Új privát üzeneted érkezett!

Julcsi!Hol tudod azt a turit?Gyere,várlak.Kép

Kép
breni
 
 


Julcsi,
a barátok érdeklődése nem zavar, sőt, örülök, hogy beszélhetek róla velük... tudják, hogy mi történt velem, és annak fényében szoktak kérdezni, de abszolút tapintatosan...Kép

Egyébként nekem minden barátnőmnek azonnal sikerült, úgyhogy náluk ez a fajta "szerencsétlen" várakozás elmaradt... Nagyon aranyosak, érdekes, mikor megkérdezik, hogy tudom-e, hogy van pl. a hőmérés...Kép

angel37
 
 


SZia Druszám! Kép

Ritkán van időd ilyen hosszút írni... Kép

Anyósom még nincs, csak jelölt, de eddig OK! Kép

angel37
 
 

 
 

Angel, az én öreg barátaim még nem tartanak itt. Aki már túl van a gyermekáldáson. Akikkel nemrég hozott össze a sors és már túl vannak a gyermekáldáson, vagy most várják a babucit, ők tényleg valóban tapintatosak. De nem tudja ezt szerintem átérezni, aki még nem jár itt.

Mikor megismertem anyósomat azt hittem ő a legjobb fej a világon! Hatalmasat csalódtam. Remélem Te nem jársz így.
Julcsi2
 


Reni, a nagypostával szemben a virágos mellett, a bent az áruház alsó szintjén,(nem jut eszembe annak az áruháznak a neve) és az orvosival szemben van egy nagy. a Csapó utcán is van 3db is, mindkét oldalán. A többi nem jut eszembe. Cipő ügyben meg csóra.
Julcsi2
 


Druszám,
Én is azért írtam 'anyósom'-nak, mert még nem az! Kép

A mai táblák:

Kép

Kép

Ja, még anyós-témához: Nekem is szimpi volt első pillanatban 'anyósom', de azóta rájöttem, h egészen más együtt is élni vele! KépKép Szoktuk is beszélni a pasimmal, h úgy kell majd lakást vennünk, h ne járjanak át állandóan. Kép Szóval igaz a mondás: akkor van elég messze az anyósod, ha nem tud papucsban átmenni hozzád! Kép (nem pontosan így van, de ez a lényege Kép).

Pusz:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Köszi a táblát Kata! Egyébként mi is együtt éltünk vele fél évig. Elég volt, hogy kiismerjem.
Julcsi2
 


Julcsi,
igaz, ők ugyanezt átérezni nem tudják...

Drusza,
így van, ahogy mondod! Kép ezt észben kell tartani mindkét oldalról! Kép

Ki az a Memli???

angel37
 
 


Julcsi!Köszi a turi-infót.

Kép
breni
 
 


Nincs mit, azt nem garantálom azért, hogy találsz valamit, de ki lehet fogni.
Eli hova tűnt?
Julcsi2
 


Itt vagyok, csak sok a munka. Év végi hajtás. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok csajok,

Betti határozottan megvolt még péntek du, és nem is küldtem rá semmiféle bűbájt. Szerintem tegnap jelentette be a főnöknek, hogy terhes, és lehet, hogy azóta már 2 embert kell betanítania. Kép

Én nagyon jól elvagyok anyósomékkal, nagyon szeretem őket. Persze könnyű nekem, papucsban nem ér ide, 240 kilcsire laknak tőlünk. Kép

Elkezdtem nőni. Kép

Julcsi,
holnap odaadnám a könyvet. Ok?
potter_76
 
 


A többiek is eltűntek. Én sajnos még mindig reménykedek és nem tudok a munkára koncentrálni. Megkerestem a megint megjöttben Z.Barbi babásodását, mert ő írta, hogy volt egy nap barnázása és mégs zebrája lett.
De rohadt szeméd dolog ez a reménykedés!
Pedig már túl kellene lépjek ezen.
az biztos, hogy többet nem várok. Megyünk dokihoz és remélem tudnak segíteni és hamarosan feljebb kerülök a táblába. Már sajnálom, hogy októberben nem folytattuk a vizsgálatokat. AZóta már máshogy is lehetne..
Julcsi2
 


OK Ági!
Ez jó hír! Mikor, hol?
Azt hiszem mi is jóba lennénk, ha nem éltünk volna együtt és nem laknánk még msot is olyan közel.

