Új privát üzeneted érkezett!

Dórikám, azért 4*-esen ne hiányozzunkKépKépKép
Látom kb. egyszerre írhattunk.Fognak gratula, és nagyon örülj neki, mi sajna megszenvedtünk eddig majdnem minddel!

Mzille, ez igenKép három gyerek, és mind pasi???!!!!KépLe a kalappalKépMegnéztem a képeiteket, nagyon édesek, főleg a fürdőkádasKép
manóci
 
 


Na itt vagyok, csak felébredta lány, evett, ivott, sétáltunk, megérkeztünkKép
Most nézem, hogy ez a hülye gép 4x is feltette az írásomat. Nincs mindig a topon a babanet.

Én is benne vagyok aegy babatliban, nekem a 10. emelet is megfelelKép
Voltatok már a volt sübában a játékpalotában? Nagyon jó, csak a kicsi babák nem élvezik, de akik már járni tudnak, nekik nagyon jó. Apukákra is gondoltak, van egy internetes szoba meg egy versenyauó vagy vonat pálya, amivel persze csak apukák játszanak Kép De tényleg jópofa.
Jövő hétre - 15 fokot mondanak, úgyhogy a szabadtéri sétás-talit kilőhetjük. Nekem elvileg mindig jó, tudok igazodni hozzátok.

Szegény Rebekát én is nagyon sajnálom, annyit szenvedett szegényke...az orvosok tuti mindent megtettek érte, nem is értem, hogy miért kell vizsgálatot indítani??? Na mindegy. Talán jobb így, lehet, hogy örökre súlyos beteg maradt volna. Én is csak azért imádkozom minden este, hogy Blankának ne legyen soha semmi baja. Ez a legszörnyűbb. Egy beteg gyereknél nincs szörnyűbb a világon...Kép

Manó! szegény Eszti! Még jó, hogy nem lett semmi baja. Nem értettem, hogy miért írod, hogy négyszeresen nen hiányozzunk?! Aztán kiszúrtam, hogy megint sza....kodott a babanet.

Kriszti! Ma megcsináltam a citromos sütit, mert ma van a csokis napom! Este letesztelem, hogy milyen lett. Szerintem finom, mert meg kellett kóstolnom a krémet Kép Kell a recept? Nagyon ecccerű és fini. Gratulálok a pénzhez, hozzám is jöheten plusz pénzecske, bármikor szívesen látom Kép Nyaraljatok jól! Végül hova mentek? De jó, hogy urad szemét megműtik! Jól van azóta, mióta a másikat is megműtötték? És lát rendesen?

Mzille! Gratula a 23 gyerkőchöz, és isten hozott nálunk!

Na megyek! Jók legyetek!
Pá Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Mzille! Persze nem 23 gyerekhez! KépKép
Sikerült elütnöm a számokat, bocsi! Kép

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 

 
 

Sziasztok!
Úgy néz ki nekem is van egy pocaklakóm, két teszt is kimutatta, bár ma voltam dokinál és ő még semmit sem látott. A MÁV -ban szeretnék szülni és olyan orvost keresek aki nem végez gátmetszést csak indokolt esetben. A barátnőm a Szt Imrében enélkül szülte meg az első kisbabáját, sé mennék si az orvosához viszont nagyon messze van nekem (nem BPesten lakom), így a MÁV a legszimpatikusabb. Ultrahang szerintetek mikor mutatja ki leghamarabb a terhességet?
Köszi
Adri
adri13
 
 


<font color="119911">Szia Adri!
Jó helyen jársz!
Három gyermeket szültem a MÁVban gátvédellemmel. Melyik dokibát választottad? Én kb a 8-10 hét körül szoktam dokihoz menni,akkor már látszik,hogy dobog a szivecskéje. Te mennyit számoltál,hol tartasz?</font>

<font color="ff0000">Manó!
Eszti horzsolását kend be körömvirág krémmel.Az nagyon jó ilyesmire.
Köszi az infót CST ügyben.Azóta keresem a Kismamát mert jól elraktam,hogy meglegyen</font> Kép

<font color="0000ff">Dóri!
Gratula a fogacskához,kívánom,hogy a többi is ilyen csendben és gyorsan bujjon ki.
Örülök,hogy nem vagy tériszonyos,szerettel várlak. Citromos sütivel együtt Kép</font>

Kriszti!
fürcsi után írok neked is,most már balhé van


Kép
flocika
 
 


No,megjöttem.Törpök ágyban,apa focizni,nyugiiiiiiiii van!!!!

Látjátok milyen ügyes vagyok.Megtanultam szinesen írni.Választhat mindenki egy szint és azzal fogok neki írni.Kép

<font color="ff6000">Krisztike!
Hogy megy a fogyi,szeret már a mérleg?
Mentek ázni? Megnéztem a kedvenceid,hát én is mennék. Kép Nálunk csak az ősszel jöhet szóba. Addigra már nem fog Andris szopizni és megléphetünk Apa+Én</font>

Úgy hallom a nagyok még mindig kaszinóznak,megyek rendet csinálok. Vagy beszállok Kép

Kép
flocika
 
 


Szia Flocika!

Köszi a választ. Dokit még nem választottam ezért is szerettem volna véleményeket. Te melyik dokinál szültél gátvédelemmel?
Úgy számoltam, hogy kb a 3. hétnél tartok, akkor ezek szerint még várjak egy picit amíg dokihoz megyek.
Mikor szültél? Ezek szerint elégedett voltál velük ha háromszor is ott szültél.
Szülésznő ki volt, úgy hallottam a gátvédelemnél nagyon fontos a szülésznő hozzáállása is.
Normális ha picit fáj a hasa az embernek így az elején?
Azt is olvastam hogy az első időszakban nem ajánlott az intenzív sportolás mint pl aerobic. Mi a véleményed erről így három bébi után?
Nagyon köszi a segítséget.
Adri
adri13
 
 


flocika

légyszi irj bövebben privit a dokiról. aktuális a dolog.

nekem milyen szint szántál?és h csinálod?

manoci,

irok, csak tegnap elhavazodtam, ma is már csak este tudok irni, de nem felejtettem el..)

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


a hajam ketté áll!!!!
elszállt a hosszú szövegem!! Kép

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Na akkor gyorsan, még egyzser!

Flocika! Megyünk, persze sütivel együtt.
A süti király lett, igazi nőknek való laza citromos süti. Majd viszek. Ezek szerint én leszek a kék szín?! Ügyi vagy!

Adri13! Üdv nálunk! Gratulálok a terhességedhez, szerintem is várj még egy kicsit. Én is a 7-8. hét körül szoktam menni )sajna már háromszor voltam ,de csak 1 babóm van). A máv király gátvédelemben. Sajna nekem császár lett. A szülésznők nagyon aranyosak és tényleg jól dolgoznak. Nekem dokinőm volt, de a dokibácsikat is dícsérik.
Vigyázzatok magatokra! És írj, ha történik valami veled!
Na megyek, majd írok még, már így is elég mérges vagyok!
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok,

Floci, jók a színek, legalább ezzel is színt viszünk az életbeKépKép
Nekem jó a pirosKép
Apa nálatok focizni jár?Nekem apa havonta 2*-i engedéllyel bulizik a haverjaival!
Körömvirág tanácsot, köszikeKép
manó


Csilla,Képok. türelemmel várom.

