Új privát üzeneted érkezett!

Sütit akarok!!!!!!! De készen!!!!!!
Gesztenye: a szakértő Kép azt mondja, h volt, h neki is kemény lett, valszeg megfagyott a gesztenye. Vagy egyszerűen csak rossz minőségű volt Kép Mi tepsiben sütjük, de szaki szt mindegy.
A mi közös karácsonyunk jövő vasárnap lesz, akkor beszámolok a gezstenyeprojectről ;)
Nem is hallottam még ilyen chou-chou babáról! Benne van a katalófusban? Akkor megnézem anyósomnál. Vagy képed nincs róla, hogy néz ki?
Jó éjt!
tpetra_
 
 


Csilla, te nem a közgázra jártál vlenül?
tpetra_
 
 


Petra!
Az akciósban volt benne még ősszel,hogy féláron adják,14ezer helyett 8ezerért.Rendeltem,hogy milyen jó,egy ilyen drága babához ilyen "jó áron" hozzájutok...Aztán láttam a tescóban is ilyet,7ezervalamennyiért,most a héten is.Majd lefotózom és fölteszem,de nagyon édi,és nagyon masszív is,nem olyan pihekönnyűke.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 

 
 

Tudjátok miben vagyok tanácstalan?Dórinak mit vegyenek a nagyszülők...Mert apu is odaadta a pénzt meg már anyósomék is.Ruhája van sok,van csizmája meg most egy félcsizmája is.Már lesz 3 nagy babája,van babakocsija is a babáknak,cumisüveg,ilyesmi minden.Vannak a konyhájába felszerelések,edények,kaják.Képességfejlesztő fajátékok is vannak,olyanok,amiket húzni kell maga után,meg amikből képet lehet kirakni,vagy formákba belehelyezni.Nincs valami ötletetek???Könyv is maradt sok Domi miatt.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Hali-gali mindenkinek!
Nagyon aktívak vagytok!Már megint olyan sokat kell visszaolvasnom. Kép
Petra!
Andris 1-2 hete forgolódik rendszeresen,de ez elég egyéni.Tegyél mellé valami izgalmas dolgot,hogy legyen miért kepeszkednie.A bölcső nagyon szép,kiszúrtam egyszer egy kép hátterében.Feltünt mert mindig szerettem volna,de azt mondták nem praktikus hosszú távon.Hamar kicsi lesz és könnyen ki is fordul belőle,max.5 hónap.Tényleg így van?
Tárkonyos raguleves receptet én is akarok!!!

Kriszti!
Nagyon jó az a hamburgeres kép! Kép
A fogyiról annyit,hogy szülés óta 5kg híztam.Minden rendes nő akkor már fogy.És én. . . . .De amíg szpotatok nem állok neki semminek.Hogy is sikerült Manó csokis sütije? Kép

A chou-chou babát én is ismerem, a hugom kapott pár éve.Akkor még horrorabb volt az ára.Tényleg nagyon édes,főleg amikor büfizik Kép

Képzeljétek Andrisom ma reggel 5.10-kor kelt.Este 8-tól!!! Most viszont nyösszög,mennem kell,majd innen folytatom.
Puszi

Kép
flocika
 
 


Egyszerre vagyunk!!! Kép Kép

Kép
flocika
 
 


Dórinak vegyél diavetítőt: A babaszobán van egy csaj 450,-ért árul filmeket. Boltban 600-800,- vagy talán még több is.

Kép
flocika
 
 


tpetra

egyetemre sajna nem tudtam menni, gondolom te az kérdezed? miért?
pedig jó lenne, mert a mai világban nehéz lesz 1 közgáz érettséggivel elhelyezkedni..

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Floci!
Köszi,ari vagy,de már diavetítőnk is van...Nagyobb gyerkőcnek van sok dolga,aminek most a kicsi örül.A diavetítés is ilyen,nem csináljuk sűrűn,ezért megvan a varázsa,mint mikor mi is kicsik voltunk.Gondolkodtam egy szivacskanapén a kikából,5000 a kétszemélyes,és abban tudna csücsükélni.Biztos láttatok már olyat,gyermekmintás a kis huzatja,és olyan mint a nagy kanapék csak icipici miniméretben.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Csilla, csak azért gondoltam, mert volt egy Kelemen Csilla nevű csoportttársam és egyidősek vagyunk ;)
Floci, na, az az 5 kiló rajtad marha sok!...... 10 se látszana.
Teszek fel egy képet a bölcsőről! Biztos nem jó fél évnél tovább, de mi úgy voltunk vele, h nagyon tetszett, ismerős csinálta (tehát jutányos áron) és ha kinövi, jönnek bele a következők Kép , meg dísznek se utolós - sztem.
Kriszti, sztem jó az a kanapé! Babaháza már van?
Memóriajáték? Társas?
tpetra_
 
 


Ja, a bölcső KépKép
tpetra_
 
 


Petra!
Babahááááááááááááááz!Köszi!!!!!!!!
Társas,memória van dögivel,de a babaház szupi!!!!
A bölcső nagyon szupi,nagyon hangulatos!!!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


De jó Dórinak!!! Nekem is kell babaház!!!!!!
Elhatároztam még évekkel ezelőtt, h lányom az első karácsonyára babaházat kap Kép Na jó, a kkor a másodikra ;)
tpetra_
 
 


Sziasztok,

Itt aztán van életKépmég szerencse.
Mi egész 7végén vásárlásban voltunk, és szerencsésen is alakultak a dolgok!
Megvettünk mindenkinek mindent, már csak tényleg 2 nagyon pici apróság kell, és kész!!!!Kép
És ami a lényeg, vettünk végre a hálószobába szekrényt isKépKépKépVasárnap egész nap azt raktuk össze, meg pakolászom azóta!Még rendet kell rakni, aztán Esztikém is külön alszikKépMost a lakás kb. mintha bomba robbant volnaKépDe van még 2 hét azalatt rend lesz!
Kezdem az elején ,mert jó sokat írtatok.