Na és mennyit nőttél?Kép
Julcsi2
 


Julcsi mégis meggondoltam magamat. Elmegyek ahhoz a kineziológushoz, pénteken 5 órakkor. Annyi mindenkinek segített, nekem miért ne tudna? Egy próbát megér! MÉg egy-két hónap várakozást kibírok, de többet nem!

Kép
elizabeth25
 
 


Potter,
Én is jobban csípném 'anyóst', ha olyan messze lenne. KépKép Ha csak néha látnám több-kevesebb időre, akkor nem lenne vele bajom, de így... KépKép

Druszám,
Memli 1* írt, h bekerülhetne-e a táblánkba, én meg beraktam. Kép De azóta sem járt erre...

Julcsi,
De legalább Ti már nem laktok vele! Kép Én is úúúúgy szeretnék már múltidőben beszélni erről az együttélősdiről! KépKépKép

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Kata nagyon szépen köszi a táblát. Ha reményeim nem hagynak cserben, akkor két hónap múlva nekem is rakhatsz majd egy gólyát. :-) (mondjuk azért ne kiabáljuk el)

Kép
elizabeth25
 
 


Akkor a főnök nyírta ki. Vagy közölte vele, hogy akkor többet már nem is akarja látni.

Anno, mikor felmondtam, mert a főnököm egy vadbarom volt, tök normálisan közöltem vele a dolgokat és mondtam, hogy akkor ugye még 30 nap felmondási idő stb-stb. Mire ő közölte, hogy akkor húzzak el a franca. Holnap már nem is kell jönnöm. (Még jól is jártam)

Na jó. Remélem azért Bettivel nem ez történt. De azért nagyon kiváncsi lennék hogy reagált.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla,
Kép Ez jó, azt hitte, kitol Veled, erre Te jártál jól! Kép
Mondjuk Bettivel ezt nem tehetik meg! Kép Sőt, valójában Õ tud kitolni a főnökével, ha nagyon bunkózik! Kép

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Az én előző munkahelyemről való eljövetelem is elég vicces volt ilyen szempontból. Kép Beadtam a felmondásomat a nagyfőnöknek (aki csak néha volt ott), a kisfőnöknek (aki valójában nem is volt főnök, csak azt képzelte magáról...) meg szóban mondtam, h mi a helyzet. Egyikük sem vette komolyan. Közben telt-múlt az idő. Én beleírtam az 1 hónap felmondási időt. Senki nem reagált rá semmit. Utolsó 7en a nagyfőnök felhívott és mondta, h majd a köv. 7en beszélgetünk a dologról (mármint a felmondásomról). Mondtam neki, h OK, beszélgethetünk, de akkor én már nem leszek ott. Kép De sztem akkor sem vett még komolyan. A kisgenya meg végig azt hitte, h csak fenyegetőzök (a kolléganő akkor már kb. 1/2 éve állandóan ezzel fenyegetőzött - végül megvárta, míg kirúgták Kép). Aztán utsó nap (amit végigbőgtem Kép), amikor összedobozoltam az addigi életemet, akkor mindkettő idiótának leesett, h ez tényleg komoly... De addigra már itt aláírt szerződésem volt... Még most is összeszorul a szívem... Kép Szerettem ott! Kép

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok!

