Új privát üzeneted érkezett!

Gyerekem dél óta alszik. Valószínű most piheni ki a szombat esti dorbézolásátKép

Látszik mennyire ráérek, velem van tele az oldalKép De ilyenkor nem szeretek semmit csinálni, mert azzal felébresztem, legalább is erre fogom, nem a lustaságraKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Hellósztok,

én is húnytam egy órácskát....hmmm, nagyon jól esett. Kép

Csütörtökön megyek varrni, úgyhogy akkor lesz kész.
Amúgy így néz ki összevarrva, de még jönnek a kockákba figurák. Körte, cseresznye tuti, aztán még meglátom, hogy megy. A két kékbe mindenképpen akarok még színes valamit. És sárga széle lesz. Ahhoz képest, hogy soha ezelőtt nem varrtam, szerintem egészen jó, nem? Na jó, azért volt felügyelet, de akkor is én csináltam. Kép Kép

Kép
Vendég
 


Edó, akartam írni, hogy a túrórudis kép isteni!! Kép Kép
Vendég
 

 
 

Edó, turórudikirályfi nagyon cuki!Kép

Eszti, ez gyönyörű takaró! Komolyan, bizti szuperül fog aludni Bence alattaKép!

Kata, felébredt már Pety?Hannácska is aludt egy jó másfélórát akkor, és én is úgy voltam, h ne zörögjek, hát ledőltem én is, jólesettKép!

Babszy, apósnak esküvő? És végül melyik szállodába mentek?
Ja azt nem is meséltem,h milyen cuki volt Hanna az étteremben az etetőszékben, merthogy ilyen fa volt, és ugye még nem tud ülni, bár ha vki látott volna pénteken a Malomban,most erre rácáfolna, mert peckesen hasizomból felült, és úgy sikongatta végig az üzleteket.Jaj, hogy szeret az én férjem a Douglasba menni, mert ott mindig örömködnek a csajok, mondtam legközelebb mehetnek kettesben!Kép Szóval ült az etetőszékben, és csúszott le,mint egy részeg tengerész, úgyhogy ki is vettük, de nagyon drága volt.

Kép
seriff
 
 


Serfi, köszi, de ez nem takaró, hanem a játszószőnyeg (1,50 x 1,50), szóval remélhetőleg nem alatta, hanem felette lesz a lurkóm. Persze, ahogy ismerem a gyerekeket mostanában, biztosan befog alá is kukkantani....Kép Kép
Vendég
 


Eszti,bocs,nem figyeltem eléggé, akkor is szépKép!

Kép
seriff
 
 


Hahó!
Megérkeztünk a hosszú buliból, persze még vasárnap kora délután, aztán egy eszement ötlettől vezérelve kimentünk az erzsébeti Tesco-ba. Teljes gáz! Annyi ember van, hogy az nem igaz! Én beleőrülök ebbe a karácsonyi vásáros izébe, forgatagba!
Persze a budaörsi Tesco-ba több km-es sor állt, úgyhogy ez még istenes volt.
Na, aztán én is rápihentem a bulira délután! Azért a délutáni alvás olyan fincsi!Kép
Amúgy a buli jó volt nagyon, a kollégákkal és párjukkal szoktunk minden évben összejárni, marha jókat lehet dumálni, röhögni, táncolni, ilyesmi.
Most Velencén voltunk.

Szép nagyon Eszti a játszószőnyeg, alatta vagy felette, de biztosan élvezet lehet a gyereknek, hogy ilyenje van. Aztán ha belejössz, vállalsz?

Bogi, hát neked is boldog szülinapot! Nálam a Csókolom jelenti a Dunának menést!Kép Na meg az Anikó néni-s duma!KépAzért a diákos sztori igazán hízelgő! Ugye milyen kafa kor a 30? És az ember hogy örül az ajándékoknak! Mint egy gyerek. Csak mert én is ezt tettem!Kép

Dia, sajnos egyenlőre nélkülem kell Pannust altatni...Kép

Edó, rudi nekem is bejön! Édes a kép amit feltettél.

