Új privát üzeneted érkezett!

Dehogy haragszom Ezvicc! Tudom én is, hogy -5 fok alatt nem ajánlott,de mivel ő még mózesben fekszik a babakocsi vázán és ez olyan, hogy a tetejére rá lehet húzni az esővédőt így nincs bent hidegKép

KépKép
tibicsoki75
 
 


Csajok!

Az Újbuda magazinban olvastam egy elég szívszaggató történetet.
Van a kerületben egy hármasikres anyuka, már találkoztam vele a orvosnál.
Az élettársával úgy döntöttek, hogy babát szeretnének, kapott hormonális kezelést és terhes lett.
Sokat volt kórházban, a babák koraszülöttek voltak, de egészségesek.
A bibi ott van, hogy a hapsija szimplán otthagyta őket. Semmilyen módon nem támogatja sem a gyerekeket sem a csajt.

Hát ennyit arról, hogy minek összeházasodni...
Vendég
 


Judy68

hajhullással kapcsoltaban csak annyit, hogy bizonyos mértékig természetes és hormonális alapja van. Nekem hosszú és elég sok hajam volt (van?) 3 hós volt a manóm amikor csomokban hullot kb 2 hónapig, volt, hogy elsírtam magam mert bizti kopasz leszek. Voltam vérvételen de csak egy kis vashiányom volt, kaptam rá gyógyit + folsavat szedtem (szedem) a börgyógyászom írt fel egy hajszeszt Alpicort a neve a nödokim tanácsára meg a CalcicuhewD3-at kezdem el szedni mostanra annyi új hajam nött, hogy úgy nézek ki mint akinek körben 2-3 cm-esre levágtak egy sort és szinte nem hullik vagy csak nagyon minimálisan. Hogy melyik volt a csodaszer nem tudom de próbáld ki te isKép

üdv: Györgyi
eper8
 
 

 
 

Ezvicc!
Sidney már válaszolt is rá: azért használják, mert az anyukáknak kényelmes. Nem kell addig sem figyelni a gyerekre, tud tevékenykedni mellette. Beleteszik a gyerkőcöt (sokan egész nap ott tárolják szegényt, nem 10 percet) addig meg a mami el van magával, vagy a lakással, vagy akármivel. Ennyi. A komp a gyereknek káros, az anyáknak viszont kényelmes. Ezért veszik Kép Aztán persze sokan teoriákat gyártanak rá, hogy az mennyire jó dolog is a gyereknek. Ez kb. olyan, mint amikor az egyik ismerősöm azért nem szokott le a cigiről terhesen, mert kitalálta, hogy az a gyereknek lenne rossz, mivel akkor elvonási tünete lenne a hasában. Magyarán, a gyereke miatt nem hagyja abba. A komp teoriák kb. ilyenek. Kérdezz meg bármilyen orvost róla, főleg gyógytornászt. Sikítva fog tiltakozni a komp ellen Kép
vantal
 
 


Sidney:azért kicsi a világ,nem?Én vagyok a keresztanyja Boginak.Az én orvosom Dr.Jávorkai Imre.Nagyon megbízom benne és tényleg nagyon lelkiismeretes.Milyen jegyű vagy?Csak nem ikrek?

Lányok!Eddíg nem voltam kívánós,de az utóbbi pár napban egyfolytában fagyit ennék.Igaz kinnt tök hideg van,de én meg a fagyit kívánom.Ti hogy voltatok a kívánóssággal?

Detty
dettyke78
 
 


Dettyke78: én a görögdinnyéért voltam meghalva tavaly ilyenkor, gondolhatod milyen árban vanKép

üdv: Györgyi
eper8
 
 


Eper!
IMADLAK! Na nem kell felreerteni. Nekem itt porosodik a polcomon az Alpicort nevu hajszesz, es nem merem hasznalni, mert ugye meg szoptatok. Annyira el vagyok havazva, hogy nem volt idom utana jarni, hogy ezt lehet-e szoptatas mellett hasznalni. Hat ezek szerint igen. Hat en olyan boldog vagyok!!!!!!!!!!!!! KépKépKép Mar csak azt aruld el, hogy mikor es hanyszor hasznaljam. Nekem meg mindig hullik a hajam Kép
megkaptad a valasz emailomat?