Adri, üdv itt, és gratulálokKép
Én nem gátvédelemmel akartam szülni, így nem tudom, hogy az én dokim, hogy áll a témához, de asszem ua.-nál szült Floci isKép
Én is a második mensi kimaradás után, tehát a 8.-ik hétnél mentem. Akkor már sokminden látszott!
Néha nekem is fájt a hasam az elején, de aztán majd a végén is fogKépez szerintem normális, de azért óvatosan a sporttal, és főleg az ugrálást nem szabad művelni. Lightosan azért lehet sportolniKép
Szülésznőválasztás szerintem is jó dolog, nemcsak a gátvédelem miatt, de ez még odébb van neked.Ráérsz majd csak a 7.-ik hónap utánKép

Kriszti, tényleg rövid az agyamKépnem is írtam pedig akartam, hogy tök szépek a helyek amiket fölraktálKépÉs természetesen nagyon örülök a "talált"pénznek ami házhoz jöttKép
Jól is teszitek, ha elmentek egy kicsit, rátok is fér!
manóci
 
 


Lányok, köszi a tanácsokat.Melyik dokit ajánljátok? nevek még nem hangzottak. Egyszer voltam a KisKelemennél szimpatikus is, de nem túl tapasztalatlan, vagyis hát annyira fiatalnak néz ki.Persze lehet hogy értelmetlen volt még ilyen korán elmenni dokihoz de annyira kíváncsi voltam, már régóta szerettünk volna bébit és fél éve csak kezeltük ki a problémákat amik voltak, így nagyon jó volt látni a két csíkot. Csak szeretném már tudni hogy tutiKép) persze az egész terhesség türelemről szól, nem igaz? Ilyenkor nem tudom hogy örüljek-e vagy még ne és hiába próbálok másra koncentrálni sokszor ott kalandozok gondolatban, hogy vajon mi a helyzet. A dolgot meg tetézi, hogy a férjem azt mondta amíg nem mondja rá a doki az áment addig senkinek semmit és hát ezt nehéz megállni. Anyukámmal is járok jógázni minden héten, nem is tudom hogy milyen kifogást mondjak amiért nem megyek. Azt hiszem jobb ha ezt hanyagolom mert nem tudom melyik gyakorlat árthat, megerőlteti esetleg a hasi szerveket stb..

Manóci, nagyon édi a kislányod. Apropó, te hogy viseled Apa havi két buliját? Én eléggé nehezen viselem ha a férjem sokáig időzik az éjszakában.

Dóri78:köszi. Honnan számolod a heteket az utolsó menszesztől? mert akkor elvileg én is már az 5. hétben vagyok

Flocika neked is igazán tündéri gyerkőceid vannak annyira szépek mindhárman

Várom a doki javaslatokat.
adri13
 
 


<font color="119911">Adri!
Én is a KisKelénél szültem a hármaskát.A két nagyot az édesapjánál.Nagyon tuti az egész család.Aug 11.-én született Andris,valamikor utánna írtam róla beszámolót.Olvasd vissza az arhívban.Ráész a második kimaradt mensi után menni,és ha rám hallgatsz (5terhesség3baba) csak a 12-14 hét körül avatod be a bővebb családot,barátokat.Persze anyuci kivétel KépTudom,nehéz lesz,de izgalmas is.Jóga mehet,csak ne csinálj olyan gyakorlatot amikor húzódik a has.Vigyázz magatokra!</font>

<font color="0000ff">Dóri!
Nekem is sokszor elszállt,ezért word-ben írtam és bemásoltam ide. Nemsoká kitalálom a napot és várlak szerettel Kép sütistűl.</font>

<font color="ff6000">Kriszti!
Merre vagy? Áztok?</font>

<font color="ff0000">Manó!
Akkor inkább foci és tenisz mint buli.</font>

Apropó buli: MEGYEK BULIZNI!!! Kép Kép Szombaton Rapülők koncerten leszek. Ha Andris is úgy akarja.Egy órával hamarabb kell fürdetni és szopizni.Fejni,nemigen tudok.Marad az alma ha felébred Kép Szegény anyósom Kép
Megjött apa,ki vagyok túrva a gépből.
Jók legyetek!!!

Kép
flocika
 
 


Flocika!

Én is megyek a Rapülőkre, de pénteken. Már csak arra kaptunk jegyet.
Szia: Ágas
ágas
 
 


Sziasztok!

A MÁV-ba jártam,kiváncsi vagyok, hogy valaki szült Dr. Szalóczy Péternél?

Köszi Titoknyul
titoknyul
 
 


Csajok! Nosztalgiabulira mentek? Rapülők, de jó !!! Jó szórakozást midnekettőtöknek!
Nálunk apája néha megy csa kel bulizni, évenkte párszor. De most én is megyek valamikor, leszt oszt.tlálkozónk, meg csajbuli, szóval beindul az élet! Kíváncsi leszek, apa mit szól majd az egyedüli éjszakázáshoz Kép

Adri13! Elvileg az utolsó menzi első napjától számolnak! Itt van egy születéskalkulátor, próbáld ki! És nézheted a hétről-hétre c.-t si, az is jó. Minden hét képekkel, leírással. Szeirntem szupi! Én is így voltam, hogy el akartam mondani, de nem mertem, a 10-11. hétig senkinek, mert előtte már volt vetélésem. Kettő is. Én vérezgettem is a 16. hétig, szóval para ezerrel. Aztán számoltam a heteket-hónapokat, de szerencsére sikerült! Ne aggódj, nem lesz semmi baj.

Flocika! Jó ötlet a word!
Na megyek!
Pusz Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Kép

egy kép leányzóról, aki ma 8 hónapos, mostanában nem sokat csinálok, keresek még, már rég raktam fel

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


dori

gratula a nagylánynak, boldog 8. hós szülinapot..gáborkám meg 27én lesz 8 hós, de ő még nem tud ilyen szépen hasalni, mint blanka...azért remélem belejön..

flocika

lehet h csuszik a program nem sikerült intézkednem azügyben...ötlet?(privit inkább)

csilla

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Dóri
köszi a nyugtatást, próbálok minél kevesebbet gondolni a dologra amíg nem telik el még vagy 2 hét és akkor megyek a dokihoz. Tudom hogy minden rendben lesz de alig várom már hogy lássam a monitoron, mert a férjem azt mondta addig nem éli bele magát amíg nem látszik hogy domborodik a hasam. És hát az messze van.
Olvasgattam a régebbi hozzászólásokat és úgy döntöttem, hogy én is a KisKelemnhez fogok majd menni ha itt az ideje. Neki van magánrendelése vagy a MÁV ba szoktatok járni hozzá.
Pénzt mikor kell először adni neki?