Orsi, a Hanna részeg tengerész még úgysem volt, nem? Fú, a felettünk lakó Hanna bébi (már 1,5 éves lassan) nagyon sír valamiért...

Kata, számomra tesód még mindig az a kisfiú, aki egykor volt, persze nehogy bántásnak vedd, csak kb. azóta nem láttam. Mi van vele/velük?

Holnap elmegyek Varsóba 2 napra, addig puszi nektek! Nehogy mán itthon legyek egy kicsit! Be fog fagyni a seg..m...Kép
anniecoe
 
 


Eszti! Szuper a szőnyeg és nagyon ügyes vagy!

Kata! A narancsvidék a viasaton megy vasárnaponként, 4 gimis fiatalról szól.. Ez már a második sorozatKép

Kép
edó75
 
 


Hol van már mindenki?
Íme Harisnyás Pippin,vagy PIPI?!KépKép

Kép
seriff
 
 


Helló,

Pippi amúgy asszem. Édes, ahogy pipiskedik, hihi Kép
Vendég
 


Látom a fotózás a Hannának is tetszikKép Nagyon drága!

Eszti, Kata, Serif küldtem mélt. A többieknek nem találtam a címétKép Szerintem jó. Továbbkülditek a csajoknak?

Kép
edó75
 
 


Cuki! Ugyanilyen kacsánk van.Kép Serfi, nálatok is elönti már a szobát a játékok tömkelege?

Kép

Kép
babszy
 
 


Edó,nagyon édes mailt küldtél, elmentettem, kitöröltem, és most meg nem tudom Babszynak továbbküldeni-mert egy balmanó vagyok.

Babszy igen-igen,mindenütt kacsák-van belőle 6, macik, zsiráfok,stb a földön, estére meg belekerülnek a játéktárolóba, amit reggel felborítunk és kezdődik előlrőlKép!

Na megyek,mert ellaudt,megpróbálom kisütni a tegnap begyúrt mézest,az előző ugynis majdnem teljesen elfogyottKép!

Kép
seriff
 
 


Edó, köszi mégegyszer, továbbküldtem Boginak, Diának,Amcsának még nem!

Kép
seriff
 
 


Kata,jöttök ma? Ugye!?

Mindenki jól van?

Edó,ez annyira édes,h még 2x megnéztem,és még x embernek elküdtem!Kép

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Serfi, igen megyünk ma, de csak 4után tudunk menni. De szerintem ahhoz, h a lakásotok amortizációját folytassuk, pont elég lesz ennyi isKépKép

Eszti, takaró, bocsi játszószőnyeg csuda szép.Kép Nagyon ügyes vagy és szép anyagokból varrtad össze. Láttam a múltkor azt az anyagboltot amit mondtál, remélem hétvégén eljutok oda. Már előre fázom a szombattól. Anyukámék jönnek petire vigyázni, mi meg felmegyünk egy vásárlás körútra. Jajj!!KépKép

Edó, én is megkaptam, de nem tudom megnézni. MAjd délután Serfinél bepótolomKép

Sütöttem tegnap mézest. Fincsi lett, gyereknek, és apjának is ízlik. Ti főztök otthon valamit karácsonykor ebédre v. vacsira? És mit? ÉS sütit süttök?

A harisnyás pipiskedős nagyon cuki!!KépKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata,nem hiszem,h jobban amortizálnátok,mintHannuskaKép! És Pety,nem rág meg mindent,nem dvd-videózikKép! Várunk!

Eszti,a Szivárványba küldted Katát?Az Oktogonhoz?

Kép
seriff
 
 


Helló.

Serfi, nem oda küldtem, hanem a Wesselényi utcához egy dekor boltba. Én ott vettem az anyagokat.

Én jövő hétre tartogatom a mézes sütést. Izgulok azért egy kicsit. Serfi, a tepsibe raksz sütőpapírt, vagy kikened?

Kata, én nagyon nem viszem túlzásba a kari menüt, lévén, hogy este még anyuékhoz is átmegyünk, aztán pedig Belecska. Így én fácánlevest fogok főzni, gazdagon husival (ráadásul Peti lőtte), és imádjuk a húsleves előtt a főtt húst tormával, utána pedig mákosguba. Ennyi.

Már lefoglaltuk a fát, földlabdás, nagyon kis formás darab. Nem túl nagy, dehát nem is kell nagy, viszont tavasszal ezt is el fogjuk majd ültetni.

Ma meg megyünk délután az István kórházba a szülésfelkészítőre. 6 előadás, minden szerdán, kíváncsi vagyok. Tegnap már szüléssel álmodtam, szóval itt az ideje felkészülni kicsit, mert per pillanat csak simán be vagyok sz@rva..

Puszi

Ja, és ma léptem be a 31. hétbe.....jujjjjjj
Vendég
 


Eszti, menü jól hangzik. Én is valami ilyesmit csinálok, mert este még mi is megyünk SzolnokraKép
És a szülés miatt ne legyél betojva, illetve tök normális, h most be vagy tojva. Jól kitalálta ezt a természet. Még van kb kilenc heted. És ez ezzel a nagy hassal baromi sok lesz, így a végére már a félelmet túlnövi a várakozás, a már legyen már meg, legyen már vége, had foghassam már meg ezt a gyereket!!Kép És amikor meg eljön a nagy nap, tényleg olyan más állapotba kerülsz, h minden természetes lesz és a normál állapotod többszörösét fogod tudni elviselni, mind fájdalomben, mind fáradtságban és mindenben.Kép Úgyhogy hajráá!!!
(mondom ezt most, de biztos én is be leszek megint tojava 31 hetes terhesenKépKép)

Kép

Kép
tikata
 
 


Esztikém, csatlakozom Katához, jól megfogalmazta.Kép

Gyerekek, nem nagyon tudok beszámolni semmiről. Napok óta nem történik semmi, elég fos...

Nálunk libamáj lesz, és tyúkhúsleves.

Kata, most akkor tudunk találkozni Szolnokon?

Pussykám, jelentkezz plíz. hogy vannak a kis csecsszopók?

Ancsa veled mizu? Dolgozol ünnepek közt?

Edó, szupi a rudis kép, Peti is már olyan nagy cula.

Serif, én csak halogatom ezt a mézest, eljöhetnél és megsüthetnéd helyettem.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Eszti,sütőpapírt,így nem kell tepsit mosgatniKép!
Tormát imádomKép!
Ne izgulj, minden okés lesz a szülésnél!Katának mindenben igaz vanKép!

Kata,nemsokára jöttök!Kép Ebéd:gesztenyeleves-majd megmutatom, egy könyvben találtam+rácponty-szintén könyvbőlKép! Süti:mézes, gyümölcskenyér,a többit Mami süti.

Babszy,Dia, Edó?

Kép
seriff
 
 


Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Peti itt kiabál: Bali baba, Bali baba!!KépMegmutattam neki a képet. Olyan rajta Bali baba, mint aki nagy durcásan anya elől bebújt a szék aláKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, szánkóval jöttök? Itt esik a hó!

Babszy,látom egyszerre írtunk, hogy bebújt a szék alá Bali,nem akart enni,mi?!KépMindjárt teszek fel képet,h felvidulj!

Kép
seriff
 
 


Kép

Kép
seriff
 
 


Kép

Kép
seriff
 
 


Ez hihetetlen Serfi!!!!Kép A csajsziból tuti sportoló leszKép
Már itt is esik a hó! Volt nagy öröm mikor észre vettük. Igen szerintem szánkóval megyünk, kihúzom hozzátok a Petit, most indulunk, szerintem a Született feleségekre már kint leszünkKépKép (várjuk apát, ha megjön megyünk, kb egy óra. Megyünk pékségbe is előtte, vigyünk valamit?)

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata,mindjárt kész az aszalt sárgabarackos.