Julcsi!
Ne legyel letorveKép!!Mentek orvoshoz,ezzel vigasztald magad!Kép


Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Incike!
MAR CSAK 2NAP!!!!!!KépKépKépKépKépKépKép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Eliza!Miért döntöttél mégis úgy hogy elmész a dokihoz?
Kata!Akkor miért mondtál fel ha szerettél ott lenni?A főnök miatt?

Kép
breni
 
 


Breni, mert egy barátnőm, aki három hete kezdett el oda járni, most hívott fel egy órája, hogy babás lett, és már másfél éve próbálkoztak.

Meg tegnap mennem kellett volna, de lemondtam, és fölhívott a kineziológus, hogy minden rendben van-e, meg hogy hogy vagyok, aztán beszélgettünk. Én hiszek ebben, hát majd meglátjuk!

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi, a reménykedést azért "találták" ki, hogy az ember ne adja fel! És nem is szabad!

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza, olvastam a megint megjöttbe, hogy Gilingalang-nak is az segített. Még lehet én is ráveszem magam, de először mindenképpen kivizsgálások. lehet, hogy olyan alap probléma van, aminek egyértelmű lesz a megoldása.
Ancsa, köszi! Próbálkozom!
Kata, tényleg jó múlt időben beszélni, de az a baj, hogy pár hónap múlva költözik a közelünkbe.
Julcsi2
 


Miért , Gilingalang is járt?

Kép
elizabeth25
 
 


Úgy emlékszem ő volt az, igen.
Julcsi2
 


Egyrészt a minimálbért sem kaptam meg (ráadásul meg sem kaptuk mindig időben a fizut) és szarul éreztem magam amiatt, h még mindig a szüleimre kell támaszkodnom (akik szintén nem kerestek túl jól). Itt akkor kapásból a 3*-osát kaptam + bérlet + utiköltségtérítés. Másrészt eléggé elmérgesedett a kisgenya és köztem a viszony, mert szeretett volna megkapni (fújj Kép...) - mondjuk ő az a röptiben a legyet is típus - én viszont elküldtem a p-be! KépKép Ebben a helyzetben az eszemre kellett hallgatnom, nem a szívemre...

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Julcsi,
holnap délelőtt megbeszéljük telefonon, felhívlak. Megyek a bevásárlóközpontba, és viszem e könyvet, oké? Kép
2 kilót nőttem eddig, az nem sok, de most már a hasam is előre kezd állni, és végre nem csak a hájhurka miatt! Kép

Szerintem Betti csak sokat dógzik. Ha ott van mellette az új srác, nem tud babanetezni.
potter_76
 
 


Lányok kérdezhetek valamit?

Kép
elizabeth25
 
 


Oké Potter, várlak! Remélem felvidít a könyvecskéd!
Én is szeretném a hurkákat majd szétrepedő feszülős, kemény hatalmas pocira cserélni! Kép
Julcsi2
 


Eli, igen
Julcsi2
 


Eli!
??

En is ugy szeretnek igazi kismami pocakot!!!Tul kover vagyok hozza!KépMarci is a derekamban voltKép!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Lányok, szóval arról van szó, de ne hurrogjatok le, jó?????HOGY beszélgettem a kineziológussal, és kérdeztem tőle, hogy esetleg nekem is tud majd segíteni baba ügyben? , erre ő azt mondta, hogy két hónap múlva lekésőbb babás leszek, erre az életét merné tenni, és semmi csodát nem művel, mert azt mi csináluk Tomival :-), hanem a lelkivilágomat rakja rendbe és a női szerveimre tud hatni! :-) A lényeg, az lányok, hogy tök beparáztam! Nagyon! Pedig szeretnék babát.....

