Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ági olyan gyönyörű Dominik! Ha ilyen szép babákat látok, rámtör, hogy mennyire szeretnék már babázni.Milyen hősök ezek a fiúk, Levi is az injekciókkal meg Dominik a nyelvfelvágással. (NEkem is felvágták kiskoromban) Ilyenkor elszégyellem magam, hogy a vérvételektől hogy be vagyok tojva.

Gabi, nagyon megnőtt LEvi!

Ma befejeztem a vizsgaidőszakot szerencsére, nagyon el vagyok fáradva. Azért elég rendesek voltak velem a szóbeliken, a többiek irigyelték a hasam. KépAmi amúgy óriási már, egyre nehezbb cipelni. Meg időnként mindenféle szervemet nyomja Dórika. Hétfőn megyünk dokihoz.
Kipróbálom a háztartási kekszet. Savas dolgokra amúgy se tudok ránézni, viszont állandóan éhes vagyok.

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok!

Ági!Haláli ezen a képen Domi!Szoktátok a kis haját formázgatni?Most látom kis pánkos.Jól látom?A kamera pont a picurra néz?Sokat szoktátok filmezni?Hogy-hogy most kellett vinni?Amikor megszületett még nem kellett?Levinek születés után már felvágták.

Zafír!Bírod még a vizsgákat?Mikor lesz vége?Majd írd ám mi volt a dokinál.Mennyinél tartassz pontosan?

Lili már olyan régen volt remélem minden oké.Meg persze mindenkivel!

Jó éjt!
Vendég
 


Gabi Kép
Nem szoktuk Domi haját formázni, de akárhogy fésüljük, mindig visszaáll neki a képen látott helyzetre. Már most divatol a drágánk, de megmondom öszintén, hogy nekünk tetszik is. Kép
Nálunk nem csinálták meg a kórházban, ahol Domi született a nyelvféket, úgyhogy neknk külön kellett elvinni.
Szoktuk a kicsit filmezni, de a kamera azért van odaállítva, mert ha valamit gyorsan le akarunk filmezni, akkor ne kelljen kínlódni azzal, hogy elővesszük a kamerát stb....

Lányok egy pár kérdés:
1. Mikor aludta át neketek a gyerkőc az egész éjszakát?
2. Az igaz, hogy a pocifájás 3 hónapos korban elmúlik? Akkor lehet már bármit enni, vagy óvatosan azért?
3. Fiús anyukák: Mikortól kell húzogatni a fütyijén a bőrt? Neki most csak még egy gombostűhegynyi "lyuk" van ott, az jó?


Zafír Kép
Bevállt a háztartási keksz?

Kép

Kép
pkagi
 
 

 
 

sziasztok!ági: az én lányom 10 hónaposan aludta át előszőr az éjszakát. ha vigyázol atrra hogy éájszaka ne legyen nagy fény, ne legyen nagy zaj, ha nem muszáj ne cserélj pelust, és ezt következetesen betartod, előbb utóbb átlaussza az éjszakát. Csonginál örülök, ha 1 évesen így tesz, már most többet kel mint Domi. Csak persze nem mondom már senkinek hogy hányszor kel, mert akkor mindenki sdzörnyülködik, hogy egy ekkora gyereknek át kell aludnia az éjszakát már. Nos szerintem fiam jobban tudja mit kell, mégha ezért én iszonyú fáradt vagyok is. Mostr ráadásként foga jön azért kel sokszor.
Elvileg 3 hós korig tart a hasfájás na ez nálunk nem így volt. ha tudsz sdzerezz be grippe watert az nekünk nagyon bevált. Vagy infacolt na az nekünk nem volt jó. Grippe water infacol is 1600 körül van, de grippe water tovább tart.
Én sem tudom mikor kell huzogatni afütyijét, nekem is lyukacska van gondolom jó. de itt vannak nálam tapasztaltabb fiús anyukák is.
MI jól vagyunk teszek fel egy pár képet.
és Ági nagyon jók a képek.
Ari mekkora lett Zsófi.
Zafír öcsém átadta öüzenetemet?KépKépKépKépKép

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Ági!Nálunk Levi hátha jól emlékszem 4-hónapos kora óta átalussza,de persze velünk alszik.A kiságyba nagyon nyugtalan volt óránként ordítva felriadt.Így úgy döntöttem,hogy magam mellé veszem amit persze nem így terveztünk.Azóta ő is és én is nyugottan alszuk éjszaka.A_ fütyiét ha erre is jól emlékszem 6-hónapos korában kellett elkezdeni huzogatni.Hasfájáshoz nem tudok hozzá szólni,mert nálunk hál isten nem volt.
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk dokinál, Dórika 1300 gramm körül van és már be is fordult. (Most már csak azon kell izgulni, hogy így is maradjon.) A doki szerint már leeshet a kő a szívünkről, akáérmi történik, már életképes gyerek. De azért ne történjen semmi! Nagyon édes volt az uh-n, legalábbis én most teljesen elérzékenyültem. Profilból mintha a pofija is kivehető lett volna -egy picit pufók volt. A lábait felhúzta nekünk a térdéig, most már mi is láttuk, hogy tuti kislány. Kép
Jók lettek a laboreredményeim, a doki szerint nem a cukorbetegség a halálnemem, a terheléses is elment volna éhgyomrinak. Valami tenyésztétes vizsgálatról magyaráztak, hogy oda kell mennem egy hónap múlva. Az micsoda?