Köszi
ADri
adri13
 
 


Sziasztok!
...Mikor leértünk,csak ámultunk,gyönyörű volt a hotel,bent pedig nyüzsögtek az emberek a konferenciák miatt.Nagyon elegantos volt ám!!Megkaptuk a mindenféle kuponokat(üdvözlőital,köntös,stb.).Lift volt,ami szerencse,mert egy csomó hotelben nincs is lift,cipelheted magad fölfelé.A szobánk sokkal kisebb volt,mint amekkorának tűnt a képen.Lakosztálynak van előadva,holott egy mini másfélszobás kis lyuk,és semmi extra.Modern bútorokkal,de olyan személytelenül.Viszont a kedvenc csokim volt a párnákon,a piros lindt!!!!!Imádom...A fürdőben szó nem volt jacuzziról,egy kicsi sarokkád volt,amibe nyöszörögve fértünk volna el,pezsgőfúvókákkal.Egyedül a saját szauna ami emlékeztetett meg a két tv, a 2 wc a lakosztály-jellegre.Lementünk ebédelni egyből,és az sem volt egy nagy durranás.Alsópáhokon ezerszer nagyobb volt a kínálat.Volt egy nagy kerekasztal sütikkel,de kb.4féle volt, csak összevariálva.A salátákon meg a hideg előételeken kívül a főkaják,amik közül a svédasztalon lehetett választani:paprikáskrumplis sülthús,töltött káposzta,gombás ragu,rántott hal.Ennyi....Hát nem erőltették meg magukat.Háromféle leves,meg kétféle köret.Azért egy ilyen luxushoteltől többet vártam volna el...Ittunk üdítőt,és 3ezret otthagytunk,csak az üdítőkre meg a cappuccínómra.A szemünk kiesett....Átmentünk megnézni a játszó-gyermekmegőrzőt,ami egy szintén sötét lyuk a hotel legvégében,és csak rajzolni tudnak a gyerekek....Ott is eldobtam magam,ahhoz képest,hogy Alsópáhokon tök nagy játszóház volt a gyerekeknek belső játszótérrel,motorokkal,stb.Itt semmi.Közölték,hogy a vízitornát 11-kor tartják(árban benne volt mint szolgáltatás),és mivel aznap 2-től lehet elfoglalni a szobát,szombaton meg 10-ig el kell hagyni,marad az egyetlen nap,a péntek,amikor igénybe vehetjük,de 11-től még nincs gyermekmegőrzés,így csak egyikőnk mehet..... másik meg vigyáz a gyerekre.Bár rájuk sem bíztam volna....A fürdőben padlófűtés volt,és így melege volt az úszómesternek,ezért az ajtókat kinyitotta,csak úgy ömlött befelé a szabad égről a jeges hideg.Az élményfürdő a 30 fokával hideg volt,és egy tenyérnyi melegvíz volt,mint gyermekmedence....Szóval bepöccentünk,és nagy balhét csapva eljöttünk.Alig győztek elnézést kérni a sok átverés miatt.Nem baj,pancsiztunk egyet,ebédeltünk ingyen,csak a pálya matrica,meg a tankolás,meg Domi szomorú pofikája volt,amit bántam.Olyan mézesmázasan odacsalogatják az embereket,és a felét nem kapod annak,amit beharangoznak.Ha ez egy 10ezres szoba lett volna,akkor azt várom,de nem erről volt szó....Úgyhogy délután 4-kor elindultunk haza....folyt.köv.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!

Kriszti! Hát ez nem semmi! Nagy csalódás lehetett, és mégis szerintem jól tettétek, hogy eljöttetek, biztos sokan magukban morognak, de nem merik ezt megtenni! Elfelejtettem, hogy hol is voltatok? Én is nézegetem, hova mehetnénk el egy-két napra, de sajna nekünk is a Kolping a mérce, ott már kétszer voltunk, de iszonyat drága, bár ahogy nézem, máshol sem jobb...

Megvolt tegnap az újabb látogatásunk a Gyermekklinikán. Nem volt egyszerű, mert hajnalban kellett menni, éhgyomorra, ezeket már eleve nehezményezte Balázs, így aztán nem volt könnyű rávenni az együttműködésre. A laktóz-érzékenységet vizsgálták, ez úgy történt, mint a terhességi vércukorvizsgálat, csak nem vért vettek, hanem kilégzéses tesztet csináltak. Bele kellett fújnia egy szerkezetbe, majd meginni egy tejcukros lötyit, és ezután kétszer negyedóra múlva, majd négyszer félóránként kellett fújni. Szóval jó sokat ott voltunk, mindezt éhesen, szomjasan szegény. Először nem volt hajlandó fújni, akkor egy maszkkal lefogtuk az orrát és száját, ennek "örömére" elkezdett sírni, és már meg is volt a kilégzés. Na, ezután már inkább a fújást választotta Kép A lényeg: nem laktóz-érzékeny. Ezután mentünk Veres doktorhoz, aki közölte velünk, hogy a vérkép viszont rossz Kép Van egy IgA érték, ez Balázsnál 0, ami azt jelenti, hogy immunhiányos. Ehhez jön még, hogy kevés a vasa, és a calciuma. Az immunhiányt kinövi a doki szerint, viszont emiatt az érték miatt nem lehetett megállapítani a lisztérzékenységet. De továbbra is erre gyanakszik, főleg azért, mert a vas- és calciumhiány egy felszívódási zavarra utalhat, ami megintcsak a lisztérzékenységtől is lehet. Továbbra is puffadt a gyerek hasa, de mi úgy látjuk, hogy jobban van, és az értékek nem nagyon vészesek, ezért nem látja sürgősnek a további vizsgálatokat. / ez lehetne mégegy vérvizsgálat, ami nem teljesen egyértelmű eredményt hozhat, és lehet biopszia altatásban /. Hát ezeket jegyeztem meg abból, amit mondott a doki, sokkal nem lettünk okosabbak. Ráadásul felírt vasat, amitől megintcsak emésztési gondjai lehetnek szegénynek, így még csak biztosan nem is állapíthatjuk meg, hogy jobban van-e, vagy rosszabbul. Mindenesetre felhívta a figyelmünket a mai tévéműsorra / Tudásakadémia az M2-n/, ebben a lisztérzékenység volt a téma.
Gergő persze megint velünk volt, szegénykém egész jól bírta, mindenki oda volt érte, fűnek-fának mosolygott Kép
Meg is néztem ma a műsort, és kezdek már teljesen elkeseredni. Lassan beleélem magam, hogy lisztérzékeny a gyerek, és már mindenféle hülyeség eszembe jutott / pl., hogy ki megy hozzá szegényhez, amikor egész életében külön kell főzni neki, stb./ Egy csomó pénzbe kerül a diéta, állandó kontroll. De azért bizakodom, hogy mire ő nagyobb lesz, majd felnőtt, addigra sokkal jobb lesz az ellátása ezeknek a betegeknek, sőt, talán még gyógyszert is találnak rá...
Na, bocs a sok helyfoglalásért, lépek is!

Judit+ Gergő / 16 hetes/+Balázs/ 3,5 éves/

Kép

[color=#0000ff:97cc209566]Judit+Gergõ+Balázs[/color:97cc209566]
jucc73
Érd
 
 


Sziasztok,

Én is bagolykodok mégKép
KrisztiKépKépKépKépKépKépKépezt igazán sajnálom, pedig gondoltam én is rátok, hogy de jó is lesz nektek ez a 7vége!De nagyon igazatok van, hogy ha már ennyire gáz volt, és eljöttetek!Menjenek a fr....a!Az ilyent én is úgy úúúúúútálom!
Kissebb volumenü a dolog, de ma mi is beszívtuk!És a helyzet hasonló!
Láttunk egy reklámújságban, mai napi akciókezdéssel, tök olcsón jó szőnyeget!Na, gondoltuk megnézzük élőben is, hogy milyen, mert amennyiért eddig mi nézegettünk az kb. 60 000fölöttiek voltak.Főleg ugyebár a nagyok, mert nekünk elég nagy a nappalink, így sajna ebből is a drágábbik kellene.Arra meg most annyira nem fussa, így megörültünk mint majom a farkának, hogy tök jó óccson majd veszünk szőnyeget.
Odamentünk ma du. és közölték, hogy az a szőnyeg nem jött meg, és nem is tudják, hogy jön-e egyáltalán, mert hát több ilyen üzlet van, és nem biztos, hogy eljut mindegyikbe!Én meg csak kérdezgettem, mert valahogy nem megy bele a kis oktondi buksimba, hogy hogyan is van ez???!!Akkó minek rakja reklámba az újságjába, ha nem is biztos, hogy lesz??!!Szóval baromi ideges lettem, és eljöttünk!KépSzőnyeg meg.....marad a régi egyenlőre!
Ugyhogy úgy látszik igaz amit régóta mondanak, hogy minden reklám hazúdik!!!!
Legyen az Hotel, vagy valami akciós cucc!


