Új privát üzeneted érkezett!

Timie, miért vagy elkeseredve, hogy mindjárt szülsz?
Pihenj sokat, diétázz, és készülj föl lelkileg a szülésre és a babázásra Kép

Írjátok le nekem, hogy a Gvadányin hol a játszó!! Kép

Krisz, múlt héten Misinek is volt egynapos láza, de két nappal később pöttyös is lett két napra. A dokinéni szerint most van egy ilyen vírus Kép. Bocsi, most nem ijesztgetni akartalak! Kép

Szóval holnap mi megyünk!
Sus
sus1
 
 


Bannamari: ebben a játszóházban az egy éves kor alatti gyerekre nem kell fizetni.

Lau: kitartást! Nagyon drukkolunk, hogy hamar túl legyél rajta és felépülj!

Krisz: gratula Máténak, hogy már ilyen ügyi Kép
Remélem ennyi volt és nem lesz beteg!!

Sus: ha a Rákosi útról közelítesz, akkor jobbra kell fordulni a Gvadányira. Elég ronda szoc épületben van.

Szóval, ha nem megyünk akkor jó talit nektek!

Puszi
Edina

Edina

Kép
Kép
bedi
 
 


Mi ott leszünk,gyógyuljon meg mindenki és gyertek!
Puszi

Lau: írok majd mailt ha végre lesz egy kicsit több időm. Kép
kismuki
 
 

 
 

Sziasztok!

Sajna beteg lettem... Pedig már nagyon szerettünk volna kimozdulni. Talán legközelebb.

Pussz: Gabi

Kép
Kép
almadi
 
 


Nálunk meg Máté nincs még igazán jól, hőemelkedés, nyűgösség...
Majd legközelebb.
Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!

Sus: Nem elkeseredve vagyok, hanem inkább félek egy kicsit a szüléstől. Hiába bent voltam 4 napig a kórházban úgy éreztem, hogy nem félek a szüléstől, de azért egy kicsit parázok. Főleg azért is,mert volt bent egy lány aki 3,8 kg súlyú babát szült, és ahogy elmondta mindenhol szétrepedt, és kb 45 perc volt míg összevarrták, és én is tudom hogy nekem se lesz kis babám, szóval azért félek egy kicsit. Vagy lehet inkább attól félek, hogy nem tudom mikor fog jönni a szülés, és egyedül vagyok egész nap itthon.

Na most csak ennyi.

Timie

Kép
timie
 
 


Timie: ne félj, úgy csak rosszabb a hátralévő idő. Biztos minden rendben lesz majd. Máté 3750-nel született és a gátmetszéssel minden oké volt, nem repedtem szanaszét. Az említett lánynak talán nem csináltak metszést, mert ha csinálnak, nem kéne, hogy még repedjen is!?
A párodat biztos rögtön tudod riasztani, ha megindul a dolog, nem? Amúgy az is lehet, hogy befektetnek a vége felé a magas vérnyomás miatt, így eleve helyben és jó kezekben leszel! Kép A szülés meg ált. nem megy hipp-hopp, a párod biztos időben odaér majd! Kép

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Krisz, Máténak gyógyulást Kép nagyon sajnálom, hogy még beteg és nem tudtatok jönni.
Gabi, neked is jobbulást!!!

Tigris, veletek mi történt? Annamariékkal nagyon vártunk, azt hittük, ti biztos jöttök Kép Remélem nincs veletek semmi baj Kép.

Timie, tényleg ne félj, nem megy olyan gyorsan a dolog, ha a fájások jelentkezésekor hívod a párod, tuti bárhonnan odaér!
A repedéstől, gátmetszéstől, nagy babától előre nem érdemes félni (tudom, könnyű mondani), mert semmi biztosat nem lehet előre tudni. Minden szülés teljesen más!! Lehet, hogy nem is olyan nagy a baba, lehet, hogy olyanok a szöveteid, hogy fantasztikusan fogsz tágulni, és végső soron pedig bízz a dokiban, hogy tudja mit kell csinálnia, hogy ne legyen bajod! Nem mondom, hogy nem fáj, meg nem borzasztó abban a pillanatban amikor jön kifele a gyerek, de annyira kicsi ez az idő ahhoz képest, amennyi fantasztikus időt majd egy édes, kedves gyerkőccel tölthetsz!! Kép Szóval tényleg próbálj lazítani, ne idegesítsd magad feleslegesen!! (ja, és az ember szülés előtt mindig csak a rémtörténeteket hallja Kép)

Pussz: Sus
sus1
 
 


Sziasztok!