Kriszti,Talihely jó voltKépés tényleg jó nagy is ott a hely!Kép
Végülis mehetünk akárhová,tavasszal meg ha már melegebb lesz ki,ki,kiKép az a lényeg!A Hajógyári szupi 5let.
Én már írtam, hogy nálunk is lehet valamikor tali, csak ide kell kocsiKépMondjuk nem olyan gáz, mert az Osztapenkotól kb. 15'-re lakom, és 40m2-es a nappalinkKépAzért az elég lenne ennyi babának és mamának azt hiszemKép
Kezedre nem próbáltad még a Neutrogéna kézkrémet?Kicsit drága, de nagyon, nagyon jó!Szerintem 1 próbát megér, és Domi keze isKép
Pisti szemeKépszorítok neki.Ez nem egy kellemes dolog, de az tök jó, hogy lehet rajta segíteni!Kép
Bocsi, hogy vártad vasárnap a reagálásomat, süti ügyben, de én éppen küzdöttem a szekrénnyelKépAzért örülök, hogy sikerült!Lekvárral is fini lehet, mi úgy ezt a fajtát még nem ettük, mert szerintem ez így is elég tömény, neeem?A folyékonysága meg ne tévesszen meg senkit, megszilárdul az sütés közben. Az idejét tényleg nem írtam le, de kb:180-200c-on 1/2,3/4 óra!

Dóri, kolbi töltésKépjó lehetett.Még sose voltam ilyenen, se disznóvágáson! Mondjuk az öldöklést tuti kihagynám, mert megsiratnám szerintem a malacot is, de utána az eszem - iszom biztos jó buli lehetKép

Floci, majonézes cékla, hááát FINOMKép
Nem igazán tudok róla mit írni, keverj össze egy keveset, ne rögtön az egész tállal kezddKépKéphátha nektek nem jön be!

Petra, bölcső nagyon cukiKépÉs tényleg tök mutatós isKép

Csilla, azért az annyira nem rossz végzettség, főleg a mai világbanKépHa még tudsz is hozzá nyelvet...akkor fogsz találni melót.
Vagy végezz el egy könyvelő sulit ezzel az ingyenes támogatott dologgal ami a kismamáknak van.Akkor már 100%, hogy nyerő leszel!Kép

Csajok, ma reggel látta vki a Mokkát??/Tv2-őn/
Én nem tudom ti hogy vagytok vele, de ez a Rubint Réka?????!!!!KépÉn ettől kivagyok!Nem elég, hogy szegény nem szimpi, de ahogy magyarázza a hülyeségét!Kép
A Norbi még hagyján, bár ő is tud butaságokat mondani a terhességgel kapcsolatban!
Réka jó barna volt, de azért egy pár hónapos gyerek mellett, meg egy kis gyerek mellett a szoli a legfontosabb???Én is szoktam menni, de már most, de nem szinte a szülőszobáróólKépKépKép
Na, mindegy csak leírtam, mert felmérgesített. Lenézte azokat akik 10-15 kg-nál többet híznak!Mondjuk én csak 9-et híztam, de akkor is felmérgesítettKép
manóci
 
 


KrisztikémKépGerbeaud receptet nem felejtettem ám el!
Most küldöm, meg még utána nézek milyen mézes sütieim vannakKép

Gerbeaud szelet

Hozzávalók:25dkg lisz,25dkg rétes liszt, 25dkg margarin, 1 tojássárgája 1 mk. szódabikarbóna, 4ek. porcukor, 1cs vaniliás cukor, 1dl tejföl, 1dkg élesztő, kevés tej.

Töltelék:50dkg dió, 50dkg porcukor, 1cs. vaniliás cukor, baracklekvár.

Elkészítés:
A kétféle lisztet a margarinnal elmorzsolni majd az összes hozzávalót beletenni, és összegyúrni + a felfuttatott élesztőt.Hideg helyen 1 órát pihentetni.3 felé osztani a tésztát. Az alsónál lekvárral megkenni, utána cokros dió második lap,megint rétegezni, és a tetejére a harmadik lap.Így betenni a sütőbe, és 1/2 órát állni hagyni, majd 180c-on sütni.Tepsiben hagyni kihülni, majd a tetejét langyos csokimázzal elkenni.
Csokimáz: 2ek. kakópor, 2ek. cukor, kis víz.Ezt felfőzni, kb. 5dkg vajjal.

Remélem még nem késtem el veleKépKép
Tárkonyos levest szoktam főzni, de azt max. úgy tudnám leírni ahogy én csinálom, mert nincs konkrét mennyiség receptem!
Puszi
manóci
 
 


Jééééé, én 18 kg-ot híztam, de az biztos, h több eszem van, mint a Rékucinak Kép Kép Kép
Szegény csaj.... a tornakazettáján... ritkán jön össze neki egy értelmes mondat......