Csilla, ment válaszKép

Adri,Köszi Eszti nevében isKép
Bulizás,ühm....háááát nem mondom, hogy örülök, de most mit csináljak!Mi régen mindíg mentünk minden 7végén, és valószínű ő ehhez szokott hozzá!Meg elég nagy a baráti köre, több társaságból is, így valahol, valakinél mindíg van valami!KépMegbeszéltük a havi kettőt, így kötöttünk egy kis kompromisszumot ezzel. Neki ez fontos, most mit csináljak!Megmondom őszíntén, még mindíg jobban örülök, mintha itthon sörözős tipus lenne, mert én azt naon nem komálom.Rosszul is lennék, ha hazajönne, és 4-6 üveg söröket dobna be. Õ itthon sose iszik, és kizárólag 7végén megy el!
Tényleg jobb lenne, egy tenisz, vagy úszás, de ha neki az a kikapcsolódás, hogy a barátaival töltsön pár órát???Most én nem erőltetem, hogy ne!Úgy gondolom, hosszabb távon sokkal célravezetőbb, mintha tiltanám, és sárkányoskodnék. Azt egy idő után tuti megunná, és akkor 5-10-15 év múlva menne el, vagy válnánk el vagy ilyesmik!
Én is mehetnék, ő mindíg mondja is, hogy nyugodtan. Csak én annyira már nem kívánom ezeket a bulizásokat. Biztos megöregedtemKépBár néha jólesik, de nem annyit!
Most az ünnepek alatt tök jó volt, de egyenlőre elég! A jöv. hónapban tervezem, hogy ki kéne ruccani egy kicsit, de oda már együtt + a barátok, mert szülinapom lesz! De ez azért más!
Meg ritkán a volt kollégáimmal, de az inkább olyan dumálós, mint bulizós!
Hát ez van!

Floci, mire gondoltál tali ügyben?Kb?

jó éjt mindenkinek,manó
manóci
 
 


Judit, láttam kb. egyszerre írtunk, és gyorsan még elolvastalak!Szegény balázsKépKépnagyon sajnálom, de szerintem bízni kell benne, hogy talán nem az teljesen, vagy kinövi majdKép
De ezt egyébként ti hogy vettétek észre?Már bocsi, ha ezt írtad régebben, de most nem emléxem rá.
Gergőnek viszont csupa jópont, hogy ebben a feszült vizsgálatos helyzetben is ilyen kis türelmes, és mosolygós maradtKépKép
Jobbulást nektekKép
manó
manóci
 
 


Manó Kép Köszi! Sajnos a lisztérzékenységet nem lehet kinőni Kép Marad a bizakodás, hogy talán nem az, és persze megpróbálok pozitív lenni Kép
Úgy vettük észre, hogy hetek óta nagyon puffadt volt a hasa Balázsnak, és állandóan pukizott. Néha hasmenése is volt,de nem ez volt a jellemző.Aztán elkezdett hasfájásra panaszkodni egyre gyakrabban. Ezek teljesen jellemző tünetei a lisztérzékenységnek, ennél sokkal kevesebb is elegendő lehet a gyanakvásra. Van, hogy a fogorvos veszi észre, mert zománchiányos a gyerek. Ezt pl. ma hallottam, és megdöbbentem, mert kábé két éve egy fogorvos azt mondta, hogy azért romlanak könnyen a gyerek fogai, mert zománchiányos... Amennyire most látom, nagyon jó lenne, ha lenne lehetőség a gyerekeket szűrni lisztérzékenységre, mert kicsi korban sokkal könnyebben megszokják a diétát, mint nagyobb korban.

Na, tényleg megyek aludni!
Judit

[color=#0000ff:97cc209566]Judit+Gergõ+Balázs[/color:97cc209566]
jucc73
Érd
 
 


jucc

én is nagyon sajnálom, de ezt már mondtam, viszont érdekelne h ha a fogával nincs gond(azt most nézték és minden ok), akkor csak ahasfájás, meg a puffadás a tünet? mert nálunk is van h időnként fájlalja a lányom a hasát, viszont nem tudom h mitől lehet a gyerekorvos szerint lehet stressz, az iskola, vagy valamitől fél, szorong,viszont nem küldte kivizsgálásra,Boninak inkább a has felső részén fáj, de lekopogom...kop-kop, már jó ideje nem volt, de lehet h hasonló helyzetben vagyunk? Tudom igy nehéz eldönteni de alapvetően nincs semmi más baja, enni mondjuk mindig keveset evett, ez évek óta nemváltozik, állitolag ez sem baj, mert teljesen normálisan fejlődik, ugy mint ak ortársai.nem tudom érthetően fogalmaztam e, de most elgondolkodtatott ez az egész, és ha fellépne ujra nálunk ez a probléma akkor első a doki és beutalot kell a laborba kérni? vagy nálatok h történt?

kriszti!

a talált pénz okat azt hiszem megfejtettem, nem kaptál róla "értesitést"? Mert nekem küldtek levelet h mindenkinek jár, aki 2004-ben jogviszonyban állt..legalábbis nálunk..

manoci!

olvastalak, és nem törödöm vele, köszi a választ.

dori!

irtam privát, remélem segit.

csilla

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla!

A tegnapi tévéműsorban pont erről beszélt Veres doktor, hogy egyáltalán nem biztos, hogy tipikus tünetek jelentkeznek, lehet, hogy évekig "csak" fáj az ember hasa, és nem törődik vele, pedig ez is állhat a háttérben. De a laktózérzékenységtől is fájhat a hasa, az mondjuk sokkal jobb lenne neki Kép De még ezer dologtól. Utálom, amikor egy orvos ráfogja a stresszre, vagy valamire, és nem gondol kivizsgálásra. Neki igazán nem kerül semmibe, maximum a kis betegnek egy fölösleges tortúra, de megéri akkor is, ha az ember megnyugodhat, hogy nincs baj. Nálunk úgy volt, hogy dokinéni beutalót írt a sebészetre, ott megnézték, ultrahangot csináltak, és amikor kiderült, hogy szervi elváltozás nincs, akkor a sebész küldött a gasztroenterológiára. A további vizsgálatokat ott csinálták/csinálják.

Jó éjt!
Judit

[color=#0000ff:97cc209566]Judit+Gergõ+Balázs[/color:97cc209566]
jucc73
Érd
 
 


Sziasztok!

