Új privát üzeneted érkezett!

Zita

Nati is beteg lett.Pont 24.-én reggel. És még mindig beteg!
Sajnos!

Remélem már jobban vagytok!

Anikó
janiko
 
 


Sziasztok!

Olvasni szoktalak titeket, de irni nem nagyon van időmKép, fejlődik a gyermek értelme és egyre többször igényli a társaságot.Kép Beszélgetünk, énekelünk, csupa izgalmas dologKép

Mindenkinek boldog uj évet kivánunk!

Heni+Ajsa 2ho + 1nap

Kép
hencsi
 
 


Sziasztok,

minden betegnek jobbulást kívánunk.
És így 31-e alkalmából BUÉK!!! Remélem mindenkinek kellemesen telik az este és újév első napja.
Na most már dugulok.

Judit

KépKép
KépKép
ytong
 
 

 
 

Mindenkinek egy nagy vödörKép szerencsét kívánunk az Új Esztendőre!

Kép

Jack és Manka

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


<font size="+2">Mindenkinek örömteli Új Esztendőt kívánok!

Zita</font>
pzita
 
 


csatlakozva az előttem szólókhoz:

egyszerűen: BÚÉK


I
matt07
 
 


Én is Mindenkinek Boldog Új Évet kívánok!

Anikó
janiko
 
 


Sziasztok Lányok!

Lenne egy kérdésem Genetikai Uh-ra 18-20. hetire a korházba kell mennem. Időpontot is kaptam csak azt felejtettem megkérdezni, mert nekem alapvető volt, hogy mehet e apuka is megnézni, meg hogy ugye a saját dokim végzi?
Szerintetek?

Előre is köszi a seígtséget!:-)
Kari
(19+0)
kari
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek boldog új évet kívánok!

Iza, köszi, a hőmérős infokat. Kép Én is próbáltam hónaljban mérni digivel, de Bence egy másodpercig hagyta csak bármit csináltam. Az meg sajna kevés volt.Kép
Nekem Szenteste volt 39 fokos lázam meg valami gyomornyavajám. Kép Bevettem egy aspirint és másnapra semmi bajom nem volt. Állítólag ez most valami vírus.Kép

Zita, remélem már jól vagytok! Az összes aprónép beteg lett?

Anikó, Nati, hogy van?

Manka, micsoda kis szépségetek van!Kép

Kari, az apuka ott lehet és ha visztek videokazit akkor még fel is veszik az egészet.Kép
Úgy emlékszem 1200FT-ot kell fizetni, de ez nem biztos.
Amikor én ott voltam láttam, hogy pár csajszinak a saját orvosa csinálta, ők soron kívül mentek be.
Aki viszont szokta csinálni ( Ferenczi) országosan elismert az én dokim őt ajánlotta.
Több szem többet lát alapon.

Barbi

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Barbi!

Nati még mindig beteg(azóta),de talán most már kezd jobban lenni!
Köszi a kérdést!

Kari!

Nekem nem az orvosom csinálta.Úgy emlékszem a Ferenczi.

Anikó
janiko
 
 


Sziasztok,

Barbi, köszi szépen, szépnek szép, de hogy soha nem álmos, az is igazKépKép. Sokszor azt sem tudom sírjak vagy nevessek, amikor éjjel ordít, majd ahogy meglát, vigyorog mint a vadalma és akkor már tudom, esze ágában sincs aludni. Bence mikor "tanult meg" aludni?

Olvastam, hogy volt szó a lakás hőmérsékletéről. Hát Dublinban azt hittem, hogy meg fogunk fagyni, mivel az ikrek anyukája, nagyon komolyan vette a tanácsolt 18-21C hőmérsékletet, és 18C volt minden szobában, kivéve a nappaliban és a konyhában, ott 21C volt. Nálunk 23C van a szobákban, éjszaka pedig 21. Alig bírtam kikönyörögni tőle, hogy csak 1-2 fokkal csináljunk melegebbet. Megmutatta a hőmérőjüket, és a fokok mellé oda voltak írva a teendők (kapcsolja le a fűtést, kapcsolja fel a fűtést) és hogy milyen betegségekek léphetnek fel, ha nem 18-21 fok van. Elég ijesztő volt.

