Új privát üzeneted érkezett!

Orsi Kép
Benéztem. Kép Nagyon szépek. Kép

Tényleg nem tudjátok hogy mennyi túlhordás után indítják be a szülést?
Ez a zárt méhszáj nagyon zavar engem. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


SziasztokKép

Orsi,itt vagyok,jól vagyunkKépVárom már nagyon a hétfőt,mert ctg,és uh.Megpróbálom betartani a szigorú semmit tevést,(Kép)de ugye egy 5 éves gyerek mellet nemmindig jön összeKép
Ti jól vagytok?

Ági,hétfőn hányórára mész uh-ra,és ctg-re?
Én 10,30-ra kaptam időpontot ctg-re.
Ne izgulj a méhszáj miatt,ha a magzatvíz nem folyik el,és nem is szivárog,addig marad bent a Dominik ameddig jólérzi magátKépKép

Andinak gratula,és sok boldogságot kívánok!

Üdv MELINDA
36+3

Kép
kmelinda
 
 


Most néztem meg Andi babáját.Nagyon édiKépKép
37 hetesen szült?
Mégegyszer gratulálok!Kép

Melinda

Kép
kmelinda
 
 

 
 

Melinda Kép
Én 3/4 8-ra kaptam időpontot Ctg-re hétfőn. Valószínűleg utána megyek Uh-ra.
Egyébként én nem azon izgulok, hogy megszülök, hanem hogy nem. Kép Mármint az ünnepekre már írtóra szeretnék otthon lenni. Majd meglátjuk hogy jön ki.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Már 1 hónapja nem jártam erre... Azóta vagyok bentlakó. Most hazaengedtek 2 napra, aztán vasárnap megyek vissza.

Eri 31+4

Kép
Kép

Kép
márkus_eri
 
 


Szia EriKép
Örülök, hogy jelentkeztél. Hogy vannak az ikerbabák?
Azt nem is tudtam, hogy ennyi ideig tartottak benn. A méhszájadat összevarrták végül?
Mit mondott a doki meddig kell kihúznotok mindenféleképpen?
Biztos sok dolgod van, de írj ha van egy kis időd!

Üdv
Orsi
36+6

Orsi & Botond 2006.01.10
forsolya
 
 


Szia Orsi!

A méhszájat már a 21. héten összevarrták, de jól is tették, mert már külső-belső nyitva volt. Szerencsére nem sokáig lehetett így, de a nyákdugó így is elment a műtét után. Most még a madzag jól tart, a lepény öregszik, de a 37. hétig jó lenne még kitartani. Kaptam tödőérlelőt, minden másnap flowmetriára megyek, és 4 gr Mg jön minden nap intravénásan. Nagyon fincsi. Ja, és azt is figyelni kell, hogy egyformán nőnek-e a babák, mert közös a lepény. Ezenkívül minden rendben van, nemsokára indulok is vissza a kh-ba. Holnap uh 1 körül, aki ott lesz, és lát egy hatalmas hasat, az én vagyok Kép

Sziasztok!

Eri 31+6

Kép
Kép

Kép
márkus_eri
 
 


Eri Kép

Nem semmi! Már maga a kórházi benntlét sem lehet szívderítő. Nem iigyellek! Még akkor én "panaszkodok" itt, hogy nem akarom az ünnepeket bennt tölteni erre te már mióta bennt vagy.
Kitartás!
Remélem minden jól alakul.
Majd jelentkezz mi van veletek.

Ági
38+3

Kép

Kép
pkagi
 
 


EriKép
Én is csak sok kitartást és erőt tudok kívánni a babák kihordásához, de a te esetedben jobb azért, hogy kórházi felügyelet alatt vagy, biztos ami biztos.
Habár nagyon kemény lehet ennyi időt benn tölteni.

Biztosan minden rendben leszKép

Üdv
Orsi
37+0

Orsi & Botond 2006.01.10
forsolya
 
 


Sziasztok!

Megjártuk a dokibácsit, de még nem vagyok otthon. Bejöttem a párom munkahelyére együtt ebédeltünk és most ideültem egy gép elé egy gyors helyzetjelentést írni neketek.

