Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Babák-mamák!!!!

Boldog új esztendőt mindenkinek!


Most akkor írjátok le nekem feketén-fehéren, h melyik újságokat kell beszerezzem, h láthassalak benneteket!!! ;)


Képzeljétek, tegnap voltam nőgyogyinál a még mindig tartó iszonyat büdös folyásom okán. És nem fogjátok elhinni, mi derült ki.....
Basszus,a varráskor bennem (a hüvelyemben, a méhszájnál) felejtették a gézt, amit azért tettek fel, h tudjanak varrni, vagyis felfogja a méh vérzését................
Eredetileg ujjbegynyi méretű volt a géz, de miután 3 hónapot pihent odabenn, sikerült öklömnyire dagadnia. Basszus, a dokim majdnem elájult.

Egyébként nem ő felejtette benn, hanem a főorvos (de én ezt nem értem, mert nem a Vermes volt az, mégis főorvosnak nevezte) (...),akit behívott, h segítsen összevarrni, mert ő nem bír velem. És érdekes, h egy db főorvos, a dokim, meg 2 szülésznő voltak benn és senkinek sem tűnt fel a gixer.... Dokim azt mondta, h a 2 órás varrás végére olyan kaotikus volt már a helyzet (mindenki ideges volt, mint állat, meg ugye fáradtak - lévén hajnali 4 óra, én meg még mindig csak üvöltöttem...), h emiatt történhetett meg ez a sajnálatos eset. nem győzött elnézést kérni.........
De a következőket is nála szüljük ám Kép Elhiszitek, h duplán fog emlékezni rám és extra figyelemben fogok részesülni? ;)

Na szép napot mindenkinek!

Járóka és business ügyben meg jelentkezem, egyiket se felejtettem el!
tpetra_
 
 


tpetra

ez iszonyat, h ilyen is megeshet. én biztos nem mernék visszamenni egy ilyen sintérhez. nem tudok rá jobb szót. és még ezek nevezik magukat orvosnak, felháborito. de már hallottam ilyet régen, és kicsit én is tartottam tőle, de ezek szerint én szerencsés voltam, megusztam.
most hogy érzed magad?

dori!
láttam blankát, tündéri. nem volt vele gond a fotozásnál, ő bárkivel elmarad? azért kérdem, mert a lányom amikor pici volt, csak velem maradt el, viszont most bátrabb. a fiam meg mindenkihez odamegy, de azért a szeme sarkából engem figyel..))

ezzel kapcsolatba szeretném megkérdezni, h mi kell ahhoz h bekerüljön az ujságba? jelentkezési lap, vagy csak a brendonba mentetek? nem tudok erről semmit, segitenél?

köszi,




csilla

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


BUÉK mindenkinek!

Szia Petra!
A bicska kipattant a zsebemben, ahogy olvastam az írásodat! Valaki főorvos létére ekkora bakit ejtsen! Ha valaki felesküdött az orvosi hivatására, akkor tök mindegy hány óra van, és milyen fáradt, akkor is oda kell figyelnie. Még szerencse, hogy nem lett nagyobb baj.
A bizalomról papolnak, s így vesztik el a pácienseiket.

Remélem, nem lesz gond ezután.

Az ünnepek nálunk is gyorsan elteltek, a lányok végig betegek voltak, így nem volt valami élvezetes az ünneplés. Persze minden rokon elvárta, hogy mi menjünk a gyerekekkel, ennek az lett a következménye, hogy 26-tól kikapcsoltuk az összes telefont, így a sárkány dédi sem tudott minket piszkálni.


Bízom benne, hogy nem betegek a gyerkőcök, sziasztok: Ágas
ágas
 
 

 
 

Sziasztok,


Floci,KépKépezer bocs, összetévesztettem a pasikat!
Ennyi gyerek közülKépmár soxor nem tudom ki-kicsodaKépDe a lényeg, hogy te tudtad, hogy én kit ismerek!
Kriszti, tök jó ez az ismeretségetekKépTényleg iszonyú kicsi a világ!Én is épp a minap találtam Dórira, egy közös barátunk lévén a netenKépIgaz, Dórikám?KépKépFura.
Amúgy milyen volt a szilveszteretek?Voltatok valahol?Vagy csak otthon?Netán anyóséknálKépKépKépKép
Ez még viccnek is rossz lenne, mi?!

Petra, KépSajnálom ami történt veled, és reméljük, hogy mihamarabb rendbe jössz a következő babáhozKépDe még jó azért, hogy időben tettek is valamit!Tényleg lehet tudni, hogy mikorra tervezitek?

Ágas, betegségKépremélem azért már kikúráltátok magatokat, és minden ok.Kép
Jó figyelemesek a családtagokKép
manóci
 
 


Sziasztok!
Manóka!
Mi itthon voltunk,mert Apa aznap dolgozott este 6-ig,meg másnap is reggel 6-ra ment,el is aludt reggelKépDomival csillagszóróztunk az erkélyen,ittunk gyerekpezsgőt.Mióta megszületett,nem szilvesztereztem még nélküle,de most érzem,jövőre jó lenne kicsit kimozdulni.Vele már el lehetne menni valamilyen élőzenés helyre is,de Dórit akkor itthon hagynám AnyuraKép
Petra!
Mikor elolvastalak,rohantam ki a páromhoz,hogy mik történhetnek ebben a kórházban.Persze mindenhol történik.Csak ez a kórház olyan nívós volt,annyira odafigyeltek a hírükre,és sok helyről hallom,hogy már messze nem olyan mint régen.Abban igazat adok Csillának,hogy én sem mernék visszamenniKépMost hogy vagy?Még jó,hogy nem lett valami komolyabb fertőzésed,ami kihatna a későbbiekre.
Sajnos a járókát már eladtuk,voltak rá többen akik jelentkeztek,nekünk meg kellett a pénz az ünnepek miatt.Meg drágán is próbáltuk,mert 20ezerért senki nem vette meg,hetekig minden érdeklődő elmaradozott,aztán már odaadtuk 15-ért is,mert láttam a neten,hogy ilyen árban árulják.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sebaj járóka Kép Annyira még úgyse aktuális Kép

Köszi a kérdéseteket, tegnap voltam ugye dokinál és már este nem volt folyásom, se szagom. Ma du. beparfümöztem magam a kedvencemmel és illatos virágszálként libbentem végig a városon (persze a virágszál maga előtt tolta a babakocsiját is) Kép Kép Kép
Szóval teljesen ok vagyok. Kaptam hüvelykúpot, azt kell betenni 3x, meg intim zuhanyozni.

Viszont meséltem bnőmnek, aki szintén orvos (és mellesleg a legjobb barátja a dokikám mentora) és azt mondta, h nem mondja el, h milyen következményei LEHETTEK VOLNA ennek a vacaknak.... DE azért én szeretném tudni.