Ennek ellenére jól sikerült a kiruccanás, Jack jól bírta a repülést és a zajt (ikrek). Minden 10 hónapos gyerek visítozik?

Rengeteg játékot, ruhát kapott, nem is tudtuk mindet hazahozni. A ruháknak kb. harmada különben sem volt jó rá, sokan nem számoltak azzal, hogy 3hónaposan már 68cm.

Hőmérővel kapcsolatban nekünk microlife homlokhőmérő van, és nagyon bejött, pontos, gyors, csendes, persze jó drága volt, de úgy látom a fülhőmérők sem valami olcsók.

Ja, Barbi nekem kb egy hónapja volt ugyanolyan egy napig tartó, lázzal járó gyomornyavajám mint a tiéd, és nekem is azt mondták, hogy mostanában ilyen vírusok keringenek.

Na, megyek olvasok egy kicsit mielőtt felébred az "alvó oroszlán"Kép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!

A mi 10 hónaposunk visítozik Kép szerintem életkori sajátosság, mert nemrégiben kezdte Kép

Barbi kérdezte talán, hogy miért voltunk kórházban karácsony előtt: Lili kapott a ... szomszédasszonytól ajándékba egy kis Rota vírust: erős hányás, láz, még erősebb hasmenés volt műsoron négy napig Kép
Szerencsére most már jól vagyunk, ez Lucin is látszik, valami hihetetlen energiabomba a gyerek, egész nap pörög, még most is az apján lóg...
Úgyhogy én is kérdezném: mikor alszik már rendesen a gyerek? Kép

És... BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK Kép + gyógyulást a betegeknek.

L
lirian
 
 


Lirian,

Ez a Rota vírus félelmetesnek hangzik, szegény Lili, örülök, hogy már teljesen jól van. Melyik kórházban voltatok?

Manka

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka,

A Lászlóban. Eddig nem tudtam, de úgy tűnik, a fertőző beteg gyerekeket a László kh fogadja Bp-en.

L
lirian
 
 


Sziasztok!

Ma kapunk 2 hos oltást(uj), kiváncsi leszek.Egy kis aluszékonyságnak örülnék, mert én most nem tudok aludni, mivel a mellem épp szét akar durranni, este 10 óta horpaszt....fejni lusta is vagyok, meg nem is merek, mert ilyenkor+köv kaja és lefekvés előtt termel be legtöbbet...Kép

Ekcémával kapcsolatban van tapasztalata valalkinek?

Heni+Ajsa 2 ho+6 napKép

Kép
hencsi
 
 


<font color="0000ff">Hencsi!

Ha nagyon feszít, akkor azért érdemes lefejni éppencsak annyit, hogy ne feszüljön. Akkor Ajsa sem fog éhenhalni, viszont Te sem kapsz mellgyulladást a pangó tejtől, illetve nem okoz apadást a pangó tej.

E-mailt megkaptad? Mert mire megírtam, meghalt az ADSL, aztán reggel elküldtem, de nem tudom, hogy célba is ért-e?

Anikó, Barbi, Iza!

Minden gyerek beteg lett a karácsony hetére, szerencsére most nem teljesen egyszerre. A hab a tortán az volt, hogy szerdára már az én dokimat is ki kellett hívni, mert képtelenség lett volna eljutni a rendelőbe. Végül is most már mindenki meggyógyult (gyorsan le is kopogom). És most abban reménykedem, hogy a tavalyi év ismétléseként akkor most januártól szeptemberig senkinek nem lesz semmi baja. Bár ez azt hiszem, hiú ábránd két ovis mellett. Röviden: Most már jól vagyunk, és én örök optimistaként reménykedem, hogy ezzel le is zárult ez a rossz időszak.

Legyen szép napotok!

Zita</font>
pzita
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan:
Még egyben vagyunk!
Sajna mi is betegeskedünk, de úgy néz ki, hogy a végét járjuk.

Tegnap írtam, de elszállt minden.

Most viszont mennem kell.
Üdv
Edina(37+5)

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Edina!Kép

Nagyon drukkolok Neked, remélem a doktorunk ezúttal is profi lesz!
Könnyű szülést kívánok!Kép

Manka!
Jack szívdöglesztő!Kép

Üdv:Andi

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


BUÉK Lányok!!!

Mi kimaradtunk a betegségből Kép!!!!

Kriszti

cuiccolo
 
 


Duda, köszi! Valahogy most sokkal kedvesebb, mint Kincsőnél volt. Pedig nem a magánrendelőjébe járok. Holnap reggel megyek hozzá ctgre.

Kriszti, jó nektek!

Jó éjt!
Edina

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Jó reggelt!

Edina!
Én is a Csengerybe jártam Ctg-re. Szerintem ott elég macerás a dolog. Volt, hogy ott feküdtem 20 percet, a hátam majd leszakadt és a végén kiderült, hogy rosszul rakta rám a tappancsokat az asszisztensnő.Kép Meg kellett ismételni az egészet.
Neked mutatott valamit a ctg ma?
Vizsgálatokra a magánrendelőjébe jártam, így én csak a kedves arcát ismerem. Szülés után még puszit is kaptam.Kép
Remélem jó élményeid lesznek a szülésnél!

Andi

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Sziasztok,

Duda, köszi, én is azok az anyukák közé tartozom, akinek a legszebb gyereke van a világomKép.
Olvastam az őszi babák topicban, hogy borostyánköves láncról érdeklődtél. A bababirodalom weboldalon meg lehet rendelni, az hiszem 3500Ft, viszont a leírásban ez is oda van írva: Minden szülő kizárólag a saját felelősségére akassza a nyakláncot a gyermek nyakába! A nyakláncokból eredő bármilyen balesetért felelősséget nem vállalunk!
Szóval nem valami biztató, szerintem csak felügyelet mellett lehet ráadni a gyerkőcre, mert megfojthatja magát. Mindezek mellett ki lehet próbálni odafigyelve, mert tényleg sok jót írnak a borostyánkő hatásáról.

Azt hiszem Timili írta korábban, hogy nekik volt, de azon kívül, hogy Márknak nagyon jól állt, nem igazán érezték a hatását.

Hencsi, nagyon édes az Ajsa. A leendő férjeKép sem szeret hason lenni.

Manka

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok lányok!Én egy 36 hetes kismama vagyok,és a Schöpfiben fogok szülni.Ez a baba a 3. babám az előző 2-öt nem itt szültem.Valakinek van valami tapasztalata a korházzal kapcsolatban,esetleg Dr.DomokosTamást ismeri valaki?Előre is köszi nektek!!!
fifi
 
 


Manka!Kép

Köszi!
Azt hiszem, először a chamomillat próbáljuk majd ki, mert ettől a lánctól idegenkedem kicsit.

Andi

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


DudAndi,

Mi is együtt használtuk a láncot a chamomillával háát nem tudom melyik ért többet de Marci nem nagyon kínlódott a fogakkal, lassan már több van Neki, mint nekem Kép))

Láncot csak nappal adtam rá és ez nem lóg le tehát nem akadt bele semmibe, nem lehetett belekapaszkodni szóval nem volt balesetveszélyes. Alváshoz mindig levettem!!!

Fifi,

Én nem ismerem...


Ed,

Úgy drukkolok Nektek!

pusz,
K.

cuiccolo
 
 


KisborAndi és DANA baba,

Hol vagytok, jól vagytok????

K.

cuiccolo
 
 


Sziasztok!

Ma voltam ctgn, minden normális, dokibácsi szerint van még időnk. Én úgy érzem, hogy hamarosan itt az idő.

Andi, ismerős a tappancsok elhelyezéseKép Ráadásul a makacs gyermekem nem viseli el magán és gyakran bele is rúg, hogy elmozduljon.
Engem nem zavar, hogy nem mindig mosolyog, sok a beteg, nem fizetek... A szülésnél persze teljesen más volt. Puszit én is kaptamKép és megdicsért, hogy milyen szépen szültem.Kép Remélem most is hasonló lesz az élmény, igyekezni fogunk.

Mennem kell, vége a fürdésnek és Apának vacsit ígértem.

Üdv
Edina (37+6)

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok!

Anikó, szegény Nati jól elhúzódik nála.