Én jelenleg 20 hetes terhes vagyok, és épp most készülök orvost és kórházat váltani. Választásom a MÁV kórházra esett több okból is: bababarát szemlélet, természetes szülés preferálása és a kórház felszereltsége (PIC stb.) miatt. Azért vagyok kénytelen orvost válatani, mert úgy érzem, hogy a jelenlegi orvosom és kórház felfogása mellett minimális az esélye, hogy egy császár után (kisfiamat császárral szültem 2 éve) természetes úton tudjak szülni. A problémám, hogy nem tudom eldönteni, hogy a MÁV kórházban melyik orvost válasszam és ebben kérném a segítségeteket. Eddig Gulyás István, ifj. Kelemen Csaba és Banczik dr. neve merült fel, de igazából egyikőjükről se tudok sokat. Ha tudnátok valamit mondani róluk talán könnyebben tudnék dönteni.
mohikan
 
 


Sziasztok csajok!
Végig olvastalak benneteket,de seki ne haragudjon ha most nem válaszolok,csak köszönönk.
A koncert jó volt én kevésbé.Két napja lázas vagyok,folyik az orrom mint a niagara és rajtam van a "mindenki hagyjon békén " hangulat.Ha összeszedtem magam jövök.Puszi mindenkinek

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!
Judit!
Igazad van,hogy a végére jársz a dolgoknak,szerintem is így helyes!Szegény babóknak nem kellemes,de tényleg jobb megnyugodni,vagy időben felsimerni bármi is van,és kezelni,hogy jól érezzék magukat.Kívánom,hogy minél problémamentesebben éljétek meg!
Dóri!
Szeretném azt a sütireceptet nagyon!!!!!!!Én a citromos dolgokat nem szerettem sütiben,de mostanában egyre kóstolgatósabb vagyok.Emlékszem,mindig kórházakban ettem(voltam sokat)olyan fini piskótatekercset,amiről nem lehetett megállapítani,hogy az vaníliás vagy citromos-e.De nagyon fini volt,és bárhol keresek olyan sütit,nincs seholKépMegsütöm a Te citromos sütidet,szerdán úgyis sütis napom lesz.Kép
Csilla!
Köszi az infót,de sajna nálunk nem értesítenek semmiről...Kép
Szóval Siófok után átmentünk a kedvenc törzshelyünkre,Parádra,de mivel estére értünk le,csak a hatalmas sarokkádban pancsizhattunk,lent a fürdőben már nem.Na de majd másnap...-gondoltuk....mert Domi éjjel fülfájásra ébredt,és reggel irány haza.Most ott tartunk,hogy gennyes középfülgyuszi,már a másik füle is folyik,és az egyik doki szerint bacis,a másik szerint a vírusos járvány.Vártam az antibiotikummal,nem akartam,mert a mostani vírusra nem jó,de ugyanakkor féltem a szövődményektől is.Miért a szülőnek kell döntenie,miért nem nyitottak a szakemberek,hogy az antubiotikumon kívül más is létezik....Az én felnőtt fülész dokim olyan édi,kerekperec megmondta,hogy nincs gyógyszer a vírusomra,és ajánlott valamit,amitől 3-4 nap alatt helyrejöttem.szerencsére ismertük,használtuk már előtte is,sok orvos nyitott már a természetes szerekre.Nem csak az egyik vagy csak a másik,hanem kombinálva,vagy mérlegelve,mikor melyik a helyes.De az ügyeleten most hallani nem akart semmilyen természetes dolgoról a doki,lekezelő volt,mikor kérdeztem,és futószalagon antibioikumot írt fel....Na, a páromat sem kellett utána félteniKépSzóval most itt tartunk,mára én is lebetegedtem,lázam lett meg szétreped a fejem,úgy fáj,folyik a nózim,megy a kúrálás.Apa szemét kedden műtik,minden összejött.
Manó!
Én úgy nem bírom a bulizást...Mármint,ha a párom pasikkal megy el,és ott nagyon zavarnak a nők....Biztos a rossz tapasztalataimból.annyi tipikus szépfiú barátom volt,átmeneti is meg 6 évig tartó is,és imádtak bulizni a haverokkal,nem részletezem mi folyt ott...Én azt gondolom,ha valaki a haverjaival szeretne lenni,azt nem feltétlenül csak nők nélkül vagy csak éjjel bulizva lehet csinálni...Én nagyon dizsicica voltam,a rettegett szőke fajtábólKépÉs úgy érzem,kinőttem belőle.Nem csak abból,hanem abból is,hogy éjjel magára hagyjam a családomat csak azért,hogy a barátnőimmel találkozgassunk.Ha szeretnék velük pletyizni,akkor nekem azért nem kell kikelnem az ágyból a párom mellől,hanem összefutunk valahol egy délután,és sütik,kávék mellett akár órákat elvagyunk,amíg apa játszóházazik a csöppekkel.Millió más lehetőség van,és én annyira rühellem már ezt a külön éjszakázást...Nagyon tisztellek,amiért kibírod,és igazad van abban,hogyha ennyire akar,akkor nincs értelme visszafogni,mert idő kérdése,hogy robbanjon.Sajnos ez van.Én ezért örülök,hogy sikerült az arany középutat megtalálnunk(egyelőreKép).Megérti Pisti is,hogy nem lenne kellemes neki sem,ha egy szál miniben,szép dekoltázzsal,barna lábakkal sminkelném magam a tükör előtt,majd ellibbennék otthonról a scupa ilyen barátnőmmel egy langyi nyári estén,különprogram címén.Tisztában van vele,hogy nem lenne kellemes itthon ilyen tudattal,sem fordítva,és kompromisszumot kötöttünk.Õ szerencsére nem egy itthon ivós tipus.Én vele nagyon jól érzem magam dizsiben,moziban,bárhol,és volt,hogy ketten indultunk az éjszakába,és együtt táncoltunk,hajnalig buliztunk,.engem ő sosem zavart a szórakozásban,sőt,kifejezetten jó vele bulizni.A barátnőimet sem zavarja a párom,sőt,velünk együtt pletyizik,minden érdekli(szerintem csajnak készült)KépKépKépSzóval megoldjuk úgy a külön programokat haverokkal-barátnőkkel,csak másképp.Na mindegy,csak gondoltam leírom,mennyire örülök,hogy nálunk már nincs ilyen...Én megbolondulnék....

