Új privát üzeneted érkezett!

Ja, nem jött kék és narancssárga színben, sőt nem is lesz egyáltalán, szóval maradt a kék és piros. Kép
Vendég
 


Hali csajok!

Itt vagyok, bocsi, hogy csak most. Visszaolvasni sem tudok, nagyon elment ez a hetem. Sok mindent csináltunk, volt nagy jövés-menés is.

A bébik szunyálnak. Azt kell, hogy mondjam (kopp-kopp) 1 hete átalusszák az egész éjszakát. Alszanak simán 10-12 órát. Néha csak aludnának, mert szétmennek a cicijeim, ezért van, hogy keltem őket. A Panci alszik kábé 9-től, ha nagyon nem akar, a legkésőbbi akkor is 10. A ZSombi változatlanul tiltakozik (hangosan) de mostanában 11-ig bírja csak(most 10-ig) és ő is alszik reggelig. Szóval kipihent lehetnék, de sajna nem vagyok az, mert iszonyú makacs hátfájásom van. NAgyon durva. Napközben nem nagyon érzem, de éjszaka (nem mozgok és nem meleg az izom) nagyon fáj. Kábé 3 órát bírok aludni, utána már alig. Reggelre szinte nem tudok megmozdulni, csak jajveszékelni és sírni a fájdalomtól. Ez komoly, szörnyű. Dokinál nem voltam, nem nagyon tudnék elmenni. A körzeti biztos beutalna valahová, ahol várni kéne órákat... Most Voltarennel kenjük, plusz Bioptron lámpa. Szedni nem szedhetek semmit, durva. Már félek lefeküdni.
Különben jól vagyunk. Volt szuri, semmi gond nem volt utána. Mennek a nagy mosolyok, dumálások. Már le sem merem írni mekkora a Zsombi, elérték az 1 kiló difit.
Azért volt egy kis szopi parám is. Felhívtam szoptatási tanácsadónőmet (Sz. Boglárka, 30) és azóta minden OK megintKép.
Az uram most éppen szerel ezerrel. Brutál akciósan vett egy házimozit (már vagy 2 hónapja rejtegette a tárolóban) nekem (és magának) karira. Mindenhol drótok és szerszámok. Na meglesem mikorra lesz ebből surround.
Karácsonyra az anyóséktól kértünk habtapit, de olyat aminek nincsenek kiszedhető elemei. Olvastam a neten még ezer éve, hogy az Ázsia Centerben van ilyen, de gőzöm nem volt milyenKép (Katus, nektek is olyan van, nem? Mármint egy darabos. Az nagyon király!!!). Hát meg is vettékKép Annyira ronda, hogy már poénból is kirakom. Két fajta. Állatos az egyik (tigris, elefánt,stb.) és a másik mesefigurás, de valami kurva ronda kínai mesehősök szegényekKép Még vicces az is, hogy persze azért nemzetközi piacra készült termékekről lévén szó, az állatosra rá van írva, hogy tiger, elephant és KÍNAIUL!!! isKépKép.
A szuper ciki, hogy a Bazsa kicsit belebonyolódott a habtapi projektbe és az öccsééktől is ilyet kért (ők nem pöcsöltek sokat, szétszedhetőt vettek..), no comment. Szóval most annyi lesz, hogy a wc-be is jut majd!
Voltam turizni. Iszonyú jókat találtam, egy rahedlit, de a felét így is otthagytam. A Bazsa miután megnézte a termést megdícsért és közölte, hogy ha ilyeneket lehet kapni, egyelőre feleslegesnek tartja a boltban való vásárlást. Persze én azért erről sem fogok lemondaniKép
Ma voltunk meglepi szülinapi bulin. Jó volt.
Akkor a január 21-ben megegyezhetünk??
Kész vagyok a Karácsonyi őrülettel is. Szerdán ha minden jól megy már haza is megyünk.
Hát egyelőre ennyit rólunk. Próbálok mindenképpen még felrakni pár képet mielőtt elmegyünk.
Remélem mindenki jól van!
Esztikém, én 4x2 MagneB6-ot szedtem és így is voltak brutál keményedéseim, nem is kevés. Volt már, hogy alkeszt itatott velem a dokim. Szóval nyugi, pihi!!! Ügyi vagy a sok hússal. Bencus megháláljaKép Jaj, és köszi a kis Anyucis videót, Serfi (írok majd mailt) neked is. Nagyon cuki volt!!!
Hú a Bogiék most wellnes-eznek!
Katus, mi meg talizunk 25-én.
Addig is puszi mindenkinek. Még próbálok szerdáig jönni.
Csók

Kép
diane
 
 


Na, kissé visszaolvasva, görcsök is voltak! De ha sok van, azért én megkérdezném a dokimat, vagy a te apukádatKép.
Kafi a hordozó és a szőnyeg!!