Méhszáj zárt, Domi mocorog ezerrel, a magzatvíz egy kicsit kevesebb a normálnál és végre már a ctg is mutatott fájásokat. Volt egy 10-s, 1 8-s és 2 6-s erősségű fájásom 30 percen belül, de a fájások időtartalma annyira rövid még, hogy ez nem mérvedó.
Doki azt mondta szerinte a karácsonyt még egyben otthon töltjük. Kép
Majd ünnepek után szülünk azt mondta.
Mondtam neki ezzel kiegyezek. Kép

Még egy kicsit üldögélek itt és utána irány haza.

Lányok lehet én is csatlakozom a szilveszteri pezsgőzéshez. Kép Én a 3. emeletre foglaltam 2 ágyas szobát. Ti?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Lányok!Tudnátok segíteni?Ha jól emlékszem réggebben jártam 1 olyan oldalon,ahol a babaméreteit beütve,meglehetett nézni a terhességi hetet.Levolt írva,hetekre bontva a magzat méretei(átlag méretek)BPD,OFD,AC....stb.Hol találom ezt a topikot?

Ági,örülök,hogy minden rendben van,jól vagytok.Láttam a pocakos fotódat,egy másik topikban,NEM SEMMIKépSzép nagy pocid van.Az enyém hozzá képest egy kis kézilabdaKépKépMost mértünk 100cm csípő-pocak méretetKépKép

Én is ma voltam ctg-n,uh-on.Produkáltunk szép kis összehúzódásokat!Volt,hogy megütötte a 100-as mértéket is.Az már egy kicsit kellemetlen volt,de én már ismerem ezeket a fájásokat,hiszen végigkíséri a terhességemet.A legalacsonyabb,a 30 volt.Méhszáj zárt.Uh-on minden rendben,azt már tudom hogy nem lessz egy nagysúlyú kislányom.Most 2500gr-ra saccolta a gép.Mondjuk azt nemértem,hogy 34 hetesen volt az AC307,és most is annyit mértek,2 héttel később.A barátnőm nyugtatgatott,hogy nem 100%pontosak az adatok.Pár mm elcsúszás,és más kg-ot saccol a számítógép.Egyébként a BPD88,OFD116,AC307,FL70 mm.
Szóval ez van.Ja,és még mindig faros a drágaKépKépUgyan úgy,mint a báttya.Patrikom is végig faros volt,most a hugica is.KépÚgyhogy tuti csaszi leszKép
Én még nemfoglaltam szobát,még nemtudni,meddig húzzuk ilyen keményedésekkel.Majd ha lesz hely,átrakatom magunkat.

Egy picit hosszú lettem,bocsika.Megyek vízszintesbe teszem magam,mert "keménykedik" a pocak.
Vigyázzatok magatokra

Pusz MELINDA
36+6

Kép
kmelinda
 
 


Közben megtaláltam azt az oldalt,amit kérdeztem tőletekKépKépKép

ÜDV MELINDA

Kép
kmelinda
 
 


MelindaKép
Megmondod hol lehet megtalálni ezt az oldalt?

Orsi

Orsi & Botond 2006.01.10
forsolya
 
 


Szia OrsiKép
Persze,hogy megmondom,remélem jól írom le!
Itt van a babaneten.
andrea/babasmamas adatok (beütöd,és utánna enter.)
Ha nemjó,megkeresem a pontos címet.De ez nekem még benne volt a gépben azért tudtam utána nézni.

Szia
MELINDA

Kép
kmelinda
 
 


Bocsi Orsi...
így jár aki ritkán jár ide... márhogy én...
Kép
Na mindegy már nem aktuális a 4D. Megoldottuk máshol.
Egyébként a Schöpfi-ben a 4D 13e. Kiírják DVD-re, adnak 4 vagy 5 képet kinyomtatva, meg 5db-ot elküldenek egy általad megadott mailra. A weben lévő adataik ellenére nincs VHS felvételi lehetőség és a DVD lemezen nem volt szívhang... vagy nem értett hozzá vagy nem tudom... inkább az előbbi. Modern gépzijük van asszem...
A felvételekre semmi panasz nem lehet! nagyon tuti. Csakhát jó autó rossz sofőr... Kép
Most jöjjön a kapaszkodó. Voltunk anno bemenni, szétnézni és egy nagyon aranyos szülésznő vitt körbe.
Na felvettük vele a kapcsolatot, mi legyen, hogy legyen, vállalja e. Bevállal, munkaidő után is találkozunk majd, és intézi a szobafoglalást!!! még jó, hogy ültem, mikor beszéltünk! Kép
majd mesélek, mi, merre, hány méter így.