Orsi
Előszőr is gyönyörűek a gyerekek! (S Negró is egész jó állapotban van még!Kép)
köszi, igen mondta Gergő. Azt szeretném kérdezni, hogy Domika hányas ruhákat hord? Kaptunk néhány nagyon édes 92-es kislánynadrágot- dehát ezek már tényleg óriásiak, kétéves kora előtt biztos nem kellenek Dórinak, szívesen elküldeném, ha még Domira jók. Elég jó minőségűeknek tűnnek. Csak Gergő azt se tudta megmondani, hogy mikor megy Kanizsára..Kép
Szóval jó még Domira a kilencvenkettes?

Ági, teljesen odavagyok Dominiknak azért a hálózsákos, punkos képéért. KépA férjemnek is megmutattam, neki is nagyon tetszett.Nekem bíztató, hogy ilyen pozitívan nyilatkozol az első hetekről, én egyfolytában azt hallgatom a most szült barátnőimtől, hogy mennyire nehéz és addig jó, amíg a pocakban vannak..

Igen használ a háztartási keksz, hamarabb elmúlik tőle a gyomorégés, viszont lassan naponta előjön. Kép Most írt fel a doki valami granulátumot rá.

Gabi, már befejeztem a vizsgákat. Kép Mostantól csak Dórikával kell foglalkoznom, meg előkészíteni a lakást a fogadására. Kép Na jó elvállatam egy kisebb munkát, de a nagy részét itthon csinálhatom. Muszáj, mert nem sikerült félretenni a babaholmikra, így majd folyamatosan vásárolgatunk.
Levi elképesztően nagy lett már.De kisgyerekenek is nagyon édes lesz. Az a típus, aki a z oviban a kislányok titkos szerelme..Kép

Tényleg olyan jó lenne tudni, hogy mi van azokkal, akik nem jelentkeztek már rég..

Zafír 29+0

Kép
Kép
zafír
 
 


Szia ZefíR!Akkor Dórika nagyon szépen fejlődik.Ez nagyon jó hír örülök neki.Hát ha jól emlékszem kenetet vesz le és azt küldi el,hogy nincs-e benne valami baci ami veszélyezteti a babát.De ki tudja lehet,hogy arra megszületik Dóri.Hát remélem bomlani fognak utánna a csajok!
Nem tudom a többiekkel mi lehet Lili is már nagyon régen volt,Ari is Anikó is!Nem tudom mi lehet velük.Remélem jól vannak!
Vendég
 


Jaj bocsi véletlenül elírtalak.Bocsi!
Vendég
 


Zafír Kép
Persze megvannak a nehézségek, de ugye ezt a babát mi akartuk és teljesen természetes, hogy most ő így viselkedik, de amikor rám mosolyog és gügyög akkor elfelejti az ember az esetleges átvirrasztott éjszakákat, sírásokat
Én élvezem az anyasáhg minden percét! Kép

Fiús anyukák:
Anyásak nagyon a fiaitok?

Zafír hihetetlen, hogy már te is itt tartasz!
Hogy vagytok?

Gabi Kép
Levi olyan nagyfiú!

Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


sziasztok!
na most talán sikerül elküldenem.
Zsófi Gergő elvitte aruhákat, és a 92 ek jók lesznek Dominak ha elküldöd nagyon köszi. Ha kell pólya szólj, mert azt is küldök. Sajna mellszívót nem tudok, mert elrepedt a műanyag fogalmam sincs hogyan. Pénteken akartam fejni akkor derült ki. Elvileg a rész nem réintkezik a tejjel, így megragastható de azért én nem kísérletezem.
Ági gyönyörű a fiad. Nagyon szeret apa mellkasán aludni . És Csongi nagyon anyás.
Ari: merre vagy? mesélj ha van időd mit csinál a gyönyörűséges Zsófi?
Lilikém. mikor jelentkezel már vagy itt vagy a másik topicon? Látni szeretném már alányodat.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!

Orsi, köszönjük szépen a küldeményt. Úgy látszik elég türelmetlennek tűntem, mert Gergő tegnap este át is hozta, nagyon rendes volt. Ezek a ruhácskák hihetetlenül édesek- a legjobban a kötényruháktól, meg a nyári ruháktól voltam elájulva..Domika nagyon csinos lehetett bennük! Ilyenkor úgy örülök, hogy kislányom lesz! Kép Persze a fiúknak is vannak ugyanolyan helyes ruhák...
Köszönjük, lesz pólyánk -még az enyémet megtalálta a nagynéném és helyre hozza. A mellszívókkal valahogy nincs szerencséd, sajnálom, hogy már megint balesetet szenvedett. Kép Küldöm Gergővel a nadrágokat Dominak.