Fú, hányás. Nálunk még mindig van. Mióta Pannus csak cicizik (ugye írtam már a jó hírt??), jó nagyokat bírhat enni, mert van, hogy sok jön vissza. Na a Zsombut hagyjuk is... Panaszoltam a dokinak, de aszonta ha szépen híznak, ne izguljak.
Oké.

(az uram nem tudja összekötni a videóval.Mindjárt jön az anyázásKép)

Kép
diane
 
 

 
 

Zsombut=Zsombit

Elhangzott az első "Azt a kurva anyját!"

Megyek is aludni. Normálisak vagyunk? Alszanak a babák mi meg itt dorbézolunk. Mondjuk nekem sajna mindegy, mert nem tudok aludni, de neki...
Na csók

Kép
diane
 
 


Végre Gepáranyu! Már hiányoltunk! Jó hírekkel jöttél, király! Kép Azért a képeket még várjuk.

Diám, azért görcsök nem voltak, csak enyhe húzódás, de amióta pihizek rendesen, azóta nincsenek. Milyen véletlen, mi? Kép Keményedés pedig egyáltalán nincs. Apu is pihit javasolt, meg mondta, hogy mivel fejvégű a gyerek, ezért már kezdi nagyon nyomni a kismedencét, és ettől is fájdogálhat a poci, ha nem kímélem magam. Szóval most már nem ugrabugrálok, és így jó. Kép

Ma azért még elmegyek a Vörösmarty térre, tesóm gyerekeinek még szeretnék ajándékot, már kinéztem, furulya, és zene. Kép

Puszi

Eszti
Vendég
 


Csók Kedveskéim!

Már csak ötöt kell aludni és jön a Jézuska!!!KépKép Hurrá!!Kép

Eszti szép ez a hordozó, szerintem a színe is király. Én először azt hittem ez az, amit írtálKép
Írigyellek, h tudsz pihenni, igen ez az első terhesség megismételhetetlen dolog!!Kép Még egy ilyen nyugodt gyereket szerintem nem szül az ember. Persze könnyű annak aki elsőre kettőt szül,khmm, khmmKépKép

Dia, röhögtem jókat rajtatok. Szuper gyerekeid vannak. Hendikeppes szülőkkelKépKép Turit mindenkép meg kell mutatnod, ha már arra felé költözünk.

Nálunk hiszti korszak van. Annyira rossz a gyerekem, h tegnap este az apjával már válság stábot ültünk. Holnaptól bölcsibe megy, ahonnan heti egy alkalommal hozzuk hazaKépKép Egyébként imádjukKép

puszi

Kép

Kép
tikata
 
 


Igen a jan 21 jó!!Kép Lefixáljuk ezt?!

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, én pl. most azon gondolkozom, hogy majd, ha a második gyerek jön, az azért nem piskóta. Dehát ezt is olyan sokat csinálják, szóval biztosan ezt is lehet fainul csinálni....
Nem hinném, hogy Peti rossz, szerintem csak próbálgatja a "szárnyait", meddig lehet elmenni anyuéknál.....Kép Gondolom, nem könnyű, dehát a dackorszak az mostanában van, nem?? Csakazértis....Kép, illetve csakazértsem....Kép

Na, megyek, befejezem a takarítást, pussz.

Serfi, milyen volt Szolnok?
Ancsa, te egész héten dolgozol?
Edó, házügy hogy áll??
Vendég
 


Sziasztok!

Dia,végre hallani Rólatok, én is jót röhögtem, meg olyan sokat írtál, h bekapcsolt a képernyővédő mire végigértemKép!A videót Edó küldte,én csak továbbítottamKép! A hátaddal az a baj, h előbb Rtg-re, utána jó esetben MR-re küldenének, és javasolnák a pihit, úszástKép!
Ja, és mond a papírt elővette a férjed?Mert az enyém úgy szokott nekiállni szerelni, h minek a szerelési útmutatóKépKépKép!