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


jucc
köszi a segitséget.

kriszti, flocika!

jobbulást nektek és persze a családnak!!!!

most én sem tudok többet irni csak beköszöntem, holnap jövök...

csilla

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok,

Floci, jobbulástKépMihamarabb gyógyuljatok meg. KoncertKépKéphallottam, hogy szuper volt. Az egyik barátnőm a péntekin volt, szülinapjára kapta a jegyeket a férjétől, és naggyon tetszett nekik. Hangja, aligKép
Én is mentem volna, de most úgy jött össze, hogy nem jött összeKépKép

Jucc, csak kitartást a tortúrához, és drukkolok nektek, hogy minél jobb eredmény szülessenKép

Kriszti, nektek is jobbulástKépEz a legrosszabb amikor nem tudsz megbízni az orvosban, és kérdésekkel vagy teli még akkor is miután eljöttélKépSzerencse nekünk annyira jófej a dokinénink, meg olyan jól gondolkodik ezekről a gyógyszeradásokról, hogy én max. megbízom benne!Bár, hála istennek azért olyan soxor még nem volt szükség erre a bizalomra, de azért ez megnyugtató a számomra, hogy ő ilyen./kopp,kopp/
BulizásKépKépHát igen, jó neked, hogy nem ilyen besózott se....ű már a férjed.De mint már írtam, most mit csináljak?Tiltani szerintem hülyeség, és csak magamnak ártanék vele. Mondjuk ő nem olyan szinten jár el a haverjaival, ahogy te kivetted a szavaimból, mert én max. megbízom benne ilyen téren. Tehát féltékenységről szó sincs, sőt én is mehetnék vele, mert ez már egy nagyon régi összszokott haveri kör. Tehát a többi srác barátnői, feleségei is néha-néha ott vannak, van mondjuk olyan csaj aki pl. mindíg.De én érzem úgy, hogy nekem ez már nem hiányzik, ezért nem megyek. Még terhesen sok buliba voltam én is, persze alkohol mentesen,Képés ha elfáradtam hazajöttem, de már sok lenne nekem másnap Esztivel!Szóval ez egy teljesen más elmászkálás. Nem dizsi, meg ilyenek, hanem egymáshoz mennek, meg olyan helyre pl. ahol az egyik srác ismeri a főnököt, és ott van mindíg asztaluk,ilyen beülős, dumálós.Tehát nem arról van szó, hogy ő most úgy kirúg a hámból, hogy csajozás, tánc, ilyesmi,nem!
Azt meg a védelmében kell mondanom, hogy sajnos tényleg csak 7végén tud ilyen programokat mivel napi 9 óra munka után, ez a melóhelyén eltöltött idő, plussz még sokszor 2-3 órás fusi után mikor menjen???Hétköznap este 11-kor, vagy mikor?Másnap szintén indul a mókuskerék.Így az kivitelezhetetlen, tehát szórakozásra marad a hétvége!Arról nem is beszélve, hogy inkább hétköznap siessen haza ahogy tud, és legyen velünk a vacsinál, fürdésnél, stb. Mert hétvégén ha elmegy akkor úgyis csak azután szokott, ha már Esztit leraktuk!Tehát, ha már így alakultak a dolgok akkor jobb ez azért így.
De egyébként nem igazán tudom melyik a jobb, mert ezt csak úgy leírom, hogy egy kolléganőmnek a férje, Flociékhoz hasonlóan pl. focizni jár.De, ő minden szerdán este 6-tól. Szintén egy régi haveri körrel, és foci után, /ez már megszokott/hogy beülnek a törzshelyükre, és duma, kaja, pia stb. Tehát kisebb fajta bulizás, ahonnan csak éjjel keveredik haza!Na, hát akkor?Õ pl. ugyebár minden szerdán jár, tehát havi 4*!Az én férjem meg csak 2*!Szóval mindegy, ez van. Azért mondjuk azt mondtam neki, hogy ha már itt lesz a második manó is, kicsit ezt is ritkitjuk!Mondta is, hogy jó!

Ja, képzeljétek Eszti föléri a kilincseket lábújjhegyen, és nyitogatja csukogatja vele az ajtókatKépEnnek én nem annyira örülökKépKép

pusszka, manó
manóci
 
 


Kriszti, elfelejtettem,már megintKépKéphogy nagyon szorítok holnap Pisti műtétjéhez!Azért jelentkezz majd, hogy mi volt, hogy ment!Kép

Floci, ha a hétvégén tartottad a névnapod, akkor:NAGYON, BOLDOG NÉVNAPOT kívánunk nekedKépKép

manó+Eszti
manóci
 
 


Manóka!
Köszi a szorítást!!!KépIgazad van abban,hogy nem lehet tiltani.Meg ha nálatok ez ilyen jól működik,akkor kár is rajta változtatni,fő,hogy amiben megegyeztek,az mindkettőtöknek jó legyen,és ez a lényeg,igaz?KépNekem is van olyan barátnőm,akinek a párja focizni jár,a másiknak hetente háromszor kondizni,és akkor még a többiről ne is beszéljünk.Az a jó,ha megtaláljuk a kikapcsolódás és a családi kötelezettségek között a helyes egyensúlyt,mert akkor mindenki boldog.Csak könnyű ezt mondani...KépEgyébként Domi gyógyul,szerintem nagyon jó,hogy közben tömtem ezzel az aloés propolisszal,mindig pár nap alatt átvészeljük a dolgokat.Barátnőm kicsikéinek nagyon magas lázuk van napok óta a vírus miatt,és nem tudja levinni nekik semmivel,átszenvedik az éjszakát,nem gyógyulnak szegénykék.
Flocika!
Neked nagyon boldog névnapot kívánunk,ha most tartottad!!!!!!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!

Szeretném megkérdezni,hogy nem tud-e valamelyikőtök Herczeg Szabolcsról.Ha esetleg megvan a magánrendelőjének a száma,megköszönném.

Előre is köszi:Anikó
vakili
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm szépen a névnapi köszöntőket és a jobbulás kívánságokat.Lassan,de gyógyulok.Ma reggel voltam dokinéninél és azt mondta megmaradok Kép

Manó!
Buli: Igazad van ha elengededhavi kétszer. Nálunk éppen úgy megy mint ahogy leírtad.Foci-sógor kisvendéglő-vacsi-haverok-duma.Havi 4 szer.
De nem szólhatok bele.Õ itt vezeti le az egész heti feszültséget,már 10 éve a tanév minden szerdáján.Nyáron szünet van Kép akkor teniszezni jár,de nem este,hanem kora regel. Kép
Kilincs:Ha nem akarod,hogy Eszti bemenjen állítsd a kilincset függőlegesbe.Így nem lefelé,hanem fenntről jobbra kell elhúzni és az nekik nehezebb.Nálunk még mingig így állnak,mert már úgy megszoktuk.Most már nem is állítjuk vissza Andris miatt.

Kriszti!
Én is szorítok a műtéthez és jobbulást Dominak is.

Jucc!
Tomival is elkezdtük ezt az egészet,mert neki is gyakran fáj a hasa és rengeteget büfög.Eddig a széklet lelet negatív,UH-ra febr.28-ra kaptunk időpontot.Utánna megyünk a gasztróra.Majd lehet,hogy kérném tőled a Vermes doki eléhetőségeit.Addig is kitartás a kis hősnek.

Mohikán!
Sokat beszéltünk már a dokikról,olvass vissza az arhívban.Én a KIsKelemennél szűltem aug.ban,arról is találsz beszámolót.Hagy ne pötyögjem le mégegyszer Kép

Anikó!
Sajnos én nem tudok róla,de mintha láttam volna kimondottan róla szóló topikot.Nézz körbe.

További szép napot,vigyázzatok nagyon hideg van!!!!

Kép
flocika
 
 


Zitmi?
Andita?
Bea?

Kép
flocika
 
 


Hali mindenkinek,Kép

Floci, kilincsKépez tök jó 5let!Majd felvetem itthon;))
Örülök, hogy jobban vagy.

Kriszti,Dominak is nagyon örülök, hogy gyógyulgatKépBarátnőd gyerekeiKépez a legrosszabb amikor egy ilyen makacs vírus van!
Te milyen fogkrémet használsz Dorcsinak?