A hálószobaszekrény milyen? Mi is nemrég vettük, akkora 2 szekrény, mintb a fél ház. Áruk is volt Kép De az ágyak háza tök jó hely, onnan rendeltük.
tpetra_
 
 


PetraKépKépörülök, hogy "Réka"ügyileg egyetértünkKép
Nekem nincs kazettája, mert visszataszító volt számomra már a rajta lévő vigyor a jelmondattal együttKép"légy bombajó kismama"!!!Mintha ez lenne a lényeg, hogy bombajó nő legyek!!Nem azt mondom, hogy hanyagolja el magát az ember, attól még lehetsz nő, sőt csinos kismami, mert nem feszes edzőgatyóba kűzdesz valami csodaszeren hasasan!Na, Rékát hagyom, mert már tuti csuklikKép

Hálószekrény jó, nekem tetszik!ModernKépNagy ez is, van benne akasztós, polcos, meg fiókos rész is! Meg 2 jtaján tükör isKép
manóci
 
 


Sziasztok!

Alig győztem visszaolvasni a sok-sok hozzászólást, hiába ez a karácsonyi dömping KépKépKép

Junior holnap lesz 5 hetes, sokat van ébren, az éjszakák valamivel jobbak, van, hogy 2x van, hogy csak 1x kelünk Kép Sajna kissé meg vagyok fázva Kép remélem az úrfi nem kapja el Kép

Küldjetek majd képeket a sütikről, mert idén nem hiszem, hogy túl sok időm lesz sütisütésre meg főzőcskézésre Kép Majd azért igyekszem KépKépKép

Puszi mindenkinek és további jó készülődést!!! Már alig több, mint egy hét és itt a szenteste!!! KépKépKép

Bea
bigi
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, anyukámról sajnos kiderült, hogy epilepsziásKépKépKép. Nem is volt kedvem egy darabig írni, annyira aggódtam miatta. Szerencsére nagyon enyhe formájú, mellkasszorító rosszullétei voltak, meg egyszer ájulása. De ezek nem olyan klasszikus nagyrohamok, mert az ájulást kivéve ő mindig magánál volt, csak le kellett ülnie. Semmi más panasza nem volt. Viszont amióta kapott rá gyógyszert, azóta egyáltalán nem volt rosszul. De akkor is borzasztó a tudat, hogy epilepszia...Szerencsére a mamám nagyon optimistán áll hozzá, és ennek nagyon örülök.

Kriszti,
olyan szép lett a gyerekszoba, mi ugyanilyen emeleteságyat szeretnénk majd a lányok szobájába kb. 2 év múlva. Mennyire stabil ez az ágy? Nektek bevált, ugye?

Manó,
kérünk majd képet Eszti szobájáról is! A szekrény is biztos szép! Mit mondott Réka, ami nem volt neked szimpi? Én nem szoktam tévét nézni, csak 1-2 híradót hetente, de tényleg olyan irritáló szokott lenni néha a Norbi-Réka házaspár. Anyukám Nők Lapjában volt egy cikk, azt olvastam nemrég. Norbi leszögezte, hogy neki most 2. gyereknek fiú kellett, és ezért mikre volt hajlandó. És Kisnorbinak KELL majd tovább vinnie, amit a papa kitalált! Nekem ez nem volt szimpi: honnan tudja, mit akar az a szegény gyerek felnőttként csinálni? Miért kell ráerőltetni apuka elképzeléseit?

Petra,
Virágnak is volt bölcsője, szép volt, ajándékba kaptuk, de csak 2 hónapig tudtuk használni. Aztán kicsi lett, és Virág is mocorgott benne, beütötte a kezét, akkor megkapta Viola kiságyát.
Annácska bölcsője gyönyörűKép! És előtte az a kicsi szőnyeg is olyan helyesKép!

Bigi,
hogy vagytok? Írj pár sort, ha lesz időd!

Dóri,
szuper, hogy ilyen klasszul tudsz fogyózni, és eredménye is van! Gratulálok!

Ágas,
örülök, hogy tetszettek a fotók Virágról! Violáról is keresek majd közelebbi képet.

Sziasztok : Zitmi
zitmi
 
 


Bigi,
egyszerre írtunk, jó, hogy bejelentkeztélKépKép!
zitmi
 
 


Sziasztok!
Légyszi segítsetek! Jár vmelyikőtök Pető Zsolthoz? A magánrendelő tel.számára lenne szükségem. Utoljára 3 éve szültem nála, de azóta elkavartam a számát,és ma pozitív lett a tesztem Kép Előre is köszi!
bajnii
 
 


Bajnii, dr. Pető asszisztensének tel. száma (nála kell bejelentkezni):06/20 311 6351. Fél éve voltam nála utoljára, remélem jó a szám. Megvan a doki tel.száma is, ha ez nem működik elküldöm mail-ben.

Gratulálok a csíkossághoz!

Szia
Andrea
tandrea
 
 


Gratulálok!
Jaj, de irigy vagyok...és nosztalgikus hangulatba keveredtem KépNekem jan 16án lett pozitív Kép
Viszont segíteni azt nem tudok Kép
tpetra_
 
 


Sziasztok!

Manó,köszönöm a receptet,nagyon szimpi,nem lesz nehéz elkészítenem remélem!És majd erről is beszámolok!A csokis sütid neked is lapos marad?Vagy emelkednie kellene,csak összeesik mint a piskótámKép?Képet kaphatok az új lakásról???Kép
Mi még ma is ajándékok után nézelődtünk...Dórinak kitaláltuk a kanapét,meg a konyhájába láttunk kiegészítőket,emik még nincsenek meg.Imád velem kávét főzni,és láttunk miniben.Meg mikrót,turmixot,kenyérpirítót,vasalót,stb.Dominak is volt porszívó,imádta,csak szétment.Na,ezek 1500-2000 körül vannak/darab az auchanban,mi meg a Récsei centerben találtunk egy üzletet,ahol minden 199,299,399 vagy 499-be kerül.Ott láttnuk ugyanolyanokat,de még márka,csomagolás is egyezett.Remélem kapunk még.Rendesen elemmel működnek hangot adnak,nagyon édik.