Dori!
Nekunk egy mezei Canon A60 (talan?) van. De en csak ugy imadok fotozni, es most a ferjem is beleszeretett, amiota kerteszkedik, es jonnek a hoviragjai Kép Mar mini allvanyt is vett.

Lanyok!
Mi lehet a baj az Attival? Tegnap egesz nap aludt kb 2szer 15percet, aztan esti furdes utan kb 20perc szopis alvas utan hasrafordult, es egesz 11.30ig fent volt. Aztan mar 1.22 korul kelt, szopi utan visszaaludt, es tiz perc mulva megint felkelt, aztan meg kelt 6kor es 8kor vegleg. Miert nem alszik?????????????? En ezt nem hiszem el. Annyira faradt vagyok mar. Mikor fog mar rendesen aludni. Vagy aludna el 8kor, es tolem kelhet 2kor, csak addig alhassak egy kicsit.

udv
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Vantal!
Eriknek boldog szulinapot!
Miert nem vagytok a tablazatban?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!
Vantal Boldog szülinapot Eriknek. És köszönöm a gratulációt előre is Emese nevében.Kép
Már gyógyulóban a család Kép
Aminek nagyon örülök én is mert így legalább aludni tudok egy kicsit. Kivéve azokat az éjszakai keléseket amik a szopi miatt vannak. Remélem már ti is gyógyulóban vagytok.Kép
Ez vicc sikerült találnotok olyan hőmérőt amit tudsz is használni?
Megnézted a Fülhőmérő ről az oldalt amit küldtem?
Ez vicc a foga nem jön?
ketten
 
 


Ketten!
megneztem, de kifejezetten fulhomerot en nem akartam. Ez azert jo, mert most homlokon tudom merni. Mar meg is vettuk, este tudom majd megnezni, es akkor leteszteljuk.
A fogara a doki neni mar honapok ota mondja, hogy duzzadt. Most erosen nyaladzik. Meglatjuk.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc!

Megéztem a gépedet, mert alapból nem ismertem, én Nikonos vagyok.
A tanfolyamon csak tükörreflexes géppel lehet részt venni, akár analóg, akár digi. Canonból a 350D míg Nikonból a D70 ajánlott minimalice.
Én most még főleg diára fotózom, mert van egy szupi gépem, digiből kölcsön van egy D50. Majd szeretnék egyet venni, de csak jövőre, mert azt néztem ki, ami még csak most jelent meg a piacon és még nagyon drága Kép
De gyűjtök rá...
A hagyományos fotózás teljesen kiszorult, a gépem most kb. az 1/8-át éri, mint amikor 5 éve megvettem. De sohasem adnám el, imádom.
És mondanom sem kell, hogy a most megfizethető digi gépeket (amiket már olyan 200e körül meg tudsz venni)pld. az éjszaki fotózáson kenterbe veri.

De a jövő egyértelműen a digitális gépeké.
Vendég
 


Dóri!
A fotósunk, akit megfogadtunk, itt a honlapja. Szerintem mondjuk eleve nem kér sokat, és itt van a közelben! Kép
www.minafoto.hu

Kép Kép
fricky
 
 


Köszönjük a szülinapit Kép
Gondolom azért nem vagyok benne a táblázatba, mert ritkán tudok csak jönni.
Most úgy hirtelen nem is találtam a fórumon, úgyhogy nem emlékszem pontosan, hgoy milyen adatok kellenek.
Valami ilyesmi volt:
Szalai Erik Dániel, született 2005. jan. 25., 51 cm, 3150g. Most 75 cm és 9050g. Hüvelyi szülés.
vantal
 