más:
mit tehetek majd, hogy a párom "szenvedéseit" enyhítsem? Ugye nem tudom milyen szülni... mi fájhat, mi lesz jó közben Neki. Nincs valami nagyon általános és bölcs jótanácsotok... tudom mindenki más... de saját tapasztalataitok? (ez vagy az jól esett, jól jött, hogy ott volt, ilyen vagy olyan dolog...)huh...
remélem nem süketelés és megértitek mire gondolok
shiva74
 
 


Shiva Kép
Engem nagyon érdekelne ez a szülésznővel való beszélgetés. (jó hogy ültél?) Mesélj kérlek.

Ági
38+5

Kép

Kép
pkagi
 
 


Shiva!
Bocsi most jöttem rá, hogy te az aggódó apuka vagyKép
Már majdnem elkezdtem írni, hogy párodnak vigyél élelmet, nehogy éhezzen a hosszú vajúdási szakbanKép
Nagyon szimpi, ha egy kispapa ilyen intenzíven részese szeretne lenni a dolgoknakKép

Szóval szerintem a puszta jelenléteddel tudsz segíteni neki, én mint "tapasztalt" már szűlt nő annyit tudok ajánlani, hogy figyeld a párod rezdüléseit(lehet, hogy lesz nála olyan pillanat amikor inkább szeretne magába fordulni és ilyenkor nem te "idegesíted", hanem ez egy folyamat része)
Remélem értelmes voltam.

Mikorra várjátok a babát?
Írd meg szerintem is, hogy mi volt a szülésznővelKép

Ja vigyetek be szőlőcukrot, ásványvizet, ha szülésznő partner benne egy kellemes lazulós zenét, és legyél te a "szócső" ha szükségetek van vmire.

Hát hirtelenjében ennyi jutott az eszembe, kedden megyek CTG-re és megkapom a friss listát, hogy mit kell leadni a babának, majd megírom.

Szép estét mindenkinek, már csak 4-et kell aludni karácsonyigKép

Orsi
37+1

Orsi & Botond 2006.01.10
forsolya
 
 


Mindenki el van foglalva a Karácsonyi készülődéssel??KépKép
Már csak azért gondolom,mert mostanában nemlátogattok errefeléKép

Lányok,kismamák,anyukák:
BOLDOG és BÉKÉS KARÁCSONYI
ÜNNEPET KÍVÁNOK mindenkinek!Kép

Kép
kmelinda
 
 


Elfelejtettem aláírniKép

MELINDA
Pusz mindenkinek

Kép
kmelinda
 
 


"Jó hogy ültem": meglepett a rugalmasság, segítőkészség. Kép ld: munkaidő után találkozunk vele, mert nem érünk be sehogy hozzá! És ő mondta magától, nem rinyáltam érte!
Remélem egy kacajhömpöly lesz a szülésünk! Kép
Orsi! köszi a tanácsot, észben tartom.
Elvileg ma találkozunk a szülésznővel...
ha megvolt az esemény és megokosodtam, megírom!
Robi
shiva74
 
 


ShivaKép
Szerintem a szülésznők azzal, hogy ugymond "felfogadod" a szülés levezetésre, azt is vállalják, hogy naprakészek lesznek ha szükségetek van rá. Ez máshol is így működik.
Kit választottatok?

MelindaKép
Köszi a karácsonyi üdvözletet, én ma tudom kijelenteni, hogy teljesen készen állok, jöhet a kari, nem kell már semmit beszerezniKépKép
Főleg, hogy tegnap voltam a dokinál és mondta, hogy elvileg bármikor indulhat a szülés, a lepény is érik rendesenKép


Üdv
Orsi
37+3

Orsi & Botond 2006.01.10
forsolya
 
 


Sziasztok!