Bajnii!
Gratulálok!!!És én is olyan irigy lettem......Kép

Bigi!
De rég voltál,jó hogy benéztél,ha lehet,sűrűbben!!!!Kép

Lányok,én,ha belegondolok,hogy a 65 kilós versenysúlyomat magam mögött hagyva 93 kilóval szültem másodszor,elájulok.Szerintem ennél többet senki enm hízhatottKépKépKépDe már csak 73 vagyok!!!KépÉs tavaszra lesz ez még így seKépKépKépDomival csak 10 kilót híztam,bíztam benne,hogy most is max ennyi lesz,de ezek nem annyira jönnek be...Kép

Zitmi!
Az ágy nagyon stabil,nagyon szeretjük,és olyan kuckós!Domi fölpakolja a kis cumóit,ott építget,Dóri meg állandóan behív magához mindenkit,elhúzza a kis függönyét,és úgy kuncog,hogy a kis birodalmában ennyien jól érezzük magunkatKépHa nagyobbak lesznek,fejjel lefelé megfordítható lesz az ágy,és akkor Dórinak is rendes ágyrácson kell aludnia,kicsit magasabban.Meg 3 év garancia van rá,mondasz valamit,és nem is nézik,visszaveszik.Mi is így vittük vissza,simán átcserélhettük bármire,és még készpénzt is kaptunk.Persze nekünk volt egy kis gond az előző ággyal,azt okkal vittük vissza.Nagyon sajnálom,hogy Anyukádnak epilepsziája van.Két okból is együtt tudok szegénnyel érezni:Anyukámat nekem is most műtötték,kivoltam nagyon,meg úgy volt,hogy lehet,hogy nekem is epilepsziám van.akkor velem is gyógyszert szedettek,és abba maradtak a rángásaim.Elmentem EEG-re,ahol kiderült,nincs bajom.A gyógyszert nem kellett tovább szednem,de a rángások meg visszajöttek.Na,erre varrjak gombot...Azt mondják,állandó gyógyszerrel rendesen el lehet kerülni a rohamokat.de sajnos nem tudom,nekem ebben nincs tapasztalatom,nincs ilyen ismerősöm.Jobbulást kívánok!!
Megyk,mert reggel kelünk a műtét miatt,végig Apa mellett leszek,fogom a kezét,ahogy nekem is szoktaKép
Jó éjt!!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Mennek a pozitív energiák a műtétre ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
tpetra_
 
 


Kriszti,
sok-sok pozitív energiát küldök én is a férjed műtétjéhez, gondolok rátok, hogy minden rendben legyen!
Köszi a válaszokat ágyügyben, és az együttérzést anyukám miatt. Szerencsére neki rángógörcsei egyáltalán nem voltak, csak azt érezte, a "roham" előtt hogy vmi összeszorítja a mellkasát, és gyorsan le kellett olyankor ülnie, vagy kimenni a levegőre, és akkor jobban is lett. De ennyi volt az egész, semmi mást nem érzett. Ezért is gyanakodtak eleinte a dokik szívkoszorúér-problémára, meg a magas vérnyomása miatt (140-150 körül volt a szisztolés érték). De szerencsére legalább tudja, mi a baja. Kap 2 féle gyógyszert: az egyik a vérnyomását tartja rendben, a másikat az epilepsziára szedi. Lassan 10 napja tünetmentes, teljesen jól van, és optimista, ami a legfontosabbKép.
Nálad azóta sem derült ki, mitől vannak rángásaid? Anyukád műtétje sikerült? Jobban van?

A párodnak is mielőbbi teljes gyógyulást kívánok!
zitmi
 
 


petra!

értem, de az én vezeték nevem nem is kelemen..na nem baj, tudod ez csak egy reg.név, de a csilla valós..

manó

köszi a biztatást, de vannak hiányosságok, angolt tanultam többször is, de szinte soha nem jutottam el vizsgáig, mert mindig rossz időben, rossz helyen kezdtem el. ilyen is van látod. de van most még két és fél évem h megszerezzem, mert anélkül tényleg nem fog menni. könyvelő soha nem szerettem volna lenni, ezért nem is mentem mérlegképesre. soha nem is dolgoztam ezen a területen. egyenlőre marad a remény h nem lesz olyan nehéz majd két év mulva.

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Nem volt rajta a bemeden (vagy mi a neve) a vezetékneved Kép K lehet akár Kelemen is ;)

Mit dolgoztál gyed előtt?

Nagyon ramaty az álláspiac. Na, én Kgra jártam és dip. osztó után fél évig nem találtam állást.... (2 felsőfokú nyvizsgával...)
Aztán egy bnőm protezsált be egy undormány pr ügynökséghez, 2 évig voltam ott. Hát köszönöm, én ilyenből többet nem kérek. De hogy mit fogok csinálni gyed(ek) után?!
Valszeg tojok a végzettségemre és vállalkozom egy jót Kép Már vannak ám ötleteim Kép
Na szép napot mindenkinek!
tpetra_
 
 


Sziasztok!
Ezer dolgom lenne,de gyorsan benéztem.Mindenki kap egy mondatot.Jó? Kép

Csilla!
Alszik már a manócskád éjszaka?

Kriszti!
Kérjük a beszámolót,hogy hogyan van a párod!!

Petra!
Mivel szeretnél foglalkozni,ha nem titok?

Bigi!
Gyógyulj meg a náthából!