Én is hallottam már, h kh-unk színvonala esik Kép De szeretném azt hinni, h ez egyedi eset volt.

Ja, a másodikat várjuk, jöhet bármikor Kép Olyan jó gyerek ez az Anna, h kettővel is elbírunk Kép Kép Feltéve, ha nem lesz egy kisördög Kép

Ágas, milyen az a Sárkánydédi? Kép Kép A dédik nem mind kedvesek? ;)

Na jó éjt Kép
tpetra_
 
 


Sziasztok,


Mi ez a pangás?Kép
Kriszti, az is jó lehetett otthon együttKépA munka Pistinek már kevésbé!Majd jövőre kirúgsz a hámbólKép
ÁÁ, Dorcsit még szrintem se vidd. Mi is épp azt beszéltük apával, hogy vagy így külön megyünk el, vagy ha gyerekesbe akkor meg már majd ha nagyobbacskák!Akkor már ők is értékelik majd, hogy fönt maradhatnak akár éjfélig is! Így meg még amíg kicsikék, úgyis ugyanolyannak kell lenni az estének mint otthon, akkor meg minek vigyem.Aludjon inkább akkor a saját kis helyén kényelmesenKép

Petra, reméljük ez "csak" egyedi eset voltKépKép
Azért azt elhiszem, hogy súlyos következménye is lehett volna. Én ugyan nem vagyok doki, de anyukám EÜ-is volt, és ki vagyok okítva sok efajta bajból, hogy mi lehetKépSzerencse, hogy a virágszál illatozó maradtKépKép
TesóKépKépDrukk, drukk!Mi is idénre tervezzük a projektetKépde csak majd inkább az év második felére!
Viszont, ha már kórház színvonalról írtatok, én meg pont az ellenkezőjét hallottam, hogy egyre jobb!Ma is volt egy reggeli műsor a tv-ben, ahol pont arról volt szó amit még az ősszel Szona, írt meg nekünk egy címet, hogy ott lehetett szavazni a kórházra!Emlékeztek?Na, állítólag a MÁV naggyon jó helyen, az elsők közt végzett! Csak valamilyen okból nem árulhatják el a 2005-év kórháza nevét! Ez mekkora hülyeség, mi?Az emberek szavaztak, és nem tudhatják meg a végeredménytKépAkkor mi értelme volt?Na, mindegy!
manó

Dóri????merre jársz?Kép
manóci
 
 


Csajok, ugye

1. én nem említettem, h ki volt az az orvos, aki segített varrni? (Már csak azért sem, mert eddig fogalmam se volt, h ki az. Most már van, de nem hiszem, h ez fontos lenne bármilyen szempontból is)

2. nem hibáztattam senkit. Sőt. Azt hiszem, nagyon-nagyon szolidan reagáltam le a dolgot (legalábbis barátaimhoz és ismerőseimhez képest....És magamhoz képest főleg. Ha valaki ismer...)

3. nem állítottam, h az orvosom rákente a dolgot arra az orvosra, akinek a nevét se tudom. Egyszerűen azt írtam, h az orvosom azt mondta, h x drúr bennem felejtette ezt a vackot
Egyébként meg számomra tökéletesen mindegy, ki felejtette bennem. Az a lényeg, h kijött és nem szándékozok orovst váltani.

Ugye?

Csak mert állítólag gerjednek a hullámok a MÁVban és ÉN itt gerjesztem Kép Kép
Bocsánat, nem akartam.
Szerintem Vki nagyon félreértett valamit Kép

Szeretnék pontot tenni a dolog végére. Azt hiszem, ez nekem a legnehezebb...Nem azoknak, akik ezen problémáznak Kép Hogy miket merészelek itt leírni Kép

Na de hagyjuk a francba az egészet.
Kösz, jól vagyunk.
tpetra_
 
 


Szia Petra!

Nem gerjesztettél Te itt semmit,nincs miért aggódnod.Aki hibázott,bárki is legyen az,annak kell vállalnia a felelősséget,akármennyire is nem tetszik.Ha többen is ott voltak,akkor valószínűleg nem is egy ember a felelős.Te ezért simán tovább vihetted volna az ügyedet,hogy megtaláld a tényleges felelősöket.De nem ezt tetted,hanem elég szolidan írtál,és még meg is szeretted volna tartani az orvosodat,mert nem hibáztattad,megértetted,mert nehéz volt,késő volt,stb....Én nem tudom ki veszi a bátorságot ahhoz,hogy ezek után téged tegyen felelőssé a kialault helyzet miatt.Terelik a dolgot,és ezért van elegem ebből a kórházból.Annak idején is ez a szarkeverés ment,mikor elment onnan az orvosom,jobb is neki így,mert ha nem akkor,később tuti kicsinálja valaki ott.Inkább téged kellene ápolniuk,vigyázni a jóhírükre,és befogni egyeseknek a szájukat.Mert valakinek ebből hamarosan elege lesz,és nagyobb ügyet csinál.Én a helyedben ezek után tuti nem mennék vissza oda.Bármennyire is rossz,de itt szerintem mindannyiunkat félelemmel tölt el,hogy hiába csak a tényeket és a személyes tapasztalatokat írjuk le,akkor is még azok dobálnak ránk hetet-havat,akik hibáztak.Meg akik menteni akarják magukat,azok támadnak.Én örökre elfelejtettem ezt a kórházat,azok után ami a hugommal történt ott,és ráadásul az azóta váltott orvosában is sajnos csalódnia kellett.Szomorú,de én a helyedben tuti nem mennék oda vissza,mert hiába kedveled az orvosodat,korántsem biztos,hogy tuti ő lesz bent a szülésednél,és akkor azt nem fogod megköszönni,mint a hugom sem...Hogy énrám hogy néztek,mikor kiderült,ki volt az előző orvosom.Azokat a megjegyzéseket,beszólásokat,olyan kellemetlen volt-még nekem.Mikor inkább miránk kellene hogy figyeljenek 100%-osan,hisz ez a dolguk.És ha valaki meg magánbeteget vállal el,és a pénzt is elveszi,akkor aztán maximálisan álljon helyt!!!!!Engem anno az óvodában meglincseltek volna a szülők,ha egy gyermekemmel is bármilyen gond történt volna az én felelősségemből.Mit mondtam volna?Elnézést kedves anyuka,combtörése van Dávidkának,mert hát hibázhatok én is,csak emberből vagyok én is,és nem tudok annyi gyerekre figyelni az udvaron...Ez nem így működik.Aki felelősségteljs munkát vállal,ahol emberéletekről van szó,akkor ott ha hibázik,ami emberi dolog,ez igaz,akkor vállalja a felelősséget érte,és ne azt hibáztassa,aki ezt szóvá tette.Akár az életedbe is kerülhetett volna egy ilyen fertőzés,mondjuk ki,vagy akár nem lehetett volna többet kisbabád,és még Te vagy a hibás mások szemében,amiért ezt megoszottad velünk?????szerintem az égvilágon semmi takargatnivalód nincs,nagyon is,túlzottan is szolidan fogalmaztál,mikor leírtad a tényeket.És nem véleményt,(bár azt is szabadon megteheted)hanem tényeket.undorítónak tartom,hogy itt kutakodnak,a leveleink között,ahelyett,hogy magukkal foglalkoznának,és a munkájukra figyelnének oda.Figyeld meg,ha visszamész,lesz ennek még visszhangja,lásd szegény szeretett Emesénket(Szonibaba)...
Szóval nagyon felháborított amit írtál,és csak azt tudom tanácsolni,ne hagyd magad,állj ki az érdekeidért,itt nem Te voltál aki vétett!!!!!!Kíváncsi vagok,akkor is ekkora lenne a felháborodás,ha ez a Fókuszban folytatódna tovább....Ehhez mit szól a kedves kórház??????Na,engem máglyán égetnek el...
Kriszti