Régebben már írtam 1x-2x, most azért jöttem, mert szeretném megosztani veletek is a tapasztalataimat.

Én a múlt héten szültem meg a kisfiamat a kórházban, Herczegh doktornál, a szülésznőm Fehérfi Kriszti volt, és Sorbán doktor adta be az EDA-t. Csupa jót tudok mondani mindenről és mindenkiről, egyszerűen profi volt mindenki és nagyon kedves!!!! Le a kalappal!!! A dokimban nem csalódtam, sőt!!! Ugyanolyan megnyugtató volt, mint előtte mindig! A Kriszti egy tündér, nagyon aranyos és profi volt a szülés alatt, és utána is, ha bármi gondom volt, ha benn volt, jött mindíg és segített mindenben! Sorbán doktor is nagyon kedves volt, és állati biztos kézzel csinálta a dolgát,sietnie kellett, mert nagyon gyorsan történtek a dolgok! És utána is mindennap, mikor dolgozott, jött és érdeklődött, hogy hogy vagyok!

A harmadikon voltam a fizetős szobákban, 2 ágyasban, szerintem nagyon klasszak azok a szobák, és nagyon jól összebarátkoztam a szobatársammal is, ajánlom mindenkinek, hogy addig, míg nem indul be a tej, adjátok be a babákat éjjelre és próbáljatok aludni, mert később nagyon jól jön az a pihenés, muszáj volt aludni, nagyon ki voltam fáradva...nappal meg elfogadtam, hogy adjak kicsi pótlást (csak anyatejet hoztak!!!) a babának, mert csak éhes volt...így nyugodtam teltek azok a napok, mikor még nem volt tej.
Külön köszönet az emeleten dolgozó csecsemősnővérnek, Elvirának, hogy annyit segített, ha ő nincs, akkor most küzdhetnék a berepedezett mellbimbómmal! Mindent meg lehet kérdezni tőle, rögtön elmondja, nagyon sokat jött segíteni, rá is csak azt mondhatom, hogy profi volt!!!
De egyébként is mindenki nagyon kedves volt, bárkivel találkoztam benn, szóval nagyon kellemesen telt az a 4 nap benn, semmi negatívumot nem tudok mondani! Kép Kép Kép

Ha lesz tesó, ennél a három embernél szeretném őt is szülni!!!

Drukk mindenkinek, aki mostanában várja a babáját, sok sikert és kitartást!!! Kép

bezsu
bezsu
 
 


Bezsu!

Sok boldogságot és jó egészséget kívánok nektek!Kép
Örülök, hogy mindennel ennyire elégedett voltál!

Jó babázást!
Üdv:Andi

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Bezsu Kép

Gratulálok!!!

Kép

Nagyon jó volt olvasni a kórházról.
Lenne egy kérdésem. Te fogadtál fel előre anesztest? Adtál neki pénzt? Ha igen mennyit?
Ha ide nem a privimre írd meg légyszi. Köszi.

p.k.agi@interware.hu

Ági
39+0

Kép

Kép
pkagi
 
 


Bezsu!Kép

GRATULA a bébyhez,sok BOLDOGSÁGOT
kívánok neketek!

MELINDA
37+3

Kép
kmelinda
 
 