Babszykám teleportáljak egy adag mézest? Süssem meg, vigyem haza szomabton és Te meg elugrasz érte Anyukámékhoz, vagy hogy akarod?

Edó, Katának már meséltem, h a múltkori ötleted a sült almával bejött, cak még kellett hozzá tenni banánt isKép! Köszi!

Kata, akkor holnap várunk!Kép

Kép
seriff
 
 


Hi Mindenki!
Visszagyüttem, egy élmény volt. Hideg, szürke, esős.Képés ezzel össze is foglaltam a varsói élményeimet.

Hanna megint huncutkodik a nyelvével a képen. Zabálni való.Kép

Bogi, dolgozom ünnepek közt, de azért 1-2 napot csúsztatni is akarok, mert annyi plusz órám van, hogy csak na.

Ma Megasztár! Éljen! Szerdán legalább van valami értelmes tv műsor.
Megvolt hétfőn az első skype, Esztivel! Jó ez nagyon!

Mindenkit pusszantok! Itt nem esett egy deka hó sem!
anniecoe
 
 


Sziasztok,

Ancsa,mostmár itthon maradsz Karácsonyig?KépJó volt a Megasztár? Felvettük, érdemes megnézni? Az első 3-t láttam, a 3. csaj nagyon gáz volt sztem!

Van vagy 1cm-s hó a teraszon....

Eszti jól vagyol Bencivel?

Babszy, Balinak van szánkója?

Kata, 2 muffint megmentettem, próbálom tartani délutánig magam, h együtt ehessük meg!Kép

Dia, kicsi Gepárdok hogy vannak?

Edó, Nálatok milyen a hó helyzet? Peti élvezi már?

Megyek, mert halk sikongatás jelzi az ébredéstKép!

Kép
seriff
 
 


Itt nincs hó....
Szerintem eddig a tegnapi Megasztár volt a leggyengébb eresztés....
Amúgy nálunk is ez az egyetlen fix műsor a héten. Talán még a péntek esti SNY, és Ally.
Serfi, jól vagyunk, pici fiam hajnalban két órát randalírozott a pocimban, most persze nyugi van. Új mozdulatsorokat gyakorolt, mindig ugyanazokat csinálta, előről. Kezét, lábát próbálgatta, ide-oda, mindenhol ő mozgott. Aranyos volt, de nem aludtam 2-4ig. Kép

Puszi
Vendég
 


Csajok, lenne egy kérdésem. 2-3 napja néha (naponta 2x, 3x) érzek nagyon enyhe olyat, mint mikor meg akarna jönni. Nem keményedek hozzá, meg semmi más, de picit tompán ilyet érzek. Nektek volt ilyen? Ugye ez normális? Vagy mingyá megszülök???? Ugye nem???
Vendég
 


sziasztok!

Eszti! Nekem nem volt ilyenKép tudom hogy voltam terhes és lehet hogy hülyeséget kérdek, de nem ezek jóslófájások? vagy az korai ilyenkor? nekem olyanom sem volt.. szóval passzKép mintha ezer éve lettem volna pocakos.....

Seriff! Sajna nálunk nincs hóKép A múltkor mikor volt azt nagyon élvezte amikor adtam neki egy mini hógolyótKép Hanna olyan ügyes hogy lassan felmászik az ágyraKép Örülök hogy ízlett neki a sültalmaKép

Babszy! Balázs olyan szép ezen a székes képen!! Meg kell állapítanom, hogy a srácok nagyon jól néznek ki és a lányok majd tudnak válogatniKép

Én a megasztárból sem láttam egy részt sem és a múltkoriból sem. És még nem tudom milyen menü lesz karácsonykor..

Kép
edó75
 
 


Sziasztok lányok.

Hát hol van mindenki???
Én ma nem kis segédlettel befejeztem a szőnyeget, olyan szép lett. Már csak a két kék foltba akarnék valami mintát, de arra már nem volt energia.

Próbálom feltenni, de nem tudom egyelőre, amint tudom, felteszem.
Vendég
 


Na, megpróbálom még egyszer. Szóval a szőnyeg.