Manó!
Csütörtökön este ne nézz Fábryt,mert kedvenc Kép Rékád is lesz.Biztos azért szolizta szét a bőrét! Kép

Jucc!
Mi van veletek?

Dóri!
Disznótoros? Nyami. . Kép Megyek a piacra!

Zitmi!
Nekem is szorít időnként a mellkasom,olyan mintha
belüről ütnék a bordáim.Talán dokihoz kéne mennem?Kép

Azt mondja meg nekem valaki, hogy mitől függ,hogy a nevünk kék vagy lila?

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

Megműtötték,Pistit,csak hazarohantam Dórihoz,ezért kicsit beugrottam írni.1 órát tartott a műtét,majd reggel kiderül,hogy mennyire sikerült,akkor lesz levéve a kötés,és látásvizsgálat.A műtét egyébként jól sikerült,két bogyó kellett,úgy izgult szegény.Aztán meg alukált egy nagyot.Megyek is Domiért,aztán vissza hozz,mert úgy néz ki,ma hazajöhet aludni.
Majd írok még este!
Puszi mindenkinek,és köszöni a sok pozitív energiát!!!!!!!!!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kriszti,
de jó, hogy a férjed túl van a műtétenKépKép! Biztos, hogy sikerült nekiKép!

Babaházakkal kapcsolatban ezt találtam ma:

http://www.teszvesz.hu/show_item.php?item=76354327
meg ezt:
http://www.teszvesz.hu/show_item.php?item=76983677

Flocika,
a színekről fogalmam sincs, de engem is érdekelne a válaszKép!
Az epilepsziát EEG-vel állapították meg anyukámnál. Biztos, hogy neked nincs, de ha gondolod, kérj egy ilyen vizsgálatot, hogy megnyugodj. Persze a mellkasfájás sok mindentől lehet.
zitmi
 
 


Sziasztok,

Krisztikém gartula Pistinek, a sikeres műtéthez!KépReméljük hamar tökéletesen is fogja tudni használni a szemétKép
Csokis süti nekem nem esett össze,olyan közepes magas szokott lenni.Nemtom mi lehett náladKépés a piskóta is?! Nem baj, de finom volt és ez a lényegKépZserbó tuti sikerül majd, az könnyű.
Dorcsi ari lehet ahogy bujkál a kis bunkijábanKépemléxem gyerekkoromban én is imádtam az ilyen helyeket.Csak akkor még nem volt kuckóház, meg ilyesmik, hanem székekből meg plédekből építettünk bunkikatKépMeg a játszón a bokrokra teregettük, és alatta bujkáltunkKép

Csilla,Képvalahogy úgyis lesz!Fel a fejjel, 2 év meg még oly messze van, hogy addig még annyi minden történhet!Most ezen ne aggódjKépÉlvezd ki az otthonlétet.Gyerkőckék rendbejöttek?Vagy csak gáborka volt beteg?

Zitmi, de jó, hogy jöttélKépAnyukádKépKépén sajna ismerem közelebbről a témát!Volt ugyanis a nevelőotthonba, ahol dolgoztam a csoportomban nem is egy epilepsziás gyerek!Iszonyú egy sunyi betegség, és borzasztó látvány. Mondjuk nekik a nagyon durva fokozat volt, szerencse anyukádnak nem!De azért vigyázni kell, és szedje csak a gyógyszereket. Ha betartja, /elvileg/működik a dolog jól, és ki lehet küszöbölni a rohamokatKépCsak ne idegeskedjen, és ne csináljon semmi megerőltetőtKép
Képet küldök majd a hálónkról is meg Eszti szobájáról is, de még nincs készKépA szekrény már a helyén van, meg be is van pakolva, de a franciaágyunk még nincs itt, és Esztinél sincsenek bent az ő butorai. Apa sajna későn jön mostanság haza, mert meló után is melója vanKépígy várjuk azt a napot amikor végre időben hazaér, hogy lehessen rendezkedni.Én egyedül valahogy nem bírom itt napközben átrendezni a lakástKépKépsajna, pedig már úúúúúúgy csinálnámKépHa valamire rágerjedek nagyon útálok várni, én olyan vagyok, hogy azonnal csinálnék mindent meg pakolnék!De most várnom kell még egy kicsit! Ha kész teljesen mindenképp lesznek képekKép
Most a héten ablakot pucolgatok, függönyt mosok, meg megcsinálom a lakás többi részében is a nagytakizástKépAztán végre fel is díszítemKép
Rékát kérdeztedKépAzokat a kijelentéseket nem bírom amikor meg akarja magyarázni, hogy 5 kg-ot normális hízni egy terhességnél!Ez butaság. Az orvosok is megmondják, de szerintem a babás újságokban, és könyvekben is le van írva, hogy mennyi a mvíz, a lepény a gyerek stb.stb. Ezek mindösszesen nekem senki ne mondja, hogy a 9.-ik hó végére 5kg?!Mert NEM!!!!Akkor ő már fogyott a terhessége alatt, hogyha 5 kg-ból kijön neki minden!Én meg azért, hogy ÉN bombajó mama legyek, nem veszek el a gyerekemtől semmit.Ez erről szól, és aki ebbe nem nyugszik bele, az ne szüljön gyereket, maradjon bomba jó nő!!!!Én nem ítélem el aki karrierista, vagy éppen a nőiessége miatt nem vállal gyrereket, sőt azt többre becsülöm mint az ilyeneket aki szül, és utána nagymamik meg bébiszatyrok nevelik, mert ő az első gyereke születése után is 2-3 hónappal már Egyiptomba ment forgatni több hétre!Na én ettől kész vagyok!Szegény gyrektől meg elveszi az egyetlen biztonságot jelentő valami: önmagát!