Kata, Te gyereked nem rossz,nem hisztis, csak most sok energiája vanKép!Ilyenkor szünet van a bölcsibenKép! Sikerült bevásárolni? Amúgy enyém férj, vagyis leendő nászotok azt mondta,nem adjuk a lányt,ha már most veriKépKépKép!

Eszti, Szolnok jó volt,kivéve,h mi hülyék bevállaltuk a Praktiker után a Corát szombat délben, ahol iszonyú sokan voltak,még jó, h Hanci otthonmaradt Mamival, és csak az utolsó 10percben hiányoltKép! Anyukámtól bezzeg elfogadta a paris krumplitKép!Szép a hordozó! Vigyázz a tömegben!

Megyek mert még ki kell teregetni,és mindjárt megyünk a Malomba hármasbanKép!

Kép
seriff
 
 


Nahát hol van mindenki?

Kata,amúgy meg csütörtök = az asszonyverés napja KépKépKépKépKépKép!

Kép
seriff
 
 


Hello Mindenki!
Nagyon szar kedvem van,mert olyan történt velem, ami még eddig sosem, ellopták a pénztárcámat a táskámból. Szétvet az ideg, hogy ilyen hogy történhet velem, és pont karácsony előtt!Kép És nem is voltam tömegben, mindig annyira fogom a táskámat, hogy már én gondolom magam hülyének, de úgy látszik, tényleg nagyon kell vigyázni.
Azért elmentem jógára, hogy hirtelen ne kapjak idegbajt, de azért nem bírom nagyon elfogadni a helyzetet. Mondjuk szerencsére nem az egész táskám, mert az nagyobb szívás lett volna...Kép
Hát ez van, sajnos, bár nem én vagyok az egyetlen, csak úgy mégis bánt...és a pénztárcám is olyan fasza bőr volt, meg a lóvé, meg a kártya...a Jézuskától már igényeltem is egy újat, mert egyenlőre nincs mibe tennem a nem lévő lóvét...

Remélem, veletek csak jó dolog történik, vigyázzatok magatokra!
Bocs, nem akartam elvenni senkinek a kedvét a karácsonyi bevásárlástól!
Pussz!
anniecoe
 
 


Jó reggelt!

Nahát, ma nem valami jó hírre jöttem. B@sszus Ancsa...Kép Szar ez így pont kari előtt. Asszem egyet tudsz tenni, túllépni rajta. Ne rontsa el a kari ünnepeket! Kép
Amúgy én is nagyon vigyázok, én ráadásul most nehezebben is közlekedek, dehát ezek szerint még az sem elég, ha magamhoz szorítom a táskámat....Kép A kismamákkal amúgy sem előzékeny senki, ezen meg én hergelem fel magam. Metrón senki nem adja át a helyet, pedig meglehetősen nehéz lenne már titkolnom a pocakomat.....

Na de tényleg, Ancsa, fel a fejjel, küldök neked egy kis vidámságot, hátha jobb kedved lesz!

Kép

Kép
Vendég
 


Ancsa, sajnálom, de remélem hamarosan elillan a bosszúd! Igazolvány ugye nem volt benne?

Eszti, mit vártál, h átadják a helyet a kismamáknak? Itt? Dehogy! Csak nagyon kevesen kapcsolnak!Kép

Kata? Ti folyamatosan vásároltok? Vagy jócsont Pety lefoglaja minden percedet?

Edó, Készülődtök már a Karácsonyra?

Gepárdinók hogy vannak?

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!!

Ancsa sajnálom én is, bosszantó lehetKép Az ember el se hiszi, ilyen vele is megtörténhet. De legalább a férjecskéd dolgát megkönnyíted, ajándék dolgábanKép (persze már ha gondban voltKép)

Eszti, én velem általában rendesek voltak. Főleg az öregasszonyok, azok állandóan ültetgettek lefelé, meg felállították az embereket, h leülhessek. Már én voltam zavarban az intézkedéseiktőlKép

Serfi, igen mi v vásárolunk, v Petizek. Ma is most értünk haza, még beszereztem két ajándékot, meg csomagolópapírt, h este lehessen csomagolniKép Meg persze ebédre valótKép De még mindig kell menni, de jó lenne már Peti nélkül. Serfi, amiről beszéltümk, az még aktuális? Pontosítjuk még?
És mikor meglátta a buszokat a pályaudvaron, mondja: Peti busz HannaKépKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata,mail ment!
Mi már délelőtt csomagoltunk Hannácskával, Õ volt a celluxfelelős, így békén hagyta a papírokatKép!
Megvettük a fát is, jó nehéz volt, Gy cipelte haza- a sarokrólKépKépKép!