Anikó, Herczeg doki a Scöpf- Merei kórházba ment át!Tel. számot nem tudok, mert nekem nem ő a dokim, csak ahol lakom a szomszédban van egy csajszi aki mind a 3 gyerekét nála szülte. Első 2-őt a Mávba, utolsót a Schöfibe.Szerintem, ha betelefonálsz a kórházba adják neked. Ha nem sikerül elérned, szólj, és elkérem a számát neked a lánytólKép
Vagy próbáld meg valakitől elkérni privibe a Schöfis topikbólKép

Dóóóóri,??????merre vagy?Apa még mindíg szabin???Kép

manó
manóci
 
 


FlociKép Febr. 28-ra? Mért kell ennyit várni? Hova jártok? Veres doktor az I. sz. gyermekklinikán rendel, a Kismama újságban megtalálod a mobilját. Ha nincs meg, szólj!

Judit
Kép
Kép
Kép
Kép

[color=#0000ff:97cc209566]Judit+Gergõ+Balázs[/color:97cc209566]
jucc73
Érd
 
 


sziasztok

megint gondban vagyok, a segitségetek kéne. vasárnap ügyetlen voltam, és sikerült nagyon csunyán megütnöm a mellemet, mostanra begyulladt, borzalmasan fáj, és lázas lettem, két napja majdnem 39, ide is csak benéztem hátha tudnátok vmi jo tanáccsal szolgálni. doki szerint jegeljem az se baj ha elapad a tej, majd kap tápszert, utálom az ilyen felfogást, gyogyszert kéne szedni, és szoptatni ha fáj akkor is. én nem akarok lemondani a szoptatásrol.ötlet h minél előbb meggyógyuljak? remélem nem lesz semmi komolyabb bajom.

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla!
Engem soron kívül fogadtak ugyanilyen állapotban a kórházban,nem kelltt időpont sem,és azonnal megultrahangozták a mellemet.Neked is volt ilyen vizsgálat?Én azt hittem,megbolondulok,annyira fájt,már tiszta lila és kemény volt a mellem a sok tejtől,nem szopizhatott ezért Domi,és lefejni meg alig bírtam,a könnyem csorgott,úgy fájt.Megrúgta nekem szegény,ahogy vettem ki a kocsiból.Ez több éve volt már,de most újra fájt a nyáron,már mammográfiára küldtek,mert egy csomó is volt benne.Állítólag ahhoz a rúgáshoz semmi köze már,most egy hormonális változás miatt volt a csomó meg a fájdalom.Szerintem mindenképp nézesd meg ugyanígy,hogy később nyomon követhessék.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Csilla!
Nkem is vannak hasonló gondjaim.A következő tanácsokat kaptam. Lanygyos (nem meleg,nem hideg!!!) zuhany masszázs,és a gyerek. Biztos,hogy az ütés miatt bedurrant egy tejcsatorna.A lázadat is hűtőfürdővel vagy algopirinnel vidd le.És ha 38 alá ment szoptass gyakran abból a mellből.Persze lásson doki,ha tudsz menj be a mávba a Keléhez.Vagy a csecsemősöket is felhívhatod,biztos tudnak ők is valami jót mondani.

Jucc!
Gyönyörűek a pasik!
Nem tudom miért ilyen soká kaptuk az időpontot.De végül is ráérünk,most éppen tünetmentes.

Kriszti!
mi van apa szemével?

Kép
flocika
 
 


Flocika,Manó!

Köszönöm szépen,sikerült!!! Kép

Pussssz:Anikó
vakili
 
 


Vakili!
Én nála szültem a fiamat,évekig volt az orvosom,és nagyon szerettem..Azóta sem találtam ilyen orvostKép
Flocika!
Köszönöm,a párom szeme jól van,most vették le róla a kötést reggel,még várja a zárójelentést,és jön haza.Olyan felszabadult,és jókedvű,olyan szabadnak érzi magát.Kép
Jaj,lányok,kövezzetek meg...Én, a nagy papolós,szabadságra vágyomKépKépKépMennék barátnőzni,felpiszkált a témaKép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kép

Kép

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, tegnap próbáltam feljönni kétszer is, de nem hozta be a társalgót. Kép

Jelentem, szerencsére minket eddig elkerült a betegség. Mondjuk ebben a marha hidegben ki sem viszem a házból. Már laig bírok vele...kifickándozik a kezemből. Egyedül az etetőszékben tudom egy kicsit tartani, meg a kompban. Az most nagyon bejön neki.
Apa még mindig itthon van, mert ebben a hidegben nem tudnak munkát vállalni. Szét unja magát itthon, nekem meg kezd az idegeimre menni Kép
Remélem, hogy gyorsan jön a tavasz.
Csilla! Sajnos a mellgyulladásos témához nem tudok hozzászólni, de a neten vannak tanácsadók. Találtál? Jobban vagy? Megmented a tejcsit? Írtam vissza pü-t, remélem megkaptad. Szorítok, hogy meggyógyulj!!

Jucc! Szépek a gyerekeid nagyon! Sajnálom ezt a lisztérzékenységet. Én is úgy tudom, hogy ki lehet nőni. Remélem, így lesz.

Anyám 4 hete beteg, a kedvenc körzeti orvosunk 3 hét láz után kitalálta, hogy hörgőgyulladása van. Persze felírt egy csomó gyógyszert, ami nem hatott. Elment egy testhőtérkép vizsgálatra, és kiderült, hogy a fogai be vannak gyulladva és egy baktériumot találtak benne, ami gyulladásokat kelt és ettől lázas. Hát ennyi. Én meg jól kiosztom majd a dokit... Ennyire foglalkoznak a betegekkel...felháborító.

Flocika! Remélem, már sokkal jobban vagy.

Kriszti! Férjed? Domi? Sikerült a műtét? Akartam kérdezni, hogy végül melyik hotelben voltatok, ami ilyen "szupi" volt? Nem kell ide írnod, írhatsz privibe is.
Citromtorta: király lett! 3 tojásból piskóta, feélbevágni, ehhez adom az adagot. 1 citrom héját lereszelni, levég kifacsarni. Ehhez 1 pohár tejföl, 5 evőkanál porcukor. Aztán külön egy tejszínhabpótló port tejjel elkeverni (ahogy a zacskón van), aztán a két masszát elkeverni. Betölteni, egy napot állni hagyni. Kicsit folyósabb krémes lesz, ne ijedj meg, nem igazi tortakrém. De savanykás. Remélem, hogy neked is ízleni fog, nekem nagyon bejött.

Most megyek kotyvasztani.
Mindenki gyógyuljon meg, hogy tudjuk talizni!

Floci/Ági! Boldog névnapot kívánunk utólag is!

Dóri & Blanka

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok,

Kriszti, örülök, hogy sikerült a műtét, és jókedve van PistinekKépEz a lényegKép
Barátnőzés?Kép
Szívesen vigyáznék Dorcsira, ha közelebb laknánk egymáshozKéphogy elmehess kicsit!
Mi jöv. hét szombaton,/de csak este 8-tól/megyünk egy barátnőmékkel moziba!A csak szex-et nézzük, megKépmár alíg várom. Moziba utoljára 2 éve voltunkKépKép
Ez nem olyan barátnőzés, de ez is valami.

Csilla, sajnálom a kálváriád a cicizéssel, meg ezzel a megütésselKépBiztos nagyon fáj, elhiszem. Sajnos,/szerencse/én ebben nem tudok segíteni, mert nem volt semmi ilyen gondom!/eddig,kopp,kopp/
De igaza van Krisztinek, hogy feltétlen menj el megnézetni a melled. Ez nem játék!!
Szorítok, hogy ne legyen semmi komoly, és szopizni is tudjon Gáborka.