Bea,Boldog 5 hetes Szülinapot JuniornakKépKép

Floci, KépKépköszi, majd veszek be Rudotelt, de megnézem!!!!KépKépNem is tudtam, hogy lesz.

Petra, Képpedig jó "szakmád" van.Mai világba illőKépMit szóljak akkor én, az oktatás igazán nem egy profitot termelő, jólmenő, pénzthozó vállalkozás!KépSajna mostanság csak ezek mozgatják a világot. Mondjuk én viszont tuti találok majd helyet, mert suli mindíg leszKépmég szerencse, csak a státusz amit majd kinézek magamnak nem biztos, hogy lesz éppen a kiszemelt suliban éppen abban az időben!De nekem ez még messzebb vanKép

Kriszti, tényleg te miért mész vissza, ha ennyire nem akarsz???Anyagiak?Vagy esetleg más miatt muszáj?

Floci, a neved alapban kék, ha ráklikkelsz, hogy megnézd a profilt, utána lesz lilaKép

Mi ma naon örültünk a hóesésnekKépKépÉpítettünk is a kertben Eszti ablaka elé egy hóembert!KépPuszilgatta amikor kész lettKép
pussssz, manó
manóci
 
 


petra

gyed előtt az elsőnél titkárnő voltam egy katonai főiskolán, oda is mentem vissza gyesről, majd két év után leépités cimén elküldtek, majd pár hónap után sikerült iskolatitkárként elhelyzkednem egy elég ismert suliban, de próbaidő alatt lettem terhes és elküldtek. most itt tartok..( bocsi a megtévesztésért..(k?)

manó

az egész család beteg volt és van, a fiam kezdte, de még picit folyik a nozija, elkaptam én de már én kezdek jól lenni, most a lányom beteg vasárnap őta, két napig volt lázas, fájt a lába, feje, de mára már jól van hála Istennek, a láztól ugy félek mint a mumustol.minidg rettegek h lázgörcsöt kap, pedig ugy tudom ennyi idősen már nem kaphat, de hát nemhiszem h erre van "garancia?.." plusz a szüleim is betegek,valami virusos nyavalya van, a suliba is betegek a gyerekek, a lányom osztályából is soka n hiányoznak. de azért jó hirem is van, alányom kitünő tanuló, minden felmérője csillagos ötös vagy 100%os( gondoltam elbüszkélkedem..) ja és a szüléstörténetemet is leközlik a januári kismamában..ettől is kicsit jobb akedvem most. És lesz majd egy pár kép amit felteszek a babanetes albumba ha érdekel téged, vagy valamelyikőtöket.

flocika.

nem alszik, sokat van fent különösen most h betegecske, de azért nincs levert állaotban sokat mosolyog, meg brümmög, köpköd stb. mint a 6 hónapos bébik. ma voltam méretni, és 8,70 dkg. nem sokat nőtt egy hónap alatt, de cipelni bőven elég ennyit is. (anyás, és imád kézben lenni, szinte csak igy van el.) tudom elrontottam, ja és még mindig harapja a cicit, abbahagyja egyszer?

dori mizujs veletek?

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla, ciciharapásKépnálunk hála istennek nem volt sose, és a mai napig sincs. Pedig 18 foggal....Képlehetne, de szerencse nincs!
Lányod eredményeire igazán büszke lehetsz, és gratula érte. Neki isKép
BetegségKépnem túl jó, főleg így ünnepek előtt! Jobbulást.
Szüléstörténetet majd olvassukKépmeg szoktam venni a kismamát úgyis!
manóci
 
 


Andi

Köszi a tel.számot, jövő hétre kaptam időpontot Kép

Köszönöm a gratulákat Kép Kép Kép
bajnii
 
 


Manó!
Sajna a pénz miatt kell visszamennem.A lakáshitel elég nagy nálunk,már írtam korábban, a gyes meg elég kevés...Ha a gyeshez hozzáteszel még egy nullát,akkor annyi a fizetésem,amit kapok,ha visszamegyek.Ennyi pénzért már kénytelen vagyok tűrni,mert ennyit nem nagyon kanék máshol olyan helyen,amihez érted:lásd pedagógus fizetések...De ha addig történik valami jó dolog az életünkben anyagi szempontból,pl.Pisti egy százassal többet hozna haza,akkor természetesen gondolkodás nélkül itthon maradnék Dórival.Domival is 4 éves koráig itthon tudtam lenni.De jó lenne most is...
Pistit meg hazaengedték éjjelre,csak reggel kell visszaosonnia a kórházba.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


mano

köszi

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla, jobbulást az egész családnak!
Próbaidő alatt teherbe esni...sajna ilyenkor nincs mit tenni Kép Csak örülni a babának Kép És grat. a lányodhoz!!!
Floci, egy kismamaruha boltot sznék nyitni Szentendrén Kép Egy bnőm nagyon jól varr, tök jó áron ki tudnánk hozni a cuccokat. Most van is egy helyiség kiadó, de Anna mellett elég húzós lenne.....
Jó éjt, Kriszti, aludj jól! Holnap egy tökéletes szemű férj mellett kelsz majd Kép
tpetra_
 
 


Hali!