Gepárdmama, műxik a házimozi? Még jó, h tegnap mondtam, h én férjem még a papírt sem akarja elővenni, félórával utána le is játszódottKépKépKép!

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Látom nagy a karácsonyi készülődés Kép Mi is készülünk. Plusz holnap megyek a cégem évzáró ebédjére Kép Még pár ajándékot kell venni, meg csomagolni. Meg tortát csinálni, mert a férjecskémnek most lesz a szülinapja isKép szóval még van dolog. Petinek mi ilyen játszósátrat vettünk meg apróságokat.

Dia! A hátfájás tényleg durva Kép Nálunk is volt egy idő amikor mindenkinek fájt a háta... Egy masszőr-csontkovács nem tudna kicsit segíteni?? Örülök hogy a picik ilyen kis ügyesekKép

Eszti! Klassz a hordozóKép

Ancsa! sjnos tudom milyen érzés amikor ellopják az ember pénztárcáját, és nekem ráadásul minden iratom benne volt. Lényeg hogy jön a karácsony!

Jaa tényleg még fánk sincs...

Kép
edó75
 
 


Serfi, holnap ünneplünk, holnap leszKép

Edó,hirtelen az ugrott be, hogy még fánkot is kell sütnödKépKép Egyébként nekünk sincs még fánk. Nehéz esetek ezek a karácsony körül született emberkék, nem? Mármint ajándék ügybenKép

Mi Petink vonatot kap, sínhálózattal, meg persze csini (de tényleg nagyon szép) inget, h mehessen dolgozni az apjávalKép

Bogicáék, biztos jól kiáztatták, wellnesezték magukat, és kipihenten futnak neki a karácsonynak. Háát így kell ezt csinálniKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Jó reggelt.

Kata, mit ünnepeltek ma?
Mingyá megyek védőnéni, aztán urammal fodrászhoz, családi szépülési projekt lesz ma.
Bogus, ti mikor jöttök haza?
Puszi
Vendég
 


Kata,jól van na, én csak arra emlékszem,h Karácsony előtt volt szombaton, de most,h mondod, tényleg még egyet dolgoztam utána,és úgy lett SzentesteKép! Akkor BOLDOG 3. HÁZASSÁGI ÉVFORDULÓT!

Eszti, rántott húsos fa nagyon király!Kép Jó szépülést mindekttőtöknek! Peti se dolgozik? Én uram is nagyon unja már, de még holnap du is megyKép....

Na megyek, mert Minimanó felébredt,és épp reklamálásba kezdettKép!

Kép
seriff
 
 


Húúúú, Kata, már a 3.?

Boldog házassági évfordulót nektek és még 50 ugyanennyit! Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Egy gyors bejelentkezés, a melóból...Kép
Boldog Házassági évf.-ót, nekünk is idén volt a 3.! Szalad az idő!Kép

Pénztárcához visszatérve, szerencsére nem volt benne papírom, csak a kártyámat tiltattam le, úgyhogy azt csináltatnom kell sos, mert meg vagyok lőve nélküle.

Sajnos most nem tudom többet itt maradni veletek, mert mennem kell, pénteken már nem akarok dolgozni, úgyhogy megpróbálok mindent elrendezni, amennyire lehet. MA még futok egy kört, aztán befejeztem, mert nem bírom ezt a karácsonyi pörgést, tömeget, és idegbeteg embereket, akik türelmetlenek, figyelmetlenek, és egyáltalán...

Mindenkinek üdv, és puszi!