KriszKép nálunk hipp-hopp ment a szülés, 4-kor kezdődtek a fájások, 6-ra a kórházban voltunk, akkorra már nem volt méhszáj és 6:20-ra meglett BalázsKép

TimieKép mi csináltunk egy riadóláncot, ha férjem épp dolgozik, akkor anyut hívjuk át és egyik barátunk visz be a kórházba.
Az, hogy ki mennyire reped szülésnél, teljesen alkat kérdése, volt olyan kismama, aki 4,5 kilós gyereket szült meg gátmetszés nélkül, mást meg a 2 kilósnál is varrták.
Még mindig jobb a gátmetszés, mint ahhoz ragaszkodni, hogy nem kérsz semmit, aztán meg nagyobb a baj.

CsirkeszKép Köszi a biztató szavakat, írtam mailt!Kép

Mindenkinek köszönöm az együttérzést, hogy gondoltok rám, én most nagyon be vagyok tojva.
Majd jelentkezem, ha hazajöttem, ami kb. 7-8 nap.

Pusszantás a babáknak is!Kép

Lau
lau
 
 


Timi!
Ne izgulj! Igazán mindennek rendben kell lennie, és most már semmi nem történik, ha megszületik a manó. Amúgy az ultrahangra nem sokat kell adni, nálunk csekély 20 %-ot tévedett. Az egyiket kisebbnek, a másikat nagyobbnak mérték. És tök egyforma méretekkel születtek.

Sajnálom, hogy nem tudtunk elmenni a talira, nem is írtátok, hogy hányan voltatok, no meg képeket sem láttunk.
Ádámom változatlanul köhög, illetve úgy látom, hogy egy kicsit javult az állapota, de még mindig nagyon sokat köhög a drága.

Most gyorsan teszek fel egy képet, és elteszem magam holnapra.

Puszi mindenkinek:
Annamari

Kép

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


Bannamari, nagyon helyesek a fiúk Kép Nagyon jó húsban vannak Kép Tényleg ilyen jól meg szoktak lenni egy járókában? Kép

A talin csak Kismukiék és mi voltunk, a többiek végül lemondták Kép Képek nem készültek, pedig nagyon édesek voltak, Misi teljesen oda volt Márkért.

Sus
sus1
 
 


Sziasztok!

Az hagyján,hogy Márkért odavolt Misi,de egyfolytában Viktorkát hintáztatta a hordozóban.Így, hogy csak ketten voltunk,mi sem matadtunk túl sokáig,talán csak egy órát.
Sus:örülök,hogy ti ott voltatok,úgyis ezer éve nem találkoztunk.
Timie: tényleg ne félj!!! Akkor csak rosszabb lesz.És a kórházban tényleg mindenki csak a rémtörténeteket meséli.Érdekes módon itt mindenkitől csak jót hallassz. Kép

puszi mindenkinek
Annamari
kismuki
 
 


Lányok, bocs. Nálunk válsághelyzet volt olyan szempontból, hogy a szomszédoknál csőtörés, gépekkel aljzatbeton-bontás, fémcső fűrészelés, ezért csüt elmenekültünk a szüleimhez, csak ma jöttünk haza.
Marcell elkezdett gyümölcsöt enni és főzeléket, nagyon sokat eszik, botrányos sokat. Kísérletképp lemértem az éjszakai szopit, 310 gramm egy laza éjszakai szopi, hát nem csoda, hogy éhes az "apró" test, félévesen csaknem 8,5 kiló.
Timi, hogy vagy, be kellett ismét feküdnöd?
Ne izgulj a szülés miatt, nekem a második 4100 gramm gátmetszés nélkül született.
Képzeljétek gondolkozunk harmadik gyermeken.
Bár azért jó lenne átaludni előtte néhány éjszakát.
Kismuki, mi van a sárgulással?
Puszi
Dóri
tigris
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy mindenki jól van (remélem Lau a legjobban), hála a Jóistennek Apunak is happy end lett a történet vége Kép Az egyik kórházban tévesen diagnosztizálták a betegséget, ezért voltunk nagyon megijedve és elkeseredve!
Ha valakit érdekel, majd egyszer elmesélem!