Megvagyok, köszi a hiányolást. A hétvégén CSAK 240 szál kolbit töltöttünk be, semmi más disznó ság nem votl Kép Erre apuka hétfőre megcsinált egy komplett disznóvágást isKép Én utálom, most viszont van sok husi a mélyhűtőbenKép Ma meg egséz nap vásároltunk, meg holnap is, már a tököm is tele van. Le szeretném tudni a vásárlásokat.
Kriszti! Írtam mélt! Örülök, hogy a férjed jobban van!
Holnap pótolom az összes süti recepjét, én a gerboud sem így csinálom és király a tárkonyos ragulevesem is. Este felteszem őket, csak ma nagyon hulla vagyok.
Mindenkinek írok holnap!
Pusz Dóri
Ja! Rubint Réka! Fúúú borzasztó! Én sem kedvelem, csak ennyi. Sőt kifejezettet unszimpi akár a kedves férje. Na nem borzolom tovább magam! Kép

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok!
Csilla!
Ha jól látom a lányod elsős.Hova jár suliba hogy már jegyeket kap?Anno mi,mármint a lányom csak írásbeli értékelést kapott.Mosolygós és szomorú fejecskéket.Most már 3.-os.Tomi fiam is 99-es (Kriszti Dominikja is) de még nem engedtük suliba. Ha minden igaz 22.-én délelött elvisszük őket a kölyökparkba dilizni.Csatlakoztok?
Cici ügyben próbáld ki amit múltkor írtam.
Petra!
Tárkonyos ragulevest szeretnék főzni!!!! Kép
Kriszti!
Szeretsz tanítani?És tanulni?Lehet hogy tudnék valamit mutatni ami megoldás lehet az egészségügyi és anyagi problémáidra.

22.-én megyünk Kölyökparkba?
Ovis vagy nagyobb gyerekeknek ajánlom,mert a kicsiket nem lehet mindenhova követni.Aki tud jöjjön! 500,-/fél óra/gyerek Cím:Bp.IV.Fóti és Attila u sarok.

Kép
flocika
 
 


petra

hát a baba ugymond nem volt kifejezetten terve véve, mivel azt hittem nem lehetek ujra terhes, de történnek még csodák, és én egyáltaln nem bánom, most már van legalább két egyészséges gyönyörű gyerekem, és a világ összes kincséért sem vetettem volna el. te merre laksz szentendrén? tudom h elég nagy, csak ugy körvonalakban? mert az egyik barátnőm a családjával ott lakik a rozsa köz-ben. tudod hol van?

flocika

köszi a tippet, gyakorlom, mást nem tehetek, de ma nemt duom mi van, nem alszik, csak cicizik (nemharap), de csak inkább szunyokál, és közbe egy fél óra, óra mulva felkel és sir h álmos, meg nem is akar mást enni. talán az időváltozás, vagy nem tudom. a lányom is 99-es januári, de mi vidéken járunk iskolába, és itt van irásbeli értékelés az ellenőrző könyvébe, de már jegyeket is kapnak, havonta irnak felmérőt. jövő hét kedden meg lesz fellépésük (zenei suliba jár). sajnos én nem tudok télen elindulni a babával, mert elég nehéz a mozgás a kicsivel innen, de ha meglesz a jogsim talán kicsit könnyebb lesz, és akkor előbb tudunk találkozni.

dóri

rubint réka..hát én láttam egyszer az egyik bevásárlóközpontban még terhesen, ugy rázta magát, csk azt nem értem, miért kell villogtatni a hasát, hizsen egy kismama akkor is lehet csinos ha nincs közre téve a pocakja, én legalábbis igy látom. sőt szerintem még csinosabb is. de elnézést ha valaki ezt máskép látja,. ő akkor egy rövid szük szoknyában volt szinte mindene kint volt, és igyekezett mindenkinek a figyelmét magára vonni. nekem a tévében sem volt szimpi, hát még mikor megláttam. a kislányával volt vásárolni akkor és épp mellettünk parkolt..nem két forintos autoval..

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok...

Kitti!
Pisti szeméhez szorítok, hogy minden jól alakuljon, de biztos rendben lesz Kép

Betegeskedőknek jobbulást és gyógyuljatok meg hamar!!!

Tervezem, hogy teszek föl én is képet a koszorómról, ajtódíszemről és anyósom gyártotta mikikről, de még nem volt időm fényképezni.
Vmelyik nap mézeskalácsot akarok sütni, úgy tudom, hogy annak kell egy kis idő, amíg megpuhul. Nem tudja vki, hogy hány nap?

Rékuci: Én nem tudom eldönteni, hogy szegényt utáljam vagy mi? Néha sajnálom, amikor mindenki szídja, de tényleg olyan hülyeségeket tud mondani.

Ma Született Feleségek!!!

Most mennem kell, jók legyetek!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Floci!

Én óvónéni voltam,ehhez is passzol,amit ajánlanál?A játszóház pedug nekünk rendben!Mások?

Dóri!
Dettó,itthon hagytam én is a számodat!!Meg azt hittem,kerestél,mert nem vettem észre,hogy kikapcsolt napközben pár órára a telefonom,mostanában megtréfál...Haza is kellett ugranunk közben,mert az örökbefogadás miatt itt volt egy csaj környezettanulmányra.Voltunk a Corában is Budakalászon,több helyen is összefuthattunk volna,dehát mindketten ügyesek voltunk...Kép