Na imho.
Szobafoglalást intézi. Mindent átbeszéltünk töviről-hegyire... mit tehetünk: hallgathat zenét (adott külön kismama szülős relaxos cd-t!)
milyen illóolajokat vihetünk be, milyet érdemes venni és abból mely illatok váltak be.
Milyen bázisolajba mit kell csepegtetni és azzal, hogyan érdemes kenegetni a gátat (már most el kell kezdeni!)
Altatós, epidurálós: érdemes felfogadni, legfeljebb nem kell behívni. Állítólag ha nem kell behívni, később nem is kell fizetni... Ha nem fogadunk fel és mégis szükség lenne rá nem bizti, hogy érkezik. (na ez persze érdekesen hangzik egy kórházban, de ágyesz-bogyesz)
Milyen cuccot vigyünk be páromnak, mivel fejjünk tejcsit (mivel sportolt Andi, inkább az elektromost javasolta) nem érdemes most megvenni, majd később, mikor látjuk, mi a helyzet és akkor ha kedvünk tartja vehetünk a kórházban is.
Átbeszéltük a krémeket is (pocakra, mellbimbóra).
Kitárgyaltuk a forgatókönyveket:
sima szülés
császár
ki mit vág el Kép és ki menjen ki inkább a folyosóra levegőért, ha úgy érzi! Kép
babával mikor mi fog történni, mikor kerülhet pocakra, majd kézbe. Mit vigyünk be, hazaszállításhoz.
Na a témát jól felvázoltam, de kis jegyzeteim nélkül nem mondanám meg a frankót. Otthon összeírom, és ahogy net közelébe kerülök karácsony valamely napján bedobom a közösbe. Kép
ha ezek alapján uncsi vagy érdektelen szóljatok, mert akkor nem dobom be azt a nagyobb szöveget. Kép

hát ez sem kicsi...
shiva74
 
 


ShivaKép
Szerintem mindenki érdeklődve várja az infóidatKép
Ne merj kihagyni minketKép

És a szülésznő nevére is kíváncsi vagyokKép
Tényleg alaposnak tűnik.

Üdv
Orsi

Orsi & Botond 2006.01.10
forsolya
 
 


Sziasztok.Nagyon eltűnt mindenkiKép

Csak nem szültök lányok??KépKép
Olyan nagy itt a pangás.Kép
Ma csomagoltam be az ajándékokat,majdnem lebuktam a kisfiam előttKép
Már nagyon izgatott,nagyon várja,hogy mit hoz a Jézuska neki.Ma megkérdezte,hogy nem-e hozhatná a kis hugit is a Jézuska.Hát nem édes?Kép

Velem minden oké,a béby mocorog sokat,és rengeteget csuklikKépKépNaponta van úgy hogy 5*,6*is csuklik.
Boldog békés karácsonyt mindenkinek.

Lányok,írjatok,jelentkezzetek.
Pusz

Melinda
37+3

Kép
kmelinda
 
 


Szia MelindaKép
Lám csak mi vagyunk ilyen aktívak, biztosan mindenki süt-főz ezerrel.
Tegnap én is éjszakába nyúlóan csomagoltam az ajándékokat, nehogy meglepjen a fiamKép

Ma meg sütés főzés volt.
Nálunk már holnap délre jön anyós pajtás, mindennek rendben kell lennieKép
Na jó, hát én sem szeretem 24.-re hagyni a dolgokat.

Én babám is rengeteget csuklik, de mozgásban is sokkal aktívabb mint az első gyermekem voltKép
Azt mondják jelent vmit a jövőre nézve, hogy mennyire lesz aktívKép Hááááát!

Na jó azt hiszem elmegyek aludni, nagyon elfáradtam a mai napban.

Nektek is minden szépet:
Orsi
37+5

Orsi & Botond 2006.01.10
forsolya
 
 


Nagyon boldog Karacsonyt kívánok Mindenkinek, a közeljövőben szülőknek pedig gyönyörűszép es könnyű szülést!
Iza
masodik
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog karácsonyt kivánunk mindenkinek!

Heni Ajsa (8-1)

Kép
hencsi
 
 


Nagyon Sok boldog karácsonyt!



Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Kellemes karácsonyt kívánok mindenkinek!

Kriszta-Bence(8+4)

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


OrsiKép Melinda Kép
Egyben vagytok még?
Mi még igen.

Ági
39+3

Kép

Kép
pkagi
 
 


Mindnyájatoknak BÉKÉS ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK!

KisborA;) és családja
kisbora
 
 


Szia ÁgiKép
Még mi is egyben, nagyon szép karácsonyunk volt, nagy jövés -menést rendeztünk, mondjuk a mérlegre még nem mertem ráállniKép
Szám szerint 4db babanaplót kaptamKép

Ági neked már tényleg nincs sokKép
Holnap megyek megint CTG-re, szerintem nem sok változást fog mutatni az előzőhöz képest, de majd meglátjuk.

Mindenkinek szép estét
Orsi
38+1

Orsi & Botond 2006.01.10
forsolya
 
 


Sziasztok Kép
Ismét itthon. Pedig ma már volt egy kis remény. Kép
Reggel bementünk a kórházba ctg-re és Uh-ra. A ctg nem lett valami fényes és a vérnyomásom is elég magas lett, mondta a szülésznő, hogy mivel Arnold szabin van mutassuk csak meg azért az ügyeletesnek, mert számára ez nem megnyugtató. (Gondoltam eljött végre az ÉN időm Kép )
Kiderült Arnold dokibácsi bennt van, mert éppen szülnek nála, így bejött, így lebattyogot hozzám, megnézte a ctg-s papíromat, mondta csak semmi ijedség, nincs itt semmi baj, de azért mostmár mindennap menjek be szépen ctg-re a kórházba.
Uh-n minden oké volt. Nem mérték csak gyorsan néztek egy áramlást és kb 3 mp erejéig átkapcsoltak 4D-re arcocskát nézni és már pateroltak is minket kifele.
Mondtam a férjemnek, na akkor hátha, menjünk csak el szépen sétálni, talán csak annyi kell neki. Jelentem nem jött be.
Úgyhogy megint itthon. Kép

Orsi mikor voltál Ctg-n? Volt valami?

Ági 39+5

Kép

Kép
pkagi
 
 


ÁgiKép
Reggel 8-kor voltam ctg-n, nálam viszont nem jelzett semmit a gépKép(20-as volt a legmagasabb fájás, ami még csak fájásnak sem nevezhető) azt mondta az Ági, hogy 60 fölött mutat vmit.
Baba szive rendben.
A kórházban akkor elég nagy pangás volt, UH-n is csak 3-4-en ültek.

Délután mikor elkezdett esni a hó, és minden csatornán azt lehetett hallani, hogy nem járhatóak az utak, megmondom őszintén egy kicsit bepánikoltam.
De szerintem már nem olyan vészes a helyzet, most mondogatom a bébinek, hogy ne siessen annyiraKép

Ági neked mit jelent az,hogy a ctg nem lett valami fényes?
Ti mikor voltatok? Elvileg találkozhattunk?
Pénteken 9-re megyünk legközelebbKép

Aztán adjál hírt magadról, ha van vmi fejlemény!

ShivaKép
Várjuk a "szülésfelkészítő tanfolyamos" beszámolódat!

Üdv
Orsi 38+0

Orsi & Botond 2006.01.10
forsolya
 
 


Sziasztok.
ÁgiKép
Köszi érdeklődésedet.Még egyben vagyunk.Ahhoz képest,hogy már 2*voltam szülőszobán,(mert megindult a szülés),lehet,hogy végig kihúzzuk.Kép
OrsiKépÍrj majd,mi volt ctg-n.

Én is fölszedtem 1kilótKépNagyon szép volt a karácsonyunk,a kisfiam rengeteg ajándékot kapott,úgyhogy most elfoglalja magát.Most is éppen az apjával TVjátékoznakKépKép
Most mindenki azért drukkol,hogy a béby a szülinapomon(dec.31)jöjjön.Hogy az milyen buli lenneKépAnyósom annak is örülne,ha jan.1-jén születne,mert akkor neki van a szül.napjaKép
Én csütörtökön megyek ctg-re,és uh-ra.

Vigyázzatok magatokra.

Üdv. MELINDA
38+0

Kép
kmelinda
 
 


Orsi Kép
Nekem voltak már 70-80-90-s fájásaim, de ami nem valami fényes az a baba szivecskéje (a fenti vonal) Lement néha 60-ra és azt mondták, hogy nagyon nagy tartományban mozog és nem teszi indokoltá semmi, hogy így legyen.
Nem tudom.
Én 10 órakkor voltam.
Én pénteken 10 órára megyek Ctg-re. Te Orsi mikor mész?
Melinda csütörtökön pedig én 11-re megyek. Te?