Tigris!
Ez nagyon jó hír Kép Most még mi is gondolkodunk rajta, kiváncsi leszek, ha kétgyerekes szülők leszünk is így marad-e Kép
De egyelőre várat még magára a kistesó, gondolom ideges Anyukába nem akart költözni :-O

Mi is betegek voltunk, ill. inkább én és mivel nem feküdtem ki még mindig szenvedek!

Máté egyébként már mondtatokban beszél, megzabálom olyan édes Kép

Annamari!
Ténlyeg, a doki mit mondott?

Puszi
Judit

Most enged képeket feltenni, megpróbálom:


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

Elöször is mindenkinek jobbulást!

Lau: Szorítok, hogy minden ok legyen a mütétnél és utána is!

Edina: Nagyon ügyi Noncsi!!! Édes ahogy áll a kiságybanKép
Levi már állandóan csak állni akar és imádja lerámolni a polcokat. És szó szerint falja a könyveket. Kép

Timie: Ügyes leszel, biztos vagyok benne, hogy szuper lesz a szülés. A gátmetszést nem is lehet érezni. legalább is én nem éreztem és utána nem is repedtem. A varrást pedig szintén nem éreztem, akkor már ott volt mellettem a kisfiam és a boldogság minden addigi fájdalmat elüzött. Szóval ne izgulj!!!! Kép

Csaju: Máté nagyon cuki, föleg az a beállás a zuhanyban, mint egy modell Kép

!Leendö és még fejö anyukák!: Maradt 3 zacskó bontatlan steril Medela anyatejgyüjtö zacsim (30db) nem érdekel valakit? 2006.12.31-ig jó.

Na megyek kihasználom, hoogy alszik a csöppem, vasalok egy kicsit! Kép

Puszi: Timi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Valamiért nem sikerült csatolnom,most még egy próbát teszek:

Kép

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


és még egy:
Kép

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


és még egy:
Kép

sajnos az átméretezés miatt rossz lett a minőség Kép

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Sziasztok Lányok!
Szerencsére nem vagyok kórházban, még van két hét, amit mostmár egyre türelmetlenebbül várok Kép
A kis pocaklakómnak megcsináltuk szépen a szobáját, hiába magyarázom én neki, hogy jöjjön ki, és nézze meg milyen szép lett a szobácskája, szerintem a hasamban jól beint nekem, és nagyokat nevetve belülről figyel, és még nem jön kiKép Hát ő lesz az én kisfiamKép
Szóval szerencsére jól vagyok, és mondogatom a kisfiamnak, hogy itt kint mennyire szép, de hát ha őt nem izgatja? Akkor nem tudok mit tenniKép
Na ez egy elég értelmetlen üzi volt, de nézzétek el nekem Kép

Puszi Lányok

Timie

Kép
timie
 
 


Sziasztok!

Csaju!
Ez aztán a gyönyörű gyerek!
Engem érdekel apukád sztorija. Azért brutál, hogy jól ráijesztenek az emberre, aztán kiderül, hogy mégsem. Mondjuk,ez a szerencsésebbik helyzet.

Dóri!
Hát, én drukkolok Nektek. Énisénis annyira szeretnék még, de sajnos nem engedhetjük meg magunknak.

Sweetladi Timi!
Hogy milyen ügyes ez a lányka!
Hát, mi már sosem érjük meg, hogy egy kicsit önállósodjanak. Hiába, no, korababák, akár tetszik, akár nem. Csak egy kicsit bánt, hogy mindenki ügyesebb, mint mi. Sőt, Dóri manója félévesen is majd másfél kilóval nagyobb, mint Ádám.

Timi!
Örülök, hogy jó kedved van. Olyan jó olvasni. Ne légy türelmetlen, a manódnak minden bent töltött napra szüksége van. Minél érettebben születik meg, annál jobb.

Puszi mindenkinek:
Annamari

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Nálunk minden oké,én a sárgaság jeleit sem látom,de majd kedden vár minket vissza a doki néni és remélem addigra már ő sem fog látni semmit.Igaz a kórházban is azt mondták mikor kiengedtek,hogy itassam Viktort,dehát nem hajlandó meginni semmit,csak ha nagyon éhes,de akkor meg minek tömjem mással,ha van tej!!!
Remélem nem lesz gond....