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!

Petra! Kész voltam, amikor olvastam a történeted! El sem akartam hinni, hogy manapság megtörténhet ilyen! Borzalmas. Tényleg nyugisan bírtad? Párommal mi tuti balhét csaptunk volna! Még jó, hogy nem lett komolyabb bajod! Hihetetlen és elszomorító! Hát mielőbbi teljes gyógyulást kívánok!

Na itt vagyok ám, csak napok óta még a géphez sincs kedvem ülni. Ez a szemét időjárás teljesen kikészít. Gyereket nem tudom kivinni már napok óta. Most is szakad az eső. Tegnap előtt voltunk az ikeában, vettem egy-két mütyürt, játéktartó dobozt, mert annyi kis játékunk van, hogy a járóka fele megtelt, gyereket meg nem tudom hova tenni Kép A barátnőmmel voltam, akinek most 7 hetes a babója. Tök jó volt, mi voltunk a nap látnivalója. EGy bevásárlókocsiban két baba Kép Blanka ugye már hatalmas, a picike pedig még nagyon picike. Na erre a hét vicce volt, hogy egy öreg nő megkérdezte, hogy ikrek????
Hát ránézésra is legalább 6 hónap van a gyerekek között, úgyhogy jót röhögtünk.

Más! Kórház-színvonal: Én is úgy hallottam, hogy a máv elég jó helyen végzett. A szülészet jó (eltekintve az ilyen "kis incidensektől"). Már nem emlékszem pontosan, de valamilyen vidéki kórház lett a legjobb.
Most néezm, hogy még nem is írtam, hogy mit csináltam szilveszterkor. Szóval elmentünk bulizni, de csak ide a faluba. Közel legyünk, ha valam ivan. ANyu őrködött, én 2-kor váltottam. Blanka felébredt éjfélkor a nagy petárdázásra, és akkor aludt vissza, amikor megérkeztem. Párom kegyetlenül berúgott Kép Nem bírja a szeszt, és évente max. egyszer iszik ,de akkor vége van Kép Másnap tej és panadol társaságában aludt késő délutánigKép Szóval jó volt kimozdulni. Képzeljétek még moziban is voltunk! Pont egy évvel ezelőtt voltunk Kép Szóval jól teltek az ünnepek, sajna apuka jövő héten kezdi a melót megint, így minden visszatér a régi kerékvágásba.
Na megyek, nem untatlak titeket!
Puszi mindenkinek!
Dóriék

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Kriszti!
Nem égetünk el máglyánKép
De valószínű én se mennék vissza! Velem a Péterfiben hibáztak egy nagyot 3 évvel ezelőtt, hát utána azonnal váltottam és többet a szemem elé ne kerüljön a doki! Én sem balhéztam akkor, mert annyira el voltam keseredve, de megért volna egy misét! Az új dokim kiakadt, amikor elmesétem a sztorit és ő is azt mondta, hogy simán botrányoznom kellett volna!
Szóval Petra, szerintem is csinálj egy kis balhét, lehet, hogy megéri, de te tudod. Én ebbe nem szólok bele (nem is tudok és nem is akarok), a legfontosabb, hogy egészséges legyél!!!

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Hát igen. Bár megfogadtam, h nem is írok ide többet Kép, mégis megteszem. Kutakodjon az, akinek ez kenyere. Vagyis az még nem is lenne gond, az a fő probléma, h az illető (akit sajnos ismerek és nagyot csalódtam benne - itt ragadom meg az alkalmat, h üzenjek neki Kép ) keveri azt a bizonyost. Az lenne hasznos, ha olvasgatna, elgondolkodna, továbbadná, amit (esetleg kritikát, de a dicséretet is) itt olvasott. És akkor ez mindenkinek épülésére törénne. Mert ennek most nem építő célzata volt Kép ez egy olyan lépés vol részéről, aminek végképp semmi értelme nem volt és amit még ő se tud megmagyarázni Kép
Összeugrasztotta az orvosokat.

És ezek után sajnos nem csk orvost, de kórházat is váltani fogok Kép Hiába szeretem az orvosomat és voltam elégedett szinte mindennel Kép

Hát igen, örülhet mindenki, h nem az rtlklubhoz mentem "kitálalni", hanem "csak" hozzátok..... Mert ugye simán megtehetném...Bnőm a Metrónál dologzott, beteg lett a (szintén 3 hós) kislánya, bekerült egyik kórházba, ahol nagyon elégedett volt az ellátással. És lett belőle a Metroban egy szép hosszú, méltató cikk a kórházról.......

Kriszti, mi történt a húgoddal? Lehet, én vagyok hülye? És Sziniéknál pontosan mire gondolsz?
tpetra_
 
 


Sziasztok!
Petra, ne hibáztasd magad! Szólásszabadság van Mo-on. Ha valakinek nem tetszik amit írtál az orvos(ok)neve nélkül, akkor ne olvassa, legfőképp próbálja elengedni a füle mellett, ha mégis megteszi. Az pedig már nem am mi dolgunk, hogy ők odabent hogyan marakodnak egymással. Pénzről és hatalomról szól az egész.
Kérdésedre, hogy létezhetnek-e sárkány dédik, válaszom: igen! Van 3 dédink, az egyik édes, cuki, örül, ha megyünk, s nem szól bele semmibe. a 2. dédi jobb szertné, ha hófehérbe öltöztetném a lányaimat, mert anno anyukán is úgy tett. (volt ez 31 évvel ezelőtt)Õ is szeretettel fogadja a dédunokáit, de elvár mindig mindent, ja, és ki kellene találni az óhajait. A 3. dédi ő a sárkány! Szenteste, mikor mindenki együtt volt, csak ő nem jött el ünnepelni, a vacsi után felhívta a családot, hogy kész a bejgli, ha akarunk enni, most menjünk érte. Ugye nem kell leírnom mit gondoltam.... persze nem ment senki az ajándékbontás előtt. De utána sem. Így akarta magához csalogatni a rokonságot. Hát, nem sikerült. Csodálkozik, hogy a gyerekeket soha nem hagyom ott nála, mert csak édességgel akarja őket megnyerni magának.(kockacukor és társai...vajaskenyér kristálycukorral vastagon megszórva...) És irányítani akar mindenkit. Ilyenek a dédieink.
Normális dolog, ha egy 2 és fél éves gyerek egyedül öltözik? Vagy már itt volt az ideje?