Kép
Vendég
 


Eszti,nagyon fajin!Kép

Kép
seriff
 
 


Sziasztok, enyém csaj este még miután írtam evett, és hányt egyet, de még sose csinált ilyet, kicsit beijedtem egy pillanatra, mert a következőben vetkőztetés közben már négykézláb állt, és röhögött. Úgy látszik, Õt nem viselte megKép!

Kata, remélem, h jól aludtál,és nem féltél,míg urad haza nem ért a kuglibólKép!

Babszy,Ti ma mentek vagy holnap a lagziba?

Eszti, pihenjél ám, nekem sem volt ilyen keményedés, de asszem így a vége felé ez természetesKép! És nagyon ügyi vagy, szuperlett a SZÕNYEG!

Dia, mi van már Veletek?

Itt olyan gyönyörűen esett a hó este, de egy mm sem maradt belőle!

Kép
seriff
 
 


Helló,

és vajon mitől volt ez a hányóka??? Azért ha jól aludt utána, csak nincs gond. Kép

Igen, asszem többet kéne má a seggemen nyugodni. Dehát olyan nehéz, amikor amúgy meg tök jól vagyok. Csak hát már nem úgy megy minden, mint eddig. És képes vagyok túlvállalni magam, aztán meg persze fáj a poci. Na, majd jobban figyelek a pihire. Kép

Nagyon nagy pangás van itt, hol vannak a többiek??
Vendég
 


Eszti, pingvinesen mész már?Kép Ja,majd lécci írd már meg mailben a skype címed,mert Gy elfeljtette a miénketKép!

Kép
seriff
 
 


Hát, kezdek pingvinesedni. Kép Főképp a kádból való kiszállás, és az ágyból való felkelés néz ki viccesen. Kép

Skype: keress rá a normál nevemre, vagy erre a babanetes nevemre, így megtalálsz. Kép
Vendég
 


Eszti nekem volt ilyen fájdogálás és huszonvalahanyadik héttől keményedés is. Nekem magnéziumot kellett szednem (magnerotot). Ez elég jól rendbe tett, és jól kihúztam vele. De ez nálam sem volt olyan brutál dolog, napi 5-6 alkalom. A pihenés is biztos sokat segít, és a popsin csücsülésKép Esztikém legkésőbb áprilisra már megint a régi leszel nyugi!!!Kép NA most át kell adnom a fiamnak.Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Hi mindenki!

Szegény Hanna, lehet, hogy csak teleette magát, igaz? Azóta is jól van?
Holnap lesz a lagzi, ha ezt lehet annak nevezni, szolid vacsilesz a Gellértben.

Serif, ti hogy lesztek Szolnokon Karácsonykor?
A mézes mellé még jöhet néhány muffin, halászlé, egy kis rácponty....KépKép Majd jövő héten nekiállok, vagy nem...Kép

Balu előbb elővette a nyomdászkészletéből a tinta párnát, persze mindezt csak néhány perc elteltével vettem észre. Túl nagy volt a csönd...Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


A gyerekek mindig csendben vannak, amikor érzik, hogy vmit. nem kéne csinálni????? Kép

Köszi Kata, van is magnéziumom, lehet, elkezdem szedni. Ja, meg igen, lelassítok. :

Ma pl. csak annyi dolgom, hogy délben átmenjek anyuékhoz ebédelni....Kép (frankfurti leves, diós tészta)
Vendég
 


Sziasztok, sztem is teleehette magát, bár 10kor jött ki a fél 5-s sütőtök, és azt Kata is látta, h mennyit evett belőle, max a felét. Nem tudom, de most semmi baja, épp csörög ezerrel, valami idiótasággal.

Babszy, 25-én megyünk és jövünk vissza. Halászlevet nem tudok csinálni,vagyis még sosem csináltamKép!

A nagy csend két dologra utal: rosszat csinált vagy betojtKépKépKép!