Kép

Kép
pkagi
 
 


ÁgiKép
Pénteken 9-re kaptam időpontot ctg-re.Most a férjem visz el kivételesenKép
Ha csúszás van lehet, hogy még találkozunk is. Persze ha kihúzzátok addigKép Baba miatt ne aggódj, engem is soxor beparáztattak az elsővel is, aztán szerencsére minden a legnagyobb rendben volt.
Azért a 70-90-es fájásokat már meg is lehet érezni, vagy csak a gép jelzi?

MelindaKép
Örülök, hogy jól vagytok és szépen teltek az ünnepek.
Tényleg már csak pár napot kell húzni és együtt ünnepelhettek a babával.

Lányok megfigyeltétek, hogy ideje csak 3-an aktívkodunk ezen a topicon?
Többiek hol vagytok?

Szép estét
Orsi 38+0

Orsi & Botond 2006.01.10
forsolya
 
 


Orsi Kép
Igen ezeket a fájásokat már érzem is. Kép
Nem izgulok egyébként, vagyis csak egy picit. Kép Szeretnék már túl lenni rajta, de csütörtökön elutazik a dokim és csak hétfőn lesz, ha holnap nem jön Domi, akkor szeretném, ha kivárná a hétfőt.
Szerintem sokan most az ünnepek miatt nem jönnek,mi itt a hajrában viszont itt vagyunk. Kép

Holnap is bejelentkezek a ctg után.

Kép

Kép
pkagi
 
 


ÁgiKépÉn 8.30-ra megyek ctg-re,utánna a doki megnézi uh-n a bébyt.Remélem,minden rendben lesz.

Tényleg eltűntek a többiek,pedig nagyon nagy volt itt a "forgalom".Azért is tetszett meg ez a topik nyáron,amikor ide"tévedtem"és azóta is itt vagyokKépKépRemélem azért ünnepek után többen leszünk.KépAddig is így hárman drukkolunk,és izgulunk egymásért.KépKép

Nekem is mutatott múlt héten 100-as fájást a gép,és azóta itthon is érzek olyan erősségüt.Kiváncsi vagyok mi lesz csütörtökön?!
Orsi.Ha te ma vagy 38+0,akkor én "még csak"37+6KépKép
Jan.10,vagy 11-re vagy kiírva?
Az utolsó hétben kell minden nap menni ctg-re?

Üdv MELINDA
37+6

Kép
kmelinda
 
 


Melinda Kép
Nem kell az utolsó héten mindennap menni csak akkor ha valami bibit találtak a gépen.
Én úgy tudom, hogy a betöltött 40. hét után kell mindennap menni. Ha jól tudom.

Nálam ez a számításos módszer úgy van, hoyg kalkulátor szerint kiszámolva dec.29, doki szerint számolva jan. 1. Nem értem igazából, de mindegy. Én a kalkulátor alapján írom. Végülis 3 nap ide vagy oda.

Ági
Kalkulátor szerint: 39+5
Doki szerint: 39+2

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági,Melinda,Orsi!KépKép

Én olvaslak benneteket és izgulok értetetek!Kép
És kicsit irigykedem is!
Nagyon drukkolok nektek!

Andi

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


<font color="0000ff">Ági, Melinda, Orsi!

Csatlakozom Dudához, szintén szurkolok nektek a háttérből. És szintén irigy vagyok, hogy veletek nem sokára megtörténik az élet egyik legszebb csodája.

Üdv:

Zita</font>
pzita
 
 


Duda, ZitaKép
Köszönjük az együttérző sorokatKép

MelindaKép
Jan10-re vagyok kiírva.


Orsi
38+1(azt hiszem)

Orsi & Botond 2006.01.10
forsolya
 
 


Sziasztok!

Ismételten nem lett valami fényes a ctg és a vérnyomim is magas 160/90
és 150/90-t mértek.
Most hazaugrottunk, de már megyünk is vissza. Jelentkeznem kell a szülőszobán.
Puszi mindenkinek és kérem a drukkokat!

Ági

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!Kép

Az erő legyen veled!!KépKépKép
Viccen kívül: nagyon szorítok!

Andi

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


<font color="0000ff">Ági!

Megy a drukk. Azt hiszem, most elkél.

Üdv:

Zita</font>
pzita
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?