Nagyon szuperek a képek lányok!!!
Mostmár tényleg jöhetne egy kiscsaj Noncsi mellé,mert ilyen sok jóképű kisfiúnak kell a társaság.
Csaju: mesélj,örülök,hogy vaklárma volt végül...
Kép
Anita: van valami újdonság ház ügyileg? Meggyógyultatok?
Gabi: te hogy vagy?
A mi környezetünkben is minden kicsi kezd beteg lenni,Márki unokatesóival hétvégén karácsonyoztunk,mert 3 hétig betegeskedtek.Persze ott 3 gyerek van,nagy ovis,onnan meg főleg jön haza minden.
Dóri: nem is mesélted,hogy Viktor nem lett sokat beteg mikor kezdte az ovit?

Puszi mindenkinek
Annamari
( ezt akár az előző hozzászólásból is idemásolhattam volna Kép )
kismuki
 
 


Köszi Annamarik Kép
EGyébként Sziasztok!

Szóval a történet két hónapja kezdődött, amikor is Apu vidéken kórházba került, mert nagyon magas volt a pulzusa. Onnan három nap múlva hazaküldték, hogy majd magától helyreáll. Ez nem történt meg, így feljöttek Pestre egy belgyógyászhoz, ami rengeteg vizsgálatot kiírt neki és ott úgy döntöttek, ha a pacemakert kell beültetni.
Viszont további vizsgálatokat írtak ki, amiknek január elején lettek meg az eredményei.

Apu elsején újra kórházba került vidéken, mert rosszul lett (szintén magas pulzus), hívtuk gyorsan a pesti dokit, hogy ez van, átveszik-e onnan vagy mi legyen, ő pedig azt mondta, hogy majd intézze a gyöngyösi kórház, ők mossák kezeiket.
Annyit mondott még, hogy meglettek az utolsó vizsgálatok eredményei és nem valami jók, meg van nagyobbodva Apu szívizma és meszesek a koszorúerei. Reménykedjünk, hogy vmi főér meszes, mert azt lehet "tisztítani", ha mellékér, nem tudnak mit csinálni.

Gondolhatjátok, hogy kétségbe estünk, el is szomorodtunk, mi lesz, ha nem tudnak rajta segíteni.

A gyöngyösi belgyógyász rendes volt, beutalta Pestre a Szabolcs utaci Kórházba egy prof-hoz. Õ egy-két napig vizsgálta, csináltak nála szívkatéterezést, ami kimutatta, hogy semmi meszesedése nincs és pacemakert se javasolt, csak egy szívkiüttetést, ami visszabillentette a szívritmusát.

Így most otthon van, kapott más gyógyszereket a proftól, újra a régi, jó a vérnyomása és a pulzusa is :-)))))))))))))

Ennyi a sztori röviden!

Most megyek, mert kiabál Máté, hogy Anyuci gyeje!

Puszi
Judit

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

Timie: Tök jó, hogy nem kellett még befeküdnöd és szerintem se sürgesd a babád tudja mikor kell jönnie Kép és akkor is meg tudja majd csodálni a szobáját, ha késik pár napot. Biztos tetszeni fog neki Kép Tényleg milyen a szoba?

Bannamari: kisfiú Kép, de nem baj, mindenki lánynak nézi, annyira szép Kép És ne izgulj a te fiaid is behozzák a lemaradást, azt mondják, hogy legkésöbb, mire iskolás korúak lesznek a koraszülöttek, addigra már behozzák a lemaradást az időre születettekhez képest. Szóval ne izgulj emiatt. Egyébként pedig minden gyerek más, most hallottam egy ismerősömtől, hogy az egyik barátnőjének a kislánya 9 hónapos és még csak ül.

Judit: Hát ez durva, már megint megbukott az orvostudomány egy alakja Kép Szomorú, hogy ilyenekkel vannak tele a rendelők, kórházak és még jó, hogy vannak olyanok, akik értenek a szakmához, mert ez a félrediagnoztizálás jobb bele sem gondolni milyen következményekkel járhatott volna. Örülök, hogy végül minden rendbe jött Kép

Puszi
Timi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Sziasztok!
Jlelentem meggyógyultunk,nagy nehezen.Házügyben is jól haladunk,már van egy dobogós is.80 % hogy megvesszük.Ez Ádándon van.
Más.Nimródnak le volt tapadva a fütyköse már születése óta,tegnap végre elkezdett feljönni.Szóval szerintem is 2 éves korig elég csak otthon tornáztatni.

Jó éjt
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sweetlady!

Bocsi! Nyilván, a szépsége ,miatt Kép Egyébként nálunk Ádámot állandóan lánynak nézik. Igaz, lánynak is vártuk. Volt is jó nap meglepetés, amikor mondták, hogy gyönyörű kisfiú. Jaj, úgy szeretném újraélni! Én nem tudom, más hogy van vele, nekem olyan halványan élnek bizonyos emlékeim a szüléssel kapcsolatban. Valahogy az az érzésem, hogy nagyon gyorsan peregtek az események, nekem meg nem volt időm haladni velük, és csak elszaladtak mellettem. Például emlékszem, hogy megmutatták a gyerekeket, de az arcukra már nem emlékszem. Más is van így?

Ma voltunk rokonoknál, akik teleterítették a nagyszobájukat plédekkel, a gyerekeket pedig lepakoltuk oda. Olyan édesek voltak. Egy perc alatt bejárták az egész szobát. Igaz, főleg pörögve.
Viszont, gondoltam, kipróbálom, hátha másznak felém. Minthogy mindig nyújtják a kezüket, hogy vegyem fel őket, gondoltam hívom őket magam felé.
Hívtam és olyan igyekezettel másztak az én csemetéim, hogy öröm volt nézni. Igaz, még nem másznak rendesen, néhányszor megálltak, nyújtották a kezüket, hátha elérnek azzal, aztán újabb lendületet vettek, és jöttek-jöttek felém. Hát, lányok, az olyan csuda jó érzés!

Na, puszi mindenkinek megint:
Annamari

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát nekem azt hiszem az utolsó hónapok, hetek elég rosszul mennek. Ma voltam NST-n és volt, hogy egyszer csak 120-at vert a baba szivecskéje, persze egyből kitalálták, hogy menjek ilyen flowmetriás vizsgálatra, vmi köldökzsinórvér áramlását megnézni, mert ha véletlenül nem jó akkor szülést megindítják, vagy császár, és persze arra is van esélyem hogy nincs semmi gond, és akkor mehetek haza pihizniKép
Persze mikor mehetek erre a vizsgálatra, majd jövőhéten, én meg addig a hétvégén kapjak infarktust idegességemben. Persze ilyenkor mindenki könnyen mondja, hogy nyugodjak meg, de hát ilyenkor ki tud nyugodt lenni?
Főleg mikor a doki mondja nekem, hogy maga szerint milyen azt mondani egy kismamának, hogy lehet hogy a gyerekének a szívével van baj?Mondtam is neki, hogy ne mondjon ilyeneket,mert fel megy a vérnyomásom. Szóval legkorábban majd hétfőn leszek okosabb.
Látjátok lányok én ezért is szeretném ha már kijönne a kisfiam, mert itt mindig szem előtt van, de a hasamban csak a mozgását tudom figyelni.
Sweetlady: Semmi különös nincs a gyerekszobában, csak össze van állítva a gyerekágy, mellette van a pelenkázó, meg a gyerekágyra vannak ilyen kis zenélő forgó kütyü véve, meg a gyereklámpa persze az is zenél, meg a cuki-muki micimackós függöny, na meg persze az én száz éves gyerekszoba bútorom, amit nem is gondoltam volna, hogy egyszer a fiam fogja hasznát venniKép

Na egyelőre ennyi

Pusza mindenkinek

Timie

Kép
timie
 
 


Sziasztok!

Nincs sok időm,de ígértem a papsajt-storit: Már 3 hete csináljuk minden 2. vagy 3. napon kis vízben fél óra játékkal,néha próbálom rávenni hogy húzogassa,de sajna nem igazán látok eredményt. Próbálja ő szegénykém,de nem letapadva van a fütyije,hanem nagyon szűk felül.Erőltetni meg nem akarom,mert esetleg szétreped és akkor meg mi lesz?!
Szóval várunk,aztán ha majd el tudok jobban szabadulni Viktortól,akkor irány a Bethesda,persze csak akkor ha altatással csinálják meg neki.Különben keresek valami magánklinikát.
Csaju: nagypapám is most volt a Szabolcs utcai kórházban érfestésen,1 hétig és hihetetlen,de a doki nem fogadott el tőle semmi pénzt,pedig még be is ajánlotta őt műtétre valami nagykutyához.
Anita: mesélj a házról,kíváncsi vagyok milyen? És hol van ez a hely?
Annamari: gondolom mennyire el vagy ájulva a fiúktól,én is kész vagyok,mert Viktorka már akkorákat mosolyog,hogy elolvadok...persze Márkra is és ő is úgy örül neki. Kép
Na lépek tovább
Puszi
Annamari
kismuki
 
 


Sziasztok Lányok!

Rendelt valaki közületek az Atlas Magyarország Kft-től ún. "játékos ismeretterjesztő 60db-os kártya 590Ft-ért"ot? Még valamikor tavaly lehetett a Kismama újságban, most került a keztembe és nekem tetszik, de kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy hasznos-e, megéri-e, meg ilyesmi. Ha valaki vett ilyet, légyszi írja le a véleményét!

Képzeljétek ha mondom Levinek, hogy hozza oda nekem a labdát oda néz felé, ha még egyszer mondom elindul, odamászik megfogja a két kezével és nyújtja nekem. Hát nem fantasztikusan ügyes?

Bannamari: Nagyon ügyik a fiúk! Kép
A szülést én is szivesen újra élném, nekem is van egy-két kimaradt "jelenet".De a legjobban azt sajnálom, hogy nem tették rögtön a hasamra és nem láthattam magzatmázasan Kép Remélem a következö babánál ez is megtörténik majd!

Puszi
Timi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Sziasztok!

Nagyon aranyosak a gyerkőcök.

Timie: szurkolok, hogy minden rendben legyen!

Csajok! Volt valamelyikőtöknek "szerencséje" sószegény diétához? Ugyanis én péntektől erre vagyok fogva, mivel 22 hét alatt több, mint 6 kg-t híztam, de nem zsírosodom, hanem vízesedem.
Meg lehet szokni a sótlan kaját? - nekem első körben nagyon nem ízlik.

Üdv.: Tündi

Kép
Kép
tündi76
 
 


Tündi!
Rajtam a 22. héten valami +20-22 kg volt. Vizesedésre leginkább felpócolt lábakat javaslok. Nekem csak és kizárólag az alvás segített, de az sem nagyon, csak annyira, hogy nem vizesedtem annyira, hogy repedjen a bőröm. Mert ha álltam, akkor annyira feszült, hogy repedezett.
Amúgy lehet só nélkül is élni. Szerintem egyél édesebb dolgokat, ha megteheted (ha nem fenyget a terhességi cukorbaj), azokban kevésbé feltűnő a só hiánya.
Üdv:
Annamari

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Timi!
Nekem volt szerencsém a sószegény diétához,pedig nme is vizesedtem nagyon.Elég rossz móka.
Kismuki!
Ez a ház még nem biztos,de Ádándon van Balatonszabadi mellett.
Fütyitéma:
Nektek is sok váladék van a bőr alatt?Nimródnak ahogy valamelyik este feljebb csúszott a bőr,nagyon sok fehér váladék jött ki és még a másik oldal nem jött ki.
Ma voltunk hárman usziba,fantasztikusan jó volt.Szauna pezsgőfürdő,tiszta luxus.Ha érdekel valakit itt van:

www.oaziswellnes.hu

Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


így pontosabb:
www.oaziswellness.hu

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Hát Fütyileg: nekünk semmi váladék nincs szerencsére,azt mondta a doki néni,ha lenne akkor Canestennel kellenne kenegetni,mert attól elmúlik.De ez a papsajt nekünk nem jött be.MIndegy.Állítólag van még egy krém Ftorocort(valami ilyesmi) amit még a műtét előtt adnak,mert az ilyen bőrtágító hatású... hátha az segít valamit.

Jó éjt
Annamari
kismuki
 
 


Sziasztok!

A zugloi anyukaak topikjaabol kukkantottam be.
Mi az a Gvadanyi jatszohaz?
A kozeepsom most lesz 6 eeves, kellene neki egy bulihely a szulinaphoz. Ez olyasmi?

Koszi
Ilon
ilon
 
 


Tündi, nekünk a terhes tornán voltak kifejezetten olyan gyakorlatok, amik a duzzadt, vizes végtagokra voltak jó hatással, mert a keringést javították, ami csökkenti a duzzadást. Szerencsére nekem nem volt erre szükségem, de a torna így is nagyon bevált. Ha még nem jársz, szerintem mindenképpen próbáld ki!

Ilon, a Gvadányi úton (talán 25 a szám, de nem vagyok benne biztos) van ez a játszóház, ami szerintem megfelel bulitartásra is. Azt nem tudom mennyi lehet a bérlése, de ha csak egy gyereket viszel játszani, akkor egy óra 980 Ft.

Sus
sus1
 
 


Ilon: szerintem 6 évesnek tökéletes a játszóház,igaz biztos nem olcsó olyan sok gyereknek kivenni.De van nagy csúszda,ugrálóvár,stb... és a galérián egy direkt ilyen bulikra elszeparált hely.
Érdemes megkérdezni,arra bizots van kedvezmény meg ilyenek.

Annamari
kismuki
 
 


Sziasztok!

Annamari: Kösz, a pócolás tényleg jót tesz, most a munkahelyen is ha tehetem felteszem a lábam az asztal alatt a kukára. Tenném én magasabbra is, konténerre vagy az asztal tetejére, de elég nagy a forgalom az irodában, így nem kockáztatom be.

Sus: Jógázni járok, otthon meg kazettára tornázom. Mindkettő tele van vérkeringést javító gyakorlatokkal, de úgy tűnik sokra nem megyek velük. :-( Azért köszi!

Lányok! Van köztetek valaki, aki szintes házban lakik? Azt szeretném megkérdezni, hogy hogy oldottátok meg a gyerkőc elhelyezését? Éjszaka fent, nappal lent vagy csak fent és rohangálás az emeletre? Mi a fenti részt csak aludni használjuk, így erősen azon gondolkodunk, hogy lentre veszünk egy járókát, fentre meg egy kiságyat. Szerintetek?

Köszi: Tündi

Kép
Kép
tündi76
 
 


Sziasztok Lányok!

Megint lenne egy pár kérdésem, amire szeretnék választ kérni tőletek. Vagyis inkább a tapasztalatokat osszátok meg velem!
Az újszülött kisbabát miben hoztátok haza?
Mózeskosár, babahordozó, és azon belül bundazsák, vagy pólya?
Ha esetleg kocsival vittétek vhova, mondjuk hosszabb távra, akkor mózeskosár, hordozó?De ha esetleg mózeskosár azt hogy raktátok be a kocsiba?Mert én akkor már nem férek mellé. És jobb azért mózeskosárban vinni egy több órás útra, ahol vízszintesen fekszik.
Lányok: nektek mikor volt előtejetek?
Szerintetek egy babának hány fok a lakásban az ideális hőmérséklet?Mert nálunk ebben a fos panellakásban nincs több 21 foknál, főleg hogy most kint is hideg vanKép
Beleléptünk a 39. hétbe, tehát már nincs sok hátraKépÁlmomban már megszületett, és persze meglepődtem mert csúnyán beszéltKépMiket álmodik az ember:D

Na egyelőre ennyi.
Puszilok mindenkit.
Timie

Kép
timie
 
 


Timie:
Hordozó-hordozó!!! csakis a kocsiban!!!! Én nem merném mózeskosárban az autóba tenni.Viszont otthon tökéletes a mózeskosár eleinte.És bundazsák az utcára,a pólya állítólag nem tesz túl jót nekik;ha használod,akkor is csak az első pár héten és csak ritkán.
HIdeg: ha hideg nagyon a kis keze akkor fázik.Nálunk is hideg volt amikor Márk született,volt rajta,body,pizsi,takaró és pléd is,de volt 1-2 nap,amikor a kis kezére tettem pamutkesztyűt,mert olyan hideg volt.Itt anyuéknál tök jó idő van,Képígy a pizsire csak egy kis takarót kap Viktorka.
Előtej: nekem anno a 6.hónap környékén már volt,most meg rögtön a legelejétől,de ez nem törvényszerű,hogy mindenkinél legyen.
Tündi: szerintem eleinte elég lentre a Mózeskosár,aztán később a járókában is simán tud aludni.Vagy ha sokat jöttök,mentek úgyis szükség lesz egy utazóágyra és azt tök sokáig lehet használni.Márk már elmúlt 2 éves és ha megyünk valahová még mindig abban alszik.
Bár ezeknek az a hátránya hogy elszokik a kiságyától és éjszaka nem kar belefeküdni,igaz ez sztem csak akkortól él,ha már csak napi 1 alvás van az éjszakán kívül.

HÚÚÚÚÚÚÚÚ,bocs,ha kicsit hosszú voltam,de remélem segített valamit,igaz egy csak az én tapasztalatom.

Annamari

Jaj: a lényeg,hogy nem sárga a picikém,úgyhogy nem lesz vérvétel!!!!!!!! Kép
kismuki
 
 


Timie, mi a kórházból az autóban pólyában vittük a gyereket, mert akkor még a hordozóban nagyon pici volt, és teljesen összeesett, begörbült volna a gerince. (mi nem laktunk messze a kórháztól, tehát kb egy 15 perces útra jó volt a pólya az ölemben.) Utána egy pár hétig szerintem nem nagyon folgtok utazgatni, így otthonra meg sétához jó a mózeskosár, meg a babakocsi. Később, amikor utaztok, szerintem is csak beköthető, biztonságos babahordozót használjatok!! (abban is kiválóan tudnak aludni Kép)

Misi nyári gyerek, de szerintem is egy plusz pulcsi elég a 21 fokban, az nem olyan hideg. (Misinél a keze majdnem mindig hideg volt egy kicsit, de ettől még nem feltétlenül fázott. Nekem jobban bejött, hogy a nyakához dugtam a kezem hátul a ruháj alatt, és ha az hideg volt akkor tényleg kellett még egy pulcsi.)

Nagyon drukkolok neked, ha megvan a babó feltétlenül írj, vagy üzenj!!!
sus1
 
 


Sziasztok Lányok!
Habermayer dokinak szeretném elkérni a telefonszámát magánrendelése végett. Aki tud segíteni megköszönöm. SOS kéne uncsitesómnak.

Előre is köszönöm

Timie

Kép
timie
 
 


Timie!
Hábi telefonszáma: 06-30/905-6535 (itt lehet bejelentkezni, ha nem veszik fel, mindenképpen hagyj üzenetet és visszahívnak. Általában este érdemes hívni.)

Kép
Kép
almadi
 
 


Sziasztok!

Csajok!
Mi ez a haldoklás? Sehol senki?????

Lau!
Mi újság? Hogy vagy?

Krisz!
Tessék írniiii!!!!! Ez fenyegetés Kép

Nálunk minden ok, bár mindkettőnknek folyik az orrunk, de más tünetünk nincs!

Puszi

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

Lányok! Nem tudom kinek esik közel, de felfedeztünk a Zeg-Zug-ba egy szenzációs babatornát. Bencus imádja. Még csak kétszer voltunk, de már sokminden újat tanult. Egy gyógytornász néni tartja. Nagy tornaterem, kevés gyerek, egyszóval szuper.
Lehet, hogy - féléves késéssel - de végre sikerül feltenni a szeptemberi képeket.


KépKépKép

Kép
Kép
almadi
 
 


Na tessék, most miért nem egymás alá rakta a képeket???
Mindegy, akkor a többit egyesével rakom!

GabiKép

Kép
Kép
almadi
 
 


Újabb kép:Kép

Kép
Kép
almadi
 
 


Bencus:

Kép

Kép
Kép
almadi
 
 


Márk:

Kép

Kép
Kép
almadi
 
 


Ha már így benne vagyok, teszek még fel a karácsonyi képek közül is.

Bence próbálgatja az új szerelő készletét:
Kép

és a szenzációs hintalóval:

Kép

Kép
Kép
almadi
 
 


Hello lányok!!!!

Tényleg el van mindenki tűnve.
Gabi: szenzációs képek,ha kicsit késve is.Bencének ez a ruha!!! Annyira édes.Márk is pont ilyen szerszámosat kapott 1 évesen és nagyon bejött.
Írjatok!
Nálunk minden változatlan,Márk ördögfióka, Viktorka angyal.Még mindig nagyon rendes baba,ha 9-kor eszik este,akkor 4-5 között reklamál,de eszik és már alszik is 8-9ig.Nagyon komoly.Egész nap nincs egy hangja sem,csak ha éhes.Sokat aszik,ha fent van,akkor is csak nézelődik és dumál meg mosolyog nagyokat.Márkkal ezerszer több gond van,de ő meg a szövegével levesz a lábamról minden rosszasága után.És végre leköti az esti mese és néha a Minimax is.A többi mesecsatorát nem engedem nézni neki,olyan durva rajzfilmek vannak.

Na majd dobok képeket is mindjárt
Puszi
Annamari
kismuki
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?