Ági, Dominik napról napra szebb lesz és nagyon édesek apával. Kép Jó olvasni a soraidat, remélem én is fogom tudni így hozzáállni a nehézségekhez. Olyan nem jó azt hallgatni, hogy addig örülj amíg bent van, stb...
Tényleg hihetetlen, hogy már csak két hónap. Már nagyban vásárolgatunk, hétvégén kiságyakat néztünk. Kép Jól vagyok, csak könnyen elfáradok. De nagyon jó, hogy nem kell minden nap dolgozni mennem, minden elismerésem azé, aki még ilyenkor is dolgozik.
Dórika nagyon sokat rugdos és már van ereje is. Meg időnként kidug valami apró kemény részt. Ha beszélgetnek a környezetében mindig nagyon aktív. Most életúinterjúkat készítek egy ismerősöm kutatásához börtönből szabadultakkal, amíg beszélgetünk remeg a hasam. Kép
Dominik nagyon anyás? Igény szerint szoptatsz vagy időhöz igazítva?

Gabi köszi a felvilágosítást kenetvétel-ügyben. Hát remélem azt azért még megvárja Dórika. Mi van Veletek, mostanában nem is nagyon írtál magatokról.

Zafír 30+0 (alig hiszem el, hogy már itt tartunk)Kép

Kép
Kép
zafír
 
 


sziasztok!
ARI: BOLDOG NÉVNAPOT!

zafír örülök, hogy tetszik minde. Köszi a anacikat. lehet, mégis lesz mellszívó mert ha nem túl drága rendelek hozzá alkatrészt. mert még nekem is jó lenne.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Képzeljétek tegnap este 19.00-kor pancsi utána etetés, majd letettem a kiságyba utána még 20.30-kor kikéreckedett repetázni egy picit utána visszaraktam, igaz még 21.45-kor amikor mi mentünk aludni még javában gagyarászott az állatoknak Kép(kiságy feletti forgó), de hajnalban csak 3.30-kor ébredt.
Úgy örültem neki!
Hál istennek pancsi után elvan a kiságyban magában. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ari Kép

BOLDOG NÉVNAPOT!

Kép

Kép
pkagi
 
 


Pkagi!Nagyon édes a babóca!Mekkorát nőt már megint!!Szeret apán aludni?Levi iszonyú anyás bár már apjához is kezd egyre jobban ragaszkodni.Most már egyre többet fog alukálni.Magától elalszik?Nagyszülők örömködnek?

Zafír!basszus már csak 2-hónap!?Így elment az idő!?Mennyit jársz be dolgozni?A szobácska készül már?
Mi jól vagyunk Levi 4-napja mászik győzök utánna menni mást nem is hallani a számból"Husi nem szabad,hova mész,anya mondta azt nem szabad stb."olyan mint a villám és persze mindíg az kell amit nem szabad.Azt hiszem eleven igazi rossz kiskölyök lesz belőle.
Vendég
 


GabiKép
Csak este pancsi után, de igen akkor magától alszik el a drága. Kép
Nálunk is nagyon anyás, de jól elvan a két kis pasi is. Nálunk a fürdetésnél a párom vetkőzteti, öltözteti és amikor hétvége van, szinte mindig ő pelusozza át. (ugrig, hogy hagy csinálja ő Kép )
Aludni is szoktak így, néha nem győzöm a férjemnek mondani, hogy tegyük be a kiságyba nehogy túlságosan is hozzászokjon, hogy kinnt van, dehát ő az apja és nagyon imádja a fiát. Kép

Ez a mászásos időszak igazán izgi. Kép
Pakol is már vagy még azt nem fedezte fel?

Hé többiek mi van veletek???????? El vagytok veszve!!!!!!!!

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Orsi, szívesen beszállok az alkatrészbe, megnéztem, hogy mennyi egy mellszívó és a szívemhez kaptam... Majd beszéljük meg!

Gabi, akkor most nehéz de izgalmas időszak kezdődik Levivel. Kép Kicsit azért fárasztó lehet minden másodpercben figyelni, hogy mit ügyködik. Mennyi idős most? Milyen tárgyakat szeret a legjobban, amit nem szabad neki? (kábel, távírányító, stb..)
A munka nem vészes, heti két-három alkalommal megyek délelöttönként. Jövő héten lesz két teljes nap is, remélem bírni fogom. De amita van rendszeres elfoglaltságom, valahogy jobban vagyok, több az energiám és sokkal jobb a kedvem. Én nagyon szétfolyós vagyok alapból- de majd Dórika gondoskodik róla áprilistól, hogy mikor mit csináljak.

Ági, tök jó, hogy a párod ilyen lelkes apuka! Ha vannak képek, majd néha tegyél fel, úgy szeretem nézegetni!

Azt szeretném kérdezni Tőletek, hogy Ti használtatok-e légzésfigyelőt? Nem tudjuk eldönteni, hogy kell-e.
Zafír 30+3

Kép
Kép
zafír
 
 


Zafír Kép
Mi használunk légzésfigyelőt.
"Álomvirág" a neve.
Én úgy voltam vele, hogy ha véletlenül történne valami, soha nem bocsáltanám meg magamnak, hogy 20000 Ft-n múlt a baba élete.
Nekem a védőnőmnek 2005-ben 2 körzetébe tartozó kisbaba halt meg csecsemőhalálban.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!Ennyitől nem fog kiszokni a picur.Apa meg csak had élveszkedjan.Kiskádban fürdik még?
Husi csak a kis kosarait pakolja amiben a játékai vannak.Ja meg a cipőket végülis mindent ami a keze ügyébe kerül.De szekrényt még nem bár nálunk azt nem is igen fog tudni,mert a fiók fent van.De nem féltem,mert olyan kis eleven ravasz kölyök,hogy fog találni magának elfoglaltságot ha már rendesen fog mászni.Nagyon imádja a zsinórokat cibálni.

Zafír!Levi most nyolc és fél hónapos.Kedvenc a kébel,távkapcsoló,papucsok,cipők.Most épp táncikál a drágám.Olyan édes mihelyst szól a zene elkezd dülöngélni úgy imádom.Holnap kezdem reggel az autóssulit és holnap lesz az első nap,hogy amikor felébred nem leszek ott csak az apa.Kiváncsi leszek.Nekünk nem volt figyelőnk de lehet,hogy a másodiknál lesz,mert amikor picike volt sokszor felébredtem,hogy minden oké-e.Az jó ha sok energiád van legalább nem hagyod el magad.Ha meg meglesz a picur akkor meg muszáj "fittnek"lenni.Ezzel nem hiszem,hogy gond lenne.Azért tudsz pihenni a melóhelyen?Nálatok is ilyen szuper idő van?
Vendég
 


Sziasztok!

Nem vesztem ám el,csak nagy család,nagy elfoglaltság.:-)
Köszönöm szépen a köszöntést,jólesett.

Ági,gyönyörű a kicsi,és nagyon sokat változott.Nálunk Zsófi mellettem alszik,amikor először felébred,akkor odaveszem magunk mellé,így tovább alszunk mindketten.Nem félek,hogy nagyon odaszokna,Gergővel is így voltunk,most mégis a saját ágyában alszik.Olyan rövid ez az idő,kár lenne kihagyni ezeket az édes összebújásokat.

Zafir,biztosan szép nagy már a pocakod,gyorsan telik az idő,nemsokára belépsz a babázok táborábaKépGondolom már nagyon várod.

Gabi,ez tényleg izgis időszak,már nem tusz üldögélni csak,minden pillanatbanrajta kell legyen a szemed.KépÉn világéletemben egy rosszcsont kisfiút akarta,hát megkaptam.Néha a hajam is égnek áll,de imádom minden porcikáját,mozdulatát.Amikor egy csínytevés után hozzámbújik,és azt mondja,mami csoko(mami csókol)(ez a legújabb szavaKép),és az édes kis puha szájával puszit ad,minden el van felejtve.Kép

Orsi,gyönyörűek a gyerekekKép
Zsófit nem mértem most,kedden megyünk tanácsadásra,majd ott kiderűl.Holnap lesz 10 hónapos,felmászik az alacsonyabb ágyra,ha segítünk,hogy jó felével közeledjen a széléhez,akkor le is mászik.Kapaszkodva közlekedik a bútorok mellett,két napja néhány pillanatra meg is áll,fogódzkodás nélkűl.Iszonyúan huncut kis csaj.
Kukitéma.Nekem egy urológus ismerősöm mondta,hogy nem szabad huzogatni,mert ha bereped,hegesedve gyógyul.Nem is nyúltunk hozzá,rendesen pisil.Valószínűleg elmegyünk a sebészetre,megnézetni,mert elég szűk a bőr,hátha ad rá kenőcsöt,és nem kell vele semmi drasztikusabbat csinálni.

Anikó,Lili hol vannak?Remélem csak sok a dolguk,és nincs semmi baj.
Kép
Kép
Kép
Kép
ari3
 
 


sziasztok!
ari egyszerűen gyönyörűek a gyerekeid. És nagyon ügyi alányod.
Mi is jól vagyunk, Domika is egy vérvbrli kis boszi, rosszcsont, kitesz 2 fiút.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Ari!Nagyon gyönyörű Zsófika!Mekkorát nőtt!!!!!Kész hölgy lett már belőle.Gergő és Alexa is helyesek.Bakker Levi 1-hét múlva lesz 9-hós és még csak mászik.Vagyis pontosabban félig kúszik félig mászik.1Hónap van köztük és mennyi különbség.Fantasztikus.Nagyon ügyes Zsófi!!
Vendég
 


Domi mostanában napi egyszer kakik, de aztán akkor becsületeset. Kép
Most kezd el "nyáladzani" a drága. Kép

Ez a kaki dolog egyébként zavaró egy kicsit, mert látom hogy fáj a pocija és amikor kakil bevörösödik a fje és még hangokat is az a nyomáshoz. Kép

Na dobok még egy képt is.

Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Ági, nagyn sokat változott Dominik! De változatlanul édes! Olyan jó lehet látni, amikor így mosolyogKép még így képen is feldob..

Gabi, nem semmi hogy már ilyen nagy fiú Levi! Hogy bírja nélküled, ha az autósiskolában vagy? S Te hogy bírod a sulit?

Ari, tényleg nagyon várom már Dórikát, főleg, amikor nézegetem a babáitok képeit.. Szeretnék már én is büszkélkedni. Kép

Mi jól vagyunk, mostanában nagyon jól érzem magam, sokat pörgök, de bírom. Na jó, néha estére vizesedek, főleg a lábfejem és a lábszáram. Gondolom ezzel nem sok mindent lehet kezdeni. Dórika viszont nagyon élénk, rengeteget mocorog. Most már elég látványos, néha remeg az egész hasam..Kép

Zafír 32+0

Kép
Kép
zafír
 
 


Ági!Nagyo szép fiú Dominik.Mennyi idős is pontosan?A kakival mi is voltunk úgy,hogy 4-5 napig nem kakilt.De nem volt gondja ugyanolyan jó volt a kedve evett rendesen,de volt hogy egy fél kuppot fel kellett neki raknom,hogy most már kakíljon.azt mondják,hogy az anyatejes babáknál előfordul,hogy napokig nem kakilnak.

Zafír!Örülök,hogy még mindíg jól vagy és nincs semmi baj a vízesedésen kívül.Ez valahol természetes velejárója a terhességnek így lassan a vége fele"Úr isten nemsokára szülsz!!!!"de izgi!De azért vigyázni is kell,mert ha nagyon vízesedsz akkor be is fektethetnek.De ennek nem feltétlenül kell így lennie.Csináltattatok 4D?Levi jól bírja nélkülen szépen el van az apukájával.Az első nap nagyon rossz volt nem igen tudtam oda figyelni,mert egész idő alatt azon járt az agyam,hogy mit csinálhatnak nem hisztizik-e.Nagyon hiányzott ennyit még nem voltam tőle távol.A suli megy már egyre jobban értem a szabályokat,táblákat meg a Balázs nagyon sokat segít.Kép
Vendég
 


Na csak egy gyors bekukk.
Domi sajnos 2 napja nagyon nyűgös és aludni is keveset alszik és olyan panaszosan sír. Azután gondolkodtam, én is frontérzékeny vagyok és mi van ha ő is az és fáj a feje, mert úgy sír mint akinek nagyon fáj valamilye, úgyhogy vettem fájdalomcsillapító kúpot ma a patikában, most egy kicsit még alszik, most jöttünk fel sétából, de utána én beadok neki egyet.
Egyébként 7 hetesek vagyunk. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


nagyon szépek vagytok Ági.
Zafír van mellszívóm, nem kell venned. Ha jönnekt esódék megmutatom, hogy kell használni nekik.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Ági!Lehet,hogy a frontokat érzi Levi is ilyen bár már közel sem annyira mint régen.Főleg a hidegfrontra érzékeny.A kúpot nyugottan próbáld ki.
Vendég
 


Orsi Kép Köszönöm szépen, nagyon örülök neki!Kép Most ezerrel vásárolunk, de kicsit szűkösek a forrásaink.. Még 7 hetem van a kiírásig, szeretnénk, ha március közepére meglenne minden.
Domi és Csongi jól van?

Gabi Kép Azért az jó, hogy Levi nélküled sem olyan elveszett, s kicsit ott tudod hagyni. Mikor vizsgázol kreszből?
Vizesedés miatt befektethetnek kórházba? Kép Miért? Ettől úgy megijedtem, hogy pár napja nem is volt semmi tünetem..

Ági Kép, segített a kúp Dominiknak? Akkor már túl is vagytok a gyerekágyas időszakon.. Voltál már kontrollon a dokidnál?

Sajnos elkaptam valami vírusos nyavalyát, Képnagyon köhögök. Szerencsére más tünetem nincs, de félek, hogy jó soká fogok gyógyszer nélkül kigyógyulni belőle. A hársfateától meg már főzés közben émyelygek.. Dórika szerencsére jól van, majd kirúgja az oldalam most is Kép

Szép hétvégét mindenkinek!

Zafír 32+3

Kép
Kép
zafír
 
 


Jesszus már csak 7-hét!!!!!!!!Igen ez tényleg jó,hogy ott tudom hagyni bárkinél.Március 16-án vizsgázok.Tegnap töltöttünk tesztet 5-hibapontom lett.Itthon meg mindíg megbukok.Ha nagyon vízesedsz igen befektethetnek a vérnyomás miatt.Ilyenkor folyamatosan mérik nehogy gáz legyen.Amíg bent voltam még a közepén a kórházban több kismama is ezért volt bent.Ilyenkor diétás kaját kaptak.Én is izgultam emiatt a vége fele,mert nekem is vízesedett a bokám meg az ujjaim,de nem annyira.Ahoz már durván vízesedned kell,hogy befektessenek.Emiatt ne izgulj.Fő a nyugalom.Mit nem vettetek meg még?Kép
Vendég
 


Jesszus már csak 7-hét!!!!!!!!Igen ez tényleg jó,hogy ott tudom hagyni bárkinél.Március 16-án vizsgázok.Tegnap töltöttünk tesztet 5-hibapontom lett.Itthon meg mindíg megbukok.Ha nagyon vízesedsz igen befektethetnek a vérnyomás miatt.Ilyenkor folyamatosan mérik nehogy gáz legyen.Amíg bent voltam még a közepén a kórházban több kismama is ezért volt bent.Ilyenkor diétás kaját kaptak.Én is izgultam emiatt a vége fele,mert nekem is vízesedett a bokám meg az ujjaim,de nem annyira.Ahoz már durván vízesedned kell,hogy befektessenek.Emiatt ne izgulj.Fő a nyugalom.Mit nem vettetek meg még?Kép
Vendég
 


Szia Gabi!

Még szerncse, hogy nem otthon fogod írni a tesztet Utána jönnek aztán az igazi izgalmak, a párom nemrég szerzett jogsit, még elég élesek az emlékeim. Semmi nyűgösködés nincs Levi részéről, amikor elmész?
Miért voltál kórházban terhesség alatt?
Igaziból még rengeteg dolog hiányzik: kiságy, kád +álvány, légzésfigyelő,ágynemű. Úgy néz ki, hogy babakocsit egy ismerőstől veszünk használtan, nagyon jó állapotban van, 3 szinten dönthető és 15.000 forint. Ez meg, hogy kapunk mellszívót Orsitól nagyon megkönnyíti a dolgot, így talán valahogy kijövünk.. Messze a legnagyobb összeg lesz maga a szülés, állítólag a dokimnak 70.000 a tiszteletdíja, de erre rá fogok kérdezni legközelebb, bár már előre rosszul vagyok a szituációtól is.

sajnos egyre pocsékabbul vagyok, ma inkább lementem a háziorvoshoz, mondta, hogy járvány van, maradjak otthon. Bár miután elkpatam szerintem tök mindegy...maximum én nem fertőzök tovább másokat.
Zafír (33+0)

Kép
Kép
zafír
 
 


Szia Gabi!

Még szerncse, hogy nem otthon fogod írni a tesztet Utána jönnek aztán az igazi izgalmak, a párom nemrég szerzett jogsit, még elég élesek az emlékeim. Semmi nyűgösködés nincs Levi részéről, amikor elmész?
Miért voltál kórházban terhesség alatt?
Igaziból még rengeteg dolog hiányzik: kiságy, kád +álvány, légzésfigyelő,ágynemű. Úgy néz ki, hogy babakocsit egy ismerőstől veszünk használtan, nagyon jó állapotban van, 3 szinten dönthető és 15.000 forint. Ez meg, hogy kapunk mellszívót Orsitól nagyon megkönnyíti a dolgot, így talán valahogy kijövünk.. Messze a legnagyobb összeg lesz maga a szülés, állítólag a dokimnak 70.000 a tiszteletdíja, de erre rá fogok kérdezni legközelebb, bár már előre rosszul vagyok a szituációtól is.

sajnos egyre pocsékabbul vagyok, ma inkább lementem a háziorvoshoz, mondta, hogy járvány van, maradjak otthon. Bár miután elkpatam szerintem tök mindegy...maximum én nem fertőzök tovább másokat.
Szóval vigyázzatok a Kicsikre!
Zafír (33+0)

Kép
Kép
zafír
 
 


Zafír!
egy dolgot próbálj még meg, ha találsz valahol a közelben hasznát babás boltot, akkor pl ágyat pelenkázot érdemes ott venni, mert Csongiét használtan vettük 14000-értr de van rajta pelenkázólap 170 140-es és később heverővé alakítható. ja és esetleg tesz-veszen vagy valmelyik aprós fórumon is nézegethetsz. álványos kiskád is jó hazsnáltan csak meg kell nézni megéri. Sokat spórólhaszt vele.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


és jobbulást látod ezt meg elfelejtettem írni

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Zafír!Először is jobbulást!KépNagyon vigyázz magadra!KépNincs semmi gond ha elmegyek az apjával itthon.Bár most szörnyű anyás lett,hogy betöltöttük a 9. hónapot,de csak itthon csinálja nekem a feszkót.Kórházban a 31-34. hétig voltam.Egyik este begörcsöltem hívtam a dokim mondta menjek be nehogy kinyíljak.Hát bementem és ott is ragadtam 3-hetet.Azt mondanom sem kell,hogy már másnap nem volt semmi bajom,de ilyenkor 5-nap tünetmentességet meg kell várni.Hát nekem ebből lett a 3-hét.Bőgtem is eleget.Röviden ennyi.
Akkor még tényleg van mit vennetek.A babakocsi nekünk is használt a barátnőméktől vettük 20.000 forintért.De a második gyereknek másik lesz nem ilyen lábzsákos,de azt is használtan fogom megvenni.Jó ha az ember kap pár dolgot.Vigyázz magadra és gyógyulgass,pihenj.KépKépKép
Vendég
 


Sziasztok! Már valamennyire összeszedtem magam, de persze még mindig köhögök. Ma voltam nőgyógyásznál: Dórika már 2200-2500 gramm körül van, nagyon szépen gyarapodik.Kép Végül nem kérdeztem meg a dokit a tiszteledíjról, valahogy olyan bénán jött volna ki. Talán nem is kell..

Orsi megöröltem a tippednek és keresgéltem mindenfelé, de nem találtam ilyen boltot a környéken. Úgy látszik errefelé túl jól megy az embereknek és nincs kereslet használt holmik iránt vagy én nem voltam elég ügyes.

Gabi, teljesen elhűltem, hogy ezért voltál 3 hetet kórházban. Elhiszem, hogy ki voltál borulva, én attól a pár naptól is nagyon tartok..

A hétvégén sok dolgot beszereztünk: légzésfigyelőt, kádat, állványt, lázmérőt, lepedőt, kislámpát. Anyukám kis kardigánt kötött Dórinak, meg fog horgolni takarót meg varrni lepedőt.
Nekem ezek a babapaplanok nem tűnnek túl jónak. Ti mivel takartátok be a babákat, mikor még nagyon picik voltak? Nem tudjuk eldönteni, hogy mi lenne a legjobb: pléd, hálózsák vagy paplan..

Ági, Ari mi van Veletek? Olyan régen nem írtatok. Kép

Zafír 33+6

Kép
Kép
zafír
 
 


hálózsák nekünk nagyon bevállt. mindkét gyerkőcnél azt hasznaltuk és használjuk. Plusz takaró ha kell, polár van csak eléggé drága de ezt kata Csonfgi és Domi is ajándékba. mi mvolt megatoysban olyat vettünk ami összecípzárózható így kis korban hálózsák is, majd szétszedhető később. egy kis sapkaés kiscipő volt hozzá 3900 volt azt hiszem. Jézuska hozta Csonginak

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Zafír!Levi az elején pólyában volt aztán mikor kierült belőle még meleg volt és vékony takaróval.Persze jól fel volt öltöztetve.Aztán később pedig takaróval.Az öcsémé volt nem túl vastag és nem is túl vékony.Azóta is ezzel takarózik.De a hálózsák is jó ötlet nálunk Levi nem viselte el.Dórika szépen fejlődik.Én,hogy mennyi a dokim "hálapénze"másoktól kérdeztem.Õneki annyit adsz amennyit gondolsz.Nincs sértődés.Én azt mondom,hogy az ideális 20.000.
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy így eltűntem, de ezerrel lakást keresünk, hogy a szolnoki végre elment. Kép
5 hét alatt kb. 40 lakást néztünk meg és természetesen Domi is jött velünk. Nem volt semmi, de már pénteken alkudni voltunk az eggyikre, de amilyen szerencsénk van egy nagyon macerás eladót fogtunk ki.
Már tavaly augusztus óta árulják a lakást, de hát ők nem is tudják, hogy hova menjenek innen és hogy ők egy kanapét is 3 évig kerestek stb...
Mondtuk nekik 15.-ig döntsék el "áll az alku vagy nem áll", mert ha nem mi megyünk tovább.
Na szóval ez minden időmet elvitte, meg persze mellette Domi és a háztartás. Kép

Zafír Kép
Húú tényleg már nincs sok hátra. Itt a vége már olyan izgis. Kép A dokiból ne csinálj probláémát az egy dolog hogy akiket tudsz azok mennyit adtak, de hidd el nagyon sokan meg sem közelítik ezt az összeget csak ők nem kürtölik ki.
Én megmondom, hogy úgy hogy én meddőségi kezelésre is hozzá jártam, hogy ő "csinálta" nekem Domit és főorvos 30000 Ft-t adtam és nagyon rendi volt utána is. (mondjuk én minden vizsgálatnál adtam neki pénzt)
Takaró: Nekünk itthon kezdettől fogva takaróban alszik. Én ajánlom neked ilyen dolgok beszerzéséhez az INTERSPART Itt pl polár kispléd, ami nagyon jó 800 Ft és ágyneműt (papan,párna (bébi))is itt vettünk neki 2500 Ft-t. Illetve ha van közeletekben Tesco,Auchan ilyenek. Ennél olcsóbban szinte sehol sincsennek dolgok.
Kórház : Ha nagyon vizesedsz és esetleg magas is a vérnyomásod, akkor toxémia miatt begfektethetnek.Amíg nem fektetnek be 140/100 efölött automatikus kórház!!! Viszont ezzel nem szabad viccelni, mert ott jobban tudnak figyelni rád és akár azonnal be tudnalk avatkozni.
Én is voltam ugye egy pár napot a kórházban (pontosabban december 28-tól és január 3.-án született Domi) és akkor szinte tragikumjként éltem meg, de hidd el így utólag én is igazat adok a dokimnak, hogy így döntött.

Lányok akkor én a babakocsival nagyon jól jártam. Mi 19000 Ft-t vettünk vadi újat garival, aminek átfordítható a karja, mind a négy kereke fékezhető, teljes vízszintesig dönthető volt hozzá esővédő, lábzsák és 12 kg.

Gabi Kép
Sok sikert a vizsgádhoz! Én is majd szeretnék tanfolyamra menni (nem vezetés), de egyenlőre még nem tudom elképzelni Domi mellett, mondjuk nem is mostanra tervezem, hanem Domi egy éves kora után. Kép

Na megyek nézem a Megasztárt, ez az egyetlen műsor, amit nézek. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági gyönyörű a fiad. tökéletes.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a jó tanácsokat takaró ügyben! Már vettünk két polár plédet,(persze egyiket se bababoltban, ott nem is találtam ilyeneket) a barátnőm szólt, hogy hálózsákot ne vegyek, mert azt fog tőlük ajándékba kapni Dórika. Gabi, nekem még a pólya-ötlet nagyon tetszett, az elején tényleg lehet, hogy ez a legyegyszerűbb.
A hét végén mindent megvettünk: itt áll dobozban a kiságy, a pelenkázó,szoptatófotel..Kép
Vettünk egy ismerőstől használtan babakocsit is, olyasmi lehet mint Ági a Tiétek, kb. ugyanazt tudja. Tényleg jó vétel lehetett, mert mi használtan vettük 15.000 forintért. Meg Gergő szerint olyan, mint Dominikáé. (Illetve gondolom most már inkább Csongi használja.)
Csütörtökön kifesti a szobát a férjem, aztán berendezkedünk. Már nagyon várom, hogy minden kész legyen és tudjam a kis ruhákat mosni, vasalni és elpakolni.

Azt is nagyon várom, hogy Dórika odakint legyen. Irtó nagy a hasam, alig bírok mozogni, megint elkezdtem hányni reggelente, ég a gyomrom, stb.. Szerencsére a vérnyomásommal minden rendben, 110/60, most mérte a védőnő, legalább nem toxémia miatt vizesedek. Viszont újra sikerült megfáznom, éjszaka alig aludtunk, mert végig köhögtem. Kép sose tavaszodik kiKép

Ági Kép úgy örülök, hogy írtál, meg tettél fel képet! Dominik változatlanul nagyon gyönyörű, büszkék lehettek Rá!
Milyen az a lakás, amit kinéztetek? Remélem sikerül megvenni. Nem lesz nagyon macerás költözködni baba mellet? Hogy viselkedik mostanában Dominik? Jó evő, jó alvó? Azt látom, hogy sokat mosolyog.. Kép

Orsi, Gabi már rég tettetek fel képeket! Gabi, sokat tanulsz? Már csak három nap!

Zafír 34+6

Kép
Kép
zafír
 
 


Gabi hogy sikerült a vizsgád?

Kész a babaszoba, majd teszek fel képeket. KépKép

Zafír 35+4

Kép
Kép
zafír
 
 


Ági!Gyönyörű Domi!Ahogy Domi írta tökéletes.Hol kerestek lakást?És milyet szertnétek?Milyen tanfolyamot szeretnél?Akkor ti tényleg szerencsésen tudtatok venni és olcsón.A miénk is lábzsákos,de a másodiknál le fogom cserélni.Nekem nem jött be.

Zafír!Nagyon vizesedsz?Vigyázz magadra bár egy kis megfázás nem árt a babának.Mikor mész legközelebb uh-ra?

A Kressz vizsgám sikerült most van az eü Jövő csütörtökön vizsgázok és áprilisba kezdem a vezetést.Már alig várom.Majd teszek fel képeket!
Vendég
 


Sziasztok!

GabiKép
Gratulálok a vizsgádhoz!

Zafír Kép
Én nagyon várom ám hogy rakj fel fotókat!

Mi a XX. kerületben kerestünk és találtunk lakást. Egy 67 nm-s felújított lakást veszünk, ami igazodik az ízlésünkhöz. (ez az egy felújított volt ami egyezik a mi ízlésünkel)
Biztosan nem lesz egyszerű Domival költözködni, de majd csak júliusban fogunk és addig lasanként majd csak összepakolok. Kép
Tanfolyam? Nem tudom még biztosan, csak azt hogy a gyermek 1 éves kora után a munkaügyi központon keresztül el lehet menni egy tanfolyamra ingyen és ezt ki akarom használni. Szeretnék egy plussz szakmát, ami kétkezi. Pl. műkkörömépítő, masszőr vagy valami ilyesmi, amit esetleg itthon is tudnék csinálni.
Domi mostanában egyre többet kommunikál. Nagyon sokat mosolyog.
Napközben nem sokat alszik. Egyszer van egy összefüggő 3 órás alvása (ha szerencsém van), de ezalatt el tudok itthon végezni.
Éjszaka viszont 19.30-tól alszik 4.30-5-ig és utána is alszik még 3-4 órát. Úgyhogy nem panaszkodom.
Evéssel most egy kicsit bajban vagyok. 3 napja minha sztrájkolna. Hál istennek súlya még nem esett le, és remélem ez csak egy átmeneti állapot. Kép

Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!Jaj,de édes.Mindíg apával fürdik?Akkor végre megtaláltátok az ideálisat.Felvettétek a szocpolt hozzá?Én is terveze,hogy elmegyek valami suliba ha már egyszer ingyen vannak lehetőségek ki kell használni.A masszőrködés nem is olyan rossz ötlet!KépKépKépKépKépKépKépNagyon jó alvókája van.Levi is lefekszik hol 8-kor"ez a ritkább"hol 9-kor van,hogy tízig fenn kukorékol,de elalszik reggel nyolcig kilencig.Napközben 2* alszik egyszer délelőtt"most is durmol"1-órát délután fél egy órát.Ha sétálunk akkor elalszik másfél órát is a jó levegőn.Ma is elmegyek vele olyan gyönyörű idő van.

Többiekkel vajon mi lehet?Zafíron kívül ezer éve nem jártak erre.
Vendég
 


sziasztopk!
ági gyönyörű a fiad. És látim szeret pancsolni.
Zsófi: köszia aruhákat gyönyörűek. Majd teszek fel képeket a szülinapról, sajnálom hogy Eszti nem lehet itt. Gerginek nagyon üörült Domi tegnap megyütt mentünk ki elé

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


pár szülinapi kép.KépKépKép

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Domicsenge Kép
Nagyon szép a két kis prücsök! Kép
Na és az a torta....szuper!!! Kép

Zafír Kép
Hol vannak a megígért képek??? Hogy vagytok???

Gabi Kép
Mivel ez használt lakás ezért a fél szocpol jár, de azt igénybevesszük, ki tudja mit hoz a jövő és egyenlőre hosszútávra tervezzük ezt a lakást. A következő a kertes lesz, de itt Pesten jó kis ára van az ilyen tipusúaknak és ez még most anyagilag nem fér bele.
Domi hol apával, hol velem pancsizik és néhány alkalmat eltekintve nagyon élvezi. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?