Sziasztok: Ágas
ágas
 
 


Lassan a ruhákat is ő válassza magának Kép És nem csak a meglévők közt válogat, hanem nem is vehetsz neki akármit ;)

Flocikával vajon mi van?
tpetra_
 
 


Bocs, választja.
tpetra_
 
 


A hugomról korábban írtam részletesen,most nem szeretném újra leírni,mert egy kisregény,meg gondolom én is szítani fogom ezzel a tüzet,mert én még nevet is írtam hozzá!!!A lényeg,hogy fogadott orvosa volt,és mikor a 32. héten megindult a szülése,a doki felé sem nézett,nem is érdeklődött,be sem ment,sem utána,és a varratkiszedésre is,hogy ki szedi majd ki,ennyit tudott mondani:nekem mindegy...A hugom és a kisbabája szerencsére makk egészségesek,bár csak halkan merem leírni,hogy sok dologra sajnos csak évek után derülhet fény...

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok,


Fúúú, csajok jó paprikás itt a hangulat!Miket olvasok itt??!!Kép
Az az igazság, hogy én nem akarok itt senkit védeni,de egy tény, hogy minden kórházban követnek el hibákat, és nem mindenkinek jó ugyanaz a doki!
Régebben írtam már erről, most nem írom újra le a történetemet, de a lényeget igen. Nekem is volt egy csúnya mondhatni mulasztás amit egy orvos követett el, amire majdnem, szinte hajszál híjján rámentem! Én bizony leírom, hogy ez a "nagy"Gyógyintézeti kp.ban volt a HIETE Kilinikán!Egy 8 hetes méhen kívüli terhességet nem vett észre, és mindenáron kaparást akart végrehajtani!Ja, és ha nem viszem el a terhességi tesztet, amit már huszadjára csináltam meg a görcseimmel, akkor nem hiszi el, hogy pozitívat mutat!
Ha nem kerülök ide, és a drága Kelemen főorvos kezébe akkor szerintem én már alulról szagolom azt a bizonyos virágot!Ja, és nem lenne egy gyönyörű kislányom sem!
Bocs, ha kicsit hosszú lett mégis, csak engem is felizgat a mai napig, ha arra az időszakra gondolok! Nekem a MÁV az életemet jelenti, és a kislányomét isKépDe ha Petra úgy döntesz, hogy tovább állsz, azt is megértem!Látod én is így tettem annó,ide!Nekem is mindenki mondta, hogy mért nem csinálok botrányt! De egyrészt én nem vagyok ilyen, másrészt örültem, hogy megúsztam, és végül minden rendeződött, és elfelejthettem!/amit végleg azért nem tudok/
Szóval a lényeg, sajnos ezek megtörténhetnek.De így van ez orvossal is. A krisztiéknek pl. naggyon rossz élményük van azzal a dokival akinél én szültem, nekem pedig egy csodálatos élmény,emlék volt a szülésem! Sőt még utána is a doki gondoskodása, teljesen lenyűgözött!
Hát ennyi!
Mondjuk sz....rt keverni az nem kéne!!!!
Petrám, azért a lényeg, hogy egészséges vagy, és remélem nem hagy el végleg minketKép

Ágas,dédiKépKépnem egyszerű eset az biztosKép

Dóri, moziKépKépKépirígy,irígy!Mi már naon rég voltunk moziba!Utoljára kb. 8 hós terhessen láttuk a Passiót!KépPedig annyi jó film van, el kéne már menni!
BerúgásKépKépédes lehetett a férjed!Nem baj, egy évben egyszer megengedheti magánakKép
manóci
 
 


sziasztok.

szeretném kérni ujra a segitségeteket, legalábbis most azét elsősorban akinek fia van. (kukacos kérdés..)a kisfiamnak nem tudom mikortol kell, vagy lehet a bőrt megprobálni hátrahuzni, mindenki akit ismerek mást mond, ma a dokinőnk is azt mondta ráér, egy éves korig. de vannak akik szerint már kéne, probálgattam de meg sem moccant, és félek h késő lesz, nem szeretném ha letapadna. mit tegyek? probálkozzam, vag yvárjak még? félek, ha gond lesz, és esetleg a védőno vagy doki felrántja neki, akkor nemcsak h fájna szegénykémnek,hanem félelem lenne utánna benne. mert már ilyet is hallottam.

segitsetek légyszi,

ja és még valami normális h az elmult honapban csak 18 dkg-t hizott? ennyire lelassul ilyenkor a hizás?

köszi,csilla

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla!
Nekünk is mindig mindenki mást mondott.Van két barátnőm,mindkettőnek felrántották,az egyiknek nagyon vérzett,aztán a pisitől elfertőződött,sebesedett,stb.,egy rémálom volt.A másiknak érzéstelenítésben csinálták egy klinikán(pénz....),és a kicsi semmi félelmet és fájdalmat nem érzett,utána sem volt semmi gond.Nekünk anno Domival nem kellett semmit csinálni.Annyit mondtak,hogy kicsit szűk neki,és majd idővel meglátjuk,kell-e tenni valamit.Addig is a fürdéskor olajos fülpiszkavattával gyengéden a bőrt olajozni kellett,kicsit a végénél alámenni ahogy egyre jobban engedi,és akkor fokozatosan,hónapok alatt sikerült "hátratornázni",nem kellett műteni,nagyon örültünk.
Manó!
Igen,igazad van,mindenki arra esküszik,aki vele jót tett.Nekem is volt már orvossal kellemetlen élményem,és bizony olyankor az ember nem a bosszúra figyel(ahogy Anyukám sem anno),hanem a maga fájdalmával,félelmeivel van elfoglalva.Ilyenkor ez a remészetes.Később jövünk rá,hogy mit lehetett vagy kellett volna tenni...Az én régi orvosomat is hiába szidták,én a mai napig nagyon szeretem,és sajnálom,hogy nem tudtam nála szülni.Bárki bármit is mond.Mindenki így van,ha kedveli a dokiját,aki segített rajta,akiben megbízik.És ahogy írtad,minden szakmában,minden embernél előfordul,lehet egy orvos tökéletesnek hitt,ő is hibázhat.A szememben viszont az az igazi orvos,aki utána odaáll elém,őszinte,és segít ahol tud,nem pedig bemocskol a saját vétke miatt.A dokid egyébként nekem is kellemes szülést biztosított,nekem nem volt vele gondom,írtam,csak ami utána volt,az bizonytalanított el.És tudod,ha valaki olyat ér baj,akit szeretsz,akiért aggódsz(hugi),akkor sokszorosan is átérzed a bánatát,és akiben addig bíztál,abban azután már nem megy...

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok csajok!

Te jó ég,mi zajlik itt?? Kicsit be vagyok havazva itthon és ti addig teleírjátok az oldalt.Nem is tudom mire írjak.
A karácsony és szilveszter jól sikerült.Nem csináltam semmit két ünnep között,ezért van most ezer házimunka a nyakamban.

Petra!
Köszi,hogy kerestél.Döbbenten olvastam a veled történteket.Szeretném,ha nem válnál meg tőlünk.
Ha tudsz,lépj túl a témán.Nem éri meg a további bosszankodást.Gólya bá.-ban nem csalódtál és ez a lényeg.Én hozzá mennék megint,idézlek téged: "De a következőket is nála szüljük ám Elhiszitek, h duplán fog emlékezni rám és extra figyelemben fogok részesülni? ;)" Igazad van.

Ágas!
Szerintem tök jó,hogy egyedül öltözik.Van aki már oviba jár ebben a korban és ott már muszály. Légy büszke rá!

Csilla!
Én mint fiús anya azt mondom,hogy ráér 1 év körül.Onnantól viszont minden fürdéskor ovatosan fel és megmosni.Olajozhatod,de szerintem ne fülpiszkával,csak a kezeddel!!Andrisnak (4,5hó) is megnézte a doki nénink,de csak ovatosan a hegyét.Annyiból már láthatod,hogy mennyire mozog.Neki még nem bántjuk.

Kriszti!
Megkerestem a kék pulcsis képet. Kép

Ha valaki megvette a januári Baba magazint a 44. oldalon láthatjátok Andrisomat mint kiságy dekorációt. Kép

Na,megyek.Holnap egy halom vasalni való vár rám.

És csajok! LEGYEN BOLDOG AZ AZ ÚJ ÉV!!!!

Kép
flocika
 
 


Petra!
Találtam egy címet járóka ügyben.Ha gondolod kattints ide: http://gportal.hu/portal/bababutor/

Kép
flocika
 
 


Köszi a járókát, megnézem!
Azt hittem már, annyira felfutott a babaruha-business, h teljesen beletemetkeztél Kép Erre csak a vasalnivalóba Kép

Nem válok meg tőletek (jó lenne már másokkal is személyesen találkozni!), egy szerencsétlen miatt nem fogok lelépni innen. Akinek az a legfőbb szórakozása, h itt mazsolázgat és a felcsipegetett infókat elferdítve továbbadja. Kizárólag sz*rkeverés céljából, semmi hasznot nem hozva a világnak Kép Utolsó megjegyzésem az ügy kapcsán: üzenem az illetőnek, h a nlcafén is közzéteszem rendkívül értékes és mélyenszántó gondolataimat. Linket nem teszek be ide, van ő olyan ügyi, h megtalálja a publikációimat , ha akarja KépKép A lényeg az, h ott is leírtam a velem történteket - kh és orvosnevek említése nélkül!!!!! Viszont lehet, h az ő nevét meg kellett volna említenem Kép

Ja, bnőm barátja a Szabó Gyuri és néha ő is olvasgat minket Kép Most mondta. Szóval tessék ám értelmeseket, okosakat írni Kép Kép Ha nehezen is megy Kép

Floci, épp ezen agyalok, mi legyen. Nagyon megszerettem Kisgólyát. Õ biztosan figyelne rám, de a kh-tól félek. Gondolom, ott én leszek a véres rongy (hm....milyen találó hasonlat...), aki rontja a hírnevüket. Bár nem tudom, mennyire kellene érintkeznem bizonyos emberekkel, ha még a szülésznőt is választanám. Sztetek?

Na jó éjt!
tpetra_
 
 


Petra!
Az a baj,hogy tőled és az orvosodtól független okoból is kerülhetsz úgy,hogy nem nála szülsz.Lehet az egy hirtelen megindult szülés(lásd hugomat),vagy épp szabin van a dokid és akkor jön korábban a bébike,akár beteg is lehet,bármi.Nekem épp előtte függesztették föl a dokimat.És olyankor ott a szülésznő ugyan,de a doki is fontos,hogy kinek a kezébe kerülsz...Az ügyeletesnél szülni fórumban sok érdekesség van sajnos...

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Boldog Új Évet!!!

Petra! Nem semmi, tényleg, ami történt Veled, és ehhez képest igazán lazán vettél róla tudomást Kép Sajnálom, hogy szarkeverők rontják a hangulatodat!
Nemtom, mennyire kellene érintkezned azokkal, akikkel nem akarsz, de szerintem ez elég nagy hülyeség, hogy Te a kórház hírnevét rontod azzal, hogy itt írsz arról, mi történt. Mi majdnem mindannyian itt szültünk, ismerjük, és általában szeretjük a kórházat.És nekünk nem kell bemutatni. Egy ilyen hiba nem hiszem, hogy eltántorítana a MÁV-tól. És ha ráadásul még ki is tartasz a kórháznál, akkor ki gondolná, hogy a rossz hírüket akartad kelteni?

Mi amúgy megvagyunk, túl az ünnepeken, lassan ki is pihenjük a fáradalmakat Kép Vas megyében töltöttük az ünnepeket, családjainkkal, hatalmas hótömegben!
Balázzsal sajna kivizsgálásokra kell járni, mert laktóz-intolerancia gyanúja merült fel nála, most diétázunk. Egyébként jól vagyunk Kép

Csilla Kép Olvastalak, és megismertelek a Kismamában Kép Kép Kép

Végül pár kép,
Karácsonyosak:
Kép
Kép
Kép
Babásak:
Kép
Kép
Havasak:
Kép
Kép

Jó éjt!
Judit+Gergő/ma 14 hetes/+Balázs/ma 3,5 éves/

[color=#0000ff:97cc209566]Judit+Gergõ+Balázs[/color:97cc209566]
jucc73
Érd
 
 


Sziasztok,

Jucc, szépek vagytok, és a táj is ahol a fotók készültekKépÉn nagyon szeretem ezt a gyönyörű havas időt, csak az olvadást útálomKép

Kriszti, igaz amit írtál, de mi ezt már meg is beszéltükKép

Csilla, fütyköshöz én nem tudok hozzászólni, egyenlőreKépde remélem hamarosan én is kérhetek tanácsot ilyen témábanKép
Viszont, ha a januári kismamáról van szó, én is átnáztem már, de még nem olvastam bele, de mintha téged láthattalak ott???KépKép

Floci, baba magazint még nem vettem, de feltétlen lemeózom a kis"ágyast"KépKép
manóci
 
 


Kis ágydekorációt Kép

Az esetek, amiket említettek a MÁV kapcsán (Szoni, Kriszti...) - hülye vagyok, most már emlékszem. Ezek szt van memóriám, csak előkotorni nehéz Kép

Kriszti, azt hiszem, igazad van: úgy nem érdemes odamennem, h vkit a hátam közepére sem kívánok a khban Kép

Jucc, Balázsnak bolodg szülinapot!!!!! Gergő meg nagyon aranyos! Ahogy ott alszik Kép Ott aludt el v alva vetted fel?
Anna apja karjaiban bármikor képes elaludni Kép Ha meg du hazaér, szabályosan extázisba esik a kiscsaj!Kép
tpetra_
 
 


Íme két kép a szerelmespárról....Kép
tpetra_
 
 


Hol van ez a havas táj? Én is oda akaroooook!
tpetra_
 
 


sziasztok

igen a mi szüléstörténetünk szerepel benne, képpel. köszi a tanácsokat, jövök még csakj elaltatom gáborkát mert nagyon álmos már...

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Hahó Mindenkinek!

Csilla!
Írtam privit,de azt hiszem ide kellett volna jönnöm hamarabb. Érted?! Kép

Jucc!
Végre!Már azt hittem be vagytok havazva Kép
Gyönyörűek a gyerekeid.Boldog félszülinapot és hétfordulót!

Petra!
Anna is szépen kigömbölyödött.Már igazi baba,nem csecsemő.Egy utolsó szó a sz.rkavaráshoz:Minden csoda 3 napig tart.És ha tesóka az min 9 hónap. Kép Hol lesz addigra ez a hó....

Kép
flocika
 
 


itt volnék, látom nem jár itt senki..

a kis csibész kiszurt velem, nem aludt csak fél órát..

kriszti

szerencsés vagy domi miatt, de gondolom anno neked is fejtörést okozott ez a dolog, megfogadom a tanácsot, de egyenlore nem moccan..mondjuk lehet h még várok egy picit, teljesen megkavarodtam..

flocika

menet közben olvastam a leveled, köszi

jucc

már akartalak én is keresni téged de látom h nagyon ritkán irsz, édesek a gyerköcök tényleg, és hát elég sokáig tartott mire megjelent a cikk, fél évet kellett rá várnom. és igy is eléggé megváltoztatták a szöveget. de a lényeg benne van. örülök h megismertél.:-) ez a laktoz dolog tejcukor gondot jelent nem? vagy rosszul tudom? mitől lehet? mert az az igazság h gábornak négy hónapos kora óta adtam 3-4* egy héten tejpépet vacsira, imádta de állitolag tejpor van benne, és ez is allergiát válthat ki, azóta leálltam vele, remélem nem késő. De jól vette idáig az akadályokat, minden kaját szeret, és semmi allergiás tünetet nem vetten észre rajta.

manoci!

mint irtam juccnak is, mi vagyunk benne, örülök h olvastad anélkül h emlitettem volna. látom nem felejtetted el tavaly óta, ez jó érzés. nem tudom megadtam már azt a linket ahol a gyerekeim képei fent vannak? ha nem akkor most itt lesz a kedvező alkalom.
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=7890


irtad h reméled nemsokára kérhetsz te is ilyen infot, fiut szeretnétek másodjára? vagy mindegy? mert nekem most van egy barátnőm akinek már van két kislánya és harmadikra fiut szeretnének, főleg a férje, és ezért ajánlottam nekik a jonás módszert amiről én is csak hallottam, h nagy biztonsággal befolyásolhato a baba neme ezzel a módszerrel. te hallottad már?

csilla

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


flocika

láttad egyszerre voltunk gépközelben..))

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Manoci Kép
Kép
Koszonom a tippet !
( csak meg akartam sporolni a visszaolvasast Kép )
udv. Indi.
indian
 
 


Sziasztok!

Köszi a dícséreteket!

Petra Kép Õriszentpéteren készültek a havas képek, ott lakik nagymamám, ott töltöttük az ünnepeket. Azóta még több hó esett Kép

Csilla Kép Igen, tejcukor érzékenység. Nem hiszem, hogy pár alkalommal elrontottál volna mindent, de tényleg nem árt vigyázni. Bár amennyire utánaolvastam, 3-4 évesen gyakoribb a kialakulása,mert ilyenkor kezd csökkenni a laktózt lebontó enzimek mennyisége.
Megnéztem a képeket, nagyon szépek vagytok!
/ én is csináltam fotóalbumot, Balázs és Gergő képei címmel/

Ma megkapta Gergő az első oltását / újfajtát/, csak nyafogott,nem is sírt Kép Dokinéni soványnak látta az én gombócomat! / a nap folyamán vizsgált babákhoz képest/. Viszont 9,5 centit nőtt már a születéséhez képest Kép Amúgy egyáltalán nem sovány, 6160 gramm.

Judit

[color=#0000ff:97cc209566]Judit+Gergõ+Balázs[/color:97cc209566]
jucc73
Érd
 
 


Bocs: Balázs és Gergő fotói! Kép

[color=#0000ff:97cc209566]Judit+Gergõ+Balázs[/color:97cc209566]
jucc73
Érd
 
 


Kismamaruha adás-vétele Kép
Kismamaruhákat bizományba átveszek belvárosi nőiruha üzletembe!
LÁTOMÁS, VII. Kerület., Dohány utca 20., az Astoriánál.
Nyitva: H-P 12-18, Sz: 11-16
Telefon : 266-5052, 06-70-246-6596
julieszontagh@freemail.hu
zsüli
 
 


jucc

megnéztem, nagyon szépek, láttam azokat is feltetted ami akismamában jelent meg. azokat ott készitették gondolom.

már kérdeztem itt doritol is, de a többeikhez is szól, h hogyan kell jelentkezni h ha szeretném h a gyerekeim szerepeljenek az ujság hasábjain. Legalább egyszer, olyan büszke lennék. segitsetek.

amugy van egy tök jó hirem, ami hihetetlen. a fiam bár ülni nem nagyon szeretne legalábbis egyedül, csak ugy ha fogom, de már állni nagyon akar. az előbb a kiságy mellé letettem, kapaszkodott és állva maradt egy pár pillanatig. nagyon erős kisfiu, a végén még hamarabb áll fel mint ül. és még tavaly amikor találkoztam az ovodába egy anyukával akinek a 6 hónapos kisfia sétált mikor a kezét fogta, alig akartam elhinni, na akkor most már nem csodálkozom vannak még ilyen meglepetések. de vajon jó az ha egy gyerek ilyen korán érik meg tőle nagy teljesítményű dolgokra? :-)

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Szia Csilla!

Nem biztos,hogy jó.A fokozatokat a fejlődés szempontjából jó,ha "betartják" a gyerkőcök,De ugye melyik kisbaba az,amelyik a nagykönyv szabályai szerint teszi meg a lépéseit.Van olyan baba is,aki nagyon halasztja ezeket,egy barátnőm már aggódott,hogy az ő kislánya a fekvésen kívül 8 hós korára semmit nem csinál.Tényleg ijesztő volt hallani is,mert azért forognia már kellett volna.Tette is az angyalom,csak nagyon ritkán,olyan nagy súlyú és lustácska kislány.Aztán egyik pillanatról a másikra összeszedte magát,és egyszerre kezdett el ülni-állni-forogni-mászni.Anyukája nem győzte kapkodni a fejét...KépDe most komolyan:van,hogy felcserélődnek a lépcsőfokok,meg ki korábban-ki később érik meg dolgokra,de szerintem a 6 hó nagyon korai.Egyrészt a gerince sem erős hozzá,másrészt mindent akkor szabad,ha egyedül,magától teszi.Lehet ösztönözni,segíteni,de az az igaz állás,mikro már tényleg erős,ha magától,kapaszkodva feláll.Akkor is eldől majd először,de ez az üléssel is így van.Sokan ültetik a kicsiket,és szinte rossz nézni,ahogy görbülnek mindenfelé...Kitámasztják őket,holott ott is várni kellene azzal,hogy magától üljön fel.Én is türelmetlen voltam,mert a bébihordozóban félig fekve is uncsi volt már a gyerkőcöknek,és ha kicsit megemeltem,akkor jobban nézegettek,egyből csöndben voltak.De nyeklettek mindenfelé.Hiába is támasztanám ki őket,a gerincüknek és az izmaiknak kell megerősödniük annyira,hogy tartani tudják biztonsággal a súlyukat.az nagyon jó,ha az ujjadba kapaszkodva húzza magát,akár ülő akár álló helyzetbe,de állni szerintem ne hagyd még.Inkább úgy fogalmaznék,hogy én nem hagynámKépMert az a jó,ha egy anya az ösztöneire hallgat,de sokszor bizony figyelembe kell venni a szakmai hátteret is,hogy hol vannak a határok,amiken belül lehet nekünk ösztönködniKépKép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


szia kriszti!

értelek, de én nem erőltetem gábort, ha akar majd ül, meg áll, csak amikor odatettem a kiságy mellé akkor vettem észre h ott is állásba huzza magát. ennyi volt. az a kisbaba akiről meg irtam, ő volt 6 hós, gábor már majdnem 8. a keresztszülei kisfia, pedig most 10 hós és már 8 hónaposan tudott kapaszkodva menni. változoak a gyerekek, ott sem erőltették, magátol jutott el odáig. nem is áll szándékomban nekem sem, ráér, addig sem kell szaladnom utánna. meg még lehet dédelgetni..)

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Szia!
Kevertem a hónapokat...Szóval bárki is legyen 6 hós,annak a babának nagyon korai még a gerincéhez.Ha Gáborkád felhúzza magát,nagyon erős,ügyes kisfiú,van akarata,küzd,de ez már a születése előtt is érezhető volt,látod is a kötődésedet hozzá,meg érted is miről beszélek.Meg tényleg olyan jó,amíg lehet őket dédelgetni.Mert ha elkezdődik az önállósodás,akkor mint Dorina is,mindent egyedül akar csinálni,nem moshatom meg a fogát csak ő magának,a kezét is egyedül mossa meg,a krumplipürét nem etethetem vele,csak ő kanalazhatja,ölemben nem vihetem,mert ő már egyedül akar menni mindenhol,és még a kezemet is alig akarja megfogni,olyan önálló hölgy márKép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek szép a hétvégéje?
Szikrázó napsütés és jéghideg.Imádom,már csak egy sípálya és kiskocsma kellene forró csokival. Sajnos ez idén kimarad az életünkből.Bár láttam már mamát aki a háti hordozóban vitte magával a kicsit sielni.Én nem vagyok olyan profi Kép

Mozgásfejlődés a téma? Mi Kép azaz Andris (4,5hó) mindkét irányba forog és ha ellen tartasz felhúzza magát ülésbe.Persze nem engedem neki sokszor,ne terhelje a gyenge kis gerincét. Ha megkaparintja az ágy rácsát odahuzza magát. Nemrég a hajnali etetés után álmos voltam visszatenni a kiságyba és hagytam magam elaludni amig ő szopizott.Szerintem ő is aludhatott egy kicsit.Aztán arra ébredtem,hogy valaki Kép megragadja a hálóingem,kinyitott melltartómnál magához ránt és felcsatlakozik a további evéshez. Kép Mit ne mondjak,érdekes ébredés volt. Ez már elég ösztönző a mozgáshoz Kép

Kép
flocika
 
 


flocika

ez nagyon tetszik, bocsi de mosolyra fakadtam, mintha én irtam volna,, nagyon tetszik.. nálunk pont ez ahelyzet, gáborka velem alszik, és ő rendszeresen önálló, én nem mindig ébredek fel csak ha erőszakos mert nincs elég közel a cici, akkor megragad és ő is magához húz. persze néha morgás is kiséri a tevékenységet. de tündériek ilyenkor. imádnivaló. mesélj nekem arról, h milyen amikor a kiságyban alszik, felkelsz hozzá éjszaka, akkor fekve vag y ülve szopiztatsz? fárasztó azért egy kicsit éjjel nem? mert nekem nehéz elképzelni, hiszen mindkét gyerekem velem aludt ill. alszik, a lányom egyéves koráig, a fiam meg amig szopizni fog, mert számomra nem olyan megterhelő, meg jó érzés h hallom szuszogni magam mellett, látom, meg nem beszélve arrol h önkiszolgálás folyik..vagy önállosodás???? :-)

meg ami érdekelne szerintetek mikor érdemes a gyereket külön szobába tenni? villany mellett vagy sötétben aludjon? mert boni annak idején 2,5 évesen került saját szobába, de rendszeresen mellette voltunk felváltva mig elaludt, de ő nem igényelte a fényt, nem félt sötétben sem. viszont rendszeres éjszakai látogato volt, eleinte visszakisértük az exférjemmel, majd eg yidő után hagytuk hagy aludjon köztünk, majd később ugy alakult h ujra velem aludt, és mivel már egyedül vagyok velük, most még jobban igényli, nem akar egyedül aludni. pedig hét éves. eljön az az idő h külön akar lenni, vagy nekem kell ujra rászoktatni h a saját szobájába aludjon?
erről, ill. magáról a különalvásról mi a véleményetek?


kriszti!

sajnos h eljön ez az időszak, bár ez is sok örömet tartogat, és nagyon jó látni fejlődését, ahogy megy, sétál, és azért szeme sarkából még téged figyel, mert te vagy a biztos pont, de hát muszáj önállósodni..

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!
Flocika, szép vasárnapunk van ám, vagy 2 órát sétikáltunk Lacival és a kismormotával Kép Pontosabban zötykölődtünk a macskaköveken Kép Te meg haj, de igényes vagy: forró csoki, miegyéb Kép

Ezen az önkiszolgáláson nagyon jót nevettem!!!!!!

Csilla, én 3 hetes koráig voltam Anna szobájában, aztán átmentem a hálóba. A 2 szoba egymás mellett van, ajtók nyitva, szóval hallom, ha hí Kép
Már előre aggódom azon, h ha jön a kistesó Kép (Jaj, de előreszaladtam Kép ), hogyan oldjuk meg, mert egy szobában sztem zavarná a pici Annát (amíg pár hónapos), hozzánk nem akarom, 3 szobánk meg sajnos nincs sorjában Kép
Floci, nálatok hogy van ez?

Ja, a véleményem meg az, h mi nem akartuk a hálószobába tenni Annát, mert meg akartuk hagyni azt a mi magánszféránknak. Még pár hónapra se, mert sztem akkor nehéz áttenni saját szobába. Van olyan baba, aki ezt neg. élményként éli meg, h lám, már nem szeretnek, kipateroltak a szüleim Kép
Én meg érthető okoból nem akrtam nála maradni. Van nekem férjem és saját ágyam is Kép Bár van egy u.tesóm, aki 2 éve külön alszik férjétől: az immáron két kiságy társaságában. Hát ő tudja......

Anna tök sötétben alszik. Vagyis lámpa nélkül, de redőny nincs lehúzva. Emellett meg az az érvem, h sztem ha vki a vaksötétben alvást szokja meg, félhomályban sokx nem tud aludni Kép

Floci, mi az, h "ellentartani"? Amikor felhúzod/húzza magát ülésbe? Andris kis ügyi Kép A forgás azt jelenti, h átfordul?
Anna már próbál fordulni, de csak L alakba görből és oldalt hever Kép De kitartóan próbálkozik és minden egyes oldalra fordulás után visszanéz rám, h mit szólok hozzá Kép Kép
tpetra_
 
 


Íme a kis vízi sellő tegnap este az új Lidl-s játékaival Kép

És képzeljétek, sikerült elkapnom az 1. kéznézegetést!!!

popjpeg{330321,}Kép
tpetra_
 
 


Íme a kis vízi sellő tegnap este az új Lidl-s játékaival Kép

És képzeljétek, sikerült elkapnom az 1. kéznézegetést!!!

popjpeg{330321,}Kép
tpetra_
 
 


Sziasztok!

A vége felé már csak átfutottam a hozzászólásokat, ezért bocsánat.Viszont Petrusunkra akarok reagálni:
Csatlakozom a többiekhez, nagyon sajnálom én is, ami veled történt, de az a lényeg, hogy mostmár minden rendben.
Sz..keveréssel kapcs. az én volt dokim is azt mondta, hogy "vki" olvasta a hsz-omat itt. Hát csak gratulálni tudok annak a bizonyos vkinek, hogy ezt élvezi, hogy orvosokat és pácienseket ugraszt össze, felesleges problémákat okozva mindenkinek. De legalább venné a fáradtságot és írna is pár sort, felvállalná saját magát.

De a lényeg: Naggggyon édesek a Bébik
És mindjárt küldöm a kicsit megkésett, de beígért karácsonyi képeimet.

Jó éjt

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


KépKépKép

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


petra,

köszi, de vhol bátor is vagy én nem merném egyedül hagyni, de ennek meg van az oka, az egyik archivban olvashatod, (légzéskimaradás), azota féltem.

szonibaba

régen irtunk egymásnak, h vagytok? a karácsonyi diszek szépekl, te magad készitetted? nekem nincs hozzá tehetségem..

csilla

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Tök jók a díszek!
Szonibaba, melyik hsz-od volt annyira érdekes, h még a dokid figyelmét is felkeltette? Nem Te voltál az, aki elégedetlenkedett a lassú ctg miatt és volt merszed ezek után visszamenni a khba?
Szegények....milyen izgalmas lehet itt böngészni .... Hát én inkább egy jó könyvet vennék a kezembe....
Csilla, ettől a légzésfigyelőtől a szőr is feláll a hátamon Kép Én nem hiszem el, h ennyi babának kimaradna a légzése, mint ahányszor sikít a gép. De végülis mindegy. Az a lényeg, h nyugodtak legyünk, a baba meg egészséges (na meg persze mi is ;) )
Na szép napot!!!
tpetra_
 
 


Hahó! Megjöttem.
Külön vagy együtt? Nálunk a két nagy alszik külön szobában,emeletes ágyon.A nappaliba nem akartunk kiköltözni,így a pici és mi együtt vagyunk a hálóban.Megvan az előnye és a hátránya is.Éjszaka nem hagyom sírni,hogy ne keltse fel a többieket.Én már arra felébredek,hogy ő rugdalódzik és susog a hálózsák.Akkor sötétben felveszem megetetem és kb 10perc múlva megyünk vissza aludni.Nálunk nincs éjszaka lámpázás.Pesze nincs korom sötét,látni mindennek a körvonalát.Andris is rögtön szélesen vigyorog ha megjelenek az ágyánál.A nagyok is sötétben mennek ki inni és pisilni.A wcnél már kapcsol villanyt,de a szobában nem.

MSE!
Szépek a diszek,lassan csinálhatjuk a Húsvétit úgy rohan az idő.Gyere te is gyakrabban közénk.

Petra!
Az ellentarásra azt értettem,hogy megfogja a kezem,de nem én húzom fel ülésbe,csak megtartom.Õ,bicepszből ül fel.Kép

Jaj de rendetlen vagyok.Még mindig tartozom a mézes krémes receptel.De olyan lassan tudok gépelni.Ezt is már 20 perce írom.De egyszer meglesz. Kép

Sírást hallok,mennem kell

Kép
flocika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?