 


<pre>
Nicknév Gyermek neve Születési ideje Születési súlya Születési hossza Jelenlegi súlya Jelenlegi hossza Szülés módja
Gyumodore Réka 2005.10.31 3950 gr 51 cm 5070 gr 57,5 cm természetes módon
Judy68 Dominik 2005.10.13 4250 gr 52 cm 6710 gr 61 cm császármetszés
Tibicsoki75 Fanni 2005.09.22 2750 gr 50 cm 6500 gr 65 cm császármetszés
Jucus1 Gergő 2005.08.12 3950 gr 52 cm 7580 gr 68 cm császármetszés
Eper8 Nagy Maja Jázmin 2005.06.22 3350 gr 49 cm császármetszés
Ezvicc Attila 2005.06.16 3700 gr 52 cm 8700 gr 74 cm természetes módon
Picipocak Orosz Fruzsi 2005.04.25 3400 gr 50 cm 9600 gr 73 cm természetes módon
Kizsó Fabó Zsófia Lilla 2005.04.09 3640 gr 50 cm 8200 gr 72 cm császármetszés
Dóri79 Mohácsi Ágnes 2005.04.04 2600 gr 48 cm 9060 gr 72 cm természetes módon
Marqueza Stiller Luca 2005.04.02 3500 gr 51 cm 8300 gr 74 cm természetes módon
Mtücsök Dóra 2005.03.09 2900 gr 49 cm 7250 gr 74 cm természetes módon
Ketten Emese 2005.02.25
Dia1 Farkas Noémi 2005.02.04 3600 gr 51 cm 8100 gr 74 cm
Sidney Bulcsú 2005.02.03 természetes módon
Vantal Szalai Erik Dániel 2005.01.25 3150gr 51 cm 9050 gr 75 cm természetes módon
Fricky Dalmady Bence 2004.12.21 3400 gr 51 cm 9800 gr 75 cm természetes módon
Kaprijudit Vandlik Danca 2004.10.13 2800 gr 47 cm 11000 gr 80 cm császármetszés
Kerekes Kerekes Bettina 2004.08.30 3400 gr 49 cm 8570 gr 80 cm természetes módon
Nyeste Soltész Emma 2004.08.29 4250 gr 56 cm 11500 gr 78 cm természetes módon
Ketten Réka 2002.09.25
Sidney Johanna 2002.02.11 természetes módon
</pre>
<pre>
Nicknév Szülés várható időpontja
Dettyke78 2006.06.29
</pre>
Vendég
 


Akit kihagytam szóljon!
Eper, Ketten, Sidney a hiányzó adtokat írjátok meg berakom!

Dóri
Vendég
 


Dóri79 köszi, most mérték Maját: 68cm és 7800gr Kép

Ezvicc: az Alpicort-nak van erősebb változata is, de valójában a leírásban ezt sem lehetne szoptatás alatt, de a börgyógyász mondta, hogy heti 1x nyugodtan használjam.
mail-ed megkaptam (aszem) írj mikor menjünk.

üdv: Györgyi
eper8
 
 


Eper!
Egyszer a heten, hajmosas utan csak bedorzsolom?
Egy alkalom segit? Ezt allitolag minden nap kene 2hetig.

Kepzeljetek, ilyen a vilagon nincs. Gondoltam elkezdem a szakdoga irasahoz osszeszedni az anyagot a netrol. Mivel az Atti rosszul alszik napok ota, igy gondoltam meg jol is jon, nem leszek faradt. Hat eddig egyszer sem kelt fel KépKépKép Jo vicc. Mondjuk ma mar annyira bepoccentunk, hogy hagytuk egy kicsit sirni, de annyira belelovalja magat, egesz oklendezik. Hihetetlenek!
Na megyek aludni, esem ossze, tuti most fog felkelni Kép

Jo ejt!
Judit

Dori!
Koszi a tablazatot!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc:Miből írod a szakdogát?Esetleg tudunk segíteni?