Kép
elizabeth25
 
 


Eli, nekem tök furi, hogy ilyet mond, és ha isten ments, de a pároddal van gond, akkor ő hiába rakja rendbe a lelkedet. Szóval először én ezért akarom a vérvételt és a spermavizsgálatot. Ha ez oké, akkor lehet elmegyek kineziológushoz. Én is jókat hallottam, de más is lehet a gond. Én amondó vagyok, hogy először tudjuk meg mit kell kezelni.
Julcsi2
 


Julcsi, már voltam egyszer terhes, két éve és elment a baba, csak nem nagyon szeretném ezt hangoztatni,k.....a megviselt, és azóta mindig sírok ha babát látok, lehet, hogy azért is szeretnék annyira babát azóta egyfolytába, csak most jött rá a lehetőség, úgyhogy elvileg egyikünkkel sincs baj, de majd meglátjuk.

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!Hű ez nagyon fura.Én nem tudom hogy elhiggyem e.Persze ez mindenki saját dolga.Bár kiváncsi lennék mit csinál.De itt debrecenben nem tudom hol van ilyen.

Kép
breni
 
 


A másik, hogy még nem telik ez az egy év, addig én a páromat nem szeretném ilyen spermavizsgálatra küldeni, ő nem olyan, mint a te párod, hogy beleegyezzik és elmegy, a férfiak elég híúak, és nekik ez nagyon úgy jön le, mintha nem lennének ELÉG
FÉRFIAK, úgyhogy én ezt a témát napolom, jövő júliusig. HA addig nem sikerül, akkor visszatérünk majd rá. Amúgy szerintem velem van a probléma, de nem szervileg, mert azt kivizsgálták, hanem lelkileg, idegileg.

Kép
elizabeth25
 
 


Breni, 4 barátnőm esett teherbe 2 hónap leforgása alatt, én hiszek ebben az egészben, de majd itt leszek nektek én az élő példa, hogy megéri vagy sem!

Kép
elizabeth25
 
 


Sajnálom Eli, ezt nem tudtam.
Julcsi2
 


Eli, a lényeg az hogy hiszel benn. Mint tudjuk az nagyon sokat segít. Mintahogy a betegeknek is, ha hisznek az felér egy gyógyulással.
Julcsi2
 


Semmi baj Julcsi, nem is nagyon hangoztatom, szeretném elfelejteni, bevallom őszintén!

Kép
elizabeth25
 
 


Kriszti!
Te hogy dontottel a homeos bogyoval kapcsolatban?Elkezded a bromo mellett?

Angel!
Lehet hogy igazad van!Azert majd legkozelebb megkerdezem az orvosomat,hogy mit mond ra!Bar jo lenne ha most hatna annyira a closti hogy ne keljen kerdeznem semmit!!!Kép

Eli!
Sajnalom!!!Kép

Mennem kell!!Tovabbi szep napot mindenkinek!
SZIASZTOK!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Breni, amúgy elég sok a kuruzsló, aki csak a pénzt nyúlja le és nem csinál semmit. Én sem mennék ehhez, ha nem a baráti körömben lennének olyan lányok, akiknek segített, és nem a saját szememmel látnám. Persze lehet arra fogni, hogy a véletlen, hát majd meglátjuk!

Kép
elizabeth25
 
 


Ancsa, semmi baj! :-)
Én szedem a homeós bogyókat :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Eli,
és ha mégsem esnél teherbe 2 hónap alatt akkor öngyilkos lesz a kizeziológus? Ha hiszel benne az biztos segít mindenesetre.
Egyébként mit csinál egy ilyen kineziológus? Megtekerget itt-ott? Komolyan gőzöm sincs.
potter_76
 
 


Potter, nem tudom és nem is érdekel, hogy mit csinál akkor ha nem sikerül. Majd meglátjuk, én hiszek benne, a többi meg elválik.
Pontosan én sem tudom, bár már olvasgattam utána a neten. Ha érdekel a www.kineziologia.hu-n utána tudsz nézni.

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!Egy próbát megér,szerintem.Én nagyon drukkolok nektek!!!

Kép
breni
 
 


Breni, nektek biztos hamarabb összefog jönni, mint nekünk, ez tuti! Lehet, hogy már babás is vagy. :-)

Kép
elizabeth25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?