Eszti, kösz a kis fenyőágat, nagyon cuki!
anniecoe
 
 


Köszi lányok, aranyosak vagytokKép
Kaptam a férjemtől egy meseszép csokrot, az egész lakás illatozik tőle, pedig pici csokor. Van benne orgona, frézia és jácintKép Merthogy a tavaszi virágokat kedvelemKép És én is kívántam még magunknak 50 évetKép

Bogiék ma jönnek haza? Várjuk a fotókkal illusztrál élménybeszámolót!!

Gepárd család szerintem meg már SzolnokonKép Nagy élmény lehet a Diának, mert jó rég volt már Szolnokon.Kép Én is 2 éve már úgy vártam, h menjünkKép

Kép

Kép
tikata
 
 


És ma megkaptam a kariajándékomat is!!!KépKépKép

Kép

Kép
tikata
 
 


És mit kaptál? És hogyhogy már megkaptad?

Kép
seriff
 
 


Kata, ne izgass minket, mit kaptál karira????? Kép
Tavaszi csokor nagyon nyerő. Én is azt imádom. Kép
Vendég
 


Kata! Boldog évfordulót!! Már a karácsonyi ajándékod is megkaptad? Ez nem érvényesKépKépKép

Kép
edó75
 
 


Sziasztok!!

Egy kis tavaszt küldök nektek:

Kép

És egy kép az ajándékom 4 darabjáról, ami egyébként egy hatszemélyes étkészlet, az új szerelmemKép

Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Nagyon szép!
Jöttök ma?

Kép
seriff
 
 


Kata, ez igen! Gavallér a férjed, de ezt tudtuk is. És gyönyörű ez az étkészlet. Pedig nekem ezek a fajták nem szoktak tetszeni, de ez tényleg nagyon finom és szép! Kép

Húúúú, kaptunk házi bejglit, annyi töltelék van benne, nagyon fincsi. Pedig nem vagyok egy nagyon bejglis, de ez most állat. Kép

Kari ajándékok becsomagolva a gyerekszobában vannak, juj de jó.

Uram se dolgozik már, tök jó és hasonló jókat nektek is.

Bogiék még mindig sehol.....?????? HAHÓÓÓÓÓÓÓÓ! Kép
Vendég
 


Kata,a műkorcsolya vb-ről nem szóltál,pedig azt csippantom...Kép

Eszti,most jöna kéthetes,na jó egy nagy kajálás!Hallod ez a rántotthúsos fa nagyon tuti!KépKép Enyém uram,még dolgozik,de ma csak fél4-re ment,és idén már nem fog, sőt belelkesült búvárkodniKép!

Babszy, kiáztatok? Sztem ma jöttök haza!Kép

Kép
seriff
 
 


itt vagyunk, hahóóó, de most csak bejelentkezek, pakolás, ilyenek még hátra vannakKép...pusz

Kép

Kép
babszy
 
 


szia Babszy!Kép Aztán hosszú élménybeszámolót kérünk, meg hogy vagytok?

Kép

Kép
tikata
 
 


Műkorcsolya vb van?!! Meg este 9-től az rtl-en pretty womanKép Nekem van csomó vasalni valóm, ez arra szuper leszKép Férjecském meg majd közben csomagolja az ajándékokat, mert még senkié sincs becsomagolva.
Serfi, a tojásfehérjés díszítést sütés előtt vagy sütés után kell a mézesre tenni? Ezt még kérdezni szerettem volna.

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, hát utána Te! Küldjem a celluxfelelőst csomagolni?

Babszy, na milyen volt a szuper wellness? Kipihent vagy?

Kép
seriff
 
 


Sziasztok csajok!

Én már kitakarítottam, mosott a gép, mosogatott a gép, és rend is lett. Holnap már csak főzni kell, de az jó. Kép
Ja, még délután én is vasalok, de nem gáz.

Remélem nektek is jól telik a kari készülődés, most épp századjára nézem a natg-n az Élet az anyaméhben-t, de most valahogy nem tudom megunni. Meg persze meg is könnyezem, mert ugye a hormonok annyira jelen vannak, hogy csak na. Valamelyik nap egyszerre röhögtem és sírtam, nahát az még engem is meglepett....Kép Már nem tudom, hogy melyik miért volt, valószínű ennyire jelentéktelen volt az ügy.....Kép


