Bár kiscsoportban itt sem volt, asszem.)Több mint fél órát könyörögtünk a két óvónővel és a dajkával, hogy egyáltalán bejöjjön a csoportszobába! (Sokba fog ez nekem kerülni! Egy csomó mindent megígértem Neki, hogy megveszem, ha bemegy! És mint tudjuk, a gyerekek nem felejtenek!)KépKépKép

A többieknek bocsi, hogy most nem írok, de még vagy egy csomó dolgom! Elteszem magam hétfőig "szabira". (Már ami a számítógépezést illeti.)
Kép
Megyek! Jó hétvégét Nektek!

Adri
radra
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?