Manka, az én fiam sem álmos soha. Teljesen ki tudok ezen akadni. Annyira imád ébren lenni, hogy magától soha nem akar elmenni aludni délután és az ünnepek óta este sem. Hogy ezt mikor növik ki?
Éjszaka csak kb egy éves kora óta alszik rendesen. Előtte sem kelt fel játszani csak mivel a szobánkban volt az ágya felsírt a forgólódásra, horkolásra (apaKép)stb.
Az én gyerekemnek is volt sikítozós korszaka. Eszméletlenül jó volt. Most már szerencsére nem túl gyakran tüntet ki vele.Kép
Jó nagy baba Jack.Kép

Lirian, Rota vírusKép tényleg félelmetes, gondolom most szeretitek a szomszédasszonyt.

Ed, mennek a drukkok!!!! Sms-t nem elfelejteni!Kép

Fifi, sajna én sem ismerem.

Ma végre vettem gyurmát Bencének. Már előbb kellett volna mert nagyon élvezte. Van hozzá kés és különböző nyomó formák, legalább másfél órát játszottunk vele. Este meg lefekvés előtt engem utánozva hozta a játék notebookját és úgy írt rajta, mint én szoktam még a homlokát is ráncolta.Kép
Karácsonyfaégőkkel hogy álltok? Ha kihúzom rögtön reklamál és megy bedugni.Kép

Anyukáméknál a hintalovon
Kép

Barbi

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Szia Barbiiii,

Hát az emilig még mindig nem jutottam el, de majd a héten Kép))

Marci is robog bedugni hiszen a tyittyáknak (gyertyák) égni kell Kép

Gyurma nálunk is sláger.

puszi,
Kriszti

cuiccolo
 
 


sziasztok!

barbi nagyon édes Bencéd a hintalovon!

milyen gyurmát ajánlottok? mi is próbálkoztunk már, de nagyon sokszor a szájába veszi, ami nem biztos, hogy jó. vagy a ti gyurmáitok "ehetőek"?

i
matt07
 
 


Ildi,

Play Dough, ehető és iszonyúan sós, így még az én tengervíz imádó Marcim sem nyalogatja Kép
A játszóházban liszt-só gyurmával is játszott már,az is jó sztem.

K.

cuiccolo
 
 


Barbi!

szeretem, képzelheted Kép
Komolyan, néha kicsit félek is magamtól, annyira ki tudok vetkőzni az eddig ismert önmagamból, ha a gyerekről van szó... bár azért igyekszem kontrollálni ezt Kép

Lányok, az enyhe nátha szerűség (kicsit időnként szörcsögő orrocska) és a fogzás között lehet összefüggés?

L
lirian
 
 


Cuiccolo!Kép
Akkor a chamomillához ne fűzzek vérmes reményeket? Pont ma vettem pedig. Egy 5hós, kb 6,5 kg gyermeknek hogyan kell adagolni? Mindenki mást javasol. A patikus szerint egy nap 1x kaphat 3 bogyót.

Edina!
Hát, szóval a doktorunk mindenkinek ugyanazt mondja szülés után?! Engem is megdicsért!
Pedig, hogy dagadtam a büszkeségtől!KépKép
Megkérdezhetem, hogy ha nem a magánrendelésére jársz, a szülésre külön fel kell kérni? Ha igen, és nem teszed, az ügyeletesnél kellene szülnöd?

Lirian!Kép
Jó kérdés!
Minden fogzással kapcsolatos dolog engem is érdekel!

Andi

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Liri,

Lehet Kép

Andi,

Háát fő a + gondolkodás, szóval chamomilla segíteni fog Kép Én azt hiszem 8 bogyót adagoltam Marcinak. De rég volt már.....

K.

cuiccolo
 
 


Andi,

Nekunk hoemos doki neni 3 chamomillat javasolt kavespohar vizben feloldani, es azt teaskanaklanként adni, kb 3-szorra. nekunk azt hiszem segített, legalabbis utana gyorsan megnyugodott (igaz, van eselye annak is, hogy a fajastol elalmosodott, es elaludt)
Sok sikert!
Üdv mindenkinek, és BUÉK!!!
Iza
masodik
 
 


Cuiccolo,Iza!Kép

Köszönöm a segítséget!
A remény hal meg utoljára!KépKép

Andi

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Iza,

Nem az van a homeos bogyóknál, hogy nem is szabad inni enni a szedést követően? Csak kérdezem mert eleinte én is vízbe raktam és kanállal adagoltam aztán majd a fejem szedték le, hogy ez így helytelen Kép

K. aki egyáltalán nem egy homeo szaki

cuiccolo
 
 


Sziasztok,

a chamomillát én is úgy tudom, hogy egyszerre 3 db. adható. Elég 1 kanál vízben feloldani. Lehet inni és enni kivéve mentolos dolgokat, mert az blokkolja a hatást, de ez gondolom csecsemőknél nem áll fent (mármint bármilyen mentolos dolog).

Lirian,
természetesen lehet összefüggés fogzás és nátha között, a lányom, ha jön a foga mindíg elkezd folyni az orra, de azért mindíg megnézetem a dokival, nehogy felhúzódjon neki valahova. Ja és valszeg múltkor a hirtelen láza is a fogzás miatt volt, mert amilyen hirtelen jött úgy el is múlt.

A Corában én is láttam olyan gyurmát, amit 1 éves kórtól már lehet használni, de azt nem néztem meg, hogy ehető-e?

Hencsi,
ha még fenáll a kérdés ekcéma: Dorcinak volt 5 hónaposan, mert lecseréltük a gyógyszertári fürdetőt, de kapott rá kenőcsöt és visszaálltunk, el is múlt hamarosan neki. Azt mondják ezt kinövik.
J

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Sziasztok!

Múltkor én is irtam,de elveszett.

Nati még mindig beteg(azóta).
Azt mondta a doki,hogy hurutos mind a kettő füle és kapott rá antibiotikumot.Szóval most azt szedjük.

Kérdeztem a dokit az immunerősitökről,hogy szedhet-e.Mondván igy is állandóan beteg és fél év múlva megy bölcsibe,akkor mi lesz!!! Azt mondta még ne adjak.
Timi te adsz Márknak?

Anikó
janiko
 
 


Sziasztok!

Még egyben vagyunk, de kérdés, hogy meddig, mert egész nap fájdogál a hasam.

Andi, pontosan nem tudom, hogy hogy működik, mert Kincsőnél a szülés előtt 1 héttel beszéltem meg vele, hogy nála szeretnék szülni (nagyanyó megtámogatta a szülést egy borítékkal). Most pedig az első vizsgálatnál már mondtam neki. Nem emlékezett rám, mert a következő vizsgálatnál megkérdezte, hogy hol szültem az első gyerekemet.Kép Aztán megbeszéltük, hogy vállalja a tesót is, bár a rendelőből nem szokott szülést vállalni. Szóval ott tartunk, hogy hívom, ha valami van és jön.
Dicséret: szerintem minden nőnek kell ennyi ott helyben, még akkor is, ha kiabál, rúg, csíp, harap. Bár én meg sem nyikkantam.

itt van rólunk néhány karácsonyi, szilveszteri, nagypocakos fotó, ha valakit érdekel:
http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=15043

Jó éjt!
Edina (38)

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok!
Edina, a képek nagyon jók! Látom, Kincső már nagyon készül a kistesóraKép (a lányom is szoptatta a majomkáját rendesen, most meg együtt masszírozzuk őketKép
Nagyon jó szülést kívánok!

Kriszti! Homeoval csatlakozom Judithoz, mentolosat nem lehet, vizet tisztán igen, kis mennyiségben. Ami fontos, hogy műag. pohárban és kanállal. Én sem vagok homeos szakertő, a szomszédom a dokinéni, ő szokott átjönni, mielőtt a gyerekorvost kihívom, ha kell. ha a homeot vki komolyan veszi, akkor egyébként kva hosszú a tiltott lista, pl nem lehet kávét, teát (zöldet sem, csak gyógy vagy gyümölcsöt), szésavas italokat, csokoládét enni, napi 3 liter vizet kell inni, szóval tényleg egy komoly életmódváltással is jár, de csak ekkor nincs, ami gátolja a hatásukat. (a párom kipróbálta 5 hónapig, és sokkal jobban lett, bár ő mindenben kételkedik és szte csupán a megnövekedett vízbevitel volt ilyen jótékony hatással. Nem volt beteg beteg, de vmi kis probléma itt is volt, ott is, amivel az általános orvosok nem kezdtek semmit, nem volt sztük értelme, ő meg csak panaszkodott, hogy dehát néha itt fáj, meg ott. Elmentünk a Voll-vizsgálatra (lehet, rosszul írom, és ők adtak neki kb két hónapnyi bogyót, ehhez kellett betartani a "szabályokat")-- na, ennyi volt az off.
Gyurma: A Play Dough sztünk is nagyon jó, de vigyazzatok, mert vannak koppintott változatai, most nem is ugrik be a neve, pl kid's dough, meg hasonlók. Azok morzsálódnak, meg ragadnak kicsit. Lehet még kapni méhviasz gyurmát (1-es villamos végállomása az EURO centernél, a Katica papírboltban), amitől szintén nem lesz bajuk a gyerkőcöknek, és azt sem nagyon szeretik kóstolni. Kicsit kemény, de ha a kezeddel femelegíted, akkor lehet jol formázni. Én kicsi golyókat csináltam beőle a lányomnak, amit aztán ő méhviasz gyertyára rányomkodott, és lett belőlük színes pöttyös gyertya. Ezt ajndékozta a családnak . meg virágokat ragasztott a gyertya oldalára, szintén a kis pöttyökből.
Aniko, remélem, hamar meggyógyultok! Mi is szedtük antibiot, egy kis köhögés, egy kis hapci, meg torokfájás néha, meg fel-felmenő láz nem nagyon akart odébbállni. Uaok voltak a tünetek az egész családnál, én csináltatatm vérvizsgálatot, tök rendben volt, illetve kis vírusfertőzés gyanú, de csak nem gyógyultam magamtól teljesen, csak mindig pár napra. Aztán az antibiotikum elso ket adagja után elmúlt a torokfájás, és azóta se jött vissza. Nektek is úgy tűnik, hogy sokkal tobb az atipusos betegség? Engem kicsit megrémiszt.
hallom, felébredt a lányom, kistappancsok rohangálnak az emeleten.
Én is megyek (ja, volt már vki közületek a Millenárisban szombatonként? mi tegnap voltunk először, naygon jó!!! a lányom gyertyát mártottt, meg textilt festett, de a kicsiknek is van játszószőnyeg)
Puszi Mindenkinek,
Iza
masodik
 
 


Sziasztok!

Edina, a képek nagyon jók, nagyon helyes pocid van! Kincső gyönyörű!Kép
Köszi, hogy válaszoltál a kérdésemre, régóta kíváncsi voltam erre.

Iza, Cuiccolo!Kép
Homeós bogyó első körben megbukott.Kép
Az én 5hónapos, szopis babám nem igazán tudta lenyelni kanálból a feloldott bogyókat. Vagy félrenyelte, vagy kiköpte.
Hogy fogunk egy hónap múlva elkezdeni kanálból enni?
Vagy a pépeket könnyebben lenyelik?
Puszi!
Andi

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Sziasztok,

Ed jó nagy a pocid, biztos nem ikreket vártok? Kép
A lánykád még mindíg gyönyörű és ezek a hajfürtök!

Duda,
próbáljátok ki a viburcolt, az kúp és szintén jó a fogfájásra, vagy bármilyen nyugtalansági állapotra. Nálunk is hasonló volt a helyzet, Dorka is mindíg kitolta a kanálból kapott bármit ezért adtuk neki a kúpot, most már úgy be tudom neki adni, hogy szinte észre sem veszi, bár ez csak hason fekve sikerül.

A kanállal etetés nem biztos, hogy ilyen nehezen fog menni, ha ízlik neki, nem fogja kiköpni, de lehet a kanál formája is probléma, mi is elég sokat kipróbáltunk, mert a legtöbb kiskanál ami kapható nagyon széles volt és ezért nem szerette.
Egy éves kora óta meg nem hajlandó műanyag kanállal enni, csak fémmel (de ez csak jó, mert szerintem könnyebben tisztítható).

Minket eddig elkerült a betegség (lekopogom), remélem ezután is.

A Dorka unokatestvére 1 éves, még nem volt beteg (bár ez lenne a normális ugye), de az ő gyerekorvosuk homeos doki és kaptak valami bogyót, hogy ha elkezd folyni a manó orra adjanak neki. Eddig kétszer kellett, plusz az oltásoknál is ezt kapta és úgy látszik eredményes volt (vagy más? ki tudja).

J

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Rólunk is pár kép:
Magáért beszél
Kép
Karácsony
Kép
A kis zongorista
Kép
Belefáradtam a sok ünnaplésbe
Kép

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Sziasztok,


Nagyon jó a képek, Bence lóháton igazi kis szívtipró. Úgy látom Kincső igazi háziasszony, porszívózik, főz és a kedvencem, amikor megeteti öcsi babátKép.

Judit a lányod lábát nem szorítja a cipőKép? Eszméletlen, hogy mennyire hasonlít rád.
Ki játszik nálatok zongorán?

Duda, az őszieknél megcsodáltam a Natit, nagyon szép kislány a sűrű fekete szempilláival.

A hétvégén itt volt az anyukám, annyira jó volt, a mai reggeli szopi után visszaparancsolt az ágyba, mert hogy karikásak a szemeim, és sápadt vagyok, majd ő foglalkozik Jackkel amíg alszom. Az a plusz másfél óra alvás kincset ért.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Judit,

nagyon helyes Dorka, igazi csaj!!!

Iza,

Köszi a kimerítő homeos tanácsadást Kép Ezek szerint nekem anno hülyeséget mondtak.
Gyógyszerekben, homeo bogyókban nem vagyok túl jártas Marci még komolyan soha nem volt beteg az elmúlt 18 hónap alatt....
Viszont itt (baráti körünkben) minden bölcsis gyerkőc szed homeos immunerősitőt és nem is betegek csak nagyon nagyon ritkán. Meg is kérdezem majd a nevét.


A héten én is elnézek a bölcsibe (ahova Nati is jár majd) és kifaggatom a vezetőt. Egyenlőre az udvar és a fedett terasz látványától nem villanyozódtam fel.
Nálatok felmerült a bölcsi kérdés???

pusz,
K.

cuiccolo
 
 


Judit!Kép
Köszönöm a jó tanácsokat!
Műanyag kanállal próbálkoztunk, elég keskeny a feje.
A kúpot lehet rendszeresen alkalmazni? Nem csinálok vele bajt?

Tündéri a kislányod!KépKép

Manka!
Köszönjük!Kép

Andi

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


sziasztok!

köszi a gyurmás válaszokat, arra rárepülünk erre a márkára.

ed! angyon jók a fotók! én nagyon szeretem nézegetni, ezért is örülök, ha valaki rek fel!

Judit! a te lánykád is nagyon édes! úgy nőnek ezek a manók, csak kapkodom a fejem.

kriszti, nati! ti azért gondolkoztok bölcdiben, mert visza szeretnétek menni dolgozni?

i
matt07
 
 


Ildi,

Anikónak vissza kellene menni dolgozni én pedig úgy érzem, hogy Marcinak nagyon jót tenne.
Imád gyerekek közt lenni, rajong a feladatokért legyen az torna, úszás, tánc...
Azt hiszem ha jól viseli, szereti majd a bölcsit akkor én is visszamegyek dolgozni a második baba előtt Kép

TI hogy gondoljátok?

Kriszti

cuiccolo
 
 


<font color="aa00aa">LÁNYOK!
Gyönyörüek a gyerekek! De komolyan! Egyik szebb mint a másik....még,még még!!!!
Alig tudok visszaolvasni, ugyhogy csak röviden:
Egy hivatalos karácsonyi kép:
Kép

Kari elött feltörték a lakásunkat, utána a kocsinkat,majd jól elutaztunk Teneriffára és jól összevesztünk. Az uj évben viszont minden csodálatos!
Márk eszi az almát szöröstül-böröstül...és a lakás tele van féligcsócsált almahéjjalKép
A félpanziós ellátáson visszaszedte a nehezen leadott 0,5 kg-ot....most futattomKép(azaz mikor elénk penderedik, hogy vegyük fel futunk elötte...hihihi....az "igazi" genya-anyukaKép)
Jelenleg próbálom utolérni magam, minden téren. Majd még jövök, holnap reggel megint bölcsi. Talán akkor....pusz, pusz...

Ed én is nyomok Neked...vagyis szoritok!</font>
timili
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?