Jucc, naggyon helyesek a kis pasikKépKép

Dóri,BlankaKépKépHidegKépÉn se naon akartam kimenni, de tegnap muszáj voltam, mert el kellett intézni ezt-azt!Ma viszont Eszti állt az ajtóban, és egyfolytában séta, séta, meg pá pá,pá,pá!Szóval kimentünk. Dupla pulcsi, meg az overál alá hari gatya, meg maci nadrág, és így jó voltKépNem voltunk sokat csak egy órát, de őt nem rendíti meg a hideg sem. Csak úgy rohantam utána úgy élvezte a sétát, még ilyenkor is Kép
Ez tegnap készült, imádom ahogy elmerül a habokbanKép


Kép

manó
manóci
 
 


Sziasztok!

Én új vagyok. Jelenleg 22 hetes terhes és a Mávban fogok szülni. Érdekelnének néhány infók, ha nem gond válaszolnátok rá?

- Hány ágyas a szülőszoba? Van külön vajudó?
- Hány ágyas a gyerekágy? Wc, fürdő van hozzá külön?
- A babóca lehet velem egész nap? Éjjel is?
- Látogatási idő kötetlen?
- Érdemes-e szülésznőt fogadni? Ha igen tudtok segíteni ki lenne a legjobb. Aki nagyon kedves és nem katonás, de azért nem sokat vizsgálódik.
- Ruhát, pelust kell vinni a picinek a kórházba?
- valamint megköszönném, ha esetleg valaki császárral szült leírná az élményét. Meddig kell az örzőben lenni, oda mikor viszik a picit, esetleg a párom elhozhatja-e a picit az örzőbe a csecsemőosztályról? stb.

Válaszotokat előre is köszi
Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Indigo,igazán gyors leszek a válaszokkal mert látom egyszerre írtunkKép
1.) A szülőszobák kizárólag egy ágyasak, asszem 4 vagy 5 van. Az egyik az alternatív.A csaszis műtő is ott van a szülőszobák mellett.
2.)3 ágyas szobák vannak, mindegyikhez külön wc, és tusoló!
Ezen kívül van 2 fizetős amik természetesen egy ágyasok.
3.)A babák mindíg veled lehetnek,állandó rooming-in van.De, ha valaki akar egy kicsit pihizni be is tolhatod a csecsemősökhöz.
4.)Látogatás, kötetlen igen.
5.)Szerintem érdemes szülésznőt fogadni, nagyon jó tanácsokkal tud ellátni, és persze segíteni mindenben amíg igazán megindul a szülés és jön az orvos is!
Az én szülésznőm Csenki Marika voltKépKözépkorú nagyon aranyos, barátságos, türelmes nőcikeKép/gondolom mindenki a sajátját ajánlja majd, és te válassz/
6.)Ruhát csak azt kell majd vinned amibe hazaviszitek. A benntartózkodás alatt a kórházit hordják. Pelus, és popsitörlő kell. De annyi ajándék csomit kaptok majd, hogy lehet, hogy elég is lesz az. Nekem csak a pelusból kellett elvennem amíg bent voltunk, popótörlő elég volt a sok repiKép/de azért vigyél, nem árt ha van/
7.)Erről majd más, mert én nem csaszival szültemKép

Remélem tudtam válaszolni mindenre amire kiváncsi voltál.
manó
manóci
 
 


sziasztok!

köszönöm lányok, már kezdek jobban lenni,a cici még fáj, lázam már nincs, vettem be lázcsillapitot éjszakára is, azóta lekopogom KOp-kop elmult, és többször szoptatom abbol gábort, a z éjjel is csak abbol szopott, nem volt kellemes, mert valami miatt atalán azért mert valamit észrevett belőle nagyon harapta, és rángatta, sokat sirt rajta mielőtt elaludt, és nehez en is akarta elfogadni, de ma reggel már kellettt neki, és a pirosság is múlóban van. Remélem tul jutok rajta, doki nemlátott, csak telefonon beszéltem vele, de borogatom langyos vizes ruhával, de fejni nem is tudtam volna eddig se ment, mert mindg csak annyi van benne ami éppen neki kell, de biztos az is közrejátszik h igyekszem növelni a mennyiséget ha még lehet ilyenkor, ezért sokkal többet iszom, és ugy vettem észre h ettől egy pironyoval több lett,és pont ez alatt a az idő alatt történt ez a baj velem. tényleg köszönöm nektek.

kriszti!

nem volt káros az uh a tej szempontjából? lehetett szoptatni? mert én ettől félek, meg a fogorvostol, mivel még nem jutottam el oda és biztos h megkéne röntgenezni, de ugy tudom ezek károsak és nem lehet megcsinálni, vagy abba kellene hagyni a szoptatást? erről mit tudsz?

NAgyon sajnálom h flocika és kriszti is hasnoló helyzetben van vagy volt, meg azt h mégegyszer meg kellett tapasztalnom nekem is, milyen fájdalmas tud lenni, és mennyien meg tudnak ijeszteni NEM TI!!! h "lehet h fel kell vágni..."stb. nem folytatom..


floci

veled mi történt? ütés miatt vagy "csak" begyulladt a melled?

dori!

mesélj okvetlen még anyud betegségéről s.o.s. mert nekem is hasonló gondom van, (már megint egy, talán már unjátok is)de erről nem akartam irni..akár pü-t is irhatsz..figyelni fogom, és nyugodtan tedd helyre a dokit szerintem is.!

azért jó hirek is vannak, illetve jó is meg nem is...

gáborka naprol napra ügyesebb, csak mivel rájött h tök jó dolog ülni azóta mást sem akar, most már még inkább nem marad e járókában, kiságyban, sehol, vagy a babakocsijában ücsörög, vagy a gyerekülésben, és még cicizés közben is folyton fel akar ülni nem győzök rászólni, eleinte még hagytam, de mikor esti altatás is van, és már fél órája megy az üvöltés h "én ülni akarok" az már fárasztó.. viszont félek h akkor nem fog probálkozni tovább vele..a másik, h tegnap felfedezte h milyen jó is kidobálni mindent a kocsiból, anya ugyis felveszi, mert hát ugye az első reakcio egy ledobott játékra, h utána nyúltam én is visszaadtam, ez ment kb. 4-5ször mire észbe kaptam h ezt ő nagyon kezdi élvezni, és ez egy új játék..na azt hiszem h ezt most kell abbahagynunk, mert nem leszek mindig ott h vissza adjam neki? szerintetek jobb ha ilyet nem játszunk?

Arra is kiváncsi lennék, h 8 hónaposan inkább csörös pohárból itassam, vagy maradjak akanálnál, mert cumisüveget idáig sem kapott, viszont nagyon keveset iszik, és valahogy bele kéne diktálni folyadékot..bár énugy tudtam az anyatej kielégiti ezt is. (most itt ül mellettem, és sikongat, annyira tetszik neki ahogy "ütöm a betúket", teljesen belelkesül tőle).

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Képez az egyik kedvenc képem gáborrol, de ez még nyáron készült, frissebbet most nem tudok feltenni.

Képez nem a legjobb kép, de mi vagyunk...

Képjó testvéri szeretet!!!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?