Dóri79:Köszi,hogy felvettél a táblázatba!!!

Detty
dettyke78
 
 


Valaki Kérdezte hogy kell tábláz készíteni, íme:
table{ } és a két kapcsos zárójel közé kell írni a szöveget, amit copy/paste eljárással egy excel táblából kell kimásolni.
Ha nem volt elég érthető, pontosítok!
A space-t ki kell törölni csak úgy nem jeleníti megKép
Dóri
Vendég
 


Dettyke!
kozgazdasz leszek idegenforgalmi szakon, az aszodi kastelyrol irok, egy 4csillagos szallodat kell nyissak Kép

Tenyleg akkor kelt fel Kép

Dori!
nagyon ugyi vagy! szupi lehet ez a suli.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Hali

Ezvicc: igen én úgy használtam, heti 1x hajmosás után, aztán vagy használ vagy nem :D
de szed a CalcicuhewD3-at is az tuti használ(nem kell recept hozzá)

üdv: Györgyi
eper8
 
 


Dóri !
Kösz hogy felvettél a táblázatba Kép
Ime a hiányzó adatok:
Réka 2002.09.25 3000gr 48cm jelenleg 14kg 98cm császáros volt
Emese 2005.02.25 3600gr 51cm jelenleg 9150gr 74cm
és természetes szülés volt
ketten
 
 


Sziasztok!
Megpróbálok mindenkinek válaszolni szép sorban.

Marqueza,
nem úgy van a rendelés a bőrgyögyon, mint a honlapon, igy Vecsei Éva főorvosnőhöz kerültünk. Aranyos volt, mondta, hogy kenjük továbbra is, jó szerek, amit a házi dokinénink felírt, + kaptunk pontos utasítást, hogy kezeljük a sebeket. Vizeletet is kért, ma leadtuk, szerdán kell visszamenni, addigra az leletet is tzdjuk vinni. Még fül-orr-gégészetre kell menni, mert az orrából indult legutoljára a fertőzés, ott jobban megnézik.
Domival meg ma voltunk kardiológián, nincs semmi gond, nincs már szívzöreje. Még a csípőszűrés van hátra, sajnos nem tudtuk ma elintézni, mert ott szerdán vannak és ide is időpontot kell kérni.

Sidney,
megadnád a gyáli ebédes telcsiszámát? Honlapjuk nincs? Szerinted Csepelre szállítanak?

gastroyal nálam sem jött be anno.FoodExpress a paradicsom logós? Ha igen, tőlük is rendeltem már terhesen, először jó volt, aztán nem annyira


Vantal,
Boldog szülinapot Eriknek!!!! Kép Kép Kép
(nlc-n még fórumozol?)

Kép

Tibicsoki,
megnéztem az anyucika.hu-t, ha semmi nem lesz, 1 hétig kipróbálom....hátha...

Tücsök,
én azt hiszem gyed alatt egyáltalán nem lehet dolgozni és nem is veszik be bölcsibe a gyerkőcöt. Ez csak gyes mellett megy, ill. gyet mellett. Talán a baba 1 1/2 éves v, 1 éves? korától, januártól 8 óra/nap (gyet-nél maradt a napi 4 órás korlátozás)

Ezvicc,
szerintem a -5 fok kiscsecsemőkre vonatkozik, pár hónapos kortól lehet-10-ben is, csak kevés ideig és jól felöltöztetve, úgy, hogy a babakocsi alulról is ki legyen bélelve. A finnek is simán kiteszik -15-ben és nem fáznak meg (b.szobás topicban szoktam egy Finnországban élő anyucival "beszélgetni", tőle tudom)

Dóri,
köszi a táblát, Domi ugyan már "súlyosabb", de úgyis 13-án lesz 4 hónapos, ráérsz akkor átírni Kép

Mindenkinek köszi, aki hajhullásra ajánlott valamit. Igazából nem nekem kellett, hanem egy ismerősömnek, de ráeszméltem, hogy nekem is jól jöhet. Hullik a hajam, de sztem nem annyira nagyon, bár ki tudja...