Kata, mikor avatjátok be az új étkészletet? Kép
Serfi, te mikor főzöl?
Edó, köszönjük a képeslapot! Kép
Bogus, remélem ma teszel fel képeket kis huligán gavalléromról. Kép
Ancsa, remélem ma már te is otthon, és nyugiban telik most már a kari. Kép
Húúú, gepárdék pedig Szolnokot tartják rettegésben, hajrá! Jó kikapcsolódást, és aztán kényeztessétek halálra magatokat!
Vendég
 


Sziasztok Mindenki!
A kiskarácsony, nagykarácsony előtt még 1szer bekukkantok.
Ma szabin vagyok, vasaltam, pakoltam, mostam, csomagoltam. Már csak egy fini vacsi készítés van hátra, mert mi ma ünnepelük a férjecskémmel este! Előrehozott Jézuska van!Kép Holnap elkezdjük a családlátogatásos sorozatot, és az már mindig többesben van...ma kell kihasználni a kettesben ünneplést!
Úgyhogy mégegyszer Szép Karácsonyt mindenkinek, és Esztit ismételve, kényeztessétek magatokat, amivel csak lehet, én is megpróbálom ugyanezt tenni, mert fel kell töltődni!!!

Puszi!
anniecoe
 
 


Sziasztok!Kép

Most van egy szusszanásnyi időm, Bali kidőlt, kaja kész, uram meg elpályázott csillagszórókért.

Na, szóval, hát ez az aquaticum, igazi nevén mediterrán élményfürdő szuper jó hely. tele van mindenféle kamikaze csúszdákkal (kettőt ki is próbáltam, de ez nem Bogikának van kitalálvaKép)gyerekmedencékkel (0-2 évesig, és egy nagyobb gyerekeknek való), pezsgőfürdőkkel, hullámmedencékkel, stb. Balit nem nagyon lehetett kiráncigálni a medencéből, nagyon élvezte. Ja, és mivel utószezon volt, alig voltak. Szerintem csak így lehet élvezni igazán, mert egyébként zsufi szokott lenni. A szálloda is kifogástalan, a szocreál termálfürdőre építették rá, kívülről ugyan nem szép, de belül igényes.Jót pihentünk, Debrecenből nem sokat láttunk, de most nem is ez volt a cél.

Látom, mindenki szépen készülődik Jézuskára.Kép

Kata, utólag is boldog 3. évfordulót, igen gáláns pasid, bocs, férjed van.KépHát igen, ezen a második terhességen én is szoktam gondolkodni, de mostmár edzettebbek vagyunk, nem igaz?
Szóval Petya rossz? Kép majd jól összeeresztjük Balival, és megnézzük mi sül ki belőle. Az én gyerekemnél szerintem már elkezdődött a dackorszak, fincsi.Kép
Mi éjszaka ültünk haditanácsot, drasztikus lépésre szántuk el magunkat alvás- és szopiügyileg, de majd csak a vizsgám után.

Ancsa, sajnálom ezt a pénztárcadolgot, jó Jézuskázást ma estére. Mi a menü?

Serfkó, hogy áll az a rácpotyka? képzeld, idén elmarad a mézes sütés, talán jövőre.

Kata, ti mikor díszítitek a fát? Mert mi úgy szeretnénk, ha Bali az ajándékokkal együtt látná meg gyertyagyújtáskor. nem lesz könnyű a kivitelezés.

Mi is Jézuskázunk ma, apósos-sogórnősKép karácsony lesz.

Most megpróbálok feltenni néhány képet, puszika.

apropó, Pussyka (majdnem 30), bekapcsolnád azt a béna telefonod?

Kép

Kép
babszy
 
 


Akkor a képek:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Bogger, cukker a fiad, elképedek, hogy már mekkora.
Látszik, hogy élvezi a vizet a kis vámpírfogú. Kép És ahogy a csúszdán csúszik le. Olyan kis izgatott az arca. Kép
Vendég
 


Bogikám, a képek magukért beszélnek!!Kép Tök feldobott lett a kedvem tőlük!! Édesek vagytok, gyerek gyönyörű, és tényleg nagyon élvezi a vizetKép

Eszti, karácsonykor szerintem felavatjuk az ajándékomatKép

Bogi, mi ma este díszítjük a fát, és reggelre ott lesz alatta az ajándéka, amikor is jön majd a JézuskaKép Délután megyünk Szolnokra, ott is jön majd este a Jézuska, meg hétfőn a másik mamánál is jönKép Nálunk ez lesz a menetrendKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Babszy, BAli nagyon cuki, hogy élvezi, kinyújtott nyelvvel, Te meg csak nem fázol?
Rácponty offolva, nem volt pontyszelet a Tescoban, egésszel meg mit kezdjek, és különben is állati hosszú volt a sor, pisztráng lesz. Küldhettem volna Nektek mézest, de majd januárban Diáéknál kapsz, okés?!