Pancsi kilőve,Pisti szemével 3 hétig sehova nem lehet menni.Nagyon örül egyébként,mert úgy lát most,mint eddig lencsével.De a végleges állapot csak 28-án derül majd ki a kontrollon.Nem emelhet,nem hajolhat le,nem lehet pancsizni sem kádban sem usziban,napszemüveggel kell védenie a szemét a kocsi fűtésétől-légkonditól.Ütés sem érheti.Most megszakadok,mert cipelem e cuccokat meg a jányomat.Már másodszor műtötték a sérvemet,harmadszorra én el nem megyek az tuti,olyan rossz volt a második.Õ meg folyton kivenne mindent a kezemből,mert hol kímélne,hol elfelejti.De pont ma jött vissza egy bácsi,megműtötték,és pár napra rá otthon nem látott semmit,mikor reggel fölkelt.Na,beparáztunk rendesen,ezért is mordulok rá,ha nem fogad szótKép
Sütöttem egy olyan narancsos sütit holnapra is,Domi karácsonyi ünnepe lesz az oviban.Készülünk!!!!Meg letesztelem Manó zserbóját is a napokban,még kari előtt,egy utolsó főpróbánKép
Puszi!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!
Minket is utolért a betegség.Briginek tüszös mandula gyulladása van egy kis fülfájással vegyítve.A fiam nem akart úszni menni,mondván fáj a hasa.Azóta már harmadszor hány ma este (azért jöttem ilyen későn) Nekem is kapar a torkom. Remélem Andrist elkerüli.
Mse!
A kész mézeskalácsot tedd fém kekszesdobozba és tegyél mellé egy cikkekre vágott almát.Az alma nedvességétől megpuhul a mézes is.Csak vigyázz ha már puha vedd ki,mert bepenészedhet az alma.
Sajna lemaradtam a feleségekről Kép
Kriszti!
Passzolhat.Ha vége az ünnepi rohanásnak (jövőre) leülünk és megbeszéljük.
Addig vigyázz apára!!!

Kép
flocika
 
 


Floci!
Jobbulást kívánok mindenkinek a családban!!!!KépOlyan rossz ez,főleg,ha gyerekekről van szó,pláne, ha ünnepek előtt,mikor csak ügyelet van.Mi is 24-én délelőtt rohantunk pár éve Domival,és elküldtek egy kórházból(nevét nem írom),hogy nem ügyeletesek...Először csak várattak vagy 2 órán át egy dokira,hogy "mindjárt" jön,karomban a gyerkőc,majd a doki ahelyett,hogy ránézett volna a fiamra,közölte,hogy melyik kórházba menjünk át.Undorító az ilyen hozzáállás...


Petra!
Azt hiszem rosszul írtuk a járókánál,hogy nem emelhetős,mert megnéztük,és lehet állítani a magasságát!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Hali!
Már mind a három gyerekem itthon van.Andris még jól ,de délután kapja a 4 hós oltás.Estére már ő is tuti nyűgös lesz.Most jöttam haza a bíróságról,ott sem jutottunk előbbre.2004 ápr.ban ellopták az autómat és még mindigh szenvedünk a biztosítóval.Ma febr.21-re napolták el.Örület!Most már történhetne velem valami jó is.Küldjetek nekem is egy kis pozítív energiát, rám férne!!

Kép
flocika
 
 


floci!

ne aggodj, megismétlik ünnepek után a született feleségeket, és akkor nem maradsz le róla. de jó volt.

Jobbulást az egész családnak, remélem ünnepekre sikerül meggyógyulnotok. A kocsilopással kapcsolatba, nincs tapasztalatom csak énis hallottam h a biztositok szeretik elhuzni, és kitalálni mindent, h még a végén te leszel a hibás.de azért én is félek, hiszen nekem is van kocsim, igy esélyem is h ellopják.. privibe szeretnék kérdezni még ezzel kapcsolatba, légyszi add meg a mailcimed..

köszi

Andris az eddigi oltásoknál is nyügos volt? Mert nálunk az elsőnél nem, csak amikor már duplán kapta őket, akkor rosszabbul aludt, meg evett. de talán ez most nem érint titeket. Az már tul sok lenne nem? na abbahagyom mert nem vagyok formában, pedig aludtam.

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla!
Köszi nyugtató szavaid.Oltást most kapjuk majd duplán. Kép
Írj nyugodtan! Címem: flochagi@index.hu

Kép
flocika
 
 


Kriszti!

Szeretném megkérdezni, hogy megkaptad-e a levelem, amit magánban küldtem?


Más. Tudnál írni nekem magánban Pisti szemműtétéről bővebben? Nem követtem pontosan a netet, így nem tudom, miért kellett őt műteni, milyen volt a szeme? Érdekelne hogy,hol csinálnak ilyen műtétet, mik a kockázatai,költségei stb. Régóta szeretnék bővebbet tudni a lézeres szemműtétről, mert rövidlátó vagyok.
Ha van időd, írnál nekem erről?
Előre is köszi!

Danusia
danusia
 
 


Sziasztok,

kicsit lemaradtam, mert ÓRIÁSI pakolásban voltunkKép
Szobák már átrendezve, és Esztikém tegnap aludt először egyedül az Õ szobájábanKépSzerencse semmi nem volt, végigaludta ugyanúgy az éjszakát mint máskor, és reggel is uakkor kelt!Viszont tetszik neki baromira az új helyzetKépörökké rohangál a hálószobánk meg az ő szobája között, és a mi ágyunkra gerjedKép
Már csak a szobák csinosítgatása maradt, és kész!Akkor mennek majd a képek is;)
Voltunk ma Dr. néninél is!10 kg és 40dkg márKép, és 83 cmKép

Kriszti, nagyon örülök, hogy jól ment a műtét és rendbe is vagytokKép
Sütihez sok szerencsétKép

Floci, ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Remélem elég ennyi + energia, hogy mindnyájan meggyógyuljatokKépJobbulást neketek! Karácsonyra jó lenneKép

Mse, Dóri, R. RékaKépKépKépKépazért örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel a kérdéssel!
Ez az állandó magamutogatás......Szörnyűűűűűűű!
manó
manóci
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?