Kép
seriff
 
 


Hahó!
Itt esik a hó! De szerintem nem fog megmaradni, mert nincs olyan hideg!
Nem is nagyon tudom többet írni, mert dolgozom, csak mondom bekukkantok mán, mi volt a történés...
Mindenki vigyázzon magára!
Eszti, azért szerintem jó, hogy mindig lefoglalod magad, és nem érsz rá gondolkodni. Az még sokkal gázabb lenne, nem? Így is gondolom megkezdődött a para. Kicsit.

NA puszi!
anniecoe
 
 


Serfi, remélem Hannuska továbbra is jól van, és nincs a dolognak folytatása. Tegnap igazából csak az látszott rajra, h nemigazán van kedve enni, de egyébként egy tündér-bündér volt. Kis vigyorgóKép

Mi lehet Diával? Na, mindjárt felhívomKép

Ja és tegnap megtaláltuk, h a januári Kismamában lesz a naptárKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok, a dolog folytatása, h 5óta nem hajlandó ma reggel aludni, 6-ig kihúztuk vhogy ágy ringatás Apa stb, de akkor nem volt kegyelem,azóta vasaltunk_ő közben álldogált és rugózott az ágyban, most ásítozik ezerrel.Ma megyünk Szolnokra.

Eszti,fini volt a frankfurti leves,diós tészta?Mai program?

Kata,jó vásárlást,és főleg eredményeset,meg jó sok türelmet,ha netán tömeg lenneKép!
Képzeld csüt.de megyünk útlevelet csináltatni Hannácskának!Kép

Ancsa,Ti már mindent megvettetek?

Edó,Peti mit kap Karácsonyra?

Dia,Gepárdkák hogy alszanak,Zsombi gepárd még mindig köztetek szunnyad el?Jól vagytok?

Babszy,jó mulatást,falatozást a lagziban,utána meg jó pihenést,fürcsizést !Majd számolj be a szállodáról,a férjem most teljesen bezsongott wellnessileg!

Kép
seriff
 
 


Jó reggelt!

Ok, majd beszámolok, állítólag ez az egyik legjobb wellness szálloda, rengeteg szolgáltatás van, nem mintha mi eddig nagyon kihasználtuk volna ezeket.Kép(www.aquaticum.hu)

Szép idő van végre, már nagyon hiányzott.

Tegnap befejeztem a karácsonyi ajándék vásárlást, végre.
Hanna mit fog kapni az angyalkától vagy Jézuskától, vagy Engelbert Humperdinc-tőlKép?
És a többi gyerkőc?

Gepárdcicák hol vagytok?

Ja, mi májusra tervezünk egy Magas-Tátrás, Csorba tavas kiruccanást. gyönyörű hely, akinek van kedve csatlakozhat.KépOtt a Risi, meg a Krivan (3000 körüli csúcsok),ezt inkább a férfiembereknek mondom.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Helló csajok.
A tegnap egész napi henyélés megtette a jótékony hatását, olyan kipihent vagyok. Kép

Bogus, mi asszem kihagyjuk a május Csorba tavi kircsit. Kép

Gyönyörű idő van, bár itt nagyon hideg, tessék felöltözni rendesen.

Serfi, tegnapi kaja állat volt, de én azért ettem két filézett pipicombot is. Apukám csinált nekem, mert kell a husi!! (ugye Dia???) Kép

Na, megyek, puszi. Ma megvesszük az autósülés, jött faja színben (kék és narancssárga).

Puszi
Vendég
 


Boguska, ha még olvasol, jó utazást és pihenjetek jót!
Kata, gondolok rátok, ugyanis irtó zsufik az utak ma Pesten, azért remélem jól be tudtok vásárolni és nem hergelitek fel magatokat a közlekedésen és a sok emberen. Kép

Megvettük ma az autósülést. Szerintem állat, és főként biztonságos (aszongyák...). Ja, és pihepuha. Kép

Gepárdék, most már igazán jelentkezhetnétek!!! És képeket is kérünk! Kép

Puszi

Kép
Vendég
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: