Új privát üzeneted érkezett!

ÁÁÁ,már le sem írom.

Beszéljünk másról!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Angel, megnyugodtam!Kép

Okr! Nekem a szemhéjamra tetováltak, ki lehet bírni! Ráadásul az olyan volt, mintha a szememben nyúlkáltak volna!
Nem tudod, hol csinálnak ilyen vizsgálatot?
Julcsi2
 


Breni,
nekem is voltak pattanásaim, de nekem az arcomon, a hátamon nem voltak. A terhességgel elmúltak, meg anno,a mikor antiandrogén fogigátlót szedtem. Lehet, hogy érdemes lenne hormonvizsgálatot csináltatni.
Van esetleg vmi gyulladásos góc a szervezetedben? Rossz fog, régi, érzékeny tömés, gyakran begyulladó mandulák? Ha nem múlik a kenőcstől, és a labor is oké, akkor ezek a legvalószínübbek.

Betti,
biztos minden okés lesz. Kép

Kamilla,
az a kis pálca nagy meglepetést okozna...Kép Mi valahogy mindig lányként gondolunk rá. Bár a neve még nem végleges, egyelőre csak "Baba". Kép

Angyal,
nehogy má te is elkenődj! Kép

Kriszti,
Boldog Szülinapot!

Keditkével, Larával mi újság? És Adival?

Julcsi,
nekem is alapból alacsony a vérnyomásom. Ha nem eszem reggel, vagy nem iszom teát, vagy legalább vizet, délutánig csak szédelgek. Egyszer megkértem az asszisztensemet, hogy tartsa szemét a betegen, én addig bedöntök egy teát, mert elalszom. Persze a kancsó mellett elaludtam, jön be egy másik kollegám, hogy ha gondolom felébreszthetem a beteget, mert vége a műtétnek. Azt hittem, csak pihentetem a szememet, és aludtam vagy 30 percet. Kép Ha nem eszem, akkor nem segít a folyadék. Ha eddig csak gyümölcsöt ettem volna, már aludnék. Kép
Volt egy-két nagyon rizikós helyzetem, amikor a feszültségtől a fejem is megfájdult. Na, gondoltam, most 200-az a vnyomásom. Megmértük, és csak 110 volt. Kép A szokásos 75-80-hoz képest nagyon is magas volt persze. Kép
potter_76
 
 

 
 

Sajnos nem!

Szép lett a szemhélyad?Mennyi időbe telt,amíg megcsinálta?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Breni,
ja és igaz, az allergia még...
potter_76
 
 


Tegnap ilyenkor mar itt volt Editke!

Agi!
Veletek kapcsolatban nekem is lany a megerzesem!
Bettinek kisfiura gondolok!
Eddig eleg sok megerzesem bejott!!!!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


oKR!kAPUNK RÓLAD képet??

Julcsi, tök jó lehet a szemed..régóta van már? a hajdról küldjél képet, légyszike!!!!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Gyors bekuk!!
Megint alig van idöm jönni,Kép.Pár nap mulva még 1 tesztet csinálok azt kiderül.Félek h az - lesz!!Amugy még mindig barnázom,ez normális??
Sziasztok!!
Vendég
 


Editke,
drukkolok, biztos + lesz a következő! sokkal meggyőzőbben, mint az előző! Kép

A barnázással együtt is! Kép

Nekem nincsenek ilyen fiú/lány megérzéseim Kép Tippelni is nagyon sz*rul szoktam bármire!

angel37
 
 


Szia Editke!

Hogy bírtad ki, hogy ma nem csináltál? Én tuti nem bírtam volna ki!Kép
Erős a barnázás? Van aki vérzik is terhesség idején, amikor egyébként megjönne. Szerintem normális lehet(mondja a nagy szakértőKép)
Zsuzska, amint tudok csinálni küldök képet!

Ági, nem is szadtél soha semmit az alacsony vérnyomásra?(Megjegyzem még mindig jobb, mintha magas lenne)
Julcsi2
 


Ancsa,
Kép

Julcsi,
köszi régebbi kérdésedet, nincs semmi gondom a várandóssággal. Mivel nem hánytam, meló és koránkelés sincs, és a hasam sem akkora még, hogy problémákat okozzon, csak az öröm van. Kép
Büszke vagok a pocimra, tegnap este már játszani is tudtam vele. Kitapogattam, épp hol van a baba, megnyomtam felette a hasam, akkor mindig marha élénk lett, kickboxolt ezerrel az ujjam felé. Lehet, hogy neki nem volt olyan vicces, mint nekem, azért? Kép A pukli fölé raktam a fonendoszkópot, azt is püfölte, meg kaparászta ezerrel, hallottam is a "kaparászását". Aztán már tudtam "idomítani" is: kicsit arrébb megnyomtam, és akkor pár másodperc múlva arra a helyre püfölt. Kép Na nem mondom, hogy mindig pont oda, de Pavlov sem haladt gyorsabban szerintem a kutyájával. Kép A koszttal szerintem meg van elégedve, mert utána mindig sokat mozog.
Na, szóval mindig az történik a hasamban, amit én annak hiszek, hogy történik. Kép Gondolom ez már csak olyan "kismama-kór". Kép
Felütötte fejét a "nagymama-kór", anya már szervezkedik egyre nagyobb gázzal. Kép Tisztára "rózsaszín" lett már. Kép Mindenáron itt akar lenni, beköltözni hozzánk, amikor hazajövünk a kórházból, segíteni, mert én "biztos fáradt leszek", férjem meg "nem ért a gyerekhez." Mi meg pont hármasban szeretnénk lenni az elején. A legrosszabb esetben szerintem majd férjem tartja a könyvet, és meg csináloma babával, ami a rajzon van. Kép
Mondjuk nem azonos az ízlésünk és a felfogásunk, de majd lesz valahogy. Valszeg én is ilyen nagymamajelölt leszek majd...vagy gázosabb. Kép
potter_76
 
 


Julcsi, nem szedtem. Ha reggelizem, az teljesen oké. Annyi van, hogy ha hagynak alszom délután 1-ig, 2-ig is..olyankor kihagyhatom a reggelit. Kép
potter_76
 
 


Köszi csajok.Kaptam krémet és rá van írva hogy ha terhes ne használja.Na ilyenkor mi van?Én még nem tudom.

Kép
breni
 
 


Breni, mi a neve a kencének?
potter_76
 
 


Kép
Így alszunk anya ölében evés után.
és
Kép
Így alszunk apával.

Kép
Egy kis pucérság fürdés után.

Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Szia Incike!
Annnnyira szep kisfiatok van!!!!!
Nincs olyan keped ahol ebren van????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Incike!Olyan irigy vagyok,de csak egészséges irigység van bennem.Nagyon édes főleg ahol apával alszik,így lehet levenni a férfiakat a lábukról.Igaz?

A kence neve Differin.

Kép
breni
 
 


Sziasztok! Kép

Ma vagyok az 1. cn-n.

Kriszta boldog szülinapiot!!

Kép
lara26
 
 


<font color="0000ff">Ancsa
Az a helyzet,hogy elég nehéz lefotózni ébre,mert szinte kaja után egyből bealszik.

Inci</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Lara!
Lattam a masik topikon!NAGYON SAJNALOM!!!!!!!!!!!!!!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Lara,
el se hiszem Kép Pedig olyan esélyes voltál... Sajnálom! Kép

Incike,
naggyon édes a kis tökös! Kép

angel37
 
 


Jaj Lara annyira sajnálom.Kép

Kép
breni
 
 


Inci!
Olyan édesKép!!

Lara!
Kép!!

Elég nehéz ,hogy ne csináljak tesztet de muszáj!!
Akor a barnázás nem gond? Kevés van ,elég a tisztasági betét!De én addig nem élem bele magam amig nem látok egy erös + tesztet, lehet h csak hormon zavar!
Vendég
 


Incike!
Majd ha sikerul tegyel fel olyat is!!!

Editke!
Amikor terhes voltam nekem is volt barnazasom!Kép

Kikike nem jelentkezett ma! ??

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok.Megyek haza.
Fel a fejjel mindenkinek.

Kép
breni
 
 


SziasztokKép

Nem tudom Kriszta jössz-e a megint megjött-be, ezért itt kívánok neked NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT és teljesüljön ez évben minden kívánságod!!!!

Manda

manda
 
 


Nem tudtok valamit Eliről?

manda
 
 


Szia Reni!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szia Manda!
Tegnap mondta Breni hogy korhazba kell mennie,mert besargult!Azota nem tudunk semmit!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Lara Kép
Hogy viseled? Jól vagy?

Editke, mensi előtt szokott lenni Neked barnázás? Mennyit késett már?Tegnap írtam Neked mailt!Kép
Julcsi2
 


Julcsi!

Igen szokott lenni ,de már szombat ota van !!Kép
Huha mindjárt megnézem a mailt,bocsi addig még nem jutottam el!!


38/30-36
Vendég
 


Incike!!Kép

Nagyon szép a kisfiad!

Tegnap este mielőtt mentem aludni már jelentkezett egy pici.
Ma már rendesen megjött.
Tegnap nagyon fájt, hogy már megint kib*szott velem a természet. Egy ilyen hőgörbével .... Na most már mindegy. Most nagyon várom a szombatot, akkor leszek 3.cn-n és akkor elkezdem a 2. clostis ciklusomat. Kép

Kép
lara26
 
 


De legalább egy dolog rendbe jött : volt pé-m!!!

Kép
lara26
 
 


Jaj a leges-leges legfontosabb!!!
Köszi mindenkinek a drukkokat!!!!!!!!!!!!!!!!

Keditke!!

Szívből kivánom hogy neked 100% + legyen.

Kép
lara26
 
 


Editke,
hormonzavartól nem lesz halvány 2. csíkod! Kép

Hogy bírod ki, hogy ne tesztelj azonnal még egyet! Kép

Lara,
ez igaz! ez is egy előrelépés...Kép a következő hónapban bizti neked is lesz dupla csíkod! Kép

angel37
 
 


Gyorsan irtam is malt!!
Vendég
 


Angel!!

Nagyon nehéz ,pedig vettem még 2 tesztetKép!!
Lehet Vasárnap megcsinálom az 1 -et!!
Annyira izgulok h milyen lesz!!
Vendég
 


Bocsi csajok,de én lépek!!
Nagyon fáradt vagyok!!
Sziasztok!!
Vendég
 


Lara, nagyon ügyesen állsz a dologhoz!
Erről van szó, mivel kezelitek a problémát, vedd úgy, hogy élesben csak most lesz a 2. hónap, hogy próbálkoztok.Meglátod hamar sikerül!

Editke írtam vissza, de látom egy-két dologra már itt is kaptam választ. Remélem megerősödik a csíkod!
Julcsi2
 


Editke,
miért nem csinálod holnap reggel? Kép
ha a múltkor halvány volt, akkor holnapra már erősnek kell lennie! Kép

angel37
 
 


Szerintem is, de nem akarok okoskodni.
Julcsi2
 


Sziasztok, lépek! Holnap jövök!
Julcsi2
 


VASARNAP!!!!!!!!!!!!!!!!
AZ NAGYON SOKA LESZ!!!!!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Jó látni, hogy nem csak én vagyok ultratürelemetlen! Kép

angel37
 
 


Észrevettétek, hogy nekünk embereknek mindig az kell a legjobban ami nincs?
Milyen telhetettlenek vagyunk. Kép

Kép
lara26
 
 


Angel!
Kép

Sajnos igen!!!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Most elkoszonok!Kép
Ma mar nem biztos hogy jovok!
Remelem holnapra mindenkinek jobb kedve lesz!!!
SZIASZTOK!!!

Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Lara,
nagyon igaz!
de hát az ember lánya már csak ilyen! Kép

SZia Ancsa! Kellemes estét! Kép

angel37
 
 


Mért szerintettek holnap már eröseb lenne a csik ha tényleg babás vagyok ??Hisz tegnap teszteletem!
Vendég
 


IGEN!!! Kép

angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?