Tegnap óta nagyon nehezen töltődik le a babanet. Nektek is?

Mára ennyit, hétvégén nem biztos, hogy tudok jönni, de hétfőtől igen.

Mindenkinek nagyon jó hétvégét!!!

Judy
judy68
 
 


Judy: köszöni szépen, jól megnézte magának Kép
Igen, a csepeli kismama fórumon szoktam lenni elég gyakran. Az ilyen "helyi" fórumok többnyire aktívabbak, több a közös téma eleve. Össze is szoktunk járni időnként.
vantal
 
 


Sziasztok!

Judy! küldöm majd a számot megkérdezem egy barátnőmtől. Én most a foodexpresst eszem mert a férjem is azt rendeli. Nekem mindkettő bejön. Mindegy csak egyek.

Dóri! Köszi a fáradozást. Bulcsú 3840 gr 51 cm
Johanna 3640gr 51cm jelenlegi adatokat nem tudok de készülünk a doki bácsihoz. Majd megírom.

Nálunk is lassú volt mikor nem tudtam írni se.
Ma pl.a firefoxról be se tudtam lépni.

Kép
Kép
sidney
 
 


Judy! Marq!

Nálunk is hajlamosok voltak a gyerkőcök az ekcémára, a nagyok már kinőtték, de sajnos az Emmának 4-5 hónapos kora körül kijött, és nagyon súlyosan. Pedig számítottam rá, és mindennel (kaja, mosószer, fürdetők, stb.)nagyon vigyáztam, hogy megússzuk. A fején kezdődött, aztán a homlokán, arcán. Kb. kilenc hónaposan a feje szép lett, de a hátán, derekán, hajlataiban folytatódott. Õrület, hogy mit kinlódtunk. Azokat is használtuk, amiket Te írtál, de az Elocom is csak átmenetileg segített. A sok kenés ellenére érdes, száraz, viszketős maradt a bőre. Nyár elején kezdtük a homeopátiát, de közben orvost is váltottunk. Na mindegy, nyár óta nem használtam szteroidot. És volt két hónap, amikor teljesen elmúlt. Mióta tél van, megint rosszabb, de legalább szinten tartható. A legrosszabb viszont, hogy ahol éri a testét, ott vakarja. Úgy megszokta a vakarózást, hogy amikor szép a bőre, akkor is vakarja és ettől aztán csúnya lesz megint. Minden tisztába tevés, fürdés rémálom. De ha fel van öltözve, akkor semmi gond, nyugodt is, szemmel láthatóan nem viszket. Most megint új bogyóval próbálkozik a doktornő. hát meglátjuk.Hülye egy dolog, az egyszer biztos.
nyeste
 
 


Szia Nyeste!
Én is gondoltam már rá, hogy egyszer elviném a gyerkőcöket homeopátiás dokihoz. Sajnos az ekcémát nem lehet saját kezűleg homeobogyóval kezelni, homeos doki kell hozzá.

Végre tudok feltenni képeket!! Most csak 1-et, mert a Képek mappában túl nagy méretűek vannak, le kell kicsinyitenem előbb.

Õ Dominik:
Kép

Jó éjt!
judy68
 
 


Domi pont úgy tömi az ökleit a szájába mint FanniKép

KépKép
tibicsoki75
 
 


es pont ugy, mint Atti Kép


Atti tegnap FELALLT!!!!!!
7honapos es 12naposan Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc!

nem semmi a kisfiad! Ez igenKép

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!
Tudja valaki, hogy kell lekicsinyíteni a képeket, mert max.600x600 mpixeles fér ide, az enyémek meg 2048x1536-osak. Van egy módszerem, de az nagyon macerás.
Azért megcsináltam pár képpel, igy azokat most fel tudom tenni (legalábbis remélem...)

Martin (4 éves) + Domi
Kép
judy68
 
 


Edi (9 lesz) + Domi
Kép
judy68
 
 


Judy!

Nagyon szépek a gyerekek.
Domi mennyi idős? Edina szokott segíteni körülötte?

Ezvicc! Ez tényleg nem semmi.

Képzeljétek! Bubu egyre ügyesebben megy kapszkodás nélkül Önnállóan! Jővő hét pénteken lesz 1 éves.

Kép
Kép
sidney
 
 


Judy:gratula a gyerkőceidhez nagyon szépek!!!!!

Fricky:kinnt voltam az esküvő kiállításon.Ti nem mentetek ki?Végülis minden megvan már,de mégiscsak kimentem körülnézni.Jó volt,nagyon szép rucik voltak.Volt divatbemutató és hajbemutató.Azt hozzáteszem,hogy ingyen mentem be,mert a sógorom cége kiállító volt,nem biztos,hogy kiadtam volna 1400 Ft.-ot a belépőre!

Lányok!Olyan furán érzem magam.Még mindig kavarognak bennem a dolgok.Már a 19.hétben vagyok,de néha még mindig nem hiszem el ezt az egészet.Már láttam 4 uh.-át,de mégis.Veletek is így volt?Ja és amúgy is érzékeny ember vagyok,de most.Ma úgy összevesztem annyummal,hogy nem igaz.imádom Õt,nagyon jóban vagyunk,de nagyon csúnyán összevesztünk.Lehet,hogy Õ nem is érezte annyira súlyosnak,de én nagyon annak érzem.

Detty
dettyke78
 
 


Sidney,
köszi Kép
Domi 15 hét+3 napos. Edi sajnos nem nagyon segít, max, játszik vele. Pedig Domi amint meglátja, rögtön vigyorog. Edi undorodik pl. a pisis pelustól is, Martin simán kiviszi.

Várom majd a telcsi számot!

Ezvicc,
ez nem semmi teljesítmény Attitól 7 hónaposan!
judy68
 
 


Ezvicc,

Nagyon ügyes a kismanó!

Judy,

Nagyon szépek a gyerekek!

Kép

Kép
url=https://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Fricky!

Bocsi, még nem is reagáltam....
Szóval tényleg olcsónak tűnik a fotós, habár minden relatív...
Igaz ők csak CD-t adnak.

A fotósok általában 60-65 körül kérnek és ebben van mondjuk 20-25 beállítás egy külső helyszínen vagy műteremben(ma már ez nagyon ritka)+ a ceremónia+ a lagzi eleje, mert a legvégéig csak plussz juttatásért maradnak, ami érthetőKép
Ez összesen olyan 200 db papírképet jelent 10*15-s méretben+ ha kérsz nagyítást akkor még azok felár ellenében és a jobb helyeken készítenek diaporámát is a felvételekből.

Az ismerősék nagyon megjárták, olyan képeik lettek, hogy hát Túl volt exponálva az összes betéri fotó + a ruha mintája egyáltalán nem jött vissza, ezt is gyakorolni kell, ez a mi esküvőnkön sem sem ment a fotósnak (pedig külön műterembe is mentünk egy másik nőhöz), összesen egy olyan kép van, amin lehet sejteni, hogy milyen volt a ruhám. Ennyi erővel sima fehérben is lehettem volnaKép
Érdemes előre megbeszélni a fotóssal, hog ymit szeretnétek, legyen nyugodtan elképzelésetek a beállításokról stb...

Üdv :Dóri
Vendég
 


Dori!
Amugy az eskuvos fotossal mi is megszivtuk. Csak szabadban keszitett kb 30 fotot. Tiszta sotetek lettek. Unokatesom is jott velunk, es egy kis sz.. digitgeppel (fotosehoz kepest) olyan gyonyoru fotokat csinalt, hogy csak na.
KépKép
De vegul kifizettem a fotosnak Kép

Teszek fel par kepet Attirol.

A kisagyba egyedul felult Kép
KépKépKép

Lanyok!
Nincs koztetek EPITESZ?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok

Nekünk nagyon jó fotósunk volt az esküvőn másfél éve, mindenki dícséri a képeket. Műtermi nem volt, mert nem akartunk, szabadtéri beállított fotókat csinált+a szertartásról. A kajálásra már nem hívtuk el, így volt 24 eft 50 db fotó+cd+egy nagy alakú.

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Detty!
De voltunk kint.... Hát, mi nem tudtunk ingyen menni, és utólag bánom is, hogy kimentünk Kép Semmi különös nem volt, csak az a rengeteg ruha... És ugyebár nekem az már megvan Kép És apának nem is láttunk semmi szépet. Mindegy, végül is egyszer lesz esküvőm, ide is el kellett menni KépKép
Ti adtok az örömszülőknek ajándékot?

CSAJOK! Segítsetek!! Adjatok ötleteket, mit adhatnánk a szüleinknek ajándékot az esküvőn. Az egyetlen, hogy piát nem akarunk!

Dóri!
Nem tudom, megnézted a fotós honlapját? Nekem tetszenek a képek amiket csinál, és ami benne foglaltatik az árban, az az ami meggyőzött. Végülis remélem nem fogunk csalódni sem a videósban, sem a fotósban. Ja, és nem is csepeli, hanem erzsébeti KépKép
Egész napos esküvő fotózás (az ország egész területén):
A szolgáltatás napidíj jellegű: 35.000,-Ft + utiköltség + ÁFA. tartalmazza az egész napi program kísérését (lánykéréstől a menyecsketáncig), beállított képek készítését, a ceremóniák és a lagzi fotózását. A díj tartalmaz 20 db levelezőlap méretű fotó nagyítását, a képek digitális adathordozóra rögzítését 3 példányban egyedi borítóval és egy ajándék albumot.
Ezt tőle ollóztam ki Kép Szerintem korrekt, nem?


Üdv: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Eszti!
Mi egy-egy feher rozsat adtunk a szuloknek a lagzin. Anyum orzi a batyameket (1995) es a mienket is (2004) Koszi megegyszer a poharat!!!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


DEttyke78

igen ez, sajna a terhességgel jár, én is extra érzékeny voltam, és sajna a külvilág nem volt mindig elnéző és megértő.
Anyumat többször kiosztottam, de utolag mindig sikerült megbeszélni, hálistsen ő nem vette komolyan. A párom is 2x leállított, hogy ne hisztizzek már (ez egyébként nagyon távol ál tőlemKép).Szóval néha számolj el háromig és mond magadnak, hogy nyugi csak a hormonok dolgoznak.

üdv: Györgyi
eper8
 
 


Sziasztok!

Ezvicc! Atti nagyon cuki. Kár hogy az esküvői képet ilyen kicsibe tetted fel. Pedig tök jók.

Fricky! Szerintem tök jó az ár. Mi esküvőnk 7 éve volt és szerintem kb akkor fizettünk ennyit.
Nem mindig a drága a jó.
Nálunk is általános ajándék volt papáknak névre szóló bor mamáknak egy csokor virág.
Képekből egy sorozat és egy videókazetta. Akkor még a DVD ???
Jó tanács kaziból vagy DVD-ből csináltassatok egy párat mert mire körbe ér a rokonságon egy kicsit élvezhetetlen lesz.

Kép
Kép
sidney
 
 


Köszi csajok az ötleteket, a virág tuti, hogy meglesz, csak szeretnénk valami maradandót is Kép

Képzeljétek apa csinált Bencének egy honlapot, ha van kedvetek, látogassatok el oda:
http://web.t-online.hu/dalmaweb/

Pusssssz: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Fricky!

Esetleg valami szép kristály pezsgőspohár és belegravírozva valami?
De mi is virágcsokrot adtunk.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

<font color="0000ff">Fricky!
Megnéztem Bence honlapját, nagyon aranyosak vagytok!! Kép
Esküvőhöz nem tudok hozzászólni igazán, nekünk nem volt, de szerintem ott helyben elég egy szép virágcsokor.Később úgyis adtok gondolom fényképet, azt meg valami gyönyörűséges fényképtartóba, abba lehet gravíroztatni is.</font>

<font color="119911">Ezvicc!
A Te képeid is nagyon jók, igaz az esküvőit jobb lett volna nagyobb méretben nézni.
Nekem még mindig a fejhallgatós Atti a kedvencem!!! Kép Kép Kép</font>

<font color="ff0000">Lassan lassan én is készítem a képeket, idővel majd át is töltöm...
Tegnap szerettem volna lefényképezni Domit, ahogy tartja egyedül a 125ml-s cümisüvegét és mohón szívja ki a tápit. De túl közel volt, ahogy a kezemben tartottam Õt, így nem sikerült. Pedig olyan aranyos volt. Egy ideje mindig megfogja az üveget, egészen a cuminál és próbálja Õ írányítani Kép</font>

Kép
15+5
judy68
 
 


Fricky!

Bocsi, de felújítunk, vidéken dekkolok a gyerekkelKép

Megnéztem a honlapjukat, bocsi, hogy ezt írom, de nem győzőtt meg. Lehet, hogy csak rossz képek vannak feltöltve, de az esküvős fotói nem túl jók.
Sajna a sok pénz sem garancia a jó fotókra és az ember egy életen át nézi őket. Én 4 éve 22 e Ft-ot fizettem 100 képért,de ez nem mérvadó a digi korszakban. 40 beállítás egy várban+ a ceremónia+ a vacsi.
De nem szerettelek volna lelombozni, ezért nem fejtettem ki előbb, de mivel rákérdeztél hazudni meg nem szerettem volna.

Dettyke fotósának a modell portfóliója viszont tetszett.
De ízlések és pofonok.

Ajándék: mi csak virágot adtunk. Ha maradandót szeretnél széles a repertoár, valami személyesre szabható vagy gravírozható lakásdísz, poharak stb...

Üdv :Dóri
Vendég
 


Ezvicc!

Ha sötét, akkor alulexponált, ha digi, akkor szoftverrel kiküszöbölhető a hiba, csodálkozom, hogy a fényképész ezt nem tette meg, amikor a nyers képet elmenetette. Elvileg ezért fizetünk vagy mi...

Műszaki vagyok, (anno golndolkoztam az építőmérnökin) de nem építész...Kép
Vendég
 


Fricky
Tetszik Bence honlapja, csak szólj apujának, hogy folytassa mert kiváncsi lennék a többire isKép

üdv: Györgyi
eper8
 
 


Sziasztok!

Judy! Nem felejtettelek el, de megkérdeztem a barátnőmet és azt mondta hogy mostanában nagyon fokhagymás minden még a csirkepörkölt is.
Én még a FoodExpresst tudom ajánlani mi azt szoktuk rendelni. Az én férjem elég válogatós és szereti a változatos kaját, de ezt most már évek óta reneli és szereti. Szerintem sokat változott a minőség jó irányba. Van honlapjuk is és neten is tudsz rendelni. De ha kipróbálnád inkább a másikat akkor elkérem a számukat.
Ti hol fórumoztok a mérleggel? Én kerestem vízöntőt de nem találtam. Tudsz segíteni?/horoszkóp/

Fricky! A pezsgőspohár is jó ajándék belegravírozva a nevetek és a dátum. Ez könnyen megvalósítható ajándék. Tibicsokival mindig egyetértek.
Megyek megnézem Bencét. Üdv.Sidney

Kép
Kép
sidney
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?