Új privát üzeneted érkezett!

szia flocika

bocsi de tegnap közbejött valami, mentem bébiszitterkedni, ésnem volt már időm irni, bocsi..küldöm mindjárt.

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Szia Csilla!
Ne izgulj,ott vannak a képek.Csak rá kell kattintani a frissítés gombra. Szépek vagytok. Nekem is van a GIGI-gyerekek címszó alatt
Floci
brigus
 
 


Hali!

Kriszti! A zsírt rosszul írtam: vagy margarin vagy zsír vagy vaj. Bocsi. Aztán a 3 vagy 6 tojásfehérjét felvered keményre majd a cukrot hozzáadod, aztán vered még egy kicsit, utána hozzáadod a kakaóport, diót. Ez jön a tetejére. A tésztát pedig kb 6-8 percig elősütöd, és a rétegek közé teszed a lekit. Nem bonyolult. ahab szépen megsül, nem folyik el. Nekünk most lett kész, mindjárt letesztelem Kép
Stangli receptje:
1/2 kg liszt
1/4 kg szigorúan jó minőségű (lehetőleg papírcsomagolású) zsír
só, 2 dl tejföl
1 csomag sütőpor
1 dkg éleszt (csak pici tejben feloldani).
Kinyújtod, vágod és megszórod. Kész is. Kép

A végén pedig megkemed tojássárgájával, teszel rá sajtot vagy kömyénmagport vagy szezámmagot, vagy amit szeretnél. Jó sütést!
Amikor anyósodék jönnek hozzátok, menj el pl. egy jó kis relaxációs moziba Kép Vagy séta, vagy hasonlók, addig sem idegeskedszKép

Én is megnéztem ám mindenki feltett fotóit, és nagyon széepek vagytok!

Többeik mi újság? Hol vagytok? Előkészületek folynak?
Puszi mindenkinek
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 

 
 

Hali!
Ha valakinek útban vannak a gyerekek amikor a Jézuska a fát díszíti,küldje el moziba. Kép 24.-én szombaton 15.00-kor a Duna Plázában ingyenes karácsonyi mozi !!!! A Polar Express lesz műsoron. Mi is megyünk,azaz én nem biztos,csak a gyerekeim.
Floci
brigus
 
 


Dóri!
Van egy pilisi topik,és benne egy lány Jenőről. Mondtam,hogy majd küldelek téged.
Menj Kép
Szóval megtettem az igéretem.
Floci
brigus
 
 


Köszönöm Dóri!!!!
Megyek sütni!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


csül a londonyi csütiKép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


stangli előkészítve,jaj de fincsi esti nasi leszKép
Dórikám!Meddig sütöd és mekkora hőfokon?Mert én lassan(ahogy írtad),170-en sütöm,de már vagy félórája sül,és a krém nem tudom mennyire lesz vágható,mert még puhácska,és fehéres színű (világos krém) a tészta.Olyannak kell lennie?Csak enm tudom meddig kell sütnöm,mikor jó.Nem akarom túlsütni.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Na,jól ellevelezgetek magammalKép
A sütik fincsik lettek,sikerültek,hála a receptekért.Pont vendég jött,letesztelhettem,sikere volt.De karira tuti nem marad,ahogy az édesszájú férjemet ismeremKép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Na,jól ellevelezgetek magammalKép
A sütik fincsik lettek,sikerültek,hála a receptekért.Pont vendég jött,letesztelhettem,sikere volt.De karira tuti nem marad,ahogy az édesszájú férjemet ismeremKép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Mindenkinek, anyukáknak, babáknak és az egész családnak békés, boldog karácsonyt és szeretetben, örömökben gazdag új esztendőt kívánunk!
Petra, Anna és a Papi (akinek ezúton szeretném megköszönni, h esténként is ideengedett a gép elé :-D )
Kép
tpetra_
 
 


Sziasztok!

Sajna nekem sincs túl sok időm jönni, most is csak elrebegem jókívánságaimat, és megyek sütit tölteni.

Mindenkinek gyönyörűséges, feszültségektől mentes, boldog karácsonyt kívánunk!!!!

Judit+Gergő+Balázs

Gergő:
Kép
Balázs elcsente a szemüvegemet Kép
Kép

[color=#0000ff:97cc209566]Judit+Gergõ+Balázs[/color:97cc209566]
jucc73
Érd
 
 


http://www.icq.com/img/friendship/static/card_7944_rs.swf
ezzel kivánunk mi is mindenkinek nagyon boldog és békés karácsonyt!

Csilla, Gábor, Bonita

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Mindenkinek Boldog Karácsonyt Kívánunk!!
Dorina,Dominik,Kriszti és PistiKép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok CsajszikKép

Itt vagyok ám, csak iszonyúan megy a pörgés itthonKép
Már túl vagyok 4 fajta sütin, és most sül a beigli, ez a vége!Aztán még megcsinálom a salátákat ma este, és holnap már csak a husit, halat kell kisütnöm! Ajándékok becsomizva,lakás kitakarítva!Húú, szóval már a finisbe, végreKépÉn már most fáradt vagyok, de majd pihizek az ünnepek alatt.
Látom ti is sütésbe, főzésbe, készülődésbe vagytokKép

Zitmi, KépKépa véleményegyezésre!

Kriszti, ne törődj most senkivel csakis a kis családoddal, és az igazi szeretteiddelKépAnyósodat használd az ünnepek alatt Miss üvegnekKép!Ne idegesítsd fel magad rajta.

Floci, köszi kérdésed, a lakásavató csak annyira sikerült jól, hogy 2 ü pezsgőt be is bírtam vágniKépKépMásnap......Képmint a Sivatagi Show-ba az állatokKépszédelegtem, és fájt a fejem, de nagyon!Manóka szerencsére nagyon jól bírta átaludta az éjszakát, és ugyanúgy kelt mint itthon. De amikor odaértünk érte, és meglátott...na akkor tört el a mécsesKéple se tudtam rakni majd 1 óráig. Szerintem akkor esett le neki igazán, hogy mi egyedül hagytuk a mamávalKép

Bigi, ne aggódj ezen, szerintem ilyen picike gyereket még nem lehet elkényeztetni!Én is úgy csináltam, hogy kb. 3 hónapos koráig soxor fölvettem, ringattam, és annyiszor adtam cicit ahányszor akarta. Aztán akkor kicsit elkezdtem a keménykedést, altatásban is meg a többi kényeztetős dologbanKépNekünk bevált, bár anyú szerint azért kicsit el van kényeztetveKépde kinek a gyereke nincs aki igazán imádja, és főleg az első?!Kép
Szóval még nyugodtan tégy úgy ahogy anyai ösztöneid diktáljákKép

Szerintem a karácsony alatt én nem tudok jönni, mert állandó vendégeskedésbe leszünk, de azért a jöv. héten tuti benézek!Kép

MINDENKINEK NAGYON BÉKÉS, ÉS BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNUNK!!!Eszti, Peti, Mónika
manóci
 
 


sziasztok csajok!
Látom már nagyon a fináléban vagyunk. Gyönyörűek a képek. Sajnos én ehez még amatőr vagyok ezért egy történettel szertnék mindenkinek nagyon boldog Karácsonyt kívánni.


Egy gyermek ajándéka örökké tarthat.

Egyszer egy ember megbüntette a lányát, amiért az eltüntette a drága pénzen vásárolt arany csomagolópapírt.

Amiről az apa nem tudott az az volt, hogy a lány hosszú órákat azzal töltött, hogy az aranypapírból kivágjon egy darabot, amivel az apja számára készített ajándékot: egy dobozt csomagolt be vele, és tette a fa alá.

Amikor szenteste az apja meglátta az ajándékot, kibontotta és látta, hogy a doboz belül üres.

Azt mondta a lányának:

- Tudod kislányom, az úgy szokás, hogy ha valakinek ajándékot adunk, akkor nem szabad üres dobozt adni.

- De apa - így a lány - hiszen ez a doboz nem üres, tele van csókokkal, amiket én raktam el neked karácsonyra.

Az apa könnyeivel küszködve ölelte át a lányt, bocsánatáért esedezve. A kislány átölelte apját és sírva bocsátott meg neki.

Nem sokkal ezután a kislány meghalt egy balesetben. Az apa egész életén át az ágy alatt őrizte az arany dobozt. Amikor rosszul érezte magát, mindig kinyitotta a dobozt és egy emlékezetes csókot vett ki belőle, így emlékezve az ő gyermekére, aki azt odatette.

Mindannyiunknak van ilyen aranydobozunk, amely tele van csókokkal gyermekünktől, családunktól, barátainktól, Istentől.

Kép
flocika
 
 


Flocika,
nagyon sírtam a történetedenKép, nincs borzalmasabb a gyermekhalálnál...

Nálunk is nagy a készülődés, egész nap megy a gáztűzhely, a sütő, készülnek a finomságok. Holnap már inkább csak fadíszítéssel és a Szentestére való lelki "készülődéssel" szeretnék foglalkozni, ezért minden ételt megcsinálok ma, kivéve a húsételeket.

Nem tudom, mikor tudok jönni legközelebb,mivel mi is vendégségbe megyünk 25-én és 26-án, csak azért pillantottam be, mert mi is boldog Karácsonyt szeretnénk kívánni mindenkinek itt a topikban. Kívánom, hogy nagyon meghitt, szép ünnepetek legyen.KépKép


Kép

Viola, Virág, Zitmi, András
zitmi
 
 


Sziasztok!

Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánunk minden kedves babának, mamának, papának!
Dóri, Blanka & Attila

Kép

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Kép

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok!
Jaj,Lánykák,én még beugrottam egy kicsit,hogy gyorsan leírjak egy receptet.Ma is sütöttem sokat,meg tegnap is.Tegnap Dóri londoni sütijét(el is fogyott máraKép),és Anyucikája stangliját.Ma pedig mézeskalácsot és a tévéből egy fini receptet.Ezt szeretném megosztani veletek,mert valami hihetetlenül finom.Állítom,egyik legfinomabb eddigi sütimKép
Vaníliakrémes kakaós szelet
Tésztához:
-60dkg finomliszt(kicsit tettem még bele,mert lágy lett)
-1/2 teáskanál szódabikarbóna
-1csipet só
-15dkg vaj
-15dkg porcukor
-2 tojás
-5dkg kakaó
-2dl tej

Krémhez:
-8dl tej
-10dkg porcukor
-1db vaníliírúd(én nem tettem bele,nem volt itthonKép)
-3 csomag vaníliás cukor
-15dkg liszt
-25dkg margarin
-25dkg porcukor

A tésztához valókat összedolgozzuk,4 egyenlő részre osztjuk,lisztezett deszkán kinyújtjuk(vigyázat,ragad,sok liszt kell alá!).180 fokon egyenként megsütjük a lapokat.
A krémhez felforraljuk a 8 dl tejet a 10 dkg porcukorral,a vaníliásrúddal és a vaníliás cukorral.A lisztet csomómentesen a forró tejhez adjuk,és keverjük,míg sűrű massza lesz belőle.
Kikeverjük a margarint 25dkg porcukorral,és apránként hozzáadjuk a kihűlt masszát.A lapokat krémmel rétegezzük,és 3-4 órára a hűtőbe tesszük.

Olyan krémes,és lágy,és nem annyira édes,hogy forogjon a gyomra az embernek,hanem könnyű.Én eddig csak cukikban ettem ilyet.Nekem csak úgy sikerült szeletelnem,ha tepsiben hagytam,és onnan vettem ki a szeleteket,mert lágy.Nagyon fini,és mivel a lapok pár perc alatt megsülnek,hamar kész.egyre kell vigyázni,hogy ne legyen túl vékony a tészta,mert akkor ropogós lesz,és nem lehet majd szeletelni.Egy akkora méretű lapot nyújtsatok belőle,mint amekkora egy Best újság(nem tudtam mihez hasonlítani hirtelenKép).
Fini lesz!!!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Zitmi!
ahogy látom,a Te lurkóid is megérik a pénzüketKépImádom az ilyen vagány gyerkőcöket.Mint Manó Esztije,na őt úgy megharapdálnám,nagyon megnyomorgattam itt nálunk isKép

Dóri!
Blanka gyönyörű ezen a képen...De annyira gyönyörű...Ha adsz valakinek ebből a képből ajándékba,az teljesen odalesz,olyan mesebeli ez a kis kép.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok Lánykák!

Megpróbálok majd visszaolvasni, de nem ígérek semmi jót, mert sokat termeltetek.
Először is Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
Remélem sok finomságot ettetek, ittatok és még nincs vége az ünnepnek Kép
Én sütögettem, főzöcskéztem és mindennek sikere volt (zserbó, london szelet, sajtos stangli, cipóban tárkonyos pulykaragu leves, göngyölt husi sajttal, sonkával, aszaltgyümikkel).

Jó éjt, koszorús képek lassacskán érkeznek a karácsonyfánkkal együtt Kép

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


MSE!
kérem szépen a tárkonyos leves receptjét!!!!!

Kép
flocika
 
 


Flocika!
Leves semmi különös: s.répa, f.répa tetszés szerint vagdosva, vöröshagyma egészben, csak az íz miatt (én még tettem hozzá zellerlevelet is, mert volt a fagyasztóban), babérlevél, őrölt tárkony, só, bors, vegeta. Ezt felengettem vízzel és elkezdtem főnzi. Amikor a répácskák félig megpuhultak, akkor tettem bele kockára vágott pulyka cicit és combit és tovább főztem. Aztán lisztet és tejfölt kikevertem egy kistálba (egy nagy kondérhoz adtam kb. 2 evőkanál lisztet és dupla tejfölt), picit vízzel még megkutyultam és bele a levesbe. Kicsit még fortyogott és kész. Mindenkinek nagyon ízlett. Nem tudom, hogy a hivatalos recept micsoda, de mi ezt ettük tárkonyosnak.

Ha megcsinálod, számolj be, hogy hogy sikerült!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!
MSE!
Én biztos a húst tettem volna bele hamarabb,mint egy gulyás levesnél.
Természetesen megírom az eredményt!
Tartozom nektek egy mézes krémes receptel.Megvan csak még nem volt időm begépelni,még idén meglesz Kép
Tettem fel új karácsonyos képeket a GIGI-gyerekek oldalra.

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

Hogy teltek az ünnepek?Most van az első nap,hogy írni is tudok,bár eddig is be-bekukkantottam.
A hangszálaim karira rendbe jöttek,Pisti szeme volt kontrollon,nem kell már neki soha szemüveg,olyan jól sikerült!!!KépA másik szemét január végén műtik.Szegény,ha belegondolok,hogy alig látott már szemüveg nélkül...KépMost nehéz szoknia,mindent élesebben,másképp,színesebben,élénkebben lát.
Jött hozzánk sok vendég,holnap mi is megyünk.Egy rossz pillanata volt csak,mikor anyósék átjöttek,és a másik szobából hallottam,ahogy a fiam énekel a fa mellett,és nem láthattam az arcocskájukat,ahogy bontogatják a csomagokat.De nem érdekel,megmondtam a Páromnak,többet ilyen nem lesz,így nem ronthatnak el pillanatokat!!!!A Szentesténk nagyon szépen sikerült,nagy várakozás volt Jézuskára,és mekkora öröm,hogy a kért kedvenc ajándékok lettek a fa alatt!!!Előtte Domi Pisti segítségével megírta a levelet,hogy miket szeretne,elvitték a aNyugati postára,hogy bedobják a ládába,mert a Télapók még a pályaudvar tetején várakoztak a rénszarvasokkal,hogy vigyék a leveleket JézuskánakKépA postás csajszi olyan jó fej volt,mondta is Dominak,még épp időben hoztuk,még nem mentek el a szánokKépDominak ez akkora élmény volt!!!!Összszerelte a lego-várát,és a szekrényen van kitéve,olyan büszke rá!Dorina meg a babájára azt hiszi élő,állandóan babusgatja,kiül a pofikájára a fájdalom,ha sír a baba...Finom fahéjas almával töltött pulykamellet ettünk,sajtos krumplipürével,amit gombócokban sütöttem meg a sütőben.Másnap meg csupa hidegsültet ettünk,rengeteg sütivel,mert a családom átjött,na egy nagy nyüzsgés lett itt a gyerkőcökkel,az nagyon jó volt.Nekem mivel nem csak 3 napból áll a Karácsony,hanem amíg csak áll a fa,így örülök,hogy tegnap esett a hó,mert így fehér Karácsonyos érzésem is lett!!!!
Puszi mindenkinek,további jó ünnepelgetést-eszegetést-hangulatot-vendégeskedést!!
Ja,48-as méretű pólót kaptam anyósomtól....Aki látott,láthatja,hogy kétszer beleférek...Na,ebből kettőt is kaptam,és mindekttőn a címke,hogy milyen sokba került.Lényeg a jóindulat!!!
Puszi!!!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok,

Nálunk is hasonlóképp zajlottak az események, mint KrisztiéknélKép
Szenteste szupi volt, Eszti nagyon örült a fának is, meg az ajándékoknak is. Persze azért a mobil telefont semmi sem tudta überelni még most semKépki nem adta volna a kezéből!
Nagyon sok szép játékot kapott a családtól is. Mindkét nap jövet-menetben voltunk, és persze az izgalmak hatására idegenben nem aludt semmitKépna estére nyügi is lett nagyon, és úgy elfáradt, hogy csak úgy zuhant itthon az ágyábaKép
De minden nagyon jó volt, szép voltKépSok finomat ettünk mi is, sógornőm új találmánya pl. nagyon bejött:aszalt szilva leves! Elsőre kicsit vadul hangzott,/főleg, hogy én útálom az aszalt gyümölcsöket/de baromi finom volt!Kép

Krisztikém, hát anyósod tényleg nem hazudtolja meg magátKépKépDe ne törődj vele, a poló is nyilván szenyózás volt!Vagy, ennyire vak!Pistid szemének nagyon örülök, tök jóKép
Dorcsit el tudom képzelni milyen cuki lehet, mert ez a baba-őrület nálunk is megyKépHa mondom, hogy sír a baba, akkor szinte ő is majdnem sír, és tökre szorítja magához, úgy puszilgatja!Kész van a babáktól, maciktól, cicáktólKépezek a favoritokKép

Szona, levesed tuti finom voltKépSzerintem ezt nagyon elrontani nem is lehet. A hivatalos receptet én sem ismerem, de én egy picit másképp csinálom. Én a húst rakom először, ahogy Floci írtaKépés utána a zöldségeket.Meg rakok bele z. babot, borsót is, és nem tejfölt hanem tejszínes habarástKép
Többiek?Milyen volt a Kari?Kép
manóci
 
 


Két képet azért rakokKép

Kép

Kép
manóci
 
 


Szia Manó!
Látom,volt ajándékdoboz rendesenKép
És Esztin ez a farmerszoknya nagyon csajos!!Kép
Meg láttam Ikeából is jött JézuskaKép
Teszek föl én is képeket!Hugaim vannak a képen velem.KépKépKépKépKépKép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Hahóó!

Karácsonyi élménybeszámolóba most nem ekzdek bele, mert Szona naplóját akarom végr megírni, nagyon el vagyok vele maradva. Csak gyorsan reagálok rátok:
Kitti!
Anyósod tényleg nem semmi,de, hogy még az árat is rajtahagyta?! No comment. Csatlakozom Manóhoz, jó, hogy Pisti szemével minden o.k.

Lányok!
Gyerekek nagyon tündériek, olyan drágák, ahogy rácsodálkoznak a fára, ajándékokra meg erre az egészre. Ugye??

Leves: Azért raktam bele a husit a végén, mert a pulykának nem kell sok és ha azzal kezdtem volna, akkor meg a zöldség főtt volna szét. Na, ééértííítek?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Kép

Kép

Kép

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Szép napokat mindekinek!

Feltettem először pár képet, mert nálam az sosem sikerül és elszáll minden, még a szöveg is Kép
Hogy vagytok? Látom, mindenki túl van a karácsonyon!
Örülök, hogy sikerültek a sütijeim, és remélem, ízlett is mindenkinek!
Nálunk is zökkenőmentes volt minden, Blanka 3 napig pörgött, este 9-1/2 10 körül sem bírt elaludni, be kellett tennem az ágyába Kép
Nagyon tetszett neki a fa, csillagszóró, sikított, olyan édes volt! Kapott egy csomó ajándékot, a papírokat már szét tudta tépni, mert előző napon edzettünk Kép Persze rettentően tetszett neki Kép Szóval kajálás volt ezerrel, sajna fel is függesztettem a fogyimat egy hétre, jövő héttől duplán kell folytatnom Kép
Annyira tetszett a nagy hó tegnap előtt! erre tegnap meg az a szemét eső mindent elrontott KépPedig akartam menni ma szánkózni Kép

Kriszti! Hát anyósodék hozták a formájukat, látom. Nem baj, a pótól használt portörlőnek Kép
A képek jók, látom, nálatok is nagy volt az öröm. Én is a köv. évit várom, Blanka is igazőán tudjon örülni az ajiknak Kép Nagyon édesek!

Manó! Minek iszik, aki nem bírja KépKép Én is így járok mindig, ritkán iszom, de akkor lég sokat és garantált a másnaposság! Látom, ikeás jézuska járt nálatok is Kép
folyt. köv.

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Na itt vagyok, csak felébredt Blanka, kaja, peluscsere stb.
Főzök ezerrel, tele vagyok teljesen. Sajnos fel kellett egy hétre függeszteni a fogyikúrámat, majd jövő héttől duplán nyomomKép 3 napi nonstop kajálás család, rokonok... húú kész vagyok. Most laza borsófőzit csinálok.

Floci! Én a tárkonyost így csinálom:
A hagymát vajon megpárolom, 2 féle husit rakok bele (csirke+sertés, így finomabb), párolom, sóval, kicsi borssal,vegetával, tárkonnyal, majd jönnek a zöldségek: borsó, répák, zeller, esetleg karalábé vagy egy kis kukorica. Aztán vízzel felöntöm és addig főzöm, amíg puha lesz minden. Aztán csinálok egy tejszínes habarást liszttel,összeforr és a végén még egy kis tárkony. Pirítóssal finom. Jó étvágyat!

Most megyek, írok még!
Jók legyetek!
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok,

Kriszti, tök jók a képekKépLátszik ám a tesóiddal tökre a hasonlóságKép
Domi annyira édes ahogy fogja Pisti nyakát, látszik, hogy mennyire szeretiKép
Ja, IKEA-s jézuska is volt ámKépKép
De volt ott mindenKépKép

Dóri, képek nagyon jókKépBlanka cuki a kis ünnepi szerkóbanKép
Update nálam is jelenleg függőbenKépMajd januártól újraKép
Levest úgy csinálom mint te, csak én eddig csak csirkemellel csináltam. De jó 5let a kétféle husi!Majd kipróbálomKép
Képzeljétek mi ma voltunk dokinéninél meg tegnap este az ügyeleti gyógyszertárbanKép2 napja nincs rendes kakija Esztinek!Kakil, de csak nagyon keveset, és keményetKépAztán kaptunk kupot, meg valami szirupot, és kamilla teát kell itatni vele dögivel!Nem tudom mi foghatta meg, pedig az ő étrendjében nem igazán történt változás, sőőőt szenteste még evett egy csomó majonézes salit is, ami pedig inkább hajtKépDe mindegy, reméljük rendbe jön! Csak úgy sajnáltam ahogy próbálja nyomni, és erőlködik, de nem megyKép
Majd meglátjuk!
Na mennem is kell, mert fölébredt, és megyünk az egyik barátunkhoz vendégségbeKép
Puszi, manó
manóci
 
 


Kedves Lanyok ! Kép
Gratulalok a csoppsegekhez ! Kép
Kerdezni szeretnem, hogy kit (es esetleg, hogy miert ?) tudtok ajanlani a MAV korhazbol?
Es foleg, hogy mennyiert ? priviben is lehet, bar egyszerubb volna itt.
Nagyon koszonom elore:
Indian.
indian
 
 


Manó! Próbálkozz szilvával, nálunk az mindig bevált. Kompót, lé, befőtt, mindegy. Hátha az segít.

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Helló! Sehol senki?
Ha valaki megveszi a baba magazint, a 64. oldalon megint Blanka látható.
Üdv

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Kriszti,
micsoda bomba nők vagytok mindhármanKép! Mennyi idősek a húgaid? Jaj, persze, ilyet nem illik kérdezni, bocsKép...Dorinának is olyan bájos kis arca van, szép kislány nagyon! Pisti szemműtétjéről csupa jó hír, gratulálok!

Dóri,
Blanka abban a taxiban...hát az valami eszméletlen aranyosKép!

Manó,
szegény EsztiKépKép! Tudott kakilni azóta? A szilváról én is sok jót hallottam, meg a HIPP sárgabarack bébidesszert is hajt. Talán próbálj egyet adni Esztinek. Én az egész éjjelre beáztatott aszalt szilva levéről is azt olvastam, hogy segít a székrekedésen.

Mindenkinek nagyon boldog új esztendőt kívánok! Aki pedig bulizni megy, azt nagyon irigylem, mert mi idén sem megyünk, na de majd 3-4 év múlvaKépKépKép!

Sziasztok: ZitmiKép
zitmi
 
 


Sziasztok,

Köszi mindenkinek a tanácsokatKépSzilva levét adtam nekiKépÉs már kakilt is 2 nagyot.Remélem most már helyre áll majd úgy mint régenKép
Mi megyünk egy házibulibaKépÚgy volt, hogy nem, de aztán anyósom szólt, hogy ő nem megy sehova így szívesen vigyáz Esztire, és menjünk ha akarunk! Így ezt a kis lightos bulit bevállaltuk!Azért most biztos nem iszom annyit mint a lakásavatónKépKép

Dóri, újságot majd meózzukKép

Indián, szia, üdv ittKép
Szerintem mindenki a saját dokiját ajánlaná, ezért azt javaslom, hogy olvass vissza egy kicsit, és ott tudsz csamegézni!Kép
Sokan írtunk a dokijainkrólKép

Lányok, mindenkinek nagyon Boldog Új Évet kívánok!
Elsősorban egészséget, de gazdagságot, sikert is sokatKépKép
Találkozunk jövőreKépKép
Pussz, manó
manóci
 
 


BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!!!!!!!
Dorina,Domcsi,Kriszti és Pisti
KépKépKépKépKépKépKépKép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Boldog Új Évet kívánunk minden babának-mamának-papának!

Dóri & Blanka

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


mindenkinek boldog uj évet kivánunk,

csilla, bonita, gábor

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


B.Ú.É.K.!!!
Mindenkinek boldog gyermeknevetéstől hangos új esztendőt kívánunk!!
Andris, Tomi, Brigi, Sony, Flocika,

Kép
flocika
 
 


Kép

Kép
flocika
 
 


Na mégegyszer B.U.É.K. mindenkinekKép
Látom még tart a buli utáni sziesztaKép
Mi még elsején aludtunk egy nagyot du. amikor Eszti is aludt, így ma újult erővel kezdtük a 2006-otKép
Jól sikerült a buli ahol voltunk, azért most mértékletesen ittamKép
Jókat táncoltunk, dumáltunk, hülyéskedtünk, szóval jó volt.3-kor már aludtam isKép
Anyósom jelentette, szerencsére Esztivel sem volt semmi, nem ébredt fel itt a nagy ünneplésre.Pedig volt itt is tüzijáték, petárda meg minden ami ezzel jár, de szerencse aludt, anyósom már nemKépő végignézte a műsort az ablakból kb. 1:30-igKépKép

Floci, nagyon szépek a gyerekekKépTomit meg már ismerem is;)
És a többieknek, milyen volt az óévi buli??Kép
Várjuk a beszámolókat,manó
manóci
 
 


Elfelejtettem, hogy nagyon köszi a tanácsokat, és a drukkot mindenkitőlKépKaki ügyileg jól vagyunkKépTöltött káposztától ismét beindult a dolog, és visszaállt a régi "kerékvágásba"KépKépNem győzöm használni a popsitörlőket egy-egy esemény utánKépHála istennek!!!
Töltött kápit imádja, kenyérrel, meg tejföllel 2 pofira nyomja beKépKépés mennyit??Kép
Nálatok is bejöttek az ünnepi kaják?Már amelyik baba már túljutott az anyatejcsinKép
manóci
 
 


Flocika!

Nézegettem Domi régi képeit,amik megjelentek az újságokban.Van egy képsorozat,mikor a Fő utcánál fotózták a gyerekeket,Domi is ott van két képen,meg egy kislány,és szerintem a Te fiad lenne a harmadik gyerkőc???Ingben van azt hiszem.Elképzelhető?És az,hogy Te vasalsz egy másik képen pocival?

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!
Krisztikém,bocs de igazad van,megint belém botlottál. Kép Sajna akkor az egy párna volt,mert Tomit vittem fotózni. Õ a 17.oldalon van és épp a nyelvét nyújtja ki egy másik kisfiúra.Melyik a Fő utcás kép?Anyák Lapja 2002 aug. 77.oldal?A kislány pedig a barátnőnk Kinga.
Kicsi a világ Kép

Kép
flocika
 
 


Manó!
Honnan ismered Tomit? Max innen. A bulira Andrissal mentem Kép Mennyi pasi?! Én is keverem időnként.

Kép
flocika
 
 


Szia Floci!
Na,akkor a képen szereplő harmadik gyerkőc pedig,aki zsebredugott kézzel,hanyagul oldalra fordítja a fejét kék ruciban,ő padig az én Dominik fiam(és a kis képen kertésznaciban mellette is ő az).Milyen kicsi a vilá,mi??????
Volt egy olyan képe is,amin hatalmas fehér kalapban egy kiwit tart a szája elé,egy fél oldalt elfoglal a kép.Meg egy másik,mikor egy csomó hatalmas eper tetején csücsül vigyorogva.Nekem is van párna-pocakos képemKépUgyanolyan pulcsi van rajtam mint rajtad,csak világoskékben,és épp szőke copfban van a hajam,babaruhákat válogatok.
Te,milyen kicsi a világ!!!!!!!!!!!!!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?