Eszti, holnap ebédet főzök. Meg sütök kuglófot,már csak meg kéne puccantani a pirított mogyorót hozzá, és holnap csak összedobálni a kimért hozzávalókat. Gyümölcskenyér már kész.

Kata, nem maradt ott a kiskanalunk? Nem gáz, csak kérdezem, van másik, azért nem hal éhen, bár ugye éheztetjük ezt a csajtKép!

Mindenkinek Boldog Karácsonyt!

Kép
seriff
 
 


Gyerekek, mindenkinek nagyon Boldog Karácsonyt kívánunk!!

Kép

Kép
babszy
 
 


Drága Lányok!

Mindenkinek és családjának nagyon boldog karácsonyt kívánunk!! Puszi

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok csajok!

Én visszatérek lassan a normális hétköznapokba. Ti még heveritek a karit?? Kép

Kinek hogyan telt az ünnep?

Nálunk nagyon klassz volt minden, mindenhol, szülőkkel, tesókkal.
Szépeket kaptunk, és örültek az ajándékainknak is, kaják nagggyon jók voltak, mától pedig megint müzli és gyümölcs.....Kép

Még jövök. Puszi. Azért egy képet felteszek, a fácánlevessel az asztalon, meg a minifánkkal. Sajna a képen nem jönnek át a szép égők, amik úgy feldobják.

Pussz

Kép
Vendég
 


Ú, de finom lehet!
Éhes is lettem tőle!

Egyébként sziasztok!
Mi még pihenjük a kari fáradalmait, alig tudtunk ma reggel is felkelni, ami persze nem csoda, mert olyan ronda idő van...Kép

Remélem, mindenkinek szépen telt az ünnep, bár sajnos nem volt fehér a karácsony, az azért mindig hozzájárul a feelinghez.

Üdv Mindenkinek!
anniecoe
 
 


Sziasztok!

Van internet anyukáméknál!!! Én nem fáradtam el, csak undorom van a tanulástól. Bali ezeregy ajándékot kapott, jövőre kicsit visszafogjuk a családot.

Ancsa ti hol lesztek szilveszterkor?

Eszti, és a minifánkok hol vannak?

Kata, Serfkó, Edó merre vagytok?

Diával beszéltem, nekik is jól telt a szolnoki kiruccanás.

Kép

Kép
babszy
 
 


Itt maradunk Pesten szilveszterezni, szomszédokkal, öregesen nyomjuk idén az év utolsó napját. Tavaly nagy volt a készülődés, és szarul sikerült. Idén lazára vesszük, így biztosan jó lesz!Kép

Nekem visszafordíthatatlan munkaundoritiszem vanKép
anniecoe
 
 


Minifánk......szóval a pici karifára gondoltam....Kép
Vendég
 


Sziasztok,

mi is vagyunk,minden ok.Rohangálunk ide-oda, vettünk ma Hannácskának cipellőt, siesta-t,potom 7200-ért.Persze rózsaszín, és 17-s,nem volt egyszerű,mert ált 18-tól kezdik,na de a 3.boltban találtunk.Ez még csak benti,de mivel a lelkem maga előtt tolja a dobozt és lép utána....

Babszy,Anyukáméknál is van internetKép, beújítottak KarácsonyraKép! Mini is sok ajándékot kapott,de azért nem halmoztuk el,főleg mi az Apjával,az utolsó pill.ben vettünk szánkótKép.

Ancsa,majd jól beugrunk Hozzátok Kép,mi is a Mediterrán lakóparkban szilveszterezünk, a Boglárka házban.

Rakok majd fel képeket,csak még kicsinyítenem kell. Most meg megyek,mert Anyáéknál is van yahoo,és bejelentkeztek....

Kép
seriff
 
 


na képek, Szolnokról,és itthonrólKép
Kép

Kép
seriff
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: